PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش | دستورالعمل نصب theme در ویندوز ویستا ( تمامی ورژن ها )

mahdi7610
03-08-2008, 11:45
سلام دوستان

دستورالعمل نصب theme در ویندوز ویستا ( تمامی ورژن ها )

مرحله اول :
ابتدا ورژن ویندوز خود را مشخص کنید ( با رفتن به system propertise )

مرحله دوم :
پکیج فایلهای مورد نیاز را متناسب با ورژن ویندوز خود را از ادرس زیر دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله سوم :
تم Aero را برای ویندوز انتخاب کنید ( کارت گرافیک شما باید توانایی اجرای این تم را داشته باشد )

مرحله چهارم :
وارد پوشه WINDOWS\system32 شده و فایلهای موجود در پکیج دانلود شده در مرحله دوم ( hxthem.dll و themeui.dll و shevcs.dll ) را به جای فایلهای اصلی ویندوز جایگزین کنید .

نکته 1:
برای اطمینان سعی کنید از 3 فایل اصلی مورد نظر خود در ویندوز backup تهیه کنید . ( برای این کار می تونید فایلهای مورد نظر را تغییر نام دهید و در صورت بروز مشکل دوباره انها را به نام اصلی خود باز گردانید )

نکته 2:
برای جایگزین نمودن فایلهای فوق راههای گوناگونی وجود دارد . برای مثال اگر بر روی سیستم 2 ویندوز دارید می توانید در ویندوز دیگر این کار را انجام دهید .

راه دیگر استفاده از نرم افزار take control است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله پنجم :
بعد از جایگزین کردن فایلها ، از طریق safe mode سیستم را بوت کنید و به WINDOWS\system32 بروید . بر روی فایلهای جایگزین شده راست کلیک کنید و propertise را انتخاب کنید و تمامی یوزرها ( ... و system و user ) را full control نمائید و ok و خارج شوید و ویندوز را restart کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله ششم :
نرم افزار VistaGlazz را دانلود کنید .

نکته :
در صورتی که از ویستا sp1 استفاده می کنید از اخرین نسخه نرم افزار ( ورژن بتا ) استفاده نمائید .

اگر مراحل 1 تا 5 را درست انجام داده باشید ایکون بالا به صورت روبرو نمایش داده می شود . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای تکمیل کار ، بر روی ایکون دوم patch کلیک کنید تا اماده نصب تم شوید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مراحله هفتم :
تم های مورد علاقه خود را که دانلود نموده اید را در مسیر WINDOWS\Resources\Themes کپی نمائید .

مرحله هشتم :
بر روی دسکتاپ راست کلیک کرده و personalize را انتخاب کنید و به قسمت them رفته و تم نصب شده خود را انتخاب نمائید .

لینک دانلود برنامه VistaGlass
Links 6.5 MB

Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسوورد Rar

موفق و پیروز باشید .

ORIGINAL
03-08-2008, 14:11
دستت درد نکنه
اینی که گذاشتم دقیقا همینه که تو گفتی به صورت Html ;)
گفتم بزارم شاید به درد بخوره

پسورد: ORIGINAL

ashyaniamir
05-08-2008, 06:00
سلام خسته نباشید اما لینک دانلود نرم افزاراش پس کو

mahdi7610
05-08-2008, 16:57
سلام خسته نباشید اما لینک دانلود نرم افزاراش پس کو
سلام

لینک دانلود برنامه VistaGlazz را هم به پست اول اضافه کردم .

موفق باشید .

capitan black
13-08-2008, 01:42
مرسی دوست عزیز..تست میکنم امیدوارم جواب بده..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darklord_8
16-08-2008, 18:39
با سلام خدمت mahdi 7610
من یه مشکل داشتم. هر کاری کردم نتونستم اون سه تا فایل رو جایگزین کنم چون میگه در حال حاضر مورد استفاده هستن. فقطم یه ویندوز دارم. برنامه take control رو هم پیدا نکردم.اگه ممکنه لطف کنید لینکشو بزارید.
ممنون

darklord_8
17-08-2008, 12:53
بازم سلام . خواستم بگم مشکلم حل شد. نیازی به این همه جابجایی فایل نبود با tuneup utilites خیلی راحت تر بود
در هر حال ممنون

lord
13-10-2008, 01:10
با سلام
من برنامه take control رو باید از کجا بیارم
لطفا راهنمایی کنین
چون 1 ویندوز دارم
ممنون میشم راهنمایی کنین

mahdi7610
13-10-2008, 09:25
با سلام
من برنامه take control رو باید از کجا بیارم
لطفا راهنمایی کنین
چون 1 ویندوز دارم
ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام

از برنامه کم حجم Replacer استفاده کنید .

از این برنامه برای جابجا کردن فایلهای سیستمی ویندوز استفاده می شه .

برنامه را پیوست کردم .

موفق باشید .

lord
13-10-2008, 23:19
مهدی جان دستت درد نکنه
زحمت کشیدی