PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری خیلی خیلی فوری!

pershianix
31-07-2008, 19:43
من اشتباها یه فایل rar رو شیفت دیلیت کردم! راهی برای برگردوندنش هست؟ بهترین نرم افزار ریکاوری کدومه؟
خودم با چندتا کار کردم نشد. مشکل همشونم اینه که زمانبر هستن و از سال 2007 شروع به ریکاوری میکنن. تا حالا درایوی رو که این فایل توش دیلیت شد رو آور رایت نکردم.
فقط اینو تاکید کنم که من فایل رو شیفت دیلیت کردم ونه دیلیت. چون موقع دلیت کردن، فایل میره توی پوشه ی Recycled و اونجا اطلاعاتش لاگ میشه اما فکر نکنم این در مورد شیفت دیلیت صادق باشه.
خلاصه خواهشا هرکی میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم امشب منو راهنمایی کنه.

p_s_m
31-07-2008, 20:43
من اشتباها یه فایل rar رو شیفت دیلیت کردم! راهی برای برگردوندنش هست؟ بهترین نرم افزار ریکاوری کدومه؟
خودم با چندتا کار کردم نشد. مشکل همشونم اینه که زمانبر هستن و از سال 2007 شروع به ریکاوری میکنن. تا حالا درایوی رو که این فایل توش دیلیت شد رو آور رایت نکردم.
فقط اینو تاکید کنم که من فایل رو شیفت دیلیت کردم ونه دیلیت. چون موقع دلیت کردن، فایل میره توی پوشه ی Recycled و اونجا اطلاعاتش لاگ میشه اما فکر نکنم این در مورد شیفت دیلیت صادق باشه.
خلاصه خواهشا هرکی میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم امشب منو راهنمایی کنه.

نکته اینجاست که :

1.اگر این فایل توی درایو ویندوزت بوده هیچ نرم افزاری نباید نصب کنی

2.در صورتی که گزینه 1 درست باشه از یک نرم افزار ریکاوری bootable باید استفاده کنی
(در active@boot disk هم پیدا میشه)
(در hiren boot cd هم هست)

3.اگر حالت 1 اشتباه بود نرم افزار2008 tuneup utilities رو نصب کن .

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4. به قسمت solve problems---- tuneup undelete وارد شو و اول درایو مربوطه رو انتخاب کن.

و بعد نام کامل فایل رو بزن (البته اگه یادت رفته فقط نوعش رو بزن rar.*)

اگر می خوای گزینه ها کمتر بشه only show files in good condition رو هم بزن.

موفق باشی . :20:

amir_rafie
01-08-2008, 00:29
با برنامه Recover My Files مشکلت حل میشه....

R.s.h
30-08-2008, 16:59
سلام . منم مشکلم در همین مورد هست.
یه فایل توی my document داشتم که توش فقط عکس بود . فایل رو ریختم روی مموری و از روی کامپیوتر پاکش کردم .
حالا هر چی ریکاور می کنم نمیاد ...
همه ی عکس هایی که جاهای دیگه بودن میاد به جر این عکس ها !!
با همین برنامه ی getdata back ham امتحان کردم ...
کسی اگه راه حلی به ذهنش می رسه خواهشا بهم بگه

huti_421
30-08-2008, 17:35
سلام . منم مشکلم در همین مورد هست.
یه فایل توی my document داشتم که توش فقط عکس بود . فایل رو ریختم روی مموری و از روی کامپیوتر پاکش کردم .
حالا هر چی ریکاور می کنم نمیاد ...
همه ی عکس هایی که جاهای دیگه بودن میاد به جر این عکس ها !!
با همین برنامه ی getdata back ham امتحان کردم ...
کسی اگه راه حلی به ذهنش می رسه خواهشا بهم بگه

یک سری فایل ها امکان داره Corrapt بشه اگه با چند نرم افزار امتحان کردین و مشکلتون حل نشد پس فایل ها آسیب دیدن و بر نمی گردن ...

R.s.h
30-08-2008, 17:42
یک سری فایل ها امکان داره Corrapt بشه اگه با چند نرم افزار امتحان کردین و مشکلتون حل نشد پس فایل ها آسیب دیدن و بر نمی گردن ...

ممنون ... :41:

kamran2000
07-09-2008, 08:59
من ميخواستم ويندوز عوض كنم اشتباهي درايو E رو فرمت كردم و ويندوز توي درايو E نصب شد. راهي يراي برگردوندن درايو E هست.؟

huti_421
07-09-2008, 19:12
من ميخواستم ويندوز عوض كنم اشتباهي درايو E رو فرمت كردم و ويندوز توي درايو E نصب شد. راهي يراي برگردوندن درايو E هست.؟

تو این تاپیک این دوستمونم درایوشون رو فرمت کرده بودن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راه حل ها و نرم افزار های مختلفی اراه شد ...