PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریختن فیلم روی کامپیوتر با کارت tv امکان پذیر است؟

reza mohammad mahdi
02-08-2008, 18:33
سلام دوستان

من یه دوربین فیلمبرداری دارم که از این نوارهای مینی دی وی میخوره. وقتی فیلم از طریق ورت usb روی کامپیوتر میریزم . کیفیتش میاد پایین. از چند نفر که سوال کردم گفتن باید با کارت کپچر بریزی روی کامپیوتر تا کیفیتش نیاد پایین.

حالا میخواستم یه توضیحی در این مورد بدید و اگه میشه یه کارت کپچر زیز 40 تومن معرفی کنید.
راستی دوستان میشه با کارت TV فیلم رو روی کامپیوتر ریخت که کیفیتش کم نشه؟

باتشکر

vioman
02-08-2008, 18:46
سلام دوستان

من یه دوربین فیلمبرداری دارم که از این نوارهای مینی دی وی میخوره. وقتی فیلم از طریق ورت usb روی کامپیوتر میریزم . کیفیتش میاد پایین. از چند نفر که سوال کردم گفتن باید با کارت کپچر بریزی روی کامپیوتر تا کیفیتش نیاد پایین.

حالا میخواستم یه توضیحی در این مورد بدید و اگه میشه یه کارت کپچر زیز 40 تومن معرفی کنید.
راستی دوستان میشه با کارت TV فیلم رو روی کامپیوتر ریخت که کیفیتش کم نشه؟

باتشکر

دوست عزیز اگر شما از دوربین های DV استفاده میکنید میتونید به جای استفاده از USB از پورت 1394 دوربین و اتصال اون به مادربوردتون استفاده کنید
چون بعید میدونم کارتهای زیر 40 تومان کیفیت بهتر از USB خود دوربین داشته باشن:46:

MaSoOd
02-08-2008, 18:52
حالا با چه نرم افزاری این کارو باید کرد ؟

reza mohammad mahdi
02-08-2008, 18:56
سلام

میشه بگید این پور چیه و چه شکلی هس؟

باتشکر

vegas
02-08-2008, 22:59
سلام

میشه بگید این پور چیه و چه شکلی هس؟

باتشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اکثر مادر بردهای جدید این پورت دارن

vioman
03-08-2008, 00:15
حالا با چه نرم افزاری این کارو باید کرد ؟

با هر نرم افزاری که قابلیت کپچر داشته باشه میشه تصاویر رو ضبط کرد
نرم افزار های Avidliquid - Edios-Primere و... جزو برنامه های حرفه ای این کار به حساب میان اما برای کارهای ساده خونگی میتونید از Video Studio استفاده کنید:11:

سلام

میشه بگید این پور چیه و چه شکلی هست؟
باتشکر

دوست عزیز از لحاظ ظاهری که دوستمون زحمت کشیدن و عکسش رو قرار دادند اما از لحاظ ساختاری..
FireWire 1394 که به ILink معروفه در 2 نوع 400 و 800 وجود داره که این اعداد نشانگر سرعت انتقال داده ها به مگابایت در ثانیه هستند. Firewire به مراتب از USB جدیدتره اما USB 2.0 حدودا 80 مگابایت سرعتش از Firefire400 بیشتره.
:11:
موفق باشید