PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DATAK WIMAX & ADSL / شرکت داتک

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20

imanpod
10-03-2011, 14:02
داتکی های عزیز که زیاد دانلود میکنن ، این تاپیک رو اگه ندیدین ، یه سری بهش بزنین ، ببینین واقعیت داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم تجربه ی استفاده از این روتری که معرفی شده یا محصولات مشابه رو دارین
لطفا یه ندا به ما هم بدین که الکی کامپیوتر رو برا دانلود روشن نذاریم .

A.IvI.I.N
10-03-2011, 14:49
داتکی های عزیز که زیاد دانلود میکنن ، این تاپیک رو اگه ندیدین ، یه سری بهش بزنین ، ببینین واقعیت داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم تجربه ی استفاده از این روتری که معرفی شده یا محصولات مشابه رو دارین

اين خيلي وقته اومده:46:
براي امثال داريوش خوبه .
منم شايد يكي گرفتم.
كسي قيمت داره....؟؟؟
اسم دقيقش چيه...؟؟؟

imanpod
10-03-2011, 15:01
اين خيلي وقته اومده:46:
براي امثال داريوش خوبه .
منم شايد يكي گرفتم.
كسي قيمت داره....؟؟؟
اسم دقيقش چيه...؟؟؟
اتفاقا منتظر بودم داریوش جواب بده . چون منم مدل استفاده ام تقریبا مثل اونه . فقط اون متال دانلود میکنه من هارد راک و گرانج . پانک (در حقیقت مخم یه کمی آرامش بیشتری میطلبه:31:)
میدونم خیلی وقته اومده . میخوام ببینم واقعا میشه با یه هارد اکسترنال و روتر و مودم همچین کاری کرد ؟
من چند روز پیش پایتخت بودم از هر مغازه ی تجهیزات شبکه ای پرسیدم نمیدونست چیه . حالا پاساژ ایران . پارسیان هم یه سر میزنم . تو سایتهای خارجی هم هیچی در مورد خاموش بودن کامپیوتر حین دانلود ننوشته بود .

DaRiOuShJh
10-03-2011, 15:27
نه بچه ها به کاره من در حاله حاضر نمیاد خیلی
چون این سیستمم 24 ساعته روشنه خودمم پاشم همیشه کارای انجمن و طراحی و ... ام رو میکنم
اون برای موقعیه که آدم کارین داشته باشه با سیستم فقط برای دانلود بخواد

کلا ایمان جان دلت رو برای اون چیزا صابون نزن باشه هم به درده ما که دو دقیقه بالا دانلود منیجر نباشیم سایتا بازی در میارن فیل میشن!!! نمیخوره

بابا کله ایران این KVM ای که من گرفتم رو نمیدونستن چیه اصلا تو عمرشون ندیده بودن صدا هم ساپورت کنه!!

منم الان 9 ماه میشه متال اونطور دانلود نکردم! بیشتر انیمه و فیلم میگیرم حسه گشتن پیدا کردن نیست

vahid182
10-03-2011, 23:42
سلام بر دوستان عزیز
شماره من تو مرکز شهید بهشتیه
اگه تقاضای adsl بدم داتک چند روزه بهم adsl میده؟؟
کلا راضی هستین از شرکت؟
ممنون

Alislow
11-03-2011, 19:13
داتک دانلود شبانه اش خوبه؟میانگین دانلود چنده؟

shahramcat
12-03-2011, 15:44
سلام

دوستانی که wimax داتک رو دارن میشه پینگش رو بگن روی چند هست ؟

ممنون

raeesi
12-03-2011, 16:42

بله دوست عزیز واقعیت داره. اینم توشته خود وب‌سایت ایسوز:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توضیحات تکمیلی در وب‌سایت سازنده:

AliROCK
15-03-2011, 20:21
طبق پیش بینی های بنده امروز هم ترکید داتک dc فراوون:13::13:

sms11
15-03-2011, 20:25
هر موقع که یه مراسم میشه من غصم میشه
زورشون بهم نمیرسه مای بدبخت این وسط هدف میگیرن

DaRiOuShJh
15-03-2011, 20:44
:31:خوبه دله من خنک میشه
سرعته من که از اینی که هست کمتر نمیشه:27:
همون روزی 1.3 گیگ هست
بچه ها صبانت دارن نصفه منم ماهیانه نمیدن شبا تو 3-4 ساعت 1.5 تا 2 گیگ دانلود میکنن
اینم زندگیه ما داریم؟!

imanpod
15-03-2011, 22:47
خدا رو شکر یه دانبود 500 مگی از قبل برا امروز آماده کرده بودم . دانلود مشکلی نداشت ولی هیچ صفحه ای کامل باز نمیشد .

DaRiOuShJh
16-03-2011, 00:28
ای بابا
زدنمون بچه ها:31:
از یه ساعت پیش یاهو مسنجر قطع شده
زنگیدم پشتیبانی گفتم چه شده گفتند مخابرات شده:31:
ولی باز فعلا اوضاع خوبه فقط یاهو مسنجر تلفات داده تا این لحظه
ایرانسل هم وصل نمیشه

AliROCK
16-03-2011, 04:00
میگم کیفیت سرویسم رفته بالا نگو داریوش مشکل پیدا کرده:27:

LordMMD
16-03-2011, 11:50
قضیه چیه ؟ 4 شنبه سوری که تموم شد....الان موبایلای این منطقه ما هم قطعه همشون....

reb
16-03-2011, 14:40
قضیه همون چهار نفریه که داریوش و لشگریان همراهش از پسشون برنمیان :31:

DaRiOuShJh
16-03-2011, 17:01
عجبا
باز این برادر rebellious شروع کرد:31:
بابا من با کسی کار ندارم هر چی میخوای ببری ببر اینترنت رو با خودت نبر( شاعر موتقی گفته این عبارت رو):27:
عجیبه ابن minilyric ام هم دیگه از دیروز نمیتونه وصل شه ولی با یورفریدام وصلش میکنم میگیره
نکنه اونم مثله last.fm زدن ترکوندن؟
شما استفاده نمیکنید؟

jax559
16-03-2011, 17:09
دوستان من یه ماهی میشه از داتک adsl 256 گرفتم تو محدوده کلانتری، تقریبا سرویس خوبه فقط یه مشکل داره به اسکایپ وصل نمیشه، حتی وب سایتشو باز میکنه ولی خود مسنجر وصل نمیشه ، برای همه اینطوریه یا محدوده ایه؟
-سوال دیگم در مورد روتر هست، اگه به اینجا مربوط نمیشه لطف کنید یه لینکی چیزی بذارید به تاپیک مربوطه، خلاصش اینه که مودم adsl به روتر اکسس پوینت وصل نمیشه شرحشو پایین نوشتم( جدی شرمندم که طولانی شد بذارید به پای بی سوادیم)
-ممودم tp td-8817 از خود شرکت گرفتم یه روتر d-link dir600 هم از قبل داشتم، چون هیچ آشنایی با adsl نداشتم واسه نصب یکی از همون شرکت اومد از من گلابی تر! گفتم میخوام به access point وصل کنم گفت میذاره رو bridge ولی گفت بلد نیست به ac وصل کنه، زنگ زدم شرکت گفتن هیچ راهنمایی در مورد ac نمیکنن!! خودم باهاش ور رفتم ولی تو حالت bridge که مودمو به پورت wan روتر وصل میکردم و تو روتر یه کانکشن pppoe میساختم روتر به نت وصل نمیشد، به توصیه یکی رنج ip مودمو به رنج ip روتر نزدیک کردم (192.168.0.1 و 0.2) ولی بازم نشد تا اینکه خودم مودمو رو حالت always connected گذاشتمو وصلش کردم به یکی از 4تا پورت لن روتر که درست شد یجورایی ولی الان اصلا stable نیست وقتی لپ تاپم رو روشن خاموش میکنم یه موقع هایی dns از روتر میگیره که تو نت نمیره باید یه بار وای فای رو روشن خاموش کنم انقدر باهاش ور برم تا دوباره از مودم آی پی و dns بگیره
بازم ممنونم و شرمنده

A.IvI.I.N
16-03-2011, 19:50
اقا این جوری نمیشه ها اا ا ا ا :13:
موضع خودتون رو مشخص کنید :31:
بالاخره شما با مایین یا با این جماعت ریش و پشمی...؟؟؟؟:46:

DaRiOuShJh
16-03-2011, 20:17
کی چی کوجا؟
من؟
اسلام گفته محاسن ایز گود
من با اسلامم:31: خودمم دارم مقادیری

reb
16-03-2011, 22:13
[QUOTE=jax559;5941341]دوستان من یه ماهی میشه از داتک adsl 256 گر

DaRiOuShJh
16-03-2011, 22:21
راستی بچه ها کسی کارت دی وی بی داره احیانا؟
چون اونم یه سبکه مجازی میسازه خیلی تداخل پیدا میکنه با روتر ای دی اس ال
من سره همین موضوع سیستم هام رو نمیتونم سبکه کنم به این راحتی ها با کابل کراس
یه بار موفق شدم فقط اونم نمیدونم چی ریختی شده بود :دی

jax559
17-03-2011, 09:34
سوال اولت فقط به داتک مربوطه....
ممنون، راستش بعدا با فیتلرش کن رفتم وصل شد ولی بدون اون وصل نمیشه فکر کردم حتما داتک مسدود کرده
واسه اکسس پوینت اولش رو بریج بود و با پورت wan به روتر وصل بود که کانکشنی که تو روتر ساخته بود pppoe به نت وصل نمیشد، الان مودم با یکی از اون 4تا پورت لن که واسه کلاینت فکر میکنم هست به روتر وصله مودم رو always connect هست، یه حالت دیگه هم که تست کردم جواب نداد این بود که روتر و گذاشتم رو dhcp client و مودم هم متصل به نت ولی بازم روتر به نت وصل نشد ، خلاصه الان وصله ولی خیلی ناپایداره ، اما باز از هیچی بهتره با همین سر میکنیم بازم ممنون از کمکتون :)

imanpod
17-03-2011, 09:45
راستی بچه ها کسی کارت دی وی بی داره احیانا؟
چون اونم یه سبکه مجازی میسازه خیلی تداخل پیدا میکنه با روتر ای دی اس ال
من سره همین موضوع سیستم هام رو نمیتونم سبکه کنم به این راحتی ها با کابل کراس
یه بار موفق شدم فقط اونم نمیدونم چی ریختی شده بود :دی
منم دارم و قبل از اینکه بخوام شبکه کنم ، یه مشکل عجیبتر برام درست کرد :
چون اون اسلات pci ای که کارت دی وی بی روش نصب بود با کارت شبکه ی مادربوردم share بود
حتی چراغ لن هم روشن نمیشد . مجبور شدم کارت دی وی بی رو بردارم :41:.

ایراد از خود اسکایپ هست و ربطی به isp نداره کلا تو ایران بدرد نمیخوره بهتره از ovoo استفاده کنی.پورتهای oovoo رو هم محدود کردن . بگیر نگیر داره . من از داتک پرسیدم میگه از طرف مخابراته . نمیدونم راست میگه یا نه .

موضع خودتون رو مشخص کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالاخره شما با مایین یا با این جماعت ری... و .........
در یک جمله و از طرف همه میگم نگران نباشین و تفرقه ایجاد نکنین : ما همه با هم هستیم

A.IvI.I.N
17-03-2011, 11:29
کی چی کوجا؟
من؟
اسلام گفته محاسن ایز گود
من با اسلامم:31: خودمم دارم مقادیری

ما مخلص همه بچه هاي داتكي هم هستيم.:11:
به قول حاجي به ريش نيس كه به ريشست:46:

DaRiOuShJh
17-03-2011, 16:38
منم دارم و قبل از اینکه بخوام شبکه کنم ، یه مشکل عجیبتر برام درست کرد :
چون اون اسلات pci ای که کارت دی وی بی روش نصب بود با کارت شبکه ی مادربوردم share بود
حتی چراغ لن هم روشن نمیشد . مجبور شدم کارت دی وی بی رو بردارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا
واقعا؟ مگه میشه شیر باشن اون دو تا؟ ربطی به هم ندارن که
یعنی توی ویندوز جدا شبکه نمیساخت؟ الان مثلا من با lan وصل کردم 2 تا Local Area Connection دارم اگه بخوام با usb وصل کنم میشه 3 تا:31:
عجیبه مشکل شما
فقط من بعضی اوقات خاموش کنم روتر رو بعد از یه مدت روشن کنم دوباره اینا رو قاطی میکنه نمیتونه بیاد رو این

پورتهای oovoo رو هم محدود کردن . بگیر نگیر داره . من از داتک پرسیدم میگه از طرف مخابراته . نمیدونم راست میگه یا نه .

نه داتک هر چی باشه از این کارا نمیکنه دیگه
یادتون باشه سری های قبل برای همه همه چی قطه میشد باز ما یاهو مسنجر اینا رو داشتیم

ما مخلص همه بچه هاي داتكي هم هستيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قول حاجي به ريش نيس كه به ريشست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربونت برادر
مشکلی که بعضی از جوونای ما دارن اینه که اصلا فکره ریشه رو نمیکن چون دید از دیدرسشونه
فقط شاخ و برگ رو میبینن در حالی که اون همه شاخ و برگ ممکنه یه سانت هم ریشه نداشته باشن:31:

اوضاع دانلودم خوبه خداروشکر
همون روزی 1.3 گیگ
ولی دیگه دارم بد خسته میشم از این سرعته 16 :31: اینم شد زندگی آخه؟

shahab_f
18-03-2011, 09:19
باریکالله آقا داریوش بالاخره خسته شدی از سرعت 16. بابا وزیر اطلاعات هم میاد همین تاپیک رو میخونه میبینه همه با سرعت کم راضی اند که هیچی، روزی هم یه گیگ دانلود میکنن که میره میگه سرعت 128kbps برای ایرانیان کافیه ، سرعت بدیم میخوان دانلود کنن ، اصلا سرعت میخوان چیکار ، با همین سرعت هم هرچی بخوان باز میشه. اون وقت ما توی سرعت اینترنت از آخر 6ام و توی قیمت اون از آخر اول میشیم. بابا درست نیست به خدا سرعت باید بالا باشه .
جالبه من یکی رو میشناسم سرعت دانلود 1.5 مگابایت در ثانیه در اختیار داره ، میگه حوصله ی دانلود ندارم ، هر چی بخوام میرم میخرم!
حیف که من داتک رو سه ماهه تمدید کردم والا میرفتم فسخ میکردم ، حالا هم پایان فروردین میرم فسخ میکنم ، یکی از رفقا از «شهراد» گرفته ، ماهی 25 تومن میده ، 5 گیگ محدودیت داره اما سرعت دانلودش طرفای 170kBps ـه !

DaRiOuShJh
18-03-2011, 16:05
باریکالله آقا داریوش بالاخره خسته شدی از سرعت 16. بابا وزیر اطلاعات هم میاد همین تاپیک رو میخونه میبینه همه با سرعت کم راضی اند که هیچی، روزی هم یه گیگ دانلود میکنن که میره میگه سرعت 128kbps برای ایرانیان کافیه ، سرعت بدیم میخوان دانلود کنن ، اصلا سرعت میخوان چیکار ، با همین سرعت هم هرچی بخوان باز میشه. اون وقت ما توی سرعت اینترنت از آخر 6ام و توی قیمت اون از آخر اول میشیم. بابا درست نیست به خدا سرعت باید بالا باشه .
جالبه من یکی رو میشناسم سرعت دانلود 1.5 مگابایت در ثانیه در اختیار داره ، میگه حوصله ی دانلود ندارم ، هر چی بخوام میرم میخرم!
حیف که من داتک رو سه ماهه تمدید کردم والا میرفتم فسخ میکردم ، حالا هم پایان فروردین میرم فسخ میکنم ، یکی از رفقا از «شهراد» گرفته ، ماهی 25 تومن میده ، 5 گیگ محدودیت داره اما سرعت دانلودش طرفای 170kBps ـه !
بابا شهاب برادر من که سالهاست کلا خستم:31: ولی کی گوش میکنه
سرعته 2 مگ با محدودیت 3 گیگ نمیخوام خوب! چیه همه روز رو آدم تو کف میمونه بلکه دو ساعت شب رایگان بدن که اونم سرعت بیاد رو 2 بیت:27:
البته شما که جای دیگه بهت میده اشتباه کردی تمیدید کرد
همون فسخ کن
من اینو بخوام عوض کنم باید از چاه بیافتم تو چاله یعنی شاتل
اونم ازش خبری نیست دیگه مسنکه دوباره پورت هاش پر شده
در کل الان اینو بدم جاش قاقالی لی هم نمیدن:27: چه برسه خروس قندی

DaRiOuShJh
20-03-2011, 13:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تهران - داتک -->
128kb/s نامحدود - هزینه ماهیانه --> 42.000 تومان!
سرعت دانلود 16 کیلوبایت در ثانیه ثابت!×! در تمام 24 ساعت!×!×!

mehryar1973
26-03-2011, 21:19
سلام
دوستان هرچی فایل avi دانلود میکنم مشکل داره واجرا نمیشه!!!
البته شنیدم مشکل از مخابراته...
با چیز شکن هم امتحان کردم فرقی نداشت میخوام بدونم از دوستان کسی تونسته حل کنه قضیه رو
(البته اگه بصورت rar باشن درسته ومشکل نداره)

reb
26-03-2011, 23:24
سلام
دوستان هرچی فایل avi دانلود میکنم مشکل داره واجرا نمیشه!!!
البته شنیدم مشکل از مخابراته...
با چیز شکن هم امتحان کردم فرقی نداشت میخوام بدونم از دوستان کسی تونسته حل کنه قضیه رو
(البته اگه بصورت rar باشن درسته ومشکل نداره)
نه برادر فایلت ایراد داره من با تورنت میگیرم یکیش هم ایراد نداشته.

mehryar1973
27-03-2011, 07:40
نه برادر فایلت ایراد داره من با تورنت میگیرم یکیش هم ایراد نداشته.

مرسی از توجه تون دوست عزیز
ولی من فکر میکنم در تورنت هم چون یکجور دانلود غیر مستقیم بشمار میاد(بواسطه نرم افزار)
فایل ها سالم میان من چندین فایل گرفتم که همه شون خراب شدن

The Dreadnaught
27-03-2011, 14:14
دوست عزیز اگه مشکل از سمت مخابرات باشه که شما با v-p-n مشکل نباید داشته باشی.
اگر هم از نرم افزارهایی مثل اولترا استفاده میکنی باید تنظیماتش رو در Download Manager انجام بدی.

DaRiOuShJh
27-03-2011, 16:14
تورنت ها رو من میکشم رو torrific از اون دانلود میکنم تا به حال مشکلی نداشتم
بر و بچه خوده کسی چیز پی ان که با داتک جواب بده سراغ داره تو پروفایلم بگه از کی بخرم
کف کردم هر چی هاست دانلوده فیل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

deadman3
27-03-2011, 19:53
خبر بد در آغاز سال جديد درباره اینترنت ایران

همشهري نوشت:

در روزهای پایانی سال ۸۹، خبری روی خروجی خبرگزاری‌های کشور قرار گرفت که کمتر به آن توجه شد.

براساس این خبر، شرکت‌های مخابرات استانی هزینه سرویس‌دهی به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت موسوم به ‌ای‌دی‌اس‌ال را بین ۳ تا ۱۴ برابر افزایش داده و خطوط آن دسته از شرکت‌هایی را که قادر به پرداخت هزینه‌های جدید نشده‌اند، قطع کرده‌اند!

بدین ترتیب برای این شرکت‌ها که مستقیما با مشتریان در ارتباط هستند، در سال جدید هیچ راهی جز افزایش بهای سرویس اینترنت پر سرعت باقی نمی‌ماند.

این در حالی است که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند این افزایش ناگهانی قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت‌های مخابرات استانی با این انگیزه و هدف صورت گرفته که شرکت‌های بخش خصوصی از دایره ارائه خدمات اینترنت حذف شده و خدمات اینترنت پرسرعت در انحصار شرکت‌های مخابرات قرار گیرد.

هیچ کس انتظار ندارد که قیمت اینترنت در ایران ارزان شود اما افزایش ۱۴ برابری قیمت آن نیز برای مشترکان این سرویس غیرقابل‌قبول است.

این افزایش هزینه البته در حال حاضر به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت تحمیل شده و آنها مجبورند به تعهدات قبلی در قبال مشترکان خود عمل کنند اما به‌نظر می‌رسد با توجه به این افزایش غیرمترقبه هزینه‌ها از سوی مخابرات، به‌زودی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت در بخش خصوصی ناچار به اعمال تعرفه‌های جدیدی براساس هزینه تمام شده خود شوند؛ افزایش هزینه‌ای که در نهایت به حلقه آخر این زنجیر یعنی مشترکان عزیز! منتقل خواهد شد.

در همین راستا، محمدحسن شانه‌ساز‌زاده، مدیر یکی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از افزایش غیرمنطقی قیمت سرویس‌هایی که از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت داده می‌شود، خبر داده و گفته: با خصوصی‌شدن مخابرات و واردشدن آن به حوزه اینترنت، این شرکت به‌صورت غیرقانونی قیمت تمام‌شده سرویس‌ها را برای رقبا افزایش می‌دهد تا خود به توسعه این سرویس و جذب مشتری بپردازد.

وی با بیان اینکه درصورت‌حساب‌های شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت هر بار با افزایش هزینه در طراحی تجهیزات پسیو، پاور و فضا روبه‌رو هستیم، گفت: این افزایش چند برابری قیمت تمام‌شده صورت‌حساب‌های ارائه شده از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت، غیرقانونی است؛ چرا که باید تمامی تعرفه‌ها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب و ابلاغ شود.

وی با تأکید بر توقف سرویس‌دهی به برخی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت به‌دلیل عدم‌پرداخت این صورت‌حساب‌ها اضافه کرد: در این رابطه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مکاتبه کرده‌ایم و این سازمان نیز به‌عنوان نهاد تنظیم مقررات در این بخش معتقد است که شرکت‌های مخابرات استانی حق افزایش قیمت تمام‌شده این سرویس را ندارند. اما این شرکت‌ها با بی‌توجهی به دستورات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ما را مجبور می‌کنند که صورت‌حساب‌های جدید را پرداخت کنیم.

شانه‌ساز‌زاده با اشاره به افزایش ۳ تا ۱۴ برابری بهای فضا، پاور و هزینه طراحی تجهیزات پسیو از سوی شرکت‌های مخابرات استانی به مهر گفت: این شرکت‌ها حتی اعلام نمی‌کنند که این افزایش قیمت بر چه اساسی است و تنها فاکتور کلی صادر می‌کنند که شامل هزینه‌های چند برابری است.

وی با تأکید بر اینکه این مشکل برای تمامی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از طرف همه شرکت‌های مخابراتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تنها برخی استان‌ها برای پرداخت با ما تعامل دارند و سرویس‌های ما را متوقف نمی‌کنند اما برخی استان‌ها مانند تهران، قم و فارس بدون توجه به حقوق کاربران شبکه درصورت عدم‌پرداخت این مبالغ، سرویس‌دهی را قطع می‌کنند.

مدیرعامل شاتل تصریح کرد که مخابرات ایران باید با دریافت مجوز از رگولاتوری، تعرفه‌ها را تغییر دهد اما از آنجایی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدامی قاطع در این مورد انجام نمی‌دهد، هر یک از شرکت‌های مخابراتی نسبت به تغییر بهای تمام‌شده و افزایش آن اقدام کرده و بخش خصوصی را دچار ضرر و زیان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس به مشکلاتی همچون عدم‌تأمین پهنای باند برای توسعه خطوط و زیان‌های ناشی از افزایش تعرفه خطوط 1 E، افزایش چند برابری هزینه تمام‌شده سرویس‌ها نیز اضافه شده است.

منبع

mehryar1973
27-03-2011, 19:55
از همه دوستان متشکر
آره شایدم فایل ها ایراد داره یه فروم ایرانیه که سریال ایرانی هم داره
ولی تا چند وقت پیش هیچ مشکلی نداشت به خدا:41:

DaRiOuShJh
27-03-2011, 20:33
حالا تو خوده انجمنش مطرح کن برادر
ببین کسی مشکلی داره اینطوری؟ شاید سرورهاشون عیبی کرده

در مورد اون خبر آخه چه طوری میشه؟ همه جا ارزونتر میشه ما بر عکسیم؟ حالا ما که 3 ماهه تمدید کردیم

missan1358
27-03-2011, 22:01
دوستان بالاخره بعد از 3 سال به این تایپیک اومدم.قبلا از داتک اینترنت میگرفتم اونقدر اذیت کرد که قراردادمو فسخ کردم الان از صبا نت 128 گرفتم سرعت دانلودش بین 80 تا 124 هست. خیلی راضیم.

reb
27-03-2011, 23:01
حالا تو خوده انجمنش مطرح کن برادر
ببین کسی مشکلی داره اینطوری؟ شاید سرورهاشون عیبی کرده

در مورد اون خبر آخه چه طوری میشه؟ همه جا ارزونتر میشه ما بر عکسیم؟ حالا ما که 3 ماهه تمدید کردیم
آخه اونا 4هزارن ما چهار نفر

DaRiOuShJh
27-03-2011, 23:14
دوستان بالاخره بعد از 3 سال به این تایپیک اومدم.قبلا از داتک اینترنت میگرفتم اونقدر اذیت کرد که قراردادمو فسخ کردم الان از صبا نت 128 گرفتم سرعت دانلودش بین 80 تا 124 هست. خیلی راضیم.
به سلامتی
برادر خوب الان کی از صبا نت ناراضی هست؟ ما هم که داریم از داتک مجبوری داریم چون صبا نت سمته ما ها نیست:31:

آخه اونا 4هزارن ما چهار نفر
خوب پس ما میریم سمته اونا:31:
در هر صورت گمون نکنم از این حرکتا زده بشه، حالا فوقشم شد EGPRS اینا هست اونم نشد برمگیردیم به stoneage دایال آپ رو آتیش میکنیم ساعتی 20 مگ:31:

A.IvI.I.N
28-03-2011, 09:48
اينطور كه پيداس ميخوان انقدر عرصه رو به ملت تنگ كنن كه ديگه قيد نت پرسرعت رو بزنيم:41:
ولي كجاشو ديدن به محض گرون كردن سرويس ها ميرم سراغ اينترنت شاهواره اي و دانلود افلاين :27:
البته فكر ميكنم اين افزايش قيمت شامل مشتركين جديد باشه نه امثال ماها(البته خدا كنه اينطور باشه)

DaRiOuShJh
28-03-2011, 15:16
بابا به نظره من که شایعس
تازه آفلاین هم خبری نیست که کی حوصاله داره شبی 40 گیگ دانلودکنه بعد مرتب کنه دو ساعت و بگرده دنباله پسورد ها و ...:31:
من که د ی ش هام تار عنکبوت بستن سالهاست اون اس کا ی نت رو اجرا نکردم
همون دی وی بی دریم هم دو ماهی یه بار باز میکنم ببینم میگیرن هنوز یا نه:27:

AliROCK
28-03-2011, 22:21
راست میگه داریوش منم باهاش موافقم افلاین اصلا به درد نمیخوره 1 روز دانلود 10 روز فایلارو مرتب کن:31::31:
برادرا دستا بالا دعا کنید گرون نشه که کارو کاسبی هر کی خراب نشه کار و کاسبی داریوش خراب میشه:27::27:

DaRiOuShJh
29-03-2011, 00:15
داداش ما پارتیمون کلفته
برای ما رو گرون نمیکنن
کلا شایعس گمونم

A.IvI.I.N
29-03-2011, 20:20
سرویس مارو گرون نکنن خیالی نیست :3:
میگم این تخفیف 3 ماه هنوزم هستش...؟؟؟؟

LordMMD
29-03-2011, 20:23
برا دانلود شبانه یوزر و پس مخصوص داره؟ یا خودش باهوشه میفهمه و از حجم کم نمیکنه ؟!

imanpod
29-03-2011, 20:54
برا دانلود شبانه یوزر و پس مخصوص داره؟ یا خودش باهوشه میفهمه و از حجم کم نمیکنه ؟!
باهوشه و نیازی به یوزر . پسوورد شبانه نیست . ساعتش هم 1 نصفه شب تا 7 صبح .

LordMMD
29-03-2011, 23:24
دوستانی که 512 دارند، توی مودمشون چه سرعتی زده و ماکس دانلودشون چنده ؟

مال من تو مودم 600 زده kbps ، ولی ماکس دانلود از 32 KB بیشتر نمیشه.

A.IvI.I.N
30-03-2011, 09:31
دوستانی که 512 دارند، توی مودمشون چه سرعتی زده و ماکس دانلودشون چنده ؟

مال من تو مودم 600 زده kbps ، ولی ماکس دانلود از 32 KB بیشتر نمیشه.

زنگ بزن پشتيباني بگو.
اگه سرويست 512 باشه حداقل بايد با 50-60 دانلود كني:46:
راستي از كجا دانلود ميكني...؟؟؟
با download.com تست كن اگه كمتر از 50-60 بود حتما بزنگ پشتيباني.

DaRiOuShJh
30-03-2011, 14:42
برای من مودم 100 mb میزنه (تازه با 128):31:
اون که ملاک نیست
512 هم استانداردش 64 هست
کمتر میگیرید اگه مشکل از سایت دانلود نباشه یا نویز دارید یا اینکه اتصالی یا چیزه دیگه ای

Hunter lord
03-04-2011, 13:02
دوستان نمی شه با بانک ملت و پارسیان تو سایت داتک پول واریز کرد . و فقط جمله لطفا کمی صبر کنید میاد . شما هم این مشکل رو دارید . البته سامان مشکلی نداره .

DaRiOuShJh
03-04-2011, 16:13
شاید اون موقع مشکل داشته
دوباره تست کن برادر
فکر کنم بریزه
البته منم خودم با سامان میریزم
ولی اونم بعضی اوقات بازی در میاره

Hunter lord
03-04-2011, 20:54
لعنتی 2 روزه گیر می زنه .

فقط پایین مرورگر می زنه loading datak.ir و همینجوری گیره . نه با dual up می ره نه با ADSL . البته حجمم 0 هستش الان .

zed2
03-04-2011, 21:00
دوستان نمی شه با بانک ملت و پارسیان تو سایت داتک پول واریز کرد . و فقط جمله لطفا کمی صبر کنید میاد . شما هم این مشکل رو دارید . البته سامان مشکلی نداره .

لعنتی 2 روزه گیر می زنه .

فقط پایین مرورگر می زنه loading datak.ir و همینجوری گیره . نه با dual up می ره نه با ADSL . البته حجمم 0 هستش الان .

راستش منم این مشکل رو دارم و وقتی حجم نداریم نمی تونم برم به سایت ان دو بانک
بهشون هم گفتم منظورم رو نفهمیدن .....:27:
فقط زمان بی حجمی با سامان میشه پول ریخت :13:

A.IvI.I.N
03-04-2011, 22:19
من برای تمدید با firefox میرفتم یه دفعه اساسی به مشکل خوردم و پولم یه ماهی رو هوا بود که بماند...
کلا برای اینجور کار های بانکی فقط از internet explorer استفاده کنین و بس.
نمیدونم داستانش چیه ولی انگار بانک ها با explorer قرارداد بستن:31:

DaRiOuShJh
04-04-2011, 00:11
آهان شما سرویس محدود و حجمی دارید؟
من نامحود دارم شاید به خاطره اونه مشکلی نداشتم
من با ff میرم مشکلی ندارم مگر اینکه خوده سایت بزنه که نمیتونه ارتباط برقرار کنه با سوییچ

sms11
04-04-2011, 18:40
من برای تمدید با firefox میرفتم یه دفعه اساسی به مشکل خوردم و پولم یه ماهی رو هوا بود که بماند...
کلا برای اینجور کار های بانکی فقط از internet explorer استفاده کنین و بس.
نمیدونم داستانش چیه ولی انگار بانک ها با explorer قرارداد بستن:31:

دوست من
من تا حالا تمام پرداخت هام با فایر فاکس انجام دادم و مشکلی نبوده

A.IvI.I.N
05-04-2011, 10:32
اره رفيق منم تا چند ماه پيش تمام كارهاي اينترنت بانكي رو با فاير فاكس انجام ميدادم و گاهي باهاش مشكل داشتم و مثلا پول از حسابم كم ميشد ولي به مقصد نميرسيد يا ميگفت سيستم قطه يا ...
جالب اينجاس كه يه بار براي تمديد حساب داتك پول از حسابم كم كرد ولي به حساب داتك نرفت و اين وسط نه داتك قبول ميكرد و نه بانك و خلاصه نزديك 1 ماه پولم رو هوا بود و با هزار بد بختي و دوندگي پولم زنده شد.
خلاصه يه نفر اهل فن بهم گفت اينجور كارا فقط با explorer انجام بدم .
حالا جاي شكرش باقيه كه شما تا حالا به مشكل نخوردي .

imanpod
05-04-2011, 13:47
اره رفيق منم تا چند ماه پيش تمام كارهاي اينترنت بانكي رو با فاير فاكس انجام ميدادم و گاهي باهاش مشكل داشتم و مثلا پول از حسابم كم ميشد ولي به مقصد نميرسيد يا ميگفت سيستم قطه يا ...
جالب اينجاس كه يه بار براي تمديد حساب داتك پول از حسابم كم كرد ولي به حساب داتك نرفت و اين وسط نه داتك قبول ميكرد و نه بانك و خلاصه نزديك 1 ماه پولم رو هوا بود و با هزار بد بختي و دوندگي پولم زنده شد.
حالا جاي شكرش باقيه كه شما تا حالا به مشكل نخوردي .
این مشکل دقیقا برا منم پیش اومده . البته اگر به اعصابت مسلط باشی و با فواصل حدود 25 دقیقه ای عملیات پرداخت رو تست کنی ، پول به حسابت برمیگرده . ولی اگر پشت سر هم چند بار پرداخت رو در مواقع خرابی بزنی ممکنه یکی دو بارشو از حسابت کم کنه که ثابت کردنش بدبختی داره دیگه ، باید بری پرینت حسابتو از بانک بگیری برداری ببری سهروردی پیش حامی مشترکین .

DaRiOuShJh
05-04-2011, 15:39
کی بوده این مستر اهله فن:31: منم خودم کارم برنامه نویسی تحت وب هست ها
ربطی نداره برادر
اگر اون ابلهای برنامه نویس با asp.net نوشته باشن و استاندارد ها رو رعایت نکردن چون مایروسافتی هستن با IE تنظیم میکنن
وگرنه استاندارد باشه مشکلی نداره با همه باید نشون بده

منم 2 ساله با ff دارم پرداخت میکنم مشکلی نداشتم! دیگه سایته بانک نباید از اینجور برنامه نویسی چلمنگ ها داشته باشه که
اونطوری که همه پولامون هم رو هوا بود

ولی اگر پشت سر هم چند بار پرداخت رو در مواقع خرابی بزنی ممکنه یکی دو بارشو از حسابت کم کنه که ثابت کردنش بدبختی داره دیگه ، باید بری پرینت حسابتو از بانک بگیری برداری ببری سهروردی پیش حامی مشترکین .

نه معمولا اگر هم نره تا 48 ساعت بعد خود به خود برگشت میخوره به حساب برای من 2 بار اینطوری شده توی شولوغی وها و قطع شدن نت پرداخت کرده بودم نرفته بود

A.IvI.I.N
06-04-2011, 10:05
کی بوده این مستر اهله فن:31: منم خودم کارم برنامه نویسی تحت وب هست ها
ربطی نداره برادر
اگر اون ابلهای برنامه نویس با asp.net نوشته باشن و استاندارد ها رو رعایت نکردن چون مایروسافتی هستن با IE تنظیم میکنن
وگرنه استاندارد باشه مشکلی نداره با همه باید نشون بده
منم 2 ساله با ff دارم پرداخت میکنم مشکلی نداشتم! دیگه سایته بانک نباید از اینجور برنامه نویسی چلمنگ ها داشته باشه که
اونطوری که همه پولامون هم رو هوا بود
نه معمولا اگر هم نره تا 48 ساعت بعد خود به خود برگشت میخوره به حساب برای من 2 بار اینطوری شده توی شولوغی وها و قطع شدن نت پرداخت کرده بودم نرفته بود

نيمدونم والا يا من بد شانس بودم يا سيستم اينا تعطيله وگرنه من خودم همه كارام با فايرفاكسه و همه جوره ازش راضيم مخصوصا ورژن 4 كه جديد اومده خيلي خوبه.
البته اشتباه منم بود كه 10 دفعه پشت هم پرداخت زدم بنده خدا سيستم هنگ كرد:31:
ولي دركل با explorer هيچ وقت نشده مشكل پيدا كنم.

sms11
06-04-2011, 23:16
دوستان شما وقتی با قیلتر شکن کار میکنید سرعت اینترنتتون کم نمیشه؟
مال من که نمیدونم چرا از سرعت 63 کیلو بایت میرسه با 15 کیلوبایت

DaRiOuShJh
07-04-2011, 03:54
خوب برادر فیل کش کم مکنه معمولا دیگه
با چی 15 میگیری؟
برای من خیلی پایین میاد کلا 16 میگیرم بعضی اوقات میاد زیره 5 با قطع شدن های متوالی

Hossein813
07-04-2011, 06:49
آيا داتك سرويس هاي خوبه ؟ و مشكل دزدي ترافيك :دي و كم شدن شديد سرعت توي شب نداره ؟؟؟

AliROCK
07-04-2011, 14:59
همه رو داره:31: طرفش نیا

sms11
07-04-2011, 15:40
خوب برادر فیل کش کم مکنه معمولا دیگه
با چی 15 میگیری؟
برای من خیلی پایین میاد کلا 16 میگیرم بعضی اوقات میاد زیره 5 با قطع شدن های متوالی

اخه داریوش تو ید طولانی در امر دانلود داری اخه چرا؟
پسر خوب قیلتر شکن سرعت رو باید چند دهم کیلو بایت کم کنه نه حدود 40-50 کیلو بایت کمتر
من با دانلود منیجر و دانلود همزمان دو فایل باهم سرعتم میشه 15.البته وقتی از قیلتر استفاده نمیکنم سرعتم همون 64 کیلو بایت هست

DaRiOuShJh
07-04-2011, 17:21
بهه
برادر خوب اگه فیل کش های رایگان منظورته سرعت رو میترکونن
اگه چیز پی اون و مثلا سی پر وو کسی باشه یه چیزی اونا چون اختصاصی هستن سرعتشون معمولا بهتره
ولی چیزای اشتراکی که امیدی بهشون نیست
کلا من که با فیل کش دانلود نمیکنم هیچ وقت
سایتی هم مشکلی داشته باشه میکشم رو یه سرور دیگه از اون دانلود میکنم بدونه فیل کش

luches
08-04-2011, 00:07
اگر کیفیت فیل کش خوب باشه نه تنها کم نمیشه بلکه از سرورهای خارجی بهتر هم میشه. برای مثال اگر بتونی از هلند بگیری عالیه !!! فیبر اوروپای ایران اول از لندن رد میشه بعدش صاف میره امستردام !!! بین لندن و امستردام فیبر هست و latency وجود ندراه ولی سرورهای هلند یک سر و گردن از انگلیسیها بهترن و باکیفیت ترن !!! خلاصه اگر هلند بتونی بگیری عالیه و سرعت با یک کانکشن هم فرقی نمیکنه . این المان و فرانسه و .... همه latency بسیار بالاتری دارند که تاثیر منفی زیادی رو سرعت داره. بعد هلند هم که خب انگلیس. البته باید شرکتشم معتبر باشه و رو یک سرور ده برابر ظرفیت اکانت نده.
هلند یکی از قویترین زیر بناهای اینترنتی رو در دنیا داره و با بقیه دنیا کانکشنهاش عالیه و میشه گفت فیل کش با IP هلند بدون شک بهترین برای ایران است .

DaRiOuShJh
08-04-2011, 00:59
برادر شما فیل کش رو میگی یا چیز پی اون رو؟
در مورد چیز پی اون حق با شماست
ولی فیل کش ها که معمولا عمومی هستند بهترینشونم بازم بعضی اوقات بازی در میاره

luches
08-04-2011, 02:08
من منظورم همون چیز پی ان هست .... موقع نوشتن حواسم جای دیگر بود و اصلا حواسم نبود که جا به جا دارم مینویسم ^^ .

بله شما درست میفرمایید.

البته فیل کش از سرور هلند هم بسیار بهتر از فیل کش های امیرکایی هست . سرعتش بسیار بهتره .

mehryar1973
08-04-2011, 11:08
من منظورم همون چیز پی ان هست .... موقع نوشتن حواسم جای دیگر بود و اصلا حواسم نبود که جا به جا دارم مینویسم ^^ .

بله شما درست میفرمایید.

البته فیل کش از سرور هلند هم بسیار بهتر از فیل کش های امیرکایی هست . سرعتش بسیار بهتره .

همه چی بنظرم ربط داره به اون جایی که شما ازش میگیرید
آمریکایی میگرفتم ماهی 1000 خیلی خوب بود ولی یه سه سروره بود که هلند هم داشت
افتضاح بود(فقط بخاطر اینکه تو یه فروم تاپیک فروش داشت وخیلی مشتری داشت وبار رو سرور ها زیاد بود)

DaRiOuShJh
08-04-2011, 16:04
کلا داتک رو چیز پی اون بد قلق ترین ISP ای هست که دیدم
سرعت نمیده هر چیزی روش
نمیدونم سره چیشه ولی اذیت میکنه
راستی شاید این پست ها پاک شه
بچه ها چند تا جا به من معرفی کردن ماهی 2 چوق اینا
ولی نمیدونم رو داتک جواب میدن یا نه
حوصاله تستم ندارم:31:

luches
08-04-2011, 18:37
گفتم که به کیفیت سورویس ربط داره. ممکنه اون سرور امریکا یوسرهاش کم بوده و سرعتش خوب بوده و بر عکس سرور هلند خیلی شلوغ بوده باشه. در کل در ارتبا ط با کیفیت اتصال اگر از شرکتی بگیرید که سرورهاش خوب مدیریت کنه و بیشتر از حد یوسر نگیره برای ایران هلند اوله بعدش انگلیس . من از سرور هلند میگرم و جالبیش اینه پینگم از یاهو در حالت عادیش با داتک 500 هست ولی با هلند میشه 290 !! کیفیت سرویسش بسیار ایده ال هست. 24 ساعت هم دانلود میکنم که میشه ماهی حدود 165 گیگ و تا به حال مشکلی هم نداشتم.

DaRiOuShJh
08-04-2011, 19:24
برادر ممنون اینا رو میدونیم:31: و اشاره هم کردید شما ولی کی چی کجا؟
آدرس و قیمتش رو میتونید تو پروفایلم بدید؟

Injaneb2
09-04-2011, 16:12
سلام

لطفا دوستانی که در تهران از این شرکت ADSL 128 دارند بنویسند که چند ساعت در روز اینترنت رایگان دارند و در این مدت سرعت دانلودشان چقدر است. اگر منطقه مخابرات را هم بنویسید که خیلی بهتر است.

با تشکر فراوان

LordMMD
09-04-2011, 17:03
سلام

لطفا دوستانی که در تهران از این شرکت ADSL 128 دارند بنویسند که چند ساعت در روز اینترنت رایگان دارند و در این مدت سرعت دانلودشان چقدر است. اگر منطقه مخابرات را هم بنویسید که خیلی بهتر است.

با تشکر فراوان
1 تا 7 رایگانه
سرعت 128 داتک رو 30 هست

marahimi
18-04-2011, 11:13

DaRiOuShJh
18-04-2011, 13:57
کلا پینگ خفنگ شده نمیدونم چشه

میگم دوستان یک چیزپیان!×!یافتم ماهی 2 چوق تست کردم دیشب بدک نبود ولی پینگ رو شدید میبره بالا
چیزه بهتری سراغ ندارید؟ از بچه های پی تی بود

DaRiOuShJh
18-04-2011, 14:04
Pinging google.com [74.125.230.114] with 32 bytes of data:

Reply from 74.125.230.114: bytes=32 time=547ms TTL=51
Reply from 74.125.230.114: bytes=32 time=397ms TTL=51
Reply from 74.125.230.114: bytes=32 time=698ms TTL=51
Reply from 74.125.230.114: bytes=32 time=466ms TTL=51

Ping statistics for 74.125.230.114:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 397ms, Maximum = 698ms, Average = 527ms

AliROCK
18-04-2011, 14:28
داریوش جان شما چرا یعنی نمیدونی چرا پینگ اینجوری شده:21:
تو تقویمو نگاه کن:31:
باسه ما هم دسته کمی از تو نداره:18::13: تازه برا من packet lost هم داره
راستی یادم رفت داریوش اواتارتو میدی یه عکی باهاش بندازم:27:

LordMMD
18-04-2011, 19:36
قضیه تقویم چیه ؟ من کلا دوزاریم ناجور میفته :دی

marahimi
18-04-2011, 20:01
قضیه تقویم چیه ؟ من کلا دوزاریم ناجور میفته :دی

مناسبتی به نظر منم نمیاد !؟

LordMMD
18-04-2011, 20:34
نکنه 1 اردیبهشت روز بزرگداشت سعدی رو میگید ؟ لول

-----
دوستانی که 256 محدود دارن لطفا میگن بیشترین سرعت دانلودشون چند میشه ؟
ممنون

AliROCK
18-04-2011, 22:45
یعنی نگرفتید مطلب چیه:18::18:
:19: اخه من مجاز نیستم بیشتر از این توضیح بدم یوخ مدیر جیز میکنه منو:27:

DaRiOuShJh
18-04-2011, 23:21
من کمین نشستم چیزی بگی در جا ریپورتت کنم:21:
اوشاع در هر حال فعلا بهتره
دیشب بدتر بود
الان بهتر شده

reb
19-04-2011, 23:38
کلا داتک رو چیز پی اون بد قلق ترین ISP ای هست که دیدم
سرعت نمیده هر چیزی روش
نمیدونم سره چیشه ولی اذیت میکنه
راستی شاید این پست ها پاک شه
بچه ها چند تا جا به من معرفی کردن ماهی 2 چوق اینا
ولی نمیدونم رو داتک جواب میدن یا نه
حوصاله تستم ندارم:31:
کلا برادر فیلترینگ ربطی به isp نداره و ارتباط داره به مخابرات سپاه صحابه پس کلا نظر شما درجا غلطه.

DaRiOuShJh
20-04-2011, 00:54
برادر چرا فتوا میدی
یه سری هاش سرتاسریه یه سری هاش رو خوده isp میکنه
چه طور میشه بعضی سایت ها برای یعضی ها بازه بعضی برای بعضی ها بستس؟:31:نظره شما مشکل داره
از طرفی چیزپیان هم سرعت هاش فرق میکنه رو isp های مختلف بستگی داره به تنظیماتشون
برای همینه یکی با یکی 160 هم سرعته دانلود داره یکی همون موقع از یه جا دیگه 6 هم نمیتونه بگیره

mehraboun1985
20-04-2011, 09:28
2-3 روزه سرعت اینترنت من میشه صفر. البته همه صفحه ها رو میتونم باز کنم ولی هیچی دانلود نمیکنه. اینترنتم هم 256 نامحدوده.
کسی همچین مشکلی نداره؟ این مشکل اصلا از کجاست؟

zed2
20-04-2011, 12:45
احتمالا 11 ام دوباره یک سری تداخل ها رو در پیش خواهیم داشت بچه ها ( برنامه ریزی کنین که انروز کاراتون نخوابه)

2-3 روزه سرعت اینترنت من میشه صفر. البته همه صفحه ها رو میتونم باز کنم ولی هیچی دانلود نمیکنه. اینترنتم هم 256 نامحدوده.
کسی همچین مشکلی نداره؟ این مشکل اصلا از کجاست؟
ببین از سایت خواصی این مشکل باست پیش میاد یا از پسوند فایل ها هست یا اصلا کلی هست؟
از خود سایت داتک هم می تونی چیزی بگیری یا نه؟
اگر کلی بود به پشتیبانی زنگ بزن بگو ( البته قبلش با دانلود منیجر های دیگر و مرورگر های دیگر هم تست کن که این مرحله رو پیش پیش رد کرده باشی که خواستن بگن انجام بدی وقتت الکی گرفته نشه):46:

DaRiOuShJh
20-04-2011, 12:51
منم از بعضی سایت ها سرعتم صفر میشه بعضی اوقات و میمونه
مشکل سرتاسریه گمونم
بهترین کار اینه که 3-4 فایل همزمان از سرور های مختلف برازید که هر کدوم صفر شد سرعته بقیه اونا رو هم بکشه و دانلود قطع نشه

AliROCK
21-04-2011, 03:15
بیا گفتم این داریوش فقط میخواد دان کنه حالا نت هم بپوکه مهم نیست:31::27:

sms11
21-04-2011, 10:25
احتمالا 11 ام دوباره یک سری تداخل ها رو در پیش خواهیم داشت بچه ها ( برنامه ریزی کنین که انروز کاراتون نخوابه)

ببین از سایت خواصی این مشکل باست پیش میاد یا از پسوند فایل ها هست یا اصلا کلی هست؟
از خود سایت داتک هم می تونی چیزی بگیری یا نه؟
اگر کلی بود به پشتیبانی زنگ بزن بگو ( البته قبلش با دانلود منیجر های دیگر و مرورگر های دیگر هم تست کن که این مرحله رو پیش پیش رد کرده باشی که خواستن بگن انجام بدی وقتت الکی گرفته نشه):46:

داداش به طرف ثابت کنی که مشکل از طرف شماست زیربار نمیره
مخصوصا این زنا.قده الاغ نمیفهمه ولی زیربار هم نمیره
باز مرداشون خیلی بامرام ترن

DaRiOuShJh
21-04-2011, 12:07
بچه ها کسی با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت فایرفاکس مشکلی نداره؟
برای من میمیره تا بالا بیاد اکثرا هم نمیاد

LordMMD
21-04-2011, 15:17
بچه ها کسی با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت فایرفاکس مشکلی نداره؟
برای من میمیره تا بالا بیاد اکثرا هم نمیاد
من نیز هم همینطور

DaRiOuShJh
21-04-2011, 15:49
ممنون برادر
اگر بقیه دوستان هم مشکل دارند بگن که زنگ بزنیم بگیم درست کنن
باید از isp باشه اگه بقیه هم مشکل داشته باشن
یه دونه add on نمیشه گرفت با این وضع

LordMMD
21-04-2011, 18:56
ممنون برادر
حوصله داری برادر ها .... حالا بیا به طرف حالی کن که addon نمدی ؟!
با یه چیز پی انی چیزی بگیر خودتو اذیت نکن...

sei_pm
21-04-2011, 19:06
ممنون برادر

من با پارس آنلاین خیلی وقته این مشکل رو دارم در طول روز بعضی وقتها باز میشه در حال حاضر که پست میزنم بسته هست:

DaRiOuShJh
21-04-2011, 20:30
حوصله داری برادر ها .... حالا بیا به طرف حالی کن که addon نمدی ؟!
با یه چیز پی انی چیزی بگیر خودتو اذیت نکن...
پول نداریم اینا هم که همه ماشالهه بی حساب کتابن:31:تست میدن بعد میخوای بگیری نیستن یه هفته نمیان:27:
خود درگیرن ملت

راستی یکی از دسوتان بهم گفت چیزپیان با جوراب (sock هم داریم
کسی در این مورد اطلاعاتی داره
باشه که خیلی خوبه

من با پارس آنلاین خیلی وقته این مشکل رو دارم در طول روز بعضی وقتها باز میشه در حال حاضر که پست میزنم بسته هست:

داتک چی برادر
isp ها گویا ssl هاشون رو آپدیت نمیکنن برای همین برای همه کاربراشون هم بسته میمونه

AliROCK
22-04-2011, 03:08
نه برادران برا من مثل فشنگ کار میکنه:31::18:

A.IvI.I.N
22-04-2011, 13:37
دوستان وضعیت از داغون هم گذشته بخدا !!!! اصلا 100 رحمت به دایل اپ !!!!
قبلا که سرعت نداشتیم به پینگمون مینازیدیم ولی الان چی :41::32:
خلاصه من که دیگه از بس و پشتیبانی زنگیدم خسته شدم و چند روز پیش رفتم روی اون یکی خطم با پارس انلاین بستم و به محض وصل شدنش داتک رو قط میکنم.
الان پسر عموم تو همین مرکز ما با 128 پارس داره بین 50 تا 150 k/ps دانلود میکنه .

اینم تست الانم::41:
128 نامحدود داتک

خلاصه اگه خوبی یا بدی از ما دیدین حلال کنین.:11:
من میرم پارس اگه دیدم جواب میده حتما شمارو در جریان میزارم.

DaRiOuShJh
22-04-2011, 23:27
راستی یکی از دسوتان بهم گفت چیزپیان با جوراب (sock هم داریم
کسی در این مورد اطلاعاتی داره
باشه که خیلی خوبه

نشنیده کسی؟
خوبه ها مثله برنامه اینا میده آدم بعضی برنامه ها با اون کار میکنن بعضی معمولی میگیرن

بهه امین چرا؟
شانسته

A.IvI.I.N
23-04-2011, 08:33
بهه امین چرا؟
شانسته

نميدونم والا چه مرگش شده :41:
حتي از مخابرات هم پورتم چك كردن ولي ميگن هيچ مشكلي نداره.
الان جون ميكنه صفحه باز ميكنه.:13:

SIMON137
23-04-2011, 17:23
دوستان راهی نیست یه جوری این سرعتمون رو زیاد کنیم پینگمون رو هم کم کنیم ؟ :دی

reb
25-04-2011, 17:24
دوستان وضعیت از داغون هم گذشته بخدا !!!! اصلا 100 رحمت به دایل اپ !!!!
قبلا که سرعت نداشتیم به پینگمون مینازیدیم ولی الان چی :41::32:
خلاصه من که دیگه از بس و پشتیبانی زنگیدم خسته شدم و چند روز پیش رفتم روی اون یکی خطم با پارس انلاین بستم و به محض وصل شدنش داتک رو قط میکنم.
الان پسر عموم تو همین مرکز ما با 128 پارس داره بین 50 تا 150 k/ps دانلود میکنه .

اینم تست الانم::41:

128 نامحدود داتک

خلاصه اگه خوبی یا بدی از ما دیدین حلال کنین.:11:
من میرم پارس اگه دیدم جواب میده حتما شمارو در جریان میزارم.
بالاخره چی شد رفتی گدا آنلاین یا نه؟
این قضیه صفر شدن فقط مال داتک نیست من خبر دارم که کلی هست و ارتباط مستقیم به برادران مخابرات سپاه صحابه داره.

A.IvI.I.N
25-04-2011, 20:22
تا الان که یه هفته میگذره خبری از رانژه نیس.
میگفت 2 هفته کاری:18::27:
خلاصه فعلا هستیم در خدمتتون:31:
مثه اینکه داتک فهمیده میخام برم :31:
هم چی شده کما سابق .
پینگم درست شده و سرعت از 16 تکون نمیخوره.:5:
ولی درکل برای من که زیاد دانلود ندارم همون پارس بهتره اگرم بخام دانلود کنم شب میگیرم که رایگانه .

الان پسر عموم با 128 حجمی پارس شبی میانگین 2gb دانلود داره.

داریوش راستی فک کنم پارس برات خوب باشه هااا...!!!:46:

میبینم که پارس آنلاین چنان بدبخت بیچاره شده که بخش فروشش یک هفته مدارک رو نگهمیداره تا نهایت زورش رو برای قالب کردن مودم بنجلش زده باشه و اینقدر گدا منش شده که حتی مشتری هم میگه مودمی که خودت انداختی رو میارم نشونت میدم 2زار واسش ارزش قایل نمیشه*****************************
ای کلک :46:
خبرا خوب میرسه هااااا:27:
چن تا حالت داره :
یا داری از پارس سرویس میگیری
یا تو پارس کار میکنی
یا با بچه های بالا در ارتباطی
حالا کدومش...؟؟؟؟:3:

DaRiOuShJh
25-04-2011, 21:35
داریوش راستی فک کنم پارس برات خوب باشه هااا...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استقلال نداره برادر
فقط داتک وشاتل هست یکی از یکی دزد تر :دی

بچه ها اینا رو ول کنید
ویپیان با جوراب از کجا پیدا کنم؟ یکی از بچه ها دو تا سایت داده ولی مردن جواب نمیدن

A.IvI.I.N
25-04-2011, 22:02
استقلال نداره برادر
فقط داتک وشاتل هست یکی از یکی دزد تر :دی

اسیاتک هم تو منطقه شما سرویس میده.

alireza20202003
25-04-2011, 22:30
نشنیده کسی؟
خوبه ها مثله برنامه اینا میده آدم بعضی برنامه ها با اون کار میکنن بعضی معمولی میگیرن

اون جوراب ديگه چيز پيز ميز نيست ، اون ميشه پروتوسكی ! كه البته پيدا كردن يه درست و درمونش از چيز پير سخت تر و پر هزينه ترينگه . به درد هم نمی‌خوره اگه كار خاصی نداشته باشی كه جوراب بخواد (مثلا نخوای از خونه بری بيرون :31: )
--------------------
خوب اينجا تاپيك شاتله ، شاتل چند روزه رانژه می‌كنه ؟ :20:

DaRiOuShJh
25-04-2011, 22:38
چرت زده اونو
ماله این حرفا نیست که با اون دو تا گردن کلفت در بیافته
پورت خالی نداره کلا و سرویسم نمیده

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

اون جوراب ديگه چيز پيز ميز نيست ، اون ميشه پروتوسكی ! كه البته پيدا كردن يه درست و درمونش از چيز پير سخت تر و پر هزينه ترينگه . به درد هم نمی‌خوره اگه كار خاصی نداشته باشی كه جوراب بخواد (مثلا نخوای از خونه بری بيرون :31: )
--------------------
خوب اينجا تاپيك شاتله ، شاتل چند روزه رانژه می‌كنه ؟ :20:
نه برادر اون دوستمون میگفت مشکلی نداره از خداشونم هخست
چون فقط میخوام بدم به last.fm و firefox
idm اینا میخوام بدون جوراب وصل باشن چون سرعت رو خراب میکنن همشون

تاپیکه شاتل هم دو کوچه بالاتره برادر
از حول جوراب افتادی تو حلیم:31:

shahab_f
25-04-2011, 22:53
نمیشه کمتر از یه ماه تمدید کرد؟ مثلا در حد یه هفته ؟ چون میخوام فسخ کنم اما دقیقا یه چند روزی به اینترنت احتیاج دارم، نمیخوام یه ماهه هم تمدید کنم چون الان حوصله ی تغییر ISP دارم، نمیخوام حوصله ام بپره!
راستی چند روز طول میکشه تجهیزاتشون رو بر دارند از روی خط؟؟؟

A.IvI.I.N
25-04-2011, 23:03
نمیشه کمتر از یه ماه تمدید کرد؟ مثلا در حد یه هفته ؟ چون میخوام فسخ کنم اما دقیقا یه چند روزی به اینترنت احتیاج دارم

تا داتک جمع کنه و یه شرکت دیگه بخواد پهن کنه 1 ماه درگیری :31:
یه خط صفر بخر روش سرویس بگیر(البته 50 تومن برات اب میخوره ولی حداقل سریع تر کارت را میفته)

reb
25-04-2011, 23:19
یه خط صفر بخر روش سرویس بگیر(البته 50 تومن برات اب میخوره ولی حداقل سریع تر کارت را میفته)
جمع کردن زمانی نمیبره وصل کردن مهمه که اگه گدا آنلاین باشه عفریته های بخش فروش کی عشقشون بکشه که مدارک رو بفرستن مخابرات با خداست.

DaRiOuShJh
25-04-2011, 23:45
نه گمون نکنم بشه
از ایرانسل اینا استفاده کن به نظرم

A.IvI.I.N
26-04-2011, 08:46
جمع کردن زمانی نمیبره وصل کردن مهمه که اگه گدا آنلاین باشه عفریته های بخش فروش کی عشقشون بکشه که مدارک رو بفرستن مخابرات با خداست.

اره والا
الان كه يه هفته ميگذره زنگ زدم زنه ميگه تازه مدارك شما تاييد شده و آمادس براي ارسال به مخابرات:18:
اينم شانس منه بدبخته:13:
تا چند ماه پيش 3 روزه وصل ميشداااا به ما كه رسيد اينجوري شد :32::27::32:

DaRiOuShJh
26-04-2011, 12:28
بچه ها خط تلفن ثابت چند شده الان؟
آخه به کارم هم نمیاد یکی دارم یکی دیگه هم بگیرم چی کار :31:
ولی 3 تا سیستم اینجا افتاده یه استفاده ی بهینه ای کنیم هم بد نیس

DaRiOuShJh
26-04-2011, 12:49
بچه ها چیزپیان با جوراب پیدا کردم بالاخره
میگم حالا uk بهتره یا us یا nl یا ca
کدومو بگیرم به نظرتون؟
فقط گفت رو uk جوراب نمیده اونجا هوا گرمه

Electronic-Arts
26-04-2011, 14:35
کدومو بگیرم به نظرتون؟
فروشنده ایرانی یا خارجی؟ آدرسش رو هست pm کن , از همه اینا بهتر انگلستان هست ولی میگی رو اون نمیده واسه همین به نظر من یا کانادا رو بگیر یا هلند چون ممکنه پورت های آمریکا رو ببندن

A.IvI.I.N
26-04-2011, 16:53
بچه ها خط تلفن ثابت چند شده الان؟
آخه به کارم هم نمیاد یکی دارم یکی دیگه هم بگیرم چی کار :31:
ولی 3 تا سیستم اینجا افتاده یه استفاده ی بهینه ای کنیم هم بد نیس

قيمت الان حدود 50 تومنه و بروز شده يعني هروقت بخري سريع وصل ميكنن.
2 تا خط موقع عوض كردن isp خيلي به درد ميخوره.
الان من روي يه خطم داتك وصله و روي اون يكي با پارس بستم.

LordMMD
26-04-2011, 17:38
کدومو بگیرم به نظرتون؟
سلام
لطفا قیمت و فروشنده رو به من معرفی کن !!!
مرسی...

shahab_f
26-04-2011, 19:33
واقعا 1 ماااااااااااااااه طول میکشه ؟؟ ای بمیرن

A.IvI.I.N
26-04-2011, 19:58
واقعا 1 ماااااااااااااااه طول میکشه ؟؟ ای بمیرن

به هر حال اینجا ایرانه و هیچی قابل پیش بینی نیس.
یه وقتم دیدی یه هفته ای کارت راه افتاد.

DaRiOuShJh
26-04-2011, 21:35
قيمت الان حدود 50 تومنه و بروز شده يعني هروقت بخري سريع وصل ميكنن.
2 تا خط موقع عوض كردن isp خيلي به درد ميخوره.
الان من روي يه خطم داتك وصله و روي اون يكي با پارس بستم.

آخه دو خط داریم همینطوری
حالا ببینم شاید رو اونیکی بگیرم اگه لازم شه
نمیصرفه 50 چوق بده آدم:31:
پول ندارنیم!×!

سلام
لطفا قیمت و فروشنده رو به من معرفی کن !!!
مرسی...

بزارید اول خودم بگیرم ببینم چه طوره
بعد بهتون خبر میدم
2-3 هست ماهی گویا

فروشنده ایرانی یا خارجی؟ آدرسش رو هست pm کن , از همه اینا بهتر انگلستان هست ولی میگی رو اون نمیده واسه همین به نظر من یا کانادا رو بگیر یا هلند چون ممکنه پورت های آمریکا رو ببندن

ایرانی برادر، خارجیمون کجا بود
:31:
آره نظرم رو هلنده خودم

AliROCK
27-04-2011, 03:13
اقا پارس خوب بود یه ندا به ما هم بدید:18: :27:
داریوش اون 2 چوق هست بعدشم هلند خوبه سوما از این صبتا نکن جیز میکنن مدیرا:27:

A.IvI.I.N
27-04-2011, 09:01
اقا پارس خوب بود یه ندا به ما هم بدید:18: :27:

حتما رفيق:46:
براي منكه حداكثر با 16 دانلود ميكردم پارس بايد خيلي خوب باشه.
خدايي 16 كجا 150 كجا...!!! :32::34::32:

DaRiOuShJh
27-04-2011, 12:11
امین بگیر اگه خوب بود بده ما هم یادگاری بنویسیم :دی
مردم با این سرعته 16:27:

A.IvI.I.N
27-04-2011, 13:22
هر جور حساب كني به صرفه تره.
الان بايد صبح تا اله شوم سيستم روشن بزاريم تا اوجش 1.2 گيگ دان كنه.
ولي با پارس از 1 تا 6 صبح حدود 2گيگ ميگيري.
داريوش فقط حيف كه تو مركز شما سرويس نميده وگرنه خلاص ميشدي.
راستي مبين نت هم خيلي تعريفش رو شنيدم .
در موردش يه پرس و جو كن فك كنم جواب كارتو بده ولي مثه اينكه يه خورده قيمتش بالاتره.

DaRiOuShJh
27-04-2011, 15:00
وایمکس اینا؟
عمرا پوله اونا رو ندم:31:پول نداریم بابا چه خبره اون همه خرج بتراشم
فعلا هم داره دانشگام ته میکشه باید برم دنباله سربازی اینا
دیگه خیلی خونه نیستم

sms11
27-04-2011, 16:32
امین بگیر اگه خوب بود بده ما هم یادگاری بنویسیم :دی
مردم با این سرعته 16:27:

داریوش جان
اینکه شما داری 16 میگیری ایراد داتک نیست.چون شما سرویست همینه.حالا اینکه پارس داره اینجوری اینترنت میده به خودش مربوطه

من چند هفته پیش زنگ زدم پارس زنه میگفت باید حتما یکساله 512 بگیری.غیر از این حالت مدل دیگه ایی اینترنت نمیدیم بهتون
یعنی باید همون اول بری و حداقل 300-400 هزار تومن پول بدی

DaRiOuShJh
27-04-2011, 20:49
نه آخه برادر میدونم استاندارد 128 همینقده ولی خیلی شرکت ها بیشتر میدن معمولا
مخصوصا رو سرویس های محدودشون
از شاتل گرفته تا صبا نت و پارس آنلاین و ...

در هر صورت کلا یه قوله میرزا عریان شیزاری خره ما از کرگی سم نداشت چه برسه به دم:31:

AliROCK
28-04-2011, 00:25
داریوش جان
اینکه شما داری 16 میگیری ایراد داتک نیست.چون شما سرویست همینه.حالا اینکه پارس داره اینجوری اینترنت میده به خودش مربوطه

من چند هفته پیش زنگ زدم پارس زنه میگفت باید حتما یکساله 512 بگیری.غیر از این حالت مدل دیگه ایی اینترنت نمیدیم بهتون
یعنی باید همون اول بری و حداقل 300-400 هزار تومن پول بدی

مطمئنی:18: اینجوری باشی ما در سنگر خود می مانیم:31:

resident
28-04-2011, 08:45

در هر صورت کلا یه قوله میرزا عریان شیزاری خره ما از کرگی سم نداشت چه برسه به دم:31:

آخه اونجوری مدن که زودتر حجمشون رو تموم کنن و حجم بخر ازشون:46: واقعا اینه اینترنتمون:2:

آره، توی سنگر کنارمون بمون:10:؛ اون بیرون امن نیست! هر لحظه امکان داره کلاهبراران حرفه ای تری همچون آشقالسل:21: و به قول شما گدا آنلاین گولت بزنن:21:

sms11
28-04-2011, 10:28

منم که گفتم داریوش جان
اینکه بقیه دارن بیشتر میدن دستشون درد نکنه اما اینکه داتک داره اینو به شما میده کلاهبرداری نکرده
اگه سرعت شما زیر 16 بود حق با شما بود و میشد گفت که داتک داره دزدی میکنه

به هر حال هر شرکتی یه سیاست خاص خودشو داره دیگه.البته بازم فکر نکنی که من دارم اینو میگم دارم از شرکتی طرفداری میکنم
من خودمم با اینکه 512 نامحدود دارم اما منم خسته شدم از این سرعت و خیلی دوست دارم سرعت 1 مگ داشته باشم اما چه کنم که نمیشه

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

کاری نداره دوست من.برای اینکه مطمئن بشید خودتون زنگ بزنید و بپرسید.
مثه اینکه غیر از این یه سرویس به هیشکی هیچ سرویسی نمیدن.
ببینید الان تقریبا تمامی شرکتا هیمنجوری شدن
قدیم که ما اینترنت می گیرفیتم شرکت برای شما خطتون رو رانژه میکرد و از اون به بعد اختیار در دست شما بود که چه سرویسی رو انتخاب کنید و کاملا حق انتخاب داشتید
الان بیشتر شرکتا حق انتخاب رو گرفتن و میگن یا این سرویس مورد نظر مارو برمیداری یا اصلا اینترنت نمیدیم بهتون

مثلا همین داتک اگه زنگ بزنی میگه باید یا سرویس حجمی ویژه مارو انتخاب کن یا سرویس های نامحدود.اونم تازه باید برای بار اول هرکدوم از این سرویس هارو که برداشتی باید 6 ماهه شارژ کنی.
من با شاتل هم حرف زدم همین بود.
تنها شرکتی که زنگ زدم و چیزی از این موضوع بهم نگفت سپنتا بود

خودشون میگن که چون پورت نداریم اینکار میکنیم.از طرفی مخابرات اعلام کرده بود که ما (اگه اشتباه نکنم )200 هزار پورت امسال به استان تهران اضافه کردیم.حالا شما این وسط پرتقال فروش رو پیدا کن

====================
راستی بچه ها جک امسال رو شنیدید؟
این جوکش جدید جدیده

خودتون بخونید:

ورود سیم‌کارت0920 و 0921 با اینترنت 512Kbps ‬
یک مقام مسئول در شرکت تامین تله‌کام از عرضه سیمکارت‌های نسل سوم موبایل با یکی از کدهای ۰۹۲۰ و ۰۹۲۱ و قابلیت ارائه اینترنت پرسرعت ۵۱۲ کیلوبیتی و تلفن تصویری خبر داد و گفت: اپراتور سوم مطمئنا سرویس‌های نسل سوم را ارائه خواهد داد.به گزارش ایتنا به نقل از مهر، سال گذشته در چنین ایامی شرکت تامین تله‌کام وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی – شستا- پس از کش و قوس‌های فراوان موفق شد پروانه فعالیت اپراتور سوم موبایل ایران را از آن خود کند، که طبق پروانه صادر شده این اپراتور باید تا ۹ ماه پس از دریافت مجوز شبکه خود را راه اندازی و سیم کارت وارد بازار کند. براین اساس و طبق اعلام مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این اپراتور باید اوایل خردادماه ۹۰ این سیم‌کارتها را وارد بازار کند.

دسترسی به اینترنتی با سرعت ۵۱۲ کیلوبیتی روی موبایل

آرپناهی در مورد اینترنتی که قرار است روی سیم‌کارت‌های نسل سوم ارائه شود گفت: یکی از ویژگی‌های نسل سوم موبایل این است که از پهنای باند بیشتری در مقایسه با نسل دوم برخوردار است لذا امکان ارائه اینترنت پرسرعت و خدمات مبتنی بر آن روی این سیم‌کارت‌ها وجود دارد. ما به لحاظ فنی توان ارائه اینترنت با سرعت دو مگابیت بر ثانیه را داریم(:31:) اما این مربوط به بحث مجوزهای آن می‌شود که بستگی به مسائلی دارد که ما با آن مواجه می‌شویم.
وی ادامه داد: قانون می گوید مصرف کننده خانگی برای سرعت اینترنت محدودیت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه دارد اما تعریفی از این نشده که مصرف کننده موبایل هم کاربر خانگی خواهد بود یا خیر. براین اساس امیدواریم در صورتیکه که به مشکلی برخورد نکردیم اینترنت پرسرعت را با سرعت حداقل ۵۱۲ کیلوبیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.(این قسمتش که ته خنده بود.باورتون میشه من وقتی این قسمتو خندم واقعا خندم گرفت؟:27:)

سیم‌کارت‌های نسل سوم با کدهای ۰۹۲۱ و ۰۹۲۰

مدیرکل برند و ارتباطات تامین تله‌کام با بیان اینکه ترجیح می‌دهیم سیمکارتهای نسل سوم با دو کد ۰۹۲۰ و ۰۹۲۱ وارد بازار شود خاطرنشان کرد: براساس بیزینس پلن اولیه تدارک ۵ میلیون سیم کارت را در فاز اول برای هدف‌گذاری فاز کوتاه مدت فروش در نظر گرفته‌ایم. همچنین سیم‌کارت‌های اپراتور سوم در دو نوع دائمی و اعتباری عرضه می‌شود که مبلغ ۱۲۰‌هزار تومان سقف پروانه برای فروش سیم‌کارت‌های دائمی است و به طور قطع مبلغ اصلی سیم‌کارت طبق استراتژی بازاریابی تعیین می‌شود و با این قیمت متفاوت خواهد بود.
وی با بیان اینکه اتصال متقابل این سیم‌کارت‌ها در زمان ورود به بازار با شبکه‌های دیگر اپراتورهای مخابراتی کشور برقرار است در مورد تعرفه مکالمات و سرویس‌های این سیم‌کارت‌ها نیز گفت: کلیات تعرفه‌ها مشخص شده است اما جزییات آن هنوز مشخص نیست و طبق زمان‌بندی مشخص با ارائه هر سرویس این تعرفه‌ها پیشنهاد و به تایید سازمان تنظیم مقررات می‌رسد.
آرپناهی در مورد مذاکره با شرکت‌های تولید‌کننده گوشی برای عرضه هم‌زمان گوشی و سیم‌کارت نیز گفت: مذاکرات خیلی زیادی با شرکت‌های متعدد انجام شده(دوستان منظورش از خیلی شرکتا همون برادران چینی خودمونو میگه ها .یعنی همه این شرکتایی که باهاشون حرف زده توو چین بوده) که در مجموعه آنها شرکت‌های تولیدکننده گوشی هم بودند اما یکی از مباحثی که نهایتا به جمع‌بندی آن خواهیم رسید این است که هم‌زمان بتوانیم برنامه‌های بازاریابی مشترک با تولیدکنندگان گوشی داشته باشیم اما هنوز چیز مدون و مصوبی در برنامه نداریم.وی اظهار امیدواری کرد که اولین فرصت سیم‌کارت‌های نسل سومی وارد بازار شود اما در مورد زمان آن چیزی نگفت.

دوستان مطمئن باشید اینکه گفته اینترنت 512 میدیم مطمئن باشید که جزو تبلیغاته این شرکته برای اینکه سیم کارت های آشغالشو مثه دو تا شرکت قبلی بندازه به مردم.اینا همش تبلیغاته

هر وقت شما به چشم خودتون دیدید که مثلا یه حیوان چهار پایی نشسته پشت فرمون یه بنز و داره رانندگی میکنه همون روز هم میتونید باور کنید که اینترنت آشغال 512 رو دارن روی موبایل به شما میدن

A.IvI.I.N
28-04-2011, 16:16
رفیق منم جای شما بودم همین 512 داتک رو سفت میچسبیدم.
الان بخای 512 نامحدود بگیری باید 3 برابر هزینه کنی .
مثه همین 128 خودم دیگه که الان 27 تومن میدم ولی شده 40 تومن .
خلاصه با این اوضاع اگه شانس بیارم پارس اون روی خوبش به ما بیفته دیگه حله اگرم نشد دیگه میرم تو کار شاهواره ای.

resident
28-04-2011, 18:33
خلاصه با این اوضاع اگه شانس بیارم پارس اون روی خوبش به ما بیفته دیگه حله اگرم نشد دیگه میرم تو کار شاهواره ای.

راست میگی بدون برو برگرد. کاش کاش کاش منم قبلا زودتر ازد اتک گرفته وبدم:( ماهی 42 تومن واسه 128 دارم میدم! همسایمون 256 رو ماهی 50 میده چون از قبل داره:(

A.IvI.I.N
28-04-2011, 18:59
راست میگی بدون برو برگرد. کاش کاش کاش منم قبلا زودتر ازد اتک گرفته وبدم:( ماهی 42 تومن واسه 128 دارم میدم! همسایمون 256 رو ماهی 50 میده چون از قبل داره:(

کدوم مرکزی...؟؟

DaRiOuShJh
28-04-2011, 19:26

اون دیگه میرفت برای 3 سال پیش
چون من دو سال پیش گرفتم 256 رو 58 یا 60 میدادم
اون موقع کجا الان کجا:31:
بار حالا همین 128 رو ماهی 27 اینا میدم
یکی از دلایلی که نمیرم سمته چیزه دیگه ای همین قیمتشه
یادش به خیر اون موقع دو دل بودم که adsl بگیرم یا واستم wimax بهتر شه!!!×!!! خوب شد وا نستادیم ADSL دو برابر شده قیمتش وایمکس اینا هم بدتر شدن که بهتر نشدن
جهان سومی بودن هم عالمی داره ها! رو پرشرفت و بهتر شدن نباید اصلا حساب کرد باید هر چی دستمون میاد رو دو دستی بچسبیم که گرون تر نشه و قحطی نیاد

دوستان مطمئن باشید اینکه گفته اینترنت 512 میدیم مطمئن باشید که جزو تبلیغاته این شرکته برای اینکه سیم کارت های آشغالشو مثه دو تا شرکت قبلی بندازه به مردم.اینا همش تبلیغاته

موافقم
دزد به دزد میگه روت متالیک!×!!:27:
من که مثله چی پشیمونم 500 پوله همراه اولم رو دادم الان یه گوشه از دسته اس ام اس های تبلیغاتی و چرت و پرتی که روزی 3-4 تا میاد انداختمش! باز خدا رو شکر پول بیشتر ندادم

منم که گفتم داریوش جان
اینکه بقیه دارن بیشتر میدن دستشون درد نکنه اما اینکه داتک داره اینو به شما میده کلاهبرداری نکرده
اگه سرعت شما زیر 16 بود حق با شما بود و میشد گفت که داتک داره دزدی میکنه

به هر حال هر شرکتی یه سیاست خاص خودشو داره دیگه.البته بازم فکر نکنی که من دارم اینو میگم دارم از شرکتی طرفداری میکنم
من خودمم با اینکه 512 نامحدود دارم اما منم خسته شدم از این سرعت و خیلی دوست دارم سرعت 1 مگ داشته باشم اما چه کنم که نمیشه

دانلود میکنی برادر؟ واقعا از روی 5 گیگ نمیشه گزشت و از طرفی هارد ترا هم داشته باشی که زود پر میشه

راستی دوستان موضوع جورابه منتفی شد دبه کرد یارو گفت زیره 4 تومن نمیده ماهی! نمیصرفه من که نمیگیرم (چون تو سایتش زده 2)
حالا اگر کسی خواست ایمیلش رو تو پروفایلم بزاره بهش میفرستم اطلاعات رو:46:
بچه ها کسی لینک مینک مستقیم نمیتونه بده بهم؟ حسه لینک در آوردن ندارم download queue ام داره تموم میشه حسه پر کردنش نیست! رپید بار و آپلودفا اینا هم بود خوبه
upload orb رو که بستن ناجوانمردانه (من که نفهمیدم اینا رو چه حسابی بسته میشن رو چه حسابی باز میشن!×! از اینا هم نکنه مدرک و دم و تشکبلات میخوان بگیرن انتظار دارن از خارج بیان تعهد بدن برن؟!)

LordMMD
28-04-2011, 21:22
من پیشنهاد میکنم شما یه سر به یه مشاور بزن این اعتیادت به دانلود رو درمان کن ! از همه کار بهتره ...
آخه چقدر دانلود ! درسته منم همیشه در حال دانلودم ، اما دیگه تو شاهکاری برادر...
یا مشاور هم نخواستی بری اگه مجردی خلاصه به فکر باش که دیگه در اون حالت وقتی برا دانلود بازی برات نمیمونه D:

sms11
28-04-2011, 21:33

دوست من
من نگفتم بده .گفتم اگه میشد بیشترش کنم که عالیتر میشد.مثلا 1 مگ میگرفتم

به قول داریوش اوضاع اینترنت ایران افتضاحه(از این کلمه بدتر نمیدونم چیه وگرنه اون بکار میبردم)
مطمئن باشید اگه اینترنت ملی(بخوانید اینترانت ملی) هم وارد بشه وضع بدتر میشه.میدونی چرا؟

اگه یادتون باشه توی عید یه خبر اومد که اگه اینترنت ملی بیاد اینترنت جهانی قطع میشه.خبرشو توی این فروم هم دادن.بعد مخابرات تکذیب کرد و گفت که هیچ وقت این اتفاق نمیافته.اما مطمئنم که دقیقا همینطوری میشه.میدونی چطوری؟

فرض کن شما یه خانواده با درآمد متوسط هستی.بعد از راه اندازی اینترنت ملی ملی وقتی تعرفه ها رو میبینی مثلا میزنن اینترنت 1 مگ ملی مثلا 10 هزار تومن.از طرفی وقتی بخوای از خود مخابرات اینترنت جهانی بگیری مثلا میبینی زده اینترنت جهانی با سرعت مثلا 128 هست ماهی 60 هزار تومن.شما هم که خانوادتو نمیتونی راضی کنی که اینترنت جهانی بگیرن میای و اینترنت ملی میگیری و اینطوری عملا اینترنت جهانی قطع نیست اما اینقدر گرونه که کسی نمیتونه اشتراک بگیره ازش.از شرکت های ارائه دهنده اینترنت هم میخوان در کنار سرویس های اینترنت جهانی که قیمتش سر به فلک میزنه اینترنت ملی هم بدن و اینطوری جذب مخاطب بیشتری رو داشته باشن

اون موقع هست که باید دو دستی بزنی تو سرت و زیر لب به خودت نفرین بفرستی و به بخت بد ناسزا بگی که این چه شانسی بود که من تو ایران به دنیا اومدم.اگه توی جزایر گومبا گومبا به دنیا می اومدم وضعم بهتر از اینی بود که الان هست

هر کی با حرفم موافقه تشکر کنه وگرنه نظر بدید که باهم بحث کنیم

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

اون دیگه میرفت برای 3 سال پیش
چون من دو سال پیش گرفتم 256 رو 58 یا 60 میدادم
اون موقع کجا الان کجا:31:
بار حالا همین 128 رو ماهی 27 اینا میدم
یکی از دلایلی که نمیرم سمته چیزه دیگه ای همین قیمتشه
یادش به خیر اون موقع دو دل بودم که adsl بگیرم یا واستم wimax بهتر شه!!!×!!! خوب شد وا نستادیم ADSL دو برابر شده قیمتش وایمکس اینا هم بدتر شدن که بهتر نشدن
جهان سومی بودن هم عالمی داره ها! رو پرشرفت و بهتر شدن نباید اصلا حساب کرد باید هر چی دستمون میاد رو دو دستی بچسبیم که گرون تر نشه و قحطی نیاد

موافقم
دزد به دزد میگه روت متالیک!×!!:27:
من که مثله چی پشیمونم 500 پوله همراه اولم رو دادم الان یه گوشه از دسته اس ام اس های تبلیغاتی و چرت و پرتی که روزی 3-4 تا میاد انداختمش! باز خدا رو شکر پول بیشتر ندادم

دانلود میکنی برادر؟ واقعا از روی 5 گیگ نمیشه گزشت و از طرفی هارد ترا هم داشته باشی که زود پر میشه

راستی دوستان موضوع جورابه منتفی شد دبه کرد یارو گفت زیره 4 تومن نمیده ماهی! نمیصرفه من که نمیگیرم (چون تو سایتش زده 2)
حالا اگر کسی خواست ایمیلش رو تو پروفایلم بزاره بهش میفرستم اطلاعات رو:46:
بچه ها کسی لینک مینک مستقیم نمیتونه بده بهم؟ حسه لینک در آوردن ندارم download queue ام داره تموم میشه حسه پر کردنش نیست! رپید بار و آپلودفا اینا هم بود خوبه
upload orb رو که بستن ناجوانمردانه (من که نفهمیدم اینا رو چه حسابی بسته میشن رو چه حسابی باز میشن!×! از اینا هم نکنه مدرک و دم و تشکبلات میخوان بگیرن انتظار دارن از خارج بیان تعهد بدن برن؟!)

آره داداش
شبی تقریبا 5 گیگ هست.آره هاردم زرتی پر میشه و باید دو روز پشت سرم وقت بزارم و 100 تا دی وی دی بزنم

در مورد قیلتر هم میتونم بگم رو حساب باد هوا و باد شکم تعیین میشه که بسته بشه یا نه

DaRiOuShJh
29-04-2011, 00:02
من پیشنهاد میکنم شما یه سر به یه مشاور بزن این اعتیادت به دانلود رو درمان کن ! از همه کار بهتره ...
آخه چقدر دانلود ! درسته منم همیشه در حال دانلودم ، اما دیگه تو شاهکاری برادر...
یا مشاور هم نخواستی بری اگه مجردی خلاصه به فکر باش که دیگه در اون حالت وقتی برا دانلود بازی برات نمیمونه D:
برادر از خودت مایه بزار
خوب اینترنت افتاده 3 تا سیستم هم موجوده استفاده نکنم؟!
با این سرعتم که 24 ساعته آدم بگیره باز کلی چیز هست برای دانلود
البته آلبوم متال بیشتر میگیرم در حال حاضر + لینک رپید باز بلش که افت سرعت رو جبران نکنه
نگران اصلیم هارد این سیستم هست و پاورش
از طرفی بعضی چیزا جزو هنوز و شعور اقتصادی طبقه بندی میشن قاطی کردنشون با اعتیاد کاره جالبی نیست

دوست من
من نگفتم بده .گفتم اگه میشد بیشترش کنم که عالیتر میشد.مثلا 1 مگ میگرفتم

به قول داریوش اوضاع اینترنت ایران افتضاحه(از این کلمه بدتر نمیدونم چیه وگرنه اون بکار میبردم)
مطمئن باشید اگه اینترنت ملی(بخوانید اینترانت ملی) هم وارد بشه وضع بدتر میشه.میدونی چرا؟

اگه یادتون باشه توی عید یه خبر اومد که اگه اینترنت ملی بیاد اینترنت جهانی قطع میشه.خبرشو توی این فروم هم دادن.بعد مخابرات تکذیب کرد و گفت که هیچ وقت این اتفاق نمیافته.اما مطمئنم که دقیقا همینطوری میشه.میدونی چطوری؟

فرض کن شما یه خانواده با درآمد متوسط هستی.بعد از راه اندازی اینترنت ملی ملی وقتی تعرفه ها رو میبینی مثلا میزنن اینترنت 1 مگ ملی مثلا 10 هزار تومن.از طرفی وقتی بخوای از خود مخابرات اینترنت جهانی بگیری مثلا میبینی زده اینترنت جهانی با سرعت مثلا 128 هست ماهی 60 هزار تومن.شما هم که خانوادتو نمیتونی راضی کنی که اینترنت جهانی بگیرن میای و اینترنت ملی میگیری و اینطوری عملا اینترنت جهانی قطع نیست اما اینقدر گرونه که کسی نمیتونه اشتراک بگیره ازش.از شرکت های ارائه دهنده اینترنت هم میخوان در کنار سرویس های اینترنت جهانی که قیمتش سر به فلک میزنه اینترنت ملی هم بدن و اینطوری جذب مخاطب بیشتری رو داشته باشن

اون موقع هست که باید دو دستی بزنی تو سرت و زیر لب به خودت نفرین بفرستی و به بخت بد ناسزا بگی که این چه شانسی بود که من تو ایران به دنیا اومدم.اگه توی جزایر گومبا گومبا به دنیا می اومدم وضعم بهتر از اینی بود که الان هست

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

آره داداش
شبی تقریبا 5 گیگ هست.آره هاردم زرتی پر میشه و باید دو روز پشت سرم وقت بزارم و 100 تا دی وی دی بزنم

در مورد قیلتر هم میتونم بگم رو حساب باد هوا و باد شکم تعیین میشه که بسته بشه یا نه

من که نمیدونم ملی بشه متال گیرمون میاد یا نه؟ اون اصله کاریه:31:
بعد ما که رو این همه سرور سایت و ... داریم خارجین باید همه رو بکشیم بیاریم رو سرورهای زپرتی و گرون ایرانی؟!×!
اگه چنین چیزی پیش بیاد کلا طراحی وب و وب مسترها نابود میشن غیر از سایت های تبیان و ... که کارشون میگیره (البته همینطوری هم نابود خدایی هستیم!×! از بیرون تحریم از داخل فیل طر که بیرونیه رو میشه باز دور زد داخلیه مشکله همش آدم مجرمه:31:!×!)
خوبه برادر پس اوضات
راضی هستی ازش پس؟

The Dreadnaught
29-04-2011, 00:47

بعد ما که رو این همه سرور سایت و ... داریم خارجین باید همه رو بکشیم بیاریم رو سرورهای زپرتی و گرون ایرانی؟!×!
اگه چنین چیزی پیش بیاد کلا طراحی وب و وب مسترها نابود میشن غیر از سایت های تبیان و ... که کارشون میگیره (البته همینطوری هم نابود خدایی هستیم!×! از بیرون تحریم از داخل فیل طر که بیرونیه رو میشه باز دور زد داخلیه مشکله همش آدم مجرمه:31:!×!)

این قضیه خیلی وقته که کلید خورده و ظاهرا ارائه این سرویس شروع شده :

جالب اینجاست که این همه گفتن با قیمت پایین عرضه میشه ، این بوده قیمت پایین ظاهرا !

اون بابایی هم که برگشته گفته ظرفیت ارائه تا 2 مگابیت رو دارن ، راست گفته ، 2 مگابیت که سهله ، ظرفیت ارائه با سرعت خیلی بیشتر از اینها رو دارن ، ولی خوب با سیاست پیشبرد مملکت به سمت کره شمالی همخوانی نداره ...

LordMMD
29-04-2011, 04:59
نگران اصلیم هارد این سیستم هست و پاورش

من که با لپتاپ شبانه میذارم پس چی بگم !

Download Master
29-04-2011, 08:26
من میخوام شرکتم رو عوض کنم میخواستم خواهش کنم از دوستانی که تو تهران از داتک سوریس میگیرن یه SpeedTest با سرور لندن بگیرن مخصوصا پینگ برام خیلی مهمه . خیلی ممنون

DaRiOuShJh
29-04-2011, 12:18

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالب اینجاست که این همه گفتن با قیمت پایین عرضه میشه ، این بوده قیمت پایین ظاهرا !

اون بابایی هم که برگشته گفته ظرفیت ارائه تا 2 مگابیت رو دارن ، راست گفته ، 2 مگابیت که سهله ، ظرفیت ارائه با سرعت خیلی بیشتر از اینها رو دارن ، ولی خوب با سیاست پیشبرد مملکت به سمت کره شمالی همخوانی نداره ...

بهه
بی خیا بابا
چی کار میخوان بکنن اینا؟ پوله آب و برقق و نفت و گازوئیل و گاز و ... کم نبود؟:31:

من که با لپتاپ شبانه میذارم پس چی بگم !

چیزه خاصی لازم نیست بگید برادر
ولی وقتی خودت میزاری آزار داری به بقیه خُرده میگیری برادر:27::46::10:

من میخوام شرکتم رو عوض کنم میخواستم خواهش کنم از دوستانی که تو تهران از داتک سوریس میگیرن یه SpeedTest با سرور لندن بگیرن مخصوصا پینگ برام خیلی مهمه . خیلی ممنون
از کدوم شرکت میخوای بیای برادر
ترجیحا نیا:10:

sms11
29-04-2011, 13:51
من که نمیدونم ملی بشه متال گیرمون میاد یا نه؟ اون اصله کاریه:31:
خوبه برادر پس اوضات
راضی هستی ازش پس؟

داداش ملی بشه کفت هم تش گیر نمیاد چی برسه به متال.البته چرا تا دلت بخواد موزیک های انقلابی و مداحی و غیره توش پیدا میشه

طراحی وب که چیزی نیست داداش من.اینا هرکاری لازم باشه میکنن.تاکید میکنم هرکاری

ما هم فعلا اوضاعمون خوبه داداش.بازم شکر خدا

sms11
29-04-2011, 13:57

جالب اینجاست که این همه گفتن با قیمت پایین عرضه میشه ، این بوده قیمت پایین ظاهرا !

همونطوری شد که من گفتم
حالا کامل راه بیافته قیمت کمتر میشه.اگرم نشه قیمت اینترنت جهانی خیلی بالاتر میره
دوست من اینا همش چرته
این عرضه دادن اینترنت 128 هم ندارن

A.IvI.I.N
29-04-2011, 15:40
اقا حرص نخورین
اینترنت ملی سیخی چنده..!!!؟؟؟:2:
وقتی این همه شرکت دارن از راه اینترنت جهانی نون میخورن که کسی نمیتونه جلوشونو بگیره.
بر فرض محال اگه این اتفاق بیفته میریم تو کار شاهواره و بشقاب پرنده و ...
اینا هر جارو ببندن ما یه راه دیگه پیدا میکنیم:27:

sms11
29-04-2011, 18:34
اقا حرص نخورین
اینترنت ملی سیخی چنده..!!!؟؟؟:2:
وقتی این همه شرکت دارن از راه اینترنت جهانی نون میخورن که کسی نمیتونه جلوشونو بگیره.
بر فرض محال اگه این اتفاق بیفته میریم تو کار شاهواره و بشقاب پرنده و ...
اینا هر جارو ببندن ما یه راه دیگه پیدا میکنیم:27:

دوست عزیز حرص نمیخورم اما پیش بینی من همونی هست که گفتم و با توجه به سابقه ایی که از دولتمردان میشناسم همینطور که گفتم خواهد شد
درضمن شما میتونی از شاهواره استفاده کنی.منی که نه الانش شاهاره دارم و نه بعدا نمیتونم ازش استفاده کنم چه گلی به سرم بگیرم

اینم بگما این چیزایی که گفتم رو یه شبه اجرایی نمیکنن ها.به مرور زمان انجام میشه.

DaRiOuShJh
29-04-2011, 19:43
بابا شاهوراه که شدید گرونه و پارازیت و ... هم احتمالش خیلی زیاده
ریسک و گرون! تازه بازم بغلش باید یه dial up ای adsl ای هم داشته باشید
هزینه میشه چند برابر:31:
فعلا تا میتونید دانلود کنید حالا تا ببیبنیم بعدا چی میشه
از یک ثانیه هم نباید گزشت تو این اوضاع
برای وبگردی همیشه سرعت هست

The Dreadnaught
29-04-2011, 21:03
همونطوری شد که من گفتم
حالا کامل راه بیافته قیمت کمتر میشه.اگرم نشه قیمت اینترنت جهانی خیلی بالاتر میره
دوست من اینا همش چرته
این عرضه دادن اینترنت 128 هم ندارن

من کاری به عرضه اینها ندارم ، اون که معلومه . بحث سر ظرفیت و امکانش هست که وجود داره کاری هم نداره ، اگر ISP ها مجبور نباشن حتما از شرکت زیرساخت پهنای باند بگیرن ، و بخش خصوصی واقعی و مستقل وجود داشته باشه ، روی همین بستری که دارن ADSL میدن تا سرعت چند مگابیت رو راحت میتونن با قیمت مناسب و معقول ارائه بدن .

البته همه ما تقریبا یه چیز میگیم ، هممون هم میدونیم چه خبره ، این بحث ها بیشتر حالت درد دل گفتن داره .

SMNzzkhn
30-04-2011, 01:51
پینگ داتک 6 و 8 نمیزنه؟
مخصوصا با سرچ گوگل مشکل دارم
دی ان اس هم عوض کردیم فرقی نکرد
مشکل ندارین؟
من تایم اوت نمیشم
دانلود هم خوب و راحت میشه کرد
مشکل باز کردن صفحه هستش که میکشه آدم رو

amirbrad
01-05-2011, 13:07
یه نفر لطفا که سرویس 512 داتک داره پینگ و دانلود و آپلودشو بزاره من حس میکنم چند وقتیه افتضاحهههههه!!!!! لطفا شهر و منطقه هم بفرمایید.

DaRiOuShJh
01-05-2011, 13:49
بچه ها برای من از رپید باز و هوی میوزیک دانلود هام خیلی صفر میشه سرعت و میمونه
شما ها مشکلی نداشتید؟
چند روزه برام اینطوریه

A.IvI.I.N
01-05-2011, 16:37
بچه ها برای من از رپید باز و هوی میوزیک دانلود هام خیلی صفر میشه سرعت و میمونه
شما ها مشکلی نداشتید؟
چند روزه برام اینطوریه

امروز خوب بود فقط 1 ساعت پیش باد شدید و بارون گرفت 4-5 دقیقه قط شد.
راستی لینک های filesonic رو با کدوم سایت میتونم مستقیم کنم ...؟؟؟
با راپیدباز که نشد.

DaRiOuShJh
01-05-2011, 19:01
آپلودفا میکنه ولی اگه بازی در نیاره
بیا اگه عضو نیستی از لینکه من عضو شو بلکه برای نوادگانم یه اکنته پرمیوم در بیاد!!!

:31:البته الان از شانسمون سرورهای فریش پر شده لیچ نمیکنه

A.IvI.I.N
01-05-2011, 19:42
قبلا عضو شده بودم
وقتی میزنم میگه:
Upgrade your account
to use Free URL leech

DaRiOuShJh
01-05-2011, 20:47
اره میگه 5 تا سرور کاربرهای فریشون پر شده
به خاطره اونه

shahab_f
01-05-2011, 21:25
آقا من چند وقت پیگیری نکردم،سرعت دانلود 128 محدود همچنان طرفای 30 اینطوراست؟
امروز خواستم فسخ کنم، زنگ زدم گفتن باید نامه بنویسی(!) و فکسش کنی، و اینترنت همون روز قطع میشه اما تا 10 روز طول میکشه تجهیزاتمون رو از رو خط برداریم. آخه این یعنی چی؟؟؟ میخوان آدم رو به دردسر بندازن فسخ نکنه؟ حالا بذار سرم خلوت شه پا میشم میرم شرکت. فعلا محض تنوع یه ارتقایی به 128 محدود بدیم شاید یه افزایش سرعت کوچولویی زد.

jimrako
02-05-2011, 06:22
سلام دوستان من 512 داتک نامحدود دارم رفتم و توی run نوشتم cmd و بعدش اینتر را زدم یک صفحه سیاه اومد نوشتم ping 4.2.2.4 و پینگ من 250 شد ماله شما چند میشه؟
لطفا چند بار چک کنید و ببنید آیا متغیره یا نه !
سرعت دانلود من هم حداقل 55 هست !

AliROCK
02-05-2011, 10:37
اینجا شده کاروانسرا راجب همه چی بحث میکنید جزء سرویس داتک.بجای این چیزا از پینگ 512 داتک و سرعت دانلود و آپلود بزارید و شهر و منطقه هم ذکر کنید. برای بحث های دیگر هم لطفا تشریف ببرید در یاهو چت کنید.

برادر چرا جوش میزنی:31: خب ملت قاطی کردن هر چی برسه میگن:18:
خداییش این داتک مفت نمیارزه کله ملت تو منطقه ما ازش شاکین:13: این اینترنت ملی هم بشه من کلا خط و کامپیوترمو میفروشم:31: (جدی میگم)

A.IvI.I.N
02-05-2011, 10:53
آقا من چند وقت پیگیری نکردم،سرعت دانلود 128 محدود همچنان طرفای 30 اینطوراست؟
امروز خواستم فسخ کنم، زنگ زدم گفتن باید نامه بنویسی(!) و فکسش کنی، و اینترنت همون روز قطع میشه اما تا 10 روز طول میکشه تجهیزاتمون رو از رو خط برداریم. آخه این یعنی چی؟؟؟ میخوان آدم رو به دردسر بندازن فسخ نکنه؟ حالا بذار سرم خلوت شه پا میشم میرم شرکت. فعلا محض تنوع یه ارتقایی به 128 محدود بدیم شاید یه افزایش سرعت کوچولویی زد.

اره مثه اینکه همون حدود 30 هستش.
البته 128 محدود ویژه رو نمیدونم شاید روی همون 16 ببندن .
یه چیزی میگن که منصرف بشی وگرنه به محض اینکه تمدید نکنی 3 سوته پورتت خالی شده:5:

سلام دوستان من 512 داتک نامحدود دارم رفتم و توی run نوشتم cmd و بعدش اینتر را زدم یک صفحه سیاه اومد نوشتم ping 4.2.2.4 و پینگ من 250 شد ماله شما چند میشه؟
لطفا چند بار چک کنید و ببنید آیا متغیره یا نه !
سرعت دانلود من هم حداقل 55 هست !

پینگ من که شده اسانسور.
از 250 تا 400 متغیره ولی شبا وضعیت بهتره .
این روزا اگه کسی پینگش خوب باشه باید شک کنی:27:
یه زمانی با همین 128 داتک پینگم زیر 100 بود.

DaRiOuShJh
02-05-2011, 12:53
برادر چرا جوش میزنی:31: خب ملت قاطی کردن هر چی برسه میگن:18:
خداییش این داتک مفت نمیارزه کله ملت تو منطقه ما ازش شاکین:13: این اینترنت ملی هم بشه من کلا خط و کامپیوترمو میفروشم:31: (جدی میگم)

خوب هممون از یه جا سرویس داریم کناره بحثامون میشه یه گریزی هم به چیزای مورد علاقمون بزنیم
تاپیک آموزشی نیست که
بحث و بررسی هست

من که فعلا یه جا گیر آوردم انیمه هم دی وی دی 500 میزنه فعلا سرم به اونا گرمه
دیگه فقط آلبوم متال دانلود میکنم که گیر آوردنش ساده نیست
بازی و فیلم و برنامه و .... رو همه میشه همین حول و حوشه دی وی دی ای 500 گیر آورد
میارزه دیگه
میشه گیگی 125 تومن یا همین حدود :31: به مراتب به صرفه تره برای من تا 24 ساعت دانلود کنم بعد تازه زحمته مرتب کردن و آرشیو کردن و رایت زدنش هم هست که اینا همه چی امادست فقط یه لیست میگیره آدم کد میزنه میزاره تو آرشیو وسلام

اره مثه اینکه همون حدود 30 هستش.
البته 128 محدود ویژه رو نمیدونم شاید روی همون 16 ببندن .
یه چیزی میگن که منصرف بشی وگرنه به محض اینکه تمدید نکنی 3 سوته پورتت خالی شده:5:

پینگ من که شده اسانسور.
از 250 تا 400 متغیره ولی شبا وضعیت بهتره .
این روزا اگه کسی پینگش خوب باشه باید شک کنی:27:
یه زمانی با همین 128 داتک پینگم زیر 100 بود.

من با 128 پینگ 70-80 هم داشتم
ولی فعلا که خیلی بازی در میاره برام
یه دم دانلودهام غافل شم صفر میشه سرعتش
چه رپید باز چه هوی میوزیک چه آپلودفا و اُرب و ...
نکنه داتک هم داره میره سمته سیاست مححدود کردن دانلود سرویس های نامحدود؟!×!×!:13:

hesam,sh
02-05-2011, 12:54
سلام دوستان
خسته نباشید
میخواستم از داتک اشتراک بگیرم
میتونید راهنماییم کنید که سرعت داتک شبها (1 تا 7 صبح) چقدره؟
ممنون

jimrako
02-05-2011, 13:19
اگر بخوام من خدایی بگم داتک با اینکه عدد پینگ گاهی اوقات فرق میکنه و متغییره ولی از نظر بازی آنلاین تا حالا مشکلی باهاش نداشتم و اینکه معمولا سرعت اینترنت حداقل من یکی خوب بوده یعنی از اونی که باید باشه همیشه بیشتره من که راضیم ولی اگر بدونم خدمات دهنده ی جدیدی اومده توی شهرمون که سیرجان هست حتما حتما میرم از اونجا خدمات میگیرم چون 2 شماره پینگ کمتر هم برام مهمه !!!
ولی واقعا از داتک راضیم !

DaRiOuShJh
02-05-2011, 14:23
من که یه بازی آنلاین تو عمرم بیشتر نکردم اونم Battlefield heroes بود که اونم پینگ کچلم میکرد اکثرا
تو مخه یارو 50 تا تیر میزدی damage نمیزد اون 4 تا میزد میمردی:27:

احتمالا سیرجان یوزر زیاد نداره وگرنه اذیت میکنه مثله اینجا

البته تو تهرانم داتک بهترین پینگ ها رو داشت نمیدونم چی شد که همچین شد

AliROCK
02-05-2011, 18:02
داریوش کجاست ادرس بده:27:
برادران گرامی کلا کسی داتک رو برا بازی انلاین انتخاب کنه پولشو دور ریخته:31:شک نکنید
دانلود ها هم چه عرض کنم وسط دانلود مرگ مغری میشه بعد میره کما اگه دلش بخواد برمیگرده حالا حکمت چیست خدا داند و بس:31: پینگ اینجانب هم اکنون 600 هست :18:

A.IvI.I.N
02-05-2011, 19:35
دیدم صحبت از پینگ شد گفتم بد نیست منم اظهار وجود کنم:31::32:
سره پینگ کل میندازین:27:
128 نامحدود داتک

قبلا با گوگل پینگم 150 الی 200 بود الان زیر 300 نمیاد.

اینم تست قدیما:

یادش بخیر:37:
بازم خدارو شکر dc ندارم و دانلودم دیگه صفر نمیشه وگرنه جنسم جور میشد.
این پارس افلاین هم که مرده وصل بشه.

reb
02-05-2011, 19:45
دیدم صحبت از پینگ شد گفتم بد نیست منم اظهار وجود کنم:31::32:
سره پینگ کل میندازین:27:

128 نامحدود داتک

قبلا با گوگل پینگم 150 الی 200 بود الان زیر 300 نمیاد.

اینم تست قدیما:

یادش بخیر:37:
بازم خدارو شکر dc ندارم و دانلودم دیگه صفر نمیشه وگرنه جنسم جور میشد.
این پارس افلاین هم که مرده وصل بشه.

بالاخره ما نفهمیدیم داتکی هستی یا گدا آنلاینی؟
اگه هنوز منتظر رانژه هستی زنگ بزن به اون ضعیفه احمق (حق نژاد) فحش آبدار نثارش کن وگرنه حالا حالا ها کارت راه نمی افته.

A.IvI.I.N
02-05-2011, 21:57
والا از روز اول که قرار داد بستم صحبت از 2 هفته کاری بود و میگفتن مرکز شهید مفتح تازه پورت خالی شده و شلوغه یه مقدار رانژه بیشتر طول میکشه و از این اراجیف.
ولی خدا وکیلی راستم میگفتن من خودم 3 سال تو نوبت بودم تا همین داتک گیرم اومد.
تو همین ساختمون ما 2 تا از رفیقام درب در دنبال adsl میگردن ولی دریغ از یه پورت خالی.
کلا تو مرکز ما adsl از طلا نایاب تره.
حالا تازگی یه ذره مخابرات تکون داده و مرکز ماهم راه افتاده.
خداییش مرکز مارو باید بزارن تو موزه فناوری:31:
الان 2 روز مونده تا 2 هفته کاری پر بشه اگه وصل نکنن یه راست میرم دهکده فناوری نرسیده به رودهن(اخه مقرّ اصلی پارس افلاین اونجاس:27:)
یه اشنا هم گیر اوردم تو این هفته پدرشو دراوردم انقد پیگیر شدم.
تا وصل نشه و خیالم راحت نشه داتک رو ول نمیکنم.(اینجاس که تو تا خط به درد میخوره)

jimrako
02-05-2011, 22:29
من که یه بازی آنلاین تو عمرم بیشتر نکردم اونم Battlefield heroes بود که اونم پینگ کچلم میکرد اکثرا
تو مخه یارو 50 تا تیر میزدی damage نمیزد اون 4 تا میزد میمردی:27:

احتمالا سیرجان یوزر زیاد نداره وگرنه اذیت میکنه مثله اینجا

البته تو تهرانم داتک بهترین پینگ ها رو داشت نمیدونم چی شد که همچین شد
آقا حرف خودم را پس میگیرم از ساعت 10 امروز همش پینگم یا 700 هست یا 600 یه بار هم 500 شد واقعا متاسفم برای خودم !

sms11
02-05-2011, 22:49
اقا ما هم یه تست پینگ همینجوری و بیخودی گرفتیم

A.IvI.I.N
02-05-2011, 23:00
آقا حرف خودم را پس میگیرم از ساعت 10 امروز همش پینگم یا 700 هست یا 600 یه بار هم 500 شد واقعا متاسفم برای خودم !

من نمیدونم چرا اینا دور از جون شما عین ... میترسن.
یه نفر زیرخاکیه نفرین شده ی ملخ خور یه جای دیگه از دنیا افتاده مرده اونوقت اینا اینترنت مارو محدود میکنن.
راستی دوباره دانلودم صفر شد ولی پینگم بهتر شده:31:از1000 اومده رو 500
اینم تست الانم:

DaRiOuShJh
02-05-2011, 23:30
برای من که کلا در حاله موت و صفر شدنه
از 3 تا سرور همزمان دارم دانلود میکنم با این سرعته فکستنی که سرعت صفر نشه نیستم

jimrako
04-05-2011, 11:06
پینگ من 3 روز پیش با 4.2.2.4 230 بود ولی الان همش 500 یا 600 و حتی 700 هست یعنی چی آخه از 500 پایین نمیاد !

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

من نمیدونم چرا اینا دور از جون شما عین ... میترسن.
یه نفر زیرخاکیه نفرین شده ی ملخ خور یه جای دیگه از دنیا افتاده مرده اونوقت اینا اینترنت مارو محدود میکنن.
راستی دوباره دانلودم صفر شد ولی پینگم بهتر شده:31:از1000 اومده رو 500
اینم تست الانم:
برا خودت حال میکنی ها :31:
با این پینگ داغونی که ما همه داریم چطور باید بازی آنلاین بزنیم خدا میدونه راستی هیچ کدوم با همین پینگ نورانی بازی آنلاین تست کرده ؟

A.IvI.I.N
04-05-2011, 11:39
اون موقع كه پينگم روي 90 بود با سرور هاي ايراني راحت ميشد انلاين بازي كرد و با شبكه psn هم تست كردم جواب ميداد ولي الان با اين پينگ فضايي عمرا جواب نميده.
منكه بيخيال داتك شدم وگرنه زنگ ميزدم پشتيباني حسابي ازخجالتشون درميومدم.

karbist
04-05-2011, 11:49
واسه چند دقیقه پینگش اومد زیر 200, گفتم یادگاری بزارم اینجا: :31:

zed2
04-05-2011, 12:06
امروز دیگر از لحاظ سرعت رکورد رو زدن:27: البته از لحاظ پینگ هنوز یک 1500 تایی جا داره
این سکته زدن هم بد دردی است.

پینگ من 3 روز پیش با 4.2.2.4 230 بود ولی الان همش 500 یا 600 و حتی 700 هست یعنی چی آخه از 500 پایین نمیاد !

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

برا خودت حال میکنی ها :31:
با این پینگ داغونی که ما همه داریم چطور باید بازی آنلاین بزنیم خدا میدونه راستی هیچ کدوم با همین پینگ نورانی بازی آنلاین تست کرده ؟

پیشنهاد می کنم فراموش کنی چون خیلی حال گیری است.

A.IvI.I.N
04-05-2011, 12:16
امروز دیگر از لحاظ سرعت رکورد رو زدن:27: البته از لحاظ پینگ هنوز یک 1500 تایی جا داره
این سکته زدن هم بد دردی است.
پیشنهاد می کنم فراموش کنی چون خیلی حال گیری است.

زده slower than 98% IR :31:
بازم جاي شكرش باقيه هنوز از 2 درصد ايران سرعتت بهتره:27:

resident
04-05-2011, 12:23
دوستان دیدی داتک سرویس وایمکس جدید زده:31:؟!!!! چند روز پیش موقع تمدید توی سایت دیدم. فقط به خاطر رفاه حال من و شماست ها!
بهشون پیغام دادم سرویس بنا به نیاز مشتری دارید؟؟ من سرعت دانلود بالا و آپلود پایین میخوام. جواب دادن میتونید از سرویس وایمکس جدیدمون که دانلود و آپلود نامتقارنی داره استفاده کنید.
سرعت رو اونا تعیین میکنن، قیمت رو اونا تعیین میکنن، حجم رو اونا تعیین میکنن، زمان رو اونا تعیین میکنن، کیفیت رو اونا تعیین میکنن؛ ما فقط باید پول بدیم بهشون!! پولی هم که میدیم با سرویسمون کاملا نامتقارنه:21::19:

الان پینگ شما توی کشور چنده؟؟ خیلی شکایت دارید از پینگ ها!!!!
من توی استقلال هستم( با داریوش هم محلیم:31:)، پینگم با داخل کشور همیشه زیر 100هستش. تازه کانتر آنلاین که دو نفره هم استفاده میکینم، پینگ هامون خیلی زیاد بشه 90 و توی بدترین حالت 130.
این پینگ هایی که میگید 1500تا و ... یکم!!!!!!!!!!!!!!!!!! زیاد نیست؟! شماها کجایید؟

zed2
04-05-2011, 12:44
زده slower than 98% IR :31:
بازم جاي شكرش باقيه هنوز از 2 درصد ايران سرعتت بهتره:27:
دقت نکرده بودم به این موضوع....:27:
دارم با دایل اپی ها مسابقه سرعت می زارم........تازه نمره ام هم f- شده ...با این نمره جایی مارو در اینترنت قبول می کنن؟:31:

اینجوری میشه که جونای مردم از بس سرعت کنده معتاد میشن:21:

دارم برنامه میزارم اگر سرعت بالا جور شه برم ایرانسل در اینده....:13:

دوستان دیدی داتک سرویس وایمکس جدید زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟!!!! چند روز پیش موقع تمدید توی سایت دیدم. فقط به خاطر رفاه حال من و شماست ها!
بهشون پیغام دادم سرویس بنا به نیاز مشتری دارید؟؟ من سرعت دانلود بالا و آپلود پایین میخوام. جواب دادن میتونید از سرویس وایمکس جدیدمون که دانلود و آپلود نامتقارنی داره استفاده کنید.
سرعت رو اونا تعیین میکنن، قیمت رو اونا تعیین میکنن، حجم رو اونا تعیین میکنن، زمان رو اونا تعیین میکنن، کیفیت رو اونا تعیین میکنن؛ ما فقط باید پول بدیم بهشون!! پولی هم که میدیم با سرویسمون کاملا نامتقارنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان پینگ شما توی کشور چنده؟؟ خیلی شکایت دارید از پینگ ها!!!!
من توی استقلال هستم( با داریوش هم محلیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، پینگم با داخل کشور همیشه زیر 100هستش. تازه کانتر آنلاین که دو نفره هم استفاده میکینم، پینگ هامون خیلی زیاد بشه 90 و توی بدترین حالت 130.
این پینگ هایی که میگید 1500تا و ... یکم!!!!!!!!!!!!!!!!!! زیاد نیست؟! شماها کجایید؟

تهران:31:
نه پینگ ها درسته - من 2 سال پیش پینگ 2500 هم داشتم ( که ان موقع بچه ها هم تعجب کردن چطور ارتباط قطع نشده)

shahab_f
04-05-2011, 13:14
محض اطلاع رسانی از سرعت و پینگ برای سایر دوستان :
من تغییر سرویس دادم از 128 نامحدود به 128 ویژه (9 گیگ) ، قیمتش ماهی 27 تومن میشه. الان یه فایل 70 مگی دانلود کردم، میانگین سرعت 34.4 بود . اسپید تست هم بین 24 تا 30 کیلوبایت در ثانیه نشون میده. پینگم 344 ـه

resident
04-05-2011, 13:34
محض اطلاع رسانی از سرعت و پینگ برای سایر دوستان :
من تغییر سرویس دادم از 128 نامحدود به 128 ویژه (9 گیگ) ، قیمتش ماهی 27 تومن میشه. الان یه فایل 70 مگی دانلود کردم، میانگین سرعت 34.4 بود . اسپید تست هم بین 24 تا 30 کیلوبایت در ثانیه نشون میده. پینگم 344 ـه

بله، اما مشکل اینه که این سرویس های حجمی فقط واسه اونایی که حجم کم مصرف میکنن به درد میخوره. منی که گیگ گیگ دانلود دارم نیمتونم دانلودهام رو بزارم واسه 4-5 ساعت شب که رایگانه.
خدا خودش این قیمت ها و سرویس های کضایی (درست نوشتم:)؟!) رو واقعی کنه:(

jimrako
04-05-2011, 14:15
مژده مژده پینگها خوب شده الان تست کردم با 4.2.2.4 پین 230 داد
این هم از من 512 داتک
چطوره ؟
در ضمن پینگ من با کابل که همین بغلمون هست 700 هست ولی با پاریس 240 هست !!!

LordMMD
04-05-2011, 20:10
احتمالا اون دزدیه کابل ها جواب داده...یه نصف کاربرای تهرانی فعلا قطعی سرویس دارن پینگ شما خوب شده :دی

A.IvI.I.N
04-05-2011, 21:56
دانلود که سکته میزنه ، اپلود که تعطیله ،پینگ که دیگه نگو
جون میکنه صفحه باز کنه
فقط dc کم دارم
اینم تست الانم:

jimrako
04-05-2011, 22:35
جون میکنه صفحه باز کنه
فقط dc کم دارم
اینم تست الانم:
سلام یه تست با همونجاهایی که من تست زدم بزن ببین وضعیت پینگت چنده چون پینگ من با کابل که هممین بغل هست 700 هست ولی پاریس 240

DaRiOuShJh
05-05-2011, 00:00
گیره پینگین شما ها:31:
دانلودتون اوکیه این همه پینگ به هم پر میدید حالا؟

jimrako
05-05-2011, 00:30
گیره پینگین شما ها:31:
دانلودتون اوکیه این همه پینگ به هم پر میدید حالا؟
من و خیلیهای دیگه با همین adsl بازیهای آنلاین میزنیم باید هم پینگ برامون مهم باشه :31:

DaRiOuShJh
05-05-2011, 02:17
من که نمیدونم با این پینگ چی ریختی بازی میکنید
اون موقع 100-150 میرسید دیگه نمیشد بازی کرد اعصاب خوردی میشد

SIMON137
05-05-2011, 02:56
آیا اگر من بنده به شخصه صرفا قصد جابه جایی خط رو داشته باشم لزوما حتما همین سرویس رو با مشخصات مذبور و مذکور 512 شرکت به صورت گذشته و پیوسته به شخص شخیص بنده ارائه خواهد نمود آیا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jimrako
05-05-2011, 05:11
من که نمیدونم با این پینگ چی ریختی بازی میکنید
اون موقع 100-150 میرسید دیگه نمیشد بازی کرد اعصاب خوردی میشد
بازی تا بازی داریم یه بازی مثله dead space 2 رو با هر سرعت و پینگی میشه راحت آنلاین زد و همین بازی crysis 2 رو چند تا از دوستان با پینگ 500 آنلاین زدن خیلی راحت دلیلش هم سرورهای خوب بازیها هست !

resident
05-05-2011, 05:24
این سرور باکو کلا تعطیل رسمیه!! منم وقتی باهاش تست گرفتم نتایج افتضاح بود! وقتی با لندن تست گرفتم یک سوم باکو همه چیزم بهتر بود!

آیا اگر من بنده به شخصه صرفا قصد جابه جایی خط رو داشته باشم لزوما حتما همین سرویس رو با مشخصات مذبور و مذکور 512 شرکت به صورت گذشته و پیوسته به شخص شخیص بنده ارائه خواهد نمود آیا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

actually i think yes:31:
وقتی اونجوری سوال میکنی اینجوری جواب بدم قشنگ تره دیگه:20: (منم "مشابه" همچین کاری رو میخواستم انجام بدم، و اگه اشتباه نکنم بله میتونید؛ بهترین کار اینه که از همون پروفایلتون بهشون پیغام بدید:10: )

reb
05-05-2011, 08:12
جون میکنه صفحه باز کنه
فقط dc کم دارم
اینم تست الانم:

پس چی شد هنوز که اینجایی؟ بعد از 2 هفته هم خبری نشد؟

jimrako
05-05-2011, 10:41
سلام آقا یه تست جدید همین الان انجام بده ببینیم پینگت چنده آخه اینی که گذاشتی ماله سال 2010 هست توجه کن !

A.IvI.I.N
05-05-2011, 13:03
سلام یه تست با همونجاهایی که من تست زدم بزن ببین وضعیت پینگت چنده چون پینگ من با کابل که هممین بغل هست 700 هست ولی پاریس 240

بالاخره همت کردم و زنگ زدم پشتیبانی و با کلی چک چونه تونستم یارو رو قانع کنم مشکل دارم .
اولش که میگفت مشکل از مرکز مخابراتی هستش و به ما ربطی نداره منم گفتم چطور رفیقم سه تا کوچه اونور تر هیچ مشکلی نداره و خلاصه هرجوری بود نتیجه داد.

بازی تا بازی داریم یه بازی مثله dead space 2 رو با هر سرعت و پینگی میشه راحت آنلاین زد و همین بازی crysis 2 رو چند تا از دوستان با پینگ 500 آنلاین زدن خیلی راحت دلیلش هم سرورهای خوب بازیها هست !

اره دقیقا بستگی به سرور داره.

یه قرون شانس میخاد که من ندارم.
یکی از مدیر فروش هاشون رفیق فابریک منه ولی مشکل اینجاس که مرکز مخابراتی هنوز چراغ سبز نشون نداده تا خطم بره مخابرات برای رانژه.
حالا رفیقم باهاشون صحبت کرده و قول 1 هفته دیگه دادن .
فقط خدا کنه یه هفته یه هفته تمدید نشه.

A.IvI.I.N
08-05-2011, 21:19
اقا این پارس افلاین مارو گیر اورده ااااا:13:
اینم شانس منه دیگه
فعلا با داتک تمدید کردم تا ببینیم چه شود
منم که اخیرا تو ماه بیشتر از 4-5 گیگ دانلود ندارم
شاید مثه این رفیقمون به 128 حجمی تغییر بدم حداقل سرعته بره روی 30

DaRiOuShJh
08-05-2011, 22:09
حجمی آخه گرونه برادر نمیصرفه برای ما قدیمی ها که داریم نامحدود رو 27 اینا میدیم
البته همین بالا تر بودن سرعتش که روی 256 اینا میبندن خوبه

reb
09-05-2011, 08:37
اقا این پارس افلاین مارو گیر اورده ااااا:13:
اینم شانس منه دیگه
فعلا با داتک تمدید کردم تا ببینیم چه شود
منم که اخیرا تو ماه بیشتر از 4-5 گیگ دانلود ندارم
شاید مثه این رفیقمون به 128 حجمی تغییر بدم حداقل سرعته بره روی 30
داستان عحیب و غریبیه من واسه ینفر ثبت نام کردم با 6 ماه پول پیش مدارک کامل شد زنه گفت میمونه مودم که بیارین من گفتم باشه مودم رو میگم بیاره تا کارشناس بیسوادتون چک کنه و فکر کردم که مدارک بره مخابرات و منتظر رانژه بشه وقت هست واسه مودم نگو این احمق بیشعور مدارک رو نگه داشته تا مودم بره پارس آنلاین طرف یک هفته بعد که وقت کرده بود مودم رو ببره اونجا یارو گفته بود وایسا ببینم مدارک رفته مخابرات یا نه و بعد گفته بود نرفته طرف بمن زنگ زد منهم زنگ زدم به اون زنه هرچی از دهنم در میوند بهش گفتم ولی چه فایده پوستش از کرگدن هم کلفتره مگه حضوری آدم خدمتش برسه.
حالا میگن 2/7 مدارک رفته مخابرات ولی من چک کردم پارس آنلاین هنوز حساب کاربری واسش نساخته واسه همین مطمین نیستم که راست بگن.
در کل گدا آنلاین رو آفتابه باید گرفت

A.IvI.I.N
09-05-2011, 12:02
حجمی آخه گرونه برادر نمیصرفه برای ما قدیمی ها که داریم نامحدود رو 27 اینا میدیم
البته همین بالا تر بودن سرعتش که روی 256 اینا میبندن خوبه

والا این لپ تاپم مورد پیدا کرده و روزی بیشتر از 4-5 ساعت نمیتونم روشن بزارم یعنی اگرم روشن بزارم هروقت حال کنه یهو خاموش میکنه نمیدونم دردش چیه..!!!
بخاطر همین با pc مغازم دانلود میکنم.
برای خونه سرعت دانلود بیشتر نیاز دارم تا حجم.

داستان عحیب و غریبیه من واسه ینفر ثبت نام کردم با 6 ماه پول پیش مدارک کامل شد زنه گفت میمونه مودم که بیارین من گفتم باشه مودم رو میگم بیاره تا کارشناس بیسوادتون چک کنه و فکر کردم که مدارک بره مخابرات و منتظر رانژه بشه وقت هست واسه مودم نگو این احمق بیشعور مدارک رو نگه داشته تا مودم بره پارس آنلاین طرف یک هفته بعد که وقت کرده بود مودم رو ببره اونجا یارو گفته بود وایسا ببینم مدارک رفته مخابرات یا نه و بعد گفته بود نرفته طرف بمن زنگ زد منهم زنگ زدم به اون زنه هرچی از دهنم در میوند بهش گفتم ولی چه فایده پوستش از کرگدن هم کلفتره مگه حضوری آدم خدمتش برسه.
حالا میگن 2/7 مدارک رفته مخابرات ولی من چک کردم پارس آنلاین هنوز حساب کاربری واسش نساخته واسه همین مطمین نیستم که راست بگن.
در کل گدا آنلاین رو آفتابه باید گرفت

منم همون 2-3 هفته پیش مودم بردم تست کرد.
مدارکم کامله.
از رفیقم پرسیدم میگه مخابرات پورت خالی داره ولی هنوز چراغ سبز نداده مدارک بفرستیم.
نمیدونم شایدم پارس داره بازی در میاره ولی بعید میدونم اینا که از پول بدشون نمیاد.
باز خوبه یه ماهه بستم وگرنه الان کلی از پولم رو هوا بود.

reb
09-05-2011, 15:05
منم همون 2-3 هفته پیش مودم بردم تست کرد.
مدارکم کامله.
از رفیقم پرسیدم میگه مخابرات پورت خالی داره ولی هنوز چراغ سبز نداده مدارک بفرستیم.
نمیدونم شایدم پارس داره بازی در میاره ولی بعید میدونم اینا که از پول بدشون نمیاد.
باز خوبه یه ماهه بستم وگرنه الان کلی از پولم رو هوا بود.
قضیه خیلی بوداره من واسه خیلیها از گدا آنلاین اشتراک گرفتم و لمش اومده دستم ولی ایندفعه خیلی مشکوکه داستان من سر در نمیارم علتش چیه.

A.IvI.I.N
09-05-2011, 19:01
رفیقم که تو خوده پارسه سر از کار اینا درنمیاره چه برسه به ماها.
بنده خدا هر روز داره کارم رو پیگیری میکنه ولی جواب درست و حسابی نمیدن که.
یکی نیست بگه اگه پورت خالیه پس چرا نمیفرستین برا رانژه.
اگه پره پس ببخشید خیلی بیجا میکنین قرار داد میبندین و قول میدین.

DaRiOuShJh
10-05-2011, 12:31
معلوم نیست چه خبره تو داتک
مرکز مخابراتیه ما دیشب 3-4 ساعت قطع بود چراغه dsl ام خاموش بود کلا
last.fm هم برام با چیزپیان باز نمیشه ولی با یورفری|دام باز میشد
شما مشکل خاصی نداشتید برادران؟

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

راستی دوستان کسی میتونه درباره این کانکشن های مختلف و فرقاشون بهم بگه برای چیزپیان؟
اینا هر کدوم مخفف چین و کاراشون چیه و چه مزیت هایی دارن؟ من کانکشن از خوده ویندوز ساختم براش که تو کانکشن هام باشه دمه دست تر باشه

L2TP.pbk
PPTP.pbk
SSTP.pbk

دوستان فقط با استفاده از جاده فرعی توضیح بدید که مشکلی برای تاپیک و انجمن هم پیش نیاد ما هم منوز و مفتعل شویم این وسطا

prance666
10-05-2011, 15:19
دوستان یکی از رفقای ما یه ای دی اس ال 1 ساله داتک با حجم اولیه 72 گیگ ردیف کرد حالا من میخوام بدونم این 72 گیگ برای یک ساله یعنی هر ماه بهش اضافه میشه یا نه یا با این 72 گیگ باید کله یک سال رو سر کنم

بعد دوستان من الان سرعته دانلودم روی 40 هست شبها رایگانش سرعت چطوری میشه

A.IvI.I.N
10-05-2011, 16:34
72 گيگ تو سال نه تو ماه :46:
بايد تو يك سال با 72 گيگ سر كني اگه كم بياري ميتوني حجم بخري كه حدودا گيگي 4-5 تومن برات ميفته.
اگرم خواستي ميتوني شبا كه رايگانه دانلود كني فك كنم 1 تا 6 رايگانه دقيق نميدونم.

AliROCK
10-05-2011, 16:53
برا منم dc هام 2 باره داره زیاد میشه

resident
10-05-2011, 16:58
معلوم نیست چه خبره تو داتک
مرکز مخابراتیه ما دیشب 3-4 ساعت قطع بود چراغه dsl ام خاموش بود کلا
last.fm هم برام با چیزپیان باز نمیشه ولی با یورفری|دام باز میشد
شما مشکل خاصی نداشتید برادران؟

داریوش مطمئنی از مرکز مخابراتی بوده؟!
پس چرا واسه من قطع نشده؟! دیشب تا ساعت 1-2 که وصل بود، دانلود هم تا صبح گذاشته بودم و صبح دیدم به شبکه جهانی هنوز متصله:31:!

sei_pm
10-05-2011, 18:00
راستی دوستان کسی میتونه درباره این کانکشن های مختلف و فرقاشون بهم بگه برای چیزپیان؟
اینا هر کدوم مخفف چین و کاراشون چیه و چه مزیت هایی دارن؟ من کانکشن از خوده ویندوز ساختم براش که تو کانکشن هام باشه دمه دست تر باشه

L2TP.pbk
PPTP.pbk
SSTP.pbk

دوستان فقط با استفاده از جاده فرعی توضیح بدید که مشکلی برای تاپیک و انجمن هم پیش نیاد ما هم منوز و مفتعل شویم این وسطا

آقا داریوش زود بازش کن ببند که مشکل ساز نشه:46:

SSTP --- تکنولوژی جدید مایکروسافت برای تامین امنیت و آزادی در اینترنت!
برای ارتباط با اینترنت از طریق وب حداقل به دو پورت همیشه باز نیاز داریم! یکی پورت 80 برای ارتباط عادی و دیگری پورت 443 برای ارتباط امن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل ایمیل و بانکها و... این دو پورت حتی در سختترین شرایط هم باید باز باشند چون بدون اینها عملا اینترنت بی معنی خواهد بود و دسترسی به هیچ سایتی مقدور نخواهد بود.
سایر پورتها مثل:

SSH(22)
SMTP(110)
FTP(21)
TELNET(23)
RTSP (9000-9001-9100)
میتوانند در مواقع بحران براحتی بسته باشند.

SSTP هم فن آوری جدید وی پی ان هست که از سال 2007 به همراه نسخه های جدید ویندوز سرور 2008 و ویندوز هفت و ویستا ارائه شد. این پروتکل یک تونل --- روی پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایجاد می کند.
مایکروسافت امیدوار است که بسیار از کارکنان بخش پشتیبانی که با استفاده از ipsec و روش --- پشتیبانی می دادند بتوانند از پروتکل sstp در مواقعی که فایروال این امکان را ایجاد نمی کند، استفاده کنند.
sstp در زمانهای که فایروال ها و روترها امکان استفاده از پروتکل های امنیتی --- همچون PPTP و l2tp را فراهم نمی کنند می تواند بسیار مفید باشد. ارتباط از طریق SSL و پورت 443 انجام می پذیرد.
این نسل جدید از --- قادر هست تمامی ارتباطات شبکه رو بر روی تنها یک پورت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](443 برقرار کند طوری که هویت سرویس دهنده و مشتری و ارتباط بین اونها کاملامحرمانه باقی خواهد ماند.
این پروتوکل از درگاه امن (SSL(1024 bit برای تبادل گواهی های امنیت در ابتدا و سپس رمز نگاری و در نهایت ارسال و دریافت دیتا استفاده مینماید.

از جمله ویژگیهای این پروتوکل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1- اضافه شدن فناوری امنیت و کنترل شبکه NAP
2-افزایش ضریب لایه امنیت تا 1024 bit
3- حمایت از نسل جدید IP V6
4- پشت سر گذاشتن تمامی فایروالها و فیلترها و موانع قبلی که برای نسخه های قبلی وی پی ان وجود داشت.
5- کاهش مراحل تایید گواهی های امنیت اس اس ال از دو مرحله به تک مرحله ای و کم کردن مخارج سخت افزاری سرور
6- قابلیت برقراری ارتباط بسیار امن فقط بر روی یک پورت
7- پشتیبانی از شبکه های غیر مبتنی بر آی پی

کارهای لازم برای نصب SSTP --- بر روی سرور:
1- روی سرور باید ویندوز سرور 2008 نصب کنید.
2- یک وب سرور IIS روی سرور نصب کرده باشید.
3- روی سرور گواهی SSL نصب کرده باشید.
4- روی سرور وی پی ان، RRAS (مخفف Routing and Remout Accses) نصب کرده باشید.
5- NAT را روی RRAS فعال کرده باشید.
6- برای یوزرها اکانت در سمت سرور تنظیم کنید تا بتوانند از طریق Dial-up کانکت شوند.
7- سمت یوزر باید تنظیماتی انجام بشه.
8- ارتباط اولیه PPTP رو با سرور باید برقرار کنید.
9- یک گواهی تایید امنیت CA باید تهیه کنید از فروشندگان گواهی SSL
10- در نهایت یوزرها را برای ارتباط SSTP تنظیم کنید.

برای اطلاعات بیشتر راهنمای تصویری نصب SSTP --- را مطالعه نمایید:

تفاوت اصلی L2tp و PPTP، استفاده L2TP از پروتکل IPSec هست که در نتیجه L2TP خیلی امن تر میشه و encryption پیچیده تری داره، همچنین در L2TP به ازای ارسال و دریافت هر Packet، اعتبار سنجی انجام میشه.
واضح هست که نمیشه L2TP رو روی هر --- تنظیم کرد، چون سیستمی که به اون قصد اتصال رو داریم باید برای این پروتکل تنظیم شده باشه.

Pm Box هم تقصیر خودته دیگه اینجا واست دردسر شده بیا تغییر عنوان کاربری بده ما رو راحت کن خوذت رو ناراحت :10:فکر کنم از این به بعد باید بگیم کاربرها بیان بهت تو m-s پیغام خصوصی بزنند.:31:

DaRiOuShJh
10-05-2011, 18:14
والا زنگیدم مپیشتیبانی
گفتن مخابراتتون داون شده
از 11:30 اینا بود گمونم تا 2.5 یا همین حدود
تو این دو سال دفعه اول بود که چراغه dsl ام خاموش میشه

A.IvI.I.N
10-05-2011, 19:39
اقا دیدم به پارس که امیدی نیست و نمیشه ریسک کنم داتک رو قط کنم امروز دلو زدم به دریا و تمدید کردم و سرویسم رو حجمی کردم و تا الان که به نظرم خوب بوده.
حالت عادی سرعت دانلود بین 25 تا 34
با IDM تا 45 هم میره ولی بیشتر روی همون 34 میگرده.
برای منکه تو خونه زیاد دانلود ندارم خوبه ولی برای امثال داریوش نمیصرفه:31:
اگه مثه پارس و صبا روی 1 مگ میبستن دیگه عالی میشد.
پینگم انگاری بهتر شده.

اینم تست الانم:

resident
10-05-2011, 20:42
والا زنگیدم مپیشتیبانی
گفتن مخابراتتون داون شده
از 11:30 اینا بود گمونم تا 2.5 یا همین حدود
تو این دو سال دفعه اول بود که چراغه dsl ام خاموش میشه

پس از مرکز مخابراتی بوده، اما نه کل مرکز، مال سرور و خط شما بوده، مال من که وصل بود:31:

اقا دیدم به پارس که امیدی نیست و نمیشه ریسک کنم داتک رو قط کنم امروز دلو زدم به دریا و تمدید کردم و سرویسم رو حجمی کردم و تا الان که به نظرم خوب بوده.
پینگم انگاری بهتر شده.

اینم تست الانم:

واسه 256 تا 45 رفتن خوبه:20:

خداوندا، کی میشه اینترنت درست و درمون بهمون بدن؟؟
درست و درمون یعنی کیفیت خوب، سرعت خوب، نامحدود، قیمت خوب:27:

واقعا این مشکل منه:
1مگ نامحدود: واسم گرون تموم میشه، ماهی 230اینا بدم!!
1مگ حجمی: ندارن
512 حجمی: در طول روز نیمتونم راحت دانلود و استفاده کنم، همش باید نگران حجمم باشم.
128 نامحدود: از روی ناچاری ماهی 42تومن.
شاهواره آنلاین اینا هم که یه حوصله حسابی میخواد که فعلا ندارم برم دنبالش ببینم چقدر و چطور واسم تموم میشه.

DaRiOuShJh
10-05-2011, 20:57
شاهواره آنلاین اینا هم که یه حوصله حسابی میخواد که فعلا ندارم برم دنبالش ببینم چقدر و چطور واسم تموم میشه.

شما یه کارته دیویبی!×! میخوای طرفای 60-70 هست
یه دیخش میخوای طرفای 12 به بالا جنس خوبش
یه الانبی!×! میخوای طفاری 10-12 باید باشه گمونم
سیم آنتن میخوای اونم یادم نیست چه قده مسنکه متری 300 اینا بود
اکانت آنلاین میخوای که اونم قیمتهاش خفنگه سایت هایی هم که من میشناختم 2 سال پیش منهدم شدن اکثرا
ما پارازیت تا دلت بخواد داریم ممکنه اصلا درست حسابی فرکانسی که لازم داری رو نگیری یا اینقد نوسان داشته باشه که کله دانلودات رو خراب کنه
بغلش برای send هم کماکان یه اکانت adsl میخوای dialup که نمیصرفه:31:
تازه معلومی نداره اکانتی که 1 ماه پولش رو میدی چند روز دومم داشته باشه چه از سمته فروشنده چه از سمته خونه و پارازیت جات
کلا آنلاین تکی نمیصرفه باید شراکتی باشه و چرخشی
ولی رو آفلاین میتونی مانور بدی تا حدودی البته نمیدونم اوضاش تو این یک سالو اندی چه طور شده

A.IvI.I.N
10-05-2011, 21:41
منم چند وقت پیش تو نخ کاسه بشقاب بودم.
اتفاقا همه جوره وسایل دارم و اینجا زیاد پارازیت نداریم.
ولی حوصله دنگ و فنگش رو نداشتم.
تازه اگه شانس منه را بندازم به شب نمیکشه بچه های بالا دمه خونه صف میکشن:31:

واسه 256 تا 45 رفتن خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان سرویسم 128 ویژه با 9گیگ حجمه
فک کنم 256 حجمی روی 512 ببندن.

sei_pm
10-05-2011, 21:48
کلا آنلاین تکی نمیصرفه باید شراکتی باشه و چرخشی

داریوش جان شما بگو تکی چی میصرفه :31: همه چیز رو شراکتی میگیری:18:.
اگر دانلود زیاد دارید گیگ 500 تا 600 هست با 15000 تومن ماهی میشه 200 گیگ سفارش داد.

DaRiOuShJh
10-05-2011, 22:10
داریوش جان شما بگو تکی چی میصرفه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه چیز رو شراکتی میگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر دانلود زیاد دارید گیگ 500 تا 600 هست با 15000 تومن ماهی میشه 200 گیگ سفارش داد.

خوب وقتی آدم استفاده نمیتونه بکنه چرا پول مفت بده
تازه این وقتی رادسته و نه نیاز به رایت زدن داره و نه پست و نه پیک و نه ... چرا که نه؟:31:
بله در مورد سفارش هم من معمولا چیزایی که بشه رو میخرم
مثلا بازی الان 50 تا سفارش دادم دی وی دی ای 450 و همینطور انیمه 100-200 تا دی وی دی دارم سفارش میدم دی وی دی ای 500
این چیزا میصرفه
ولی خوب متال اونطور قیمت درست و حسابی گیر نمیاد بیرون و از طرفی همه چیر گیر نمیاد باید اونو آدم خودش دانلود کنه
همینطور بک آپ های سایت هام و ... و تک توک انیمیشن های جالب با حجم مناسب

reb
10-05-2011, 22:23
پینگم انگاری بهتر شده.

اینم تست الانم:

امروز مال اون بابا وصل شد که بگمانم اقلا 1هفته بعد از تو قرارداد بسته بود جالب این که گدا آنلاین اینقدر شیر تو شیره که هنوز واسش حساب کاربری باز نکردن :31:

A.IvI.I.N
11-05-2011, 09:53
سفارش منم ميكردي زودتر وصل كنن:31:
حاجي ولي اين گدا انلاين هرچيش بد باشه سرعتش خوبه ها...!!!
خدا وكيلي كجا 128 روي 1مگ ميبندن.
256 به بالا روي 2 مگ ميبنده.
ولي خدايي انصاف ندارن يعني اوني كه پول 256 ميده با اون بدبختي كه پول 1 مگ ميده هچ تفاوتي ندارن البته ساعات رايگان رو نميدونم شايد بره روي همون سرعت واقعي.

reb
11-05-2011, 10:57
سفارش منم ميكردي زودتر وصل كنن:31:
حاجي ولي اين گدا انلاين هرچيش بد باشه سرعتش خوبه ها...!!!
خدا وكيلي كجا 128 روي 1مگ ميبندن.
256 به بالا روي 2 مگ ميبنده.
ولي خدايي انصاف ندارن يعني اوني كه پول 256 ميده با اون بدبختي كه پول 1 مگ ميده هچ تفاوتي ندارن البته ساعات رايگان رو نميدونم شايد بره روي همون سرعت واقعي.
خودت امتحان میکنی ببینی وصل شده یا منتظری زنگ بزنن؟

A.IvI.I.N
11-05-2011, 11:01
خودت امتحان میکنی ببینی وصل شده یا منتظری زنگ بزنن؟

هنوز نرفته رانژه.
سپردم به رفيقم هروقت ارسال كردن مخابرات بهم خبر بده.

reb
11-05-2011, 11:22
هنوز نرفته رانژه.
سپردم به رفيقم هروقت ارسال كردن مخابرات بهم خبر بده.
اشتباهت همینجاست که منتظر دیگری هستی این بابا هم اگه بهش نگفته بودم چیکار کنه الان بی اینترنت سیر میکرد چون خود گدا آنلاین هنوز خبر نداره و اقلا یکهفته طول میکشه تا بفهمه واسه همین حساب کاربری واسش درست نکردن.
من فکر میکنم از تو هم وصل شده باشه چون غیر از اون یک هفته دیرتر قرارداد بستن اون ضعیفه ورپریده یک هفته هم مدارک رو نگه داشته بود تا مودم تایید بشه.

A.IvI.I.N
11-05-2011, 12:00
مودم منكه همون روز اول تاييد شد و از اون موقع چن دفه زنگيدم پرسيدم گفت مداركم كامله فقط منتظر مخابراتيم.
حتي براي اينكه خيالم راحت بشه رفيقم شماره يكي از بخش ها كه مربوط به مدارك ميشد رو بهم داد و منم زنگيدم يه خانومه به اسم غضنفري گوشي رو برداشت و اولش تعجب كرده بود اصلا شماره اون بخش رو از كجا اوردم منم برا اينكه رفيقم اين وسط خراب نشه گفتم شماره رو از 118 گرفتم:31::31:
حاجي اينو كه گفتم بنده خدا داشت از تعجب ميتركيد:27:
دوباره مداركم رو چك كرد و تاكيد كرد مِن بعد فقط به كارشناس فروشم بزنگم .
خواستي بگو شمارشو بهت بدم دقيقا هون جايي هستش كه مدارك تاييد ميشه و ميره مخابرات.
اين رفيقم كارش درسته فقط بنده خدا چون تازه استخدامه هنوز را نيفتاده وگرنه يه مدت بگذره كل امور پارس مياد دستش.

DaRiOuShJh
11-05-2011, 12:38
بچه ها میگم شما هم تو لود lat.fm و wikipedia مشکل داشتید این دو روزه؟
برای من و بعضی دوستان باز نمیشدن و لست هنوزم باز نمیشه:13:

A.IvI.I.N
11-05-2011, 19:11
برای من و بعضی دوستان باز نمیشدن و لست هنوزم باز نمیشه:13:

وقتی همزمان با 10 تا لینک داری دانلود میکنی ملومه نمیتونی پیج لود کنی :31::31:
ولی بی شوخی ویکی رو تست کردم راحت باز شد.

charlize
11-05-2011, 19:17
برای من و بعضی دوستان باز نمیشدن و لست هنوزم باز نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویکی یه 2-3 روزی اصلا باز نشد...
اما از دیروز، اوکی شده و باز میشه...
فکر کنم هم مشکل از خودشون بود چون من یه نیم نگاهی کردم، ویرایشی نشده بودن صفحات انگار...

DaRiOuShJh
12-05-2011, 00:25
وقتی همزمان با 10 تا لینک داری دانلود میکنی ملومه نمیتونی پیج لود کنی :31::31:
ولی بی شوخی ویکی رو تست کردم راحت باز شد.

بهه چرا حرف در میاری برادر کلا 3 تا همزمان میزارم معمولا
2 تاش ماله queue یکی هم از یه سرور دیگه نقشه نعشه کش:31:

ویکی یه 2-3 روزی اصلا باز نشد...
اما از دیروز، اوکی شده و باز میشه...
فکر کنم هم مشکل از خودشون بود چون من یه نیم نگاهی کردم، ویرایشی نشده بودن صفحات انگار...

آهان پس درست شدن
این چیزپیانم گویا با لست مشکل داره نمیدونم چشه

A.IvI.I.N
12-05-2011, 20:40
دوستان جون من یه سری به تاپیک پارس افلاین بزنین:27:
طرف داره با 256 حدود 180 دانلود میکنه بعد تازه شاکیه و میگه راضی نیستم :18:

سلام من که اصلا راضی نیستم 256 دارم سرعت 180کیلو بایت در صورتی که قبلا 240بوده و شبا قبلا 140بوده الان 40 شده و سرویسم GP1-9x1 دوازده ماهه

مقصر خوده پارسه دیگه انقد توقع رو بالا برده که امثال ایشون با اینکه با 5 برابر سرعت واقعی دارن دانلود میکنن بازم شاکی هستن.
نمیدونم والا یا ما خیلی کم توقع هستیم یا اینا خیلی حریص شدن.

reb
12-05-2011, 21:06

مقصر خوده پارسه دیگه انقد توقع رو بالا برده که امثال ایشون با اینکه با 5 برابر سرعت واقعی دارن دانلود میکنن بازم شاکی هستن.

همیشه که اینطوری نیست:31:
سرویس 512

resident
13-05-2011, 17:57

شایدم مثل ما سواد ندارن:31::10: طرف فک کرده اگه 256 گرفته باید سرعت دانلود 256 باشه، نمیدونه بیت و بایتی وجود دارد:46:

کمی تا قسمتی دو دل شدم!! الان ماهی 42 دارم میدم، میتونم وایرلس 128/512 بگیرم، اما از اونطرف ممکنه چون وایرلس افت کیفیت زیادی داشته باشه! و اینکه اونوقت مجبورم دانلودها رو شب ها بزارم! ضمنا برای PC میخوام، نه لپ تاپ. حالا اظهار نظر فرمایید:31:

A.IvI.I.N
13-05-2011, 19:56
اگه اینطور که تو سایت داتک زده مودم مفتی باشه میارزه .
مودم رو هرجا ببریم به نت وصلیم...؟؟؟

resident
13-05-2011, 21:45
اگه اینطور که تو سایت داتک زده مودم مفتی باشه میارزه .
مودم رو هرجا ببریم به نت وصلیم...؟؟؟

پاسخ به سئوالات شما در زمینه خدمات WiMAX
۳- آیا برای استفاده از خدمات وایمکس باید به آنتن مرکزی دید مستقیم داشت؟ خیر، لزومی به داشتن دید مستقیم به سمت آنتن مرکزی (BTS) وجود ندارد.

منم فک میکنم ارزش داره، مودم رو میگیری دستت حداقل جاهایی که خوب انتن بده هر کامپیوتری بود میتونی وصل بشی. دوستان نظر دیگه ای دارن؟؟

سطح پوشش:

WiMax FAQ:

مهمترین نکته اش اینه که منطقه ما رو کاملا پوشش میده!!

A.IvI.I.N
13-05-2011, 22:48
بگیر ولی ADSL رو قط نکن
یه ماه از وایمکس استفاده کن اگه جواب داد و مشکلی نبود اونوقت با خیال راحت ADSL رو قط کن.

resident
14-05-2011, 06:07
بگیر ولی ADSL رو قط نکن
یه ماه از وایمکس استفاده کن اگه جواب داد و مشکلی نبود اونوقت با خیال راحت ADSL رو قط کن.

آره، راه درستش هم همینه. یکم ذخیره کنم بگیرم ببینم چطوره! خوب بود میگم بیایید:31:
داشتم یه گکشتی لابلای سرویس مبین نت میزدم که اینو دیدم، اینجا رو:31:!!

تعجب میکنم چرا داتک اینجا نیست!! شاید چون هزینه هاش بالاتره کمتر مشتری داره!

DaRiOuShJh
14-05-2011, 12:03
میگم این وایمکس ایرانسلم بچه ها تو سعادت آباد دارن بد نمیگن ها ازش
اونم توسنتید تست بزنید

sms11
14-05-2011, 21:21
داریوش جان

ایرانسل = سرطان

LordMMD
15-05-2011, 05:34
میگم این وایمکس ایرانسلم بچه ها تو سعادت آباد دارن بد نمیگن ها ازش
اونم توسنتید تست بزنید
من که دارم وایمکس هم...چیز بدی نیست. البته محدودیت 4 گیگ در ماه داره برا سرعت 512 اش. که انلود هم روی 60 KB هست.

به درد وبگردی میخوره فقط.

shahab_f
15-05-2011, 21:59
داریوش جان شما که اهل دانلودی یه پیشنهاد بده ما دانلود بزنیم این 9 گیگ این ماه رو تموم کنیم تا اینا باشند به زور 9 گیگ ندند به آدم.:31:

resident
15-05-2011, 22:32
من که دارم وایمکس هم...چیز بدی نیست. البته محدودیت 4 گیگ در ماه داره برا سرعت 512 اش. که انلود هم روی 60 KB هست.

(با توجه به اینکه وبگردی داریم تا وبگردی): آخه وبگردی هم نمیشه کرد!! اونروز اومدم حجمم رو اندازه گرفتم، یه نیم ساعت وبگردی 26مگ شد!! تازه بماند که یه سایت تصویری رو وسطش اصلا کنسل کردم!

داریوش جان
ایرانسل = سرطان

بی بروبرگرد راست میگه:11:

داریوش جان شما که اهل دانلودی یه پیشنهاد بده ما دانلود بزنیم این 9 گیگ این ماه رو تموم کنیم تا اینا باشند به زور 9 گیگ ندند به آدم.:31:

این همه فیلم و برنامه:31: فیلم که زیاده بسته به سلیقه ت داره، برنامه هم بسته به استفاده ت. برو مجموعه پکیج برنامه های Adobe CS5 رو بگیر:31::10:

alireza20202003
15-05-2011, 23:52

بد كه هست و به قول خودت فقط به درد وب گردی می‌خوره چون تو بازی آنلاين كه واقعا تعطيله هی وسط بازی لگ ميشه و كلا بايد بيخيال بازی شوتر آنلاين بشی ، گرچه WOW رو جواب ميده. پينگش اينطوريه : خوبه خوبه خوبه خوبه ، تايم اوت تايم اوت دوباره خوبه خوبه ....

SIMON137
16-05-2011, 02:16
داریوش بیا لینک بده من دانلود کنم بدم بهت ، این ای دی اس اله خوابیده حیفه :دی

sei_pm
16-05-2011, 10:35
داریوش بیا لینک بده من دانلود کنم بدم بهت ، این ای دی اس اله خوابیده حیفه :دی

مگه تاپیک داتک جای لینک رد و بدل کردنه خوبه ما بیایم تو انجمن آیفون از اندروید حرف بزنیم :46::31:.
این داریوش از متالکده فرار کرده . به شما هم لینک متال (فلز:20:) زنگ زده <اکسید شده:27:> می اندازه.

@sms11
شما در مورد اینکه Linksys با داتک مشکل داره یا نه پرسیده بودید باید بگم هر مودمی با هر شرکتی سازگاره از این لحاظ خیالتون راحت باشه . دیگه داتک از شاتل بدتر نیست وقتی هد پشتیبانی شاتل میاد میگه ما ساپورت نمیکنیم بهش میگم من ایمیل میزنم به zyxel تاییدیه میگیرم که dslam هاشون با linksys مشکلی نداره برمیگرده میگه مدیر عامل گفته اصلا جواب کسانی رو که مودم linksys و ِDlink دارند رو ندید:18:. مطمئن باش داتک هیچوقت این حرف رو نمیزنه/.

A.IvI.I.N
16-05-2011, 10:36
اره والا نمیدونم چه پدر کشتگی با بعضی مراکز دارن که میگن فقط 9 گیگ باید بگیری
منم الان میخوام دانلود کنم ولی این لپ تاپ قاطی کرده بعد از چند ساعت خاموش میکنه نمیدونم چه مرگشه
دوستان این دستگاهه که لینک بهش میدی خودش دانلود میکنه حدودا چنده..؟؟؟ چه مارکیش خوبه...؟؟؟ اصلا اسمش چیه....؟؟؟:31:

بد كه هست و به قول خودت فقط به درد وب گردی می‌خوره چون تو بازی آنلاين كه واقعا تعطيله هی وسط بازی لگ ميشه و كلا بايد بيخيال بازی شوتر آنلاين بشی ، گرچه WOW رو جواب ميده. پينگش اينطوريه : خوبه خوبه خوبه خوبه ، تايم اوت تايم اوت دوباره خوبه خوبه ....

با DSL بگیر نگیر داره چه برسه وایمکس .
البته بستگی به isp داره شنیدم مبین نت برای انلاین خوب جواب داده.
اگه تو کاره بازی انلاین هستین ای پی استاتیک بگیرین .
داتک رو نمیدونم ولی بقیه شرکتا با 4-5 تومن اضافه تر ای پی استاتیک میدن.

راستی یه سوال :
اگه حجم این ماهم رو تموم نکنم میره رو ماه دیگه یا به رحمت ایزدی میره...؟؟؟

SIMON137
16-05-2011, 11:19
مگه تاپیک داتک جای لینک رد و بدل کردنه خوبه ما بیایم تو انجمن آیفون از اندروید حرف بزنیم :46::31:.
این داریوش از متالکده فرار کرده . به شما هم لینک متال (فلز:20:) زنگ زده <اکسید شده:27:> می اندازه.

@sms11
شما در مورد اینکه Linksys با داتک مشکل داره یا نه پرسیده بودید باید بگم هر مودمی با هر شرکتی سازگاره از این لحاظ خیالتون راحت باشه . دیگه داتک از شاتل بدتر نیست وقتی هد پشتیبانی شاتل میاد میگه ما ساپورت نمیکنیم بهش میگم من ایمیل میزنم به zyxel تاییدیه میگیرم که dslam هاشون با linksys مشکلی نداره برمیگرده میگه مدیر عامل گفته اصلا جواب کسانی رو که مودم linksys و ِDlink دارند رو ندید:18:. مطمئن باش داتک هیچوقت این حرف رو نمیزنه/.

داریوش همیشه لینکاش دست اول بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بیا پیش ما از اندروید بگو عزیزم ، ما استقبال می کنیم ، قدمت رو چشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکسیس با داتک هیچ مشکلی نداشته و نخواهد داشت ، بنده به شدت راضی هستم برد مناسبی هم داره وقتشم زیاد کنن مرسی :31:

A.IvI.I.N
16-05-2011, 12:21
منم لینکسیس wag 120n دارم خیلی راضیم .
اینا عرضه کانفیگ کردن هر مودمی رو ندارن بخاطر همین میگن پشتیبانی نمیکنیم خلاص.
وگرنه لینکسیس تحت لیسانس سیسکو هستش و مهمتر اینکه از نظر security حرف اول رو میزنه.

sei_pm
16-05-2011, 14:42
داریوش همیشه لینکاش دست اول بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بیا پیش ما از اندروید بگو عزیزم ، ما استقبال می کنیم ، قدمت رو چشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکسیس با داتک هیچ مشکلی نداشته و نخواهد داشت ، بنده به شدت راضی هستم برد مناسبی هم داره وقتشم زیاد کنن مرسی :31:

تو اینکه داریوش لینکهاش آسه شکی نیست آخه خودم لینکها رو میرسونم دستش:46: خودم تاپیک شاینینگ رو زدم واسش .
لینک رد و بدل کردن که قابل شما رو نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا بحثهای آیفون رو هم بیارید اینجا که هم شما راحت تر باشید هم ما درکنارتون خوش باشیم:31:.
در مورد پشتیبانی شرکتها از مودم ها نماینده tp-link خوب حرفی زده بود :

علت این گفته ISP ها به نظر من سه دلیل مهم داره. اول اینکه یک سری از ISP ها با یک شرکت واردکننده قرارداد می بندند و تعداد زیادی مودم را با قیمت بسیار مناسب خریداری می کنند. مسلما در این موارد اونها فقط مودمی رو که خودشون در انبار دارند را پشتیبانی می کنند تا شما مجبور به خرید مودم از اونها بشین. دلیل دوم اینکه یک سری مودم متفرقه در بازار موجود هست که اگه شما از اونها استفاده کنید برای ISP دردسرساز میشه که البته این دلیل از دو دلیل دیگه کم اهمیت تره. دلیل سوم اینکه اکثر افرادی که در پشتیبانی کار می کنند طی یک دوره آموزشی استخدام شده اند و با همه مودم ها آشنا نیستند به همین دلیل اگه شما زنگ بزنید نمی تونن از روی منوهای مودم شما رو راهنمایی کنند.

DaRiOuShJh
16-05-2011, 22:28
بابا دو روز رفتم ولایت بعد از 6 سال یونی رو تموم کنم چه قدر غیبت کردید پشتم
خجالت نمیکشید
البته سیستم روشن بوده و با 3 queue دانلود میکرده:21:
الان والا جز آلبوم متال 2011 چیزی تو queue ام نمونده
رپید بازا رو تموم کرده زود چون سرعتشون بهتره

The Dreadnaught
17-05-2011, 03:40

این که فلان ISP از مارک های معروف مودم پشتیبانی نمیکنه خیلی شرم آوره ، فلانی گفته به مشتری هایی که فلان مودم رو دارن اصلا جواب ندید یعنی چی ؟ فلانی خیلی غلط کرده ! سرویس دادن وظیفه شون هست همه جوره پشتیبانی کنن. این ISP ها به کارمندان خودشون هم هیچ بهایی نمیدن چه برسه به user ها.

حالا اگر یه مارکی هم باشه که کارمندان بخش پشتیبانی بلد نباشن توضیح بدن خوب یه کارشناس بفرستن تنظیمش کنه.

----
خارج از موضوع :
اون دوستی که دنبال لینک میگرده هم میتونه اگر دوست داشت Eurovision 2011 رو دانلود کنه همین دو سه روز پیش اومده لینک هاش ، طرفدار هم زیاد داره.

DaRiOuShJh
17-05-2011, 13:33
امروز سرویسم صبح چند ساعت قطع بود
فکر کردم تموم شده!!!

الان میخوام تمدید کنم یه 600 تومنه دیگه اضافه شده که
چه وضعشه از خودشون هی 2 درصد 1 درصد مالیات و کوفت و درد میگیرن از ما؟ شهرداری این وسط چی کارس آخه؟

---------------------

A.IvI.I.N
17-05-2011, 13:56
اره نامردا ريز ريز زيادش ميكنن و به خيال خودشون كسي نميفهمه :27:

دوستان اون وسيله كه بهش لينك ميدي دانلود ميكنه اسمش چيه....؟؟؟ كسي نميدونه...؟؟؟
يا بايد اونو بخرم يا اينكه يه pc مختص دانلود بخرم اين لپ تاپه عجيب مشكوك ميزنه ميترسم مرخص بشه نميتونم زياد روشنش بزارم:13:

DaRiOuShJh
17-05-2011, 14:57
یه کیس میتونی با 150-200 ببندی راحت
پاور پایین زیره 300 وات و مادربورد آن بورد و سی پی سو سبک کفایت میکنه

A.IvI.I.N
17-05-2011, 15:32
یه کیس میتونی با 150-200 ببندی راحت
پاور پایین زیره 300 وات و مادربورد آن بورد و سی پی سو سبک کفایت میکنه

اره خوب ولي اگه اون وسيله ارزون تر باشه بهتره اونو بگيرم تا اينكه 200 تومن بدم بابت كيس .
اصلا من لپ تاپ گرفتم كه جام باز بشه وگرنه كه همون pc رو نگه ميداشتم.
بدبختي اسم اين وسيله ه رو هم نميدونم .
هر چي هم سرچ كردم چيزي پيدا نكردم.

LordMMD
17-05-2011, 18:46
اره خوب ولي اگه اون وسيله ارزون تر باشه بهتره اونو بگيرم تا اينكه 200 تومن بدم بابت كيس .
اصلا من لپ تاپ گرفتم كه جام باز بشه وگرنه كه همون pc رو نگه ميداشتم.
بدبختي اسم اين وسيله ه رو هم نميدونم .
هر چي هم سرچ كردم چيزي پيدا نكردم.
یه مینی پیسی بگیر!

DaRiOuShJh
17-05-2011, 19:03
من که ندید میگم به درده من و شما و ایران نمیخوره
باشه یا قیمتش خیلی بالاس یا اینکه جالب نیست و پشتیبانی ضعیفی داره:31:
البته بازم نظره خودته
اتفاقا بگیری بهتره آمارشو به ما هم میدی:21: