PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال لپتاپ به پاکت پی سی از طریق بلوتوث جهت استفاده ار اینترنت ایرانسل ???

zarei175
02-08-2008, 15:13
سلام!

من برای اتصال به اینترنت تو خود پاکت پی سی مشکلی ندارم... فقط وقتی از لپتاپ میخوام وصل بشم به پاکت پی سی (از طریق کانکشن بلوتوث) به محض اینکه اتصال بین لپتاپ و پاکت پی سی ایجاد میشه، اتصال اینترنت تو پاکت پی سی قطع میشه و تا زمانی که این اتصال (فکر کنم یه جور شبکه باشه دیگه...درسته!؟ چون اون کامپیوترهای کنار ساعت که اتصال به شبکه رو نشون میدن روشنن) بین لپتاپ و پاکت پی سی برقراره، تو گوشی هر کاری میکنم که کانکت بشه به اینترنت نمیشه، ولی وقتی این اتصال بلوتوث رو قطع میکنم باز تو گوشی به راحتی کانکت میشه به اینترنت!!!.. خلاصه اعصابمو خورد کرده!! دلم خوش بود که وقتی لپتاپ خریدم هر جا هم که باشم اینترنت رو هم دارم!!!...
جالب اینجاست که با گوشی n80 امتحان کردم یعنی اول از تو خود گوشی وصل شدم به اینترنت بعد با لپتاپ از طریق کانکشن بلوتوث وصل شدم به گوشی و اتصال گوشی به اینترنت هم همچنان برقرار بود و لپتاپ هم راحت به اینترنت وصل شد...ولی این پاکت پی سی لعنتی ما ( آیمیت جم)...

راستی! با کابل usb هم اگه بشه بازم خوبه! فقط بگین مراحلش چیه؟؟..مثلا من میدونم اگه بخوام n80 رو با کابل به کامپیوتر وصل کنم و از اینترنتش استفاده کنم باید pc suite رو تو کامپیوتر نصب کنم...

mat1371
17-09-2008, 15:25
با بلوتوث که نمی شه ولی با کابل می شه.
شما می توانید با استفاده از برنامه Modem link با کامپیوتر به اینترنت موبایل وصل بشید. برنامه مودم لینک رو فعال کنید و کابل USB رو به Pocket PC وصل کنید. در قسمت internet connection در کامپیوتر یک connection جدید ایجاد کنید. مودم را دستگاه PPCانتخاب کنید. در قسمت شماره تلفن شماره ی #99* (اگه اشتباه نکنم) را وارد کنید. حالا به اینترنت وصل شوید.
نکته: برنامه activesynce هنگامی که modemlink فعال باشد کار نمی کند.

veria
18-09-2008, 02:23
من با بلوتوث هم استفاده میکنم.
اول از همه ppc رو با کامپیوتر pair کن.
بعد از طریق (PAN (Bluetooth Personal Area Network به ppc کانکت شو.
توی ppc برو روی Internet sharing که توی programs هستش.
اونجا توی منوی اول کنکشن GPRS و توی منوی دوم PAN رو انتخاب کن و کانکت بزن.
موفق باشی.

darinow
23-10-2008, 10:17
مطمئن شوید با بلوتوث به گوشی کانکت شدید.یک کانکشن جدید روی dun bluetooth modem ( اسم این برای گوشی ها متفاوت است)بسازید بدون یوزر و پسورد.در قسمت شماره #99* را وارد کنید و ِDial کنید.