PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20

NaughtyCat
22-11-2011, 18:51
درسته برادر اول مخابرات هست بعد این شرکت های pap و ...
ناسلامتی اونه که بینه اینا پخش میکنه
مثله اینه که بگیم جنس رو از وارد کننده که قیمت بهتری نمیده نگیریم که از واسطه بگیریم در حالی که فرقی نمیکنه اون وارد کننده پولشو داره میگیره فرقی نداره براش
دقیقا همین. وقتی خودش مسئول تامین پهنای باند برای شرکت های دیگس چرا باید خودش مستقیما وارد بازار بشه؟! همون روزای اول که قرار بود همچین اتفاقی بیفته صدای یه سری دراومد آخرش هم هیچی به هیچی! اینطوری باز یه رقابتی بین ISP ها از لحاظ قیمت گذاری و سرویس بهتر و این صحبت ها وجود داره، حالا فرض کنید اینا دیگه نباشن. اونوقت چی؟ همه بریم 128 مخابرات رو بگیریم بخاطر 4 5 تومن پایین تر دلمون خوش باشه که ارزون تر درمیاد.

به نظر مي‌رسد تمايل شركت مخابرات براي ورود به بازار عرضه اينترنت پرسرعت علاوه بر تهديد شركت‌هاي خصوصي به رقابت با غول مخابراتي كشور، مي‌تواند كيفيت و قيمت عرضه اين خدمات را به شدت تحت تاثير قرار دهد. به گفته كارشناسان ورود مخابرات ايران كه هنوز هم به طور كامل خصوصي نشده و تحت كنترل دولت است، به ايجاد فضايي انحصاري در بازار خدمات اينترنت منجر خواهد شد كه بي‌ترديد باعث مي‌شود تا كيفيت و قيمت اين خدمات نيز مانند خدمات تلفن همراه قرباني انحصارگرايي شود.

فعالان بازار اينترنت از مصوبه كاهش تعرفه خدمات و همچنين تمايل ورود مخابرات به بازار اينترنت پرسرعت به عنوا نشانه‌هاي شكل‌گيري نوعي انحصار در بازار اينترنت نام مي‌برند و معتقدند: مصوبه كاهش تعرفه در حالي شركت‌هاي مخابرات استاني را مجاز با ارايه خدمات اينترنت پرسرعت مي‌كند كه شرايط رقابتي به هيچ وجه فراهم نشده است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخه این چه حرفیه شما میزنید؟ اگه مخابرات بخواد کل اینترنت رو بگیره دست خودش یک قانون رو عوض میکنه یه شبه این کارو انجام میده. نیازی نداره بیاد این کارها رو بکنه که. :31:
نه، اینطوری خود شرکت های دیگه وقتی ببینن امکان رقابت با مخابرات رو ندارن یواش یواش خودشون کنار میکشن، یا بیشتر کاربراشون رو از دست میدن. اونطوری فقط ما میمونیم و مخابرات عزیز...

من اگه بتونم با این صحبتا حتی فقط یک نفر هم منصرف کنم از گرفتن اینترنت از عزیزان دزد تو مخابرات برام کافیه...

DaRiOuShJh
22-11-2011, 19:14
دقیقا همین. وقتی خودش مسئول تامین پهنای باند برای شرکت های دیگس چرا باید خودش مستقیما وارد بازار بشه؟! همون روزای اول که قرار بود همچین اتفاقی بیفته صدای یه سری دراومد آخرش هم هیچی به هیچی! اینطوری باز یه رقابتی بین ISP ها از لحاظ قیمت گذاری و سرویس بهتر و این صحبت ها وجود داره، حالا فرض کنید اینا دیگه نباشن. اونوقت چی؟ همه بریم 128 مخابرات رو بگیریم بخاطر 4 5 تومن پایین تر دلمون خوش باشه که ارزون تر درمیاد.
درسته برادر ولی حرفی که شما میزنید برای یه تعداد معدود هست
الان اکثرا بیشتر به قیمت نگاه میکنن و کیفیت حدودی
قبلا که همین cra ها هم نبود چی بود؟ بهتر بود؟ 128 درپیتی شده بود 44 هزار تومن ماهی!!!
این شرکت های واسطه هیچ وقت کنار نمیرن هستن نگران نباش فقط یه مقدار تاثیرشون کمتر میشه
از لحاظ رقابت هم به نظرم الان که مخابرات وارد شده اوضاع بهتر شده قیمت ها بهتر شده و اگر واقعا بخوان رقابتی کنن با هم الان وقتشه نه اونوقت که هر کی هر قیمتی میداد کاربر محکوم بود که بگیره با بی اینترنت بمونه
البته همین الانم برای خیلی مناطق فرقی نکرده منطقه ما هنور داتک حرف اول رو میزنه یه جورایی مافیایی منطقه رو گرفته دستش

NaughtyCat
23-11-2011, 00:27
درسته برادر ولی حرفی که شما میزنید برای یه تعداد معدود هست
الان اکثرا بیشتر به قیمت نگاه میکنن و کیفیت حدودی
قبلا که همین cra ها هم نبود چی بود؟ بهتر بود؟ 128 درپیتی شده بود 44 هزار تومن ماهی!!!
این شرکت های واسطه هیچ وقت کنار نمیرن هستن نگران نباش فقط یه مقدار تاثیرشون کمتر میشه
از لحاظ رقابت هم به نظرم الان که مخابرات وارد شده اوضاع بهتر شده قیمت ها بهتر شده و اگر واقعا بخوان رقابتی کنن با هم الان وقتشه نه اونوقت که هر کی هر قیمتی میداد کاربر محکوم بود که بگیره با بی اینترنت بمونه
البته همین الانم برای خیلی مناطق فرقی نکرده منطقه ما هنور داتک حرف اول رو میزنه یه جورایی مافیایی منطقه رو گرفته دستش

من نمیگم این شرکت خصوصی ها خیلی خوبن و فرشتن، نه. همون سگ زرد برادر شغاله! ولی با همه این صحبتا بنظرم بهتر از اینه که دو دستی پولمون رو بدیم به مخابراتی که تا حد زیادی باعث و بانی این وضع داغون اینترنت تو این مملکته! شما مطمئن باش اینا به نفع من و شما کار نمیکنن. همین بامبولی هم که سر این نامحدود بودن اینترنت و شکایت از ISP هایی که این قانون رو رعایت نمیکنن در آوردن هم بنظرم یجورایی فشار به ISP های دیگه بود. بعد مثلا بعد از تصویب این قانون، اینترنت برای ما فرقی کرد؟! نه! فقط اسما همین cra ها اضافه شده که خدا میدونه چه کیفیتی داشته باشه...

حالا این نظر منه، ولی شدید بهش اعتقاد دارم! :دی بازم میگم، شرف داره اینکه اینترنت رو گرون تر ولی از هرکی غیر از این مخابرات کثیف بگیریم. :27:

DaRiOuShJh
23-11-2011, 12:40
برادر خوب شما تست نکردی این حرف رو میزنی
من الان 512 cra دارم راضیم نسبت به 128 ام
قیمت جفتشون هم برام یکی افتاده سرعنم هم حدودا دو برابر شده

حرف شما الان یه طوریه که معادل اینه که پولتون رو بیرون بریزید ولی از یه جایی نگیرید که حال نمیکنید( از قضا اون جایی که حال نمیکنید اصله کاریه)
خوب منطقی نیست این کار که:31:
حالا هر جور که صلاح میدونید:10:

A.IvI.I.N
23-11-2011, 20:15
دوستان میخام برا مغازم وایمکس بگیرم اینجا کسی وایمکس داتک داره...؟؟؟
سرویس های حجمی وایمکس مثه ADSL دو برابر بسته میشه...؟؟؟
اخه نامردا ریختن تمام مرکز مخابراتی رو فیبر کردن و ADSL مغازم قطع شد :19::27:

aazp
24-11-2011, 13:43
امروز چرا این جوری شده؟

fitness2008
24-11-2011, 19:55
دوستان میخام برا مغازم وایمکس بگیرم اینجا کسی وایمکس داتک داره...؟؟؟
سرویس های حجمی وایمکس مثه ADSL دو برابر بسته میشه...؟؟؟
اخه نامردا ریختن تمام مرکز مخابراتی رو فیبر کردن و ADSL مغازم قطع شد :19::27:

سلام. وایکمس سرعتاش درسته و مثل سرویس های دیگه نصف یا دو برابر نمیبندن.

DaRiOuShJh
28-11-2011, 19:38
ای بابا
امرو از ساعت 17 هی داره قطعو وصل میشه برام و جون میده
چرا اینطوری شده داتک؟ هفته ای یکی دو روز خرابه تازگی ها

LordMMD
28-11-2011, 20:36
ای بابا
امرو از ساعت 17 هی داره قطعو وصل میشه برام و جون میده
چرا اینطوری شده داتک؟ هفته ای یکی دو روز خرابه تازگی ها
تایید میشه !
طبق معمول از مخابراته

خدایا اینترنت سریع و بی درد سر نصیب ما بگردان !

Alireza.M67
30-11-2011, 21:45
دوستان من حدودا یکی دو ماه دیگه اشتراکم تموم میشه (البته بگذریم که همین الآنشم حجمم تموم شده و 5 گیگ مجبور شدم بخرم)
من 128 با حجم ماهی 6 گیگ داشتم .
الآن شما چه پیشنهادی میکنید ؟
از اون 512 یا 256 با ضریب اشتراک 1 به 10 ها بگیرم یا همینو تمدید کنم ، یا برم وایمکس بگیرم یا .... ؟

NaughtyCat
30-11-2011, 22:31
دوستان این سرویس ما هم وصل شد. فقط میخوام ببینم الان کل اینترنت به فنا رفته یا فقط برای من اینطوریه؟! ویPان و فـیلترشکن همه تعطیل؟

The Dreadnaught
01-12-2011, 03:58
دوستان این سرویس ما هم وصل شد. فقط میخوام ببینم الان کل اینترنت به فنا رفته یا فقط برای من اینطوریه؟! ویPان و فـیلترشکن همه تعطیل؟

بله ، در راستای همون 75 برابر شدن سرعت اینترنته ! :31:

mehryar1973
01-12-2011, 23:18
سلام چند روزه با پی سی مشکل دارم وباید از چیز شکن استفاده کنم :13:
برای شما هم اینطوریه

DaRiOuShJh
01-12-2011, 23:32
نه مشکل خاصی ندارم برادر
ولی زیاد صفر میکنه سرعت رو وسطه دانلود

mehryar1973
02-12-2011, 22:30
دوباره باز امروز عصری سرعت افتضاح بود طوریکه من تو جیمیل نمیتونستم لاگین کنم اولش فکر کردم از داتکه ولی الان که تاپیک پارس ومخابرات رو دیدم متوجه شدم سرتاسری بوده

amir_rahmani
02-12-2011, 22:36
بله پیرو حرکت دوستانمون به سفارت هستش

a.toraby
03-12-2011, 01:52
آقا من الان چند شبه که بعد از ساعت یک دیگه رسماً اینترنتم قطع میشه. یکی نیست بگه ما مجانی نخوایم همون پولکیش باشه اما وصل باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم این پورت من بین 45 نفر شیر شده که اینطوری خفه میشه سر ساعت 1. الان هم دارم با gprs وبگردی میکنم. میبینی تو رو خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به چه روزی افتادیم. پارس آنلاین هم همینطوری شد اومدم داتک. حالا از داتک به کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5 ساله adsl دارم. تو این 5 سال سرعت اینترنت هر روز داره بدتر میشه. اینا خیلی رو دارن دم از 75 برابر می زنن!!!

The Dreadnaught
03-12-2011, 03:29
بله پیرو حرکت دوستانمون به سفارت هستش

بله از همون روز شروع شد دوباره. حالا این وسط چه دخلی به ما داره خدا عالمه ! :31:

آقا من الان چند شبه که بعد از ساعت یک دیگه رسماً اینترنتم قطع میشه. یکی نیست بگه ما مجانی نخوایم همون پولکیش باشه اما وصل باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم این پورت من بین 45 نفر شیر شده که اینطوری خفه میشه سر ساعت 1. الان هم دارم با gprs وبگردی میکنم. میبینی تو رو خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به چه روزی افتادیم. پارس آنلاین هم همینطوری شد اومدم داتک. حالا از داتک به کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5 ساله adsl دارم. تو این 5 سال سرعت اینترنت هر روز داره بدتر میشه. اینا خیلی رو دارن دم از 75 برابر می زنن!!!

می فهمم چی میگی دوست عزیز ، متاسفانه خیلی از دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن ، اکثر اونایی که اینترنت حجمی با دانلود شبانه رایگان دارن وضعشون همینه. چی بگم ...

DaRiOuShJh
03-12-2011, 14:07
از 5 سال پیش نامحدود میگرفتی به قیمته الان مفت میشد

AliROCK
03-12-2011, 14:33
دوباره پوکید داتک:34::32::weird: اینجور که به نظر میاد برا همه پوکیده...

DaRiOuShJh
03-12-2011, 15:07
اره برای منم در حده جنازس
اینطور که معلومه تا بعده عاشورا تاسوعا هم ادامه میابد همی و بسی

Alireza.M67
03-12-2011, 21:01
دوستان من حدودا یکی دو ماه دیگه اشتراکم تموم میشه (البته بگذریم که همین الآنشم حجمم تموم شده و 5 گیگ مجبور شدم بخرم)
من 128 با حجم ماهی 6 گیگ داشتم .
الآن شما چه پیشنهادی میکنید ؟
از اون 512 یا 256 با ضریب اشتراک 1 به 10 ها بگیرم یا همینو تمدید کنم ، یا برم وایمکس بگیرم یا .... ؟

دوستان یعنی واقعا کسی تا حالا از این اشتراک 1 به 10 ها نگرفته ؟
لیست تعرفه های پر مصرف رو هم برداشته از سایتش چیزی معلوم نیست !

DaRiOuShJh
03-12-2011, 21:33
من 512 اش رو دارم برادر
رو نصف سرعت بسته میشه یعنی عملا 256 هست
افت سرعت هم روزای تعطیل و شبای جمعه خیلی پیدا کرده جدیدا
داره خراب میشه

Alireza.M67
03-12-2011, 22:52
من 512 اش رو دارم برادر
رو نصف سرعت بسته میشه یعنی عملا 256 هست
افت سرعت هم روزای تعطیل و شبای جمعه خیلی پیدا کرده جدیدا
داره خراب میشه

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
داریوش تویی !!!؟ همون که توی انجمن متفرقه بود ؟ چقدر بزرگ شدی عمو جون ! :31:
الآن یعنی در بد ترین حالت سرعت دانلودت چنده ؟
بعدشم اون 512 رو راحت بهت دادن یا اذیت کردن و مدرک و ... خواستن ؟

DaRiOuShJh
03-12-2011, 23:19
:27:بهه آقا رو باش
من که اینجا هستم خودت نمیای خبر نداری
بدترین حالت 1-2 کیلو ولی متوسط میشه گفت روی 28 تا 30 کیلوبایت در ثانیه هست
شرکتیه دیگه، کلا از 256 به بالا رو به شرکت جات میدن

DaRiOuShJh
03-12-2011, 23:29
:27:بهه آقا رو باش
من که اینجا هستم خودت نمیای خبر نداری
بدترین حالت 1-2 کیلو ولی متوسط میشه گفت روی 28 تا 30 کیلوبایت در ثانیه هست
شرکتیه دیگه، کلا از 256 به بالا رو به شرکت جات میدن

AliROCK
03-12-2011, 23:58
نه معلومه داریوشم وضعش خرابه 2 بار پست داده:31::31:
نمیدونم داتک اینجور ی شده یا واسه باقیه isp ها هم همینجوریه...:13:

DaRiOuShJh
04-12-2011, 00:27
من فکرکردم از پیسی ورلده چون دانلود رو داره میکنه

sms11
04-12-2011, 00:43
چه میکنه این سرعت جلبکی...........

AliROCK
04-12-2011, 02:33
کسی اینجا از داتک برای بازی انلاین استفاده میکنه وضعه اونا چه طوره؟

DaRiOuShJh
04-12-2011, 13:01
بازی اوفلاین هم زورکی جواب میده با این وضع چه برسه اونلاین

sms11
04-12-2011, 16:46

مردم چه توقعاتی واقعا دارنا:5::31:
بازی آنلاین :31::31:
برادر من شما بگو این اینترنت کوفتی صفحه اینترنتی باز کنه،بازی آنلاینش بخوره تو فرق سر وزیر خاک بر سر مخابرات

AliROCK
04-12-2011, 18:27
مردم چه توقعاتی واقعا دارنا:5::31:
بازی آنلاین :31::31:
برادر من شما بگو این اینترنت کوفتی صفحه اینترنتی باز کنه،بازی آنلاینش بخوره تو فرق سر وزیر خاک بر سر مخابرات

بله واقعا یکی نیست بگه اخه چه قدر توقع بازم سرعت بیشتر میخواین:31::27: خدایا کی میشه اینترنت کند بشه ما طمع dc و packagelost و ping بالا رو بچشیم:27:

mehryar1973
04-12-2011, 20:13
نه معلومه داریوشم وضعش خرابه 2 بار پست داده:31::31:
نمیدونم داتک اینجور ی شده یا واسه باقیه isp ها هم همینجوریه...:13:

من فکرکردم از پیسی ورلده چون دانلود رو داره میکنه

چه میکنه این سرعت جلبکی...........
سلام
پیرو فرمایشات دوستان امروز دیگه وضع از چند روز گذشته هم بدتره برای من سرعت دانلود هم پایین اومده ونوسان داره

AliROCK
04-12-2011, 21:16
اصلا معلوم نیست علت دقیقا چیه به خاطره عاشورا و.... هست یا به خاطر اون یکی قضیه هست:31: داتک که میگه از سمت مخابراطه طبق معمول
یه چی بگم بخندین دولت گفته امریکا به خاطر جنبش وا*ل اس*تریت سرعت اینترنت و کم کرده وقتی شنیدم از خنده پخش شدم رو زمین چه چیزایی که نمیگن.....lol

sms11
04-12-2011, 21:36
بله واقعا یکی نیست بگه اخه چه قدر توقع بازم سرعت بیشتر میخواین:31::27: خدایا کی میشه اینترنت کند بشه ما طمع dc و packagelost و ping بالا رو بچشیم:27:
احســـنت! آفــرین همین درسته:8:
بابا این مسعولین (بخوانید مسئولین) زحمت بکشن و شما نمک نشناس ها هی غر بزنید؟مگه نمیبینید همه جا دارن عزاداری میکنن؟شما توقع دارید مسئولین در عین اینکه دارن عزاداری میکنن بیان و جوابگوی شما باشن؟مگه یه مسئول در عین واحد چندتا کار میتونه بکنه؟
اصلا کی به شما گفته که بشینی پای کامپیوتر و وارد این سایت های بی ناموسی مثل گوگل و بقیه بشی؟مگه تو مسلمون نیستی؟چرا اینترنت رو ول نمیکنی بری عزاداری کنی کافر؟ملحد؟بی دین؟
لابد میخوای بگی آخه کارت لنگه اینترنت مونده و تمام پولت مونده رو هوا؟به جهنم که کار داری.به درک که کار داری.مسعولین سرشون شلوغه .اینترنت هم تعطیله و بعد محرم و صفر باز میشه
یه بار دیگه هم اعتراض کنی مانیتورت رو میزنیم می سوزونیما. دهــــــه

اصلا معلوم نیست علت دقیقا چیه به خاطره عاشورا و.... هست یا به خاطر اون یکی قضیه هست:31: داتک که میگه از سمت مخابراطه طبق معمول
یه چی بگم بخندین دولت گفته امریکا به خاطر جنبش وا*ل اس*تریت سرعت اینترنت و کم کرده وقتی شنیدم از خنده پخش شدم رو زمین چه چیزایی که نمیگن.....lol

اینی که گفتی منم شنیدم و کلی خندیدم
نکته جالبترش این بود که وزیر اطلاعات اومده میگه که فیس بوک و توییتر تو آمریکا قیلتره به خاطر همین جنبش:31::31:

AliROCK
05-12-2011, 05:25
:31::31::27:یعنی واقعا هی وای من هی وای من.... معلوم نیست تا کی کش پیدا کنه تا اخر محرم تا اونور سال برا همیشه ....

sms11
05-12-2011, 09:26
:31::31::27:یعنی واقعا هی وای من هی وای من.... معلوم نیست تا کی کش پیدا کنه تا اخر محرم تا اونور سال برا همیشه ....

گزینه سوم صحیح است...

aliani
05-12-2011, 11:43

داتک بین شرکتهای ایرانی یکی از بهترین پینگ ها رو میده و برای آنلاین بازی کردن نسبت به شرکتهای ایرانی پینگش مناسبه البته در زمانی که اینترنت اختلال اینا نداشته باشه و یه چیز دیگه هم این که پینگش تو سرویسای مختلف متفاوته مثلا توی سرویس های حجمی پینگ بهتر از سرویس های دیگس یا توی سرویس های cra پینگ واقعا افتضاحه و latency و دیلی بسیار بالاست البته بازم میگم اینا موقعی هست که اینترنت مشکل و اختلالی نداشته باشه .

ولی اگه بخوایم در کل نسبت به سرویسهای خارجی بسنجیم پینگ توی ایران 10 تا 20 برابر بالاتر هست

البته من اینارو از تجربه 4 5 سالی که آنلاین بازی میکنم میگم و اینکه این مساله بسیار مربوط میشه به گیمی که میخواین آنلاین بازی کنید چون مثلا بعضی از بازیها شما اگه پنگتون 250 تا 300 هم باشه میتونید راحت بازی کنید اما بعضی از بازیها حداکثر پینگتون نباید بیشتر از 150 باشه وگرنه به مشکل بر میخورین

موفق باشید

DaRiOuShJh
05-12-2011, 13:34
داتک بین شرکتهای ایرانی یکی از بهترین پینگ ها رو میده
البته میداد برادر الان دیگه یه سالی میشه پینگ اینم 3-4 رقمی شده
قبلنا که bfh.ir میزدم اکثرا پینگش رو 80 و همین حدود بود خوب بود منتها دیگه بعدش پکید

Alijo0on
05-12-2011, 16:31
الان سرعت دانلودتون چطوره بچه ها ؟!!
- متوسط
- ضعیف
- بد
- اشکمو درآورده !!!
؟؟
اینا هر کدوم گویایه بیت ریت دانلودتونه :دی راستی من 3 روز دیگه تمدیدمه بنظرتون چیکار کنم ؟ دوباره از همین سرویس بگیرم یا برم مخابرات و بگیرم ؟
مخابرات 256 رو با پرینت دانشجویی میده ؟ :دی آخه هنوز کارت ندارم!

AliROCK
05-12-2011, 17:50
به نظره من همینو سفت بچسب :31:
من browse هیچ مشکلی نداره با قیه داستان دانلود و ..... مشکل داره دانلود یهو صفر میشه سکته میکنه وا میسه

DaRiOuShJh
05-12-2011, 20:41
دانلود من بدک نیس ولی صفر شدن سرعت رو مخه

aliani
05-12-2011, 21:33
البته میداد برادر الان دیگه یه سالی میشه پینگ اینم 3-4 رقمی شده
قبلنا که bfh.ir میزدم اکثرا پینگش رو 80 و همین حدود بود خوب بود منتها دیگه بعدش پکید

من الان دارم با 7 8 نفر آنلاین بازی میکنم 3 4 نفرمون داتکیم بقیه یا پارس آنلاینن یا شاتلن یا مخابرات تغریبا بین همه داتک پینگ بهتری میده و کیفیتش بهتره حدودا یک ماه و نیم پیش پینگا رفته بود بالا برا داتک اما بعد از یکی 2 هفته برگشت به حالت قبلیش
این bfh.ir هم که شما میگی احتمالش هم هست مشکل از سرورشون باشه نه از داتک البته اینم باز میگم خیلی مربوط میشه به سرویسی که دارین

---------------------

دوستان کسی اینجا 256 حجمی داره میخواستم بدونم سرعت دانلودش چنده ؟

ممنون

Alijo0on
05-12-2011, 22:45
من الان دارم با 7 8 نفر آنلاین بازی میکنم 3 4 نفرمون داتکیم بقیه یا پارس آنلاینن یا شاتلن یا مخابرات تغریبا بین همه داتک پینگ بهتری میده و کیفیتش بهتره حدودا یک ماه و نیم پیش پینگا رفته بود بالا برا داتک اما بعد از یکی 2 هفته برگشت به حالت قبلیش
این bfh.ir هم که شما میگی احتمالش هم هست مشکل از سرورشون باشه نه از داتک البته اینم باز میگم خیلی مربوط میشه به سرویسی که دارین

---------------------

دوستان کسی اینجا 256 حجمی داره میخواستم بدونم سرعت دانلودش چنده ؟

ممنون

من 3 گیگ شو دارم
در بدترین شرایط واسم 35 شده 70 هم میرسه البته شبا که میذارم فک کنم بیشتر میشه چون نزدیک 1.5 گیگ دانلود میشه حالا کم و زیاد نمیدونم چون بیدار نیسم .

sms11
05-12-2011, 23:16
الان سرعت دانلودتون چطوره بچه ها ؟!!
- متوسط
- ضعیف
- بد
- اشکمو درآورده !!!
؟؟
اینا هر کدوم گویایه بیت ریت دانلودتونه :دی راستی من 3 روز دیگه تمدیدمه بنظرتون چیکار کنم ؟ دوباره از همین سرویس بگیرم یا برم مخابرات و بگیرم ؟
مخابرات 256 رو با پرینت دانشجویی میده ؟ :دی آخه هنوز کارت ندارم!

مال من صلا مشکل دانلود نداره و داره مثه همیشه دانلود میکنه اما مشکل صفحه باز کردن داره و به زور صفحه باز میکنه.البته گاهی اوقات میشه وگرنه دانلود من همیشه همینی که هست

AliROCK
07-12-2011, 00:48
من همین الان زنگ زدم داتک دو باره گفتم چی شد:weird: گفت مشکل مخابراتی:27:مون حل شده ولی منکه هنوز مشکل دارم

sms11
07-12-2011, 10:00
من همین الان زنگ زدم داتک دو باره گفتم چی شد:weird: گفت مشکل مخابراتی:27:مون حل شده ولی منکه هنوز مشکل دارم

میگفتی این مخابرات به روح اعتقاد داره دیگه...؟
دیروز واسه من واقعا دیگه آخرش بود.دانلود میکرد اما صفحه به هیچ عنوان باز نمیشه.
امروز نمیگم خیلی بهتر شده اما هر سایتی رو بعد از یه ربع بلاخره میاره

AliROCK
07-12-2011, 10:48
مشکل من کلا حل شد.
ادیت.....
نخیر مثله اینکه این داتک دیگه فاتحش خوندست دوباره قاطی کرده من که دیگه تمدید نمیکنم اتفاقا هفته دیگه هم تموم میشه.....

sms11
09-12-2011, 13:20
دوستان هنوز مشکل دارن یا فقط من مشکل دارم
مارو سرویس کردن با این سرعت بروزرشون
اصلا خوب نیست
الان بیشتر از 1 هفتس که اینطوریه

DaRiOuShJh
09-12-2011, 14:45
برای من که پکیده کلا
بعضی ساعت های روز کلا قطع میشه نتم
خیلی خراب شده
حالا نمیدونم cra هست اینطوریه یا برای همه اینطوریه

AliROCK
09-12-2011, 15:51
برا همه همین جوریه فکر کنم یه هفته رو هم رد کرده

aking
09-12-2011, 16:12
آره تقریبا یه هفته ای میشه بد شده نوسان و تایم اوت داره
بد نیست من 512 دارم روزا متوسط 120K, شبا در حال حاضر از 30 تا 120K نوسان داره
یه هفته پیش عالی بود متوسطش 100K بود
احتمالا تا هفته بعد فیکس میشه

AliROCK
09-12-2011, 21:53
سرعت اپلود من 2 kb شده دیگه امروز زنگ زدم داتک هر چی از دهنم در اومد بهشون گفتم بعد گفتم میخوام فسخ کنم گفت شنبه زنگ بزنید بخش فروش ...

mehryar1973
10-12-2011, 06:29
سرعت اپلود من 2 kb شده دیگه امروز زنگ زدم داتک هر چی از دهنم در اومد بهشون گفتم بعد گفتم میخوام فسخ کنم گفت شنبه زنگ بزنید بخش فروش ...

سلام به همه دوستان
منو بگو که میخواستم برم یه مگ CRA بگیرم:31:
البته وضع منم خیلی جالب نیست ولی دیگه در این حد هم نیست

sms11
10-12-2011, 10:19

علی جون من نمیگم برای ماه های بعد از داتک بگیر یا نگیر.این موضوع 100% به خودت مربوطه
ولی تنها حرفی که میزنم اینترنت ایران از راس هرم تا پایین ترین جزئش افتاده دست یه مشت دزد.حالا شما میخوای از این دزد نگیری بری از اون یکی دزد بگیری؟
اسم هر جفتشون یکیه.اینجوری هم نیست که بگی این دزد با انصاف تره و اون دزد داره کم فروشی میکنه.اصلا مگه دزد با انصاف هم داریم.
من خودم اصلا از این شرایط راضی نیستما
منم چند بار خواستم زنگ بزنم و هر چی از دهنم دربیاد بگم اما به دو دلیل اینکارو نمیکنم
1-شان من اجازه اینکارو نمیده
2-فحش دادن شما به پشتیبان بدبخت هیچ گره ایی رو حل نمیکنه.بابا اون بیچاره هم اون وسط هیچ کارس.شما به مدیر کل داتک هم 3 ساعت تمام هرچی فحش بلدی بگی هیچ اتفاقی نمیافته.چون اونم تا حدود زیادی هیچ کارس
به هر حال هرجور خودت صلاح میدونی همون کارو بکن

badnaam
10-12-2011, 14:45
با سلام خدمت دوستان سرویس داتک خوبه؟؟
من شاتل دارم میخوام عوضش کنم با این گندی که شاتل زده یعنی سرویس نامحدود شبانه رو محدود کرده میخواستم ببینم اینم اینجوریه یا رضایت دارید از سرویس هاش؟؟مرسی اگه راهنمایی کنید.
سرعت دانلود شبانه چجوریه؟؟ محدودیت که نداره اینترنتو با بقیه شیر کنن؟؟

AliROCK
10-12-2011, 17:59
علی جون من نمیگم برای ماه های بعد از داتک بگیر یا نگیر.این موضوع 100% به خودت مربوطه
ولی تنها حرفی که میزنم اینترنت ایران از راس هرم تا پایین ترین جزئش افتاده دست یه مشت دزد.حالا شما میخوای از این دزد نگیری بری از اون یکی دزد بگیری؟
اسم هر جفتشون یکیه.اینجوری هم نیست که بگی این دزد با انصاف تره و اون دزد داره کم فروشی میکنه.اصلا مگه دزد با انصاف هم داریم.
من خودم اصلا از این شرایط راضی نیستما
منم چند بار خواستم زنگ بزنم و هر چی از دهنم دربیاد بگم اما به دو دلیل اینکارو نمیکنم
1-شان من اجازه اینکارو نمیده
2-فحش دادن شما به پشتیبان بدبخت هیچ گره ایی رو حل نمیکنه.بابا اون بیچاره هم اون وسط هیچ کارس.شما به مدیر کل داتک هم 3 ساعت تمام هرچی فحش بلدی بگی هیچ اتفاقی نمیافته.چون اونم تا حدود زیادی هیچ کارس
به هر حال هرجور خودت صلاح میدونی همون کارو بکن

خب شماره 1 رو که من ندارم:31:
فحش :18: بابا کی گفت فحش دادم منظورم این بود بد حرف زدم:27:
چرا بدحرف زدم یه تغییری کرد دلم خنک شد :31: یه بار یه بدبخت اومده خوده شرکت داتک کافی نت داشت می گقت کلا همه مشتری هامو از دست دادم با این کاراتون.... والله من یه دزد با انصاف پیدا کردم ببینیم چی میشه:27:

mehryar1973
10-12-2011, 19:46
امروز مرکز نهری هم ترکید:31:
بعد از یک قطعی نسبتا طولانی الانم بزور صفحه باز میکنه

aking
10-12-2011, 20:15
با سلام خدمت دوستان سرویس داتک خوبه؟؟
من شاتل دارم میخوام عوضش کنم با این گندی که شاتل زده یعنی سرویس نامحدود شبانه رو محدود کرده میخواستم ببینم اینم اینجوریه یا رضایت دارید از سرویس هاش؟؟مرسی اگه راهنمایی کنید.
سرعت دانلود شبانه چجوریه؟؟ محدودیت که نداره اینترنتو با بقیه شیر کنن؟؟

عملا ما چیزی به نام خوب نداریم...
بین بد و بدتر باید انتخاب کنی , داتک به نظر من از پارس آفلاین و شاتل بهتره

DaRiOuShJh
10-12-2011, 20:44
یکی بیاد موهای من رو بکنه
خسته شدم از بس کندم

AliROCK
10-12-2011, 21:42
امروز مرکز نهری هم ترکید:31:
بعد از یک قطعی نسبتا طولانی الانم بزور صفحه باز میکنه

تبریک میگم برادر:10::31: داریوش تو عکست که من مویی نمیبینم که بکنم:27:دیدی من برات میکنم:10:

sms11
11-12-2011, 00:03
خب شماره 1 رو که من ندارم:31:
فحش :18: بابا کی گفت فحش دادم منظورم این بود بد حرف زدم:27:
چرا بدحرف زدم یه تغییری کرد دلم خنک شد :31: یه بار یه بدبخت اومده خوده شرکت داتک کافی نت داشت می گقت کلا همه مشتری هامو از دست دادم با این کاراتون.... والله من یه دزد با انصاف پیدا کردم ببینیم چی میشه:27:

من که میگم دزد با انصاف ندارم
شما میگی هست به ما هم معرفی کن.شاید ماهم بیخیال داتک شیم و بیایم از دزد مهربون اینترنت بگیریم

a.toraby
11-12-2011, 00:09
دلم خوشه اینترنت 1 مگ دارم. یه اسکایپ هم درست کار نمیکنه. مسخرست

AliROCK
11-12-2011, 05:42
من که میگم دزد با انصاف ندارم
شما میگی هست به ما هم معرفی کن.شاید ماهم بیخیال داتک شیم و بیایم از دزد مهربون اینترنت بگیریم

شرمنده من تو ایران یاد گرفتم جنس خوبو جای خوبو ماله خوبو ادرس ندم:31::27: طرف اشنا دراومده دزد اشنا:27: به زودی مهاجرت از داتک برا همیشه:10:

mehryar1973
11-12-2011, 06:34
دلم خوشه اینترنت 1 مگ دارم. یه اسکایپ هم درست کار نمیکنه. مسخرست

حجمی دارید یا cra
در ضمن من الان داره میشه 4 سال که مشتری داتکم گرچه روز بروز گند تر شده ولی با اسکایپ همیشه مشکل داشته
مثلا اون اوایل تورنت کلا باز بود بعد تو ساعات اداری بقول خودشون(7 صبح تا 7 شب) پورتاشو بستن ولی روند اسکایپ فکر کنم ثابت بوده

a.toraby
11-12-2011, 11:13
حجمی دارید یا cra
در ضمن من الان داره میشه 4 سال که مشتری داتکم گرچه روز بروز گند تر شده ولی با اسکایپ همیشه مشکل داشته
مثلا اون اوایل تورنت کلا باز بود بعد تو ساعات اداری بقول خودشون(7 صبح تا 7 شب) پورتاشو بستن ولی روند اسکایپ فکر کنم ثابت بوده

من یک مگ حجمی دارم. قبلا مشکل خاصی نداشتم الان چند روزه افتضاح شده. دو ماه پیش دانلود شبانم در حد 2.3 گیگ بود اما الان رسیده به 500 مگ.

The Dreadnaught
11-12-2011, 13:31
بحث skype صرفا مختص داتک نیست ، skype رو کلا ... زدن بهش.

ظاهرا oovoo فعلا جواب میده .

DaRiOuShJh
11-12-2011, 13:57
oovoo چیا رو ساپورت میکنه برادر؟
به درد میخوره؟
-----------------------
ولی اینترنت خیلی بد شده تو این دو هفته ی اخیر معلوم نیست مشکل از کجاست و تا کی قراره اینطوری بمونه

The Dreadnaught
11-12-2011, 16:23
oovoo چیا رو ساپورت میکنه برادر؟
به درد میخوره؟
-----------------------
ولی اینترنت خیلی بد شده تو این دو هفته ی اخیر معلوم نیست مشکل از کجاست و تا کی قراره اینطوری بمونه

یعنی چی چیا رو ساپورت میکنه ؟ یه برنامه ای هست شبیه skype ، نصبش کن ببین ، برنامه خیلی معروفیه. فعلا بدون چیز پی ان جواب میده مثل اینکه.

وضع اینترنت که اصلا نگو که دلم خونه ! نه فقط از این دو هفته ای که اینطوری شده ، از اینکه یه عده ... کل زندگی مردم رو گرفتن دستشون پررویی هم میکنن ، مردم هم تا کی میخوان به این روند خواب خرگوشی ادامه بدن نمیدونم.

IranNama
11-12-2011, 22:46
کسی میتونه راجع به تنظیمات واسه tp-link 8811 کمک کنه؟

وقتی از صبانت اومدم رو مخابرات فقط یوزر پس رو دادم وصل شد . الان چراغ adsl روشنه ولی وقتی کانکشن میسازم ارور 651 میده
این هم توی تست خود مودم هست :

Test Adsl Synchronization : Pass

sms11
12-12-2011, 10:06
وضع اینترنت که اصلا نگو که دلم خونه ! نه فقط از این دو هفته ای که اینطوری شده ، از اینکه یه عده ... کل زندگی مردم رو گرفتن دستشون پررویی هم میکنن ، مردم هم تا کی میخوان به این روند خواب خرگوشی ادامه بدن نمیدونم.

ماشالا به لطف دوستان من از صبح تا شب هیچ غلطی نمیتونم بکنم
نمیدونم چرا بیخودی قیلتر شکن هارو بستن.اما نمیزارن کار کنیم
جالب اینکه میگن آزادی داریم

The Dreadnaught
12-12-2011, 14:25
اعصاب نذاشتن برامون فلان فلان شده ها ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirbrad
12-12-2011, 21:27
حالم داره از این پینگ به هم میخوره
آرزو دارم یک با ر پینگ داتک با سرورهای خارجی زیر 200 ببینم.
اکثر اداره های وابسته به دولت اینترنت 10 مگ دارند اونوقت ما در حسرت 1 مگ واقعی هستیم!!!!!!!!!!!!!!

DaRiOuShJh
12-12-2011, 23:11
حالا زیاد شولوغش نکنید تاپیکمون هم بسته میشه:دی
فقط به درده دانلود نصفه جون و سینه خیز اونم از تک توک بعضی آپلود سنتر ها میخوره نت الان
صفحه باز کردن اینا که تعطیل
حالا باز خوبه ما اعتیاد به بازی آنلاین نداریم ترک کردیم اونم داشتیم که میپکیدیم

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

حالم داره از این پینگ به هم میخوره
آرزو دارم یک با ر پینگ داتک با سرورهای خارجی زیر 200 ببینم.
اکثر اداره های وابسته به دولت اینترنت 10 مگ دارند اونوقت ما در حسرت 1 مگ واقعی هستیم!!!!!!!!!!!!!!
زیاده خواهی نکن پسر همین 256 امون رو که به اسمه 512 دادن بهمون هم ببینن بهمون ما راضی ایم
همونم نمیبینن آخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a.toraby
13-12-2011, 00:38
کل دانلود 3 شب پیش من 900، پریشب 400 مگ و دیشب 208 مگ بوده!!!!!!!!!!
خدا میدونه امشب چقدر بشه. احتمالاً میرسه به 100 مگ!! چه باید کرد با اینها؟؟؟

sms11
13-12-2011, 09:40
کل دانلود 3 شب پیش من 900، پریشب 400 مگ و دیشب 208 مگ بوده!!!!!!!!!!
خدا میدونه امشب چقدر بشه. احتمالاً میرسه به 100 مگ!! چه باید کرد با اینها؟؟؟

باید دعاشون کرد بابت این همه زحمتی که میکشن:31::31:
البته منظورم دعای خیر نبود

============
اینم عکس ترافیک روزانه ما:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط مشکلی که داره اینکه سرعت اینترنت با قیلتر شکن بشدت پایینه

Alimohammadi71
13-12-2011, 12:55
حالا زیاد شولوغش نکنید تاپیکمون هم بسته میشه:دی
فقط به درده دانلود نصفه جون و سینه خیز اونم از تک توک بعضی آپلود سنتر ها میخوره نت الان
صفحه باز کردن اینا که تعطیل
حالا باز خوبه ما اعتیاد به بازی آنلاین نداریم ترک کردیم اونم داشتیم که میپکیدیم

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

زیاده خواهی نکن پسر همین 256 امون رو که به اسمه 512 دادن بهمون هم ببینن بهمون ما راضی ایم
همونم نمیبینن آخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگو که دلمو خون
منمیخوام ازشون شکایت کنم

Alijo0on
14-12-2011, 14:20
نمایشگاه که بودم غرفه پارس آنلاین خیلی تشکیلات داشت و وقتی گفتم 3-4 سالی ازتون سرویس میگرفتم کلی از ویژه گیهایه دیگشون گفتن و ... خلاصه گفت اولین isp ایران از 78 تا الان پارس آنلاینه و رویه 128 تضمینی 50 به بالا ریت دانلود میده ! خدایشم اونموقع استفاده میکردم همینطور بود !
ولی بهش گفتم الان داتک دارم اگه بخوام اقدام کنم واسه پار آنلاین چی ؟ کلی خوشحال شد و تخفیف 30% و 15 % داد بهم و گفت روی 128 و سرعتهای دگه پارس آنلاین 1 به 6 هست اگه اشتباه نکنم ( آخه اونروز از خیلی شرکتها پرسیدم ) که تضمینی سرعت دانلود پارس میشه 30 تا 50 حتی گفت ما بالاترشم تضمین میکنیم و هر چقد خواستی دانلود کن
نه مث داتک که روزای اول حجمت شبا که حجم روزانتم پره سرعت دانلودت میاد روی 30-50 ولی حجم روزانت که مصرف میشه سرعتت میره بالاتر همینطور !!
حالا بنظرتون برم پارس آنلاین دوباره ؟

DaRiOuShJh
14-12-2011, 14:59
علی جان محدود رو میگی؟ به من که پارس آنلاین اینا نمیدن
بچه ها برای شما هم وضعه نتتون خرابه قطعی دارید یا برای من چون cra هست اینطوریه؟ هی قطع میشه برای من چند دقیقه سرعت دانلودم صفر میشه بعد دوباره راه میافته

The Dreadnaught
14-12-2011, 15:16
من یه مشکلی دارم ، وقتی v/p-n میزنم بعد از چند دقیقه کلا کانکشن قطع میشه و باید مودم رو restart کنم تا دوباره وصل بشم ! فقط هم وقتی v/p-n میزنم اینطوری میشه !

کس دیگه ای این مشکل رو داره ؟!

Alijo0on
14-12-2011, 15:18
بچه ها برای شما هم وضعه نتتون خرابه قطعی دارید یا برای من چون cra هست اینطوریه؟ هی قطع میشه برای من چند دقیقه سرعت دانلودم صفر میشه بعد دوباره راه میافته

آره دیگه ! 3 گیگ داشتم الانم داتک 256 با 3 گیگ محدوده ، اتفاقا من دسترسی دارم هی ام sms میده واسه راه اندازی adsl ...!
قرارداده داتکمم تموم شده فعلا تمدید نکردم !

DaRiOuShJh
14-12-2011, 23:58
هممم والا من که آمارش رو ندارم ولی یه مدت بهش میگفتن پارس آفلاین
حالا نمیدونم چقدر صحت داره ولی از تو چاله نیافتی تو چاه یه وقت

mehryar1973
15-12-2011, 09:11

داریوش خان برا منم تقریبا اینطوره مثلا سرعت دانلود میاد پایین تا کلا صفر میشه وبعد دوباره کم کم میره بالا و درست میشه کل این داستان شاید 1 دقیقه طول میکشه

a.toraby
15-12-2011, 12:19
آقا الان چند شبه من بعد از ساعت 1 دیگه کلا اینترنتم تعطیل میشه. یعنی اصلا صفحه باز نمیشه. دیشب ساعت 3 نصفه شب زنگ زدم پشتیبانی گفت از مخابراته!!!!!!!!!!!!!!
باید چکار کرد با اینا؟؟؟؟ اینجوری نبودا. تا همین 2 هفته پیش خوب بود. یواش یواش همینطور بدتر شد تا به جایی رسید که دیگه اصلا تعطیل میشه شبا. من 512 حجمی دارم. به نظر شما نامحدودش کنم مشکل شبانه حل میشه؟؟ آخه من بیشتر وقت ها شب میشینم پای کامپیوتر و به اینترنت نیاز دارم.

DaRiOuShJh
15-12-2011, 13:36
داریوش خان برا منم تقریبا اینطوره مثلا سرعت دانلود میاد پایین تا کلا صفر میشه وبعد دوباره کم کم میره بالا و درست میشه کل این داستان شاید 1 دقیقه طول میکشه
دقیقا برادر
پس این غش کردناش برای همس :دی فک کردم نصیب من شده فقط

آقا الان چند شبه من بعد از ساعت 1 دیگه کلا اینترنتم تعطیل میشه. یعنی اصلا صفحه باز نمیشه. دیشب ساعت 3 نصفه شب زنگ زدم پشتیبانی گفت از مخابراته!!!!!!!!!!!!!!
باید چکار کرد با اینا؟؟؟؟ اینجوری نبودا. تا همین 2 هفته پیش خوب بود. یواش یواش همینطور بدتر شد تا به جایی رسید که دیگه اصلا تعطیل میشه شبا. من 512 حجمی دارم. به نظر شما نامحدودش کنم مشکل شبانه حل میشه؟؟ آخه من بیشتر وقت ها شب میشینم پای کامپیوتر و به اینترنت نیاز دارم.
کلا برای ما نامحدودا هم همین بساطه
روزا هم قطعی داریم چه برسه شبا

DaRiOuShJh
18-12-2011, 14:10
میگم از بر و بچ خودی اگه کسی تونست این لیست رو بگیره ببینم رو سیستمش نشون میده یا نه :دی
با نرو باز میشه

xero.1992
18-12-2011, 14:49
دوستان شما از سرویس داتک راضی هستید تا الان یا خیر ؟
و همینطور شبها سرعتش چقدر افت پیدا می کنه چون من دانلود شب هم برام خیلی مهمه

دنبال یه سرویس خوب میگردم برای جایگزین کردن ممنون میشم نظرتون رو بگید...

DaRiOuShJh
18-12-2011, 16:50
همین الان 3 ساعتی اینترنتم کلا قطع بود
شما اول مشخص کن که سرویس نامحدود مد نظرت هست یا محدود

xero.1992
18-12-2011, 20:05
همین الان 3 ساعتی اینترنتم کلا قطع بود
شما اول مشخص کن که سرویس نامحدود مد نظرت هست یا محدود

من خودم 512 با ترافیک 9 گیگ مد نظرم هست... اینکه شب ها رایگانه سرعت چقدر فرق می کنه ؟
این سرویس نامحدود که 1 به 10 هست در طول روز افت داره ؟ شب ها چه طور ؟

Alireza.M67
21-12-2011, 14:02
دیگه کم کم باید کوچ کرد از این شرکت .
پریشب ساعت 1 زدم تا صبح 500 مگ دانلود شد .
صبح پاشدم دیدم هم مصرف روزانه حساب کرده هم شبانه .
ما که رفتیم نامحدود سپنتا ...
از شر هر چی محدودیته تا یکی دو هفته دیگه خلاص میشیم :20:

fitness2008
21-12-2011, 23:14
دیگه کم کم باید کوچ کرد از این شرکت .
پریشب ساعت 1 زدم تا صبح 500 مگ دانلود شد .
صبح پاشدم دیدم هم مصرف روزانه حساب کرده هم شبانه .
ما که رفتیم نامحدود سپنتا ...
از شر هر چی محدودیته تا یکی دو هفته دیگه خلاص میشیم :20:

برای منم همینطور حساب کرده شرکت
زنک زدم به پشتیبانی میگم من هیچ حجمی نداشتم و یک گیگ خریدم و گزاشتم دانلود شبانه و پاشدم دیدم میزنه اکانت شما تمام شده
رفتم دیدم نوشته 2.7 گیگ مصرف روزانه. به پشتیبانی میگم چطور ممکنه با یک گیگ حجم من 2 گیگ دان کنم؟؟ میگه حتمآ از قبل داشتین. میکم عزیزم من یک سیب دارم و داتک از من 3 تا سیب میخواد آیا این ممکنه؟؟
کلی بحث و اینا آخر هم هیچی . گفتم دمت گرم خیلی باحالی به خدا

a.toraby
22-12-2011, 00:31
برای منم همینطور حساب کرده شرکت
زنک زدم به پشتیبانی میگم من هیچ حجمی نداشتم و یک گیگ خریدم و گزاشتم دانلود شبانه و پاشدم دیدم میزنه اکانت شما تمام شده
رفتم دیدم نوشته 2.7 گیگ مصرف روزانه. به پشتیبانی میگم چطور ممکنه با یک گیگ حجم من 2 گیگ دان کنم؟؟ میگه حتمآ از قبل داشتین. میکم عزیزم من یک سیب دارم و داتک از من 3 تا سیب میخواد آیا این ممکنه؟؟
کلی بحث و اینا آخر هم هیچی . گفتم دمت گرم خیلی باحالی به خدا

تو پارس آفلاین هم ازین اتفاق ها میفتا اما باز بر میگردوندن حجمو
ما که کلا بی خیال دانلود شبانه شدیم چند وقته. از بس سرعت مزخرف شده که دیگه ارزش نداره

j2df
25-12-2011, 02:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ba -pn 1mg cra

IranNama
26-12-2011, 17:59
مدیافایر بدون فیلترشکن باز میشه براتون ؟
حرومزاده ها همه چیشون آشغاله این یکی هم اضافه شد بهش ...

a.toraby
26-12-2011, 23:30
مدیافایر بدون فیلترشکن باز میشه براتون ؟
حرومزاده ها همه چیشون آشغاله این یکی هم اضافه شد بهش ...

مدیافایر رو باز کزدم الان اما امروز هر چی فایل اومدم لز 4share دانلود کنم صفحه اول میومد وقتی لینک دانلود رو کلیک میکردم فیلتر میشد!!!

NaughtyCat
27-12-2011, 15:12
برای منم تو طول روز خیلی قطعی داره، یعنی قطع و وصل زیاد میشه. بعضی وقتا هم باید خودم مودم رو خاموش روشن کنم درست بشه. خیلی رو اعصابه...

DaRiOuShJh
27-12-2011, 15:32
الانم که داره برف میاد از صبح اوضاع خرابه

AliROCK
29-12-2011, 03:05
الان دیگه تقریبا همه isp پوکیدن دوستای من از شاتل و پارس افلاین و .... دارن ماله اونا هم کنده داتک میگه مخابرات سرعتا رو کاهش داده مثله اینکه این اینترنت ملی میخواد راه بیافته کم کم باید فاتحه نت رو بخونیم...

DaRiOuShJh
29-12-2011, 13:06
اره 2-3 روزه برای من جون میکنه صفحه ای رو باز کنه و بعضی سایت ها رو اصلا باز نمیکنه
ماشالله هدف اصلی از ایجاد www این بود که بین المللی باشه ولی ما ایرانی ها باز ابتکار به خرج دادیم :دی

hadi007
29-12-2011, 14:08
سلام دوستان.وضعیت مخابراتیها باز بهتره.خوشحالم که از داتک سرویس نگرفتم:31:.واقعا ازش راضیم.البته به چیزایی که از بقیه سرویس دهندگان دیدم میگم راضیم.من الان تقریبا 2 یا 3 هفته میشه که سرویس 256 مخابرات گرفتم.فقط 1 بار قطعی داشتم.افت سرعتم موقه دانلود با IDM کم کم به 16 میرسید که خیلی کم پیش میادش.بدون نوسان داره دانلود میکنه.سرعت باز کردن پیج هم خوبه.

hadi007
29-12-2011, 14:16
البته اینم بگم که شبا همیشه از ساعت 12 به بعد که میخوابم تا صبح ساعت 7 که پامیشم هر شب یه فیلم 600 تا 800 مگی رو دانلود دارم.تا الان که وسطش گیر نکرده یا نصفه نمونده

AliROCK
30-12-2011, 00:28
نمیدونم این داتک که میگه مشکل کله ایرانه نه فقط تهران یا isp ما:31::31::27:
وضع باقیه چه طوره؟

NaughtyCat
30-12-2011, 18:16
این چند روزه که خیـــلی بد بود، یعنی هر 5دقیقه یه بار قطع میشد. سرعت هم که آرمانی...

امیدوارم موقتی باشه!

The Dreadnaught
30-12-2011, 21:46
وضع همه همینطوره ، پدر ملت رو درآوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان.وضعیت مخابراتیها باز بهتره.خوشحالم که از داتک سرویس نگرفتم:31:.واقعا ازش راضیم.البته به چیزایی که از بقیه سرویس دهندگان دیدم میگم راضیم.من الان تقریبا 2 یا 3 هفته میشه که سرویس 256 مخابرات گرفتم.فقط 1 بار قطعی داشتم.افت سرعتم موقه دانلود با IDM کم کم به 16 میرسید که خیلی کم پیش میادش.بدون نوسان داره دانلود میکنه.سرعت باز کردن پیج هم خوبه.

خب الان برعکس شما خیلی ها هم که از مخابرات سرویس دارن ناراضی هستن ! کلا این خانه از پایبست ویران است ، بحث مخابرات و ISP های دیگه نیست.

AliROCK
30-12-2011, 23:56
اصلا معلوم نیست چه..... دیگه بالا اوردن تو ایتنا نوشته کابل دوباره پاره شده و حدوده 1 هفتست
در حالی که این خبره دروغه محضه الان نزدیک 1 ماه هست که اینجوریه TTL تمام سرویسها فوق العاده بالا رفته ظاهرا قسمت اعظمی از پهنای باند از ایران گرفته شده و خب کسی هم اعلام نکرده.....

LordMMD
31-12-2011, 08:28
دی ، بهمن ، 9 ، 22 !
اینها برای شما آشنایی ندارند؟؟؟
یحتمل شیر اینترنت رو پیچوندن کمش کردن !

a.toraby
31-12-2011, 11:39
دی ، بهمن ، 9 ، 22 !
اینها برای شما آشنایی ندارند؟؟؟
یحتمل شیر اینترنت رو پیچوندن کمش کردن !

مثلا به خاطر 9 دی یا 22 بهمن سرعت اینترنت بیارن پایین که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه ربطی داره؟؟؟ چرا همینطوری یه چیزی میگین آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم اعتقاد دارم پایین بودن سرعت اینترنت تو برنامه اینا هست و اصلا قصد ندارن سرعت رو بالا ببرن. اگر هم میتونستن اصلا کلا قطعش میکردن مثل حمله به خونه ها و برداشتن ماهواره!! اما این ربطی به 9 دی نداره. مگه فقط تو این روزا سرعت خرابه؟؟؟ به تحریم هم ربطی نداره، اخه به ضرر اون طرفی ها هم هست اگه مردم ایران ارتباطشون با دنیا کم بشه!

DaRiOuShJh
31-12-2011, 13:34
احتمالا پهنای باندمون هم خیلی زیاد بوده بوده به عربا وترکا و افغان ها هم داریم export میکنیم :دی

مثلا به خاطر 9 دی یا 22 بهمن سرعت اینترنت بیارن پایین که چی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه ربطی داره؟؟؟خوب خیلی ربط داره برادر
سازمان های جاسوسی داخلی دستشون بسته تر میشه برای انتقال اطلاعات از اونورم مشکلی پیش بیاد به این راحتی ها تو یوتیوب و ... پخش نمیشه و ...
ولی خدا رو چه دیدی شاید همون مشکل کابلس! فقط کابله رو بگن کجاس ما خودمون میریم با میخی میزنیم به دیواری جایی که زیر دست و پا نمونه هی پاره شه:27:

a.toraby
31-12-2011, 14:06
احتمالا پهنای باندمون هم خیلی زیاد بوده بوده به عربا وترکا و افغان ها هم داریم export میکنیم :دی
خوب خیلی ربط داره برادر
سازمان های جاسوسی داخلی دستشون بسته تر میشه برای انتقال اطلاعات از اونورم مشکلی پیش بیاد به این راحتی ها تو یوتیوب و ... پخش نمیشه و ...
ولی خدا رو چه دیدی شاید همون مشکل کابلس! فقط کابله رو بگن کجاس ما خودمون میریم با میخی میزنیم به دیواری جایی که زیر دست و پا نمونه هی پاره شه:27:

اگه ۱۸ تیر بود من هم با شما موافق بودم. :31: اما ۹ دی چه مشکلی میخواد پیش بیاد مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

والله ما که از این ساسیت سر در نمیاریم. شاید هم ارتباطی داشته باشه واقعا!

The Dreadnaught
31-12-2011, 23:40
خوب خیلی ربط داره برادر

داریوش سازمان جاسوسی داخلی چیه دیگه ! :31:

بحث سر عدم دسترسی مردم به اطلاعات آزاده و بس

فلان سازمانی هم اگه وجود داشته باشه مطمئن باش کارش گیر فیلترنت اینا نیست !

DaRiOuShJh
01-01-2012, 00:26
حالا ما که با اونا کاری نداریم نتمون اوکی باشه فقط:31:
حالا هر چی هست امروز بهتر شده اوضاع
هر چی بود رد کرد

AliROCK
01-01-2012, 02:08
همین طور که تو عکس کالبد شکافی مشاهده میکنید کلا package lost تعطیله
:13::41:

mehryar1973
01-01-2012, 20:16
آن گونه که برخی متولیان عرصه ارتباطات اعلام کرده اند تلاش برای اجرایی کردن شبکه ملی اینترنت عامل کندی واختلال
اینترنت طی هفته های اخیر است:18:
(منبع روزنامه روزگار یکشنبه 11 دی)
این مطلب که در صفحه اول روزنامه چاپ شده در ادامه میگه مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت از اعلام تاریخ دقیق خود داری کرده اما سقف آغاز به کار این شبکه رو دهه فجر میدونه شبکه ای که وقتی آغاز بکار میکنه تمام اطلاعات
باید از درگاه اون عبور کنه یانکنه در پایان مطلب میخونیم چنین سیستمی تاکنون در برخی از کشورها از جمله کره شمالی
آزمایش شده است:31:

DaRiOuShJh
01-01-2012, 22:00
به به به
بنده نیر به سهم خود تبریکات خود را به دوستان شلیک میکنم و آرزوی اوقات خوب و مفرحی را در سایت تبیان و سایت های مشابه برای دوستان آرزومندم
باشد که رستگار شویم
ان شاء الله

NaughtyCat
01-01-2012, 23:03
آن گونه که برخی متولیان عرصه ارتباطات اعلام کرده اند تلاش برای اجرایی کردن شبکه ملی اینترنت عامل کندی واختلال
اینترنت طی هفته های اخیر است:18:
(منبع روزنامه روزگار یکشنبه 11 دی)
این مطلب که در صفحه اول روزنامه چاپ شده در ادامه میگه مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیر ساخت از اعلام تاریخ دقیق خود داری کرده اما سقف آغاز به کار این شبکه رو دهه فجر میدونه شبکه ای که وقتی آغاز بکار میکنه تمام اطلاعات
باید از درگاه اون عبور کنه یانکنه در پایان مطلب میخونیم چنین سیستمی تاکنون در برخی از کشورها از جمله کره شمالی
آزمایش شده است:31:
آره الان بیBسی هم گفت. الان یه مشکلی که من دارم اونجا هم گفت قطع و وصل شدن های پی در پی و موقت هستش که گند میزنه به همه چی. میگن مربوط به همونه، دارن تستش میکنن.

فقط امیدوارم همچین وضعیتی موقتی باشه، اگه بخواد ادامه داشته باشه که باید رسما بیخیال این جور اینترنت بشیم...

a.toraby
02-01-2012, 01:07
آره الان بیBسی هم گفت. الان یه مشکلی که من دارم اونجا هم گفت قطع و وصل شدن های پی در پی و موقت هستش که گند میزنه به همه چی. میگن مربوط به همونه، دارن تستش میکنن.

فقط امیدوارم همچین وضعیتی موقتی باشه، اگه بخواد ادامه داشته باشه که باید رسما بیخیال این جور اینترنت بشیم...

امروز به یکی از دوستانم میگفتم میخوام وایمکس رو امتحان کنم. میگفت وایمکس هم داستان های خودشو داره. اگه دنبال اینترنت خوب هستی بیشتر از این خودتو ضایع نکن و از همین حالا دنبال کارای مهاجرت باش :31: چون از این به بعد اینترنت خوب تو ایران کیمیاست

sms11
02-01-2012, 11:01
امروز به یکی از دوستانم میگفتم میخوام وایمکس رو امتحان کنم. میگفت وایمکس هم داستان های خودشو داره. اگه دنبال اینترنت خوب هستی بیشتر از این خودتو ضایع نکن و از همین حالا دنبال کارای مهاجرت باش :31: چون از این به بعد اینترنت خوب تو ایران کیمیاست

دوست من ما همین الانش هم اینترنت خوب نداریم و انتخاب ما بین دو گزینه بدترین و مزخرفترین هست که فعلا بدترین رو انتخاب کردم تا ببینیم بعدا چی پیش میاد
درضمن مگه چند نفر امکان مهاجرت رو دارن؟شما میتونی مهاجرت کنی اما بقیه چی؟

DaRiOuShJh
02-01-2012, 21:30
در کل باید با هیمنا سر کرد
برای من الان اوضاع بدک نیست
منم که خودم دیگه سرم شولوغه کمتر به وبگردی میرسم در حده اینه که یه روز تو هفته بگردم لینک مستقیم کنم بزارم تو نوبت دانلود کنه

sms11
03-01-2012, 10:36
در کل باید با هیمنا سر کرد
برای من الان اوضاع بدک نیست
منم که خودم دیگه سرم شولوغه کمتر به وبگردی میرسم در حده اینه که یه روز تو هفته بگردم لینک مستقیم کنم بزارم تو نوبت دانلود کنه

داریوش منم سرعت دانلودم خوبه و مثه همیشه هست اما سرعت وبگردیم افتضاحه و جون میکنه
من نمیدونم چه مرضیه که هرکسی تا یه اتفاقی میوفته زرتی دق ودلیش رو سر اینترنت خالی میکنه
9 دی میشه قطع میکنن،22 بهمن میشه قطع میکنن،شهادت فلان امامه قطع میشه،روز درختکاری قطع میشه

a.toraby
03-01-2012, 11:27
داریوش منم سرعت دانلودم خوبه و مثه همیشه هست اما سرعت وبگردیم افتضاحه و جون میکنه
من نمیدونم چه مرضیه که هرکسی تا یه اتفاقی میوفته زرتی دق ودلیش رو سر اینترنت خالی میکنه
9 دی میشه قطع میکنن،22 بهمن میشه قطع میکنن،شهادت فلان امامه قطع میشه،روز درختکاری قطع میشه

مسئله اینه که اینا با اینترنت فقط در حد پرداخت قبوض و سایت یارانه ها و وبلاگ دکتر . . . موافق هستند. در بقیه موارد اینترنت چیزی نیست جز ابزار جنگ نرم استعمار :31: که از همون روز اول برای مقابله با ج. ا . ا به وجود اومده. :18:

راستی فالس نیوز رو یادم رفت بگم :20:

DaRiOuShJh
03-01-2012, 13:40
خوب اینترنته دیگه برادر
فرنگی بیده به قولی :دی
حالا با اون چشمه هایی که دیدیم اگه اینترنت ملیشون اون باشه روزای خوشیمون رو به انقراضه

The Dreadnaught
05-01-2012, 00:21

:31:

روز درختکاری رو باحال اومدی : دی

من که اعتقاد دارم نفسهای آخره ، مسلما مثل تمام کشورهایی که زیر و رو شدن تو این چند وقت ! اینترنت برای یه مدت محدودی ممکنه حتی قطع بشه ولی در عوض بعدش اساسی درست میشه.

AliROCK
05-01-2012, 02:59
:31:

روز درختکاری رو باحال اومدی : دی

من که اعتقاد دارم نفسهای آخره ، مسلما مثل تمام کشورهایی که زیر و رو شدن تو این چند وقت ! اینترنت برای یه مدت محدودی ممکنه حتی قطع بشه ولی در عوض بعدش اساسی درست میشه.

بگو ایشالله:31:

DaRiOuShJh
05-01-2012, 12:39
خوب فقط اون مدت معدود رو بگن بهمون زودتر که پولمون حروم نشه تمدید نکنیم:دی
البته مرکز مخابرات ما که تمدید نکنم زودی پورت رو میدن به یکی دیگه
زنگ زدم گفتم میخوام رو یه خط دیگه بگیرم گفت 9 ماه باید منتظر باشید حداقل :دی

The Dreadnaught
06-01-2012, 10:23
خوب فقط اون مدت معدود رو بگن بهمون زودتر که پولمون حروم نشه تمدید نکنیم:دی
البته مرکز مخابرات ما که تمدید نکنم زودی پورت رو میدن به یکی دیگه
زنگ زدم گفتم میخوام رو یه خط دیگه بگیرم گفت 9 ماه باید منتظر باشید حداقل :دی

شما از همین دوره یه ماه یه ماه تمدید کن :31:

DaRiOuShJh
06-01-2012, 12:14
خسته نباشی برادر
خوب مگه تا الان چه میکردم:31:
این cra ها رو تمدید 3 ماهش اینا تخفیف اینا نمیخوره همون یه ماه یه ماه تمدید میکنم

shahab_f
07-01-2012, 00:02
من نمیدونم مشکلش با google چیه؟ من سرعت باز شدن gmail ام افتضاحه، google docs که اصلا باز نمیشه. بقیه سایت ها اما خیـــلی مشکل نداره.
براش شما هم همینه؟

DaRiOuShJh
07-01-2012, 12:01
هنوز پای کشتیه روی سیمه به خاطره اونه

hithd
09-01-2012, 02:17
آقا سلام به همگی
میخوام ببینم این 2مگی سی آر آی به اندازه یک مگ واقعی داتک سرعت دانلود داره یا نه؟
میشه سرعت دانلود سرویسهای مختلفش رو مثلا تو یک سرعت به من بگید مثلا 512حجمی و نامحدود وسی آر ای!
درسته که میگن آی اس پی ها سرعت سرویسهای حجمیشونو بالاتر از اسمی میبندن؟!

DaRiOuShJh
09-01-2012, 02:43
درسته
حجمی ها رو دوبرابر میبنده
512 بگیری رو یه مگ میبنده
cra ها رو نصف میبنده

shahab_f
09-01-2012, 17:03
هنوز پای کشتیه روی سیمه به خاطره اونه
اخه فقط با Gmail مشکل دارم. برای شما هم همینه داستان؟

DaRiOuShJh
09-01-2012, 21:42
والا من Thunderbird دارم با اون کار میکنم اون خوبه

karbist
10-01-2012, 14:22
الان کیفیت سرویس های cra چجوریه؟ مثلا در طول روز با 1 کانکشن سرعت دانلود ثابته یا باید با idm تعداد کانکشن ها رو زیاد کرد؟ با چندتا کانکشن سزعت دانلود ثابت میشه, 2تا, 4تا و یا 8تا ؟
:11:

mehryar1973
10-01-2012, 20:43
اخه فقط با Gmail مشکل دارم. برای شما هم همینه داستان؟

کلا من اکثر مواقع با Gmail مشکل دارم:31:

Mool Tee
10-01-2012, 20:55
سلام.ببخشید من یه سوالی دارم اگه میشه زود جواب بدین.سرعت دانلود با تعرفه نامحدود 256 تقریبا چنده؟داتک از لحاظ پینگ تو بازی های آنلاین خوب هست یا نه؟مثلا تو سرور ایران چقد پینگ میده؟

Mool Tee
10-01-2012, 21:07
آخه من نمی دونم این چه مملکتی هست که دارم توش زندگی می کنیم این همه چیز رو ازمون گرفتن می خوان اینترنت رو هم ازمون بگیرن.ریده شده به زندگی مردم:41:

IranNama
10-01-2012, 21:07
شماره کارت / حساب هارو کجا میشه دید ؟

sms11
10-01-2012, 21:32
آخه من نمی دونم این چه مملکتی هست که دارم توش زندگی می کنیم این همه چیز رو ازمون گرفتن می خوان اینترنت رو هم ازمون بگیرن.ریده شده به زندگی مردم:41:

اینترنتمونو دزدیدن دارن باهاش پز میدن:31::31:

DaRiOuShJh
10-01-2012, 21:50
باید زنگ بزنید به واحد فروش از اونا بگیرید
من اینا رو دارم ولی بازم زنگ بزنید

a.toraby
10-01-2012, 21:50
واقعا مملکته داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sms11
11-01-2012, 00:22
ترابی جان همین اینترنت گران و آشغال رو هم که دارن ازمون میگیرن که داداش.کجای کاری؟

babialex
12-01-2012, 03:28
وضعیت خدمات و کیفیت اینترنت داتک در حال حاضر چطوره ؟ میخام برای شرکت سرویس بگیرم میخام بدونم داتک در چه حالیه ؟ کیفیت خدمات پشتیبانی سرعت قیمت برخورد با کاربر و ... ؟

ممنون

davod_danger666
12-01-2012, 08:56
وضعیت خدمات و کیفیت اینترنت داتک در حال حاضر چطوره ؟ میخام برای شرکت سرویس بگیرم میخام بدونم داتک در چه حالیه ؟ کیفیت خدمات پشتیبانی سرعت قیمت برخورد با کاربر و ... ؟

ممنون

بدک نیست ولی به نظر من الکی گرونه و گیگ هم هدیه نمیده.

babialex
12-01-2012, 11:53
میخواستم این سرویس های نامحدود 1/10 رو بدونم به چه صورت هستش ؟
مثلا من اگر 256 رو بگیرم حداقل سرعت دانلود و آپلودم چند میشه ؟ به درد شرکت میخوره ؟ کیفیتش چطوره ؟

dvb_hamed
25-01-2012, 02:22
دوستان،چند شبه سرعت سرویس شبانه کم شده و مثل اینکه دقیقا نصف شده باشه
سرویس 512 حجمی دارم
در این 8 ماهی که مشترک داتک هستم همیشه سرعت دانلودم 120kb بود ولی چند شبه که راس 1 تا 7 صبح سرعت بالاتر از 60kb نمیره
برای شما هم همینطوره؟واقعا دیگه ارزش نداره با این قیمت بالا

a.toraby
25-01-2012, 10:51
دوستان،چند شبه سرعت سرویس شبانه کم شده و مثل اینکه دقیقا نصف شده باشه
سرویس 512 حجمی دارم
در این 8 ماهی که مشترک داتک هستم همیشه سرعت دانلودم 120kb بود ولی چند شبه که راس 1 تا 7 صبح سرعت بالاتر از 60kb نمیره
برای شما هم همینطوره؟واقعا دیگه ارزش نداره با این قیمت بالا

من 3 ماهه این مشکل رو دارم.
یک هفته ای هم میشه که از پارس آنلاین درخواست دادم!!!!!
ولی فکر نمی کنم اون هم از این بهتر باشه. تا چند وقت دیگه شاید همین هم نداشته باشیم!

DaRiOuShJh
25-01-2012, 13:10
بچه ها من مشکل با گوگل دارم
سرچ نمیکنه مجبورم از یاهو سرچ کنم اونم که مفت نمیارزه
شما مشکلی ندارید؟
برای من بعد از چند دقیقه can not display میده

a.toraby
25-01-2012, 14:13
بچه ها من مشکل با گوگل دارم
سرچ نمیکنه مجبورم از یاهو سرچ کنم اونم که مفت نمیارزه
شما مشکلی ندارید؟
برای من بعد از چند دقیقه can not display میده

پدر سوخته ها یه غلطی کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوگل کار نمیکنه. از طرف مخابرات تمام isp ها ملزم شدند packet های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مروبطه گوگل رو بلوک کنند. اگز میخواین از گوگل استفاده کنید باید اول از gmail خارج بشید تا دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نباشه. اینجوری حضرات میتونند بفهمن هر کسی در مورد چی داره سرچ میکنه :31: شاید بعد از انتخابات مجلس درستش کنند. شاید هم ببینند کسی صداش در نمیاد دیگه همینجوری بمونه :27:
این گوگل هم مسخره بازی شده ها. نصف امکاناتش فیلتره نصف دیگش هم تحریم!!! این وسط همه چیز فقط به ضرر ملت تموم میشه :41:

mehraboun1985
25-01-2012, 18:38
من یه سوالی دارم. از کجا میتونم بفهمم که اشتراک سرویسم چطوریه؟ 1 به 10 یا 1 به 4؟ به جز اینها مدل دیگه هم داره؟

امروز رفتم تو سایت دیدم قیمتهایی که برای سرویسهای مختلف نوشته با توجه به نامحدود و اشتراک و .... هیچکدومش به پولی که من میدم نمیخوره. مشکوک شدم.
میشه راهنمایی کنید.

سرویسم رو حدود 3 سال پیش گرفتم. 256 نامحدود (تو قراردادم نوشته 256 تک کاربره نامحدود) ماهی هم حدود 27000تومن شارژشه(یکم اینور و اونور با مالیات و ...) حالا این کدوم یکی از این سرویسهاست که تو سایت نوشته؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

------
راستی من همیشه 3 ماه 3 ماه میگیرم که 5% تخفیف میخوره. پارسال نزدیک عید دیر تمدید کردم. خورد به 10 اسفند به بعد. داتک تخفیف نوروزی زده بود. من که 3 ماهه میخرم تقریبا برام نصف تموم شد. تخفیف عید و چندماهه با هم قاطی شد و کلی پول کمتر دادم. اگه شما هم زمان تمدیدتون نزدیک عیده حواستون باشه (من 2 سال نمیدونستم و پولش رو کامل دادم)

DaRiOuShJh
25-01-2012, 22:17
برادر برای شما یک به 4 هست
قیمت سرویس ها به روزه
شما قیمت اوموقع رو میدید الان بخواید بگیرید همونو 3-4 برابر شده

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:16 PM ----------

این cra ها رو نامردا تخفیف نمیدن وگرنه منم 3 ماهه تمدید میکردم قبلا

AliROCK
26-01-2012, 19:25
دوستان سرعته من افتضاحه واسه شما ها هم همین طوریه؟:19: به زور باز میکنه package lost که رفته رو 60% دانلود هم تعطیله... تو تاپیک adsl مخابرات هم همه مینالن

karbist
26-01-2012, 19:56
الان برای من درست شده. تا نیم ساعت پیش که نابود بود. :41:

The Dreadnaught
26-01-2012, 21:54
دوستان سرعته من افتضاحه واسه شما ها هم همین طوریه؟:19: به زور باز میکنه package lost که رفته رو 60% دانلود هم تعطیله... تو تاپیک adsl مخابرات هم همه مینالن

بله برای ما هم یه دو سه ساعی افتضاح بود و پشتیبانی هم میگفت از مخابراته.

معلوم نیست باز چه غلطی میکردن.

DaRiOuShJh
27-01-2012, 00:51
برای من از عصر تا به حال کماکان پکیده
یه نیم ساعت خوب میشه دوباره میترکه

adslspeed
27-01-2012, 21:55
با سلام
آقا سرعت شما چطوره؟

میشه طرح ها رو با تعرفه هاشون اینجا بزارین

imanpod
29-01-2012, 21:22
من 3 روزه سرعتم پکیده . هم شب هم روز . با بعضی ip ها هم مشکل داره . دوباره چه خبره ؟ فتنه ی 57 :31:؟

AliROCK
30-01-2012, 04:22
دقیقا برا منم 3 روزه منهدم شده:31: نمیدونم چی بگم والله......

a.toraby
30-01-2012, 12:43
من که سه روزه سرعتم عالیه
مثل اون روزای اول :31:
نمی دونم جریان چیه!!!

SAMCRO
30-01-2012, 12:47
سرعت من مث همیشه خوبه ! ۱۱۰ دان دارم ..۵۱۲

Rhodes
30-01-2012, 13:21
واقعا این شرکت علیه !!!
با 256 دارم 400 دانلود میکنم ...
دستشون درد نکنه ...

sdfssdfs
30-01-2012, 20:02
بچه ها من از مخابرات ایت واقع در نارمک 128 محدود داتک رو دارم چند روزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اصلا بال نمیاره من نه میتونم انتخاب واحد کنم نه سرویسمو اینترنتی تمدید کنم مشکل ار کجاس تو رو خدا جواب بدین ممنون

AliROCK
30-01-2012, 23:11
داداش منم نارمک هستم غصه نخور کلا مخابرات منطقه ما پدیده ای واسه خودش....

sms11
31-01-2012, 00:04
چقدر ماشالا دوستان نارمکی از داتک سرویس دارن.من یکی از دوستانم هم از داتک مثه من و شما سرویس داره و منم که مرکز عاطف (تهرانپارس) هم همینطور

series1
31-01-2012, 10:01
دوست عزیز سرعت دانلود شبانه ات چقدره ؟

واقعا این شرکت علیه !!!
با 256 دارم 400 دانلود میکنم ...
دستشون درد نکنه ...

Rhodes
31-01-2012, 16:35
دوست عزیز سرعت دانلود شبانه ات چقدره ؟

شبا بین 70 تا 100 هست.

AliROCK
31-01-2012, 18:40
یا حضرت عباس بارون هم گرفته بعدشم حتما برف دیگه کلا فاتحه سرویسو بخونیم از الان :27::31:

The Dreadnaught
01-02-2012, 04:41
بچه ها من از مخابرات ایت واقع در نارمک 128 محدود داتک رو دارم چند روزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اصلا بال نمیاره من نه میتونم انتخاب واحد کنم نه سرویسمو اینترنتی تمدید کنم مشکل ار کجاس تو رو خدا جواب بدین ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که فکر کنم سراسری باشه مشکلش.

SAMCRO
01-02-2012, 05:05
من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برام خیلی خوب کار می کنه ...
شاید ورزن Proxif-ier تون قدیمی شده باشه ..
من همین الان دارم باهاش دانلود می کنم سرعتمم ۱۱۸.۷۶ هه !:دي

Rhodes
01-02-2012, 10:44
آقا این چه وضعشه ؟؟!؟!؟
از دیشب تا حالا پینگم پوکیده !!!
رفته رو 250 !!!1
قبلا 40 بود .....
الانم که speedtest گرفتم زد مال کردستانم !!!!
چشون شده ؟؟ ولی دانلود هنوز خوبه ....

aazp
01-02-2012, 22:00
برام جالبه منم نارمکم گاهی اوقات چند روز کلا گوگل تعطیل میشه دوستان چیز پیان نمیشناسن که رو داتک خوب جواب بده واقعا مورد نیازمه
ممنون

DaRiOuShJh
02-02-2012, 00:28
میگم مدیافایر برای من خیلی بازی در میراه
بعضی اوقات بالا میاد ولی بیشتر اوقات نمیاد
شما این مشکلو دارید؟!

sdfssdfs
02-02-2012, 10:49
اقا یکی راهنمایی کنه
مودم من dlink wireless 2640u هستش
فکر میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بالا نمیاد از شبکه هستش ولی با لپ تاب به صورت بی سیم میاد ولی با pc که با lan وصله هر کار میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا نمیاد
زنگ زدم پشتیبانی گفت مودمای dlink بعد از یه مدتی جنی میشن
کاش یارو قبل از اینکه بفروشه مودمو اینو میگفت
ولی وایرلسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میاره حالا من گیج شدم نمیدونم ایراد از pc هستش یا مودمه

DaRiOuShJh
02-02-2012, 15:36
برادر از موردمت نیست ماله منم dlink هست ولی معلوم نیست از دو هفته پیش چه خراب کاری ای کرده داتک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل داره هیچ خیلی سایت ها سالی یه بار باز میشن یا خیلی کند باز میشن
من الان با مدیا فایر و سرچ گوگل مشکل اساسی دارم دو هفتس

AliROCK
02-02-2012, 16:33
من یه چیزی میخوام تو گوگل سرچ کنم یه چند سالی طول میکشه نشون بده:31: ولی ایمیلش درسته

aazp
02-02-2012, 19:16
به نظر من همه باید به داتک اعتراض کنیم گوگل تو هر ده روز 7روز خرابه 3 روز سالم کار میکنه این چه وضعیه آخه؟

shahramcat
02-02-2012, 20:19
برادر از موردمت نیست ماله منم dlink هست ولی معلوم نیست از دو هفته پیش چه خراب کاری ای کرده داتک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل داره هیچ خیلی سایت ها سالی یه بار باز میشن یا خیلی کند باز میشن
من الان با مدیا فایر و سرچ گوگل مشکل اساسی دارم دو هفتس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا میشک داره اما جدا از اون حتما برو تو کانفیگ مودم خودت firewall رو حتما off کن . تو مودمهای dlink برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل بیشتر کیشه اگر روشن باشه

DaRiOuShJh
02-02-2012, 23:27
من یه چیزی میخوام تو گوگل سرچ کنم یه چند سالی طول میکشه نشون بده:31: ولی ایمیلش درسته
من که اونو با thunderbird چک میکنم
از خودش که بود کچل میشدم
من حاضرم بعد یه سال نشون بده نتایج رو ولی مشکل اینجاست بعد از یه سال can not display میده
آخه گوگل هم آزار داشت اونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرد؟

به نظر من همه باید به داتک اعتراض کنیم گوگل تو هر ده روز 7روز خرابه 3 روز سالم کار میکنه این چه وضعیه آخه؟
من زنگ زدم امروز
میگن مخابراته دسته ما نیست
همیشه این مخابراته:31:عجیبه خوده اینا که از مخابرات مستقیم دارن کسی مشکلی نداره همچین!×!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا میشک داره اما جدا از اون حتما برو تو کانفیگ مودم خودت firewall رو حتما off کن . تو مودمهای dlink برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل بیشتر کیشه اگر روشن باشه
بابا الان 3 ساله 24 ساعته وصله یه هو کانفیگش تغییر پیدا نکرده که:31:

metallover
03-02-2012, 16:33
سلام خدمت دوستان عزیز

من adsl داتک دارم و الان مشکلی با مدیافایر و سرچ گوگل ندارم الان سرچ گوگل رو تست کردم نتیجه سرچ رو راحت میاره و امروز از مدیافایر دانلود کردم و مشکلی نداشت.شاید مشکل از dns باشه.

aazp
03-02-2012, 22:28
شما از چه dns ای استفاده میکنید؟

metallover
03-02-2012, 23:58
dns هایی که استفاده میکنم اینان:
preferred:217.217.217.217
alternate:192.168.1.1
فعلا" که داره خوب جواب میده رو سرچ گوگل.قبلا" dns ها رو یه چیز دیگه وارد کرده بودم بعضی اوقات گوگل اذیت میکرد.نمیدونم شاید هم از dns نباشه چون تو حدود چهار سالی که من مشترک داتک هستم از این اذیت و آزار ها بعضی اوقات از این اینترنت درپیت زیاد دیدم .

a.toraby
04-02-2012, 00:02
من هم چند روزیه گوگل برام باز میشه. البته هنوز کنده اما قبلا اصلا باز نمیشد. برای همین الان خوشحالم. با اینکه سرعتش پایینه :31:

karbist
08-02-2012, 10:25
دوباره کی پاشو رو سیم گذاشته؟ عجب بدبختی داریم. :9:

DaRiOuShJh
08-02-2012, 12:58
برف است برادر برف:31:
البته به 22 بهمن هم داریم نزدیک میشویم

The Dreadnaught
09-02-2012, 11:27
برف است برادر برف:31:
البته به 22 بهمن هم داریم نزدیک میشویم

آقا ناکارآمدی این گری گوری ها و فضاحت اینترنت مملکت رو به گردن نعمات الهی ننداز ! :31:

همون 22/25 بهمن منطقی تره : دی

DaRiOuShJh
09-02-2012, 13:20
آخه برای من هر دفعه که برف هم میاد یا قطع میشه یا پینگ اینا تعطیل میشه

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

میگم بچه ها کسی این سرویس 128 cra رو داره؟ رو چند دانلود میکنه؟ 6-7؟

a.toraby
09-02-2012, 13:47
چرا از صبح تو جیمیل نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟
باز اینا دارن چکار میکنن؟؟؟؟؟

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

چرا از صبح تو جیمیل نمیره؟؟؟؟؟؟؟؟
باز اینا دارن چکار میکنن؟؟؟؟؟

AliROCK
09-02-2012, 18:32
برا منم نمیره.....
ادیت:
تو میل یاهو هم نمیره همون جریانات 22 بهمن هست مثله هر سال
اوه اینم اضافه کنم hushmail هم همین طوریه کلا سرویسای mail از کار افتاده چیز پیان هم الفاتحه

a.toraby
09-02-2012, 23:49
برا منم نمیره.....
ادیت:
تو میل یاهو هم نمیره همون جریانات 22 بهمن هست مثله هر سال
اوه اینم اضافه کنم hushmail هم همین طوریه کلا سرویسای mail از کار افتاده چیز پیان هم الفاتحه

البته من تو یاهو میتونم برم. البته فقط تو یاهو!!! ۲ سالی بود نرفته بودم تو میل یاهوم امروز هرکار کردم نشد وارد جیمیل بشم مجبور شدم رفتم تو یاهو :31:

AliROCK
11-02-2012, 03:39
زنگ زدم گفت مخابرات پورت ها رو دست زده ای که بگم این دستا چی بشه:31::27:
جالب اینه facebook عین قند کار میکنه اونوقت میل .....:31:
راستی دوستانی که از جوراب استفاده میکنن:31: مشکلی ندارن؟ من همه چی دارم غیر از جوراب اخه:27:

ادیت:
برا من پیشرفت کرده ایکون گوگل میاد LOL کلا رو نت اثر گذاشته همه چی کند شده
پدر این پست در اوردم از بس ادیت شد.
gmail و یاهو کلا مشکلش برطرف شده الان راحت لاگ شد برا باقیه هم باز شده؟

sdfssdfs
12-02-2012, 19:40
خدارو شکردانشگاه به ما سرویس ایمیل داده
مواقعی که جیمیلم بالا نمیاد از میل دانشگاه استفاده می کنم
باز شما ها که خوبه من اصلا صفحه های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برام بالا نمیاد یعنی خرید اینترنتی هم نمیتونم بکنم میگن مودمت خرابه ولی تا حالا وقت نکردم بدم درستش کنن
مثلا 4 شنبه کنکور فوق دارم چقدم درس میخونم

AliROCK
12-02-2012, 23:41
برا من دوباره مشکل داره ....:23::thumbsdow

Alli13
14-02-2012, 11:11
سلام
بچه ها بین داتک و مخابرات موندم،256 میخوام بگیریم،یه چند نفر یه لطفی میکنن سرعت اینترنت (256) شون رو اینجا بزارن(من بیشتر دنبال سرعت بالا هستم،البته بعضی وقت ها هم دانلود میکنم در ضمن برای قیمتش هم نهایتا 13 تومن در ماه میتونم بدم)

زنگ زدم داتک طرف ابنترنتشون رو با مخابرات مقایسه کرد و میگفت ضریب اشتراکشون برای حجمی ها 1 به 6 هست و خیلی میگفت بیا یه 6 ماهه بگیر و یه مودم رایگان بگیر من هم بهشون صاف گفتم باید اول 1 ماه امتحانتون کنم:)

Alimohammadi71
14-02-2012, 21:22
دوستان فک کنم رکورد زدم از ساعت 1 تا 7 فقط 45 مگ دانلود کردم
درود به داتک

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

سلام
بچه ها بین داتک و مخابرات موندم،256 میخوام بگیریم،یه چند نفر یه لطفی میکنن سرعت اینترنت (256) شون رو اینجا بزارن(من بیشتر دنبال سرعت بالا هستم،البته بعضی وقت ها هم دانلود میکنم در ضمن برای قیمتش هم نهایتا 13 تومن در ماه میتونم بدم)

زنگ زدم داتک طرف ابنترنتشون رو با مخابرات مقایسه کرد و میگفت ضریب اشتراکشون برای حجمی ها 1 به 6 هست و خیلی میگفت بیا یه 6 ماهه بگیر و یه مودم رایگان بگیر من هم بهشون صاف گفتم باید اول 1 ماه امتحانتون کنم:)
دوسته عزیز از داتک نگیر
من خودم از مخابرات سرویس 256 داشتم خیلی خوب بود بعد رفتم 512 از داتک گرفتم حالا مثله چی پشیمونم

NaughtyCat
15-02-2012, 01:22
دوستان وضعیت تورنت تون چطوره؟! ترکوندن اینم به سلامتی؟

Alli13
15-02-2012, 08:37
دوستان فک کنم رکورد زدم از ساعت 1 تا 7 فقط 45 مگ دانلود کردم
درود به داتک

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

دوسته عزیز از داتک نگیر
من خودم از مخابرات سرویس 256 داشتم خیلی خوب بود بعد رفتم 512 از داتک گرفتم حالا مثله چی پشیمونم

میشه بفرمایین مشکل داتک چیه؟منظورم اینه که سرعتش پایینه یا برای دانلود اذیت میکنه و...
تو منطقه مخابراتی ما شاتل،پارس آنلاین،داتک و خود مخابرات هست حالا موندم 256 کدوم رو انتخاب کنم!

Alimohammadi71
15-02-2012, 12:43
میشه بفرمایین مشکل داتک چیه؟منظورم اینه که سرعتش پایینه یا برای دانلود اذیت میکنه و...
تو منطقه مخابراتی ما شاتل،پارس آنلاین،داتک و خود مخابرات هست حالا موندم 256 کدوم رو انتخاب کنم![/QUOTE
دانلودش که نگو افتضا
سرعتش هم پایینه

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

[QUOTE=NaughtyCat;6843576]دوستان وضعیت تورنت تون چطوره؟! ترکوندن اینم به سلامتی؟
تورنت که یه4 ماهی میشه ترکوندن

NaughtyCat
15-02-2012, 14:36
تورنت که یه4 ماهی میشه ترکوندن

نه آقا اینطوریا نیست... دیشب قطع بود. الان خوشبختانه درست شده.

تو منطقه مخابراتی ما شاتل،پارس آنلاین،داتک و خود مخابرات هست حالا موندم 256 کدوم رو انتخاب کنم!

دوست عزیز من الان چند ماهی هست که از داتک سرویس میگیرم. مثل شما هم انتخاب هام بین همین داتک، شاتل و پارس آنلاین بود. داتک در کل بد نیست. خیلی سریع سرویسم وصل شد، پشتیبانیش هم خوبه. فقط در طول روز قطعی داره (سریع بعدش وصل میشه ولی خب یه کم رو اعصابه) که البته اینم معلوم نیست مشکل سراسریه یا فقط مربوط به داتکه.

شاتل رو من خودم خیلی بد شنیدم دربارش. پارس آنلاین هم اطلاع درستی ندارم ولی دوستان همینجا گفتن در کل داتک بهتره. من پیشنهاد میکنم از همین داتک بگیرید.

DaRiOuShJh
15-02-2012, 20:55
امروز نت من 3 ساعتی قطع بود
حدودا 16 تا 19

در مورد خوبی داتک در مقایسه با مخابرات شانسی هست
معمولا مال مخابرات سرعتش بیشتر هست قیمتش کمتر ولی بعض مناطق اوضاش خراب میشه

Alli13
16-02-2012, 19:41
سلام
بچه ها اول بین داتک و مخابرات مونده بودم ولی وقتی سرعت هایی که با SpeedTest بچه های پارس آنلاین گذاشته بودن رو دیدم یه خورده دودل شدم الان من بین پارس آنلاین و داتک موندم.
سرعت 256 محدود (6 ماهه 8 گیگ) داتک تو روز چقدره؟(این یکی رو حداقل بگید!)
برای من سرعت زیاد مهمه،اهل دانلود زیاد نیستم اگر هم دانلودی باشه میرم دانشگاه
(یه 3 ساعتی میشه دارم صفحه های این تاپیک رو میخونم،ناراحت نشین ها ولی راجع به داتک خیلی کم صحبت کردین)

DaRiOuShJh
16-02-2012, 20:27
داتک کلا محدود های حجمیش رو روی دوبرابره سرعت میبنده یعنی 256 رو روی 512 میبنده میشه 64 کیلوبایت بر ثانیه حدوده

Howard24
16-02-2012, 20:28
سلام،
من دو ساله که 128 نامحدود (1 به 4) دارم و ماهی 29 میدم. به نظرتون ارزش داره برم 512 (1به 10) رو بگیرم با قیمت 25 تومن ؟!
کسی این سرویس رو داره اینجا ؟!

NaughtyCat
17-02-2012, 02:05
دوستان داتکی یعنی کسی نیست که مرا یاری کند؟! :دی

میشه تو همین ساعات شب تورنت رو امتحان کیند خبرشو بدید؟ من صبح امتحان کردم خوب بود سرعتش، الان تقریبا صفره! میخوام مطمئن شم اینا از قصد سرعتو آوردن پایین بعد اقدام کنم...

در ضمن نظرتون راجع به پارس آنلاین چیه؟ :دی

AliROCK
23-02-2012, 20:59
ظاهرا اوضاع دوستان خوبه صدای هیچ کس در نمیاد:27::27::31:

sms11
25-02-2012, 18:59
اوضاع ما که خوبه...
نمی بینی که چقدر خوشحالیم :دی

DaRiOuShJh
25-02-2012, 20:44
یچه ها امروز 128 cra گرفتم چه داغونبه!
الکی 15 تومن هم دادم
البته این ماه خونه نیستم فقط گرفتم رانژم نپره ولی خیلی تعطیله
سرعتش 5-6 هست نهایت ساعتی 28 مگ میگیره!×!!×!:31:

m3hrdad.x
26-02-2012, 12:56
دوستان داتکی یعنی کسی نیست که مرا یاری کند؟! :دی

میشه تو همین ساعات شب تورنت رو امتحان کیند خبرشو بدید؟ من صبح امتحان کردم خوب بود سرعتش، الان تقریبا صفره! میخوام مطمئن شم اینا از قصد سرعتو آوردن پایین بعد اقدام کنم...

در ضمن نظرتون راجع به پارس آنلاین چیه؟ :دی
جناب تورنت که مشخص نمیکنه
چون بستگی به عوامل زیادی داره از جمله سلامت فایل.تعداد مشتری فایل مد نظر و ...
اگه سلامت سلامت باشه اونوقت میشه ب عنوان تست آزمایش کرد و خبر داد

Rhodes
26-02-2012, 14:20
بهترین شرکت اینترنتی کشوره ....
من خیلی خیلی ازش راضیم.:5:

amirbrad
26-02-2012, 15:33
الان یک ساعت فیلترینگ و برداشتن من دارم استفاده کامل می کنم

NaughtyCat
01-03-2012, 17:32
جناب تورنت که مشخص نمیکنه
چون بستگی به عوامل زیادی داره از جمله سلامت فایل.تعداد مشتری فایل مد نظر و ...
اگه سلامت سلامت باشه اونوقت میشه ب عنوان تست آزمایش کرد و خبر داد
درسته... ولی مسئله اینه که همون فایلها با همون تعداد seed و ایناش تا ساعت 12:58 سالم سالمه، دقیقا بعد 1:00 نصف شب ناسالم میشه!

الان حدود 3هفته ای میشه این مشکل رو دارم، چند بار هم زنگ زدم میگن نه ما دست کاری نکردیم! در حالیکه چرت میگن. صبح و شب تا قبل ساعت های رایگان درسته، بلافاصله بعد 1 صفر میشه!

الکی یک ماه دیگه تمدید کردم، بعد عید 100% میرم سراغ یه خراب شده دیگه...

یچه ها امروز 128 cra گرفتم چه داغونبه!
الکی 15 تومن هم دادم
البته این ماه خونه نیستم فقط گرفتم رانژم نپره ولی خیلی تعطیله
سرعتش 5-6 هست نهایت ساعتی 28 مگ میگیره!×!!×!:31:
آقا خوب شد گفتی! میخواستم منم ماه بعد همین سرویس رو بگیرم امتحانی که آخرین شانس رو هم به داتک داده باشم! :دی

حیف شد موند بعد عید، دوستان پارس آنلاینو تایید میکنن دیگه؟! :دی

Amin.M.1986
05-03-2012, 13:30
سلام
من از عید میخوام سرویسم رو عوض کنم.. داتک توی ساعت رایگانش چه سرعتی میده؟؟ شبی چند گیگ میشه دانلود کرد؟؟

Pejii
05-03-2012, 15:45
سلام
من از عید میخوام سرویسم رو عوض کنم.. داتک توی ساعت رایگانش چه سرعتی میده؟؟ شبی چند گیگ میشه دانلود کرد؟؟

داتك سرعت سرویس‌های محدود حجمیش رو روی 2 برابر پهنای باند خریداری شده میبنده، یعنی 128 بخری 256 میبنده كه میشه ماكزیمم 32 كیلوبایت در ثانیه در بهترین حالت.

qosmio
05-03-2012, 17:19
بچه ها پینگتون با 4.2.2.4 چنده ؟

mehryar1973
08-03-2012, 19:00
مثل اینکه امسال خبری از تخفیف نوروزی نیست:31:

Rhodes
08-03-2012, 19:15
توی عید چیز میزی نمیده ؟

Alijo0on
08-03-2012, 20:12
یه پیشنهاد برادرانه واسه همه اونایی که از سرویس دهنده فعلی اینترنت ناراضیند ، سریع برید سراغ پارس آنلاین .
حداقل واسه منطقه ما "گمنام" بشدت ازش راضیم اگه چش نخوره :دی من 128 - 4گیگ گرفتم بیت ریت دانلودم روی 130 ئه حد متوسطش
نه مثه داتک که با 256 نهایت سرعت یهویی میشد 72 !!! :41:

Rhodes
08-03-2012, 23:15
من از ش راضيم چه جورم راضيم....

اللّهم صلّي علي محمّد و آل محمّد

qosmio
09-03-2012, 13:13
بچه های لطفا اعلام کنید پینگتون با 4.2.2.4 چنده و کدوم مرکز هستید

AliROCK
09-03-2012, 13:46
از ساعت 1:45 صبح تا 2:50 پوکیده بود زنگ زدم پشتیبانی گفت 30 نفر منتظرند:27:
جالب این بود تمامی سایتهای دولتی باز بود فقط خارجکیها باز نمیشد عجب.....:31:

saraa65
09-03-2012, 16:52
من تازه از داتک اینترنت با سرعت 256 گرفتم ... یکساله با 18 گیگ دانلود ..تا حالا که بد نبوده و راضیم ...
دانلود هم زیاد ندارم مگه اینکه بعضی وقتا یه موزیکی چیزی دانلود کنم ..نمیدونم این حجمی که بهم دادن واسه یکسال میرسه یا نه ...البته بهم گفتن که دانلود شبها از ساعت یک به بعد رایگانه ...اما واسه من که کاربردی نداره چون تا اون ساعت بیدار موندن برام واقعا سخته:20:

qosmio
09-03-2012, 17:09
بچه های لطفا اعلام کنید پینگتون با 4.2.2.4 چنده و کدوم مرکز هستید

اینقدر یعنی این کار سخته ؟؟

- Saman -
09-03-2012, 17:20
بچه ها پینگتون با 4.2.2.4 چنده ؟

نتيجه بعد از حدود يكي دو دقيقه پينگ گيري:

Pinging IP = 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=197ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=185ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=200ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=183ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=195ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=188ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=199ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=196ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=184ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=191ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=193ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=207ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=186ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=189ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=210ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=190ms TTL=242
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=205ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=214ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=198ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=192ms TTL=242

مثل اینکه امسال خبری از تخفیف نوروزی نیست:31:

بله متاسفانه همينطوره . من به تازگي با نرخ معمول شارژ كردم .

qosmio
09-03-2012, 17:39
نتيجه بعد از حدود يكي دو دقيقه پينگ گيري:

Pinging IP = 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=200ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=193ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=207ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=210ms TTL=242
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=205ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=214ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=198ms TTL=242
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=192ms TTL=242

بله متاسفانه همينطوره . من به تازگي با نرخ معمول شارژ كردم .

کدوم شهر هستید ؟ اگر تهران هستید کدوم مرکز ؟ تست tracert هم امکان داره بذاری ؟

AliROCK
11-03-2012, 00:24
اقا اینا الان درسته؟؟ تازه امروز دیدمش:31:

qosmio
11-03-2012, 01:27
بچه های تهران ، لطف میکنید پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 اعلام کنید ؟ خواهش میکنم . الان 1هفتس دارم میگم اما کسی اهمیت نمیده

AliROCK
11-03-2012, 02:57
قبل از اینکه کسی جواب بده یه چیزی اضافه کنم
زنگ زدم بالاخره یکی جواب داد vci تو عکسی که گذاشتم 16 هست گفت باید 35 باشه منتهاش عوض میخوام بکنم میگه
الان مشکل کجاست؟:31:

ma-bah
11-03-2012, 03:13
سلام دوستان . من چند ماهی میشه از صبا دارم سرویس می گیرم الان شبانش افتضاح شده می خوام از صبا دل بکنم اگر همین طوری بمونه .
داتک چطوریه ؟؟؟؟؟؟ ساعات رایگانش ؟؟؟؟ سرعت دانلود تو ساعات رایگانش خوبه ؟؟؟؟؟ چه سرویسی ازش بگیرم خوبه به نظر شما ؟؟؟
یه چیزی من اصفهان میشینم منطقه ی ردانی پور

AliROCK
11-03-2012, 04:07
راستی یه مشکلی برا من پیش اومد گفتم بگم بد نیست به هیچ عنوان با سایت شارژ نکنید فقط با فیش بانکی
این اخرین باری که من شارژ کردم گفتن پول نریختی فیش نبود پول پر..... 3 ساعت داشتم با مدیر مالی حرف میزدم تا درست شد

برا شما هم پینگ 4.2.2.4 برا من 200 پینگ 8.8.8.8 هم 220

Rhodes
11-03-2012, 05:39
راستی یه مشکلی برا من پیش اومد گفتم بگم بد نیست به هیچ عنوان با سایت شارژ نکنید فقط با فیش بانکی
این اخرین باری که من شارژ کردم گفتن پول نریختی فیش نبود پول پر..... 3 ساعت داشتم با مدیر مالی حرف میزدم تا درست شد

برا شما هم پینگ 4.2.2.4 برا من 200 پینگ 8.8.8.8 هم 220

من الان 3 دوره هست که با سایت شارژ میکنم و مشکلی نداشته.
کی حوصله داره ماهی یه بار برو اونجا . . .:31:

AliROCK
11-03-2012, 08:32
کی گفت ماهی؟:31:
کی گفت میرم اونجا؟:31:
من همیشه 6 ماهه میگیرم با بانک هم پرداخت کردم:31:

mehryar1973
13-03-2012, 19:02
سرعت دانلود دیروز و امروز کم شده برا من
بقیه بچه ها مشکلی ندارند:18:

dvb_hamed
14-03-2012, 04:56
چرا اینا مثل بقیه شرکت ها سرویس هاشون رو بالاترین حالت نمیبندن؟
من 512 دارم و سرعت دانلودم 112 هست و ماهی 20 هزار هم پیاده میشم.
همسادمون(همسایه) از شرکت بـــــوق سرویس 128 رو گرفته سرعت دانلودش 220 هست و ماهی 14 هزار براش آب میخوره
اصلا داتک سرویسی داره که سرعت دانلودش 2 مگ باشه؟؟؟

Rhodes
14-03-2012, 08:36
چرا اینا مثل بقیه شرکت ها سرویس هاشون رو بالاترین حالت نمیبندن؟
من 512 دارم و سرعت دانلودم 112 هست و ماهی 20 هزار هم پیاده میشم.
همسادمون(همسایه) از شرکت بـــــوق سرویس 128 رو گرفته سرعت دانلودش 220 هست و ماهی 14 هزار براش آب میخوره
اصلا داتک سرویسی داره که سرعت دانلودش 2 مگ باشه؟؟؟

فكر ميكنم بستگي به شهر داره.الان توي شيراز من كه ٢٥٦ گرفتم دارم با سرعت ٣٥٠-٤٠٠ دانلود ميكنم.

اللّهم صلّي علي محمّد و آل محمّد

AliROCK
14-03-2012, 08:46
سرعت دانلود دیروز و امروز کم شده برا من
بقیه بچه ها مشکلی ندارند:18:

برا من هم سرعت کم بود هم dc میشد:19:

imanpod
20-03-2012, 22:33
سلام هم داتکی ها عیدتون مبارک . مثل اینکه همتون مسافرتین . خبری نیس :11:.
امشب ساعت رو یه ساعت میبرن جلو ، دانلود مجانی رو از ساعت چند شروع کنیم ؟

من میترسم از ساعت 1 رسمی (یعنی 12 قدیم) شروع کنم ، از حجمم کم کنه .

magiteq1
21-03-2012, 01:23
سلام هم داتکی ها عیدتون مبارک . مثل اینکه همتون مسافرتین . خبری نیس :11:.
امشب ساعت رو یه ساعت میبرن جلو ، دانلود مجانی رو از ساعت چند شروع کنیم ؟

من میترسم از ساعت 1 رسمی (یعنی 12 قدیم) شروع کنم ، از حجمم کم کنه .
مال من که ساعت 1 جدید از حجمم کم کرد

LordMMD
21-03-2012, 20:24
باید با 1 قدیم شروع کنید و با 6 قدیم هم توم ! تا یواش یواش اوضاع درست بشه :دی

AliROCK
30-03-2012, 22:53
به نظرتون اینا درستا؟

128 نا محدود

imanpod
31-03-2012, 03:42
به نظرتون اینا درستا؟

128 نا محدود
نه بابا . چرت و پرته . 608 رو بین 4 نفر هم که تقسیم کنی و همیشه در حال دانلود و آپلود باشن ، باید سرعت دانلودت به 150 کیلوبیت برسه که مطمئنا نمیرسه . آپلودت که مطمئنا پایین تر هم هست .

این مال منه (512 محدودیت 3 گیگ)

AliROCK
03-04-2012, 00:45
امروز کلی packet lost داشت من فکر کردم داتکه فقطه تو تاپیک مخابرات هم همینطوریه
اصلا معلوم نیست چی کار دارن میکنن خب قطش کنید تکلیفمونو یه دفعه بفهمیم:31:
پشتیبانی داتک هم که قد کلم سواد ندارن به یارو میگم رفتم تو تنظیمات مودم اینطوری اینجوری میگه مودمو ریست کن حله راه کارهایی اساسی واقعا ارائه میدن!
پیشنهاد میدم یه سر به شرکت داتک و پشتیبانان بزنید تا شب فقط میخندید.... طرف دنبال استامینوفن بود نیم ساعت بعد اومد سراغ ما....

A.IvI.I.N
03-04-2012, 19:00
اقا شما هم مثه ما این داتک رو شوهر بدین بیاین پارس بگیرین انصافا خیلی بهتره :46:
شبا دیگه مثه سابق نیست ولی بدم نیست یکی دو گیگ میده.

256 2 گیگ ماهی 9 تومن

AliROCK
04-04-2012, 02:55
برادر اتفاقا تو فکرشیم منتها موندم از کی بگیرم اینجوری هم که بوش میاد همشون یه پخن:31:
تو تمام تاپیکا همه شا کین :46: منتها داتک دیگه تهشه:27: یادش بخیر 3 ساله پیش چه خوب بود:31::31::31:
در ضمن Ping تهران برای من 24 هست از عکس ممنون.......
مشکل سرور خارجی هست.

imanpod
06-04-2012, 15:17
بدون شرح :

Rhodes
06-04-2012, 15:59
میگم شما چرا انقدر ناراضی هستین ؟ این داتک تو شیراز بهترین isp هست ....
گیگ رایگان میده ... سرعت و پینگ هم که عالیه ...

karbist
06-04-2012, 20:17
بدون شرح :

آقا دلت خوشه ها, سرویس یک مگ که شیرینگ 1 به 4 داره, درست سر ساعت 1 سرعت دانلودش از لینک مستقیم میشه 10 کیلو بایت. حتما باید تو دانلود منیجر با 16 تا کانکشن دانلود کنی تا سرعتش درست شه.
وقتی بهشون میگی که شیرینگ 1 به 4 تو بدترین حالت نباید زیر 30 کیلو بیاد, بر میگرده میگه شما چندتا دانلود با هم بزار اگه سرعتش زیر 30 بود ما رسیدگی میکنیم!
یک دزدایی هستند که لنگه ندارند. :2:

fitness2008
06-04-2012, 20:31
واقعآ پشتیبانی بوقی دارن
من هر کاری کردم نتونستم به اینا حالی کنم که توی ساعت رایگان 1 گیگ از من پریده
هی میگن نه شما مصرف داشتی
حالا داتک خوبه شما بقیه رو در نظر بگیر

qosmio
07-04-2012, 19:01
بچه های این مودم 23 تومنی داتک با سیم چه مدلی هست ؟ خوبه ؟

AliROCK
07-04-2012, 19:08
امروز کلا پوکید زنگ زدم پشتیبانی گفت 30 نفر پشت خطن
داتک واقعا افتضاح شده پشتیبانی هم که سواد در حد ..... به یارو میگم packet lost دارم میگه چی؟
.....

karbist
07-04-2012, 21:22
باز دوباره چه خبر شده, از عصر تا حالا شده دیال آپ! :19:

qosmio
07-04-2012, 21:29
بچه های این مودم 23 تومنی داتک با سیم چه مدلی هست ؟ خوبه ؟

جواب بدین لطفا فوریه