PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل کانکت شدن با ایرانسل در N-gage II

Dr.mc
05-08-2008, 17:10
دوستان شاید مشکل خیلی از شما همین باشه که وقتی می خواین وصل بشین مدام با اروور مواجه می شین و بد چند بار بیخیال قصیه می شین. من که خودم اکثر اوقات راحت کانکت می شم. برای همین گفتم شاید بتونم کمکی بکنم . برای وصل شدن به این نکات توجه کنید.
1. مهمترین قسمت اینکه حتما حتما باید تاریخ گوشی شما به روز باشه و به میلادی تنظیم شده باشه اگه حتی یک روز هم عقب یا جلو باشه به هیچ وجه وصل نخواهید شد
2. بچه ها برای استفاده از N-gage Arena در سیم کارت های اعتباری حتما باید اعتبار کافی داشته باشین . البته ممکنه با اعتبار 0 هم وصل بشیه ولی اصلا فایده نداره و فقط چراقتون سبز می شه
3. بهتره در اکسس پوینت خود 2 کانکشن بیشتر برای ایرانسل نداشته باشید که اگه به یکی گیر داد از دومی استفاده کنین اگه بیشتر باشه نمیشه
4. اگه باز هم در کانکت شدن مشکلی بود و پس از 5 بار تلاش باز هم نشد باید از کلاینت انگیج خارج شده و دوباره وارد شده و وصل شوید. البته بعضی اوقات با یه ریست احتیاج هست

5.اگه باز هم وصل نشدین مطمن یه ایرادی در کا هست و ممکنه مشکل از اکانت شما در آرنا یا .. باشه

راستی دوستان هیچ وقت در حال وصل شدن در انگیج Cancel نزنین چون آی دی شما سیوش می پره مشکل ایجاد می کنه
امید وارم این توصیه ها برای شما به درد بخود باشه. از دوستان من هرکدوم که مشکل وصل شدن داشتن حل شد و بیشتر هم به خاطر مورد اول بود که برای نصب نرم افزار و اینا هی تاریخ دستکاری کرده بودند و برای بازی فراموش می کردند تنظیم کنن :31:
یا علی
:11:

S A N
05-08-2008, 22:13
دستت درد نکنه. شما می دونی چقدر پول برای کانکت شدن (با بازی یا بدون اون) کم میشه؟ (حدودا)

Legend
06-08-2008, 08:46
سلام
ممنون دوست عزيز من همرو رعايت ميكنم ولي خيلي اوقات وصل نميشه...مشكل ميتونه از مكان شما هم باشه كه Gprs خوب سرويس نده...
شاد باشي:40:

Dr.mc
06-08-2008, 13:53
دستت درد نکنه. شما می دونی چقدر پول برای کانکت شدن (با بازی یا بدون اون) کم میشه؟ (حدودا)
از اعتبار من که چیز زیادی کم نمی شه چون خوشبختانه send و received برای این بازی ها خیلی کمه . من یه ایرانسل واسه انگیج خریدم تو این 3 ماه 400 تومان کم شده.

سلام
ممنون دوست عزيز من همرو رعايت ميكنم ولي خيلي اوقات وصل نميشه...مشكل ميتونه از مكان شما هم باشه كه Gprs خوب سرويس نده...
شاد باشي :40:
من هم تا چند هفته پیش مشکل شما را داشتم. از سیو ها کپی گرفتم. کلاینت و از نو نصب کردم و اکسس پوینت گوشیم رو هم کامل پاک کردم یه اکسس پوینت ایرانسل دستی ساختم. دیگه از اون موقه به بعد هیچ مشکلی ندارم. من باز هم اگه جای شما بودم همین کار می کردم :40:

HESAM_5700
06-08-2008, 14:56
میشه یه توضیح در مورد تنظیمات کانکشن انگیج ارنا بدین؟

Legend
06-08-2008, 15:38
میشه یه توضیح در مورد تنظیمات کانکشن انگیج ارنا بدین؟

بايد از تو option>n-gage setting>connection setting اكسس پوينت رو انتخاب كني...

Bs_panzer
20-08-2008, 23:35
اخه N81 من فقط از wlan وصل میشه

Bs_panzer
20-08-2008, 23:38
اخه N81 من فقط از wlan وصل میشه:19: