PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

sadeghbb
02-06-2010, 19:38
سلام خدمت دوستان!
دوستان امروز میخواستم اینترنت این همراه اول رو فعال کنم ولی اینم با نساخته از صبح تا الان دارم اس ام اس میدم اصلا فایده نداره!اس ام اس میفرستم به 8088 مینویسه عدد 1رو بزنید تا فعال کنم بعد که 1 میفرستی میگه پوزش میطلبم خطایی پیش امده دوباره انجام دهید تا حالا 50تا اس ام اس دادم ولی هیچ!!!! از سایت هم که من هر چقدر ثبت نام میکنم فایده نداره فعال نمیکنه و به ایمیلم نمیفرسته!
دیگه نمیدونم چیکار کنم دوستان خواهشا اگه اطلاعاتی دارن و میتونن مشکلم رو حل کنن دریغ نکنن!
ممنون:11:

iman_s
03-06-2010, 23:03
آقا واسه گوشي من دوجور تنظيمات ارائه مي ده:
gprs
wap
فرقشون چيه و کدومشون بهتر و سريع تره؟
فکر کنم منظورت Internet و Wap هست که هر دو توسط سرویس GPRS ارایه میشند.
wap برای مرور صفحات استفاده میشه و مرورگرهای پیش فرض گوشیها از wap استفاده میکنند ولی Internet برای نرم افزارهای جانبی مثل NokiaMaps و .... استفاده میشه.فرقی هم با هم ندارند.

Fusi0n
03-06-2010, 23:51
سلام من گوشیم هر کاری ردم تنظیم نمیشه کوشیم 5200 Nokia

ehsan_iace
06-06-2010, 12:29
سلام..

من وقتی با موبایلم می رم توی صفحات فارسی فونتهای فارسی رو برعکس نشون میده !! چی کار کنم ؟

opera mini را نصب کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arman4459
07-06-2010, 14:38
اختلال شدید و طولانی GPRS همراه اول

سرویس GPRS همراه اول در طی روزهای گذشته با اختلال شدید مواجه بوده و همین موضوع انتقاد بسیاری از مشترکان این سرویس را به همراه داشته است.
به گزارش ITiran در حالی که همراه اول دو هفته قبل با ارایه بسته های GPRS مشترکان را به خرید این بسته ها تشویق کرده بود حالا با قطع مکرر این سرویس طی یک هفته گذشته عملا مقررات فروش سرویس به مشترکان را زیر پا گذاشته است.
همراه اول با ارایه این بسته های اینترنتی آن را یکی از ارزان سازی های این شرکت در راستای جلب مشتریان قلمداد کرده بود.
سرویس اینترنت همراه اول تا پیش از این یکی از گران ترین اینترنت های موجود در کشور بود و سرعت و کیفیت آن نیز بسیار پایین بود.
یک مشترک همراه اول می گوید: تا پیش ازاین اگر این سرویس با اختلال همراه می شد حداقل این بود که مشترک هیچ هزینه ای نمی پرداخت اما حالا همراه اول تمام هزینه یک بسته را یک جا دریافت می کند و اختلال در واقع نادیده گرفتن حقوق مشتریان است.
مسوولان همراه اول تاکنون درباره اختلالات وسیع سرویس اینترنت موبایل توضیحی یا اطلاعیه ای نداده اند.

hills
09-06-2010, 16:38
من وقتی رو سایت همراه اول این بسته ها رو دیدم شاخ درآوردم.گفتم اینجوری حتما همراه اول ورشکست میشه. ولی بعد نظرم عوض شد(حالا بخونین میفهمین چرا ).من بسته ی 11 شب تا 8 صبح رو فعال کردم. چند تا لینک گذاشتم رو دانلود منیجر گوشیم و زدم دانلود.سرعت دانلود که همون سرعت dial up .من که dial up دارم پس واسم فرق نمیکنه. 1 مگابایت که دانلود شد دیدم که دیگه دانلود نمیشه سرعت شده صفر یه چند دقیقه صبر کردم دیدم فایده نداره. دانلود منیجر و بستم . شکلک gprs هم از زیر آنتن رفت.(منظورم این که کاملا ارتباط و قطع کردم)
بعد دوباره امتحان کردم.سعی کردم صفحه گوگل و باز کنم که اونم دیگه حتی باز نمیشد.فکر کردم احتمالا شب شبکه شلوغ میشه.فردا صبح امتحان کردم دیدم همه چیز درست کار میکنه.شب باز رفتم اون فایل و که نصفه دانلود شده بود ادامشو دانلود کردم و دیگه بیخیال همراه اول شدم و چک کردم ببینم چقدر اعتبار دارم دیدم که 1000 تومن کم شده اعتبار.فک کنم قرار بود با این بسته از 11 شب تا 8 صبح gprs مجانی باشه.یه 70 کیلوبایت دیگه دانلود کردم که مطمین شم من اشتباه نمیکنم که معلوم شد همراه اول من و از طرح حذف کرده.فردا هم 3000 تومن شارژ که واسه این بسته ازم کم شده بود دوباره به اعتبارم اضافه شد. این بود تجربه من از بسته رویایی همراه اول

samadsam
09-06-2010, 18:52
سلام یه چند تا سوال لطفا راهنماییم کنید (مبحث سوال من فقط اشتراک یک ماهه سه هزار تومانه گزینه چهار)

1- من با مودم dial up وصل می شم که حد اکثر سرعتش 27 کیلو بایت هست می خواستم بدونم سرعت GPRS از این سرعت کمتره یا بیشتر
2- من اگه اشتراک یک ماهه رو انتخاب کنم فقط فقط همون 3 هزار تومن رو کسر میکنن دیگه ازهیچ طریقی نمی توانند کم کنند درسته (یعنی ترافیک پر با یا کم بار رواین اشترام تاثیری نداره)
3- گوشی من Nokia 6303 classic هستش و پیام دادم برای بسته تنظیمات اما این گوشی رو پشتیبانی نمی کرد (گوشیه من از jar پشتیبانی میکند) ولی برای یه گوشی دیگه درخواست دادم تنظیمات رو فرستاد
4- توی اشترا 1 ماهه هر چقدر بخوای می تونی دانلود کنی بدون محدودیت همینجوره

ممنون می شم راهنماییم کنید ببخشید زیاد شد

ravi
11-06-2010, 19:55
1- استفاده از اينترنت همراه اول فقط برا وبگردي و بدون دانلود هزينه داره؟ و اگر داره دقيقه اي چنده؟ ( اگر هزينه نداره به جاي ديال آپ از اين استفاده كنم)

2- استفاده از بسته هاي رويايي چه وبگردي و چه دانلود فقط همون هزينه اي كه اعلام شده هست؟

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

1- استفاده از اينترنت همراه اول فقط برا وبگردي و بدون دانلود هزينه داره؟ و اگر داره دقيقه اي چنده؟ ( اگر هزينه نداره به جاي ديال آپ از اين استفاده كنم)

2- استفاده از بسته هاي رويايي چه وبگردي و چه دانلود فقط همون هزينه اي كه اعلام شده هست؟

ehsan_iace
11-06-2010, 23:17

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

1. بله هزینه آن بر حسب کیلوبایت دانلود و آپلود مشاهده صفحات وب و یا دانلود فایل حساب می‌شود :
زمان peak از ۸ صبح الی ۲۳ معادل ۸ ریال و زمان OffPeak از ۲۳ الی ۸ صبح و روزهای تعطیل رسمی معادل ۲ ریال

یعنی اگر یک صفحه وب 50 کیلوبایت باشد شما برای مشاهه آن حدود 40 تومان در ساعات پیک و 10 تومان در ساعات غیرپیک باید بپردازید

2. بله

ravi
12-06-2010, 22:33
ولي چند باري كه از اينترنت استفاده كردم ( نه از بسته ها ) بعدش كه صورتحساب ميان دوره ميگيرم توي قبض جلوي كادر اينترنت هزينه اي نوشته نشده!!!

Electronic-Arts
13-06-2010, 01:18
سلام از کجا میتونم بفهمم که بسته رویایی فعال شده یا نه؟

ali1497
13-06-2010, 23:01
سلام از کجا میتونم بفهمم که بسته رویایی فعال شده یا نه؟

با سلام

معمولا بعد از تعیین نوع تعرفه و ارسال SMS خالی به شماره 8080 ، جوابیه ای مبنی بر فعال شدن و تاریخ انقضای بسته سفارشی دریافت میگردد.

Electronic-Arts
14-06-2010, 00:14
با سلام

معمولا بعد از تعیین نوع تعرفه و ارسال SMS خالی به شماره 8080 ، جوابیه ای مبنی بر فعال شدن و تاریخ انقضای بسته سفارشی دریافت میگردد.
منظورم این بود که مثلا من 5 روز پیش بسته رو فعال کردم ولی حالا فکر می کنم که غیر فعال شده الان چه طوری میتونم بفهمم؟

behii
14-06-2010, 11:02
واسه من که اصلا سایت باز نمی کنه دیگه !! :41:

ali1497
17-06-2010, 16:18
منظورم این بود که مثلا من 5 روز پیش بسته رو فعال کردم ولی حالا فکر می کنم که غیر فعال شده الان چه طوری میتونم بفهمم؟

با سلام
شما باید خیلی محتاطانه عمل کنید. و همیشه در موقع دریافت SMS فعال سازی تاریخ انقضای آن را یادداشت کنید تا دوچار هزینه اضافی نگردید.
چون هنوز همراه اول سیستمی برای کاربرانش در نظر نگرفته است تا از انقضای بسته های رویائی خود آگاهی یابند.
چه از طریق اعضای خدمات غیر حضوری در سایت MCI.IR و یا از روش ارسال SMS
اینجانب هنوز 13 روز تا پایان بسته یک ماهه داشتم که هزینه دوباره 10 هزار تومانی در اثر اشکالات سیستم همراه اول در صورتحساب آمد.
ایرانسل هر چند هزینه هاش برابر پول خون شخص مصرف کننده میباشد, ولیکن سرویس دهی بهتری نسبت به همراه اول دارد

samadsam
19-06-2010, 10:13
بخشید من بسته رویایی 1 رو فعال کردم اما دیدم اصلا کانکت نمی شم تحقیق کردم گفتن این منطقه تحت پوشش نیست حالا باید چجور غیر فعالش کنم

bigbong
19-06-2010, 21:43
منم همین مشکلو دارم.لطفا کمک کنید

ali1497
19-06-2010, 22:44
بخشید من بسته رویایی 1 رو فعال کردم اما دیدم اصلا کانکت نمی شم تحقیق کردم گفتن این منطقه تحت پوشش نیست حالا باید چجور غیر فعالش کنم

با سلام
یا در قسمت بازرسی و شکایات سایت و یا با شماره 09990 طرح مشکل فرمائید.

bigbong
20-06-2010, 22:52
شما نمیدونید چه جوری میشه این اینترنت همراه اخرو فعال کرد؟برای من 20تا اس ام اس فعال شد اومد اما هر کاری میکنم نمیشه؟

wichidika
22-06-2010, 17:12
اشتباه لطفاً حذف شود

ak313
30-06-2010, 17:24
از تمام کسانی که از بسته های اینترنت ایرانسل و یا همراه اول استفاده کرده اند یا می کنند دعوت می شود در این نظر سنجی شرکت کنند و نتایج آن را مشاهده نمایند:
امتیاز دهی به بسته های اینترنتی ایرانسل و همراه اول
لینک نظر سنجی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متن پست
با توجه به ورود خوب اپراتورهای تلفن همراه به اینترنت جی پی آر اس برای بسیاری کیفیت و سرعت آنها مورد سوال است و تاپیکهای متعددی در همین رابطه ایجاد شده است. به نظر می رسد بهترین راه استفاده از نتایج نظر سنجی می باشد. لطفا با توجه به نکات ذیل نظر دهید.
این نظر سنجی فقط بر اساس سرعت و کیفیت می باشد و به سایر جهات کاری ندارد.
امتیاز متوسط برای سرعت بین 5 تا 7 امتیاز خوب برای سرعت بین 7 تا 12 و امتیاز خیلی خوب برای سرعت بالای 13 کیلو بایت در ثانیه می باشد. طبیعی است برای سرعت زیر 5 کیلو بایت و یا تغییرهای زیاد سرعت به نحوی که بیشتر زیر 5 است امتیاز بد در نظر گرفته شده است.ضمنا ترکیب این نظر سنجی ایده شخصی بنده است و دلیلی بر بهترین بودن آن وجود ندارد. امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد.ضمنا از آنجایی که خیلی های امکان تست همزمان دو اپراتور را ندارند به نظرم نظر سنجی دو گزینه ای که دائر مدار ایرانسل و همراه اول باشد مفید نیست البته کسانی که هر دو را تجربه کرده اند می توانند دو گزینه را انتخاب کنند. نکته دیگر اینکه چون گوشی برخی افراد از قابلیت اج که در برخی نقاط وجود دارد ساپرت نمی کند و معمولا نهایت جی پی آر اس خیلی از گوشیهای بدون اج 48 کیلو بیت یعنی 6 کیلو بایت می باشد سرعت بین 5 تا 7 متوسط در نظر گرفته شده است.
لطفا کسانی که از بسته ها استفاده می کنند نظر بدهند چون در گذشته چون استقبال زیاد نبوده کیفیت واقغی آن مشخص نمی شود. لذا استفاده های قبلی را ملاک قرار ندهید.
من برای تشخیص سرعت لحظه ای خودتان برنامه دیو میتر را پیشنهاد می کنم .(dumeter)

farido
30-06-2010, 17:39
سلام من هر کاری میکنم که درخواست ثبت نام بدم از دیروز سایت اصلا به مرحله دوم نمیره به 09990 هم زنگ زدم نیم ساعت پشت خط موندم کسی جواب نداد .

nihilnigritude
30-06-2010, 19:19
سلام
من هم به قسمت درخواست فعال سازی GPRS میرم ولی به صفحه 2 نمیره ! باید چکار کرد ؟! :19:

==============

خوب با sms حل شد!
بسته یکو گرفتم و گفت فعال شد . وقتی کانکتو میزنم فایلور میده ! با گوشی w810 se ...
09990 هم گرفتم میگه کارشناسامون رفتن خونشون :13:

==============

با خاموش و روشن کردن گوشی راه افتاد ! منطقه ما edge نداره سرعت 5k بیشتر نمیشه ...

SIMON137
30-06-2010, 19:43
کسی این بسته های رویایی رو تست کرده ؟
شنیدم میگن واسه خط های 912 ، مشکل داره و عین هزینه عادی می اندازه

blackhero
30-06-2010, 23:29
سلام من هر کاری میکنم که درخواست ثبت نام بدم از دیروز سایت اصلا به مرحله دوم نمیره به 09990 هم زنگ زدم نیم ساعت پشت خط موندم کسی جواب نداد .

منم همین مشکل رو دارم، به مرحله دوم نمیره. تو قسمت ثبت نام هم که شمارم رو وارد میکنم میگه دیتای شما فعال نیست، با 09990 تماس بگیرید، تماس هم که میگیم همش پشت خطم بعدشم یا قطع میشه یا میگه فعلا کارشناسامون مشغولن!

سلام
من هم به قسمت درخواست فعال سازی GPRS میرم ولی به صفحه 2 نمیره ! باید چکار کرد ؟! :19:
==============
خوب با sms حل شد!
بسته یکو گرفتم و گفت فعال شد . وقتی کانکتو میزنم فایلور میده ! با گوشی w810 se ...
09990 هم گرفتم میگه کارشناسامون رفتن خونشون :13:
==============
با خاموش و روشن کردن گوشی راه افتاد ! منطقه ما edge نداره سرعت 5k بیشتر نمیشه ...

چه اس ام اسی دوست عزیز؟ من که به 8008 اس ام اس دادم جواب اومد دیتای شما فعال نیست، به 8008 هم که میدم اصلا جواب نمیاد! بابا بازم صد رحمت به ایرانسل که با یه کد ساده همه چیش فعال میشه هم gprs هم mms.:13::13::13::13:

nihilnigritude
01-07-2010, 13:36
منم همین مشکل رو دارم، به مرحله دوم نمیره. تو قسمت ثبت نام هم که شمارم رو وارد میکنم میگه دیتای شما فعال نیست، با 09990 تماس بگیرید، تماس هم که میگیم همش پشت خطم بعدشم یا قطع میشه یا میگه فعلا کارشناسامون مشغولن!

چه اس ام اسی دوست عزیز؟ من که به 8008 اس ام اس دادم جواب اومد دیتای شما فعال نیست، به 8008 هم که میدم اصلا جواب نمیاد! بابا بازم صد رحمت به ایرانسل که با یه کد ساده همه چیش فعال میشه هم gprs هم mms.:13::13::13::13:

من به 8088 sms دادم برای فعال شدن gprs بعدشم از تو سایتشون رویایی یکو گرفتم بقیش با sms پیش رفت ...

ali1497
01-07-2010, 16:10
با سلام
دوستانی که سعی در فعال کردن GPRS همراه اول (سیم کارت دائمی) را دارند؛ این مطلب را در نظر داشته باشند که برای غیر فعال کردن آن باید حضوراً با ارائه اصل کارت ملی و کپی کارت ملی و آخرین صورتحساب پرداختی به مرکز مخابرات تلفن ثابت مراجعه فرمایند.
چون بعد از دریافت بسته های رویائی و استفاده آن شاهد رقمهای نجومی در صورتحساب میان دوره ای خواهند بود. و مشکل آن چه حضورا در مرکز امور مشترکین و یا تماس با 09990 و مراجعه به بخش بازرسی سایت هم حل نخواهد شد!
چون این شیوه جدید خالی کردن جیب مشتریان و مشترکین همراه اول میباشد که اینجانب نیز در ابتدای فعال کردن GPRS و بسته های رویائی به آن مبتلا شدم و هنوز نتوانستم با تمامی تلاش مبلغ اضافه از دست رفته را باز گردانم.

با تشکر

shabkard
01-07-2010, 16:18
من یک سیم اعتباری همراه اخر داشتم (دیکه قسم خوردم از اون استفاده نکنم)
این بسته فاجعه امیز ده تومنی فعال کردم ولی دیدم به جزء ده تومنه شارژ هم میدزده ان هم نزدیک 8 تومن
به نظر من همرا اخر به درد لای جرز هم نمیخوره:41:
انتن هم که نمیده جی پی ار اسش دانلودش بین 2 تا 5 کیلو مسخره نیست

زنده باد سرطان خودم :31:تا 30 کیلو لود داره تازه حداقل ادم میفهمه که چه بلایی سرش داره میاد با یک کد ساده فعال میشه وکلی دنک وفنک نداره

ak313
02-07-2010, 12:26
از تمام کسانی که تمایل دارند از نتایج نظر سنجی امتیاز دهی به بسته های اینترنتی ایرانسل و همراه اول اطلاع حاصل کنند و یا در آن شرکت کنند ، دعوت می شود به این تاپیک مراجعه نمایند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SIMON137
02-07-2010, 12:28
این بسته مسته هاش ، غیر از پول خود بسته ، پول هم می اندازه جدا یا نه می تونیم تا پایان بسته مفت بهره ببریم ؟

MORINIO
03-07-2010, 13:29
سلام

این gprs همراه اول چجوری فعال میشه ؟ هر چی به 8088 sms میزنم فعال نمیشه ! از تو سایتش هم که میرم تو درخواست فعال سازی صفحه دومش نمیاد !

میتونم به طور دستی تنظیمش کنم ؟ گوشی هم 6700 اسلاید هست ...

behii
05-07-2010, 15:57
سلام
از دیروز هر کاری می کنم اینترنت وصل نمیشه , انگار کلا gprs غیر فعال شده باشه . مثلا Nimbuzz که میرم فقط دنبال wireless میگرده , از gprs تعریف شده تو گوشی استفاده نمی کنه . چرا ؟

masoud65
06-07-2010, 00:21
با سلام
ایا gprs همراه اول غیره فعال شده؟
من بسته شماره 3 را گرفتم یعنی 1 ماهه 1 روز کار کردم ولی دیگه کار نمیکنه.
گوشیم 3250 میباشد وصل کردم به pc کانکشن وصل میشه ولی صفحه مرورگرو باز نمیکنه
تو خود گوشی میزنه sorry error occoured:bad getway
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ایا کسی الان از gprs میتونه استفاده کنه؟؟؟؟؟؟؟؟/
yahoo id:masoudflasher
add me pleaz
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

masoud65
06-07-2010, 12:19
با سلام
ایا gprs همراه اول با یاهو مسنجر مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من gprs وصل به pc همه سایتارو باز میکنه ولی یاهو مسنجر sign in نمیشه.
لطفا راهنمایی کنید
yahoo i[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gifmasoudflasher

ehsan_iace
07-07-2010, 17:06
سلام

این gprs همراه اول چجوری فعال میشه ؟ هر چی به 8088 sms میزنم فعال نمیشه ! از تو سایتش هم که میرم تو درخواست فعال سازی صفحه دومش نمیاد !

میتونم به طور دستی تنظیمش کنم ؟ گوشی هم 6700 اسلاید هست ...

فعلاً که هم سایت‌شان مشکل دارد

و هم سیستم sms شان (8008)

انگار افزایش تعداد مشترکین اینترنت همراه اول به دلیل تبلیغات‌های پیش از پخش فوتبال‌های جام جهانی از تلویزیون کار دستشان داده و سیستم‌شان crash کرده است!؟

jamshidjap
21-07-2010, 17:44
واسه منم قطعه.
پس اينا پول چيرو ميگيرن. 10 تومن ميگيرن هيچ سرويسي هم نميدن اين کلاه برداريه مطلق به صورت علني هستش هيچ کاري هم نميتونيم بکنيم.

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

واسه منم قطعه.
پس اينا پول چيرو ميگيرن. 10 تومن ميگيرن هيچ سرويسي هم نميدن اين کلاه برداريه مطلق به صورت علني هستش هيچ کاري هم نميتونيم بکنيم.

Alishmas
21-07-2010, 23:40
سرعت همراه اول چطوره ؟

ايرانسل که خيلی افتضاح شده ، روزيه اول خوب بود اما الان خيلی خيلی سرعتش افت کرده !

wrongring
28-07-2010, 17:54
سلام سرعت همراه اول تو وب
خوبه ولي تو opera mini ‎خيلي خيلي كمه ؛ جيكار كنم لطفا كمك كنيد

darklord_8
01-08-2010, 01:39
سلام دوستان این تنظیمات اتصال رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
سایت خودشون که پکیده یا میگه امکان دریافت دیتا نداری زنگ بزن اینجا یا فرم نمیاد. خلاصه میپیچونه
کسی تنظیمات دستیش برای سونی اریکسون رو میدونه؟
ممنون

darklord_8
03-08-2010, 00:47
آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟

DaRiOuShJh
07-08-2010, 13:42
بچه ها من دیروز بالاخره موفق شدم GPRS ام رو فعال کنم
منتها هر کاری کردم این بخشی که تنظیمات برای گوشی رو میفرسته ارور میداد و نمیفرستاد
خلاصه دستی تنظیم کردم
ولی نمیدونم درست انجام دادم یا نه

hamzeh_golafshan
11-08-2010, 05:25
سلام

من بسته رویاییم فعال شده ولی یوزر و پسورد ندارم.

اصلا وصل به اینترنت نمیتونم بشم.

sardar ali
14-08-2010, 11:39
سلام اقا اینجور که از خبرها معلوم فعلا همه سر کاریم هیچ کس نتونسته gprs در همراه اول فعال کنه اونایی هم که تونستن میگن سرعتش خیلی پایین .... من رفتم امور مشترکین یه فرم داد گفت اینو پر کن ولی فکر کنم سر کاریه .... یه گوهی خوردن خودشونم موندن توش ..:41:

DaRiOuShJh
14-08-2010, 15:17
من فعال کردم
خیلی ساده بود
فقط میبایست آدرسش رو وارد کنید برای اینترنت
برای وپ یه آی پی هم لازم داشت

ولی کلا گرونه
سرعتش هم دانلود کردم رو 14 اینا بود ولی زیره یه مگ برام تقریبا 600 تومن تموم شد!!!

ALt3rnA
14-08-2010, 23:45
والا من هیچ فرمی پر نکردم اکسس پوینت رو که زدم فعال شد 240 تومن هم استفاده کردم ازش !

wrongring
16-08-2010, 15:23
منم هيج فرمي پر نكردم خود به خود فعاله؛ ولي ديكه غلط بكنم از اينترنت همراه اول استفاده كنم
بار اول حدود 5mb ‎استفاده كردم ؛32000 تومن پول اينترنت اومد
بار دوم يه بسته نامحدود يه ماهه فعال كردم كه به جاي ده هزار ؛ بيست هزار تومن تو قبضم اومد و كاملا مطمئن هستم قبل از اون ازش استفاده نكردم؛
يه مشكل ديكه هم اينه كه با opera mini ‎سرعت خيلي كند ميشه
از اين به بعد ديكه از همراه اول استفاده نميكنم و ايرانسل رو بهش ترجيح ميدم

darklord_8
18-08-2010, 02:16
خب نمیشه این تنظیمات دستی رو بگید ما هم فعال کنیم؟

aliiiiiii
18-08-2010, 23:56
با سلام
دوستان من جی پی ار اس ایرانسلو بدون هیچ مشکلی 1 هفته داشتم واستفاده میکردم الانم که 1 هفته ایرانسل تموم شده میخوام جی پی ار اس همراه اول امتحان کنم بسته 1 روزه رو فعال کردم و داخله گوشی راحت وصل میشه ولی وقتی که میخوام به کامپیوتر وصلش کنم کامپیوتر ارور 734 رو میده.در صورتی که ایرانسل هنوز راحت وصل میشه!!!!
ارور:
error734:the ppp linkcontorol protocol was terminated

jamshidjap
19-08-2010, 13:14
با ايرانسل و توسط کامپيوتر کار ميکنه ؟

javaad
20-08-2010, 11:27
سلام به همه دوستان ....قدیمی ...این سایت ....
یک سوال داشتم امیدوارم کمکم کنید .....
++++++++++++++++++++++++++
وقتی با سیم کارت همراه اول به اینترنت وصل میشم....با این مدل گوشی Samsung STAR5233

با این Error مواجه میشم....DNS Failed .
مشکل از کجا میتونه باشه ....دوستان...
+...نماز روزتون قبول...+:11:

javaad
21-08-2010, 12:20
کسی نیست جواب مارو بده
؟
ای بابا..خواهشا!

Royce
22-08-2010, 13:57
دوستان من یه مشکل با gprs همراه آخر دارم با چه شماره ای باید تماس بگیرم مشکلمو در میون بذارم؟اپراتورهاشون منظورمه

babialex
23-08-2010, 20:19
سرعت اینترنت همراه اول چطوره ؟ چطوری میشه ازش برای لپ تاپ استفاده کرد ؟

بسته 1 ماهه نامحدودش که 10 تومنه واقعا نامحدوده؟‌ سرعت دانلودش چقدره ؟

اگه گوشی ویندوز موبایل یا اندرویید باشه چطور ؟

یعنی طبق گفته های بچه ها این بسته رویایی 1 ماهه نامحدود 10 تومنی رو بگیرم بازم هزینه اضافه تر میندازه ؟؟؟؟؟!!؟!!؟؟؟

Davood_titan
27-08-2010, 08:54
من هر کاری میکنم  از خود سایت نمیتونم GPRS  رو وصل کنم 
مینویسه برای شما یه پیام میاد ولی از اون موقه هیچ پیامی نیومده  
میدونید چرا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میخوام بسته ی رویایی بر دارم   1 ماهه 
به نظر شما سرعتش خوبه 
من با ایرانسل وصل شدم  حدود 25 تا سرعت دانلود داشتم  
همراه اول چطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

silviyna
29-08-2010, 10:14
gprs همراه اول تو گوشی من نصبه تا پریروز هم ازش استفاده میکردم اما الان در روزه که نمی تونم به اینترنتش وصل شم و ارور میده که unable to connect internet ، تنظیماتش هم دستکاری نکردم.
علتش چیه چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

mohammad20ali20
01-09-2010, 17:31
دوستان در روزهای تعطیل غیر از پنج شنبه و جمه هم جزء طرح میشه؟

M A T I N
03-09-2010, 20:32
من از دیروز Gprs م قطع شده , 2 3 تا سیم کارت دیگه هم همین جوریه .... کسی مشکلی نداره ؟
شماره اپراتوری که میشه بهش زنگ زد چیه ؟

MORINIO
07-09-2010, 13:12
جمعه که کلآ gprs قطع بود !

به همون دلایل همیشگی ...

منم سوالم این بود که این بسته های نامحدود همراه اول ارزشش رو داره که 10 تومن بدیم واسه یک ماه و اینکه واقعآ نامحدوده ؟ !

DaRiOuShJh
07-09-2010, 20:52
والا برادر من خودم همچین یه مقدار استفاده کردم خیلی تخیلی حساب میکنه
برای همین ایرانسل هم گرفتم برای GPRS اینا

اونم 10 تومن نامحدودشه ولی حداقل خیالت راحته که همون قد که کم کرده استفاده میکنی

SIMON137
09-09-2010, 12:18
میشه این بسته رویایی رو روی یک گوشی فعال کرد بعد روی گوشی دیگه استفاده کرد ؟
مثلا روی یک گوشی من فعالش کنم ، سیم کارتم رو بذارم تو یه گوشی دیگه ، بسته همچنان فعاله ؟
از کجا میشه فعال بودنش رو چک کرد ؟
سرعت این بهتره یا ایرانسل ؟

mohsen1849
10-09-2010, 09:54
اره ميشه رو هر گوشي ذاشت.سرعت ايرانسل بهتره دانلودش سرعتش به 30مي رسه.

M . Sayid
11-09-2010, 12:58
دوستان یه سوال
توی شهری که من زندگی می کنم اینترنت همراه اول پشتیبانی نمیشه اما تو شهری که دانشگاه قبول شدم و باید برم پشتیبانی میشه

حالا می تونم اینترنت سیمکارتو فعال کنم یا نه ؟؟

shir_farhad
11-09-2010, 13:29
اره ميشه رو هر گوشي ذاشت.سرعت ايرانسل بهتره دانلودش سرعتش به 30مي رسه.

30 کیلو بایت؟ :18:

DaRiOuShJh
11-09-2010, 13:37
بله منم شنیدم
30-32 معادل 256 کلیوبیت هست!×!

البته من که نهایتا اونم لحظه ای تا 10 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نرفته

دوستان یه سوال
توی شهری که من زندگی می کنم اینترنت همراه اول پشتیبانی نمیشه اما تو شهری که دانشگاه قبول شدم و باید برم پشتیبانی میشه

حالا می تونم اینترنت سیمکارتو فعال کنم یا نه ؟؟ اگه تو یکی دو سال اخیر گرفته باشید فعال باید باشه
ولی بله مشکلی نداره
هر جا پوشش اینترنتش باشه خوب فعال میشه و میتونید استفاده کنید هر جا هم نباشه خوب غیر فعاله دیگه

ولی کلا من خودم دیگه با همراه اول هام اینترنت نمیرم یه دفه تصاعدی حساب میکنه میبینید سره 10 دقیقه 1000 تومن یا بیشتر اومده رو قبضتون!×!
معلومی نداره

راستی بچه های همراه اول مه 912 اینا دارن از اینجا میتونید میان دوره هم قبضتون رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنتها تا 24 ساعت تاخیر داره یعنی ممکنه الان استفاده کنید مثله من برید 100 تومن اضافه شده باشه ولی فردا یه دفه بشه 1100 تومن!!

SIMON137
11-09-2010, 14:00
جدیدا کسی تونسته بسته بخره ؟

MORINIO
11-09-2010, 14:46
من 2-3 روز پیش یه بسته 24 ساعته شو گرفتم و استفاده کردم ...

حدود 150 مگ هم دانلود داشتم ... سرعتش بد نبود من راضی بودم ... چون از اینترنت ایرانسل استفاده نکردم نمیتونم مقایسه ای بکنم ...

ضمنآ با sms فعالش کردم چون از طریق سایت نمیشد ...

SIMON137
11-09-2010, 15:58
من 2-3 روز پیش یه بسته 24 ساعته شو گرفتم و استفاده کردم ...

حدود 150 مگ هم دانلود داشتم ... سرعتش بد نبود من راضی بودم ... چون از اینترنت ایرانسل استفاده نکردم نمیتونم مقایسه ای بکنم ...

ضمنآ با sms فعالش کردم چون از طریق سایت نمیشد ...
الان من هرچی می زنم ، می نویسه شما با خطای غیر منتظره ای روبه رو شدید ، بسته بر روی موبایل شما فعال نمی باشد

MORINIO
11-09-2010, 17:05
الان من هرچی می زنم ، می نویسه شما با خطای غیر منتظره ای روبه رو شدید ، بسته بر روی موبایل شما فعال نمی باشد

از طریق سایت میری یا sms ؟

اگه با sms هم فعال نمیشه دیگه مشکل از خودشونه

SIMON137
11-09-2010, 17:38
از طریق سایت میری یا sms ؟

اگه با sms هم فعال نمیشه دیگه مشکل از خودشونه
از طریق سایت میرم
اول فکر کردم مشکل از گوشی هست ، ولی عوض کردم دیدم بازم ارور میده
با اسم ام اس چطوری فعال میشه ؟

MORINIO
11-09-2010, 21:53
از طریق سایت میرم
اول فکر کردم مشکل از گوشی هست ، ولی عوض کردم دیدم بازم ارور میده
با اسم ام اس چطوری فعال میشه ؟

شماره 1 رو به 8080 بفرستی 1 روزش فعال میشه هزینش 1000 تومن
شماره 2 یک هفته ای 5 تومن
شماره 3 یک ماهه 10 تومن
شماره 4 یک ماهه off peak قیمتش 3 تومن

فکر کنم اگه یه sms خالی به 8080 بفرستی لیست بسته ها رو برات میفرسته

DaRiOuShJh
11-09-2010, 22:36
برادر شما که استفاده کردی سرعتش اینا چه طوره؟
قطعی اینا هم داره؟
برای دانلود جواب میده تا حدی؟

اون 3 تومن شبونش چه طوره؟

SIMON137
12-09-2010, 14:19
برادر شما که استفاده کردی سرعتش اینا چه طوره؟
قطعی اینا هم داره؟
برای دانلود جواب میده تا حدی؟

اون 3 تومن شبونش چه طوره؟
یه اس ام اس زدم به 8080 ولی پاسخی دریافت نکردم
بدک نیست داریوش جان ، بیشتر بستگی به گوشی هم داره ولی در کل ، من تا اینجا استفاده کردم راضی بودم ، قطعی هم داره
برای دانلود هم فکر کن دیال آپه دیگه :دی

DaRiOuShJh
12-09-2010, 15:36
هه هه هه
جواب ندادن برادر امیر؟!×!:31:
پس چی ریختی فعال کردی
آره منم تست کردم نهایت 10 بود سرعت اونم لحظه ای
ولی ایرانسل گویا بهتره

فقط این همراهه اول نمیدونم چرا نجومی میاد یه دفه قیمتش
حساب کتاب درست حسابی نداره

میگم یه سوال دوستنیک ه طرح فعال کردن حالا 10 تومنی یا 3 تومنی مبلغه اضافه ای سره دوره غیر از این هزینه ها نیومده برای اینترنتشون؟

SIMON137
14-09-2010, 15:36
هه هه هه
جواب ندادن برادر امیر؟!×!:31:
پس چی ریختی فعال کردی
آره منم تست کردم نهایت 10 بود سرعت اونم لحظه ای
ولی ایرانسل گویا بهتره

فقط این همراهه اول نمیدونم چرا نجومی میاد یه دفه قیمتش
حساب کتاب درست حسابی نداره

میگم یه سوال دوستنیک ه طرح فعال کردن حالا 10 تومنی یا 3 تومنی مبلغه اضافه ای سره دوره غیر از این هزینه ها نیومده برای اینترنتشون؟
نه بابا جواب کجا بود :دی
قدیما فعال می کردم

من که ایرانسل ندارم ولی رفتم از این طلایی ها یه دونه شماره خط خودم رو خریدم
ولی فکر نکنم سر اینترنت مبلغ اضافه بیاد

s_paliz
14-09-2010, 16:15
من فقط اگه خونه نباشم روزی ۱-۲ بار کانکت میشم به تراوین. خیلی هم گرون درمیاد

SIMON137
14-09-2010, 16:21
من فقط اگه خونه نباشم روزی ۱-۲ بار کانکت میشم به تراوین. خیلی هم گرون درمیاد
همینطوری وحشتناک گرونه ، باید حتما بسته ای چیزی خرید وگرنه بیچاره می کنه آدم رو سر ماه

DaRiOuShJh
14-09-2010, 17:37
بابا من فقط نگاش کردم حدودا 5 دقیقه یه سر هم به جی میلم زدم
دیدم 800-900 انداخت بیهوش شدم چند ساعت
فکر کنم تو کما هم رفتم:31:

s_paliz
14-09-2010, 18:38
من که مثلا ماهی چند بار وصل میشم ارزش داره بسته بخرم؟

یه سری ۶تا۸ هزار تومن من پول gprs همراه اول دادم.:31: با این قیمت من توی خونه ۳۰ گیگ دانلود میکنم :دی

SIMON137
14-09-2010, 18:48
من که مثلا ماهی چند بار وصل میشم ارزش داره بسته بخرم؟

یه سری ۶تا۸ هزار تومن من پول gprs همراه اول دادم.:31: با این قیمت من توی خونه ۳۰ گیگ دانلود میکنم :دی
از این 3 هزار تومنیا بخر خوبه به کارت میاد
البته الان سیستمشون تعطیله خودشونم نمی دونن کی راه میفته ، گفتم کی مشکل برطرف میشه گفت معلوم نیست ، شما حالا هر روز امتحان کنید ببینید ، رفع شده یا نه :دی

silviyna
22-09-2010, 13:19
من با gprs همراه اول کانکت میشم، 2 تا سؤال دارم یکی اینکه میخوام بدونم اگه کامپیوتر رو به هر طریقی به اینترنت گوشی چه ایرانسل چه همراه اول کانکت کنیم، تو قبض تلفن پولی میفته یا نه؟؟؟؟؟

با خود گوشی وقتی با gprs کانکت میشیم اینترنت بدون فیلتر ارائه میده و همه سایتها بز میشه، حالا اگه با کامپیوتر کانکن شیم ( از طریق gprs ) باز هم اینترنتش بدون فیلتره یا نه؟؟؟؟؟؟

Mehdi.7600
22-09-2010, 20:16
آقا هزینه راه اندازی اینترنت همراه اول چنده؟

masood68a
24-09-2010, 16:28
آقا هزینه راه اندازی اینترنت همراه اول چنده؟
هزینه نداره.((رایگان)):20:

MOHAMMAD2010
27-09-2010, 15:42
بچه ها شرمنده این سوالو میپرسم احتمالا خیلی این سوال پرسیده شده
من اگه یه سیم کارت اعتباری همراه اول بخرم چه جوری باید gprs اونو فعال کنم ؟
یه نفر به صورت خلاصه ممنون میشم بگه

DaRiOuShJh
27-09-2010, 18:43
برادر برای چی اعتباریش رو میخوای؟
زمان داره شارژ هاش ها
منم دارم برای خودش قطع شده
برای gprs اش هم گمونم بگیرید فعال باشه خود به خدا
فقط اکسس پوینت اینا رو باید تنظیم کنی و ...

MOHAMMAD2010
29-09-2010, 13:30
من یه اعتباری همراه اول خریدم
چه جوری باید تنظیمات gprs روی 5800 فعال کنم ؟
تو سایت همراه اول اون قسمت درخواست فعال سازی gprs رو هم که مراحلشو میرم برام هیچ sms نمیاد !

Majid-6120
29-09-2010, 13:36
من یه اعتباری همراه اول خریدم
چه جوری باید تنظیمات gprs روی 5800 فعال کنم ؟
تو سایت همراه اول اون قسمت درخواست فعال سازی gprs رو هم که مراحلشو میرم برام هیچ sms نمیاد !

سلام

مشکل اکثریت همینه...!..هرموقع بخواد میفرسته........شاید با قرعه کشی اس ام اس میفرستن:31:.

چون هنوز سیستمه GPRS همراه اول کامل نیست واسه همین خیلی مشکل داره!.......باید ساخت!

iman_s
30-09-2010, 11:49
فكر كنم اگه به 8009 پيامك بفرستي جواب بگيري

ASADASANI2006
05-10-2010, 23:40
من همراه اول دارم و كوشي 3250با خود گوشي به راحتي به اينترنت وصل ميشم روي لب تابم هم pc suite‏ نصبه.
اتصال لب تاپ وگوشی با کابل یا بلوتوث برقرار میشود
وقتي خودم كانكشن ميسازم در مرحله ي:
Registering your computer on network
پيغام خطاي:
Error 734: The PPP link contorol porotocol was terminated.
ميده
و وقتي از خود pc suite‏ استفاده ميكنم اين پيام رو ميده
One Touch Access failed to establish a network conection.
Please check the connection settings.
بازم هم ميگم كه بدون هيچ مشكلي با خود گوشي به اينترنت ميرم.
نه در ایکس پی نه در سون نه با PCSUITقدیمی نه جدید با هیچکدام کانکت نمیشه. ولی وقتی سیم کارت همراه اول تو گوشی سونی اریکسون 510میاندازم سریع کانکت میشه تنظیمات روهم از سایت MCIگرفتم
اینم بگم که با ایرانسل3250 بدون هیچ مشکلی وصل میشه. هر کاری کردم درست نشد یه راه حل اساسی بگید ما رو هم خوشحال کنید .
تصاویر مراحل کانکت شدن ضمیمه است

تصاویر از اینجا دانلود شود حجم: 184kb

babialex
06-10-2010, 00:44
لطفا کمک

سیم کارتم همراه اوله و با تمام موبایل های قبلیم به راحتی از اینترنت gprs ام استفاده میکردم اما با این گوشی با اینکه تنظیمات گوشی رو هم از سایت mci با اس ام اس گرفتم باز هم نمیتونم از اینترنت استفاده کنم و این آیکون E و یا G اصلا نشون داده نمیشه که بفهمیم در چه وضعیتی هستیم !!

متاسفانه قبل خرید همه میگفتن استفاده از اینترنتش عالیه اما واقعا درد سر شده !!!!!

تنظیمات رو دقیق از اینجا گرفتم : با وارد کردن سریال گوشی تنظیمات گوشی رو میفرسته

همچنین این لینک که مشخصات گوشی رو میگیره :

خلاصه هر کاری میکنم نتونستم به اینترنت وصل بشم !!!!

MCCI Internet:
Set name: MCCI Internet
Access name: mcinet
Auth type: Normal
Protocol: HTTP
Proxy address: 0.0.0.0:80
Linger Time: 300
*
MCCI-GPRS:
Set name: MCCI-GPRS
Access name: mcinet
Auth type: Normal
Protocol: HTTP
Proxy address: 192.168.194.73:8080
Linger Time: 300

گوشی : سامسونگ 8500 wave
فریمور من بعد از آپدیت :
bada 1.0.2
jpjh2

MHGF
11-10-2010, 06:07
دوست من سلام

لازم نیست تو سایت همراه اول ثبت نام کنی یا اینکه به طور دستی تنظیمات رو ذخیره کنی کافــیه :
مدل گوشی خودتو به شماره 8008 ارسال کنی تا شرکت همراه اول تنظیماتی که مخصوص گوشی
شماست رو براتون بفرسته !!!!
موفق و موید باشید :11:

DARRE
14-10-2010, 00:28
سلام

من بسته نامحدود همراه اول رو فعال کردم روی گوشی w8010i ولی متاسفانه کار نمیکنه و پیام Conn.failure دریافت میکنم. لطفا در این مورد اطلاعاتی میتونید بدین خوشحال میشم.

مرسی مسعود:11:

pooyaabi
16-10-2010, 19:55
سلام
یه سوال
من پریشب gprs همراه اول رو فعال کردم
دیشب هم بسته رویایی 4 رو فعال کردم
خواستم ببینم حالا وقتی ساعت 23 به بعد کانکت میشم خودش خود به خود با همون رویایی کانکت میشه ؟ یا تنظیمات خاصی داره که بهش بگی با gprs معمولی کانکت شو یا با رویایی؟

Hadi King
16-10-2010, 19:59
سلام
یه سوال
من پریشب gprs همراه اول رو فعال کردم
دیشب هم بسته رویایی 4 رو فعال کردم
خواستم ببینم حالا وقتی ساعت 23 به بعد کانکت میشم خودش خود به خود با همون رویایی کانکت میشه ؟ یا تنظیمات خاصی داره که بهش بگی با gprs معمولی کانکت شو یا با رویایی؟

سلام . اگه شارژ کم نکرد خب داره از رویایی استفاه میکنه دیگـــه !
تنظیماتی چیزی نمیخــــواد ...
موفق باشید!:40:

pooyaabi
16-10-2010, 20:13
سلام . اگه شارژ کم نکرد خب داره از رویایی استفاه میکنه دیگـــه !
تنظیماتی چیزی نمیخــــواد ...

مشکل اینه که خط من ثابت هست
الان قبض میان دوره رو چک کردم تو سایت همراه اول
5000 تومن زده بود هزینه اینترنت
3000 تومن که خوب واسه فعال کردن بسته رویایی بوده
2000 دیگه هم شاید همون شب اول با نت معمولیش وصل شدم
به هر حال من امشب هم کانکت میشم و قبض رو دوباره فردا چک می کنم می بینم چی میشه

Hadi King
17-10-2010, 00:15
مشکل اینه که خط من ثابت هست
الان قبض میان دوره رو چک کردم تو سایت همراه اول
5000 تومن زده بود هزینه اینترنت
3000 تومن که خوب واسه فعال کردن بسته رویایی بوده
2000 دیگه هم شاید همون شب اول با نت معمولیش وصل شدم
به هر حال من امشب هم کانکت میشم و قبض رو دوباره فردا چک می کنم می بینم چی میشه

خط منم دائم هستــــش موقعی که ADSL قطع میشـــه یه 24 ساعـــت میفرستم برا خودم و وصل میشـــم :46:
از همین اینترنت 24 ساعت کم میکنــــه و مشکلی ندارم :20:

pooyaabi
17-10-2010, 20:06
خوب قبض رو امروز چك كردم و هزينه اي اضافه نشده بود
يعني خودش ساعت 11 به بعد با همون بسته كانكت ميشه

underworld
28-10-2010, 13:01
سلام دوستان
من از دیروز صبح تا حالا دیگه نمیتونم از gprs استفاده کنم
گوشیم Sony erricson P990i هستش
اونموقع هایی که به اینترنت وصل میشدم مینویشت GPRS: Attached
ولی حالا مینویسه GPRS: Detached
من تنظیمات روی گوشیم رو چک کردم مشکلی نداره
یعنی مشکل از کجاست؟

Milad4171
28-10-2010, 14:34
من از دیروز صبح تا حالا دیگه نمیتونم از gprs استفاده کنم
گوشیم Sony erricson P990i هستش
اونموقع هایی که به اینترنت وصل میشدم مینویشت GPRS: Attached
ولی حالا مینویسه GPRS: Detached
من تنظیمات روی گوشیم رو چک کردم مشکلی نداره
یعنی مشکل از کجاست؟
شبکه ی همراه اول این روزا خیلی دچار اختلال میشه!!
واسه منم خیلی شد که شبا یهو قطع شد یا یه چند ساعت بلکل قطی داشتم.
یه مدت هم که آمار قطعیم به 10روز هم رسید. معمولا مشکل از اون مرکزی هست که دارین استفاده میکنین.
اگه روی گوشی موقع باز کردن صفحه بهتون پیغام میده که شبکه دچار مشکل شده و اینا، شک نکنین همینه!!

Milad4171
28-10-2010, 14:40
من این تاپیک رو اتفاقی دیدم.
ما سه تا تاپیک در مورد این موضوع توی بخش اینترنت و شبکه داریم!!!!
تمام دوستانی هم که دارن از این قابلیت روی PC و لپ تاپ استفاده میکنن توی اون تاپیک میان!! هم تجربه شون روی این کار بیشتر شده هم واقعا دارن از سیم کار به عنوان اینترنت استفاده میکنن

دلیلش هم چندین بار مطرح شده( بهتره این تاپیک فقط به عنوان اخبار بمونه)

چون زمانی که شما از اینترنت گوشی روی سیستم استفاده میکنین ارتباط مخابراتی از دسترس خارج میشه. امکان ارتباط با کسی که با گوشیش روی سیستم داره از اینترنت استفاده میکنه وجود نداره و اگه هم وجود داشته باشه شاید کمتر از 40 درصد اتفاق می افته!!
+
بلکل
خواستم بگم اگه این بخش به عنوان خبر بمونه در مورد GPRS خیلی خوب میشه.پراکندی مطالب کمتر رخ میده!

اسم تاپیک ها هم در بخش اینترنت و شبکه:

بحث و بررسی سرویس EDGE همراه اول
بحث و بررسی سرویس EDGE ایرنسل
معرفی دانگل سیم کار برای استفاده از EDGE اپراتور های همراه اول ، ایرنسل!

:46:

Hadi King
28-10-2010, 14:43

سلام . برای من که اینجوری بود تا موقعی که اعتبـار بسته داشتــم استفاده ازش میکرد :46:
بعد که تموم میشــد مسج میومــد که اعتبار بسته تموم شد ...

Milad4171
28-10-2010, 14:55
سلام

من بسته نامحدود همراه اول رو فعال کردم روی گوشی w8010i ولی متاسفانه کار نمیکنه و پیام Conn.failure دریافت میکنم. لطفا در این مورد اطلاعاتی میتونید بدین خوشحال میشم.
مرسی مسعود:11:
دو تا مورد داره:
ا - تنظیمات شبکه رو انجام ندادین
2- شبکه شما دچار اختلال شده!
اگه تنظیمات انجام شده باشه و GPRS هم روی سیم کارتتون فعال شده باشه ، چه تعرفه ها رو فعال کنین چه نکنین باید رسیو داشته باشین!!
از اپرا مینی روی گوشی استفاده کنین! از سایت اپرا میتونین دانلود کنین!
معمولا Browser های خود گوشی زیاد جالب نیستن!

آره خوب.
مثل تمام تعرفه های زمان بندی شده
شبکه هی ADSL شبانه که دانلود رایگان داره
خطور دیال اپ که به شبانه هاش نصف قیمت هست!
شما بهتره ساعتتون رو با ساعت دقیق مد نظر تنظیم کنین! من یک دوره شبانه استفاده کردم و مشکلی نداشتم همون 3 تومن رو کم کرد.کلا واسه نت 3200 تومن اومد ، که اون 200 تومن رو قبلا واسه تست استفاده کرده بودم!

ehsan_iace
28-10-2010, 18:10
سلام

این خدمات ویژه در قبض تلفن چه صیغه‌ایی است؟

جواب‌اش در سایت همراه اول:

سرويس فاکس و ديتا:

سرويس فكس و ديتا در تلفن همراه اين امكان را به مشتركين مي‌دهد كه در حين حركت و در جايي كه برقراري ارتباط به وسيله تلفن ثابت ميسر نمي‌باشد در صورت آنتن‌دهي بتوان فكس و ديتا را از طريق تلفن همراه ارسال و دريافت نمود. سرعت ارسال و دريافت اطلاعات kb/s ٦/٩ مي‌باشد كه با بهره‌گيري از فناوري GPRS اين سرعت به kb/s ١٧٠ مي‌رسد.

با اعلام تقاضاي سرويس فكس و ديتا از سوي مشترك، يك شماره براي فكس و يك شماره براي ديتا در مركز سوئيچ تلفن همراه به منظور دريافت فكس و ديتا اختصاص مي‌يابد. هزينه آبونمان سرويس فكس و ديتا در هر دوره براي هر كدام 100.000 ريال مي‌باشد و ميزان شارژ در زمان برقراري ارتباط همانند هزينه مكالمه است.

shahramcat
30-10-2010, 12:16
سلام

من دیروز یک امتحانی کردم ....

صفحه اینترنت رو که اصلا باز نکرد اما سرعت دانلود بد نبود .... پینگ هم که افتضاح روی 1400 بود !

دوستان دیگه که امتحان کردن صفحات رو باز میکنه ؟

ممنون

ABEL
30-10-2010, 13:24
سلام
من تست زدم صفحه باز میکنه اما سرعتش خوب نیست واسه گشت گذار.اما سرعت دانلودش خوبه.
ولی ایرانسل سرعتش بیشتره راحت صفحه باز میشه.
موفق باشید.

mrmostafa
30-10-2010, 15:07
من الان ميخوام اينترنت adsl از مخابرات بگيرم. اگر با اينترنت همراه اول كه الان نامحدود 1 ماهه رو 10 هزار تومان ميده با مخابرات يكي هست رو براي گوشي فعال كنم و از طريق گوشي با كامپيوتر خونه كار كنم از نظر سرعت فرقي نداره همون هست يا برم از مخابرات بگيرم ؟؟؟؟ ميخوام 2 تا اينترنت نگيرم و يه موقع هم با گوشي خواستم اينترنت داشته باشم ولي بيشتر خونه استفاده ميكنم

ABEL
30-10-2010, 18:37
دوست عزیز بهتره بگیری چون سرعت adsl در برابر gprs قابل مقایسه نیست gprs قعطی داره در برخی مواقع صفحه نمیاد یا در کل وصل نمیشه.
موفق باشید.

younes_ysf
31-10-2010, 00:03
سلام به همگی. من یه مشکل با سیم کارت اعتباری همراه اولم دارم. gprs سیم کارت فعاله. گوشیم هم این قابلیت رو ساپورت میکنه اما هرکاری میکنم به اینترنت وصل نمیشه همش میگه bad gate way تنظیماتش هم تازه نصب کردم.رو گوشی های دیگه هم امتحان کردم. فقط سیم کارت من کار نمی کرد. به نماندگی مخابرا تو شیراز هم رفتم جواب درست حسابی نداد گفت گوشیت مشکل داره وگرنه تو سیستم نشون میده که اینترنت واست فعاله. کسی میدونه مشکل چیه؟ سیم کارتم هم mci هستا

Milad4171
31-10-2010, 10:52
سلام به همگی. من یه مشکل با سیم کارت اعتباری همراه اولم دارم. gprs سیم کارت فعاله. گوشیم هم این قابلیت رو ساپورت میکنه اما هرکاری میکنم به اینترنت وصل نمیشه همش میگه bad gate way تنظیماتش هم تازه نصب کردم.رو گوشی های دیگه هم امتحان کردم. فقط سیم کارت من کار نمی کرد. به نماندگی مخابرا تو شیراز هم رفتم جواب درست حسابی نداد گفت گوشیت مشکل داره وگرنه تو سیستم نشون میده که اینترنت واست فعاله. کسی میدونه مشکل چیه؟ سیم کارتم هم mci هستا.

داره میگه دیگه .میگه تنظیمات درست انجام نشده.
تنظیمات رو دوباره رو گوشی انجام بدین!!!
و بعد بریو تو بخش تنظیمات شبکه بگین ------ رو چی زده و آیا Getway چیزی زده یا نه!؟
+
سوالتون رو اینجا بپرسین:

younes_ysf
31-10-2010, 14:36
داره میگه دیگه .میگه تنظیمات درست انجام نشده.
تنظیمات رو دوباره رو گوشی انجام بدین!!!
و بعد بریو تو بخش تنظیمات شبکه بگین ------ رو چی زده و آیا Getway چیزی زده یا نه!؟

مگه تنظیمان باید چجوری انجام شه؟ همونی که همراه اول واسم فرستاده ذخیره کردم. منکه دستکاریش نکردم
چک کردم ادرس ------ سرور نداره.پورت 8080 هست همین

ehsan_iace
31-10-2010, 14:52
اگر یکی از بسته ها را برای همراه دائمی فعال کنم هزینه اینترنت فقط همان هزینه بسته است یا هزینه‌های جانبی هم دارد؟

mrmostafa
31-10-2010, 15:30
يعني الان ديگه همراه اول من GPRS فعال هستش كار نميكنه تا يه بسته براش بخري؟؟؟ چون قبلا وصل ميشدي داخل اينترنت ميرفتي كار ميكردش؟!!

Milad4171
31-10-2010, 16:22
من فکر کنم جواب دادم.همراه اول تازگیا خیلی زیاد دچار اختلال شبکه میشه!!
شما مشکل اس ام اس یا تلفن ندارین؟؟ البته خیلی نمیشه ربطش داد به هم دیگه ولی خیلی وقتا روی مکالمه و اینا هم تاثیر میگذاره

Spiffy
02-11-2010, 18:01
سلام تعرفه هاي اينترنت همراه اول تغيير نكرده؟
به ازاي هر كيلوبايت چقدر از جيبمون ميره؟

Milad4171
02-11-2010, 18:28
کیلوبایتی 3 ریال
ولی شما تعرفه ی نامحدود رو اگه فعال کنین همون مقدار کم میشه

روزانه هزار تومان - هفتگی 5هزار تومن - ماهیانه 10 هزار تومن - ماهیانه شبانه ( از 11 تا 8 صبح ) 3 هزار تومنه
همشون هم نامحدود.

شما باید وارد سایت بشین و از اونجا بسته ها رو فعال کنین!!

DaRiOuShJh
02-11-2010, 18:32
فکر نکنم تغییره خاصی کرده باشه
در هر صورت که من با ایرنسل میرم با اینکه گرونتره ولی باز مطمئن تره

Spiffy
02-11-2010, 18:44
در هر صورت که من با ایرنسل میرم با اینکه گرونتره ولی باز مطمئن تره
از چه نظر مطمئن تره؟

تاريخ عضويت: Sep 2009
محل سكونت: تهران

کیلوبایتی 3 ریال
ولی شما تعرفه ی نامحدود رو اگه فعال کنین همون مقدار کم میشه

روزانه هزار تومان - هفتگی 5هزار تومن - ماهیانه 10 هزار تومن - ماهیانه شبانه ( از 11 تا 8 صبح ) 3 هزار تومنه
همشون هم نامحدود.

شما باید وارد سایت بشین و از اونجا بسته ها رو فعال کنین!!
الان يعني هر كيلو 3 ريال اما اگه نامحدودو فعال كنم روزانه حساب ميشه؟؟
يعني اگه از اينترنت استفاده كنم يا نكنم روزانه هزار و هفتگي 5 هزار مياد؟

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

راستي اگه كيلوبايتي 3 ريال محسوب ميشه ، اونوخت يعني هر مگابايت 30 تمن ميشه؟ يا 300 تمن؟
پس اگه 30 تمن بود هر گيگي ميشه 308 تمن؟

Milad4171
02-11-2010, 18:58
آره
ولی دیگه کمتر کسی این کارو میکنه. کسی که با نت زیاد کار کنه تعرفه رو فعال میکنه هرچی رو فعال کنی چه استفاده کنی چه نکنی از حسابت کسر میشه ولی اگر تعرفه فعال کنی همون مقداری که تعرفه رو خریدی کسر میشه . هرچقدر بری نت هیچ اتفاقی نمی افته . الان خیلی از دوستان با همین موضوع دارن اینترنت رو استفاده میکنن و حتی روی سیستم!!
رو PC
خیلی کار آمده و از نظر هزینه ها به صرفه هست!

Spiffy
02-11-2010, 19:24
نظر شما چيه؟
سرعتش خوبه؟
معايبش چيه؟
حوصله سر ببره؟

DaRiOuShJh
02-11-2010, 19:33
آره اگه 16 کامل بگیره یه 24 ساعته رو شما میتونی با 1000 تومن بگیری و حدوده 1 گیگ و اندی دانلود کنی
حساب کن همین قد رو بخوای همینطوری بگیری چند هزار تومن میشه!!:31:

Spiffy
02-11-2010, 19:39
ممنون رفقا الان من چطوري نامحدود بشم؟اينترنتمو ميگم
كدوم سايت رو ميگيد؟ همراه اول؟

DaRiOuShJh
02-11-2010, 20:18
باید بری تو سایته همراه اول ببینی چی ریختیه
من با همراه هه اول یه بار رفتم برای هفت پشتم بسه
ایرانسل که کد داره میزنی فعال میکنه

Milad4171
02-11-2010, 21:02
البته نمیشه دقیقا گفت خوب نیست . همونطوری که گفتم کاملا بستگی به منطقه داره
الان من از همراه اول دارم استفاده میکنم . رسیوم هم حدودا بین 20 تا 25 هست!
باید هر دو رو تست کنین!!

شما یه کاری کن
اگه روی گوشیتون اپرا مینی داری وارد اپرا مینی شو
وارد سایت یوتوپ شو
یه کلیپی رو اجرا کن
ببین چقدر طول میکشه بافر کنه!
اگه زود بافر کرد یعنی سرعتش خوبه
این یه تست معمولی هست که ببینی سرعتش خوبه یا نه!!

DaRiOuShJh
02-11-2010, 21:14
یوتیوب مگه فیل نیست
یه فایل رو دانلود کنه به نظرم بهتره
یه فایل 1 مگی یا اینا با لینکه مستقیم

میگم برادر همراهه اول شما سیم کارت اعتباری داری یا دائمی؟
من جفتش رو دارم
خوبه؟
من یه بار 5 دقیقه وصل شدم 1600 اینا اومد:31:

DaRiOuShJh
02-11-2010, 21:26
نکاتی که مشترکین می بایست قبل از فعال سازی بسته ها بدانند:

۱-برای استفاده از بسته های رویایی، فعالسازی سرویس اینترنت همراه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(GPRS) ضرورت دارد. همچنین میتوانید با ارسال پیامک به شماره ۸۰۸۸ ثبت نام نمایید.
۲-مناطق تحت پوشش GPRS همراه اول عبارتند از کلیه شهرهای استانهای تهران، گیلان و مازندران و مراکز استان ها و مناطق آزاد تجاری و ... .
۳- در سیم کارتهای اعتباری، با خرید هر بسته، مبلغ بسته از اعتبار مشترک کسر می گردد.
۴- در سیم کارتهای دائمی، با خرید هر بسته، مبلغ بسته در صورتحساب دوره آتی منظور می گردد.
۵- بعد از غیر فعال شدن بسته ها ( اتمام مدت زمان بسته های خریداری شده) سرویس اینترنت همراه اول فعال بوده وبا تعرفه های جاری (زمان peak از ۸ صبح الی ۲۳ معادل ۸ ریال و زمان OffPeak از ۲۳ الی ۸ صبح و روزهای تعطیل رسمی معادل ۲ ریال) محاسبه میگردد
۶- استفاده از بسته ها در زمان قطع ارتباط تلفن همراه، امکان پذیر نبوده و اعتبار بسته به دوره بعد انتقال نمی یابد.
۷- تکرار استفاده از بسته ها پس از مدت اعتبار بسته، به خرید مجدد مشترک بستگی دارد.
۸- نظر به اینکه در هر زمان تنها می توان از یک بسته استفاده نمود، درخواست فعال سازی بسته جدید پس از 24 ساعت باعث لغو بسته جاری و پرداخت هزینه مجدد می گردد.
۹- بسته های یاد شده جهت استفاده کاربران عادی (Home Sector) مییاشد.

Milad4171
02-11-2010, 22:08
درسته .فیلتره!
ولی

اگر اپرا مینی داشته باشی خودش شیلتر رو رد میکنه. من خیلی وقتا واسه فیس بوک چک کردم با اپرا از روی گوشی میرم. مثل وی پی ان عمل میکنه!
اگه تا حالا باهاش برخورد نداشتی از این سایت برو دانلودش کن!

مدل گوشی رو پیدا کن.
اگه میخوام فارسی هم ساپورت کنه برو تو Other و فارسی رو انتخاب کن( فکر کنم تو بخش آسیا فارسی باشه)

من دائمی دارم.
خوب شما تعرفه ی 1 روزه رو فعال کن که 1000 تومنه!! خیالت هم راحت راحت باشه!!!

DaRiOuShJh
02-11-2010, 23:39
دارم اپرا مینی رو
ولی باهاش زاید اینترنت گردی ندارم
عجیبه یعنی اپرا توربوش بازه؟
تو خوده اپرا رو که بستن وصل نمیشه به سرورش

حالا باید تست کنم ولی اول گوشی رو بگیرم
هر کدوم رو یه هفته تست میکنم
هم ایرانسل هم همراهه اول
ببینم کدوم مرد تره

SIMON137
03-11-2010, 00:15
دارم اپرا مینی رو
ولی باهاش زاید اینترنت گردی ندارم
عجیبه یعنی اپرا توربوش بازه؟
تو خوده اپرا رو که بستن وصل نمیشه به سرورش

حالا باید تست کنم ولی اول گوشی رو بگیرم
هر کدوم رو یه هفته تست میکنم
هم ایرانسل هم همراهه اول
ببینم کدوم مرد تره
من تست کردم دادا همراه اول بهتر بود

ولی شنیدم این اپرا مورد داره ، نباید توش یوزر و پس زد ، یعنی تو اکانت هاتون لاگین نکنید ، خطرناکه !

DaRiOuShJh
03-11-2010, 02:34
ایول
برادر امیر یعنی همراهه اول بهتره؟
عجیبه من یه بار تست کردم داشت جون میکند اینجا:31:
در هر صورت راحت تره شارژ کردنش از سایت شارژ میکنه آدم میاد رو قبض

کلا اونطوری که همه چی مورد داره و احتماله سرقت اطلاعات هست
ولی کلا عجیبه که فیل نشده تو GPRS

تو مخابرات که هر چی شرکته فیل شده

Spiffy
03-11-2010, 21:19
ميگم از كجا بفهميم چقد از اينترنت استفاده كرديم؟

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

راستي سايت همراه اول و مراحل نامحدود كردنو ميخواستم و اينكه حرف آخرتون چيه نامحدود كنم يا نه؟

Spiffy
04-11-2010, 11:43
بچه ها من نامحدوده يك ماهه رو فعال كردم حالا وقتي ميخوام از طريق كامپيوتر و با اتصال موبايل به كامپيوتر ، كانكت بشم اين ارور رو مياره: اما تو خوده موبال كه بخوام برم اينترنت اروري نميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MZN84
04-11-2010, 12:27
گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کن و مطمئن شو که ویندوز اونو شناخته.بعد یه کانکشن دایل آپی بساز و مودمشو همون مودم گوشی انتخاب کن.یوزر و پس چیزی ننویس.شماره هم #99* باشه.تنظیمات موبایل هم نمیخواد. با بلوتوث هم میشه ولی باید نرم افزارشو داشته باشی.

Spiffy
04-11-2010, 13:15
ممنون رفيق مشكل حل شد
حالا ميگم هر چي استفاده كنم تو اعتبارش هيچ اتفاقي نميافته؟
همون 10 تمن كه گفتن كم ميشه؟
اگه اينطور نباشه يه وقت وسط دانلود اعتبار تموم بشه ميمونم هااااااا

MZN84
04-11-2010, 13:44
خواهش میکنم.
هیچ پولی کم نمیشه اگه 10 تومن قبلا موقع فعال سازی از حسابت کم شده باشه.
یک توصیه: حتما از سیمکارت اعتباری استفاده کن حتما.
موفق باشی

Milad4171
04-11-2010, 13:47
نه
کم نمیشه
البته ایرانسل تازگیا قاطی کرده. من اینترنت یه روزه رو یه روز فعال کردم واسه من بست هی افزایشی هفتگی رو فعال کرد!!
:31:

Spiffy
04-11-2010, 13:51
یک توصیه: حتما از سیمکارت اعتباری استفاده کن حتما.
نه الان سيم من دائميه از او TCI هاست ماله 9 سال پيشه:31:
ممكنه چه مشكلي پيش بياد؟

Milad4171
04-11-2010, 14:15
نه عزیز. من الان با دائمی بسته گفتم و دارم جواب شما رو میدم!!!!
هیچ مشکلی نیست!!
:46:
بچه ها خیلی شکاک شدن. تا حالا که موردی از همراه اول گزارش نشده!!!
ولی ایرانسل یکم ناجوره!!!!

Spiffy
04-11-2010, 14:18
ممنونم مرسي داداشي
آره بايد هم شكاك بود و البته مهم پولش نيست اصلا
مهم اينه كه اسكل اپراتور نشيم

Milad4171
04-11-2010, 14:18
راستی . توصیه میکنم واسه فعال سازی از طریق سایت اقدام کنی
حتما آدرسش رو بلدی دیگه؟
MCI.IR

Spiffy
04-11-2010, 18:41
آره فعال كردم (ظهر) الانم دارم استفاده ميكنم فكر كنم 100 مگابايتي شده تا حالا
اما اكثر اطرافيان بهم ميگن به اقتضاي سنت خيلي سوال ميپرسي (14) واسه همين يه چيزو زياد ميپرسم
الان دو سه روز ديگه ميام بازم ميپرسم آقا نكنه به علاوهي 10 تمن حساب شده، بازم بياد روش و از اين حرقا ديگه:31:
در كل مرسي

Milad4171
04-11-2010, 20:24
نه. شما مطمعن باش درسته!! ( اگه میخوای مطمعن بشی که تعرفه فعاله. میتونی دوباره بری تو اون سایت و مثل وقتی میخوای تعرفه فعلا .کنی تعرفه رو انخاب کنی بعد یه پیغام بهد میده که شما تعرفه ی فعال دارین. میخواین یکی دیگه رو بگیرین؟
این یعنی تعرفه ات هنوز کار میکنه!!
محدود عزیز! من سه ماهه میانگین 15 گیگ دانلود میکنم!! :5:

DaRiOuShJh
04-11-2010, 22:13
برای محکم کاری هر روز یه سر برید اینجا چک کنید قبضتون رو:

DaRiOuShJh
04-11-2010, 22:22
محدود عزیز! من سه ماهه میانگین 15 گیگ دانلود میکنم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی ماهی 15 گیگ برادر؟اگه باشه ا هیچی بهتره بد نیست
چند ساعت تو روز دانلود میکنی
یه مقدار جزئیات رو بگو برادر
گوشیت چیه؟ داغ میکنه نمیکنه؟

ABEL
04-11-2010, 22:50
سرعت دانلود که میکنی چقدره؟

darklord_8
09-11-2010, 23:10
سلام دوستان
با توجه به اینکه ایرانگل چند روزیه که سرعت رو به حداقل ممکن رسونده گفتیم کوچ کنیم به سیستم همراه آخر :دی
الان وضع سرعت چطوره؟ ارزش داره یه ماهه بگیرم؟
ممنون

Spiffy
10-11-2010, 11:04
نه بابا كشت منو اين
يه چيزي دانلود ميكني تا 5 بالا ميره اما يهو ؟ ميشه و كل دان ميپره
خيلي مزخرفه

Lady parisa
16-11-2010, 10:20
من با گوشی p990نتونستم استفاده کنم.تنظیماتم کار نمی کنه!!!!!!!!!

vista7
18-11-2010, 10:43
ببخشید اینجا پست میزنم اخه حوصله ندارم کل تاپیک رو بخونم
من تنظیمات گوشی خودم رو گرفتم و سیو کردم و تا یه مدت کار میکرد؛ بعد یه مدت که گوششی خراب شد مجبور شدم Reset to factory setting رو بزنم و از اون به بعد دیگه gprs کار نکرد دوباره رفتم تنظیماتش رو گرفتم ولی فایده نداره و دیگه نمیتونه وصل بشه

راه حلی هست؟

مدل گوشی من : Nokia 6303 Classic

ممنون

Bret_Hart
18-11-2010, 10:59
ببخشید اینجا پست میزنم اخه حوصله ندارم کل تاپیک رو بخونم
من تنظیمات گوشی خودم رو گرفتم و سیو کردم و تا یه مدت کار میکرد؛ بعد یه مدت که گوششی خراب شد مجبور شدم Reset to factory setting رو بزنم و از اون به بعد دیگه gprs کار نکرد دوباره رفتم تنظیماتش رو گرفتم ولی فایده نداره و دیگه نمیتونه وصل بشه

راه حلی هست؟

مدل گوشی من : Nokia 6303 Classic

ممنون
هیچ ارور خاصی نمیده یا کلا کار نمیکنه؟

vista7
18-11-2010, 11:02
هیچ ارور خاصی نمیده یا کلا کار نمیکنه؟

میزنه داری کانکت میشه ولی هیچ اثری نداره

حتی یه بار حدود یک ساعت ولش کردم تا وصل بشه ولی وصل نشد :31:
شما هم همین مشکل رو داری؟

Bret_Hart
18-11-2010, 11:06
میزنه داری کانکت میشه ولی هیچ اثری نداره

حتی یه بار حدود یک ساعت ولش کردم تا وصل بشه ولی وصل نشد :31:
شما هم همین مشکل رو داری؟

نه من ایرانسل دارم.
1-مطمئن بشید که نظیمات درسته
2-مطمئین بشید که موبایل درسته
3-مطمئن بشید که یه جای کانکت بشید که آنت خوب بده
4-در آخر مطمئن بشید کسی دیگه این مشکل رو داره یا نه

vista7
18-11-2010, 11:09
نه من ایرانسل دارم.
1-مطمئن بشید که نظیمات درسته
2-مطمئین بشید که موبایل درسته
3-مطمئن بشید که یه جای کانکت بشید که آنت خوب بده
4-در آخر مطمئن بشید کسی دیگه این مشکل رو داره یا نه

تنظیمات که درسته چون عین دفعه پیش نصبش کردم

موبایل درسته؟:31: یعنی چی؟! مگه موبایل هم غلط میشه؟

محل کانکت هم جایی هست که قبلا وصل میشدم و کار میکرد

والا مورد آخر رو نمیدونم باید ببینیم دوستان هم این مشکل رو دارند یا نه؟

ممنون از راهنماییتون

کسی راه حل دیگه ای نداره؟

Spiffy
18-11-2010, 17:05
سرعتش خيلي كم شده
راستي بچه ها الان 8 روز مونده كه تموم بشه بستم
اگه روز 7 ام برم و درخواست لغو بدم ، 10 تمنو حياب ميكنن؟(بسته 3 رو فعال كرده بودم):31:

DARRE
19-11-2010, 17:07
سلام،

من پاکت 10000 تومنی اینترنت همراه اول رو فعال کردم ولی بعد از 20 روز صورتحساب میاندوره را چک کردم 25000 تومان اینترنت نوشته. کسی میدونه حریان چیه؟ اگه اونطور که توی بعضی فروم ها دیدم محدودیت 7-8 گیگ داره که این نامحدود نمیشه. الان احساس میکنم قربانی خیلی ها مثل من قربانی یک کلاه برداری جمعی شده اند.
لطفا یکی بگه اینطور نیست! نوی سایتشون mci.ir که چیزی پیدا نکردم.
:20:

خیلی چاکریم

DARRE
19-11-2010, 17:12
سلام،

من پاکت 10000 تومنی اینترنت همراه اول رو فعال کردم ولی بعد از 20 روز صورتحساب میاندوره را چک کردم 25000 تومان اینترنت نوشته. کسی میدونه حریان چیه؟ اگه اونطور که توی بعضی فروم ها دیدم محدودیت 7-8 گیگ داره که این نامحدود نمیشه. الان احساس میکنم قربانی خیلی ها مثل من قربانی یک کلاه برداری جمعی شده اند.
لطفا یکی بگه اینطور نیست! نوی سایتشون mci.ir که چیزی پیدا نکردم.
:20:

خیلی چاکریم
ببخشید تکراری شد این دیلیتش کجاست؟

Milad4171
19-11-2010, 17:43
نه. من نمیدونم دلیلی اون مبلغ چی هست ولی خود من 10 روز دیگه 4 اومین بسته ام تموم میشه و به طور میانگین 15 گیگ دانلود داشتم. بیشتر از این هم اگه کسی بخواد دانلود کنه ربطی به نامحدود بودن نداره، میشه سوء استفاده !
چون پهنای باند GPRS خیلی خیلی کمتر از شبکه های فیبری و وایمکسه!!!
ولی به طور میانگین 10 تا 15 گیگ رو میشه دانلود کرد!!
هیچ محدودیتی هم وجود نداره!!
اگه طبق قانون استفاده کنی
متاسفانه هرچیزی که به نام نامحدود عرضه میشه ازش سواستفاده میشه!!!! واسه همین روی همین نامحدود بودن هم باید قانونی گذشته بشه . مثل وایمکس ایرانسل!!!

به نظر شما یکی بیاد در ماه 150 گیگ دانلود کنه و شبکه رو شلوغ کنه!!! نباید قانون کاری کنه؟
حتما یه دلیلی وجود داره که بیشتر شرکت ها دارن تعرفه رو محدود ارائه میکنن!!!

DaRiOuShJh
19-11-2010, 20:15
میلاد برادر بابا خییلی کمه که
من دیروز ت 24 ساعت ایرانسلم رو فعال کردم 1.2 گیگ دانلود کردم باهاش
اینا میگن نامحدود یعنی باید نامحدود باشه
خوب مثله آدم بگن مثلا 15 گیگ 10 تومن در یک ماه
من برای همین موضوعات 912 و 919 رو استفاده نمیکنم
کم نمیدزده چون اعتباری هم نیست 912 هر چی بخواد دلبخواهی میکشه رو حساب بدونه هیچ حساب و کتابی

کلا من شخصا این رویه کاریه شرکت ها رو قبول ندارم حتی شانل هم شنیدم از این حرکت ها میزنه
خدا رو شکر داتک که نامحدودش واقعا نامحدوده

DARRE
19-11-2010, 20:27
نه. من نمیدونم دلیلی اون مبلغ چی هست ولی خود من 10 روز دیگه 4 اومین بسته ام تموم میشه و به طور میانگین 15 گیگ دانلود داشتم. بیشتر از این هم اگه کسی بخواد دانلود کنه ربطی به نامحدود بودن نداره، میشه سوء استفاده !
چون پهنای باند GPRS خیلی خیلی کمتر از شبکه های فیبری و وایمکسه!!!
ولی به طور میانگین 10 تا 15 گیگ رو میشه دانلود کرد!!
هیچ محدودیتی هم وجود نداره!!
اگه طبق قانون استفاده کنی
متاسفانه هرچیزی که به نام نامحدود عرضه میشه ازش سواستفاده میشه!!!! واسه همین روی همین نامحدود بودن هم باید قانونی گذشته بشه . مثل وایمکس ایرانسل!!!

به نظر شما یکی بیاد در ماه 150 گیگ دانلود کنه و شبکه رو شلوغ کنه!!! نباید قانون کاری کنه؟
حتما یه دلیلی وجود داره که بیشتر شرکت ها دارن تعرفه رو محدود ارائه میکنن!!!

- حالا جایی هست آدم بتونه ریز حساب رو ببینه بفهمه جریان چی هست؟ من روی فاکتورشون هم شماره ای مربوط به خدمات مشتریان نمی بینم ولی اینا میگن هیچکس تنها نیست:27: از نظر شنود میگن حتما؟
- 10-15 گیگ کجا بود من فکر نمیکنم تا حالا 5g هم ترافیک داشته باشم.
شما تجربه دارید مجربید اگه تلفنی، لینکی در این مورد هست لطف بفرمایید

DARRE
19-11-2010, 20:40
کم نمیدزده چون اعتباری هم نیست 912 هر چی بخواد دلبخواهی میکشه رو حساب بدونه هیچ حساب و کتابی

کلا من شخصا این رویه کاریه شرکت ها رو قبول ندارم حتی شانل هم شنیدم از این حرکت ها میزنه

من شاتل رو امتحان کردم پول رو 5 روز پیش پیش میگیرن ندی سرویس رو قطع میکنند. 12g هم محدودیت ماهانه اش بود ولی اسمش نامحدود بود. شما درست میگی نمیشه به حرف این شرکتها اعتبار کرد، طرف معامله ات هم هفت تیر دستشه جی میخوای بهش بگی؟:rambo:

Milad4171
19-11-2010, 20:49

آره خوب. منم خدایی هرگز نمیخوام منت اینا رو بکشم. الان که سرعت نسبت به اون اویل افتضاح شده!!
من به دلیل وضعیت خودم نمیتونم فعلا ( تا قبل عید) ADSL بگیرم و کلا چون خط ما هم فیبر کوفتی شده باید فقط از مخابرات استفاده کنم اونم اگه بازی در نیاره و الا باید برم دنبال وایمکس!! که اونم پینگ خوبی نداره
درسته!! این اینترنت به درد کسایی میخواره که یهو گیر میافتن واسه دانلود. برن یه روز یه چیزی رو دانلود کنن!!
واسه این موضوع چیز خوبیه!!
الان گفتی 1 گیگ. یه فیلم دارم دانلود میکنم 10 روزه هست طول کشیده!! امشب تمومش کنم!!

این موضوع رو انکار نمیکنم که شبکه های کابلی حرف اول رو میزنی. اینترنت GPRS فقط به درد دانلود میخوره !!
البته اینم بگم. ایرانسل اگه توی منطقه تون بهتر جواب بده خیلی خیلی بهتر از همراه اوله
دلایلم هم ایناست:
سیستم آپلودش بازه. 10 درصد از سرعت دانلود بیشتر هست!! حالا هرچقدر سرعت دانلود باشه!!
سرعت پیگن بین 400 تا 700 هست!!
سرعت دانلود کم و کاستی کمتری داره
-
ولی همراه اول تنها موضوعی که از ایرنسل میتونی برتری خودشو نشون بده قطع نشدن سرویسش هست
شما با ایرانسل ممکنه قطعی زیاد داشته باشین ولی همراه اول قطعی نداره

شما تجربه دارید مجربید اگه تلفنی، لینکی در این مورد هست لطف بفرمایید

هم میتونی یه سر بزنی به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم میتونی با شماره ی 09990 تماس بگیری بخش GPRS .
دقیقا بعید میدونم اونا خودشون چیزی بدونن
خیلی وقتا من زنگ زدم سوال کردم شنیدم داره از همکارش میپرسه!!:31:

کلا بلبشویی هست واسه خودش این پشتیبانی ها!!

DaRiOuShJh
19-11-2010, 20:59
من شاتل رو امتحان کردم پول رو 5 روز پیش پیش میگیرن ندی سرویس رو قطع میکنند. 12g هم محدودیت ماهانه اش بود ولی اسمش نامحدود بود. شما درست میگی نمیشه به حرف این شرکتها اعتبار کرد، طرف معامله ات هم هفت تیر دستشه جی میخوای بهش بگی؟:rambo:

باز 100 رحمت به داتک
هم گرونه هم سرعتش محدود ولی نامحدودش واقعا نامحدوده
با 128 اش راحت ماهی 40 گیگ رو میگیره آدم

آره خوب. منم خدایی هرگز نمیخوام منت اینا رو بکشم. الان که سرعت نسبت به اون اویل افتضاح شده!!
من به دلیل وضعیت خودم نمیتونم فعلا ( تا قبل عید) ADSL بگیرم و کلا چون خط ما هم فیبر کوفتی شده باید فقط از مخابرات استفاده کنم اونم اگه بازی در نیاره و الا باید برم دنبال وایمکس!! که اونم پینگ خوبی نداره
درسته!! این اینترنت به درد کسایی میخواره که یهو گیر میافتن واسه دانلود. برن یه روز یه چیزی رو دانلود کنن!!
واسه این موضوع چیز خوبیه!!
الان گفتی 1 گیگ. یه فیلم دارم دانلود میکنم 10 روزه هست طول کشیده!! امشب تمومش کنم!!

این موضوع رو انکار نمیکنم که شبکه های کابلی حرف اول رو میزنی. اینترنت GPRS فقط به درد دانلود میخوره !!
البته اینم بگم. ایرانسل اگه توی منطقه تون بهتر جواب بده خیلی خیلی بهتر از همراه اوله
دلایلم هم ایناست:
سیستم آپلودش بازه. 10 درصد از سرعت دانلود بیشتر هست!! حالا هرچقدر سرعت دانلود باشه!!
سرعت پیگن بین 400 تا 700 هست!!
سرعت دانلود کم و کاستی کمتری داره
-
ولی همراه اول تنها موضوعی که از ایرنسل میتونی برتری خودشو نشون بده قطع نشدن سرویسش هست
شما با ایرانسل ممکنه قطعی زیاد داشته باشین ولی همراه اول قطعی نداره

هم میتونی یه سر بزنی به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم میتونی با شماره ی 09990 تماس بگیری بخش GPRS .
دقیقا بعید میدونم اونا خودشون چیزی بدونن
خیلی وقتا من زنگ زدم سوال کردم شنیدم داره از همکارش میپرسه!!:31:

کلا بلبشویی هست واسه خودش این پشتیبانی ها!!

آره دیروز ایرانسل کچلم کرد
دیگه عصر به بعد 5 دقیقه یه بار قطع میشد و بازی در میاورد
همراهه اول پس قطعیش کمتره
خوبه حالا برسم اونم یه تستی میکنم

iman_s
20-11-2010, 12:03
تو اين دو سه روزه همراه اول تركونده بود.
سرعت دانلود تا 34 هم ميرفت ولي بيشتر بين 27 تا 30 بود و نوسان كمي داشت
اما سايتها رو خيلي كند باز ميكرد

Spiffy
20-11-2010, 12:08
سرعتش خيلي كم شده كفرمو دراوورده

DaRiOuShJh
20-11-2010, 14:13
ایمان با ثابت وصل میشی یا اعتباری؟
محدودیت دانلود نداره؟
بچهخ ها میگفتن از یه حجمی بیشتر نموره و کم میکنه از اعتبار

Spiffy
20-11-2010, 14:35
بچه ها مياندوره چيه؟
رفتم ديدم براي من 15 هزار تمن فقط واسه اينترنت زده
يعني چي مگه قرار نبود همون 10 تمن باشه؟
اما پايان دوره اينترنت زده صفر ريال
يعني چي؟

DaRiOuShJh
20-11-2010, 14:53
برادر پایان دوره که هنوز نیومده
میان دوره رو باید ببینی که 24 ساعت هم تاخیرد اره!
یعنی ممکنه بیشتر هم بشه:31:

همون میان دوره الان مصداق شماست

iman_s
20-11-2010, 14:54
با ثابت وصل ميشم.تا حالا نديدم محدوديت داشته باشه.تو تبليغاتش هم ميگه نامحدود و حتي ميگه ميشه گوشي رو به كامپوتر وصل كرد و ازش استفاده كرد.
قبلا چند بار از طرحهاي روزانه استفاده كردم و الانم دو ماه از طرحهاي ماهانه استفاده ميكنم و يك ريال هم هزينه اضافي روي قبضم نيومده.
اينم بگم با توجه به شغلم كه يكجورايي با ايرانسل و همراه اول و ... سرو كار دارم با جرات ميگم تو اينجور مسايل همراه اول پاسخگو تر هست و اگه مشكلي باشه از همراه اول به جواب ميرسي ولي كل ايرانسل تو شماره 700 خلاصه ميشه كه فقط بلدند دنبال نخود سياه بفرستند

DaRiOuShJh
20-11-2010, 16:02
ایول ایمان
پس با این 912 م طرح فعال کنم به نظرت؟
یه مقدار همچین مشکوکه ولی نسبت به ایرانسل 100 درصد یوزر کمتر داره همین یه نقظه مثبته
کاربراش هم معمولا بر عکسه ایرنسل سن بالان زیاد دنباله این چیزا نیستن:31:

میگم این مودم ها که بچه ها میگفتن تو نمایشگاه پیش فروش میکرده موضوش چیه؟ آمارش رو داری؟
من از این چینی ها برای یکی گرفتم 85 نمیصرفه خدایی

Spiffy
20-11-2010, 18:30
میان دوره رو باید ببینی که 24 ساعت هم تاخیرد اره!
یعنی ممکنه بیشتر هم بشه
اما قرار نبود 27 تمن حساب كنن
مگه قرار نبود همين 10 هزار تمن كسر بشه؟
اين كه يه كلاه برداريه بزرگه كه:37:

Spiffy
20-11-2010, 18:37
اگه درخواست لغو بسته بدم چي ميشه؟

DaRiOuShJh
20-11-2010, 18:41
عجب
خوب اس ام اس فعال کردنش اومد برات؟
شاید فعال نشده شما رفتی
ایمان هم میگه مشکلی نداره داره چند ماهه میره

Spiffy
20-11-2010, 18:59
عجب
خوب اس ام اس فعال کردنش اومد برات؟
شاید فعال نشده شما رفتی
ایمان هم میگه مشکلی نداره داره چند ماهه میره
آره مسجش اومد يه بارم رفتم چك كردم همه چي درست بود الانم بازم چك كردم اينو مياره:

مشترک گرامی، شما دارای بسته شماره 3 می‌باشید. در صورت تغییر آن، مبلغ بسته قبلی به شما مسترد نمی‌گردد. آیا مایل به تغییر بسته هستید؟
برای ادامه روند فعال سازی بسته مورد نظر، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید.
ولي تو مياندوره قيمتهاي سرسام آوري نوشته(سرسام آور نسبت به گفته هاشون)
لغو كنم چي ميشه الان؟

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

اصلا اين مياندوره و پايان دوره چين و چه فرقي دارن؟
مشاهده ي صورتحسابها

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

شمام يه بار صورتحساباتو چك كن

DaRiOuShJh
20-11-2010, 19:02
خوب لغو که نکن برادر
شاید اشتباهی 2 بار فعال کردی
اینا هر دفه فعال کنی 10 تومن رو کم میکنه

عرض کردم که میان دوره تا الانتونه
پایان دوره که هنوز نیومده چیزی نشون نمیده
منتها این میان دورش هم گفتم 24 ساعت تاخیر داره
مثلا با همین 912 م رفتم بدونه بسته 10 دقیقه
همون نیم ساعت بعد چک کردم زده بود 80 تومن! گفتم دمشون گرم چه منصفن:31:
فرداش رفتم چک کردم شده بود 850 تومن!!! در حالی که دیگه نرفتم اصلا اینترنت

Spiffy
20-11-2010, 19:06
خوب لغو که نکن برادر
شاید اشتباهی 2 بار فعال کردی
اینا هر دفه فعال کنی 10 تومن رو کم میکنه
برام هردفعه كه چك ميكنم مسج ميزنه ميگه تا تاريخ 9/13 بسته تون فعاله.اين يعني من بستمو 13 ام ماهه آبان فعال كردم.وگرنه بايد مينوشت 9/29 اتمام بسته
من بهش اعتماد كردم

iman_s
20-11-2010, 19:21
راستي امرزو سرعت دانلود افت كرد و آخرش به 20 ميرسيد ولي سرعت وبگرديش خيلي خوب شده.از دايل آپ بهتر.

ایول ایمان
پس با این 912 م طرح فعال کنم به نظرت؟
یه مقدار همچین مشکوکه ولی نسبت به ایرانسل 100 درصد یوزر کمتر داره همین یه نقظه مثبته
کاربراش هم معمولا بر عکسه ایرنسل سن بالان زیاد دنباله این چیزا نیستن:31:
میگم این مودم ها که بچه ها میگفتن تو نمایشگاه پیش فروش میکرده موضوش چیه؟ آمارش رو داری؟
من از این چینی ها برای یکی گرفتم 85 نمیصرفه خدایی
اگه نظر منو ميخواي كه آره ولي خودت يكبار امتحان كن و مقايسه كن.
به قول خودت همراه اول يوزهاي اينترنت كمتري داره و خيليها فكر ميكنند اينترنت همراه گرونتره و كمتر ازش استفاده ميكنند ولي بچه 5 ساله كه ايرانسل داره هم يكبار به اينترنت وصل شده
درباره مودم چيزي نشنيدم برم دنبالش ببينم چطوره.از بس با گوشي وصل شدم پدرش دراومده.از صبح تا شب با بلوتوث وصله به كامپيوتر.

اما قرار نبود 27 تمن حساب كنن
مگه قرار نبود همين 10 هزار تمن كسر بشه؟
اين كه يه كلاه برداريه بزرگه كه:37:
قبل از هركاري زنگ بزن 09990 و وصل شو به اپراتورش و مشكلت رو بگو.مطمئن باش ترتيب اثر ميدن و اگه نشد برو يكي از دفاتر خدمات دولتي(دفاتر خصوصي رو نميگم) اونجا بهت ميگن چرا رو قبضت اومده و اگه مشكلي باشه رفع ميكنند

Spiffy
20-11-2010, 19:29
27 تمن كل صورت حسابه
از بابت اينترنت 14800 تمن زدن
آخه قبل از فعال كردن بسته يكم استفاده كرده بودم
الان صب ميكنم فردا اينوقت چك كنم ببينم اگه تغيير بكنه معلومه بسته رو برام فعال نكردن.مگه نه؟
اين 27 تمنو از كجا حساب كردن آخه

iman_s
21-11-2010, 11:17
احتمالا واسه قبل از فعال كردن بسته هست.
منم قبل از اينكه اين طرحها بياد گوشيمو گذاشتم آپديت بشه بجاي 20 مگ فكر كردم 2 مگ هست. رو قبضم حدود 50 تومن واسه اينترنت اومد

Spiffy
21-11-2010, 17:09
به هيچ چيز اين خراب شده نميشه اعتماد كرد امروز رفتم چك كردم شده 28 هزار و 900
يعني همينجوري پول بسته رو كه حساب كردن هيچي ، هر چي هم از اينترنت استفاده ميكنم روش مياد
رفتم غيرفعال كردم
الانم ميخوام كل اينترنتو غيرفعال كنم بايد چيكار كنم؟
به كدوم شماره پيامك بزنم؟
قبضم بياد ميبرم دفتر خدماتش

iman_s
21-11-2010, 19:39
قبض نميخواد همين الان برو پيگيري كن.اگه 09990 جواب نداد حضوري برو

Lady parisa
23-11-2010, 13:23
خدا رو شکر به ما که اس ام اس دادن و اعلام کردن که پایان بسته
من به خدا شاید 20ثانیه هم کانکت نشده باشم.اونوقت توی قبض موبایلم 6000تومن اومده.
حسابی شاکیم!!
خجالت آوره

nikaien
23-11-2010, 14:09
همراه اول يه دزد به تمام معني هستش. تو رو خدا آي مردم از همراه اول استفاده نكنيد. نه از مكالمه و نه اينترنت

vista7
23-11-2010, 14:21
هیچکس راه حلی برای ما نداشت؟

iman_s
23-11-2010, 17:00
همراه اول يه دزد به تمام معني هستش. تو رو خدا آي مردم از همراه اول استفاده نكنيد. نه از مكالمه و نه اينترنت
چشم به فرمايشات جنابعالي جامه عمل ميپوشانيم و از اين شركت دزد استفاده نميكنيم.
شما هم براي روشن شدن اذهان عمومي چند مورد از اين دزديها رو افشا كن تا افكار عمومي خودش قضاوت كنه.
:31:

Spiffy
23-11-2010, 18:04
دوستان عزيز و فهيم توجه فرمائيد
بنده يكي از مالباخته گان هستم
به همراه اول اعتماد نكنيد
ايمان خيلي نگرانتم يه روز قبضتو چك ميكني ميبيني يكي دومليون تمن همينجوري واست زدن
صبر كن شب دراز است و قلندر بيدار

بينهايت تائيد ميشه

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

البته من كتك اعتمادمو ميخورم كه پاي حرف همين دوستانمون رفتم بسته فعال كردم هزار بارم پرسيدم از عيب و ايرادش ولي گفتن خيالت تخت
ميدوني چيه آدم فكر ميكنه همراه اول واسه خودش تو تالار گفتمانها مبلغ و بپا گذاشته كه مارو تو تله بندازن

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

شما اولين كاري كه ميكني اينه كه ميري اينترنتتو غيرفعال ميكني اين تاپيكم از حالت اشتراك خارج ميكني كه مالباخته نشي

iman_s
23-11-2010, 18:32
دوستان عزيز و فهيم توجه فرمائيد
بنده يكي از مالباخته گان هستم
به همراه اول اعتماد نكنيد
ايمان خيلي نگرانتم يه روز قبضتو چك ميكني ميبيني يكي دومليون تمن همينجوري واست زدن
صبر كن شب دراز است و قلندر بيدار

بينهايت تائيد ميشه

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

البته من كتك اعتمادمو ميخورم كه پاي حرف همين دوستانمون رفتم بسته فعال كردم هزار بارم پرسيدم از عيب و ايرادش ولي گفتن خيالت تخت
ميدوني چيه آدم فكر ميكنه همراه اول واسه خودش تو تالار گفتمانها مبلغ و بپا گذاشته كه مارو تو تله بندازن

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

شما اولين كاري كه ميكني اينه كه ميري اينترنتتو غيرفعال ميكني اين تاپيكم از حالت اشتراك خارج ميكني كه مالباخته نشي
ممنون كه نگرانمي.
به تو هم گفتم چيكار كن تا مشكلت برطرف بشه.چند نفر هم تو اين انجمن و موبايلستان مشكل تو رو داشتند و حل شده.حالا هي داد بزن كه همراه اول دزده و ....ببين مشكلت حل ميشه يا نه
طرز فكرت هم جالبه.ياد يكي ميفتم كه توهم داره و هميشه ميگه دشمن واسه ما نقشه كشيده و هر اتفاق كوچك و بزرگي ميفته ميندازه تقصير عوامل دشمنش

شما يكبار كل تنظيمات رو ريست كن و مجددا تنظيمات رو بگير.اگه جواب نداد سيمكارتت رو تو يك گوشي ديگه امتحان كن و اگه نشد زنگ بزن پشتيباني تا برات درستش كنند.

Spiffy
23-11-2010, 20:46
ممنون كه نگرانمي.
به تو هم گفتم چيكار كن تا مشكلت برطرف بشه.چند نفر هم تو اين انجمن و موبايلستان مشكل تو رو داشتند و حل شده.حالا هي داد بزن كه همراه اول دزده و ....ببين مشكلت حل ميشه يا نه
طرز فكرت هم جالبه.ياد يكي ميفتم كه توهم داره و هميشه ميگه دشمن واسه ما نقشه كشيده و هر اتفاق كوچك و بزرگي ميفته ميندازه تقصير عوامل دشمنش
دوست خوبم ! نبايد مشكلي بوجود بياد!! كه ما بعدن واسه حلش وقتمونو تلف كنيم
ادعامون ميشه كه ما ميتوانيم
دشمن هميشه خودي بوده عزيزم!
مهم پول نيست
براي من مهم اينه كه اسكلم نكنن و وقتم به خاطر اين كارا هدر نره
ممنون

shahramcat
23-11-2010, 22:55
سلام

دوستان من با برنامه PC Suite Sony ericsson وصل میشم نوع کانکشن رو میزنه GPRS !

تو گوشی E میزنه .. مگه نباید EDGE باشه ؟ کلا همرو این برنامه خود اریکسون GPRS میزنه ؟

ممنون

Milad4171
24-11-2010, 10:55
این سیسیم که میگین همراه اول دزده و اینا کاملا اشتباهه!!
خودتون میدونین سیستم های همراه اول قدیمی هست!! بهینه شدنشون با بهترین پروسسورها انجام نمیشه که دوستان دچار کم شدن سرعت در طول روز رو نداشته باشن!!
و اینکه برای بعضی ها تعرفه روی بسته شیفت نمیشه هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه!!
ضعف سخت افزاری سیستم همراه اول! چون همراه اول برای این سیستم EDGE و اینترنت GPRS داره ماهیانه میلیاردها تومن مالیات و اجاره میده!!!!
از اون طرف BTS هایی که داره توی سراسر ایران داره بهینه میشه و CPUهاشون داره تعویض میشه!
میدونین چقدر هزینه بر هست؟
اگه قرار بر این بود که این همه کار رو بکنن که ملت رو تیغ بزنن لازم به این همه هزینه نبود. همون قبلش هم( مثل خودم که رفتم با گوشی اینترنت و 100 هزار تومن پول قبض ا اینترنت بود که منم خطم رو قطع کردم!!!)
مطمعن باش قبل از این همه هزینه میتونست بیشتر از ملت پول بگیره بابت اینترنت!!
-
این مشکل با ایرانسل هم هست!!
ایرانسل سخت افزار قوی داره ولی انتن هاش کمه!!
همراه اول سیستم ضعیفی داره ولی انتن هاش زیاده( بیشتر جاها میگیره)

iman_s
24-11-2010, 11:05
دوست خوبم ! نبايد مشكلي بوجود بياد!! كه ما بعدن واسه حلش وقتمونو تلف كنيم
ادعامون ميشه كه ما ميتوانيم
دشمن هميشه خودي بوده عزيزم!
مهم پول نيست
براي من مهم اينه كه اسكلم نكنن و وقتم به خاطر اين كارا هدر نره
ممنون
درسته نبايد مشكلي پيش بياد ولي وقتي اتفاقي ميفته بايد دنبالش رو گرفت.
شما هم حق دار و وقتت خيلي برات عزيزه و دوست نداري اسكلت كنند.ولي بهتر بود قبلش اينجا رو ميخوندي و ميديدي كه بعضي ها مشكل داشتند و بعد تصميم ميگرفتي تا خدايي نكرده يك وقت اسكل نشي

سلام

دوستان من با برنامه PC Suite Sony ericsson وصل میشم نوع کانکشن رو میزنه GPRS !

تو گوشی E میزنه .. مگه نباید EDGE باشه ؟ کلا همرو این برنامه خود اریکسون GPRS میزنه ؟

ممنون
اگه سرعتت EDGE هست كه مشكلي نيست.اون برنامه فقط يك اسم واسه كانكشن ميزاره

DaRiOuShJh
24-11-2010, 13:19
بچه ها دیروز رفتم قیمت تعرفه هاش ببینم چرا برای 912 هیچ کاری نکردم 6400 تا همین الان اومده قیمتاش رو دیدم دهنم باز مونده

این ابلها از کی sms رو کردن 24 تومن دونه ای؟×!!
باز 100 رحمت به ایرانسل

Milad4171
24-11-2010, 14:16
بچه ها دیروز رفتم قیمت تعرفه هاش ببینم چرا برای 912 هیچ کاری نکردم 6400 تا همین الان اومده قیمتاش رو دیدم دهنم باز مونده
واقعا!!
1000 رحمت به ایرانسل!!
احتمال 99 درصد من از ماه دیگه همراه اولم رو غیر فعال میکنم!!
خط 935 ام رو که اون زمانی که تعرفه ی اعتباری به دائمی 60 تومن شد دائمیش کردم!!
فکر کنم از این به بعد خط اصلیم رو اون بکنم!!

این ابلها از کی sms رو کردن 24 تومن دونه ای؟×!!
مطمعنی؟
اگه اینطور باشه که من فکر کنم فقط 50 تومن پول اس ام اس واسم میاد!!!!:31:
رسما باید مراسم خداحافظی با همراه اول رو شروع کنیم!!
:5:

DaRiOuShJh
24-11-2010, 14:45
خدمته شما خودت بنگر

مخشون یه چی میشه ها! به جا اینکه ارزونتر کنن ورمیدارن گرون تر میکنن

iman_s
24-11-2010, 16:31
اينكه خيلي وقته اينجوريه.مثلا خواستند فرهنگ استفاده از پيامك فارسي رو جا بندازند اينجوري گرون كردند.
خبرش تو p30 هم بود:

كار خوبيه ولي اينا سو استفاده كردند.نبايد انگليسي رو گرون ميكردن.مثل ايرانسل كه لاتين رو تغيير نداد و فقط فارسي رو ارزون كرد.
اگه sms هاتون كوتاه هست ميتونيد يك كلمه فارسي تهش اضافه كنيد تا با نرخ فارسي ارسال بشه.حتي اگه 2 تا sms هم بشه بازم ارزونتر در مياد

iman_s
24-11-2010, 17:25
راستي همراه اول چه دست و دل باز شده واسه عيد غدير طرح تخفيف گذاشته.
اي كاش واسه sms‌ها هم تخفيف ميزاشت:

ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید ولایت و امامت به تمامی شیعیان به اطلاع مشترکین تلفن همراه دائمی می رساند در روز پنج شنبه مورخ 89/9/4 مصادف با عید غدیر خم تمامی مکالمات همراه اول به همراه اول و تلفن ثابت شامل 10% تخفیف و ارسال پیام چند رسانه ای شامل 50% تخفیف خواهد بود

eaglepersia
25-11-2010, 00:18
سلام من چند روزه gprs همراه اول خودمو فعال کردم به امید دانلود حداقل روی 20 تا چون رفیقم گوشیشو اوردم رو 30 تا دانلود میکرد
و گفت سرعت 3.4 تا دکل دور خونتون خوبه ضمنا گوشیش n86 بود حالا من دارم با سرعت به زور 3 دانلود میکنم در حد کیلو بایتی گوشیمم k530 هست نرم افزاری نیست که تنظیم دکل بشه کرد با سونی اریکسون (جاوا)باشه راستی گوشی من edge داره یا نه
اگه راهنمایم کنید ممنون میشم یه هفته هست از کار و زندگی افتادم

iman_s
25-11-2010, 10:35
فكر كنم كلاس GPRS‌گوشيشما پايين باشه.
اگه گوشيت سيمبيان بود هم ميشد با برنامه Field Test‌آنتن بهتر رو انتخاب كني.
با اين تفاسير يا بايد يك گوشي ديگه بگيري يا يك مودم EDGE

DaRiOuShJh
25-11-2010, 12:51
اینجا اطلاعات گوشی رو ببینید
طالعاتش دقیقه این سایت های ایرانی هم ازا ینجا میدزدن

virangar666
07-12-2010, 20:43
سلام دوستان
میخواستم بدونم فعال سازی اولیه GPRs و دریافت تنظیمات هزینه ای داره؟یا مثل ایرانسل رایگانه؟
بعدم باید چطور فعال کنم؟
ممنون

SIMON137
07-12-2010, 20:59
رسما به فنا رفتم ، با اینکه بسته داشتم ، 60 تومن پول اینترنت برام زده !!!!

virangar666
08-12-2010, 10:38
سلام دوستان
میخواستم بدونم فعال سازی اولیه GPRs و دریافت تنظیمات هزینه ای داره؟یا مثل ایرانسل رایگانه؟
بعدم باید چطور فعال کنم؟
ممنون

iman_s
08-12-2010, 12:21
دريافت تنظيمات رايگانه.
برو تو سايتش و تنظيمات رو بگير Mci.ir

The Darkness
08-12-2010, 14:52
چند وقتی میشه اینترنتش خیلی افتضا شده برای شما هم همینطوره :41:

salar_aziz
12-12-2010, 04:22
من چنتا سوال دارم
خط من دائمی هست و می خوام بدون محدودیت شبانه بگیرم یکماهه.
بخاطر بی حساب کتاب بودن همراه اول می خواستم بپرسم که یه جوری نشه من اینو بگیرم ولی بعد کلی بیاد رو قبض و سکته بزنم؟
بدون محدودیت یعنی هرچه قدر هم دانلود کنی بازم موردی نداره؟

salar_aziz
12-12-2010, 04:22
من چنتا سوال دارم
بخاطر بی حساب کتاب بودن همراه اول می خواستم بپرسم که یه جوری نشه من اینو بگیرم ولی بعد کلی بیاد رو قبض و سکته بزنم؟

omnia2
13-12-2010, 01:57
من چنتا سوال دارم

پیشنهاد می شود سیمکارت اعتباری بگیرید.

تقریبا بله کیلویی میتونید دانلود کنید ولی میگن باز هم سقفی داره ولی خوب سقف دانلودش خیلی بالاست.
بهتر از ADSL که 15 تومن میدی واسه 2 گیگ...درسته adsl سرعتش بالاست ولی بالاخره دانلود فایل حجیم چه دیر چه زود تموم میشه چه فرقی میکنه.

persian365
13-12-2010, 16:00
كد هاي فعال سازي اينترنت همراه اول كدومه

براي طرح نامحدود
ممنون

SIMON137
13-12-2010, 16:03
من چنتا سوال دارم

ببینید وقتی از بسته رو می خرید حتما زمانش رو ببینید و حتما از توی سایت چک کنید که فعال باشه
وقتی بسته رو فعال کردید مجدد بخواهید بسته بخرید هشدار میده ، اینطوری می فهمید بسته دارید.

كد هاي فعال سازي اينترنت همراه اول كدومه

براي طرح نامحدود
ممنون
عدد 0 رو به 8080 بفرستید.
اگر کلا فعال نکردید باید از سایتش فعال کنید.

salar_aziz
13-12-2010, 17:39
ببینید وقتی از بسته رو می خرید حتما زمانش رو ببینید و حتما از توی سایت چک کنید که فعال باشه
وقتی بسته رو فعال کردید مجدد بخواهید بسته بخرید هشدار میده ، اینطوری می فهمید بسته دارید.

یعنی چی که از تو سایت چک کنم؟از کجای سایت؟
آخه من از چندنفر قبلا شنیده بودم که اگه زیاد دانلود کنی طرحت ممکنه قبل 1ماه قطع شه!!!
آخه می دونید من چرا نگرانم به خاطر اینکه من خطم دائمی است اگه یهو طرح قبل یک ماه واسم قطع شه و هزینه خارج از طرح واسم محاسبه شه دیگه بدبخت میشم با مبلغ قبض.
کلا به هر دلیلی طرح تموم شه یا قطع بشه خبری چیزی میده بهم؟

ممنونم

SIMON137
13-12-2010, 18:25
یعنی چی که از تو سایت چک کنم؟از کجای سایت؟
آخه من از چندنفر قبلا شنیده بودم که اگه زیاد دانلود کنی طرحت ممکنه قبل 1ماه قطع شه!!!
آخه می دونید من چرا نگرانم به خاطر اینکه من خطم دائمی است اگه یهو طرح قبل یک ماه واسم قطع شه و هزینه خارج از طرح واسم محاسبه شه دیگه بدبخت میشم با مبلغ قبض.
کلا به هر دلیلی طرح تموم شه یا قطع بشه خبری چیزی میده بهم؟

ممنونم
اگر بسته رو خریدی یه بار دیگه بخر ، اگر برات فعال شده باشه ارور میده میگه شما بسته دارید.
من تاحالا مشکل کنسل شدن نداشتم.
اس ام اس میده ، میگه تموم شده.
قبلش هم اس ام اس میده میگه شروع شده.

italia88
15-12-2010, 22:06
من چنتا سوال دارم

با توجه به اینکه از اپراتورهای ایرانی هیچ چیز بعید نیست بهتره برای رفع نگرانی یه سیمکارت اعتباری بگیرید وبا اون کانکت بشید‎

italia88
15-12-2010, 22:38
چند وقتی میشه اینترنتش خیلی افتضا شده برای شما هم همینطوره :41:

برای ما که از اولشم افتضاح بود!!! ولی الان بدتر شده!‏‎

DARRE
20-12-2010, 15:20
سرویس من از دیشب قطع شده. وصل میشه ولی receive نداره.
میخوام ببینم کسی دیگه همین مشکلو داره؟ پلیز:27:

persian365
20-12-2010, 22:06
من هم 1 ماهه داشتم از ديشب ديگه پهناي باند ندارم يعني وصل ميشه ولي كاري نميشه كرد
5. 6 روز بيشتر نگذشته بود ( تو اين مدت 4. 5 گيگ دانلود كردم يعني محدوديت داره با اين كه نا محدوده )

persian_test
21-12-2010, 10:04
منم دو روزه اینترنت همراه اول قطعه. تماس گرفتم گفتن کل کشور دچار مشکل شده، دو سه روز آینده حل میشه.

persian365
22-12-2010, 00:20
امشب مشكل همراه اول من حل شد

pershianix
22-12-2010, 14:17
بچه ها کسی میدونه جی پی آر اس همراه اول توی شهرستانهای استان اصفهنانم فعاله یا نه؟

بسته ها چطور؟ هنوزم فعاله یا اوناهم مثل ایرانسل میخوان بسته ها رو حذف کنن؟

خواهشا هرکی میدونه وضعیت جی پی آر اس همراه اول توی شهر های استان اصفهان چطوره و اصلا وصل هست یا نه ممنون میشم اعلام کنه. فقط تا امشب فرصت دارم.

ممنون

Milad4171
22-12-2010, 15:17
بله فعال هستش.
ولي قبش بايد يه تست كنيد.
تاپيكش هم توي امضام هستش!!

pershianix
22-12-2010, 18:16
بله فعال هستش.
ولي قبش بايد يه تست كنيد.
تاپيكش هم توي امضام هستش!!
متوجه نشدم. جی پی آر اس توی شهرهای اصفهان فعاله یا بسته های همراه اول همچنان فعاله؟

pershianix
23-12-2010, 11:32
کسی جواب نمیده؟

Milad4171
23-12-2010, 12:26
متوجه نشدم. جی پی آر اس توی شهرهای اصفهان فعاله یا بسته های همراه اول همچنان فعاله؟

هم بسته ها فعال هست هم GPRS.

اينم لينك خريد بسته ها :

pershianix
23-12-2010, 14:05
هم بسته ها فعال هست هم GPRS.

اينم لينك خريد بسته ها :

توی سایتش نوشته:
-مناطق تحت پوشش GPRS همراه اول عبارتند از کلیه شهرهای استانهای تهران، گیلان و مازندران و مراکز استان ها و مناطق آزاد تجاری و ... .

پس جریان چیه؟ و در ضمن من به 8088 پیامک فرستادم اما جوابی نیومد.
ممنون

pershianix
23-12-2010, 14:20
من توی اولین مرحله که باید به 8088 پیامک بفرستم، این کارو میکنم و بعد پیامکی برام میاد به این شکل:

مشترک گرامی، سرویس جی پی آر اس شما فعال نمیباشد. در صورت تمایل به فعال سازی آن، عدد 1 را به این شماره ارسال نمایید.

منم عدد یکو میزنم اما بازم همین پیام میاد. حالا باید چیکار کنم؟

pershianix
23-12-2010, 15:26
ممنون. تونستم هم جی پی آر اسو فعال کنمو هم بسته ی یک روزه.
روی هم رفته بدک نیست. سرعت بین 4 تا 10 تغییر میکنه. راضی کننده نیست اما با کاری که ایرانسل کرد، من به همین همراه اولم راضیم

سرعت ایرانسلم بین 16 تا 22 تغییر میکرد. حساب کردم اگه یک ماهه ی همراه اول بگیرم، بازم به نفعمه تا یک ماهه ی ایرانسل. چون یک ماهه ی ایرانسل، دو و نیم گیگ نیستو نهایتا 500 مگه!

hessam123
23-12-2010, 22:58
یه سوال
من یه سامسونگ کوربی گرفتم
اینترنت همراه اول رو فعال کردم.
تنظیمات رو هم گرفتم و نصب شد.
اما هر کاری می کنم فقط میزنه "خطای غیر منتظره" یا unexpected failure
کسی اگه میدونه چرا بگه ممنون میشم

ehsan_iace
27-12-2010, 11:52
من توی اولین مرحله که باید به 8088 پیامک بفرستم، این کارو میکنم و بعد پیامکی برام میاد به این شکل:

مشترک گرامی، سرویس جی پی آر اس شما فعال نمیباشد. در صورت تمایل به فعال سازی آن، عدد 1 را به این شماره ارسال نمایید.

منم عدد یکو میزنم اما بازم همین پیام میاد. حالا باید چیکار کنم؟

با 09990 تماس بگیر و مشکل‌ات را از اپراتور آن بپرس

ehsan_iace
27-12-2010, 11:57
سرعت اینترنت همراه اول شما چقدر است؟

برای من بین 2 تا 3 کیلو بایت بر ثانیه است!

iman_s
27-12-2010, 12:04
اگه منظورت سرعت دانلود با دانلود منيجره واسه من چند وقته روي 16-15 هست.

ehsan_iace
27-12-2010, 12:20
اگه منظورت سرعت دانلود با دانلود منيجره واسه من چند وقته روي 16-15 هست.

پس چرا سرعت دانلود من بین 2-3 است؟

iman_s
27-12-2010, 16:02
شايد واسه تو روي GPRS‌ هست.واسه منم روي GPRS ‌همين حدوداست ولي روي EDGE‌ بالا ميره

behroz3666
27-12-2010, 16:09
همراه اول فکر نکنم ادج داشته باشه
من با ایرانسل سرعت دانلودم بین 20 تا 30 کیلو هست
ولی با همراه اول از 8 بالاترنمیره!!
گوشیم هم n85 هست

italia88
30-12-2010, 10:49
همراه اول فکر نکنم ادج داشته باشه
من با ایرانسل سرعت دانلودم بین 20 تا 30 کیلو هست
ولی با همراه اول از 8 بالاترنمیره!!
گوشیم هم n85 هست

همراه اول الان 6 ماهه به جاهایی که اصلا نمیتوستن با موبایل کانکت بشن و جدید داره سرویس میده ادج میده که سرعت خوبی داره، ولی بحثی که هست اینه که جاهایی از قبل جی پی ار اس داشتن و باهاش کانکت میشدن مجبورن با سرعت کمش کنار بیان...

Yashar Cross
01-01-2011, 00:02
سلام دوستان:40:
منم اينترنتم رو فعال كردم.(اس ام اسش اومد.)ولي وصل نميشه يكبار وصل شد كه اصلا سرعت نداشت ديگه الان هر كاري ميكنم وصل نميشه...من قبلا با ايرانسلم با همين گوشيم 5800 وصل شدم ولي همراه اول جواب نميده...امكان داره از منطقه ما باشه (اخه نزديك كوهيم...چهارديواري ميشينيم.)چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن يكي هر چه زودتر راهنمايي كنه .ممنون.
دوستدار شما ياشار

mrmostafa
01-01-2011, 10:46
همراه اول سرعتش چطوره الان؟؟؟؟ به گوشي هم ربطي داره؟؟؟؟ البته من با كا 800 هم ايرانسل رو تست كردم هم همراه اول تند تند قطع ميشد ولي الان كه گوشي نوكيا ان 8 دارم اصلا قطع نشد ايرانسل رو فقط تست كردم. حالا اين مودم كه اومده سيم كارت ميخوره خوبه؟؟؟؟ بهتره تا اينكه گوشي رو وصل كنيم يه موقع گوشي رو لازم داريم يا خونه نيستيم كسي بتونه استفاده كنه.

Yashar Cross
01-01-2011, 20:55
منم اينترنتم رو فعال كردم.(اس ام اسش اومد.)ولي وصل نميشه يكبار وصل شد كه اصلا سرعت نداشت ديگه الان هر كاري ميكنم وصل نميشه...من قبلا با ايرانسلم با همين گوشيم 5800 وصل شدم ولي همراه اول جواب نميده...امكان داره از منطقه ما باشه (اخه نزديك كوهيم...چهارديواري ميشينيم.)چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن يكي هر چه زودتر راهنمايي كنه .ممنون.
دوستدار شما ياشار

كسي نيست:19::19::19::19::19::19:
خواهشا كمكم كنيد....در ضمن باخود گوشيم با سرعت مورچه ميره ولي ميخوام به كامپيوتر وصل كنم وصل نميشه...قبلا با ايرانسل قشنگ وصل ميشد.
دوستدار شما ياشار

darklord_8
01-01-2011, 21:11
دوست عزیز شرایط همراه اول یکم فرق میکنه

من خودم تو کرمانشاه چون EDGE ساپورت نمیکنه با همراه اول سرعت بیشتر از 4KB/s رو تجربه نکردم. ولی ایرانسل از نظر پوشش بهتره

شما الان اون E کوچیک بالای آنتنو داری یا نه؟

Amir Hossein
02-01-2011, 00:17
سلام
edge چیه؟
=============
یه چیز دیگه
من با گوشی سرعتمو تست کردم 41kb s بود ینی از دایل آپم کمتر!!
الان اگه از این مودم جیبی ها بگیرم حتما سرعتم 500kb هست دیگه
پس وایمکس نگیرم.چون اگه وایمکس بگیرم پول ندارم سرعت بالاشو بگیرم
اینترنت یه ماهه همراه اول هم که 10 تومنه
پس اینطوری از وایمکسم بهتره
نظر شما چیه

darklord_8
02-01-2011, 00:46
سلام
edge چیه؟
=============
یه چیز دیگه
من با گوشی سرعتمو تست کردم 41kb s بود ینی از دایل آپم کمتر!!
الان اگه از این مودم جیبی ها بگیرم حتما سرعتم 500kb هست دیگه
پس وایمکس نگیرم.چون اگه وایمکس بگیرم پول ندارم سرعت بالاشو بگیرم
اینترنت یه ماهه همراه اول هم که 10 تومنه
پس اینطوری از وایمکسم بهتره
نظر شما چیه

سلام
EDGE یه کلاس پیشرفته تر از GPRS هستش
که اگر اپراتور و گوشیه شما ساپورت کنن + تو منطقه تحت پوشش EDGE باشین میتونید ازش استفاده کنید
با توجه به این سرهت که شما ذکر کردین و تجربه خودم به نظر منطقه شما تحت پوشش نیست و با خریدن مودم EDGE هم وضعیت بهتر نمیشه
سرعت این ارتباط در بهترین حالت بین 20 تا 30 KB/s هستش
زیاد به این حرفهای تبلیغی که سرعت 9 برابر دایل آپ و ... توجه نکنید :46:

به نظر من ایرانسلو امتحان کنید . مناطق تحت پوشش ایرانسل از همراه اول وسیعتره
:11:

nikaien
02-01-2011, 07:14
دوستدار شما ياشار

دوست عزيز ناراحت نشو ولي حقت كه وصل نميشه و سرعتش كمه
اكثريت دارن ميگن بابا جان از دزد اول استفاده نكنيد!
حالا خدا تومن هم پول اينترنت استفاده نكرده ات مياد بعدش ميفهمي من چي ميگم

Spiffy
02-01-2011, 12:48
قربونه دهنت
یه بار که 30 تمن پول دادم اونم از اینجا بود که بسته ی نامحدود یک ماهه فعال کردم اومده بود 10 هزار تمن به علاوه ی هر چی که از اینترنت استفاده کردمو زد رو حسابم
لعنتیا
اینبارم از رو ناچاری مجبور شدم یه روزه فعال کنم ، عوضه اینکه فقط اون هزار تمنه حساب کنن، اومدن هزار تمن + هر چی تو یه روز از اینترنت استفاده کردمو گذاشتن رو سابم
به همراه اول اعتماد نکنید
دزد اول

iman_s
03-01-2011, 12:05
تو كرج 3 روز بود اينترنت قطع بود.جاهاي ديگه رو نميدوم!

Yashar Cross
03-01-2011, 14:23
دوست عزيز ناراحت نشو ولي حقت كه وصل نميشه و سرعتش كمه
حالا خدا تومن هم پول اينترنت استفاده نكرده ات مياد بعدش ميفهمي من چي ميگم
سلام
من قبلش با ايرانسل سه تومنيشو فعال كردم (از ساعت 11 به بعد...)بعد يكماه كه تموم شد...ديدم كه اين طرحو ايرانسل برداشته وفقط ده تومني است منم پول نداشتم ده تومن...رفتم سه تومني همراه اولمو كه (اون هنوز طرحشو بر نداشته) فعال كردم اس ام اسش هم اومد كه فعاله ولي يا نميره يا شايد بعد 10 بار امتحان كردن باسرعت كم بره...و به كامپيوتر هم وصل نميشه طوري كه با همين گوشيم با ايرانسل وصل ميشد......امكان داره تنظيمات ايرانسل وهمراه اول قاطي شده باشه تو گوشيم.....در ضمن اون علامت E هم توگوشيم مياد...
كمك:19::19::19::19::19::19:
دوستدار شما ياشار

ar.behnam
03-01-2011, 23:29
بچه ها چطوری واسه یکی دیگه شارژ کنم؟ ها؟
اینجوریه؟
*140*#رمز*شماره تلفن طرف #
؟؟؟؟
از راست به چپ بخونید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DaRiOuShJh
04-01-2011, 22:32
اینجا رو ببین برادر:

بچه ها تو پی تی یه تاپیک دیدم 58 تومن میفروخت این دانگل ها رو در حالی که من یکی خریدم از پاساز ایران 85 تومن چند ماه پیش
میگم کسی از این برادر گرفته؟ خوبن؟ چون یکی دیگه میخوام

Yashar Cross
05-01-2011, 00:17
سلام
من قبلش با ايرانسل سه تومنيشو فعال كردم (از ساعت 11 به بعد...)بعد يكماه كه تموم شد...ديدم كه اين طرحو ايرانسل برداشته وفقط ده تومني است منم پول نداشتم ده تومن...رفتم سه تومني همراه اولمو كه (اون هنوز طرحشو بر نداشته) فعال كردم اس ام اسش هم اومد كه فعاله ولي يا نميره يا شايد بعد 10 بار امتحان كردن باسرعت كم بره...و به كامپيوتر هم وصل نميشه طوري كه با همين گوشيم با ايرانسل وصل ميشد......امكان داره تنظيمات ايرانسل وهمراه اول قاطي شده باشه تو گوشيم.....در ضمن اون علامت E هم توگوشيم مياد...
كمك:19::19::19::19::19::19:
دوستدار شما ياشار
كسي نيست:13::13::13::13:
دوستدار شما ياشار

meshkiposh2200
05-01-2011, 02:19
اینجا اصفهان.ملک شهر سرعت جی پی ار اس همراه اول شدیدا پائین امده جوری که میشه گفت قطعه.کسی دیگه مشکل داره یا فقط منم.دیروز 1 ماهشو فعال کردم.

DARRE
05-01-2011, 12:44
سلام یاران بزرگوار

بنده مایلم از بسته اینترنت نامحدود شبانه استفاده کنم و میخواهم مواقع دیگر تلفن به هیچ وجه به اینترنت وصل نشود چون تعرفه های آزاد خیلی نامتعارف است. یک موبایل sony w810i دارم که در آن نتوانستم چنین گزینه ای پیدا کنم. آیا راه حلی برای این مسئله میدانید؟ خیلی ممنون میشم.

با سپاس:40:

مسعود

DaRiOuShJh
05-01-2011, 13:22
خوب برادر عزیز شما زمانی که به اینترنت نیاز ندارید برنامه هایی که مربوط به اینترنت نمیشن رو اجرا نکنید!×!
شما کله سیستم رو میخواید غیر فعال کنید که وصل نشید؟! چه کاریه:31:
GPRS که خود به خود وصل نمیشه میپرسه برای بعضی برنامه ها هم لازمه نه همه برنامه ها

سلام
كمك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستدار شما ياشار

نه برادر تنظیماته اینا جداگانس قاطی پاتی نمیشه! اگه مشکلی داشته باشه اصلا وصل نمیشه نه اینکه وصل شه ولی سرعت کم باشه
مشکل از منطقتون هست و آنتن دهیش شاید هم خوده گوشیتون
با یه گوشی دیگه امتحان کنید تو همون منطقه ببینید اوضاع چه طوره

DARRE
05-01-2011, 13:56
با تشکر برادر جان ولی این بیشتر از اینکه جواب به سئوال باشه نظر شخصی خودتونه که البته محترمه ولی دردی رو دوا نمیکنه

DaRiOuShJh
05-01-2011, 14:19
برادر نظر شخصی چیه
موضوع خاصی نیست که تئوری و فرضیه مختلف داشته باشه توش
در هر صورت شما راهی ندارید جز اینکه فایل تنظیماتش و اطلاعات اتصالش رو هر وقت نمیخواید استفاده کنید حذف کنید

ar.behnam
06-01-2011, 20:08
سلام دوستان این روش جالبی بود که من باهاش همراه اول رو شارژ کردم ، البته همراه اول دیگری را !!

به این صورت :

moslem-visual
06-01-2011, 21:10
در مورد مودم من یه مورد 3G (یا به قول خودش 3.5G) پیدا کردم به قیمت 73 تومن در فروشگاه چاره - از این نظر خوبه که اگه 3G بیاد ساپورت میکنه + ساپورت از HSDPA که در نهایت به سرعت خیلی خوبی میرسه اما اگه در ایران عرضه بشه.