PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن سیستم پس از نصب ویندوز ویستا

adibboby
05-08-2008, 14:05
من بر روی یک لپ تاب hp compaq که قبلاً روی آن یک ویستا اصل نصب بوده و به دلایلی الان پاک شده یک نسخه Ultimate نصب کردم و ویندوز قبلی را که xp بود پاک کردم.
پس از نصب دایور ها و به روز کردن آنها و چندین بار restart کردن در آخرین باری که چندین نرم افزار کابردی نصب کرده بودم و می خواستم سیستم را دوباره restart کنم . ویندوز در حالت Logging OFF ثابت شد و گذر زمان و خاموش و روشن کردن سیستم ابداً تاثیری نداشت و دوباره ویندوز همان صفحه را نمایش می داد .
مشکل اصلی این است گزینه های بوت هم دیگر فعال نیست و دکمه f8 , delete هم هیچ کاری موقع بوت نمی کنند و سیستم هم از روی DVD ویستا هم بوت نمیشود.
لطفاً کمک کنید؟

ORIGINAL
05-08-2008, 21:36
اول از همه اگه انتی ویروسی مثل Norton or McAfee داری unistall کن شاید مشکل از اونا باشه
2-میتونه از driver های قدیمی و ناسازگار هم باشه اگه درایور مشکوکی نصب کردی پاکش کن و جدیدترین ورژن رو نصب کن
3-در ضمن مطمئن شو که ویروسی چیزی نداری..اینجا میتونی یه چک بکنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
4-با safe mode ریستارت کن ببین مشکلی داره یا نه؟؟؟

"yas"
15-05-2019, 11:03
سلام من ویندوزم بوت نمیشه و وقتی f8 رو میزنم منوی بوت باز میشه ولی سیف مود رو نداره /:

dione
19-05-2019, 13:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])