PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بسیار فوری: مموری Sdدچار Error شده

sinasignal
03-08-2008, 20:47
مموری Sd من بعد از اینکه از دوربین درش آوردم و داخل کارت ریدر گذاشتم ، دیگه کار نمیکنه کلی عکس مهم (خیلی ضروری) توش دارم که دیگه نتونستم نه با دوربین و نه با کامپیوتر مموریمو لود کنم. (تو دوربین میگه : Memory Card Error . تو کامپیوتر هم که هنگ میکنه )

اصلا جایی رو برای رفع این ایراد سراغ دارید؟

هرر راهی هم که به نظرتون میرسه رو بگید .منمونتون میشم

sinasignal
04-08-2008, 01:37
:45:خداییش یکی راهنمایی کنه .اخه خیلی ضروریه

Apachi
04-08-2008, 01:44
تنها راه شما اینه که مموری رو یک بار کویک فورمت کنید بعد توسط برنامه های Data recovery اطلاعات خودتون رو بازیابی کنید..

sinasignal
04-08-2008, 02:07
تنها راه شما اینه که مموری رو یک بار کویک فورمت کنید بعد توسط برنامه های Data recovery اطلاعات خودتون رو بازیابی کنید..

دوست عزیز منم میخام که این ریسک رو بکنم ولی اصلا رو درایو مموری نمیشه کلیک کنم چون سیستم هنگ میکنه و تا مموری رو بکشم بیرون سیستم درست میشه. یعنی اصلا سیستم مموری رو قبول نمیکنه که فرمت یا کار دیگه ای باهاش بکنم.

ضمنا اینم بگم که تو دوربین هم نمیشه فرمتش کرد (گزینه فرمتش غیرفعاله) .

با این اوصاف راهی واسه فرمت کردنش هست؟

کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک :37:

/.,mnb
04-08-2008, 08:43
شايد روي مموري پسورد گزاشتي .
من هم اين مشكل رو داشتم و فهميدم مشكل از پسورد بود

sinasignal
04-08-2008, 10:15
شايد روي مموري پسورد گزاشتي .
من هم اين مشكل رو داشتم و فهميدم مشكل از پسورد بود

نه بابا پسورد چی؟من که همچین کاری اصلا نکردم.

گیرم پسوردم باشه مگه یه جا نباید بیاد بگه پسوردو وارد کن؟ (در اصل کجا باید پسوردو وارد کرد؟)

/.,mnb
04-08-2008, 12:04
نه بابا پسورد چی؟من که همچین کاری اصلا نکردم.

گیرم پسوردم باشه مگه یه جا نباید بیاد بگه پسوردو وارد کن؟ (

نمي دونم ولي براي من هم از يه نفر مموري رو گرفته بودم كه اون روش پسورد گزاشته بود هيچ جا درخواست وارد كردن پسورد نمي داد فقط تا وصل كامپيوتر مي شد كامپيوتر هنگ مي كرد تا مموري رو در بيارم خوب نمي شد.

موفق باشي............

sinasignal
04-08-2008, 12:10
نمي دونم ولي براي من هم از يه نفر مموري رو گرفته بودم كه اون روش پسورد گزاشته بود هيچ جا درخواست وارد كردن پسورد نمي داد فقط تا وصل كامپيوتر مي شد كامپيوتر هنگ مي كرد تا مموري رو در بيارم خوب نمي شد.

موفق باشي............

اون وقت چیکار کردی که درست شد؟

/.,mnb
04-08-2008, 12:39
اون وقت چیکار کردی که درست شد؟

يه گوشي موبايل گير اوردم كه بهش اين مموري مي خورد و درoptions گزينه يdeletc memory pasword رو زدم و پسورد رو پاك كردم .

البته شانس آوردم به شما اين كار رو توصيه نمي كنم.
اميدوارم دوستان بيشتر راهنمايي كنن.

sinasignal
04-08-2008, 12:44
راهی واسه فرمتش نیست؟
چه گوشی میشناسین که این مموری بهش بخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hardware2000
08-08-2008, 22:24
برو تو محیط safe mode فرمتش کن مشکلت برطرف میشه.

bibi_gol
11-08-2008, 15:29
سلام. منم اين مشكل شمارو داشتم . ولي رمم pass نداشت . چون نو بود.آخرشم پيش كسي كه رمو ازش خريدم بردم گفت بايد گوشيت فلش شه . در صورتي كه من گوشيو 1 هفته خريده بودم. بعد از 4 ، 5 بار رم عوض كردن آخرشم توفيقي نكرد.رفتم رممو از يه جاي ديگه خريدم ديگه مشكلي هم پيدا نكرد. اين رم هم كه شما داريد مثل من. گوشي هم كه ميشناسدش p990