PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آب درمانی !؟

Ceramic
05-08-2008, 08:29
چندی پیش فایل پاورپوینتی به دستم رسید با نام Amazing Water Therapy که در آن شیوه ی جدیدی برای آب درمانی پیشنهاد شده بود . پیشنهاد این بود که هر روز صبح هنگام بیداری 1.5 لیتر آب نوشیده شود ( البته با رعایت نکاتی که در فایل پاور پوینت ذکر شده است ) و برای این کار بسیاری از خواص درمانی ذکر شده بود ( البته برخی از آثاری که به آن نسبت داده شده جای بحث دارد و اغراق گونه به نظر می رسد )

به هر حال من این فایل را برای همه ی دوستان در رپید شیر اپلود کرده ام . از همه خواهشمندم این فایل را دانلود کنند و بخوانند و از دوستان پزشکی هم که در این تالار حضور دارند دعوت می کنم در باره ی این شیوه اظهار نظر بفرمایند .

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متشکرم

eMer@lD
05-08-2008, 16:26
سلام دوست عزیز

مطالب رو خواندم بسیار زیبا و تا حدی درست بود
آب درمانی ، یکی از راههای جلوگیری از امراض است

آب به سادگی باعث تصفیه ی بدن تصفیه ی خون
پاک سازی اجرام در کبد و شستشوی کلیه میشود و اغراقی نبوده اما عموم مردم از اینکه پیوسته دنبال هدف باشند امتناع میکنند و این به خاطر عدم صبر است
اگر دقیقا این نکات رعایت بشه مطمدن باشید که باعث پیشگیری از بسیاری از امزاض خواهد شد

و اگر به بیماری دچار شدیم درجه ی درمان رو تا حدودی میتونه بالا ببره

در ضمن 6 لیوان رو باید به 12 لیوان هم رسوند :20:

ممنون
موفق باشید

Ceramic
06-08-2008, 08:58
تشکر از اظهار نظر شما

من این کار را از حدود یک ماه پیش آغاز کرده ام و تاثیرات بسیار خوبی برای من داشته است .

آن شیوه ی 12 لیوان در تمام روز پراکنده می شود اما در این روش در یک وعده باید 1.5 لیتر آب نوشیده شود .

Ceramic
31-08-2008, 12:34
دو ماه از شروع این آب درمانی گذشته است .

متوجه نکته ی جالبی شدم و آن این که قبلا به دلیل آرتروز مهره های گردنی سردرد های با منشا گردن داشتم و حداقل هفته ای یک بار کارم به خوردن مسکن ( عمدتا ایبوبروفن ) می کشید . اما از 45 روز پیش تا کنون حتی یک بار هم نیازی به خوردن مسکن پیدا نکرده ام !