PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام یک زیبا تر است؟

AC Schnitzer
31-07-2008, 21:53
کدام یک زیبا تر است؟

از دوستان خواهش میکنم که فقط درباره ظاهر نظر بدهند و قدرت موتور روا در نظر سنجی دخالت ندهند.

** میتوانید به بیش از یک خودرو رای دهید **

با تشکر

لوگان
31-07-2008, 21:59
کدام یک زیبا تر است؟

ویرایش دیده شد.

لوگان
31-07-2008, 22:02
ای بابا زود تر نظر سنجی میزاشتید هی من با خودم میگم چی کدوم زیبا تره چیزی نداریم که.در هر صورت غذر میخوام.

Bracket
01-08-2008, 01:11
Lamborghini Reventon خداست به نظر از همه زیبا تره .

RedDragon
01-08-2008, 10:20
سلام
نميخوام ايراد بگيرم ولي اين جوري نظر سنجي درست نيست دوست عزيز
چون اينا هم كلاس نيستن و حتي اگر به ظاهر باشه بايد بين خودروهاي همكلاس بررسي بشه

مثلا رولزرويس ماشين زيبايي ولي مقايسه اون با لامبورگيني يا بنز اشتباه چون توي يك كلاس كاري نيستن

حالا اگر اينو بي خيال بشيم تمام اين خودروها اسپرت هستند به جز ميباخ و رولزرويس كه دو تا خودروي لوكس هستند

شورولت كوروت و دوج وايپر كه بيسشون يكيه و زياد فرق ظاهري ندارند كه اون يكيو نسبت به ديگري خيلي خاص كنه
يكيشون بود كافي بود

از پورشه ( مخصوصا كاررا ) و آئودي و بخصوص بي ام و سري 3 هم كه خبري نيست

چون پورشه كاررا و بي ام و سري 3 نيست به لامبورگيني رونتون و گالاردو و مورسيه لگو راي ميدم

franch
01-08-2008, 11:49
به نظر منم اين نظر سنجي زياد درست نيست . بيشتر سليقه اي هستش.

shahab_f
01-08-2008, 11:59
به نظر منم اين نظر سنجي زياد درست نيست . بيشتر سليقه اي هستش.
خوب دیگه , براهمینم میگن "به نظر شما ..."

jamshidjap
01-08-2008, 12:47
only murcielago

AC Schnitzer
01-08-2008, 18:51
سلام
نميخوام ايراد بگيرم ولي اين جوري نظر سنجي درست نيست دوست عزيز
چون اينا هم كلاس نيستن و حتي اگر به ظاهر باشه بايد بين خودروهاي همكلاس بررسي بشه

مثلا رولزرويس ماشين زيبايي ولي مقايسه اون با لامبورگيني يا بنز اشتباه چون توي يك كلاس كاري نيستن

حالا اگر اينو بي خيال بشيم تمام اين خودروها اسپرت هستند به جز ميباخ و رولزرويس كه دو تا خودروي لوكس هستند

شورولت كوروت و دوج وايپر كه بيسشون يكيه و زياد فرق ظاهري ندارند كه اون يكيو نسبت به ديگري خيلي خاص كنه
يكيشون بود كافي بود

از پورشه ( مخصوصا كاررا ) و آئودي و بخصوص بي ام و سري 3 هم كه خبري نيست

چون پورشه كاررا و بي ام و سري 3 نيست به لامبورگيني رونتون و گالاردو و مورسيه لگو راي ميدم
یا تشکر از شما دوست عزیز

Audi TT Quatro ، Porsche Carrera GT ، BMW M3 ،

هم تو لیست من بودن
من دادم دوستم تاپیک رو بزنه نمیدونم چرا فاکتور گرفت

در ضمن اگر سری به مشخصات فنی 62S بزنی میفهمی که اگر این اضافه وزن رو نداشت یک سوپر اسپرت تمام عیار می بود.