PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای یک سری فایل هیدن

mrmmnb
30-07-2008, 10:33
یه سری از فایلای لپ تاپم هیدن شدن به طوری که وقتی توی فولدر اپشن تیک قسمت نشان دادن فایل های هیدن رو هم میزنم بازم نشون نمیده وباید حتما تیک قسمت نشون دادن فایل های هیدن سیستمی رو هم بزنم تا نشون داده بشن در صورتی که اطلاعات معمولی توی اون فولدر ها هست اینم بگم که فقط فولدرش هیدن هست واطلاعات توی اون هیدن نیست روی فولدر هم که راست کلیک میکنم تا تیک هیدن بودن فولدر رو بردارم اون قسمت تیک خورده و نمیشه اون تیک رو برداشت(منظورم اینه که خاکستری رنگ هست وغیر قابل برداشتن ویندوز رو هم عوض کردم بازم خوب نشد با کاسپر هم ویروس کشی کردم و تمام ویروس های لپ تاپ رو پیدا کرد وپاکشون کرد ودوباره ویندوز رو عوض کردم وهنوز مشکل حل نشده جالب اینکه وقتی که لپ تاپ رو با کامپوتر شبکه کردم(قبل از ویروس کشی وتعویض ویندوز) اون فولدرهایی که توی کامپوتر شیر کرده بودم وقتب از طریق لپ تاپ واردشون میشدم همون بالا سرش میومد یعنی فولدر هیدن میشد
البته توی لپ تاپ وقتی دوباره ویندوز عوض کردم حدودا تا نیم ساعت بعد از اون وقتی تیک قسمت نشون دادن فایل هایی مخفی وقسمت نشون دادن فایل های سیستمی رو میزدم فایل ها اشکار میشد اما بعد از اون وقتی تیک این دو قسمت رو میزدم هیچ چیز نشون داده نمی شد وقتی مراجعه میکردم فولدر اپشن میدیدم برگشته به حالت قبل یعنی با اینکه تیک رو میزدم که فایلای مخفی رو نشون بده اما نشون نمیداد و با بستن پنجره فولدر اپشن تنظیمات مثل قبل میشد
حالا فایل هایی که توی کامپیوترم به خاطر شبکه کردم اینطوری شده بودن رو چون نمایش داده میشدن رو محتویاتش رو خالی کردم وپاکشون کردم اما یه فایل Shared Documents رو نمیتونم این کار رو بکنم وجالب اینکه با اینکه الان تنظیمات کامپیوتر در حالت نشون ندادن فایل های مخفی هست این فایل رو توی مای کامپیوتر به صورت کمرنگ(مثل فایل هایی مخفی) نشون میده
در اخر هم یه عکس از قسمت properties فولدری که اینطوری هست میزارم(توجه کنید که من توی کامپیوتر مشکل نشون ندادن فایل های مخفی رو ندارم مشکلم اینه که الان این فایلایی که اینطوری شده بود رو نمیتونم به حالت قبل برگردونم اما توی لپ تاپ هم این مشکل رو دارم هم نمیتونم فایل هایی مخفی رو ببینم هم اینکه توی فولدر اپشن وقتی تیک قسمت نشون دادن فایل های هیدن رو میزنم بازم با بستن پنجره اون دوباره برمبگرده به حالت قبل)
اینم عکس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینطور که میبینید تیم قسمت هیدن رو نمیشه برداشت

حالا به نظر شما این ویروسه؟ واگه هست چرا کاسپر پیداش نمیکنه؟

mahdi7610
30-07-2008, 10:54
سلام دوست عزیز

نیازی به این همه توضیح نبود .
همون عکس را می زاشتید همه چیز مشخص بود .

غیر فعال شدن گزینه Hidden بدین معنی هست که اون فولدر یا فایل تبدیل به یک فایل سیستمی شده .
و مخفی شدن اون فایل را می گن سوپرهایدن .
سیستم شما ویروسی گرفته که فایلهای شما را به شکل سوپر هایدن در میاره .
به ادرس زیر رجوع کنید توضیح داده شده است و همچنین نحوه برگرداندن فایلهای مخفی نیز گفته شده است .

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .