PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاربرد Security Slot Lock چیه

avecina.ir
04-08-2008, 13:21
کار این درگاه رو در لپتپاها هر کی فهمید خوب توضیح بده
یک توضیح فنی و دقیق مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rmb_ali
04-08-2008, 15:13
شما یه فروشنده هستید تو یه فروشگاه بزرگ و لپ تاپتون جلوتونه و گاهی اوقات حواستون میره به راه انداختن مشتری های کمر باریکتون و از اونجایی که چشمانتون بسیار درویشه حواستون از لپ تاپتون میره به اونجایی که نباید بره و در یک لحظه آقا دزده از تغییر در هورمونهای شما سوء استفاده میکنه و لپ تاپ شمار و میخواد از رو میزتون کش بره که شما با اون security lock از قبل حالشونو گرفتید و دیگه با خیال راحت به کار مهمتون میرسید
امیدوارم که توضیحش دقیق و فنی بوده باشه

rmb_ali
04-08-2008, 15:14
لطفا این پست رو حذف کنید

avecina.ir
04-08-2008, 15:49
شما یه فروشنده هستید تو یه فروشگاه بزرگ و لپ تاپتون جلوتونه و گاهی اوقات حواستون میره به راه انداختن مشتری های کمر باریکتون و از اونجایی که چشمانتون بسیار درویشه حواستون از لپ تاپتون میره به اونجایی که نباید بره و در یک لحظه آقا دزده از تغییر در هورمونهای شما سوء استفاده میکنه و لپ تاپ شمار و میخواد از رو میزتون کش بره که شما با اون security lock از قبل حالشونو گرفتید و دیگه با خیال راحت به کار مهمتون میرسید
امیدوارم که توضیحش دقیق و فنی بوده باشه
منظورت اینه که این درگاه یکجور ضامن قلاده ی لپتاپ هستش؟آره؟!!!
توضیح فنی بده خواهشا
شما تنها به یکی از کاربردهاش خیلی هم مبهم اشاره کردی مرسی

REGISTERED USER
04-08-2008, 23:35
جالبه ... کمتر از چند روز پیش همین بحث شده بود و پاسخ من !!!! جدی همتون یه نفر نیستید ؟ دارم شک میکنم ها !!! :31:

این پورت برای چیه ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avecina.ir
05-08-2008, 00:33
جالبه ... کمتر از چند روز پیش همین بحث شده بود و پاسخ من !!!! جدی همتون یه نفر نیستید ؟ دارم شک میکنم ها !!! :31:

این پورت برای چیه ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رجیسترجان پسر خوب و زحمتکش! یک قدری به همه چی مشکوکی مثل الان و گاهی هم برخوردت با افراد خیلی تند میشه مثلا اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و یکجای دیگه که خیلی دعوا راه انداختی......
بقیش توی پروفایلت مینویسم >>>>>>>>>>>>>

avecina.ir
05-08-2008, 00:47
ضمنا توی اون صفحه که لینکش رو دادی بازم من چیزی دستگیرم نشد درست حسابی
همینجا توضیح دقیق و فنی بده