PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هندزفری با کلید عقب و جلو و تبدیل به 3.5 ئیلی متری برای 6120

a_safari1985
01-08-2008, 23:03
دوستان من یه سوال داشتم.هندزفری ای که تبدیل هدفون 3.5 میلی متری هم باشه و روی خودش کلیدای عقب و جلو برای موسیقی داشته باشه،بهش می خوره؟اصلا هست؟قیمتش چه جوریاست؟(این هندزفزی رو با اسم Headset HS-28, AD-36 توی سایت دیدم،نمی دونم اینجا یه چیزی شبیهش هست یا نه و به 6120 می خوره یا نه؟)

من خودم یه تقلبیش رو گرفتم،که میزد enhancement is not supported
برای همین احتمال اینکه نخوره بهش هست.از دوستان کسی هست که امتحان کرده باشه؟یکی جواب منو بده بابا!

بازم ممنون

m_a_h_n_o
04-08-2008, 19:56
سلام...
منم 6120 دارم
قبلا سری W580i سونی اریرکسون داشتم....میشه گفت عشق صدام !!! مخصوصا با هندزفریهایی شبیه به W
الانم 3 روز میشه که 6120 گرفتم ...6120 انعطاف پذیری خوبی از نظر ساپورت نرم افزار داره...هنوز وقت نشده که صدای با هندزفریشو تست کنم. ولی خدا کنه که خوب باشه...چون در این صورت ضربه روحی بزرگی میخورم.
شما تستش کردی؟
ضمنا در جواب سوالت : ببین تبدیایی هست واسه تبدیل 2.5mm به 3.5mm ....میتونی اونو تهیه کنی و هدففونتو مستقیما به اون وصل کنی؟ بهتر نیست؟؟؟ اینی که شما دنبالشی ممکنه باشه ولی خوب احتمالا گرون هم هست...میتونی از همین هندزفریهای سری واکمن سونی اریکسون یا همین 5700 خودمون (منظورم نوکیاست) استفاده کنی...جفتشون از لحاظ کیفیت و باس قابل قبولن !!!
! راستی اگه ممکنه id یاهو مسنجرتونو بدین .. ..در کنار فرومهای p30world یاهومسنجر هم میتونه مکمل خوبی برای حل مشکلات باشه...سرعتشم بیشتره !!! مخصوصا مواقعی که مثل الان مجبور بشی تو خیابون با گوشیت تایپ کنی...
این روزا زیاد خونه نیستم و مجبورم با گوشیم بیام تو سایت !!! ولی اگه چت کنیم برام هم مقرون به صرفه تره هم سریعتر جواب میگیرم !!!
آیدی من : m_a_h_n_o
باتری گوشیت زود خالی نمیکنه ؟؟؟