PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فولدر آپشنم حذف شده

boogiman
04-08-2008, 18:04
با سلام

راستش خیلی وقته سیستم من ویروسی شده چند بار هم ویروس کشی شده ولی بی نتیجه و الان هم فولدر آپشنش حذف شده.من خیلی در این زمینه مبتدی هستم و اگه بتونید یک آنتی ویروس قوی بهم معرفی کنید ممنون میشم.الان هم کسپراسکای 7 رو دارم.

با تشکر

mahdi7610
04-08-2008, 18:13
با سلام

راستش خیلی وقته سیستم من ویروسی شده چند بار هم ویروس کشی شده ولی بی نتیجه و الان هم فولدر آپشنش حذف شده.من خیلی در این زمینه مبتدی هستم و اگه بتونید یک آنتی ویروس قوی بهم معرفی کنید ممنون میشم.الان هم کسپراسکای 7 رو دارم.

با تشکر
سلام دوست عزیز

بهتره از انتی ویروس بیدیفندر استفاده کنید . به شرطی که اپدیت شده باشه . و سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

با استفاده از برنامه زیر هم می تونید فولدر اپشن را فعال کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به ادرس سری هم به ادرس زیر بزنید ویروس هایی که باعث حذف فولدر اپشن می شن در موردشون توضیح داده شده .

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

persian365
04-08-2008, 18:16
آموزش پاک کردن برنامه ی مخربی که Folder Option را حذف می کند !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mystery8014
15-08-2008, 00:33
انتي ويروس فقط Symantec پيشنهاد ميشه هم سابقه داره.. هم گارد داره . هم راحت فايل update را از اينترنت ميگيري و 200 تا جاي ديگه run ميکني. هم سبک و بيخودي سرعت نميگيره.
البته نظر منه. خود داني