PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سايت پي سي ورلد باز نمي شود

Babak_King
14-12-2005, 11:19
سلام به دوستان
دوستان تمام سايتا به جز پي سي ورلد تو خونه باز مي شن
من ويندوزو عوض كردم
يه فايل كوكي هست با حجم 32 كيلو بايت اونم با اينكه پاك نمي شد رسوندمش به 16 كيلو بايت
بعضيا مي گن مشكل از اي اس پيه ولي قبلا با همون اي اس پي قبلا راحت وارد سايت مي شدم
كمك كنين ممنون ميشم :sad:

bithiah
14-12-2005, 11:24
سلام دوست عزیز
من هم این مشکل رو دارم، کلا سرعت لود شدن صفحه اول P30World خیلی کمه. اما بعد از کلی معطلی بالاخره میاد بالا. یعنی شما می گین اصلا هیچ چیزی از صفحه رو بالاخره نمی تونین ببینین؟

Babak_King
14-12-2005, 11:24
دوستان لطف كنين چون من دسترسي به اين سايت ندارم هر كي راه حلشو كامل مي دونست بفرسته به ميلم ممنون

babak_khan123@yahoo.com

Babak_King
14-12-2005, 11:25
نه اصلا سایتو بالا نمی یاره با اینکه سرعتمم خیلی خوبه ممنون میشم به میلم بفرستین
babak_khan123@yahoo.com

Nvidia
14-12-2005, 11:34
واسه من که مشکلی نداره !

farhad resalati
14-12-2005, 11:57
از اولش اين مشكل بوده واسه من از قبل از عوض شدن سرور سايت هم بود ولي بيشتر شده من قبلا که از خونه وصل میشدم واسه اين مشكل اين كار رو ميکردم و جواب میداد نمیدنوم الان میده یا نه بعد از مدت زمانمعمولي كه باز نكرد stop میزنم و صفحه باز میشه

zodiac
14-12-2005, 12:45
من هم همين مشكل را دارم و اغلب صفحه بتز نمي شه و ارور ميده
بايد چندبار ديسكانكت بشم و لاگ اين بشم تا صفحه باز بشه
ظاهرا اين فورام Vb اول مياد و Ip منو چك مي كنه و بعد صفحه باز مي شه ؟؟؟؟!!!!

bithiah
14-12-2005, 13:04
دوستان عزیز
لطفا اول مشخص کنین، منظورتون از P30Wrorld، انجمنهاش هست یا صفحه اصلی_دانلود نرم افزارهای جدید_؟
اگه مسئله انجمنهاست، سرعت برای این یه کم پایینه که شما چک بخاطر سپردن نام کاربری و رمز عبور تون رو فعال کردید و هر بار که آدرس انجمنها رو در Browser تون می زنین، توسط Cookie هایی که از طرف سایت روی کامپیوترتون ذخیره شده، با اتصال به سرور، در واقع هویت شما هم مشخص می شه و اصطلاحا Login می شوید، وگرنه بعد از پیاده سازی سیستم جدید، مشکل دیگه ای برای ورود به انجمنها حداقل من تابحال ندیدم.
اما اگه مسئله همون صفحه اول سایت P30World هست، بله سرعت لود شدنش بالنسبه پایین هست. خدا نکنه که اکانتت هم یه کم لاک پشتی باشه، دیگه واویلاست. من که اگه اینطوری باشه، اصلا از خیر دیدن نرم افزارهای جدید می گذرم.

M E H D I
14-12-2005, 13:16
سلام

من هم مشكل دارم بعضي وقتا البته. هر كاري بكنم باز نميشه. فقط صفحه فروم ها مشكل دارم البته. اما وقتي يه پراكسي مي زنم راحت باز ميشه. نمي دونم شايد مشكل از Isp ما باشه. البته بعضي وقتا خيلي راحت بدون پراكسي هم باز مي كنه.

Sina
14-12-2005, 16:36
دوستان لطفا كمي واضح تر توضيج بدين
كند باز شدن سايت با باز نشدن فرق داره ها
من الان مشكلي نميبنم ؟!
سايت دانلود بازار رو هم برسي كنيد ببينيد باز ميشه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه سايت باز نميشه اين آدرس رو چك كنيد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
14-12-2005, 16:56
سينا جان سلام
مشكل بابك جان اينه كه اصلا نمي تونه در خانه شان صفحه اصلي سايت و انجمن ها رو ببينه.
چون در پيغام خصوصي هم از من سؤال كرده بود همين رو گفته بود.
من خودم هم اين مشكل را در جايي ديدم. يعني در منزل يكي از دوستانم با اكانت محل كارم نمي تونستم وارد انجمن بشم. گفتم شايد اون موقع مشكل داشته اما 2-3 روز پيش هم در همان سيستم همين مشكل بود. البته قبلا بارها با همين اكانت از همان سيستم وارد انجمن شده بودم. جالب اينجاست كه اين اكانت از همان سروري استفاده مي كنه كه من در محل كارم هم از طريق شبكه به آن وصلم. اما در محل كارم مشكل نداره.
البته يك مشكل ديگه هم هست كه بعضي اوقات (البته خيلي كم) پيش مي آد و اون هم اينكه من از محل كارم وارد انجمن مي شم و هيچ مشكلي هم نيست. يك دفعه مي بينم كه ديگه نمي تونم تاپيكها رو باز كنم. در همين هنگام كه اين مشكل پيش مي آد خود صفحه اصلي سايت رو هم نمي تونم باز كنم. در حالي كه اينترنت وصله و به بقيه سايت ها مي تونم وصل بشم.
در اين هنگام با يك آنتي ----- كه دارم مي تونم وارد انجمن بشم و اين نشون دهنده اينه كه سايت داون نيست و مشكل نداره. حالا چرا اينطوري مي شه خودم هم موندم. مواقعي كه اينطور مي شه هم بعد از حدود نيم ساعت يا يك ساعت درست مي شه و دوباره مي تونم وارد انجمن بشم.

Sina
14-12-2005, 17:11
سينا جان سلام
مشكل بابك جان اينه كه اصلا نمي تونه در خانه شان صفحه اصلي سايت و انجمن ها رو ببينه.
چون در پيغام خصوصي هم از من سؤال كرده بود همين رو گفته بود.
من خودم هم اين مشكل را در جايي ديدم. يعني در منزل يكي از دوستانم با اكانت محل كارم نمي تونستم وارد انجمن بشم. گفتم شايد اون موقع مشكل داشته اما 2-3 روز پيش هم در همان سيستم همين مشكل بود. البته قبلا بارها با همين اكانت از همان سيستم وارد انجمن شده بودم. جالب اينجاست كه اين اكانت از همان سروري استفاده مي كنه كه من در محل كارم هم از طريق شبكه به آن وصلم. اما در محل كارم مشكل نداره.
البته يك مشكل ديگه هم هست كه بعضي اوقات (البته خيلي كم) پيش مي آد و اون هم اينكه من از محل كارم وارد انجمن مي شم و هيچ مشكلي هم نيست. يك دفعه مي بينم كه ديگه نمي تونم تاپيكها رو باز كنم. در همين هنگام كه اين مشكل پيش مي آد خود صفحه اصلي سايت رو هم نمي تونم باز كنم. در حالي كه اينترنت وصله و به بقيه سايت ها مي تونم وصل بشم.
در اين هنگام با يك آنتي ----- كه دارم مي تونم وارد انجمن بشم و اين نشون دهنده اينه كه سايت داون نيست و مشكل نداره. حالا چرا اينطوري مي شه خودم هم موندم. مواقعي كه اينطور مي شه هم بعد از حدود نيم ساعت يا يك ساعت درست مي شه و دوباره مي تونم وارد انجمن بشم.

سلام
مهدی جان شما از سيستم دوستتون سايت رو ميديدين و انجمن رو به عنوان مهمان ميديدين و فقط نميتوسنتيد وارد بشين ؟ يا اصلا باز نميشد ؟
مورد دوم هم خيلي عجيبه براي من پيش نيومده ؟! :blink:

shahroozm
14-12-2005, 17:20
سلام
من با چند تا سایت دیگه هم همین مشکل رو دارم ولی با p30world اسن مشکل رو ندارم.
اینم خارچ از بحث بگم که یاهو مسنجر هم همین مشکل رو پیدا کرده یعنی باید 10 دقیقه صبر کرد تا کانکت بشه(این مشکل رو 5 نفر دارن)

Mehdi_Best
14-12-2005, 23:42
سينا جان سلام
آن مواقعي كه اشاره كردم، اصلا نه انجمن - نه صفحه اصلي سايت و نه دانلود بازار باز نمي شدند. همين الان هم در محل كارم گاهي اوقات اين مشكل پيش مي آد كه بعد از نيم يا يك ساعت درست مي شه.
چند ماه پيش هم كه حدود يك هفته نمي تونستم وارد انجمن بشم همين مشكل بود. يعني اينترنت وصل بود. اما كليه صفحات مربوط به پي سي ورلد اين مشكل را داشتند. البته با يكي دو سايت ديگه هم همين مشكل را داشتم. مثل سايت آنتي ويروس كاسپرسكي.

sa3er
15-12-2005, 00:11
سلام؛
اين چيزي كه شما فرموديد بيشتر شبيه كار يه فايروال سرور ميمونه كه براي جلوگيري از صدمه ديدن و down شدن سرور اصلي توسط حملات DoS به طور موقت و برای دقايق يا ساعاتی از اتصال آی پی که بيش از حد مجاز اقدام به open نمودن پورت و ارسال request packet به منظور تبادل اطلاعات نموده خودداری می نمايد.

به طور كلي بله.... عملكرد سرور در بعضي مواقع عجيب هست.

Mehdi_Best
15-12-2005, 12:32
sa3er جان سلام و ممنون
من يه همچين حدسي مي زدم. چون من بيشترين حجم كارم با اينترنت همين سايت و انجمن خودمون هست و به احتمال زياد مشكل از هميني باشه كه شما اشاره كردي. چون من از صبح تا شب داخل انجمن هستم.