PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پوشه Autorun.inf

MohammadJavad.T
02-08-2008, 04:22
سلام
یه سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم
سیستمم چند وقت پیش همین ویروس autorun.inf رو گرفت
منم انواع پچ ها و batch file ها رو برای از بین بردنش امتحان کردم ولی اصلا بهم جواب نداد. الان پوشه AUTORUN.INF داخل درایو هام هستش چطور باید از بین ببرمش .

mahdi7610
02-08-2008, 06:30
سلام
یه سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم
سیستمم چند وقت پیش همین ویروس autorun.inf رو گرفت
منم انواع پچ ها و batch file ها رو برای از بین بردنش امتحان کردم ولی اصلا بهم جواب نداد. الان پوشه AUTORUN.INF داخل درایو هام هستش چطور باید از بین ببرمش .
سلام دوست عزیز

اگه این autorun.inf که می گید به شکل فولدر هستش مشکلی نیست و نیازی نیست اونا پاک کنید .
این پوشه توسط برنامه ها و batch فایلهایی ایجاد شده که استفاده کردید و در واقع باعث می شه که اگر درایو های شما دچار ویروس اتوران شده باشه این فولدر را جایگزین اون فایل اتوران ویروس می کنه و در واقع اونا از درایو ها حذف می کنه و باعث می شه مشکل درایوها حل بشه .

فقط کافیه اون فولدر را داخل درایوها مخفی کنید .

موفق باشید .

lord_ashkan_z
11-08-2008, 21:53
من هم با استفاده از يك patch براي جلوگيري از آلوده شدن به اين ويروس استفاده كردم. و همچين پوشه اي را داخل cool diskام دارم. از اون وقت به بعد من هيچ وقت اين ويروس را نگرفتم.
واقعا مفيد است

best64god
18-08-2008, 11:35
شماويندوز رو عوض كن بعد وارد درايوهات نشو بعد پنجره +e را بزن بعد برو از قسمت tools و بعد Folder Options وتيك show hidden را بزن بعد سمت چپ داخل كادر درايو هات رو ميبيني بعد بروروي درايو هات حالا فايل هاي مخفي رو ميبيني حالا برو روي ntde1ect.com و AUTORUN.INF بعد shift+delete كن توي همه درايو هات هست همه رو پاك كن اين يك روشي كه خودم بارها تست كردم جواب ميده صد در صد .ويروس Folder Options و خيلي ازاين جور ويروس ها كه فايل AUTORUN.INF رادارند.

amir_rafie
22-08-2008, 00:41
اگه ویروس autorun.inf باشه bitdefender پاکش میکنه...
شایدم ویروس نباشه.. مثلا برنامه USB Disk Security یه فولدر به اسم AUTORUN.INF در تمام درایو ها و حتی Cool Disk درست میکنه.....

mahdi7610
22-08-2008, 07:36
سلام

این فولدری که دوستمون توی درایوهاش به اسم autorun.inf داره ویروس اتوران نیست

بلکه قبلا دچار ویروس شده اند که با batch file هایی که برای از بین بردن این ویروس اجرا کردن اون را از بین بردن .

این batch file ها به این گونه عمل می کنند که یه فولدر به اسم autorun.inf را که هم نام ویروس autorun.inf است را داخل درایو ها جایگزین می کنند و با جایگزین شدن این فولدر اون فایل اتوران از داخل درایوها پاک می شه . چون همون طور که می دونید دو تا فایل هم نام نمی تونند توی یه جا وجود داشته باشند .
به همین خاطر و قتی این پوشه جایگزین اون فایل می شه اونا پاک می کنه و در واقع ویروس اتوران را پاک می کنه

موفق باشید .

lord_ashkan_z
22-08-2008, 11:43
مهدي جان اگر چند تا از اين patch بزاري خيلي ممنون ت مي شم

mahdi7610
22-08-2008, 12:49
مهدي جان اگر چند تا از اين patch بزاري خيلي ممنون ت مي شم
سلام

از ادرس زیر می تونید اونها را دریافت کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی از این برنامه ها Flash_Disinfector.exe هستش که از همون ادرسی که معرفی کردم می تونید گیرش بیارید

موفق باشید .

lord_ashkan_z
13-12-2008, 00:12
گشتم پيدا نكردم.

ميشه لينكش را بدي؟