PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

mohammad_77
26-02-2015, 10:15
سلام.الان از مخابرات بر می‌گردم و توی اتوبوس هستم.متصدی گفت شما خطت نسل دوم هست باید یک ماهه بگیری تا فعال بشه . من هم فعال کردم و نشد ولی یه ریست کردم.بعدش‌هم سریع ۴g اومد اون بالای گوشی . الان هم با گوشی وصلم . از اینترنت یک مگ خونه سریعتره :)

hellbrain666
26-03-2015, 15:40
سلام
من سیم همراه اول دارم که تا به حال نتونستم از 3g اون استفاده کنم
برای اتصال به اینترنتش مشکل دارم و هرگز بالاتر از E نتونستم باهاش بگیرم حتی همون جی پی ار اس عادی هم همیشه قطع میشه اکثر نقاط تهران تست شده
چند نفر گفتند مشکل از سیم کارته. باید چکار کنم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-03-2015, 16:20
سلاممن سیم همراه اول دارم که تا به حال نتونستم از 3g اون استفاده کنمبرای اتصال به اینترنتش مشکل دارم و هرگز بالاتر از E نتونستم باهاش بگیرم حتی همون جی پی ار اس عادی هم همیشه قطع میشه اکثر نقاط تهران تست شدهچند نفر گفتند مشکل از سیم کارته. باید چکار کنم؟سلام

از یک سیم کارت دیگه که بدون مشکل هست استفاده کنین ببینین مشکل حل میشه ؟
اگر شد پس سیم کارتتون مشکل داره
اگر حل نش پس گوشی مشکل داره
آیا گوشی آپشن 3G داره ؟
اگر نداره پس فقط با 2G میتونه به نت وصل بشه

shah abas
18-06-2015, 21:48
حدود سه هفته پیش اینترنت روزانه بستم تموم شد و نوشت که ۱کیلوبایت مونده! هر چقدر مصرف کردم این ۱کیلوبایت تموم نشد. بسته رزرو فعال کردم و گذاشتم شبانه دانلود بشه تا شاید با تموم شدن شبانه بستم، بسته جدید فعال بشه. ولی فعال نشد و ۱۸هزار تومن شارژم رو خورد(یعنی بسته فعال نشد).
زنگ زدم و تیکت تشکیل دادند. ولی الآن چند دفعه زنگ زدم و گفتند در حال پیگیریه.
کسی ایده‌ای نداره؟

darkeliden
20-06-2015, 02:46
سلام من بسته زده بودم ۲۰ تومن هم تو خطم شارژ داشتم که تموم شه فعال بشه.

بسته فعال نشده و ۲۰ تومنم مصرف آزاد رفته. فعال سازی خودکار هم روشن بوده.

الان من چیکار کنم ؟:n35:

arash66_2m
13-05-2016, 09:07
سلام دوستان.
من همیشه از cellular data خود گوشی برای وصل شدن به اینترنت استفاده می کنم . می خوام از این بسته های حجمی نه روزانه بخرم. ایا این بسته ها ارزون تر از داده نت خود موبایل هست ؟ ( فکر کنم اینجوری باشه درسته ؟ ) و این که تو سایت mci کلی نوشته در مورد حجمی روزانه نوشته نمی دونم کدومو بگیرم و تنظیماتشو هم نمی دونم . برای اولین باره میخوام بگیرم ( درباره سرعت فرقی هم دارن نت موبایل با این بسته ها یا نه ؟ )
خواهشا یه راهنمایی در این مورد بکنید ممنونم از همگی

Nocturne
16-12-2016, 20:20
سلام
بچه ها دیتای همراه اول توی مترو خوب کار میکنه؟؟

+
بعد چرا توی سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نهایتا تا سی روزه نوشته؟
بسته های ۶ ماهه و یک ساله نداره؟..

Hadi King
17-03-2023, 22:48
سلام دوستان من
بسنه شبانه 1شب تا 11صبح یک ماهه میگیرم
بعدش وقتی روزانه هر گیگی میگیرم .شبانه شروع میشه 1شب بعد صبح 11 اینترنتش قطع میشه بسته روزانه هم تموم میشه چندبار اینجوری شده
چیکار کنم ؟:sad: