PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی مباحث و اخبار مربوط به Gprs ( اینترنت ) همـراه اول

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

mstf666
05-11-2008, 12:54
این یعنی چی؟

هزینه ثابت GPRS اعلام شدساعت خبر: 11:31 - تاريخ خبر: 15/08/1387[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار تشکیل شد و در زمینه تعرفه استفاده از خدمات GPRS و MMS پس از بحث و تبادل نظر با اعمال تعرفه های مربوط تا سقف های تعیین شده تصمیم گرفته شد.

این تعرفه ها به این شرح است: هزینه ثابت ماهیانه ارسال و دریافت خدمات عمومی بسته های رادیویی GPRS تا سقف 5 هزار کیلوبایت در هر ماه، 50 هزار ریال. همچنین هزینه هر کیلوبایت، مازاد بر 5 هزار کیلوبایت در ماه، 9 ریال است ، به علاوه هزینه ارسال هر سرویس پیام رسانی صوتی - تصویری MMS با حجم 50 کیلوبایت، مبلغ 500 ریال است. در پایان این اطلاعیه آمده است: این مصوبه در اجرای بند (ج) ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از تایید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات قابل اجراست.

ghahremanimehdi
05-11-2008, 15:23
Gprs که خیلی گرونه .

Mojtaba-MCI
05-11-2008, 16:11
چرا کسی جواب منو نمی ده؟!
این برای سومین بار ، ام ام اس هم می تونید بفرستید؟!

saeedraz
05-11-2008, 19:05

خیر هنوز راه اندازی نشده ولی یه جایی خوندم گفته بودن حدود یک ماه دیگه راه اندازی میشه

===============================================

دوستان من همین الان متوجه شدم که روی گوشیم بجای علامت G علامت E افتاده یعنی شبکه از GPRS به EDGE تغيير پیداکرد:18::18:

Mahdi_P30
05-11-2008, 19:40
این یعنی چی؟

هزینه ثابت GPRS اعلام شدساعت خبر: 11:31 - تاريخ خبر: 15/08/1387[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار تشکیل شد و در زمینه تعرفه استفاده از خدمات GPRS و MMS پس از بحث و تبادل نظر با اعمال تعرفه های مربوط تا سقف های تعیین شده تصمیم گرفته شد.

این تعرفه ها به این شرح است: هزینه ثابت ماهیانه ارسال و دریافت خدمات عمومی بسته های رادیویی GPRS تا سقف 5 هزار کیلوبایت در هر ماه، 50 هزار ریال. همچنین هزینه هر کیلوبایت، مازاد بر 5 هزار کیلوبایت در ماه، 9 ریال است ، به علاوه هزینه ارسال هر سرویس پیام رسانی صوتی - تصویری MMS با حجم 50 کیلوبایت، مبلغ 500 ریال است. در پایان این اطلاعیه آمده است: این مصوبه در اجرای بند (ج) ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از تایید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات قابل اجراست.

چه احمقایین ، هر کیلوبایت اضافه 1 ریال ارزونتره!!!

خیر هنوز راه اندازی نشده ولی یه جایی خوندم گفته بودن حدود یک ماه دیگه راه اندازی میشه

===============================================

دوستان من همین الان متوجه شدم که روی گوشیم بجای علامت G علامت E افتاده یعنی شبکه از GPRS به EDGE تغيير پیداکرد:18::18:
عزیزم توهمه!!!
شاید شبکه گوشیت روی ایرانسل رفته!
سرویسی که براش سقف استفاده تعیین میکنند ، قابلیت ارتقا داره؟

shamabady
05-11-2008, 21:58

طبق آخرین خبر قراره از اول آذر راه اندازی بشه
ولی اگه یه دودو تا 4 تا کنیم و ام ام اسشون هم بخواد مثل اینترنت باشه میشه 1 سال دیگه
ولی به نظر من وقتی gprs تو کل استان ها راه اندازی بشه بعدم ام ام اس راه اندازی بشه چون خود mms نیاز به چیز دیگه ای نداره یه gprs میخواد و یک مجوز که بازم طبق آخرین خبر ها برای مجوز در حال بررسی تجهیزات مورد نیاز در همراه اول هستند

Luxe
05-11-2008, 23:11
آقا این همراه اول IR-mci فقط یا IR-Tci هم شامل میشه ما که گیج شدیم به خدا

saeedraz
06-11-2008, 09:20
عزیزم توهمه!!!
شاید شبکه گوشیت روی ایرانسل رفته!
سرویسی که براش سقف استفاده تعیین میکنند ، قابلیت ارتقا داره؟

اون جریان قیمت ثابت که منتفی شد خودشون دیشب باعجله اعلام کردن که قیمت ها همون کیلوبایتی حساب میشه هم تو اخبار 20 و هم 20:30 و هم 22:30 من شنیدم که اون اطلاعیه رو لغو کردن و همون تعرفه روزهای پرترافیک 14.8 ریال و شبها و روزهای تعطیل 4 ریال اعمال میشه.

گروه اقتصادي / حوزه ارتباطات و فن آوري اطلاعات
16:01 - 15/08/87 شماره:8708151112

اطلاعيه جديد روابط عمومي شركت مخابرات ايران در خصوص هزينه سرويس GPRS

خبرگزاري فارس: شركت مخابرات ايران تعرفه سرويس GPRS را اعلام كرد.

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومي شركت مخابرات ايران راه اندازي مرحله نخست سرويس GPRS همراه اول از روز يكشنبه آغاز شده و تعرفه اين سرويس در ساعات پيك 8/14 ريال و در شب و روز تعطيل 4 ريال براي هر كيلو بايت است .
بنابر اين اطلاعيه اين سرويس تا يك ماه ديگر به صورت 24 ساعته ارائه مي شود همچنين سرويس خدمات اينترنت تلفن همراه در مرحله اول براي مشتركان سيم كارت هاي دايمي با كد 0912 فعال مي شود و هزينه ثابت ماهيانه سرويس GPRS حذف مي شود. بدين ترتيب اطلاعيه قبلي روابط عمومي شركت مخابرات ايران اصلاح مي شود.
انتهاي پيام/

منبع:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما من خودمم اول شک کردم که گوشیم مشکل داره و رو ایرانسل افتاده ولی IR-TCI رو نشون میده با دوتا از دوستا تو همین منطقه چک کردم مال اونهاهم تبدیل شده بود به EDGE جالب اینکه تو همه جای خونه E داره اما تو اتاق خودم تا وارد میشم تبدیل میشه به G این رو چند بار امتحان کردم حتی وقتی میری ته کوچه G نشون میده و وقتی میری سر کوچه تبدیل میشه به E .

شاید به این خاطره که ما تو منطقه ای هستیم که سه تا آنتن نزدیکمون هست و احتمالا دوتاشون تبدیل شده و هنوز یکیشون مونده ولی کلا برام خیلی جالب بود که هنوز تمام شبکه تبدیل نشده.

shamabady
06-11-2008, 14:55
آقا این همراه اول IR-mci فقط یا IR-Tci هم شامل میشه ما که گیج شدیم به خدا
آقا سیم کارت های دولتی چه دائمی چه اعتباری چه tci چه mci همه اسم شرکتشون همراه اول
من خیلی جاها عامه مردم و دیدم که فکر میکنن همراه اول یه شرکت که سیم کارت اعتباری میده بعد سیم کارت دولتی هم یک چیز دیگست
این نوع طرز فکر ها به این دلیل:
شرکت مخابرات یا همو ارتباطات سیار 14 سال پیش فعالیت خودش رو شروع کرد و تو این مدت هیچ اسم تجاری نداشت تا این که ایرانسل اومد و یادش اومد که آرم و نام تجاری نداره و شروع کرد دنبال اسم گشتن که بالاخره نام همراه اول و انتخاب کردن وچون این نام گزاری مقارن بود با ارائه سیم کارت ها با نام شبکه mci وهمچنین سیم کارت های اعتباری خیلی از ملت که از این قضایا خبر ندارن فکر میکنن همراه اول یه شرکت جدید که اومده و جدا از سیم های دولتی

اما من خودمم اول شک کردم که گوشیم مشکل داره و رو ایرانسل افتاده ولی IR-TCI رو نشون میده با دوتا از دوستا تو همین منطقه چک کردم مال اونهاهم تبدیل شده بود به EDGE جالب اینکه تو همه جای خونه E داره اما تو اتاق خودم تا وارد میشم تبدیل میشه به G این رو چند بار امتحان کردم حتی وقتی میری ته کوچه G نشون میده و وقتی میری سر کوچه تبدیل میشه به E .

شاید به این خاطره که ما تو منطقه ای هستیم که سه تا آنتن نزدیکمون هست و احتمالا دوتاشون تبدیل شده و هنوز یکیشون مونده ولی کلا برام خیلی جالب بود که هنوز تمام شبکه تبدیل نشده.
ببینم شبکه قرار به چی تبدیل بشه
علامت g که خوب معلوم مال gprs که خوب وقتی همراه اول راه اندازی کرده نشون میده
ولی در مورد علامت E توهمی بیش نیست که رو آنتناشون گذاشتن و هنوز تو همون نسل 2.5 و gprs موندن که بخوان 2.75 کنن edge ارائه بدن

shahramcat
07-11-2008, 00:38
سلام

من ثبت نام کردم الان sms هم اومد بلافاصله بعد از باز کردن هم save کردم دیگه کد 1234 هم نخواست !‌ اما وقتی از تو Conectivity گوشی سیستم Gprs رو فعال میکنم هیچ علامتی نمیاد !

گوشی من مدل نوکیا 6610i هست که برا 4 سال پیشه ! علت چیه ؟

hellbrain666
07-11-2008, 14:52
سلام یه سوال داشتم
بعد از ثبت نام و فعال سازی آیا هزینه ای رو قبض برای فعال سازی یا استفاده از این سرویس (غیر از هزینه تعرفه استفاده از جی پی ار اس)هم روی قبض میاد؟
مثلا قبلا برای استفاده از اس ام اس ماهی 1000 تومن میمومد
این چطوریه؟

borib-firebase
07-11-2008, 15:19
ای بابا یه سرویسم که میخوان بدن ..............
خدا آخر عاقبت را بخیر کند

shahramcat
08-11-2008, 02:21
باید حتما سیم کارت Ir-mci باشه ? ? ? ?

saeedraz
08-11-2008, 09:14
باید حتما سیم کارت Ir-mci باشه ? ? ? ?

خیر، چون مال من IR-TCI هست و تا حالا وصل شدم حتی دیروز (جمعه هم ) دو سه تا سایت رو رفتم اما هی بگیر نگیر داشت یدفعه نصف سایت رو میاورد بینش پیغام میداد ارتباط برقرار نیست

arash66_2m
08-11-2008, 10:22
سلام.
آقا کی واسه ما راه میفته 0914 هااا تبریز !!!

Geronimo_AD
08-11-2008, 10:46
من از اون روز اول یه ثانیه هم کانکت نشدم... همش میگه : No Gateway reply
تنظیماتش هم با اون اس ام اسش فعال کردم...

تو همه مناطق تهران راه افتاده؟... یه چند تا منطقه رو بگید که کانکت شده...؟؟!!

علیرضا
08-11-2008, 11:01
من یک بار کانکت شدم . سرعتش از ایرانسل خیلی کمتره خیـــــلی !
تازه ایرانسل من یه مدت مجانی بود ! 6 -7 ماه پول نمی انداخت منم نامردی نکردم و 7-8 گیگ دانلود کردم ! بهترین دوران استفاده از اینترنت توی کل عمرم بود !!!! :دی

saeedraz
08-11-2008, 11:06
من تو شهرک غرب وصل میشم اما یه چیزی رم بگم که یه روز تا ساعت 1 صبح وصل نمیشه و مثلا از 1 تا 1:30 فقط وصل میشه یه روز فقط صبح از 7:30 تا 8 وصله یه روزم فقط از 23 تا 24 وصله من تا حالا هیچ وقت نتونستم به صورت کامل وصل بشم مثلا دیروز که جمعه بود فقط ساعت 12 ظهر تا 1 وصل بود و قبل و بعدش دیگه وصل نشد و پیغام میداد که شبکه در دسترس نیست حتی 11 شب به بعد هم وصل نشد که خودشون گفتن 11 شب به بعد و روزهای تعطیل میتونید وصل بشید فعلا اوضاعش معلوم نیست

فکر کنم هر نیم ساعت فقط یه منطقه رو فعال میکنن و دیروزهم که روز تعطیل بوده هر 2 ساعت یک منطقه رو فعال کردن

nima_949
08-11-2008, 11:54
من فقط تونستم با مرورگر گوشی برم بعضی وقتا پیامNo Gateway reply میده
با اپرا نتونستم نمیدونم چرا ؟؟؟؟
آخرین ورژن اپرا هم نصب کردم افاقه نکرد
رسالت و 7حوض کیفیت کانکت بد نیست

mohammad_77
08-11-2008, 19:45
با سلام .

من 4 روز رفته بودم مشهد چقدر شلوغ و پلوغ شده اينجا . ( جاتون خالي ).

1- فعلا هزينه ها همونه كه قبلا گفتند : 14.8 و 4 ريال .
2- ساعت استفاده همون شبهاست .
3- Mci و Tci فرقي نداره جفتش كار ميكنه ( امتحان شده ) . اگر كار نكرد ممكنه نوع خدمات انتخابي گوشيتون به جاي Gprs گزينه Gsm انتخاب شده باشه . عوضش كنيد درست ميشه .
4- نكته جالبي كه باعث شد فكم بيفته پايين اين بود كه ( يك مگ دانلود برابر است با 1024*14.8=15155.2 ريال به فارسي ميشه هزار و پانصد تومان ) . البته همه ميدونيم كه اين يك مگ از لحظه باز كردن وب شروع ميشه .
5- توي چند صفحه پيش هم يكي از دوستان يك آدرس گذاشته بود كه ميشد تنظيمات گوشي رو دريافت كرد .

جمله بهتري از جمله پايين ندارم كه بگويم :
اين راه خوبي براي آتش زدن به پولهايم نيست .

arman4459
08-11-2008, 23:11
این که همش مشکل داره با این وضع بخاد به کل کشور برسه چندین سال باید صبرد .بازم دم ایرانسل گرم هرشهری که میزنه سریعا جی پی ار اس اش هم نصب میکنه.دوستان ایرانسل یادشون که ایرانسل واسه اشنای مردم چندین ماه مجانی بود اما همراه اخر حتی یک بایت هم نمیزاره کاربراش مجانی استفاده کنن فکر نکنم خودخواه تر از همراه اخر اپراتور تو دا باشه

shamabady
08-11-2008, 23:21
بابا ول کنید همراه اولو
اگه میتونست کاری بکنه و امیدی بهش بود تو این 14 سال کرده بود
برید 10 تومن بدید ایرانسل بگیرید کیفیت اینترنت خدمات نوین تکنولو ژی برتر رو برای خودتون به ارمغان بیارید
به همراه اول امیدوار نباشید هنوز خیلی راه داره تا به ایرانسل برسه(البته با این پیشرفت رو به جولویی که ایرانسل داره دیگه عمرا برسه)
نمیدونم ملت دنبال چیه این همراه اولن ولش نمیکنن

SIMON137
08-11-2008, 23:50
نمیدونم ملت دنبال چیه این همراه اولن ولش نمیکنن
آنتن دهي و قيمت بگي نگي مناسب...

shamabady
09-11-2008, 02:28
آنتن دهي و قيمت بگي نگي مناسب...

والله خیلی جاها از قبیل ولایت ما کیفیت آنتن دهی ایرانسل چندین برابر همراه اول شده حالا جای شمارو نمیدونم آنتن دهی برتر همراه اول بحثی بود که تا یک سال پیش مطرح بود نه الان
قیمتم دیگه به ملت رجوع کن ببین چی میگن به سایتهای دو شرکت رجوع کن(گرچه همراه اول لس که تعرفه های اعتباریش بالاست اصلا تعرفه های اعتباری رو نذاشته) وتعرفه هاروببین طرح های رنگی ایرانسلم ببین بعد یه دو دو تا 4 تا کن ببین کدوم ارزونتره

nima_949
09-11-2008, 13:56
من خودم فعالش کردم ولی یه ذره راضی نیستم
به نظرم هر چی جلوتر میره بدتر میشه چون دزدییشون بیشتر میشه
جز اینکه بخوان به پول فکر کنن چیزی دیگه نیست
ازتعرفه ای که گذاشتن معلومه الان همه جای دنیا مردم پول کیفیت و استفاده از اون سیم کارت به اپراتور میدن ولی اینجا از او لحظه اول که سیم کارتو میخری تا لحظه ای که استفاده میکنی اونم چه استفاده ای باید پول بدی

Mojtaba-MCI
09-11-2008, 18:00
اگه دیشب 20 و 30 رو دیده باشید یه مقایسه ی کوچولو بین قیمت های ام ام اس ایرانسل و همراه اول نشون داد!
همراه اول - به ازای هر 50 کیلوبایت 50 تومن!
ایرانسل - به ازای هر 300 کیلو بایت 32 تومن!
-----
نظرتون چیه؟!

shamabady
09-11-2008, 18:44
همراه اول - به ازای هر 50 کیلوبایت 50 تومن!
ایرانسل - به ازای هر 300 کیلو بایت 32 تومن!
-----
نظرتون چیه؟!
درست فقط mms ایرانسل 48 تومن نه 32 تومن
من از اولین روزی که mms اومد فعالش کردمو ازش استفاده میکنم خوبی که داره اینه وقتی mms میفرستی پولی کم نمیکنه وقتی که mms به دست طرف رسید پول کم میکنه (این در حالیه که هنوز sms های همراه اول چه برسه چه نرسه پول کم میکنه)

Mojtaba-MCI
10-11-2008, 21:21
درست فقط mms ایرانسل 48 تومن نه 32 تومن
راستش این تعرفه رو از 20 و 30 شنیدم و اینجا گفتم...

من از اولین روزی که mms اومد فعالش کردمو ازش استفاده میکنم خوبی که داره اینه وقتی mms میفرستی پولی کم نمیکنه وقتی که mms به دست طرف رسید پول کم میکنه (این در حالیه که هنوز sms های همراه اول چه برسه چه نرسه پول کم میکنه)
چه جالب!

Kaptian Black
10-11-2008, 22:02
تنها دلیلی که باعث شده همراه آخر رو نگهدار دارم اینه که شمارم دست میلیون ها نفره :19: ولی صبر میکنم ببینم اپراتور سوم جریانش میشه ...

Mojtaba-MCI
10-11-2008, 22:27
تنها دلیلی که باعث شده همراه آخر رو نگهدار دارم اینه که شمارم دست میلیون ها نفره :19: ولی صبر میکنم ببینم اپراتور سوم جریانش میشه ...
دقیقا و 100% مشکل منم همینه دوست عزیز...

علیرضا
11-11-2008, 09:42
دم ایرانسل گرم .
از این همراه آخر اهیچ چیز عایدمون نمیشه . آخرین حالی که ایرانسل بهم داد 6 ماه استفاده ی رایگان از Gprs اش بود . منم نامردی نکردم و 7-8 گیگ دانلود کردم !! :دی
دلیل منم از نگهداشتن سیم کارت همراه اول یکی همین دلیل بالاییه و دوماً آنتن دهی خوبشه .

Maziar_69
11-11-2008, 11:20
البته الان که آنتن دهیش هم رو به زواله...

تو خونه سیم کارت بابام آنتنش هی میره میاد .. اونم وسط تهران !!!

teza
11-11-2008, 14:08
البته الان که آنتن دهیش هم رو به زواله...

تو خونه سیم کارت بابام آنتنش هی میره میاد .. اونم وسط تهران !!!

منم تو فردیس همین مشکل رو دارم اصلا بعضی ساعات انتن نداره

blackhero
12-11-2008, 10:56
منم تو فردیس همین مشکل رو دارم اصلا بعضی ساعات انتن نداره

برای منم از اول این هفته اینطوری شده،توی اتاقم که قبلا انتن فول بود الان بزور یکی دوتا انتن داره!(از 5 تا)، با دوتا گوشی هم تست کردم

ghahremanimehdi
12-11-2008, 14:26
والا من هم ایرانسل دارم و هم Irtci ایرانسل توی خونه آنتنش فول هست ولی Irtci به زور دو تا آنتن داره . خدا ازشون نگذره این همه از مردم پول میگیرن آخرش هم ...

arman4459
12-11-2008, 19:45
دوستان همراه اول كسي از شما ها تونسته جي پي ار اس رو فعال كنه و از اون استفاده كنه يا خير؟

Wisdom
12-11-2008, 19:48
دوستان همراه اول كسي از شما ها تونسته جي پي ار اس رو فعال كنه و از اون استفاده كنه يا خير؟

بلي 12 شب به بعد وصل ميشه
ولي به چه قيمتي
كلي بايد هزينه بدي
يك صفحه باز كني 200 - 300 كيلوبايت و هزينه و ....
اون هم با چه سرعتي :41:

Kaptian Black
12-11-2008, 20:37
تنها راهش اینه که همگی بریم ایرانسل بخریم تا مخابرات کلی ضرر بده و آدم بشه که بعیده :27::21::31:

Geronimo_AD
12-11-2008, 22:20
من که هنوزم نتونستم یه ذره هم از این تکنولوژی به روز همراه اول استفاده کنم....

گوشیم نوکیا 5700 و طرفای تهرانپارسم ... کسی کانکت شده این طرفا ؟

میگن ساعت مخصوص داره انگار!... ساعت اینور ا چنده؟

Saman-tci
13-11-2008, 11:57
هر روز از 11 شب تا 8 صبح ...
روزهای تعطیل 24 ساعته .....

SIMON137
13-11-2008, 14:09
سرعتش 3 كيلوبايته در هر ثانيه ...

amirkhan_20e20
13-11-2008, 20:44
فکر کنم تا این آر پی جی همراه اول درست بشه . موها که هیچی دندونامونم افتاده

iman_s
13-11-2008, 23:49
سرعتش کمه و بعضی وقتها وسط کار پیغام خطا میده و باید دوباره سایت رو باز کنی.

یک نکته جالب اینکه یکبار حوالی ساعت 4 بعد از ظهر یک mms ارسال کردم و پیغام پیام ارسال شد هم اومدولی به دست طرف نرسید.ولی از اون به بعد هر چی میفرستم میگه service unavailable .
امروز هم یک میان دوره گرفتم و دیدم گزینه جدیدی به هزینه ها استفاده شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hassan24
14-11-2008, 16:22
من که فکر نکنم به نسل ما برسه:13:

ان شاء الله برای نتیجه هامون همگانی میشه:46:

mohammad_77
14-11-2008, 23:20
سرعتش کمه و بعضی وقتها وسط کار پیغام خطا میده و باید دوباره سایت رو باز کنی.

یک نکته جالب اینکه یکبار حوالی ساعت 4 بعد از ظهر یک mms ارسال کردم و پیغام پیام ارسال شد هم اومدولی به دست طرف نرسید.ولی از اون به بعد هر چی میفرستم میگه service unavailable .
امروز هم یک میان دوره گرفتم و دیدم گزینه جدیدی به هزینه ها استفاده شده:

خودمونيم اين مخابرات هم بي حساب كتابه . تا آدم نبينه باور نميكنه . :41:

خداكنه هروقت خواستند مخابرات بشورند زودتر بگن تا گوشيمون رو خاموش كنيم . :31:

دوست عزيز ممكنه بگي حجم دقيق MMS ات چقدر بود . ( ميخواهم هزينشو در بياورم ) .

iman_s
15-11-2008, 00:02
خودمونيم اين مخابرات هم بي حساب كتابه . تا آدم نبينه باور نميكنه . :41:

خداكنه هروقت خواستند مخابرات بشورند زودتر بگن تا گوشيمون رو خاموش كنيم . :31:

دوست عزيز ممكنه بگي حجم دقيق MMS ات چقدر بود . ( ميخواهم هزينشو در بياورم ) .
فکر نمیکنم حجم mms ربطی به مبلغش باشه و هر mms سقف معینی از حجم (فکر کنم 300 کیلو بایت) داره.ولی برای اینکه سوالت رو جواب داده باشم حجمش 23 کیلو بایت بود.
وقتی هم گزینه Details رو میزنم نوشته:
sending succeeded, but recipient address unreachable

saeedraz
16-11-2008, 09:46
من نمیدونم این حرفی که میزنم از نظر منطقی درست هست یا نه اما من دیروز و دیشب این رو تجربه کردم

اینم باید بگم که سیم کارت پدرم سال پیش سوخت و عوضش کرد و از اون موقع تبدیل شده به Mci

دیروز وقتی پدرم فهمید که هزینه اولیه ثبت نام Gprs رو حذف کردن گفت برای من هم تقاضا بده تا وصل بشه منهم حدود ساعت 6 بعداز ظهر تقاضا دادم اما نکته جالب این بود که بلا فاصله بعد از تقاضا و روشن و خاموش کردن گوشی پدرم تونست به اینترنت وصل بشه در صورتی که من در اون زمان نمیتونستم به اینترنت وصل بشم اول فکر کردم که به خاطر اون E بالای گوشی هست که میگه شبکه روی Edge هست که نمیدونم گوشی غات زده یا شبکه ولی گوشی پدرم فقط Gprs داره و اصلا Edge رو ساپورت نمیکنه منهم سیم کارتم رو درآوردم و روی گوشی پدرم انداختم ولی بازم وصل نشد ولی به محض انداختن سیم کارت پدرم روی گوشی خودم تونستم با همون علامت E به اینترنت وصل بشم. جالب این بود که من تا ساعت 11 نتونستم به اینترنت وصل بشم ولی پدرم حتی امروز صبح ساعت 9 هم به اینترنت وصل شد تنها چیزی که میمونه این سیم کارت هست که مال من Tci و مال پدرم Mci هست من که عقلم به چیز دیگه ای قد نمیده حالا شما اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید.

perjixen
16-11-2008, 10:13
سلام........
خب بلاخره من هم از Gprs بهره بردم......!!
یه سوال دارم ؛ برای من پیغام تایید MMS ارسال شده.... ولی نمیتونم بش جواب بدم...... برای پاسخ باید بگم "ب" (یعنی این حرف رو sms کنم) که هر چی میزنم میگه پیغام اشتباه است.......!!

کسی میدونه چیکار باید بکنم..........؟!؟!؟

arianrv
19-11-2008, 18:14
سلام....
من ده روز پیش ثبت نام کردم ولی تا حالا پیغامی نیومده.
ثبت نام دوباره هم امکان نداره.
چیکار باید بکنم؟

Saman-tci
20-11-2008, 15:05
سلام....
من ده روز پیش ثبت نام کردم ولی تا حالا پیغامی نیومده.
ثبت نام دوباره هم امکان نداره.
چیکار باید بکنم؟

احتیاج به ثبت نام دوباره نیست برو به این لینک و دوباره تنظیمات رو بفرست ....

e.khafan!
20-11-2008, 18:14
بچه ها سلام ، من علی رغم میلم دیروز اینترنتم رو راه انداختم ...

کل دیروز ( حتی قبل ساعت 11 ) اینترنت وصل بود ، اینکه چرا مال من قبل 11 وصل بود رو نمیدونم ، یه سیم دیگرو تست کردم قطع بود .

سرعتش قبل 11 فوقالعاده بود از ایرانسل بالاتر ، حدود 3 تا 5 کیلو رو راحت با گوشی میگرفت ، مخصوصا اول بازکردن وب هارو که با ایرانسل 10 تا 15 ثانیه طول میکشه این براحتی با یکی دو ثانیه وصل میشد ، 1300 کیلو ، همین دور و برا دانلود داشتم ....

ولی حالا که اینترنت برا همه باز شده ، قضیه فرق میکنه ، اصلا و ابدا اینترنت نمیره ، به زور بعد 20 - 30 ثانیه تونستم برم تو یاهو مسنجر که اونم مفت نمیارزه ....

در کل سرویس مضخرفیه . ( نسبت به پول و سرعتش در زمان ترافیک )

-
کسی میدونه چه جوری میشه صورت حساب روز رو گرفت ؟ من بلد نیستم مثل ، این :

ممنون

iman_s
21-11-2008, 00:53
-
کسی میدونه چه جوری میشه صورت حساب روز رو گرفت ؟ من بلد نیستم مثل ، این :

ممنون
البته ربطی به بحث نداره.
این پیامک قبض هست.میشه باهاش هم مبلغ پایان دوره و هم میان دوره رو گرفت.
برای گرفتن قبض میان دوره تاریخ ابتدا بعد یک نقطه و سپس تاریخ انتها رو مینویسیم و به شماره 30009 ارسال میکنیم.
برای راهنمایی حرف h رو برای این شماره ارسال کن.

aluminum
21-11-2008, 12:11
البته ربطی به بحث نداره.
این پیامک قبض هست.میشه باهاش هم مبلغ پایان دوره و هم میان دوره رو گرفت.
برای گرفتن قبض میان دوره تاریخ ابتدا بعد یک نقطه و سپس تاریخ انتها رو مینویسیم و به شماره 30009 ارسال میکنیم.
برای راهنمایی حرف h رو برای این شماره ارسال کن.

نه جدیداً یک مورد جدید بهش اضافه شده به اسم vms که فکر کنم مربوط به اینتر نت باشه

arman4459
21-11-2008, 14:56
اووو چقدر دردسر داره حتما ه دفعه هزینه اس ام اس رو کم میکنه بازم دم ایرانسل گرم مجانی

Geronimo_AD
22-11-2008, 00:38
ای بابا ... همه وصل میشن ... ولی من هنوز فقطه پیغام No Gateway reply رو میگیرم... قضیه این سیم های Mci چیه؟؟

blackhero
23-11-2008, 10:37
ای بابا ... همه وصل میشن ... ولی من هنوز فقطه پیغام No Gateway reply رو میگیرم... قضیه این سیم های Mci چیه؟؟

نکنه خطت قدیمیه دوست عزیز،tci هست یا mci؟!!

Geronimo_AD
23-11-2008, 11:38
??... مگه 0912 جدید هم داریم؟...
میشه توضیح بدی فرقشون چیه؟ از کجا بفهمم mci یا tci ؟
اگه قدیمی بود چه کنم که جدید شه!!!؟

shamabady
23-11-2008, 16:29
??... مگه 0912 جدید هم داریم؟...
میشه توضیح بدی فرقشون چیه؟ از کجا بفهمم mci یا tci ؟
اگه قدیمی بود چه کنم که جدید شه!!!؟
روی گوشیت بنویسه mci جدید بنویسه tci قدیمیه

Legend
23-11-2008, 16:52
به tci و mci ربطي نداره ...همشون وصل ميشن...:46:

Geronimo_AD
23-11-2008, 19:56
پس اینکه من اصلا وصل نمیشم به چی ربط داره؟... :(
این GPRS هه فقط به درد چک کردن اتوماتیک Gmail میخوره...

Legend
23-11-2008, 20:14
پس اینکه من اصلا وصل نمیشم به چی ربط داره؟... :(
این gprs هه فقط به درد چک کردن اتوماتیک gmail میخوره...

شايد درست فعال نكردي...چون من پريشب ساعت 2 شب باش آنلاين شدم..خودم حال كردم...:31:

DHAMID
23-11-2008, 20:44
احتیاج به ثبت نام دوباره نیست برو به این لینک و دوباره تنظیمات رو بفرست ....

من اینجا رفتم
آخرش که یه پغام میده بعد میگه فینیش چیه؟

blackhero
25-11-2008, 11:40
به tci و mci ربطي نداره ...همشون وصل ميشن...:46:

مطمئنی؟! اخه من یه جا خوندم و حتی تو اخبار هم شندیم که یکی از مسوولاش میگفت برای اینکه بتونن از gprs و mms استفاده کنند باید سیمکارتشون mci باشه، و برای همینم هست که سیم کارتهای قدیمی رو دارن میسوزنن تا جدید(mci) بشون بدن. حالا شایدم من اشتباه متوجه شدم، ولی یادمه میگفتن سیم کارتهای قدیمی قابلیت این امکانات رو نداره و باید عوض بشه

mohammad k750i
25-11-2008, 13:16
مطمئنی؟! اخه من یه جا خوندم و حتی تو اخبار هم شندیم که یکی از مسوولاش میگفت برای اینکه بتونن از gprs و mms استفاده کنند باید سیمکارتشون mci باشه، و برای همینم هست که سیم کارتهای قدیمی رو دارن میسوزنن تا جدید(mci) بشون بدن. حالا شایدم من اشتباه متوجه شدم، ولی یادمه میگفتن سیم کارتهای قدیمی قابلیت این امکانات رو نداره و باید عوض بشه

نه دوست عزیز فرقی نداره من الان دارم با tci وصل میشم!

e.khafan!
25-11-2008, 19:05
کف میکنیم .... Edge هم راه افتاد ، اصلا باورم نمیشه ، ولی سرعتش همونه ، 3 - 4 فقط تو سرعت کانکت شدن فرق داره که ایشاللا به زودی سرعت اینترنتش هم درست میکنه ...

mehran_286
25-11-2008, 21:31
سلام دوستان
من gprsرو نصب کردم اما ارور conection failled check network coverageor data and internet setting
در ضمن در تهران هستم
با رفیقم رفتیم یه جای اون علامتgرو داشت ولی من نداشتم
مدل گوشیمw700
در ضمن هزینه چقدر میفته
با تشکر

blackhero
26-11-2008, 10:21
نه دوست عزیز فرقی نداره من الان دارم با tci وصل میشم!

جدی؟ خوب پس خیال ما رو هم راحت کردی، مرسی.

starn
26-11-2008, 11:47
آقا یکی از بچه ها ان 95 داره و رفته توی سایت mci قسمت تنظیمات gprs ثبت کرده ی اسمس اومده براش سیو کرده ولی هر چی می زنه هیچ سایتی رو باز نمی کنه م یگه خدمات شبکه را برسی کنید (از 11 شب تا 8 صبح دیگه)
-----
راستی خط های که ir-tci هستن نمی شه براشون تنظیم کرد ؟؟؟ من برای یکی از فامیلامون که ir-tci ثبت کردم براس اس ام اس اومد ولی وسط صفحه نوشته بود ir-mci و دیگه هیچ گذینه ای هم نداشت
گوشی هم K530 بود

Geronimo_AD
27-11-2008, 09:38
:27:...هی... بالاخره منم وصل شدم!... فکر کنم ایراد از gprs منطقه مون بود... چون من گوشی و سیم کارتمو کاری نکردم...

mehran_286
27-11-2008, 14:28
سلام دوستان
من gprsرو نصب کردم اما ارور conection failled check network coverageor data and internet setting
در ضمن در تهران هستم
با رفیقم رفتیم یه جای اون علامتgرو داشت ولی من نداشتم
مدل گوشیمw700
در ضمن هزینه چقدر میفته
با تشکر

اقا این تایپیک مدیر ندار
فریاد رس نداره
کسی چرا کمکی نمی کنه
چرا پیسی اینجوری شده
همه قهر کردند

Mojtaba-MCI
27-11-2008, 18:16
حیف که موبایلمو دزدیدن و حیف که تا جی پی آر اس به شهرمون برسه خدا می دونه چه اتفاقات دیگه ای می افته وگرنه حتما بهت جواب می دادم...

starn
28-11-2008, 01:04
آقا یکی از بچه ها ان 95 داره و رفته توی سایت mci قسمت تنظیمات gprs ثبت کرده ی اسمس اومده براش سیو کرده ولی هر چی می زنه هیچ سایتی رو باز نمی کنه م یگه خدمات شبکه را برسی کنید (از 11 شب تا 8 صبح دیگه)
-----
راستی خط های که ir-tci هستن نمی شه براشون تنظیم کرد ؟؟؟ من برای یکی از فامیلامون که ir-tci ثبت کردم براس اس ام اس اومد ولی وسط صفحه نوشته بود ir-mci و دیگه هیچ گذینه ای هم نداشت
گوشی هم k530 بود

کسی نیست جواب بده

iman_s
29-11-2008, 00:11
اونهایی که نمیتونند وصل بشند یکبار همه تنظیماتی که مربوط به اینترنت و gprs تو گوشیشون دارند رو حذف کنند و دوباره از سایت تنظیمات رو بگیرند.

tohid100
03-12-2008, 07:47
دوستان راهی هست که بشه از gprs همراه اول روی کامپیوتر استفاده کرد مثل ایرانسل؟

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 07:47
اصلا مگه جی پی آر اس ربطی به ir-tci یا mci داره؟!
مگه فرقی می کنه که همه می گن واسه ما tci هست که وصل نمی شه؟؟؟

shamabady
03-12-2008, 13:00
دوستان راهی هست که بشه از gprs همراه اول روی کامپیوتر استفاده کرد مثل ایرانسل؟

برای این کار فرقی بین همراه اول و ایرانسل نیست بسته به مارک گوشیت
برای پیدا کردن روش کار به تاپیک هایی که برای اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق ایرانسل هست مراجعه کن (یه سرچ بزن پیدا میکنی)

ghahremanimehdi
03-12-2008, 18:36
آخر نگفتید gprs همراه آخر و ایرانشل چندکیلوبایت بر ثانیه سرعتش هست . به اندازه ی دایل آپ هم فکر نمیکنم باشه درسته ؟
دایل تا 48kbps هستش.

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 18:53
آخر نگفتید gprs همراه آخر و ایرانشل چندکیلوبایت بر ثانیه سرعتش هست . به اندازه ی دایل آپ هم فکر نمیکنم باشه درسته ؟
دایل تا 48kbps هستش.
اینترنت موبایل توو ایران به 40kbps برسه؟!
بابا بیخیال...

ghahremanimehdi
03-12-2008, 19:06
خوب پس برای چی اینهمه پول به gprs میدید؟

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 19:11
اینو داشته باشید فعلا :
====================
ارايه برنامه‌هاي جديد براي رفع مشكلات مشتركان gprs(1387/09/13)
سرويس gprs همراه اول كه مرحله‌ تست‌هاي فني اوليه را پشت‌ سر گذاشت، از روز 12 آبان‌ماه جاري به مشترکان سيم‌کارت‌هاي دائمي 0912 در استان تهران و ابتدا تنها در ساعات 23 تا 8 روزهاي عادي و تمام ساعات روزهاي تعطيل ارايه و طبق اعلام رسمي از روز 12 آذرماه به صورت 24ساعته ارايه شد اما مشكلي كه از همان ابتدا براي مشتركان همراه اول وجود داشت فعال نشدن اين سرويس در برخي گوشي‌ها بوده و از طرفي در صورت فعال شدن نيز برخي نمي‌توانند به راحتي از اينترنت استفاده كنند زيرا سرعت آن بسيار پايين است به‌گونه‌اي كه مي‌توان گفت امكان استفاده از سايت‌ها برايشان وجود ندارد.

محمدمهدي عطوفي - معاون بازاريابي و امور مشتريان شركت ارتباطات سيار ايران - در گفت‌وگو با ايسنا درباره‌ سرعت پايين سرويس gprs براي مشتركان همراه اول گفت: بحثي كه در اين رابطه مطرح است برنامه‌هايي‌ها است ولي نبايد انتظار داشته باشيم كه مثلا مردم با استفاده از اين سرويس بتوانند برروي گوگل يك وب‌سايت باز كنند.

وي افزود: اين كار به هيچ وجه به نفع همراه اول نيست كه چنين سرعتي را براي اين سرويس در نظر بگيرد و به اين منظور شركت ارتباطات سيارايران به زودي برنامه‌هايي را ارايه مي‌دهد كه اين برنامه‌ها مي‌تواند مشكل مشتركان را در اين زمينه حل كند.

به گفته‌ عطوفي به صرف ديدن وب‌سايت نمي‌توان گفت كه سرعت سرويس gprs بالا است يا پايين زيرا اين دو موضوع به هم ربطي ندارند. اما - حميدرضا نيكوفر - عضو هيئت‌مديره‌ شركت ارتباطات سيار - پيش از اين درباره‌ دلايلي كه موجب فعال نشدن سرويس gprs در برخي گوشي‌ها شده است گفته بود: مشكلات گوشي كه به ناموفق بودن ثبت‌نام براي اين سرويس منجر شد، 60 درصد، ارسال تنظيمات حدود 20 درصد، بحث پوشش مناطق مختلف تهران پنج درصد و مشكل فعال‌سازي سرويس 15 درصد بود اما مشكل ارسال تنظيمات برطرف شده و اميدواريم تمام مشكلات هفته‌ آينده كاملا برطرف شود.

اين در حالي است كه محمدحسين فلاح‌اصغري - معاون نظارت و مديريت شبكه‌ شركت ارتباطات سيار ايران - يادآور شده بود: در نظر داريم كه ابتدا اين سرويس را به صورت 24 ساعته فعال كنيم و آثار شبكه‌اي آن را بررسي كرده و پس از آن سرويس mms را براي همه مشتركان راه‌اندازي كنيم.

ghahremanimehdi
03-12-2008, 19:14
فقط بلدن از ملت پول بگیرن .
خودشون کمفروشی میکنن و بعد میان به مردم هم یاد میدن که کم فروشی فلان است و ....

shamabady
03-12-2008, 20:08
دایل تا 48kbps هستش.

اینترنت موبایل توو ایران به 40kbps برسه؟!
بابا بیخیال...

پارسال که ایرانسل تو طرح طلاییش اینترنت رایگان داشت من به کامپیوتر وصل میکردم سرعت صفحات وب کم بود ولی سرعت دانلودم از 100 کیلوبیت پایینتر نمیومد(یادش بخیر چه کاری از سیم بدبخت کشیدیم) الان دیگه اصلا gprs برام به صرفه نیست خیلی استفاده نمیکنم ببینم سرعت چقدر ولی باید کمتر شده باشه چون اون زمان تعداد مشترکاش 4 میلیون بود ولی الان بالای 15 میلیون
ولی سرعت بستگی به شهر داره تو شهرای کوچیک چون کاربرا کمترن سرعت بالاتره ولی تو شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد و... به دلیل کاربرای زیاد سرعت کمتره(که من این سرعت و که گفتم تو شهر سبزوار داشتم همون زمان مشهد که میرفتم سرعتم حول و حوش 60 کیلوبیت بود)

blackhero
03-12-2008, 21:55
پارسال که ایرانسل تو طرح طلاییش اینترنت رایگان داشت من به کامپیوتر وصل میکردم سرعت صفحات وب کم بود ولی سرعت دانلودم از 100 کیلوبیت پایینتر نمیومد(یادش بخیر چه کاری از سیم بدبخت کشیدیم) الان دیگه اصلا gprs برام به صرفه نیست خیلی استفاده نمیکنم ببینم سرعت چقدر ولی باید کمتر شده باشه چون اون زمان تعداد مشترکاش 4 میلیون بود ولی الان بالای 15 میلیون
ولی سرعت بستگی به شهر داره تو شهرای کوچیک چون کاربرا کمترن سرعت بالاتره ولی تو شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد و... به دلیل کاربرای زیاد سرعت کمتره(که من این سرعت و که گفتم تو شهر سبزوار داشتم همون زمان مشهد که میرفتم سرعتم حول و حوش 60 کیلوبیت بود)

یعنی چیزی حدود 12 کیلو بایت درسته؟! تایید میکنم، یادش بخیر. ولی الان خیلی کم شده:41:

gog2000
04-12-2008, 10:53
بزك نمير بهار مياد كمبزه با خيار مياد؟؟؟؟
اين اخر سال كي ميرسه؟؟؟
الان چند ساله اينا ميگن اخر سال
تازه هنوز راه نيوفتاده تعرفه هاش سر به فلك ميزاره!!!

هر جا هم كم مياره تلافيشو سر ايرانسل بدبخت درمياره:31:

mms شو نميتونه راه بياندازه مال ايرانسلو از كار مياندازن:13:

ghahremanimehdi
04-12-2008, 14:30
بله دقیقا همینطوره چون همراه اول اپرلتور دولتی هست زورش زیاده و نمیزاره کسی رو دستش بلند بشه . دیدید که زمانی که ایرانسل gprs ش رو راه انداخت همراه اول به ایرانسل گیر داد که تا -------- درست حسابی نداری نباید ارائه بدی:13: بعدش هم که بحث دقیقه ای و ثانیه ای رو آورد و ایرانسل رو مجبور کرد تعرفه هاش رو گرون کنه:13:

gog2000
04-12-2008, 16:32

سرعتش كه خيلي خوبه بعضي وقتها به 100كيلو هم ميرسه و از adsl و ديال اپ هم ميزنه بالا:5:
البته هزينش خيلي گرون شده ديگه اصلا نميسرفه:13:

iman_s
05-12-2008, 00:57
اصلا مگه جی پی آر اس ربطی به ir-tci یا mci داره؟!
مگه فرقی می کنه که همه می گن واسه ما tci هست که وصل نمی شه؟؟؟
فکر نکنم ربطی داشته باشه.
سیمکارت من tci هست و مشکلی نداره.

mohamad23
05-12-2008, 10:23
با بروز مشكل استفاده از اينترنت همراه اول؛
معاون شركت ارتباطات سيار خبر داد:
ارايه برنامه‌هاي جديد براي رفع مشكلات مشتركان

سرويس gprs همراه اول كه مرحله‌ تست‌هاي فني اوليه را پشت‌ سر گذاشت، از روز 12 آبان‌ماه جاري به مشترکان سيم‌کارت‌هاي دائمي 0912 در استان تهران و ابتدا تنها در ساعات 23 تا 8 روزهاي عادي و تمام ساعات روزهاي تعطيل ارايه و طبق اعلام رسمي از روز 12 آذرماه به صورت 24ساعته ارايه شد اما مشكلي كه از همان ابتدا براي مشتركان همراه اول وجود داشت فعال نشدن اين سرويس در برخي گوشي‌ها بوده و از طرفي در صورت فعال شدن نيز برخي نمي‌توانند به راحتي از اينترنت استفاده كنند زيرا سرعت آن بسيار پايين است به‌گونه‌اي كه مي‌توان گفت امكان استفاده از سايت‌ها برايشان وجود ندارد.
محمدمهدي عطوفي - معاون بازاريابي و امور مشتريان شركت ارتباطات سيار ايران - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ سرعت پايين سرويس gprs براي مشتركان همراه اول گفت: بحثي كه در اين رابطه مطرح است برنامه‌هايي‌ها است ولي نبايد انتظار داشته باشيم كه مثلا مردم با استفاده از اين سرويس بتوانند برروي گوگل يك وب‌سايت باز كنند.
وي افزود: اين كار به هيچ وجه به نفع همراه اول نيست كه چنين سرعتي را براي اين سرويس در نظر بگيرد و به اين منظور شركت ارتباطات سيارايران به زودي برنامه‌هايي را ارايه مي‌دهد كه اين برنامه‌ها مي‌تواند مشكل مشتركان را در اين زمينه حل كند.
به گفته‌ عطوفي به صرف ديدن وب‌سايت نمي‌توان گفت كه سرعت سرويس gprs بالا است يا پايين زيرا اين دو موضوع به هم ربطي ندارند.
اما - حميدرضا نيكوفر - عضو هيات مديره‌ي شركت ارتباطات سيار - پيش از اين درباره‌ي دلايلي كه موجب فعال نشدن سرويس gprs در برخي گوشي‌ها شده است گفته بود: مشكلات گوشي كه به ناموفق بودن ثبت‌نام براي اين سرويس منجر شد، 60 درصد، ارسال تنظيمات حدود 20 درصد، بحث پوشش مناطق مختلف تهران پنج درصد و مشكل فعال‌سازي سرويس 15 درصد بود اما مشكل ارسال تنظيمات برطرف شده و اميدواريم تمام مشكلات هفته‌ي آينده كاملا برطرف شود.
اين در حالي است كه محمدحسين فلاح‌اصغري - معاون نظارت و مديريت شبكه‌ شركت ارتباطات سيار ايران - يادآور شده بود: در نظر داريم كه ابتدا اين سرويس را به صورت 24 ساعته فعال كنيم و آثار شبكه‌اي آن را بررسي كرده و پس از آن سرويس mms را براي همه مشتركان راه‌اندازي كنيم.

Mojtaba-MCI
07-12-2008, 21:29
بله دقیقا همینطوره چون همراه اول اپرلتور دولتی هست زورش زیاده و نمیزاره کسی رو دستش بلند بشه . دیدید که زمانی که ایرانسل gprs ش رو راه انداخت همراه اول به ایرانسل گیر داد که تا -------- درست حسابی نداری نباید ارائه بدی:13: بعدش هم که بحث دقیقه ای و ثانیه ای رو آورد و ایرانسل رو مجبور کرد تعرفه هاش رو گرون کنه:13:
کاملا درسته ، بعد این همه جلوگیری از کار ایرانسل دوباره این اپراتور سیستم ام ام اسش رو فعال کرد...
در حقیقت همراه اول کاری نکرد جز عقب انداختن ایرانسل از بازار رقابت!وگرنه بحث --- و اینا مگه چقدر طول می کشه که 1 سال و اندی ام ام اس ایرانسل قطع شد؟!

iman_s
09-12-2008, 23:37
من از یک روشی استفاده میکنم که فکر میکنم هزینه استفاده از GPRS مجانی میشه.چون وقتی sms میاندوره میگیرم هزینه GPRS هیچ تغییری نمیکنه و روی همون قبلی مونده و فقط هزینه مکالمات و sms میاد.سرعتش هم خیلی خوبه و جیک ثانیه هر سایتی رو باز میکنه.فعلا که هر وقت بیکارم با گوشی وبگردی میکنم.فقط میترسم آخر ماه یه دفعه بفهمند و هزینه اش رو روی قبضم بیارند.

iman_s
09-12-2008, 23:43
پارسال که ایرانسل تو طرح طلاییش اینترنت رایگان داشت من به کامپیوتر وصل میکردم سرعت صفحات وب کم بود ولی سرعت دانلودم از 100 کیلوبیت پایینتر نمیومد
بیچاره اونهایی که اون همه پول داده بودند و طرح طلایی رو فعال کرده بودند تا از اینترنت رایگانش استفاده کنند چون اون زمان در روزهای پنجشنبه و جمعه اینترنتش واسه همه رایگان بود و سرعتش بیش از حد افتضاح میشد و اونهایی که پول واسه طرح طلایی داده بودند فقط 5 روز تو هفته اینترنت داشتند.

arman4459
10-12-2008, 00:18
بیچاره اونهایی که اون همه پول داده بودند و طرح طلایی رو فعال کرده بودند تا از اینترنت رایگانش استفاده کنند چون اون زمان در روزهای پنجشنبه و جمعه اینترنتش واسه همه رایگان بود و سرعتش بیش از حد افتضاح میشد و اونهایی که پول واسه طرح طلایی داده بودند فقط 5 روز تو هفته اینترنت داشتند.

بازم خوبه اگر سرعتم لاک پشتی بود حداقل رایگان بود نه مثل همراه آخر که حتی یک کیلوش هم رایگان نیست.من که کلی حال داد ایرانسل

iman_s
10-12-2008, 01:19
نوش جونت که مجانی استفاده کردی.
من واسه امثال رفیقم که با کلی ذوق و شوق و پول رفته بودند و طرح طلایی رو فعال کرده بودند افسوس میخورم که بنده خدا تو روزهایی که نیاز به اینترنت داشت نمیتونست استفاده کنه و گرنه خود منم عید پارسال از اینترنت ایرانسل استفاده میکردم.

PLAΨMID
10-12-2008, 01:46
بلاخره ما نفهميديم بحث در مورد همراه اوله يا ايرانسل . آقا خواهشا" رعايت كنين ديگه .

MILAD99
11-12-2008, 13:28
اقایون کسی از از opera mini (last version استفاده کرده برای اینترنت همراه اول
هزینه میندازه با اپرا یا مثل ایرانسل مجانیه؟

PLAΨMID
12-12-2008, 11:37

فكر نكنم هزينه ي اتصال به اينترنت از طريق موبايل ربطي به مرورگر داشته باشه ؟

aluminum
12-12-2008, 13:54
دوستان کسی نیست یه اطلاعات کامل و جامع درباره هزینه ها برامون بده؟

$*BEHNAM*$
13-12-2008, 19:31
من هر کاری میکنم تنظیمات رو به من نمی فرسته . ثبت نام هم کردم . اولین بار فرستاد ولی گوشیم رو فرمت کردم تنظیمات پاک شد الآن هم هرچی ارسال تنظیمات رو میزنم اس ام اس نمیاد . چی کار کنم ؟

shamabady
13-12-2008, 20:04
فكر نكنم هزينه ي اتصال به اينترنت از طريق موبايل ربطي به مرورگر داشته باشه ؟
چرا ربط داره
اپرا مینی از طریق سرور خودش به اینترنت وصل میشه و تو سرور صفحات فشرده میشه بعد میاد تو گوشی شما
برای همین شما حجم کمتری اطلاعات رو ارسال و دریافت میکنید وهزینه کمتری براتون میوفته (تقریبا نسبت به مرورگر گوشی نصف میشه میزان تبادل و هزینه) میتونید تست کنید یک صفحه را یک بار با اپرا مینی و یک بار با مرورگر گوشی باز کنید بعد تو هر مورد از قسمت کانکشن منیجر گوشیتون میزان تبادل اطلاعات رو ببینید و مقایسه کنید
و همچنین چون حجم اطلاعات دریافتی کمتره سرعت باز شدن صفحات هم بیشتر میشه
در کل توصیه میشه از اپرا مینی استفاده کنید مزایای دیگه ای هم داره که یه سرچ بزنید دستتون میاد

Saman-tci
13-12-2008, 20:20
بهنام جان از طریق این لینک ارسال کردی ...؟

$*BEHNAM*$
14-12-2008, 20:12
بهنام جان از طریق این لینک ارسال کردی ...؟

تقریبا 50 بار از این لینک استفاده کرده بود ولی نمیومد .

بالاخره دیروز اومد ولی دیگه خیلی دیر اومد چون توی سایت وقتی به قسمت سوالات متداول رفتم دیدم تنظیمات دستی برای ویندوز رو نوشته منم اون رو توی گوشیم دستی ذخیره کردم .

Mojtaba-MCI
15-12-2008, 20:13
مثل اینکه این سرویس یه استان ما و به شهرهای رشت و لاهیجان هم رسیده ، درسته؟!

iman_s
17-12-2008, 00:57
من از اپرا مینی استفاده میکنم و هزینه میفته.قبلا میگفتن برای ایرانسل مجانی میشه ولی من که چیزی ندیدم.
ولی توصیه میکنم برای استفاده از اینترنت و وبگردی با گوشی حتما از این برنامه استفاده کنید چون سایتها رو تبدیل به نسخه موبایلی میکنه و خیلی سریع باز میکنه و حجم صفحه رو هم نشون میده.در صورتی که اگه همون صفحه رو با مرورگرهای رایج خود گوشیها استفاده کنی حجمش به مراتب بیشتر از این برنامه میشه و بالطبع هزینه هم بیشتر میشه

farshid_titan
17-12-2008, 19:08
مثل اینکه این سرویس یه استان ما و به شهرهای رشت و لاهیجان هم رسیده ، درسته؟!
گفتن از عید قربان 10 استان دیگه هم فعال میشه ولی ما که چیزی ندیدیم

Mojtaba-MCI
18-12-2008, 14:24
توو سایتش که اسم این شهرها رو نوشته :
تهران، مشهد، شیراز، رشت، گرگان، اردبیل، همدان، سمنان، قزوین، زنجان، سنندج.

Mojtaba-MCI
18-12-2008, 14:25
ما که رفتیم فعال کنیم ، خبرشو می دم...

Mojtaba-MCI
18-12-2008, 15:21
فعالش کردم ولی وصل نمی شه و ارور می ده ، چرا؟!

PLAΨMID
18-12-2008, 16:10
عجيبه !
از اصفهان خبري نيست ؟؟

Mojtaba-MCI
19-12-2008, 10:53
عجيبه !
از اصفهان خبري نيست ؟؟
همین شهرهایی هم که گذاشتن درست حسابی کار نمی کنه ، من از دیروز هرچندبار که اومدم وصل بشم همش ارور داد...
اصلا شاید سرکاریه؟!

Mojtaba-MCI
21-12-2008, 18:42
این دیگه چه جورشه!
دوست منم خطش 0911 هستش ولی اون راحت وصل میشه...
البته واسه اون 134 و واسه من 330 ، شاید به خاطر همینم هست که مال من وصل نمیشه!
حالا واقعا به خاطر همینه؟!

Mojtaba-MCI
22-12-2008, 09:07
بالاخره درست شد ، با موبایل به اینترنت وصل شدم.
سرعتشم ای بدک نیس...
یکی از دوستان لطف کنه تعرفه شو بگه ممنون میشم!

Saman-tci
22-12-2008, 11:09
بالاخره درست شد ، با موبایل به اینترنت وصل شدم.
سرعتشم ای بدک نیس...
یکی از دوستان لطف کنه تعرفه شو بگه ممنون میشم!

مديرعامل همراه اول در مورد تعرفه gprs اظهار داشت:‌ تعرفه اين سرويس 8/14 ريال در زمان پيک روز (هشت صبح تا يازده شب) و در غير پيک و روزهاي تعطيل چهار ريال است، البته اين تعرفه در مراحل بعدي کنترل و کاهش خواهد يافت.

best
22-12-2008, 17:02
دوستان من 1ماهی هست درخواست GPRS دادم از سایت....sms فعال سازی و تنظمات هم اومد....ولی کار نکرد....از طریق سایت هم که چک میکردم واسه رجیستر دوباره ،میگفت این سرویس فعال است...بعد به09990 زنگ زدم...بعد از 1-2 هفته گفتن فعاله،باید کار کنه...ولی هنوز مشکل داره...دوباره از 8008 هم تنظیمات گرفتم..ولی کار نمیکنه...گوشیم N73Music Editoin NOKIA هست ...اگر امکان داره تنظیمات دقیق این گوشی بدین...دستی هم چک کنم...مخصوصا تنظیمات advanced setting در این گوشی

Mojtaba-MCI
22-12-2008, 18:21
مديرعامل همراه اول در مورد تعرفه gprs اظهار داشت:‌ تعرفه اين سرويس 8/14 ريال در زمان پيک روز (هشت صبح تا يازده شب) و در غير پيک و روزهاي تعطيل چهار ريال است، البته اين تعرفه در مراحل بعدي کنترل و کاهش خواهد يافت.
هر کیلوبایتی 8/14؟!

Mojtaba-MCI
22-12-2008, 18:25
دوستان من 1ماهی هست درخواست GPRS دادم از سایت....sms فعال سازی و تنظمات هم اومد....ولی کار نکرد....از طریق سایت هم که چک میکردم واسه رجیستر دوباره ،میگفت این سرویس فعال است...بعد به09990 زنگ زدم...بعد از 1-2 هفته گفتن فعاله،باید کار کنه...ولی هنوز مشکل داره...دوباره از 8008 هم تنظیمات گرفتم..ولی کار نمیکنه...گوشیم N73Music Editoin NOKIA هست ...اگر امکان داره تنظیمات دقیق این گوشی بدین...دستی هم چک کنم...مخصوصا تنظیمات advanced setting در این گوشی
اینم تنظیمات دقیق گوشی :

farshid_titan
25-12-2008, 12:06
از شیراز کسی تونسته وصل بشه من هر تلاش میکنم ارور میده packet data not available کسی میدونه چرا؟

Saman-tci
25-12-2008, 12:58
هر کیلوبایتی 8/14؟!

آره به نظر من که فعلاً استفاده از این سرویس به صرفه نیست حداقل در روزهای معمولی و ساعات پیک ..

Mojtaba-MCI
25-12-2008, 22:33
از شیراز کسی تونسته وصل بشه من هر تلاش میکنم ارور میده packet data not available کسی میدونه چرا؟
اتفاقا مال منم همینجوری بود ، درحالی که واسه دوستام وصل میشد...
بعدش فهمیدیم چون واسه ی اونا کد 1 بوده اینترنتشون راه افتاده!خط من کد 3 هستش.بعد از یه مدتی واسه منم راه افتاد.سرعتشم نسبتا خوبه ولی خیلی گرونه!
من چندتا صفحه ی وب باز کردم(یه چیزی حدود 2مگ از اینترنتش استفاده کردم)بعد رفتم حسابمو چک کردم دیدم فقط 6 تومن برای اینترنت هزینه افتاده!!!

آره به نظر من که فعلاً استفاده از این سرویس به صرفه نیست حداقل در روزهای معمولی و ساعات پیک ..
اصلا به صرفه نیس!

farshid_titan
26-12-2008, 18:49
اتفاقا مال منم همینجوری بود ، درحالی که واسه دوستام وصل میشد...
بعدش فهمیدیم چون واسه ی اونا کد 1 بوده اینترنتشون راه افتاده!خط من کد 3 هستش.بعد از یه مدتی واسه منم راه افتاد.سرعتشم نسبتا خوبه ولی خیلی گرونه!
من چندتا صفحه ی وب باز کردم(یه چیزی حدود 2مگ از اینترنتش استفاده کردم)بعد رفتم حسابمو چک کردم دیدم فقط 6 تومن برای اینترنت هزینه افتاده!!!

اصلا به صرفه نیس!
یعنی باید صبر بدم بعدا خودش فعال میشه؟

arman4459
26-12-2008, 22:59
دوستان خوب زیاد با همراه اول وارد اینترت نشید چون بسیار هزینش بالاست و با توجه به اینکه همراه اول نمیتونه مث ایراننس صورتحساب بده یک دفعه یک صورتحساب سنگین میاد

franch
27-12-2008, 00:09
اپرا: افزایش استفاده از اینترنت موبایل

سرویس اخبار خارجی ایتنا - شرکت اپرا در گزارشی اعلام کرده که مرور وب از طریق تجهیزات موبایل افزایش چشمگیری داشته است.

این شرکت که خود سازنده انواع مرورگرهای وب برای کلیه پلتفورم‌ها می‌باشد در این گزارش آورده است که یافته‌های این شرگت در ماه نوامبر نشان می‌دهند تعداد کاربرانی که از طریق موبایل خود به اینترنت متصل می‌شوند افزایش چشمگیری در سطح اروپا و علی‌الخصوص در روسیه، اوکراین و انگلستان داشته است.

Jon von Tetzchner مدیرعامل اپرا می‌گوید: «استفاده از موبایل برای مرور وب افزایش چشمگیری را در سطح جهان داشته است. این افزایش حتی در کشورهایی که اینترنت پهن باند در آنها نفوذ خوبی هم داشته دیده می‌شود. این بیشتر به این دلیل است که امروزه کاربران می‌خواهند در هرکجا که هستند به اینترنت دسترسی داشته باشند.

وی در ادامه می‌افزاید: «البته دلیل اصلی این مطلب در مناطقی نهفته است که کاربران آن به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند. اولین انتخاب ارتباطی یک میلیارد نفر بعدی که به اینترنت متصل می‌شوند، ارتباط از طریق موبایل خواهد بود.»

«چنانچه این اتفاق محقق شود، آنگاه شاهد آزاد شدن پتانسیل حقیقی و فوائد واقعی اینترنت موبایل خواهیم بود.»

کاربران مرورگر موبایل Opera Mini در ماه نوامبر 5.7 میلیارد صفحه وب را با استفاده از این مرورگر رایگان موبایل بازدید نمودند.
این میزان 12.1 درصد افزایش نسبت به ماه قبل و 303 درصد افزایش را نسبت به ماه مشابه در سال قبل نشان می‌دهد.

PLAΨMID
27-12-2008, 00:14
سلام دوستان .
هنوز واسه اصفهان فعال نشده ؟؟

Majid393
27-12-2008, 00:22
سلام دوستان .
هنوز واسه اصفهان فعال نشده ؟؟

فعلا" برای این شهرها اومده :
تهران، مشهد، شیراز، سمنان، اردبیل، قزوین، زنجان، همدان، گرگان، رشت، سنندج

iman_s
27-12-2008, 00:58
توصیه میشه برای استفاده از این سرویس(چه ایرانسل چه همراه اول) حتما از برنامه اپرا مینی استفاده کنید .هم سرعتش بیشتره و هم حجم سایتها رو خیلی کم و فشرده میکنه و باعث صرفه جویی در هزینه میشه.

Dark Kingdom
27-12-2008, 06:42
سلام . من دو هفتس درخواست دادم ولی فعال نشده چرا :41: ؟

Mojtaba-MCI
27-12-2008, 18:25
یعنی باید صبر بدم بعدا خودش فعال میشه؟
والا واسه ما که اینجوری بود...

masoudsabz
28-12-2008, 00:59
من اصلا نميتونم ثبت نام كنم.
ميگه
مشترک گرامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شماره تلفن همراه موجود نمی باشد.

مشكل كجاست؟

blackhero
28-12-2008, 22:55
دوستان از دیروز تا حالا یه علامتی روی آیکون آنتن گوشیم ظاهرش شده، تو بعضی از خیابون ها که میرم میپره ،اما اکثر جاها هست. قبلا همچین چیزی روی آیکون آنتنم نبود. گوشیم کا 510 هست. مربوط به gprs میشه؟ اصفهان.

ghahremanimehdi
28-12-2008, 23:30
آقا این mms همراه اول کی فعال میشه؟ یا شده و ما خبر نداریم:27: دائما تلویزیون داره تبلیغ mms همراه اول رو میکنه.
تمام موهامون سفید شد پس این mms کی راه اندازی میشه.:21::21:

PLAΨMID
28-12-2008, 23:38
دائما تلویزیون داره تبلیغ mms همراه اول رو میکنه.

فكر كنم منظورت ايرانسل باشه ، نه ؟؟؟:31:

دوستان از دیروز تا حالا یه علامتی روی آیکون آنتن گوشیم ظاهرش شده، تو بعضی از خیابون ها که میرم میپره ،اما اکثر جاها هست. قبلا همچین چیزی روی آیکون آنتنم نبود. گوشیم کا 510 هست. مربوط به gprs میشه؟ اصفهان.
توي كدوم خيابون اينجوري شد ؟ علامتش چه شكلي بود ؟ واسه من كه اينجوري نشده تا حالا .

Saman-tci
29-12-2008, 11:19
آقا این mms همراه اول کی فعال میشه؟ یا شده و ما خبر نداریم:27: دائما تلویزیون داره تبلیغ mms همراه اول رو میکنه.
تمام موهامون سفید شد پس این mms کی راه اندازی میشه.:21::21:
دوست من برای فعال کردنش باید بری امور مشترکین .. اصل و کپی کارت ملی + آخرین قبض پرداختی رو هم ببری تا 1 روزه برات فعال کنن .... فعال بشه برا sms میاد که نوشته mms شما فعال شد ....

blackhero
29-12-2008, 12:22

توي كدوم خيابون اينجوري شد ؟ علامتش چه شكلي بود ؟ واسه من كه اينجوري نشده تا حالا .

نظر، میر،حکیم نظامی، جابر انصاری، خانه اصفهان، فیض،...اینا رو یادمه علامته میومد. علامت خاصی نیست، یه خط دو ضلعی که روی آنتن میاد. گوشی دوستم هم همینطوره،اون کا 750 ست.

PLAΨMID
29-12-2008, 17:12
نظر، میر،حکیم نظامی، جابر انصاری، خانه اصفهان، فیض،...اینا رو یادمه علامته میومد. علامت خاصی نیست، یه خط دو ضلعی که روی آنتن میاد. گوشی دوستم هم همینطوره،اون کا 750 ست.
سلام
جابر انصاري ، نظر ، مير و خانه اصفهان رو امروز تست كردم ( n82) . خبري نبود . شايد اصلا gprs نباشه ؟؟

اگه تو اصفهان فعال بشه حتما توي سايت ميزنن ديگه .

ghahremanimehdi
29-12-2008, 20:19
دوست من برای فعال کردنش باید بری امور مشترکین .. اصل و کپی کارت ملی + آخرین قبض پرداختی رو هم ببری تا 1 روزه برات فعال کنن .... فعال بشه برا sms میاد که نوشته mms شما فعال شد ....

ممنون
شما همراه اول رو گفتی دیگه؟ یعنی الان همراه اول mms ش فعال شده ؟ تعرفه هاش چنده ؟ پس چرا تو سایت همراه اول چیزی ننوشته؟:20:

ghahremanimehdi
29-12-2008, 20:22

.
نه منظورم همون همراه اول (ir-tci) بود مگه نمیبینید تو تلویزیون تبلیغ mms ش رو ؟:27:

Havbb
29-12-2008, 22:39
سلام
جابر انصاري ، نظر ، مير و خانه اصفهان رو امروز تست كردم ( n82) . خبري نبود . شايد اصلا gprs نباشه ؟؟

دادا شاید برای تو هنوز فعال نیست

blackhero
29-12-2008, 22:53
سلام

والا نمیدونم اصلا مربوط به gprs هست یا نه،نکته جالبش اینه که من فعلا رو هر گوشی که این علامت رو دیدم سونی اریکسون بوده!!!

شاید. احتمالش هست که هنوز برای بعضی از شماره ها فعال نشده باشه. البته برای من هم فقط یه آیکونه و به درد هیچ کاری نمیخوره فعلا!

PLAΨMID
29-12-2008, 23:35
نه منظورم همون همراه اول (ir-tci) بود مگه نمیبینید تو تلویزیون تبلیغ mms ش رو ؟:27:

نه بخدا ، هر چي ديدم تبليغ ايرانسل بوده !!! همراه اول خيلي تبليغات داره ولي mms ش رو نديدم تا حالا .

شايد . شماره ام tci هستش . شما تونستي باهاش وصل بشي ؟ گوشيت چيه ؟

احتمالش هست که هنوز برای بعضی از شماره ها فعال نشده باشه. البته برای من هم فقط یه آیکونه و به درد هیچ کاری نمیخوره فعلا!

نكته مهم فعلا اينه كه اصلا كسي تونسته باهاش وصل بشه يا نه .

ghahremanimehdi
30-12-2008, 00:08
سرويس mms يا پيام چندرسانه‌يي همراه اول كه از روز پنجشنبه براي مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي فعال شده، فعلا قابليت ارسال تا سقف 100 كيلوبايت پيام تصويري و صوتي را داراست و ظاهرا بحث افزايش حجم آن به ميزان‌ بيش‌تر در دست بررسي و انجام مطالعات لازم از سوي شركت ارتباطات سيار ايران است.
وحيد صدوقي - مدير عامل شركت ارتباطات سيار ايران - در گفت‌وگو با (ايسنا) درباره‌ تعرفه استفاده از اين سرويس گفت: سقف تعرفه براي ارسال هر پيام به صورت mms مبلغ 100 تومان است يعني مشتركان مي‌توانند پيام‌هاي تصويري و صوتي خود را با حجم حداكثر 100 كيلوبايت ارسال كنند؛ يعني هر كيلوبايت براي مشترك يك تومان هزينه دارد.
مشتركان دائمي سيم‌كارت‌هاي همراه اول براي استفاده و فعال‌سازي سرويس mms (پيام چندرسانه‌يي) مي‌توانند به دفاتر خدمات ارتباطي مراجعه كنند كه ‌البته بايد خود مالك سيم‌كارت با در دست داشتن كارت ملي به دفاتر مراجعه كند تا بتواند اين سرويس را راه‌اندازي و فعال كند.
فعال‌سازي اين سرويس براي مشتركان رايگان است و بعد از تكميل تعهدنامه مربوطه و ارايه درخواست و تكميل مراحل ثبت‌نام فعال خواهد ‌شد.
مشتركاني كه پيش از اين سرويس gprs را راه‌اندازي نكرده بودند با فعال كردن سرويس mms مي‌توانند از سرويس gprs نيز استفاده كنند.
اين سرويس در 11 مركز استان كه قبلا سرويس gprs در آن‌ها راه‌اندازي شده بود نيز فعال شده است و راه‌اندازي سرويس آن براي مشتركان سيم‌كارت‌هاي اعتباري همراه اول هم به زودي اعلام مي‌شود.
به گزارش ايسنا ظاهرا موضوع ارسال پيام‌هاي تصويري و صوتي با حجم بالاتر از 100 كيلوبايت هنوز در حال انجام مطالعات لازم است توسط شركت ارتباطات سيار ايران است چراكه معمولا سرويس‌هاي جديد در ابتداي راه‌اندازي محدوديت‌هايي دارند و بايد موارد مورد نياز در آن‌ها بررسي شود تا به مرور زمان و بعد از ارايه سرويس‌ها تبعات و موضوعات مختلف سنجيده شده و پيشرفت و ارتقاء آن‌ها مورد بررسي قرار گيرد.
اما گوشي‌هاي قديمي كه شكلك‌ها و تصاوير را ناخوانا دريافت مي‌كنند طبيعتا در سرويس پيام چندرسانه‌يي نيز نمي‌توانند تصاوير را دريافت كنند و در واقع امكان استفاده از سرويس mms براي گوشي‌هايي كه امكان دريافت شكلك را دارند فراهم است.

mesdakh
30-12-2008, 14:32
رفتم Gprs و MMs را با كد ملي و آخرين قبض موبايل فعال كردم.

24 ساعت ديگه ام ام اسم فعال ميشه ولي يك ايس ام اس اومد گفت:
جي پي آر است فعال شده..كار ديگه اي هم بايد انجام داد..چه جوري
وارد سايت بشم؟؟؟

ghahremanimehdi
30-12-2008, 15:39
رفتم Gprs و MMs را با كد ملي و آخرين قبض موبايل فعال كردم.

24 ساعت ديگه ام ام اسم فعال ميشه ولي يك ايس ام اس اومد گفت:
جي پي آر است فعال شده..كار ديگه اي هم بايد انجام داد..چه جوري
وارد سايت بشم؟؟؟

مبارک باشه:20:
هزینه ای هم ازت گرفتن یا فعالسازیش رایگان بود؟

اینم از تنظیماتش:

راهنمای تنظيمات GPRS و MMS همراه اول

ICTna.ir - برای نخستین بار راهنمای تنظيمات GPRS و MMS همراه اول توسط ایستنا منتشر میشود:

در صورتي كه گوشي شما قابليت اتصال به شبکه GPRS را داشته باشد، مي‌تواند با استفاده از درخواست از p-rtal همراه اول با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي ارسال تنظيمات به گوشي خود اقدام نماييد که تنظيمات به صورت خودگار توسط سيستم با استفاده از يك كوته‌پيام برای گوشی شما ارسال خواهد شد. پس از دريافت كوته‌پيام و وارد كردن PIN 1234 تنظيمات را در گوشي خود ذخيره نماييد.
در صورتیکه گوشی تلفن همراه شما قابلیت انجام تنظیمات خودکار (-TA) را نداشته باشد، مي‌توانيد به صورت دستي با استفاده از تنظيمات زير گوشي خود را براي اتصال به شبكه GPRS تنظيم نماييد.

تنظيمات استفاده از سرويس MMS همراه اول
در صورتي كه گوشي شما قابليت سرويس MMS را داشته باشد، مي‌تواند با استفاده از درخواست از p-rtal همراه اول با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي ارسال تنظيمات به گوشي خود اقدام نماييد. در اين صورت اين تنظيمات با استفاده از يك كوته‌پيام براي شما ارسال خواهد شد. پس از دريافت كوته‌پيام و وارد كردن PIN، 1234 تنظيمات را در گوشي خود ذخيره نماييد.
در صورتیکه گوشی تلفن همراه شما قابلیت انجام تنظیمات خودکار (-TA) را نداشته باشد، مي‌توانيد به صورت دستي با استفاده از تنظيمات زير گوشي خود را براي استفاده از اين سرويس تنظيم نماييد.
براي اين كار ابتدا بايد گوشي خود را براي استفاده از سرويس GPRS تنظيم نماييد، سپس تنظيمات زير را براي MMS در گوشي خود انجام دهيد:

راهنماي تنظيم گوشي‌هاي با سيستم‌عامل ويندوز
در صورتي كه سيستم عامل گوشي شما ويندوز است، مي‌توانيد با استفاده از روش زير گوشي خود را براي استفاده از سرويس‌هاي GPRS و MMS تنظيم نماييد.

تنظيم اتصال به GPRS همراه اول
* به منوي "start" برويد
* گزينه "setting" را انتخاب كنيد
* در گزينه "connection"، "GPRS Setting" را انتخاب كنيد
* در گزينه "Manage existing connections"، نام اين اتصال را MCI-GPRS قرار دهيد
* گزينه next را بزنيد
* براي Access point name مقدار mcinet را قرار دهيد
* به connection‌ برگرديد
* گزينه "edit proxy server " را انتخاب كنيد
* در گزينه advanced مقادير زير تعريف نماييد
- HTTP Proxy: 192.168.194.73
- port: 8080
- WAP Proxy: 192.168.194.73
- port: 9201

تنظيم استفاده از سرويس MMS همراه اول
* به منوي "start" برويد
* گزينه "Messaging" را انتخاب كنيد
* در گزينه "MMS Configuration "، new ر انتخاب كنيد و مقادير زير را تعريف نماييد:
- Server name: MCI-MMS
- Server address: 192.168.193.134
- Port: 38090
- Connect via: MCI-GPRS
- Send limit: 100K
- WAP version: WAP 2.0

در صفحه ثبت نام و ارسال درخواست فعال سازی سرویس GPRS همراه اول آمده است "چنانچه تمایل دارید سرویس GPRS برای شما فعال گردد مراحل سه گانه "شرایط عمومی ، تکمیل فرم الکترونیکی ثبت نام و تنظیمات گوشی" را طی نمایید. چنانچه مراحل ذیل با موفقیت انجام گیرد شما به جمع مشترکین GPRS همراه اول خواهید پیوست."

به گزارش ایستنا، در بخش شرایط عمومی این سرویس آمده است "خدماتی که در حال حاضر از طریق سرویس GPRSدر اختیار مشترکین قرار می گیرد "استفاده از پست الکترونیکی و دسترسی به سایتهای اینترنتی و دریافت فایل" بر روی گوشی موبایل میباشد وسایر خدمات از جمله MMS در آینده نزدیک به متقاضیان ارائه خواهد شد و ساعات استفاده از سرویس GPRS در مرحله آزمایشی، برای روزهای عادی از ساعت ۲۳ لغایت ۸ صبح و برای روزهای تعطیل رسمی کلیه ساعات شبانه روز می باشد."

از سوی دیگر بنا بر اعلام همراه اول سرعت اینترنت که از طریق سرویس GPRS ارائه میشود محدود بوده و همراه با توسعه آینده شبکه به نسل بعد سرویس دیتا "EDGE" که دارای سرعت بالاتر در اینترنت میباشد به مشترکین ارائه خواهد شد و در این مرحله از واگذاری، این سرویس تنها برای تعداد محدودی ازمشترکین استان تهران قابل ارائه بوده و ثبت نام فقط از طریق پرتال همراه اول مقدور می باشد. در مراحل بعدی کلیه استانهای کشور تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگار ایستنا ارسال درخواست فعال سازی سرویس GPRS همراه اول از طریق نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مقدور میباشد و پس از فعال سازی سرویس، پیامکی برای مشترک ارسال خواهد شد و در صورت ارائه آدرس پست الکترونیکی این پیام به آن آدرس نیز ارسال می گردد.

mesdakh
30-12-2008, 18:14
ghahremanimehdi عزيز مرسي..فقط 200 تومان گرفتن..نميدونم
بعدا روي قبض هزينه اي مياد يا نه!!ممنون از توضيحات كاملت..

masoudsabz
30-12-2008, 18:16
gprs و mms همراه اول براي سيم كارتهاي اعتباري فعال نميشه؟

mesdakh
30-12-2008, 18:33

اطلاعي ندارم از سيم كارتهاي اعتباري...يك سوال
وقتي اين علامت # بالاي موبايل مياد يعني وصلي
به اينترنت يا اين علامت=..لطفا راهنمائي كنيد..

راستي هيچكي تاحالا ام ام اس زده؟؟؟؟

Saman-tci
30-12-2008, 18:44
منم رفتم امور مشترکین mms رو فعال کردم .... مدارک همون کارت ملی و آخرین قبض پرداختی رو میخواد ...
24 ساعته sms اومد که سیستم mms شما فعال گردید ..... ولی تا الان یه mms هم نتونستم بدم ....

Mojtaba-MCI
30-12-2008, 20:36
سلام.در رابطه با ام ام اس بگم!
من از دوتا از دفاتر خدمات امور مشکترکین سوال کردم راجع به فعال سازی این سرویس...
هردوتاشون گفتن که فقط کافیه از سایت همراه اول ثبت نام کنم و دیگه هیچی نمیخواد!
نه فرم تعهدنامه نه هزینه نه شناسنامه و نه هیچی!
من نمی دونم باید همینجوری باشه؟!
اومدم استفاده کنم کار نمی کرد...لطفا راهنمایی کنید!!!

Mojtaba-MCI
30-12-2008, 20:38
نه متاسفانه ، فعلا که نمیشه...

Saman-tci
30-12-2008, 22:14
من از دوتا از دفاتر خدمات امور مشکترکین سوال کردم راجع به فعال سازی این سرویس...

مجتبی جان برای فعال سازیش همون جوری که گفتم باید بری امورمشترکین و اصل و کپی کارت ملی + آخرین قبض پرداختی رو هم ببری ... اونجا فرم تعهدنامه بهت میدن باید بخونی و امضاء کنی ...
تقریباً 24 ساعت طول میکشه تا sms فعالسازیش برات بیاد ...
برای من که فعال شده ولی نتونستم تا حالا یکدونه mms هم بفرستم ....

Saman-tci
30-12-2008, 22:17
نحوه فعال سازي سرويس mms

سرويس mms يا پيام چندرسانه‌اي همراه اول كه از پنجشنبه هفته گذشته براي مشتركان سيم‌كارت‌هاي دايمي فعال شده، فعلا قابليت ارسال تا سقف 100 كيلوبايت پيام تصويري و صوتي را داراست و ظاهرا بحث افزايش حجم آن به ميزان‌ بيش‌تر در دست بررسي و انجام مطالعات لازم از سوي شركت ارتباطات سيار ايران است.
وحيد صدوقي، مدير‌عامل شركت ارتباطات سيار ايران درباره تعرفه استفاده از اين سرويس گفت: سقف تعرفه براي ارسال هر پيام به صورت mms مبلغ 100 تومان است.

به گفته وي مشتركان دايمي سيم‌كارت‌هاي همراه اول براي استفاده و فعال‌سازي سرويس mms (پيام چندرسانه‌اي) مي‌توانند به دفاتر خدمات ارتباطي مراجعه كنند.

وي افزود: فعال‌سازي اين سرويس براي مشتركان رايگان است و بعد از تكميل تعهدنامه مربوطه و ارايه درخواست و تكميل مراحل ثبت‌نام اين سرويس فعال خواهد ‌شد. اين در حالي است كه اگر مشتركي پيش از اين سرويس gprs را راه‌اندازي نكرده بود با فعال كردن سرويس mms مي‌تواند از سرويس gprs نيز استفاده كند.

بر اساس اين گزارش ظاهرا موضوع ارسال پيام‌هاي تصويري و صوتي با حجم بالاتر از 100 كيلوبايت در حال انجام مطالعات لازم توسط شركت ارتباطات سيار ايران است چرا كه معمولا سرويس‌هاي جديد در ابتداي راه‌اندازي محدوديت‌هايي دارند و بايد موارد مورد نياز در آنها بررسي شود تا به مرور زمان و بعد از ارايه سرويس‌ها تبعات و موضوعات مختلف سنجيده شده و پيشرفت و ارتقاي آنها بررسي شود. اما گوشي‌هاي قديمي كه شكلك‌ها و تصاوير را ناخوانا دريافت مي‌كنند طبيعتا در سرويس پيام چندرسانه‌‌اي نيز نمي‌توانند تصاوير را دريافت كنند و در واقع امكان استفاده از سرويس mms براي گوشي‌هايي كه امكان دريافت شكلك را دارند فراهم است.

منبع : پارسینه

ghahremanimehdi
30-12-2008, 22:23

من تو سایتش جایی ندیدم که فرم درخواست mms گذاشته باشه . فقط فرم gprs هستش شاید با ارسال این فرم mms رو هم فعال میکنن چون ایندو به هم وابسته هستن. :5:

Razel
30-12-2008, 22:27
من دیشب از طریق خود سایت همراه اول فعالش کردم و در عرض چند ثانیه اس ام اس فعال سازی و پیغام تنظیمات گوشی رسید.

مستقیما هیچ سایتیو نتونستم باز کنم یعنی سرعتش خیلی پایینه ولی از طریق جستجوی گوگل راحت سایتها رو بازمی کنه.
در ضمن فعلا فیل تر نداره.

PLAΨMID
30-12-2008, 23:49
ميگم دوستان . mms رو واسه همه ميشه فرستاد يا فقط واسه اونا كه mms رو فعال كردن ؟؟؟

ghahremanimehdi
31-12-2008, 00:04
ميگم دوستان . Mms رو واسه همه ميشه فرستاد يا فقط واسه اونا كه mms رو فعال كردن ؟؟؟

منم دقیقا همین سوال رو دارم . کسی میدونه؟:20:

mesdakh
31-12-2008, 00:04
سلام.به همه...اين سوال من هم هست..راستي مراكزي
كه ام ام اسشون فعال نيست چي كار كنن؟؟براي من هنوز
اس ام اس فعال شدنش نيومده ولي يك اس ام اس اومد:
شما پيغام غير مجاز فرستاديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستي ghahremanimehdi عزيز آهنگه را دانلود كردم.
عالي بود.

Kaptian Black
31-12-2008, 00:51
صبح از رادیو شنیدم :31: واسه این که پیغام چند رسانه ای بتونید ارسال کنید باید هر دو طرف ام ام اسشون فعال باشه :31:

ghahremanimehdi
31-12-2008, 01:36
صبح از رادیو شنیدم :31: واسه این که پیغام چند رسانه ای بتونید ارسال کنید باید هر دو طرف ام ام اسشون فعال باشه :31:
ای بابا:13: پس فعال کردنش در حال حاضر بی فایده هست چون فعلا خیلیها هستن که فعال نکردن . باید به جایی برسه که خودشون اتومات فعال کنن مثل sms اونوقت هست که عملا میشه استفاده کرد:5:

iman_s
31-12-2008, 01:42
منم هنوز نتونست چیزی بفرستم .فرستاده میشه ولی به طرف نمیرسه :دی
یکی از دوستام هم یکی فرستاد ولی گفت پیام غیرمجاز فرستادید.بنده خدا عکس خودشو فرستاده بود :دی

Tornado2800
31-12-2008, 13:34
بندر عباس هم gprs اومد بالاخره

PLAΨMID
31-12-2008, 15:35
منم هنوز نتونست چیزی بفرستم .فرستاده میشه ولی به طرف نمیرسه :دی
یکی از دوستام هم یکی فرستاد ولی گفت پیام غیرمجاز فرستادید.بنده خدا عکس خودشو فرستاده بود :دی

ای بابا:13: پس فعال کردنش در حال حاضر بی فایده هست چون فعلا خیلیها هستن که فعال نکردن . باید به جایی برسه که خودشون اتومات فعال کنن مثل sms اونوقت هست که عملا میشه استفاده کرد:5:

اين كه خيلي مسخره است . حداقل 2 سال طول ميكشه تا عده ي قابل توجه ثبت نام كنن . 5 ، 6 سال هم طول ميكشه كه خودشون اتوماتيك فعال كنن .

mohammad_1ta
31-12-2008, 16:09
ميگم دوستان . Mms رو واسه همه ميشه فرستاد يا فقط واسه اونا كه mms رو فعال كردن ؟؟؟

فقط اونایی که فعال کردن، قابل به دریافت mms هستند. ;)

shamabady
31-12-2008, 16:31
ميگم دوستان . mms رو واسه همه ميشه فرستاد يا فقط واسه اونا كه mms رو فعال كردن ؟؟؟

چون ارسال و دریافت mms روی بستر gprs انجام میشه باید تو گوشی گیرنده هم تنظیمات gprs وmms وجود داشته باشه و هم mms فعال باشه و چون تو همراه اول به صورت پیش فرض gprs فعال نیست و باید فعال کرد و از طرفی فعال سازی gprs وmms با هم دیگه انجام میشه پس باید در گوشی گیرنده هم سرویس mms فعال باشه

amir_w12
31-12-2008, 16:50
دوستام من میرم تو سایت همراه اول و portal ولی جایی را پیدا نمی کنم که در خواست برای ارسال تنظیمات اتوماتیک mms باشه.

V E S T A
31-12-2008, 17:38
سلام

بچه ها من تا حالا 2بار تو سایت هراه اول درخواستمو دادم..اس ام اس تنظیماتم اومد ولی من هیچ وقت نتونستم از اینترنت

استفاده کنم...اصن هیچوقت فعال شده؟الان فعال هست؟

Saman-tci
31-12-2008, 19:50
دوستام من میرم تو سایت همراه اول و portal ولی جایی را پیدا نمی کنم که در خواست برای ارسال تنظیمات اتوماتیک mms باشه.

دوست من شما باید اول تنظیمات gprs رو انجام بدین و بعد mms ....
ثانیاً درخواست فعالسازی mms فقط از طریق امور مشترکین انجام میشه چون اونجا باید تعهدنامه رو امضاء کنید پس هر کسی گفته از طریق اینترنت انجام میشه اشتباه گفته ....
شما باید اول از طریق لینک زیر gprs خودتونو که بدون هزینه هم هست فعال کنی و بعد از طریق امورمشترکین mms رو ....

amir_w12
31-12-2008, 19:52
دوستان من به وسیله فرستادم مسیج به 8008 تنضیمات را گرفتم اما بازم نه mms کار می کنه نه gprs .

ELVIS PRESLEY
31-12-2008, 21:27
سلام دوستان.امروز به طور اتفاقی کانکشنو اشتباه انتخاب کرد و به جای wlanرو کانکشن پیش فرض گوشی زدم و با
کماله تعجب :18::18::18::18: دیدم رفت تو اینترنت.
خیلی وقته این ورا سر نزدم.از کی تو شهرستانها راه افتاده جی پی ار اس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قیمت دقیق تعرفه هاش چنده الان؟

blackhero
31-12-2008, 22:34
دوستان من میخوام تو سایت همره اول gprs رو ثبت نام کنم، اما این پیام رو میده!

مشترک گرامی: سرویس دیتای شما فعال نبوده و لذا قادر به دریافت تنظیمات نمی باشید لطفا برای اطلاعات بیشتر با 09990 تماس بگیرید.

به خاطر اینه که اصفهان هنوز gprs نیوده یا به خاطر اینکه سیم کارتم tci هست نه mci!

PLAΨMID
01-01-2009, 00:01
واسه منم همين اومد . فكر كنم واسه اينه كه تو اصفهان هنوز فعال نيست .

Mojtaba-MCI
02-01-2009, 20:33
خود سایت ام اس آی که اسم این شهرها رو زده :
تهران، مشهد، شیراز، رشت، گرگان، اردبیل، همدان، سمنان، قزوین، زنجان، سنندج
به هیچ وجه آپدیت نکرده!

usamilad
05-01-2009, 00:15
سلام.من شیرازم و از شنبه دارم از اینترنت همراه اول استفاده میکنم.
تا حالا هم چیزی حدود 11مگابایت باهاش کار کردم.
البته مصرفم با opera mini بوده

سوالم اینه که من باید تو قبض بعدی 13000 تومن بدم برای اینترنت؟
یعنی واقعاً اینترنت کیلوبایتی 14 ریال حساب میشه؟
مگه سر گردنست؟

سوال دومم: ممکنه که کار با اپرا مینی موجب هزینه نیفتادن بشه؟مثل اوایل آغاز به کار gprs ایرانسل؟

(البته باید اینو بگم که من تست کردم هر صفحه ای که با اپرا مینی باز میشه حدود یک پنجم داده ای رو مصرف میکنه که مرورگر خود گوشی.)

Mohamma:D
05-01-2009, 00:30
براي اعتباريها كه نيست؟
هست؟

ememzed
05-01-2009, 01:31
دوستان من یک مشکلی دارم و اون هم اینه که از طریق اپرا مینی نمیتونم از اینترنت همراه اول استفاده کنم ، به طوریکه وصل میشه ولی به آدرس مورد نظر نمیره.
تا هفته پیش مشکلی نبود وخیلی راحت استفاده میکردم ولی تازگی اصلا نمیتونم باهاش صفحه باز کنم، ضمنا با مرورگر خود گوشی هیچ مشکلی نیست.
همچنین با ایرانسل هم تست کردم که اپرا خیلی راحت و سریع کار میکرد.
میخوام بدونم کسی میدونه مشگل چیه یا اینکه کس دیگه ای هم این مشگل رو داره یا نه.

PLAΨMID
05-01-2009, 11:54
انگار امروز راديو اعلام كرد كه اين سرويس ها براي خطوط اعتباري هم فعال شدن .

e.khafan!
05-01-2009, 12:17
دوستان من یک مشکلی دارم و اون هم اینه که از طریق اپرا مینی نمیتونم از اینترنت همراه اول استفاده کنم ، به طوریکه وصل میشه ولی به آدرس مورد نظر نمیره.
تا هفته پیش مشکلی نبود وخیلی راحت استفاده میکردم ولی تازگی اصلا نمیتونم باهاش صفحه باز کنم، ضمنا با مرورگر خود گوشی هیچ مشکلی نیست.
همچنین با ایرانسل هم تست کردم که اپرا خیلی راحت و سریع کار میکرد.
میخوام بدونم کسی میدونه مشگل چیه یا اینکه کس دیگه ای هم این مشگل رو داره یا نه.

منم جدیدا اینطوری شده : !

saiiddz
05-01-2009, 12:24
سلام
لطفآ یه نفر تنظیمات mms رو برای گوشی سونی اریکسون مدلw810i قرار بده
SIMON137
05-01-2009, 12:38
من دارم با اپرا کار می کنم ، من یک مشکلی دارم و اون این است که حروف از هم جدا هستند (حروف فارسی ) و غیر قابل خوندن ، این رو چطوری رفع کنم و بعد چیکار کنم که برای باز شدن هر صفحه همش یوزر نیم و پسورد نخواد ؟

vavolian
05-01-2009, 12:55
من دارم با اپرا کار می کنم ، من یک مشکلی دارم و اون این است که حروف از هم جدا هستند (حروف فارسی ) و غیر قابل خوندن ، این رو چطوری رفع کنم و بعد چیکار کنم که برای باز شدن هر صفحه همش یوزر نیم و پسورد نخواد ؟

این بره مشکل اول

بره دومی هم باید یه پچ به گوشیت اضافه کنی تا دیگه تو همه برنامه ها هی سوال نپرسه

amir6135
05-01-2009, 13:31
من اينترنتم روي گوشي همراه اول فعاله تنظيمات ام ام اس هم درسته ... براي فعال كردن ام ام اس همراه اول بايد بروم فرمي چيزي پر كنم ؟ يا اينكه ارسال نميشه ايراد داره ؟

V E S T A
05-01-2009, 19:12
بچه ها من تا حالا 2بار ثبت نام کردم و اس ام اس تنضظمات هم اومد برام ولی نتونستم از اینترنت استفاده کنم

امروز برای ثبت نام GPRS تو سایت همراه اول این پیام اومد:

مشترک گرامی: سرویس دیتای شما فعال نبوده و لذا قادر به دریافت تنظیمات نمی باشید لطفا برای اطلاعات بیشتر با 09990 تماس بگیرید.

یعنی چی؟:41:

من سیم کارتم tci هست به خاطر این که نیس؟

Sajad2006
05-01-2009, 19:17
بچه ها من تا حالا 2بار ثبت نام کردم و اس ام اس تنضظمات هم اومد برام ولی نتونستم از اینترنت استفاده کنم

امروز برای ثبت نام GPRS تو سایت همراه اول این پیام اومد:

یعنی چی؟:41:

من سیم کارتم tci هست به خاطر این که نیس؟
سلام.
منم سیم کارتم tci است و هیچ مشکلی ندارم.
اول باید بری اینجا دیتا رو فعال کنی:

Sajad2006
05-01-2009, 19:19
براي اعتباريها كه نيست؟
هست؟
برای 919 هم فعال شده من استفاده میکنم.

iman_s
06-01-2009, 00:18
سلام.من شیرازم و از شنبه دارم از اینترنت همراه اول استفاده میکنم.
تا حالا هم چیزی حدود 11مگابایت باهاش کار کردم.
البته مصرفم با opera mini بوده

سوالم اینه که من باید تو قبض بعدی 13000 تومن بدم برای اینترنت؟
یعنی واقعاً اینترنت کیلوبایتی 14 ریال حساب میشه؟
مگه سر گردنست؟

سوال دومم: ممکنه که کار با اپرا مینی موجب هزینه نیفتادن بشه؟مثل اوایل آغاز به کار gprs ایرانسل؟

(البته باید اینو بگم که من تست کردم هر صفحه ای که با اپرا مینی باز میشه حدود یک پنجم داده ای رو مصرف میکنه که مرورگر خود گوشی.)

یک sms به 30009 بفرست تا بگه چقدر هزینه اش میشه.
اپرا هم مجانی نمیشه ولی حجم سایتها رو کم میکنه و هزینه هم کمتر میشه.

Mary Anne
06-01-2009, 08:27
یه سوال مبتدی
برای آنلاین بودن که هزینه نمی افته؟! می افته؟
یعنی وقتی مرورگری باز نیست فقط علامت جی اون بالاست؟!

Saman-tci
06-01-2009, 10:54
یک sms به 30009 بفرست تا بگه چقدر هزینه اش میشه.
اپرا هم مجانی نمیشه ولی حجم سایتها رو کم میکنه و هزینه هم کمتر میشه.

برای من فکر نکنم به 1 مگ هم رسیده باشه یه sms به 30009 زدم توی صورتحسابم نوشته gprs قیمتش شده 8000 تومن !!!!:18::18: از اون موقع بود که گفتم دیگه غلط بکنم با گوشی به اینترنت وصل بشم جتی واسه 1 ثانیه .... شما هم بهتره یه صورتحساب کارکرد فعلاً بگیری ببینی چقدر هزینه gprs شده تا الان ...

ir-dgm
06-01-2009, 11:02
شنبه mms و gprs مازندران .گیلان.اصفهان.زاهدان.بندرعب اس و ..... فعال میشه.
((مدیر عامل همراه اول.شبکه خبر امروز صبح ساعت 10))

separate
06-01-2009, 11:51
911 فعاله الان؟

Mojtaba-MCI
06-01-2009, 13:12
911 فعاله الان؟
اگه رشت منظورته که ته دیگشم خوردن!!!

reza3600
06-01-2009, 14:28
سلام
من تو رشتم!
سرعت این قدر پایینه که با نذر و سفره انداختن! شاید بره توی گوگل! برای شما ها هم این طوریه!
راستی با چه برنامه ای میشه تو چت روم های یاهو رفت. ایا با این کار هزینه زیادی میاد؟
ممنون

Saman-tci
06-01-2009, 15:38
دوستان بازم میگم مواظب هزینش باشید .... میگم من فکر نکنم به 1 مگ هم رسیده باشه .... فقط 2 3 بار کانکت شدم و یه پست هم از همین طریق توی موبایلستان دادم .. 3 4 روز پیش که به 30009 sms صورتحساب زدم دیدم نوشته اینترنت 8000 تومان ..... نمیدونم روی چه حسابی محاسبه کردند ....
فقط خواستم بگم یا زیاد کانکت نشید یا دائماً هزینتون رو از طریق 30009 چک کنید ....
من که دیگه کانکت شدن با گوشی رو گذاشتم کنار ...

ghahremanimehdi
06-01-2009, 16:35
بله من هم گوشزد کردم که هزینه هاش فوق العاده بالاست و جز در موارد خیلی ضروری استفاده ازش به صرفه نیست.

vitamin2002
06-01-2009, 19:33
اگر یک mms به اندازه 10 کیلو بفرستم هزینه 100 را کیلو محاسبه می کند ( 100 تومان ) یا هزینه همون 10 کیلو ( 10تومان )؟؟؟

Mojtaba-MCI
06-01-2009, 23:48
سلام
من تو رشتم!
سرعت این قدر پایینه که با نذر و سفره انداختن! شاید بره توی گوگل! برای شما ها هم این طوریه!
راستی با چه برنامه ای میشه تو چت روم های یاهو رفت. ایا با این کار هزینه زیادی میاد؟
ممنون
سلام!
کجای رشت؟!
خط من که هیچ مشکلی توو سرعت نداره!واسه دوستام هم همینطوره.بهتر بگم ، برای هرکی رو که دیدم...
سرعتش نسبتا خوب و قابل قبوله...اکثر سایت های سنگین رو هم راحت باز میکنه!
امااا ، هزنیه ش : :18:.

reza3600
07-01-2009, 15:36
سلام!
کجای رشت؟!
خط من که هیچ مشکلی توو سرعت نداره!واسه دوستام هم همینطوره.بهتر بگم ، برای هرکی رو که دیدم...
سرعتش نسبتا خوب و قابل قبوله...اکثر سایت های سنگین رو هم راحت باز میکنه!
امااا ، هزنیه ش : :18:.

فلکه توشیبا!
اصلن هیچ سایتی رو باز نمیکنه. گوشی من هم k750 ی فقید!!! هستش.

usamilad
07-01-2009, 16:02
یه سوال مبتدی
برای آنلاین بودن که هزینه نمی افته؟! می افته؟
یعنی وقتی مرورگری باز نیست فقط علامت جی اون بالاست؟!

نه دوست عزیز. شما فقط با مرور کردن صفحات وب باید پول بدید.
یعنی مثلاً میتونید سایت پی سی ورد رو باز کنید و 3 ساعت روی صفحه ی اول سایت بمونید در این صورت فقط هزینه ی لود کردن سایت رو باید بدید از اون به بعد اگه دگمه ای رو برای مرور صفحات فشار ندید نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.

کلاً ساختار اینترنت موبایل اینجوریه:

وارد کردن آدرس سایت=درخواست=sent
ورود به سایت=بارگذاری=recieved

PLAΨMID
07-01-2009, 17:09
اگر یک mms به اندازه 10 کیلو بفرستم هزینه 100 را کیلو محاسبه می کند ( 100 تومان ) یا هزینه همون 10 کیلو ( 10تومان )؟؟؟

همون 100 تومن محاسبه ميشه .

AliROCK
07-01-2009, 18:13
من که از رو گوشیم سرویسشو پاک کردم
اخه چرا اینقدر گرون!! به کدامین گناه؟!؟!

Mojtaba-MCI
07-01-2009, 21:03
فلکه توشیبا!
خطی که ازش استفاده می کنی کد چنده؟!
یه سوال دیگه ، هرجایی از شهر که امتحان کردی همینجوری بود؟!

Saman-tci
08-01-2009, 02:51
از روز دوشنبه 16 دي ماه، مشتركان سيم كارت هاي اعتباري همراه اول نيز مي توانند از سرويس هاي gprs و mms استفاده كنند.
روابط عمومي شركت ارتباطات سيارايران اعلام كرد: مشتركان سيم كارت هاي اعتباري همراه اول در تهران و 10 مركز استان ديگر (مشهد، شيراز،‌سمنان، اردبيل، قزوين، زنجان، همدان، گرگان، رشت، سنندج) از روز دوشنبه مي توانند سرويس هاي gprs و mms خود را با مراجعه به پرتال شركت و دفاتر خدمات ارتباطي فعال كنند.
همچنين از روز شنبه 21 دي ماه سال جاري سرويس هاي مذكور براي مشتركان سيم كارت هاي دائمي و اعتباري استان هاي گيلان و مازندران و شهرهاي اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبريز، زاهدان و چابهار فعال خواهد شد.
قابل ذكر است در صورت مراجعه مشتركان سيم كارت هاي دائمي و اعتباري به دفاتر خدمات ارتباطي و تكميل فرم تعهدنامه mms، سرويس gprs آنها نيز فعال خواهد شد.

Mojtaba-MCI
08-01-2009, 13:42
فلکه توشیبا!
ببین همشهری ، شما چندتا کار می تونی بکنی...
اول اینکه سیم کارتتو بزاری توو یه گوشی دیگه و سرعت اتصال به اینترنتشو ببینی.
دوم اینکه بری جاهای مختلف شهر یه تست بزنی.
اگه بازم همینجوری بود می ری مخابرات یا دفاتر خدمات ارتباطی و پست(البته از این مورد دوم بعیده بخاری بلند بشه)و بهشون اطلاع می دی...

PLAΨMID
08-01-2009, 15:41
همچنين از روز شنبه 21 دي ماه سال جاري سرويس هاي مذكور براي مشتركان سيم كارت هاي دائمي و اعتباري استان هاي گيلان و مازندران و شهرهاي اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبريز، زاهدان و چابهار فعال خواهد شد.

يعني همون شنبه واسه فعال سازي از طريق سايت اقدام كنيم ؟ يا الانم ميشه لاقل تنظيماتش رو گرفت ؟

eli va omid
08-01-2009, 15:43
سلام سلام خوب ببینم اینجا چه خبره؟

arash66_2m
08-01-2009, 15:50
چه عجب خبری از تبریز هم شد !
هزینه اش چطوره ؟ یعنی فقط چت کردن با موبایل مثلا چقدر میشه ؟
در ضمن لینک اون قسمت که برامون تنظیمات فعال سازی رو انجام بدیم کجاست ؟ تو سایتش پیدا نکردم !

hpk34
08-01-2009, 20:21
با سلام.

یه سوال داشتم.

من تو سایت همراه اول ثبتنام کردم و تنظیمات گوشیمم گرفتم ولی نمیتونم وصل بشم.

یعنی پیغامی به عنوان اینکه جی پی ار اس شما فعال شد برای من نیومد ولی دوستم ثبتنام کرد و همچین پیغامی براش اومد و بدون هیچ مشکلی وصل میشه.

دوباره هم که میخوام ثبتنام کنم میگه قبلا برای شما فعال بوده.

کسی میتونه به من بگه چیکار باید بکنم؟؟؟؟

mohsentanha
08-01-2009, 21:53
يعني همون شنبه واسه فعال سازي از طريق سايت اقدام كنيم ؟ يا الانم ميشه لاقل تنظيماتش رو گرفت ؟
من الان دارم میرم اینترنت (چت ) برو حالشو ببر

armin_software
08-01-2009, 23:49
تو چه شهرهایی gprs پوشش داره؟

AK1
09-01-2009, 00:13
با سلام.

یه سوال داشتم.

من تو سایت همراه اول ثبتنام کردم و تنظیمات گوشیمم گرفتم ولی نمیتونم وصل بشم.

یعنی پیغامی به عنوان اینکه جی پی ار اس شما فعال شد برای من نیومد ولی دوستم ثبتنام کرد و همچین پیغامی براش اومد و بدون هیچ مشکلی وصل میشه.

دوباره هم که میخوام ثبتنام کنم میگه قبلا برای شما فعال بوده.

کسی میتونه به من بگه چیکار باید بکنم؟؟؟؟

تو چه شهرهایی gprs پوشش داره؟

دوست بالايي از آدرس زير يك بار ديگه تنظيمات رو ارسال كن تو صفحه آخر مراحل توضيحاتي رو به نسبت مدل گوشيت مي نويسي
تا پيامك مخصوص تنظيمات نياد فعال نميشه
حواست باشه تو تنظيمات كه امد پين كد 1234 رو مي خواد

------------------

شهرهاي كه تا كنون فعال شده
تهران، مشهد، شیراز، رشت، گرگان، اردبیل، همدان، سمنان، قزوین، زنجان، سنندج، تبریز، اصفهان، اهواز، زاهدان، چابهار و استانهای گیلان و مازندرا

Mojtaba N87
09-01-2009, 02:00
بعد از فعال سازی روی قبض چقدر میاد؟!

Mojtaba-MCI
09-01-2009, 07:42
بعد از فعال سازی روی قبض چقدر میاد؟!
ببین مجتبی جان اگه منظورت آبونمانه ، فک نکنم چیزی اضافه بشه...
اما برای هر کیلوبایت = 8.14
و برای هر ام ام اس 100 کیلوبایتی = 100 تومن.

hpk34
09-01-2009, 09:42
دوست بالايي از آدرس زير يك بار ديگه تنظيمات رو ارسال كن تو صفحه آخر مراحل توضيحاتي رو به نسبت مدل گوشيت مي نويسي
تا پيامك مخصوص تنظيمات نياد فعال نميشه
حواست باشه تو تنظيمات كه امد پين كد 1234 رو مي خواد

دوست عزیز ممنون که جواب من رو دادین.ولی مثل اینکه شما درست پست من رو نخوندین.

من تا حالا چند بار تنظیماتشو گرفتم ولی نمیتونم وصل بشم.

مشکل من همون نیومدن مسیجی هست که میگه جی پی ار اس شما فعال شد.

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟:41:

AK1
09-01-2009, 11:37
دوست عزیز ممنون که جواب من رو دادین.ولی مثل اینکه شما درست پست من رو نخوندین.

من تا حالا چند بار تنظیماتشو گرفتم ولی نمیتونم وصل بشم.

مشکل من همون نیومدن مسیجی هست که میگه جی پی ار اس شما فعال شد.

کسی میتونه به من کمک کنه؟؟؟:41:

پست شما رو خوندم
چون من يه 20 تا گوشي مختلف رو فعال كردم و ديدم كه تو بعضي گوشيا اون پيام نمياد ولي اگه مسيج فعال سازي بياد و پين كد 1234 رو بخواد حله
ولي يكسري تنظيمات بسته به گوشي داره
مدل گوشيت چي بود؟
براي مثال تو گوشي خودم k810 بايد تمام پروفايلهاي ديفالت رو پاك كرد و بعد تنظيمات رو نصب كرد
تو n73 بايد اكسس پوينت رو اوكي كرد
تو 6300 هيچ چزي نميخواد در جا وصل ميبشه
تو 5210 مصييبته و با 5 بار ارسال تنظيمات نصب شد
:10:

mesdakh
09-01-2009, 11:50
سلام به همه دوستان
من ام ام اسم فعال شد و تنظيمات راهم از طريق سايت
درست كردم و الآن راحت مي فرستم و دريافت مي كنم.
مشكلي هم ندارم..1 هفته پيش كه بندر عباس رفتم..اونجا
هم راحتتر از تهران ام ام اس فرستادم و وارد سايت شدم..
اما يك نكته...دوست من ام ام اسش فعال نبود ولي چون
تنظيمات را از سايت درافت كرده بودد.ام ام اسهاي من
راحت به دستش مي رسيد.پس اگر هنوز فرصت نكرديد
ام ام استون را فعال كنيد كه حتما بايد بريد امور مشتركين
حداقل تنظيمات گوشيتون را از طريق سايت mci.ir دريافت
كنيد تا ام ام اس بهتون برسه...

PLAΨMID
09-01-2009, 13:00
هنوز اصفهان فعال نشده يا مشكل چيز ديگه ايه ؟
وقتي شماره موبايل رو وارد كردم نوشت شماره شما نا معتبر ميباشد !!!
اول بايد بريم دفتر خدمات ارتباطي ؟؟

mesdakh
09-01-2009, 13:11
اول بايد ثبت نام جي پي آر اس را انتخاب كنيد و
بعد از ثبت نام در خواست فرستادن تنظيمات ام ام اس
و جي پي آر اس را انتخاب كنيد وگرنه ميگه شماره شما
موجود نيست..اگر اين مراحل را انجام داديد با اينكه بعيده
اصفهان فعال نشده باشه!!مشكل چيز ديگري است..
براي فعال شدن ام ام اس هم كه حتما بايدبريد امور مشتركين.

PLAΨMID
09-01-2009, 13:27
ممنون . gprs فعال شد . واسه mms بايد بريم امور مشتركين يا دفتر خدمات ارتباطي ؟

ghahremanimehdi
09-01-2009, 13:57
سلام به همه دوستان
من ام ام اسم فعال شد و تنظيمات راهم از طريق سايت
درست كردم و الآن راحت مي فرستم و دريافت مي كنم.
مشكلي هم ندارم..1 هفته پيش كه بندر عباس رفتم..اونجا
هم راحتتر از تهران ام ام اس فرستادم و وارد سايت شدم..
اما يك نكته...دوست من ام ام اسش فعال نبود ولي چون
تنظيمات را از سايت درافت كرده بودد.ام ام اسهاي من
راحت به دستش مي رسيد.پس اگر هنوز فرصت نكرديد
ام ام استون را فعال كنيد كه حتما بايد بريد امور مشتركين
حداقل تنظيمات گوشيتون را از طريق سايت mci.ir دريافت
كنيد تا ام ام اس بهتون برسه...

ببینم تنظیمات MMS رو کجای سایت MCI.ir زده ؟ من هرچی گشتم نبود.

Havbb
09-01-2009, 14:02
ممنون . Gprs فعال شد . واسه mms بايد بريم امور مشتركين يا دفتر خدمات ارتباطي ؟
نه دادا ! از همون سایت همراه اول میتونی فعال کنی تنظیماتش را هم یه اس ام اس بفرست به 8008 و مدل گوشیت را توش بنویس.

ghahremanimehdi
09-01-2009, 14:02
یافتم
اینجاست :

PLAΨMID
09-01-2009, 14:18
نه دادا ! از همون سایت همراه اول میتونی فعال کنی تنظیماتش را هم یه اس ام اس بفرست به 8008 و مدل گوشیت را توش بنویس.
ممنون . ممکنه لینک بدین ؟

ghahremanimehdi
09-01-2009, 14:35
آقا من همین الان تو سایتش رفتم و جی پی ار اس رو فعال کردم و یک پیامک هم فرستاد مبنی بر اینکه GPRS شما فعال شد و یک پیامک هم فرستاد و گوشی به اصطلاح auto configure شد و تنظیماتش اومد و اون پین کد 1234 رو که دادم کانفیگ شد ولی هنوز نمیتونم وصل شم و این ارور رو میده :
packet data connection not available

Mojtaba N87
09-01-2009, 16:11
ای بابا! واسه من چرا اینجوریه!؟

همه چیزای درخواست فعال سازی gprs رو درست وارد می کنم می خوام برم مرحله 3 میگه خطا!

مشکل از چیه؟

نام و نام خانوادگی و شماره ملی حتما باید مال صاحب خط باشه؟

===
ویرایش :

مشکلم حل شد!

اشکال از مرور گر بود! با اپرا نمی شه!

با اینترنت اکسپلورر رفتم درست شد :31:

SIMON137
09-01-2009, 17:02
و اين هم اولين پست ما با موبايل ، انجمن تم مخصوص موبايل نداره؟

ir-dgm
09-01-2009, 17:34
دوستان من تنظیمات را به این گونه انجام دادم:

کارخانه: Nokia
مدل: 3110 classic
نوع تنظیمات: Wap + mms + internet
اس ام اس هم اومد اینترنت شما فعال گردید.....
پس کلمه عبور چرا از من نخواست؟؟؟؟
=============
ویرایش شد:
درست شد......

ir-dgm
09-01-2009, 17:39
چه جالب من از استان مازندران شهر بهشهر(هنوز سرویس mms و gprs فعال نشده) به اینترنت وصل شدم....
* راستی چرا وقتی که آدرس سایت را میزنم ارور زیر را میده؟؟
Memorry full

mesdakh
09-01-2009, 18:37

SIMON137
09-01-2009, 19:31
اخرين نسخه opera كه فارسي رو پشتيباني ميكنه چيه؟

AK1
09-01-2009, 20:00
وقتي كانكت ميشم و انلاينم دسترسي به تماسها ندارم و گوشي خاموش است ميزنه !!
گوشي k810
براي شما هم اينجوري؟

arash66_2m
09-01-2009, 20:07

چیکار کنم ؟

mesdakh
10-01-2009, 11:00
چیکار کنم ؟

اول جي پي آر استون را فعال كنيد..عكسش را در چند
پست قبل گذاشتم...

arash66_2m
10-01-2009, 12:04
سلام.
این که پولی هست ثبت نام که !
هم بایستی پول ثبت نام بدیم و هم پول استفاده کردنمون رو !
همین adsl که داریم بسته ! :31:

PLAΨMID
10-01-2009, 13:29
سلام.
این که پولی هست ثبت نام که !
هم بایستی پول ثبت نام بدیم و هم پول استفاده کردنمون رو !
همین adsl که داریم بسته ! :31:

با اين هزينه گزاف ميشه گفت فقط بدرد كار هاي ضروري ميخوره . هر صفحه p30world رو كه باز ميكنم حدود 300 كيلوبايت ميشه . تازه با opera . يعني حدود 500 تومن و پول 2 ساعت اينترنت معمولي !!

و اين هم اولين پست ما با موبايل ، انجمن تم مخصوص موبايل نداره؟

مراجعه كنيد به :

arash66_2m
10-01-2009, 14:03
با اين هزينه گزاف ميشه گفت فقط بدرد كار هاي ضروري ميخوره . هر صفحه p30world رو كه باز ميكنم حدود 300 كيلوبايت ميشه . تازه با opera . يعني حدود 500 تومن و پول 2 ساعت اينترنت معمولي !!

من غلط کنم این adsl خودم رو ول کنم بیام با این adsl زغالی برم نت !:31:

Havbb
10-01-2009, 14:25
من همراه اول اعتباری اصفهان دارم امروز هم بیست و یکم هست چرا جی پی آر اس را هنوز اجازه ندارم ثبت نام کنم؟

Majid-6120
10-01-2009, 18:01
سلام

آقا من تنظیمات GPRS رو انجام دادم و تویه سایت هم ثبت نام کردم و پیام مربوط رو هم گرفتم و تنظیمات گوشی رو چک کردم و همه چیز درسته ولی هر کاری میکنم وصل نمیشه!
این ارور Pocket Data not available رو هم میده.یکی منو راهنمایی کنه.مگه باید مدت زمان خاصی از ثبت نام بگذره تا وصل شه؟
سیم کارت 0913 هم دارم که ماله اصفهانه.

ممنون:11:

PLAΨMID
10-01-2009, 19:03
سلام

آقا من تنظیمات gprs رو انجام دادم و تویه سایت هم ثبت نام کردم و پیام مربوط رو هم گرفتم و تنظیمات گوشی رو چک کردم و همه چیز درسته ولی هر کاری میکنم وصل نمیشه!
این ارور pocket data not available رو هم میده.یکی منو راهنمایی کنه.مگه باید مدت زمان خاصی از ثبت نام بگذره تا وصل شه؟
سیم کارت 0913 هم دارم که ماله اصفهانه.

ممنون:11:
مال من فوري وصل شد . (0913 اصفهان) .

Majid-6120
10-01-2009, 20:13
مال من فوري وصل شد . (0913 اصفهان) .

یعنی تا تنظیمات رو نصب کردی وصل شدی؟خوش به حالت! من سه تا سیم کارت 0913 رو ثبت کردم ولی مثل خط خودم وصل نشد!

یکی نمیتونه راهنمایی کنه؟:10::11:

farshid_titan
10-01-2009, 20:30
من تنظیمات gprs رو میگیرم و save میکنم ولی در قسمت configurations هیچی ذخیره نمیشه
no configuration واسه همین هم وقتی می خوام به اینترنت وصل بشم میگه:packet data not availaible گوشیمم n70 کسی می دونه علت چیه حتی خدمات مشترکین هم رفتم mms رو فعال کردم ولی بازم وصل نشدن کسی میدونه چرا؟

Mojtaba-MCI
10-01-2009, 20:42
یعنی تا تنظیمات رو نصب کردی وصل شدی؟خوش به حالت! من سه تا سیم کارت 0913 رو ثبت کردم ولی مثل خط خودم وصل نشد!

یکی نمیتونه راهنمایی کنه؟:10::11:
ببین دوست من ، من اون موقع که خودم تنظیماتو از سایت گرفتم و ثبت نام کردم گوشیم وصل نمی شد.
درحالی که واسه دوستام وصل می شد...
آخرشم فهمیدم به خاطر کد خطم واسه من دیرتر وصل شده!
واسه دوستم خطش کد 1 بود ولی برای من کد 3.به همین دلیل یه مدت تاخیر داشت.حالا توو شهر شما هم که خوب و کامل تجهیزات رو بذارن نوبتی می رسن به کد خط شما...
متوجه شدی منظورم شدی که؟!

Mojtaba-MCI
10-01-2009, 20:43
فک کنم جواب خیلی ها رو دادم...
تمام دوستانی که ثبت نام کردن و نمی تونن وصل بشن کمی صبر کنن!همین.

Majid-6120
10-01-2009, 21:41
ببین دوست من ، من اون موقع که خودم تنظیماتو از سایت گرفتم و ثبت نام کردم گوشیم وصل نمی شد.
درحالی که واسه دوستام وصل می شد...
آخرشم فهمیدم به خاطر کد خطم واسه من دیرتر وصل شده!
واسه دوستم خطش کد 1 بود ولی برای من کد 3.به همین دلیل یه مدت تاخیر داشت.حالا توو شهر شما هم که خوب و کامل تجهیزات رو بذارن نوبتی می رسن به کد خط شما...
متوجه شدی منظورم شدی که؟!

درسته.حق با تو بود دوست من.تویه خود سایت هم زده بود که دریافت تنظیمات به منزله کامل شدن ثبت نام و اتصال نیست.پس باید صبر کنیم.

خیلی ممنون:10:

PLAΨMID
10-01-2009, 22:16
درسته.حق با تو بود دوست من.تویه خود سایت هم زده بود که دریافت تنظیمات به منزله کامل شدن ثبت نام و اتصال نیست.پس باید صبر کنیم.

خیلی ممنون:10:
راستي يادم رفت بگم ، خط من دائمي بود . واسه برادرم كه اعتباري بود وصل نشد .
البته گفتن كه بزودي وصل ميشه .

Havbb
10-01-2009, 22:34
من همراه اول اعتباری اصفهان 0913 دارم امروز هم بیست و یکم هست چرا جی پی آر اس را هنوز اجازه ندارم ثبت نام کنم؟

vitamin2002
11-01-2009, 02:08
gprs همراه اول به درد نمی خورد :2:
دلیل : گرانی بیش از حد :2:( برای باز کردن یک صفحه ناقابل باید حداقل 200 تومان بدی:13: )
mms را که نگو ... مگر چه خبره یک بسته 100 کیلو بایتی 100 تومان :2:در مقابل بسته 300 کیلوبایتی ایرانسل به مبلغ 48 تومان :10:در ضمن بدون طرح تشویقی با طرح تشویقی 34 تومان :20:و الان که یکی بفرست 2 تا بگیر:31: :21::27:یعنی هر mms برابر 17 تومان:31:

PLAΨMID
11-01-2009, 02:18
آره ديگه . . . فقط واسه مواقعي كه ضروري باشه و پول مطرح نباشه .

Mojtaba-MCI
11-01-2009, 22:27
از قیمت زیادش بگذریم انصافا سرعتش خیلی خوبه...
من که از سرعتش راضیم!
فقط باید این تعرفه ی قیمتش رو پایین بیارن.

PLAΨMID
12-01-2009, 01:04
از قیمت زیادش بگذریم انصافا سرعتش خیلی خوبه...
من که از سرعتش راضیم!
فقط باید این تعرفه ی قیمتش رو پایین بیارن.

آقا سرعتش بد نيست ولي وقتي از opera استفاده ميكنم يكم كند ميشه . شما از opera استفاده مي كني ؟

Mojtaba-MCI
12-01-2009, 08:39
نه رفیق ، من از Web Browser خود گوشی استفاده می کنم...
خیلی سریع صفحات رو باز می کنه!
در کل خوبه.

PLAΨMID
12-01-2009, 11:06
نه رفیق ، من از web browser خود گوشی استفاده می کنم...
خیلی سریع صفحات رو باز می کنه!
در کل خوبه.
ايول ، پس مايه داري حال ميكني :31:
جدا از شوخي فكر كنم چون اپرا بايد اول به سايت خودش وصل بشه ، واسه همين كند عمل ميكنه .

Mojtaba-MCI
12-01-2009, 11:44
ايول ، پس مايه داري حال ميكني :31:
نه بابا مایه داری کجا بود!
حدود 2 - 2.5 مگ ازش دانلود کردم بعد رفتم حسابمو چک کردم دیدم فقط 6 هزار تومن برای جی پی آر اس هزینه افتاده:18: ، از اون موقع به بعد دیگه خیلی کم ازش استفاده می کنم...

جدا از شوخي فكر كنم چون اپرا بايد اول به سايت خودش وصل بشه ، واسه همين كند عمل ميكنه .
نمی دونم ، شاید!
من از اپرا استفاده نمی کنم به خاطر همین ازش خبر ندارم...

Saman-tci
12-01-2009, 15:32
من که خیلی وقته استفاده از gprs گوشی رو بوسیدم گذاشتم کنار ......
به نظر من هر چه قدر هم که سرعتش خوب باشه با این هزینه اصلاً ارزش استفاده نداره .....
خدا شاهده اگه راهی داشت من کلاً این قضیه + mms رو غیرفعال میکردم ....
آخه آدم میترسی تگه استفاده هم نکنه براش هزینه بیاد ..!!!!!!!!!

ghahremanimehdi
13-01-2009, 14:08
امروز مسنجر روی گوشی نصب کرده بودم ولی حتی استفاده از مسنجر هم نسبت به sms هزینه اش بیشتره وقتی بعد از چت رفتم میزان مصرفم رو دیدم این نتیجه رو گرفتم