PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

cuteetuc
05-10-2011, 08:26
کسانی که میخان از gprs گوشی روی رایانه یا لپ تاپ استفاده کنن میتونن بولوتوث به راحتی با رایانه ارتباط بر قرار کنند.
يعني چجوري؟؟!
گوشي من نوكيا 7230 هستش.سيستم عامل نداره و گوشي فقط جاوا داره؟!چجوري ميتونم به لپ تاپ وصلش كنم و از اينترنت همراه اول استفاده كنم؟؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

cuteetuc
05-10-2011, 15:28
لطفا راهنمايي كنيد...

ali_3001
06-10-2011, 09:39
چرا چند روزیه که نمی تونم از طریق گوشیم به اینترنت وصل شم؟
آیا برای شما هم همین جوریه؟

یا گوشی من مشکل داره ؟
کمممممممممممممممممممممک

golabi2
06-10-2011, 11:57
چه جوری میشه سرویس GPRS رو قطع کرد؟این ماه 32 تومن هزینه اومده!!!!

italia88
06-10-2011, 18:24

فکر میکنم باید عدد 5 رو به 8087 یا 8008 ارسال کنی ...

Erfan.B
06-10-2011, 18:35
يعني چجوري؟؟!
گوشي من نوكيا 7230 هستش.سيستم عامل نداره و گوشي فقط جاوا داره؟!چجوري ميتونم به لپ تاپ وصلش كنم و از اينترنت همراه اول استفاده كنم؟؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

هم از طریق کابل می تونی هم از طریق بلوتوث. اگه با کابل وصل کنی به نظرم بهتره چون امنیت بالاتره و سرعت به نسبت تو کابل بیش تره (نظر شخصی!) فقط باید درایور گوشیت نصب شده باشه تازه یه مزیت دیگه هم این که گوشیت شارژ می شه اگه قابلیتش رو داشته باشه.
می تونی یه کانکشن دایال آپ ایجاد کنی منتهی مودم رو باید مودم گوشیت انتخاب کنی وقتی کابل رو وصل کردی و درایورهاش رو نصب کردی.
اون وقت شماره کانکشن رو *99***1# یا *99# می ذاری و یوزر پسورد هم خالی و خیلی راحت کانکت می شی اگه نتونستی با پی سی سوییت گوشیت هم می تونی کانکت شی منتهی باید اکسس پوینت رو واسه تنهای آخر (!) mcinet و واسه ایرانشل (!) mtnirancell تعریف کنی.
موفق باشی دوست من.

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

دوست من بهترین کارش اینه که تنظیمات رو از گوشیت پاک کنی واسه سیم کارت دائمی من خودم این کار رو انجام می دم به تنهای آخر اعتمادی نیست!

Meek
06-10-2011, 19:18
عزیزان یک نگاهی هم به اینجا بیندازید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cuteetuc
08-10-2011, 08:27
هم از طریق کابل می تونی هم از طریق بلوتوث. اگه با کابل وصل کنی به نظرم بهتره چون امنیت بالاتره و سرعت به نسبت تو کابل بیش تره (نظر شخصی!) فقط باید درایور گوشیت نصب شده باشه تازه یه مزیت دیگه هم این که گوشیت شارژ می شه اگه قابلیتش رو داشته باشه.
می تونی یه کانکشن دایال آپ ایجاد کنی منتهی مودم رو باید مودم گوشیت انتخاب کنی وقتی کابل رو وصل کردی و درایورهاش رو نصب کردی.
اون وقت شماره کانکشن رو *99***1# یا *99# می ذاری و یوزر پسورد هم خالی و خیلی راحت کانکت می شی اگه نتونستی با پی سی سوییت گوشیت هم می تونی کانکت شی منتهی باید اکسس پوینت رو واسه تنهای آخر (!) mcinet و واسه ایرانشل (!) mtnirancell تعریف کنی.
موفق باشی دوست من.

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

دوست من بهترین کارش اینه که تنظیمات رو از گوشیت پاک کنی واسه سیم کارت دائمی من خودم این کار رو انجام می دم به تنهای آخر اعتمادی نیست!
ممنون از جواب.دوست عزيز درايور نوكيا 7230 رو از كجا بايد بگيرم؟چون داخل پك كابلي نداه چه كابلي بايد بگيرم؟؟ممنون ميشم مجدد راهنمايي كنيد.

cuteetuc
08-10-2011, 15:00
دوستان زكات علم آموختن است.:10:...دوستان و اساتيد لطف كنيد راهنمايي كنيد.

italia88
08-10-2011, 21:22
ممنون از جواب.دوست عزيز درايور نوكيا 7230 رو از كجا بايد بگيرم؟چون داخل پك كابلي نداه چه كابلي بايد بگيرم؟؟ممنون ميشم مجدد راهنمايي كنيد.

اگه اشتباه نکنم باید کابل میکرو یو اس بی تهیه کنید در ضمن یعنی همراه گوشی شما هیچ سی دی چیزی نبود شاید توی رم گوشی تون باشه فایلاش..

cuteetuc
09-10-2011, 07:49
اگه اشتباه نکنم باید کابل میکرو یو اس بی تهیه کنید در ضمن یعنی همراه گوشی شما هیچ سی دی چیزی نبود شاید توی رم گوشی تون باشه فایلاش..
نه هيچ چيزي همراش نبود!!!!!!

wichidika
09-10-2011, 12:38
مدیرعامل همراه اول: خدمات ارزش افزوده و GPRS همراه اول توسعه می یابد
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران با اشاره به درآمد اپراتورهای موبایل در دنیا که از خدمات ارزش افزوده ناشی می شود از رشد و توسعه بخش خدمات ارزش افزوده و نیز سرویس GPRS همراه اول خبرداد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وایمکس نیوز - وحید صدوقی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه شبکه همراه اول در شش ماه نخست امسال از تملیک 150 سایت BTS خبرداد و گفت: توسعه شبکه تلفن همراه در صورت نگرفتن مجوز در راه اندازی سایت های BTS به طور قطع با کندی روبرو خواهد شد.
وی با بیان اینکه تمامی تلاش ها صورت می گیرد که توسعه شبکه همراه اول با سرعت بیشتری انجام شود، گفت: در بخش سرویس های صوت و دیتا و نیز خدمات ارزش افزوده، همراه اول برنامه های توسعه ای خود را در پیش گرفته است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار جذب مشترکان سیم کارت های اعتباری را از دیگر برنامه های این اپراتور عنوان کرد و گفت: به نظر می رسد از خرداد سال 92 امکان ارایه سرویس های نسل سوم – 3G – برای اپراتورهای کشور فراهم شود.
صدوقی همچنین در مورد سرانه سیم کارت های همراه اول نیز گفت : میزان سرانه و آرپوی هر مشترک در هر استان متفاوت است به نحوی که بسته به نوع کار و میزان تماس و مکالمه، میزان آرپوی برخی استان ها 9 هزار تومان و برخی نیز 4500 تومان برآورد می شود.
وی گفت: بهای تمام شده هر مشترک سیم کارت دایمی در هر ماه برای همراه اول به طور میانگین 12 هزار و 500 تومان و میانگین سیم کارت های اعتباری 7 تا 8 هزار تومان برآورد شده است.

cuteetuc
10-10-2011, 09:04
عجيبه!!بابا يعني يكي از استاتيد نيست يه بي سواتي مثل من رو خيلي ساده راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! گوشي نوكيا 7230 هست.pc suite نداره و هيچ كابل و يا درايوري داخل بسته نداره؟؟؟چجوري از gprs همراه اول براي كانكت شدن در لپ تاپ استفاده كنم؟؟؟آقا تو نت سرچيدم ولي جواب درست درموني پيدا نكردم.لطفا اگر ميسره اساتيد به زبان ساده و بي آلايش فارسي بنده حقير رو رهنمود فرمايند.لطف جنابان عالي موجب مزيد امتنان خواهد بود.مممممننننوووونننن

italia88
12-10-2011, 01:16
عجيبه!!بابا يعني يكي از استاتيد نيست يه بي سواتي مثل من رو خيلي ساده راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! گوشي نوكيا 7230 هست.pc suite نداره و هيچ كابل و يا درايوري داخل بسته نداره؟؟؟چجوري از gprs همراه اول براي كانكت شدن در لپ تاپ استفاده كنم؟؟؟آقا تو نت سرچيدم ولي جواب درست درموني پيدا نكردم.لطفا اگر ميسره اساتيد به زبان ساده و بي آلايش فارسي بنده حقير رو رهنمود فرمايند.لطف جنابان عالي موجب مزيد امتنان خواهد بود.مممممننننوووونننن

بهترین کار برای شما اینه که برنامه pcuite رو دانلود کنید یا از دوستی رفیقی بگیرید و نصبش کنید و بعدش هم از بازار یه کابل میکرو یو اس بی تهیه کرده و ازش استفاده کنید .به همین راحتی :5: افتاد :31:

cuteetuc
23-10-2011, 17:44
دوستان با گوشيم به اينترنت همراه اول توي لپ تاپم كانكت شدم.ولي خداييش سرعتش فاجعه بود؟!!هميشه همينجوريه؟؟؟!

italia88
24-10-2011, 00:56
دوستان با گوشيم به اينترنت همراه اول توي لپ تاپم كانكت شدم.ولي خداييش سرعتش فاجعه بود؟!!هميشه همينجوريه؟؟؟!

بله متاسفانه دو سه ماهیه همیشه همین جوریه :41: سرعت پیج باز کردنش نصف دابالاپه !!!

iman_s
24-10-2011, 12:04
همراه اول بدون چیز پی ان مفت نمی ارزه.حتی گوگل هم به زور باز میکنه

rouzbeh_ziafati
29-10-2011, 08:45
جایی نیست که مناطق تحت پوشش edge همراه اول رو مشخص کرده باشه؟ من همدان هستم دو منطقه چک کردم که مناطق مرکزی شهر هم هستند اما علامت G روی گوشی بود و سرعت بسیار بسیار پایین بود

Farhad 8904
29-10-2011, 10:33
جایی نیست که مناطق تحت پوشش edge همراه اول رو مشخص کرده باشه؟ من همدان هستم دو منطقه چک کردم که مناطق مرکزی شهر هم هستند اما علامت G روی گوشی بود و سرعت بسیار بسیار پایین بود
نه همچین نقشه ای وجود نداره

cuteetuc
31-10-2011, 07:52
سلام.من ديشب يه بسته رويايي!!!!! نامحدود!!!!!!! شبانه گرفتم.باور كنيد بابت لود كردن google 10 دقيقه طول كشيد!!!!!!!آقا اين اينترنته؟!!!!! (پ ن پ اونترنته:31:!) ولي واقعا سركاريه:13:

wichidika
17-11-2011, 00:34

سرپرست مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت خبر داد:
تست GPRS مشترکان موبایل در سامانه متما
موبنا- سرپرست مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت اعلام کرد: ازآنجا که اتصال به اینترنت از طریق تلفن همراه نیز در کشور فراهم است، نحوه سرویس دهی اپراتورهای موبایل در سامانه مرکز سنجش اینترنت در سامانه متمامورد ارزیابی قرار می گیرد.

محمدرضا توکلی در گفت وگو با خبرنگار موبنا با اشاره به راه اندازی پرتال ملی سنجش ضریب نفوذ اینترنت در کشور اظهار داشت: از این طریق می توان آمار صحیح و واقعی از وضعیت اینترنت کشور به صورت به روز و یکپارچه بدست آورد.
وی با بیان اینکه شاخص ضریب نفوذ فناوری اطلاعات از شاخص های پیشرفت ارتباطی محسوب می شود ادامه داد: یکی از مواردی که می توان براساس آن کشورها را با یکدیگر مقایسه کرد آمار ضریب نفوذ اینترنت است که در کشور ما یکی از مشکلاتی است که از سوی رسانه های داخلی و مراجع بین الملل مورد انتقاد قرار می گیرد. به نحوی که در برخی موارد حتی اعداد غیرکارشناسی و یکسان اعلام می شود.
اظهار داشت: در مرحله بعدی از پروژه های مرکز متما ، 8 سامانه در حال طراحی و تولید است که پیش بینی می شود در سال 91 به بهره برداری برسد.
توکلی گفت: سامانه تحلیل اطلاعات ترافیک شبکه ، سامانه نمونه گیری و جمع آوری اطلاعات آماری به صورت تلفنی ، پرتال مدیریت دانش تخصصی مدیریت منابع اینترنت کشور، سامانه جویشگر وب ، سامانه آدرسهای IP ، سامانه مدیریت اطلاعات آماری ، پرتال اصلی مرکز متما و مدیریت منابع اینترنتی ، 8 سامانه خدماتی کاملا تخصصی هستند که تا یک سال دیگر به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به راه اندازی سرویس سنجش سرعت اینترنت از سوی مرکز متما که طی آن هرماه شرکت های برتر ارایه دهنده خدمات اینترنت از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت ارسال اینترنت به کاربران ارزیابی می شوند، تصریح کرد: ازآنجا که اتصال به اینترنت از طریق تلفن همراه نیز در کشور فراهم است، نحوه سرویس دهی اپراتورهای موبایل نیز دراین سیستم مورد ارزیابی قرار می گیرد.
117

born89
17-11-2011, 22:07
سلام
لطفا كمكم كنيد:من ي سيمكارت اعتباري همراه اول با ي گوشي vivaz pro دارم كه با وجود اينكه همه تنضيماتشم به طور كامل وارد و saveكردم اما هنگام اتصال به اينترنت اين erorrرو ميده:
check connecting setting,could not connect.
could not perform action
تو ي گوشي ديگه هم امتحان كردم اما جواب نداد.اما ايرانسل خيلي راحت وصل ميشه
لطفا كمكم كنيد چيكار كنم؟؟؟؟

italia88
18-11-2011, 17:50
مدیرعامل همراه اول خبر داد:
متوسط سرعت اینترنت همراه اول 80 کیلوبیت بر ثانیه!!!!!!!!!!:18::18:

مدیرعامل همراه اول گفت: متوسط سرعت اینترنت همراه اول 70 تا 80 کیلو بیت بر ثانیه است که تا پایان سال در تهران به بیش از 120 کیلو بیت بر ثانیه می رسد.:18:

وی گفت: همراه اول با یک شرکت سوئیسی در حال رصد شبکه است که این شرکت کار مقایسه شبکه همراه اول را با اپراتورهای منطقه و دنیا انجام می دهد و بررسی ها نشان می دهد وضعیت ما در چند شاخص مخصوصاً در پوشش مانند اپراتورهای اروپایی است.

پ ن : واله ما که در بهترین حالت سرعتمون بالاتر از 25 نرفته و بقیه دوستان هم که اینجا توی پی سی ورد مطلب می نویسن بالاتر از 30 کیلو سرعت نداشتن :41: حالا این جناب مدیرعامل سرعت 70 تا 80 رو از کجا آورده ؟ ما که بی خبریم :18:

wichidika
19-11-2011, 12:57
مدیرعامل همراه اول خبر داد:
متوسط سرعت اینترنت همراه اول 80 کیلوبیت بر ثانیه
خبرگزاری فارس: مدیرعامل همراه اول گفت: متوسط سرعت اینترنت همراه اول 70 تا 80 کیلو بیت بر ثانیه است که تا پایان سال در تهران به بیش از 120 کیلو بیت بر ثانیه می رسد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، وحید صدوقی در نمایشگاه تله کام 2011 در جمع خبرنگاران با اشاره به نوسازی شبکه همراه اول، اظهارداشت: پروژه نوسازی در تهران تا پایان آذرماه و سایر کشور تا تیر ماه سال آینده به پایان می ر سد.
وی گفت: همراه اول با یک شرکت سوئیسی در حال رصد شبکه است که این شرکت کار مقایسه شبکه همراه اول را با اپراتورهای منطقه و دنیا انجام می دهد و بررسی ها نشان می دهد وضعیت ما در چند شاخص مخصوصاً در پوشش مانند اپراتورهای اروپایی است.
مدیر عامل همراه اول در خصوص تعداد مشترکان این اپراتور گفت: همراه اول حدود 49 میلیون سیم کارت فروخته که از این تعداد 46 میلیون ثبت شده و 34 میلیون و 600 هزار مشترک فعال از شبکه استفاده می کنند.
وی افزود: حدود 4.8 میلیون سیم کارت در 7 ماه اول سال واگذار شده که بیش از 4.5 میلیون آن فعال شده است.
مدیر عامل همراه اول در خصوص سرویس جیرینگ گفت: این سرویس به صورت رسمی راه اندازی نشده و در حال آماده سازی آیین نامه ها، مقررات و دریافت مجوزهای لازم از بانک مرکزی هستیم.
وی در ادامه با بیان اینکه بحث جابه جایی شماره بین اپراتورها به این سادگی امکان پذیر نیست، اظهار داشت: این طرح باید بررسی شده و تمام پیش نیاز های آن تأمین شود؛ ارتباط شماره با منطقه یک مزیت سیم‌کارت همراه اول است که به این راحتی قابل حذف نیست.
صدوقی از ارسال روزانه بیش از 100 هزار MMS در شبکه همراه اول خبر داد و گفت: روزانه بین 180 تا 200میلیون پیامک نیز در شبکه همراه اول ارسال می شود.
وی ادامه داد: همچنین همراه اول بیش از 9.5 میلیون مشترک فعال GPRS دارد که این افراد می توانند MMS هم دریافت کنند.
مدیر عامل همراه اول در خصوص سرعت اینترنت این اپراتور گفت: متوسط سرعت اینترنت همراه اول 70 تا 80 کیلو بیت بر ثانیه است که با برنامه های در دست اجرا، سرعت اینترنت تهران تا پایان سال به بیش از 120 کیلو بیت بر ثانیه می رسد.
وی در خصوص هزینه تبلیغات همراه اول گفت: حداکثر یک درصد درآمد همراه اول صرف تبلیغات می شود.
انتهای پیام/ح

wichidika
19-11-2011, 13:08
معاون عمليات مناطق همراه اول از تقسيم استان‌هاي كشور به پنج منطقه براي نظارت و مديريت بهتر بر شبكه اپراتور اول خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) مهندس سيد حسن رضوي ـ معاون عمليات مناطق همراه اول ـ در نمايشگاه تله کام2011 در جمع خبرنگاران گفت: با تقسيم بندي جديد به غير از استان هاي تهران و البرز بقيه استان ها به صورت مناطق 4 گانه اداره خواهند شد.
رضوي وظيفه معاونت عمليات مناطق را نظارت بر كيفيت و توسعه شبكه همراه اول در مناطق مختلف كشور دانست و دليل نامتوازن بودن زيرساختهاي شبكه در برخي مناطق را رويكرد گذشته در هنگام دولتي بودن عنوان كرد.
وي افزود: با رويكرد جديد امكانات و زيرساخت‌ها بر اساس تعداد مشتركان هر منطقه در نظر گرفته خواهد شد.
معاون عمليات مناطق همراه اول اظهار اميدواري كرد كه تا پايان سال تمامي مناطق كشور از نظر كيفيت شبكه به بالاترين حد استاندارد برسند.
رضوي يكي از عمده‌ترين دلايل پايين بودن كيفيت شبكه در برخي استانها را كمبود نيروي متخصص دانست و گفت: به تمامي استان ها تكليف كرده ايم كه زير نظر ما نيروي متخصص جذب كنند، البته خوشبختانه در چند ماه اخير بيشتر استان ها حداقل 20 درصد رشد كيفيت و بهبود وضعيت ترافيك داشته‌اند.
وي با بيان اينكه سوئيچ‌هاي جديد ظرفيت بالايي دارد و تا 2 ميليون شماره سرويس مي دهد، از كاهش تعداد سوئيچ هاي تهران از 27 به شش سوئيچ خبر داد.
رضوي افزود: تا تيرماه سال آينده تمامي سوئيچ هاي قديمي از شبكه منفك و شبكه همراه اول بر بستر IP قرار خواهد گرفت كه ممكن است يك سوئيچ به مشتركان چند استان سرويس دهد.
وي برنامه ديگر همراه اول را تعويض آنتن هاي قديمي بمنظور ارائه سرويس GPRS با سرعت بيشتر دانست و اظهار داشت: هم اكنون براي 10 ميليون كاربر GPRS ظرفيت سازي شده است.
رضوي با اشاره به برنامه همراه اول براي پوشش خطوط جديد مترو گفت: با تفاهم حاصل شده با شهرداري بزودي پوشش شبكه همراه اول در اين خطوط نيز تكميل خواهد شد.
انتهاي پيام

iman_s
19-11-2011, 17:22
آره ارواح عمشون. 80 کیلوبیت در ثانیه !!!
اصلا اینا میدونن GPRS و EDGE چی هستند و چقدر ظرفیت دارند؟
سرعت من قبلا نهایتا تا 30 میرفت ولی چند وقته که به 20 هم نمیرسه و دارم کوچ میکنم به وایمکس

italia88
19-11-2011, 21:33
آره ارواح عمشون. 80 کیلوبیت در ثانیه !!!
اصلا اینا میدونن GPRS و EDGE چی هستند و چقدر ظرفیت دارند؟
سرعت من قبلا نهایتا تا 30 میرفت ولی چند وقته که به 20 هم نمیرسه و دارم کوچ میکنم به وایمکس

من گمونم این سرعت 80 سرعت دسترسی جناب مدیرعامل باشه و الا سرعت ماها که هرروز کمتر میشه!!:18:

rouzbeh_ziafati
21-11-2011, 08:09
این gprs همراه اول من دو روزه که خطا packet data میده ... چه خبره؟ قطع شده؟ از همدان
و اینکه چطور از اعتبار یا روزهای باقی مانده طرح gprs همراه اول می تونیم باخبر شویم؟

iman_s
21-11-2011, 11:35
برای اطلاع از تاریخ اتمام طرح عدد صفر -0- رو به 8080 ارسال کن

ehsan_iace
21-11-2011, 14:53
80 کیلوبیت در ثانیه !؟
برای من و چند نفر از دوستان ام که از اینترنت همراه اول چند باری استفاده کردیم بین 2 تا 3 کیلوبایت بر ثانیه بود!

oO ali Oo
22-11-2011, 09:29
فابل توجه تمامی دوستانی که می خواهند از gprs همراه اول روی لپ تاب یا روی pc یا حتی رو خود گوشی استفاده کنند:

به هیچ وجه به دنبال وصل کردنش نروید و یا حتی اگر هم وصل هست به فکر استفاده ازش نیفتید. من خودم یه چند ماه اول ازش استفاده می کردم و خوب بود اما یه دو ماهی هست که دیگه میشه گفت تقریبا نابود شده ( توی تهران که کاملا اینجوریه) اول فکر می کردم گوشیم اشکال سخت افزاری یا نرم افزاری پیدا کرده اما بعد از کلی تست کردن فهمیدم مشکل از گوشیم نیست وبرای خیلی های دیگه هم اینجوریه ( می پرسید چه جوریه ؟ سرعتش در حد 4 کیلوبایت دیال اپ و خیلی وقت ها هم از ان کم تر و اخرین باری هم که با اش وصل شدم به قول دوستان گوگل رو هم به زور باز و به زور هم سرچ می کرد چه برسه به باز کردن سایت!)

iman_s
22-11-2011, 12:02
دوست عزیز من حدود 20 ماه هست که از اینترنت همراه اول رو روی کامپیوتر و لپ تاب بوسیله بلوتوث استفاده میکنم و مشکلی نداشتم.
استفاده زیادی هم میکنم (مبلغی که مربوط به اینترنت روی قبضم میاد بیشتر بالای 800 هزارتومنه)

DaRiOuShJh
22-11-2011, 13:49
ایمان آخه برای منم 3-4 ماه پیش تست کردم خراب شده بود
یه روز گزفتم تو کله روز 10 مگ هم ترنسفر نداشت همش یا قطع میشد یا بازی در میاورد
همون 10 مگ هم خراب گرفته بود
شاید سمته شما هنوز خوبه ولی تهران که واقعا خرابه
میگم خودت چقدر دانلود داری تو ساعت و رنج دیتا ترنسفرت چقدره و سرعتش چه حدودیه؟

iman_s
24-11-2011, 14:59
آره جدیدا سرعتش افت کرده و نوسان داره.قبلا سرعت دانلود تا 30 هم میرفت ولی الان به زور تا 20 میرسه
شاید هم به خاطر چیز پی ان ها باشه.چون قبلا با چیزپی ان نوسانش از بین میرفت
به هر حال تو این مدتی که ازش استفاده میکردم به جز چند مورد که قطعی داشت ازش راضی بودم

saber136
24-11-2011, 15:20
فعال کردن سرویس جی پی ار اس همراه اول هزینه داره یا مثل ایرانسل رایگانه؟

Farhad 8904
24-11-2011, 20:47
نه دوست عزیز هزینه نداره

italia88
25-11-2011, 13:12

نه دوست عزیز فعال سازیش هزینه ای نداره فقط بعدش از اینکه چرا فعالش کردی و داری براش هزینه میدی پشیمون مبشی :31:

iman_s
26-11-2011, 10:39
فکر کنم تو این انجمن تنها کسی که از اینترنت همراه اولش ناراضی نبود من بودم که منم به سلامتی کوچ کردم به وایمکس :5:

italia88
26-11-2011, 23:25
فکر کنم تو این انجمن تنها کسی که از اینترنت همراه اولش ناراضی نبود من بودم که منم به سلامتی کوچ کردم به وایمکس :5:

وایمکس رو فعالش کردی یه آمار بده ببینیم چطوریه اگه بد نیست شاید ماهم کوچیدیم:5:

iman_s
28-11-2011, 11:11
512 گرفتم سرعت دانلود 65 و پینگ هم بین300 تا 500
نامحدود گرفتم 3 ماهه 175 تومن

AMIR REZAs
29-11-2011, 16:22
سلام:8:

من جدیدا گوشی Live with walkman سونی اریکسون گرفتم ، وقتی پیام میدم به 8008 واسه فعالسازی Gprs میگه تنظیمات گوشی شما موجود نمیباشد ! چیکار کنم ؟؟:13:

iman_s
29-11-2011, 19:19
تنظیمات رو دستی وارد کن
اصل کاری APN هست که باید mcinet بزاری
اینجا جدول تنظیماتش رو گذاشته:

Farhad 8904
29-11-2011, 19:23
دستی تنظیم کن.

Value
Item
MCI-GPRS
Connection name
GSM-GPRS/GPRS
Bearer
Mcinet
APN
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] //mci.ir
Home page
192.168.194.073
wapproxy
9201
port
192.168.194.73
Http proxy
8080
Port

mohammad_77
03-12-2011, 09:46
سلام.
من مدت خیلی زیادی از خط ام استفاده نکرده ام و حالا دیدم که هر کاری می کنم به اینترنت وصل نمیشه فکر مینید مشکل از چیست ؟

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

الان سیم کارت ایرانسل انداختم و سریع کار کرد !

Farhad 8904
03-12-2011, 09:56
سلام.
من مدت خیلی زیادی از خط ام استفاده نکرده ام و حالا دیدم که هر کاری می کنم به اینترنت وصل نمیشه فکر مینید مشکل از چیست ؟

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

الان سیم کارت ایرانسل انداختم و سریع کار کرد !

تنظیمات قبلی رو پاک کنید و دوباره تنظیم کنید احتمالا درست میشه. اگه درست نشد اینترنت همراه اول در منطقه شما قعطه!

saber136
03-12-2011, 10:36
ماکزیمم دانلود با همراه اول در روز چقدر است؟

mohammad_77
03-12-2011, 10:51
تنظیمات قبلی رو پاک کنید و دوباره تنظیم کنید احتمالا درست میشه. اگه درست نشد اینترنت همراه اول در منطقه شما قعطه!

با تنظیمات دوباره حل نشد . ولی نمیدانستم اینترنت همراه اول قطعی هم داره :31:
ممنون

italia88
03-12-2011, 20:21
با تنظیمات دوباره حل نشد . ولی نمیدانستم اینترنت همراه اول قطعی هم داره :31:
ممنون

پ ن پ همش وصله :31:

راستی تو این مدت گوشی تون رو عوض نکردید؟
گوشیتون چیه؟

Farhad 8904
04-12-2011, 10:58
ماکزیمم دانلود با همراه اول در روز چقدر است؟

سرعت دانلود همراه اول زیاد تعریفی نداره در بعضی مناطق که زیر ساخت شبکش خوب باشه تا 20 KB هم میرسه که مقطعی هست و ثابت نیست کلا اصلا به درد نمیخوره.

saeid_elc
07-12-2011, 14:40
دوستان ناراحت نباشند بالاخره سیمکارت های 3g ارایه شدند
البته فعلا فقط در تهران ارائه شده ولی تا چند روز آینده به شهرستان ها هم میرسه
اون موقع می تونید یک اینترنت با سرعت 512 کیلوبایت رو تجربه کنید

Farhad 8904
07-12-2011, 22:40
دوستان ناراحت نباشند بالاخره سیمکارت های 3g ارایه شدند
البته فعلا فقط در تهران ارائه شده ولی تا چند روز آینده به شهرستان ها هم میرسه
اون موقع می تونید یک اینترنت با سرعت 512 کیلوبایت رو تجربه کنید

ناراحتی نداره. دوست عزیز سیمکارت های نسل سوم هنوز توی تهران 10% هم پوشش نداره.
واسه شهرستان ها هم تا چند روز دیگه پوشش ایجاد نمیشه کلا تا باید اپراتور سوم یکم پوشش شبکش خوب بشه این دو سال تموم میشه و ایرنسل نسل سوم رو ارائه میده و دیگه کار همراه اول به نظر من تمومه!
اینترنت 512 هم فقط در حد حرفه وقتی توی کشور قانونه که 128 بیشتر نمیدن اپراتور سوم هم من فکر کنم شامل این محدودیت بشه یا یکم واسه سرعت اینترنت به مشکل بر میخوره!

zoorg2
08-12-2011, 07:51
واسه شهرستان ها هم تا چند روز دیگه پوشش ایجاد نمیشه کلا تا باید اپراتور سوم یکم پوشش شبکش خوب بشه این دو سال تموم میشه و ایرنسل نسل سوم رو ارائه میده و دیگه کار همراه اول به نظر من تمومه!
اینترنت 512 هم فقط در حد حرفه وقتی توی کشور قانونه که 128 بیشتر نمیدن اپراتور سوم هم من فکر کنم شامل این محدودیت بشه یا یکم واسه سرعت اینترنت به مشکل بر میخوره!

خوب شايد هم نکته همين جا باشه.وقتي به adsl خانگي 512 نمي دن و به اين بدن باعث ميشه خيليا بيان به سمت اين اپراتور سوم و اينم که مال سازمان تامين اجتماعي و دولته به يه نوايي مي رسه!

mohammad_77
08-12-2011, 11:21
پ ن پ همش وصله :31:

راستی تو این مدت گوشی تون رو عوض نکردید؟
گوشیتون چیه؟

منظورت اینه که سیم کارت رو عوض کرده باشم ؟
سامسونگ اومنیا لایت .

هنوز هم وصل نمیشه و به نظر می رسه همش میخواهد شبکه را تست کنه و برای همین مدام پارازیت می فرسته مخصوصا وقتی گوشی کنار بلندگو هست . برای همین باتری زور تموم می کنه . چه کنم ؟

Farhad 8904
08-12-2011, 11:36
اكه تنظيمات 2 باره دريافت كردي ولي باز هم وصل نميشه به احتمال زياد شبكه gprs همراه اول در منطقه شما مشكل داره

mohammad_smart
08-12-2011, 16:08
همراه اول = آشغال محض.
نمیدونم واقا چی بگم بخدا سگه دیال اپ به اینترنت همراه اول شرف داره .بیخودی 10 تومن رفت تو پاچم واقا خیلی مضخرفه تایم گرفتم گوگلو تو 7 دقیقه باز میکنه اگه گیر نکنه و هیچ سایتیو کامل لود نمیکنه و گیر میکنه نمیتونم درست توصیف کنم که چه مصیبتیه.من قبلا حدود یک سال پیش استفاده میکردم ترنسفرش تا 20 و 25 هم میرفت رو همین حساب و محدودیت نداشتنش دوباره رفتم سمتش برای دانلود ولی بیشترین سرعتی که ازش دیدم 6 یا 7 هست.نمیدونم چرا این ایرانسل محدودیتشو بر نمیداره با ایرانسل تا 35 هم ترنسفر میگیرم و بدون اغراق سرعت پیج باز کردنش مثله adsl هست.خداکنه ایرانسل برایه طرح زمستونیش این محدودیتو برداره تا این همراه اخر اشغالو بطور کامل محو بشه.اگه وقت و پولتون براتون ارش داره سمت این اشغال نرید و مثل من گول نخورید

Farhad 8904
08-12-2011, 17:02
همراه اول = آشغال محض.
نمیدونم واقا چی بگم بخدا سگه دیال اپ به اینترنت همراه اول شرف داره .بیخودی 10 تومن رفت تو پاچم واقا خیلی مضخرفه تایم گرفتم گوگلو تو 7 دقیقه باز میکنه اگه گیر نکنه و هیچ سایتیو کامل لود نمیکنه و گیر میکنه نمیتونم درست توصیف کنم که چه مصیبتیه.من قبلا حدود یک سال پیش استفاده میکردم ترنسفرش تا 20 و 25 هم میرفت رو همین حساب و محدودیت نداشتنش دوباره رفتم سمتش برای دانلود ولی بیشترین سرعتی که ازش دیدم 6 یا 7 هست.نمیدونم چرا این ایرانسل محدودیتشو بر نمیداره با ایرانسل تا 35 هم ترنسفر میگیرم و بدون اغراق سرعت پیج باز کردنش مثله adsl هست.خداکنه ایرانسل برایه طرح زمستونیش این محدودیتو برداره تا این همراه اخر اشغالو بطور کامل محو بشه.اگه وقت و پولتون براتون ارش داره سمت این اشغال نرید و مثل من گول نخورید
شبکه همراه اول به این صورت نیست که همیشه شما سرعتت ثابت باشه یکسال قبل که تست کردی شاید شانسی سرعتت این شده!!:41:
واقعا شبکه قدیمی داره الان توی منطقه ما 3 تا BTS داره یکیش که اصلا gprs نداره دو تای دیگه هم که G هست!!
من نمیدونم واقعا این همراه اول چطوری میخواد سال دیگه با ایرانسل و رایتل رقابت کنه وقتی شبکش حتی بعضی جا ها نسل دوم هم نیست.

italia88
13-12-2011, 01:29
منظورت اینه که سیم کارت رو عوض کرده باشم ؟
سامسونگ اومنیا لایت .

هنوز هم وصل نمیشه و به نظر می رسه همش میخواهد شبکه را تست کنه و برای همین مدام پارازیت می فرسته مخصوصا وقتی گوشی کنار بلندگو هست . برای همین باتری زور تموم می کنه . چه کنم ؟

سلام , نه منظورم همون گوشی بود !
چون مثلا خود من با نوکیا راحت به پی سی وثل می شدم اما وقتی htc گرفتم خیلی باهاش وررفتم تا بتونم ازش استفاده کنم
راستی مشکلت هنوزم پابرجاست؟

italia88
13-12-2011, 01:38

البته همراه اول هم اون طور که مدیرعاملش میگفت تا 6 ماه دیگه توانایی ارائه نسل سوم رو خواهد داشت
ولی نکته جالب اینجاست که هم ایرانسل هم همراه اول توی آنتن دهی پوشش خوبی دارن و اگه همین الان هم به اونا اجازه داده بشه خدمات نسل سوم رو خیلی سریعتر و بهتر از رایتل ارائه میدن ولی بلاخره باید به این رایتل هم یه نونی برسه دیگه حتی اگه به قیمت ارائه نسل سوم با تاخیر دو ساله باشه :41:

Farhad 8904
13-12-2011, 19:48
البته همراه اول هم اون طور که مدیرعاملش میگفت تا 6 ماه دیگه توانایی ارائه نسل سوم رو خواهد داشت
ولی نکته جالب اینجاست که هم ایرانسل هم همراه اول توی آنتن دهی پوشش خوبی دارن و اگه همین الان هم به اونا اجازه داده بشه خدمات نسل سوم رو خیلی سریعتر و بهتر از رایتل ارائه میدن ولی بلاخره باید به این رایتل هم یه نونی برسه دیگه حتی اگه به قیمت ارائه نسل سوم با تاخیر دو ساله باشه :41:

درسته ولی به نظر خودت همراه اول میتونه به راحتی ایرانسل نسل سوم رو ارائه بده؟ همراه اول هنوز نتونسته یه اینترنت با کیفیت به مشترکینش ارائه بده این هم ناشی از قدیمی بودن شبکه و نداشتن ظرفیت لازم هست! شاید توی تهران بتونه ظرف 6 ماه ولی بقیه شهرستان ها رو بعید میدونم!! شبکه همراه اول هنوز در بعضی از مناطق نسل دوم هست!!! حالا به هر حال ما امیدواریم بتونه ارائه بده نسل سوم رو اینجوری یه رقابت خیلی خوب بین 3 تا اپراتور بوجود میاد!!:31:

Amir Hossein
15-12-2011, 10:37
سلام
مدتی بود که محله ما GPRS داشت
الان دکل گذاشتن. اینجا 10 کیلومتر که زیر زمین بری آنتن پره:31:
ولی یه مشکل:
GPRS رفته
من به کی میتونم بگم که GPRS رو برگردونن
اصلا این امکان وجود داره که به حرف من یا 5-6 نفر دیگه گوش کنن

Farhad 8904
15-12-2011, 10:45
سلام
مدتی بود که محله ما GPRS داشت
الان دکل گذاشتن. اینجا 10 کیلومتر که زیر زمین بری آنتن پره:31:
ولی یه مشکل:
GPRS رفته
من به کی میتونم بگم که GPRS رو برگردونن
اصلا این امکان وجود داره که به حرف من یا 5-6 نفر دیگه گوش کنن
چون BTS تازه نصب شده احتمالا در حال تست هست. یه مدت صبر کن اگه درست نشد با 09990 تماس بگیر.

Amir Hossein
15-12-2011, 15:17
چون BTS تازه نصب شده احتمالا در حال تست هست. یه مدت صبر کن اگه درست نشد با 09990 تماس بگیر.

یه 7 ماهی میشه

زنگ بزنم چی بگم

Farhad 8904
15-12-2011, 15:24
یه 7 ماهی میشه

زنگ بزنم چی بگم

زنگ بزن مشخصات آنتن رو بده بگو GPRS نداره!!!!
البته بعید میدونم پیگیری کنند!!!
این که میگید 7 ماه هست حتما شبکه مشکل داره.

compac
17-12-2011, 15:09
آقا سلام
مطابق معمول باز هم رفتیم سراغ GPRS همراه اول و دوم وسوم و ....

بعد از دریافت تنظیمات پیکر بندی مربوط به گوشی samsung S5333 Wave 533 و ذخیره آن ....
هنگام استفاده Connect شدن 0xff01 میاد و خبری از Connect نیست داستان چی هست ؟؟

روی این موضوع کلی ضرر دادم بسته های GPRS خریداری شده ام بدون استفاده ( مدتش گذشت ) و سوخت شد ...

راهنمایی کنید متشکرم ....

Farhad 8904
17-12-2011, 15:49
آقا سلام
مطابق معمول باز هم رفتیم سراغ GPRS همراه اول و دوم وسوم و ....

بعد از دریافت تنظیمات پیکر بندی مربوط به گوشی samsung S5333 Wave 533 و ذخیره آن ....
هنگام استفاده Connect شدن 0xff01 میاد و خبری از Connect نیست داستان چی هست ؟؟

روی این موضوع کلی ضرر دادم بسته های GPRS خریداری شده ام بدون استفاده ( مدتش گذشت ) و سوخت شد ...

راهنمایی کنید متشکرم ....

با گوشی دیگه تست کنید که مطمئن بشید 100% مشکل از گوشی شما نیست!! اگه با گوشی دیگه تست کردی بازم همینطور بود احتمالا GPRS منطقه شما وصل نیست باید صبر کنی تا وصل بشه.

italia88
27-12-2011, 18:50
درآمد 14 ميليارد توماني همراه اول از GPRS

مدير‌عامل شركت ارتباطات سيار با بيان اينكه در آينده برروي موضوع رومينگ 3G کار خواهيم کرد، گفت: درآمد حاصل از GPRS همراه اول، در سه ماهه نخست سال گذشته 5 ميليارد تومان بوده است كه امسال به 14 ميليارد تومان افزايش يافته است.

وحيد صدوقي، مدير‌عامل همراه اول در گفت‌وگو با «ايسنا»، اظهار كرد: سرعت GPRS تهران تا پايان سال به بيش از 120 کيلو بيت بر ثانيه مي‌رسد. وي با بيان اينكه درآمد سيم‌كارت‌هاي دائمي 4 درصد و سيم‌كارت‌هاي اعتباري 43 درصد نسبت به سه ماه نخست سال گذشته رشد داشته است، گفت: در اين رابطه درآمد حاصل از اينتركانكشن نيز 23 درصد رشد داشت.
مدير‌عامل همراه اول تاكيد كرد: بحث جابه‌جايي شماره مشتركان بين اپراتورها به اين سادگي امکان‌پذير نيست و بايد طرح مربوطه بررسي و تمام پيش‌نيازهاي آن تامين شود. وي در پايان تاكيد كرد: ارتباط شماره با منطقه، يک مزيت سيم‌کارت همراه اول است که به اين راحتي قابل حذف نيست.

shazdeh23
03-01-2012, 01:46
سلام
من خط دائم همراه اول دارم. میخواستم GPRS این خط رو فعال کنم از طریق سایت.
میخوام ببینم به جز هزینه استفاده اینترنت پولی روی قبض من میاد یانه؟ مثل سایر هزینه ها یا آبونمان اینترنتو.....
ممنون

Farhad 8904
03-01-2012, 09:37
سلام
من خط دائم همراه اول دارم. میخواستم GPRS این خط رو فعال کنم از طریق سایت.
میخوام ببینم به جز هزینه استفاده اینترنت پولی روی قبض من میاد یانه؟ مثل سایر هزینه ها یا آبونمان اینترنتو.....
ممنون

سلام
نه دوست عزیز فعال سازی هزینه ای نداره!! روی قبض شما فقط هزینه استفاده از اینترنت میاد نه هزینه آبونمان و ...!
البته بهت پیشنهاد میکنم قبل از استفاده طرح فعال کنی مخصوصا واسه سیمکارت دائمی!

Pedram_mrn
03-01-2012, 21:44
دوستان سرعت GPRS همراه اول چند کیلوبایته از ایرانسل بیشتره یا کمتر؟

ممنون

Amir Hossein
04-01-2012, 01:34

ممنون

سلام
بسته به مناطق متفاوته
ولی کلآ ارانسل سرعت بیشتری داره و همراه اول به صرفه تره

Farhad 8904
04-01-2012, 10:15

ممنون

سلام
بسته به مناطق متفاوته
ولی کلآ ارانسل سرعت بیشتری داره و همراه اول به صرفه تره

همراه اول اصلا سرعت نداره!!! شاید به احتمال کم توی بعضی از مناطق سرعتش خوب باشه که این مناطق خیلی کم هستند!! سرعت این دو اپراتور اصلا قابل مفایسه نیست!! همراه اول به صرفه تره چون بسته های نا محدود داره ولی وقتی سرعتش افتضاح هست چه فایده که نا محدوده!!!

italia88
17-01-2012, 19:32
همراه اول اصلا سرعت نداره!!! شاید به احتمال کم توی بعضی از مناطق سرعتش خوب باشه که این مناطق خیلی کم هستند!! سرعت این دو اپراتور اصلا قابل مفایسه نیست!! همراه اول به صرفه تره چون بسته های نا محدود داره ولی وقتی سرعتش افتضاح هست چه فایده که نا محدوده!!!

همراه اول هم چون میدونسته با این سرعت فضاییش کسی نمیتونه ازش درست و حسابی استفاده کنه برداشته نامحدودش کرده تا مشتری بیاد به سمتش و گرنه بنظر من ایرانسل به صرفه تره چون هم معطلی شما کمتره و هم سریعتر می تونید کارتون رو انجام بدین ...

alireza20202003
26-02-2012, 22:50
بسته 100 تايی داده بود به من يه 2 هفته پيش الان اس ام اس زده بسته 50 تايی شما به اتمام رسيد ! :18:

harrypotter
28-02-2012, 23:07
این بسته های به اصطلاح رویایی پولی که بابت خریدشون میدی جدا از پول کیلوبایت انتقال داده هست یا به فرض سرویس یه روزه میگیری 1000 تومن اون روز هر چی استفاده کنی همون 1000 هست یا پولی هم جدا بابت کیلوبایت ها میاد؟

Farhad 8904
28-02-2012, 23:33
این بسته های به اصطلاح رویایی پولی که بابت خریدشون میدی جدا از پول کیلوبایت انتقال داده هست یا به فرض سرویس یه روزه میگیری 1000 تومن اون روز هر چی استفاده کنی همون 1000 هست یا پولی هم جدا بابت کیلوبایت ها میاد؟

نه اینطور نیست
شما 1000 تومان میدی واسه 1 روز هرچی خواستی از اینترنت استفاده میکنی!!

said92
29-02-2012, 18:33
سلام برای اینترنت همراه اول ونصب اون نرم افزار کوفتیشون شماره پین میخواد منم شمارشو بلد نیستم اگه میشه میخوام بدونم چجوری میشه نبش رو دستی انجام داد گوشیم سامسونگ گلکسی می نی است
ممنون

Farhad 8904
29-02-2012, 20:04
سلام برای اینترنت همراه اول ونصب اون نرم افزار کوفتیشون شماره پین میخواد منم شمارشو بلد نیستم اگه میشه میخوام بدونم چجوری میشه نبش رو دستی انجام داد گوشیم سامسونگ گلکسی می نی است
ممنون

اگه منظوررتون از پین ، رمزی هست که در موقع ارسال تنظیمات در خواست میشه 1234 هست!!

aria_electric_fars
15-03-2012, 14:19
سلام دوستان

الان gprs من فعال هست ولي مي خوام از توي موبايلم كه xperia pro هست اون رو ببندم تا وقتي كه لازم داشته باشم دوباره بازش كنم
گزينه ي اين كار كجاي گوشي من هست؟؟؟

با تشكر

MOHAMMAD2010
15-03-2012, 16:38
بچه ها این اینترنت همراه اول چرا اینقدر سرعتش پایینه !؟ من قبلا ایرانسل داشتم سرعتش عالی بود ! واسه من فقط اینجوریه یا همه این مشکلو دارن !؟ نرم افزار های چت رو هم باز نمیکنه حتی !

Farhad 8904
15-03-2012, 18:24
بچه ها این اینترنت همراه اول چرا اینقدر سرعتش پایینه !؟ من قبلا ایرانسل داشتم سرعتش عالی بود ! واسه
من فقط اینجوریه یا همه این مشکلو دارن !؟ نرم افزار های چت رو هم باز نمیکنه حتی !

کلا واسه همه سرعت کمه یا از بعضی ها اصلا کانکت نمیشه. همراه اول واسه این که از ایرانسل عقب نمونه سرویس اینرتنت ارائه کرد. زیر ساخت شبکه در برخی از مناطق به 15 سال قبل برمیگرده ، شبکه توی برخی مناطق حتی نسل 2 هم نیست.

silverhand
21-03-2012, 22:21
آقا من کار به شماها ندارم ولی فقط چون قبلاً خودم هم مثل شما تو برزخ بودم و نمیدونستم دقیق چی به چیه به همین دلیل نظرم رو اعلام می کنم.
سرعت دانلود با IDM 28
البته با 30 هم میرسه
تا الان که حدود 1 ماه و 2 هفته شده 12 گیگابایت دانلود داشتم.
جایی هست که با 10 تومن ایقدر پهنای باند بده بهت؟؟؟؟
نصبش هم باشه کافیه!
راستی تو استان خوزستان هستم و شهر اهواز اگه به 09990 هم بزنگی بت میگه بدترین استان ها همون خوزستان و لرستان هستن.
ولی دکل مخابرات 3 تا کوچه بالاترمونه !!!!
شما هم بستگی به منطقه ای که توش زندگی می کنی اول ببین نزدیک ترین دکل به خونتون کجاست و چقدر دوره و بعد ببین مال کدوم اپراتوره! بعد یه بسته 1 روزه فعال کن اول مثل دیونه ها تو کوچه پرسه بزن ببین نزدیک خونتون چطوری و جفت دکل چطوریه!
بعد دوباره مثل دیوونه ها توو خونتون بهترین قسمت رو پیدا کن!
راهایی که به سرعتت کمک می کنن هم یکیش ست کردن DNS هست و دومیش پ---را-==کسی هست که من از سیب استفاده می کنم و رازی هستم.
این دوتا آخریش باهم باشه !

tanha.2011
25-03-2012, 22:24
سلام
منبرای تمدید بسته یک ماهه رفتم به سایت همراه آخر ، بعد از این که درخواست خرید بسته شماره سه رودادم میگه که اصلا جی پی آر اس من فعال نیست :41:و میگه برو فعال سازیش کن!!!:18: در صورتیکه من تا دیروز داشتم از بسته هاش استفاده می کردم :18: جالبش اینه که وقتی فعال می کنم میگه gprs شما قبلا فعال شده و وقتی میرم بسته بگیرم میگه برو gprs رو فعال کن :18: :2:
دارم دیوونه میشم از دستش :19:
یکی نیست یه کمکی کنه ؟!؟!!؟؟!
کیس همچین مشکلی رونداره یا فقط منم:41:

italia88
31-03-2012, 10:09
سلام
منبرای تمدید بسته یک ماهه رفتم به سایت همراه آخر ، بعد از این که درخواست خرید بسته شماره سه رودادم میگه که اصلا جی پی آر اس من فعال نیست :41:و میگه برو فعال سازیش کن!!!:18: در صورتیکه من تا دیروز داشتم از بسته هاش استفاده می کردم :18: جالبش اینه که وقتی فعال می کنم میگه gprs شما قبلا فعال شده و وقتی میرم بسته بگیرم میگه برو gprs رو فعال کن :18: :2:

تااونجایی که من اطلاع دارم این مشکل برای اونایی پیش اومده که از شارژ هدیه نوروزی استفاده میکنن و با تموم شدن اون مشکل جی پی ار اس شون و خریدبسته براشون درست میشه !!!! خیلی جالبه نه؟!!! شاهکارای اپراتورای ایرانیه دیگه!!!!!!!!

Farhad 8904
01-04-2012, 18:33
سلام

سابت همراه اول مشکل داره باید از طریق اس ام اس بسته بخری.

tanha.2011
06-04-2012, 13:46
سابت همراه اول مشکل داره باید از طریق اس ام اس بسته بخری.

از طریق اس ام اس هم نمیشه !!

مشکل اینه که میگه باید جی پی ار اس رو فعال کنی وقتی میری اون رو فعال کنی میگه جی پی ار اس برای شما فعاله
و وقتی برای خرید بسته اقدام می کنی میگه باید جی پی ار اس رو فعالش کنی !!!؟
نگید بلد نیستی چون من دوساله دارم ازش استفاده میکنم :46:

amirharry
06-04-2012, 20:37
mms فعال شده؟
یه مسیج اومده که میگه برید به سایت mmbox.mci.ir جریان این چیه؟

Farhad 8904
06-04-2012, 22:28

مشکل اینه که میگه باید جی پی ار اس رو فعال کنی وقتی میری اون رو فعال کنی میگه جی پی ار اس برای شما فعاله

راه دیگه ای نداری جز اینکه با 9990 تماس بگیری.

mms فعال شده؟
یه مسیج اومده که میگه برید به سایت mmbox.mci.ir جریان این چیه؟

MMS که از قبل فعال بود.
احتمالا واسه شما MMS اومده که گوشی شما نتونسته اون رو دریافت کنه به همین دلیل این اس ام اس برای شما اومده تا از طریق این سایت بتونید MMS رو دریافت کنید.

italia88
07-04-2012, 20:03

اگه هنوز هم مشکل پابرجاست بهتره به یکی از دفاتر خدمات پستی برید و دوباره درخواست رو با اونا مطرح کنید

italia88
20-04-2012, 08:08
همراه آخر اینترنت نامحدودش کرده حچمی ولی نکته جالبش اینه که راهی برای اینکه مثلا بخاید بدونید چقدر از 2500 مگ ماهانه شما مونده نزاشته!!!! و این خیلی شبیه به کارهای بدوی می مونه !! و بنطر میرسه هر روز داریم پس رفت میکنیم!!!

Farhad 8904
20-04-2012, 10:49
همراه آخر اینترنت نامحدودش کرده حچمی ولی نکته جالبش اینه که راهی برای اینکه مثلا بخاید بدونید چقدر از 2500 مگ ماهانه شما مونده نزاشته!!!! و این خیلی شبیه به کارهای بدوی می مونه !! و بنطر میرسه هر روز داریم پس رفت میکنیم!!!

این موضوع به خاطر اینه که همه کار های همراه اول به تقلید ایرانسل هست.
من هفته پیش با اپراتور تماس گرفتم گفتم از کجا بفهمم چقدر از حجم بسته باقی مونده؟؟؟
گفت: عدد صفر رو بفرست به 8080
بهش گفتم با این کار فقط میشه زمان انقضای بسته رو متوجه شد نه حجم بسته.
گفت نمی دونم به ما که چیزی نگفتن اصلا نیاز نیست شما بدونی چقدر از حجمت باقی مونده خودت حساب کن چقدر مصرف کردی؟؟؟؟؟!!!!!!

کلا اپراتور های همراه اول به نظر من بیسواد هستند و خیلی بد اخلاق!!!

italia88
20-04-2012, 15:43
این موضوع به خاطر اینه که همه کار های همراه اول به تقلید ایرانسل هست.
من هفته پیش با اپراتور تماس گرفتم گفتم از کجا بفهمم چقدر از حجم بسته باقی مونده؟؟؟
گفت: عدد صفر رو بفرست به 8080
بهش گفتم با این کار فقط میشه زمان انقضای بسته رو متوجه شد نه حجم بسته.
گفت نمی دونم به ما که چیزی نگفتن اصلا نیاز نیست شما بدونی چقدر از حجمت باقی مونده خودت حساب کن چقدر مصرف کردی؟؟؟؟؟!!!!!!

کلا اپراتور های همراه اول به نظر من بیسواد هستند و خیلی بد اخلاق!!!

عجب آدم ..... :2:بوده اینی که جواب شما رو داده !!!!! من که فکر میکنم اینیارو اصلان نمی دونسته gprs چیه؟؟؟

پس از این به بعد باید یه ماشین حساب و قلم کاغذ هم بزاریم بغل دستمون که هر صفحه لود شد حجمش رو بنیوسیم و حمع بزنیم !!!:18:

italia88
25-04-2012, 14:11

حالا نامحدود رو برداشته هیچی بخوره تو سرش حالا چرا حجم رو نمیشه فهمید چقد مونده یعنی اینقدر تکنولوژیش سخته که هیچ کدی براش نزاشتن!!!!؟؟
اینا که تقلید ازایرانشلو خوب بلد بودن!!!!!!!

Soroush-S
25-04-2012, 21:06
همراه اول که نامحدوده - پس نیازی به فهمیدن اینکه چقدر استفاده کردین نداره

Farhad 8904
25-04-2012, 21:16

سلام دوست عزیز مثل این که شما خبر نداری....
این خبر رو بخون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] st%2FshowNews%3FnewsId%3D371)

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

حالا نامحدود رو برداشته هیچی بخوره تو سرش حالا چرا حجم رو نمیشه فهمید چقد مونده یعنی اینقدر تکنولوژیش سخته که هیچ کدی براش نزاشتن!!!!؟؟
اینا که تقلید ازایرانشلو خوب بلد بودن!!!!!!!

واقعا براشون فکر کنم سخت باشه که همچین کاری رو انجام بدن چون همراه اول اصلا سیستم USSD (کد دستوری) نداره!

peymanppp
26-04-2012, 16:20
سلام

سلام منم والله همين مشكلو دارم...
1 ساله دارم هر ماه يك ماهه ميخرم...
ايندفعه پيامك دادم نشد ...
اومدم تو سايتش بازم نشد...
همش همون مشكلايي كه شما هم گفتيد رو دارم...
شما راهي براش پيدا كرديد ...
خواهشا اگه فهميديد به منم اطلاع بديد...
سيم كارتمم اعتباريه...
يه سيم كارت دايمي دارم با هاش امتحان كردم مشكلي نداشت ...
از شيرازم....ممنون

peymanppp
26-04-2012, 16:27
30 تا پيامك تاحالا دادم همش ميگه 30 دقيقه ديگه خبر ميديم---30 سال از سي دقيقه گذشته انگار نه انگار
از طريق پيامك كه فعال نميشه هيچي
رفتم تو سايتش بسته بخرم ميگه gprs فعال نيست
رفتم فعال كنم ميگه قبلا فعال شده
اي خدااااااااااااااااااااااا اا
آخه من چيكار كنم
09990 كه با گوشيم ميگيرم قطع ميشه اصلا نميگيره
تا حالا كلي هم از شارژم خورده كه اميدوارم حرومشون باشه
يكي كمك كنه لطفا""""""""""""""""

italia88
26-04-2012, 17:23
30 تا پيامك تاحالا دادم همش ميگه 30 دقيقه ديگه خبر ميديم---30 سال از سي دقيقه گذشته انگار نه انگار
از طريق پيامك كه فعال نميشه هيچي
رفتم تو سايتش بسته بخرم ميگه gprs فعال نيست
رفتم فعال كنم ميگه قبلا فعال شده
اي خدااااااااااااااااااااااا اا
آخه من چيكار كنم
09990 كه با گوشيم ميگيرم قطع ميشه اصلا نميگيره
تا حالا كلي هم از شارژم خورده كه اميدوارم حرومشون باشه
يكي كمك كنه لطفا""""""""""""""""

البته تا اونجایی که من خبردارم خیلیا این مشکلو دارن برای منم همینطور شد هرچی کردم نشد و حالوحوصله شونداشتم رفتم یه سیم جدید گرفتم
همراه اخرم خودشو مسخره کرده شمام بهتره ده تومان بدی و یه سیم دیگه بگیری فکرکنم ارزونتر برات دربیاد !!!!!

italia88
26-04-2012, 17:39

سروش جان معلومه خیلی وقته دیگه gprs همراه آخر استفاده نمیکنیا !!!!! خوشابه سعادتت که از شر این همراه آخر راحت شدی پس!!!!

italia88
26-04-2012, 20:59
[/COLOR]

واقعا براشون فکر کنم سخت باشه که همچین کاری رو انجام بدن چون همراه اول اصلا سیستم USSD (کد دستوری) نداره![/QUOTE]

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

من فکر نمیکنم براشون سخت باشه و با این کار میخان پول بیشتری به جیب بزنن چون با این کار خیلیا دست به عصا از اینترنت استفاده میکنن و مجبور میشن کمتر استفاده کنن و خیلیا هم بی خبر از شارژ اصلی شون کم میشه و اینا همه به نفع همراه آخره!!!!!

peymanppp
26-04-2012, 23:39
البته تا اونجایی که من خبردارم خیلیا این مشکلو دارن برای منم همینطور شد هرچی کردم نشد و حالوحوصله شونداشتم رفتم یه سیم جدید گرفتم
همراه اخرم خودشو مسخره کرده شمام بهتره ده تومان بدی و یه سیم دیگه بگیری فکرکنم ارزونتر برات دربیاد !!!!!
ممنون از پاسختون///
جدي مي گيد خودتونم رفتيد يه سيم كارت ديگه گرفتيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب
چند هست الان اعتباري؟
برا بقيه اي كه گفتيد اين مشكلو داشتن درست نشده خودش؟؟؟؟؟؟

italia88
27-04-2012, 09:00
ممنون از پاسختون///
جدي مي گيد خودتونم رفتيد يه سيم كارت ديگه گرفتيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب
چند هست الان اعتباري؟
برا بقيه اي كه گفتيد اين مشكلو داشتن درست نشده خودش؟؟؟؟؟؟

ده هزارتومن
اینایی که من حبر دارم یکیشون با داءمی وصل میشه یکی دیگه رفته ایرانشل گرفته و دوسه نفری هم سیم جدید گرفتن و یکی فقط از طریق دفترخدماتی مشگلش حل شدهبود ...
خلاصه کانکت شدن با اعمال شاقه س دیگه!!!!!

peymanppp
27-04-2012, 09:18
ده هزارتومن
اینایی که من حبر دارم یکیشون با داءمی وصل میشه یکی دیگه رفته ایرانشل گرفته و دوسه نفری هم سیم جدید گرفتن و یکی فقط از طریق دفترخدماتی مشگلش حل شدهبود ...

چرا 09990 كار نميكنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برا شما هم همينجوره؟؟؟؟؟؟؟/

italia88
27-04-2012, 09:21
ده هزارتومن

البته درمورد دفترخدمانیا اکثریتشون دانش گافی ندارن مثلا من رفتم مشکلو با یکی دونتشون مطرح کردم دیدم نه تنها خبر ندارن بلکه راه حلشو از من میپرسن!!!!
قبل خرید سیم میشه از اونا هم پرسید ولی فکرنکنم کمکی به شما بکنن!!

peymanppp
27-04-2012, 09:29
البته درمورد دفترخدمانیا اکثریتشون دانش گافی ندارن مثلا من رفتم مشکلو با یکی دونتشون مطرح کردم دیدم نه تنها خبر ندارن بلکه راه حلشو از من میپرسن!!!!
قبل خرید سیم میشه از اونا هم پرسید ولی فکرنکنم کمکی به شما بکنن!!

اين سيم اعتباري همراه اول از كجا بايد بخريم ؟؟؟؟؟شما از كجا خريدي ؟؟؟؟؟؟

italia88
27-04-2012, 09:29

درسته
در کل 09990 همراه آخر و 700 ایرانشل سرکاریه!!!!

italia88
27-04-2012, 09:34
اين سيم اعتباري همراه اول از كجا بايد بخريم ؟؟؟؟؟شما از كجا خريدي ؟؟؟؟؟؟

از همون دفتر خدماتیا باید خرید ...

peymanppp
27-04-2012, 09:39
درسته
در کل 09990 همراه آخر و 700 ایرانشل سرکاریه!!!!

با اين وضع محدوديت كه گذاشتن من فكر كنم الان ايرانسل به صرفه تر باشه...
چون الان رفتم نگاه كردم بسته هاي 1 ماهه ش 2 گيگ يعني فقط 500 مگا بايت از همرا آخر كمتره ،سرعته ايرانسلم كه ميدونيد بيشتره//////
به نظر شما كدومش بهتره با وضع موجود؟؟؟؟؟؟؟

italia88
27-04-2012, 09:45
با اين وضع محدوديت كه گذاشتن من فكر كنم الان ايرانسل به صرفه تر باشه...
چون الان رفتم نگاه كردم بسته هاي 1 ماهه ش 2 گيگ يعني فقط 500 مگا بايت از همرا آخر كمتره ،سرعته ايرانسلم كه ميدونيد بيشتره//////
به نظر شما كدومش بهتره با وضع موجود؟؟؟؟؟؟؟
بستگی به منطقه شما داره اگه سرعت ایرانشل اونجا بهتره خب ایرانشل باید بگیرید اگه منطقه شما e رو ساپورت کنه همراه اول هم خوبه در کل به شما بستگی داره

Farhad 8904
27-04-2012, 10:21

از 15 بهمن شماره مرکز تماس همراه اول به 9990 از خطوط همراه اول و 09129990 از سایر خطوط تغییر کرده.

italia88
27-04-2012, 15:47
از 15 بهمن شماره مرکز تماس همراه اول به 9990 از خطوط همراه اول و 09129990 از سایر خطوط تغییر کرده.

قبلش که به درد کسی نمیخورد حالا شاید با برداشتن یه صفر بدرد کسی خورد هرچند بعید میدونم!

italia88
27-04-2012, 15:56
بستگی به منطقه شما داره اگه سرعت ایرانشل اونجا بهتره خب ایرانشل باید بگیرید اگه منطقه شما e رو ساپورت کنه همراه اول هم خوبه در کل به شما بستگی داره

مثلا من مواقعی که تهرانم همراه آخر استفاده میکنم چون سرعتش از ایرانشل بهتره ولی مواقعی که کرجم ایرانشل بهتره و در کل شهر و منطقه شما توی اینترنت موبایل خیلی تاثیر داره و نمیشه بطور قطعی گفت کدوم بهتره!!

tanha.2011
27-04-2012, 22:20
سلام منم والله همين مشكلو دارم...
1 ساله دارم هر ماه يك ماهه ميخرم...
ايندفعه پيامك دادم نشد ...
اومدم تو سايتش بازم نشد...
همش همون مشكلايي كه شما هم گفتيد رو دارم...
شما راهي براش پيدا كرديد ...
خواهشا اگه فهميديد به منم اطلاع بديد...
سيم كارتمم اعتباريه...
يه سيم كارت دايمي دارم با هاش امتحان كردم مشكلي نداشت ...
از شيرازم....ممنون

مشکل منم با سیم کارت اعتباریم حل نشد الان دارم با سیم دائمی وصل میشم ، مشکل شما هنوز حل نشده ؟؟؟

peymanppp
27-04-2012, 23:43
مشکل منم با سیم کارت اعتباریم حل نشد الان دارم با سیم دائمی وصل میشم ، مشکل شما هنوز حل نشده ؟؟؟

نه براي منم درست نشد--- بسته ي يك ماهه 2 گيگ ايرانسلمو فعال كردم----فرقش با همراه اول فقط 500مگابايته ، سرعتشم بيشتره
واقعا خاك توسر همراه اول مشتري هاي خودشو پروند...

saber136
28-04-2012, 14:52
سلام دوستان
اگر با همراه دائمی بسته رویائی را فعال کنیم و بعدش اخر ماه بفهمیم که اون بسته فعال نشده بوده یا شده ولی هزینه هم اضافه میکرده و یه قبض سنگین رو دستمون بزاره اون وقت میشه کاریش کرد یا نه؟ چون من این رو تو همین تاپیک چند وقت پیش خوندم که بچه ها میگفتن با وجود بسته رویائی باز هم واسشون هزینه کم میکرده و سوال بعدی اینکه ایا فعال کردنش هزینه اولیه داره یا نه؟
ممنون

Farhad 8904
28-04-2012, 15:41
سلام دوستان
اگر با همراه دائمی بسته رویائی را فعال کنیم و بعدش اخر ماه بفهمیم که اون بسته فعال نشده بوده یا شده ولی هزینه هم اضافه میکرده و یه قبض سنگین رو دستمون بزاره اون وقت میشه کاریش کرد یا نه؟ چون من این رو تو همین تاپیک چند وقت پیش خوندم که بچه ها میگفتن با وجود بسته رویائی باز هم واسشون هزینه کم میکرده و سوال بعدی اینکه ایا فعال کردنش هزینه اولیه داره یا نه؟
ممنون

سلام
ببین دوست من به نظرم من شانسی هست این موضوع!
شما بهتر با همراه اول دائمی بسته فعال نکنید اگه میتونید از اعتباری استفاده کنید.
همونطور که خودتون گفتید خیلی ها هستند که بدون مشکل دارن استفاده می کنند خیلی های دیگه هم هستند که...

در کل اگه خواستید فعال کنید مطمئن بشید که بسته فعال شده و حتما اس ام اس فعال سازی از طرف همراه اول واستون ارسال بشه! در این صورت می تونید استفاده کنید. بد هم موقعی که صورت حساب ها منتشر میشه واسه شما نباید هزینه اینترنت رو حساب کرده باشه ولی اگه حساب کرده بود کارتون خیلی سخت میشه!
باید برید ریز مکالمات بگیرید و... کلا به سختی میشه پول رو پس گرفت.

هزینه اولیه نداره! فقط هزینه خوده بسته ها حساب میشه!

italia88
28-04-2012, 17:38
سلام دوستان
ممنون

متاسفانه بعضی موارد هست که همراه آخر اضافی پول تو قبض میاره !!! و تجربه ثابت کرده از این اشتباه ها زیاد میکنه پس بهتره از سیم اعتباری استفاده کنید
چون اثبات اینکه چقدر استفاده گردید زمانبره و از کار و زندگی میفتید!!!!!

tanha.2011
28-04-2012, 18:16
نه براي منم درست نشد--- بسته ي يك ماهه 2 گيگ ايرانسلمو فعال كردم----فرقش با همراه اول فقط 500مگابايته ، سرعتشم بيشتره
واقعا خاك توسر همراه اول مشتري هاي خودشو پروند...

با این توصیفاتی که دوستان از سیم کارت دائمی کردند منم میرم سراغ ایرانسل، دوست ندارم بخاطر 500مگ بیشتر با قبض رویایی مواجه شم!:18:

Greedy
01-05-2012, 20:52
بدبخت شدم رفت
اقا من میخواستم با وایرلس از گوشیم کانکت شم کانکت هم شدم بعد گذاشتم یه فایل 34 مگابایتی دانلود کنه بعد نیم ساعت گذاشتم رفتم اومدم دیدم نماد E بالای گوشیمه گفتم نکنه با این دانلود کرده باشه رفتم دیدم بله بدبخت شدیم و 34 مگ با GPRS همراه اول دانلود کردیم اونم از نوع سیمکارت ثابت
اصلا اعصابم داغون شد نمیدونم چیکار کنم حساب کردم حدود 30 هزار تومن میشه
هیچ راهی نداره بشه باهاشون صحبت کرد و مشکل براشون گفت و یه کاری کرد ؟؟؟؟

Farhad 8904
01-05-2012, 20:58
بدبخت شدم رفت
اقا من میخواستم با وایرلس از گوشیم کانکت شم کانکت هم شدم بعد گذاشتم یه فایل 34 مگابایتی دانلود کنه بعد نیم ساعت گذاشتم رفتم اومدم دیدم نماد E بالای گوشیمه گفتم نکنه با این دانلود کرده باشه رفتم دیدم بله بدبخت شدیم و 34 مگ با GPRS همراه اول دانلود کردیم اونم از نوع سیمکارت ثابت
اصلا اعصابم داغون شد نمیدونم چیکار کنم حساب کردم حدود 30 هزار تومن میشه
هیچ راهی نداره بشه باهاشون صحبت کرد و مشکل براشون گفت و یه کاری کرد ؟؟؟؟

نه دوست عزیز!
چی میخوای بهشون بگی؟؟
بهت میگن در هر صورت شما 34 مگ مصرف کردی و باید پولشو بدی!

Greedy
01-05-2012, 21:00
نه دوست عزیز!
چی میخوای بهشون بگی؟؟
خاک بر سرم شد
امروز عجب روز اشغالی بود

italia88
01-05-2012, 22:08
خاک بر سرم شد
امروز عجب روز اشغالی بود

دوست عزیز بی خیال کانکت شدن با سیم کارت دائمی همراه آخر بشید یکی از دوستا قبض 187 هزارتومانی براش اومده تازه طرح هم داشته :41:

italia88
01-05-2012, 22:21
نه دوست عزیز!
چی میخوای بهشون بگی؟؟

درسته برای اثبات این قبیل موضوعات باید از هفت خان رستم رد شی تازه نتیجه هم نمیگیری که هیچ پولت با وقتت با هم هدر میشن :41:

Greedy
02-05-2012, 08:00
دوست عزیز بی خیال کانکت شدن با سیم کارت دائمی همراه آخر بشید یکی از دوستا قبض 187 هزارتومانی براش اومده تازه طرح هم داشته :41:
نه عزیز زیاد کانکت نمیشم هر روز ممکنه 40 کیلوبایت فقط واسه دیدن سایت های خبری مصرف کنم اونم نسخه موبایلشون مگر نه عمرا دانلود و اینا کنم باهاش شاید تو دوماه جمعا یک و نیم مگ مصرف کنم ولی دیروز اصلا حواسم نبود و از دیروز اصلا اعصابم شدیدا خرد شده دپرس بودیم بدتر شدیم

wichidika
17-05-2012, 23:39
بالاخره قرار هست همراه اول هم شبکه اش رو به نسل سوم 3g ارتقا پیدا می کند تقریباً از حدود یک سال آینده یعنی از اول خرداد سال 1392 که دور حفاظت اپراتور سوم رایتل
تمام میشه اپراتور اول و دوم هم می تونند نسل سوم ارائه کنند
مدیر عامل همراه اول هم تو نشست خبری چند روز پیش اشاره کرده
احتملاً از سال دیگه نسل سومی میشه

Farhad 8904
18-05-2012, 10:15
بالاخره قرار هست همراه اول هم شبکه اش رو به نسل سوم 3g ارتقا پیدا می کند تقریباً از حدود یک سال آینده یعنی از اول خرداد سال 1392 که دور حفاظت اپراتور سوم رایتل
تمام میشه اپراتور اول و دوم هم می تونند نسل سوم ارائه کنند
مدیر عامل همراه اول هم تو نشست خبری چند روز پیش اشاره کرده
احتملاً از سال دیگه نسل سومی میشه
خوبه که نسل سومی بشه ولی من فکر کنم بیشتر تاکیدش روی تهران بوده چون تازه میخواد تمام تجهیزات رو عوض کنه. الان شبکه همراه اول به جز تهران ئر اکثر مناطق به زور نسل دوم هست.

amirpers
27-05-2012, 22:47
دوستان من یه سوال دارم.
من یه چند روزی احتیاج داشتم که از اینترنت موبایل استفاده کنم. گفتم از این بسته های GPRS همراه اول بگیرم.
شبانه اش رو گرفتم که 2500 مگ هستش. دیشب بعد ساعت 11 شب امتحان کردم که سرعتش پایین بود. الان هم امتحان می کنم اصلا ارور کانکشن میده.
این ارور کانکشن مشکلش چیه ؟ ایرانسل گذاشتم مشکلی نداشت چون گفتم شاید مشکا از گوشی باشه اما همراه اول که میذارم همچنان ارور میده و وصل نمیشه.

Farhad 8904
28-05-2012, 09:18
دوستان من یه سوال دارم.
من یه چند روزی احتیاج داشتم که از اینترنت موبایل استفاده کنم. گفتم از این بسته های GPRS همراه اول بگیرم.
شبانه اش رو گرفتم که 2500 مگ هستش. دیشب بعد ساعت 11 شب امتحان کردم که سرعتش پایین بود. الان هم امتحان می کنم اصلا ارور کانکشن میده.
این ارور کانکشن مشکلش چیه ؟ ایرانسل گذاشتم مشکلی نداشت چون گفتم شاید مشکا از گوشی باشه اما همراه اول که میذارم همچنان ارور میده و وصل نمیشه.

سلام
اگه تونستید شب فبلش باهاش کانکت بشید و گوشی یشما با ایرانسل کانکت میشه! به احتمال زیاد مشکل از آنتن منطقه مشا هست!

aliix_666
29-05-2012, 15:10
سلام
بچه ها سرعت اینترنت همرا اول خوبه یا با همون ایرانسل ادامه بدم

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

aliix_666
30-05-2012, 06:43
[QUOTE=aliix_666;7022863]سلام

amanz
30-05-2012, 09:54
سلام

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

سرعت اینترنت ایرانسل بیش از دوبرابر همراه اوله
جدی شما از جی پی آر اس همراه اول استفاده میکنین
نهایت سرعت =2kbs
:)
کلا اینترنت موبایل تو ایران یعنی کشک با اون سرعتهای خنده دار
Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Greedy
05-06-2012, 18:27
لعنت به این همراه اول اون ماه حواسم نبود 30 مگ زدیم دانلود اشتباهی 30 هزار تومن رفت تو پاچمون بعد اون به کل زدم کانکشن های gprs رو گوشیم دیلیت کردم که حتی یه کیلوبایت هم پول مفت ندم واسه این gprs همراه اول
بعد پریروز رفتم لوگ های گوشی رو دیدم ، دیدم با اینکه هیچ کانکشنی هم نداشته زده وصل شده به اینترنت 5 مگ دانلود کرده رو به روش هم هیچ اسمی نزده خالیه خالیه! نمیدونم چیکار کنم دیگه به کل باید سیمکارت در بیارم از گوشی تا دیگه وصل نشه نمیشه کاری کرد قطع شه gprs ?

reza1reza1
05-06-2012, 18:37
اینترنتشان واقعا مزخرف است

italia88
06-06-2012, 17:37
لعنت به این همراه اول اون ماه حواسم نبود 30 مگ زدیم دانلود اشتباهی 30 هزار تومن رفت تو پاچمون بعد اون به کل زدم کانکشن های gprs رو گوشیم دیلیت کردم که حتی یه کیلوبایت هم پول مفت ندم واسه این gprs همراه اول
بعد پریروز رفتم لوگ های گوشی رو دیدم ، دیدم با اینکه هیچ کانکشنی هم نداشته زده وصل شده به اینترنت 5 مگ دانلود کرده رو به روش هم هیچ اسمی نزده خالیه خالیه! نمیدونم چیکار کنم دیگه به کل باید سیمکارت در بیارم از گوشی تا دیگه وصل نشه نمیشه کاری کرد قطع شه gprs ?

شما میتونید عدد 5 رو به شماره 8087 بفرستید شاید مشکل حل شد چون یاید جی پی ار اس تونو کلا غیر فعال کنید

Greedy
06-06-2012, 18:43
شما میتونید عدد 5 رو به شماره 8087 بفرستید شاید مشکل حل شد چون یاید جی پی ار اس تونو کلا غیر فعال کنید8088 درسته همون دیشب این کارو کردم غیرفعال کردم به کل از شرش راحت شدم البته این همراه اولی که من میشناسم خودش باز میاد فعال میکنه و کانکت میشه :دی

italia88
06-06-2012, 19:51
8088 درسته همون دیشب این کارو کردم غیرفعال کردم به کل از شرش راحت شدم البته این همراه اولی که من میشناسم خودش باز میاد فعال میکنه و کانکت میشه :دی

درسته دندون خراب رو هر چه زودتر باید کند انداخت دور

من خودم یه 919 مخصوص نت داشتم که باهاش مکالمه نمیکردم و مکالمه هام با 912 بود یخاطر داستانهایی که دیده بودم برای سیم های دائمی

اما جالبیش این بود که من 19 تومن شارژ داشتم بعد تموم شدن بسته اومدم شارژ کنم دیدم نمیشه !!!!

در کمال ناباوری دیدم شارژم 9 تومنه!!!!!!!!! به دفتر خدماتیه گفتم میدونی چی جوابمو داد ؟؟!!

گفت احتمالا بیشتر از بسته ات استفاده کردی!! نمیشه کاریش کرد

منم بهش گفتم شما نمیخاد زیاد فکر کنی برای سلامتی مغزت مضره!!!!!

عطای استفاده رو به لقایش بخشیدم ...

italia88
06-06-2012, 19:59
اینترنتشان واقعا مزخرف استکاملا درسته البته مزخرف بود چون من دیگه ازش استفاده نمیکنم!!!!!!!!

Greedy
06-06-2012, 20:19
درسته دندون خراب رو هر چه زودتر باید کند انداخت دورمن خودم یه 919 مخصوص نت داشتم که باهاش مکالمه نمیکردم و مکالمه هام با 912 بود یخاطر داستانهایی که دیده بودم برای سیم های دائمی اما جالبیش این بود که من 19 تومن شارژ داشتم بعد تموم شدن بسته اومدم شارژ کنم دیدم نمیشه !!!! در کمال ناباوری دیدم شارژم 9 تومنه!!!!!!!!! به دفتر خدماتیه گفتم میدونی چی جوابمو داد ؟؟!!گفت احتمالا بیشتر از بسته ات استفاده کردی!! نمیشه کاریش کردمنم بهش گفتم شما نمیخاد زیاد فکر کنی برای سلامتی مغزت مضره!!!!!عطای استفاده رو به لقایش بخشیدم ...دزدی شاخ و دم نداره که چقدر اینطوری پول میزنن به جیبصد رحمت به ایرانسل من یه ماه چون رفتیم جایی دیگه یه سیمکارت ایرانسل جور کردم هر ده روز یه شارژ 5 تومنی میگیرم یه گیگ خدایی سرعتش خیلی خوبه با سرعت 27 میدانلودم و 400 مگ هم اضافه میده به هر حال دیگه تا عمر دارم یه کیلوبایت هم پای gprs این همراه اول نمیدم مگر اینکه تو کویری گیر بیفتم مجبور بشم واقعا :دی تا یه هفته دیگه هم adsl دوباره وصل میشه خدا رو شکر به کل از شر gprs و دایال اپ راحت میشم

italia88
06-06-2012, 21:04
دزدی شاخ و دم نداره که چقدر اینطوری پول میزنن به جیبصد رحمت به ایرانسل من یه ماه چون رفتیم جایی دیگه یه سیمکارت ایرانسل جور کردم هر ده روز یه شارژ 5 تومنی میگیرم یه گیگ خدایی سرعتش خیلی خوبه با سرعت 27 میدانلودم و 400 مگ هم اضافه میده به هر حال دیگه تا عمر دارم یه کیلوبایت هم پای gprs این همراه اول نمیدم مگر اینکه تو کویری گیر بیفتم مجبور بشم واقعا :دی تا یه هفته دیگه هم adsl دوباره وصل میشه خدا رو شکر به کل از شر gprs و دایال اپ راحت میشم

تنها مزیت همراه آخر نامحدود بودنش بود و بس که اون رو هم برداشت بنظر من آمار کاربراش توی این یکی دو ماهه کلی کم شده باشه

تازه همین 2.5 گیگ ماهیانه هم معلوم نیس چطور کم میکنه باید همیشه یه ماشین حساب و قلم کاغذ دست طرف باشه و هر صفحه و هر فایلی که دانلود کرد رو توش بنویسه آخر شب جمع کنه ببینه چقدر مونده از شارژش!!!!!!!!!!!:31::31:

mili_k
07-06-2012, 13:37
دوستان من چند وقت پیش gprs همراه اول رو فعال کرده بودم ( تو سایت mci ) و تنظیمات ـش هم برام ارسال شد و من روی گوشیم save ـش کردم ولی دیروز که خواستم باهاش برم اینترنت دیدم اصلاً به جایی کانکت نمیشه ! شما میدونین مشکل از کجاس ؟

مدل گوشی : nokia 2720 fold

تنظیماتش همون موقع که داشتم gprs رو فعال می کردم برام ارسال شد و منم save ـش کردم و گوشیم تنطیمه . نمیدونم دیگه مشکل از کجاست ... :question:

italia88
07-06-2012, 18:50
دوستان من چند وقت پیش gprs همراه اول رو فعال کرده بودم ( تو سایت mci ) و تنظیمات ـش هم برام ارسال شد و من روی گوشیم save ـش کردم ولی دیروز که خواستم باهاش برم اینترنت دیدم اصلاً به جایی کانکت نمیشه ! شما میدونین مشکل از کجاس ؟مدل گوشی : nokia 2720 foldتنظیماتش همون موقع که داشتم gprs رو فعال می کردم برام ارسال شد و منم save ـش کردم و گوشیم تنطیمه . نمیدونم دیگه مشکل از کجاست ... :question:شما باید یه بار دیگه مدل گوشینونو برای 8008 بفرستید همراه اخر از این بازیا زیاد درمیاره !!!!!!!

mili_k
07-06-2012, 19:46
شما باید یه بار دیگه مدل گوشینونو برای 8008 بفرستید همراه اخر از این بازیا زیاد درمیاره !!!!!!!

دوست عزیز فهمیدم مشکل از مرورگر استاندارد گوشیم بوده ! ( opera mini ) من این مشکل رو بارها تو گوشی های دیگه دیدم که این مرورگر به اینترنت کانکت نمیشه و بازی درمیاره شما میدونی مشکل این مرورگر چیه که اینطوری میکنه ؟

italia88
08-06-2012, 13:21
دوست عزیز فهمیدم مشکل از مرورگر استاندارد گوشیم بوده ! ( opera mini ) من این مشکل رو بارها تو گوشی های دیگه دیدم که این مرورگر به اینترنت کانکت نمیشه و بازی درمیاره شما میدونی مشکل این مرورگر چیه که اینطوری میکنه ؟

خب این موردی که شما گفتی بخاطر اینه که متاسفانه اپرا مینی توی ایران فیل تره و دیگه نمیشه با اون وب گردی کرد :41:

mili_k
08-06-2012, 14:42
خب این موردی که شما گفتی بخاطر اینه که متاسفانه اپرا مینی توی ایران فیل تره و دیگه نمیشه با اون وب گردی کرد :41:

ای بابا ! یه مرورگر خوب میتونید به من معرفی کنید ؟ ( گوشیم جاوائه و کی پد دار )

amanz
08-06-2012, 16:07

همون اپرا نسخه ای که سرورش تغییر پیدا کرده دانلود کن
تو سایتای ایرانی راحت پیدا میشه

mili_k
08-06-2012, 16:27
همون اپرا نسخه ای که سرورش تغییر پیدا کرده دانلود کن
تو سایتای ایرانی راحت پیدا میشه

سلام آمانز چه خبر از پی تی ؟ ;)

amanz
14-06-2012, 21:10
سلام آمانز چه خبر از پی تی ؟ ;)

D

italia88
16-06-2012, 21:02

راستی mili_k عزیز مرورگر درست و حسابی چیزی پیدا نشد؟؟؟ اپرا نسخه ای که سرورش تغییر پیدا کرده و amanz میگفت کار می کرد؟؟

Alishmas
19-06-2012, 13:27
سرعت اينترنت چطورياست ؟ پينگش چطوره ؟ بدرد بازی کردن آنلاين ميخوره ؟ با ساکـــس و اينا که مشکلی نداره ؟

italia88
19-06-2012, 18:46
سرعت اينترنت چطورياست ؟ پينگش چطوره ؟ بدرد بازی کردن آنلاين ميخوره ؟ با ساکـــس و اينا که مشکلی نداره ؟

سرعتش در حد تیم ملی مالدیو:46: پینگش که افتضاحه فعلان :41: بازی آنلاین رو امتحان نکردم بستگی داره البته چی میخای بازی کنی :5:

Milad4171
19-06-2012, 18:52
از UC Browser استفاده كنيد! بهترين مرورگر براي گوشي. فكر كنم هيتلر رو هم رد ميكرد!

iceboy24000
21-06-2012, 14:27
جی پی ار اس همراه اول!!!
بهتر بود بگید کلاه برداری اینترنتی همراه اول

iceboy24000
21-06-2012, 14:35
این پست رو هم ببینید بد نیست:

تا زمانی که بسته فعال بود خودمونو کشتیم و هر کاری کردیم نشد۱۰۰ مگ استفاده بکنیم.یعنی اصلا سرعت نداشت.حتی بعضی موقعها لج میکردم تو دفتر و خونخ که وایر لس داشتم خاموشش میکردم تا یه خورده از این جی پی ار اسی که پولشو دادیم کم بشه ولی نشد که نشد.یعنی خودشون اینکارن،سند هام شده بود ۲۸ مگ رسیوم تو کل یک ماه ۱۴ مگ.دیگه خودتون ببینید چکار کردم که سندهام دو برابر رسیوهام بوده و کلا چیزی به اسم رسیو وجود نداشته.بعد اینکه بسته تموم شد تو یه هفته سند)send) هام شد ۱۶ مگ و رسیوم نزدیک به ۴۰ مگ.
خداییش این کلاه برداری نیست اسمش چیه؟
داقعا که این مملکت صاحب نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

iceboy24000
22-06-2012, 21:56
الان مثل اینکه کلا بسته هاش از کار افتاده،درسته؟چون تو سایت خودشون لینک نمیده به بسته های اینترنت

iceboy24000
23-06-2012, 21:01
یه راهنمایی نکردید دوستان

Farhad 8904
24-06-2012, 10:53
یه راهنمایی نکردید دوستان

از طریق سایت نمیشه یک اس ام اس بدون متن به 8080 بفرست!

Dark Shine
01-07-2012, 18:09
آقـا من کاملـاً فعـال کردم .
اس ام اس اومـد و نصـب کـرد تـوی کـانکشـن هـا هست امـا UCBrowse وارد نمیشـه اصلـاً ، آخرین نسخـه رو هم دانلود کـردم .
دیگه باید چیکار کنـم ؟!

Amin4All
13-07-2012, 14:42
دوستان همراه اول به همراه اول چطوری میتونه عکس بفرسته ؟
من گوشیم K310 و گوشی دوستم NOKIA-C2-00 هستش .
چطور میتونم عکس یا بهش چی میگن MMS بفرستم ؟

amanz
19-07-2012, 20:01
آقـا من کاملـاً فعـال کردم .
اس ام اس اومـد و نصـب کـرد تـوی کـانکشـن هـا هست امـا UCBrowse وارد نمیشـه اصلـاً ، آخرین نسخـه رو هم دانلود کـردم .
دیگه باید چیکار کنـم ؟!

آخرین نسخه ش خیلی به درد نمیخوره
نسخه های قدیمیترش ساده تر وسریعتره
به درد قیلترنت نفتی ایران میخوره

MOHAMMAD2010
26-07-2012, 17:56
gprs همراه اول تو بعضی مناطق edge شده ؟

tom.blogfa
27-07-2012, 21:59
سلام به دوستان
شماره اس ام اسی که باید پیامک بفرستیم تا اینترنت گوشی فعال بشه رو کسی نمیدونه؟

tom.blogfa
28-07-2012, 12:27
فکر کنم بعد از یه مدت که سایت بسته بود حالا کل فوروم خوابیده؟؟؟!!!
کسی نیست

amanz
28-07-2012, 20:27
سلام به دوستان
شماره اس ام اسی که باید پیامک بفرستیم تا اینترنت گوشی فعال بشه رو کسی نمیدونه؟

پیامک بی متن به 8080

Saeed System
06-08-2012, 12:28
اوه اوه اوه ..........آقا اینا چه طوری حسا بمیکنن قیمت رو؟؟؟؟؟بچاره شدم..:42:

من اینترنت adsl قطع بود..ا زموبایل مادرم با بلوتوث وصل شدم به اینترنت همراه اول 2-3 ساعت وبگرد یکردم...الان 25 هزا رتومن پول اومده.............

مادرم می خواست گردنمو بزنه......واسه ای دی اس ال ماهی 10 تومن میدم..نامحدود حجمش..........ولی این gprs واسه 3 ساعت وبگردی 25 هزا رتومن ........

حالا به مادرم گفتم تروخدا به بابا نگو بابام بفهمه که شهید میشم.... تا آخر عمرم از اینترنت موبایل همراه اول وصل نمیشم به کامیپوتر...

قشنگ روی قبضش نوشته gprs 25 هزار تومن.......

خوبه بیشتر وصل نشدم ...وگرنه هیچی دیگه

Arius.anthesious
10-08-2012, 11:29
سلام دوستان
من چند روز پیش یه سیم کارت اعتباری هراه اول خریدم می خواستم از gprs استفاده کنم پیامک دادم فعالش کردن ولی هرچی به مرورگرم وصل میشم میگه اینترنت وصل نیست آنتن دهی فول وعلامت g هم ظاهر شده من گوشی ام اندروید 2.3 داره لطفا کمکم کنید

italia88
10-08-2012, 22:10
سلام دوستان
من چند روز پیش یه سیم کارت اعتباری هراه اول خریدم می خواستم از gprs استفاده کنم پیامک دادم فعالش کردن ولی هرچی به مرورگرم وصل میشم میگه اینترنت وصل نیست آنتن دهی فول وعلامت g هم ظاهر شده من گوشی ام اندروید 2.3 داره لطفا کمکم کنید

شما با چه مرورگری امتحان می کنی؟

Arius.anthesious
11-08-2012, 09:46
مرورگر خود گوشی یه کره آبیه

Greedy
11-08-2012, 09:49
اوه اوه اوه ..........آقا اینا چه طوری حسا بمیکنن قیمت رو؟؟؟؟؟بچاره شدم..:42:

من اینترنت adsl قطع بود..ا زموبایل مادرم با بلوتوث وصل شدم به اینترنت همراه اول 2-3 ساعت وبگرد یکردم...الان 25 هزا رتومن پول اومده.............

مادرم می خواست گردنمو بزنه......واسه ای دی اس ال ماهی 10 تومن میدم..نامحدود حجمش..........ولی این gprs واسه 3 ساعت وبگردی 25 هزا رتومن ........

حالا به مادرم گفتم تروخدا به بابا نگو بابام بفهمه که شهید میشم.... تا آخر عمرم از اینترنت موبایل همراه اول وصل نمیشم به کامیپوتر...

قشنگ روی قبضش نوشته gprs 25 هزار تومن.......

خوبه بیشتر وصل نشدم ...وگرنه هیچی دیگه

این که چیزی نیست من یه بار اشتباهی به جای وایرلس با gprs همراه اول یه البوم 35 مگابایتی دانلود کردم 30 تومن رو قبض اومد شانس اوردم با کیفیت 128 دانلود کردم 320 دانلود میکردم که کل عمرمو باید پول قبض همراه اول میدادم :دی

italia88
11-08-2012, 18:56
مرورگر خود گوشی یه کره آبیه

شما مرورگرهای دیگه رو هم امتحان بکن
در ضمن همراه اول برای سیستم عامل اندروئید تنظیمات را نمیتونه بفرسته و باید بصورت منوئل گوشی تونو تنظیم کنید ...

Arius.anthesious
12-08-2012, 09:41
اقا ممنونم من یادم رفته بود گوشیم رو ریست کنم واسههمین بود با تشکر

mili_k
12-08-2012, 12:05
راستی mili_k عزیز مرورگر درست و حسابی چیزی پیدا نشد؟؟؟ اپرا نسخه ای که سرورش تغییر پیدا کرده و amanz میگفت کار می کرد؟؟

سلام عزیز ببخشید دیر دیدم دارم جواب میدم . والا هیچ مرورگری روش درست حسابی کار نکرد به جز این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که امروز صبح دیدم و نصبش کردم داره مثل مرد کار میکنه :) حلال زاده ای :D همینجوری اتفاقی امروز گفتم یه سر بیام این تاپیک ببینم چه خبره که با پیدا کردن این مرورگر و دیدن این پست شما مقارن شد ! آخه مرورگر رو هم امروز دیدم دانلود کردم و از اولین پستی که برا درخواست مرورگر اینجا دادم تا حالا مرورگر درست حسابی رو گوشیم نداشتم تا امروز ! عالی کار میکنه دانلود کنید و لذت ببرید . موفق باشید . ;)

*Batman*
16-08-2012, 17:49
سلام.
من گوشی Samsung Galaxy mini 2 دارم و میخوام GPRS رو فعال کنم.
ازم خواسته مدل گوشی رو به 8008 ارسال کنم.ولی هر کاری میکنم میگه تنظیمات قابل شناسایی نیست.
حالا چطوری فعالش کنم؟

*Batman*
16-08-2012, 19:00
سلام.
ازم خواسته مدل گوشی رو به 8008 ارسال کنم.ولی هر کاری میکنم میگه تنظیمات قابل شناسایی نیست.
حالا چطوری فعالش کنم؟

Petros
16-08-2012, 21:26
سلام.
حالا چطوری فعالش کنم؟

omid-p30
16-08-2012, 22:52
دوستان من به مدت یک هفته مسافرت هستم و میخوام از یکی از سرویس های هفت روزه همراه اول ویا ایرانسل استفاده کنم.

کدوم سرعتشون بیشتر هست و مشکلات کمتری داره ؟ ممنون.

italia88
16-08-2012, 23:13
دوستان من به مدت یک هفته مسافرت هستم و میخوام از یکی از سرویس های هفت روزه همراه اول ویا ایرانسل استفاده کنم.

کدوم سرعتشون بیشتر هست و مشکلات کمتری داره ؟ ممنون.

بستگی داره کجا میخای بری چون تفاوتش از زمین تا آسمون میتونه باشه ...

italia88
16-08-2012, 23:18
سلام.
حالا چطوری فعالش کنم؟

همراه اول گوشی های گالاکسی رو مثل بقیه گوشی ها بصورت اتومات نمیتونه فعالش کنه و شما باید تنظیمات رو بصورت دستی خودتون اعمال کنید

omid-p30
19-08-2012, 12:23
آقا برای درخواست بسته یک و همینطور هفت روزه باید چه عددی رو به چه شماره ای پیامک بزنیم ؟

میدونم از طریق سایتش میشه، برا موقعی که دسترسی به نت نیست میگم.

omid-p30
20-08-2012, 10:46
آقا میشه فهمید که چقدر ترافیک از بسته هفت روزه مون باقی مونده ؟

italia88
21-08-2012, 17:50

متاسفانه و صد البته متعجبانه !! نه نمیشه !!!:5:

Amir Hossein
21-09-2012, 15:40
سلام
چرا میشه یه بار ببینید موجودی اعتبارتون چقدره
خودش یه sms میده بقیه ی ترافیکتون هم مینویسه و جالب اینجاست که میگه هدیه ی باقی مونده فلان قدره:31:
=============
همراه اول خداحافظ...
یاد روز هایی که یه فیلم 1gb رو با سرعت 3k(با نوسان:31:) دانلود میکردم بخیر
بلاخره ما هم adsl دار شدیم

MOHAMMAD2010
20-11-2012, 21:33
دوستان الان حدود 1 ماه هست gprs همراه اول تو کرمان وصل نمیشه ! چند جای دیگه شهر هم خواستم وصل بشم بازم نشد ! ایرانسل راحت وصل میشه و سرعتشم عالیه
کسی میدونه مشکل از چیه ؟

italia88
24-01-2013, 22:14
این جی پی آر اس همراه اول از بس دربو داغونه دیگه کسی نمیاد مطلبی بنویسه خداییش سرویس جی پی آر اس رو حذف کنن راحتتره برای کاربران نت موبایل تکلیفشون روشنتره ...

Amir Hossein
09-02-2013, 01:24
این جی پی آر اس همراه اول از بس دربو داغونه دیگه کسی نمیاد مطلبی بنویسه خداییش سرویس جی پی آر اس رو حذف کنن راحتتره برای کاربران نت موبایل تکلیفشون روشنتره ...
دیگه نه تا این حد
من خودم تا سه ماه پیش همیشه با همراه اول میومدم نت
ینی 3 تومن میدادم شبا اینجا بودم

italia88
13-02-2013, 21:44
دیگه نه تا این حد
من خودم تا سه ماه پیش همیشه با همراه اول میومدم نت
ینی 3 تومن میدادم شبا اینجا بودم

درسته بعد از ارتقای سیستم چی پی آر اس شون الان تو بعضی مناطق سرعتش خیلی خوب شده

sedr
30-03-2013, 12:13
این چند روزه جی پی آر اس همراه اول خیلی خوب شده ها...

من توی گیلان و قم امتحان کردم... آدم یاد ایرانسل میفته :n02:

Honor27
21-04-2013, 16:11
یه بار با اینترنت همراه اول از وایبر استفاده کردم خیلی داغون بود !!!! اولش خوب بود ولی بعد کلا چیزی نمی فرستاد.

italia88
27-07-2013, 22:30
این تاپیک خیلی سوت وکور شده که نشون میده از مشتریای اینترنت موبایل همراه اول خیلی کم شده ...

salar79
16-08-2013, 07:31
اینم مشتری

دوستان مگه اینترنت همراه اول ادج نشد!!!

این همه تویتلویزیون تبلیغ کردن!!!!!!!

پس چرا برای من هنوز جی میاد!!!!!!!

باید تنظیمات خاصی انجام بدم!!!!

درضمن wap برای چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟

italia88
16-08-2013, 21:30
اینم مشتری

دوستان مگه اینترنت همراه اول ادج نشد!!!

این همه تویتلویزیون تبلیغ کردن!!!!!!!

پس چرا برای من هنوز جی میاد!!!!!!!

باید تنظیمات خاصی انجام بدم!!!!

درضمن wap برای چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟

درسته همراه اول ادج شده ولی نه توی همه مناطق! بعضی جاها بخاطر تجهیزات مخابراتی هنوز هم جی هستش و تنظیم خاصی برای این کار نیس ...

salar79
16-08-2013, 22:56
واپ پس چی چه فرقی یا اینترنت عادی داره

italia88
24-09-2013, 00:26
تخفیف تعرفه GPRS همراه اول تا پایان آبان‌ماه

همراه اول تا پایان آبان‌ماه، اینترنت همراه خود را با ۵۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: تعرفه‌ی سرویس «اینترنت همراه» اپراتور اول تا پایان آبان‌ماه امسال ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

بدین ترتیب تعرفه‌ی GPRS همراه اول، در ساعات پیک (۷ تا 23) به ازای هر کیلوبایت دریافت و ارسال اطلاعات از هشت ریال به چهار ریال و در ساعات غیرپیک (23 تا 7) از دو ریال به یک ریال کاهش می‌یابد.

این تخفیف در نرخ تعرفه فعلاً چهار ماهه بوده (از مردادماه) و پس از اتمام زمان تعیین شده، در خصوص ادامه‌ی تخفیف ۵۰ درصدی تعرفه تصمیم‌گیری می‌شود.

بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات کاهش ۵۰ درصدی نرخ تعرفه، برای تعرفه پایه GPRS بوده و شامل تعرفه‌ی بسته‌های طلایی GPRS همراه اول نمی‌شود.

salar79
24-09-2013, 20:21
تخفیف تعرفه GPRS همراه اول تا پایان آبان‌ماه

همراه اول تا پایان آبان‌ماه، اینترنت همراه خود را با ۵۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: تعرفه‌ی سرویس «اینترنت همراه» اپراتور اول تا پایان آبان‌ماه امسال ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

بدین ترتیب تعرفه‌ی GPRS همراه اول، در ساعات پیک (۷ تا 23) به ازای هر کیلوبایت دریافت و ارسال اطلاعات از هشت ریال به چهار ریال و در ساعات غیرپیک (23 تا 7) از دو ریال به یک ریال کاهش می‌یابد.

این تخفیف در نرخ تعرفه فعلاً چهار ماهه بوده (از مردادماه) و پس از اتمام زمان تعیین شده، در خصوص ادامه‌ی تخفیف ۵۰ درصدی تعرفه تصمیم‌گیری می‌شود.

بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات کاهش ۵۰ درصدی نرخ تعرفه، برای تعرفه پایه GPRS بوده و شامل تعرفه‌ی بسته‌های طلایی GPRS همراه اول نمی‌شود.

با این سرعت داغون

با این قیمت بالا (با تخفیف نسبت به اپراطورای دیگه مثل رایتل که با سرعت بالا قیمتی خیلی پایین ) اصلا بدرد نمی خوره

من می خوام سیمم رو عوضش کنم قطعا رایتل بهترین گزینه ی موجوده

اینا باید انحصار شکنی کنند

dany_3p4u
17-10-2013, 19:02
سلام
احتمالا کسی خبر نداره همراه اول تصمیمی در مورد سرعت اینترنت سیم کارت ش داره یا نه؟!
امروز رایتل رو تست کردم خیلی خوب بود! اما بعد از عمری بخوای خط عوض کنی کمی سخته

karvas
28-10-2013, 18:14
الان کاری نمیشه کرد از اینترنت همراه اول استفاده کنی از شارجت کم نشه ؟

salar79
30-10-2013, 01:22
بله اگه تعرفه نخریده باشید کم میشه
*111*32#
بگیرید
طرح هاش هست
در ساعت اوح مصرف چهار ریال برای هر کیلو بایت
غیر اوج یک
در صورتی که تعرفه نخرید

Sent from my Xperia L using Tapatalk 4 Beta

karvas
30-10-2013, 20:07
gprs من قطع شده همیشه داده های تلفن همراهو میزدم اون E بالای گوشی میومد امروز هرچی مزنم نمیاد مشکل از گوشی منه یا همگانیه؟

Immunology
05-12-2013, 21:28
آقا من چند روز خوابگاه بودم و حوصلم سر رفته بود یه غلطی کردم اینترنت این مخابرات دزد رو فعال کردم.
حدود 1مگابایت مصرف کردم و بعد طرح 1ماهه 2.5گیگ ده تومنی رو فعال کردم.مسج فعال سازی طرح اومد و حدد 40 مگ هم باز مصرف کردم(با طرح تشوقی)
بعد دو روز دیدم لازم نیست و حذف طرح رو زدم.الان رفتم تو سایت و صورتحساب رو که میزنم این قیمتا رو آورده:

اینترنت 175008ریال
سایر هزینه ها 100000ریال
تخفیفات 114333ریال

این همه هزینه چیه آورده؟17هزار تومن؟؟؟بعد این سایر هزینه ها چیه؟عجب دزدین این بی شرفا.:n24:

italia88
06-12-2013, 17:19
آقا من چند روز خوابگاه بودم و حوصلم سر رفته بود یه غلطی کردم اینترنت این مخابرات دزد رو فعال کردم.
حدود 1مگابایت مصرف کردم و بعد طرح 1ماهه 2.5گیگ ده تومنی رو فعال کردم.مسج فعال سازی طرح اومد و حدد 40 مگ هم باز مصرف کردم(با طرح تشوقی)
بعد دو روز دیدم لازم نیست و حذف طرح رو زدم.الان رفتم تو سایت و صورتحساب رو که میزنم این قیمتا رو آورده:

اینترنت 175008ریال
سایر هزینه ها 100000ریال
تخفیفات 114333ریال

این همه هزینه چیه آورده؟17هزار تومن؟؟؟بعد این سایر هزینه ها چیه؟عجب دزدین این بی شرفا.:n24:

درکل اگه اینترنت همراه اول رو بخوای استف کنی باید سیمت اعتباری باشه ولی برای دائمی ها یه کم خطریه ...

Immunology
07-12-2013, 13:34
خیلی دزد و حرومزادست این مخابرات.طرح فعال کردم پول اینترنت کم کرده در حالی که باید رایگان کیبود و از اون 2.5گیگ کم میکرد.بعد دو روز طرحو غیر فعال کردم هیچی از ده تومن برنگردونده.اگه قراره هیچی بر نگردونه چرا باید غیرفعال سازی وجود داشته باشه.
کلا اینا کارشون دزدیه.

mrmostafa
12-12-2013, 15:05
بسته های اینترنت همراه اول کدام به صرفه تر هست؟؟ برای آنلاین بودن مداوم برای اینکه ایمیل و وایبر و وی چت آنلاین باشه. البته سرعت اینترنتش خیلی پایینه چون جی پی آر اس هست. بعضی راضی هستن برای کار با وایبر و بعضی هم ناراضی هستن. سرعتش نسب به ایرانسل چطوری هستش؟؟؟؟

worldsat
13-12-2013, 19:17
از من هم همینجوری حساب کرده
2 هفته پیش طرح یک ماه 2.5 گیگ رو فعال کردم و قاعدتا هزینش باید یه 10000 تومان باشه اما حالا که قبض اومده نوشته
اینترنت جی پی ار اس : 850533
سایر هزینه ها : 100000
تخفیفات :743141
به عبارتی 2 بار هزینه طرح برام حساب کرده درصورتی که من یکبار بیشتر طرح رو فعال نکردم
چند ماه پیش هم که طرح رو فعال کردم همینجوری برام حساب کرده بود.یه جور کلاهبرداریه این کارشون

mrmostafa
13-12-2013, 19:52
از من هم همینجوری حساب کرده
2 هفته پیش طرح یک ماه 2.5 گیگ رو فعال کردم و قاعدتا هزینش باید یه 10000 تومان باشه اما حالا که قبض اومده نوشته
اینترنت جی پی ار اس : 850533
سایر هزینه ها : 100000
تخفیفات :743141
به عبارتی 2 بار هزینه طرح برام حساب کرده درصورتی که من یکبار بیشتر طرح رو فعال نکردم
چند ماه پیش هم که طرح رو فعال کردم همینجوری برام حساب کرده بود.یه جور کلاهبرداریه این کارشون

همراه اول این کار رو با تمام کاربراش میکنه. دزد به تمام معناست. من هیچ وقت از اینترنتش استفاده نکرم. یکبار فعال کنی دوبله حساب میکنه

Sent from my GT-P7300 using Tapatalk

AKBAR132
24-12-2013, 21:30
منم برا دوستم يه طرح ماهيانه ده تومني فعال كردم . صورتحساب براش اومد استفاده اينترنت 70 هزار تومن !!!!! من اعتباري دارم و جديدا از ايرانسل كوچ كردم به همراه تو فكر دايمي بودم كه بعد اين قضيه منصرف شدم

ايرانسل اگه خط بده اينترنتش خوبه اما همراه اول اشكمو در آورده ، خط ميده ديتا هم ظاهرا رد و بدل ميشه اما سايت باز نميكنه ، روزي چندبار قطع و وصل ميشه ، خسته شدم به نظر مياد يه سياست باشه برا جلوگيري از بعضي كارا

AKBAR132
24-12-2013, 21:32
منم برا دوستم يه طرح ماهيانه ده تومني فعال كردم . صورتحساب براش اومد استفاده اينترنت 70 هزار تومن !!!!! من اعتباري دارم و جديدا از ايرانسل كوچ كردم به همراه تو فكر دايمي بودم كه بعد اين قضيه منصرف شدم

ايرانسل اگه خط بده اينترنتش خوبه اما همراه اول اشكمو در آورده ، خط ميده ديتا هم ظاهرا رد و بدل ميشه اما سايت باز نميكنه ، روزي چندبار قطع و وصل ميشه ، خسته شدم به نظر مياد يه سياست باشه برا جلوگيري از بعضي كارا

italia88
25-12-2013, 20:45

نت همراه اول فقط توی بعضی مناطق خوب جواب مبده اما فک خوبی کردی که سراغ دائمی نمیری چون من به همه دوست و آشناها میگم اگه قصد کار با نت همراه آخر رو دارن حتما سیم اعتباری بگین چون دائمی ریسکش بالاست

روانپریش
25-12-2013, 20:56
العان سرعت دانلودش تو بهترین حالت چند کیلوبایته؟

italia88
25-12-2013, 21:09
العان سرعت دانلودش تو بهترین حالت چند کیلوبایته؟

بستگی به منطقه شما داره اگه اج ساپورت باشه حداکثر سرعت دان تو بهترین حالت 34 هستش ولی اگه منطقه شما جی ساپورت باشه بیشترین سرعت دان شما 10 میشه

pc_man
04-01-2014, 17:01
با سلام من با گوشی NOKIA 7230 میخوام به اینترنت وصل بشم . ولی مشکلی که دارم اینه که درایور گوشی رو ندارم . از طرفی چون شنیده بودم که نرم افزارpc uite خودش گوشی رو میشناسه ، برنامه pc Suite رو نصب کردم ولی بازهم گوشی من رو نمیشناسه . آیا کسی درایور NOKIA 7230 رو داره .لطفا راهنمایی کنید.

ضمنا من با گوشی MOTOROLA L7 به اینترنت وصل میشم . ولی در این حالت هم مشکلم اینه که سرعت خیلی میاد پایین و در حد 4 یا 5 کیلوبایت (dial up) است . آیا ایراد از مودم گوشی motorola است . آیا ممکنه مودم گوشی 56K باشد.

الطفا راهنمایی کنید:n03:

MHN131
27-01-2014, 23:33
با سلام من با گوشی NOKIA 7230 میخوام به اینترنت وصل بشم . ولی مشکلی که دارم اینه که درایور گوشی رو ندارم . از طرفی چون شنیده بودم که نرم افزارpc uite خودش گوشی رو میشناسه ، برنامه pc Suite رو نصب کردم ولی بازهم گوشی من رو نمیشناسه . آیا کسی درایور NOKIA 7230 رو داره .لطفا راهنمایی کنید.

ضمنا من با گوشی MOTOROLA L7 به اینترنت وصل میشم . ولی در این حالت هم مشکلم اینه که سرعت خیلی میاد پایین و در حد 4 یا 5 کیلوبایت (dial up) است . آیا ایراد از مودم گوشی motorola است . آیا ممکنه مودم گوشی 56K باشد.

الطفا راهنمایی کنید:n03:

با یک دانگل bluetooth
میتونی متصل بشی
من امتحان کردم

باید بعد از نصب bluetooth
add deviceرو روی bluetooth
رو بزنی و بعد از نصب مودم که همون گوشی هست میتونی با تنظیمات وارد بشی

italia88
23-05-2014, 10:53
از بروز شدن این صفحه که 4 ماه ازش گذشته میشه فهمید میزان استفاده از نت همراه اول چقدر کم شده

Khan gholi
02-08-2014, 08:50
سیم کارتم همراه اوله و میخوام برای فعال کردن وایبر مقداری کمی از اینترنت خود خط استفاده کنم
بعد از فعال کردن GPRS همراه اول و اومدن تنظیمات شبکه و اپدیت کردنش و فعال کردن اطلاعات تلفن هر چی میرم تو سایت یا وایبر فعال می کنم میگه دسترسی به اینترنت ندارید
دیگه واقعا گیج شدم مدل گوشی LG G2 هستش

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-08-2014, 09:16
سیم کارتم همراه اوله و میخوام برای فعال کردن وایبر مقداری کمی از اینترنت خود خط استفاده کنمبعد از فعال کردن GPRS همراه اول و اومدن تنظیمات شبکه و اپدیت کردنش و فعال کردن اطلاعات تلفن هر چی میرم تو سایت یا وایبر فعال می کنم میگه دسترسی به اینترنت نداریددیگه واقعا گیج شدم مدل گوشی LG G2 هستشسلام . هیچ برنامه ی دیگه ای هم کار نمیکنه ؟ اگه گوشیتون اندرویدی هست , سوالتون رو اینجا مطرح کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crawling In MySkin
05-08-2014, 19:19
سلام
آقا من همه این کارا که ملت میگن رو کردم
کارهایی که خود سایت همراه اول میگه هم کردم
ولی این لا مصب فعال نمیشه که نمیشه
گوشی htc one هست
یا میزنه کانکت وقتی وای فای غیر قابل دسترسه
یا خیلی صریح میزنه connection failed
چه باید کرد یعنی ؟

EXTREME
31-08-2014, 13:57
دوستان حدود 2 هفته است که gprs همراه اول افتضاح شده باهاش وایبر میتونم وصل بشم ولی هیچ صفحه وب باز نمیشه همینطور تو لود پیج میمونه و جلو نمیره و صفحه باز نمیشه سرعتش خیلی کم شده مال شما هم همینطوری است؟

jojonice
10-09-2014, 15:24
سلام دوستان لطفا راهنمائی کنید اینترنت چرا وصل نمیشود هر کاری بود کردم و تنظیمات درسته اما عامت اینترنت نمیاد چکار کنیم برای اندروید ممنون خداحافظ

hero_mojtaba
10-09-2014, 15:34
دوستانی که از سرعت پایین و قطعی نت ناراضی ان اینکار رو بکنین ... من که کردم تغییرات محسوس بود ...
شماره
*#*#4636#*#*
رو بگیرین بعد
Basic information / preferred network type / gsm auto (PRL)
قسمت آخر ( gsm auto ) رو باید انتخاب کنید از لیستی که میاد
البته این کار نسل سوم !!! رو غیر فعال میکنه و به همون نسل دوم بسنده میکنه

mr.ali-13
23-09-2014, 21:38
gprs من هم یه مدته هر کاری میکنم وصل نمیشه !!
فکر کنم بخاطر تغییر از 2G به 3G هست که این مشکل پیش اومده ... به خاطر نصب تجهیزات جدید !!!

musa
27-09-2014, 19:27
سلام واقعآ از بعد عید سرعت اومده پایین روی گوشی که هیچی نمیشه باهاش باز کرد رو pc هم وضع همینه چند دقیقه طول میکشه یه صفحه بدون عکس باز کنه سرعت دانلود هم بیشتر از 4 کیلو بایت نمیشه

hosseinkarimi937
05-11-2014, 00:25

این تست هارو روز عاشورا تو رباط کریم گرفتم

hosseinkarimi937
05-11-2014, 00:27

[emoji36] [emoji5]

این تست هارو روز عاشورا تو رباط کریم گرفتم

geojo
07-11-2014, 20:18
دوستان حدودا یک ماه پیش من برای اولین بار توعمرم بسته هفتگی همراه اولو برای گوشی 5800ام گرفتم که 5000تومان بود ولی بعد از یک هفته بسته هنوزم فعال بود با اینکه با ارسال پیامک گفته بودم که دیگه تمدید نشه!بعدشم هر کار تو گوشیم کردم که غیر فعال بشه نشدو خودش مجدد وصل میشد. اس ام اسم که میدادم ببینم چقدر از بسته استفاده شده میگفت اینترنت شما وصل نیست!ولی الان میبینم که هزینه اینتزنت برام 32تومن اومده!!!کسی میدونه چرا؟ممکنه اشتباه شده باشه؟یا اینکه حداقل چه طوری تو گوشیم دیسکانکتش کنم؟

shayan0o21
07-11-2014, 20:41
شاید حجمی که فکر کنم حدود 1 گیگ هست برای کی هفته تموم شده بوده
و به صورت مصرف ازاد حساب کرده !

geojo
07-11-2014, 20:53
بالاخره تونستم تو گوشیم دیسکانکتش کنم
800مگ بود، اخه هزینه ازادشم برای یک کیلو روزا 4ریالو شبا 1 ریاله! یعنی ممکنه حتی وقتایی که حتی ازش استفاده نکردمم هزینه انداخته باشه؟!!

SETIZEN
10-11-2014, 15:55
سلام دوستان.
بعد از خبر همراه اول مبنی بر اینکه فقط برای تنظیمات HTTP سرویس میده من دوباره از سایتش در خواست تنظیمات دادم و نصب شد ولی همچنان قطعه!
کسی میدونه چرا؟

SETIZEN
11-11-2014, 17:55
دوستان کسی مثل من این مشکل رو نداره؟

habstem
25-11-2014, 11:05
سلام دوستان.
بعد از خبر همراه اول مبنی بر اینکه فقط برای تنظیمات HTTP سرویس میده من دوباره از سایتش در خواست تنظیمات دادم و نصب شد ولی همچنان قطعه!
کسی میدونه چرا؟

سلام
داداش منم همین مشکل رو داره:n35:

miss_ava7
26-11-2014, 19:21
لعنت به این همراه اول.من یا با adsl خونه میرم نت یا هات اسپات اعضای خونواده که رایتل و ایرانسل دارن.گفنم نت گوشیمو فعال کنم
توی 4-5 روز شاید نهایت 7 ساعت با گوشی رفتم نت. سریع هم موبایل دیتا رو خاموش میکردم تا کانکت نمونه. از بس هم ایراد داشت 90درصد اوقات بعد از روشن کردن تنظیمات موبایل دیتای گوشی ،علامتش نمی اومد و کانکت نمیشد. سرعتشم که پایین. بعد الان میان دوره م رو گرفتم دیدم حدود 45 هزار تومن به اسم اینترنت زده. خیلی دزدن. هرجور حساب می کنم هزینه اش جور درنمیاد.
gprs رو غیرفعال کردم..

AqAqzZA
01-12-2014, 08:31
سلام. دوستان gprs چطوری فعال میشه؟ بسته رو چطوری فعال کنم؟ من با راهنمای سایت

بسته یک ماهه 10 تومنی خریدم. ولی الان تو اینترنت نمیتونم برم. یعنی وصل نمیشه.

AqAqzZA
01-12-2014, 08:48
دوستان با خاموش روشن کردن درست شد.
قبلا فکر کنم E میزد اون بالا الان شده H. کسی میدونه چرا؟
بعد من ماه قبل وایبر نصب کردم الان قبض اومده 45 تومن. در حالی که اصلا استفاده ای نداشتم به اون شکل. در بک گراند هم باز نبوده و kill میکردم برنامه رو. اون موقع بسته نداشتم و آزاد استفاده میکردم ولی نباید این مبلغ میومد.

A.N.A.P
03-12-2014, 12:10
سلام. چرا پس از تموم شدن حجم بسته اینترنتی ، هیچ اطلاع رسانی نمیشه ؟
حجم بستم تموم شد از شارژم کم کرد ، شارژ اعتباریم 0 شد. واسه همه همینه فکر کنم . :n21:

Tornado2800
03-12-2014, 13:42
دوستان با خاموش روشن کردن درست شد.
قبلا فکر کنم E میزد اون بالا الان شده H. کسی میدونه چرا؟
بعد من ماه قبل وایبر نصب کردم الان قبض اومده 45 تومن. در حالی که اصلا استفاده ای نداشتم به اون شکل. در بک گراند هم باز نبوده و kill میکردم برنامه رو. اون موقع بسته نداشتم و آزاد استفاده میکردم ولی نباید این مبلغ میومد.

سلام
این یعنی خوش به حال شما شده و شما در حال استفاده از نسل 3 تلفن همراه هستید و لذتشو ببرید
در مورد حجم اضافه ممکنه گوشیتون یا نرم افزاری خودشو بروزرسانی کرده

سلام. چرا پس از تموم شدن حجم بسته اینترنتی ، هیچ اطلاع رسانی نمیشه ؟
حجم بستم تموم شد از شارژم کم کرد ، شارژ اعتباریم 0 شد. واسه همه همینه فکر کنم . :n21:
سلام
شانس اوردید اعتباری بوده
مورد داشتیم 200 تومان قبض انداخته.

sajjad1973
11-12-2014, 19:43
دوستان عزیز - من مدام ار اینترنت گوشیم استفاده میکردم ( همراه اول) و هیچ مشکلی هم نداشت - الان چند ماهی هست که اینترنت گوشیم قطع شده -

گفتن چون سیم کارتت 912 هست وقدیمی هست و تا حالا عوض نکردی مال اون هست - رفتم عوض کردم بازم درست نشد - به گوشیهای دیگه میندازم بازم کار نمیکنه - چندین و چند بار تنظیمات جدید دریافت کردم بازم درست نشد - گوشیمم چندان قدیمی نیست xperia neo هست

حالا کسی میدونه چه باید کرد ؟:n13:

sajjad1973
12-12-2014, 20:44
کسی جواب این سوال بالا رو نمیدونه :n18:

mojtabamodern
10-01-2015, 23:21
سلام دوستان
اگه حجم بسته ماهانه تموم شه نمیشه دوباره بسته خرید ؟
تو سایت همراه اول گفته امکان حذف بسته نیست باید بعد از نموم شدن اعتبار بسته جدید خریداری بشه
خیلی مسخرس ک
راهی نیست؟
من باید 15 روز صبر کنم ؟؟

m_drogba
27-01-2015, 17:57
دوستان من بسته یک ماهه دو و نیم گیگ همراه اول 10 دی گرفتم 10 هزار تومان اما 5 گیگ بهم داده اولش گفتم شاید اشتباه شده اما تا امروز 2.6 گیگ استفاده کردم 0 رو به 8080 میفرستم میگه 2.4 گیگ دیگه داری نمیدونم از خوشحالی چیکار کنم:n31: الان که دارم پست میذارم اشک از چشام جاری شده :n19::n19:
سیم کارتم اعتباریه احتمال داره بعدا ازم کم کنه اصلا اگر بخواد کم کنه از یه سیم کارت اعتباری به نظرتون چطوری کم میکنه؟

Amin_0913
27-01-2015, 23:11
همراه اول 4G نمیاره؟

shayan0o21
27-01-2015, 23:50
همراه اول 4G نمیاره؟

فعلا خیــر
توی 3g هنوز سرعت واقعی اش رو ندادند دیگه چه برســه به 4g :n29:

salar79
30-01-2015, 09:53
سلام من با تری جی همراه اول نمیتونم با مرورگرم کار کنم
داره دیوونم میکنه دو بار ریست فکتوری کردم گوشی رو ولی بازم مشکل داره
و بعضی وقتی از تری جی خارج میشه دو باره باید برم جست و جوی دستی شبکه رو بزنم و ای ار ای سی ام تری جی رو بزنم
مدل گوشیم honor 3C هستش را حلش چیه میتونید کمکی کنید؟
:n16:

greena
08-02-2015, 01:12
سلام ودرود
من ال 80 ال جی دارم برام پیامک میاد ولی نمیتونم بفرستم جی پی آر اسم هم فعال نیست و قتی کدش رو میزنم میگه قبلا فعال شده منظورش گوشی قبلیمه...

shayan0o21
08-02-2015, 06:33
سلام ودرود
من ال 80 ال جی دارم برام پیامک میاد ولی نمیتونم بفرستم جی پی آر اسم هم فعال نیست و قتی کدش رو میزنم میگه قبلا فعال شده منظورش گوشی قبلیمه...

از طریق سایت زیر اقدام کنید ببینید میشه یا نه

shayan0o21
08-02-2015, 06:34
سلام من با تری جی همراه اول نمیتونم با مرورگرم کار کنم
داره دیوونم میکنه دو بار ریست فکتوری کردم گوشی رو ولی بازم مشکل داره
و بعضی وقتی از تری جی خارج میشه دو باره باید برم جست و جوی دستی شبکه رو بزنم و ای ار ای سی ام تری جی رو بزنم
مدل گوشیم honor 3C هستش را حلش چیه میتونید کمکی کنید؟
:n16:

شاید تر جی فعال شده باشه ولی هنوز پهنای باند به اون دکل تعلق نگرفته باشه :n01:

greena
09-02-2015, 23:34
از طریق سایت زیر اقدام کنید ببینید میشه یا نه

ممنون ولی بازم جواب نداد اینترنت خطم به راهه اما پیامک ارسال نمیکنه ....

shayan0o21
10-02-2015, 14:14
ممنون ولی بازم جواب نداد اینترنت خطم به راهه اما پیامک ارسال نمیکنه ....

مشکل شاید از گوشی باشه ، با گوشی دیگه ای تست کردید؟

greena
13-02-2015, 16:33
ممنون مشکل حل شد

تنظمات پیام رو به 500 تغییر دادیم

mohammad_77
19-02-2015, 00:40
دوستان عزیز - من مدام ار اینترنت گوشیم استفاده میکردم ( همراه اول) و هیچ مشکلی هم نداشت - الان چند ماهی هست که اینترنت گوشیم قطع شده -

گفتن چون سیم کارتت 912 هست وقدیمی هست و تا حالا عوض نکردی مال اون هست - رفتم عوض کردم بازم درست نشد - به گوشیهای دیگه میندازم بازم کار نمیکنه - چندین و چند بار تنظیمات جدید دریافت کردم بازم درست نشد - گوشیمم چندان قدیمی نیست xperia neo هست

حالا کسی میدونه چه باید کرد ؟:n13:

سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . تازه بعد از اینکه رفتم و سیم نانو خریدم باز هم حل نشد .انگار به پوچ وصله . روی گوشی اندروید جدید هم حتی اون علامت E رو هم نشون نمی ده ولی ایرانسل مثل بنز کار میکنه . زنگ زدم مخابرات گفت باید بری به یکی از شرکت های مخابراتی سیم رو نشون بدی که بررسی کنند . گیر کردم .
تازه مدل دانگل 3g دو تا دارم که ایرانسل روی هر دو کار می کنه ولی این مخابرات رو که می شناسه هم وصل نمی شه .

sajjad1973
21-02-2015, 11:04
سلام. من هم دقیقا همین مشکل رو دارم . تازه بعد از اینکه رفتم و سیم نانو خریدم باز هم حل نشد .انگار به پوچ وصله . روی گوشی اندروید جدید هم حتی اون علامت E رو هم نشون نمی ده ولی ایرانسل مثل بنز کار میکنه . زنگ زدم مخابرات گفت باید بری به یکی از شرکت های مخابراتی سیم رو نشون بدی که بررسی کنند . گیر کردم .
تازه مدل دانگل 3g دو تا دارم که ایرانسل روی هر دو کار می کنه ولی این مخابرات رو که می شناسه هم وصل نمی شه .

سلام دوست عزیز - ببخشید من الان پست شما رو دیدم

من مشکلم حل شد - بخ اینصورت که رفتم یه بسته اینترنتی همراه اول خریداری کردم - با حجم خیلی کم - یه سه روزی کار کرد - وبعد چیغام اومد حجم خریداری شده شما به اتمام رسیده - میخواید دوباره حجم جدید خریداری کنید - منم زدم خیر - ولی اینترنت کار میکنه و چولشم رو قبض میاد دیگه مثل قبلا

در حقیقت باید اول یه پولی بدی یه حجمی خریداری کنی بعد دیگه خودش راه اندازی میشه و حجمتم که تمومو شه پولش رو قبض میاد دیگه

mohammad_77
21-02-2015, 20:40
سلام دوست عزیز - ببخشید من الان پست شما رو دیدم

من مشکلم حل شد - بخ اینصورت که رفتم یه بسته اینترنتی همراه اول خریداری کردم - با حجم خیلی کم - یه سه روزی کار کرد - وبعد چیغام اومد حجم خریداری شده شما به اتمام رسیده - میخواید دوباره حجم جدید خریداری کنید - منم زدم خیر - ولی اینترنت کار میکنه و چولشم رو قبض میاد دیگه مثل قبلا

در حقیقت باید اول یه پولی بدی یه حجمی خریداری کنی بعد دیگه خودش راه اندازی میشه و حجمتم که تمومو شه پولش رو قبض میاد دیگه

آقا ممنون . من هم یه امکتحان می کنم . امیدوارم کار بیفته . رفتیم 1400 پول موبایل دادیم اینترنت نداره ! باعث آبروریزی شده . حالا بیا توجیه کن مشکل از خطه :n13: . الان تست می کنم . ممنون .

mohammad_77
21-02-2015, 21:15
آقا ممنون . من هم یه امکتحان می کنم . امیدوارم کار بیفته . رفتیم 1400 پول موبایل دادیم اینترنت نداره ! باعث آبروریزی شده . حالا بیا توجیه کن مشکل از خطه :n13: . الان تست می کنم . ممنون .

الان تست کردم ولی نه درست نشد . گوشی رو که ریست که می کنم اولش فعال میشه ولی سریع از کار می فته .

sajjad1973
22-02-2015, 11:16
الان تست کردم ولی نه درست نشد . گوشی رو که ریست که می کنم اولش فعال میشه ولی سریع از کار می فته .

تنظیماتش رو دریافت کردی ؟ من اول تنظیمات رو دریافت کردم - بعد دیدم کار نیافتاد - رفتم سیم کارتم رو عوض کردم - اخه سیم کارتمم خیلی قدیمی بود مال 10 سال پیش بود - بعد دیدم باز کار نیافتاد - برادرم گفت برو بسته اینترنتی مخابرات رو بخر - اونو که خریدم کار افتاد دیگه -

من شماره 2 ش رو خریدم -

دقت کن که برای راه اندازی بسته ای که خریدی توضیحاتش رو درست انجام بدی

mohammad_77
22-02-2015, 19:40
تنظیماتش رو دریافت کردی ؟ من اول تنظیمات رو دریافت کردم - بعد دیدم کار نیافتاد - رفتم سیم کارتم رو عوض کردم - اخه سیم کارتمم خیلی قدیمی بود مال 10 سال پیش بود - بعد دیدم باز کار نیافتاد - برادرم گفت برو بسته اینترنتی مخابرات رو بخر - اونو که خریدم کار افتاد دیگه -

من شماره 2 ش رو خریدم -

دقت کن که برای راه اندازی بسته ای که خریدی توضیحاتش رو درست انجام بدی

ممنون . در واقع برای گوشی من تنظیمات درستی وجود نداره -مخابرات پشتیبانی نمی کنه فعلا- برای همین دستی درست می کنم . سیم کارت رو هم چون فقط نانو می خوره رفتم 4g نانو گرفتم . البته مخابرات تماس گرفتم گفت به یکی از مراکز مخابراتی بروم و اون ها بررسی کنند . با این حال یکبار دیگه هم تست می کنم شاید نتیجه بگیرم . ممنون .