PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lingvosoft Language Teacher English Persian دیکشنری انگلیسی به فارسی و بر عکس

xmw
13-12-2005, 19:58
یه دیکشنری گیر اوردم توپ توپ کار خارجی هاست
انگلیسی به فارسی و بر عکس مثل دیکشنری آریانپور میمونه با حجم نزدیک به دو و نیم مگا بایت فقط تنها بدیش اینه که کرک میخواد لطفا هر کی کرکش رو گیر اورد یا تونست اونو کرک کنه به ما هم بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soda
13-12-2005, 21:55
سلام
به خاطر پیغام خصوصی که دوست خوبم xmw برام فرستادند و به خاطر شب بسیار بزرگ و ارزشمند (تولد اقا اما رضا (ع) ) این نرم افزار رو دانلود کردم و یه کرک براش ساختم
زیاد نتونستم اونو امتحان کنم ولی فکر کنم که کار کنه
اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spy
13-12-2005, 23:29
با تشکر از سودا جان کرکر بزرگ

دوستانی که مایل به استفاده از بقیه این دیکشنری های این شرکت هستد که شامل :
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Albanian v3.1.30
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Bosnian v3.1.30
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Bulgarian v3.1.30
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Croatian v3.1.30
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Czech v3.1.29
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Estonian v3.1.28
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Finnish v3.1.28
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Greek v3.1.30
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Indonesian v3.1.29
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Latin v3.1.28
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Latvian v3.1.28
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Lithuanian v3.1.28
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Romanian v3.1.28
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Serbian v3.1.30
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Tagalog v3.1.29
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Turkish v3.1.29
LingvoSoft Talking Dictionary 2006 English To Vietnamese v3.1.30

میشه این فایل رو دانلود کنند :

با پسورد

بازم ممنون از سودا کرکر بزرگ و دوست داشتی ;)

Soda
31-12-2005, 11:30
راستی با توجه به اینکه بعضی از دوستان درخواست نسخه سنخنگو یا همون Talking اونو داشتن
لینک دانلود رو بهمراه پچ اون براتون میزارم

AHT
31-12-2005, 12:39
این هم لینک مستقیم دانلودشه:

Harry Potter
31-12-2005, 22:21
راستی با توجه به اینکه بعضی از دوستان درخواست نسخه سنخنگو یا همون Talking اونو داشتن
کد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soda جان باز هم مثل همیشه کارت حرف نداشت.
کرک رو تست کردم و عالی بود!

فقط جهت اطلاع دوستان عرض شود که بعد از کرک کردن و اجرای نرم افزار صفحه وارد کردن سریال ظاهر می شود که شما چیزی ننویسید و دکمه Register رو بزنید تا دیگه اون صفحه ظاهر نشه ...

با تشکر از Soda عزیز ...

R e Z a
31-12-2005, 23:02
كارت حرف نداشت سودا . ...

AHT
31-12-2005, 23:07
اگه هر شماره دیگه ای رو وارد کنید رجیستر میشه

nimaoy
01-01-2006, 09:44
دوستان در کل این دیکشنری در ترجمه فارسی بهتر است یا babylon ؟
البته فکر می کنم در اینگلیسی babylon حرف اول را بزند.

Kolubive
01-01-2006, 10:12
با سلام

این نرم افزار کار تلفظ لغات رو هم انجام میده ,
منظورم تلفظ با لهجه ی درست و حسابیه نه مثل تلفظ بابیلون یا خود ویندوز

با تشکر

vahidjv
01-01-2006, 13:30
اقا دم همه شما هات هات هات
خیلی حال کردم...
ایول...

masoud_35_teh
01-01-2006, 20:05
آقا سودا ممنون خیلی باحال بود .
همچنین از xmw تشکر.

Reza_0014
10-02-2006, 18:12
ببخشبد من هر کاری می کنم این لینک دانلود نمی شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می شه کمکم کنید ؟

Reza_0014
10-02-2006, 18:45
من احتیاج زیادی به کرک نسخه سنخنگو یا همون Talking این برنامه دارم ولی نمی تونم اینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دانلود کنم . می شه یه راهنمایی من رو بکنید یا یک لیک جدید بدید .
RezaBagh@gmail.com

reza12100
10-02-2006, 19:00
لینک کرک کار نمیکنه اگر میشه
یکی از دوستان که کرک را دانلود کرد یجا اپلود کنه و لینک بزار تا بقیه هم استفاده کنن

josef
10-02-2006, 20:21
ايول . خيلي خوب بود
مرسي
:rolleye: :rolleye: :cool:

AHT
10-02-2006, 22:44
همون كرك رو آپلود كردم

reza12100
10-02-2006, 23:21
Aht جان ممنون
ردیف شد

Sina.G
15-02-2006, 22:06
لطفا لینک آخرین ورژن این دیکشنری ( غیر سخنگو ) و کرک اون رو بذارید .

Setareh 2006
18-02-2006, 09:54
ببخشيد من در كامپيوتر خيلي مبتدي هستم , لطفا بگين در اين برنامه ديكشنري , Flash Card چيه و چه كاري انجام ميده ؟

ممنونم از راهنمايي شما .

R e Z a
18-02-2006, 10:01
سلام...
دانلود :

كرك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد.!
رضا :)

Soda
18-02-2006, 22:15
ببخشيد من در كامپيوتر خيلي مبتدي هستم , لطفا بگين در اين برنامه ديكشنري , Flash Card چيه و چه كاري انجام ميده ؟

ممنونم از راهنمايي شما .
براي يادگيري زبان انگليسي بدرد ميخوره

sara_abs_58
19-02-2006, 14:17
دوستان لطفا راهنمایی کنن.
وقتی فایل كرك رو اجرا ميكنم ژيغام filr not find mide براي رفع اين مشكل چه كار بايد كنم؟
ممنون

Soda
19-02-2006, 17:46
وقتي اين پيغام رو ميده البته اگه به اين شرط كه فايل رو درست انتخاب ميكني دليلش اينه كه برنامش بازه و بايد بسته بشه

Masoud.M.N
01-04-2006, 20:32
با سلام
دوستان مي تونند بوسيله اين پچ ديکشنري سخنگو را رجيستر کنند. کارش دقيقا مثل پچ قبلي است و بعد از اينکه پچ پيغام اتمام کار را داد برنامه را باز کنيد و در قسمت کددهي هر کدي که خواستيد بهش بديد. در ضمن قبل از استفاده از پچ بايد نرم افزار در حال اجرا نباشد
اين پچ و پچ قبلي هيچ کدام کار يک فرد ايراني نيست و تمام آنها تاريخ ساخت داره و تست شده هست و در بيشتر سايتهاي کرک و سريال قرار داره. جالب اينجاستت که خود ايشون نميدونه که براي ورژن سخنگوي اين نرم افزار هم کرک ساخته :biggrin:
soda به معني جوش شيرين نام شخص نيست و نام يک گروه هکر مي باشد که اصلا ايراني نيستند
تمام پچ هايي که براي تمام زبان هاي اين نرم افزار ساخته شده توسط همين گروه هست
سعي کنيد هميشه اوني باشيد که هستيد
Patch LingvoSoft Talking Dictionary v3.1.36 (English-Persian).zip ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sh-Persian_.zip.html)

R e Z a
01-04-2006, 21:01

پست شماره ي 909

اي رو رو برم پس لابد اين رو هم همون كركر هاي خارجي ساختند ؟؟ من نمی دونم این وسط چی گیره شما می یاد که این جوری دروغ می گید ؟!!!
در ضمن شما که این همه اطلاعات داری لااقل اسم اون گروه رو هم می نوشتی یا شاید هم اسم ندارن ؟؟ :happy: :puke:

Spy
01-04-2006, 21:33
با سلام
دوستان مي تونند بوسيله اين پچ ديکشنري سخنگو را رجيستر کنند. کارش دقيقا مثل پچ قبلي است و بعد از اينکه پچ پيغام اتمام کار را داد برنامه را باز کنيد و در قسمت کددهي هر کدي که خواستيد بهش بديد. در ضمن قبل از استفاده از پچ بايد نرم افزار در حال اجرا نباشد
اين پچ و پچ قبلي هيچ کدام کار يک فرد ايراني نيست و تمام آنها تاريخ ساخت داره و تست شده هست و در بيشتر سايتهاي کرک و سريال قرار داره. جالب اينجاستت که خود ايشون نميدونه که براي ورژن سخنگوي اين نرم افزار هم کرک ساخته :biggrin:
soda به معني جوش شيرين نام شخص نيست و نام يک گروه هکر مي باشد که اصلا ايراني نيستند
تمام پچ هايي که براي تمام زبان هاي اين نرم افزار ساخته شده توسط همين گروه هست
سعي کنيد هميشه اوني باشيد که هستيد
Patch LingvoSoft Talking Dictionary v3.1.36 (English-Persian).zip ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sh-Persian_.zip.html)

یعنی چی پچ قبلی و این پچ هیچ کدام ساخت یک فرد ایرانی نیست؟
در ضمن Soda Lastway یکی بیشتر نداریم و کسایی که باید بشناسن میشناسن... این پچ و پچ قبلی هم ساخت ایشون هست . :
jealous:

جالب اينجاستت که خود ايشون نميدونه که براي ورژن سخنگوي اين نرم افزار هم کرک ساخته :
:blink: :blink:

Masoud.M.N
01-04-2006, 22:31
پسرم الکي جوش نزن چيزي بهه من نميدن اما چرا بايد همه چيزو به نفع خودمون تموم کنيم اين بحث اونقدر روشن هست که نيازي به توضيح نداره اگر ايشون واقعا پچ ها را ننوشته پس چطور يادش نبوده که براي ورژن سخنگوي اون هم پچ نوشته.
در ضمن ويرايش فايل هاي Exe هيچ کاري نداره.
حالا باري اينکه دلتون نشکنه soda جان دستت درد نکنه بازم ادامه بده
ok بدرود

R e Z a
01-04-2006, 22:40
اگر ايشون واقعا پچ ها را ننوشته پس چطور يادش نبوده که براي ورژن سخنگوي اون هم پچ نوشته.

کجا همچین حرفی زده ؟؟؟

پسرم الکي جوش نزن

O.K بابابزرگ

خوش باشی

Masoud.M.N
01-04-2006, 22:44
نيازي نيست بنويسه اگه مال خودش بود ميزاشت توي سايت

piishii
02-04-2006, 01:01
نيازي نيست بنويسه اگه مال خودش بود ميزاشت توي سايت

دوست عزيز اينجا همه سودا رو ميشناسن به كارشم اطمينان دارند كساني هم كه ميشناسنش ميدونند كه ايشون اهل ادعا و دروغ نيست . شما مخاطبي رو كه اين حرفا رو بهش ميزني بشناسي اين حرفا رو نميگي

Master
02-04-2006, 09:37
پسرم الکي جوش نزن چيزي بهه من نميدن اما چرا بايد همه چيزو به نفع خودمون تموم کنيم اين بحث اونقدر روشن هست که نيازي به توضيح نداره اگر ايشون واقعا پچ ها را ننوشته پس چطور يادش نبوده که براي ورژن سخنگوي اون هم پچ نوشته.
در ضمن ويرايش فايل هاي Exe هيچ کاري نداره.
حالا باري اينکه دلتون نشکنه soda جان دستت درد نکنه بازم ادامه بده
ok بدرود

پسر بابا . کو چو لو . نیگاه . جوش نزن بخار میشی خوووووووووووووووب !! نگاه کن اینجا لازم نیست چیزهایی که اشکارو معلوم هست براش دلیلی اوورده باشه . خوشکل خان این کرک و بهت میگم برو پیدان کن کرک Ldoce4 v2 این هیج جا نیست و تنها توسط یه نفر کرکش هست . خودتو بکشی هیجا پیدا نمی کنی . پس زور بیخودی نزن . علاوه بر اون تو این انجمن انقدر سودا جان کرک ساختن که دیگه یکی از راه رسیده نمی تونه ایشونو زیر سوال ببره . راستی جناب پوارو , شرلک هلمز اگه تونستی چیز میز بیشتر گیر بیار ما طالبیم . می دونی چی میگم دیگه . راستی بچه ها اولا از همه تون ممنونم هم اون دوستمون که برنامه رو اینجا برای همه گذاشت و هم سرور خودم سودا جون بابت کرک .من اینو 2 ماه پیش دنلود کرده بودم نمی دونستم انقدر خوبه و ازش استقبال میشه . و چون کرکشو جایی نتونستم گیر بیارم حتی به فکرمم خطور نکرد که اینجا معرفیش کنم و در اختیار دوستان بذارم. به هر حال از همه تون به خاطر این کار خوب ممنونم.حالا که سودا جون نمی خواد کرک بسازه یا حداقل اگه یه روزی خواست بسازه . برای جلو گیری از افراد سود جو . و مزخرفات بعدی که هر کسی شاید بزنه (که زدن بعضی ها و به نام خودشون و یا افراد دیگه ) بهتره سودای عزیز تا می تونه جای جای پچ و کرکشو اسم خودشو یا هر نشونه ی غیر قابل انکار دیگه ای بذاره . مثل منبع پی سی ورلد./(چون می دونید من یه مرضی دام دوست دارم تو کارایی که عرضه ندارم خودم انجام بدم اسم خودمو به هر نحوی جای سازند ها بذارم پس بهتره سودا جون لطف کنن و با تدبیر خودشو ن جلوی ای ن مسخره بازی هایی که بعضی ها در میارن بگیرن . هوف خسته شدم از بس نوشتم . دوزاری بعضی ها افتاد ... یا ;)

Masoud.M.N
02-04-2006, 13:39
اخي اين بحث هايي که مي کني همش به خاطر طرف داري از شخص مورد نظر هستش درکت مي کنم اما آخرش جواب منو پچي که من براي ورژن سخنگوي اين نرم افزار گذاشتم به نام سودا هستش. چطور ممکنه يک نفر يه چيزي را بسازه اما بعد يادش بره. توي همين تاپيک حداقل 10 نفر درخواست اون کرک را کردن اما ايشون به يکيشون جواب نداده. ميگي يادش رفته پس پچ رو رو چه حسابي و واسه چي ساخته. سعي نکن با منحرف کردن موضوع، بحث و ماست مالي کني. من نه خصومتي با اين شخص يا کس ديگه اي دارم نه ادعايي. راست ميگه براي اين نرم افزار پچ يا کرک بسازه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!+Booter%20v11.zip

Masoud.M.N
02-04-2006, 13:50
خوب متأسفانه من نتونستم به ايشون پيغام خصوصي بفرستم يعني براي من غير فعال هست. يک از عزيزان به ايشون بگه بياد توي بحث شرکت کنه بالاخره اين وسط يکي اشتباه ميکنه اگر اون شخص من بودم مطمئن باشيد که از ايشون معضرت خواهي مي کنم. فقط خود سودا هم بياد و راجع به اين موضوع نظر بده

br0991
02-04-2006, 14:11
راست ميگه براي اين نرم افزار پچ يا کرک بسازه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!+Booter%20v11.zip
خوشم می یاد از آب گل آلود می خواهی ماهی بگیری :laughing:
ولی فکر نکنم ما هی گیرت بیاد :happy:

Masoud.M.N
02-04-2006, 16:44
والا ما که هنوز رودخونه اي نديديم که بخوايم ازش ماهي بگيريم

br0991
02-04-2006, 16:51
والا ما که هنوز رودخونه اي نديديم که بخوايم ازش ماهي بگيريم
چرا اتفا قا آب هست ، گلا لود هم شده ، ولی فکر نکنم از اول ما هی توش بوده که الان گیر تو بیاد

sina73
02-04-2006, 17:08
بس ديگه تمومش كنيد يكي مياد يه كاري ميكنه شما به غلط كردن ميندازيد حالا كه اين ديكشنر ي توي اين سايت قرار گرفته بچه ها استفاده ميكنند دعا شو به جون كسي كه اين برنامه و كرك شو گذاشته مي كنند

Soda
02-04-2006, 19:57
سلام
به تمام دوستان
چه آشوبي شده
خدمت مسعود عزيز
عزيز ، من جايي گفتم كه يادم نيست پچ براي سخنگو ساختم ؟
اينجا درخواست بعضي از دوستان بوده منم تو يه تاپيك جديد كرك شو گذاشتم
مشكل سره چيه ؟
من خوب متوجه نشدم
( در ضمن من خيلي وقته كه به درخواست كرك جوابي نمي دم .شرمنده منظورم اون لينكي هست كه گذاشتيد )

saeidalipour
03-04-2006, 08:09
آقا سلام
اینم کرکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Only-EMBRACE.ZIP
موفق باشید.....

Masoud.M.N
04-04-2006, 01:52
دوستان خوب يک سوء تفاهمي بود که پيش اومد براي اينکه بعضي ها فکر نکنن بحث آب و گل و شل و اين حرفا بوده من ديگه هيچ پيامي نميدم. همين جا هم گفتم اگر خود Soda بگه جريان چي بوده و من اشتباه کرده باشم معضرت خواهي مي کنم. Soda جان ببخشيد ديگه چيزي که نبايد مي شد پيش اومد.
موفق باشيد
مسعود

Oxizhen
04-04-2006, 09:34
آقا سلام
اینم کرکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Only-EMBRACE.ZIP
موفق باشید.....
سلام

دوست عزيز اين ماله نسخه ي سخنگوشه؟!!!!!

Mehdi_Best
04-04-2006, 11:27
دوستان خوب يک سوء تفاهمي بود که پيش اومد براي اينکه بعضي ها فکر نکنن بحث آب و گل و شل و اين حرفا بوده من ديگه هيچ پيامي نميدم. همين جا هم گفتم اگر خود Soda بگه جريان چي بوده و من اشتباه کرده باشم معضرت خواهي مي کنم. Soda جان ببخشيد ديگه چيزي که نبايد مي شد پيش اومد.
موفق باشيد
مسعود

سلام مسعود جان
soda يكي از بچه هاي خوب انجمن هست كه بارها براي دوستان عزيز كه درخواست كرك داشته اند پچ هاي مورد نياز را ساخته است. خود من حداقل 2-3 بار كركهايي نياز داشتم كه هيچ جا نبود و ايشون براي من كرك مورد نياز را ساخت.
در ضمن ايشان عضو سايت معروف و معتبر 2baksa.net هم هستند و كركهايشان در آنجا هم معرفي مي شود و عضو گروه آنريل هم هستند. اسمشان هم soda نيست و اين اسم مستعارشان هست. soda lastway

حداقل من كه از نزديك ايشان را مي شناسم و با سيستم خود من هم يكي دو بار كرك نوشته مي توانم به شما بگويم كه با خيال راحت مطمئن باشيد كه سوداي ما همان سوداي معروف است كه شما گفتي.

drweblog
18-04-2006, 11:40
با عرض سلام و خسته نباشيد
در ابتدا جا داره از دوست خوبمون که اين نرم افزار رو معرفي کرد تشکر کنم
ولي بعدش هم مي خواهم از همه شما گلايه کنم ماشاا.. اينقدر دعوا و هياهو به راه انداختيد که تاپيک از موضوع اصلي خودش منحرف شده و همه گيج و سردرگم شدند پس به عنوان يه برادر کوچکتر همه شما خواهش مي کنم کاري انجام نديد که اون فردي رو که تاپيک رو ايجاد کرده پشيمون بشه از کارش
در ضمن اگر جسارت کردم همگي منو ببخشيد
راستي تا يادم نرفته اين کرکي که سودا جان گذاشته که اصلا دانلود نميشه. يکي از دوستان لطف کنه ما رو راهنمايي بکنه تا اين نرم افزار رو کرکش کنيم
مرسسسسسسسسسييييييييي

*عیسی*
18-04-2006, 14:21
راست میگه دانلود نمیشه!!!!!!!!!

Soda
20-04-2006, 21:53
سلام
اين كرك رو دوباره آپلود كردم

br0991
21-04-2006, 00:03
کا شف با مخترع فرق داره :rolleye: کاشف کسیه که که چیزی رو پیدا می کنه ، ولی مخترع کسی هست که با اندیشه های قبلی چیزی رو اختراع می کنه :rolleye: ، پس نتیجه می گیریم چیزی رو که کشف می کنیم ، اختراع محسوب نمی شود . این بود درس امروز ما :biggrin:

نرم افزار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک آن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

br0991
21-04-2006, 00:08
یه کم اگه دوستان از خودشون حمت در وکنند هر چیزیرو می تونند پیدا کنند ;)

این هم منبع کرکهای آن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
21-04-2006, 00:34
دوست عزيز بحث در اين باره زياد شده . اونايي كه بايد مي فهميدند كه سازنده ي كرك سودا بوده, فهميدند ........ حالا شما بعد از 6 ماه هي بگو اين كرك فلان بلان............

br0991
21-04-2006, 01:02
دوست عزيز بحث در اين باره زياد شده . اونايي كه بايد مي فهميدند كه سازنده ي كرك سودا بوده, فهميدند ........ حالا شما بعد از 6 ماه هي بگو اين كرك فلان بلان............
جانم ؟ چی فر مودین ؟ در مورد چه مبحثی عرض می نمایید ؟ :rolleye:

MaFia
21-04-2006, 02:52
جانم ؟ چی فر مودین ؟ در مورد چه مبحثی عرض می نمایید ؟ :rolleye:
دوست خوبم
اولین کسی که کرک کرد این دیکشنری رو سودا عزیز بودند
منظور رضا عزیز این بود

br0991
21-04-2006, 17:09
دوست خوبم
اولین کسی که کرک کرد این دیکشنری رو سودا عزیز بودند
منظور رضا عزیز این بود
شه ژالب

majid_cat
22-04-2006, 09:09
سلام

خود نرم افزار رو باهمین version ندارین ؟ یعنی 3.1.41 ؟

Behroooz
22-04-2006, 11:10
من امروز گرفتمش مرسی

Behroooz
22-04-2006, 17:17
دوستان سلام
من نرم افزار رو گرفتم ولی کرک ان کار نمی کنه همون پچی که اقا سودا گزاشته .
حالا چه کار کنم؟

Kolubive
23-04-2006, 13:01
این پچ تست شده هست باید دقت داشته باشی که موقع پچ کردن برنامه کاملا بسته باشه یعنی اون آیکون کوچیک توی Task Bar رو ببندی

drweblog
23-04-2006, 14:15
سلام

سلام سودا جون آقا جون دست شما درد نکند ممنون از اينکه اين همه واسه پي سي ورلد زحمت مي کشي
ولي دوست من اين لينکي هم که دادي مشکل داره ( ميگه همچين فايلي وجود نداره و دانلود نميشه )
در ضمن از جاههاي ديگه هم گرفتيم که همش ويروسي بود!!!!!!!!!!!
لطفا ياري کنيد

*عیسی*
23-04-2006, 14:23
من هم همچنان ناکامم version پچ شما 3.1.36 هست اما نرم افزاری که توی خود سایت هست 3.1.41 هست که ما اونو دانلود کردیم حالا شما پچ این شماره رو نداری ؟ یا خود نرم افزار با شماره 3.1.36 رو کسی نداره؟

hashem
23-04-2006, 16:03
سودا جان سلام
من هر کار میکنم نمیتوانم کرک را دانلود کنم لطفا بگو از کجای سایت انرا دانلود کنم.
سایتrapidshare یک ساعت سر کارم میزاره تا نوبت یه من برسه که هنوز هم نرسیده.
سایتxthost هم چیزی برای دانلود نشان نمیده.قربانت کمکم کن
ممنون

Behroooz
23-04-2006, 16:31
اقا يك نفر اين ديكشنري و كركش رو يك جا اپ كنه ديگه اين يعني چي؟

R e Z a
23-04-2006, 22:40
كرك سوداي عزيز

Behroooz
24-04-2006, 05:43
in kerak mal kodoom noskheh barnameh ast?
khod barnameh ra ham bezarid
mersi

R e Z a
24-04-2006, 08:06
in kerak mal kodoom noskheh barnameh ast?
khod barnameh ra ham bezarid
mersi

يكم سرچ كنيد بد نيست !!!

پست 58

Behroooz
24-04-2006, 09:37
دوستاني كه با كرك مشكل دارن يه نگاه به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بندازن يك كرك معرفي كرده كار يك هموطن است كه خيلي كارش درسته

mohammadnasri
24-04-2006, 18:01
سلام

دوستاني كه به اين برنامه نياز دارند ايميل بدهند تا براشون بفرستم .

امكان آپلودش برام نيست !

حجم : 2.7 مگ ( برنامه بهمراه كرك بدون تلفظ )

nayebaghaee
24-04-2006, 18:57
محمد جان براي من بفرستيد
nayebaghaee@gmail.com

*عیسی*
24-04-2006, 22:08
سُلام خیلی ممنون می شم برام بفرستی ISA_plus@yahoo.com

Soda
24-04-2006, 22:55
آقا اگه كسي نرم افزار با كرك رو تو سيستمش داره زحمت بكشه برا اين بنده خدا ها آپلود كنه

royaye_talkh55
24-04-2006, 23:18
دوستاني كه با كرك مشكل دارن يه نگاه به ساي

بندازن
قرار دادن لينك سايتهاي كرك و سريال در انجمن خلاف قوانينه
قابل توجه مسئولين محترم و كاربران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cracki
24-04-2006, 23:48
آقا اگه كسي نرم افزار با كرك رو تو سيستمش داره زحمت بكشه برا اين بنده خدا ها آپلود كنه

اینجا آپلود کردم. فایل اینستال دیکشنری هستش البته بدون تلفظ همراه با کرک.

*عیسی*
25-04-2006, 14:19
مشکل حل شد مال من بالاخره رجیستر شد :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

Venus
25-04-2006, 15:51

با سلام و تشکر بسیار فراوان
ممنون میشم اگر فایل پچ رو ا بار دیگه اپ کنید چون این و بعدیها جواب نمیده گرچه هنگام پچ کردن برنامه بستس. 3 تا پچ دان کردم ولی کار نمیکنه
ممنون منتظرم :)

اونهایی که من دان کردم:

Patch LingvoSoft Talking Dictionary v3.1.36 (English-Persian).zi .1
2 . كرك سوداي عزيز
فايل هاي ضميمه
نوع فايل: rar Patch.rar (42.9 کيلو بايت, 4 views)

3. فکر کنم پچ اولین بود

Behroooz
25-04-2006, 16:13
ما هم بعد از عمري تونستيم درستش كنيم
ممنون از همه

drweblog
25-04-2006, 16:17
مشکل حل شد مال من بالاخره رجیستر شد :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
سلام دوست
شما رو به حضرت عباس شما حداقل بگو که ما چه کار کنيم تا از ما هم ريجيستر بشه من يکي از بس که روزا اين پچ هايي که دوستان گذاشتن دانلود کردم شدم گوزيلا و .....
دوست من از کدوم پچ استفاده کردي
مرسسسسيييييييي

Behroooz
25-04-2006, 16:53
سلام دوست
شما رو به حضرت عباس شما حداقل بگو که ما چه کار کنيم تا از ما هم ريجيستر بشه من يکي از بس که روزا اين پچ هايي که دوستان گذاشتن دانلود کردم شدم گوزيلا و .....
مرسسسسيييييييي

به اين ادرس برو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و فايل رو داونلود كن بعد از اجرا روي kill him کلیک کن و ادرس فایل اجرایی دیکشنری رو بهش بده
بعد از این دیکشنری رو اجرا کن و در جای وارد کردن سریال همه را 1 بزن همین
اگه مشکلی بود بگو

Venus
25-04-2006, 22:56
نسخه سنخنگو یا همون Talking بهمراه پچ اون:

بهروز جان ممنون از لطفت و راهنماییت جواب داد

Behroooz
26-04-2006, 09:55
نقل قول:
نوشته شده توسط *عیسی*
مشکل حل شد مال من بالاخره رجیستر شد

سلام دوست
مرسسسسيييييييي

شما هم از ادرس بالا استفاده كن چواب ميده __________________

ونوس جان خواهش مي كنم وظيفه بود
ممنون

Soda
28-04-2006, 15:02
سلام
آخرين نسخه برنامه با پچ كه خودم آپلود كردم

حتما كار ميكنه

Cracki
28-04-2006, 18:42
سودا جان دستت درد نکنه . واقعا زحمت کشیدی.

سودا جان راستی نظرت راجب پچ این دیکشنری چیه؟ آخه Ewido Anti-Malware و آنتی ویروس Fortinet اینو یجورایی توسط هوش
مصنوعی تروجان شناسایی میکنند. اما بغیر از این دو برنامه که نام بردم آنتی ویروس های دیگه مشکلی باهاش ندارند.

البته من میدونم که مشکل خاصی نیست و فقط به خاطر عملکرد این پچ هست اما خواستم بدونم نظرت خودت چیه. اگر خواستی
نظرت رو بگو.

با تشکر.

Soda
28-04-2006, 20:24
سلام كركي عزيز
در اينكه تروجان نيست كه خوب شكي نيست
اما براي اينكه بهتر بگم ميشه بگي EWIDO دقيقا چه اسمي روش گذاشته ؟
Trojan.Agent.sk.....

Cracki
28-04-2006, 23:29
سودا جان من همراه با پست قبلی که داده بودم یک عکس هم از اسکن کردن پچ توسط آنتی ویروسهای مختلف بود رو گذاشته بودم.
اما احتمالا سایتی که عکس رو توش آپلود کرده بودم در ایران جلوی باز شدن این سایت رو هم گرفته اند.

Ewido به همون اسمی که خودتون هم اشاره کردید میشناسه یعنی >>> Trojan.Agent.SK
آنتی ویروس Fortinet هم با این اسم >>> Suspicious میگه که مشکوک میزنه

MaFia
28-04-2006, 23:37
عكس مشكلي نداره كركي جان

Soda
29-04-2006, 12:49
كركي جان
نميدونم ديگه
ولي گير الكي هست
خيالتون راحت
ما آزارمون به مورچه نمي‌رسه

Behroooz
29-04-2006, 19:24
قصه اين ديكشنري چه دراز شده

Behroooz
03-05-2006, 08:58
سلام
من امروز يك ايميل دريافت كردم از سايت سازنده ديكشنري lingvosoft
كه محصول جديد انگليسي به فارسيش به نام نسخه platinium را معرفي كرده بود

و پيشنهاد 6.99 دلار تخفيف براي خريد ان داده بود بيچاره نمي دونن كه ما اينجا كارت اعتباري بين المللي ندريم ولي به جاش كرك داريم ....

راستي كسي درباره اين نسخه پلاتينيوم جديد چيزي ميدونه

لينك داونلودي كركي چيزي اگه ازش داريد بدين

ممنون

Behroooz
03-05-2006, 11:27
بدویید که داره تموم میشه کسی نبود کمک کنه؟

hamed79
03-05-2006, 14:50
منم دانلود كردم
ممنون

Behroooz
03-05-2006, 18:07
چيرو داونلود كردي؟

Soshiant
03-05-2006, 20:59
اجازه دانلود میده یا باید اول خرید
اگر اول کاملشو بده برای کرک شاید سودا باز هم لطف کنه کرک کنه
کا 9 تا نرم افزار چی هست اصلا
اگر انگلیسی هم توضیح بذاری باز هم خوبه

Behroooz
04-05-2006, 08:38
مثل اينكه هنوز توي سايتشون نيست

piishii
08-05-2006, 23:17
سلام . بهروز جان اون فايلي كه شما دادي من دانلود كردم فايل اجرايي هم دادم كيل هم زدم وقتي براي سريال همه رو 1 ميزنم اين اروري كه عكسشو گذاشتم ميده چيكار كنم حالا ؟

hamed79
09-05-2006, 00:59
چيرو داونلود كردي؟
نرم افزارشو ديگه (ديكشنري)

Soda
09-05-2006, 13:28
سلام . بهروز جان اون فايلي كه شما دادي من دانلود كردم فايل اجرايي هم دادم كيل هم زدم وقتي براي سريال همه رو 1 ميزنم اين اروري كه عكسشو گذاشتم ميده چيكار كنم حالا ؟

سلام اين پچ حتما كار ميكنه ( ضميمه شده )
براي نسخه بعدي هم بايد كار كنه

Behroooz
10-05-2006, 08:42
با تشكر از سودا شما نسخه پلاتينيوم اين ديكشنري را نداري؟

با ايميل از من خواسته بودن كه با تخفيف انرا بخرم
از طرف خود شركت اصلي سازنده فرستاده بودند

Soda
10-05-2006, 13:50
با تشكر از سودا شما نسخه پلاتينيوم اين ديكشنري را نداري؟

با ايميل از من خواسته بودن كه با تخفيف انرا بخرم
از طرف خود شركت اصلي سازنده فرستاده بودند
سلام
نه به ما كه ايميل نزدند
حتما ديدن شما پول داري بهت ايميل زدن :biggrin:
در ضمن اون نسخه رو ندارم

nikndm
12-05-2006, 22:23
سلام متاسفانه نتونستم كرك را از آدرسي كه دوست عزيزمان داده اند بگيرم. فايل را برداشته ايد يا هنوز كار مي كند؟

nikndm
12-05-2006, 23:01
باز سلام فايل كرك رو گرفتم. ممنون .تاپيك قبلي را پس گرفتم....

nikndm
13-05-2006, 23:07
باز سلام كرك و پچ به ام سازگار نيستند .باز همان مشكل فايل رو پيدا نمي كنه:)

nikndm
14-05-2006, 00:27
كرك نسخه سخنگوي معرفي شده را از آدرس زير دريافت كنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ian.Farsi.v3.1.41.torrent/get_69569_LingvoSoft.Talking.Dictionary.2006.Engli sh.to.Persian.Farsi.v3.1.41_crack.html

roohoravan
17-06-2006, 13:34
با سلام.آقا من ديكشنري LingvoSoftVersion 3.1.34 را دانلود كردم البته سخنگو ميباشد وتمام كرك هاي معرفي شده در اين تاپيك را امتحان كردم ولي ريجستري نشد كه نشد.اگه امكان داره راهنمايي فرماييد.با تشكر

Soda
17-06-2006, 15:48
اين بايد حتما كار كنه
شما ميشه بگي چه خطايي ميده ؟

roohoravan
17-06-2006, 17:27
با سلام.آقا اينرا هم قبلا و الان آزمايش كردم ونشد.پچ را كليك كردم و بقيه ماجرا .درسته؟

roohoravan
17-06-2006, 21:30
با سلام.آقا حل شد.دستتون درد نكنه.

masked subzero
17-06-2006, 22:12
ممنون. عالي بود تشكر از كار زيبايتان

roohoravan
17-06-2006, 22:37
سلام.آقا اين فلش كارد در اين ديكشنري چيه؟ از كجا ميشه دانلودش كرد؟ در اين تاپيك توضيح مختصري ديدم ولي متوجه نشدم.امكان داره برايم توضيح دهيد.با تشكر

Alire7_a
15-09-2006, 08:56
ممنون :biggrin:

Hamed-Dehghani
22-10-2006, 09:15
اميدوارم كار كنه .
بهر حال از تمام كساني كه تا حالا زحمت كشيدن behroooz - Craki - Soda ممنون .

Hamed-Dehghani
15-11-2006, 11:07
آخرش هم كرك نسخه سخنگو اين لغت نامه (LingvoSoft Talking Dictionary 2006 (English<->Persian(Farsi كار نكرد.
شما چيزي سراغ نداريد؟؟

Soda
15-11-2006, 13:35
واقعا ؟
مشكل 100 در 100 از خودتونه
درست استفاده نكرديد
چون من خودم دارم با كركش كار ميكنم و اصلا مشكل ندارم

mir@
15-11-2006, 14:57
سلام به همه مخصوصاً سودای گرامی

وقتی میام اینجا و در حال scroll کردن عکس یک روباه (رابین هود) رو می بینم احساس دلگرمی می کنم
چون می بینم که سودا هنوز هست.

عزیزان من ورژن 3.1.41 رو با آخرین پچ سوداجان رجیستر کردم و جلو هم نوشته Registered اما سخن نمی گه !

ویرایش شد.

ببخشید من نسخه لالش رو داونلود کرده بودم!! برنامه و کرک perfectly کار می کنند. خدا سایه سودا رو کم نکنه. ;)
با سپاس مجدد

Hamed-Dehghani
16-11-2006, 08:59
با اينكه من يكبار كل اين تاپيك رو بررسي كردم و تمام توصيه دوستان رو انجام دادم ولي نسخه سخنگو رجيستر نشد؛

جسارتآ يه بار ديگه بزرگواري به خرج بديد و براي كم توان ذهني مثل من :blink: كرك نسخه سخنگو ... و اگر ترفند خاصي داره بفرماييد.

ولي به نظر من كرك نسخه سخنگو كار نميكنه.

mehran_p
16-11-2006, 09:49
دوستان لینک دریافت نرم افزار و پچ رو دوباره می زارید ؟
ممنون

Soda
16-11-2006, 22:05
اينم نسخه كرك شده ( نسخه 3.1.41 ) ( در ضمن پچ نيست ، نسخه كرك شده هست كه كسي مشكل نداشته باشه )
( از اظهار لطف بعضي دوستان هم ممنونم )

Hamed-Dehghani
18-11-2006, 21:21
خدا تو رو از ما نگيره

Kamran_A
13-01-2007, 23:19
اين بايد حتما كار كنه
شما ميشه بگي چه خطايي ميده ؟

دستت درد نکنه.
عالی بود!

kavoosh
14-01-2007, 01:53
سلام
این دیکشنری رو همراه با کرک من از همین پی سی ورلد خودمون قبلا دانلود کردم و هنوز هم دارم استفاده میکنم.
یک دیکشنری تکراری دیگه این همه بحث و جدل نمیخواست.
با تشکر از همه یرو بچ.

silviyna
22-06-2007, 12:06
سلام
من کرک longvosoft 2006 ورژن 3.1.41 رو می خواستم . در ضمن لطفا طریقه patch رو توضیح بدید
چون من کرک رو تو فولدر برنامه کپی میکنم اما بازم سریال ازم می خواد

Soda
22-06-2007, 19:55
واسه نسخه 3 ؟

خوب یه سریال الکی مثل 1111111111111111111111111
بده و Ok کن

mrmmnb
23-06-2007, 05:59
برای ورژن 4 این دیکشنری ( نسخه سخنگو) کرکی وجود داره ؟
این ورژن رو امروز از سایت این دیکشنری دانلود کردم ولی هرچی میگردم کرک پیدا نمی کنم
لطفا کمک کنید

alex10_m100
25-06-2007, 03:21
سلام
از بين اساتيد كسي ميدونه اين پچ (پچ استاد سودا) براي ورژن English -Czech كار مي كنه يا نه ؟
آيا كركي ، پچي يا سريالي براي اين ورژن وجود داره ؟
LingvoSoft Suite 2007 English <-> Czech ver 2.0.23
ممنون ميشم كمك كنيد
خيلي لازمش دارم
اينم لينك دانلود خودش (17 مگابايت)

silviyna
01-07-2007, 14:33
کرک longvosoft 2006 v3.1.41 رو کسی داره؟
خیلی مهمه

King Sky
01-07-2007, 19:28
سلام دوستان من کل تایپیک رو خواندم و دو نرم افزار مربوطه با کرک شان را دانلود کردم ازهمه دوستان خصوصا آقا سودا سپاسگذارم.

drusattv
02-07-2007, 07:27

mahdi bg
25-03-2008, 07:32
سلام
موقع نصب دیکشنری این پیغام رو میده

مشکل کجاست؟
ممنون