PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دکترای پیوسته ی بیوتکنولوژی یا پزشکی ؟؟؟؟؟؟

Soheilvb
30-07-2008, 16:31
سلام
کسی در مورد دکترای پیوسته ی بیوتکنولوژی چیزی می دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
آیا بازار کار دارد مثل پزشکی ؟؟؟؟

M A T I N
30-07-2008, 16:40
همون رشته ای نیست که هر سال فقط 5 تا میگیره ...؟

waterfal7
30-07-2008, 20:55
هر سال 8 تا میگیره که چند تاش هم طلاهای المپیادن. فکر کنم رتبه زیر 20 بخواد.

روح سگ ولگرد
30-07-2008, 21:09
دایی من الان هیئت علمی پاستوره.
تو همین رشته تحصیل کرده.
من هم یه دوره پیشش رفتم.

این رشته معرکست. آینده دست این رشتست. البته خیلی کم می پذیره ولی خلی رشته ی جذابیه.

کار در سطح بیو روی سول ها و .. است

Soheilvb
31-07-2008, 08:05
خوب بازار کارش چطوره .
آخه من یه سهمیه دارم راحت با این رتبه قبول می شم . البته می گن این رشته نیمه متمرکزه یعنی یه مصاحبه هم داره .
حالا آدم آخرش چی کاره می شه ( منظورم اینه چطوری می تونم خانواده رو قانع کنم ؟

Sharim
02-08-2008, 12:32
خوب بازار کارش چطوره .
آخه من یه سهمیه دارم راحت با این رتبه قبول می شم . البته می گن این رشته نیمه متمرکزه یعنی یه مصاحبه هم داره .

دوست من اولا که به این راحتی هم نمیتونی قبول شی این رشته هر چند سال یک بار 20 نفر رو میگیره که 10 نفرشون رتبه های اول المپیاد ها و 10 نفر رتبه های اول کنکور هستن که از بین داوطلبان ریاضی و تجربی به طور مشترک میگیره . در بدو ورود به این رشته حقوق دریافت میکنی و البته توی یک بخشی که وابسته به نهاد ریاست جمهوری هست تحصیل میکنی , برای انتخاب این رشته باید تراز کل توی کنکور حداقل 10000 باشه و ...
ضمن این که اگر قبول شدی باید توی مصاحبه شرکت کنی , تا ببینن واجد شرایط هستی یا نه , در طول دوره تحصیلت توی این رشته , نباید معدلت از 16 و بعد از گذروندن دورهای بالاتر از 17 پایین تر بیاد که در این صورت اخراج میشی و شرایط دانشجوی اخراجی در موردت صدق میکنه , توی این رشته بازار کار معنایی نداره چون فقط باید برای دولت و همون نهاد ریاست جمهوری کار کنی و لاغیر که البته انقدر حقوق و مزایا بهت میدن که راضیت کنه و ضمن این که اجازه خروج از کشور رو هم نخواهی داشت ...

Hot_birds
02-08-2008, 14:05
سلام
تابلوئه كه بيو بهتره
البته اينو خودم نمي دونم ولي دو تا از بچه هاي نقره جهاني زيست (كرمي نژاد و بهرام خردمند) تو دانشگاه تهران بيو مي خوندن
لابد بهتره ديگه
ضمنا" هر سال المپياد زيستيا 8 نفرن، كه يحتمل مي رن بيو تك ديگه
موفق باشين
باي

Soheilvb
02-08-2008, 22:30
شرایطش رو دارم مطمئن باش زیاد تحقیق کردم . شرطاش تو دفترچه انتخاب رشته نوشتست .
ترجیح دادم ریسک نکنم برم همون پزشکی خودمون امروز صبحم انتخاب رشته کردم .

shahab_f
02-08-2008, 22:40
خوب بازار کارش چطوره .
اولا با هر سهمیه و رتبه ای عمرا قبول شی , سال ما 5 نفر میگرفت هم از تجربی هم از ریاضی , رتبه شما زیر 10 فکر کنم باید باشه تا قبول شی, خیالت راحت باشه اونایی که زیر 10 کنکور شدند فکرشون به این رشته هم هست ,همه میزنند , اگه مصاحبه هم داشته باشه که حتما خیلی سخت گیرن .
بازار کارش چجوریه ؟ شوخی می کنی؟ شما رو دولت روسرش میذاره , با این رشته که دنبال کار نمیری کار دنبالت میاد , نیست چیزیه که ایران توش خیلی عقب مونده نیست , چون علمش به نسبت جدیده , به خاطر تبلیغاتو اینام که شده روش به شدت سرمایه گذاری می کنند.

shahab_f
02-08-2008, 22:43
آقا نکنه رتبه یک کنکوری شما ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شایدم قبول شی من چمی دونم

Soheilvb
03-08-2008, 01:25
بی خیالش شدم . می ترسم از مصاحبش
نه بابا 1 چیه . ببین یه شرایطی داره بدون هیچ سهمیه ای . که مثلا المپیادی باشی یا رتبه کل زیر 500 باشه . حالا برای اولویت سهمیه اعمال می شه . من یه سهمیه دارم که از رتیه 1 هم بیشتر می شم . (منظورم نمره است)

locked account
06-08-2008, 07:40
ميتونستي بري ميكروبيولوژي ادامه بدي تا بيوتكنولوژي ولي خيلي خيلي خيلي خيلي سخته!

agne
02-09-2009, 14:05
این رشته با رشته ی "زیست شناسی سلولی مولکولی / بیوتکنولوژی" چه فرقی میکنه؟
این ناپیوسته ی اونه؟

dirty_coat
03-09-2009, 23:27
بچه ها اگه کسی بزنه و تو مصاحبه رد بشه بقیه ی انتخاب رشته هاش چی میشه؟
شرایطش رو میشه فهرست وار بگین

farzaneh*f
03-09-2009, 23:54
بچه ها اگه کسی بزنه و تو مصاحبه رد بشه بقیه ی انتخاب رشته هاش چی میشه؟
شرایطش رو میشه فهرست وار بگین

ببخشيد فضوليه ولي وقتي تو صفحه ي قبل گفتن اينا نمي تونن از كشور خارج بشن شما باز دنبال شرايطشي؟؟؟ (فقط كنجكاو شدم:31:)

fakhtee
04-09-2009, 10:37
واقعا نميشه از كشور خارج شد؟؟؟؟؟؟

dirty_coat
04-09-2009, 11:20
ببخشيد فضوليه ولي وقتي تو صفحه ي قبل گفتن اينا نمي تونن از كشور خارج بشن شما باز دنبال شرايطشي؟؟؟ (فقط كنجكاو شدم:31:)
مگه روی بمب اتم کار میکنن:18:
یکی فهرستوار شرایطش رو بگه:19:

sanaghff
08-01-2017, 23:46
اخه جالبه هیچ جایی راجع به بازار کار پیوسته بیو تکنولوژی درست ننوشته که زیر پوشش دولت کار کنن،
از طرفی این شرایط سخت هم داره،
اما همه جاا برای قبولی رتبه زیر 500 توی کنکور خواستن یعنی این مقدار حداقلش حساب میشه
بازم راجع به بازار کار این رشته و رتبه کامل توضیح بدین