PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای unread و read کردن SMSها (نوشته شده توسط خودم در PYTHON )

بیلچه
05-08-2008, 00:54
سلام.

این برنامه رو همین امشب تحت python نوشتم.
برای اجرای اون نیاز به ورژن 1.44 پایتون رو دارید که لینک دانلودش در زیر هست.
دانلود کنید و اجرا کنید و حالشو ببرید.
در ضمن این برنامه بر روی سیمبین نسخه ی 2 نیز کار می کند.

دانلود برنامه من:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود PythonForS60_1_4_4_3rdEd.sis

دانلود PythonScriptShell_1_4_4_3rdEd.SIS :

در صورتی که نتونستید دو فایل بالا را دریافت کنید به آدرس زیر برید:

این هم سورس کد اگه فقط می خواهید به کد ها یه نگاهی بندازید:

hamidghoty
05-08-2008, 13:38
آفرین خیلی عالیه ادامه بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadflash2006
06-08-2008, 00:26
مرسی
جالب بود

rahnemoun
06-08-2008, 10:45
عالي بود، دستت درد نکنه. بخصوص که سورس برنامه رو هم گذاشتي...

مرسي

j a n
06-08-2008, 22:04
واقعا دمت گرم
خصوصا با گذاشتن سورس

Mojtaba N87
07-08-2008, 14:51
ممنون بیلچه جان.

امیدوارم برنامه های دیگه ای هم بنویسی...

Majid393
07-08-2008, 15:08
با اجازه .....
اینم کامل ترین مادل پک پایتون که شامل بیشتر مادل پک هاست .... با نصب این مادل پک از دست پیغام Update Error راحت خواهید شد .... قبل از نصب ، ساین کنید .....

تمامی این module ها در این ورژن هستند:

appswitch, cenrep, feature, fgimage, ----, iapconnect, keypress, misty, pathinfo, uikludges, uitricks, dialog, miso, misoalarm, pyextaccel, xprofile, lite_fm, minidb, easydb, mbm, powlite_fm, proshivka, rusos, fonts, prgbar, ftplib, prodb, clipboard, error, datetime, smidi, aes, _pyexpat, xml, akntextutils, envy, tsocket, RDAccelerometer, blues, aXYZ, pys60usb It includes modules such as: appswitch, cenrep, feature, fgimage, ----, iapconnect, keypress, misty, pathinfo, uikludges, uitricks, dialog, miso, misoalarm, pyextaccel, xprofile, lite_fm, minidb, easydb, mbm, powlite_fm, proshivka, rusos, fonts, prgbar, ftplib, prodb, clipboard, error, datetime, smidi, aes, _pyexpat, xml, akntextutils, envy, tsocket, RDAccelerometer, blues, aXYZ, pys60usb

توجه :

اگر میخواهید از این پس ، پیغام update error را در پایتون نبینید،module های قبلی را پاک و این پک رو نصب نمایید.

کامل تر از این هنوز نیومده، در واقع شما از نصب module های دیگه بی نیاز می شوید و دیگه پیغام Update error را هم مشاهده نمی کنید.

موفق باشید

hamidghoty
07-08-2008, 18:39
این مادل پک قبلا تو تاپیک پایتون معرفی شده
کمی سرچ کنید بعد پست بدید

A ZITA
08-08-2008, 10:47
جالبه فقط نمیشه یه کاری کنی 10 - 20 تا اساماس را یهدفعه انرید کنه که کلاس بذاریم 20 تا اساماس برامون اومده
ممنون

hamidghoty
08-08-2008, 11:39
بیلچه جان چرا وقتی فایل رو به حالت.pyکپی
میکنم و Run Script میکنم اجرا نمیشه

Majid393
08-08-2008, 20:09
این مادل پک قبلا تو تاپیک پایتون معرفی شده
کمی سرچ کنید بعد پست بدید

میشه لینک بدید ؟؟؟
من دیروز همین پست رو تو تاپیک دانلود پایتون 1.44 قرار دادم .....
حالا نمیدونم منظور شما از تاپیک پایتون کجاست ؟؟؟؟

hamidghoty
09-08-2008, 16:00

بیلچه
09-08-2008, 16:41
بیلچه جان چرا وقتی فایل رو به حالت.pyکپی
میکنم و Run Script میکنم اجرا نمیشه

شما اگه می خواهید کد را در قالب py ذخیره کنید باید با فرمت ANSI یا ASCII ذخیره کرده باشید.(یونیکد کار نمی کنه)

جالبه فقط نمیشه یه کاری کنی 10 - 20 تا اساماس را یهدفعه انرید کنه که کلاس بذاریم 20 تا اساماس برامون اومده
ممنون

خوب فکریه. در اولین فرصت همین کار را می کنم.

hamidghoty
09-08-2008, 16:55
شما اگه می خواهید کد را در قالب py ذخیره کنید باید با فرمت ANSI یا ASCII ذخیره کرده باشید.(یونیکد کار نمی کنه)اون طور که من یادم میاد قبلیا رو این طوری میشد اجراشون کرد)unicode)

این چرا فرق داره

mslove
10-08-2008, 23:57
با اجازه .....
اینم کامل ترین مادل پک پایتون که شامل بیشتر مادل پک هاست .... با نصب این مادل پک از دست پیغام Update Error راحت خواهید شد .... قبل از نصب ، ساین کنید .....

تمامی این module ها در این ورژن هستند:

appswitch, cenrep, feature, fgimage, ----, iapconnect, keypress, misty, pathinfo, uikludges, uitricks, dialog, miso, misoalarm, pyextaccel, xprofile, lite_fm, minidb, easydb, mbm, powlite_fm, proshivka, rusos, fonts, prgbar, ftplib, prodb, clipboard, error, datetime, smidi, aes, _pyexpat, xml, akntextutils, envy, tsocket, RDAccelerometer, blues, aXYZ, pys60usb It includes modules such as: appswitch, cenrep, feature, fgimage, ----, iapconnect, keypress, misty, pathinfo, uikludges, uitricks, dialog, miso, misoalarm, pyextaccel, xprofile, lite_fm, minidb, easydb, mbm, powlite_fm, proshivka, rusos, fonts, prgbar, ftplib, prodb, clipboard, error, datetime, smidi, aes, _pyexpat, xml, akntextutils, envy, tsocket, RDAccelerometer, blues, aXYZ, pys60usb

توجه :

اگر میخواهید از این پس ، پیغام update error را در پایتون نبینید،module های قبلی را پاک و این پک رو نصب نمایید.

کامل تر از این هنوز نیومده، در واقع شما از نصب module های دیگه بی نیاز می شوید و دیگه پیغام Update error را هم مشاهده نمی کنید.

موفق باشید

چطور میشه module های قبلی را پاک کرد هرچقدر توی manager گشتم چیزی به این اسم نبود وقتی هم میخوام ورژن جدید رو نصب کنم update error میده

hamidghoty
11-08-2008, 14:09
کلا پایتون رو پاک کن بعد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه همراه اسکریپت شل
قبلا توضیخ دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیلچه
15-08-2008, 22:50
ورژن 2 این برنامه .
در این ورژن قایلیت آنرید کردن تعداد متغیری از اس ام اس های اخیر اضافه شده و در یک مورد برنامه سریع تر شده.
مثلا 20 اس ام اس اخیرتون را آنرید کنید.
توجه:
رقم زیاد استفاده نکید چون گوشی هنگ می کنه. حداکثر دیگه 30 - 20. همچنین قبل از آنرید کردن با رقم بالا گوشی را سایلنت کنید چون به تعداد مسیجها صدای دریافت مسیج میشنوید.

موفق باشید.

دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سورس:

PLAΨMID
16-08-2008, 14:07
ممنون دوست عزيز . دستت طلا .

hossein.tr
10-09-2008, 09:02
پیتونو از کجا میشه یاد گرفت
من عاشق برنامه نویسیم