PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

pkr_legend
08-07-2009, 13:02
من می خوام wireless بگیرم چه شرکتی بهتره از همه نظر(ماهی 40تومن هم بیشتر نمی تونم بدم)؟

sam.sum
08-07-2009, 14:20
اوه .......... سرویس 256 adsl با 3GB دانلود 17 هزار تومان البته از شهریور به بعد ....... آدم بره با dial up به اینترنت وصل بشه ولی پول مفت به این داتک نده........

siamak_mu
08-07-2009, 14:43
كسي نميدونه داتك قراره شبا رو رايگان كنه يا نه؟ زنگ زدم پرسيدم رايگانه شبا گفت نه! گفتم همه شركت ها با اين محدوديت حجمي ها حداقل شبا رو رايگان ميكنن!

اينطوري كه نميشه داتك تو رقابت با شاتل اينا كم مياره. مثلاً شاتل 512 با 3 گيگ حجم و شب ها رايگان رو هم قيمت 512 داتك با 3 گيگ حجم بدون رايگان بودن شبانه ميده. خب كسي نمياد با اين وضع داتك بگيره...

Sajad2006
08-07-2009, 14:52
من می خوام wireless بگیرم چه شرکتی بهتره از همه نظر(ماهی 40تومن هم بیشتر نمی تونم بدم)؟
از داتک بگیر دیگه!

sms11
08-07-2009, 19:19
كسي نميدونه داتك قراره شبا رو رايگان كنه يا نه؟ زنگ زدم پرسيدم رايگانه شبا گفت نه! گفتم همه شركت ها با اين محدوديت حجمي ها حداقل شبا رو رايگان ميكنن!

اينطوري كه نميشه داتك تو رقابت با شاتل اينا كم مياره. مثلاً شاتل 512 با 3 گيگ حجم و شب ها رايگان رو هم قيمت 512 داتك با 3 گيگ حجم بدون رايگان بودن شبانه ميده. خب كسي نمياد با اين وضع داتك بگيره...

دوست عزیز من که گفتم حجمیش به درد بخور نیست و خودشونو گذاشتن سر کار.همون نامحدود بگیری خیلی خیلی برات ارزونتر در میاد
داتک دیگه
بعضی وقتا یه کارایی میکنه که معلومه از سر فکر و اندیشه این تصمیم گرفته نشده

Sajad2006
08-07-2009, 19:23
سلام.
یه سوال :
می دونم که قبلا سرویس داتک Share بوده و تو بعضی مرکزا خیلی شلوغ میشده و زنگ میزدی می گفتن سرویس Share همینه.
حالا میخواستم بدونم سرویسش هنوز Share هست یا پهنای باند اختصاصی میده؟

siamak_mu
08-07-2009, 23:16
دوست عزیز من که گفتم حجمیش به درد بخور نیست و خودشونو گذاشتن سر کار.همون نامحدود بگیری خیلی خیلی برات ارزونتر در میاد
داتک دیگه
بعضی وقتا یه کارایی میکنه که معلومه از سر فکر و اندیشه این تصمیم گرفته نشده

من اون پست شما رو كه ميگين نديده بودم. نه نامحدوداش هم به درد خودش ميخوره. من شاتلم الآن و از كيفيتش راضي هستم. فقط به منطقه ما 512 محدود نميده (به خاط اينكه پورتاش پره ميخواد نهايت سود دهي رو داشته باشه) فعلاً بايد با همين 128 بسوزم و بسازم.

sms11
09-07-2009, 09:27
من اون پست شما رو كه ميگين نديده بودم. نه نامحدوداش هم به درد خودش ميخوره. من شاتلم الآن و از كيفيتش راضي هستم. فقط به منطقه ما 512 محدود نميده (به خاط اينكه پورتاش پره ميخواد نهايت سود دهي رو داشته باشه) فعلاً بايد با همين 128 بسوزم و بسازم.

دوست عزیز
چرا نامحدودش به درد نمیخوره؟
شما مگه امتحان کردید میدونید چطوریه؟
من خودم الان نامحدود 512 دارم و سقف سرعت دانلود من 64 هست که دارم با 62.2 دانلود میکنم و این سرعت همیشه ثابت هست و پشتیبانی داتک هم که خوب هست چرا باید ناراضی باشم؟
کیفیت حجمی هاش هم خوبه اما اینجور تقسیم بندی که کردن و اینکه شبانه رایگان نداره اینش هست ک ناراضی کنندس اما مطمئنم از لحاظ کیفیت خوب هست
اگه شما به سرویس من راضی کننده نمیگید پس به چی میگید راضی کننده؟

mo_ho
22-07-2009, 12:14
دوستان کسی از سرعت سرویس های حجمی خبری داره ؟اگه کسی خبر داره لطفا بگه Kb128 با چند دانلود میکنه؟

DaRiOuShJh
23-07-2009, 11:35
بچه ها منم داتکی شدم
تا اینجاش که پیرمون کرد تا وصل شه
ببینیم بعدش چی میشه

mo_ho
23-07-2009, 12:09
بچه ها منم داتکی شدم
ببینیم بعدش چی میشه

ببخشید سرویس حجمی گرفتید یا نامحدود؟ اگه حجمی گرفتید یه کم درموردش اطلاعات بدید ممنون میشم .:11:

DaRiOuShJh
23-07-2009, 13:18
نه مخابراته ما زیره 256 نمیدن اونم نامحدود باید باشه

sms11
23-07-2009, 15:47
دوستان کسی از سرعت سرویس های حجمی خبری داره ؟اگه کسی خبر داره لطفا بگه Kb128 با چند دانلود میکنه؟
چون تازه اومده کسی فکر نمیکنم که حجمی داشه باشه.باید صبر کنید تا کسی بگیره.من اون موقع که نامحدود داشته زیر 12 کیلو بایت دانلود نمیکرد

بچه ها منم داتکی شدم
ببینیم بعدش چی میشه
مبارکه
داریوش جان ما داریم میریم تو تازه اومدی؟:31:
ایشالا از بایت بایته دانلودت لذت ببری.
به نظرم کار درستی کردی از داتک گرفتی.این شرکت دردسر نداره و پشتیبانی خوبی داره
هر مشکلی داشتی هر موقع از روز بود بزنگ پشتیبانی بلافاصله درست میشه

راستی چه سرعتی و با چه قیمتی گرفتی؟

DaRiOuShJh
23-07-2009, 16:17
مرسی برادر

والا اینقد مشکل داشت که نگو نپرس
بد از دستشون شاکیم
تو اونیکی تاپیک حسابی زیرآبشون رو زدم
راه ننداخته بودن از دیشب تا 5 صبح یه دم رو مخشون چادر زده بودم

آخر دمش گرم یکیشون ساعت 11 امروز 45 دقیقه همه روش ها رو تست کردیم تا کار کرد

من کلا طرفای 110 چوقی پیاده شدم تا حالا

54 چوق پول سرویسشه 256 هست

sms11
23-07-2009, 17:52
مرسی برادر

والا اینقد مشکل داشت که نگو نپرس
بد از دستشون شاکیم
تو اونیکی تاپیک حسابی زیرآبشون رو زدم
راه ننداخته بودن از دیشب تا 5 صبح یه دم رو مخشون چادر زده بودم

آخر دمش گرم یکیشون ساعت 11 امروز 45 دقیقه همه روش ها رو تست کردیم تا کار کرد

من کلا طرفای 110 چوقی پیاده شدم تا حالا

54 چوق پول سرویسشه 256 هست

نمیدونم برای تو چرا اینطوری شده اما برای من که براحتی وصل شد
خوب اولش کمی دردسر داره اما از این به بعد دیه مشکلی نیست و با خیال راحت به کارت برس.البته الان چند روزیه یکم اذیتم میکنه اما بازم خوبه
اگه شرکتای دیگه بود حالا حالاها باید میرفتی دنبالش تا بهت بدن
راستی به قیمت های جدید باهات حساب کردن
قبلا نصف این قیمتی بود که شما الان داری میدی

DaRiOuShJh
23-07-2009, 17:56
آره
آخه اون موقع هم شانس نداشتیم

اون موقع دو نوع داشت
تک کاربره و چند کاربره

اون زمان هم نامردا تک کاربره رو نمیدادن که

میگفتن اگه میخوای بگیری باید چند کماربره بگیری که وانم باز همین حدودا بود

MarziehA
23-07-2009, 18:38
دوستان، قیمت سرویس های داتک گرون شده؟
نمی دونم من دارم اشتباهی می بینم یا اینقدر گرون شده.
256 که حدود 30 تومن بود تو سایت زده 53 تومن :18::18::18:

sms11
23-07-2009, 19:15
دوستان، قیمت سرویس های داتک گرون شده؟
نمی دونم من دارم اشتباهی می بینم یا اینقدر گرون شده.
256 که حدود 30 تومن بود تو سایت زده 53 تومن :18::18::18:

به پست قبلی خودتون که داریوش جان دادند دقت کنید

dnskong
28-07-2009, 10:56
سرویس ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه داتک تبدیل می‌شود به حداکثر ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه(ممکن است چند ساعت در هفته هم صلاح بدونند که برسونندش به حداکثر ۵۱۲ کیلوبیت در ثانیه که سپس ادعا کنند در فلان تاریخ به مدت مثلن ۳ دقیقه و ۲۱ ثانیه سرویس به ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه هم رسیده است.) توضیح بیش‌تر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پست ۲۶۱۳ به بعد.

Sajad2006
28-07-2009, 12:10
سرویس ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه داتک تبدیل می‌شود به حداکثر ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه(ممکن است چند ساعت در هفته هم صلاح بدونند که برسونندش به حداکثر ۵۱۲ کیلوبیت در ثانیه که سپس ادعا کنند در فلان تاریخ به مدت مثلن ۳ دقیقه و ۲۱ ثانیه سرویس به ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه هم رسیده است.) توضیح بیش‌تر:
دوست عزیز این خلاف قوانینه که به انجمن های دیگه لینک بدی!

sms11
29-07-2009, 08:41

دوست عزیز
شاید طرف شما افت و خیز داره اما برای من که خداروشکر مشکلی نداره و با همان سرعت 512 اسمی دارم دانلود میکنم
بهشون بگو شاید مشکل از خود شما باشه و اسپلیتر خراب باشه یا خطتون نویز داره

zed2
29-07-2009, 10:14
بچه سلام
این داتک عجب سرویس های حجمی خنده داری گذاشته است.نمایندگی های شهرستان باید ازش الگو بگیرن!!!!!!!
این اساسنامه های جدیدش هم که خیلی موارد جالب و خنده دار داره .
در اخر هم که این متغیر شدن ip هایipw از کی شروع شده؟

dnskong
29-07-2009, 10:24
دوست عزیز
شاید طرف شما افت و خیز داره اما برای من که خداروشکر مشکلی نداره و با همان سرعت 512 اسمی دارم دانلود میکنم
بهشون بگو شاید مشکل از خود شما باشه و اسپلیتر خراب باشه یا خطتون نویز داره

دیر یا زود به شما هم خواهد رسید؛ در حال حاضر هم سرویس ۵۱۲ بسیاری از دوستان را تبدیل کرده اند به ۳۵۲ کیلوبیت/ثانیه. برای اجرای سناریوهای مختلف (محدودیت‌های تازه) دست‌شون خیلی باز شده است با نرم‌افزارها/سخت‌افزارهای جدیدشون. ممکن است "طرف شما" هنوز از سیستم‌های قدیمی استفاده می‌کنند.

sms11
29-07-2009, 16:30
بچه سلام
این داتک عجب سرویس های حجمی خنده داری گذاشته است.نمایندگی های شهرستان باید ازش الگو بگیرن!!!!!!!
این اساسنامه های جدیدش هم که خیلی موارد جالب و خنده دار داره .
در اخر هم که این متغیر شدن ip هایipw از کی شروع شده؟
بـــــــه !
برادر زد2
ازین ورا؟
دیگه سر نمیزنی؟
اره حجمی هاش خیلی مسخرس.حساب کردم دیدم اگه با این حجمی که دانلود میکنم اگه بخوام حجمی بگیرم رسما بدبخت میشم
میشه بگی موارد جالب و خنده دار اساسنامه چیه که ماهم یکم بخندیم؟
من ندیدم هنوز
در مورد سوال اخر هم من چیزی نمیدونم.از پشتیبانی بپرس شاید فرجی شد
راستی مگه قرار نبود ای دی اس ال بگیری.چی شد پس؟

دیر یا زود به شما هم خواهد رسید؛ در حال حاضر هم سرویس ۵۱۲ بسیاری از دوستان را تبدیل کرده اند به ۳۵۲ کیلوبیت/ثانیه. برای اجرای سناریوهای مختلف (محدودیت‌های تازه) دست‌شون خیلی باز شده است با نرم‌افزارها/سخت‌افزارهای جدیدشون. ممکن است "طرف شما" هنوز از سیستم‌های قدیمی استفاده می‌کنند.

دوست عزیز زبان مبارک را نیش گاز بگیر
میشه بگی از چند نفر خبر داری که اینجوری شده وضعیتشون؟
اگه میخواستن از این سناریو های بزارن قبلا هم میشد.اتفاقا قبلا محدودیت برای من داشته که بیشتر از 50 دانلود نمیکرد الان حتیی بیشتر از 64 دارم دانلود میکنم و مینیمومش 62 هست
مگه میشه یه جا سیستم جدید باشه یه جا قدیم؟اصلا ماجرای این سیستم جدید و قدیمی که میگید چی هست؟
گفتم احتمالا خط شما نویز داره .به خودشون بگید شاید درست بشه.نویز باعث کاهش سرعت میشه.شما به خودشون گفتید؟
درضمن من هروقت احساس کنم که دارن اذیت میکنن به راحتی اشتراکشون رو پس میدم و میرم
همونطور که قبلا هم میخواستم اینکارو بکنم و بنا به دلایلی هنوز با این شرکت هستم

Vahid67
29-07-2009, 17:11
سلام دوستان...
توی لیست قیمتهاش نوشته قیمت ماهانه و قیمت دوره.... منظورش چیه مثلاً من بخوام 128 با 3 گیگ حجم بگیرم داستانش چجوریه؟اولش چقدر میگیرن بعدش ماهیانه چقدر باید بدم؟؟؟ یه سوال دیگه ASUS AM602 ساپورت میکنه؟

zed2
30-07-2009, 15:01
بـــــــه !
برادر زد2
ازین ورا؟
دیگه سر نمیزنی؟
اره حجمی هاش خیلی مسخرس.حساب کردم دیدم اگه با این حجمی که دانلود میکنم اگه بخوام حجمی بگیرم رسما بدبخت میشم
میشه بگی موارد جالب و خنده دار اساسنامه چیه که ماهم یکم بخندیم؟
من ندیدم هنوز
در مورد سوال اخر هم من چیزی نمیدونم.از پشتیبانی بپرس شاید فرجی شد
راستی مگه قرار نبود ای دی اس ال بگیری.چی شد پس؟

دوست عزیز زبان مبارک را نیش گاز بگیر
میشه بگی از چند نفر خبر داری که اینجوری شده وضعیتشون؟
اگه میخواستن از این سناریو های بزارن قبلا هم میشد.اتفاقا قبلا محدودیت برای من داشته که بیشتر از 50 دانلود نمیکرد الان حتیی بیشتر از 64 دارم دانلود میکنم و مینیمومش 62 هست
مگه میشه یه جا سیستم جدید باشه یه جا قدیم؟اصلا ماجرای این سیستم جدید و قدیمی که میگید چی هست؟
گفتم احتمالا خط شما نویز داره .به خودشون بگید شاید درست بشه.نویز باعث کاهش سرعت میشه.شما به خودشون گفتید؟
درضمن من هروقت احساس کنم که دارن اذیت میکنن به راحتی اشتراکشون رو پس میدم و میرم
همونطور که قبلا هم میخواستم اینکارو بکنم و بنا به دلایلی هنوز با این شرکت هستم

بابا مگر با این وضعیت میشه گرفت....:41: ادم حالش:2:...الانم که اوضاع جالب نیست ... معلوم نیست فردا چی کار می کنن....(کلی برنامه ها داشتم که بر باد رفته....:19:)
هم اساسنامه هم مطالب ضریب شیرینگش چند تا مطلب تفاوت اشکار داره که حالت بازی با اعداده البته شفاف سازی اش برای اشنایی کابران واقعا عالی است و باید یک ابتکار دانست ولی بی توجی به این مورد باعث ایجاد موارد خنده دار شده....حالا وقت کنم بعدا می گم

zed2
04-08-2009, 10:58
دیروز روزنامه عصر ارتباط گرفتم تو یک صفحه کامل تبلیغ وایمکس داتک بود برای تهران و بدون قیمت...
رفتم سایت داتک چشمم در امد از قیمتش هاش
300 هزار تومن برای مودم امانی ( سر گردنه گیری )
سرویس 512 شیر 184 تومن
1 مگ هم 350 تومن
به معنای واقعی سر گردنه گیری کرده.....امیدوارم شرکت های دیگر wimax قیمت هاشون منطقی تر باشه و گرنه فکر نمی کنم هیچ خطری برای adsl که ایجاد کنن که هیچ بتونن حتی سود بدست بیارن ( مگر با شرکت های دولتی که مدیر های شرکت ها برای خودشون بگیرن با این قیمت ها.....)تو ایران هم که خرید اینترنت عمده برای کارمند ها هم ندارن که بیان از تخفیف های اشتراک عمده استفاده کنن.......

sms11
04-08-2009, 11:13
اره زد2 جان رفتم دیدم
واقعا یه قیمتای خنده داری گذاشته.والا اگه بابای ادم بیل گیتس هم زورش میومد این همه پول اینترنت بده
واقعا قیمتاش در حده یه جوکه.
512 اگه بصورت شیری باشه 180 هزار تومن و بصورت اختصاصی 470 هزار تومن؟
فکر نمیکنم شرکتای دیگه هم قیمتی خیلی پایین تر از داتک بخوان بدن
بعد یه سوالی داشتم
وایمکس قرار بود که تقریبا جایگزین ADSL بشه به نظر شرکتا با این قیمت از کاربرای خانگی کسی حاضره همچین قیمتی اینترنت بگیره؟از کاربرای اداری چی؟کسی کلا حاضره این اینترنت رو بگیره؟
بعد جالبه وزیر مخابرات میاد میگه ما وایمکس داریم اما کسی استفاده نمیکنه.واقعا خیلی جالبه
بقیه دنیا هم فکر میکنن که مردم ما خیلی به دیال اپ علاقه دارن
دیگه نمیدونن که قیمت خون باباشونو گذاشت روش

zed2
04-08-2009, 12:49
اره زد2 جان رفتم دیدم
واقعا یه قیمتای خنده داری گذاشته.والا اگه بابای ادم بیل گیتس هم زورش میومد این همه پول اینترنت بده
واقعا قیمتاش در حده یه جوکه.
512 اگه بصورت شیری باشه 180 هزار تومن و بصورت اختصاصی 470 هزار تومن؟
فکر نمیکنم شرکتای دیگه هم قیمتی خیلی پایین تر از داتک بخوان بدن
بعد یه سوالی داشتم
وایمکس قرار بود که تقریبا جایگزین ADSL بشه به نظر شرکتا با این قیمت از کاربرای خانگی کسی حاضره همچین قیمتی اینترنت بگیره؟از کاربرای اداری چی؟کسی کلا حاضره این اینترنت رو بگیره؟
بعد جالبه وزیر مخابرات میاد میگه ما وایمکس داریم اما کسی استفاده نمیکنه.واقعا خیلی جالبه
بقیه دنیا هم فکر میکنن که مردم ما خیلی به دیال اپ علاقه دارن
دیگه نمیدونن که قیمت خون باباشونو گذاشت روش
تو ایران شاید فقط شرکت های خاصی بگیرن ( بیشتر شرکت های خارج از شهر ها که به adsl دسترسی ندارن ولی احتیاج به پر سرعت دارن) یا مدیر شرکت ها می گیرن....
از انجایی هم که تو خارج در هیچ جا محدودیت سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه نزاشتن بر کاربر خانگی قیمت ها رقابتی میاد پایین ولی اینجا تنها راه گرفتن این وایمکس اینه که شرکتها بیاد برای تمام کارمنداش درخواست بده و با تخفیف اشتراک عمده هزینه اینترنت رو از حقوق کارمندهاش کم کنه ( به شرط اینکه بزاره طرف ببره خونه و استفاده کنه)

mostafaeshghi
04-08-2009, 14:13
جالبه که بدونید روزنامه های زیادی این تبلیغ را میزبان بودند. مثلا همشهری را هم خودم دیدم و دست 3 نفر دیگه تو مترو هم این تبلیغ را دیدم که هر کدام روزنامه ی خاص دیگیری بودند.

بالاخره پول این تبلیغات باید از ه جایی در بیاد دیگه ...

sms11
04-08-2009, 15:57
تو ایران شاید فقط شرکت های خاصی بگیرن ( بیشتر شرکت های خارج از شهر ها که به adsl دسترسی ندارن ولی احتیاج به پر سرعت دارن) یا مدیر شرکت ها می گیرن....
از انجایی هم که تو خارج در هیچ جا محدودیت سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه نزاشتن بر کاربر خانگی قیمت ها رقابتی میاد پایین ولی اینجا تنها راه گرفتن این وایمکس اینه که شرکتها بیاد برای تمام کارمنداش درخواست بده و با تخفیف اشتراک عمده هزینه اینترنت رو از حقوق کارمندهاش کم کنه ( به شرط اینکه بزاره طرف ببره خونه و استفاده کنه)

فکر نمیکنم شرکتا هم همچین کاری رو برای کارمنداشون بکنن
درضمن گیریم که همچین کاری رو بکنن.مگه چندتا کارخونه هست که همچین کاری رو بکنه؟
تمام کارخونه ها هم که همچین کاری نمیکنن چون بیشتر کارخونه های خارج از شهر ها صنعتی هستند با اینترنت کاری ندارند
راستی پوشش دهی وایمکس داتک چقدر هست؟
اینا کی این دکل هاشونو گذاشتن؟
لابد مثه وایرلس لابد قسمتی از تهران رو فقط پوشش میده

sms11
04-08-2009, 16:02
جالبه که بدونید روزنامه های زیادی این تبلیغ را میزبان بودند. مثلا همشهری را هم خودم دیدم و دست 3 نفر دیگه تو مترو هم این تبلیغ را دیدم که هر کدام روزنامه ی خاص دیگیری بودند.

بالاخره پول این تبلیغات باید از ه جایی در بیاد دیگه ...

اشتباه میکنی مصطفی جان
اینا از جیب خودشون تبلیغ میکنن تا مشتری رو بکش طرف خودشون
بعد اینکه پولو ازشون گرفتن شروع میکنن به توسعه شبکشون
بعد اونم که مقداری پوشش دهی بیشتر شد و مشتریاشون بیشتر شد از اون به بعد تا میتونن تلکه میکنن و از این به بعد همش میشه سود بدون اینکه دیگه تبلیغی بکنن.چون به اندازه کافی مشتریهاشونو جمع کردن
مثه قضیه ایران خودرو
ایران خودرو عید امسال خودروی رانا رو پیش فروش کرد تا پول مردم و جمع کنه تا تازه خط تولید رو بزنه.اونم با پول مردم.بعد از اماده شدن خط تولید میاد و تازه بعد ماشین مردم رو بهشون تحویل میده

mostafaeshghi
05-08-2009, 00:32
اشتباه میکنی مصطفی جان
اینا از جیب خودشون تبلیغ میکنن تا مشتری رو بکش طرف خودشون
بعد اینکه پولو ازشون گرفتن شروع میکنن به توسعه شبکشون
بعد اونم که مقداری پوشش دهی بیشتر شد و مشتریاشون بیشتر شد از اون به بعد تا میتونن تلکه میکنن و از این به بعد همش میشه سود بدون اینکه دیگه تبلیغی بکنن.چون به اندازه کافی مشتریهاشونو جمع کردن
مثه قضیه ایران خودرو
ایران خودرو عید امسال خودروی رانا رو پیش فروش کرد تا پول مردم و جمع کنه تا تازه خط تولید رو بزنه.اونم با پول مردم.بعد از اماده شدن خط تولید میاد و تازه بعد ماشین مردم رو بهشون تحویل میده

فکر نمیکنم من اشتباه کرده باشم و در متن شما کمی دقت میکنم میبینم برداشت هر دویمان یکیه ....

من علاوه بر حرف شما اینو بگم که خب اولش که خیلی گرونتره (و مسلما با توجه به کمی توسعه ی شبکشون واقعا گرون میدند یعنی یه سرویس این همه براشون تموم نمیشه) یمی از دلیایلش همینه که پول تبلیغ هم دربیاد دیگه. حکایت مناقصه ها ست آخرش مینویسند هزینه ی این آگهی با برنده ی مناقصه است :27: این هم هزینه اش افتاد رو دوش کاربران بدبختشان ...

Hoom@n
09-08-2009, 11:20
سلام. کسی "خدمات ADSL نامحدود در تهران->اینترنت 512 کیلوبیت نامحدود" رو داره؟ سرعت دانلود اون چطوری هست؟
(من الان یه ECO512 شاتل دارم و با 60 تا 64 دانلود می کنم که عالی هست، اما ترافیک ماهانه خیلی کم هست؛ اگر داتک هم سرعتش خوب باشه می خوام به اون مهاجرت کنم، نظرتون چیه؟)

zed2
09-08-2009, 14:21
سلام. کسی "خدمات ADSL نامحدود در تهران->اینترنت 512 کیلوبیت نامحدود" رو داره؟ سرعت دانلود اون چطوری هست؟
(من الان یه ECO512 شاتل دارم و با 60 تا 64 دانلود می کنم که عالی هست، اما ترافیک ماهانه خیلی کم هست؛ اگر داتک هم سرعتش خوب باشه می خوام به اون مهاجرت کنم، نظرتون چیه؟)
امیدوارم تفاوت قیمت رو دقت کرده باشی.....

Hoom@n
09-08-2009, 14:32
امیدوارم تفاوت قیمت رو دقت کرده باشی.....
بله! من همه شرکت ها رو گشتم و داتک ارزون ترین 512 نامحدودی بود که پیدا کردم.(بقیه تو رنج 200 هزار تومن بودن و داتک حدود 100) حالا سرعتش رو نگفتید چطوره؟! +قطع/وصل شدن و ...
راستی من شاتل گرفتم چون تنها شرکتی بود که تو مرکز ما پورت آزاد داشت(هر 11 تا شرکت پورت داشتن اما فقط شاتل پورت آزاد داشت!) اما الان یه کسی رو تو داتک پیدا کردم که امیدوارم اگر ازش بخوام واسم پورت آزاد کنه!!!

sms11
09-08-2009, 15:35
بله! من همه شرکت ها رو گشتم و داتک ارزون ترین 512 نامحدودی بود که پیدا کردم.(بقیه تو رنج 200 هزار تومن بودن و داتک حدود 100) حالا سرعتش رو نگفتید چطوره؟! +قطع/وصل شدن و ...
راستی من شاتل گرفتم چون تنها شرکتی بود که تو مرکز ما پورت آزاد داشت(هر 11 تا شرکت پورت داشتن اما فقط شاتل پورت آزاد داشت!) اما الان یه کسی رو تو داتک پیدا کردم که امیدوارم اگر ازش بخوام واسم پورت آزاد کنه!!!

سرعت دانلود من هم اکنون روی 63.9 است و در اکثر مواقع سرعت دانلودم همین است
ار لحاظ قطعی هم که قطعی نداره

Hoom@n
10-08-2009, 01:16
سرعت دانلود من هم اکنون روی 63.9 است و در اکثر مواقع سرعت دانلودم همین است
ار لحاظ قطعی هم که قطعی نداره
متشکر! این خیلی خوبه! حالا مشکل می مونه پیدا کردن پورت خالی!

محمد88
10-08-2009, 11:50
سلام...من میخواستم شاتل بگیرم...اما به بن بست خوردم....یکی از بچه ها تو تاپیک شاتل
داتک رو بهم پیشنهاد کرد...لکن اومدم و نظرسنجی رو دیدم که اکثرا ناراضی هستن...
میخواستم ببینم این افراد ناراضی ؛ آیا رضایتشون به دست نیومده ؟ :دی
با توجه به اینکه نمیشه نظر رو در نظر سنجی عوض کرد...گفتم شاید داتک اشکالاتش رو بر طرف کرده باشه ولی
دوستان نتونسته باشن نظرشون رو عوض کنن...
ممنون

zed2
10-08-2009, 12:24
سلام...من میخواستم شاتل بگیرم...اما به بن بست خوردم....یکی از بچه ها تو تاپیک شاتل
با توجه به اینکه نمیشه نظر رو در نظر سنجی عوض کرد...گفتم شاید داتک اشکالاتش رو بر طرف کرده باشه ولی
ممنون
ان نظر سنجی بالا از زمان تشکیل تاپیک تا الانه هر کی هم می تونه نظر بده و جدید نیست....
باید ببینی سرویس هایی که میده بدردت می خوره یا نه

بچه ها داتک برای شیر وایمکسش 256 شیر هم گذاشته که قیمتش بدک نیست.....نقشه تحت پوشش رو هم گذاشته.

zed2
10-08-2009, 12:24
ممنون
ان نظر سنجی بالا از زمان تشکیل تاپیک تا الانه هر کی هم می تونه نظر بده و جدید نیست....
باید ببینی سرویس هایی که میده بدردت می خوره یا نه

بچه ها داتک برای شیر وایمکسش 256 شیر هم گذاشته که قیمتش بدک نیست.....نقشه تحت پوشش رو هم گذاشته.

sms11
10-08-2009, 15:50
به نظرمن که بازم گرونه.باید خیلی ارزونتر از این حرفا باشه
لابد سیستمشون مثه موبایل ها هی میخواد انتن بده هی نده
بیخیال.همین ای دی اس ال فعلا از همه بهتره

محمد88
10-08-2009, 23:24
ان نظر سنجی بالا از زمان تشکیل تاپیک تا الانه هر کی هم می تونه نظر بده و جدید نیست
خب میدونم !! منظور من این بود که شاید نظر خیلیها که دکمه ی " خیر " رو زده باشن تغییر کرده باشه...
128 چجوریه ؟ سرعتش باید رو 14 الی 18 بچرخه...همینطوره دیگه ؟

sms11
11-08-2009, 10:07
خب میدونم !! منظور من این بود که شاید نظر خیلیها که دکمه ی " خیر " رو زده باشن تغییر کرده باشه...
128 چجوریه ؟ سرعتش باید رو 14 الی 18 بچرخه...همینطوره دیگه ؟

18؟:18:
سرعت 128 که نمیتونه مقدار دانلودش از 128 که فراتر بره.مقدار اسمی دانلود128 عدد 16 هست و نهایتا اگه بخواد اسمی باشه از 16 بیشتر نمیتونه باشه
فکر نکنم سرعت 128 از 14 یا 15 کمتر باشه

zed2
11-08-2009, 14:45
18؟:18:
سرعت 128 که نمیتونه مقدار دانلودش از 128 که فراتر بره.مقدار اسمی دانلود128 عدد 16 هست و نهایتا اگه بخواد اسمی باشه از 16 بیشتر نمیتونه باشه
فکر نکنم سرعت 128 از 14 یا 15 کمتر باشه
البته اگر اختصاصی باشه.....تو حالت شیر ممکنه زمان اوج ترافیک کمتر از این حرف ها میشه.....

حداقلش باسه کسایی که نمی تونن adsl بگیرن بهتر از هیچی است.

فکر کنم من هم بزودی به میانبر ها بپیوندم با این وضعیت بستن ها ....شب می رم صبح میام می بینم جا تره بچه نیست......
اینا دیگر دارن شورش را در می اورن.....
از یک طرف کلمات خاص ....از طرف دیگر ظاهرا بازدید سایت ها..........

SIMON137
11-08-2009, 16:36
من پنج شنبه هفته گذشته داشتم استفاده می کردم ، یهو دیدم چراغ adsl خاموش شد.
زنگ زدم گفتن پیگیری می کنیم و اینا ... بعد گفتن تغییر پرت میدیم
هنوز هم وصل نشده ...

rozbeh85
11-08-2009, 17:07
این قیمت وایمکس با IPW یکی هست
خدایی شورش رو در آوردن، من امروز واسه ماشینم داشتم دنبال یک مطلب میگشتم سایته رو ف.یلتر کرده بودند...

sms11
11-08-2009, 19:33
من پنج شنبه هفته گذشته داشتم استفاده می کردم ، یهو دیدم چراغ adsl خاموش شد.
زنگ زدم گفتن پیگیری می کنیم و اینا ... بعد گفتن تغییر پرت میدیم
هنوز هم وصل نشده ...

یعنی چی داریم تغییر پورت میدیم؟
برای همه اینجوری میشه؟

SIMON137
12-08-2009, 12:37
یعنی چی داریم تغییر پورت میدیم؟
برای همه اینجوری میشه؟
نه نترس من اینجام . گفت پورته منو تغییر میده.
من داشتم یک فایل رو دانلود می کردم دیدم سرعتم کم شد یهو اینترنت قطع شد.
بعد زنگ زدم گفت ارجاع میدیم .
بعد از مدتی گفتن مشکل از مخابرات نیست مشکل از ما هم نیست. گفتم مشکل از چیه ؟ گفت خط شما یک چیزیش هست که باعث میشه چراغ لینکتون خاموش بشه ، گفتم پس چطور تا الان اینطوری نبود ؟ هیچی نگفت.
مشکل از خودشون بوده فکر کنم چون من چندین ساله دارم استفاده می کنم از این خبرا نبوده .
گفتن ماله منو تغییر پرت دارن میدن بعدش ببینن چی میشه.

cinablue
12-08-2009, 17:44
سلام
من چند وقتیه مشکل دارم
یهو چراغ لینک چشمک زن میشه
نمیدونم اشکال از اسپیلیتر هست یا نه
بعضی وقتا تلفن زنگ میخوره قطع میشه اینترنت
نمی دونم مشکل از منه یا از داتک
منطقه شهید عاطف هستم
امیدوارم مشکل از اسپیلیتر باشه یکی بگیرم درست شه
چون تمام سیم هارو چک کردم چندین بار
کسی دیگه این مشکل رو داره ؟

sms11
12-08-2009, 19:03
سلام
من چند وقتیه مشکل دارم
یهو چراغ لینک چشمک زن میشه
نمیدونم اشکال از اسپیلیتر هست یا نه
بعضی وقتا تلفن زنگ میخوره قطع میشه اینترنت
نمی دونم مشکل از منه یا از داتک
منطقه شهید عاطف هستم
امیدوارم مشکل از اسپیلیتر باشه یکی بگیرم درست شه
چون تمام سیم هارو چک کردم چندین بار
کسی دیگه این مشکل رو داره ؟

سلام
پس بچه محل ما هستی.... ایول
برای منم اینطوری میشه و زنگ زدم شرکت گفتن که درست میشه
برای من یهو وسط دانلود قطع میشه و بعد دوباره که وصلش میکنم درست میشه
اما اینکه میگی زنگ میخوره قطع میشه برای من اینجوری نیست
فقط گاهی اوقات یهو سرعت افت میکنه و دوباره زیاد میشه

پ.ن
بچه کجایی محله مایی؟
کدوم خیابون میشینید؟

cinablue
13-08-2009, 09:32
یه کار جدید داتک کرده که میشه تمدید موقت کرد
مثلا امروز شارژت تموم میشه نمیتونی شارژ کنی میتونی 1 یا 2 روزه موقت شارژ کنی هزینش هم مناسبه روزی 800 تومنه که دفعه بعد که بخوای پول بدی مثلا 1600 اضافه باید بدی
فکر کنم همین امروز این امکان بوجود اومد :31:
ما که بسی حال کردیم چون شارژم تموم شده بود 2 روزه شارژ کردم تا شنبه
بعد یه چیز باحال وقتی شارژت تموم میشه
صفحه باز میکنی میره تو سایت داتک که میگه شارژتون تمومه...
ولی میشه برنامه هایی که رو هاست داتک هست رو دانلود کرد

aliani
15-08-2009, 19:10
مودمهای linksys با برای وصل شدن به داتک مشکل دارن برای من چراغ ثابت میشه اما داخل اینترنت نمیشه

محمد88
15-08-2009, 19:34
18؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

آخه من شنیدم بعضی وقتا که ترافیک شبکه کمه...از اون حدی که بایس باشه میزنه بالا
به هر جهت نمیدونم...من تا حالا تجربه ی adsl نداشتم و فقط بر اساس شنیده هام حرف زدم:11:
فکر میکنم اگه داتک امکاناتی مثل سرویس شبانه ( که رایگان باشه )
رو اضافه کنه ، بتونه بیش از اینها رضایت کاربراش رو جلب کنه ( 3 گیگ در ماه خیلی کمه )

sms11
15-08-2009, 20:36
آخه من شنیدم بعضی وقتا که ترافیک شبکه کمه...از اون حدی که بایس باشه میزنه بالا
به هر جهت نمیدونم...من تا حالا تجربه ی adsl نداشتم و فقط بر اساس شنیده هام حرف زدم:11:
فکر میکنم اگه داتک امکاناتی مثل سرویس شبانه ( که رایگان باشه )
رو اضافه کنه ، بتونه بیش از اینها رضایت کاربراش رو جلب کنه ( 3 گیگ در ماه خیلی کمه )

اگه خلوت باشه برای چند ثانیه بیشتر میشه ام نه اینکه ثابت بمونه
هر کی به شما گفته یکم اغراق کرده
دلیل این امر هم اینکه سرویس به صورت اشتراکی هست و اگه به صورت اختصاصی باشه از مقدار خودش تجاوز نمیکنه
تازه اگرم اتفاق بیوفته در مدت زمان کمی دوباره به حالت اول برمیگرده
اما در مورد سرویس حجمیش حرف شما رو قبول دارم که اشتباه هست و این مقدار اصلا کفاف نمیده

zed2
16-08-2009, 13:12
اینجا کسی وایمکس داتک رو گرفته ؟

Sajad2006
16-08-2009, 15:26
اینجا کسی وایمکس داتک رو گرفته ؟
وایمکس اسم سرویس وایرلس لایزر هستا!!

SIMON137
16-08-2009, 15:41
وایمکس اسم سرویس شرکت خاصی نیست ، اسم نوع خدمات هست.
مثل adsl ...

zed2
17-08-2009, 15:42
یه سر به سایت خود داتک بزن
همچنین یک سرچ تو ویکی بزن

خوب ظاهرا هنوز کسی نگرفته.....

rozbeh85
17-08-2009, 22:23
آخه کی حاضره چنین پول زبادی بده واسه وایمکس؟؟؟؟؟

SIMON137
17-08-2009, 22:29
آخه کی حاضره چنین پول زبادی بده واسه وایمکس؟؟؟؟؟ کدوم پول ؟ اینکه مفته :دی
از تکنولوژی WiMAX به عنوان وسیله‌ای برای افزایش سرعت ارتباطات مخابراتی و شبکه‌ای در مناطقی که از نظر اقتصادی با مشکل روبرو هستند استفاده می‌شود.
به تدریج کشورهای جهان اول نیز به استفاده از این فن‌آوری ارزان قیمت علاقمند شده‌اند، بطوریکه هم اکنون بسیاری از دولت‌ها و شرکت‌ها به دنبال توسعه WiMAX در کشور‌های خود هستند.
(مشاهده تعرفه خدمات WiMAX)
تازه به بخش باحالش می رسیم ، بعد روی این گزینه (مشاهده تعرفه خدمات WiMAX) که کلیک می کنی لذت می بری:دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eiankei
20-08-2009, 14:17
دوستان داتک قراره سرویس های مشتریان قدیمیش رو هم به جدید تبدیل کنه که تقریبا هزینه دو برابر می شه، به نظر من همه باید باهاشون تماس بگیریم، من خودم در صورت عملی شدن این طرح از داتک سرویس نمی گیرم دیگه

SIMON137
20-08-2009, 14:36
دوستان داتک قراره سرویس های مشتریان قدیمیش رو هم به جدید تبدیل کنه که تقریبا هزینه دو برابر می شه، به نظر من همه باید باهاشون تماس بگیریم، من خودم در صورت عملی شدن این طرح از داتک سرویس نمی گیرم دیگه
جدا ؟ از کجا شنیدی ؟

eiankei
20-08-2009, 14:51
از خود داتک، دیروز حرف زدم، گفت تا حداکثر 1-2 ماه دیگه همه رو تغییر می دیم، فکر می کنم اگه همه تماس بگیرن باهاشون تغییر روش بدن...

sms11
20-08-2009, 15:20
از خود داتک، دیروز حرف زدم، گفت تا حداکثر 1-2 ماه دیگه همه رو تغییر می دیم، فکر می کنم اگه همه تماس بگیرن باهاشون تغییر روش بدن...

به جهنم! به درک!
بزار تغییر بدن
منکه از خدام بود تغییر بدن ازین شرکت برم
من که دیگه فرقی به حالم نمیکنه
اولش هم میخواستم زودتر از این حرفا برم بنا به دلیلی و مشورت با دوستانم موندم
حالا که میخواد سرویس ماها رو هم تغییر بده، بزار بده که ما هم زودتر خلاص بشیم
خسته شدم بسکه از این شرکت یه خبر جدید شنیدم
مسخره ها دیگه شورشو در اوردن.خیلی اینترنت ارزونی میدن تازه میخوان گرونتر هم بکنن
تازه گرون که میدن هیچی کلی هم منت میزارن

eiankei
20-08-2009, 16:52
به جهنم! به درک!
بزار تغییر بدن
منکه از خدام بود تغییر بدن ازین شرکت برم
من که دیگه فرقی به حالم نمیکنه
اولش هم میخواستم زودتر از این حرفا برم بنا به دلیلی و مشورت با دوستانم موندم
حالا که میخواد سرویس ماها رو هم تغییر بده، بزار بده که ما هم زودتر خلاص بشیم
خسته شدم بسکه از این شرکت یه خبر جدید شنیدم
مسخره ها دیگه شورشو در اوردن.خیلی اینترنت ارزونی میدن تازه میخوان گرونتر هم بکنن
تازه گرون که میدن هیچی کلی هم منت میزارن
بریم کدوم شرکت؟ نا محدود با قیمت مناسب جایی هست؟

sms11
20-08-2009, 18:28
بریم کدوم شرکت؟ نا محدود با قیمت مناسب جایی هست؟

من یا اینترنت 1 مگ اوراکل میگیرم یا 768 سپنتا
حداقلش اینکه مثه داتک اینهمه حرف و حدیث ندارن

ashkan_mc
21-08-2009, 18:10
دوستان منطقۀ ما فقط داتک جواب میده ... می خوام سرویس حجمی 128 بگیریم ... فقط برای وب گردی می خوام ... کسی نظری داره ؟؟؟ خوبه ؟؟؟ بگیرم ؟؟ (البته برای خودم نمی خوام)

Sajad2006
21-08-2009, 19:45
دوستان منطقۀ ما فقط داتک جواب میده ... می خوام سرویس حجمی 128 بگیریم ... فقط برای وب گردی می خوام ... کسی نظری داره ؟؟؟ خوبه ؟؟؟ بگیرم ؟؟ (البته برای خودم نمی خوام)

ببین به نظر من یکم گرونه!
مطمئنی هیچ شرکت دیگه ای نیست؟

ashkan_mc
22-08-2009, 11:57
ببین به نظر من یکم گرونه!
مطمئنی هیچ شرکت دیگه ای نیست؟

شاتل ، پارس آنلاین و داتک ... دو تای اولی پورت خالی نداشتن .... داتک هم الان گفت پورت نداریم .... باید صبر کنم

StormWielder
22-08-2009, 18:17

بدبختی اینجاست که اینقدر وضعیت ADSL افتضاحه که حتی با قیمت های جدید هم برای 512 پایین ترین قیمت رو داره ، به جز Oracle که اون هم خیلی مناطق رو ساپورت نمیکنه .

با این وجود من هم معلوم نیست که با تغییر قیمت ها در این شرکت ماندگار باشم . شاهد مواردی بودم که برخلاف گذشته نسبت به این شرکت نظر خوبی ندارم ، به هیچ شخصی هم پیشنهادش نمیکنم .

sms11
26-08-2009, 11:27
بدبختی اینجاست که اینقدر وضعیت ADSL افتضاحه که حتی با قیمت های جدید هم برای 512 پایین ترین قیمت رو داره ، به جز Oracle که اون هم خیلی مناطق رو ساپورت نمیکنه .

با این وجود من هم معلوم نیست که با تغییر قیمت ها در این شرکت ماندگار باشم . شاهد مواردی بودم که برخلاف گذشته نسبت به این شرکت نظر خوبی ندارم ، به هیچ شخصی هم پیشنهادش نمیکنم .

به هر حال منکه دیگه حاضر نیستم از این شرکت مسخره اینترنت بگیرم
از چند وقت پیش تا حالا که برای خودم سرور مجازی خریدم صبح برای اینکه بتونم از طریق SSH Tunneling بتونم از شر این قیلتر های مخابرات راحت بشم صبح ها که میام وصل بشم چون محدودیت گذاشتن سرعت اتصال به سرور خودم بسیار پایین هست و در بعدظهر ها سرعت خوب میشه
اول فکر کردم ایراد از سرور هست اما یاد حرف اون دوستمون افتادم که گفت برای تورنت محدودیت گذاشتن و فهمیدم تازه ایراد از خودم بوده
بخاطر همین اینقدر عصبانی شدم که میخوام حتما از این شرکت برم
فقط منتظرم که یکی از شرکت اوراکل یه خبری برام بیاره که چطور شرکتیه تا اگه بشه اینترنت یه مگ ازشون بگیرم و از شر این محدودیت ها راحت شم
مسخره ها کلی پول میگیرن منت هم میزارن تازه محدودیت هم اعمال میکنن:13:
اینترنتشون درسته ارزونتره از همه جاس ولی اینقدر مسخره بازی در میاره که ادم حاضر نیست از این اینترنت به اصطلاح ارزون اما با کلی محدودیت استفاده کنه
الان به پشتیبانی هم زنگ بزنی 1000 میخواد دلیل بیاره که ایراد از ما نیست اما همه میدونن که مقصر اصلی خودشونن

zed2
26-08-2009, 12:25
sms 11 تصمیمت حتمی است؟

من برای ipw یک راه حل باسه مشکل هنگ کردن سیستم هایی که روی cpu های دو هسته رخ می ده پیدا کردم که رو خودم جواب داد ولی برای اطمینان یک نفر دیگر که ipw داره و سیستم دو هسته ای هم داره می خوام که ان هم تس کنه که اگر روی ان هم جواب بده بزارم به حال عمومی....داوطلب داریم؟

SIMON137
26-08-2009, 13:49
بعد از این شرکت به کجا کوچ کنیم ؟ یک اینترنت نامحدود خوش قیمت ...

sms11
26-08-2009, 13:59
sms 11 تصمیمت حتمی است؟

اگه داتک قیمتاشو طبق گفته دوستان گرون کنه من 100% از این شرکت میرم
فقط منتظرم یکی خبری از اوراکل برام بیاره که چطور شرکتیه
اگرم که تا دو ماه اینده گرون نکنه که شاید بازم از این شرکت رفتم
میخوام جایی برم که اجازه دسترسی به سرورمو بدن بدون هیچ مزاحمتی
چطور مگه؟

sms11
26-08-2009, 14:01
بعد از این شرکت به کجا کوچ کنیم ؟ یک اینترنت نامحدود خوش قیمت ...

به نظرم از همه بهتر همون سپنتا و اوراکل هست
اول میخوام از اوراکل اطلاعات داشته باشم بعد اگه نشد برم سراغ سپنتا
دوستان اگه کسی اطلاعاتی از این شرکت داره ممنون میشم به منم بگه

dsa
26-08-2009, 14:49
دوستان اگر اطلاعتي در مورد اوراكل بدست آورديد بگيد كه ما هم استفاده كنيم.

شركتهاي ديگه‌اي هم اگه ميشناسيد بگيد ، چون ما داتكيا به نامحدود بودن دانلود عادت كرديم ديگه سخته برامون مواظب تك تك كيلوبايتايي كه دانلود ميكنيم باشيم.

راستي يك سوال : من الآن 256 دارم ، با افزايش قيمتا اگه داتك بمونم مجبورم 128 بگيرم ، اينجور كه اينا ميگن Share از 1/8 به 1/5 رسيده (درسته؟). حالا يعني اگر 128 جديد رو بگيرم با 25.6 دانلود ميكنم ديگه؟؟

sms11
26-08-2009, 15:19
دوستان اگر اطلاعتي در مورد اوراكل بدست آورديد بگيد كه ما هم استفاده كنيم.

شركتهاي ديگه‌اي هم اگه ميشناسيد بگيد ، چون ما داتكيا به نامحدود بودن دانلود عادت كرديم ديگه سخته برامون مواظب تك تك كيلوبايتايي كه دانلود ميكنيم باشيم.

راستي يك سوال : من الآن 256 دارم ، با افزايش قيمتا اگه داتك بمونم مجبورم 128 بگيرم ، اينجور كه اينا ميگن Share از 1/8 به 1/5 رسيده (درسته؟). حالا يعني اگر 128 جديد رو بگيرم با 25.6 دانلود ميكنم ديگه؟؟

دوستان
مثه اینکه اوراکل هم توخالی از اب دراومد و شرکت مناسبی نیست
من اطلاعاتمو بر اساس این صفحه میگم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس تنها شرکتی که میمونه که ازش اینترنت بگیریم همون سپنتا هست که با پشتیبانی که اونا دارن خدا به داد ما برسه
چون پشتیبانیش خوب نیست اما اینترنت خوبی داره و در کل من شنیدم اگه با سپنتا به مشکل بر بخوری بری از یه شرکت دیگه بگیری خیلی بهتره
کلا اگه با سپنتا به مشکلیی بر نخوردید و اینترنتتون قطعی چیزی نداشت بهترین شرکت برای ما داتکیا محسوب میشه

Sajad2006
26-08-2009, 18:32
دوست عزیز من که تا حالا با سپنتا به مشکلی بر نخوردم!
اون اول هم که گرفتم پشتیبانی یه ساعت با حوصله ی تمام نحوه راه اندازی رو بهم گفت ولی من نمیدونم چرا بعضیا از پشتیبانی ناراضین.
یکی دوستام که چند سال سپنتا داره یه مدت زیاد قطعی داشت واسش یه هفته اضافی دادند!

sms11
26-08-2009, 18:55
دوست عزیز من که تا حالا با سپنتا به مشکلی بر نخوردم!
اون اول هم که گرفتم پشتیبانی یه ساعت با حوصله ی تمام نحوه راه اندازی رو بهم گفت ولی من نمیدونم چرا بعضیا از پشتیبانی ناراضین.
یکی دوستام که چند سال سپنتا داره یه مدت زیاد قطعی داشت واسش یه هفته اضافی دادند!

دوست عزیز منکه گفتم اگه باهاش به مشکل بر نخوردی شرکت خوبیه
اگه نه که خیلی اذیت میکنه
دوست من مشکل ما داتکیا هم همینه
مشکل اینجاس که ما ازبس نامحدود داشتیم سطح توقعمون رفته بالا
ببین دوست من ، من دوست ندارم که دارم کار میکنم وسط کار قطع بشه و بعد اخرسر بجای اینکه مشکل رو حل کنن بیان و یه هفته اضافه بدن.مشکل من این نیست که بیان یه هفته اضافه بدن.من فقط میگم دوست دارم وقتی فایلی رو میزارم برای دانلود و میرم وقتی اومدم ببینم که فایلم دانلود شده نه اینکه بیام ببینم حتی یه پارت هم دانلود نشده و در عوضش بخوان با یه هفته اضافه دادن مشکل من رو حل کنن
بنده هم خودم دوستی دارم که در حال حاضر از سپنتا اینترنت داره و راضیه و تاحالا به مشکلی بر نخورده
خود ایشون بهم گفتکه پشتیبانی سپنتا خیلی داغونه و خیلی حالیشون نیست
به خاطر همین هست که میگم اگه به مشکل بر بخوری چون بلد نیستند نمیتونن مشکلتو برطرف کنن
داتک درسته میخواد گرون کنه اما اپشتیبانی خوبی داره و هر مشکلی باشه سه سوته برات برطرف میکنه
به هر حال من از دوستان که خبر ندارم اما منکه تصمیممو گرفتم و اگه گرون بشه از این شرکت میرم

AmirAkkas
27-08-2009, 12:58
با سلام، من چند سالی است اینترنت وایرلس داتک دارم. در حال حاضر قصد دارم سیستم اصلی‌ام رو جمع کنم و فقط از نوت بوک استفاده کنم. با توجه به این که مودم رو در بالکن نصب کردم، اگر بخوام مثل قبل استفاده کنم محدوده قابل ایتفاده‌ام اون قسمتی از خونه میشه که کابل USB از بالکن بهش میرسه و تازه خیلی زشت هست.

راهی وجود نداره که بدون حضور یک کامپیوتر، یک اکسس‌پوینت ساخت، یا راحت تر بگم، راهی هست که از نوت بوکم + سرویس داتک به صورت وایرلس استفاده کنم؟ (با توجه به این که از سرویس داتک راضی هستم)

(الان قیمت ADSL رو دیدم، اگر مجبور بشم بگیرم باعث دلخوریم میشه چون همه محدودیت داونلود دارند و برای استفاده من و شرایط من هیچکدوم به خوبی این نیستند)

zed2
27-08-2009, 14:00
اگه داتک قیمتاشو طبق گفته دوستان گرون کنه من 100% از این شرکت میرم
فقط منتظرم یکی خبری از اوراکل برام بیاره که چطور شرکتیه
اگرم که تا دو ماه اینده گرون نکنه که شاید بازم از این شرکت رفتم
میخوام جایی برم که اجازه دسترسی به سرورمو بدن بدون هیچ مزاحمتی
چطور مگه؟

می خواستم اگر بری بگیری خوب بود منم بیام بگیرم که منصرف شدی:13:

دوستان
مثه اینکه اوراکل هم توخالی از اب دراومد و شرکت مناسبی نیست
من اطلاعاتمو بر اساس این صفحه میگم

پس تنها شرکتی که میمونه که ازش اینترنت بگیریم همون سپنتا هست که با پشتیبانی که اونا دارن خدا به داد ما برسه
چون پشتیبانیش خوب نیست اما اینترنت خوبی داره و در کل من شنیدم اگه با سپنتا به مشکل بر بخوری بری از یه شرکت دیگه بگیری خیلی بهتره
کلا اگه با سپنتا به مشکلیی بر نخوردید و اینترنتتون قطعی چیزی نداشت بهترین شرکت برای ما داتکیا محسوب میشه

با یک نظر نمیشه یقه گرفت چون تجربه شده ممکنه باسه یکی خوب باشه باسه یکی بد

فعلا که سپنتا تو منطقه ما نیست و گرنه درخواست می دادم بهشون
الان منتظر اویمکس ایرانس می مونم ببینم چی میشه شاید سرویساش قابل قبول باشه

با سلام، من چند سالی است اینترنت وایرلس داتک دارم. در حال حاضر قصد دارم سیستم اصلی‌ام رو جمع کنم و فقط از نوت بوک استفاده کنم. با توجه به این که مودم رو در بالکن نصب کردم، اگر بخوام مثل قبل استفاده کنم محدوده قابل ایتفاده‌ام اون قسمتی از خونه میشه که کابل USB از بالکن بهش میرسه و تازه خیلی زشت هست.

راهی وجود نداره که بدون حضور یک کامپیوتر، یک اکسس‌پوینت ساخت، یا راحت تر بگم، راهی هست که از نوت بوکم + سرویس داتک به صورت وایرلس استفاده کنم؟ (با توجه به این که از سرویس داتک راضی هستم)

(الان قیمت ADSL رو دیدم، اگر مجبور بشم بگیرم باعث دلخوریم میشه چون همه محدودیت داونلود دارند و برای استفاده من و شرایط من هیچکدوم به خوبی این نیستند)

کدوم یکی از وایرلس هاشو داری? ipw- wimax- skyfiber
مودمت چه مدلی است؟

AmirAkkas
27-08-2009, 14:15
مودمت چه مدلی است؟

ipw دارم. مدل مودم یادم نیست، بالای بالکن وصل شده و دسترسی بهش ندارم.

الان با داتک تماس گرفتم، گفت یا باید کابل USB به اترنت بگیری که گیر نمیاد
یا باید سرویس وایمکس بگیری که 57 چوق ماهانه تموم میشه.
اگر پارتی دشاته باشم از اون مودم قبلی‌ها که اترنت داشتن ممکنه گیر بیاد اما به همه نمیدن اونا رو.

sms11
27-08-2009, 18:58
می خواستم اگر بری بگیری خوب بود منم بیام بگیرم که منصرف شدی:13:
تو منظورت کدوم شرکته؟اوراکل؟
والا من که شنیدم گفتن که شرکت خیلی درست و حسابی نیست
دیدی که چندین نفر گفتن که حدود یکماه سرکار میزارن.منم که حوصله یه ماه سرکار رفتن رو ندارم.درضمن سایت شرکتشم یکم نامیزونه.میترسم خدمات دهیش بد باشه و اگر هم بخوای خلاص شی به همین راحتیا ولت نکنن

با یک نظر نمیشه یقه گرفت چون تجربه شده ممکنه باسه یکی خوب باشه باسه یکی بد

فعلا که سپنتا تو منطقه ما نیست و گرنه درخواست می دادم بهشون
الان منتظر اویمکس ایرانس می مونم ببینم چی میشه شاید سرویساش قابل قبول باشه
والا سرویس دهی ایرانسل در زمینه موبایل با اینکه الان چندین ساله افتتاح شده اینجوریه.دیگه وای به حال وایمکسش که تازه میخواد راه بیوفته.به نظرم خیلی به ایرانسل دل نبند.دیگه چه شرکتایی شما رو ساپورت میکنه
به سپنتا هم زنگ بزن شاید ساپورت میکنن و هنوز تو سایت نزدن

مودمت چه مدلی است؟

زد 2 جان منظور ایشون حتما وایرلس هست
چون وایمکس که تازه اومده و فکر نمیکنم داشته باشن
skyfiber هم که قیمت خون باباشونو روش گذاشتن
به هر حال بازم خودشون بیان بگن بهتره

AmirAkkas
27-08-2009, 21:38
ipw‌ است

امروز با داتک مشورت کردم گفتند یا باید از اون مودم‌های قدیمی اترنت از بخش فروش درخواست کنی (قبلاً درخواست کردم نتیجه نداشت). یا باید کابل USB به اترنت گیر بیاری که گفتند الان گیر نمیاد. یا باید روی وایمکس سویچ کنی که 15 تومن هزینه ماهانه و 200 تومن ودیعه‌مودمش گرونتره....چه کنم؟ راهی به نظرتون میرسه؟

sunny4u
27-08-2009, 23:03
از دوستان کسی هست که IPW 512kb داشته باشه و دانلودش به این روز افتاده باشه:

هر از چند ثانیه دانلود قطع میشه و دوباره شروع میکنه به دانلود. فرقی هم نمیکنه از کجا دانلود کنی و یا از دانلود منیجر استفاده کنی و یا با یک کانکشن دانلود کنی. الان یک هفته اس که اینجوری شده. روزها که مکثش بیشتر هم میشه.

zed2
29-08-2009, 12:28
ipw دارم. مدل مودم یادم نیست، بالای بالکن وصل شده و دسترسی بهش ندارم.

الان با داتک تماس گرفتم، گفت یا باید کابل USB به اترنت بگیری که گیر نمیاد
یا باید سرویس وایمکس بگیری که 57 چوق ماهانه تموم میشه.
اگر پارتی دشاته باشم از اون مودم قبلی‌ها که اترنت داشتن ممکنه گیر بیاد اما به همه نمیدن اونا رو.

مودم ipw بالای بالکن:18:!!!!!!سیم چند متری مگه بهت دادن؟!؟!؟!؟
سیمی که به من دادن 2 متر بیشتر نیست....باسش جداگانه سیم گرفتی؟؟؟؟
تبدیل کننده usb به اترنت هست تو بازار.می تونی از انها برای تبدیل کردن استفاده کنی

تو منظورت کدوم شرکته؟اوراکل؟
والا من که شنیدم گفتن که شرکت خیلی درست و حسابی نیست
دیدی که چندین نفر گفتن که حدود یکماه سرکار میزارن.منم که حوصله یه ماه سرکار رفتن رو ندارم.درضمن سایت شرکتشم یکم نامیزونه.میترسم خدمات دهیش بد باشه و اگر هم بخوای خلاص شی به همین راحتیا ولت نکنن

والا سرویس دهی ایرانسل در زمینه موبایل با اینکه الان چندین ساله افتتاح شده اینجوریه.دیگه وای به حال وایمکسش که تازه میخواد راه بیوفته.به نظرم خیلی به ایرانسل دل نبند.دیگه چه شرکتایی شما رو ساپورت میکنه
به سپنتا هم زنگ بزن شاید ساپورت میکنن و هنوز تو سایت نزدن

زد 2 جان منظور ایشون حتما وایرلس هست
چون وایمکس که تازه اومده و فکر نمیکنم داشته باشن
skyfiber هم که قیمت خون باباشونو روش گذاشتن
به هر حال بازم خودشون بیان بگن بهتره

اره چون دیدم قیمتاش خوبه گفتم شاید بشه روش حساب معمولی کرد

فعلا ایرانسل که راه 15 ساله مخابرات رو 4 ساله رفته و الان از لحاظ نوع سرویس دهی اگر ممنوعیت نندازن جلوپاش جلوتره....این وایمکسش هم من منتظرم ببینم شرایط گرفتنش چجوریه چون شایعاتی شنیدم که سرویس هاش جالب خواهد بود....نوع مودم دادنش هم با داتک ظاهرا فرق می کنه

ipw‌ است

امروز با داتک مشورت کردم گفتند یا باید از اون مودم‌های قدیمی اترنت از بخش فروش درخواست کنی (قبلاً درخواست کردم نتیجه نداشت). یا باید کابل USB به اترنت گیر بیاری که گفتند الان گیر نمیاد. یا باید روی وایمکس سویچ کنی که 15 تومن هزینه ماهانه و 200 تومن ودیعه‌مودمش گرونتره....چه کنم؟ راهی به نظرتون میرسه؟

بالا گفتم راه حل روببین پیدا می تونی بکنی یا نه

از دوستان کسی هست که IPW 512kb داشته باشه و دانلودش به این روز افتاده باشه:

هر از چند ثانیه دانلود قطع میشه و دوباره شروع میکنه به دانلود. فرقی هم نمیکنه از کجا دانلود کنی و یا از دانلود منیجر استفاده کنی و یا با یک کانکشن دانلود کنی. الان یک هفته اس که اینجوری شده. روزها که مکثش بیشتر هم میشه.

این مشکل رو من داشتم کار زیادی نمیشه کرد.
از کدوم سایت استفاده می کنی که این سکته ها میاد.

Hamed 360
30-08-2009, 06:26
من میخوام 512 5 گیگ بگیرم الان عصر انتقال داده ها هستم ! میخوام برای بازی بگیرم مرکز توحید هستم پینگش توی این منطقه خوبه !؟ کلا داتک به درد بازی میخوره !؟

milad6745
30-08-2009, 09:00
سلام بچه ها من تو پشتيباني داتك كار ميكنم
هر سئوالي دارين ميتونين بپرسين من در خدمتم...

sms11
30-08-2009, 09:31
سوال
1- این درسته که داتک تا چند ماه دیگه میخواد تا چند ماه اینده تک کاربرای های قدیمی رو جمع کنه و به همه چند کاربره بده؟
2- میشه دقیقا بگی تا چند ماه اینده اینکارو انجام میده؟دو ماه؟ سه ماه؟ چقدر؟
3- این درسته که داتک پورت p2p رو بسته در ساعات کاری؟اخه من نمیتونم صبحا با سرعت بالا به سرورم وصل بشم و خیلی اذیتم میکنه؟
ایا راهی برای دور زدن این محدودیت وجود داره؟
4- میشه بگید حقوقتون ماهی تقریبا چقدر؟(اگه حدودی هم بگید ممنون میشم)
5- برای استخدام در داتک پارتی داشیتد؟

اگه به هر 5 سوالم جواب بدید خیلی لطف کردید

SIMON137
30-08-2009, 11:46
سلام بر دوست عزیز
نیاز داریم به شما زیاااااد ...
یک سوال
من سرعت اینترنتم هی کم و زیاد میشه ، قدیما اینطوری نمی شد.
جدیدا داتک داره کارهایی می کنه ؟ چون من نمی تونم بعضی موقع ها با دانلود منیجر دانلود کنم.... سرعتم بسیار کم هست با 512 یک چیزی حدود 20 کیلو یا 6 کیلو دانلود دارم.
درسته می خواد چندی بعد گرون کنه سرویس کاربران قدیمی رو ؟

sunny4u
30-08-2009, 12:23
این مشکل رو من داشتم کار زیادی نمیشه کرد.
از کدوم سایت استفاده می کنی که این سکته ها میاد.

گفتم که فرقی نمیکنه, ازهر سایتی که دانلود کنی, بازم همینجوریه.
اینم از وضعیت افتضاح امروز سرویس 512kb بنده:

دانلود با IDM اونم با 16 کانکشن همزمان!
بیشتر از سه ساله که ipw دارم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم, جالبه که از وقتی که وایمکس رو راه اندختند اینجوری شده. لابد اینا به جای اینکه بروند برای سرویس جدیدشون پهنای باند بخرند, میان از سرو ته سرویس های قدیمیشون میزنند.

Hamed 360
30-08-2009, 16:36
من میخوام 512 5 گیگ بگیرم الان عصر انتقال داده ها هستم ! میخوام برای بازی بگیرم مرکز توحید هستم پینگش توی این منطقه خوبه !؟ کلا داتک به درد بازی میخوره !؟

zed2
31-08-2009, 13:11
گفتم که فرقی نمیکنه, ازهر سایتی که دانلود کنی, بازم همینجوریه.
اینم از وضعیت افتضاح امروز سرویس 512kb بنده:

دانلود با IDM اونم با 16 کانکشن همزمان!
بیشتر از سه ساله که ipw دارم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم, جالبه که از وقتی که وایمکس رو راه اندختند اینجوری شده. لابد اینا به جای اینکه بروند برای سرویس جدیدشون پهنای باند بخرند, میان از سرو ته سرویس های قدیمیشون میزنند.

یک جا خونده بودم که تداخل سیگنال باعث قطع و وصل شدن ارتباط میشه...همچنین ترافیک زیاد روی یک انتن هم باعث این مشکل هم میشه ...

سوال فرعی
سیستم cpu دو هسته ای داری استفاده می کنی؟

پینگ رو نمیشه نظر داد چون باید شانس داشته باشی که ترافیک مرکز مخابراتی خوب باشه تا بتونی پینگ پایین بگیری.
در کل گزارش ای قدیم که دیدم از کاربرا ( که البته قبل از امدن سرویس حجمی ها بود ) برای بعضی ها بد نبوده و برای بعضی ها پینگ ها بالای 400 500 بوده.
الان که حجمی می گی چون کسی از استفاده کننده هاش نیومدن هنوز خبر دقیق نداریم( 2 نفر تا الان گفته بودن احتمالا می رن بگیرن که تا الان ازشون خبری نیودمه ...صفحات قبلی رو بگردی پیداشون می کنی)

SIMON137
31-08-2009, 14:17
میگم این برادر پشتیبان کجا رفت ؟ :دی

sunny4u
31-08-2009, 14:44
یک جا خونده بودم که تداخل سیگنال باعث قطع و وصل شدن ارتباط میشه...همچنین ترافیک زیاد روی یک انتن هم باعث این مشکل هم میشه ...
سوال فرعی
سیستم cpu دو هسته ای داری استفاده می کنی؟

نه cpu تک هسته عهد بوقه!
بالاخره بعد از یک هفته, امروز یک تکونی به خودشون دادند و درستش کردند!

zed2
01-09-2009, 15:37
نه cpu تک هسته عهد بوقه!
بالاخره بعد از یک هفته, امروز یک تکونی به خودشون دادند و درستش کردند!

ای بابا من نفر ipw دار با سیستم دو هسته ای می خوام.......
من چجوری تست کنم رو سیستم های دیگر که ببینم با روش من دیگر باز سیستم هنگ می کنه یا نه...............

SIMON137
01-09-2009, 19:57
یک سوال
میشه این صفحرو برای من تحلیل کنید یعنی چی ؟ :دی
این du رو از اینترنت دان کردم ، گفتن برای نشون دادن سرعته ، بعد بازش می کنم از اینا میاره ...

sms11
01-09-2009, 20:09
یک سوال
میشه این صفحرو برای من تحلیل کنید یعنی چی ؟ :دی
این du رو از اینترنت دان کردم ، گفتن برای نشون دادن سرعته ، بعد بازش می کنم از اینا میاره ...

اگه تنظیماتشو درست کنی بهت درست نشون میده
یحتمل تنظیماتش بهم خورده

rozbeh85
01-09-2009, 22:56
ای بابا من نفر ipw دار با سیستم دو هسته ای می خوام.......
من چجوری تست کنم رو سیستم های دیگر که ببینم با روش من دیگر باز سیستم هنگ می کنه یا نه...............

من IPW بالا پشتبان هست وگرنه حتما واست تست میکردم اما واست راه حل دارم
این نرم افزار رو بگیر:VMware
تو تنظیمات بزن دو هسته ای، بعدش ببین باز همین مشکل رو داری یا نه
سوالی در مورد نرم افزار داشتی در خدمتیم

alisam44
06-09-2009, 09:31
با سلام
من قصد دارم 512 سه ماهه با 5 گیگ بگیرم تو سایت زده 44200 تومان!قیمتهای سایتش درسته یا گران شده؟
دوستان راضی هستند؟قطعی پشتیبانی کم و زیاد شدن سرعت چطوره؟

mostafaeshghi
06-09-2009, 11:20
با سلام
من قصد دارم 512 سه ماهه با 5 گیگ بگیرم تو سایت زده 44200 تومان!قیمتهای سایتش درسته یا گران شده؟
دوستان راضی هستند؟قطعی پشتیبانی کم و زیاد شدن سرعت چطوره؟

سلام دوست عزیز

قیمتها درسته ولی به نظرتان گرون نیست !؟ آخه اینها دانلود رایگان تو حتی 1 ساعت شبانه روز هم ندارند

و از لحاظ سرعت و مخصوصا پشتیبانی هیچ حرفی نیست خیلی عالیه

اگر شرایطتان ایجاب میکنه که ازش سرویس بگیرید هیچ مشکلی نیست شرکت خوبی هم هست

aliani
07-09-2009, 12:42
سرعت ها مثل اینکه افت کرده چند روز برا من یه ساعتایی سرعت میاد پایین

alisam44
07-09-2009, 13:45
سلام دوست عزیز

قیمتها درسته ولی به نظرتان گرون نیست !؟ آخه اینها دانلود رایگان تو حتی 1 ساعت شبانه روز هم ندارند

و از لحاظ سرعت و مخصوصا پشتیبانی هیچ حرفی نیست خیلی عالیه

اگر شرایطتان ایجاب میکنه که ازش سرویس بگیرید هیچ مشکلی نیست شرکت خوبی هم هست

سلام دوست عزیز
مرسی از راهنمایی هاتون.گرون که هست اما من محکوم به استفاده از این شرکت هستم اگر بامبول در نیاره!!فعلاً که 3 روز زنگ می زنم شرکتش وصل می شود اما می گوید مسغول جواب دادن هستند!!
من فقط شاتل،پارس آنلاین،فن آوا و داتک را می توانم بگیرم(بقیه به مرکز مخابراتی ما سرویس نمی دهند) دو مورد اول که خیلی گران هست!!فن آوا هم تماس گرفتم فرمودن فقط 512 با 15 گیگ می دهیم ماهی 60 تومان!
با این اوصاف داتک قیمتاش برای من مفته :27:

zed2
07-09-2009, 15:04
سرعت ها مثل اینکه افت کرده چند روز برا من یه ساعتایی سرعت میاد پایین

برایipw هم این اتفاق افتاده تا 2 3 هم میرسه( مثل سال قبل داره میشه که اصلا نمیشه صفحه باز کرد)

سلام دوست عزیز
مرسی از راهنمایی هاتون.گرون که هست اما من محکوم به استفاده از این شرکت هستم اگر بامبول در نیاره!!فعلاً که 3 روز زنگ می زنم شرکتش وصل می شود اما می گوید مسغول جواب دادن هستند!!
من فقط شاتل،پارس آنلاین،فن آوا و داتک را می توانم بگیرم(بقیه به مرکز مخابراتی ما سرویس نمی دهند) دو مورد اول که خیلی گران هست!!فن آوا هم تماس گرفتم فرمودن فقط 512 با 15 گیگ می دهیم ماهی 60 تومان!

یکم منطقی نمی یاد 15 گیگ فناوا که 6 تومنه نسبت به 5 گیگ داتک بیشتر میصرفه که.......چجوری برای خودت حساب کردی؟؟
راستی زیاد ناراحت اشغال نشو چون وقتی یک مشکل پیش میاد اینجوری میشه....باید 2 3 ساعتی نگه داری تا جواب بدن.تو سایتشون بخش درخواست سرویس رو پر کن.
راستی یک اس ام اس نصف نیمه از داتک امده نمی دونم چیه ... تو مخرابرات معلوم نیست چه بلایی سرش اوردن:13:

mostafaeshghi
08-09-2009, 01:13
سلام دوست عزیز

سلام !

شاتل اگر در منطقه شما سرویس اکو میده که واقعا خیلی خیلی به صرفه تره. 512 ماهیانه 18 تومان با 3 گیگ محدودیت که اگر 3 ماهه و 6ماهه ببندید که خیلی بیشتر به صرفه میشه (ولی یه م از ترافیک هم کم میشه) چون شبها از ساعت 1 تا 7 رایگانه که اگر کمی برنامه ریزی کنید با برنامه ای مثل آی دی ام و تنظیم آن میتونید تو این مدت 1300 ماگبایت دانلود کنید یعنی به عبارتی شبی 1.3 گیگابایت.

اگر که شاتل اکو را در منطقه شما ساپورت نمیکنه انتخابتان محدود میشه به داتک !

چون پارس آنلاین که کلا بیخیالش فن آوا هم که شرایط بدی داره و نمیارزه....

اگر هزینه اش خیلی مهم نیست و دانلود هم زیاد مهم نیست باید بگم که سرویس داتک خوبه. ولی اگر دانلود میخواید یه نیم چشمی هم به سرویس 128 ساتل (که در حقیقت 192) هست داشته باشید که شبها هم از 1 تا 7 و پنجشنبه و جمعه ها هم کلا پهنای بند رایگانه ...

ولی یه چیزی دوستمون درست گفتند ها ! 3ماهه 15 گیگ 60 تومان یعنی ماهی 5 گیگ ولی داتک 512 میده در کل 3 ماه با 5 گیگ !

البته همه چیز بستگی به نوع استفاده و کاربرد شما داره که تعیین کننده ی همه چیزه ..

alisam44
08-09-2009, 07:37
سلام !

شاتل اگر در منطقه شما سرویس اکو میده که واقعا خیلی خیلی به صرفه تره. 512 ماهیانه 18 تومان با 3 گیگ محدودیت که اگر 3 ماهه و 6ماهه ببندید که خیلی بیشتر به صرفه میشه (ولی یه م از ترافیک هم کم میشه) چون شبها از ساعت 1 تا 7 رایگانه که اگر کمی برنامه ریزی کنید با برنامه ای مثل آی دی ام و تنظیم آن میتونید تو این مدت 1300 ماگبایت دانلود کنید یعنی به عبارتی شبی 1.3 گیگابایت.

اگر که شاتل اکو را در منطقه شما ساپورت نمیکنه انتخابتان محدود میشه به داتک !

چون پارس آنلاین که کلا بیخیالش فن آوا هم که شرایط بدی داره و نمیارزه....

اگر هزینه اش خیلی مهم نیست و دانلود هم زیاد مهم نیست باید بگم که سرویس داتک خوبه. ولی اگر دانلود میخواید یه نیم چشمی هم به سرویس 128 ساتل (که در حقیقت 192) هست داشته باشید که شبها هم از 1 تا 7 و پنجشنبه و جمعه ها هم کلا پهنای بند رایگانه ...

ولی یه چیزی دوستمون درست گفتند ها ! 3ماهه 15 گیگ 60 تومان یعنی ماهی 5 گیگ ولی داتک 512 میده در کل 3 ماه با 5 گیگ !

البته همه چیز بستگی به نوع استفاده و کاربرد شما داره که تعیین کننده ی همه چیزه ..

سلام دوست عزیز
متاسفانه شاتل در منطقه ما اکو ندارد!!
نه دوست عزیز 3 ماهه با 15 گیگ که خوبه 60 تومان!!یک ماه 15 گیگ را 60 تومان می دهند!!من بیشتر از 20 تومان نمی خواهم هزینه کنم!!
بیشترم وبگردی دارم تا دانلود.

dsa
08-09-2009, 11:56
سلام !
سرویس 128 شاتل (که در حقیقت 192) هست

يعني چي؟ 256 و 512 و ... هم در واقع بيشتر يا نه ؟؟؟

mostafaeshghi
08-09-2009, 17:38
يعني چي؟ 256 و 512 و ... هم در واقع بيشتر يا نه ؟؟؟

والله من 128 را دیدم چند جا به همین صورتی بود که گفتم اکثرا هم تو منطقه ی مخابراتی شهدای هفتم تیر بوده

حالا اگر مناطق دیگر اینطوری نیست من مسئولیتی به گردن نمیگرم :دی :31:

mostafaeshghi
08-09-2009, 17:46
سلام دوست عزیز
متاسفانه شاتل در منطقه ما اکو ندارد!!
نه دوست عزیز 3 ماهه با 15 گیگ که خوبه 60 تومان!!یک ماه 15 گیگ را 60 تومان می دهند!!من بیشتر از 20 تومان نمی خواهم هزینه کنم!!
بیشترم وبگردی دارم تا دانلود.

:18: نه دیگه اونطوری خیلی زیاده همین داتک به صرفه تر هست.

زنگ بزنید ببینید پورت خالی دارند یا نه !

البته اگر از من مینوید یه روز قشنگ پاشید با مدارک بیایید شرکت و کار را تمام کنید.

تهران - سیدخندان - سهروردی شمالی - خ ابن یمین - پلاک 14 ساختمان داتک

alisam44
08-09-2009, 21:08
:18: نه دیگه اونطوری خیلی زیاده همین داتک به صرفه تر هست.

زنگ بزنید ببینید پورت خالی دارند یا نه !

البته اگر از من مینوید یه روز قشنگ پاشید با مدارک بیایید شرکت و کار را تمام کنید.

تهران - سیدخندان - سهروردی شمالی - خ ابن یمین - پلاک 14 ساختمان داتک

اتفاقاً نزدیکمون هست اما امروز بهم زنگ زدن گفتن تو منطقه شما پورت خالی نداریم :wac:
بازم فایده دارد برم شرکتشون؟
گفت 10 روز دیگر تماس بگیر!:41: اما چه بده اکانت شبانه رایگان نداره!!البته منم هیچ وقت اون موقع شب بیدار نیستم و خوشم نمی آید کامپیوتر را بزارم دانلود کند چون صداش رو اعصابمه! :27:

mostafaeshghi
09-09-2009, 10:39
اتفاقاً نزدیکمون هست اما امروز بهم زنگ زدن گفتن تو منطقه شما پورت خالی نداریم :wac:
بازم فایده دارد برم شرکتشون؟
گفت 10 روز دیگر تماس بگیر!:41: اما چه بده اکانت شبانه رایگان نداره!!البته منم هیچ وقت اون موقع شب بیدار نیستم و خوشم نمی آید کامپیوتر را بزارم دانلود کند چون صداش رو اعصابمه! :27:

اگر نظر من را میخوای حتما یه سر برو شرکت بی تاثیر نیست. همانطوری که به من گفتند دنداریم رفتم اونجا گفت یه دونه پورت خالی داریم و چون شما مدارک و اینها آماده است میدیم به شما (وگرنه 200 نفر تو صف انتظار بودند ...)

حالا شما هم برو دیدی تاثیر داشت :دی

AmirAkkas
10-09-2009, 00:07
سلام

من سرویس ipw دارم، روی نت‌بوک خودم ویندوز 7 نصب کردم اما نرم‌افزار مودم روش نصب نشد. به داتک زنگ زدم گفت رو سون نصب نمیشه و فقط روی ویستا بیزنس نصب میشه! میخوام ببینم کسی چیزی به نظرش میرسه؟

zed2
10-09-2009, 18:46
سلام

من سرویس ipw دارم، روی نت‌بوک خودم ویندوز 7 نصب کردم اما نرم‌افزار مودم روش نصب نشد. به داتک زنگ زدم گفت رو سون نصب نمیشه و فقط روی ویستا بیزنس نصب میشه! میخوام ببینم کسی چیزی به نظرش میرسه؟
منم دونبال درایو تحت ویستا و سون هستم ولی هنوز پیدا نکردم ....فقط راه حل دستی برای لینکوس و مکینتاش موجوده که بدون درایو و با تبدیل کننده usb به لن می شه به اینترنت وصل کرد
یک سایت تو دراویش بهش اشاره کرده ولی هرچی توش چرخیدم هنوز نفهمیدم چی داری.شاید شما چیزی تونستی کشف کنی ( اگر کشف کردی به من هم خبر بده )

sunny4u
10-09-2009, 22:00
سلام

این درایور رو خیلی وقت پیش تو یک فوروم خارجی پیدا کردم که هم روی ویستا و سون 32 بیتی نصب میشه و هم مشکل سی پی یو 2 هسته ای رو حل میکنه.

وقتی که مودم رو وصل کردید ابتدا یک دیوایس USB رو میشناسه که باید درایورش رو نصب کنید و بعدش خود مودم رو میشناسه که درایور اون رو هم باید نصب کنید.
برنامه مودم رو که میزان شدت سیگنال و وضعیت باطری رو نشون میده رو هم بیخیال شید.

بعد از نصب مودم یک کانکشن دیال آپ درست کنید و شماره تلفن رو بنویسید:

یوزر و پسورد هم که معلومه چی باید بنویسید.

من موندم این پشتیبانی داتک به چه درد میخوره, الکی حقوق میگیرن و هیچ خاصیتی هم ندارن!

zed2
11-09-2009, 15:17
این درایور رو خیلی وقت پیش تو یک فوروم خارجی پیدا کردم که هم روی ویستا و سون 32 بیتی نصب میشه و هم مشکل سی پی یو 2 هسته ای رو حل میکنه.

وقتی که مودم رو وصل کردید ابتدا یک دیوایس USB رو میشناسه که باید درایورش رو نصب کنید و بعدش خود مودم رو میشناسه که درایور اون رو هم باید نصب کنید.

یوزر و پسورد هم که معلومه چی باید بنویسید.

من موندم این پشتیبانی داتک به چه درد میخوره, الکی حقوق میگیرن و هیچ خاصیتی هم ندارن!
این فرومش رو به من می تونی بدی ؟؟؟اگر هنوز ادرس ان فروم رو داری برام بفرست تا ترجمه کنم بزارم تو راهنمای تاپیکش که مشکل خیلی ها رو می تونه حل کنه

در مورد پشتیبانی
حضوری هم بهشون بگی باز اطلاعاتشون رو اپدیت نمی کنن...

zed2
12-09-2009, 14:46
ایشون نیومدن؟؟؟؟
فعلا کانکشن رو با روش ایشون چک کردم و تونستم بسازم حالا نصب درایو ها در عمل مانده که دستور العمل رو باید پیدا کنم.چون دستور عملش ایشون خیلی ساده اس.....( چک کردن بد نیست)
همچنان می گردم تا منبع اطلاعات رو پیدا کنم.

sunny4u
12-09-2009, 16:06
آدرس رو پیدا کردم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستور العمل من کجاش نا مفهوم بود, این عکس devise manager من:

شما مودم رو روشن میکنی میزنی به کامپیوتر, ویندوز اول دیوایسی رو که شماره یک زدم میشناسه. درایورشو که نصب کردی, ویندوز دیوایس شماره 2 که همون مودمه رو پیدا میکنه و ازت درایور میخواد. درایور اون رو هم نصب کنی کار تمومه. چیز پیچیده ای نیست. درایور هر دو تا دیوایس رو هم که قبلا لینک دادم.

در ضمن اگر قبلا چیزی از روی سی دی که داتک بهتون داده نصب کردید, همرو آن اینستال کنید.

AmirAkkas
12-09-2009, 21:58

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیوزر و پسورد هم که معلومه چی باید بنویسید.

خیلی لطف کردین! عالی بود. 1 دقیقه‌ای نصب شد و چقدر خوب، ترتیب نصب همون بود که شما گفتین.

خاک‌برسر پشتیبانی داتک! نزدیک بود ویندوز سون رو پاک کنم و XP نصب کنم.

بازهم ممنون.

کماکان در انتظار پیداکردن راهی برای استفاده وایرلس از این مودم هستم. با یکی از شرکت‌های عرضه‌کننده کالا‌های شبکه حرف میزدم، گفت حتی اگه کابل USB‌ به LAN هم پیدا کنی فقط مستقیم میتونی به کامپیوتر وصل کنی و اگر به اکسس‌پوینت وصل کنی به مشکل میخوری. این حرف درسته؟

حالا اون کابل گیر میاد یا نه؟ من که نتونستم گیر بیارم.

sunny4u
13-09-2009, 00:45
این مودم کابل لن فابریک داره که باهاش میتونید مودم رو به یک وایرلس روتر وصل کنید ولی داتک این کابل رو وارد نکرده. سابقا داتک یکسری تبدیل USB‌ به LAN می فروخت که باهاش میشد طول سیم مودم رو زیاد کرد ولی به درد منظور شما نمیخورد.

کاری که من کردم اینه که یک نوت بوک قدیمی که مصرف برقش کمه رو وصل کردم به مودم و 24 ساعت روشن گذاشتمش, پورت لن نوت بوک رو هم وصل کردم به اکسس‌پوینت. اینطوری هم دانلود هام رو انجام میده و هم اینترنت شیر میشه.
شما هم اگر اهل دانلود 24 ساعته هستید, به نظر من این بهترین راهه.

zed2
13-09-2009, 14:51
آدرس رو پیدا کردم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستور العمل من کجاش نا مفهوم بود, این عکس devise manager من:

شما مودم رو روشن میکنی میزنی به کامپیوتر, ویندوز اول دیوایسی رو که شماره یک زدم میشناسه. درایورشو که نصب کردی, ویندوز دیوایس شماره 2 که همون مودمه رو پیدا میکنه و ازت درایور میخواد. درایور اون رو هم نصب کنی کار تمومه. چیز پیچیده ای نیست. درایور هر دو تا دیوایس رو هم که قبلا لینک دادم.

در ضمن اگر قبلا چیزی از روی سی دی که داتک بهتون داده نصب کردید, همرو آن اینستال کنید.

من کی گفتم نامفهوم .....:18:
گفتم خیلی ساده است...
شروع کنم به اصلاح مطلب قبلی

SIMON137
13-09-2009, 15:17
میگم این نظرسنجی رو نمیشه تغییر داد ، ما قبلا راضی بودیم الان ناراضی هستیم :دی

sms11
13-09-2009, 18:24
میگم این نظرسنجی رو نمیشه تغییر داد ، ما قبلا راضی بودیم الان ناراضی هستیم :دی

دیگه کار از راضی بودن و نبودن و تغییر نظر سنجی گذشته
پس داتک چرا افزایش قیمت نمیده تا زودتر از این شرکت بریم؟

mostafaeshghi
13-09-2009, 20:27

اقا محسن مثل اینکه در جریان نیستی.

فقط تا آخر شهرویور ماه میشه از طریق حساب اینترنتی تا 3ماه بعد آخرین روز شارژتان را تمدید کنید و اگر نه از روز 1 مهر ماه با تمامی کاربران با قیمت جدیدی حساب خواهد شد. من که 3ماه میزنم تا 3ماه دیگه خدا بزرگه ....

SIMON137
13-09-2009, 20:54

فقط تا آخر شهرویور ماه میشه از طریق حساب اینترنتی تا 3ماه بعد آخرین روز شارژتان را تمدید کنید و اگر نه از روز 1 مهر ماه با تمامی کاربران با قیمت جدیدی حساب خواهد شد. من که 3ماه میزنم تا 3ماه دیگه خدا بزرگه ....
جدا ؟
از این قضیه مطمئن هستی ؟ یعنی بریم سه ماهه شارژ کنیم ؟
من فردا شارژم تموم میشه ...
خب ماهی 100 هزار تومن از کجا بیارم پول شارژ بدم ، مگه همش چقدر حقوق میگیریم ....

zed2
14-09-2009, 13:52
چقدر عجله داری برای گرون شدن:31:

خوب پس بزودی sms11 از داتک جدا میشه اگر سه ماهه شارژ نکنه:41:
اقا مصطفی شما چطور شما هم جدا می شید بعد از سه ماه؟؟؟

من که منتظر وایمکس ها می مونم ببینم چه اتفاقاتی بعدش می افته
فعلا با ipw می سازیم ...تا مهر

mostafaeshghi
14-09-2009, 21:02
جدا ؟
از این قضیه مطمئن هستی ؟ یعنی بریم سه ماهه شارژ کنیم ؟
من فردا شارژم تموم میشه ...
خب ماهی 100 هزار تومن از کجا بیارم پول شارژ بدم ، مگه همش چقدر حقوق میگیریم ....

بله کاملا جدی هست :دی

بله میتونید 1 ماه یا دو ماهه یا 3ماهه شارژ کنید ولی بیش از این فکر نکنم....

خب فعلا نقد را بچسب نسیه را بیخیال تا 3 ماه دیگه خدا بزرگه ...

mostafaeshghi
14-09-2009, 21:06

محسن که منتظره یه جرقه است فقط :دی

من کجا برم بهتر از اینجا تا قطره ی آخر از کیلوبایتهای اینجا را استفاده میکنم بعد دیگه مگر اینکه بیرونم کنند :دی

من تا 3ناهه بعد را هم شارژ کردم میرم شرکت یه سحبت کاملا جدی و دیپلماتیک هم با مدیران بالارده ی داتک بکنم ببینم حرف حسابشون چیه !؟

وایمکس هم که با اون قیمتهاشون آدم کلا بیخیال اینترنت میشه ... :41:

SIMON137
14-09-2009, 21:47
خب فعلا نقد را بچسب نسیه را بیخیال تا 3 ماه دیگه خدا بزرگه ...
آقا من اصلا زورم زیاده می خوام یکساله شارژ کنم ، نمیشه ؟:دی

من تا 3ناهه بعد را هم شارژ کردم میرم شرکت یه سحبت کاملا جدی و دیپلماتیک هم با مدیران بالارده ی داتک بکنم ببینم حرف حسابشون چیه !؟
آقا نری بگیرنت بگن این سیاسیه ؟ :دی
ببینم ، این وایمکس بگیریم نسبت به قیمتش ارزش داره ؟

dsa
14-09-2009, 22:13
تا كي ميشه 3 ماهه تمديد كرد؟؟؟

ميخوام بزارم آخراش كه مهلت تصميم گيري باسه كوچ به يه شركت ديگه به اندازه كافي داشته باشم..

حالا دوستان پيشنهاداتتون بگيد ديگه ،من كه 3 سال داتك داشتم فقط 3 ماه به 3ماه بلد بودم تمديد كنم . اصلا با شركتاي ديگه آشنا نيستم :19:

sms11
14-09-2009, 22:20

اه؟ جدی؟ خدارو شکر:8:
پس بلاخره داتک کار خودشو کرد:13:
به جهنم !
هر کاری عشقش میکشه بکنه.من بلد نیستم منت شرکتی رو بکشم که ترو گرون بکنید یا نکنید.تازه اینهمه هم محدودیت دارن.خیلی راحت از این شرکت میرم.فقط متاسفم که 2.5 سال وقتمو با این شرکت تلف کردم
یعنی تا اخر مهرماه وقت دارم که نهایتا برای سه ماه با همین قیمت 50 هزار تومن شارژ کنیم و بعد از اون قیمت جدید حساب میشه
یعنی به زودی از شر داتک خلاص میشیم؟
من تا اخر مهر ماه که با این شرکت قرارداد دارم.امشب هم صحبت میکنم ببینم تا کی با این شرکت هستیم.بلاخره یا تا سه ماه اینده هستیم یا اخر مهرماه جدا میشیم دیگه

زد2 جان عجله ندارم .از دست این مسخره بازی های جدید داتک خسته شدم.
بخاطر همین تصمیم گرفتم از این شرکت برم اما اینطور نیست که پشت سرمم نگاه نکنم
در مورد شارژ هم گفتم که باید صحبت کنم ببینم چی میشه
داداش درسته که میخوام شرکت رو عوض کنم اما این دلیل نمیشه که دوستان قدیمیمو فراموش کنم.داداش من دوستامو فراموش نمیکنم
اقا مصطفی که ماشالا عین سریش چسبیده به داتک
تازه اگه گرونم بکنن میره با مدیر شرکت بحث حقوقی میکنه و کاری میکنه که رئیس شرکت بگه من غلط بکنم اگه سرویس شما رو گرون بکنم.تازه بیایید یه چیزی هم دستی بهتون بدم بیخیال منو شرکت بشین:31:
والا اگه نظر منو میخوای دلتو به وایمکس خوش نکن
من که چشم اب نمیخوره که خوب باشه

محسن که منتظره یه جرقه است فقط :دی

من کجا برم بهتر از اینجا تا قطره ی آخر از کیلوبایتهای اینجا را استفاده میکنم بعد دیگه مگر اینکه بیرونم کنند :دی

وایمکس هم که با اون قیمتهاشون آدم کلا بیخیال اینترنت میشه ... :41:
در بالا گفتم که تا اشک مدیر عاملو در نیاری ول کن نیستی:46:
مصطفی یه کاری هم بکن
توکه میخوای مخ مدیر رو بجویی ، یه کاری هم برای این زد2 جان بکن بلکه یه وایمکس ارزون در حد ماهی 3000 تومن بهش بدن.من میدونم تو توانایی اینو داری که از ماهی 200 هزار تومن به ماهی 2000 تومن برسونی:46::27:

DaRiOuShJh
14-09-2009, 23:06
به به به
میبینم که تیریپ بز خری راه انداختید؟
بابا نامردن اینا!

رفیقم 512 قدیم رو داره داره هنوز ماهی 50 تومن میده!

منه بیچاره 256 دارم منم دارم 53.500 میدم ماهی!!!

آخه این انصافه؟

تازه تو روز هم خیلی بگیره طرفای 20 هست!!! آخه چه وضعشه! دهه

تو 24 ساعت خیلی زور بزنه فوقه فوقش 3 گیگ رو استاد میکنه

mostafaeshghi
15-09-2009, 00:07
آقا من اصلا زورم زیاده می خوام یکساله شارژ کنم ، نمیشه ؟:دی

آقا نری بگیرنت بگن این سیاسیه ؟ :دی
ببینم ، این وایمکس بگیریم نسبت به قیمتش ارزش داره ؟

جمله ی اول و دومت دقیقا به هم ربط داره دیگه

اگر بری شرکت یه ذره نترس باشی شاید بتونی 1 ساله بگیری :دی

به نظر من که وایمکس نمیارزه تو این صفحه قمیت و سرعتشو ببین

تا كي ميشه 3 ماهه تمديد كرد؟؟؟

ميخوام بزارم آخراش كه مهلت تصميم گيري باسه كوچ به يه شركت ديگه به اندازه كافي داشته باشم..

حالا دوستان پيشنهاداتتون بگيد ديگه ،من كه 3 سال داتك داشتم فقط 3 ماه به 3ماه بلد بودم تمديد كنم . اصلا با شركتاي ديگه آشنا نيستم :19:

توضیح دادم که تا آخره شهرویر یعنی همین 7-8 روز دیگه !

باز هم میگم این نقد را بگیرید تا بعدش خدا بزرگه !

mostafaeshghi
15-09-2009, 00:24
اه؟ جدی؟ خدارو شکر:8:
پس بلاخره داتک کار خودشو کرد:13:
به جهنم !
هر کاری عشقش میکشه بکنه.من بلد نیستم منت شرکتی رو بکشم که ترو گرون بکنید یا نکنید.تازه اینهمه هم محدودیت دارن.خیلی راحت از این شرکت میرم.فقط متاسفم که 2.5 سال وقتمو با این شرکت تلف کردم
یعنی تا اخر مهرماه وقت دارم که نهایتا برای سه ماه با همین قیمت 50 هزار تومن شارژ کنیم و بعد از اون قیمت جدید حساب میشه
یعنی به زودی از شر داتک خلاص میشیم؟
من تا اخر مهر ماه که با این شرکت قرارداد دارم.امشب هم صحبت میکنم ببینم تا کی با این شرکت هستیم.بلاخره یا تا سه ماه اینده هستیم یا اخر مهرماه جدا میشیم دیگه

محسن باهات بحث نمیکنم! ولی خداییش خیلی ناشکری ! شرکت این همهوقت اینترنت نامحدود 512 مفت و ارزون بهت داده ،میدونم که کم و کاست داشته ولی ارزششو داشته که این همه وقت سرویس گرفتی دیگه ! حالا اومدی میگی وقتکم تلف شد و خدا را شکر ! اصلا با این تریپت حال نکردم. همین الآن هم داتک منو بیرون کنه میگم اقا دمتون گرم تو این چند وقت خفن حال دادید خیلی هم دعاتون میکنم !

در مورد سوالت هم خیر ! تا آخره شهریور وقت دارید که سرویستون را برای 3ماه بعد آخرین روزی که شارژ دارید تمدید کنید.

زد2 جان عجله ندارم .از دست این مسخره بازی های جدید داتک خسته شدم.
بخاطر همین تصمیم گرفتم از این شرکت برم اما اینطور نیست که پشت سرمم نگاه نکنم
در مورد شارژ هم گفتم که باید صحبت کنم ببینم چی میشه
داداش درسته که میخوام شرکت رو عوض کنم اما این دلیل نمیشه که دوستان قدیمیمو فراموش کنم.داداش من دوستامو فراموش نمیکنم
اقا مصطفی که ماشالا عین سریش چسبیده به داتک
تازه اگه گرونم بکنن میره با مدیر شرکت بحث حقوقی میکنه و کاری میکنه که رئیس شرکت بگه من غلط بکنم اگه سرویس شما رو گرون بکنم.تازه بیایید یه چیزی هم دستی بهتون بدم بیخیال منو شرکت بشین:31:
والا اگه نظر منو میخوای دلتو به وایمکس خوش نکن
من که چشم اب نمیخوره که خوب باشه

سیریش خودتی ! :دی فقط تو یه کم سیریش ناشکری :دی
نه شوخی میکنم. ولی من که احمق نشدم از این شرکت برم با این شرایط توپش (برای خودم) هیچ شرکمت دیگهای این سرعت و خدمات با این قیمت را بهم نمیده. پس 2دستی خفن چسبیدم بهش! شده یه مذارکراتی میکنم تا 6ماهه و یا 1 ساله قرارداد ببندم.

اگر اینطور که تو میگی باشه یه ذره بیشتر تلاش کنم 2 یا 3 ساله قرارداد ببندم :27::31::21:

در بالا گفتم که تا اشک مدیر عاملو در نیاری ول کن نیستی:46:
مصطفی یه کاری هم بکن
توکه میخوای مخ مدیر رو بجویی ، یه کاری هم برای این زد2 جان بکن بلکه یه وایمکس ارزون در حد ماهی 3000 تومن بهش بدن.من میدونم تو توانایی اینو داری که از ماهی 200 هزار تومن به ماهی 2000 تومن برسونی:46::27:

والله اگر اینقدر قدرت داشتم که کار همه ی بچه ها را ریدف میکردم :دی ولی حالا بگذار ببینم اصلا میشه کاری از پیش برد ؟

اگر بتنوم مخلص بروبچ با مرام هم هستم:5:

sms11
15-09-2009, 17:47
به به به
میبینم که تیریپ بز خری راه انداختید؟
بابا نامردن اینا!

رفیقم 512 قدیم رو داره داره هنوز ماهی 50 تومن میده!

منه بیچاره 256 دارم منم دارم 53.500 میدم ماهی!!!

آخه این انصافه؟

تازه تو روز هم خیلی بگیره طرفای 20 هست!!! آخه چه وضعشه! دهه

تو 24 ساعت خیلی زور بزنه فوقه فوقش 3 گیگ رو استاد میکنه

بز خری رو ما راه ننداختیم داریوش جان
نترس رفیقتم بزودی باید ماهی 100 تومن بده
انصاف نیست ولی چون تو مملکت هرکی هرکیه و مدیر شرکت هم یهو حال کرده سود بیشتری ببره اینکه قیمتارو گرون کرده
حالا این وسط کلی کاربر ضرر میکنن اصلا براش مهم نیست
دیگه همینی که هست.
قصه نخور شمام میتونی مثه من شرکتو عوض کنی و با خیال راحت با کارات برسی

sms11
15-09-2009, 20:33
محسن باهات بحث نمیکنم! ولی خداییش خیلی ناشکری ! شرکت این همهوقت اینترنت نامحدود 512 مفت و ارزون بهت داده ،میدونم که کم و کاست داشته ولی ارزششو داشته که این همه وقت سرویس گرفتی دیگه ! حالا اومدی میگی وقتکم تلف شد و خدا را شکر ! اصلا با این تریپت حال نکردم. همین الآن هم داتک منو بیرون کنه میگم اقا دمتون گرم تو این چند وقت خفن حال دادید خیلی هم دعاتون میکنم !

در مورد سوالت هم خیر ! تا آخره شهریور وقت دارید که سرویستون را برای 3ماه بعد آخرین روزی که شارژ دارید تمدید کنید.
مصطفی جان شرکت که مفتی بهمون اینترنت نداده که...پولشو گرفته اونم تازه محدودیت هم براش میزاره.این محدودیته رو اعصابمه.من واقعا نمیدونم این طرح ادمه .... بود که گفت همچین محدودیتی بزاریم.
اینطوری نمیشه که.پول خون پدربزرگشونو میگیرنه تازه محدودیت هم میزاره.اگه توام سرکارت با این موضوع بود میفهمیدی.من قبلا وقتی دوستمون میگفت زیاد اهمیت نمیدادم اما وقتی خودم گرفتار شدم فهمیدم چه دردسری هست
شاید شما ازشون تشکر کنید ولی من نمیکنم چون مجانی که اینکارارو نمیکنه
طی صحبت هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدیم(خدارو شکر که موافقت کردند:5::8:) که فعلا تا اخر مهر ماه که با داتک قرارداد دارم با این شرکت بمونیم و دیگه تمدید نکنیم و ایشالا از ماه بعد(یعنی آبان) از سپنتا اینترنت بگیریم.ماه اول که سپنتا اجباری 128 میده و برای ماهای بعد ایشالا اینترنت 768 بگیرم
دیگه فک کنم اینقدر دانلود داشته باشم که اینترنت کم بیاره:31:

سیریش خودتی ! :دی فقط تو یه کم سیریش ناشکری :دی
نه شوخی میکنم. ولی من که احمق نشدم از این شرکت برم با این شرایط توپش (برای خودم) هیچ شرکمت دیگهای این سرعت و خدمات با این قیمت را بهم نمیده. پس 2دستی خفن چسبیدم بهش! شده یه مذارکراتی میکنم تا 6ماهه و یا 1 ساله قرارداد ببندم.

اگر اینطور که تو میگی باشه یه ذره بیشتر تلاش کنم 2 یا 3 ساله قرارداد ببندم :27::31::21:
خدایی سیریشی دیگه:5:
دستت درد نکنه یعنی هرکی از این شرکت بره احمقه؟
من که گفتم که تو میتونی.
اصلا مصطفی یه کاری بکن...
با مدیر شرکت صحبت کن ببین میتونی یه قرارداد مادام العمر ببندی باهاشون؟:27:
اگه طرف حرف گوش نکرد یه 3-2 تا از این قانونا با تبصره هاش بکوب رو میزش کم بیاره قبول کنه

والله اگر اینقدر قدرت داشتم که کار همه ی بچه ها را ریدف میکردم :دی ولی حالا بگذار ببینم اصلا میشه کاری از پیش برد ؟

اگر بتنوم مخلص بروبچ با مرام هم هستم:5:

داری داداش قدرت داری
ببین مصطفی یه سری چسب جدید اومده از سیریش هم بهتره
برو رنگ ابزاریا بگو چسب 3-2-1 میخوام .خیلی چسب قوی هست.از اونا با خودت ببر من مطمئنم هم کار خودتو راه میندازی هم بقیه رو:10::20:

hosseinmusicmaster
16-09-2009, 16:21
سلام . من می خواستم wimax داتک و بگیرم ولی مثل اینکه قیمتاش و می خواد افزایش بده !
درسته ؟
تا حالا کسی از wimax داتک استفاده کرده سرعتش چجوریه ؟
ممنون !

lord_alone_dark
16-09-2009, 23:26
سلام به بچه های قدیمی و پوست کلفت داتک:31:
جریان چیه شنیدم می خوان گرون کنن اییی نفس کش نمیبینم:19:
من تا سال دیگه این موقع تمدید کردم:21:
یعنی اگه گرون شه اضافه میخوان ازم بگیرن زورشون نمیرسه:18:
هنوز هم داتک شاخه کجا با این شرایط و قیمت داتک میدن ما بریم اونجا:27:

mostafaeshghi
16-09-2009, 23:42
مصطفی جان شرکت که مفتی بهمون اینترنت نداده که...پولشو گرفته اونم تازه محدودیت هم براش میزاره.این محدودیته رو اعصابمه.من واقعا نمیدونم این طرح ادمه .... بود که گفت همچین محدودیتی بزاریم.
اینطوری نمیشه که.پول خون پدربزرگشونو میگیرنه تازه محدودیت هم میزاره.اگه توام سرکارت با این موضوع بود میفهمیدی.من قبلا وقتی دوستمون میگفت زیاد اهمیت نمیدادم اما وقتی خودم گرفتار شدم فهمیدم چه دردسری هست
شاید شما ازشون تشکر کنید ولی من نمیکنم چون مجانی که اینکارارو نمیکنه
طی صحبت هایی که انجام شد به این نتیجه رسیدیم(خدارو شکر که موافقت کردند:5::8:) که فعلا تا اخر مهر ماه که با داتک قرارداد دارم با این شرکت بمونیم و دیگه تمدید نکنیم و ایشالا از ماه بعد(یعنی آبان) از سپنتا اینترنت بگیریم.ماه اول که سپنتا اجباری 128 میده و برای ماهای بعد ایشالا اینترنت 768 بگیرم
دیگه فک کنم اینقدر دانلود داشته باشم که اینترنت کم بیاره:31:

ببین علیرغم اینکه دوست نداشتم باهات بحث کنم ولی حرفهات خیلی زور داشت حتما باید جواب بدم !

ببین مفتی نمیدادند ولی قوبل کن مفت بهت میدادند. اینها از آبان سال 84 تا همین چند وقت پیش قیمتشون یکی بوده و این واقعا خیلی جالبه !
خودت هم میدونمی تا همین چند وقت پیش که قیمتش پایین بود :

1- از همه شرکتها قیمتش خیلی پایینتر بود.
2- درسته محدودیت داشت ولی خودت هم میدونی باز میارزید
3- کسی زور نکرده بود بمونی ولی خودت میدونی کمه میارزید و موندی
4- و خودت هم میدونی که استفاده ی شب تا صبح خیلی از لحاظ سرعغت و نوسان بهتر بوده که خب تو به دلایلی ازش محروم بودی .... ولی میدونی که باز هم میارزید
مطمئنیم که اگر ننمیارزید حتما از شرکت میرفتی تا الآن ....

پول خون پدربزرگشونو میگیرن

بابا تو دیگه عجب رویی داری .... :41::13:

خدایی یه کلمه دیگه حرف بزنی اصلا کلا به منطقت شک میکنم چون دیگه حرفهات ته نامردیه ...

خدایی سیریشی دیگه:5:
دستت درد نکنه یعنی هرکی از این شرکت بره احمقه؟
من که گفتم که تو میتونی.
اصلا مصطفی یه کاری بکن...
با مدیر شرکت صحبت کن ببین میتونی یه قرارداد مادام العمر ببندی باهاشون؟:27:
اگه طرف حرف گوش نکرد یه 3-2 تا از این قانونا با تبصره هاش بکوب رو میزش کم بیاره قبول کنه

سیریش چیه بابا حالا ما یه ذره شوخی میکنیم تو هم جدی گرفتی !

تو بیا سیریش بازی دربیار ببین 1 روز اضافه بهت میدند... دلت خوشه ها

نه عزیزم من کسی مورد خطابم نبود و فقط و فقط خودم را گفتم ! وقتی شرکت به این خوبی که این همه توپ من و منطقه مخابراتیمو ساپورت میکنه سرعتم زیر 31 نمیاد و دائم الاتصال و دانلودم و مشکلی ندارم برای چی از اینشرکت برم اگر برم من احمقم !

خلاصه داش محسن قبول کن و مرد باش کسی بهت خدمت کرده (درسته مجانی نبوده ولی میصرفیده) مرد و مردونه بگو .. این قدر سریع نزن زیر همه چی ! پس مرام و معرفت کجا رفته ؟! خودت هم میدونی که من با داتک هیچ نسبتی ندارم و از این افزایش قیمتش هم خیلی شاکیم و مخالف ولی چه فایده نهایتش 3ماه دیگه کیرم ولی قدر اون 1 سال و نیمی که بهم حال دادند را میدونم....

mostafaeshghi
16-09-2009, 23:46
سلام . من می خواستم wimax داتک و بگیرم ولی مثل اینکه قیمتاش و می خواد افزایش بده !
درسته ؟
تا حالا کسی از wimax داتک استفاده کرده سرعتش چجوریه ؟
ممنون !

وایمکس سرویس شرکت هست و با سیاست و شرایط جدیدی داتک اتخاذ شده و بعیده که تغییر کنه. ولی جدا اون 300 هزار تومان امانت زور داره :دی

mostafaeshghi
16-09-2009, 23:48
سلام به بچه های قدیمی و پوست کلفت داتک:31:
جریان چیه شنیدم می خوان گرون کنن اییی نفس کش نمیبینم:19:
من تا سال دیگه این موقع تمدید کردم:21:
یعنی اگه گرون شه اضافه میخوان ازم بگیرن زورشون نمیرسه:18:
هنوز هم داتک شاخه کجا با این شرایط و قیمت داتک میدن ما بریم اونجا:27:

میخوان نه بلکه خیلی وقته گرون کردند حدوده 2 ماهی میشه :دی

برو تو سایتش قیمتهای جدیدیشو ببین

شما چه سرویسی داری و کدام منطقه مخابراتی هستی ؟

اویل دمت گرم تا 1 سال دیگه حالشو ببر.

نه عمرا اضافه اش را نمیگیرند اگر خواستند بگیرند به من بگو به یه سری بحث حقوقی حقتو بگیری :20::46:

جمله آخر را هم کاملا موافقم

lord_alone_dark
17-09-2009, 09:36
میخوان نه بلکه خیلی وقته گرون کردند حدوده 2 ماهی میشه :دی

برو تو سایتش قیمتهای جدیدیشو ببین

شما چه سرویسی داری و کدام منطقه مخابراتی هستی ؟

اویل دمت گرم تا 1 سال دیگه حالشو ببر.

نه عمرا اضافه اش را نمیگیرند اگر خواستند بگیرند به من بگو به یه سری بحث حقوقی حقتو بگیری :20::46:

جمله آخر را هم کاملا موافقم

قیمت های جدیدشو دیدم
256 دارم از اون قدیمی ها توحید هستم
حتما اگه خواستم برم دعوا کنم تورو میبرم

sms11
17-09-2009, 12:05
ببین علیرغم اینکه دوست نداشتم باهات بحث کنم ولی حرفهات خیلی زور داشت حتما باید جواب بدم !

ببین مفتی نمیدادند ولی قوبل کن مفت بهت میدادند. اینها از آبان سال 84 تا همین چند وقت پیش قیمتشون یکی بوده و این واقعا خیلی جالبه !
خودت هم میدونمی تا همین چند وقت پیش که قیمتش پایین بود :

1- از همه شرکتها قیمتش خیلی پایینتر بود.
2- درسته محدودیت داشت ولی خودت هم میدونی باز میارزید
3- کسی زور نکرده بود بمونی ولی خودت میدونی کمه میارزید و موندی
4- و خودت هم میدونی که استفاده ی شب تا صبح خیلی از لحاظ سرعغت و نوسان بهتر بوده که خب تو به دلایلی ازش محروم بودی .... ولی میدونی که باز هم میارزید
مطمئنیم که اگر ننمیارزید حتما از شرکت میرفتی تا الآن ....

کسی زور نکرده بود بمونی ولی خودت میدونی کمه میارزید و موندی
مصطفی این حرفت خداییش دیگه خیلی خیلی زور داشت
من که از دو-سه ماه پیش هی گفتم میخوام برم
همه کارام کردم مشورتامم کرده بودم که برم.حتی پولشم جور کرده بودم
تو نبودی که بهم گفتی بمون فعلا تا بعدا که گرون کرد برو؟:18:
من فرقی به حالم نمیکنه که شرکت چیکار کرده و چیکار نکرده(هر کاری که کرده پولشو گرفته)
اما من شرایط الان رو در نظر میگیرم
با این شرایط مسخره ایی که گذاشتن و افزایش قیمت به میزان دو برابر و اعمال محدودیت از 8 صبح تا 8 شب باعث میشه که ادم هرکاری هم که کردن رو فراموش کنه
شاید سپنتا هم برای من شرکت خوبی نباشه(البته خدا نکنه) و نتونم اونجا بمونم و علیرغم میل باطنیم به داتک هم برگردم اما برای داتک دیگه مثه قبل نمیشه

sms11
17-09-2009, 12:08
قیمت های جدیدشو دیدم
256 دارم از اون قدیمی ها توحید هستم
حتما اگه خواستم برم دعوا کنم تورو میبرم

به نظرم بستن قرارداد طولانی با شرکتها اشتباه محض هست
چون اونا که پولشونو گرفتن و این شما هستید که شرکت هر کاری توی این یکسال خواست با شما میکنه
حتی اگه اینترنت هم بهتون نده هیچ کاری نمیتونید بکنید
حتی خطتتون هم نمیتونید ازاد کنید چون که اینها که بقیه پول شما رو پس نمیدن(شمام که نمیتنید بیخیال بقیه پولتون بشید).با هر سازی شرکت میزنه شما هم باید اطاعت کنید

mostafaeshghi
17-09-2009, 13:29
تو نبودی که بهم گفتی بمون فعلا تا بعدا که گرون کرد برو؟:18:
من فرقی به حالم نمیکنه که شرکت چیکار کرده و چیکار نکرده(هر کاری که کرده پولشو گرفته)

بله من گفتم بمون چون خودتم دیدی که از اون موقع که گرون کردند سرویسسش خیلی بهتر شد و هم اکنون هیچ مشکلی نداره یعنی اگر قیمتش همون قبلی باشه ت.و از خداته که بمونی. من هم گفتم تو که اینجارو داری الکی خودتو سردرگم نمکن یهو میری سپنتا پشیمون میشی برای همین گفتم تا آخرین لحظه استفاده کن اگر باز راضی نبودی برو که خب حرف منطقی ای هم زدم.

اون جمله دوم تو است که زور داره
من با همین حرفت مخالفم. میگم شرکت 2سال بهت سرویس داده (با توجه به قیمت و خدماتش میارزیده و استفاده کردی) مرد و مردونه بگو خدماتش خوب بود و الآن ناراضیم وگرنه تا قبل از این قضیه راضی بودم. مشکل من با همین قدر نشناسیته....

من میگم آقا أاتک 1سال و نیم از داتک سرویس گرفتم تو این 1 سال از همه نظر عالی بوده و بهتر از اون که محدودیت ها هم برای منطقه ما اعمال نمیشد و اگر میشد هم باز میارزید از این شرکت سرویس بگیرم و کاملا راضیم ولی از این به بعد با توجه به تغییر سیاستشون مسلماسویس نمیگیرم.

اما من شرایط الان رو در نظر میگیرم
با این شرایط مسخره ایی که گذاشتن و افزایش قیمت به میزان دو برابر و اعمال محدودیت از 8 صبح تا 8 شب باعث میشه که ادم هرکاری هم که کردن رو فراموش کنه

بله من هم الآن را که میبینم ناراضی هستم و به همه هم میگم که الآن این شرکت با این سرویسش نمیارزه (مگر اینکه مجبور باشی که بحثش فرق میکنه)

واقعا شما هنوز هم محدودیت دارید ! یعنی حتی بعد از گرون شدنش سرویس شما بهتر نشده ؟!

mostafaeshghi
17-09-2009, 13:33
به نظرم بستن قرارداد طولانی با شرکتها اشتباه محض هست
چون اونا که پولشونو گرفتن و این شما هستید که شرکت هر کاری توی این یکسال خواست با شما میکنه
حتی اگه اینترنت هم بهتون نده هیچ کاری نمیتونید بکنید
حتی خطتتون هم نمیتونید ازاد کنید چون که اینها که بقیه پول شما رو پس نمیدن(شمام که نمیتنید بیخیال بقیه پولتون بشید).با هر سازی شرکت میزنه شما هم باید اطاعت کنید

نه من قبول ندرام من اگر میدونستم وضعیت اینطوری میشه اصلا 2 ساله میبستم ....

مثلا میخواد چکار کنه اگر بخواد سرویس را بدتر کنه که برای همه بد میشه و کلا مشتریهاش کم میشه که شرکت همچنین حماقتی را انجام نمیده

کی گفته اینترنت نده نمیشه کار کرد ؟! قرارداد کاملا رسمیه همالنطور که مشا نمیتونید سرعت بیشتر بگیرید چون قراداد بستید اونها هم نمیتوند همینطوری الکی فسخش کنند.

آره اینکه خط رانژه نمیشه و اگر بشه پولتو نمیدند را قبول دارم ولی خب طرف که قرارداد بشته فکر همه جاشو کرده :20:

sms11
17-09-2009, 16:06
بله من گفتم بمون چون خودتم دیدی که از اون موقع که گرون کردند سرویسسش خیلی بهتر شد و هم اکنون هیچ مشکلی نداره یعنی اگر قیمتش همون قبلی باشه ت.و از خداته که بمونی. من هم گفتم تو که اینجارو داری الکی خودتو سردرگم نمکن یهو میری سپنتا پشیمون میشی برای همین گفتم تا آخرین لحظه استفاده کن اگر باز راضی نبودی برو که خب حرف منطقی ای هم زدم.

اون جمله دوم تو است که زور داره
من با همین حرفت مخالفم. میگم شرکت 2سال بهت سرویس داده (با توجه به قیمت و خدماتش میارزیده و استفاده کردی) مرد و مردونه بگو خدماتش خوب بود و الآن ناراضیم وگرنه تا قبل از این قضیه راضی بودم. مشکل من با همین قدر نشناسیته....

من میگم آقا أاتک 1سال و نیم از داتک سرویس گرفتم تو این 1 سال از همه نظر عالی بوده و بهتر از اون که محدودیت ها هم برای منطقه ما اعمال نمیشد و اگر میشد هم باز میارزید از این شرکت سرویس بگیرم و کاملا راضیم ولی از این به بعد با توجه به تغییر سیاستشون مسلماسویس نمیگیرم.

بله من هم الآن را که میبینم ناراضی هستم و به همه هم میگم که الآن این شرکت با این سرویسش نمیارزه (مگر اینکه مجبور باشی که بحثش فرق میکنه)

واقعا شما هنوز هم محدودیت دارید ! یعنی حتی بعد از گرون شدنش سرویس شما بهتر نشده ؟!

بیخیال مصطفی :13:
بحث کردن ما باهم هیچ عاقبتی نداره:41:
تو هی میخوای بگی که شرکت خیلی خوبه و همه چیز اون عالیه اما نظر من باتو فرق میکنه
در ضمن من هیچ از خدام نیست که با شرکتی که مثه بقیه داره اینترنت میده باهاش بمونم
من همون موقع علت رفتم از داتک رو با چندین دلیل بهت گفتم اما نمیدونم تو چرا نمیخوای قبول کنی
مهم نیست
به هر حال هرکسی راه خودشو میره
ایشالا که بری داتک و قرارداد n ساله باهاشون ببندی
منم نهایتا تا یکماه دیگه از این شرکت مسخره میرم و دنبال کار خودمم هستم

cinablue
18-09-2009, 23:47
داتک بد نیست انصافا من با صبا نت و اسیا تک خیلی مشکل داشتم
ولی داتک تو این 1 سال و نیمه اذیت نکرد
ولی کلا همشون بدرد نخورن.....

حالا کی گفته که از ماه دیگه یوزر های قدیمی هم باید قیمت جدید حساب کنن (منبع موثق PLZ)
من که همین 28 تومن هم بزور سره ماه جور می کنم
مثل الان که سرویسم تموم شده و پول ندارم بدم
به نظره من که حماقته کاره داتک اگه گرون کنه واسه یوزر های قدیمی

p3yman_xl
20-09-2009, 09:53
جدیداً متوجه شدم به لیست داتک منطقه ی "برچ پیراسته" با پیش شماره ی 2266 اضافه شده که قبلا نبود... دوستان کسی خبر داره؟ یا سرویس گرفته؟

SIMON137
20-09-2009, 10:47
من زنگ زدم داتک ، گفتن قراری نیست که از اول مهر کاربران قدیمی رو هم گرون کنند سرویس هاشون رو ...
قضیه چیه ؟

mostafaeshghi
20-09-2009, 11:27
من زنگ زدم داتک ، گفتن قراری نیست که از اول مهر کاربران قدیمی رو هم گرون کنند سرویس هاشون رو ...
قضیه چیه ؟

سلام دوست عزیز

واقعیت اینه که من یه خبری را از منبع موثق نداشته باشم به هیچ عنوان هیچ جا نمیگم.

من چند روز پیش با کاربر هیمن سایت احسان پاذک رفتم داتک برای این رفیقمون سرویس بگیریم از خود اپراتورش پرسیدم اینو تایید کرد و گفت بله تا آخره شهرویر فقط فرصت هست.

البته هر چند ممکنه سیاستهای شرکت عوض بشه و یا اون مسئول عوض بشه ولی خب چیزی که واضحه اینه که منبع من موثق بود.

به هر حال از اطلاع رسانی شما هم ممنون.

ولی همچنان معلوم نیست که چطور میخوهند عمل کنند!

cinablue
20-09-2009, 13:13
قضیه چیه ؟

هیچی
فکر نکنم بخواد گرون شه

Ehsanpark
20-09-2009, 19:07
من چند روز پیش با کاربر هیمن سایت احسان پاذک رفتم داتک برای این رفیقمون سرویس بگیریم از خود اپراتورش پرسیدم اینو تایید کرد و گفت بله تا آخره شهرویر فقط فرصت هست.

خیلی 4کریم :دی
کاش که زودتر نظرسنجی این تاپیکو میدیدم ...:41:

sms11
20-09-2009, 21:05
خیلی 4کریم :دی
کاش که زودتر نظرسنجی این تاپیکو میدیدم ...:41:

پس مصطفی تورم اغفال کرد که باهاش بری بیرون...ها؟؟؟؟:31:

Ehsanpark
21-09-2009, 00:34
پس مصطفی تورم اغفال کرد که باهاش بری بیرون...ها؟؟؟؟

آره استاد این کاراست! مخصوصا تبادل و ... اینا ...

sms11
21-09-2009, 09:33
آره استاد این کاراست! مخصوصا تبادل و ... اینا ...

بس که رفته شرکت اومده که الان جزو یکی از کارکنا محسوب میشه
ولی کلا زیاد باهاش معاشرت نکن.تو رووحیت اثر بدی میزاره.:31:
من خودم یه بار دیدمش خیلی تاثیر بدی داشت:5:

mostafaeshghi
21-09-2009, 10:22
بس که رفته شرکت اومده که الان جزو یکی از کارکنا محسوب میشه
ولی کلا زیاد باهاش معاشرت نکن.تو رووحیت اثر بدی میزاره.:31:
من خودم یه بار دیدمش خیلی تاثیر بدی داشت:5:

والله ما رفتیم از مزیت معرف بودن داتک استفاده کنیم و یه تخفیف برای خودمان بگیریم که اپراتور محترم (و بی شعور:31:) گفت که از موقعی که گرون شده این سیستم هم برداشته شده. (انقدر فحشش دادم که حد و حساب نداره :21:)

گفتم نگاه عجب آدمهای جالب و کمی مشنگی هستند آخه یکی نیست به اینها بگه بابا تو که گرون میکنی حداقل سیستم معرف را بهتر کن تا مشتریت جور بشه. آخه من موندم اینها چی فکر میکنند در مورد ما ...

تو هم بیخود کردی که بیرون اومده باشی:31: تو که ترسیدی نیومدی وگرنه تاثیر ملکوتیش را میفهمیدی.... :21:

zed2
21-09-2009, 14:07
بچه ها شما ها جدیدا صفحه عدم دسترسی به سایت ها که توسط داتک می امد رو دیده؟؟؟
دقت کردم تمام سایت های بسته شده که رفتم همش از مخابرات است و دیگر از خود داتک سایتی بسته نشده......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ehsanpark
21-09-2009, 23:27
دزدک تله کام ... ... ...

alireza_blue
22-09-2009, 21:42
سلام دوستان

راجبه سرویس IPW داتک سوال داشتم . منطقه ما (ولنجک) فیبر نوری شده چن وقته .. امروز زنگیدم داتک گفت یه آنتن تو مقدس اردبیلی داریم . ثبت نام کن واسه یه مودم NEXT NET که برد بیشتری هم داره .. قیمتش هم که 128 رو ماهی 40 تومن میدن . با 200 تومن پول اولیه بابت مودم بصورت امانی.

حالا میخوام ببینم کسی از دوستان استفاده میکنه از این سیستم ؟ چجوریاس ؟ میارزه؟ کلا یکم اطلاعات بدین بهم در این مورد بی زحمت .

مرسی

rozbeh85
23-09-2009, 19:59
سلام دوستان

راجبه سرویس IPW داتک سوال داشتم . منطقه ما (ولنجک) فیبر نوری شده چن وقته .. امروز زنگیدم داتک گفت یه آنتن تو مقدس اردبیلی داریم . ثبت نام کن واسه یه مودم NEXT NET که برد بیشتری هم داره .. قیمتش هم که 128 رو ماهی 40 تومن میدن . با 200 تومن پول اولیه بابت مودم بصورت امانی.

حالا میخوام ببینم کسی از دوستان استفاده میکنه از این سیستم ؟ چجوریاس ؟ میارزه؟ کلا یکم اطلاعات بدین بهم در این مورد بی زحمت .

مرسی

ما آصف میشینیم، اون بالاهاش، ipw دارم و 256، 4 تا آنتن میبینه و اکثر مواقع سرعتش 30 هست، ازش راضی هستم، الان 1 سال و 1 ماهه دارم و ماهی 60 بابتش میدم و ازش راضی ام

zed2
23-09-2009, 22:16
سلام دوستان

مرسی

من الان بیشتر از 2 ساله که دارم طی این مدت به عنوان یک سرویس دهنده بیسیم خوب بوده ( البته بسته به ترافیک هر انتن ممکنه کیفیت سرویس کم و زیاد شه)در کل بهتر از هیچی است...
یک نکته دیگر سرویس های داتک128/32 است و ارسالش خوب نیست برای کار های ارسال...

sms11
23-09-2009, 22:54
والله ما رفتیم از مزیت معرف بودن داتک استفاده کنیم و یه تخفیف برای خودمان بگیریم که اپراتور محترم (و بی شعور:31:) گفت که از موقعی که گرون شده این سیستم هم برداشته شده. (انقدر فحشش دادم که حد و حساب نداره :21:)

گفتم نگاه عجب آدمهای جالب و کمی مشنگی هستند آخه یکی نیست به اینها بگه بابا تو که گرون میکنی حداقل سیستم معرف را بهتر کن تا مشتریت جور بشه. آخه من موندم اینها چی فکر میکنند در مورد ما ...

تو هم بیخود کردی که بیرون اومده باشی:31: تو که ترسیدی نیومدی وگرنه تاثیر ملکوتیش را میفهمیدی.... :21:

چرا اتفاقا دیروز یه اس ام اس اومد برام که اگه کاربر نامحدود معرفی کنیم 7300 و اگه محدود معرفی کنیم 2000 تومنن تخفیف میدیم
واقعا داتکه چه ولخرجی کرده
قیمتارو دو برابر کرده تازه میگه 7000 تومن تخفیف میدیم
بخوره تو سرتون.واقعا خسته نباشن

من میدونستم تو چه جور ادمی هستی که نیومدم دیگه:31:
کی میگه من ترسیدم؟
فقط حسش نبود که روزجمعه اونم بعدظهر این همه راهو بیام و برگردم
من فقط 2 ساعت تو راه رفتو و برگشت میبودم تازه اگه ترافیک نبود

shahab_f
26-09-2009, 13:50
برای پرداخت اینترنتی به رمز CVV2 احتیاجه ، از کجا باید بیاریم ؟

SIMON137
26-09-2009, 14:15
دو رمز دارید
یکی که باید از بانک بگیرید
دیگری ، پشت کارت شما نوشته شده که 3 یا 4 رقم است.

A r c h i
28-09-2009, 11:25
سلام

مثل اینکه داتک ارزون شده؟؟ یا من تازه فهمیدم؟:31:

من همیشه 67700 سه ماه شارژ می کردم. این دفعه شد 61500 ..

فقط یک رمز می خواد که اونم پشت کارت نوشته شده.یک عدد سه رقمیه. چون چند وقته میشه با همه کارت ها پول داد، همون یک رمز اصلی کارت بسه

mostafaeshghi
28-09-2009, 11:31

البته نا گفته نمایند که باید خدمات اینترنتی کارتتان را با گرفتن پسورد دوم مخصوص پرداختهای اینترنتی با دشتگاههای خود پرداز فعال کرده باشید. و همانطور که دوستان عزیز فرمودند برای سی وی وی 2 هم باید از پشت کارت از آن مطلع شد.

mostafaeshghi
28-09-2009, 12:00
سلام

مثل اینکه داتک ارزون شده؟؟ یا من تازه فهمیدم؟:31:

من همیشه 67700 سه ماه شارژ می کردم. این دفعه شد 61500 ..

دقیقا من هم همینو میخواستم بگم :دی

برای من همیشه میشد 79 تومن این دفعه شد 73 ! :18:

بسی جای تعجب است :دی چه مهربون و ولخرج شده :دی

sms11
28-09-2009, 14:38
دقیقا من هم همینو میخواستم بگم :دی

برای من همیشه میشد 79 تومن این دفعه شد 73 ! :18:

بسی جای تعجب است :دی چه مهربون و ولخرج شده :دی

اخه 6 تومن هم شد ارزونی؟
یعنی داتک گرون نکرده و قیمتاش همون قبلیاس؟
مگه تو نگفتی که میخواد گرون بشه؟

mostafaeshghi
28-09-2009, 15:37
اخه 6 تومن هم شد ارزونی؟
یعنی داتک گرون نکرده و قیمتاش همون قبلیاس؟
مگه تو نگفتی که میخواد گرون بشه؟

باز تو عین طلکارها و شاکیها اومدی اینجا و حرف زدی !

من گفتم میگیم و باز هم خواهم گفت منبع موثق من همون اپراتور داتک بود که حالا فهمیدیم یا اشتباه گفته یا سیایست شرکت عوض شده .

تو این دوره زمونه هزار تومان هم هزارتومانه حالا اینکه 6 تومن کم شده :دی

sms11
28-09-2009, 20:50
باز تو عین طلکارها و شاکیها اومدی اینجا و حرف زدی !

من گفتم میگیم و باز هم خواهم گفت منبع موثق من همون اپراتور داتک بود که حالا فهمیدیم یا اشتباه گفته یا سیایست شرکت عوض شده .

راست میگم دیگه
اخه6000 تومن هم شد پول؟
از این همه ایی که میگیرن 6000 تومن هم تخفیف بدن که اتفاقی نمیوفته
اینما مسخرشو در اوردن.خب اگه میخوای گرون کنی عین بچه ادم گرون که ملت هم تکلیفشونو بدونن دیگه

zed2
28-09-2009, 21:54
خوب من راهنمای نصب مودم های ipw رو ویرایش کردم
امیدوارم مفید باشد

StormWielder
28-09-2009, 22:40
راست میگم دیگه
اخه6000 تومن هم شد پول؟
اینما مسخرشو در اوردن.خب اگه میخوای گرون کنی عین بچه ادم گرون که ملت هم تکلیفشونو بدونن دیگه

sms کوتاه بیا ! حالا چه اصراری داری که داتک قیمت هاش رو گرون کنه ! :31:

بد دوره زمونه ای شده واقعا ! D:

mostafaeshghi
28-09-2009, 23:06
راست میگم دیگه
اخه6000 تومن هم شد پول؟

بابا تو چرا نمیخوای این و درک کنی ! اینها یه طرحی دارند طرح زجر کش کردن محسن داتکی :دی

بابا بیخیال این شرکت و این تاپیک شو هم خودتو خلاص کن هم ما را :دی

بابا 6هزار تومان باور کن هنوز هم پولیه برای خودش :دی

من نمیدونم این محسن چه گیری به داتک داده ! من هم موندم!

در مورد زمونه که هر چی بگم کم گفتم ! باز هم دم داتک گرم :دی

sms11
29-09-2009, 15:44

من اصراری ندارم فقط تکلیفو مشخص کنه
اگه قراره که گرون بشه خوب اینکارو بکنه اگه هم که نمیخواد مارو سرکار نزاره

بابا تو چرا نمیخوای این و درک کنی ! اینها یه طرحی دارند طرح زجر کش کردن محسن داتکی :دی

بابا بیخیال این شرکت و این تاپیک شو هم خودتو خلاص کن هم ما را :دی

بابا 6هزار تومان باور کن هنوز هم پولیه برای خودش :دی

من نمیدونم این محسن چه گیری به داتک داده ! من هم موندم!

در مورد زمونه که هر چی بگم کم گفتم ! باز هم دم داتک گرم :دی
داتک طرح نداره این تویی که ملتو گذاشتی سرکار
برادر من توکه مطمئن نیستی چرا یه حرفی رو میزنی؟:31:
اره بابا مصطفی 6000 تومن هم پول زیادیه.باهاش میشه ماشین خرید ،خونتو عوض کنی و کلی کارای دیگه
تو شهر ما که باهاش ابنبات چوبی هم نمیشه خرید
اره والا داتک دمت گرم هم داره
واقعا دمش گرم با این امکاناتش:2::13:

mostafaeshghi
29-09-2009, 18:36
من اصراری ندارم فقط تکلیفو مشخص کنه
اگه قراره که گرون بشه خوب اینکارو بکنه اگه هم که نمیخواد مارو سرکار نزاره

داتک طرح نداره این تویی که ملتو گذاشتی سرکار
برادر من توکه مطمئن نیستی چرا یه حرفی رو میزنی؟:31:
اره بابا مصطفی 6000 تومن هم پول زیادیه.باهاش میشه ماشین خرید ،خونتو عوض کنی و کلی کارای دیگه
تو شهر ما که باهاش ابنبات چوبی هم نمیشه خرید
اره والا داتک دمت گرم هم داره
واقعا دمش گرم با این امکاناتش:2::13:

چرا بابا اصرار داری دیگه وگرنه تا الآن بیخیال شده بودی رفته بودی :دی

من که گفتم منبعم اپراتور داتک هست که خب کم موثق هم نیست خداییش ! حالا اون استباه گفته چی شده نمیدونم ...

نه نمیشه ماشین خرید و خونه خرید ! توقع بیجا آدم نباید داشته باشه!

ولی میتونی 10 نفر از رفیقاتو یکی یه بستنی مهمون کنی ! (حالا شما کجا زندگی میکنی که آبنبات هم بهت نمیدند با 6 هزار تومان الله اعلم ! )

امروز رفتم داتک! با قسمت "حامی مشتری" نشستم به بحث! خلاصه ی مباحث میشه اینها !

علت گرونیها اضافه کردن تجهیزات جدید و آپدیت کردن قبلیها و آوردن شیر 1 به 10 به شیر 1 به 4 !

دلیل گرونی : از مدیران اصلیباید بپرسید و بعیده کم بشه!

گرون شدن سرویس برای قدیمیها: فعلا همچنینی دستوری در کار نیست و حداقل تا آخر سال برای مشترکان قدیمی با همون قیمت قبلیه ! (ولی نفهمیدم چرا پس 6ماهه نمیشه تمدید کرد و فقط 3 ماهه داره)

گفت اون زمان ایمیلی از شما به ما نرسیده که من امروز دوباره اون نامه ی رسمی را براشون فرستادم.

سرعت بالای 128 به هیچ مشترک خانگی نمیدند و هر کی گرفته برد کرده! و هم اکنون یا باید روزنامه رسمی شرکت برد یا اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه باشید.

تمام ! :دی :5:

sms11
29-09-2009, 19:48
وقتی میگم مسخرن بعد میگی چرا میگی؟
اول میان به کاربرا سرعت بالای 128 میدن بعد یهو تصمیم میگیرن ندن
اول میگن گرون کردیم بعدا یهو میگن نه کی گفته گرون نمیشه(من مطمئنم دو روز دیگه هم باز میگن میخواد گرون بشه)

علت گرونیها اضافه کردن تجهیزات جدید و آپدیت کردن قبلیها و آوردن شیر 1 به 10 به شیر 1 به 4 !
اینو که .... زده.من دارم دانلود میکنم یهو ووسط دانلود اینترنتم قطع میشه.اگه قرار بود اینطوری باشه که نباید همچین اتفاقی بیوفته(لطفا بهانه مرکز مخابراتی نگیرید که هیچ ربطی نداره)

از مدیران اصلی باید بپرسید و بعیده کم بشه!
علتش کرم داشتن مدیر برای اذیت کردن کاربراش هست.علت دیگه ایی هم نداره(حیف که نمیشه کلمات دیگه رو بکار برد)

فعلا همچنینی دستوری در کار نیست و حداقل تا آخر سال برای مشترکان قدیمی با همون قیمت قبلیه !
اقا مصطفی هیچ کار اینا روی اصول نیست
اگه فردا صبح یهو حال کرد و گرون کرد زیاد نگران نشو.پس اگه میخوای تمدید کنی حتما همین فردا اقدام کن

mostafaeshghi
29-09-2009, 20:09
وقتی میگم مسخرن بعد میگی چرا میگی؟
اول میان به کاربرا سرعت بالای 128 میدن بعد یهو تصمیم میگیرن ندن
اول میگن گرون کردیم بعدا یهو میگن نه کی گفته گرون نمیشه(من مطمئنم دو روز دیگه هم باز میگن میخواد گرون بشه)

اینو که .... زده.من دارم دانلود میکنم یهو ووسط دانلود اینترنتم قطع میشه.اگه قرار بود اینطوری باشه که نباید همچین اتفاقی بیوفته(لطفا بهانه مرکز مخابراتی نگیرید که هیچ ربطی نداره)

علتش کرم داشتن مدیر برای اذیت کردن کاربراش هست.علت دیگه ایی هم نداره(حیف که نمیشه کلمات دیگه رو بکار برد)

اقا مصطفی هیچ کار اینا روی اصول نیست
اگه فردا صبح یهو حال کرد و گرون کرد زیاد نگران نشو.پس اگه میخوای تمدید کنی حتما همین فردا اقدام کن

بابا تو هم که بشین چرت و پرت بگوها ! خفن کینه شتری هستی ها! بابا دیگه در عقل را به روی خودت نبند.

این که اوایل 256 میدادند حالا نمیدند به خودشون مربوط نیست اینها که از خداشونه بیشتر از من و تو بگیرند دلیلش گیر 3 پیچ دادن مخابرات و بازرس به این قضیه است و خودشونم گفتند این محدودیت ماله مخابراته که خب عین روز روشنه.

خب خودت هم میدونی مشکل از مرکز مخابراتیته ولی خودتو لوس کردی ! باشه مکسل از داتکه ! الآن خیالت راحت شد ...

آخه تو سهامدار شرکتی تو میدری یا مدیریت بلدی که فحش میکشی. من نمیگم کار خوبی کردند ولی میگم اول تحقیق و بررسی بعد قضاوت و ناسزا گفتن ! آخه کدام مدیر احمقی برای اذیت کردن کاربر (نه خدایی دلیل مسخره را ببین) میاد قیمتها را گران کنه و چقدر از مشتریاش بپره چرا چون که دوست داره محسن و و بعضی از اکاربراشو اذیت کنه ....

من که تا 3 ماه دیگه تمدیددم و خیالم راحته و حالشو میبرم! تو یه جورایی خودازار و دگرازار شدی ! یا پاشو از این شرکت برو و در موردش نظر نده و اینقدر نباف به هم ! یا بمون و استفاده کن و بگو اقا منطقیه که میمونم یا رک راست بگو اقا من مرض دارم خودم را زجر بدم و خلاص .... !

ببخشید لحنم تنده ! دیگه خداوکیلی عصبانیم کردی سر این قضیه از بس حرفهای نامربوط و بیخود زدی (و مهمتر این که حرفت اصلا به عملت نمیخوره) !

rozbeh85
29-09-2009, 21:32
آقایون دعوا نکنید، ما شرکتمان اینترنت 2 مگ از شاتل داره، رسما دارن خیابان رو مغز ما آسفالت میکنند، تا وقتی هر چیزی رقابتی نشه همینه که هست، ما الان ماهی خدا تومان داریم میدیم تازه شاتل کلی افه هم واسمان میاد که ما اینیم و بینیم
الکی دعوا نکنید، همشان مثل همند و دزد

sms11
29-09-2009, 22:47
بابا تو هم که بشین چرت و پرت بگوها ! خفن کینه شتری هستی ها! بابا دیگه در عقل را به روی خودت نبند.

این که اوایل 256 میدادند حالا نمیدند به خودشون مربوط نیست اینها که از خداشونه بیشتر از من و تو بگیرند دلیلش گیر 3 پیچ دادن مخابرات و بازرس به این قضیه است و خودشونم گفتند این محدودیت ماله مخابراته که خب عین روز روشنه.

خب خودت هم میدونی مشکل از مرکز مخابراتیته ولی خودتو لوس کردی ! باشه مکسل از داتکه ! الآن خیالت راحت شد ...

آخه تو سهامدار شرکتی تو میدری یا مدیریت بلدی که فحش میکشی. من نمیگم کار خوبی کردند ولی میگم اول تحقیق و بررسی بعد قضاوت و ناسزا گفتن ! آخه کدام مدیر احمقی برای اذیت کردن کاربر (نه خدایی دلیل مسخره را ببین) میاد قیمتها را گران کنه و چقدر از مشتریاش بپره چرا چون که دوست داره محسن و و بعضی از اکاربراشو اذیت کنه ....

من که تا 3 ماه دیگه تمدیددم و خیالم راحته و حالشو میبرم! تو یه جورایی خودازار و دگرازار شدی ! یا پاشو از این شرکت برو و در موردش نظر نده و اینقدر نباف به هم ! یا بمون و استفاده کن و بگو اقا منطقیه که میمونم یا رک راست بگو اقا من مرض دارم خودم را زجر بدم و خلاص .... !

ببخشید لحنم تنده ! دیگه خداوکیلی عصبانیم کردی سر این قضیه از بس حرفهای نامربوط و بیخود زدی (و مهمتر این که حرفت اصلا به عملت نمیخوره) !

باشه مصطفی
اگه تو با حرف زدن من مشکلی داری من دیگه توی این تاپیک حرف نمیزنم
اما تو بازم نفهمیدی منظور من چیه
چشاتو بستی و میگی چون داتک داره ارزون میده پس نتیجه میگیرم که خوبه
اشکال نداره
من از این شرکت میرم که خیالت راحت بشه
اینجوری راحت میشی؟

mostafaeshghi
29-09-2009, 23:14
باشه مصطفی
اگه تو با حرف زدن من مشکلی داری من دیگه توی این تاپیک حرف نمیزنم
اما تو بازم نفهمیدی منظور من چیه
چشاتو بستی و میگی چون داتک داره ارزون میده پس نتیجه میگیرم که خوبه
اشکال نداره
من از این شرکت میرم که خیالت راحت بشه
اینجوری راحت میشی؟

نه محسن جون ! من خیلی واضح نتیجه ی کلامم را گفتم ! تو چند تا راه داری :

1- معتقدی داتک بده هم سرویش هم قیمتش یعنی سرویسش به قیمتش نمیارزه ----> باید تا الآن فسخ کرده باشی و با یه شرکت دیگه باشی.

2- شرکت خوبیه درسته سرویسهاشنوسان داره ولی به قیمتش میارزه ----> پس ادامه میدم و منطقی ایراد میگیرم ( نه همه طوره ایراد بگیرم بگم سرویس بد خدمات بد پشتیبانی بد قیمت بد ، یکی بخونه میگی تو یه چیزیت هست که باز هم از این شرکت سرویس میگیری)

3- شرکت خیلی خوبیه هم سرویسش هم خدماتش هم قیمتش همه چیش عالیه ----> ادامه میدم و تعریفشو میکنم نقاط ضعفشو میگم.

تو یه چیزی بین این 3 تایی. من از این اخلاق بدم میاد که با خودت هم رو راست نیستی. یه حرفی میزنی یه جور دیگه عمل میکنی. مرد و مردونه تو یکی از اون 3 مدل بالا قرار بگیر.

من هم باز میگم از اولش تو مدل سومی بودم و نقاط ضعفشو هم همه جا گفتم میگم و خواهم گفت. و تو این 1 سال و نیم به جرأت بگم شاید بیش از 2 هفته نبوده که من از این شرکت ناراضی باشم پس با خودم و بقیه رو راستم همه چیز را رک میگم مثل الآن:

من سرویس 256 نامحدود دارم منطقه مخابراتی 7تیر عالیه سرعتم در 98% مواقع روی 31 / 7 کیلوبایت هست نهایتا تا 30 پایین میاد تو اون 2% باقی ! قیمت هم دارم مثل 1 سال و نیم پیش حدود 27 تومان پرداخت میکنم .

دقت کنید: من با این اوصاف باید آدم دروغگو و احمقی باشم که بگم داتک بده. پس بازم میگم داتک دمت گرم !

ولی به موقعش انتقاد میکنم نقاط ضعفشو میگم و اگر به خاطر کنجکاوی خودم و شماها نبود اصلا امروز شرکت نمیرفتم.

خلاصه ی کلام : من ارادتمند همتونم هستم.:46:

hheadshoter
30-09-2009, 00:01
سلام !! من از 4-5 روز قبل از روز قدس سرعت اینترنتم کم شده !! با سرعت 256 . 20 KB داناود دارم !! پینگم توی بازی Counter-Strike شدیدا بالا رفته !! دوستان اگه یه راهنمایی بکنین ممنون میشم !!

sms11
30-09-2009, 00:17
نه محسن جون ! من خیلی واضح نتیجه ی کلامم را گفتم ! تو چند تا راه داری :

1- معتقدی داتک بده هم سرویش هم قیمتش یعنی سرویسش به قیمتش نمیارزه ----> باید تا الآن فسخ کرده باشی و با یه شرکت دیگه باشی.

2- شرکت خوبیه درسته سرویسهاشنوسان داره ولی به قیمتش میارزه ----> پس ادامه میدم و منطقی ایراد میگیرم ( نه همه طوره ایراد بگیرم بگم سرویس بد خدمات بد پشتیبانی بد قیمت بد ، یکی بخونه میگی تو یه چیزیت هست که باز هم از این شرکت سرویس میگیری)

3- شرکت خیلی خوبیه هم سرویسش هم خدماتش هم قیمتش همه چیش عالیه ----> ادامه میدم و تعریفشو میکنم نقاط ضعفشو میگم.

تو یه چیزی بین این 3 تایی. من از این اخلاق بدم میاد که با خودت هم رو راست نیستی. یه حرفی میزنی یه جور دیگه عمل میکنی. مرد و مردونه تو یکی از اون 3 مدل بالا قرار بگیر.

من هم باز میگم از اولش تو مدل سومی بودم و نقاط ضعفشو هم همه جا گفتم میگم و خواهم گفت. و تو این 1 سال و نیم به جرأت بگم شاید بیش از 2 هفته نبوده که من از این شرکت ناراضی باشم پس با خودم و بقیه رو راستم همه چیز را رک میگم مثل الآن:

من سرویس 256 نامحدود دارم منطقه مخابراتی 7تیر عالیه سرعتم در 98% مواقع روی 31 / 7 کیلوبایت هست نهایتا تا 30 پایین میاد تو اون 2% باقی ! قیمت هم دارم مثل 1 سال و نیم پیش حدود 27 تومان پرداخت میکنم .

دقت کنید: من با این اوصاف باید آدم دروغگو و احمقی باشم که بگم داتک بده. پس بازم میگم داتک دمت گرم !

ولی به موقعش انتقاد میکنم نقاط ضعفشو میگم و اگر به خاطر کنجکاوی خودم و شماها نبود اصلا امروز شرکت نمیرفتم.

خلاصه ی کلام : من ارادتمند همتونم هستم.:46:

اقا من بگم اشتباه میگم خوبه؟:13:
راضی میشی؟
بیخیال میشی؟

اقا من اشتباه کردم
داتک خیلی هم شرکت خوبیه
خیلی عالیه.اصلا بهتر از این نمیشه
اصلا باید تو خارج هم شعبه بزنه که خارجیام از این امکانات استفاده کنن
هرکی از داتک اینترنت نگیره حالش خوب نیست

راضی شدی؟:13:

mostafaeshghi
30-09-2009, 12:33
سلام !! من از 4-5 روز قبل از روز قدس سرعت اینترنتم کم شده !! با سرعت 256 . 20 KB داناود دارم !! پینگم توی بازی Counter-Strike شدیدا بالا رفته !! دوستان اگه یه راهنمایی بکنین ممنون میشم !!

با پشتیبانی تماس گرفتی ؟! چی گفتند ؟! اگر هم نگرفتی بگیر و پا پیچ شو . ممکنه بخواد با مسائلی مثل اینکه تلفن بی سیم دارید و اسپیلیتر مشکل داره بپیچونتت ولی گیر بده بگو نه میدونم مشکل از اینها نیست و قبلا هم نداشتم از این مشکلات تا برات پیگیری کنند دقیق.

در ضمن خیلی مواقع مشکلات مقطعی هستند.

zed2
06-10-2009, 20:50
از بس تاپیک ساختن که رفته صفحه دوم
جدیدا هم سرویس ها تو ipw قطع نمیشه و همچنان می شه بخش بانک و سایت داتک رو دسترسی داشت برای پرداخت ( قبلا فکر کنم برایadsl ای ها گذاشته بودن )

این سایت pingtest.net جالبه
راحت میشه د ترافیک تو مسیر ها رو تا حدودی از لحاظ پاسخگویی چک کرد.

zed2
12-10-2009, 15:35
بچه ها جدید مقدار PING داتک افزایش پیدا نکرده؟؟؟قبلا حول و حوش 500 بود برای من رفته بالای 800 یک مدتی هم هست اینجوری شده پایین نیومده....مشکل عمومیه تو کل سرویساش یا فقط باسه منه؟

nightmare
12-10-2009, 15:44
بچه ها جدید مقدار PING داتک افزایش پیدا نکرده؟؟؟قبلا حول و حوش 500 بود برای من رفته بالای 800 یک مدتی هم هست اینجوری شده پایین نیومده....مشکل عمومیه تو کل سرویساش یا فقط باسه منه؟

سلام . برای من الان مشکلی نداره . حدودا 200-300 هست .:10:

rozbeh85
12-10-2009, 20:21
بکس IPW دار، این سرویس شما سرعتش کم نشده؟
واسه من 3 روزه صبح ها دانلودم روی 600 بیته، خیلی روز بزنه میشه 7 کیلو!
میگن اثر این پارازیتاست روی سیگنال دریافتی تاثیر گذاشته، من همیشه دلتام بین 6 تا 8 بود، الان هر کاری میکنم بین منفی 1 و منفی 2 هست

zed2
13-10-2009, 12:31
سلام . برای من الان مشکلی نداره . حدودا 200-300 هست .:10:

پس احتمالا مشکل من تداخل امواج است...

هم پکت لاستم زیاده هم پینگم

بکس IPW دار، این سرویس شما سرعتش کم نشده؟
واسه من 3 روزه صبح ها دانلودم روی 600 بیته، خیلی روز بزنه میشه 7 کیلو!
میگن اثر این پارازیتاست روی سیگنال دریافتی تاثیر گذاشته، من همیشه دلتام بین 6 تا 8 بود، الان هر کاری میکنم بین منفی 1 و منفی 2 هست

شماره انتن رو چک کن ببین عوض نشده چون اینجور تغییر دلتا یا بخاطر ایجاد یک مانع اساسی است یا تغییر انتن تو مودم.
راستش من دو روزه خواستم صبح ها تست کنم هر دفعه مشکل پیش امد نشد فردا تست می کنم بهت نتیجه را می گم
در این مدت هم شما دستت رو دور انتن مودم ببر تا کلا سیگنال گم کنه و دوباره چک کنه اگر مشکل تغییر انتن باشه احتمالا حل میشه:46:

rozbeh85
13-10-2009, 14:21
نه، با همه آنتن ها همین مشکل رو داره، من الان سرعتم مثل دایل آپ شده

zed2
14-10-2009, 16:30
نه، با همه آنتن ها همین مشکل رو داره، من الان سرعتم مثل دایل آپ شده
با انتن من تا ساعت 9 صبح وضعیت عادیه و با لینک های معمولی میشه سرعت معمول رو گرفت بعد از ان فقط لینک های مستقیم سرعت بالا میدن و لینک های معمولی سرعتشون میاد پایین
وضعیت پینگت چطوره؟

rozbeh85
14-10-2009, 18:53
پینگم 432 هست، دلتام همش منفیه، قبلنا روی 8 یا 9 بود حالا همش منفی یه

sms11
15-10-2009, 09:28
جدیدا از اسپید تست، تست سرعت گرفتید؟
این مال امروز 5 شنبه هست

rozbeh85
15-10-2009, 12:31
به به، لذت میبرم از این سرعت کهکشانی...

SIMON137
15-10-2009, 13:39
واقعا آدم به عرش اعلا می رسه ، با این 512 :دی

sms11
15-10-2009, 13:52
اینم مال سرور کویت که ساعت 2 بعدظهر گرفتم

p3yman_xl
16-10-2009, 18:34
من یه مدت 512 داشتم... سرعت حداکثر روی 65 بود وبالاتر نمیرفت!
الان 128 IPW دارم...
این سرویس دهی حال من رو از هرچی خط فیبر نوریه به هم میزنه :2:.

چاره ای نیست.. شدیداً پیگیرم شاید اتفاقی افتاد و فیبر نوری هم ساپرت شد!.

alpha007
16-10-2009, 19:12
جدیدا از اسپید تست، تست سرعت گرفتید؟
این مال امروز 5 شنبه هست

شما از کدوم سرویس داتک استفاده میکنید؟
(نوع سرویس و سرعت دانلود)
آیا نوسان هم دارید یا در طول شبانه روز سرعتتون ثابته؟

sms11
16-10-2009, 21:38
من یه مدت 512 داشتم... سرعت حداکثر روی 65 بود وبالاتر نمیرفت!
الان 128 IPW دارم...
این سرویس دهی حال من رو از هرچی خط فیبر نوریه به هم میزنه :2:.

چاره ای نیست.. شدیداً پیگیرم شاید اتفاقی افتاد و فیبر نوری هم ساپرت شد!.
من از کسی طرفداری نمیکنم
اما حداکثر سرعت 512 ،64 هست و اینکه برای شما 65 میگرفته خیلی عالیه اما برای وایرلس خوب موضوع فرق میکنه و راست میگید سرعت وایرلس کمه درعین حال پولش هم بشدت زیاده

شما از کدوم سرویس داتک استفاده میکنید؟
(نوع سرویس و سرعت دانلود)
آیا نوسان هم دارید یا در طول شبانه روز سرعتتون ثابته؟
سرویس 512
سرعت دانلود معمولا روی 63.8 ثابت هست و گاهی اوقات به 65 هم رسیده
خیر سرعت من ثابت هست و نوسان ندارم
گاهی اوقات یه ایرادای کلی برای همه پیش میاد اما بیشتر مواقع سرعت همونی هست که گفتم

alpha007
16-10-2009, 23:48
سرویس 512 نامحدود با 512 حجمی سرعتهاشون یکیه یا فرق میکنن با همدیگه؟ مثلا اینی که شما میگید مال 512 حجمی باشه و سرعتتون 65 باشه ولی تو 512 نامحدود بالاتر / پایینتر باشه؟
از نظر نوسان هم که لطف کنید فرقهاشونو بگید. (اینکه نامحدود مثل حجمیه یا نه)
ممنون

alpha007
16-10-2009, 23:49
سرویس 512
سرعت دانلود معمولا روی 63.8 ثابت هست و گاهی اوقات به 65 هم رسیده
خیر سرعت من ثابت هست و نوسان ندارم
گاهی اوقات یه ایرادای کلی برای همه پیش میاد اما بیشتر مواقع سرعت همونی هست که گفتم

سرویس 512 نامحدود با 512 حجمی سرعتهاشون یکیه یا فرق میکنن با همدیگه؟ مثلا اینی که شما میگید مال 512 حجمی باشه و سرعتتون 65 باشه ولی تو 512 نامحدود بالاتر / پایینتر باشه؟
از نظر نوسان هم که لطف کنید فرقهاشونو بگید. (اینکه نا محدود مثل حجمیه یا نه)
ممنون

sms11
17-10-2009, 00:24
از نظر نوسان هم که لطف کنید فرقهاشونو بگید. (اینکه نا محدود مثل حجمیه یا نه)
ممنون

وقتی جفتشون 512 باشن چرا باید با هم فرق کنه؟
اگر ایراد از مرکز مخابراتیتون نباشه سرعت ها یکی هست
مال من نامحدود هست.حجمی نیست.من حجمی نداشتم که ببینم چطوریه ولی قاعدتا نباید خیلی با نامحدد از لحاظ سرعت و نوسان داشتن فرقی کنه
ضمن اینکه در حجمی این نوسان بشدت باید پایینتر از نامحدود باشه.چون میزان استفاده ایی که از شبکه میشه به مراتب کمتر از نامحدود هست.پس کندی سرعت باید به ندرت اتفاق بیوفته
البته گفتم من حجمی ندارم و حدس میزنم که اینجوری باشه و یکی از علل مهم نوسان یا کاهش سرعت مرکز مخابراتیتونه که از در این هم سهیمه

zed2
19-10-2009, 00:00
جالبه که داتک چند ماهی هست حجمی ارائه کرده ولی هنوز یک یوزر حجمی اینورا نیامده.....

rozbeh85 مشکل قدرت سیگنالت هنوز حل نشده؟؟؟

rozbeh85
19-10-2009, 11:12
امروز صبح سرعت دانلودم بدک نبود ولی هنوز دلتام منفیه

zed2
04-11-2009, 16:57
از بچه های داتک کسی مشکل اتصال با ssl ها رو داره؟من هر جا می خوام برم که با ssl پشتیبانی شده صفحاتش یا باز نمی شه یا نصفه باز میشه.

sms11
04-11-2009, 17:33
از بچه های داتک کسی مشکل اتصال با ssl ها رو داره؟من هر جا می خوام برم که با ssl پشتیبانی شده صفحاتش یا باز نمی شه یا نصفه باز میشه.

برای منم همینطوره
پس مشکل اینکه نمیتونم به سرورم وصل بشم بگو پس مال چی بوده؟
از صبح تاحالا من این مشکل رو دارم

SIMON137
04-11-2009, 20:10
بنده هم مشکل ssl دارم همی و بسی ...

rozbeh85
04-11-2009, 21:52
پورت 443 که واسه SSL هست رو بستن

rozbeh85
05-11-2009, 10:43
از وقتی این پارازیت جدیدا رو میفرستند IPW ما به کما رفته و دیگه برم نمیگرده
امروز زنگ زدم شاتل و از اونجا DSL گرفتم و تا آخر ماه فکر کنم رانژه و اینها طول بکشه
اینم آخر ماه میرم به داتک پس میدم
این یک سال و نیم خوب بود، ازشان راضی ام

sms11
05-11-2009, 10:44
یه عده دیگه دارن یه سری کارایی میکنن اونوقت ما باید این وسط ضررشو ببینیم:13:

SIMON137
05-11-2009, 11:04
من نمی تونم فلش هارو ببینم ، دلیلش چی هست ؟ با هیچ مرورگری برای من فایل های فلش نمایش داده نمیشه ....

farshad2002_2003
05-11-2009, 11:32
دلیلش 13 آبانه!!! flv , avi فعلآ پریده معلوم هم نیست کی درستش کنن:thumbsdow

SIMON137
05-11-2009, 11:53
اه ، ما هم شدیم مسخره اینا ، هر موقع دلشون می خواد هر کاری می کنن ... آخرشم سر ماه پول رو تمام و کمال میگیرن ، هزار تومن اینور اونور باشه ، قبول نمی کنن ، من چند ماه پیش باید 60 واریز می کردم ، 59 واریز کردم ، چون قبلش بهم گفته بودن 59 ، واسه خودشون کشیدن رو 60 بعد ، گفتن هزار تومن کمه وصل نمی کنم ، بر اون ..... لعنت !!! :2:

alpha007
05-11-2009, 21:29
اه ، ما هم شدیم مسخره اینا ، هر موقع دلشون می خواد هر کاری می کنن ... آخرشم سر ماه پول رو تمام و کمال میگیرن ، هزار تومن اینور اونور باشه ، قبول نمی کنن ، من چند ماه پیش باید 60 واریز می کردم ، 59 واریز کردم ، چون قبلش بهم گفته بودن 59 ، واسه خودشون کشیدن رو 60 بعد ، گفتن هزار تومن کمه وصل نمی کنم ، بر اون ..... لعنت !!! :2:
از سرویسهای داتک راضی هستی؟
من تو سایتش سرویسی که هزینه ش 60 تومان باشه ندیدم
میشه بگی از کدوم سرویس داتک استفاده میکنی؟
و اینکه سرعت دانلودش چقدر هست و نوسان هم میکنه یا نه؟
ممنون

SIMON137
05-11-2009, 22:12
از سرویسهای داتک راضی هستی؟
من تو سایتش سرویسی که هزینه ش 60 تومان باشه ندیدم
میشه بگی از کدوم سرویس داتک استفاده میکنی؟
و اینکه سرعت دانلودش چقدر هست و نوسان هم میکنه یا نه؟
ممنون
سلام
من مانده قبلی داشتم که شد 60 هزار تومان
، از سرویس 512 استفاده می کنم
تا قبل از عید امسال عالی بود سرعت عالی در همه زمان ها ، کلی فایل دانلود می کردم ولی ....،
از اون موقع به این ور سرعت نوسان داره ( زمانی بود که قانون اشتراکی بودن حداکثری 10 نفر رو برای ای دی اس ال تصویب کردن ) ، فقط شبا سرعت خوبه اونم بعضی موقع ها ، نهایت سرعت 62 تا 70 است ، ولی گویا مشتریان جدید این مشکلات رو ندارن
سرعت من به صورت عادی 20 و کمتر هست
از عید به اینور نتوستم با هیچ برنامه دانلودی فایل دانلود کنم و به همین خاطر از دانلود پیشفرض مرورگر استفاده می کنم.
موفق باشید ...
سوالی بود هستم در خدمتتون

StormWielder
05-11-2009, 22:24
سلام
تا قبل از عید امسال عالی بود سرعت عالی در همه زمان ها ، کلی فایل دانلود می کردم ولی ....،
از اون موقع به این ور سرعت نوسان داره ( زمانی بود که قانون اشتراکی بودن حداکثری 10 نفر رو برای ای دی اس ال تصویب کردن ) ، فقط شبا سرعت خوبه اونم بعضی موقع ها ، نهایت سرعت 62 تا 70 است ، ولی گویا مشتریان جدید این مشکلات رو ندارن
از عید به اینور نتوستم با هیچ برنامه دانلودی فایل دانلود کنم و به همین خاطر از دانلود پیشفرض مرورگر استفاده می کنم.
موفق باشید ...

برای چی از عید نتونستید با هیچ برنامه دانلودی فایل دانلود کنید ؟!!

با استفاده از Browser شک نکنید که نمیتونید از bandwidth که در اختیار دارید خوب استفاده کنید . به خصوص در روز که افتضاحه .

من پیشنهاد میکنم مشکل Download Manager رو حل کنید .

SIMON137
05-11-2009, 22:28
برای چی از عید نتونستید با هیچ برنامه دانلودی فایل دانلود کنید ؟!!

با استفاده از Browser شک نکنید که نمیتونید از bandwidth که در اختیار دارید خوب استفاده کنید . به خصوص در روز که افتضاحه .

من پیشنهاد میکنم مشکل Download Manager رو حل کنید .
نمی دونم چرا ...
با تعویض ویندوز هم مشکل رفع نشد ...
اونها هم هی از سرشون باز می کنن

milky way
05-11-2009, 22:28
دلیلش 13 آبانه!!! flv , avi فعلآ پریده معلوم هم نیست کی درستش کنن:thumbsdow
کلاً هیچ فیلمی نمیشه دانلود کرد WMV, Mov و...

milky way
05-11-2009, 22:32
ببینم این مشکل SSL و دانلود فیلم فقط برای داتک که نیست، هست؟

StormWielder
05-11-2009, 22:40
نمی دونم چرا ...

Firefox یک Add-on داره به اسم Down them all اگر اشتباه نکنم ، اون رو تست کنید شاید جواب داد ، در مورد سایر download manager ها هم پیشنهاد میکنم در انجمن اینترنت پیگیری کنید شاید دوستان باتجربه بتونن کمکتون کنن .

ببینم این مشکل SSL و دانلود فیلم فقط برای داتک که نیست، هست؟

معمولا وقتی از این کارا میکنن تمام ISP ها رو شامل میشه . مثلا من الان نمیتونم از email استفاده کنم ، آسیاتک رو هم چک کردم همین مشکل رو دارن .

alpha007
06-11-2009, 00:03
سلام
موفق باشید ...

والا راستشو بخواید من میخواستم isp ییم رو تغییر بدم بیام داتک
ولی با این اوصاف ظاهرا هیچ isp یی اون خدماتی رو که باید انجام بده نمیده
مثلا همین داتک
قیمت 512 و 256 نا محدودش خیلی زیاده.تا اونجایی که من یادمه چند ماه پیش سرویسهای حجمی داشت قیمتهاش معقولتر بود .انگار اینم دیده نمیخواد از رقیبهای دزدش عقب بمونه با خودش گفته منم مثل بقیه بیام کلاه ملت رو بر دارم کی به کیه!!!!!!
آخه 512 نا محدود 97 تومان؟ تازه با این سرعتی که شما میگید به 20 میرسه
راستش درباره مشترکهای جدیدی که فرمودید هم مطمئنم که هیچ فرقی بین قدیم و جدید نداره.پهنای باند قدیمی و جدید یکیه
نمیدونم این اوضاع تا کی میخواد ادامه داشته باشه خدا میدونه
انگار تغییر isp دیگه کار درستی نیست چون:
1.همشون مثل همن تقریبا
2.پول مفتی هست که اول کار میگیرن
اینقدر عرب عرب میگیم والا کار اونا از ما بهتر شده
سرعت نت تو امارات رو نگاه کنید اینجا رو نگاه کنید.....

راستی شما از 512 حجمی داتک استفاده میکنید یا نا محدودش؟
مثل اینکه سرعت دان هر دوش یکیه نه؟

alpha007
06-11-2009, 00:06
Firefox یک Add-on داره به اسم Down them all اگر اشتباه نکنم ، اون رو تست کنید شاید جواب داد ، در مورد سایر download manager ها هم پیشنهاد میکنم در انجمن اینترنت پیگیری کنید شاید دوستان باتجربه بتونن کمکتون کنن .

در مورد add on فایرفاکس هم باید بگم که ظاهرا پورتشو بستن
نمیشه وارد سایتش شد و چیزی دانلود کرد

milky way
06-11-2009, 00:09
نمی دونم چرا ...
آنتی ویروسی، چیزی نداره کسپری چیزی. من قبلاً همچین مشکلی با اینترنت سکیوریتی کسپر داشتم.

SIMON137
06-11-2009, 00:13
چرا اینترنت سکیورتی دارم ولی وقتی نداشتم هم همین وضع بود ...
یکی از دوستانم تازه گرفته بود ، سرعت دانلودش روی 30 بود ، 256 گرفته بود .
اسمش هم داریوش هست ، می تونی باهاش صحبت کنی

StormWielder
06-11-2009, 01:11
والا راستشو بخواید من میخواستم isp ییم رو تغییر بدم بیام داتک
ولی با این اوصاف ظاهرا هیچ isp یی اون خدماتی رو که باید انجام بده نمیده
مثلا همین داتک
قیمت 512 و 256 نا محدودش خیلی زیاده.تا اونجایی که من یادمه چند ماه پیش سرویسهای حجمی داشت قیمتهاش معقولتر بود .انگار اینم دیده نمیخواد از رقیبهای دزدش عقب بمونه با خودش گفته منم مثل بقیه بیام کلاه ملت رو بر دارم کی به کیه!!!!!!
آخه 512 نا محدود 97 تومان؟ تازه با این سرعتی که شما میگید به 20 میرسه
راستش درباره مشترکهای جدیدی که فرمودید هم مطمئنم که هیچ فرقی بین قدیم و جدید نداره.پهنای باند قدیمی و جدید یکیه
نمیدونم این اوضاع تا کی میخواد ادامه داشته باشه خدا میدونه
انگار تغییر isp دیگه کار درستی نیست چون:
1.همشون مثل همن تقریبا
2.پول مفتی هست که اول کار میگیرن
اینقدر عرب عرب میگیم والا کار اونا از ما بهتر شده
سرعت نت تو امارات رو نگاه کنید اینجا رو نگاه کنید.....

راستی شما از 512 حجمی داتک استفاده میکنید یا نا محدودش؟
مثل اینکه سرعت دان هر دوش یکیه نه؟

خوب نه تنها اراده ای بر افزایش کیفیت و دسترسی بهتر به اینترنت وجود نداره ، بلکه قصد بر اعمال محدودیت هر چه بیشتر هست . این اوضاع هم تا وقتی ادامه داره که ... بقیه اش خلاف قوانین انجمنه .

اون سرعتی که دوستمون گفتن به 20 میرسه ، بدون استفاده از Download Manager هست ، و برای تمام ISP ها هم در روز به همین شکل هست ( تا اونجایی که من اطلاع دارم )

در مورد add on فایرفاکس هم باید بگم که ظاهرا پورتشو بستن
نمیشه وارد سایتش شد و چیزی دانلود کرد

sms11
06-11-2009, 20:42
دوستان مثه اینکه پورت ssl ازاد شده
من رپیدشیرو امتحان کردم جواب داد
اما هنوز از فیلتر شکن مثه اینکه نمیشه استفاده کرد
در مورد دانلود منیجر هم من سال هاست که از IDM استفاده میکنم و بشدت ازش راضیم

zed2
09-11-2009, 16:57
ظاهرا حسابی این چند روزه همه با محدودیت خوش بودن.......:31:
بگذریم... مناسبت بعدی کی هست که باز بیان مسئله ایجاد کنن؟؟؟
پ ن :
جدیدا یک مشکل جدید هم پیدا کردم که هر چند وقت در محدوده زمانی یک تعداد از سایت ها برام غیر قایل دسترس میشه...هنوز علتش رو نفهمیدم

zed2
11-11-2009, 14:33
ظاهرا حسابی این چند روزه همه با محدودیت خوش بودن.......:31:
بگذریم... مناسبت بعدی کی هست که باز بیان مسئله ایجاد کنن؟؟؟
پ ن :
جدیدا یک مشکل جدید هم پیدا کردم که هر چند وقت در محدوده زمانی یک تعداد از سایت ها برام غیر قایل دسترس میشه...هنوز علتش رو نفهمیدم
کسی از بچه های داتک مشکل منو نداره؟؟؟

rozbeh85
11-11-2009, 15:07
من که این مشکل را ندارم

milky way
11-11-2009, 16:08
دوستان مثه اینکه پورت ssl ازاد شده
من رپیدشیرو امتحان کردم جواب داد
اما هنوز از فیلتر شکن مثه اینکه نمیشه استفاده کرد
در مورد دانلود منیجر هم من سال هاست که از IDM استفاده میکنم و بشدت ازش راضیم
برای من که Facebook رو باز نمیکنه، ببینم راهی وجود نداره بشه این فیس رو زمان لاگین بدون SSL وارد شد؟

sms11
11-11-2009, 16:43
کسی از بچه های داتک مشکل منو نداره؟؟؟
زد 2 جان من همچین مشکلی رو ندارم

برای من که Facebook رو باز نمیکنه، ببینم راهی وجود نداره بشه این فیس رو زمان لاگین بدون SSL وارد شد؟

فیس بوک که کلا قیلتره
حتی دانشگاه ها هم قیلتر کردن
فکر نمیکنم راهی برای اینکه شما میگی باشه
چون خود سایتا اینجوری مجبور میکنن کاربراشونو که به اکانتشون دسترسی داشته باشن

Ali_vdo
11-11-2009, 19:00
سلام
من هم به جمع داتک پیوستم
محدود - 3 گیگ در ماه ( تهران - مخابرات پیام نور )
اینا معمولا چند روزه وصل میکنن ؟
پسورد مودم با پسورد سایت فرق داره ؟

zed2
17-11-2009, 18:57
سلام
من هم به جمع داتک پیوستم
محدود - 3 گیگ در ماه ( تهران - مخابرات پیام نور )
اینا معمولا چند روزه وصل میکنن ؟
پسورد مودم با پسورد سایت فرق داره ؟
نمی دونم جواب گرفتی یا نه ولی باست می زارم:
معمولا همون اول کار تو یکی از فیش ها یوزر پس سایت رو می زارن .اگر تو برگه هات نبود زنگ بزن پشتیبانی یوزر پس رو بگیر

Ali_vdo
18-11-2009, 17:36
امروز وصل شد
اما یوزر پس پشتیبانی رو میزنم جواب نمیده
ایسوس 602 دارم
تنظیم خاصی که نداره ؟ ip ؟
ویمدوز 7 دارم

mehraboun1985
18-11-2009, 23:43
میشه یه نفر یه لطفی کته به من بگه فرق این 1به 10 و 1 به 4 توی چیه که انقدر قیمتشون متفاوته.

بعد هم اگه کسی سرویس 256 نامحدود داره به من بگه سرعتش چجوریه. نه اینکه من ناراضی باشما! کلا خواستم بدونم
من از تورنت با 24-25 (نهایت تا 27) دانلود میکنم.مستقیم هم با 30تا. این پایینم مال تستیه که الان گرفتم البته نسبت به همیشه عددهاش بالاتره (معمولا روی 21 و 13 و پینگ 650-700 هستش) حالا شما که متخصصید بگید باید خوشحال باشم و کلاهمو بندازم بالا یا یه قکر سرویس دیگه ای باشم؟

mostafaeshghi
19-11-2009, 00:29
میشه یه نفر یه لطفی کته به من بگه فرق این 1به 10 و 1 به 4 توی چیه که انقدر قیمتشون متفاوته.

بعد هم اگه کسی سرویس 256 نامحدود داره به من بگه سرعتش چجوریه. نه اینکه من ناراضی باشما! کلا خواستم بدونم
من از تورنت با 24-25 (نهایت تا 27) دانلود میکنم.مستقیم هم با 30تا. این پایینم مال تستیه که الان گرفتم البته نسبت به همیشه عددهاش بالاتره (معمولا روی 21 و 13 و پینگ 650-700 هستش) حالا شما که متخصصید بگید باید خوشحال باشم و کلاهمو بندازم بالا یا یه قکر سرویس دیگه ای باشم؟

سلام

اون 1 به 4 و 1 به 1- بحث کاملا تخصصی میطلبه که جاش اینجا نیست! ولی اگر خیلی واجبه بگید توضیح بدم ! ولی تقریبا حرف اضافه است. چون اونقدر تقاضا پایین هست که با 1 به 10 هم مشکل پیش نمیاد.

سرعتتون تقریبا عالیه ! من مستقیم 31.7 کیلو بایت در ثانیه میگیرم که این اغیده آلترین وضعیته برای من ! تورنت را امتحان نرکدم ولی قاعدتا نباید مشکلی باشه و بستگی به سید و پیر و لیچ داره !

پس کلاهتونو بندازید بالا مخصوصا اگر که از مشترکان قدیمی هستید و قیمت قدیم را میپردازید !

lord_alone_dark
19-11-2009, 00:31
سرعت تورنتت خوبه پینگ هم بد نیست اما جالب هم نیست ماله من هم بالا پایین زیاد داره

rozbeh85
20-11-2009, 08:58
خب رفقا ما بعد از 15 ماه کوچ کردیم به شاتل، IPW را دادیم یه بنده خدایی بره حالش رو ببره
من که تو این مدت ازش راضی بودم

zed2
22-11-2009, 21:04
امروز وصل شد
اما یوزر پس پشتیبانی رو میزنم جواب نمیده
ایسوس 602 دارم
تنظیم خاصی که نداره ؟ ip ؟
ویمدوز 7 دارم

اگر نمی تونی وارد سایت بشی به پشتیبانی زنگ بزن مشکل رو بگو که بررسی کنن( پسورد سایت ربطی به روتر ADSL نداره )

خب رفقا ما بعد از 15 ماه کوچ کردیم به شاتل، IPW را دادیم یه بنده خدایی بره حالش رو ببره
من که تو این مدت ازش راضی بودم
دوست ندارم :19:منو تو IPW دار ها تنها گذاشتی رفتی بی وفا:41:این است رسم رفاقت...
حالا کدوم سرویس شاتل رو گرفتی؟

rozbeh85
22-11-2009, 21:29
ART4 روگرفتم

shahab_f
25-11-2009, 22:42
توی این پرداخت الکترونیکی ، تاریخ انقضای کارت رو چی باید بزنیم ؟

rozbeh85
25-11-2009, 22:56
توی این پرداخت الکترونیکی ، تاریخ انقضای کارت رو چی باید بزنیم ؟

روی خود کارتت حک شده مثلا 90/05

----------------------------------------
امروز رفتم IPW رو پس دادم و خلاص.

mostafaeshghi
26-11-2009, 00:55
روی خود کارتت حک شده مثلا 90/05

----------------------------------------
امروز رفتم IPW رو پس دادم و خلاص.

بله ولی روی خیلی از کارتهای بانکها حک نشده. مثل کارتهای بانک ملی و ...

دراین صورت ماه را 01 و سال را 99 درج کنید.

shahramcat
28-11-2009, 12:42
سلام

من 1 سال و چندماهی هست که از این داتک سرویس دارم ..... میخام نامحدود رو بکنم حجمی ! کسی خبر داره میکنن یا نه ؟

منطقه کلانتری 8878

zed2
28-11-2009, 15:22
سلام

من 1 سال و چندماهی هست که از این داتک سرویس دارم ..... میخام نامحدود رو بکنم حجمی ! کسی خبر داره میکنن یا نه ؟

منطقه کلانتری 8878
شدنش با بخش فروش زنگ می زنی و انجام می دن ولی یادت باشه اگر بخوای بعدا برگردی با قیمت های جدید احتمال داره بدون محدودیت حجمی رو بهت بدن ها......

ChaoticHead
29-11-2009, 08:58

خوب این سرعتها مال چه ساعتیه؟ من که از 8 صبح تورنتم می ره روی 3و 4 تا 7 شب که دوباره می شه همین 27 و 28.

zed2
29-11-2009, 20:14
خوب این سرعتها مال چه ساعتیه؟ من که از 8 صبح تورنتم می ره روی 3و 4 تا 7 شب که دوباره می شه همین 27 و 28.
این حالت طبعیه تو روز های عادی چون نمی خوان ترافیک زیاد باشه تو ساعات معمولی محدود می کنن
پ ن
ساعت رو به gmt نوشته .

shahramcat
01-12-2009, 16:15
شدنش با بخش فروش زنگ می زنی و انجام می دن ولی یادت باشه اگر بخوای بعدا برگردی با قیمت های جدید احتمال داره بدون محدودیت حجمی رو بهت بدن ها......

آقا ممنون .....

مگه قیمتها میخاد تغییر کنه !؟

ChaoticHead
01-12-2009, 16:46
آقا ممنون .....

مگه قیمتها میخاد تغییر کنه !؟
قیمتها خیلی وقته تغییر کرده. من دارم برای 256 نامحدود ماهی 26 تومن می دم ولی جدیدا مثل اینکه 50 تومن میدن!:18:

shahramcat
05-12-2009, 11:49
سلام

میشه مقدار رسیو کلی رو از جایی دید ؟ منظورم اینکه مثلا میخام بدونم من تو این 1 سال که از این داتک سرویس گرفتم تا حالا چقدر رسیو داشتم ؟!

ممنون