PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بخش عضويت در سايت

atn_1366
13-12-2005, 20:26
ببخشید که مزاحم شما میشم میخواستم بپرسم که چطوری میشه بخش عضویت برای سایت ایجاد کرد ...
البته میدونم که باید DB ایجاد بشه ولی نمیدونم چطوری ؟

برای طراحی سایت از frontpage استفاده میکنم .

مرسی ...

kasa
15-12-2005, 22:39
سلام من فكر نمي كنم بشه با فرنت پيج بخش عضويت در سايت درست كرد چون پيچيدگي زيادي داره و خودم هم كار نكردم
ولي ميدونم كه اگه با vb.net اين كار رو انكام بدي خيلي بهتر و قوي تر مي باشد

mamalionline
21-12-2005, 00:07
سلام
شما باید از یک زبان برنامه نویسی مثلا" پی اچ پی استفاده کنی .
یعنی یک فرمی ایجاد کنی که کاربر ثبت نام کنه و یک فرم برای ورود در این میان هم باید فایلهایی رو ایجاد کنی که وظیفه ثبت و فرخوانی داده ها را دارند به لینک زیر نگاه کن یکی از دوستانم مقاله ی جالبی در این زمینه نوشته البته برنامه های آماده هم در این زمینه وجود داره .
بخش اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بخش دوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بخش سوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

atn_1366
21-12-2005, 15:36
میشه لطف کنید و اون برنامه های آماده رو معرفی کنید ... مرسی

ghafar
24-12-2005, 08:12
با سلام
آقا منم به اين عضو گيري نياز دارم
اگه ميشه بگيد با Asp و Html چطوري ميشه ايجادش كرد؟

ghafar
25-12-2005, 08:08
با سلام
خودم شروع مي كنم:
اگه با Access يه بانك اطلاعاتي درست كرده باشيم كه مشخصات افراد عضو شده توي اون ذخيره مشن و با Html يه فرم ثبت نام داشته باشيم كه مشخصات را مي گيره و ارسال مي كنه به يك فايل Asp كه اون فايل Asp اطلاعات گرفته شده را در پايگاه داده مي نويسه ... خوب حالا چطوري ميشه يه پسورد براي Admin قرار داد كه بتونه با وارد شدن در سايت عضو ها را مشاهده و حذف و يا ويرايش كند و همچنين چطور ميشه به اعضا امكانات بيشتري داد؟
البته اين سايتي كه من مي خوام طراحي كنم پروژه درسيه نه براي قرار دادن در اينترنت. ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

ghafar
07-01-2006, 15:31
با سلام
كسي كمكي نميكنه؟
اگه ميشه بگين چطور ميشه اطلاعاتي كه كاربر توي فرم وارد كرده را به پايگاه داده (ACCESS) با يه فايل ASP انتقال داد؟
من اينارو نوشتم ولي جواب نميده كسي كمك ميكنه؟
(اينم بگم پايگاه داده و درايور اونا با ODBC توي سيستم فعال كردم)(اينم بگم فقط يه پروژه درسيه نه وب سايتي كه بخوام توي اينترنت بزارم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

neyrizboys
05-02-2006, 18:46
يكي نيست يه جواب درست و حسابي بده تا مشكل بنده هم حل بشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

mamalionline
18-02-2006, 07:02
برنامه هاي آماده در اين زمينه :

mamalionline
18-02-2006, 07:04
يكي نيست يه جواب درست و حسابي بده تا مشكل بنده هم حل بشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

شما با ايميل من تماس بگير تا شايد مشكلت رو برطرف كنم .