PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

Alijo0on
08-04-2012, 01:12
اقا شما هم مثه ما این داتک رو شوهر بدین بیاین پارس بگیرین انصافا خیلی بهتره :46:
شبا دیگه مثه سابق نیست ولی بدم نیست یکی دو گیگ میده.

256 2 گیگ ماهی 9 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا امشب به طرز عجیبی داغون شده سرعتم 17 اینطوراس :|
اول فک کردم فیشینگ اینا دارم میشم و سرعتمو هکر آورده پایین اما بعده ریستارت و... تقریبا مطمئنا ایراد از پارس آنلاینه فک کنم
البته اینم بگم من 128 دارم 4 گیگ از پارس آنلاین که فک کنم چش خورده چون شبا قبل حداقل 1.5 گیگ داشتم شبانه !! اما الان سرعت خیلی محسوس شده
نکنه ماهی ککوسه ایی چیزی داره جیش میکنه رو کابل اینترنت ایران دوباره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliROCK
16-04-2012, 15:28
گوگل دقایقی پیش برای چند دقیقه فیلتر شد
ادیت:
دوباره فیلتر شد:31::27::27:

shahab_f
22-04-2012, 11:59
دوستان از اونجایی که بنده برای ادامه تحصیل قصد عزامت دارم، میخواستم یه اینترنتی بگیرم که حجم زیادی نداشته باشه، بلکه به جاش سرعت بالا داشته باشه تا با خانواده اسکایپ کنم، (چون اگه من نباشم، غیر از این که کاری با نت ندارند) از اونجایی که داتک این خصوصیات رو نداره، میخوام بعد از 5 سال مهاجرت کنم به یه ISP دیگه. شما پیشنهادتون چیه؟ (هدف:سرعت بالا با قیمت معقول (که یعنی حجم پایین))
خودم گفتم برم مبین نت که مزایای وایمکس هم داشته باشیم، چون خط ام کمی نویز داره. و در ضمن داتک 10 روز طول میده خط رو آزاد کنه.
ps: تاپیک مبین نت رو نگاه کردم، ظاهرا راضی نیستند از سرویس

Alijo0on
22-04-2012, 12:45
دوستان از اونجایی که بنده برای ادامه تحصیل قصد عزامت دارم، میخواستم یه اینترنتی بگیرم که حجم زیادی نداشته باشه، بلکه به جاش سرعت بالا داشته باشه تا با خانواده اسکایپ کنم، (چون اگه من نباشم، غیر از این که کاری با نت ندارند) از اونجایی که داتک این خصوصیات رو نداره، میخوام بعد از 5 سال مهاجرت کنم به یه ISP دیگه. شما پیشنهادتون چیه؟ (هدف:سرعت بالا با قیمت معقول (که یعنی حجم پایین))
خودم گفتم برم مبین نت که مزایای وایمکس هم داشته باشیم، چون خط ام کمی نویز داره. و در ضمن داتک 10 روز طول میده خط رو آزاد کنه.

2 گیگ هایه پارس آنلاین بدک نیستن
256-128 یه قیمتن
512 هم 2-3 هزار تومن گرونتره اما انصافا چون از اولین ISP ها هست سرعت روزانه اش به حد قابل توجهی بالا و خوبه ...

nimakh
22-04-2012, 12:59

اسکایپ که بسته است ولی oovoo و یاهو و بقیه برنامه ها با 512 جواب میده نگران نباش

shahab_f
22-04-2012, 13:51
اسکایپ که بسته است ولی oovoo و یاهو و بقیه برنامه ها با 512 جواب میده نگران نباش
من الان سرویس 128 ماهی 9 گیگ دارم. 512 ماهی 3 گیگ 20 تومنه، اما تو منطقه ما فقط سرویس های 9 گیگ میده که 512 اش ماهی 40 تومنه.
برای همین میخواستم برم ISP که بشه حجم ماهیانه 1-3 گیگ ازش گرفت که ارزونتر دراد.

ashi-khan
22-04-2012, 13:59
بچه ها دوستی هست که از مرکز آیت سرویس داشته باشه؟
سرعت روزانه چطور هستش؟
قطعی و وصلی هاش چقدر هست؟
سرعت دانلود شب چطوره؟ از این سیاستهای مسخره محدود کردن شبانه ندارن که؟

LoveLIfe
25-04-2012, 12:19
داتک تلکام » اطلاعات کسانی که کوشیده اند تا موانع ایجاد شده توسط جمهوری اسلامی در اینترنت را دور بزنند، در اختیار مقام های دولتی قرار داده است.«داتک تلکام» طی دو سال گذشته تجهیزات و فناوری لازم برای کنترل و مانیتور کردن کاربران اینترنت، سرویس های ایمیل رایج و ردیابی فعالیت ها در ایران را فراهم کرده است. داتک تلکام در صدد است تا از طریق برنامه ریزی خاصی تجهیزات لازم برای رهگیری مکالمات تلفنی و فعالیت های اینترنتی را خریداری کند

Boushvek
25-04-2012, 12:39
داتک هم که تو زرد از آب دراومد... به حدی که دولت آمریکا هم بخاطر ندید گرفتن اطلاعات خصوصی شما و دادن اطلاعاتتون به نهادهای امنیتی و سرکوب آزادی بیان تحریمش کرد! شما هم تحریمش کنید

hossein_0907
25-04-2012, 12:41
سلام دوستان

به نظر شما داتک هم مثل چندتا شرکت دیگه که چندوقته ترافیک کاربراشون را میدزده ، نشده؟

از اول عید تا حالا مصرف من هیچ فرقی نکرده ولی تا حالا 4 گیگ ترافیک اضافه خریدم و به این موضوع شک کردم تا اینکه ا روز که هیچ کس خونه نبود و از اینترنت استفاده نشده بود شبش که اومدم خونه و ترافیک را چک کردم دیدم 150 مگ نسبت به شب قبل کم شده!!!

به چندتا از دوستام هم که گفتم برای اونا هم پیش اومده بود که البته اونا از پارس آنلاین ، شاتل و صبا سرویس دارند

حالا میخواستم بدونم برای دوستانی که سرویس داتک ( ترجیحا اصفهان که همون پرنیان نت میشه ) دارند این مشکل به وجود اومده یا نه؟

ممنون

͏ Mehran ͏
25-04-2012, 14:16
سلام دوستان

به نظر شما داتک هم مثل چندتا شرکت دیگه که چندوقته ترافیک کاربراشون را میدزده ، نشده؟

از اول عید تا حالا مصرف من هیچ فرقی نکرده ولی تا حالا 4 گیگ ترافیک اضافه خریدم و به این موضوع شک کردم تا اینکه ا روز که هیچ کس خونه نبود و از اینترنت استفاده نشده بود شبش که اومدم خونه و ترافیک را چک کردم دیدم 150 مگ نسبت به شب قبل کم شده!!!

به چندتا از دوستام هم که گفتم برای اونا هم پیش اومده بود که البته اونا از پارس آنلاین ، شاتل و صبا سرویس دارند

حالا میخواستم بدونم برای دوستانی که سرویس داتک ( ترجیحا اصفهان که همون پرنیان نت میشه ) دارند این مشکل به وجود اومده یا نه؟

ممنون
شرکتی که خصوصی ترین اطلاعات کاربران رو میدزده و بدون اجازه به نهاد ها میده و خیلی آدم فروش تشریف داره شما توقع داری حجم دزدی نکنه ؟! :27:

sdfssdfs
26-04-2012, 17:42
سلام بچه ها من محدود 128 دارم منطقه ایت تهران
میخوام بپرسم لین سرویس نامحدود 1 به 10 که انقد ارزونه سرعتش چهجوریاس
وضعیت فعلی من :

Howard24
26-04-2012, 21:38
سلام بچه ها من محدود 128 دارم منطقه ایت تهران
میخوام بپرسم لین سرویس نامحدود 1 به 10 که انقد ارزونه سرعتش چهجوریاس
وضعیت فعلی من :

اونطور که من شنیدم روی نصف سرعت اسمی میبندن، مثلا 512 رو روی 256 میبندن !

amirbrad
01-05-2012, 23:35
سلام دوستان

ممنون
دقیقا چند وقتی هستش بد جور میدوزده. یه دفعه میبینم 1 گیگ کم کرده!!!!!!!!!!!!!!!

zeus_1
14-05-2012, 01:53
دوستان من یه مشکلی دارم
من اینترنت 512 حجمی داتک دارم
تا همین چند وقت پیش، شب ها (1تا7) راحت تورنت میذاشتم برای دانلود
ولی الان دقیقا سر ساعت 1:05 دقیقه یه دفعه سرعت تورنت افت می کنه و دیگه نمیره بالا
خواستم ببینم این مشکل رو فقط من دارم یا بقیه هم این مشکل رو دارن؟

AliROCK
14-05-2012, 15:00
والله تورنت من که کلا داغونه:31:

parsaskyrim
23-05-2012, 08:57
سلام به همگی دوستان . من قصد گرفتن سرویس ADSL داشتم ولی وقتی که به پارس انلاین برای دریافت سرویس زنگ زدیم گفتن که کابل های تلفن شما انشعابی هستش و نمیشه برای ADSL گرفت .
به مخابرات هم که برات تعویض سیم زنگ زدیم پیچوندن:d
حالا میخواستم بدونم که وایمکس داتک خوب هستش؟؟ پینگش چطوره؟ برای بازی انلاین با ایکس باکس به درد میخوره؟ من این سرویس رو میخوام بگیرم:
وایمکس داتک . سرعت 512/256 . حجم اولیه 3 گیگ .
من زیاد دانلود نمیکنم . فقط میخوام برای سه ماه بگیرم که بازی انلاین کنمو ... . این سرویس خوبه؟؟
سرویس داتک بهتره یا مبین نت؟؟ بهترین سرویس دهنده وایمکس برای بازی انلاین که پینگش کم باشه کدومهه؟ ممنون میشم اگر جوابمو بدید

zeus_1
23-05-2012, 12:17
سلام به همگی دوستان . من قصد گرفتن سرویس ADSL داشتم ولی وقتی که به پارس انلاین برای دریافت سرویس زنگ زدیم گفتن که کابل های تلفن شما انشعابی هستش و نمیشه برای ADSL گرفت .
به مخابرات هم که برات تعویض سیم زنگ زدیم پیچوندن:d
حالا میخواستم بدونم که وایمکس داتک خوب هستش؟؟ پینگش چطوره؟ برای بازی انلاین با ایکس باکس به درد میخوره؟ من این سرویس رو میخوام بگیرم:
وایمکس داتک . سرعت 512/256 . حجم اولیه 3 گیگ .
من زیاد دانلود نمیکنم . فقط میخوام برای سه ماه بگیرم که بازی انلاین کنمو ... . این سرویس خوبه؟؟
سرویس داتک بهتره یا مبین نت؟؟ بهترین سرویس دهنده وایمکس برای بازی انلاین که پینگش کم باشه کدومهه؟ ممنون میشم اگر جوابمو بدید

راستش من خیلی با وایمکس داتک آشنا نیستم، ولی چند تا توصیه ی کلی می تونم بهت بکنم
اگر می خوای بازی آنلاین بکنی، به نطرم سرویس نا محدود بگیری بهتره. چون send/recive که موقع بازی داری، اونقدری که فکر می کنی کم نیست و همین باعث می شه خیلی زود حجمت تموم بشه. شما اگه حجم 3 گیگ در ماه بگیری، یعنی روزی 100 مگ... من که فقط وبگردی می کنم، با کلی صرفه جویی ، روزی 200 مگ مصرف دارم

وایمکس مبین نت به هیچ وجه نگیر. چون موقع پشتیبانی خیلی ضعیف هستن و کلا نوسان سرعت زیاد داره. کلا فقط براشون مهم اینه که باهات قرار داد ببندن، پول رو بگیرن، بعدش دیگه ولت می کنن به حال خودت

مودم USB از این کوچیک ها به هیچ وجه نگیر. چون آنت دهیش به شدت ضعیفه و در برخی مناطق اصلا آنتن نمیده. از همین مودم ایستاده ها بگیر، داخل کیف هم جا می شه

و در آخر... اگه آشنایی، پارتی، چیزی داری.یا مثلا استاد دانشگاه تویه فامیل دارید .. برو مخابرات یه نامه از طرف اون به رییس مرکز مخابراتتون بنویس و بگو برای کار و تحقیق و اینجور حرفا به اینترنت نیاز دارم و درخواست بده خطتون رو از حالت PCM خارج کنن، و همون ADSL رو بگیر.

parsaskyrim
23-05-2012, 21:22
سلامی دوباره . ممنون از راهنمایی هاتون .
انگار از شانسه بده ما کله کوچه مون انشعابی هستش . چندبارم زنگ زدیم ولی هی مارو سرکار گذاشتن . پس من با حجم 10 گیگ بگیرم خوبه دیگه:d

zeus_1
23-05-2012, 21:34
سلامی دوباره . ممنون از راهنمایی هاتون .
انگار از شانسه بده ما کله کوچه مون انشعابی هستش . چندبارم زنگ زدیم ولی هی مارو سرکار گذاشتن . پس من با حجم 10 گیگ بگیرم خوبه دیگه:d
یه حساب بکن ببین اگه 3 گیگ بگیری و بعدا تا 10 گیگ تمدید کنی، چه قدر هزینه ات بیشتر می شه نسبت به اینکه از همون اول 10 گیگ بگیری
اگه دیدی خیلی فرق نمی کنه، همون 3 گیگ رو بگیر و هر وقت حجم کم آوردی ، حجمت رو اضافه کن
اینجوری بهتر دستت میاد در ماه چه قدر مصرف داری
ولی چیزی که مسلمه اینه که 3 گیگ میاد... حالا اینکه به 10 برسه رو دیگه نمی دونم :46:

personal
27-05-2012, 14:42
سلام بچه ها من چند شبه که سرعت دانلود شبانم افت کرده اما برای یه تک فایل و وقتی چندتا رو با هم میذارم بهتر میشه ... اما اینجوری یا بد دانلود میشه یا دیر چون فایلام حجیمه ...کسی کیدونه مشکل از کجاست؟ آخه چون با چندتا به پهنای باندم میرسم فکر نکنم از سرویس اینترنتم باشه اما کسی میدونه بهم بگه از سیستممه از کجاست...؟ در ضمن من پرنیان نت دارم

LordMMD
28-05-2012, 20:08
چرا مثلا سرعت آپلود رو نصف کردن ؟؟؟؟؟

rohamt
30-05-2012, 20:43
سلام من 512 حجمی دارم downstream من روی 606 بسته شده می خوام بدونم ماله شما چقدره؟

Pouya-HP
30-05-2012, 23:55
in sherkat tu list tahri***m haye amricas!!!!!

dvb_hamed
31-05-2012, 16:01
من هم 512 ماهی 3 گیگ
سرعت دانلود 120 آپلود 50

amaranth_silent
04-06-2012, 15:49
سلام دوستان بنده یه گوشی سامسونگ گالکسی نوت دارم میخواستم بدونم با این سرویس میتونم همهجا اینترنت داشته باشم چطوری باید تهیش کنم سرعتش راضی کنندس؟هزینش چقدره و آیا تایمای رایگان واسه دانلود داره؟؟؟؟ ممنون

shahab_f
06-06-2012, 22:16
دوستان من یکم به مصرف حجمم مشکوک شدم، بنابراین الان حجم مصرفی رو چک کردم، بعد وایرلس رو قطع کردم و مطلقا هیچ دستگاهی به نت وصل نبود و بعد از نیم ساعت، 20 مگ کم شد. حالا یا توهمه منه، یا از داتکه (به نظر من که ISP نیست معمولا، اما تو تاپیک های سایر این فروم از این ادعا ها زیاده) و یا یکی پسورد وایرلسم رو داره و استفاده میکنه.
نظر شما چیه؟
پس ورد وایرلس رو میشه هـک کرد؟ چون من به کسی نگفتم

zeus_1
07-06-2012, 00:24
دوستان من یکم به مصرف حجمم مشکوک شدم، بنابراین الان حجم مصرفی رو چک کردم، بعد وایرلس رو قطع کردم و مطلقا هیچ دستگاهی به نت وصل نبود و بعد از نیم ساعت، 20 مگ کم شد. حالا یا توهمه منه، یا از داتکه (به نظر من که ISP نیست معمولا، اما تو تاپیک های سایر این فروم از این ادعا ها زیاده) و یا یکی پسورد وایرلسم رو داره و استفاده میکنه.نظر شما چیه؟پس ورد وایرلس رو میشه هـک کرد؟ چون من به کسی نگفتم
یک نکته ای رو مد نظر داشته باش ، اطلاعاتی که داخل سایت نشونت میده، لحظه ای نیست. معمولا هر چند دقیقه یکبار به روز رسانی می شه.
پس اگه می خوای چک کنی، چند دقیقه کلا از اینترنت استفاده نکن، بعد داخل سایت ببین چه قدر حجم داری و مودم رو کامل خاموش کن و یکی دوساعت دیگه دوباره ببین چه قدر حجم داری

یه کار دیگه هم بکن.این برنامه رو نصب کن و زمانی که وایرلس روشنه، چک کن ببین چه دستگاه هایی به شبکه وایرلس وصل هستن. اگه به غیر از مودم و خودت دستگاه دیگه ای بود، یعنی کسی داره استفاده می کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعضی)

گاهی بعضی برنامه ها از نت استفاده می کنن و تو اصلا متوجه نمی شی. برای کنترل و محدود کردن و کلی کار دیگه، می تونی برنامه Netlimiter رو نصب کنی. یه سرچ بدی داخل سایت های دانلود فارسی کرک شده اش رو پیدا می کنی.
یه ورژن Free هم داره داخل خود سایتش که فقط بهت نشون میده چه برنامه هایی و با چه سرعتی دارن از شبکه استفاده می کنن و اجازه محدود کردن بهت نمیده. اون رو هم می تونی نصب کنی.

آپدیت ویندوز رو هم از حالت اتوماتیک خارج کن .

کلا وقتی اینترنت حجمی داری استفاده می کنی، باید حواست باشه الکی حجمت هدر نره

AliROCK
11-06-2012, 14:35
چند روزه پینگ رفته بالا packet lost هم داره باسه شماها هم همین طوریه؟:31::34:
تو تقویم هم که خبری نیست که بگی یحتمل برای اونه:31:

Mr saeed
11-06-2012, 18:43
سلام

بچه ها داتک آپلود چطوری هست ؟ می خوام دو مگ بگیرم cra فقط برای آپلود کسی داره یک راهنمایی کنه حدود 80-90 تا سرعت آپلود می خوام شنیدم سرعت آپلود خوبی داره .

ahmadrmt
12-06-2012, 17:06
باسلام

می خواستم بدونم سرعت دانلود برای سرویس 128 حجمی چنده ؟

همچنین سرعت دانلود سرویس های نامحدود داتک 128 چنده ؟

باتشکر

shahab_f
12-06-2012, 17:37
باسلام

می خواستم بدونم سرعت دانلود برای سرویس 128 حجمی چنده ؟

همچنین سرعت دانلود سرویس های نامحدود داتک 128 چنده ؟

باتشکر
داتک سرعت سرویس های حجمیش رو 2 برابر ِاسم سرویس میبنده، یعنی 128 حجمی، سرعت دانلودی برابر با 256 کیلوبیت بر ثانیه (حدود 60 کیلوبایت در ثانیه) داره. سرعت های نامحدودش هم تا اون موقع که من داشتم، دقیقا به اندازه ی اسمش، یعنی 128 همون 15-15 کیلوبایت در ثانیه

DaRiOuShJh
12-06-2012, 17:44
البته سرویس نامحدود یک به ده ها روی نصف بسته میشه سرعتشون

mnime
13-06-2012, 00:46
سلام الان 2، 3 روزی هست افتضاح شده این داتک، نمیدونم مشکل منه یا همه این مشکل رو دارن؟ پر از Timeout و Packet Lost و هر 2، 3 ساعت هم DC میده. شب یه چیزی میذارم واسه دانلود صبح پامیشم میبینم همون 20 دقیقه بعدش DC داده بوده!! من 256 نامحدود دارم تا حالا اینجوری نشده بود، دیگه اینقدر داره اذیت می کنه این چند وقته میخوام عوض کنم، خیلی بد شده داتک!!! به قیمت بالاش نمی ارزه.
همه این مشکل رو دارن یا فقط منم؟

AliROCK
13-06-2012, 14:29
باسه منم همین طوریه
2:20 صبح packet lost 23% بعد از 5 دقیقه احسنت بر تولید ملی!

panther99
16-06-2012, 15:39
آقا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید :
من از یه ISP نسبتا معروف در حال حاضر اینترنت میگیرم . سرعتش بد نیست ! ولی در عوض از ترافیکم میدزده . میدونم که میدزده . بطوریکه ماهانه 2 گیگ ترافیک دارم و بدون دانلود خاص در حالی که هنوز یک هفته دارم تا سر ماه 300 مگابایت مونده برام . شک ندارم حداقل 600 مگابایتم رو دزدیده !!!!
میخوام بدونم داتک هم همینطوره ؟؟؟؟؟ سرعت دانلود خوبه ؟؟؟ افت سرعت دارید ؟؟؟ در چه حد ؟؟؟ سرویساش شبانه رایگان داره یا نه ؟؟؟ اونوقت واقعا شبانه رایگانه یا اسمش اینه ؟!؟! دوستان برای 512 ، 3 ماهه با ترافیک مشخص ( مثلا ماهی 2 گیگ ) چقدر هزینه میکنن ؟؟؟؟!! لطفا به سوالا پاسخ بدید که مقایسه کنم با همین گندی که الان دارم !!!!!!!!!!!!!!!! :31: من ساکن تهران هستم .

shahab_f
16-06-2012, 17:31
آقا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید :
من از یه ISP نسبتا معروف در حال حاضر اینترنت میگیرم . سرعتش بد نیست ! ولی در عوض از ترافیکم میدزده . میدونم که میدزده . بطوریکه ماهانه 2 گیگ ترافیک دارم و بدون دانلود خاص در حالی که هنوز یک هفته دارم تا سر ماه 300 مگابایت مونده برام . شک ندارم حداقل 600 مگابایتم رو دزدیده !!!!
میخوام بدونم داتک هم همینطوره ؟؟؟؟؟ سرعت دانلود خوبه ؟؟؟ افت سرعت دارید ؟؟؟ در چه حد ؟؟؟ سرویساش شبانه رایگان داره یا نه ؟؟؟ اونوقت واقعا شبانه رایگانه یا اسمش اینه ؟!؟! دوستان برای 512 ، 3 ماهه با ترافیک مشخص ( مثلا ماهی 2 گیگ ) چقدر هزینه میکنن ؟؟؟؟!! لطفا به سوالا پاسخ بدید که مقایسه کنم با همین گندی که الان دارم !!!!!!!!!!!!!!!! :31: من ساکن تهران هستم .
نه نمیدزده، منم یه مدت شک کردم، اما بعید میدونم. سرعت دانلودش خیلی بالانیست. مثلا ماهی 28 تومن میدی برای 9 گیگ حجم و سرعت دانلود 60 کیلوبایت؛ البته سرعتش ثابته و معمولا افت نداره. ساعت 1 تا 7 رایگانه، واقعا رایگانه و سرعتش هم در مدت رایگان کم نمیشه. قیمت هم تو سایتش هست.
فقط بدیش سرعتشه که نسبت به بسیاری از ISP ها پایین تر میده.

panther99
16-06-2012, 17:41
ممنون .خب شما که سرعت دانلودت 60 چه سرویسی داری ؟؟؟؟؟؟؟ سرعت کم یعنی چی ؟؟ یعنی اگه مثلا سویس 512 بگیریم سرعت دانلودمون کمتر از حد استانداردیه که تو Speedtest میتونیم چک کنیم ؟؟؟( سرعت نرمال دانلود512 معمولا 64 هست .) دوستان اگه مطلب دیگه ای هست بازم راهنمایی کنن . مواردی مثل اینکه قطعی داره یا نه ؟ سرعت آیا به منطقه مخابراتی مربوطه ؟؟ سرعت بالا پایین میشه یا نه ؟؟ و اینکه این ضریب اشتراک 1 به 10 چیه ؟؟؟؟؟؟ و از این قبیل .ممنون میشم .

Mr saeed
16-06-2012, 19:07
یک مسلمون پیدا می شه از سرعت آپلود این شرکت بگه در چه حدی هست روی چند بسته می شه ؟

zeus_1
16-06-2012, 22:01
ممنون .خب شما که سرعت دانلودت 60 چه سرویسی داری ؟؟؟؟؟؟؟ سرعت کم یعنی چی ؟؟ یعنی اگه مثلا سویس 512 بگیریم سرعت دانلودمون کمتر از حد استانداردیه که تو Speedtest میتونیم چک کنیم ؟؟؟( سرعت نرمال دانلود512 معمولا 64 هست .) دوستان اگه مطلب دیگه ای هست بازم راهنمایی کنن . مواردی مثل اینکه قطعی داره یا نه ؟ سرعت آیا به منطقه مخابراتی مربوطه ؟؟ سرعت بالا پایین میشه یا نه ؟؟ و اینکه این ضریب اشتراک 1 به 10 چیه ؟؟؟؟؟؟ و از این قبیل .ممنون میشم .

دوست عزیز. سرویس های حجمی داتک اینجوریه که شما هر سرعتی رو بگیرید، سرعت دانلودتون دو برابر اون خواهد بود
مثلا من الان 512 کیلو بیت دارم، سرعت دانلودم تاkB/S 120 هم میره بالا. در همه طول شبانه روز همینجوریه . حتی 1-7 که سرویس رایگانه
مرکز مخابراتی مهمه... ولی نه در زمینه سرعت، بیشتر در زمینه قطعی و اینجور چیزا. چون من چند تا از دوستام سرویس مشابه من رو در جاهای دیگه تهران دارن، سرعتشون همینه. کلا زیاد قطعی نداره
دلیل اینکه سرعت دانلود رو تا این حد بالا میذارن، اینه که حجمت زودتر تموم بشه و مجبور بشی حجم بخری! مخصوصا اگه یه برنامه ای برای خودش شروع به کار کردن بکنه. مثلا فکر کن ویندوز شروع به آپدیت کنه، با سرعتی که داره، تا بیای متوجه بشی، کلی از حجمت رو گرفته.
شما اگه سرویس نا محدود بگیری، سرعتتون دقیقا همون چیزیه که می گیرید. یعنی 512 کیلوبیت دقیقا روی 64KB/s سرعت بسته می شه. حالا شاید یکی دو تا بالا پایین

ولی سرعت آپلودش خیلی تعریفی نیست. می شه گفت تقریبا از اون چیزی که باید باشه هم کمتره

shahab_f
17-06-2012, 09:32
ممنون .خب شما که سرعت دانلودت 60 چه سرویسی داری ؟؟؟؟؟؟؟ سرعت کم یعنی چی ؟؟
من سرویس 256 حجمی دارم. و منظورم از سرعت کم، نسبت به قیمت بود در مقایسه با سایر ISP ها. توضیحات کاملتر هم در پست بالایی هست.

panther99
17-06-2012, 11:51
دوست عزیز. سرویس های حجمی داتک اینجوریه که شما هر سرعتی رو بگیرید، سرعت دانلودتون دو برابر اون خواهد بود
مثلا من الان 512 کیلو بیت دارم، سرعت دانلودم تاkB/S 120 هم میره بالا. در همه طول شبانه روز همینجوریه . حتی 1-7 که سرویس رایگانه
مرکز مخابراتی مهمه... ولی نه در زمینه سرعت، بیشتر در زمینه قطعی و اینجور چیزا. چون من چند تا از دوستام سرویس مشابه من رو در جاهای دیگه تهران دارن، سرعتشون همینه. کلا زیاد قطعی نداره
دلیل اینکه سرعت دانلود رو تا این حد بالا میذارن، اینه که حجمت زودتر تموم بشه و مجبور بشی حجم بخری! مخصوصا اگه یه برنامه ای برای خودش شروع به کار کردن بکنه. مثلا فکر کن ویندوز شروع به آپدیت کنه، با سرعتی که داره، تا بیای متوجه بشی، کلی از حجمت رو گرفته.
شما اگه سرویس نا محدود بگیری، سرعتتون دقیقا همون چیزیه که می گیرید. یعنی 512 کیلوبیت دقیقا روی 64KB/s سرعت بسته می شه. حالا شاید یکی دو تا بالا پایین

ولی سرعت آپلودش خیلی تعریفی نیست. می شه گفت تقریبا از اون چیزی که باید باشه هم کمتره

من سرویس 256 حجمی دارم. و منظورم از سرعت کم، نسبت به قیمت بود در مقایسه با سایر ISP ها. توضیحات کاملتر هم در پست بالایی هست.

ممنون از دوستان . در مورد دزدی ترافیک ( حجم ) چی ؟؟؟؟؟؟؟؟ شده مثلا غیره منتظره ببینید تو یه مدت کوتاه مقدار قابل توجهی حجمتون کم بشه ؟؟؟؟؟؟؟ تو خیلی از ISP ها و حتی اینی که من الان ازش سرویس میگیرم اینجوریه .
پس کلا به نظر میرسه زیاد دردسر نداشته باشه ؟؟!!!

Mr saeed
17-06-2012, 15:04
کسی cra داره یک آمار در مورد آپلودش بده ؟ لطفا کمک کنید می خوام داتک cra دو مگ بگیرم آپلود خیلی مهم هست دانلود اصلا مهم نیست جدیدا می گن آپلود 128 شده

dr_data_13
24-06-2012, 11:46
دوستانی که داتک دارن راضی هستن؟من wimax ایرانسل یه سال و نیمه دارم اولاش خوب بود اما 4-5 ماهی هست که داغون شده و میخوام برم سراغ یه شرت دیگه و ADSL
ولی اکثر شرکتها پورت هاشون تو منطقه ما پره ولی داتک خالی داره و چند صفحه آخر تاپیک رو هم خوندم مثکه مشکل خاصی نداره
من سرویس حجمی 512 با 9 گیگ بگیرم سرعتم رو حدود 120 بسته میشه؟دانلود 1 تا 7 که رایگانه سرعت چقدر افت میکنه؟ کلا کسایی که داتک استفاده میکنن پیشنهاد میدن داتکو؟
برای سرعت 512 باید نامه با سربرگ و مهر شرکت ببریم کافیه؟

HoJJaT_007
25-06-2012, 12:49
من از پینگش برای بازی و اینا اصلا رازی نیستم.
adsl دارم، مشتری قدیمی بودیم و 256 نامحدودمون رو دست نزدن

Ehsan Fire
25-06-2012, 18:53
من شنیدم پینگ داتک بین isp ها جزو بهترین هاست که.. :(...من تازه میخوام برم داتک مخابرات که گ****/.....شما یه تست پینگ بزار از سرور اگه میشه

HoJJaT_007
25-06-2012, 20:20
پینگت به سایتا (تقریبا) خوبه اما به اکثر سرورای بازی که مثلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنند نه، حتی تایم آت هم میزنه.

اصلا واسه لول و wow و اینا خوب نیست، حتی تو warcraft 3 هم لگ دارم. هرکی گفته داشته تبلیغ میکرده.

این از پینگ من به چند تا سرور مختلف wow و خود سایت لول، که خب واضحه که پینگش افتضاحه. جالبه 256 دارم. (نامحدود، ما مشتری قدیمیشون بودیم دست نزدن مال ما رو)

Ehsan Fire
25-06-2012, 22:04
زحله مو ترکوندی داشی:)..گفتم دیگه نمیتونم لول بازی کنم:))..لول عمدا تایم اوت میده....بخاطر مسایل امنیتی نمیشه سرور ها و سایتای لول رو پینگ کرد....monster هم خوب سرور پولی نیست به طبع کیفیتش هاستاشون احتمالا پایینه...ولی مولتن بالاست عجیبه...شما اگه میشه یه دون تست با 4.2.2.4 بزار....شما تو بازی هم تو سرور مولت مشکل داری؟

HoJJaT_007
25-06-2012, 22:52
سلام، آخه دادم یکی از دوستام wow.gamer-district.org رو پینگ کنه، دیدم 200ه و مثل من تایم آت نمیده.

به هرحال، 4.2.2.4 پینگش بین 180-200 اما بازم اگه توصیه منو میشنوی نسبت به مخابرات به نظر بهتره اما هنوزم توی wow مشکل دار خواهی بود.

saeid72
30-06-2012, 16:40
دوستانی که 128 و نهایت 256 دارن میشه بگن سرعت اپلود روی چند بستن؟ یا اینکه یه تست بزارن
بین این همه شرکت به خدا به هرکدوم زنگ زدم یه بامبولی اومدن خلاصه هیچ کدوم نشد یکی گفت پوشش نداریم یکی گفت فقط 10 گیگ ترافیک یگی گفت فقط 512 به بالا خلاصه هیچی دیگه راستشم از داتک خیلی بدم میاد ولی مجبور شدم البته اگه سرعت اپلود ش مثل اون چند پست بالایی که تست گذاشتید باشه عمرا نمیام اصلا بیخیال میشم یه مدت ببینم چی میشه
اونوقت سرعت رو دوبرابر اون چیزی که میخری میزاره یعنی برا 128 روی 256 میبندن؟؟ اینجوریم باشه اشغاله که روزا باید پهنای باند ازاد باشه این همه شرکت هست چقدرم گرون فروشه

MOH@ND3S
04-07-2012, 21:58
آقایون سلام.کسی وایمکس داتک با سرعت نامحدود 1-2 مگ به بالا گرفته و داره؟

p30world am
05-07-2012, 07:27
سلام.از دوستان کسی هست که از سرویس های نامحدود داتک استفاده کنه؟(128 نامحدود،بیشتر منظورم هست).کیفیتش چجوری هست؟سرعت دانلود؟آپلود؟ پینگ؟ضریب اشتراک 1به چند هست؟واسه یکی از آشنایان میخوام تهیه کنم.تشکر

portal
08-07-2012, 23:05
سلام

دوستانی که وایمکس دارند راضی هستند؟ دانلود رو چند هست؟

ممنون

shahab_f
31-07-2012, 00:17
دوستان چند وقته ظاهرا سرعت دانلود شبانه کم شده. برای من تقریبا نصف شده. برای شما هم همینطوره؟

shahab_f
07-08-2012, 00:12
yes? no ?l

dvb_hamed
07-08-2012, 02:22
سرعت شبانه مزخرف شده.تا هفته پیش رو 120k دانلود میکرد ولی الان بین 18 تا 50 نوسان داره
time out هم که تا دلت بخواد.پیر میشی یه پیج باز کنی
بعد 1 سال دیگه وقت خداحافظی رسیده با داتک چون واقعا 21 هزار تومن برای 3 گیگ در ماه با این سرعت شبانه ارزش نداره

DariushGreat
07-08-2012, 13:47
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

Fusi0n
07-08-2012, 15:46
بخاطر پینگ میخوام بیام این شرکت اقا وضعیت چطور اینجا ؟! پینگ با 8.8.8.8 بزارید

shahab_f
09-08-2012, 23:22
8.8.8.8 نمیدونم چیه! اما با pingtest.net جواب این شد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معمولا از این پایین تر نمیاد

fitness2008
10-08-2012, 01:03
سرعت شبانه نصف هم کمتر شده دوستان

DaRiOuShJh
10-08-2012, 10:01
من که دیگه مخابراتی شدم
512 گرفتم
3 هفته البته طول کشید

DaRiOuShJh
10-08-2012, 10:14
من که دیگه مخابراتی شدم
512 گرفتم
3 هفته البته طول کشید

sms11
10-08-2012, 13:52
چرا عوض کردی اینترنتتو؟
چطوری از مخابرات ۵۱۲گرفتی؟سرعت ۱مگ یا دو مگ هم میده تو همه مراکز مخابراتیش؟
سرعت دانلود و آپلودت چقدره؟
درکل راضی هستی؟

DaRiOuShJh
10-08-2012, 14:43
داتک خوب گرون بود
الان این با 21 تومن 512 گرفتم سرعت 62 کیلوبایت در ثانیه حدودا
البته نوسان هم زیاد داره
مخابرات ما بالاتر نمیده جاهای دیگه رو نمیدونم
با مدرک فوق لیسانس و شرکت گرفتم
الان دو روزه وصل شده داتک که پیرم کرد تا از رانژه در بیاره خط رو
دو هفته و نیم طول داد
خدا رو شکر راضیم الان فقط یه مقدار پینگش مشکل داره وقتی دانلود میکنه با 4 کانکشن دیگه صفحه اینا خیلی سخت باز میکنه ولی برای دانلود خوبه

sms11
10-08-2012, 17:43
تو که این چند وقته دنبالش بودی شنیده بودی که کسی هم با مدرک کارشناسی یا مدرک شرکت برای خودش اینترنت یک مگ گرفته باشه؟

sei_pm
10-08-2012, 18:22
تو که این چند وقته دنبالش بودی شنیده بودی که کسی هم با مدرک کارشناسی یا مدرک شرکت برای خودش اینترنت یک مگ گرفته باشه؟

میگم چه اصراری داری موندی داتک پول اضافه میدی اگر مرکزتون 512 میده بگیر . 1 مگ رو نمیدن . فقط آپلود 512 حدود 160 هست اگر مشکلی با آپلود نداری خوبه .

sms11
10-08-2012, 18:36
مخابرات به قول خودت ثبات سرعت نداره+پشتیبانیش یه چیزی بیشتر از داغونه+سرویس یک مگ هم نمیده(این آخری از نظر من ایراده چون من اگه مخابرات یک مگ بده میام سراغش وگرنه که چه کاریه.همین الانش ۵۱۲دارم دیگه)

sei_pm
10-08-2012, 19:57
مخابرات به قول خودت ثبات سرعت نداره+پشتیبانیش یه چیزی بیشتر از داغونه+سرویس یک مگ هم نمیده(این آخری از نظر من ایراده چون من اگه مخابرات یک مگ بده میام سراغش وگرنه که چه کاریه.همین الانش ۵۱۲دارم دیگه)

خوب 2.5 برابر داری پول میدی میل خودته یکم ریسک پذیر باش :46: . پشتیبانی که در کل تو هیچ شرکتی معنی نداره فقط می تونن گوشی رو بردارن بگن مرکز مشکل داره درست میشه ولی مشخص نیست چقدر طول بکشه . از من که تا حالا آسیاتک/شاتل/پارس آنلاین داشتم بپرس پشتیبانی یعنی چی ! شاتل که انقدر افتضاح بود یکسری گفت مودمت مشکل داره ببر گارانتی .
----
مسنجر نمیای ؟ برات آف گذاشتم .

Mr saeed
10-08-2012, 20:58
بچه 512 شما سرعتش چنده من با 33 گیگ گرفتم 50 تا بیشتر نمی شه چه شب چه روز !

AliROCK
11-08-2012, 01:24
شبا چه فاجعست من چک کردم بله از نصف هم کمتر کردن اینجوری باشه من میرم wimax مبین میگیرم داتک فقط گرونه همین...

Mr saeed
11-08-2012, 01:36
بچه ها پ.رت های شما رو برای 512 روی چند بستن ؟

shahab_f
11-08-2012, 11:45
بچه 512 شما سرعتش چنده من با 33 گیگ گرفتم 50 تا بیشتر نمی شه چه شب چه روز !
من با 256 سرعتم درحدود 60 ـه. شب ها هم دوباره سرعتم رفته بالا و با همون 60 دانلود میکنم.

DaRiOuShJh
11-08-2012, 20:15
آره آپلودش رو الان دارم تست میگیرم یه نمه داغونه نهایت 16 میرسه
ولی من که آپلود زیاد کار ندارم
والا کسی رو هم ندیدم دنباله یک مگ باشه
ولی پیشتیبانیش رو من برای نصب مودم و کانفیگش زنگ زدم خوب جواب داد
مثله داتک نباشه بدتر نیست

dvb_hamed
12-08-2012, 21:32
بچه ها پ.رت های شما رو برای 512 روی چند بستن ؟

کلا هر کدوم از سرویس های حجمی رو که بگیری دو برابر قرارداد سرعت میده(البته چیز جدیدی نیست و شرکت هایی هستن که سرویس 128 شون 2 مگ هستش با قیمت کمتر از داتک)
512 با سرعت 120kb دانلود میکنی
سرعت شبانه هم درست شد

fitness2008
17-08-2012, 00:47
بچه ها سرعت شبانه برای شما چجوریه؟؟؟
کسانی که درست شده آیا حرکتی کردن با شرکت یا نه؟؟

sms11
17-08-2012, 06:15
آره آپلودش رو الان دارم تست میگیرم یه نمه داغونه نهایت 16 میرسه
ولی من که آپلود زیاد کار ندارم
والا کسی رو هم ندیدم دنباله یک مگ باشه
ولی پیشتیبانیش رو من برای نصب مودم و کانفیگش زنگ زدم خوب جواب داد
مثله داتک نباشه بدتر نیست

داداش ما داریم خودمونو اینجا پاره پوره میکنیم میگیم که از مخابرات اینترنت 1 مگ یا دو مگ میخوام ولی مخابرات نمیده بعد میگی کسی رو ندیدی که بخواد؟؟؟
حاضرم بیشتر از اون تعرفه ایی هم که نوشته پول بدم اما قبول نمیکنه
در مورد پشتیبانی هم حرفتو قبول ندارم چون داغون تر از این حرفاس.چندین بار و توسط چندین نفر ازشون سوال کردم و همین جوابو بهم دادن

Mr saeed
17-08-2012, 06:58
کلا هر کدوم از سرویس های حجمی رو که بگیری دو برابر قرارداد سرعت میده(البته چیز جدیدی نیست و شرکت هایی هستن که سرویس 128 شون 2 مگ هستش با قیمت کمتر از داتک)
512 با سرعت 120kb دانلود میکنی
سرعت شبانه هم درست شد

بذبختی برای من همون 512 بستن حالا زنگ زدیم حمایت کاربر قرار شد اوکی کنن برای شما آپلود هم 1024 بسته شده ؟

ehsan_h8793
27-08-2012, 14:48
من امروز زنگ زدم میگن اگه ۵۱۲ بگیری حداکثر با ۶۴ دانلود میکنی حداقلم ۱۰.۶

چه دلیلی داره کسی داتک بخره ؟ برام جالبه بدونم . اگه ویژگی خاصی داره به منم بگین چون میخوام سرویس اینترنتم رو عوض کنم!

italodance
27-08-2012, 15:04
من امروز زنگ زدم میگن اگه ۵۱۲ بگیری حداکثر با ۶۴ دانلود میکنی حداقلم ۱۰.۶

چه دلیلی داره کسی داتک بخره ؟ برام جالبه بدونم . اگه ویژگی خاصی داره به منم بگین چون میخوام سرویس اینترنتم رو عوض کنم!

دقیقا من هم اول میخواستم 512 نامحدودش که 140 تومان ماهی هست رو بگیرم تازه زنگ زده بودم گفته بود سرعتمون نوسان هم داره و 24 ساعت یکی نیست مینیمم 16 و ماکزیمم 60 هست :18:

اقا تا اینو گفتم خودم رو کلی نگه داشته بودم تلفن قطع کرد ترکیدم از خنده :39:

خوشحالم از اینجا نخریدم وگرنه یکساله هم میخوستم بشون پول بدم نکته جالب این بود که دوزار شعور فروش هم نداشتند وای به حال پشتیبانیش و درک کارشناس شبکه شون :31:

ehsan_h8793
27-08-2012, 17:08
دقیقا من هم اول میخواستم 512 نامحدودش که 140 تومان ماهی هست رو بگیرم تازه زنگ زده بودم گفته بود سرعتمون نوسان هم داره و 24 ساعت یکی نیست مینیمم 16 و ماکزیمم 60 هست :18:

خوشحالم از اینجا نخریدم وگرنه یکساله هم میخوستم بشون پول بدم نکته جالب این بود که دوزار شعور فروش هم نداشتند وای به حال پشتیبانیش و درک کارشناس شبکه شون :31:

خوب الان شما کدوم شرکت رو پیشنهاد میدین ؟
میخوام از پارس انلاین بیام بیرون
اسیاتک و صبا نت و شاتل منطقه ما رو پوشش نمیدن .
یه شرکتی که سرعت دانلودش حداقل ۲۰۰ باشه با قیمت معقول هر کی بلده به منم بگه
ممنون

DaRiOuShJh
27-08-2012, 18:51
داداش ما داریم خودمونو اینجا پاره پوره میکنیم میگیم که از مخابرات اینترنت 1 مگ یا دو مگ میخوام ولی مخابرات نمیده بعد میگی کسی رو ندیدی که بخواد؟؟؟
حاضرم بیشتر از اون تعرفه ایی هم که نوشته پول بدم اما قبول نمیکنه
در مورد پشتیبانی هم حرفتو قبول ندارم چون داغون تر از این حرفاس.چندین بار و توسط چندین نفر ازشون سوال کردم و همین جوابو بهم دادن

نه بابا اونطوری که من خودمم میخواستم گفتن اصلا این مرکز 512 به بالا نمیده
منظورم این بود که تو مخابراتمون خبری نبود
پشتیبانی هاشون هم بگیر نگیر داره ولی من که دیگه از وقتی وصل شده کارم به پشتیبانی نیافتاده

sms11
27-08-2012, 22:00

خیلی دوست دارم بدونم شما با این درک و شعور بالاتون از کدوم شرکت گرفتید که به شعور فروش داتک و مشتری هاش توهین میکنی.
شما که کارت اینقدر درسته و خفنی میشه بگی چند ساله داری از اینترنت استفاده میکنی؟
میشه بگی تا حالا با چندتا شرکت کار کردی؟ تا حالا با پشتیبانی بقیه شرکتا و داتک صحبت کردی که میگی درکشون پایینه؟
اینم بهت بگم که خیلی وقتا آدم بهتره چیزی نمیدونه دهنشو ببنده و صحبت نکنه

sei_pm
27-08-2012, 23:25
پشتیبانی هاشون هم بگیر نگیر داره ولی من که دیگه از وقتی وصل شده کارم به پشتیبانی نیافتاده

پشتیبانی :18: واژه جدیدیست یعنی چی اونوقت ؟ :25:
بحث اینه که شرکت بهترین پشتیبانها رو هم داشته باشه وقتی خودش و سیاستش و سرویس دهیش مشکل داره پشتیبان چه کار میتونه بکنه فکر می کنید معجزه میکنه . نمونش شاتل.
یعنی من وقتی مشکل پیش میاد فقط زنگ میزنم اطلاع میدم که سرویستون مشکل داره بعد راحت میشینم تا درست شه حرص و جوش هم نداره انقدر سر شاتل حرص خوردیم که پیر شدیم دیگه یاد گرفتیم چیکار کنیم .
اینها رو به داریوش گفتم که sms11 بشنوه.:31:
بعدش از جدید گفتن خر پیشکشی رو دندونشو نمیشمرن این خره ( سرویس 512 ماهی 20 تومن ) در حال حاضر متاسفانه غنیمته بگیر دیگه ! لذتشو ببر.

ehsan_h8793
27-08-2012, 23:52
خیلی دوست دارم بدونم شما با این درک و شعور بالاتون از کدوم شرکت گرفتید که به شعور فروش داتک و مشتری هاش توهین میکنی.
شما که کارت اینقدر درسته و خفنی میشه بگی چند ساله داری از اینترنت استفاده میکنی؟
میشه بگی تا حالا با چندتا شرکت کار کردی؟ تا حالا با پشتیبانی بقیه شرکتا و داتک صحبت کردی که میگی درکشون پایینه؟

من یه چیز دیگه میگم که مودبانه منظور اون دوستمون هم هست
ایشون میگن اگه بازاریاب خوبی باشی یطوری تبلیغ میکنی که سرویس بخرن ازت نه اینکه ...
من خودم تا جالا دوبار بهشون زنگ زدم ۳ماه پیش و الان . هر دوبار گفتن که ماکزیمم سرعت دانلود ما ۶۰ هستش . در صورتی که دوستان تو همین فروم میگن که داتک دوبرابر سرویس اسمیش سرعت میده که میشه ۱۲۰
اگه به منم میگفتن که ۱۲۰ میدیم همین امروز ثبت نام میکردم ولی متاسفانه طوری گفتن بین ۱۰ تا ۶۰ که کلا پشیمون شدم ...تازه میگفتن شما رو ۶۰ جساب نکن تو بهترین شرایط میشه ۶۰ ...

در کل نمیدونم شما اگه خودت داتک داری به توضیحی هم به من بده ... سرعت دانلود و پینگت چطوره (تهران) و کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟ کلا راضی هستی ؟

بازم ممنون

italodance
28-08-2012, 08:22

شرمنده بتون برخورد

بنده از سال 80 یعنی 11 سال پیش ADSL دارم درست همون موقع ADSL تهران امد و از همون موقع کارم بیشتر روی سرور بود من کارم اینترنت و http نیست یعنی اصلا تو اینترنت نمیرم و گوگل و...(الان شرکتم نه خونه) چون نیازی ندارم من خودم اپلودر مادر اینترنت هستم
فقط تو کار سرور هستم الان هم شرکتی هستم که کاملا با توجه به پول بالایی که بشون دادم ساپورت خوبی داره و سواد کارشناس سخت افزار و رتورشون بسیار از حد ایران بالاتر هست (هرچند یک مشکلی بود 2 روزه حل شد و این سطح بالای دانش و درک ان کارشناس رتور رو نشون میده که حل کرد)) یعنی تو این 11 سال که تهران رو گشتم بالاخره انجا را پیدا کردم

من مشکل مالی ندارم و کامل یک ساله گرفتم

بله متاسفانه سواد شرکتها در ایران بسیار پایین هست اصلا نمیدونند پروتکل چی هست من وقتی که پهنای باند (الان هم اختصاصی هست برام) میگیرم باید تمامی پروتکلها باز و سرعت همه برابر باشه کدوم پروتکلها؟ همه اینها:

DHCP DHCPv6 DNS FTP HTTP IMAP IRC LDAP MGCP NNTP NTP POP RPC RTP RTSP SIP SMTP SNMP SOCKS SSH Telnet TLS/SSL XMPP

هر وقت شرکت سواد اینها رو داشت ان وقت شما بیا ازش دفاع کن؟

الان زنگ بزن بگو سرعت دانلود RTSP کشور یونان برام خراب شده ولی اسپانیا درسته؟ اگر فهمید ؟ :39:

بله بنده کارم حرفه ای است چون خودم تامیین کننده اپلود اینترنت هستم واقعا گریه داره که بخش پشتیبانی (بیشتر کارشناس ها ) isp ها تو ایران دوزار شعور ندارند البته ایران هست دیگه و ....

به هر حال تنها 10% isp ها تو ایران این سواد رو دارند که باید پیداشون کنی ان هم با دانش فنی خودت نه مردم و راهنمایی مردم

متاسفانه سواد اینترنت حتی برای کاربر و هم پشتیبانی در حد امضای زیر بنده هست یعنی یاهو مسنجر و....عذر میخوام ولی حقیقت به استفاده اینترنت در ایران هست که منجر به کاهش ضریب نفوذ و استفاده اینترنت در ایران میشود

در ضمن این جمله تون:

فکر کنم با توجه به عدم اگاهی شما از اینترنت برای شما بهتر عمل کنه

italodance
28-08-2012, 08:51
ایشون میگن اگه بازاریاب خوبی باشی یطوری تبلیغ میکنی که سرویس بخرن ازت نه اینکه ...
من خودم تا جالا دوبار بهشون زنگ زدم ۳ماه پیش و الان . هر دوبار گفتن که ماکزیمم سرعت دانلود ما ۶۰ هستش . در صورتی که دوستان تو همین فروم میگن که داتک دوبرابر سرویس اسمیش سرعت میده که میشه ۱۲۰
اگه به منم میگفتن که ۱۲۰ میدیم همین امروز ثبت نام میکردم ولی متاسفانه طوری گفتن بین ۱۰ تا ۶۰ که کلا پشیمون شدم ...تازه میگفتن شما رو ۶۰ جساب نکن تو بهترین شرایط میشه ۶۰ ...

در کل نمیدونم شما اگه خودت داتک داری به توضیحی هم به من بده ... سرعت دانلود و پینگت چطوره (تهران) و کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟ کلا راضی هستی ؟

بازم ممنون

متاسفانه دوستمون امدند گفته شما حرف نزن دهنت رو ببدند فقط بیا بهشون پول بده انگار .....

عزیز شما برو راجب اینترنت تحقیق کن اول بدون اینترنت چی هست بعد بیا بگو ما حرف نزنیم پول بدیم به داتک, اینترنت که فقط برای سرعت گرفتنش نیست ان جمله بالا که بخش فروش گفته منظور چند چیز بیرون میاد ازش:

1 سواد
2 سرعت
3 کیفیت 24 ساعته

نه یک چیز اصلا شما وضعتون انجا خوب ما که با یک صحبت ساده کل داستان رو گرفتیم من الان دوستم هم منطقه مخابراتی ماست و داتک داره از 6 سال پیش همون موقع که نامحدود اول میداند و دوزاری پول در اوردن و حجم فروختنشون شروع نشده بود

256 نامحدود داره ماهی 28 تومان میده سرعتش از 30 بالاتر نمیره (با برنامه) بدون ان سرعت اینترنت 25 هست

:13:

sms11
28-08-2012, 09:37
پشتیبانی :18: واژه جدیدیست یعنی چی اونوقت ؟ :25:
بحث اینه که شرکت بهترین پشتیبانها رو هم داشته باشه وقتی خودش و سیاستش و سرویس دهیش مشکل داره پشتیبان چه کار میتونه بکنه فکر می کنید معجزه میکنه . نمونش شاتل.
یعنی من وقتی مشکل پیش میاد فقط زنگ میزنم اطلاع میدم که سرویستون مشکل داره بعد راحت میشینم تا درست شه حرص و جوش هم نداره انقدر سر شاتل حرص خوردیم که پیر شدیم دیگه یاد گرفتیم چیکار کنیم .
اینها رو به داریوش گفتم که sms11 بشنوه.:31:
بعدش از جدید گفتن خر پیشکشی رو دندونشو نمیشمرن این خره ( سرویس 512 ماهی 20 تومن ) در حال حاضر متاسفانه غنیمته بگیر دیگه ! لذتشو ببر.
اولا اینکه اصلا کسی بخواد به یکی دیگه حرفی بزنه و منظورش من باشم.هر حرفی هست مستقیم به خودم بگو.این مسخره بازیا چیه دیگه:13:.منم میدونم که کلا سیاست ج.ا.ایران در زمینه بحث اینترنت کلا ایراد داره.از اون بالا تا پایین مشکل دار هست و حرفتم قبول دارم اما ما اینجا هستیم که با شرایط فعلی و با گزینه های موجود بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.طبیعتا یکی از گزینه های مورد بحث هم پشتیبانی هست.

بازم ممنون
به جمله اول خودتون توجه کردید؟گفتید میخواهید مودبانه حرف ایشون رو بگید.یعنی جمله ایشون کاملا خلاف ادب بود و ایشون کاملا غیر مودبانه این حرفا رو زدن.خوبه که همه متوجه لحن بد ایشون شدند
به نظر شما بهتر نبود ایشون خیلی مودبانه میگفتن که آقا من از قسمت فروش یا پشتیبانی راضی نیستم به چند دلیل مثلا دلیل اول اینکه کارکنان فروش اطلاعات و تجربه کافی از بحث بازاریابی و جلب نظر مشتری رو نداره .نه اینکه بیان بگن که کارکنان شرکت و بالتبع مشتری های شرکت شعور ندارن.شما باشی بهت بر نمیخوره؟

شرمنده بتون برخورد

بنده از سال 80 یعنی 11 سال پیش ADSL دارم درست همون موقع ADSL تهران امد و از همون موقع کارم بیشتر روی سرور بود من کارم اینترنت و http نیست یعنی اصلا تو اینترنت نمیرم و گوگل و...(الان شرکتم نه خونه) چون نیازی ندارم من خودم اپلودر مادر اینترنت هستم
فقط تو کار سرور هستم الان هم شرکتی هستم که کاملا با توجه به پول بالایی که بشون دادم ساپورت خوبی داره و سواد کارشناس سخت افزار و رتورشون بسیار از حد ایران بالاتر هست (هرچند یک مشکلی بود 2 روزه حل شد و این سطح بالای دانش و درک ان کارشناس رتور رو نشون میده که حل کرد)) یعنی تو این 11 سال که تهران رو گشتم بالاخره انجا را پیدا کردم

من مشکل مالی ندارم و کامل یک ساله گرفتم

بله متاسفانه سواد شرکتها در ایران بسیار پایین هست اصلا نمیدونند پروتکل چی هست من وقتی که پهنای باند (الان هم اختصاصی هست برام) میگیرم باید تمامی پروتکلها باز و سرعت همه برابر باشه کدوم پروتکلها؟ همه اینها:

DHCP DHCPv6 DNS FTP HTTP IMAP IRC LDAP MGCP NNTP NTP POP RPC RTP RTSP SIP SMTP SNMP SOCKS SSH Telnet TLS/SSL XMPP

هر وقت شرکت سواد اینها رو داشت ان وقت شما بیا ازش دفاع کن؟

الان زنگ بزن بگو سرعت دانلود RTSP کشور یونان برام خراب شده ولی اسپانیا درسته؟ اگر فهمید ؟ :39:

بله بنده کارم حرفه ای است چون خودم تامیین کننده اپلود اینترنت هستم واقعا گریه داره که بخش پشتیبانی (بیشتر کارشناس ها ) isp ها تو ایران دوزار شعور ندارند البته ایران هست دیگه و ....

به هر حال تنها 10% isp ها تو ایران این سواد رو دارند که باید پیداشون کنی ان هم با دانش فنی خودت نه مردم و راهنمایی مردم

متاسفانه سواد اینترنت حتی برای کاربر و هم پشتیبانی در حد امضای زیر بنده هست یعنی یاهو مسنجر و....عذر میخوام ولی حقیقت به استفاده اینترنت در ایران هست که منجر به کاهش ضریب نفوذ و استفاده اینترنت در ایران میشود

در ضمن این جمله تون:

فکر کنم با توجه به عدم اگاهی شما از اینترنت برای شما بهتر عمل کنه

متاسفم براتون که بعد به قول خودتون این همه مدتی که در اینکار هستید نمیدونید که چه سوالی رو از چه کسی بپرسید.حرف شما مصداق اینکه شما زنگ بزنی یه شرکت خودرو سازی و از آبدارچی رئیس بخوای که مشخصات فنی فلان خودرو رو به شما بگه.شما توقع دارید که کارشناس فروش که همه این اطلاعات رو بلد باشه؟پس بخش پشتیبانی شرکت رو برای چی گذاشتن؟مگه قراره هرچی که کارکنان بخش پشیبانی میدونه بخش فروش هم بدونه.بخش فروش وظیفش چیز دیگه ایی هست.همانطور که بخش پشتیبانی یه وظیفه دیگه ایی داره.اصلا به نظر شما عاقلانس که بیام و به بخش فروش این اطلاعات رو یاد بدیم بعد بگیم هر کسی که برای گرفتن اشتراک زنگ زد شما از ب بسم الله اینترنت براش توضیح بده تا آخر؟
بنده کارم مربوط به شرکتای تولید کننده هست.به عنوان مثال زنگ بزنم بخش فروش ایران خودرو و به ایشون بگم که خانم میشه بگید ترکیب آلیاژی موتور سمند رو برام بگید.به نظر شما اینکار احمقانه نیست؟
شما از هرجایی و هر شرکتی که دوست داری میتونی اینترنت و یا سرور تهیه کنی.هر کسی هم هرچقدر پول میده آش میخوره.ولی توهین به شعور دیگران تحت هیچ شرایطی درست نیست.من از شرکتی دفاع نکردم و نمیکنم.فقط از لحن شما ناراحت شدم که بسیار بی ادبانه بود و متاسفم برای خودم که با شما صحبت کردم.
در این مورد که کلا سواد شرکتا در زمینه اینترنت (مخصوصا در بخش پشتیبانی که اصلا وظیفش همینه که اطلاعات داشته باشه) با شما موافقم که کمه اما این عاملی نمیشه که منم هرچی دلم خواست به اینو اون بگم و اندک اطلاعاتمو به رخ همه بکشم
بیشتر از این هم لزومی نمیبینم با شما صحبتی داشته باشم.

ehsan_h8793
28-08-2012, 10:18
اولا اینکه اصلا کسی بخواد به یکی دیگه حرفی بزنه و منظورش من باشم.هر حرفی هست مستقیم به خودم بگو.این مسخره بازیا چیه دیگه:13:.منم میدونم که کلا سیاست ج.ا.ایران در زمینه بحث اینترنت کلا ایراد داره.از اون بالا تا پایین مشکل دار هست و حرفتم قبول دارم اما ما اینجا هستیم که با شرایط فعلی و با گزینه های موجود بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.طبیعتا یکی از گزینه های مورد بحث هم پشتیبانی هست.

به جمله اول خودتون توجه کردید؟گفتید میخواهید مودبانه حرف ایشون رو بگید.یعنی جمله ایشون کاملا خلاف ادب بود و ایشون کاملا غیر مودبانه این حرفا رو زدن.خوبه که همه متوجه لحن بد ایشون شدند
به نظر شما بهتر نبود ایشون خیلی مودبانه میگفتن که آقا من از قسمت فروش یا پشتیبانی راضی نیستم به چند دلیل مثلا دلیل اول اینکه کارکنان فروش اطلاعات و تجربه کافی از بحث بازاریابی و جلب نظر مشتری رو نداره .نه اینکه بیان بگن که کارکنان شرکت و بالتبع مشتری های شرکت شعور ندارن.شما باشی بهت بر نمیخوره؟

متاسفم براتون که بعد به قول خودتون این همه مدتی که در اینکار هستید نمیدونید که چه سوالی رو از چه کسی بپرسید.حرف شما مصداق اینکه شما زنگ بزنی یه شرکت خودرو سازی و از آبدارچی رئیس بخوای که مشخصات فنی فلان خودرو رو به شما بگه.شما توقع دارید که کارشناس فروش که همه این اطلاعات رو بلد باشه؟پس بخش پشتیبانی شرکت رو برای چی گذاشتن؟مگه قراره هرچی که کارکنان بخش پشیبانی میدونه بخش فروش هم بدونه.بخش فروش وظیفش چیز دیگه ایی هست.همانطور که بخش پشتیبانی یه وظیفه دیگه ایی داره.اصلا به نظر شما عاقلانس که بیام و به بخش فروش این اطلاعات رو یاد بدیم بعد بگیم هر کسی که برای گرفتن اشتراک زنگ زد شما از ب بسم الله اینترنت براش توضیح بده تا آخر؟
بنده کارم مربوط به شرکتای تولید کننده هست.به عنوان مثال زنگ بزنم بخش فروش ایران خودرو و به ایشون بگم که خانم میشه بگید ترکیب آلیاژی موتور سمند رو برام بگید.به نظر شما اینکار احمقانه نیست؟
شما از هرجایی و هر شرکتی که دوست داری میتونی اینترنت و یا سرور تهیه کنی.هر کسی هم هرچقدر پول میده آش میخوره.ولی توهین به شعور دیگران تحت هیچ شرایطی درست نیست.من از شرکتی دفاع نکردم و نمیکنم.فقط از لحن شما ناراحت شدم که بسیار بی ادبانه بود و متاسفم برای خودم که با شما صحبت کردم.
در این مورد که کلا سواد شرکتا در زمینه اینترنت (مخصوصا در بخش پشتیبانی که اصلا وظیفش همینه که اطلاعات داشته باشه) با شما موافقم که کمه اما این عاملی نمیشه که منم هرچی دلم خواست به اینو اون بگم و اندک اطلاعاتمو به رخ همه بکشم

در مورد بخش اخر حرفات :
من هر دو بار از قسمت فنی اطلاعات گرفتم نه فروش . بار اول با قسمت فروش حرف زدم بعد گفتم سرعت و پینگ و شیرینگ چطوره . گفت من اطلاعی ندارم شما رو وصل میکنم بخش فنی
دفعه دوم مستقیم به بخش فنی زنگ زدم

در مورد او قسمت مودبانه هم من یکم شورش کردم . قبول دارم که تند بود ولی این دوستمون انتقاد کرد (با استفاده از لفظ دوزار شعور ندارن ) که مربوط به شرکت داتک بود نه مشتری هاشون . شما هم به خودت گرفتی .

من کلا دیگه نمیخوام تو این بحث شرکت کنم . ولی یه مشکلی ما داریم (حودمم اول) . مثلا من فحش میدم به نفر B . بعد نفر C میاد میگه بی پدر عوضی تو فروم فحش میده به نفر B .خوب برادر من اگه تو فکر میکنی اینطوری حرف زدن بده چرا خودت همونجوری جواب مبدی

حالا از هرچی که بگذریم سخن دوست خوشتر است ....
از داتک خودتون بگین . اونایی که راضین . فقط برای اطلاعات عمومی خودم در مورد ISP ها میخوام ...

italodance
28-08-2012, 12:38

دوست عزیز شما که نمیدونی باز گفتی؟

اطلاعات سرعت رو بخش فنی فقط میگه ما به فروش زنگ میزنیم میگیم سوال فنی انها هم وصل کنند به فنی

اصلا داتک حروم خور ترین شرکت ایران هست خوب شد من با اینکه مشکلی بابت خرید مالی نداشتم خودت نگاه کن خدا شاهده گرونترین قیمتهای نامحدود تهران و ایران رو همین داتک نزول خور داره میده

اخر گران فروشی اصلا باید ازش شکایت هم کاربرانش بکنند ما موندیم

مخصوصا نامحدود هاشو گرون کرده تا همه محدود بخرند در نتیجه فروش پهنای باند کمتر و سود به جیب زدن بیشتر :38:

اصلا من نه مردم بگند ایا قیمتهای نامحدودش گرونترینهای تهران هستند یا نه؟

همانند سخن بالای دوستمون بنده به هیچ کاربر داتکی توهین نکردم فقط به خود داتک همین و یس زیاد و الکی شلوغش نکنید بجای حرفهای فنی و حل مشکل لطفا دامن به حاشیه نزنید

DaRiOuShJh
28-08-2012, 14:37
چه خبر شد اینجا :دی

پشتیبانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واژه جدیدیست یعنی چی اونوقت ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینها رو به داریوش گفتم که sms11 بشنوه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته، کلا کار آدم به پشتیبانی جات بخوره دردسر میشه از همون اول
حالا خدا رو شکر من فعلا از این مخابرات راضیم
فقط یه موضوعی هست اینه که علارقم این که ماکسیموم سرعت آپلودش 16 هست با 512 ، وقتی که آدم بخواد آپلود داشته باشه ( مثلا از طریق اف تی پی یا آپلود عکس و ...) باید دانلود رو قطع کنه تا آپلود هندلی راه بیافته :دی
داتک من بغله دانلود آپلود هم میکردم مشکلی نداشت، یه مقدار سرعت میامد پایین ولی کار میکرد، مخابرات اینطوری نیست

کلا از نظر کسی که 3 سال داتک داشته پیشنهاد میکنم اگر کسی برای دانلود و پیج گردی لازم داره مخابرات بتونه بگیره هم از نظر هزینه هم سرعت بهتره

sei_pm
29-08-2012, 13:37
شرمنده بتون برخورد

:18:تا اونجا که ما می دونیم از سال 82~83 پراونه pap رو صادر کردن . سال 80 Leased line بود

italodance
29-08-2012, 13:59
:18:تا اونجا که ما می دونیم از سال 82~83 پراونه pap رو صادر کردن . سال 80 Leased line بود

پروانه رو نمیدونم شاید ان تاریخ دادند که رسمی بشه من از 80 داشتم در اولین شرکت adsl دار ایران بودم ان موقع اصلا شرکتهای ADSL دار نبودند

همانند دیال اپ یادش بخیر 15 سال پیش اولین بار تو ایران میرفتیم واسه دیال اپ قرار داد میبستیم و پرونده و.....

البته این ها همش تجربه هست تا به اینجا رسیدم خوشحالم که به دنیا خدمت میکنم اما بیشتر سود واسه خودم داره

DaRiOuShJh
31-08-2012, 09:57
این مخابرات شبا یه مقدار داغون میشه مخصوصا شبهای تعطیلی:

ایدون
31-08-2012, 16:59
این مخابرات شبا یه مقدار داغون میشه مخصوصا شبهای تعطیلی:

512 مخابرات چیزی کم از 512 نامحدود داتک نداره الا پولش

italodance
03-09-2012, 07:31

اه من مخابرات بودم البته رفتم ازش پس یکی هست میدونستم فقط چون داتک بی ازاره 140 تومان میده مخابرات 20 تومان :27:

DaRiOuShJh
03-09-2012, 14:33
البته داتک هم پینگش بهتره هم آپلودش هم اینکه مثله این این همه نوسان نداره
ولی خوب به مراتب گرون تره برای همین هم فرار کردم من :دی

imanparsa
06-09-2012, 15:58
سلام مودم بدون طرح است و 110 خریدمش و نوش 110 تومان است.مال شرکت مبین نت است
مدل : bm632
به علت جابجایی خونه میخوام بفروشمش
به قیمت 75 تومان . 4ماه کار کرده در حد آکه همه چیش توپه.
اگر مایل بودید با مودم وایفای 130 ایرانسل(از این مودم بزرگ ها) که قیمتش 100 تومان است تعویض میکنم .
دوستان پیام خصوصی بدن

اینم عکسش :
از اهواز
Click here to view the original image of 946x274px.

p30world am
07-09-2012, 17:44
سلام
يكي از دوستام از داتك 128 محدود حجمي گرفته.سرعت دانلود روزانه و شبانه 16. 16KByte/s
ولي بعضي فايلها رو باسرعت 370 الي 380 كيلوبايت در ثانيه دانلود ميكنه.370KByte/s
مثلا آپديت آفلاين نود 32 رو از سايت --------- با سرعت 375KByte/s گرفت.
كسي ميدونه جريان چيه؟

zeus_1
14-09-2012, 20:03
سلام

يكي از دوستام از داتك 128 محدود حجمي گرفته.سرعت دانلود روزانه و شبانه 16. 16KByte/s
ولي بعضي فايلها رو باسرعت 370 الي 380 كيلوبايت در ثانيه دانلود ميكنه.370KByte/s
مثلا آپديت آفلاين نود 32 رو از سايت --------- با سرعت 375KByte/s گرفت.
كسي ميدونه جريان چيه؟
دوست عزیز. در مورد سرویس های حجمی، شرکت تا جایی که بتونه محدودیت سرعت رو برمیداره. دلیلش هم واضحه. اینکه زودتر حجم شما تموم بشه و مجبور بشید حجم خریداری کنید. ولی در مورد سرویس های نامحدود به صورت کاملا دقیق سرعت اعمال می شه. این سیاسیت رو بیشتر شرکت ها دارن و مختص به داتک نمی شه. پارس آنلاین و شاتل و ... همینجوری هستن

.........................................

دوستان یه سوال... چرا وقتی آپلود می کنی، از حجم دانلودت کم می شه؟ اینا چه ربطی به هم دارن؟ من حتی با نرم افزار Recive رو کامل قطع کردم، ولی باز هم از حجم کم کرد

DaRiOuShJh
15-09-2012, 14:57
خوب برادر شما recieve رو که نمیتونی قطع کنی دیگه صفحه هم برات باز نمیکنه
دانلود و آپلود جفتشون جزو ترافیکه مصرفیتونه و اندازه مجموعش از ترافیکتون کم میکنه

zeus_1
15-09-2012, 19:49
خوب برادر شما recieve رو که نمیتونی قطع کنی دیگه صفحه هم برات باز نمیکنه
دانلود و آپلود جفتشون جزو ترافیکه مصرفیتونه و اندازه مجموعش از ترافیکتون کم میکنه
شما برنامه ی NetLimiter رو که نصب کنی، سرعت دانلود و آپلود رو بهت نشون میده
اگه ورژن کرک شده اش رو استفاده کنی می تونی سرعت دانلود یا آپلود رو محدود کنی یا حتی ببندی
وقتی آپلود شروع شد، من دانلود رو کامل بستم و همونجوری که شما میگی اصلا صفحه هم باز نمی کرد
ولی سرعت آپلود حدود 40 بود و داشت به کار خودش ادامه می داد

حالا این چرا باید از حجم کم کنه؟
حتی اگه اینجوری باشه که شما میگی، یعنی آپلود و دانلود هر دو از حجم کن کنه، در واقع کلاهبرداری شرکت های ISP محسوب می شه.

mehryar1973
15-09-2012, 21:19

البته داتک هم پینگش بهتره هم آپلودش هم اینکه مثله این این همه نوسان نداره
ولی خوب به مراتب گرون تره برای همین هم فرار کردم من :دی

سلام به دوستان،منم قبلا داتک بودم الان اومدم مخابرات،البته من فرار نکردم خونه رو عوض کردیم:31:
همانطور که داریوش عزیز گفت آپلود مخابرات خیلی ضعیفتر از داتکه که در برخی از مسائل تاثیر گذاره
البته پینگ الان من زیاد فرقی با اون موقعی که داتک بودم نکرده شاید بخاطر فاصله نسبتاکم من با مرکز مخابرات باشه
وکلا من به دوستانی که سرویس های قدیمی داتک رو دارن اصلا توصیه نمیکنم که به جای دیگه ای برن حداقل تا وقتی گرون نشده

azzi-music
17-09-2012, 23:44
سلام
--
سرعت شبانش چطوره ؟ سرعت کم میشه ؟
---
با توجه به شما ... در چند صفحه آخر ...
اگه 2 مگ بیگیرم سرعتم میشه 4 مگ ؟ :21:
البته من به همون 512 هم رازیم اگه سرعت 1 مگ بده ...
--
مبیننت خاسم بگیرم تو خونه آنتن نمیداد ... به نظرتون این آنتن میده ؟ قیطریه میشینیم ... طبقه 4 هم هستیم ... نمیدونم چرا آنتن نمیداد ...
--
وایمکسش رو به صورت وایلرلس هم میده ؟ من 1 آنتن وایرلس دارم رو پشت بوم ...
--
ممنون ...

DaRiOuShJh
18-09-2012, 16:31
شما برنامه ی NetLimiter رو که نصب کنی، سرعت دانلود و آپلود رو بهت نشون میده
اگه ورژن کرک شده اش رو استفاده کنی می تونی سرعت دانلود یا آپلود رو محدود کنی یا حتی ببندی
وقتی آپلود شروع شد، من دانلود رو کامل بستم و همونجوری که شما میگی اصلا صفحه هم باز نمی کرد
ولی سرعت آپلود حدود 40 بود و داشت به کار خودش ادامه می داد

حالا این چرا باید از حجم کم کنه؟
حتی اگه اینجوری باشه که شما میگی، یعنی آپلود و دانلود هر دو از حجم کن کنه، در واقع کلاهبرداری شرکت های ISP محسوب می شه.

نه دیگه برادر
ممکنه شما آپلودر باشید فقط 24 ساعته آپلود کنید
یعنی اینطوری با اینکه از ترافیک شرکت استفاده میکنید نباید کم کنه؟ همینطور برای تورنت هم آپلود کم مصرف نمیشه
منطقی به نظر میاد البته من خودم هیچ وقت حجمی نداشتم

سلام به دوستان،منم قبلا داتک بودم الان اومدم مخابرات،البته من فرار نکردم خونه رو عوض کردیم:31:
همانطور که داریوش عزیز گفت آپلود مخابرات خیلی ضعیفتر از داتکه که در برخی از مسائل تاثیر گذاره
البته پینگ الان من زیاد فرقی با اون موقعی که داتک بودم نکرده شاید بخاطر فاصله نسبتاکم من با مرکز مخابرات باشه
وکلا من به دوستانی که سرویس های قدیمی داتک رو دارن اصلا توصیه نمیکنم که به جای دیگه ای برن حداقل تا وقتی گرون نشده

درسته سرویس قدیمی ها باز قیمتشون قابل تحمل ترهولی خدا رو شکر تو این نسبتا یکی دو ماهی که مخابرات داشتم راضی بودم
البته اینم یه شایعاتی مبنی بر محدود کردن سرویسش هست ولی معلوم نیست کی عملی بشه

behzadee
19-09-2012, 19:46
من 1 مگ نامجدود اشتراک 10 دارم ماهی 50 تومن
خداییش تا الان بیشتر از 5 دقیقه قطعی نداشتم و راضی هستم
فقط مشکل قیمتش هستش که نسبت به مخابرات بالاست
مخابرات رفتم ولی بهم ندادن

30we
19-09-2012, 21:59
1 مگ شما ریت دانلودش چه جوریه؟
داتک 1 به 10 ها رو راحت میده؟

behzadee
19-09-2012, 22:54
1 مگ شما ریت دانلودش چه جوریه؟
داتک 1 به 10 ها رو راحت میده؟
سرعت دانلود 60 هستش
شما هر سرعتی که بخواهید میده فقط یه جوازی-کارت دانشجویی چیزی لازم داره
من خیلی راضی ام فقط یکم گرونه

mansell
20-09-2012, 00:25
دوستان کیفیت وایمکس داتک چه جوریه؟
وضعیت پینگش چطوره؟میانگین چنده؟
سرویس 2mg حداکثر دانلود ش چقده؟
آنتن دهیش تو تهران طبق نقشه ا ی که داده اس یا ضعیف تره؟
اومدن بیرون از مبین و داتک گرفتن چقدر میتونه توجیه اقتصادی داشته باشه؟یعنی ارزش داره آدم متحمل هزینه مجدد براش بشه یا نه؟
سپاس

ایدون
20-09-2012, 00:54
سرعت دانلود 60 هستش
شما هر سرعتی که بخواهید میده فقط یه جوازی-کارت دانشجویی چیزی لازم داره
من خیلی راضی ام فقط یکم گرونه

سرعت 60 یک مگ نیست 512k هست تازه از سرعت واقعی 4k هم کمتره.
داریوش همین سرعت رو با ماهی 20تومن از مخابرات داره هفته آینده هم من میگیرم از مخابرات استقلال.

DaRiOuShJh
20-09-2012, 06:33
ا برادر شسما هم استقلالی هستی؟
آره مخابرات 512 اش همون ماهی 22.5 میافته نهایت
داتک دانلود یک به ده ها رو نصف میبنده ولی آپلودشون همونه

ایدون
20-09-2012, 08:41
ا برادر شسما هم استقلالی هستی؟
آره مخابرات 512 اش همون ماهی 22.5 میافته نهایت
داتک دانلود یک به ده ها رو نصف میبنده ولی آپلودشون همونه

بعله تا حالا منتظر بودم خط رو از رانژه دربیارن و گرنه مدارک رو خیلی وقته داده بودم مخابرات.

italodance
20-09-2012, 10:08

عزیز برادر سرویسی که داری همون مال مخابرات رو بهت میدند که ماهی 20 تومان هست

داتک چون خوب پول میخوره سرت کلاه گذاشته چه حالی میکنه ان ازت پول میخوره

ایدون
20-09-2012, 19:00

دم مخابرات گرم 1 روزه وصل شد.

sei_pm
22-09-2012, 18:31
DaRiOuShJh@
میگم داریوش شانس آوردی اومدی از مخابرات سرویس گرفتی بهت نگفتن سپاه صحابه.:41:

DaRiOuShJh
22-09-2012, 21:25
جان؟ چی کی کجا؟

rezazadeh65
07-11-2012, 10:09
دوستان من موندم بین 2 مگ 1 به 10 داتک و 1 مگ نامحدود ایرانسل

الان 256 از اون قیمت قدیمی ها از داتک دارم ( 1 به 4 ) واقعا راضی هستم ، ولی نسبت به این 1 به 10 ها شک دارم ، چطور هستش درکل ؟
ایرانسل مطمئنا آنتنش فول هستش اینجا ولی خوب سرکار هم داریم ، انتن فول هستش ، ولی زیاد جالب نیست

rezazadeh65
08-11-2012, 08:44
کسی نیست جواب ما رو بده ؟
سرعت 1 به 10 داتک چنده ؟ با چند تا کانکشن موقع دانلود به سرعت نهایی می رسه ؟ با تک کانکشن یا موقع سایت گردی سرعتش چقدره ؟ ( هر سرویسی دارید لطفا جواب بدید )

sei_pm
09-11-2012, 07:26
کسی نیست جواب ما رو بده ؟
سرعت 1 به 10 داتک چنده ؟ با چند تا کانکشن موقع دانلود به سرعت نهایی می رسه ؟ با تک کانکشن یا موقع سایت گردی سرعتش چقدره ؟ ( هر سرویسی دارید لطفا جواب بدید )

شک نکنید سرعت نصف حقیقی هست یعنی 512 بگیرید 1 به 10 حدود 256 دانلود میده همین DaRiOuShJh گرامی اینکار رو کردن و آخرش از مخابرات 512 نامحدود گرفتن اگر زیاد با آپلود کاری نداری 512 از مخابرات میتونی بگیر.

bbbobo2002
11-11-2012, 18:56
دوستان من مرکز مخابرات مفتح هستم، تا اون جایی که پرسیدم فقط شاتل و داتک تو این منطقه سرویس میدن، دانلودر هم نیستم، به نظرتون از کدوم ISP بگیرم بهتره؟؟ لطفا کمک کنید

dvb_hamed
03-12-2012, 21:35
1 سال و نیم هستش که مشترک دانک هستم (سرویس 512 3گیگ)
در روز بد نبود ولی کل این مدت 1 بار نشد ساعت 1 شب تا 7 پینگ برای 4.2.2.4 ریر 600 باشه و برای سرور های ایرانی هم(اینترنت ملی)300 باشه.
الان 1 هفته میشه که ساعت 8 شب به بعد پینگ شدید نوسان داره و از 200 هی میشه 500
زنگ زدم پشتیبانی ببینید چی میگه:
"پینگ تا 700 باشه مشترک نباید صداش در بیاد.اگر بالای 700 شد اونوقت تازه رسیدگی میکنیم"
خداوکیلی ماهی 21 هزار تومن برای 3 گیگ با این وضع میصرفه؟
من هم رفتم یه خط دیگه خریدم و می خوام از یه شرکت دیگه بگیرم.گرچه همشون مثله هم هستن ولی حداقل پول اضافه نمیدم.
این داتک یه سیستم خرید موقت حجم و تمدید موقت داره که اگر استفاده کنی هزینه ش میافته برای ماه بعد.حالا من از این قابلیت استفاده میکنم و ماه بعد دیگه شارژ نمیکنم و هزینه ی اون موقتیها رو نمیدم.
دوست دارم زنگ بزنن برای گرفتن طلبشون تا خوشگل ... بهشون

salavan
04-12-2012, 15:08
1 سال و نیم هستش که مشترک دانک هستم (سرویس 512 3گیگ)
در روز بد نبود ولی کل این مدت 1 بار نشد ساعت 1 شب تا 7 پینگ برای 4.2.2.4 ریر 600 باشه و برای سرور های ایرانی هم(اینترنت ملی)300 باشه.
الان 1 هفته میشه که ساعت 8 شب به بعد پینگ شدید نوسان داره و از 200 هی میشه 500
زنگ زدم پشتیبانی ببینید چی میگه:
"پینگ تا 700 باشه مشترک نباید صداش در بیاد.اگر بالای 700 شد اونوقت تازه رسیدگی میکنیم"
خداوکیلی ماهی 21 هزار تومن برای 3 گیگ با این وضع میصرفه؟
من هم رفتم یه خط دیگه خریدم و می خوام از یه شرکت دیگه بگیرم.گرچه همشون مثله هم هستن ولی حداقل پول اضافه نمیدم.
این داتک یه سیستم خرید موقت حجم و تمدید موقت داره که اگر استفاده کنی هزینه ش میافته برای ماه بعد.حالا من از این قابلیت استفاده میکنم و ماه بعد دیگه شارژ نمیکنم و هزینه ی اون موقتیها رو نمیدم.
دوست دارم زنگ بزنن برای گرفتن طلبشون تا خوشگل ... بهشون

منم سپنتا داشتم خیلی گرون بود 70 تومن حسابم منفی شد 30 تومن ودیعه داشتم اومدم بیرون وایمکس گرفتم ولی اصن زنگ نزدن برا طلبشون تولدم هم تبریک گفتن و هدیه اشو ریختن به حساب :)

karbist
05-12-2012, 12:44
داتک واسه شما هم قطع شده؟ سایتش هم بالا نمیاد.

AliROCK
05-12-2012, 23:49
مشکلی ندارد

karbist
06-12-2012, 02:08
الان آره, اون موقع تا ساعت 3 کلا قطع بود.

TARI
06-12-2012, 12:41
سلام
دوستانی که وایمکس داتک دارن ( نامحدود ترجیحا )

من مشترک adsl اشتراک 1 به 4 هستم و دارم وایمکس داتک تست می کنم

وایمکس 512 و 1 مگ نامحدود حداکثر دانلود ؟ و افت داره یا نه چون اشتراک 1 به 3 هست
دوم اینکه
ای دی اس ال نامحدود 1 مگ و 2 مگ داتک اشتراک 1 به 10 حداکثر دانلود ؟

ممنون

sms11
06-12-2012, 16:10
فکر کنم خیلی وقته اینجا پست ندادم.قبلا اینجا چقدر شلوغ بود.یادش بخیر
من جات بودم ADSL رو نمیدادم و وایمکس بگیرم.کلا دردسرش کمتر از وایمکس.حالا ماله هر شرکتی که میخواد باشه

K!ng of th3 K!ngs
07-12-2012, 18:17
دوستان سرویس 512 9 گیگ در ماه سرعت روز و شبش چقدره؟
داتک قطعی نداره؟
پینگش چطوره؟
512 1 به 10 چقدر سرعتشه و آیا ثابته و پینگش هم خوبه؟سرعت آپلودش چی؟
1 مگ 1 به 10 چی؟
-------------
128 1 به 4 سرعتش چط.ره؟
ببخشید زیاد شد.

sms11
19-12-2012, 21:06
دوستانی که میخوان تمدید کنن داتک تخفیف شب یلدا داده که از امروز شروع شده

dnskong
20-12-2012, 15:26
IP آدرس‌های Open DNS از ظهر امروز واسه شما هم بلوک شده؟ می‌تونید پینگ‌شون کنید؟

dnskong
24-12-2012, 15:50
شما هم سی-چهل درصد packet loss دارید از دیروز یا فقط سرویس نامحدود اونایی را که سه ماهه تمدید کردند کندتر کرده‌اند؟

karbist
24-12-2012, 16:18
امروز صبح 2 بار قطع شد و اصلا ip نمی گرفت. الان هم سرعت با یک کانکشن خیلی پایین اومده. فکر کنم یک حالی به ضریب شیرینگ سرویساشون دادن. :n21:

dnskong
26-12-2012, 10:34
سرویس نامحدود کاربران قدیمی داتک دیگه از ده صبح تا ده شب و از یک تا سه نصف شب به درد نمی‌خوره. افتضاح شده.

karbist
26-12-2012, 11:04
سرویس نامحدود جدید با فیمت فضایی هم همین جوری شده, دیگه باید جمع کنیم بریم از مخابرات سرویس بگیریم. حداقل مخابرات سرویس آشغال به آدم بده, ماتحت سوزیش کم تره.

sms11
26-12-2012, 11:13
برای من یه بار به مدت خیلی کوتاه قطع شده.بقیه مواقع داشته دانلود میکرده

dnskong
26-12-2012, 11:41
برای من یه بار به مدت خیلی کوتاه قطع شده.بقیه مواقع داشته دانلود میکرده

وقتی تمام دانلودها را قطع کنید چقدر packet loss دارید؟ با یک connection حداکثر به چند کیلوبیت در ثانیه می‌رسید؟

DaRiOuShJh
29-12-2012, 19:12
بر و بچ اوضاع داتک چطوره؟
منو که داره این مخابرات شکنجه میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behzadee
29-12-2012, 20:32
سلام
من میخواستم بیام مخابرات دیدم قیمت ها رو میخوان زیاد کنن جلو نیومدم
البته اینم بگم الان یه هفته میشه همه جا سرعت خراب هستش
من همون سرعت 60 رو دارم
1 مگ نامحدود

DaRiOuShJh
29-12-2012, 21:24
شما یک مگ ار این مخابراتی ها داری از داتک؟
داتک کلا اونا رو نصف میبنده
والا مخابرات حرص میده آدم رو ولی هزینش باز بهتره
اون قیمت ها هم که یه جا میگن نمیخوان زیاد کنن یه جا میگن میخوان بکنن معلوم نیست موضوع چیه

behzadee
29-12-2012, 22:43
اره از اون مخابراتی هاست
50 تومن دارم میدم سرعتم 60 هستش
ولی مال مخابرات 38 تومن تازه سرعتش هم 100 به بالا هستش
ماه دیگه میرم مخابرات

DaRiOuShJh
29-12-2012, 23:28
خوب یعنی شما در اصل همین 512 داری چون اونا رو نصف میبنده دانلودش رو داتک
منم از همونا داشتم
سرعته دانلودت باز خوبه البته باید 64 باشه در بهترین حالت
نه ماله مخابرات هم مثله منه کیفیت و تداوم نداره
الان منم معمولا با 61 میگیرم ولی در حال حاضر سرعتم از 10 بالاتر نمیره:n02:

dnskong
30-12-2012, 12:00
سرویس سابقن دارای ضریب اشتراک ۱ به ۴ داتک از ده صبح به بعد غیر قابل استفاده‌ است مگر این کسی بخواد با بالای ۱۰-۱۲ کانکشن بی‌وقفه فقط دانلود کنه. باز شدن صفحه‌ها، پینگ و تایم‌اوت‌هایی که می‌ده بی‌نهایت مسخره و اعصاب خرد کن شدن.

dnskong
30-12-2012, 13:21
داره بر می‌گرده به افتضاح قبل از ۳ سال پیش: منطقه به منطقه و کاربر به کاربر. وقتی سرویس همه‌ی کاربران نامحدود را به این وضع بندازن می‌رن سراغ محدودهای حجمی و شبانه‌روزی کردن ۳۰ درصد پکت لاس و پنجاه کیلوبیتی کردن سرویس دارای نام ۵۱۲ کیلوبیت برای همه.

karbist
31-12-2012, 10:21
امروز با یک کانکشن داره فول دانلود میکنه, حالا ببینیم این وضعیت تا عصر دوام میاره یا نه. :n24:

dnskong
31-12-2012, 10:44
این‌جا که با ده تا هم فول نمی‌شه، پشتیبانی هم همون مزخرفات ۳-۴ سال پیش به قبل را طوطی‌وار تکرار می‌کنن: "اسکرین‌شات بگیر تا ارجاع بدیم و ..."

DaRiOuShJh
06-01-2013, 11:31
خدا رو شکر برای من خوب بوده این 2 روزه:

ولی کم میگیره دیگه
در حالت استاندارد 512 باید ثانیه ای 64 کیلوبایت دانلود کنه که میشه ساعتی 230.5 مگابایت
ولی من در بهترین وضعیت ساعتی 217 میگیرم که اگه تقسیم کنیم به 3600 ثانیه میشه ثانیه 60.2 کیلوبایت
4 کیلوبایت از سرعت استاندارد کمتره ولی باز خوبه

البته گفتنیه که سرعتی که du meter لحظه ای نشون میده اکثرا 61.8 هست

دوستانی که 512 نامحدود داتک دارن چه طوره اوضاشون؟ مثله مخابرات هست؟ ممکنه یه خط دیگه بگیرم موندم نت از کجا بگیرم

shahramcat
02-03-2013, 04:42
سلام

دوستان سرویسهای ۵۱۲ کم مصرف ازروی یک مگ اومده روی همون ۶۴ ؟

من الان چهار روزه چه شب چه روز روی ۶۴ دانلود دارم !

قبلا روی ۱۲۰ بود ! برای شما هم همینطوره ؟

shahab_f
09-03-2013, 18:26
سلام

دوستان سرویسهای ۵۱۲ کم مصرف ازروی یک مگ اومده روی همون ۶۴ ؟

من الان چهار روزه چه شب چه روز روی ۶۴ دانلود دارم !

قبلا روی ۱۲۰ بود ! برای شما هم همینطوره ؟
نه من صبح ها روی همون 120 ام.
شب ها هم استفاده نکردم راستش

dnskong
22-03-2013, 03:05
تمدید کردن سرویس داتک برای بیش‌تر از یک ماه اشتباه محضه. انگار چک می‌کنن کیا اعتبار باقی‌مونده‌شون بیشتر از یک ماهه و سرویس‌شون را کندتر از بقیه می‌کنن(برای جبران تخفیف شارژ چندماهه)؛ تا نزدیک زمان شارژ بعدی که برسه موقتن قابل تحمل می‌کنن کیفیت را. سرویسی که اسم ۵۱۲ کیلوبیت را یدک می‌کشه از اول فروردین شده کم‌تر از ۱۲۸ کیلوبیت با نوسان زیاد در تمام ساعات شبانه‌روز.

dnskong
09-04-2013, 00:49
احتمالن چون دارن پهنای باند داخلی اینترانت را جدا از پهنای باند اینترنت با قیمت خیلی کمتر به ISP ها می‌فروشن، مدیریت داتک تصمیم گرفته کاربران را دسته‌بندی کنه و به اونایی که در دسته‌‌های بخصوصی قرار گرفته‌ان پهنای باند خارجی خیلی کمی برسه و برن زیر ذره‌بین جوری که ارتباط با هیچ سرور خارجی چه در بازشدن صفحه‌ها چه برای دانلود فایل‌ حتی با ۱۰۰ تا کانکشن هم از ۸ -۱۰ کیلوبایت در ثانیه بیشتر نشه در حالی که دانلود از سرور داخل مملکت با یک کانکشن و در هر زمانی از شبانه روز به حداکثر پهنای باند اسمی سرویس می‌رسه. البته مسلم کارمندان داتک این مساله را پیش خودشون زرنگ بازی شرکت متبوع خود تلقی می‌کنن نه شارلاتانی.

این دوره که تموم بشه دیگه تمدیدی در کار نخواهد بود. بسه بازی خوردن از این شرکت.

italodance
09-04-2013, 07:56
احتمالن چون دارن پهنای باند داخلی اینترانت را جدا از پهنای باند اینترنت با قیمت خیلی کمتر به ISP ها می‌فروشن، مدیریت داتک تصمیم گرفته کاربران را دسته‌بندی کنه و به اونایی که در دسته‌‌های بخصوصی قرار گرفته‌ان پهنای باند خارجی خیلی کمی برسه و برن زیر ذره‌بین جوری که ارتباط با هیچ سرور خارجی چه در بازشدن صفحه‌ها چه برای دانلود فایل‌ حتی با ۱۰۰ تا کانکشن هم از ۸ -۱۰ کیلوبایت در ثانیه بیشتر نشه در حالی که دانلود از سرور داخل مملکت با یک کانکشن و در هر زمانی از شبانه روز به حداکثر پهنای باند اسمی سرویس می‌رسه. البته مسلم کارمندان داتک این مساله را پیش خودشون زرنگ بازی شرکت متبوع خود تلقی می‌کنن نه شارلاتانی.

این دوره که تموم بشه دیگه تمدیدی در کار نخواهد بود. بسه بازی خوردن از این شرکت.

من دقیقا همین مشکل رو الان با سپنتا دارم که دارم میرم جالب اینکه هر وقت میگیم میگند نه مشکلی نیست اصلا کسی مشکلی نداره فقط ما یک دونه هستیم و همه چی ارومه

کجا خوبه؟ میخوام برم پارس انلاین 2 میلیون و 300 بدم نامحدود

شنیدم انجا بهتره

amirbrad
09-04-2013, 16:22
بعد از دوسال بالاخره از دست این شرکت خلاص شدم.:n19:

bigs
26-05-2013, 00:52
سلام.آقا من 512 داشتم سرعتش حدودا 120 بود.الان 1 مگابایت هم که گرفتم سرعتش همونه.مشکل از کجاست؟

amirbrad
26-05-2013, 01:09
سلام.آقا من 512 داشتم سرعتش حدودا 120 بود.الان 1 مگابایت هم که گرفتم سرعتش همونه.مشکل از کجاست؟

سلام
پست قبلی من و دیدین؟
دقیقا مشکلم باهاشون این بود که رفتم ۵۱۲ کردم یک مگ هرچی گفتم سرعت هبچ فرقی نداره الکی گفتن خطت مشکل داره اما الان با شرکت دیگه خطم تا ۶ مگ ساپورت می کنه یعنی کلاهبرداریه محض شما هم زودتر برو

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

sinful
22-08-2013, 18:19
من مخابرات زارعی تهران‌ام. الان یک ماهی میشه اصلاً راضی نیستم. قبلاْ ۵۱۲ داشتم سرعت ۱۲۰ بود. الان یک‌دوماهه ۱ مگ دارم سرعت اصلاً ثابت نیست. به ۴۰ میرسه. شبا هم که اصــــــــلاً نمیشه چیزی دانلود کرد از بس فاجعه میشه. پینگ تایم افتضاح! گیم آنلاین غیر قابل استفاده شده واسه‌م با این وضع پینگ. هوممم قبلاً از داتک راضی بودم ولی الان دیگه قابل تحمل نیست. چرا اینجوری شده؟!
قصد دارم عوض کنم و از hiweb سرویس بگیرم. (طرح dynamite) نظرتون چیه؟!

shahab_f
27-08-2013, 10:21
دانلود شبانه مگه از ساعت 1 شب به بعد نیست؟ پس چرا تمام ِ دانلود ِ دیشب من رو به احتساب روزانه گذاشته. باید مودم رو خاموش روشن کنم یا چیزی که بره روی حالت شبانه؟ قبلا اینجوری نبود

shahab_f
01-09-2013, 22:11
چرا در حال ِ حاضر من فقط میتونم با فریگیت آنلاین بشم و در حالت عادی مشکل دارم؟:n22:

msss72
03-09-2013, 19:42
سلام
من تهرانم! مرکز مخابراتی شهید تندگویان! دارم ای دی اس ال میگیرم!
داتک توی این مرکز مخابراتی چجوره؟؟

sms11
14-10-2013, 08:51
اینجا فکر نکنم از داتک دیگه کسی اشتراک داشته باشه:n02:
اقا کسی هست اینجا که داتک داشته باشه و سرعت هم کم و زیاد بشه در طول روز و شب؟

- Saman -
14-10-2013, 11:37

من دارم!

ولي سرعت براي من تفاوتي نداره...فقط تايم اوت خيلي زياد شده. بعضي سايت ها رو كه دير باز مي كنه...بعضي فروم ها هم مشكل دارن. و اين در طول شبانه روز هم فرق مي كنه.

SIMON137
14-10-2013, 16:53

به ، داش محسن توئم که هنوز اسیر این شرکتی :n02:

همچنان استوار با وجود سرویس چرت ، داریم سرویس میگیریم :n02:

- Saman -
14-10-2013, 19:03

من كه با نظر به منطقه اي كه هستم...انتخاب ديگري هم ندارم!

اگر سرويس م، رو از دست بدم، مجبورم بيشتر هزينه كنم كه نمي تونم...پس مي سوزيم و مي سازيم!

ma3743
15-10-2013, 11:03
من هم یک مگ نامحدود دارم از اول روی نصف بسته شده بود (یعنی 60 کیلو دانلود) اما الان همین نصف شده هم داره نصف میشه :) سرعت دانلود بین 40 تا 50 متغیره با فایرفاکس که دانلود 5 کیلوبایت ه(خاطرات دایل آپ خدابیامرز و زنده میکنه)
میخواستم جمع کنم برم مخابرات که ... بعد میگن بخت و اقبال خرافاته :D

SIMON137
15-10-2013, 13:20
من كه با نظر به منطقه اي كه هستم...انتخاب ديگري هم ندارم!

اگر سرويس م، رو از دست بدم، مجبورم بيشتر هزينه كنم كه نمي تونم...پس مي سوزيم و مي سازيم!

خیلی سرویسش جدیدا بد شده ، افت سرعت شدید داشته ، تماس هم میگیرم میگه شما رو خطتت نویز داری ! خب مرد مومن من پوزیشن خود و منزلم و تشکیلاتم n ساله همینه ، چطور 2 سال پیش نویز نداشتم :n02:

احتمالا برم سمت مخابرات

italodance
15-10-2013, 14:53
من هم یک مگ نامحدود دارم از اول روی نصف بسته شده بود (یعنی 60 کیلو دانلود) اما الان همین نصف شده هم داره نصف میشه :) سرعت دانلود بین 40 تا 50 متغیره با فایرفاکس که دانلود 5 کیلوبایت ه(خاطرات دایل آپ خدابیامرز و زنده میکنه)
میخواستم جمع کنم برم مخابرات که ... بعد میگن بخت و اقبال خرافاته :D

واقعا براتون متاسفم
این سرویس شماست؟

من بودم چند فحش مادر و...میدادم بعد پولمو بزور ازشون پس میگرفتند نمیدادند میرفتم انجا دادا بی داد ابروشونو می بردم

sms11
16-10-2013, 10:39
من دارم!

ولي سرعت براي من تفاوتي نداره...فقط تايم اوت خيلي زياد شده. بعضي سايت ها رو كه دير باز مي كنه...بعضي فروم ها هم مشكل دارن. و اين در طول شبانه روز هم فرق مي كنه.
سرعت برای من بشدت نوسان داره و فقط صبح ساعت ۷تا۹با ماکسیمم سرعت دانلود میکنه

چه کنیم داداش
مطمئن باش اگه یه جای بهتر از داتک پیدا میکردم شک نکن که میرفتم
شرکتای خصوصی که همه لنگه همن و گرونن.مخابراتم که سرویس دو مگ هم بگیری با دیال آپ فرقی نداره

sms11
16-10-2013, 10:45
من دارم!

خیلی سرویسش جدیدا بد شده ، افت سرعت شدید داشته ، تماس هم میگیرم میگه شما رو خطتت نویز داری ! خب مرد مومن من پوزیشن خود و منزلم و تشکیلاتم n ساله همینه ، چطور 2 سال پیش نویز نداشتم :n02:

احتمالا برم سمت مخابرات

من اولش خطم واقعا نویز داشت و ایراد از اسپلیتر بودم.اما الان نداره
بازم زنگ زدم و طبق معمول میگه از سرورهای معروف دانلود کن.بهش میگم سرور های نتلود تمام دنیا رو ساپورت میکنه.من خودم با سرور های خارجی تا سرعت ۵۰مگابایت بر ثانیه هم دانلود داشتم .بعد حالا مایی که سرعتامون پیزوریه اجازه دانلود با حداکثر سرعت رو به ما نمیده؟
بعدم میگم که سرعت شما محدوده از ۲۰کیلو بایت تا ۶۴داره.اگر کمتر از ۲۰باشه ما میتونیم کاری انجام بدیم.والا که هیچی.بهش میگم من از روز اولی که سرویس گرفتم سرعتم ثابت بوده.کامپیوتر و بقیه چیزا هم که همونه.در نهایت گفت که یه اعلام مشکل به مخابرات میزنیم
حالا میخوام ببینم از طریق یه اشنا تو داتک میشه مشکل رو برطرف کرد

- Saman -
16-10-2013, 11:43

احتمالا برم سمت مخابرات

من شكايتي قبلا نداشتم...سرويس شون قبلا خيلي عالي بود...پينگ با اروپا 200 بود، تايم اوت هم نداشت...اما الان تا 400 هم پينگ دارم و تايم اوت هم خيلي زياد شده.

معلوم نيست چرا اين طوري ه!

واقعا براتون متاسفم
این سرویس شماست؟

من بودم چند فحش مادر و...میدادم بعد پولمو بزور ازشون پس میگرفتند نمیدادند میرفتم انجا دادا بی داد ابروشونو می بردم

با دعوا مشكلي حل نميشه...مشكل اين طور سرويس دادن، از جاي ديگه س!

سرعت برای من بشدت نوسان داره و فقط صبح ساعت ۷تا۹با ماکسیمم سرعت دانلود میکنه

چه کنیم داداش
مطمئن باش اگه یه جای بهتر از داتک پیدا میکردم شک نکن که میرفتم
شرکتای خصوصی که همه لنگه همن و گرونن.مخابراتم که سرویس دو مگ هم بگیری با دیال آپ فرقی نداره

مي تونم بپرسم كه سرعت خط شما چقدر هست؟

من كه 128 نا محدود دارم و هر سه ماه يك بار هم با قيمت هاي قديم شارژ مي كنم...اما واقعا الان از كيفيت سرويس راضي نيستم و خب، چاره ديگه اي هم ندارم.

sms11
16-10-2013, 13:02
سرعت من ۵۱۲ هست که با همون قیمت های قدیم شاژ میکنم
واقعا چاره دیگه ایی نیست

The Dreadnaught
22-10-2013, 21:14
داتک روی سرویس های 3 ماهه 20 درصد تخفیف میده

جشنواره عید تا عید داتک تلکام به اطلاع می رساند به مناسبت اعیاد قربان و غدیرتخفیفات ویژه ای برای مشترکین گرامی از تاریخ ۲۵ مهر لغایت ۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در نظر گرفته شده است که شامل ۲۰٪ تخفیف تمدید سه ماهه برروی تمامی سرویسها می باشد.

sms11
24-10-2013, 09:42
داتک روی سرویس های 3 ماهه 20 درصد تخفیف میده

تخفیف بخوره تو سرش.همین اینترنتو درست بده تخفیف نخواستیم
من الان یک ماه سرعتم به ۶۴نمیرسه.غیر از یک یا دو ساعت صبح

alone one
26-10-2013, 15:23
سلام رفقا
میشه لطفا نقاط ضعفو قوت این شرکتو منصفانه بگین؟
من میخوام ISP عوض کنم.
پیشاپیش ممنون

ma3743
30-10-2013, 11:08
از 28 مهر که درخواست جمع آوری دادم بلافاصله اکانتم بسته شد حتی دیگه اجازه دسترسي به کنترل پنلم رو هم مسدود کردند اما هنوز که هنوز چراغ استاتوس روشن میشه و خط من از رانژه خارج نشده (مخابرات پیام نور)
برای تسویه حساب هم میگن باید حضوری بیایی پولتو پس بگیری

جدا این کشور چطوری داره اداره میشه؟!!!

اگر حضوری برم مخابرات رسیدگی میکنند؟

yugioh
03-11-2013, 19:30
سلام. من وایمکس داتک دارم خیلی ولی استفاده نمی کردم برای همین دقیق نمی دونم اوضاع چطوره. من وایمکس مبین هم دارم که شباش نامحدوده ولی جدیدا به هم گفتن که دنلود شبانه ام زیاده و باید محدود شه و اینها.
می خواستم بدونم سرویس های حجمی داتک هم محدودیت دانلود در ساعات رایگان دارند؟ مثل مبین نت یا شاتل، این استفاده منصفانه و این حرفها؟

JU JU
05-11-2013, 17:36
کسی در مورد وایمکس داتک، اطلاعاتی داره آیا ؟

قصد خرید بین مبین و ایرانسل و داتک دارم، کی کمک میرسونه ؟

esmaeeljam
06-11-2013, 12:09
کسی تو محلاتی وایمکس داره؟ آنتندهیش چطوره؟

Black&Wight
24-11-2013, 14:25
کسی در مورد وایمکس داتک، اطلاعاتی داره آیا ؟

قصد خرید بین مبین و ایرانسل و داتک دارم، کی کمک میرسونه ؟

سلام
خدمت دوستانی که قصد خرید وایمکس داتک رو دارند باید بگم که از چند تا منبع موثق شنیدم که سازمان تنظیم مقررات رادیویی دیگه لایسنس وایمکس داتک رو تمدید نکرده و احتمالا" تا اواسط آذر ماه وایمکس داتک کلا" جمع آوری میشه. من خودم وایمکس داتک دارم، اما لان نمی دونم با این مودم وایمکس که رو دستم مونده چیکار کنم.:n27:
از دوستان کسی می دونه میشه از این مودم تو شبکه مبین نت استفاده کرد؟ من از دوستام شنیدم که میشه و مبین نت این کار رو میکنه.

mohammad.asghari
24-11-2013, 15:34
بله دقیقا درسته دیشب تو روزنامه خودندم فعالیت وایمکس داتک غیر مجاز هست

faramobile
24-11-2013, 15:41
سلام
خدمت دوستانی که قصد خرید وایمکس داتک رو دارند باید بگم که از چند تا منبع موثق شنیدم که سازمان تنظیم مقررات رادیویی دیگه لایسنس وایمکس داتک رو تمدید نکرده و احتمالا" تا اواسط آذر ماه وایمکس داتک کلا" جمع آوری میشه. من خودم وایمکس داتک دارم، اما لان نمی دونم با این مودم وایمکس که رو دستم مونده چیکار کنم.:n27:
از دوستان کسی می دونه میشه از این مودم تو شبکه مبین نت استفاده کرد؟ من از دوستام شنیدم که میشه و مبین نت این کار رو میکنه.

بله اینم خبرش که 10 روز مهلت دادن که کلن جمع کنه :

Babak Datak
24-11-2013, 17:17
سلام

جدا" داره میپیچونه مارو ؟خداییش نامردیه، کلی واسشون تبلیغ کرده بودم .

راستی اگر خبر دار شدید که میشه مودم داتکو تو مبین نت استفاده کرد به ما هم بگید ، جان شما پول ندارم برم مودم جدید بخرم.:n03:

Black&Wight
25-11-2013, 10:54
جدا" داره میپیچونه مارو ؟خداییش نامردیه، کلی واسشون تبلیغ کرده بودم .

راستی اگر خبر دار شدید که میشه مودم داتکو تو مبین نت استفاده کرد به ما هم بگید ، جان شما پول ندارم برم مودم جدید بخرم.:n03:

من امروز از چند جا پرس و جو کردم، با مرکز خدمات مبین نت هم تماس گرفتم، میگن مودم داتک رو توی شبکه مبین نت ریجستر می کنن و میشه از اون استفاده کرد. اگه واقعا" اینطور باشه خیلی خوب میشه.

AppData
04-12-2013, 20:32
کرکره‌ وایمکس داتک فعلا پایین نیامد اما اجازه جذب مشترک جدید ندارد/ داتک: همچنان مشترک جذب می‌کنیم
کرکره سرویس وایمکس رهام داتک قرار بود از امروز طبق اعلام پیشین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پایین آید اما این شرکت با تعهدی ۱۰ روزه به رگولاتوری در راستای پرداخت حق امتیاز پروانه، توانست وایمکس‌اش را سر پا نگاه دارد. مشترکان وایمکس شرکت رهام داتک از روز گذشته می‌بایست سرویس‌شان قطع می‌شد و عملا از امروز کرکره خدمات وایمکس این اپراتور پایین می‌آمد زیرا براساس نظر معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری فعالیت این شرکت در زمینه وایمکس غیرمجاز بود. اما طی تماسی با اپراتور این شرکت متوجه شدیم که همه چیز طبق روال عادی پا برجاست و نه تنها مشترکان قدیمی همچنان شارژ می‌شوند، بلکه مشترکان جدید هم می‌توانند متقاضی سرویس وایمکس باشند. این در حالی است که رگولاتوری پیش از این گفته بود که مشکل این اپراتور سرویس‌دهنده، ناشی از عدم توانایی در حصول مجوزهای لازم برای ارائه سرویس‌های ارتباطات بی‌سیم مبتنی بر فناوری وایمکس است. سازمان تنظیم مقررات پیش از این و حدود یازده روز پیش هم خبر از این موضوع داده و از مشترکان رهام داتک خواسته بود که برای جلوگیری از قطع سرویس‌دهی و بروز مشکلات، سرویس دهنده خود را عوض کنند و از شرکت‌هایی نظیر ارتباطات مبین‌نت، خدمات ارتباطی ایرانسل، رایانه دانش گلستان و مشارکتی سیار اصفهان استفاده کنند زیرا به مرور و تا ۱۲ آذر ماه سرویس آن‌ها به طور کامل قطع خواهد شد. البته رهام داتک هم موظف شده بود که براساس دستور رگولاتوری، با مشترکان خود تسویه حساب کند و جذب مشتری جدیدی نداشته باشد. اما این رویه و جالب‌تر از هر چیز کذب دانستن این خبر توسط اپراتور رهام داتک باعث شد تا تماسی با معاونت نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی داشته باشیم و از نحوه چند و چون ماجرا بیشتر مطلع شویم. لذا، حسن رضوانی به تسنیم گفت: اگر این شرکت در چارچوب مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات عمل کند، مشکلی با آن نخواهیم داشت و چالش اصلی این شرکت که منجر به صدور رای توقف سرویس شد، عدم پرداخت حق الامتیاز پروانه بود. وی افزود: این شرکت بخشی از حق الامتیاز خود را پرداخت کرده و بخشی دیگر از آن مانده که برای پرداخت آن از ما مهلت خواسته و متعهد شده که مابقی را هم پرداخت کند. معاون رگولاتوری در پاسخ به این سوال که چه مدت زمانی برای تعهد این شرکت در نظر گرفته شده است، گفت: زمان زیادی در نظر گرفته نشده است؛ اگر ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده به تعهدش عمل نکند، مجبوریم سرویس وایمکس آن را تعطیل کنیم. البته رضوانی گفته که این شرکت در مدت زمان تعهد پرداخت حق الامتیاز، اجازه جذب مشترک جدید را ندارد و اگر این کار را انجام دهد، تخلف به حساب می‌آید. رهام: همچنان مشترک جذب می‌کنیم این در حالی است که این شرکت همچنان مشترک جدید می‌گیرد و اپراتور آن معتقد است نه تنها مشترکان قدیمی را شارژ می‌کنیم بلکه جذب مشترک جدید هم داریم.

Mr saeed
02-01-2014, 18:56
کسی 1 مگ حجمی داره اعلام وضعیت کنه ؟

hamidak25
18-01-2014, 06:03
سوال منم هست. کسی ا مگ حجمی داره؟ سرعن دانلودش چجوریه؟ من الان 512 دارم سرعت دانلودم 120 هست. آیا با 1 مگ به سرعت 250 میرسه؟

kasra2012
08-04-2014, 19:46
من 512 دارم سرعت دانلود 480.....
سمت تجریش...
عالیه....

hellpatrol
11-04-2014, 16:46
من 512 دارم سرعت دانلود 480.....
سمت تجریش...
عالیه....

512 وایمکسش بدش این سرعته :n20:

hellpatrol
11-04-2014, 16:47
سوال منم هست. کسی ا مگ حجمی داره؟ سرعن دانلودش چجوریه؟ من الان 512 دارم سرعت دانلودم 120 هست. آیا با 1 مگ به سرعت 250 میرسه؟

512 حجمی وایمکس من تا 900 هم میره دانلودم.میانگین 400

hellpatrol
11-04-2014, 16:48
کسی 1 مگ حجمی داره اعلام وضعیت کنه ؟

تو وایمکس داتک شک نداشته باش.من تضمین میکنم دوستم

ho3in2012
02-09-2014, 06:10
سلام دوستان
وضعیت ADSL این شرکت در حال حاضر چجوریه ؟
سرعت شبانش چقدره ؟
کسی سرویس 10 مگ این شرکت رو داره ؟
یکی از اقوام ما 4 مگ داتک داره سرعت شب و روزش 500 هست

kasra2012
03-09-2014, 22:20
سلام دوستان
وضعیت ADSL این شرکت در حال حاضر چجوریه ؟
سرعت شبانش چقدره ؟
کسی سرویس 10 مگ این شرکت رو داره ؟
یکی از اقوام ما 4 مگ داتک داره سرعت شب و روزش 500 هست

در يك كلام عاااااليه
من 512 دارم شب و روزم 400 500 است

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mhentezari
04-09-2014, 22:07
ساعات شبانه اش از چند تا چنده؟
سرعت دانلود تو شبانه چنده؟
تو شبانه چقدر میشه دانلود کرد؟
با توجه به سرعتی که گرفته باشیم، سرعت شبانه فرق داره؟

جواب بدید ممنون میشم

kasra2012
04-09-2014, 22:09
ساعات شبانه اش از چند تا چنده؟
سرعت دانلود تو شبانه چنده؟
تو شبانه چقدر میشه دانلود کرد؟
با توجه به سرعتی که گرفته باشیم، سرعت شبانه فرق داره؟

جواب بدید ممنون میشم

شبانه همه سرويس ها 1 تا7 است
مال من همون سرعت روزانه است
حدودا 11 12 گيگ دانلود ميكنه

mhentezari
05-09-2014, 01:35

خیلی خوبه که
سرعت روزانه شما چقدره؟

mahdi_abbasnasab
05-09-2014, 02:57

سیاست این شرکت درباره دانلود تو تایم رایگان چجوریاست؟یعنی اگه زیاد دانلود کنی محدود میکنه؟اگه اره سقفش چقدره؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

Alone-Star
05-09-2014, 03:43
از بچه های شیراز کسی داتک داره بدونیم وضعیت شیراز چطوره؟
اعصابم خورد شده نمیدونم فایلهای مهمی که دارمو چطور بگیرم.

خراب بشه این مملکت که یه نت درست نداره. :-((((

naasr
05-09-2014, 06:56
از بچه های شیراز کسی داتک داره بدونیم وضعیت شیراز چطوره؟
اعصابم خورد شده نمیدونم فایلهای مهمی که دارمو چطور بگیرم.

خراب بشه این مملکت که یه نت درست نداره. :-((((

نمایندگی داتک تلکام در شیراز شرکت ماتریکس هست بالاترین سرعتی هم که ارائه میده 1 مگ هست با 5 گیگ ترافیک 31000 تومن هست

amin_v30
05-09-2014, 08:14

داداش هیچ کجای سایتش راجب تایم رایگان حرف نزده چرا پس؟

kasra2012
05-09-2014, 08:29
خیلی خوبه که
سرعت روزانه شما چقدره؟

روزانه بين 500 تا 600 متغيره

kasra2012
05-09-2014, 08:29
سیاست این شرکت درباره دانلود تو تایم رایگان چجوریاست؟یعنی اگه زیاد دانلود کنی محدود میکنه؟اگه اره سقفش چقدره؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

من حدودا ماهي 100 گيگ شبانه ميزنم تا حالا ك پيش نيومدت محدود بشم

Alone-Star
05-09-2014, 08:43
نمایندگی داتک تلکام در شیراز شرکت ماتریکس هست بالاترین سرعتی هم که ارائه میده 1 مگ هست با 5 گیگ ترافیک 31000 تومن هست

شبانه همون 1مگابیت میمونه؟ کمتر یا بیشتر؟ متوسط دانلود شبانه حدودا چقدره؟
چون الان خودم 2مگ از جای دیگه دارم 26تومن 4گیگ. 140ک میده شبی 2-3گیگ نهایتش.
واسه خط دوم میخوام.

naasr
05-09-2014, 09:00
شبانه همون 1مگابیت میمونه؟ کمتر یا بیشتر؟ متوسط دانلود شبانه حدودا چقدره؟
چون الان خودم 2مگ از جای دیگه دارم 26تومن 4گیگ. 140ک میده شبی 2-3گیگ نهایتش.
واسه خط دوم میخوام.

اون موقع که من داشتم شبانه 70 تا 80 میداد این شرکت شدیدا کمبود پهنای باند در شیراز داره قبلا سرویس 2 مگ هم داشت اما سرعت دانلودش حدود 120 بالاتر نمیرفت به همین خاطر سرویس 2 مگ را از لیست تعرفه هاشون حذف کردند و فقط تا سرویس 1 مگ میدن
البته من پارسال ازشون سرویس داشتم الان شاید بهتر شده باشه شایدم بدتر

Alone-Star
05-09-2014, 09:04
اون موقع که من داشتم شبانه 70 تا 80 میداد این شرکت شدیدا کمبود پهنای باند در شیراز داره قبلا سرویس 2 مگ هم داشت اما سرعت دانلودش حدود 120 بالاتر نمیرفت به همین خاطر سرویس 2 مگ را از لیست تعرفه هاشون حذف کردند و فقط تا سرویس 1 مگ میدن
البته من پارسال ازشون سرویس داشتم الان شاید بهتر شده باشه شایدم بدتر

الان چی داری؟

amin_v30
05-09-2014, 10:48

دوست عزیز لطفا اطلاعات اشتباه ندین با تشکر

naasr
05-09-2014, 12:20
الان چی داری؟

الان صبانت دارم که فردا قراره جمع آوری بشه مقصد بعدی یا مخابراته یا آسیاتک 10 مگ

Alone-Star
05-09-2014, 13:11
الان صبانت دارم که فردا قراره جمع آوری بشه مقصد بعدی یا مخابراته یا آسیاتک 10 مگ
اونو که خودمم دارم گذاشتم واسه جمع آوری...یک هفته نگذشته از تمدید 8مگ.:n28:
مخابرات من یکساله ونیم داشتم قطعی فراوان+دزدی آشکار روی صورتحساب+صورتحساب باز میمونه تا روزی که جمع اوری بشه اگر خواستی جمع کنی. (دزدی آشکار)+...الان هم فکر میکنم همینطور باشه هنوز.

nimakh
06-09-2014, 08:01
یک سری به صفحه آسیاتک بزنی ازش پشیمون خواهی شد

mahdi_abbasnasab
06-09-2014, 08:39
من حدودا ماهي 100 گيگ شبانه ميزنم تا حالا ك پيش نيومدت محدود بشم

شما کدوم شهری؟

mahdi_abbasnasab
06-09-2014, 08:43
یه سوال از بچه هایی که داتک دارن:من دنبال یه شرکتی هستم که سرعت دانلودش تو تایم شبانه خوب باشه و به دانلود زیاد تو این تایم(حدودا شبی 4تا 5 گیگ)گیر نده یعنی سرعت محدود نکنه!آیا داتک جوابگوی من هست؟خداییش راست و حسینی جواب بدین.{بنظرتون بین مخابرات-آسیاتک و داتک کدوم یکی رو انتخاب کنم؟بقیه شرکت ها که گندش رو درآوردن!!!}

birang1357
25-09-2014, 16:37
سلام به دوستان داتکی
عزیزان وضعیت و کیفیت وایمکس داتک چطوریه؟
این که شرکت ادعا می کنه پهنای باند وایمکس باز است واقعیت داره؟
سرویس 256 با چه سرعتی دانلود میده؟
ممنون میشم به این سوالات من جواب بدید

payampop
02-10-2014, 11:24
سلام
اینترنت داتک چطوره کسی استفاده کرده ؟ اینترنت شباش رایگانه ؟

mamad karol
18-10-2014, 18:45
سلام.
یه موضوعی رو لازمه با دوستان در میون بذارم مخصوصاً اونایی که میخوان دانلود شبانه داشته باشن،لطفاً عزیزانی که از مشترکین قدیمی داتک هستند راهنمایی کنند.
من وقتی از اینترنت شبانه استفاده میکنم صبح که تاریخچه ی مصرف رو چک میکنم به اندازه ی دو سه درصد از مقدار دانلود شده رو از حجمِ من کم میکنه،
زنگ زدم پشتیبانی گفت فردا با شماره ۸۱۶۸۱ داخلی 3 تماس بگیر موضوع رو اعلام کن،تقریباً هر شبی رو که چک کردم متوجه این موضوع شدم و فقط مختص به یک شب نبود،امشب هم دوباره چک میکنم،لطفاً اگر از دوستان کسی اطلاعی در این ضمینه داره به بنده بگه،ممنون.

-------------------------------------------ویرایش-----------------------------------------

سلام دوستان،باز معادل دو درصد از مقدار دانلود رایگانم،از حجمم کم کرد!
در صورتیکه از قبل از 12 بامداد هم وای فای رو از خود مودم دی اکتیو کردم و هم کامپیوتر رو تا ساعت 2 خاموش کردم که یه وقت آپدیتی چیزی انجام نشه
دزدی در روز روشن که میگن همینه.
امروز تماس میگیرم تکلیف رو مشخص میکنم.

------------------------------------------ویرایش-----------------------------------------

سلام،
دوستانی که میخوان دانلود شبانه داشته باشن دقت کنن ساعت شروع دانلود رو 2:05 و ساعت پایانش رو 6:55 تنظیم کنن چون ظاهراً یه چند دقیقه این ور اون ور داره و این کم شدن از شارژه من بخاطر همین موضوع بوده احتمالاً چون از وقتی خودمم این کارو کردم شارژم کم نشده.

amin_v30
27-10-2014, 10:59
دوستان سرعت شبانه سرویس 8 مگ این شرکت چند هست تقریبا با IDM؟

Ali_N8
02-11-2014, 12:57
دزد جدید در ساعات شبانه رونمایی شد :

862111014
02-11-2014, 14:09

من دیشب 2.5 گیگ داشتم صبح پاشدم صفر شده بود بعد تازه متوجه این طرح شدم تازه اطلاع رسانی نکرده بودن! طرحمو تازه تمدید کرده بودم الان با این شرایط میخام فسخ کتم. بقیه شرکتاهم همین طوریه یا رایگان دارن؟

Ali_N8
02-11-2014, 16:40
من 2.5 گیگ داشتم ولی یهو صبح دیدم صفر شد ... دزدی واضح به این میگن .. دیگه تمدید نمیکنم و حذف رانژه هم زدم... داتک دیگه طرحش دزدیه

4l1r3z4
02-11-2014, 17:12

باز داتک 10% ( یک دهم) شبانه رو پولشو میگیره؛ پارس آنلاین و صبانتو بقیه شرکتا که 33% ( یک سوم) پول شبانه رو میگیرن!!!!!!!!

zeus_1
03-11-2014, 20:13
از طریق مسیج اطلاع رسانی کردن... بعد جالبه که داخل متن گفتن برای رضایت بیشتر مشتری!! این طرح رو اجرا کردن

من قرارداد این ماهم تموم بشه سرویس رو کنسل می کنم احتمالا میرم نامحدود شاتل می گیرم
چون اینجوری بخوام پول دانلود شبانه بدم، معادل همون نامحدود باید هزینه کنم

zeus_1
03-11-2014, 20:19
خیلی از شرکت ها شبانه ی رایگان دارن... ولی مشکل اینجاست سرعتشون خیلی پایین میاد. و اینکه داخل قرار داد هم نوشته که هر وقت بخوان می تونن سرویس رایگان شبانه رو حذف کنن و صرفا یه طرح تشویقی محسوب می شه
داتک مشکل افت سرعت شبانه رو نداشت که اون هم اینجوری بازی در آورد

mahan
04-11-2014, 09:59
خیلی این طرحشون مشکل داره
شما میگی 33 درصد
مشکلی نیست درست حساب کنه آدم تنظیم میکنه دانلودش رو
من دیشب هر چی گذاشتم دانلود شده از 2 تا 6 صبح تمامش از حساب روزانه و عادی کم شده
خوب این عین کلاهبرداریه دیگه

satanix7
04-11-2014, 10:46
من سرویس ۸ مگ داتک دارم و خدایی هم سرویس اش برای دانلود شبانه خوب بود ولی با این قضیه ۱۰٪ و ۲۵٪ که درست کردن نشستم حساب کردم که اگه هر گیگ حجم اضافه روزانه رو ۳ تومن بگیرم ماهی باید حدود ۹۰ هزار تومن فقط حجم اضافه بخرم. خوب چه کاریه؟ یه سرویس نامحدود ۲ مگ بهتر از این جواب میده. تو سایت داتک گشتم. به نظر میاد سرویس نامحدود ندارند. سوالم از دوستان اینه که کدوم شرکت نامحدودش از بقیه بهتره؟

ea.ali
04-11-2014, 20:55
سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد

باتشکر

satanix7
06-11-2014, 13:46
سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد

باتشکر

من در ساعات شبانه دانلودی از سرور داخلی نداشتم که ببینم چطوریه ولی فکر نکنم محدودیتی باشه. در کل من راضی ام. نسبت به ۸ مگ صبانت که اون افتضاح مصرف منصفانه رو بالا آورد خیلی بهتره

satanix7
06-11-2014, 13:51
از طریق مسیج اطلاع رسانی کردن... بعد جالبه که داخل متن گفتن برای رضایت بیشتر مشتری!! این طرح رو اجرا کردن

من قرارداد این ماهم تموم بشه سرویس رو کنسل می کنم احتمالا میرم نامحدود شاتل می گیرم
چون اینجوری بخوام پول دانلود شبانه بدم، معادل همون نامحدود باید هزینه کنم

من در ۴ ماه گذشته ۳ تا شرکت عوض کردم (پارس آنلاین - صبانت - و الان هم داتک) و به نظرم داتک بهتره. هر چند routing اشون نمیدونم چطوریه بعضی وقت ها به هیچی نمیشه وصل شد. ولی اگر هدف دانلود شبانه باشه نسبت به بقیه بهتره

satanix7
06-11-2014, 13:53
من 2.5 گیگ داشتم ولی یهو صبح دیدم صفر شد ... دزدی واضح به این میگن .. دیگه تمدید نمیکنم و حذف رانژه هم زدم... داتک دیگه طرحش دزدیه

اگه اینطوری بخوای فکر کنی باید از ایران (مملکت دزدها) بری!‌ :n08:

satanix7
06-11-2014, 14:03
دوستان سرعت شبانه سرویس 8 مگ این شرکت چند هست تقریبا با IDM؟

این سوال کلا مستقل از شرکت اینترنت به منطقه مخابراتی شما بستگی داره. یه جا شلوغه یه جا خلوته. تو منطقه مخابراتی پیام نور تهران که من هستم و سرویس ۸ مگ دارم از ساعت ۲ تا ۴ حدود ۶۰۰ کیلوبایت هست و بعدش بهتر میشه تا ۸۰۰ کیلوبایت هم میرسه. من از سرور شخصی خودم دانلود می کنم . بعضی شب ها شده اصلا route به سرور خودم نداشتم. یعنی این مسائل هم هست. ولی اگه شانس یار باشه از ساعت ۲ تا ۶ میتونی ۹ تا ۱۰ گیگ با سرعت ۸ مگ بگیری که البته ۱۰٪ اش یعنی تقریبا ۱ گیگ از حجم روزانه ات کم میشه.

david-ebi
06-11-2014, 16:45
من سرویس ۸ مگ داتک دارم و خدایی هم سرویس اش برای دانلود شبانه خوب بود ولی با این قضیه ۱۰٪ و ۲۵٪ که درست کردن نشستم حساب کردم که اگه هر گیگ حجم اضافه روزانه رو ۳ تومن بگیرم ماهی باید حدود ۹۰ هزار تومن فقط حجم اضافه بخرم. خوب چه کاریه؟ یه سرویس نامحدود ۲ مگ بهتر از این جواب میده. تو سایت داتک گشتم. به نظر میاد سرویس نامحدود ندارند. سوالم از دوستان اینه که کدوم شرکت نامحدودش از بقیه بهتره؟

من شرکت فن آوا رو پیشنهاد میکنم

msf66
06-11-2014, 20:42
سلام به همگی
مگه شبا اینترنت رایگان نیس پس چرا حجمش کم میکنه؟:n03:
درسته که سرعت شبانه خیلی بالا رفته قبلا حدودا 3.5 گیگ دانلود میکردم ولی دیروز ده گیگ دانلود شد یک گیگ حجمم تموم کرد رفت امروز مجبور شدم بخرمش:n03:

ezio7
06-11-2014, 22:36
سلام به همگی
مگه شبا اینترنت رایگان نیس پس چرا حجمش کم میکنه؟:n03:
درسته که سرعت شبانه خیلی بالا رفته قبلا حدودا 3.5 گیگ دانلود میکردم ولی دیروز ده گیگ دانلود شد یک گیگ حجمم تموم کرد رفت امروز مجبور شدم بخرمش:n03:

تو سایتش زده که :

به اطلاع میرساند، برای تمامی سرویس‌های حجمی، حجم مصرفی شبانه از ساعت ۲ لغایت ۶ صبح با ۹۰٪ تخفیف و از ساعت ۶ لغایت ۸ صبح با ۷۵٪ تخفیف در اختیار شما مشترک گرامی قرار خواهد گرفت.

birang1357
07-11-2014, 09:30
وایمکس داتک کیفیتش خوبه؟
سرعت 128 هم بخری روی 8 مگ بسته میشه؟

MehranVB
07-11-2014, 11:45
واقعاً حسرت داره که ما حتی نمیدونیم اینترنت یعنی چی. وقتی به کشورایی آسیای شرقی یا اروپا و امریکا برید میبینید با این پول میتونید اینترنت 100 مگ داشته باشید، جالبه بدونید واسه اونا محدودیت حجمی خنده داره! دقیقاً در همون حدی که واسه ما دایل آپ نسبت به adsl خنده داره! اینترنت رو 1000 تومن میخرن و به ما با کلی منت 10000 تومن میفروشن!

در هر صورت، من مدت زیادی هست مشترک داتک هستم و نظرم رو مینویسم برای اشخاصی که مردد هستن مشترک بشن یا نه.
تا الان سرویس‌هایی مثل شاتل، پارس آنلاین، صبانت، آسیاتک و مخابرات رو در سیستمای مختلفی امتحان کردم که متاسفانه همه اینها (به جز پارس آنلاین) مشکلاتی داشتن از جمله اختلال سرعت دانلود شبانه و حتی روزانه، قطعی، عوض شدن IP و ...
اما داتک خوشبختانه در زمینه سرعت اصلاً مشکلی نداره، به طوری من با سرعت 512 از اسفند پارسال که پهنای باند کشور افزایش پیدا کرد، تا الان مینیمم سرعتی که داشتم 400 یا 500 کیلوبایت بر ثانیه بوده و در خیلی اوقات به بالای 1 مگابایت هم رسیده. (رکوردی که دارم 1.2 مگ هست)
من دانلود شبانه زیاد دارم، هر شب بدون هیچ مشکلی مینیمم 7 گیگ دانلود میکنه و گاهی اوقات به بالای 10 گیگ هم میرسه. (رکوردی که دارم 14 گیگ هست)
امسال تا الان فقط دو بار قطع شده که اون هم به خاطر مخابرات بوده و adsl کل منطقه قطع شده. پارسال هم یک بار قطع شد که روز قبلش sms داد.
پشتیبانی داتک واقعاً عالیه، وقتی تماس بگیرید خانمای خوش اخلاقی هستن که کاملاً با حوصله وقت میذارن تا مشکلتون رو حل کنن. (نه مثل بعضی شرکتای دیگه مثل مبین نت و مخابرات و ... که بعد از 10 دقیقه پشت خط بودن آخرش میگن اختلال داریم و معلوم نیست کی حل شه!)
اگر داخل سایت برید و شکایتی داشته باشید، روز بعد با شما تماس میگیرن و در این مورد صحبت میکنن.
در کل در ایران چنین شرکتایی که واقعاً به مشتری بها بدن معدود هست.

تنها گله ای که دارم پولی کردن دانلود شبانه هست که واقعاً حال من یکی رو گرفت! با این حال مزایاش انقدر زیاد هستن که ترجیح میدم همین داتک رو داشته باشم تا اینکه بخوام برم سمت نامحدود که سرعت داغونی داره و فقط یه اسمه.
همینطور باید توجه کنیم که داتک 90% تخفیف میده، در حالی که بقیه شرکتا 50 تا 70% تخفیف میدن.
ضمناً اطلاعاتی که دادم مربوط به تهران میشه، ممکنه داتک داخل شهرستانا مشکل داشته باشه.

برای تکمیل اطلاعاتی که دادم:
پارس آنلاین هم مثل داتک هست، سرعت خوبی داره و دانلود شبانش هم خوبه، ولی علت اینکه من داتک رو انتخاب کردم، اولاً قیمت کمتری داره و ثانیاً پشتیبانی بهتری داره. توی اکثر شهرستانا هم پارس آنلاین جزء بهترین هاست.
مخابرات فقط به درد نامحدود میخوره و اون هم با قبول اینکه سرعتتون از 60 کیوبایت یا نهایتاً 100کیلوبایت بالاتر نمیره.
شاتل هر کی دیدم ازش ناراضی بوده، دو تا دوست اهوازی دارم که هر دو همیشه از قطع بودن و پایین بودن سرعتش شاکی هستن. و توی تهران هم خیلی بیشتر.
آسیاتک و صبانت به نظر من در صورتی که پارس و داتک در دسترس نباشه انتخابای بهتری میتونن باشن.

این هم تست با سرورهای مختلف:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

birang1357
07-11-2014, 19:23
وایمکس داتک کیفیتش خوبه؟
سرعت 128 هم بخری روی 8 مگ بسته میشه؟
یکی نیست جواب بده؟؟؟

bilmazlar
10-11-2014, 13:40
دوستان عزیز داتکی

سلام

یه چند تا سؤال درباره سرویس‌های داتک داشتم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می‌شم:

1. داتک سرویس‌های حجمیش رو روی سرعت اسمی سرویس می‌بنده یا بالاتر؟ (مثلاً یه سرویس OPT04096 سرعت دانلودش همون 4مگابیته یا بالاتر بسته می‌شه؟)
2. اون وقت سرعت شبانه‌اش چقدره؟ با روزانه فرقی می‌کنه یا نه؟
3. پینگ و سایر مشخصات کیفی سرویس‌هاش در چه وضعیتیه؟

خیلی ممنون می‌شم.

MehranVB
11-11-2014, 19:18
دوستان عزیز داتکی

سلام

یه چند تا سؤال درباره سرویس‌های داتک داشتم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می‌شم:

1. داتک سرویس‌های حجمیش رو روی سرعت اسمی سرویس می‌بنده یا بالاتر؟ (مثلاً یه سرویس OPT04096 سرعت دانلودش همون 4مگابیته یا بالاتر بسته می‌شه؟)
2. اون وقت سرعت شبانه‌اش چقدره؟ با روزانه فرقی می‌کنه یا نه؟
3. پینگ و سایر مشخصات کیفی سرویس‌هاش در چه وضعیتیه؟

خیلی ممنون می‌شم.

قبلاً اینجا کامل توضیح داده شده:

Avlil
12-11-2014, 14:01
داتک عالیه . پینگش کلا بدون تایم اوته و خیلی stable هست.فقط پینگش بالا هست که برای بازی انلاین با کاهش پینگ به خوبی جواب میده و هیچ مشکلی نخواهد بود.متاسفانه توی مرکزی که من هستم مثل اینکه دیگه پورت نمیده وگرنه هیچ وقت پارس انلاین نمیگرفتم
راستی با داتک خیلی راحت هم میشه استریم کرد.

iliafshar
12-11-2014, 17:08
واقعاً حسرت داره که ما حتی نمیدونیم اینترنت یعنی چی. وقتی به کشورایی آسیای شرقی یا اروپا و امریکا برید میبینید با این پول میتونید اینترنت 100 مگ داشته باشید، جالبه بدونید واسه اونا محدودیت حجمی خنده داره! دقیقاً در همون حدی که واسه ما دایل آپ نسبت به adsl خنده داره! اینترنت رو 1000 تومن میخرن و به ما با کلی منت 10000 تومن میفروشن!

در هر صورت، من مدت زیادی هست مشترک داتک هستم و نظرم رو مینویسم برای اشخاصی که مردد هستن مشترک بشن یا نه.
تا الان سرویس‌هایی مثل شاتل، پارس آنلاین، صبانت، آسیاتک و مخابرات رو در سیستمای مختلفی امتحان کردم که متاسفانه همه اینها (به جز پارس آنلاین) مشکلاتی داشتن از جمله اختلال سرعت دانلود شبانه و حتی روزانه، قطعی، عوض شدن IP و ...
اما داتک خوشبختانه در زمینه سرعت اصلاً مشکلی نداره، به طوری من با سرعت 512 از اسفند پارسال که پهنای باند کشور افزایش پیدا کرد، تا الان مینیمم سرعتی که داشتم 400 یا 500 کیلوبایت بر ثانیه بوده و در خیلی اوقات به بالای 1 مگابایت هم رسیده. (رکوردی که دارم 1.2 مگ هست)
من دانلود شبانه زیاد دارم، هر شب بدون هیچ مشکلی مینیمم 7 گیگ دانلود میکنه و گاهی اوقات به بالای 10 گیگ هم میرسه. (رکوردی که دارم 14 گیگ هست)
امسال تا الان فقط دو بار قطع شده که اون هم به خاطر مخابرات بوده و adsl کل منطقه قطع شده. پارسال هم یک بار قطع شد که روز قبلش sms داد.
پشتیبانی داتک واقعاً عالیه، وقتی تماس بگیرید خانمای خوش اخلاقی هستن که کاملاً با حوصله وقت میذارن تا مشکلتون رو حل کنن. (نه مثل بعضی شرکتای دیگه مثل مبین نت و مخابرات و ... که بعد از 10 دقیقه پشت خط بودن آخرش میگن اختلال داریم و معلوم نیست کی حل شه!)
اگر داخل سایت برید و شکایتی داشته باشید، روز بعد با شما تماس میگیرن و در این مورد صحبت میکنن.
در کل در ایران چنین شرکتایی که واقعاً به مشتری بها بدن معدود هست.

تنها گله ای که دارم پولی کردن دانلود شبانه هست که واقعاً حال من یکی رو گرفت! با این حال مزایاش انقدر زیاد هستن که ترجیح میدم همین داتک رو داشته باشم تا اینکه بخوام برم سمت نامحدود که سرعت داغونی داره و فقط یه اسمه.
همینطور باید توجه کنیم که داتک 90% تخفیف میده، در حالی که بقیه شرکتا 50 تا 70% تخفیف میدن.
ضمناً اطلاعاتی که دادم مربوط به تهران میشه، ممکنه داتک داخل شهرستانا مشکل داشته باشه.

برای تکمیل اطلاعاتی که دادم:
پارس آنلاین هم مثل داتک هست، سرعت خوبی داره و دانلود شبانش هم خوبه، ولی علت اینکه من داتک رو انتخاب کردم، اولاً قیمت کمتری داره و ثانیاً پشتیبانی بهتری داره. توی اکثر شهرستانا هم پارس آنلاین جزء بهترین هاست.
مخابرات فقط به درد نامحدود میخوره و اون هم با قبول اینکه سرعتتون از 60 کیوبایت یا نهایتاً 100کیلوبایت بالاتر نمیره.
شاتل هر کی دیدم ازش ناراضی بوده، دو تا دوست اهوازی دارم که هر دو همیشه از قطع بودن و پایین بودن سرعتش شاکی هستن. و توی تهران هم خیلی بیشتر.
آسیاتک و صبانت به نظر من در صورتی که پارس و داتک در دسترس نباشه انتخابای بهتری میتونن باشن.

سلام دوست عزیز من مشترک پارس انلاین هستم و تا الان هم از سرویس adsl راضی بودم ولی مثل اینکه یک ضرب العجل تعیین کردن که از 10 اذر 33 درصد از حجم دانلود شبانه کم میکنند با این اوصاف دیگه نمی ارزه که سرویسم رو تمدید کنم پس دنبال یک ISp جدید هستم با توجه به تعریف شما و دوستان داتک رو یکی از گزینه هام قرار دام دادم حالا هم از دوستان داتکی چند تا سوال دارم:
1-من تو پارس انلاین شبانه با سرعت 700 کیلو به طور متوسط دانلود دارم میخواستم ببینم تو داتک هم میتونم همچین کیفیتی رو داشته باشم یا نه؟
2-ایا داتک هم سرویس نامحدود داره و اگر اینطور هست کیفیت سرویس نامحدودش چه قدر هست ؟(حداقل سرعت اسمی رو داره یا نه؟)
3-این قانون 10 در صد و 25 درصد رو داتک از چه زمانی اجرا کرده؟ (اگر از خیلی وقت پیش هست که احتمال داره دوباره تغییرش بده و بشه مثل پارس که در اینصورت خواب من همین سرویس فعلی رو ترجیح می دم.)
4-من خیلی با سرویس دهنده های اینترنتی اشنایی ندارم و فقط از مبین نت و پارس سرویس گرفتم ولی چیزی که در مورد داتک تو ذوقم میزنه کاربر های کمترش نسبت به دیگر ای اس پی ها ست (حداقل به نظر من) و یک شاهد برای حرف های من همین تعداد صفحات این تاپیک نسبت به تاپیک دیگر ای اس پی هاست اگر واقعا کیفیتش برابر با کیفیت پارس انلاین هست با توجه به اینکه قیمتش نسبتا پایینتره پس چرا کاربرهاش کمترند؟

862111014
13-11-2014, 12:18
داتک هم دزدیو خوب بلده علاوه بر اینکه حجم دزدی میکنند بعد از اجرای طرح سرعت من در روز از 400 به 200 و در شب از 400 به 40 رسیده برای افزایش کیفیت .نوع سرویس منم 512 است. بله پشتیبانای خوبی داره البته از لحاظ اخلاق!!!! ولی کارت راه نمیفته

Avlil
13-11-2014, 17:49
ممکنه برای شما اینطوری بوده باشه اما توی شهرک غرب کاملا اینترنت بسیار عالی رو ارائه میده به صورتی که اینترنت ها همه اختلال داشتن(در بازی انلاین کاملا از لگ و delay مشخص بود) اما این شرکت مشکلی نداشت.این که پکت لاست نداره شوخی نیست و اینکه با تمام کاهش دهنده های پینگ به بهترین نحو جواب میده.اینکه استریم hd هم به خوبی و smooth جواب میده هم یکی از نقاط قوتشه

862111014
13-11-2014, 18:03
ممکنه برای شما اینطوری بوده باشه اما توی شهرک غرب کاملا اینترنت بسیار عالی رو ارائه میده به صورتی که اینترنت ها همه اختلال داشتن(در بازی انلاین کاملا از لگ و delay مشخص بود) اما این شرکت مشکلی نداشت.این که پکت لاست نداره شوخی نیست و اینکه با تمام کاهش دهنده های پینگ به بهترین نحو جواب میده.اینکه استریم hd هم به خوبی و smooth جواب میده هم یکی از نقاط قوتشه

من و دوستام از 5 نقطه مختلف تهران از هفته پیش این مشکلو پیدا کردیم شرکت داتک خیلی خیلی پررو هست دوستم برای تخلیه مجبور به 195 شکایت کنه اونم 2 بار !!!! منطقه شما خیلی خاصه لذتشو ببر

MehranVB
14-11-2014, 14:28
سلام دوست عزیز من مشترک پارس انلاین هستم و تا الان هم از سرویس adsl راضی بودم ولی مثل اینکه یک ضرب العجل تعیین کردن که از 10 اذر 33 درصد از حجم دانلود شبانه کم میکنند با این اوصاف دیگه نمی ارزه که سرویسم رو تمدید کنم پس دنبال یک ISp جدید هستم با توجه به تعریف شما و دوستان داتک رو یکی از گزینه هام قرار دام دادم حالا هم از دوستان داتکی چند تا سوال دارم:
1-من تو پارس انلاین شبانه با سرعت 700 کیلو به طور متوسط دانلود دارم میخواستم ببینم تو داتک هم میتونم همچین کیفیتی رو داشته باشم یا نه؟
2-ایا داتک هم سرویس نامحدود داره و اگر اینطور هست کیفیت سرویس نامحدودش چه قدر هست ؟(حداقل سرعت اسمی رو داره یا نه؟)
3-این قانون 10 در صد و 25 درصد رو داتک از چه زمانی اجرا کرده؟ (اگر از خیلی وقت پیش هست که احتمال داره دوباره تغییرش بده و بشه مثل پارس که در اینصورت خواب من همین سرویس فعلی رو ترجیح می دم.)
4-من خیلی با سرویس دهنده های اینترنتی اشنایی ندارم و فقط از مبین نت و پارس سرویس گرفتم ولی چیزی که در مورد داتک تو ذوقم میزنه کاربر های کمترش نسبت به دیگر ای اس پی ها ست (حداقل به نظر من) و یک شاهد برای حرف های من همین تعداد صفحات این تاپیک نسبت به تاپیک دیگر ای اس پی هاست اگر واقعا کیفیتش برابر با کیفیت پارس انلاین هست با توجه به اینکه قیمتش نسبتا پایینتره پس چرا کاربرهاش کمترند؟

1- سرعت دانلود شبانه با روزانه داتک تفاوتی ندارن. من 512 دارم و به یاد ندارم که تا الان سرعتش از 400 پایین تر اومده باشه، سرعت میانگینش 500 هست، اما بعضی از شبا به بالای 1 مگ هم میرسه.
2- دو مدل سرویس نامحدود داره که داخل سایت هم نزده. یکیش همون سرویس مخابرات هست که به درد نمیخوره (ضریب اشتراک 1 به 10). یکی دیگه هم هست که کیفیتش از سرویسای معمولی بالاتره (ضریب اشتراک 1 به 4) اما قیمت خیلی بالایی داره و 512 یه سالش تا اونجا که یادمه بالای 1 میلیون میشد.
3- دقیقاً یادم نیست، فکر میکنم یازده آبان بود.
4- بله کاربرای داتک خیلی پایین تر هست، دلیل زیاد داره، یکی اینکه مثلاً پارس در اکثر شهرها نمایندگی داره ولی داتک خیر، دوم اینکه مشتریای داتک اکثراً غیرخانگی و تجاری هستن و توی این تاپیک نمیان فعالیتی کنن. البته من این رو حسن میدونم که تعداد کاربراش کمه، چون باعث میشه سرعت بیشتری بهم اختصاص پیدا کنه.

862111014
14-11-2014, 18:08
1- سرعت دانلود شبانه با روزانه داتک تفاوتی ندارن. من 512 دارم و به یاد ندارم که تا الان سرعتش از 400 پایین تر اومده باشه، سرعت میانگینش 500 هست، اما بعضی از شبا به بالای 1 مگ هم میرسه.
2- دو مدل سرویس نامحدود داره که داخل سایت هم نزده. یکیش همون سرویس مخابرات هست که به درد نمیخوره (ضریب اشتراک 1 به 10). یکی دیگه هم هست که کیفیتش از سرویسای معمولی بالاتره (ضریب اشتراک 1 به 4) اما قیمت خیلی بالایی داره و 512 یه سالش تا اونجا که یادمه بالای 1 میلیون میشد.
3- دقیقاً یادم نیست، فکر میکنم یازده آبان بود.
4- بله کاربرای داتک خیلی پایین تر هست، دلیل زیاد داره، یکی اینکه مثلاً پارس در اکثر شهرها نمایندگی داره ولی داتک خیر، دوم اینکه مشتریای داتک اکثراً غیرخانگی و تجاری هستن و توی این تاپیک نمیان فعالیتی کنن. البته من این رو حسن میدونم که تعداد کاربراش کمه، چون باعث میشه سرعت بیشتری بهم اختصاص پیدا کنه.

داداش سرعت شما هنوز 400 است . منم تا هفته قبل سرعتم 400 بود. الان یک هفتس تو روز سرعتم 80 و در شب سرعتم 40 است. این مشکل برای چند تا دیگه از دوستام هم پیش اومده. پشتیبانی هم میگه ما فقط سرعت اسمی میدیم و قبلا لطف میکردیم. من با این وضعیت میخام تخلیه کنم. جالبه دوستم برای تخلیه مجبور شد دو بار به 195 شکایت کنه!!!!!!!!!!

birang1357
14-11-2014, 19:27
هیچکس وایمکس داتک استفاده نمی کنه؟
در صورت امکان کیفیت و نحوه سرعت بندی وایمکس رو بفرمایید. سرعت اسمی میده یا 128 رو بالا می بنده؟

spiderferi
15-11-2014, 08:50
نمیشه اعتراضی کرد به سیاست جدید داتک؟

birang1357
15-11-2014, 09:06
هیچکس وایمکس داتک استفاده نمی کنه؟
در صورت امکان کیفیت و نحوه سرعت بندی وایمکس رو بفرمایید. سرعت اسمی میده یا 128 رو بالا می بنده؟
وایمکسی کسی نبود؟؟؟

msa85
17-11-2014, 13:08
دوستان مشترک داتک توجه کنند ...
داتک در ماه اخیر مصرف شبانه را که رایگان بوده به ده درصد مصرفی تغییر داده
با توجه به پیگری ها متوجه شدم اگر کاربرها به سامانه 195 شکایت بکنند احتمال برگشت سرویس به حالت قبل وجود دارد
دوستان لطفا یک وقتی بزارید و شکایت کنید

4l1r3z4
20-11-2014, 01:37
دوستان مشترک داتک توجه کنند ...
داتک در ماه اخیر مصرف شبانه را که رایگان بوده به ده درصد مصرفی تغییر داده
با توجه به پیگری ها متوجه شدم اگر کاربرها به سامانه 195 شکایت بکنند احتمال برگشت سرویس به حالت قبل وجود دارد
دوستان لطفا یک وقتی بزارید و شکایت کنید

من تازه از این شرکت سرویس گرفتم؛مطمئنی این کار جواب میده؟!

moraddad
25-11-2014, 12:06
سلام.

دوستان درخواست جمع آوری بدم چند روز طول میکشه ؟ 2،3 روز بیشتره ؟!

4l1r3z4
25-11-2014, 21:54
سلام.

دوستان درخواست جمع آوری بدم چند روز طول میکشه ؟ 2،3 روز بیشتره ؟!

72 ساعته باید تخلیه کنه؛ اگه دیدی 3روز شد تخلیه نکرد،تو سایت 195 شکایت کن،فرداش تخلیه میکنن واست...
حالا چرا میخوای تخلیه کنی؟!

moraddad
27-11-2014, 00:50
آها . مرسی .

والا 6،7 سالی میشه 128 نامحدوده سرویسمون ... خیلی دیگه سرعت داغونه ! یکی دو سالی میشه میخوام عوض کنم تنبلی میکنم !

دیگه ولی به خودم اومدم :دی

حالا میخام مخابرات بگیرم ! :| 512 نامحدود . دور و برمون چن نفری دارن راضی ان ... ولی تو همین تاپیک مخابرات چرخیدم خیلی مینالیدن همه ... ولی خوب بازم میگم هرچی باشه از اینی که دارم بهتره که !!

چون نامحدود میخوام حتما باشه ... قیمت مخابرات خوب قابل مقایسه نیست با بقیه شرکتا ..

شما نظرتون چیه ؟

4l1r3z4
27-11-2014, 02:14
آها . مرسی .

والا 6،7 سالی میشه 128 نامحدوده سرویسمون ... خیلی دیگه سرعت داغونه ! یکی دو سالی میشه میخوام عوض کنم تنبلی میکنم !

دیگه ولی به خودم اومدم :دی

حالا میخام مخابرات بگیرم ! :| 512 نامحدود . دور و برمون چن نفری دارن راضی ان ... ولی تو همین تاپیک مخابرات چرخیدم خیلی مینالیدن همه ... ولی خوب بازم میگم هرچی باشه از اینی که دارم بهتره که !!

چون نامحدود میخوام حتما باشه ... قیمت مخابرات خوب قابل مقایسه نیست با بقیه شرکتا ..

شما نظرتون چیه ؟

آره درست میگی ، تو نامحدود مخابرات از همه بهتره...
128 نامحدود داتک قیمتش چنده؟! سرعتو رو چند میبنده؟! حداقل تبادل ترافیک داره؟!
والا من تازه از داتک سرویس گرفتم؛10 مگ ماهانه، سرعتم شب و روز 10 عه و از پینگمم خیلی راضیم خیلی stable عه و تا حالا که خدا رو شکر مشکلی نداشتم...
مرکز شهید باهنر تهران هستم؛ شما کدوم مرکزی؟!

moraddad
27-11-2014, 11:57
والا ما از سال 86 اشتراک داریم .الان ماهیانه 18 و خورده ای میدم . یه بار چند ماه پیش زنگ زده بودم اطلاعات بگیرم برای تغییر سرویس ... میگفت شما کاربر قدیمی هستید و از این صحبتا ...اگه تغییر بدی سرویس رو بعد پشیمون بشی بخای برگردی به همین 128 باید تعرفه الانو بدیا ! یادم نیست دقیق ولی فک کنم گفت 37-8 تومن !!! نمیدونم گرفته بود مارو ! یا چی! آخه کی میاد واسه این عتیقه 40 تومن بده ؟!؟! سرعت دانلودم فیکس روو 16 ئه !! :n02:

تهرانپارسم .. مرکز شهدای گمنام.

4l1r3z4
27-11-2014, 21:13
والا ما از سال 86 اشتراک داریم .الان ماهیانه 18 و خورده ای میدم . یه بار چند ماه پیش زنگ زده بودم اطلاعات بگیرم برای تغییر سرویس ... میگفت شما کاربر قدیمی هستید و از این صحبتا ...اگه تغییر بدی سرویس رو بعد پشیمون بشی بخای برگردی به همین 128 باید تعرفه الانو بدیا ! یادم نیست دقیق ولی فک کنم گفت 37-8 تومن !!! نمیدونم گرفته بود مارو ! یا چی! آخه کی میاد واسه این عتیقه 40 تومن بده ؟!؟! سرعت دانلودم فیکس روو 16 ئه !! :n02:

تهرانپارسم .. مرکز شهدای گمنام.

عججججججببببب!!!!!!!!!! 40 تومن بدی واسه سرعته 16کیلو!!!!!!!!!!!! :n04::n04:عجیبه که مثه بقیه شرکتا نامحدوداش هدیه ی سرعته بالاتر نداره!!!!
خوبه شما میتونی با سرعته 64کیلو سر کنی؛من که دیگه سرعته زیر 200کیلو اعصابمو خورد میکنه...