PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی بازی در شبکه

samigherty
31-07-2008, 17:42
سلام دوستان عزیزم .
با عرض شاد باش و خسته نباشی خدمت تمام دوستانم . من یک شبکه ی کامپیوتری راه اندازی کردم که 6 تا کاربر از آن استفاده می کنن ( هم دیتا ، هم اینترنت ) ، می خواستم یک بازی تحت شبکه نصب کنم (کانتر) ولی هر کاری می کنم نمی شه . یعنی داخل محیط بازی کاربرا همدیگرو پیدا نمی کنن . می خواستم ببینم باید چی کار کنم که بشه بازی های تحت شبکه رو نصب کنم که بشه یک گیم نت کوچک راه اندازی کنم .
از تمام دوستان کمال تشکر را دارم :10:

MeHrDaD_MeNaY
31-07-2008, 21:48
خوب شما چطوری اینارو شبکه کردید؟

huti_421
01-08-2008, 04:54
باید ببینی تنظیمات آی پی رو درست کردی و بعد شاید لازم باشه درایو ها رو share کنی و بعد هم دیگه رو میشناسن ...

samigherty
01-08-2008, 09:43
همه Ipهاش درسته . چون می گم که کامپیوترها همدیگرو می بینن و می تونن اطلاعات ردو بدل کنن و از اینترنتم استفاده کنن ، فقط وقتی تمام کاربرا یک بازی تحت شبکه مثل کانتر نصب می کنن ، نمی تونن با هم بازی کنن ، یعنی داخل بازی هم دیگرو نمیشناسن ، حالا باید چی کار کنم ؟

MeHrDaD_MeNaY
01-08-2008, 12:45
همه Ipهاش درسته . چون می گم که کامپیوترها همدیگرو می بینن و می تونن اطلاعات ردو بدل کنن و از اینترنتم استفاده کنن ، فقط وقتی تمام کاربرا یک بازی تحت شبکه مثل کانتر نصب می کنن ، نمی تونن با هم بازی کنن ، یعنی داخل بازی هم دیگرو نمیشناسن ، حالا باید چی کار کنم ؟
شما یه بازی دیگرو امتحان کن ببین چطور میشه

samigherty
01-08-2008, 14:18
بیشتر بازی های تحت شبکه رو امتحان کردم ولی همشون همینه ، همدیگرو پیدا نمی کنن ، برنامه ای خواستی لازم نداره یا اینکه کاری کرد که تو محیط بازی همدیگرو بشناسن ؟

samigherty
02-08-2008, 11:20
دوستان کمک کنین تو رو خدا