PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات هک

oMID-END
02-08-2008, 07:51
سلام
من گوشیم (W950i) رو هک کردم و فایلهای واکمن3 رو همونطور که گفته شده بود کپی کردم ولی نه تنها واکمن3 بالا نیومد بلکه واکمن2 خودم هم بالا نیومد!
چندتا از فایلهای واکمن3 که کپی کرده بودمشون پاک و گوشی رو ریستارت کردم ، متاسفانه دیگه سیستم عامل گوشیم بالا نمیاد!
(گوشی روشن میشه ولی صفحش سیاهه!)

ممکن که با Safe mode بالا بیاد؟
اگه میشه کد Safe mode رو بهم بدید!؟

mohammad-p990i
02-08-2008, 10:16
سلام

من گوشیم (W950i) رو هک کردم و فایلهای واکمن3 رو همونطور که گفته شده بود کپی کردم ولی نه تنها واکمن3 بالا نیومد بلکه واکمن2 خودم هم بالا نیومد!
چندتا از فایلهای واکمن3 که کپی کرده بودمشون پاک و گوشی رو ریستارت کردم ، متاسفانه دیگه سیستم عامل گوشیم بالا نمیاد!

عزیزم هیچ راهی نداره فقط و فقط فلش
میدونید شما چیکار کردین شما یه فایل رو اشتباهی کپی کردین
من هم یه بار اینجوری شدم و فقط وفقط با فلش درست میشه همین :10:
:40:

amir_sa
02-08-2008, 12:01
ميشه آپديتش هم كرد كه از فلش بهتره

oMID-END
02-08-2008, 12:38
ميشه آپديتش هم كرد كه از فلش بهتره

آره، منم دوست دارم آپدیت کنم ولی وقتی سیستم عامل گوشی بالا نمیاد ، کامپیوتر هم اونو نمیشناسه که آپدیت کنم!
به نظرم فلش تنها راه باشه!

راستی اگه فلش کنم فریمورش با اون فریموری که از سایت گرفتم(آپدیت) فرق میکنه؟
یعنی بعداز فلش باید دوباره آپدیتش کنم؟

mohammad-p990i
02-08-2008, 13:29
آره، منم دوست دارم آپدیت کنم ولی وقتی سیستم عامل گوشی بالا نمیاد ، کامپیوتر هم اونو نمیشناسه که آپدیت کنم!

برو فلش کن و به اون فردی که میخواد فلش کنه بگو با آخرین آپدیت فلش کبه:10:

shahshahani
04-08-2008, 09:20

سلام
عزیز من لازم نیست گوشی برای آپدیت روشن باشه.اتفاقا باید خاموش باشه.
فقط پی سی سوئیت رو روی کامپیوترت نصب میکنی و یه کمی هم زبان انگلیسیت رو تقویت میکنی همه چی حله.:46:
منم هر وقت گوشیم بالا نمیاد آپدیت میکنم.محمد خان احتمالا یه آشنایی چیزی دارن که براشون با آخرین ورژن فلش میکنه و الا 99 درصد کسایی که گوشی ها رو فلش میکنن هیچی از گوشی سر در نمیارن و نمیدونن آخرین فریمور یعنی چی؟
در ضمن آپدیت هم هزینه کمتری داره هم خطر کمتری داره هم اینکه خودت انجامش میدی و گوشیت دست کسی نمیره.
من یه بار گوشیمو فلش کردم(تازه برده بودم نمایندگی گارانتی) و یارو زد و گوشیم رو ترکوند.اصلا بی خیال فلش شو.آپدیت کن حالشو ببر.
موفق باشی.

m.s.f
04-08-2008, 12:01
بچه ها با dial up میشه آپدیت کرد یا خطرناکه ؟؟؟
چقدر طول میکشه با dial up ؟؟

shahshahani
05-08-2008, 07:24
خطری نیست ولی یه 7 الی 8 ساعتی طول میکشه.جدا از اینکه تلفن خونتون این همه مدت اشغال میشه آخر برج قبض تلفنتون که بیاد بابات با لنگه کفش میافته دنبالت....:دی

mohammad-p990i
05-08-2008, 12:26
خطری نیست ولی یه 7 الی 8 ساعتی طول میکشه.جدا از اینکه تلفن خونتون این همه مدت اشغال میشه آخر برج قبض تلفنتون که بیاد بابات با لنگه کفش میافته دنبالت....:دی

ن هم از Dial-up استفاده میکنم ولی میگن بخواتر اینکه سرعتش خیلی پاینه ممکنه هنگام آپدیت اینترنت سرعت کم بیاره و آپدیت خراب بشه وگوشی هم ...............
اگه بشه من حاضرم 10 ساعت بشینم پاش هر روز حدود 8 تا 10 ساعت که هستم این هم روش:13:

m.s.f
05-08-2008, 18:15
بی خیال آپدیت dial up شدم ... منم روزی 5-6 ساعت رو کانکتم ، مشکل پول تلفنش نیست فقط میترسم فلش لازم بشم ییهو

mohammad-p990i
05-08-2008, 18:21
بی خیال آپدیت dial up شدم ... منم روزی 5-6 ساعت رو کانکتم ، مشکل پول تلفنش نیست فقط میترسم فلش لازم بشم ییهو

آره من هم منظورم همین بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahshahani
05-08-2008, 19:54

ببین از آپدیت کردن بی خطر تر دوباره آپدیت کردن.......
مطمئن باش هیچ بلایی سر گوشی نمیاد.اگه قطع بشه دوباره از اول شروع میکنی درست میشه.
صد بار هم قطع بشه فلش کردن لازم نمیشه خیالت راحت راحت.
موفق باشی.

reza k.h
25-08-2008, 19:30
میگن بخواتر اینکه سرعتش خیلی پاینه ممکنه هنگام آپدیت اینترنت سرعت کم بیاره و آپدیت خراب بشه وگوشی هم ...............
اگه بشه من حاضرم 10 ساعت بشینم پاش هر روز حدود 8 تا 10 ساعت که هستم این هم روش

دوست خوبم اگه زمانش برات مهم نيست با دايل آپ هم ميشه و اگه وسط كار اينترنت قطع هم بشه مشكلي واسه گوشيت پيش نمياد چون اول اطلاعات رو دانلود ميكنه بعد به گوشي منتقل ميكنه. تو اين مرحله نبايد اتصال گوشي با كامپيوتر قطع بشه

amirfelson
25-08-2008, 20:43
آخه داداش من مگه ندیدی بالای پست واکمن 3 نوشته فقط و فقط واسه p1 چرا دوباره ریختیش ؟

SIAMAK88
25-08-2008, 21:48
سلام

دوست عزیز احتمالا تا حالا مشکلتون کامل رفع شده ولی اینو برای اونایی میگم که تازه به این تاپیک اومدن , واکمن 3 به هیچ وجه روی W950i قابل نصب نیست نه اینکه نصب نشه هااااا نه !! نصب میشه ولی فقط مودها و ویژوالهاش کار میده !!
در ضمن W950 دارها زیاد به پرو پای واکمن 3 نپیچن که یهو کارشون به آپدیت و درنهایت فلش میکشه :31:

SIAMAK88
25-08-2008, 21:56
میگن بخواتر اینکه سرعتش خیلی پاینه ممکنه هنگام آپدیت اینترنت سرعت کم بیاره و آپدیت خراب بشه وگوشی هم ...............
اگه بشه من حاضرم 10 ساعت بشینم پاش هر روز حدود 8 تا 10 ساعت که هستم این هم روش
دوست عزیز اگه زمان براتون مهم نیست پس نگران نباشید چون هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد ( اینو من تضمین میکنم خیالت راحت :46: )
شما وقتی گوشی رو میزاری واسه دانلود اول شروع میکنه به دانلود فریمور که این مرحله اصلا خطری نداره و اگه ارتباطتت هم قطع بشه به هیچ وجه مشکلی پیش نمیاد , مرحله بعد مرحله ای هستش که تو اون فریمور دانلود شده رو میریزه رو گوشی که این کار به نوعی همون فلش کردن هستش , اگر خدای نکرده به هر دلیلی تو این مرحله ارتباط گوشی با کامپیوتر و اینترنت قطع بشه گوشیت دیگه بالا نمیاد که این مشکل فقط تو دایال آپ پیش نمیاد و ممکنه تو اینترنت پر سرعت هم رخ بده !!! (مثلا ممکنه برق بره :41: )
اگه این اتفاق بیافته شانس بیاری دوباره بتونی از اول آپدیتش کنی و کامپیوتر گوشی رو بشناسه در غیر اینصورت با یه فلش مشکل حل میشه :46:
ولی از من میشنوی یه کارت 10 ساعته بخر و ساعت 12 شب شروع کن واسه آپدیت و خیالت هم راحت باشه:20:

ardalan_mmj
08-09-2008, 08:04
سلام من با dial up آپدیت کردم از ساعت 1:30 شب تا 7:30 صبح طول کشید.(P990)

benyamin_pc
12-09-2008, 21:44
آقا فقط یه سوال آپ دیت اطلاعات رو روی Z میریزه یا روی C? فلش چطور ؟روی C تغییر میده یا روی Z?
چون وقتی مموری داخلی p1 رو هم فرمت می کنیم همه اطلاعات روی C دوباره قرار می گیره و اطلاعات اصلی روی z هستند و مشکلی نداریم
اما اگر قرار باشه آپ دیت روی Z تغییر بده اصلمون هم زیر سوال میره !
لطفا" با اطمینان جواب بدین
یه سوال دیگه گوشی که کلا" بجای سیستم عامل بالا بیاد یه صفحه سیاه بالا میاد و هیچ خبری نیست با آپ دیت درست میشه؟
ممنون

pourya_javani
13-09-2008, 11:51
من نفهمیدم اینهمه میگین فرمت حافظه داخلی چجوریه؟ بگین لطفا!! مستر ریست کردم کارم حل نشد!

amir_sa
13-09-2008, 12:16
من نفهمیدم اینهمه میگین فرمت حافظه داخلی چجوریه؟ بگین لطفا!! مستر ریست کردم کارم حل نشد!
دوست من براي جواب دادن به سوالاتت تو يه تاپيك بپرسي جواب مي دن دوستان. اين تاپيك براي مشكلات هك درست شده ، پس مشكلات بوجود اومده بعد از هك رو تو اين تاپيك بپرس
فرمت داخلي همون فرمت اينترنال هست كه حافظه داخلي رو فرمت مي كنه از توي سرويس منو هم مياد ( همون ستاره راست ، ستاره چپ چپ و... ) كه با فرمت اينترنال همه حافظه داخلي گوشي فرمت ميشه و هك هايي كه انجام دادي همه پاك ميشه

pourya_javani
14-09-2008, 00:18
امیر جان منم بعد از اینکه هک صدا و واکمن 3 رو انجام دادم اینترنت ندارم. چون حال نداشتم بنویسم خلاصه پرسیدم. از اینکه راهنماییم کردی ممنونم اما اگه کامل بگی چی کار کنم خیلی عالی میشه. گوشیه منم p1 و چپ و راست نداره!!! مرسی! راستی اگر منظورتون مستر رسیته که انجام دادم ولی درست نشد...

MMD12
14-09-2008, 05:47
امیر جان منم بعد از اینکه هک صدا و واکمن 3 رو انجام دادم اینترنت ندارم. چون حال نداشتم بنویسم خلاصه پرسیدم. از اینکه راهنماییم کردی ممنونم اما اگه کامل بگی چی کار کنم خیلی عالی میشه. گوشیه منم p1 و چپ و راست نداره!!! مرسی! راستی اگر منظورتون مستر رسیته که انجام دادم ولی درست نشد...

شما گوشیتون چه مشکلی داره ؟

در ضمن چپ وراست مال P990 واسه P1 به جای راست دکمه چرخشی بغلشو به سمت بالا بچرخون به جای چپ

به پایین بچرخون

pourya_javani
14-09-2008, 09:29
مستر آلپاچینو! من بوسیله وایفای به اینترنت متصل میشدم. اما بعد از اینکه هک صدا و واکمن 3 رو انجام دادم یک سری از برنامه هام باز نشد. از جمله web. مستر ریست هم کردم جواب نداد. فقط تنها فرقی که کرد آیکنش رو هم گم کرد... حالا میخوام ببینم این فرمتی که میگین چه جوریه تا کارم به امید خدا حل بشه!

rmb_ali
14-09-2008, 10:32
چه جوری میشه اون note رو به حالت اولش برگردوند منظورم قبل از هکه
نوت g900 رو ریختم الان هر موقعه نوت خود گوشیو میخوام بیارم مال g900 میاد ویا اینکه اپلیکشین کلوز میده به دادم برسید البته بگم که از فایل هام هم بک آپ ندارم

MMD12
15-09-2008, 00:58
مستر آلپاچینو! من بوسیله وایفای به اینترنت متصل میشدم. اما بعد از اینکه هک صدا و واکمن 3 رو انجام دادم یک سری از برنامه هام باز نشد. از جمله web. مستر ریست هم کردم جواب نداد. فقط تنها فرقی که کرد آیکنش رو هم گم کرد... حالا میخوام ببینم این فرمتی که میگین چه جوریه تا کارم به امید خدا حل بشه!

بفرما قربان
بالا
*
پایین
پایین
*
پایین
*

اینو که زدی سه تا گزینه میاد که شما format internal memory رو انتخاب می کنی

انشا الله که مشکلت حل بشه

shahshahani
15-09-2008, 10:20
چه جوری میشه اون note رو به حالت اولش برگردوند منظورم قبل از هکه
نوت g900 رو ریختم الان هر موقعه نوت خود گوشیو میخوام بیارم مال g900 میاد ویا اینکه اپلیکشین کلوز میده به دادم برسید البته بگم که از فایل هام هم بک آپ ندارم

اون فایل هایی که برای نوت پد کپی کردی پاک کن تا درست بشه.
اگه موقع کپی کردن فایل های اوریجینالش پاک شده و اونا جایگزین شده بگو تا اوریجینال هاشو برات آپلود کنم.
موفق باشی.

H M R 0 0 7
15-09-2008, 17:56
چه خبر دوستان|؟
کسی مشکلی نداره با هک :31: ؟

Open-Source
15-09-2008, 21:08
من از وقتی هک ساین رو انجام دادم برنامه touch dial قاتی کرده

MMD12
15-09-2008, 23:55
من از وقتی هک ساین رو انجام دادم برنامه touch dial قاتی کرده

قاطی کرده یعنی چی شده دوست من دقیق بگو . یه بار حذفش کن دوباره نصب کن شاید خوب شد

pourya_javani
16-09-2008, 07:53
بفرما قربان
بالا
*
پایین
پایین
*
پایین
*

اینو که زدی سه تا گزینه میاد که شما format internal memory رو انتخاب می کنی

انشا الله که مشکلت حل بشه
آقای آلپاچینو خیلی خیلی ممنونم ازت. درست درست شد.:11:

MMD12
17-09-2008, 01:46
آقای آلپاچینو خیلی خیلی ممنونم ازت. درست درست شد.:11:

کوچیکتم داداش وظیفم بود

هر مشکلی داشتی بگو در خدمتیم

اسمم مهدی

pourya_javani
21-09-2008, 10:32
سرور مایی آقا مهدی.
بچه ها من هک ساینو انجام دادم اما هیچ تغییری تو برنامه ها نکرد. من2 تا برنامه ریخته بودم که اختیاج به ساین داشت و وقتی دوره ش تموم شد uninstall کردم هک ساینو انجام دادم دوباره اینستالشون کردم. نشد! چه باشد بکنم؟

MMD12
22-09-2008, 05:30
سرور مایی آقا مهدی.
بچه ها من هک ساینو انجام دادم اما هیچ تغییری تو برنامه ها نکرد. من2 تا برنامه ریخته بودم که اختیاج به ساین داشت و وقتی دوره ش تموم شد uninstall کردم هک ساینو انجام دادم دوباره اینستالشون کردم. نشد! چه باشد بکنم؟

میدونی اشتباه شما کجاست ؟

اینه که رجیستر کردن رو با ساین کردن اشتباه گرفتی

اونی که شما می گی دورش تموم شده رو اکثر نرم افزارها دارن و برای حل اون باید یه کرک , کیجن یا سریال داشته

باشن

اما قضیه ساین اینه که بعضی از نرم افزار ها که cer معتبری ندارن باید بری تو سایت سیمبیان اجازه نصبشونو بگیری

که برای حل این مشکل شما هک ساین رو انجام می دی ...

امیدوارم درست فهمیده باشم ...

D o l f i n
22-09-2008, 08:36
دوستان سلام
من می خوام والکمن پلیر 3 رو ر گوشیم بریزم(p1i) فایلها رو گرفتم ولی وقتی می خوام تو درایو c کپی کنم قبول نمیکه خطا میده
can,t create dir قبل آپدیت کردن گوشیم انجام دادم درست شد ولی الان قبول نمیکنه

amir_sa
22-09-2008, 12:40
دوستان سلام
من می خوام والکمن پلیر 3 رو ر گوشیم بریزم(p1i) فایلها رو گرفتم ولی وقتی می خوام تو درایو c کپی کنم قبول نمیکه خطا میده
can,t create dir قبل آپدیت کردن گوشیم انجام دادم درست شد ولی الان قبول نمیکنه
خيلي ساده : بايد capswitch رو off كني و بعد فايل ها رو بريزي
موفق باشي

D o l f i n
23-09-2008, 22:29
مشکل از همین capswitch بود هر کار میکردم off نمیشد دوباره دان کردم درست شد
ممنون

peyadehroo
15-10-2008, 13:10
سلام . من گوشیم رو هک کردم و درایور صداشو عوض کردم . (با استفاده از تاپیک هک صدایuiq) . بعد از مدتی متوجه شدم که زمان فیلم برداری تمام کلیپ هایی که گرفته ای بدون صدا شده . حتی با گوشیم نمی تونم صدا رو هم در حالت عادی ظبط کنم . لطفا کمکم کنید . p1i

amir_sa
15-10-2008, 20:25
سلام . من گوشیم رو هک کردم و درایور صداشو عوض کردم . (با استفاده از تاپیک هک صدایuiq) . بعد از مدتی متوجه شدم که زمان فیلم برداری تمام کلیپ هایی که گرفته ای بدون صدا شده . حتی با گوشیم نمی تونم صدا رو هم در حالت عادی ظبط کنم . لطفا کمکم کنید . p1i

هك تقويت صداي گوشي با هك تقويت صداي هدفون مشكل داره ، اگه مي خواي درست بشه هك هدفون رو به حالت قبل برگردون

mohsentanha
16-10-2008, 13:01
برای منم همین طوری شد هک صدای اخری برای فیلم برداری مشکل داره در ضمن اگه هندزفری تو گوشت باشه یکی زنگ بزن صداش خیلی ناجوره:41: حتی موقعی که می خواهی با aux اهنگ گوش کنی هم صدا بدجوریه:41:

saber.r
17-10-2008, 23:53
سلام منم مثل همين دوستي كه w950داره با مشكل روبرو شدم ولي گوشي من p1i هستش .
گوشي من هم بعد از هك كردن و كپي كردن اسكين جديد موزيك پلير گوشيم و يه بار روشن و خاموش كردن گوشيم بالا نمي ياد .
حالا بايد چي كار كنم؟؟؟؟

amir_sa
18-10-2008, 10:57
سلام منم مثل همين دوستي كه w950داره با مشكل روبرو شدم ولي گوشي من p1i هستش .
گوشي من هم بعد از هك كردن و كپي كردن اسكين جديد موزيك پلير گوشيم و يه بار روشن و خاموش كردن گوشيم بالا نمي ياد .
حالا بايد چي كار كنم؟؟؟؟
يا آپديت يا فلش ، غير از اين راهي نداره

amirkhan_20e20
18-10-2008, 15:05
من یه مشکلی دارم .
بعد از هک واسه صدا در حین مکالمه وقتی صدا رو به اسپیکر انتقال میدم برای طرف مقابل نامفهوم میشه . مثل اینکه صدا خیلی بلند شده باشه و درست نمشنوه . ولی وقتی روی اسپیکر نیست درسته .
شما هم این مشکل رو دارین یا نه ؟

amirkhan_20e20
18-10-2008, 15:05
البته یه چیز دیگه وقتی خودم با تلفن خونه تست کردم درست بود ولی وقتی با شهرستان چه با موبایل یا ثابت حرف میزنم این مشکل رو داره .
کسی تا حالا این مشکل رو داشته ؟

hamidreza_4u
18-10-2008, 22:58
سلام
من هک افزایش صدا رو روی 990 انجام دادم ولی تا فایل Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe رو از درایو Z ریختم توی C گوشی هنگ کرد و مجبور شدم ریست کنم
ریست کردن همانا ........ دیگه بالا نیومدن همانا خلاصه یه فلش گذاشت روی دستمون
گوشی روشن میشه لوگوی سونی میاد و دوباره گوشی خاموش و ذوشن میشه
به نظر شما راهی واسه این مشکل هست
با این هک افزایش صدا و این فایله چکار کنم؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید