PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✦ مبــاحــث مــرتــبــط بــا دانــشــگاه غــیــر انــتــفــاعــی

صفحه ها : 1 [2] 3

bleu2u4u
01-08-2009, 00:37
مطمعنا دوستتون در انتخاب رشته ی ورودی دانشگاه اشتباهات بزرگی کرده...چون با این رتبه به راحتی میتونست روزانه قبول بشه

فکر نکنم با 10000 بشه توی تهران و یا شهرهای بزرگ نزدیک جایی قبول شد

بله دوست عزیر....خوب دقت کن به کلمات زیر
شما کاردان میشی >> یعنی کار رو بلدی >> یعنی فن بکارگیری ابزارآلات رشته ی خودت رو بلدی >> یعنی از طریق یادگیری علم در مدت دو سال ، میدونی رشته ی خودت در این دنیا ، کجاها کاربرد داره و میتونی در اون زمینه کاری انجام بدی

فن بکارگیری ابزارآلات = کاربرد ابزارآلات

البته فکر کنم کاردانی علمی-کاربردی قابلیت ادامه ی تحصیل در مقاطع بالاتر رو نداشته باشه

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 01:08
فکر نکنم با 10000 بشه توی تهران و یا شهرهای بزرگ نزدیک جایی قبول شد

البته فکر کنم کاردانی علمی-کاربردی قابلیت ادامه ی تحصیل در مقاطع بالاتر رو نداشته باشه

1-شما درست میگید.ولی خدا وکیلی شما غیر انتفاعی تهران رو به مهندسی نرم افزار دانشگاه گیلان ترجیح میدی؟؟؟!!!
2-دوست عزیز ، نمیدونم شما از خصوصیات رشته های نظری (ریاضی فیزیک - علوم تجربی - علوم انسانی) اطلاعی دارید یا خیر ؛ ولی لازم میدونم به عرضتون برسونم ، کسی که این سه رشته رو انتخاب کنه و از سد کنکور بگذره ، با خیال راحت میتونه تا هر مقطعی که دوست داشت ادامه تحصیل بده (چه در داخل ایران و چه در خارج ایران)
حرف شما برای تعداد کمی از رشته های غیر نظری صادق است.مثل ؛ کار و دانش و یا فنی حرفه ای
اگه تاکید بر درستی حرفتون دارید ، منبع ارایه بدید:3::3::3::3:

bleu2u4u
01-08-2009, 02:49
من زیاد در این مورد اطلاع ندارم ولی یه جایی شنیده بودم که فرق کاردانی با کاردانی علمی-کاربردی اینه که دومی قابلیت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رو نداره

Ehsan PCbase
01-08-2009, 09:34
چرا همه رو زده کاردانی علمی کاربردی ؟
پاراسال کاردانی خالی بود :31:
بیشتر توضیح بدید

mohsen_blid
01-08-2009, 09:40
من که قاطی کردم
این دفترچه انتخاب رشته کی میاد؟؟

RoYaYeEe_NiIiLi
01-08-2009, 11:42
بچه ها به نظرتون من با 6000 منطقه 3 معماریه غیرانتفاعیه کجا رو میارم؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
اینجا پرسیدم چون فکر کنم شما در مورد غیر انتفاعی بیشتر اطلاعات دارید....

Life24
01-08-2009, 12:18
من غیر انتفاعی بیارم خواهم رفت.
آزاد هزینه اش روز به روز داره سنگین تر میشه.

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 13:03
من زیاد در این مورد اطلاع ندارم ولی یه جایی شنیده بودم که فرق کاردانی با کاردانی علمی-کاربردی اینه که دومی قابلیت ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر رو نداره

چند وقت پیش توی همین انجمن یکی از کاربر ها گفته بود که قراره عبارت {مهندسی} رو از کارشناسی ها بردارند و اگه کسی بخواد مهندسی بگیره ، فقط از طریق موسسات غیرانتفاعی میتونه مهندس بشه.(یعنی فقط غیرانتفاعی مهندسی میده و بقیه ی دانشگاه ها دیگه به همین راحتی مهندسی نمیدن و مدرک کارشناسی ارائه میدن):39::39:
داداش اینا همش شائه هست...مملکت بی حساب کتاب نیست که !! (البته در این زمینه):31::31::31::31:

چرا همه رو زده کاردانی علمی کاربردی ؟
پاراسال کاردانی خالی بود :31:
بیشتر توضیح بدید

در رشته ی ریاضی - فیزیک
اگه رشته ها رو به دو دسته ی رشته های فنی و غیر فنی تقسیم کنیم ، متوجه میشیم که در رشته های غیر فنی از کلمه ی {کاردانی} و در رشته های فنی از عبارت {کاردانی فنی} و {کاردانی علمی - کاربردی} استفاده شده که با توضیح من در پست 250 فکر کنم متوجه بشید
در ضمن ؛ لازم به ذکر هست که در رشته های ریاضی ، فقط سه رشته ی مخابرات - کامپوتر (نرم افزار) - کامپوتر (سخت افزار) ، از کلمه ی علمی - کاربردی استفاده شده.پارسال که اینطور بود.

در رشته ی علوم تجربی
:31::31::31:راستش و بخوای نمیدونم رو چه حسابی علمی کاربردی میشه:31::31::31: مثلا ؛
کاردانی علمی - کاربردی امور زراعی و باغی
کاردانی علمی - کاربردی تولید و بهره برداری گیاهان دارویی
کاردانی علمی - کاربردی پرورش زنبور عسل

در رشته ی علوم انسانی
:41::41::41:اینم نمیدونم:41::41::41::41: مثلا ؛
کاردانی علمی - کاربردی فرش دستباف
کاردانی علمی - کاربردی اشتغال
کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری

من که قاطی کردم
این دفترچه انتخاب رشته کی میاد؟؟

چه چیزی براتون ابهام داره رفیق؟:10::10:
دفترچه شماره 2 - راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1388

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بچه ها به نظرتون من با 6000 منطقه 3 معماریه غیرانتفاعیه کجا رو میارم؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
اینجا پرسیدم چون فکر کنم شما در مورد غیر انتفاعی بیشتر اطلاعات دارید....

سلام
من پارسال رفتم دانشگاه...توی دانشگاه یه رفیق فابریک پیدا کردم که هنوز هم باهاش در ارتباط هستم.از نظر درسی خیلی زرنگ بود.همه ی مفاهیم درسی رو عمیقا استدلال می کرد.مثلا در همین ترم یکی از رغیب های جدی من بود و در نهایت اون شاگرد دوم شد و من شاگرد اول.(البته با کلی خر خونی):31::31::31::31:
اهل طبس بود و با رتبه ی 6000 منطقه ی 3 توی دانشگاه ما قبول شده بود.(موسسه ی غیر انتفاعی احرار - رشت - کاردانی مکانیک)
شما محل سکونت خودتون رو بگید تا من تخمین بزنم که نزدیکترین جایی که ممکنه قبول بشید ، کجاست:6::6::6:

RoYaYeEe_NiIiLi
01-08-2009, 13:08
شما محل سکونت خودتون رو بگید تا من تخمین بزنم که نزدیکترین جایی که ممکنه قبول بشید ، کجاست:6::6::6:
من محل سکونتم جایی نمیشه دورش قبول شد:27:...آخه دبی زندگی میکنم:31:
ولی بومیه تهران حساب میشم:31:
بعد هم همش دارم کارشناسی میزنم چون اصلا حوصله ی کاردانی ندارم:31:....ولی دیگه حالا نمیخوام مکانیک قبول بشم...مثلا یه چیزی مثل معماری به پایین...برق و مکانیک و معدن رو نمیخوام...سخته..حسش نیس(حالا انگار اومدن التماس کردن گفتم تورو خدا بیا:27:)
ممنون

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 14:14
من غیر انتفاعی بیارم خواهم رفت.
آزاد هزینه اش روز به روز داره سنگین تر میشه.

100% همین کار رو بکن...البته به دلایل زیر ؛
1- هزینش فوق العلاده نسبت به آزاد پایین تره (آزاد که تا شیره ی تو رو نکشه دست بردار نیست):31:
2-اگه سرت توی کتاب باشه و بتونی شاگرد اول یا دوم و یا سوم بشی ، از شهریه ی ثابت یا بخشی از اون معاف میشی.(البته در 80% موسسات غیرانتفاعی).مثلا ، نفر اول از 100% شهریه ی ثابت و نفر دوم از 70% شهریه ی ثابت و نفر سوم از 50% شهریه ی ثابت معاف میشه.اصلا خودم رو مثال میزنم ؛ من در این ترم شاگرد اول شدم و دیگه ترم بعد شهریه ثابت نمیدم.از طرفی وام دانشجویی هم گرفتم.با توجه به این دو ، من میتونم ترم بعد 20 واحد بردارم و هیچ پولی نمیدم و بدون هیچ هزینه ای میرم توی کلاس میشینم:31::31::31:
3-میتونی به راحتی از ترم دوم وام دانشجویی بگیری (در مقطع کاردانی ششصد هزار تومن و در مقطع کارشناسی یک ملیون و دویست هزار تومن) در صورتی که در دانشگاه آزاد وام نمیدن و یا اگه هم بدن ، باید هفت خان رستم رو پشت سر بزاری و مقدارش هم کمتر از موسسات غیرانتفاعی هست.:31::31:
4-روی مدرک تو ، مهر وزارت علوم و تحقیقات میخوره و همه ی کشور های خاورمیانه مدرک تو رو به عنوان مدرک رسمی کشور ایران میشناسن در صورتی که روی مدرک دانشگاه آزاد مهر وزارت علوم و تحقیقات نمیخوره.من از دوستام شنیدم که آزمون ورودی شرکت نفت یا پالایش یا یه همچین چیزی ، تنها مدارکی رو قبول میکنه که مهر وزارت علوم داشته باشه.(به طور کل ، مدرک تو عین مدرک های روزانه هست ، فقط عبارت {موسسه ی غیردولتی و غیرانتفاعی} روی اون نوشته شده)
5- نصف استاد هایی که مشغول تدریس در موسسات غیرانتفاعی هستند (به خصوص دروس اصلی و تخصصی) ، از دانشگاه معتبر اون حوالی گرفته میشن.:21::21:
6-حراست موسسات غیرانتفاعی سخت گیر تر از حراست دانشگاه های آزاد هست (این البته نظر شخصی منه):27:

من محل سکونتم جایی نمیشه دورش قبول شد:27:...آخه دبی زندگی میکنم:31:
ولی بومیه تهران حساب میشم:31:
بعد هم همش دارم کارشناسی میزنم چون اصلا حوصله ی کاردانی ندارم:31:....ولی دیگه حالا نمیخوام مکانیک قبول بشم...مثلا یه چیزی مثل معماری به پایین...برق و مکانیک و معدن رو نمیخوام...سخته..حسش نیس(حالا انگار اومدن التماس کردن گفتم تورو خدا بیا:27:)
ممنون

نمی دونستم آسمون دبی ستاره نداره :16::16::16:
اولین توصیه ای که بهت میکنم اینه که از 100 انتخاب ، 40 تای آخر رو به موسسات غیرانتفاعی اختصاص بده:5:
ببین اینا رو دوست داری؟ ؛
1-مهندسی فناوری اطلاعات
2-مهندسی معماری
3-مهندسی عمران (میگن خیلی راحته)
4-مهندسی کامپوتر (نرم افزار)
5-مهندسی کامپوتر (سخت افزار)
6-مهندسی تکنولوژی آبادانی روستا ها:34::34:
7-کارشناسی علوم کامپوتر
8-مهندسی صنایع
9-کارشناسی حسابداری
10-مهندسی مواد(متالوژی صنعتی) موسسه ی غیردولتی غیرانتفاعی فولاد اصفهان

اینا رو در اون چهل انتخاب آخر به ترتیب علاقه وارد کن...مطمعنا یکی از اینا رو قبول میشی.:santa::santa:

mohsen_blid
01-08-2009, 15:07
اقایون قزوینی این دانشگاه کار غیر انتفاعی قزوین کجاست ادرس میخواما
سریع باشید

bleu2u4u
01-08-2009, 16:37
نیاز به قزوینی بودن نداره تو خود دفترچه هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 16:45
اقایون قزوینی این دانشگاه کار غیر انتفاعی قزوین کجاست ادرس میخواما
سریع باشید

سلام
من قزوینی نیستم
شهر صنعتي البرز

mohsen_blid
01-08-2009, 21:24
نیاز به قزوینی بودن نداره تو خود دفترچه هست

میشه لینک دانلود این دفترچه رو به من هم بدید

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 21:28
واااااااااااا !!!!!!!!!!!
من در پست 258 بهت دادم که !!!
اصلا بگو چه رشته ای هستی؟؟

attractive_girl
01-08-2009, 21:59
کاردانی های غیر انتفاعی چطورن؟؟
کدوم رشته های کاردانیش می ارزه که آدم بره؟؟؟

attractive_girl
01-08-2009, 22:03
لطفا یکی غیر انتفاعی های اصفهان رو به ترتیب اولویت بالا بودن سطحش دسته بندی کنه
ممنون

rasoul2005
01-08-2009, 22:07

حالشون خوبن:31:
شما چطورید :31:
خوبید:31:
اگه ریاضی هستی فنیاشا بزن ان شاا... که میاری
اگه اصفهان خواستی بزنی از چند تا دانشگاهاش اطلاعاتی بهت بدم

موفق باشید

Mahdi_Co_1368
01-08-2009, 23:03

همه ی رشته هایی که اولش نوشته شده {کاردانی فنی} و {کاردانی علمی - کاربردی} خوبه و به قول شما ، می ارزه که آدم در اون مشغول به تحصیل باشه:20::20:

لطفا یکی غیر انتفاعی های اصفهان رو به ترتیب اولویت بالا بودن سطحش دسته بندی کنه
ممنون

از نظر کیفیت ؛
1- موسسه غیرانتفاعی صنعتی فولاد (بقیه ی غیرانتفاعی های اصفهان به گرد پای این هم نمیرسن.یکی از آرزو های من بود که اینجا قبول بشم:37::37::37::37:)
2-دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان
3-موسسه غیرانتفاعی علوم و فناوری سپاهان اصفهان
4-موسسه ی غیرانتفاعی دانش پژوهان
بقیه شبیه هم هستند و مزیت خاصی نسبت به همدیگه ندارند

rasoul2005
01-08-2009, 23:57
از نظر کیفیت ؛
1- موسسه غیرانتفاعی صنعتی فولاد (بقیه ی غیرانتفاعی های اصفهان به گرد پای این هم نمیرسن.یکی از آرزو های من بود که اینجا قبول بشم)
2-دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان
3-موسسه غیرانتفاعی علوم و فناوری سپاهان اصفهان
4-موسسه ی غیرانتفاعی دانش پژوهان
بقیه شبیه هم هستند و مزیت خاصی نسبت به همدیگه ندارند

از منظورت از کیفیت- اموزشی باشد که اصلا جهاد دانشگاهی یادت رفته
اکثر استاداش فارغ التحصیلای دانشگاه صنعتی هستند(یکی از استاداش اقای ربیعی که مدار درس میدد خودش استاد دانشگاه صنعتیه)
در مورد صنعتی فولاد فکر کنم بخاطر این ارزوی شما بوده چون کارشناسی پیوسته متالوزی-صنایع داشته:31:
ولی نظر شماست

از نظر کیفیت اموزشی
1.جهاد دانشگاهی
2.شیخ بهایی
3.اشرفی اصفهانی

موفق باشید

attractive_girl
02-08-2009, 08:08
بین مدیریت ها ی غیرانتفاعی
مدیریت بازرگانی-مدیریت جهانگردی-مدیریت صنعتی-مدیریت دولتی کدوم بهتره؟کدوماشو بزنم؟؟

Mahdi_Co_1368
02-08-2009, 09:46
بین مدیریت ها ی غیرانتفاعی
مدیریت بازرگانی-مدیریت جهانگردی-مدیریت صنعتی-مدیریت دولتی کدوم بهتره؟کدوماشو بزنم؟؟

به ترتیب از نظر میزان اشتغال ؛
1- مدیریت صتعتی(در مناطق و پروژه های صنعتی در کل کشور میتونی شرکت کنی)
2-مدیریت دولتی(در بانک ها و برخی شرکت ها)
3-مدیزیت بازرگانی(در گمرک و شرکت های واردات صادرات)
4-مدیریت جهانگردی(نمیدونم به درد چی میخوره ولی فکر کنم باید جذب توریست به داخل کشور انجام بدی)

mohsen_blid
02-08-2009, 09:52
ببخشید اما به نظر من همش خوبه
اگر مخیله رو کار بندازی میدونی باید چکار کنی به نظرم الان بورس بورس مدیریتی است البته اگر فعال باشی

mohsen_blid
02-08-2009, 09:55
واااااااااااا !!!!!!!!!!!
من در پست 258 بهت دادم که !!!
اصلا بگو چه رشته ای هستی؟؟
ببخشید من پیوست رو دانلود نکرده بودم

اما دوستان من میخوام در قزوین انتخاب رشته کنم و همش هم دو رو بر مدیریت و اقتصاد و از این چیزاست

به نظرتون این رشته ها رو تو غیرانتفاعی بخونم یا پیام نور؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi_Co_1368
02-08-2009, 18:11
ببخشید من پیوست رو دانلود نکرده بودم

اما دوستان من میخوام در قزوین انتخاب رشته کنم و همش هم دو رو بر مدیریت و اقتصاد و از این چیزاست

به نظرتون این رشته ها رو تو غیرانتفاعی بخونم یا پیام نور؟؟؟؟؟؟؟

اگه بخوای رشته های عمومی مثل مدیریت رو بخونی ، به نظر من بهتره جایی رو انتخاب کنی که کمترین هزینه رو داشته باشه.پس بهترین گزینه ، فعلا همون پیام نور هست...به دلیل زیر ؛
در رشته های عمومی مثل مدیریت واحد های عملی نداری و نیازی نیست که کسی بیاد و بهت چیز میز یاد بده.فقط لازمه چهار تا کتاب بخونی و یه مدرک کارشناسی بگیری.منظورم اینه که چرا باید پول مفت به استاد بدی ، وقتی خودت میتونی 4 تا جمله رو حفظ کنی....ولی در رشته های فنی ، به حظور استاد نیاز داری و نمیتونی بدون داشتن استاد ، مهندس بشی:31::31::31::31::31:

Amirlike2
03-08-2009, 01:47
غیرانتفاعی رشته کشتی سازی هم داره؟

attractive_girl
03-08-2009, 11:40
اگه کسی مهندسی آی تی و گرایش های پی سی رو خیلی دوست داشته باشه به نظرتون اولویت رو بعد از مهندسی های غیر انتفاعی به مدیریت های غیر انتفاعی بده یا به مهندسی های آی تی و گرایش های پی سی پیام نور؟؟

Mahdi_Co_1368
03-08-2009, 12:40
غیرانتفاعی رشته کشتی سازی هم داره؟

نه دوست عزیز ، نداره...(ولی مطمعن باش که تا چند سال دیگه ، اونم میاره):46:

setayesh_sh
03-08-2009, 12:55
غیر انتفاعی مهندسی پتروشیمی داره؟

Mahdi_Co_1368
03-08-2009, 13:12
غیر انتفاعی مهندسی پتروشیمی داره؟

نه این رشته فعلا در اختیار موسسات غیرانتفاعی سراسر کشور قرار نگرفته:13::13:

setayesh_sh
03-08-2009, 13:34
نه این رشته فعلا در اختیار موسسات غیرانتفاعی سراسر کشور قرار نگرفته:13::13:

رتبمون باید چند باشه تا قبول شیم تو سراسری؟

mm00
03-08-2009, 18:09

شما رتبت چند شده؟

Dokhtare_maH
03-08-2009, 18:42
من تو انتخاب رشته مجازی واسم دانشگاه غیرانتفاعی نبی اکرم -تبریز رو زده ولی توی قسمت انتخاب رشته همچین دانشگاهی

وجود نداره جالب اینجاست که اخر دفترچه ادرس دانشگاه رو نوشته میخواستم بدونم قضیه اش چیه؟

attractive_girl
03-08-2009, 22:35
اگه کسی مهندسی آی تی و گرایش های پی سی رو خیلی دوست داشته باشه به نظرتون اولویت رو بعد از مهندسی های غیر انتفاعی به مدیریت های غیر انتفاعی بده یا به مهندسی های آی تی و گرایش های پی سی پیام نور؟؟

Mahdi_Co_1368
04-08-2009, 12:15
معرفی ۱۰ دانشگاه برتر غیرانتفاعی ایران برای اولین بار

بیش از 300 دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی در ایران وجود دارد که جالب است بدانید در این بین تنها ۳ دانشگاه و موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مجوز تبدیل به دانشگاه را از شورای عالی انقلاب فرهنگی گرفته اند و بقیه همچنان در حد یک موسسه باقی مانده اند.

در معرفي ۱۰ دانشگاه برتر غيرانتفاعي، شاخص هايي نظير نوع رشته هاي مورد پذيرش، مقاطع تحصيلي مورد پذيرش، تعداد رشته ها، فضاي آموزشي، امكانات فيزيكي و تعداد اساتيد متخصص در نظر گرفته شذه است:

۱۰ دانشگاه برتر غیرانتفاعی کشور :

۱- دانشگاه غيرانتفاعي علم و فرهنگ تهران (وابسته به جهاد دانشگاهی)

۲- دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) مشهد (وابسته به آستان قدس رضوی)

۳- دانشگاه غیرانتفاعی علوم و فنون مازندران

۴- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی سجاد مشهد

۵- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان

۶- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی نبی اکرم(ص) تبریز

۷- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صدرالمتالهین(صدرا) تهران

۸- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی شمال آمل

۹- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صنعتی مازندران بابل

۱۰- موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی علامه محدث نوری (ره) نور

البته این متن رو من از یه سایتی برداشتم که تاریخ اون برای 1387 بود

منبع:

Mahdi_Co_1368
04-08-2009, 13:51

دوست عزیز ، اینجا تاپیک غیرانتفاعی هست و بحث و تبادل نظر در چهارچوب موسسات غیرانتفاعی صورت میگیره.الان ممکنه من یه محدوده ای از رتبه رو بهت بگم ، ولی غلط از آب بیرون بیاد.برو توی این تاپیک ، حتما اونجا کسایی هستند که بتونن کمکت کنند ؛

با این درصد و رتبه رشته مورد علاقم رو قبول می شم ؟

من تو انتخاب رشته مجازی واسم دانشگاه غیرانتفاعی نبی اکرم -تبریز رو زده ولی توی قسمت انتخاب رشته همچین دانشگاهی

وجود نداره جالب اینجاست که اخر دفترچه ادرس دانشگاه رو نوشته میخواستم بدونم قضیه اش چیه؟

این سایت برای همین موسسه هست ؛

من همه ی دفترچه ها رو دانلود کردم و همه رو 2 بار چک کردم...دارم شاخ در میارم که چرا نیست:31::31::31::31::31::31::31:
کشف جالبی کردی

جواب PLZ****

سوالی که پرسیدی ، خداییش خیلی سخت بود.
ولی بعد از کلی فکر و بررسی ، من به این نتیجه رسیدم که مهندسی های پیام نور رو بزن.چون علاقه داری و امکان رشد و ترقی این رشته در تو وجود داره....ولی با همه ی اینا ، بازم دو دل هستم :23::23::23::23::23::23:

aidaaa
04-08-2009, 18:18
سلام
کسی از موسسه های غیر انتفاعی قم اطلاعاتی داره ؟ چه رتبه ای میخواد؟

اگه تو غیر انتفاعی ترم اول انصراف بدیم اشکالی نداره و میشه سال بعد کنکور شرکت کرد؟

RoYaYeEe_NiIiLi
04-08-2009, 19:24
نمی دونستم آسمون دبی ستاره نداره :16::16::16:
اولین توصیه ای که بهت میکنم اینه که از 100 انتخاب ، 40 تای آخر رو به موسسات غیرانتفاعی اختصاص بده:5:
ببین اینا رو دوست داری؟ ؛
1-مهندسی فناوری اطلاعات
2-مهندسی معماری
3-مهندسی عمران (میگن خیلی راحته)
4-مهندسی کامپوتر (نرم افزار)
5-مهندسی کامپوتر (سخت افزار)
6-مهندسی تکنولوژی آبادانی روستا ها:34::34:
7-کارشناسی علوم کامپوتر
8-مهندسی صنایع
9-کارشناسی حسابداری
10-مهندسی مواد(متالوژی صنعتی) موسسه ی غیردولتی غیرانتفاعی فولاد اصفهان

اینا رو در اون چهل انتخاب آخر به ترتیب علاقه وارد کن...مطمعنا یکی از اینا رو قبول میشی.:santa::santa:
این رشته ها که گفتین اونوخ کجا میارم؟:31:
مثلا مهندسیه معماری و عمران کجا رو میتونم بیارم؟:31:

Mahdi_Co_1368
04-08-2009, 19:56
این رشته ها که گفتین اونوخ کجا میارم؟:31:
مثلا مهندسیه معماری و عمران کجا رو میتونم بیارم؟:31:

این دست خودته
بستگی داره در کدوم شهر ها دوست داشته باشی درس بخونی:5:

RoYaYeEe_NiIiLi
04-08-2009, 20:15
بستگی داره در کدوم شهر ها دوست داشته باشی درس بخونی:5:
مهم اینه که اونجاهایی که من میخوام قبول نمیشم:27:
مثلا من تهران و شیراز و اصفهان و مشهد و زنجان و ارومیه و اینا میخوام قبول شم
میشم؟:31:

aidaaa
04-08-2009, 20:40
کسیییی جواب نمیده :(

Mahdi_Co_1368
04-08-2009, 22:49
سلام
کسی از موسسه های غیر انتفاعی قم اطلاعاتی داره ؟ چه رتبه ای میخواد؟

اگه تو غیر انتفاعی ترم اول انصراف بدیم اشکالی نداره و میشه سال بعد کنکور شرکت کرد؟

کسیییی جواب نمیده :(

1- نمیدونم:31::31::31::31:
2- آره میتونی...خیلی ها این کار رو می کنند.مشکلی از این بابت نیست

bleu2u4u
04-08-2009, 23:12
با 30000 هزار میشه مهندسی (صنایع برق مکانیک کامپیوتر عمران شیمی) توی دانشگاههای غیرانتفاعی تهران (اطراف) و استانهای مجاور قبول شد
مثلا پارسال اخرین رتبه هایی که در مهندسی صنایع ایوانکی تونستن قبول بشه چند بودن

mo_re1212
05-08-2009, 12:39
این رشته های کاردانی علمی-کاربردی دانشگاههای غیر انتفاعی رو میشه تا کارشناسی خوند؟

DrXoX
05-08-2009, 13:59
این رشته های کاردانی علمی-کاربردی دانشگاههای غیر انتفاعی رو میشه تا کارشناسی خوند؟

2 سال می خونی بعد باید کنکور کاردانی به کارشناسی امتحان بدی یا این که معدلت بالای 17 بشه یه راست از کاردانی بری کارشناسی (تو همون دانشگاهی که کاردانی رو خوندی کارشناسی رو هم بخونی البته اگه همون دانشگاه کارشناسی داشته باشه)

Mahdi_Co_1368
05-08-2009, 14:06
2 سال می خونی بعد باید کنکور کاردانی به کارشناسی امتحان بدی یا این که معدلت بالای 17 بشه یه راست از کاردانی بری کارشناسی (تو همون دانشگاهی که کاردانی رو خوندی کارشناسی رو هم بخونی البته اگه همون دانشگاه کارشناسی داشته باشه)

در تصحیح حرف ایشون باید عرض کنم که معدلت باید بالای 18 بشه(در موسسات غیرانتفاعی)

aidaaa
05-08-2009, 18:38
اگه از دانشگاه غیر انتفاعی همون ترم اول انصراف داده بشه باید پولی پرداخت بشه؟؟؟
یا پول شهریه همون ترم رو بر می گردونن؟؟
دانشگاه آزاد من شنیدم اگر انصراف بدی باید شهریه همه ی ترم های باقی مانده رو بدی

Mahdi_Co_1368
06-08-2009, 00:15
مهم اینه که اونجاهایی که من میخوام قبول نمیشم:27:
مثلا من تهران و شیراز و اصفهان و مشهد و زنجان و ارومیه و اینا میخوام قبول شم
میشم؟:31:

اگه مهندسی توی این شهر ها رو میخوای ، منم بعید میدونم...ولی یه توصیه و پیشنهاد خیلی مهم بهت میکنم ؛
تو 100 تا انتخاب داری...توی این 100 تا ، همه ی مهندسی های شهر های بزرگ( مثل شیراز و اصفهان و مشهد و زنجان و ارومیه) رو بزن ؛ به جز تهران....خدا رو چه دیدی ، شاید فرجی شد و توی یکی از همینا قبول شدی...دقت کن که چیزی رو از قلم نندازی:cool::5::cool::5::cool::5::14:

اگه از دانشگاه غیر انتفاعی همون ترم اول انصراف داده بشه باید پولی پرداخت بشه؟؟؟
یا پول شهریه همون ترم رو بر می گردونن؟؟
دانشگاه آزاد من شنیدم اگر انصراف بدی باید شهریه همه ی ترم های باقی مانده رو بدی

در غیرانتفاعی فقط پول شهریه ی همون ترم رو بدی کافیه:5::5::5:
ولی در آزاد هم فکر نکنم این گونه که شما میگید باشه :23::23::23::23::23:.....یعنی باید تا شهریه ی همه ی ترم های اون مقطع رو پرداخت کرد؟؟؟..بعید میدونم:18::18:

Mahdi_Co_1368
06-08-2009, 00:24
پست اشتباه...لطفا حذف شود

Maziar_69
06-08-2009, 00:52
دوستان در مورد دانشگاه غیر انتفاعی ایوانکی ممنون میشم توضیح بدین.

چه جور دانشگاهیه؟ از همه نظر.
ممنون.

prance666
06-08-2009, 00:58
سلام بچه ها يكي هزينه هاي دانشگاه غير انتفاعي رو لطف ميكنه بگه مثلا براي حسابداري يا اقتصاد چثدري هزينه ميبره
ممنون ميشم

DrXoX
06-08-2009, 06:59
سلام بچه ها يكي هزينه هاي دانشگاه غير انتفاعي رو لطف ميكنه بگه مثلا براي حسابداري يا اقتصاد چثدري هزينه ميبره
ممنون ميشم

داخل دفترچه شهریه ثابت دانشگاهها رو نوشته ولی به طور نرمال ترمی 300 تا 450 شاید یه کم بالا ، پایین تر تو رشته های مختلف

RoYaYeEe_NiIiLi
06-08-2009, 16:35
سلام دوستان:31:
من اینو از توی یکی از نرم افزار های انتخاب رشته پیدا کردم:31:
به نظرتون این غیر ممکنه یا اینکه این دانشگاه خوبی نیس که میخوان منو با 6000 منطقه 3 راه بدن توش؟:27:
نوشته که قبولیه من توی دانشگاه غیر انتفاعی صنعتی فولاد اصفهان رشته ی مکانیک در طراحی جامدات در مقطع کار شناسی احتملش 99% هست:18:
به نظرتون همچین چیزی امکان داره؟
ممنانم:31:

123arash
06-08-2009, 17:36
دوستان لطفا بگيد كه اين مصاحبه چيه؟ سوال خاصي ميپرسن؟ اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت بايد مصاحبه و گزينش بشن.ايا سخته اين گزينش؟

Mahdi_Co_1368
06-08-2009, 21:06
سلام دوستان:31:
من اینو از توی یکی از نرم افزار های انتخاب رشته پیدا کردم:31:
به نظرتون این غیر ممکنه یا اینکه این دانشگاه خوبی نیس که میخوان منو با 6000 منطقه 3 راه بدن توش؟:27:
نوشته که قبولیه من توی دانشگاه غیر انتفاعی صنعتی فولاد اصفهان رشته ی مکانیک در طراحی جامدات در مقطع کار شناسی احتملش 99% هست:18:
به نظرتون همچین چیزی امکان داره؟
ممنانم:31:

عمرا بتونی قبول شی :18::18::18::18:
یه نصیحت بهت میکنم ؛ اصلا به این نرم لفزار های انتخاب رشته اطمینان نکن...فقط گمراهت می کنند:3::3::3::3::3::3:

دوستان لطفا بگيد كه اين مصاحبه چيه؟ سوال خاصي ميپرسن؟ اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت بايد مصاحبه و گزينش بشن.ايا سخته اين گزينش؟

شما برو توی تاپیک خودت که بازش کردی....:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

Mahdi_Co_1368
06-08-2009, 21:20

شما برو توی تاپیک خودت که بازش کردی....:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

attractive_girl
07-08-2009, 12:31

بستگی به رشتت هم داره
ولی من میدونم که اگه رشته ای بزنی که احتیاج به مصاحبه داشته باشه اگه قبول شی هم اون رشته رو قبولت میکنن هم یه رشته ی دیگه رو برات انتخاب میکنن که اگه توی مصاحبه ی اون رشته قبول نشی بری به رشته ی دیگه ای که قبول شدی:46:

farshidshd
07-08-2009, 12:37
یه چیزی بگم به دوستانی که نگران مصاحبه هستن...

این مصاحبه ها کاملا فرمالیته هست
اصلا نگران اون نباشین

Maziar_69
07-08-2009, 14:23
کسی راجع به ایوانکی اطلاعی نداشت؟

mohammad k750i
08-08-2009, 15:27
کسی راجع به ایوانکی اطلاعی نداشت؟
چه اطلاعاتی میخوای؟
من اونجا دارم میخونم!

Mahdi_Co_1368
10-08-2009, 10:31
از دوستانی که قصد انتخاب موسسات غیرانتفاعی را دارند ، درخواست می کنم که حتما این دو اصلاحیه ی سازمان سنجش رو مطالعه کنند ؛

Maziar_69
10-08-2009, 10:56
چه اطلاعاتی میخوای؟
من اونجا دارم میخونم!

واقعا؟
کجا بودی شما تا حالا؟ :31:

کلا در مورد محیط دانشگاه - سطح علمی - استاداش - خود بچه ها اگه میشه یه توشیح کوچولو بدی ممنون میشم.

یعنی دانشگاه خوبی هست؟
میشه 4 سال تحملش کرد؟
ممنون.

mohammad k750i
10-08-2009, 18:02
واقعا؟
کجا بودی شما تا حالا؟ :31:

کلا در مورد محیط دانشگاه - سطح علمی - استاداش - خود بچه ها اگه میشه یه توشیح کوچولو بدی ممنون میشم.

یعنی دانشگاه خوبی هست؟
میشه 4 سال تحملش کرد؟
ممنون.
ببخشید یکم دیر جوابیدم!!

محیط باحالی داره همه خوشن تقریباً!!
سطح علمیش خوبه ولی به نظرم آزاد تهران بهتره !!
استاداش هم خوب و بد داره باید یکی راهنماییت کنه خوباشو بر داری!

من خودم معماری مخونم خیلی هم راضیم حالا به خودت ربط داره که چه جور جایی دوست داری!!!

حالا سوال دیگه ای داری بپرس.

Maziar_69
10-08-2009, 19:13
ممنون.

چرا آزاد تهران؟
و اینی که میگین همه خوشن یعنی چی؟ :دی

من جایی دوست دارم که خشک نباشه. یعنی نه خیلی هتل باشه نه اینکه همه تو گیر و دار درس باشن.

هم درس هم آزادی. :دی

mohammad k750i
10-08-2009, 19:31
ممنون.

چرا آزاد تهران؟
و اینی که میگین همه خوشن یعنی چی؟ :دی

من جایی دوست دارم که خشک نباشه. یعنی نه خیلی هتل باشه نه اینکه همه تو گیر و دار درس باشن.

هم درس هم آزادی. :دی
همین جوری میخواستم یه مبنایی بگم که آشنا باشی!

دقیقا همینیه که میگی اگه بخوای میتونی درس بخونی کنارشم عشق حال کنی!
فضای آموزشیش هم خوبه یا حداقل از غیرانتفاعی های دیگه بهتره!
چه رشته ای میخوای بزنی؟

mahnaz_paniranist
10-08-2009, 20:17
سلام
من در مورد دانشگا های قزوین تا اونجایی که اطلاعات دارم می دهم.
البته لازمه به دوستمون یاد اور بشم شما که خونتون قزوینه یه سر می رفتی و می دیدی.
توی دانشگا های قزوین از لحاظ امکانات و مدیریت و ... دانشگاه رجا و کار در سطح بهتری هستند.
خوبی رجا هم سرویسهای زیادی صبح از تهران و کرج به اونجا می روند. و رفتن به صورت انفرادیشم راحته. ( نوروزیان - بالاتر از کانال آب- جنب خوابگاه بین المللی)
ولی کار یا باید با سرویس خودش بری یا اول شهرک پیاده بشی و با یه ماشین دیگه بری.
در گروه حسابداری و مدیریت استادهای خوب و بنامی داره ولی تو کامپیوتر ضعیفه . البته از سال 88 کارشناسی همین رشته را هم داره. البته فکر کنم ناپیوسته.ولی مزیتی که داره اینه که خودت بسته به استاد و روزت انتخاب رشته می کنی نه مثل خیلی دانشگاههای دیگه اونها برات تعیین کنند و تو تایید کنی و انتخابت محدود باشه. همچنین رجا و کار از لحاظ فضای اموزشی استاندارد ترند و گرنه بقیه دانشگاههای قزوین که باید صد رحمت به دبیرستانی که تحصیل می کردی بفرستی چون هیچ اماکنتاتی حتی سلف و سایت و کتابخانه درست و حسابی ندارند.
بعدش صنایع ایران که محل فعلیش مینودر - نزدیک فلکه ایران دوچرخه.
بعد دانشگاه علامه قزوینیه و بعدش کوثر - از لحاظ مکان علامه قزوینی بهتره.
البته دهخدا هم خوبه . مخصوصا حالا که رفتن مکان جدیدشون ولی یه کم ماشین خورش بده ویا باید با سرویس بری یا با ماشین خودت یا با یه کم علافی ومصیبت. (تو جاده نجف اباده فکر کنم.)
بعدش البرز و کوثر خوبند که البرز از لحاظ فضا و مکان ( سر محمدیه ( اتوبان تهران - قزوینه که با هر ماشینی میشه رفت)
بعد سهروردی و غزالی و علامه رفیعی
من از سهروردی اطلاع خاصی نداره فقط مکانش جای بدیه . مخصوصا از لحاظ فرهنگی.حالا شاید عوض شه نمی دونم.
غزالی که هم اپارتمانه و هم مدیریتش بده که استادهای خوبی حداقل در حسابداری نداره و رفتم به اونجا فقط خوبه که یه سری دوست که اهل خوشگذرانی هستند پیدا می کنی . علامه رفیعی هم که 2 تا ساختمان ویلایه که دوستم ازش تعریف خوبی نمی کرد و می گفت فضای اموزشیش مخصوصا برای ترم های اول بد و استاد می بینند بچه ها زیاد طالب درس نیستند درس نمی دند .
البته می تونی سایت دانشگاه ها را جستجو کنی و از عکس و مطالبش یه چیزهای به دست بیاری.
از لحاظ پولی تقریبا یه کم از شبانه بیشتره و برای گروه انسانی حدود 300 هزار و برای گروه فنیو مهندسی حدود 400 هزار اب می خوره. که البته بیشترش را هر ترم می تونی 200 هزار وام بگیری. جزء معدل بالا ه م شدی که تخفیف داره و هر دانشگاه قوانین خودش را داره.
در ضمن اگرر می خواهی سال دیگه درس بخونی پلت را بیخود حروم نکن ولی اگر به خاط سر بازی و .. است تو حذف و اضافه واحدهات را تا 12 واحد برسون و تخصصی ور ندار . و فقط ریاضیو زبان و فارسیو یه عمومی بردار که به درد کنکورت هم بخوره.
و ترم بعد هم مرخصی بگیر و. البته اگر هنوز خواستی بخونی. چون 90 درصد بی خیال می شوند.
در مورد رتبه هم نمی توا ن نظری داد چون سیاست سازمان و مدل رفتاری مردم را نمی توان پیش بینی کرد.
ولی من خودم افراد با رتبه های خیلی بالا را این روزها تو غیر انتفاعی زیاد می بینم.
ولی بچه های تهران 90 درصد غیر انتفاعی های قزوین را پر کردند و یه کم رقابت بالامی ره. و در ضمن تنها نیستی ولی شهرستانهای مناطق دیگه اگر بزنند بهتر قبول می شوند . مخصوصا خود قزوین.
مدرکش هم الان بیشتر مورد پذیرش هست و استادهاش معمملا در دانشگاههای دولتی و ازاد درس می دهند و لی درس خوندن به خودت بستگی داره که دوست داشته باشی یا نه و بری دنبالش یا فقط دوست داشته باشی جزوه بخونی و. پاس کنی.
ولی تا اونجایی که من دیدم کسانی که درسشون خوبه و طالب کار زود جذب بازار کار می شوند.
در ضمن مدرک ازاد و دولتی از لحاظ خارج زیاد فرقی نمی کنه چون اونها ازاد را هم به رسمیت می شناستد
یه چیز دیگه.
تو محاسبات پولیتون حداقل باید ماهی 50 هزار هم خرج دانشگاه بزنی البته اگر صرفه جو باشی تا نصفش هم می تونی.
پس دانشگاه ازاد تو رشته انسانی در شهر خودت از غیر انتفاعی یه استان دیگه بهتره. و استادهاشم معمولا بهترند . البته بسته به دانشگاهش هم داره
می تونی به امار قبولی در مقاطع بالاتر و اساتید توجه کنی تا ببینی دانشگاه در چه سطحی می باشد یا نکگاه کنی از یه مقطغع به مقطع دیگه پذیرش داره یا نه.
فکر کنم توضیح جامعی بود.:31:

Mahdi_Co_1368
10-08-2009, 20:54
جناب mahnaz_paniranist در ابتدا ، عضویت شما رو در P30World تبریک میگم....امیدوارم از اطلاعات همدیگه در این تاپیک استفاده کنیم.

mm00
10-08-2009, 21:23
سلام
من در مورد دانشگا های قزوین تا اونجایی که اطلاعات دارم می دهم.
البته لازمه به دوستمون یاد اور بشم شما که خونتون قزوینه یه سر می رفتی و می دیدی.
توی دانشگا های قزوین از لحاظ امکانات و مدیریت و ... دانشگاه رجا و کار در سطح بهتری هستند.
خوبی رجا هم سرویسهای زیادی صبح از تهران و کرج به اونجا می روند. و رفتن به صورت انفرادیشم راحته. ( نوروزیان - بالاتر از کانال آب- جنب خوابگاه بین المللی)
ولی کار یا باید با سرویس خودش بری یا اول شهرک پیاده بشی و با یه ماشین دیگه بری.
در گروه حسابداری و مدیریت استادهای خوب و بنامی داره ولی تو کامپیوتر ضعیفه . البته از سال 88 کارشناسی همین رشته را هم داره. البته فکر کنم ناپیوسته.ولی مزیتی که داره اینه که خودت بسته به استاد و روزت انتخاب رشته می کنی نه مثل خیلی دانشگاههای دیگه اونها برات تعیین کنند و تو تایید کنی و انتخابت محدود باشه. همچنین رجا و کار از لحاظ فضای اموزشی استاندارد ترند و گرنه بقیه دانشگاههای قزوین که باید صد رحمت به دبیرستانی که تحصیل می کردی بفرستی چون هیچ اماکنتاتی حتی سلف و سایت و کتابخانه درست و حسابی ندارند.
بعدش صنایع ایران که محل فعلیش مینودر - نزدیک فلکه ایران دوچرخه.
بعد دانشگاه علامه قزوینیه و بعدش کوثر - از لحاظ مکان علامه قزوینی بهتره.
البته دهخدا هم خوبه . مخصوصا حالا که رفتن مکان جدیدشون ولی یه کم ماشین خورش بده ویا باید با سرویس بری یا با ماشین خودت یا با یه کم علافی ومصیبت. (تو جاده نجف اباده فکر کنم.)
بعدش البرز و کوثر خوبند که البرز از لحاظ فضا و مکان ( سر محمدیه ( اتوبان تهران - قزوینه که با هر ماشینی میشه رفت)
بعد سهروردی و غزالی و علامه رفیعی
من از سهروردی اطلاع خاصی نداره فقط مکانش جای بدیه . مخصوصا از لحاظ فرهنگی.حالا شاید عوض شه نمی دونم.
غزالی که هم اپارتمانه و هم مدیریتش بده که استادهای خوبی حداقل در حسابداری نداره و رفتم به اونجا فقط خوبه که یه سری دوست که اهل خوشگذرانی هستند پیدا می کنی . علامه رفیعی هم که 2 تا ساختمان ویلایه که دوستم ازش تعریف خوبی نمی کرد و می گفت فضای اموزشیش مخصوصا برای ترم های اول بد و استاد می بینند بچه ها زیاد طالب درس نیستند درس نمی دند .
البته می تونی سایت دانشگاه ها را جستجو کنی و از عکس و مطالبش یه چیزهای به دست بیاری.
از لحاظ پولی تقریبا یه کم از شبانه بیشتره و برای گروه انسانی حدود 300 هزار و برای گروه فنیو مهندسی حدود 400 هزار اب می خوره. که البته بیشترش را هر ترم می تونی 200 هزار وام بگیری. جزء معدل بالا ه م شدی که تخفیف داره و هر دانشگاه قوانین خودش را داره.
در ضمن اگرر می خواهی سال دیگه درس بخونی پلت را بیخود حروم نکن ولی اگر به خاط سر بازی و .. است تو حذف و اضافه واحدهات را تا 12 واحد برسون و تخصصی ور ندار . و فقط ریاضیو زبان و فارسیو یه عمومی بردار که به درد کنکورت هم بخوره.
و ترم بعد هم مرخصی بگیر و. البته اگر هنوز خواستی بخونی. چون 90 درصد بی خیال می شوند.
در مورد رتبه هم نمی توا ن نظری داد چون سیاست سازمان و مدل رفتاری مردم را نمی توان پیش بینی کرد.
ولی من خودم افراد با رتبه های خیلی بالا را این روزها تو غیر انتفاعی زیاد می بینم.
ولی بچه های تهران 90 درصد غیر انتفاعی های قزوین را پر کردند و یه کم رقابت بالامی ره. و در ضمن تنها نیستی ولی شهرستانهای مناطق دیگه اگر بزنند بهتر قبول می شوند . مخصوصا خود قزوین.
مدرکش هم الان بیشتر مورد پذیرش هست و استادهاش معمملا در دانشگاههای دولتی و ازاد درس می دهند و لی درس خوندن به خودت بستگی داره که دوست داشته باشی یا نه و بری دنبالش یا فقط دوست داشته باشی جزوه بخونی و. پاس کنی.
ولی تا اونجایی که من دیدم کسانی که درسشون خوبه و طالب کار زود جذب بازار کار می شوند.
در ضمن مدرک ازاد و دولتی از لحاظ خارج زیاد فرقی نمی کنه چون اونها ازاد را هم به رسمیت می شناستد
یه چیز دیگه.
تو محاسبات پولیتون حداقل باید ماهی 50 هزار هم خرج دانشگاه بزنی البته اگر صرفه جو باشی تا نصفش هم می تونی.
پس دانشگاه ازاد تو رشته انسانی در شهر خودت از غیر انتفاعی یه استان دیگه بهتره. و استادهاشم معمولا بهترند . البته بسته به دانشگاهش هم داره
می تونی به امار قبولی در مقاطع بالاتر و اساتید توجه کنی تا ببینی دانشگاه در چه سطحی می باشد یا نکگاه کنی از یه مقطغع به مقطع دیگه پذیرش داره یا نه.
فکر کنم توضیح جامعی بود.:31:

با توجه به اینکه خودم هم غیرانتفاعی قزوینم تایید میکنم صحبت این دوستمون رو!

Maziar_69
10-08-2009, 23:38
همین جوری میخواستم یه مبنایی بگم که آشنا باشی!

دقیقا همینیه که میگی اگه بخوای میتونی درس بخونی کنارشم عشق حال کنی!
فضای آموزشیش هم خوبه یا حداقل از غیرانتفاعی های دیگه بهتره!
چه رشته ای میخوای بزنی؟

اول که خوب کلی روزانه و شبانه دارم که بزنم. :31:
اما تو غیر انتفاعی ها اول اینجا رو میزنم. چون خیلی نزدیکه.

اول معماریشو . بعدم صنایع. :46:

mohsensoft
11-08-2009, 12:57
اول که خوب کلی روزانه و شبانه دارم که بزنم.

اول معماریشو . بعدم صنایع.
اینو هم در نظر داشته باش که معماری خیلی خرجش زیاده
به هر حال این رو هم توجه کن
به نظر من صنایع بهتره

RoYaYeEe_NiIiLi
11-08-2009, 15:53
میگم که شما که میگید صنایع بهتره خب من همه دانشگاها اول معماری زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا احتمال قبولیه معماری بیشتره یا صنایع؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maziar_69
11-08-2009, 20:32
به نظر من صنایع بهتره

ممنون بابت راهنمایی.

اما به معماری علاقه دارم. البته بعد از مهندسی هایی مثل مکانیک و عمران.

خرجش هم مهم نیست. :46:

Maziar_69
11-08-2009, 20:34
میگم که شما که میگید صنایع بهتره خب من همه دانشگاها اول معماری زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا احتمال قبولیه معماری بیشتره یا صنایع؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمال قبولی صنایع یه کم بیشتره.
اما مگه ما باید یه چیزی بگیم تا شما بالاتر بزنی؟ :31:

اگه علاقه داشتی و زدی خوب برو دنبال علاقت.
اگه به حساب حرف ما بخوای بزنی شاید اصلا خوشت نیاد. اونوقت 4 سال باید تحملش کنی. :13:

mohammad k750i
12-08-2009, 20:58
اول که خوب کلی روزانه و شبانه دارم که بزنم. :31:

اول معماریشو . بعدم صنایع. :46:

انشالا که روزانه قبول شی ولی اگه اومدی اینجا یه خبر بده آشنا شیم:10:

به نظر من صنایع بهتره

دیگه اونقدر هم زیاد نیست که آدم بخواد علاقشو کنار بزاره. نهایتش اگه استادا اذیت کنن ترمی 30،000-40،000 تومن خرج اضافه داره

aidaaa
13-08-2009, 10:19
شهریه یک ترم کاردانی چنده؟

rasoul2005
13-08-2009, 10:42
شهریه یک ترم کاردانی چنده؟

بستگی به رشته ات دارد ولی حدودا 350 الی 400 هزار تومن

موفق باشید

omid888
24-08-2009, 10:37
غیر انتفاعی از آزاد بهتره چون میزان سنجش آزمون دولتی است

T_E_X_A_S
24-08-2009, 22:29
کسی می تونه این دانشگاه های قزوین و آبیک رو از نظر سطح دانشگاه رتبه بندی کنه ( کدوم اول کدوم دوم و .... )

رجاء-قزوين
دهخدا-قزوين
غزالي-قزوين
کوثر-قزوين
بصير-آبيک
جمشيد کاشاني - آبيک

mehran_s87
26-08-2009, 13:57
سلام . من دانش آموز پیش دانشگاهی ساکن تهران هستم . می خواستم ببینم برای اینکه در یکی از گرایش های رشته ی برق ( فرقی نمیکنه ) دانشگاه های غیر انتفاعی امام رضا (ع) یا سجاد مشهد قبول شم باید چه رتبه ای بیارم ؟ ممنون:11:

Mahdi_Co_1368
26-08-2009, 22:08
کسی می تونه این دانشگاه های قزوین و آبیک رو از نظر سطح دانشگاه رتبه بندی کنه ( کدوم اول کدوم دوم و .... )

رجاء-قزوين
دهخدا-قزوين
غزالي-قزوين
کوثر-قزوين
بصير-آبيک
جمشيد کاشاني - آبيک

سلام . من دانش آموز پیش دانشگاهی ساکن تهران هستم . می خواستم ببینم برای اینکه در یکی از گرایش های رشته ی برق ( فرقی نمیکنه ) دانشگاه های غیر انتفاعی امام رضا (ع) یا سجاد مشهد قبول شم باید چه رتبه ای بیارم ؟ ممنون:11:

اگه کسی اطلاعی داره ، لطفا به این دو تا user جدید P30World انتقال بده...
ممنون:10:

kermoo_22
29-08-2009, 11:26
با عرض سلام و خسته نباشید به تمام برو بچ تاپیک

اگه لطف کنید ممنون میشم جواب سوالم رود بدبد چون واقعا مشکل دارم و فکرم شدیدا درگیره
و سوال : من رتبه ام در گروه زبان های خارجی منطقه 2 (18000) شده ((البته با خجالت زیاد)) و کشوری 43000 شدم و پیام نور و غیر انتفاعی فقط قبول شدم که در زیرگروه 1 که مترجمی و ادبیات زبان باشه 15000 شدم میخواستم ببینم با این رتبه دانشگاه غیرانتفاعی مفید قم (مترجمی)قبول می شم؟؟؟پیام نور قم چطور؟؟؟
فقط ممنون میشم که دوستان محبت کنند و جوابم بدند با کمال تشکر

کسی نیست کمکم کنه؟

farshidshd
29-08-2009, 12:41
با عرض سلام و خسته نباشید به تمام برو بچ تاپیک

اگه لطف کنید ممنون میشم جواب سوالم رود بدبد چون واقعا مشکل دارم و فکرم شدیدا درگیره
و سوال : من رتبه ام در گروه زبان های خارجی منطقه 2 (18000) شده ((البته با خجالت زیاد)) و کشوری 43000 شدم و پیام نور و غیر انتفاعی فقط قبول شدم که در زیرگروه 1 که مترجمی و ادبیات زبان باشه 15000 شدم میخواستم ببینم با این رتبه دانشگاه غیرانتفاعی مفید قم (مترجمی)قبول می شم؟؟؟پیام نور قم چطور؟؟؟
فقط ممنون میشم که دوستان محبت کنند و جوابم بدند با کمال تشکر

کسی نیست کمکم کنه؟

فکر نمیکنم امیدی باشه:41:

joza66
30-08-2009, 16:44
آقای mohammad k750i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتید که معماری ایوانکی میخوانید میخواستم ازتون خواهش کنم اگه میشه استادای خوب تو هر درس رو با ذکر نام درس و نام استادای خوبش به من بگید البته تو مقطع کارشناسی نه کاردانی چون من احتمال بسیار زیاد اونجا قبول میشم و میخواهم با استادای خوب کلاس بردارم.منتظر جوابتون هستم اگه امکانش هست با یه پیغام شخصی به من بگید.ممنون

sha2ow
05-09-2009, 17:53
با سلام
خوب جواب آزاد که اومده.منتظر دولتی ام.
پارسال شرکت کردم اما فقط رفع تکلیف.تازه کارت پیام نور و غیر انتفاعی هم نگرفته بودم.آزادم بیخیال بودم.
امسال بعد از کلی خر خونی دوباره شرکت کردم اما وقتی نتیجه ها را دیدم فکم افتاد رو زمین:18::weird:.در کل کنکور خیلی نامرده.:47:

من به جز مهندسی نرم افزار حاضر نیستم تو هیچ رشته ی دیگه درس بخونم.(منظورم شدت علاقه بود):40:
خوشبختانه فعلا نرم افزار نجف آباد را آوردم.و به احتمال زیاد نرم افزار شیخ بهایی را هم میارم.

تو یه تاپیک دیگه این سوال را پرسیدم،اینجا هم می پرسم.آخه از صفحه ی اول تمام پست ها را خوندم و دیدم بیشتر موضوع این تاپیک دعوا سر آزاد و غیر انتفاعی بود.

لطفا دوستانی که نظرشون نجف آباده با دلیل و همین طور دوستانی که رو شیخ بهایی تاکید دارند دلایلشون را برای این انتخاب اینجا اعلام کنند.لطف می کنید راهنمایی کنید.

خوب هردوشون نرم افزار اند و از لحاظ رفت و آمد هم مشکلی نیست(یعنی خوابگاه نمی خوام) و اگر آزاد بهتر بود یه جوری هم با شهریه کنار میام.

پس فقط ملاک من میشه دانشگاهها و مدرک و امکانات(مخصوصا سرعت و کیفیت اینترنت).

با توجه به چیزایی که خوندم در کل مدرک غیر انتفاعی معتبر تره اما آزاد نجف آباد هم کم دانشگاهی نیست و تا اونجایی که من میدونم مدرکش (بیشتر ارزشش) واقعا خوبه.حتی با دانشگاه های دولتی رقابت میکنه.

مدرک خیلی دم دست هم همین مسابقه 4 .تا حالا خیلی از نجف آباد شرکت کننده داشته.حتی تو یک قسمتش که جالب بود دانشجو نجف آباد اول شد و دانشجوی شریف دوم.

از لحاظ استخدام هم اکثر جا ها آزمون میگیرند.من این مجتمع فولاد خودمون را که مطمئنم میگم.

شیخ بهایی هم اگر تو ایران از بهترین ها نباشه حد احقل تو اصفهان که هست.من خودم هیئت علمی کامپیوتر شیخ بهایی را با اصفهان مقایسه کردم .4 5 تایی از استاداشون یکیند. وگروه کامپیوترش وا قعا قویه.

حتی تو مسابقات روبوکاپ چین مقام اول را گرفته.

انتخاب کار سختیه.
بسیار سپاس گذار میشم:20: اگر نظراتتون را بگید و اینکه پیشنهاد شما کدام یکیه؟

با تشکر

asroma08
05-09-2009, 23:51
با سلام
پارسال شرکت کردم اما فقط رفع تکلیف.تازه کارت پیام نور و غیر انتفاعی هم نگرفته بودم.آزادم بیخیال بودم.
امسال بعد از کلی خر خونی دوباره شرکت کردم اما وقتی نتیجه ها را دیدم فکم افتاد رو زمین:18::weird:.در کل کنکور خیلی نامرده.:47:

من به جز مهندسی نرم افزار حاضر نیستم تو هیچ رشته ی دیگه درس بخونم.(منظورم شدت علاقه بود):40:
خوشبختانه فعلا نرم افزار نجف آباد را آوردم.و به احتمال زیاد نرم افزار شیخ بهایی را هم میارم.

تو یه تاپیک دیگه این سوال را پرسیدم،اینجا هم می پرسم.آخه از صفحه ی اول تمام پست ها را خوندم و دیدم بیشتر موضوع این تاپیک دعوا سر آزاد و غیر انتفاعی بود.

لطفا دوستانی که نظرشون نجف آباده با دلیل و همین طور دوستانی که رو شیخ بهایی تاکید دارند دلایلشون را برای این انتخاب اینجا اعلام کنند.لطف می کنید راهنمایی کنید.

خوب هردوشون نرم افزار اند و از لحاظ رفت و آمد هم مشکلی نیست(یعنی خوابگاه نمی خوام) و اگر آزاد بهتر بود یه جوری هم با شهریه کنار میام.

با توجه به چیزایی که خوندم در کل مدرک غیر انتفاعی معتبر تره اما آزاد نجف آباد هم کم دانشگاهی نیست و تا اونجایی که من میدونم مدرکش (بیشتر ارزشش) واقعا خوبه.حتی با دانشگاه های دولتی رقابت میکنه.

مدرک خیلی دم دست هم همین مسابقه 4 .تا حالا خیلی از نجف آباد شرکت کننده داشته.حتی تو یک قسمتش که جالب بود دانشجو نجف آباد اول شد و دانشجوی شریف دوم.

از لحاظ استخدام هم اکثر جا ها آزمون میگیرند.من این مجتمع فولاد خودمون را که مطمئنم میگم.

شیخ بهایی هم اگر تو ایران از بهترین ها نباشه حد احقل تو اصفهان که هست.من خودم هیئت علمی کامپیوتر شیخ بهایی را با اصفهان مقایسه کردم .4 5 تایی از استاداشون یکیند. وگروه کامپیوترش وا قعا قویه.

انتخاب کار سختیه.

با تشکر

معمولآ بین مدرک ازاد و غیرانتفاعی همیشه دعوا هست اما اعتبار دانشگاه نجف اباد از هر غیرانتفاعی بیشتره . کلآ 2-3 تا دانشگاه ازاد بیشتر نداریم که همچین وضعیتی داره
امکانات نجف اباد بخصوص برای رشته های کامپیوتر فوق العادس ! به جرات میشه گفت که نجف اباد از نظر فضا دانشگاه و امکانات با بهترین دانشگاههای دولتی میتونه رقابت داشته باشه و فقط مشکل همون ازاد بودنش هست
توی شیخ بهایی استاد کاردست و معروف هست اما به هرحال توی غیرانتفاعی ها چند تا استاد تازه کار که از طرف سازمان انتخاب میشن بطور ازمایشی کار میکنند تا بعد از چند سال تجربه به دانشگاه برن
تنها برتری شیخ بهایی اینه که هزینه اش نصفه تقریبا . البته تعریفش رو هم زیاد شنیدم !
در ضمن نرم افزار نجف اباد از رشته های قدیمی و جا افتاده ی این دانشگاه هست

sha2ow
06-09-2009, 20:37
ممنون از شما
دوستان اگر کس دیگه ای نظری داره لطفا بگه تا من بتونم مقایسه کنم.
با تشکر

kermoo_22
06-09-2009, 22:25
کسی میدونه آخرین رتبه قبول شده در دانشگاه غیرانتفاعی مفید قم رشته مترجمی (حضوری) تو سال 87 و 86 چی بوده ؟
متشکرم از دوستان

shahriar_sh_2007
09-09-2009, 08:48
با سلام

انتخاب کار سختیه.

با تشکر

دوست عزیز به نظر من اگه شیخ بهایی قبول شدی حتما برو .این دانشگاه تو محله بهارستان اصفهان است و از نظر کیفی خیلی بالاست تازه مدرکش هم وزارت علوم هست ولی اگه یه موقعی شیخ بهایی قبول نشدی همون نجف آباد رو برو البته من خودم غیرانتفایی سپاهان اصفهانم و راضی هستم ولی نجف آباد هم خیلی سطحش بالاست پسر داییم اونجاست خیلی راضیه.

attractive_girl
09-09-2009, 21:31
علوم کامپیوتر شیخ بهایی چطوره / ؟ اطلاعات بدین لطفا
با مهندسی نرم افزار نجف آباد مقایسش کنین
کدوم بهتره از هر نظر مقایسه اش کنین.ممنون

asroma08
09-09-2009, 21:34
علوم کامپیوتر شیخ بهایی چطوره / ؟ اطلاعات بدین لطفا
با مهندسی نرم افزار نجف آباد مقایسش کنین
کدوم بهتره از هر نظر مقایسه اش کنین.ممنون
it , شهرسازی و رشته های کامپیوتر شیخ بهایی رو خیلی تعریفش رو شنیدم
منم مثه شما همدردم
موندم برم نجف اباد یا برم شیخ بهایی :31:

shifter
09-09-2009, 21:38
لطفا بچه ها يه اطلاع كامل درمورد برق سجاد به من بدن....!
اصلا اين دانشگاهه چطوره..؟؟
من رسما شوكه شدم!

asroma08
09-09-2009, 21:43
لطفا بچه ها يه اطلاع كامل درمورد برق سجاد به من بدن....!
اصلا اين دانشگاهه چطوره..؟؟
من رسما شوكه شدم!
سجاد بین غیرانتفاعی ها خیلی معروفه
بستگی داره ازاد چی اورده باشی و خودت کدوم رشته رو دوست داشته باشی:27:

RoYaYeEe_NiIiLi
09-09-2009, 22:04
یکی یه سری اطلاعات در مورد بهار مشهد به من میده
اصن انگار انقدر پرت و به درد نخوره که به گوش هیشکی نخورده:37:

shifter
09-09-2009, 22:11
سجاد بین غیرانتفاعی ها خیلی معروفه
بستگی داره ازاد چی اورده باشی و خودت کدوم رشته رو دوست داشته باشی:27:

اقا دستم به دامنت! كمك كن يه اطلاعاتي به ما بده!
ازاد مهندسي شيمي شيراز قبول شده اام...
فقط ميدوني كدومش پولش بيشتر ميشه و چقدر ..؟

asroma08
09-09-2009, 22:14
اقا دستم به دامنت! كمك كن يه اطلاعاتي به ما بده!
ازاد مهندسي شيمي شيراز قبول شده اام...
فقط ميدوني كدومش پولش بيشتر ميشه و چقدر ..؟
ازاد که مهندسی شیمی باید کمه کم نزدیک 600-700 تومن بشه
غیرانتفاعی ها معمولا بالاتر از 400 تومن نمیشه

در همین حد میدونم :31:

Dokhtare_maH
09-09-2009, 23:39
سلام دوستان راهنمایی کنید لطفا

مهندسی برق - سراج تبریز برم یا IT آزاد تبریز؟

thecrow
10-09-2009, 00:17
من هم مهدسي مكانيك - ساخت و توليد تهران مركز قبول شدم
هم غيرانتفاعي ايوانكي مهندسي IT كدوم بهتره؟؟؟

noia
10-09-2009, 00:42
درود٬
نرم‌افزار شیخ‌بهایی یا صنایع نجف‌آباد؟
تــــشکر.

attractive_girl
10-09-2009, 06:38
من قرار شد بیام علوم کامپیوتر شیخ بهایی
به جمع غیرانتفاعی ها پیوستیم.////:46:

MaaRyaaMi
10-09-2009, 08:51
من هم مهدسي مكانيك - ساخت و توليد تهران مركز قبول شدم
هم غيرانتفاعي ايوانكي مهندسي IT كدوم بهتره؟؟؟

مهیار من میگم ازاد برو ...
مهندسی مکانیک ...

shifter
10-09-2009, 13:08
مدرک این غیرانتغاعی سجاد چجوریه؟؟
روش مینویسن موسسه اموزش عالی؟ از ازاد شیراز معتبرتره یا نه؟
پولش چقدر میشه؟
دانشکده برقش کجاست؟؟

ممنون میشم اگه جواب بدین...

deadboy
10-09-2009, 13:41
درود٬
تــــشکر.
هر دوش خوبه اما ببین دلت چی میگه؟یعنی ببین کدوم یکی رو بیشتر دوست داری صنایع یا نرم افزار؟به این حرفهای حاشیه ای در مورد شهریه ومدرک هم توجه نکن.آدم باید کار بلد باشه نه اینکه مدرکش رو از کجا گرفته باشه.
راستی شما اگر میخوای بری نرم افزار پس چرا اولین انتخاب آزاد رو نرم افزار نزدی؟

sha2ow
10-09-2009, 13:49
دوستان من هم همون نرم افزار شیخ بهایی قبول شدم.
دیگه برای آخرین بار می پرسم،امید وارم این دفعه قانع بشم و یکیش را انتخاب کنم.
نرم افزار شیخ بهایی یا نرم افزار نجف آباد؟

ای بابا کار روزگار را می بینی؟بعضی ها موندند بین دو تا دانشگاه امریکایی که براشون پذیرش اومده کدوم را انتخاب کنند.اون وقت ما داریم سر آزاد و غیر انتفاعی خودمون را خفه می کنیم.

-----------
دوستان که می گفتند شهریه غیر انتفاعی از 400 تومن بالا نمیزنه.پس این چیه؟

برا ما این که حدود 600 در میاد.فرقش با آزاد چیه؟

noia
10-09-2009, 16:59
درود٬
تو ایران علاقه هم معنی می‌ده؟
من علاقم گرافیک٬ طراحی صفحات وب و طراحی صنعتی هست که بیخیال همشون شدم؛
در اولویت بعدی IT که شباهت‌های بسیاری با مهندسی نر‌م‌افزار داره. ولی نرم‌افزار در این چند سال اخیر رشته‌ای شده که هرکسی می‌بینه چیزی نمی‌آره٬ می‌گه یه نرم‌افزارم می‌زنیم٬ امید به خدا! [به کسی بر نخوره] ولی درکل از نرم‌افزار خوشم می‌آد.
در مورد صنایع هم باید بگم که رشته فوق‌العاده‌ای‌‍ه و بازار کار خوبی هم داره٬ اما تصمیم بین نر‌م‌افزار و صنایع کمی سخته٬ از یه دانشگاهی مثل شیخ‌بهایی هم به این راحتی نمی‌شه گذشت.
راستی کسی در مورد بازار کار نرم‌افزار اطلاع دقیقی داره؟
اما تقریبن دیگه تصمیمم‌رو گرفتم٬ و بازم سؤالم رو تکرار می‌کنم:

ــــــــــــــــ

درمورد شهریه هم باید بگم٬ تا اونجایی که من تحقیق کردم تفاوت چندانی نداره در حدود 150-100 چوق٬ واسه‌ی خودم و شرایطی که دارم حدود 50 چوق.

deadboy
10-09-2009, 17:41
درود٬
تو ایران علاقه هم معنی می‌ده؟
من علاقم گرافیک٬ طراحی صفحات وب و طراحی صنعتی هست که بیخیال همشون شدم؛
در اولویت بعدی IT که شباهت‌های بسیاری با مهندسی نر‌م‌افزار داره. ولی نرم‌افزار در این چند سال اخیر رشته‌ای شده که هرکسی می‌بینه چیزی نمی‌آره٬ می‌گه یه نرم‌افزارم می‌زنیم٬ امید به خدا! [به کسی بر نخوره] ولی درکل از نرم‌افزار خوشم می‌آد.
در مورد صنایع هم باید بگم که رشته فوق‌العاده‌ای‌‍ه و بازار کار خوبی هم داره٬ اما تصمیم بین نر‌م‌افزار و صنایع کمی سخته٬ از یه دانشگاهی مثل شیخ‌بهایی هم به این راحتی نمی‌شه گذشت.
راستی کسی در مورد بازار کار نرم‌افزار اطلاع دقیقی داره؟
اما تقریبن دیگه تصمیمم‌رو گرفتم٬ و بازم سؤالم رو تکرار می‌کنم:

ــــــــــــــــ

درمورد شهریه هم باید بگم٬ تا اونجایی که من تحقیق کردم تفاوت چندانی نداره در حدود 150-100 چوق٬ واسه‌ی خودم و شرایطی که دارم حدود 50 چوق.

بزارید تا روشنتون کنم.1-دانشگاه نجف آباد رو با دانشگاههای دولتی مقایسه می کنند.2- از لحاظ امکانات نجف آباد با دانشگاههای غیر انتفاعی قابل مقایسه نیست.(خیلی بهتره)3- در کل شما که میگی لنگ شهریه نیستی و فرقی نداره ،اگر بری نجف آباد حال می کنید.4-خیلی از سخت گیری توی آزاد اصلا وجود نداره(از لحاظ تیپ و ظاهر و این چیزا)5-البته شیخ بهایی هم معروفه.در مورد بازار کار باید بگم که ایران یعنی پارتی.اگر کاشی کاری اقیانوس هم خونده باشی میری سره کار.در مورد نرم افزار باید بگم که بانک ها مشتری همیشگیش هستند.اما کسی که میره نرم افزار باید به قدری کار درست باشه که بتونه با طراحی نرم افزارهای کار درست خودشو بکشه بالا.در کل دوست من باز هم تاکید میکنم که همه چیز به خودت مربوط میشه.(به آینده فکر کن)

deadboy
10-09-2009, 17:45
دوستان من هم همون نرم افزار شیخ بهایی قبول شدم.
دیگه برای آخرین بار می پرسم،امید وارم این دفعه قانع بشم و یکیش را انتخاب کنم.
نرم افزار شیخ بهایی یا نرم افزار نجف آباد؟

ای بابا کار روزگار را می بینی؟بعضی ها موندند بین دو تا دانشگاه امریکایی که براشون پذیرش اومده کدوم را انتخاب کنند.اون وقت ما داریم سر آزاد و غیر انتفاعی خودمون را خفه می کنیم.

-----------
دوستان که می گفتند شهریه غیر انتفاعی از 400 تومن بالا نمیزنه.پس این چیه؟

من بقیه ی جاها هم گفته بودم که غیرانتفاعی با هزینه های جانبیش دست کمی از آزاد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shifter
10-09-2009, 17:57
پولش چقدر میشه؟
دانشکده برقش کجاست؟؟

:41::41::41:

deadboy
10-09-2009, 21:53
پولش چقدر میشه؟
دانشکده برقش کجاست؟؟

داداش یعنی شما میخوای شیراز که شهره خودته رو ول کنی بری مشهد؟میدونی با خرج خوابگاه و زندگی چقدر پات مییفته؟حالا مدرکش خدا هم که باشه.در ضمن مهر و مدرک وزارت علومی که آقای دانشجو وزیرش باشه چه ارزشی داره؟:27:

shifter
11-09-2009, 09:11
داداش یعنی شما میخوای شیراز که شهره خودته رو ول کنی بری مشهد؟میدونی با خرج خوابگاه و زندگی چقدر پات مییفته؟حالا مدرکش خدا هم که باشه.در ضمن مهر و مدرک وزارت علومی که آقای دانشجو وزیرش باشه چه ارزشی داره؟:27:

با جمله اخرت خيلي حال كردم!:46:

shifter
11-09-2009, 09:58
براي انصراف از سجاد ميشه تيليفوني يا با fax انصراف داد يا حتما بايد در محل حضور بهم برسانيم؟:31:

IMAN SD
11-09-2009, 11:23
من هر چي تو نت سرچ كردم نتونستم يه اطلاعات درست درموني در مورد اين موسه پيدا كنم:41:

يه عزيزي كه خودش تو بابل يا يكي كه اين دانشگاه رو ميشناسه لطفا يه توضيحي بده

Mentally Art
11-09-2009, 13:07
متاسفانه یا خوشبختانه من اونجا دانشجو بودم !

deadboy
11-09-2009, 13:45
براي انصراف از سجاد ميشه تيليفوني يا با fax انصراف داد يا حتما بايد در محل حضور بهم برسانيم؟:31:
مگه دانشجوش بودی که میخوای انصراف رسمی بدی؟شما اگه نری برا ثبت نام یعنی اینکه خود به خود انصراف دادی.مگر اینکه منظور شما چیز دیگه ای باشه که من نگرفتم.:5:

IMAN SD
11-09-2009, 15:00
متاسفانه یا خوشبختانه من اونجا دانشجو بودم !

خب عزيز جان لطفا يكم توضيح بده چرا متاسفانه ؟

shifter
11-09-2009, 15:22
نه...تازه امسال قبول شدم...پس اگه نرم براي ثبت نام كافيه؟
يه وقت خواستم براي كنكور سال بعد ثبتنام كنم مشكل به وجود نياد؟

attractive_girl
11-09-2009, 15:37
برای ثبت نام غیر انتفاعی کل هزینه که مثلا برای یه ترم مثلا 450 تومن باشه باید یکجا بریزیم به حساب دیگه؟

rasoul2005
11-09-2009, 16:11

بله کافیه
نظر خودته ولی فکرتا بکن و بعد انصراف بده چون الکلی الکی یک سال عقب میمونی

موفق باشید

برای ثبت نام غیر انتفاعی کل هزینه که مثلا برای یه ترم مثلا 450 تومن باشه باید یکجا بریزیم به حساب دیگه؟

به شما 1200000 تومان وام تعلق میگیرد که از ترم دوم روش حساب کن و هر ترمی 200 تومن بهت میدند و الباقی نقد میگیرند البته به دانشگاه هم بستگی دارد

موفق باشید

mm00
11-09-2009, 16:54

:31: البته 450 واسه ترم اول محاله بشه
کلا غیرانتفاعی از نظر هزینه واقعا مناسبه!
من ترم 3 الان 20 تا گرفتم 18 تا تخصصی شده 440 !
152 تومان الان شهریه ثابت شده!

deadboy
11-09-2009, 17:07
نه 1000 بار دیگم میتونی کنکور شرکت کنی. تو این مملکت چیزی که بالاش پول میدی همیشه موجوده و هیچ وقت از دستش نمیدی.منظورم اینه که اگه فقط روزانه (که تحصیل به قولی رایگان محسوب میشه)قبول شی و نری،تا دو سال شرکت در کنکور محروم میشی.غیر انتفاعی مشکلی نداره.

deadboy
11-09-2009, 17:14
:31: البته 450 واسه ترم اول محاله بشه
کلا غیرانتفاعی از نظر هزینه واقعا مناسبه!
من ترم 3 الان 20 تا گرفتم 18 تا تخصصی شده 440 !
152 تومان الان شهریه ثابت شده!
کی چنین حرفی زده که محاله بشه؟پس این چیه؟از آسمون افتاده؟

mm00
11-09-2009, 17:56
کی چنین حرفی زده که محاله بشه؟پس این چیه؟از آسمون افتاده؟

این لینک که خیلی چپو چوله ولی من ترم اول 350 خودم ریختم پارسال برای کاردانی بی سرویس!
16 واحد
بستگی به واحد داره سرویس داره و..........
هم چنین رشته
اینجا زده 404600 فکر کنم برای کامپیوتر که سرویسو که نوشته کم کنی همون قدری که من گفتم میشه

هريه ‌هاي فوق مجموع شهريه ترم اول + مبلغ 000/450 ريال هزينة رفاهي بابت اياب وذهاب، بيمه دانشجوئي و .... مي‌باشد .

علوم كامپيوتر: واريز مبلغ 000/640/4 ريال
شروع كلاسها : دو شنبه 30/6/88 ! 30 ام شروع میشه امسال؟! غیرانتفاعی؟!

Mentally Art
11-09-2009, 18:09
شما بگو چه رشته و چه مقطعی قبول شدی تا برات بگم...

attractive_girl
11-09-2009, 18:20
این لینک که خیلی چپو چوله
!
آره تو سایتش خیلی عجق وجق بود من کپی کردم تو world بعد دیدم علوم کامپیوتر شیخ بهایی 464 هزار تومن میشه

ولی این فیش شماره 2 هم هست :

فيش شماره 2:

برای کليه رشته ها:

واريز مبلغ 65 هزار تومن 15 هزار تومن از مبلغ مذکور جهت تشکيل پرونده بهداشت ، شناسنامه سلامت دانشجو و صدور کارت سلامت با معرفي از دانشگاه از طريق درمانگاه رازي واقع در شهر بهارستان به منظور سهولت دسترسي به پزشك در مواقع ضروري مي‌باشد ومبلغ 50 هزار تومن بابت وديعه که در زمان تسويه حساب به دانشجو برگشت داده خواهد شد

ولی من ترم اول 350 خودم ریختم پارسال برای کاردانی بی سرویس!
همین شیخ بهایی؟؟؟
شیخ بهایی که هزینه ی سرویس رو چه بخوای چه نخوای میگیره که پارسال 30 و خورده ای بوده و امسال 45 هزار تومن شده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امسال احتمالا سرویس هاش پورشه شده که اینقدر اومده رو قیمتش :31:

به شما 1200000 تومان وام تعلق میگیرد که از ترم دوم روش حساب کن و هر ترمی 200 تومن بهت میدند و الباقی نقد میگیرند البته به دانشگاه هم بستگی دارد

موفق باشید

الان من برم برای ثبت نام دانشگاه شیخ بهایی برای همین علوم pc چقدر باید پول بریزم به حساب؟

Mahdi_Co_1368
11-09-2009, 21:39
الان من برم برای ثبت نام دانشگاه شیخ بهایی برای همین علوم pc چقدر باید پول بریزم به حساب؟

ترم اول بهت وام تعلق نمیگیره...چون هنوز وارد دانشگاه نشدی که بخوای درخواست وام بدی...
در ضمن...اینکه تو چه قدر باید بری بانک واریز کنی ، بستگی به این داره که مدیر مالی چه اجازه ای بهت بده...ممکنه با هم به توافق برسین که مثلا نصف رو الان واریز کنی و نصف دیگه رو آبان ماه واریز کنی...خلاصه اینکه یه خرده زبون بریزی واسش ، همه جوری راه میاد...

kermooo
11-09-2009, 21:53
دوستان من نیمه حضوری مترجمی قبول شدم
کسی میدونه در هفته چند روز کلاس داره و مدرکش چطوره؟

sha2ow
12-09-2009, 00:09
این لینک که خیلی چپو چوله ولی من ترم اول 350 خودم ریختم پارسال برای کاردانی بی سرویس!
16 واحد
بستگی به واحد داره سرویس داره و..........

خودتون گفتید کاردانی.به احتمال خیلی زیاد این قیمت ها مال کارشناسیه.
من که اصلا فکر نکنم این سرویس به کارم بیاد.
برای دوستانی که می خواند برنامه سرویس ها را بدونند:

فکر کنم برای علوم کامپیوتر 469600 که همون ترم اول باید بریزید.(علی الحساب) بعد از انتخاب واحد و حذف و (اضافه که اجازه نمیدند) و تسویه کامل هرچی با قی موند (حد اقل 50 تومن)میمونه تو حساب شما ذخیره برای ترم بعد.
این طور هم که دوستمون گفتند میشه چونه زد تو دو سه نوبت داد.

راستی دوستان بالاخره بعد از کلی تلاش و کش مکش من هم شیخ بهاییی شدم(فعلا تا 95% تصمیم گرفتم.)

attractive_girl
12-09-2009, 11:17
]

فکر کنم برای علوم کامپیوتر 469600 که همون ترم اول باید بریزید.(علی الحساب) بعد از انتخاب واحد و حذف و (اضافه که اجازه نمیدند) و تسویه کامل هرچی با قی موند (حد اقل 50 تومن)میمونه تو حساب شما ذخیره برای ترم بعد.
این طور هم که دوستمون گفتند میشه چونه زد تو دو سه نوبت داد.

راستی دوستان بالاخره بعد از کلی تلاش و کش مکش من هم شیخ بهاییی شدم(فعلا تا 95% تصمیم گرفتم.)

من امروز رفتم دانشگاه قرار شد فردا هم برم ثبت نام
از فردا تا 26 ام ثبت نام شیخ بهایی شروع میشه
روزهای فرد دخترا - روزهای زوج پسرا

میگم این انتخاب واحد ها چجوریه؟ چیکار باید بکنیم؟

deadboy
12-09-2009, 11:23
از فردا تا 26 ام ثبت نام شیخ بهایی شروع میشه

میگم این انتخاب واحد ها چجوریه؟ چیکار باید بکنیم؟
مبارک باشه،به سلامتی.
چون ترم اوله هیچ کاری نیاز نیست انجام بدید.خودشون براتون انتخاب واحد میکنن.شما فقط پول رو بریز به حساب همه چیز حل میشه.

attractive_girl
12-09-2009, 11:35
برای ثبت نام شیخ بهایی باید والدین هم ببریم؟ آخه امیر کبیر اعلامیه داده به همراه والدین.شیخ بهایی چجوریه؟

sha2ow
12-09-2009, 13:19
من تا حالا ندیدمش.محیطش چه طوریه؟بیشتر دبیرستانه یا دانشگاه؟

برای ثبت نام شیخ بهایی باید والدین هم ببریم؟ آخه امیر کبیر اعلامیه داده به همراه والدین.شیخ بهایی چجوریه؟

سوال من هم هست.

deadboy
12-09-2009, 14:59

سوال من هم هست.

بله شما کودکان زیر 5سال باید حتما با بابا ننتون برید.در ضمن یادتون باشه شیطونی نکنیدا؟چون خاله دعواتون میکنه.شوخی کردم.تو رو خدا میبینید چه فیلمی روی بچه ی مردم پیاده کردن.آخه یکی نیست بگه مگه مهد کودک که با والدین باید رفت؟ولی جدا از طنز،باید با والدینتون برید برای ثبت نام.در ضمن اگر هم نیازی نباشه،ضرری که نداره،باباهاتون رو هم ببرید تا هم یه مقدار با محیط آشنا بشن هم اینکه از لحاظ مالی به خوبی ساپورتتون کنند.

attractive_girl
12-09-2009, 17:11

.

محیطش نسبت به غیر انتفاعی ها خوبه.بین دبیرستان و دانشگاه.ولی شما یه دبیرستان غیر انتفاعی رو در نظر بگیری بهتره که تو ذوقت نخوره:46: البته داخلش رو ندیدم فقط فضای بیرونش رو میگم. 2 تا ساختمون داره . ساختمان شماره 1 و 2.چون 2 تیکه ایه نمیفهمی چقده اندازش:31:
یکیش سر بلوار بهشته که ساختما شماره 1 و دومیش بالاتره که بین این دو تا ساختمون کلینیک بهداشت و اداره ی برق و کتابخونه ی عمومی و ایناست.

ما که امروز رفتیم با دوستم ترم جدید شروع شده بود . دانشجوهاش باحالن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته ما سال بالایی ها رو دیدیم. یه سال اولی هم بود یه پسری بود که اونم مهندسی آی تی همین شیخ قبول شده بود یه سال اولی دیگه هم دیدیم دختر مهندسی شهرسازی.
کلا قیافه ی سال اولی ها زابلوئه(که خودمم جزوشم میشم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای ثبت نام هم اول باید بری ساختمون شماره 1 بری داخل سمت راست میری بالا قسمت حسابداری

mm00
12-09-2009, 17:31
سلام ترم مهر امسال برای غیرانتفاعی ها کی شروع میشود!
من رو سایت خوندم 4 ابان هست!! برای ورودی جدید هاست یا قبلی ها!

attractive_girl
12-09-2009, 17:38
سلام ترم مهر امسال برای غیرانتفاعی ها کی شروع میشود!
من رو سایت خوندم 4 ابان هست!! برای ورودی جدید هاست یا قبلی ها!

شیخ بهایی که شروع کلاس هاش برای سال اولی ها دوشنبه 30 شهریوره

sha2ow
12-09-2009, 18:56
بله شما کودکان زیر 5سال باید حتما با بابا ننتون برید
من زیر 6 سالمه.آخه یه سال پشت این غول کثافت بی شاخ و دم عوضی آشغال پست muder******.(not polite) موندم.در یک کلام من الان توی یک deep shit حسابی ام.

noia
12-09-2009, 20:12
اِاِاِ٬ این شیخ‌بهایی طرح زوج و فرد اعلام کرده!؟
پس احتمالاً حـراست‌ش خیلی گیر می‌ده.

IMAN SD
12-09-2009, 20:13
مهندسي it قبول شدم

attractive_girl
12-09-2009, 22:07
اِاِاِ٬ این شیخ‌بهایی طرح زوج و فرد اعلام کرده!؟
پس احتمالاً حـراست‌ش خیلی گیر می‌ده.

آره زوج و فردیش کرده ل ا م س ب

احتمالا گیرن چون امروزم که دوستم رفته بود بهش گیر دادن هنوز هیچی نشده گفتن موهاتونو درست کنین......:19:

ولی من سال بالایی ها رو دیدم خیلی آزاد بودن همه جوره بودن:27:

sha2ow
12-09-2009, 23:49
نه بابا فکر نکنم واقعا اینطور باشه.بیشتر احتمال میدم برای اینکه شلوغ بازار نشه این کارا کرده.اتفاقا میگن دانشجو ها تو این دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگه بیشتر راحتند.از هرکی دانشجو اونجا بوده پرسیدم میگن اونجا ول بازاره.

فعلا تا 95% تصمیم گرفتم.
فکر کنم این 5% آخر کار دستم بده.
فردا به امید خدا راه میافتم،هرجا پاهام رفت همون جا میرم ثبت نام.

shifter
13-09-2009, 09:13
آره زوج و فردیش کرده ل ا م س ب

احتمالا گیرن چون امروزم که دوستم رفته بود بهش گیر دادن هنوز هیچی نشده گفتن موهاتونو درست کنین......:19:

ولی من سال بالایی ها رو دیدم خیلی آزاد بودن همه جوره بودن:27:
به به!!
چه شود...:31::31:
وقتی ثبت نام زوج و فردیه دیگه ببین چه خبره!!:46::31:

RoYaYeEe_NiIiLi
13-09-2009, 10:58
میگم برای ثبت نام این که میگن باید کپی کارنامس چیه باید داشته باشیم....منظورش همونی نیست که همین چند روز پیش دادن؟که توش نوشته چه رشته ایی قبول شدیم؟

shifter
13-09-2009, 11:51
میگم برای ثبت نام این که میگن باید کپی کارنامس چیه باید داشته باشیم....منظورش همونی نیست که همین چند روز پیش دادن؟که توش نوشته چه رشته ایی قبول شدیم؟
همونه!
باید ازش پرینت بگیری و ببریش!:46:

bahman26
13-09-2009, 14:11
دوستان
میشه در مورد هزینه غیر انتفاعی بگید شهریه + هزینه واحدها (مثلا برق) =؟{حداکثر}
در ضمن برترین غیرانتفاعی ها رم نام ببیرید
ممنون

attractive_girl
13-09-2009, 14:12
به به!!
چه شود...:31::31:
وقتی ثبت نام زوج و فردیه دیگه ببین چه خبره!!:46::31:

ما هم به طور رسمی امروز به جمع دانشجویان پیوستیم :31:

گفته بودن زوج و فردی ولی امروز که رفتم ثبت نام پسرا بیشتر اومده بودن تا دخترا :31:

مسئولاش خیلی با احترام و خوب بودن. اکثر اونایی هم که فرم اولیه رو میدادن از دانشجوهای سال بالایی همون دانشگاه بودن!

ولی خیلی طول کشید . پدرمون درومد بسکه نوشتیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلاخره تموم شد...........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maziar_69
13-09-2009, 14:44
ما هم به طور رسمی امروز به جمع دانشجویان پیوستیم :31:

گفته بودن زوج و فردی ولی امروز که رفتم ثبت نام پسرا بیشتر اومده بودن تا دخترا :31:

مسئولاش خیلی با احترام و خوب بودن. اکثر اونایی هم که فرم اولیه رو میدادن از دانشجوهای سال بالایی همون دانشگاه بودن!

ولی خیلی طول کشید . پدرمون درومد بسکه نوشتیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلاخره تموم شد...........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به مبارکه. :11:
همون گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم کافیه دیگه؟
البته من غیر انتفاعی نیستم ولی خوب همشون یکی باید باشن. :31:

attractive_girl
13-09-2009, 15:01
به به مبارکه. :11:
همون گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم کافیه دیگه؟
البته من غیر انتفاعی نیستم ولی خوب همشون یکی باید باشن. :31:

ممنون

آره
هر مدرکی که اصلشو دارین فتوکپیش هم ببرین لازمتون میشه
فتوکپی گواهی پیش دانشگاهی که آبی بود هم ازم گرفتن

Maziar_69
13-09-2009, 15:21
ممنون

آره
هر مدرکی که اصلشو دارین فتوکپیش هم ببرین لازمتون میشه
فتوکپی گواهینامه که آبی بود هم ازم گرفتن

گواهینامه آبی کدومه دیگه؟ :18:

Mehran Malfoy
13-09-2009, 16:48
فکر کنم منظورشون همون گواهینامه ی راهنمایی و رانندگی های هوشمند باشه که جدیدا اومده:31: . شبیه کارت های مترو میمونه .:27:

RoYaYeEe_NiIiLi
13-09-2009, 16:49
سلام دوستان میگم کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه آمل نداره؟
فوری فوتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم بدونم دانشگاه به درد بخوری هست یا نه؟

Mehran Malfoy
13-09-2009, 17:07
سلام دوستان میگم کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه آمل نداره؟
فوری فوتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم بدونم دانشگاه به درد بخوری هست یا نه؟
برو تو این تاپیک حسابی در موردش بحث شده :

http ://forum.p30world.com/showthread.php?t=308229

Mehran Malfoy
13-09-2009, 17:09
راستی این هم سایتشه :

attractive_girl
14-09-2009, 10:26

منظورم گواهی بود اشتباه شد :31:

nightboyh
14-09-2009, 11:03
سلام من یه سوال داشتم این 40 درصد سهمیه غیر انتفاعی که واسه کاردانی به کارشناسی هست رو میشه یکی لطف کنه توضیح بده !!!! ممنون

Mentally Art
14-09-2009, 11:50
مبارکه
خوبه...

bahman26
14-09-2009, 11:52
دوستان
کسی از تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی اطلاعی داره؟
اگه اره من ریاضی شاهرود قبولیدم برم یا تکمیل ظرفیت شرکت کنم (برق یا مهندسی شمال ,علوم فنون قبولم 23000منطقه1)
ممنون

kermooo
14-09-2009, 15:31
کسی نمیدونه رشته های نیمه حضوری غیر انتفاعی ها به چه صورت است؟
در هفته چند روز کلاسه؟
شهریه اش چطوره؟

atropak
15-09-2009, 15:13
امسال که تکمیل ظرفیت نداریم! داریم؟

چه جوری میشه ترم دوم را از دانشگاه (غیرانتفاعی شیخ بهائی) مرخصی گرفت؟
می خوام بخونم برای کنکور سال دیگه گفتم انصراف که نمی شه داد؟ پس حداق یک ترم بخونم ، ترم دوم را مرخصی بگیرم وقت برای خوندن داشته باشم. :D

cage_021
16-09-2009, 18:07
آقا من دانشگاه غیر انتفاعی رازی زنجان ITقبول شدم.آزادم رودهن عمران قبول شدم.جفتش مهندسی.من رفتم IT
یکی به من بگه اشتبه کردم یا نه؟(از لحاظ اعتبار مدرک دارم میگم به هزینه کاری ندارم)

nil2008
16-09-2009, 18:16
سلام به همگی...
یکی از عزیزای دلم امسال دانشگاه رشته علوم کامپیوتر شیخ بهایی قبول شده...
یکی دیگه بهش گفته اگه دوترمو خوب بخونی بالای هفده معدل بیاری میتونی بعدش بری رشته آی تی همون دانشگاه جایگزین بشی؟؟؟ :shock:
خواستم ببینم کسی ازشماها یه همچین چیزی یا مشابهشو شنیده تا حالا؟؟؟
والا تا جاییکه من میدونم از رشته بالا میتونی بیای پایین تر ولی اینو بعید می بینم.حالا هرکی میدونه بیاد راستشو بگه...
ممنون از همکاریتون :wink:

Mahdi_Co_1368
16-09-2009, 22:21
دوستان
کسی از تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی اطلاعی داره؟
اگه اره من ریاضی شاهرود قبولیدم برم یا تکمیل ظرفیت شرکت کنم (برق یا مهندسی شمال ,علوم فنون قبولم 23000منطقه1)
ممنون

امسال تا اونجایی که من اطلاع دارم ، اصلا تکمیل ظرفیتی وجود نداره

سلام من یه سوال داشتم این 40 درصد سهمیه غیر انتفاعی که واسه کاردانی به کارشناسی هست رو میشه یکی لطف کنه توضیح بده !!!! ممنون

یعنی اگه بخوای در کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی شرکت کنی ، احتمال قبولیت در موسسه یا دانشگاه خودت ، 40 % بیشتر از قبولی در موسسات دیگه هست

امسال که تکمیل ظرفیت نداریم! داریم؟

چه جوری میشه ترم دوم را از دانشگاه (غیرانتفاعی شیخ بهائی) مرخصی گرفت؟
می خوام بخونم برای کنکور سال دیگه گفتم انصراف که نمی شه داد؟ پس حداق یک ترم بخونم ، ترم دوم را مرخصی بگیرم وقت برای خوندن داشته باشم. :D

1- نه متاسفانه...امسال تکمیل ظرفیت نمیخوان
2- وقتی کارنامه ی ترم اول رو گرفتی ، همون جا (دفتر آموزش دانشگاه یا موسسه ی خودت) فرم درخواست مرخصی رو پر میکنی

آقا من دانشگاه غیر انتفاعی رازی زنجان ITقبول شدم.آزادم رودهن عمران قبول شدم.جفتش مهندسی.من رفتم IT
یکی به من بگه اشتبه کردم یا نه؟(از لحاظ اعتبار مدرک دارم میگم به هزینه کاری ندارم)

100% کار عاقلانه ای کردی...البته به دلایل زیر ؛
1- هزینش فوق العلاده نسبت به آزاد پایین تره (آزاد که تا شیره ی تو رو نکشه دست بردار نیست):31:
2-اگه سرت توی کتاب باشه و بتونی شاگرد اول یا دوم و یا سوم بشی ، از شهریه ی ثابت یا بخشی از اون معاف میشی.(البته در 80% موسسات غیرانتفاعی).مثلا ، نفر اول از 100% شهریه ی ثابت و نفر دوم از 70% شهریه ی ثابت و نفر سوم از 50% شهریه ی ثابت معاف میشه.اصلا خودم رو مثال میزنم ؛ من در این ترم شاگرد اول شدم و دیگه ترم بعد شهریه ثابت نمیدم.از طرفی وام دانشجویی هم گرفتم.با توجه به این دو ، من میتونم ترم بعد 20 واحد بردارم و هیچ پولی نمیدم و بدون هیچ هزینه ای میرم توی کلاس میشینم:31::31::31:
3-میتونی به راحتی از ترم دوم وام دانشجویی بگیری (در مقطع کاردانی ششصد هزار تومن و در مقطع کارشناسی یک ملیون و دویست هزار تومن) در صورتی که در دانشگاه آزاد وام نمیدن و یا اگه هم بدن ، باید هفت خان رستم رو پشت سر بزاری و مقدارش هم کمتر از موسسات غیرانتفاعی هست.:31::31:
4-روی مدرک تو ، مهر وزارت علوم و تحقیقات میخوره و همه ی کشور های خاورمیانه مدرک تو رو به عنوان مدرک رسمی کشور ایران میشناسن در صورتی که روی مدرک دانشگاه آزاد مهر وزارت علوم و تحقیقات نمیخوره.من از دوستام شنیدم که آزمون ورودی شرکت نفت یا پالایش یا یه همچین چیزی ، تنها مدارکی رو قبول میکنه که مهر وزارت علوم داشته باشه.(به طور کل ، مدرک تو عین مدرک های روزانه هست ، فقط عبارت {موسسه ی غیردولتی و غیرانتفاعی} روی اون نوشته شده)
5- نصف استاد هایی که مشغول تدریس در موسسات غیرانتفاعی هستند (به خصوص دروس اصلی و تخصصی) ، از دانشگاه معتبر اون حوالی گرفته میشن.:21::21:
6-حراست موسسات غیرانتفاعی سخت گیر تر از حراست دانشگاه های آزاد هست (این البته نظر شخصی منه):27:

سلام به همگی...
یکی از عزیزای دلم امسال دانشگاه رشته علوم کامپیوتر شیخ بهایی قبول شده...
یکی دیگه بهش گفته اگه دوترمو خوب بخونی بالای هفده معدل بیاری میتونی بعدش بری رشته آی تی همون دانشگاه جایگزین بشی؟؟؟ :shock:
خواستم ببینم کسی ازشماها یه همچین چیزی یا مشابهشو شنیده تا حالا؟؟؟
والا تا جاییکه من میدونم از رشته بالا میتونی بیای پایین تر ولی اینو بعید می بینم.حالا هرکی میدونه بیاد راستشو بگه...
ممنون از همکاریتون :wink:

نمیدونم والا !!:41::41:

شاید این شرایط فقط مخصوص شیخ بهایی باشه

Mehran Malfoy
17-09-2009, 11:27
پس با این تفاسیر یعنی من که برق الکترونیک دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا( علیه السلام ) رو نرفتم ، بجاش رفتم مهندس شیمی تهران جنوب سرم کلاه رفته . درسته ؟!؟!؟!؟

sha2ow
17-09-2009, 12:12
پس با این تفاسیر یعنی من که برق الکترونیک دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا( علیه السلام ) رو نرفتم ، بجاش رفتم مهندس شیمی تهران جنوب سرم کلاه رفته . درسته ؟!؟!؟!؟
اصلا.تهران جنوب از بهترین هاست.فقط یکم یاید سختی بکشی.ولی اگر جای رشته ها عوض می شد بهتر بود.(شاید خودت این رشته را دوست داشتی،پس پشیمون نشو و به حرف هیچ کس دیگ ه گوش نکن)

دوستان.تا اونجایی که من فهمیدم مدارک آزاد و غیر انتفاعی در یک سطح هستند.ولی با توجه به رشته و دانشگاه بعضی وقت ها یکی از دیگری بهتر میشه.
مثلا همین تهران جنوب تو بعضی رشته ها تو مایه های روزانه ست شاید هم بهتر.
از لحاظ استخدام هم بازم میگم به اعتبار دانشگاه بستگی داره و در اکثر جا ها آزمون می گیرند.ولی اگر قصدتون خارجه خوب دانشگاه دولتی چیز دیگه ایه.حتی اگر رژیم عوض بشه!(ولی نگران نباشید،تا 4 سال دیگه اصلاح طلب ها روی کار میاند.)
ولی من خودم هم سراغ دارم کسایی را که با مدرک آزاد الان بورسیه گرفتند و دارند تو کانادا درس می خونند و درس میدند.

حالا گیریم دولتی هم رفتیم.یعنی فوری برامون دعوت نامه می فرستند که بیایید؟ الان فکر می کنید چند تا از دانشجو های شریف یا تهران رفتند خارج؟کلا خارج رفتن شانس و پول میخواد.حالا با این مدرک ها ما را استخدام کنند،خارج رفتن پیش کش.

cage_021
18-09-2009, 01:19
به نظر من اگه می رفتی برق بهتر بود چون رشتش خوب بودش حتی اگه اعتبار دانشگاه تهران جنوب بیشتر از غیر انتفاعی باشه چون تو درجه اول رشته مهمه البته بستگی به علاقتم داره

Mehran Malfoy
18-09-2009, 17:01
البته باید خدمتتون عرض کنم که راجع به بازار کار رشتم ( مهندسی شیمی / طراحی فرآیندهای صنایع نفت ) حسابی تحقیق کردم ، پس حالا که با رشته ی خودم مشکلی ندارم ، احتمالا انتخابم عاقلانه بوده ...:31:

attractive_girl
18-09-2009, 17:29
همه ی غیر انتفاعی ها از 2شنبه 30 شهریور شروع میشن؟

salarnight
18-09-2009, 17:30
البته باید خدمتتون عرض کنم که راجع به بازار کار رشتم ( مهندسی شیمی / طراحی فرآیندهای صنایع نفت ) حسابی تحقیق کردم ، پس حالا که با رشته ی خودم مشکلی ندارم ، احتمالا انتخابم عاقلانه بوده ...:31:
آره بابا مهم علاقته که اگه بری دنبالش هرجا باشی موفق میشی

sha2ow
18-09-2009, 19:52
آخر این عید کی شد؟حد اقل ما تکلیفمونا بدونیم!

cage_021
18-09-2009, 23:46
همه ی غیر انتفاعی ها از 2شنبه 30 شهریور شروع میشن؟

ماله من از 4 مهر شروع می شه

Ehsan PCbase
20-09-2009, 19:39
سلام
من کاردانی نرم افزار کامپیوتر غیرانتفاعی قبول شدم و همین هفته کلاس دارم ...
موقع ثبت نام یه برنامه درسی پرینت گرفت به من داد ...
3 روز زده که کلاس داریم ... شنبه ، یک شنبه و چهارشنبه
شنبه 8 تا 11 فارسی عمومی ... 11 تا 13 اخلاق اسلامی
یکشنبه 8 تا 12 زبان ... 14 تا 17 برنامه سازی کامپیوتر
چهارشنبه 8 تا 10 فیزیک ... 10 تا 13 کارگاه کامپیوتر ... 13 تا 17 ریاضی
سی ام کلاس های دانشگاه شروع میشه ... من قردا برم یا نه چهارشنبه ؟
چرا انقدر برنامه سنگینه ؟ با اینکه سه روزه ولی همون 3 روز کافیه تا ادم داغون شه .. زده 8 تا 12 زبان ! چهارشنبه ها هم که 8 صبح تا 5 عصر !
این برنامه تغییر می کنه یا نه ؟ و دیگه اینکه این فقط مختص منه یا نه برای همه همینه ؟
یه سوال دیگم داشتم و اون اینه که روز اول چیزی لازم هست ببرم ؟ ... چه کتاب هایی باید بخرم ؟ خودشون میگن ؟

mm00
20-09-2009, 21:00
سلام
چرا انقدر برنامه سنگینه ؟ با اینکه سه روزه ولی همون 3 روز کافیه تا ادم داغون شه .. زده 8 تا 12 زبان ! چهارشنبه ها هم که 8 صبح تا 5 عصر !
این برنامه تغییر می کنه یا نه ؟ و دیگه اینکه این فقط مختص منه یا نه برای همه همینه ؟
یه سوال دیگم داشتم و اون اینه که روز اول چیزی لازم هست ببرم ؟ ... چه کتاب هایی باید بخرم ؟ خودشون میگن ؟

شما اینارو جدی نگیر
8-12 زبان که خدایی زیاده واسه ما 2 ساعت بود با استراحت 1.5 ساعت میشد
بینش کلی استراحت داره ولی من که ترم 1 2 روز تو هفته بودم
1 ماه اول لازم نیست چیزی ببری:31:

atropak
21-09-2009, 13:31
سلام بچه ها
من جدیدالورود شیخ بهائی علوم کامپیوترم
دوشنبه کلاس برگذار شد؟ من که نرفتم :31: مشکلی پیش نیاد :13:
به خاطر دو روز بریم چی کار کنیم :19:
من شناسنامه ی سلامتم را پر نکردم ، طوری نمی شه دیرتر ببرم
کارت دانشجویی موقت گرفتم (همون سبزه :2:)
گفتند تا 2/7 وقت دارید برید پر کنید حالا طوری نمی شه 4/7 برم؟

attractive_girl
21-09-2009, 15:29
سلام بچه ها
من جدیدالورود شیخ بهائی علوم کامپیوترم
دوشنبه کلاس برگذار شد؟ من که نرفتم :31: مشکلی پیش نیاد :13:
به خاطر دو روز بریم چی کار کنیم :19:
من شناسنامه ی سلامتم را پر نکردم ، طوری نمی شه دیرتر ببرم
کارت دانشجویی موقت گرفتم (همون سبزه :2:)
گفتند تا 2/7 وقت دارید برید پر کنید حالا طوری نمی شه 4/7 برم؟

سلام.
دوشنبه شروع کلاس هاست ولی علوم کامپیوتر کلاس هاش از 3شنبه فردا ساعت 8 صبح شروع میشه!

پرونده ی سلامت رو کاری ندارن ، من خودم هلک و هلک رفتم 3 ساعت درمونگاه و اینا بعد که برگه رو آوردم بدم دانشگاه ، گفتن به ما چیزی ئر موردش نگفتن !!! برگه پیش خودتون باشه تا ما بگیم!

سلام

شما باید بیبینی از 30 شهریور که شروع کلاس هاست چه روزی توی برنامت اولین کلاسته! اگه برنامت همین روزایی باشه که میگی 30 ام که 2شنبه(امروز) میشه اولین روز کلاسیت میوفته 4شنبه! سی ام نمیخاد بری همون 4شنبه باید بری.
کلا ترم اول که واحدها اختیاری نیست و خودشون برات واحدهات رو انتخاب میکنن. در مورد سنگینیش هم تقریبا همه باید همینطور باشه چون منم سه شنبه اولین کلاسمه که از 8 صبح تا 6 یه کله کلاس دارم! ترم اول هم تغییری نمیتونی بدی برنامت رو!
در مورد کتاب ها هم خود استادا میان سر کلاس خودشون معرفی میکنن
موفق باشی :46:

cage_021
21-09-2009, 23:36
بچه ها دانشگاه های غیر انتفاعی انتقالی دارن؟اگه دارن چجوریه؟

farshidshd
22-09-2009, 18:17
بچه ها دانشگاه های غیر انتفاعی انتقالی دارن؟اگه دارن چجوریه؟

بله دارن

مثل سایر دانشگاه ها باید دو طرف موافقت کنن

parsgiga_3
22-09-2009, 18:54
سلام دوستان
کسی رجا کاردانی-نرم افزارکامپیوتر قبول شده؟

bleu2u4u
23-09-2009, 00:58
دوستان من علوم کامپیوتر قبول شدم فردا هم کلاسامون شروع میشه :41:
میخواستم بدونم اگه بخوام ترم بعد مرخصی بگیرم
نیازه که پولی هم به دانشگاه بدم اگه اره چقدر باید پیاده شم

arashdlast
23-09-2009, 15:35
سلام دوستان.
با اجازتون من کارشناسی ناپیوسته سخت افزار غیر انتفاعی میرداماد گرگان قبول شدم.
در ضمن من کاردانی نرم افزار دارم از دانشگاه آزاد.
حالا موندم همین رو برم یا اینکه سه ماه دیگه آزاد امتحان بدم. با این امید که آزاد
شیراز یا دیگر مراکز استان ها رو قبول بشم.(البته ممکن هم هست که قبول نشم)
چون میدونم دانشگاه آزاد توی اکثر شهرهای کوچیک به درد نمیخوره.
در ضمن چون نرم افزار خوندم ممکنه مشکل برام پیش بیاد؟
از دوستانی که اطلاعاتی در مورد دانشگاه غیر انتفاعی گرگان دارن خواهش میکنم در مورد سطح علمی و امکاناتش یه توضیحی بدن.
و اینکه من چه پیش نیاز هایی رو باید بگذرونم؟

mm00
23-09-2009, 17:14
دوستان من علوم کامپیوتر قبول شدم فردا هم کلاسامون شروع میشه :41:
میخواستم بدونم اگه بخوام ترم بعد مرخصی بگیرم
نیازه که پولی هم به دانشگاه بدم اگه اره چقدر باید پیاده شم

فکر کنم فقط شهریه ثابت 140 ایناس
کسی میتونه درباره معرفی به استاد کامل توضیح بده؟!

bleu2u4u
23-09-2009, 19:30
فکر کنم فقط شهریه ثابت 140 ایناس
خوب همینم خیلی زیاده
زور داره

sharkmil65
25-09-2009, 01:23
سلام. بهت تبریک میگم. من دانشجوی کامپیوتر طبری هستم. در مورد دانشگاهمون هم باید بگم جای بدی نیست. در واقع تقریبا همه ی دانشجو ها در یک سطح هستند و زیاد مشکل تحصیلی نخواهی داشت. اگه سوال دیگه ای در مورد دانشگاهمون داری، بیا به وبلاگمون و هر سوالی داری بپرس. من و دوستام کمکت میکنیم...

sharkmil65
25-09-2009, 02:05
وبلاگ دانشجویان کامپیوتر موسسه آموزش عالی طبری بابل:

IMAN SD
01-10-2009, 22:15
sharkmil عزيز مرسي. بلاخره بعد از تقريبا سه هفته مثل اينكه يكي واقعا پيدا شده و مي خواد ما رو كمك كنه! ولي ديگه زمان ثبت نام گذشته من هم ثبت نام نكردم. تنها چيزي كه تو نت از دانشگاه شما تونستم پيدا بكنم يه وبلاگ بود كه توش اون دانشجوي هر چي مي تونست به دانشگاه و اساتيد و رييس دانشگاه و... ايراد گرفته بود. خيلي بد كه حتي يك عكس هم از اين دانشگاه تو نت نيست و يا حتي يه سايت رسمي بدرد بخور. به هر حال من عاشق اين رشته بودم ولي مثل اينكه قسمت نشد تو دانشگاه شما بخونم.

yusef
06-10-2009, 19:53
سلام
اگر کسی ترم اول عمران رو در غیرانتفاعی بخونه و ترم دوم فقط عمومی بگیره و سال بعد به دانشگاه دولتی یا آزاد بره آیا مدارکش رو تطبیق میدن؟

با تشکر

forouzesh
06-10-2009, 20:34
سلام
اگر کسی ترم اول عمران رو در غیرانتفاعی بخونه و ترم دوم فقط عمومی بگیره و سال بعد به دانشگاه دولتی یا آزاد بره آیا مدارکش رو تطبیق میدن؟

با تشکر

همه چیز بستگی به بخش اموزش دانشگاهی که سال بعد قبول می شوید دارد . انها باید بگویند ایا معادل سازی می شود یا نه ؟؟

در مورد قسمت دوم سوالتون باید بگویم شما نمی توانید فقط دروس عمومی را بگیرید :

1. باید کمتر از 12 واحد در یک ترم نباشد . حتما باید 12 واحد یا بیشتر در یک ترم انتخاب واحد کنید .

2. به تعداد 3 واحد یا 4 واحد فقط حق انتخاب دروس عمومی را دارید . بستگی به واحد اموزش دانشگاه دارد .

فقط یادتون باشد غیرانتفاعی خیلی خیلی بهتر از دانشگاه ازاد هستش.

سطح علمی دانشگاه ازاد خیلی پایین هستش.

احتمالا بعد از رفتن به دانشگاه ازاد پشیمان خواهید شد .

در نتیجه خوب فکر کنید .

Ehsan PCbase
20-02-2010, 12:21
سلام
من معدل ترم اولم شده 11.98 ولی هنوز نمره درس اندیشه اسلامی نیومده .
می خواستم بپرسم اگر مشروط شم چطور میشه ؟ من اطلاعی در این باره ندارم .
این ترم هم انتخاب واحد کردم و 20 واحد برداشتم .

ehsaaaan
20-02-2010, 12:27
سلام
من معدل ترم اولم شده 11.98 ولی هنوز نمره درس اندیشه اسلامی نیومده .
می خواستم بپرسم اگر مشروط شم چطور میشه ؟ من اطلاعی در این باره ندارم .
این ترم هم انتخاب واحد کردم و 20 واحد برداشتم .

سلام:20:
به به!میبنم که هم اسم خودم هستی:10:

اگر نمره ی درس اندیشه اسلامی بیاد و معدلت رو بکشونه بالای 12 که هیچی به خیر گذشته!!

ولی اگر نمره ی درس اندیشه اسلامی جوری باشه که معدلت زیر 12 بمونه شما متاسفانه مشروط شدی و بیشتر از 14 واحد نمی تونی در این ترم انتخاب کنی

در صورتی که مشروط شده باشی اگر حداکثر تا پایان زمان حذف و اضافه 6 واحد حذف کنی تا واحدات به 14 برسه هزینه ی واحدهایی که حذف کردی بر میگرده

ولی اگر تا پایان زمان حذف و اضافه حذف نکنی آموزش دانشگاه بدون استرداد شهریه 6 واحد حذف خواهد کرد.مثلا یه دفعه وسط ترم می بینی 2 تا درس 3 واحدی رو برات حذف کردند

Ehsan PCbase
20-02-2010, 23:37
سلام:20:
به به!میبنم که هم اسم خودم هستی:10:

اگر نمره ی درس اندیشه اسلامی بیاد و معدلت رو بکشونه بالای 12 که هیچی به خیر گذشته!!

ولی اگر نمره ی درس اندیشه اسلامی جوری باشه که معدلت زیر 12 بمونه شما متاسفانه مشروط شدی و بیشتر از 14 واحد نمی تونی در این ترم انتخاب کنی

در صورتی که مشروط شده باشی اگر حداکثر تا پایان زمان حذف و اضافه 6 واحد حذف کنی تا واحدات به 14 برسه هزینه ی واحدهایی که حذف کردی بر میگرده

ولی اگر تا پایان زمان حذف و اضافه حذف نکنی آموزش دانشگاه بدون استرداد شهریه 6 واحد حذف خواهد کرد.مثلا یه دفعه وسط ترم می بینی 2 تا درس 3 واحدی رو برات حذف کردند

سلام
مهلت حذف و اضافه تموم شده ولی هنوز جواب درس اندیشه نیومده .
امتحان اندیشه رو خیلی بد دادم ... خیلی بد !
پس احتمالا مشروط میشم البته اگر شانس بیارم استاد نمره بده یا برم یه جوری گیرش بیارم و ازش نمره بگیرم .
یعنی اگر مشروط شم باید کلاس برم تا وسط ترم معلوم شه که چه درسایی رو حذف می کنن؟!
اینجوری که کلاس رفتنم فایده نداره !
نمیشه خودم برم صحبت کنم درسای 6 واحد رو انتخاب کنم تا حذف کنن؟

ehsaaaan
20-02-2010, 23:44
سلام
مهلت حذف و اضافه تموم شده ولی هنوز جواب درس اندیشه نیومده .
امتحان اندیشه رو خیلی بد دادم ... خیلی بد !
پس احتمالا مشروط میشم البته اگر شانس بیارم استاد نمره بده یا برم یه جوری گیرش بیارم و ازش نمره بگیرم .
یعنی اگر مشروط شم باید کلاس برم تا وسط ترم معلوم شه که چه درسایی رو حذف می کنن؟!
اینجوری که کلاس رفتنم فایده نداره !
نمیشه خودم برم صحبت کنم درسای 6 واحد رو انتخاب کنم تا حذف کنن؟

آخی!چه بد!ایشالا که مشروط نمیشی دوست من:46:

چرا فک می کنم بری صحبت کنی بشه.

اگه خدای نکرده مشروط شدی برو با کارشناس گروهتون صحبت کن و 6 واحدی رو که میخوای حذف کنی بهش بگو.احتمالا اون برات حذف می کنه.ولی خب متاسفانه پولش پریده!

Ehsan PCbase
20-02-2010, 23:51
یه سوال دیگه :
چه درسایی رو میشه حذف کرد ؟
منظورم اینه که چه درسایی رو می تونم حذف کنم و چه درسایی رو حتما باید این ترم بخونم ؟ درسای عمومی ؟ اصلی ؟ پایه ؟
بعد این درسایی که حذف میشه رو حتما باید پاس کنم ؟ ترم های بعد باید بردارم ؟
در مورد ترم تابستونی هم بی زحمت توضیح میدی ؟ تابستون میشه این درسای حذف شده رو ورداشت ؟
ممنون میشم .

ehsaaaan
21-02-2010, 00:18
یه سوال دیگه :
چه درسایی رو میشه حذف کرد ؟
منظورم اینه که چه درسایی رو می تونم حذف کنم و چه درسایی رو حتما باید این ترم بخونم ؟ درسای عمومی ؟ اصلی ؟ پایه ؟
بعد این درسایی که حذف میشه رو حتما باید پاس کنم ؟ ترم های بعد باید بردارم ؟
در مورد ترم تابستونی هم بی زحمت توضیح میدی ؟ تابستون میشه این درسای حذف شده رو ورداشت ؟
ممنون میشم .

من که نمی دونم رشته ی شما چیه و این ترم چه درسایی برداشتی؟
اگه می خوای اینارو بگو تا بتونم قشنگ راهنماییت کنم.

آره اگه تابستون دانشگاهتون ارایه کنه میتونی برداری.

در ترم تابستان حداکثر 6 واحد می تونی برداری.

خواهش می کنم:11:

Ehsan PCbase
21-02-2010, 01:07
کاردانی نرم افزار کامپیوتر می خونم.
درسایی که این ترم برداشتم(بر اساس چارت):
اندیشه اسلامی،2واحد
زبان عمومی،3واحد
برنامه سازی کامپیوتر1، 3واحد
برنامه سازی کامپیوتر2، 3واحد
برنامه نویسی سیستم های تجاری،3واحد
مدارهای منطقی کامپیوتر،2واحد
ریاضی پیش دانشگاهی،4واحد
جمعا میشن 20 واحد

ریاضی پیش رو ترم قبل 8 شدم و افتادم و برنامه نویسی 1 رو حذف کرده بودم. جفتشون رو این ترم برداشتم.

ehsaaaan
21-02-2010, 09:36
کاردانی نرم افزار کامپیوتر می خونم.
درسایی که این ترم برداشتم(بر اساس چارت):
اندیشه اسلامی،2واحد
زبان عمومی،3واحد
برنامه سازی کامپیوتر1، 3واحد
برنامه سازی کامپیوتر2، 3واحد
برنامه نویسی سیستم های تجاری،3واحد
مدارهای منطقی کامپیوتر،2واحد
ریاضی پیش دانشگاهی،4واحد
جمعا میشن 20 واحد

ریاضی پیش رو ترم قبل 8 شدم و افتادم و برنامه نویسی 1 رو حذف کرده بودم. جفتشون رو این ترم برداشتم.

اگه خدای نکرده مشروط شدی به نظرم اینارو حذف کن (البته این نظر منه ها!!خودت بهتر میدونی چیکار کنی:10:)

برنامه سازی کامپیوتر 2
برنامه نویسی سیستم های تجاری

و اگر میخوای عقب نیوفتی این دو تا درس رو در تابستان 89 بردار:20:

ninjavb
26-08-2010, 10:44
با سلام
دوستان امسال دانشگاه شیخ بهائی و جهاد دانشگاهی تو مقطع کارشناسی ناپیوسته نرم افزار دانشجو نمیگیره؟؟؟؟؟؟

ninjavb
26-08-2010, 14:59
لطفا میشه در مورد سطح علمی وهمچنین اساتید موسسه سپاهان و صفاهان توضیح بدید.
باتشکر

sk8ter
27-08-2010, 00:38
سلام
دوستان اگر کسی اطلاع داره(به خصوص آقا رسول) لطف کنه ما رو از سر درگمی در بیاره
بین این دانشگاه ها برای رشته الکترونیک کدوم معتبر تره؟ کلان به ترتیب کدوما بهترن(کاری به مسافتش ندارم ها)
1-مؤسسه غيرانتفاعي بنيان - شاهين شهراصفهان
2-مؤسسه غيرانتفاعي راغب اصفهاني - اصفهان
3-مؤسسه غيرانتفاعي صفاهان - اصفهان
4-مؤسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان
5-مؤسسه غيرانتفاعي نقش جهان – اصفهان

یه سوال دیگه با توجه به اینکه امسال مهاجر و جهاد پذیرش ندارند من با 3500 جایی رو میارم؟
با تشکر(فقط بچه ها هر کی اطلاع داره زودترجواب بده چون 2 روز دیگه باید انتخاب رشته کنم ها)

saeid_saeid
27-08-2010, 14:37
کسی در مورد دانشگاه غیر انتفاعی شمال آمل (ارشد سازه) اطلاعاتی داره؟!

در مورد اساتید،سطح علمی ، اعتبار و ارزش مدرک و ...

milad-p30world
28-08-2010, 08:19
میشه به این سوالهای منم جواب بدین :
از نظر اعتبار مدرک برای شغل پیدا کردن موسسه غیر انتفاعی چقدر با دانشگاه آزاد فرق میکنن
رشته من برق و تو گرایش قدرت رتبه ام 867 شده و آخرین رتبه مجاز 30000 و خورده ای شده :
برام مهم نیست که از خونه دور باشم ولی فضا و امکانات و سطح علمی دانشگاه ها برام خیلی مهمه توی گرایش قدرت موسسه غیر انتفاعی خوبی هست که انتخاب کنم
وضعیت دانشگاه آمل به چه صورته امکاناتش (کارگاه و استاد و کلاس) در حد یه دانشگاه هست؟میتونم با این رتبه انتخابش کنم

Lady Negar
29-08-2010, 16:47
سلام
دوستان اگر کسی اطلاع داره(به خصوص آقا رسول) لطف کنه ما رو از سر درگمی در بیاره
بین این دانشگاه ها برای رشته الکترونیک کدوم معتبر تره؟ کلان به ترتیب کدوما بهترن(کاری به مسافتش ندارم ها)
1-مؤسسه غيرانتفاعي بنيان - شاهين شهراصفهان
2-مؤسسه غيرانتفاعي راغب اصفهاني - اصفهان
3-مؤسسه غيرانتفاعي صفاهان - اصفهان
4-مؤسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان
5-مؤسسه غيرانتفاعي نقش جهان –اصفهان

یه سوال دیگه با توجه به اینکه امسال مهاجر و جهاد پذیرش ندارند من با 3500 جایی رو میارم؟
با تشکر(فقط بچه ها هر کی اطلاع داره زودترجواب بده چون 2 روز دیگه باید انتخاب رشته کنم ها)

دوست عزیز قویترین برق غیرانتفاعی اصفهانو مطمئن باش شیخ بهایی داره!
ترازش خیلی بالاست

Lady Negar
29-08-2010, 17:06
از نظر اعتبار مدرک برای شغل پیدا کردن موسسه غیر انتفاعی چقدر با دانشگاه آزاد فرق میکنن
فرق عمده ای ندارند..ببین بستگی شما چه آزادی رو با چه غیرانتفاعی مقایسه کنید....مثلا اگه بخوای اشرف اصفهان رو با آزاد قزوین مقایسه کنی معلومه آزاد قزوین مدرکش پذیرفته تر و مقبولتره!
اما اگه بخوای علم و فرهنگ رو با آزاد فسا مقایسه کنی ,باید بگم علم و فرهنگ خیلی جایگاه بالاتری داره!
یه چیزی هم بگم اگه واسه آینده شغلیت نگرانی باید معدلت تو دانشگاه بالا باشه!(البته یادگیری مهارتها هم که جای خود دارد)

برام مهم نیست که از خونه دور باشم ولی فضا و امکانات و سطح علمی دانشگاه ها برام خیلی مهمه توی گرایش قدرت موسسه غیر انتفاعی خوبی هست که انتخاب کنم

این هم بگم که از دانشگاه عیرانتفاعی انتظار فضای زیادی نداشته باش..عموما ساختمون های بزرگی ندارند!
سوالی باشه درخدمتم.

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

با سلام
دوستان امسال دانشگاه شیخ بهائی و جهاد دانشگاهی تو مقطع کارشناسی ناپیوسته نرم افزار دانشجو نمیگیره؟؟؟؟؟؟
تا اون جایی که من دراطلاع هستم خیلی وقته که ناپیوسته نمیگیره!حالا شما تو دفترچه رو چرا نگاه نمیکنی؟:31:

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

لطفا میشه در مورد سطح علمی وهمچنین اساتید موسسه سپاهان و صفاهان توضیح بدید.
باتشکر
من اطلاع زیادی ندارم..اما بدک نیستن..اتفاقا من یکی از استادهاشونو رو میشناسم...
سطح علمی ایشون هم بالاست...مدرک لیسانس و فوقشون هم از صنعتی اصفهان گرفتند !
البته به پای شیخ که نمیرسه!

Benygh
09-09-2010, 01:59
راه دانش بابل چطور جاييه براي مديريت بازرگاني ؟

ali_saeedi
09-09-2010, 02:07
دوستان سلام لطفا به تاپیک زیر سر بزنید و منو راهنمایی کنید راجع به این غیر انتفایی مردد هستم...

H.E.S.A.M
09-09-2010, 02:34
بچه ها یه سوال وقتی تو غیرانتفاعی بخونی تو مدرکش میزنن که غیرانتفاعیه؟؟؟؟؟؟

برای یکی از دوستامم میپرسم : کاردانیشم میزنن که غیرانتفاعیه؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه برای یکی از دوستامه...
ایشون یه دختره سراسریش رو کاردانی معماری غیرانتفاعیه آبا قزوین قبولیده
آزادشم کاردانی معماری دماوند
کدوم بهتره بره؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Abbshangooli
11-09-2010, 00:05
عزیزان شهریه فنی مهندسی دانشگاه غیرانتفاعی چقدره ؟؟؟
متاسفانه دفترچه رو ندارم

Abbshangooli
11-09-2010, 00:05
متاسفانه دفترچه رو ندارم

psp2004
11-09-2010, 10:30
متاسفانه دفترچه رو ندارم

دوس تا يادمه شهريه ثابت امسال ١٨٨

mani6606
11-09-2010, 12:24
بچه ها یه سوال وقتی تو غیرانتفاعی بخونی تو مدرکش میزنن که غیرانتفاعیه؟؟؟؟؟؟

برای یکی از دوستامم میپرسم : کاردانیشم میزنن که غیرانتفاعیه؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه برای یکی از دوستامه...
ایشون یه دختره سراسریش رو کاردانی معماری غیرانتفاعیه آبا قزوین قبولیده
آزادشم کاردانی معماری دماوند
کدوم بهتره بره؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در گواهی که در پایان دوره تحصیلی(کاردانی-کارشناسی(پیوسته یا ناپیوسته) - کارشناسی ارشد) صادر می شود نام موسسه آموزش عالی درج می شود مثلا مزینن موسسه آموزش عالی امام رضا .

انتخاب با خودت طرفه اولویت اول شهر که محل تحصیل هست که اگر در شهر خودش یکی از این دو رو قبول شده باشه اهمیت بیشتری دارد .

fire_boy
15-09-2010, 04:58
با سلام به دوستان خوبم

من در موسسه غیر انتفاعی بصیر آبیک علمی کاربردی و کاردانی قبول شدم .
میخواستم بدونم که علمی کاربردی (نه پودمانی) به صورت ترمیش چجوریه ؟
یعنی باید اولش امتحان بدم ؟
امتحانش چجوریاست ؟
از کاردانی بدش میتونم برم کارشناسی ؟
چقدر وقت باید برم ؟
پیوسته چه فرقی با ناپیوسته داره ؟
ببخشید اگه زیاد سوال کردم فقط اگه میدونید خواهش میکنم سریعتر جواب بدید .
ممنونم

fire_boy
16-09-2010, 05:07
کسی نبود جواب بده ؟

amirkhann
16-09-2010, 17:00
به نظر من اشتبها کردی. البته اگه به رشتت علاق داری کار درستی کردی.اما دانشگاه امام رضا دانشگاه خوبیه و بین المللی هستش.و ارزش دانشگاش اصلا با آزاد قابل مقایسه نیست

sara memar
19-09-2010, 12:13
با سلام به دوستان خوبم

من در موسسه غیر انتفاعی بصیر آبیک علمی کاربردی و کاردانی قبول شدم .
میخواستم بدونم که علمی کاربردی (نه پودمانی) به صورت ترمیش چجوریه ؟
یعنی باید اولش امتحان بدم ؟
امتحانش چجوریاست ؟
از کاردانی بدش میتونم برم کارشناسی ؟
چقدر وقت باید برم ؟
پیوسته چه فرقی با ناپیوسته داره ؟
ببخشید اگه زیاد سوال کردم فقط اگه میدونید خواهش میکنم سریعتر جواب بدید .
ممنونم

سلام دوست عزیز تا جایی که بدونم ج میدم

اینکه برای کاردانی باید امتحان بدی رو نمی دونم، شما هنرستان خوندین؟

از کاردانی می تونید برید کارشناسی که اونم کنکور داره، البته آسونم نیست و البته بستگی به خودتون داره، من خودم برای کاردانی به کارشناسی متوسط درس خوندم و احتمالا غیر انتفاعی قزوین قبول میشم( بازم بستگی به خودت داره) فردا نتایج میاد، دعا کنید تهران قبول بشم:31:

پیوسته یعنی نیاز نیست کنکور بدید، مثلا من کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم و کنکور دادم ام اگر کارشناسی پیوسته قبول بشید مسلما کنکور کاردانی به کارشناسی نخواهید داد

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم:20::46:

sara memar
19-09-2010, 12:26
اره من هم تو كف اين دانشگاه "غير انتفاعي"موندم !!! فرقش با دانشگاه هاي روزانه ، شبانه و پيام نور چيه !!!!!!!!!!!

سلام

همه ی اینایی که شما گفتید مهر دانشگاه سراسری رو دارند و از این نظر معتبرند

ولی آیا برای شما فقط مدرک گرفتن مهمه؟!!

مسلما تفاوت زیادی بین روزانه و غیر انتفاعی و پیام نور هستش!

رزوانه و شبانه تنها فرغشون در اینه که شبانه پولیه! و دیگر هیچ:46:

ولی دانشگاههای غیر انتفاعی که باز خود اونا رتبه بندی دارن از نظر سطح علمی و استادایی که اونجا درس میدند و حتی امکانات و هیات علمی در سطح خیلی پایین تری نسبت به روزانه و شبانه اند!

امیوارم ج سوالتون رو داده باشم:20::46:

sara memar
19-09-2010, 12:32
من پارسال قبول شدم
و مثل اینکه واسه ما مهندسی نمی خوره
رئیس دانشگاهمون گفت داریم سعی می کنیم برای شمام بزنن..

سلام

من امسال یعنی 89 کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم و اگه خدا بخواد قبولم! فردا نتایج میاد دعا کنید تهران قبول بشم:31::46:

یعنی مال ما مهندسی می خوره؟

ممنون میشم ج بدین:11:

sara memar
19-09-2010, 12:36
سلام

بچه ها کسی میدونه دانشگاه غیر انتفاعی ایوانکی بهتره یا دهخدا ی قزوین؟

ممنون:20:

segaro
20-09-2010, 16:32
ای داد بی دادای داد بیداد کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی کوثر قزوین قبول شدم
خودم قزوینی هستم
اما حالا موندم بین دانشگاه آزاد ابهر یا غیر انتفاعی کوثر
رشتمم ICT هست (مهندسي تكنولوژي ارتباطات وفناوري اطلاعات)
دانشگاه آزاد شیرین باید بی برو برگشت ترمی از 1 تا 1.5 واسه رشتمم خرج کنم
کوثر ماهی 350
مشکل مالی ندارم اما موندم کوثر یا آزاد
هلپ می پلیز :دی

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

سلام

بچه ها کسی میدونه دانشگاه غیر انتفاعی ایوانکی بهتره یا دهخدا ی قزوین؟

ممنون:20:

خودم قزوینی هستم
100% دهخدا رو انتخاب کنید چون توی غیر انتفاعی های توی استان بعد رجا بهترینه

Last Night
20-09-2010, 19:40
ای داد بی دادای داد بیداد کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی کوثر قزوین قبول شدم
خودم قزوینی هستم
اما حالا موندم بین دانشگاه آزاد ابهر یا غیر انتفاعی کوثر
رشتمم ICT هست (مهندسي تكنولوژي ارتباطات وفناوري اطلاعات)
دانشگاه آزاد شیرین باید بی برو برگشت ترمی از 1 تا 1.5 واسه رشتمم خرج کنم
کوثر ماهی 350
مشکل مالی ندارم اما موندم کوثر یا آزاد
هلپ می پلیز :دی

همون غیر انتفاعی رو برو
پول مفت به این ازاد نده

kouroshkahal
29-09-2010, 20:42
سلام دوستان
من این تاپیک رو کامل خوندم.
یه موضوعی هست که برام مهمه و منتظر جوابش هستم.
از دوستان این تاپیک و یا دوستان دوستان این تاپیک آیا شخصی تو رشته کارشناسی ناپیوسته غیرانتفاعی حالا هر گرایشی ( من خودم مهندسی تکنولوژی برق قدرت ) مدرکش رو گرفته.؟میخوام بدونم کلمه غیر انتفاعی غیر دولتی توش ذکر میشه یا خیر ؟؟؟؟
ودیگه اینکه امسال گرایش قدرت کارشناسی ناپیوسته برای داوطلبین آزاد تو روزانه فقط دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي- تهران پذیرش داره.اونهم 10 نفر.
یعنی یا باید جزو این 10 نفر باشیم یا بریم غیر انتفاعی ؟؟؟

مطلب دیگه که میخوام عرض کنم اینه که ظاهرا" کاردانی به کارشناسی تا چند وقت دیگه فقط در غیر انتفاعی ارائه میشه. البته در رشته های فنی که تقریبا" اعمال میشه.مثلا گرایش برق قدرت امسال همونطور که تو دفترچه شماره2 هم اومده برای داوطلبین آزاد همش غیر انتفاعی شده .به استثنائ تهران که 10 نفر پذیرش میکنه.البته یادم رفت بگم شبانه اش هم 25 نفر میگیره.

کد 204 - كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي برق- قدرت

روزانه کد 2092 دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي- تهران . 10 نفر زن مرد پذيرش ازفرهنگيان شاغل رسمي ويا پيماني وزارت آموزش وپرورش بومي استان تهران وداوطلبان آزاد

روزانه کد 2093 آموزشكده فني و حرفه اي پسران اراك . 40 نفر - مرد ويژه فرهنگيان شاغل رسمي و يا پيماني وزارت آموزش وپرورش

روزانه کد 2094 آموزشكده فني وحرفه اي شماره 1مشهد . 40 نفر - مرد ويژه فرهنگيان شاغل رسمي و يا پيماني وزارت آموزش وپرورش

شبانه کد 2095 دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي- تهران . 25 نفر زن و مرد

ERRR
26-01-2011, 15:02
سلام
من ترم 3 کاردانی نرم افزارم .
راستش این ترم بدجوری درسا رو خراب کردم ، 19 واحد برداشتم ، 3 تا از امتحانارو اصلاً نرفتم سر جلسه ، یکی هم حذف کردم ، فقط 3 درس رو امتحان دادم که اونا هم معلوم نیست قبول بشم یا نه ... این ترم مشروط میشم .
بعد مشروط شدن چطوریه ؟
می خواستم بپرسم اگر بخوام برای کنکور شرکت کنم باید حتماً تا اخر تابستون درسا رو پاس کنم یا نا تبصره ای چیزی هست که من کنکور شرکت کنم و بعداً که درسا رو پاس کردم برم ؟؟

yashgin128
27-01-2011, 00:49
دوستان دوتا سوال دارم

1.دوستان کسی نمیدونه شیراز غیر انتفاعی در مقطع ارشد داره یا نه؟(اگه چند تا هستن اسمشون رو هم بگید)
در صورت وجود رشته مرتبط با کامپیوتر هم دارن؟

2.برای مقطع ارشد تعداد واحد چقدر است؟سقف واحد هر ترم؟شهریه ثابت چنده؟کل هزینه دوره چقدر میشه؟

دوستان جواب این سوالات خیلی برام ضروریه
ممنون

AKBAR132
04-05-2011, 19:01
موسسه غير انتفاعي بنيان شاهين شهر در جديديترين اقدام به دانشجويان اعلام كرد كه براي امتحانات ميانترم خودتون برگه بياريد ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

امروز استادمون ميگفت توي دانشگاههايي كه درس دادم از اينا خسيس تر نديدم........ اكثر استادهاي خوب ديگه به اين موسسه نميان و اساتيدشون رو از دانشجويان ارشد ميارند و ما بدبختا اين وسط پول ميديم و له ميشيم ....... تازه اينا جداي از محيط بد آموزشي و صندليهاي نا مناسب و نور ناكافي ، تابلوهاي خراب .... نميدونم كدوم ناظر احمقي اينا را تاييد كرده

hp722
26-06-2011, 22:19
دوستان میخواستم بدونم کسی که مدرک پیش رو نتونه تا شهریور بگیره میشه پول یه ترم رو بریزه تا دی ماه مدرک پیششو بده و از ترم بعدی شروع کنه؟

hsh_4321
27-06-2011, 15:18
سلام
می خواستم بدونم برای قبولی تو رشته عمران رتبه ام باید حدودا تو چه رنجی باشه

Dex
30-06-2011, 14:03
بچه ها سلام

من خیلی میترسم که توی کنکور کاردانی دانشکده های فنی حرفه ای قبول نشم

لطفا بگید که حداکثر رتبه ای که میتونن برا نرم افزار قبول کنن چیه ( دانشکده های غیر انتفایی شیراز )

graphmax
01-07-2011, 22:07
من لیست دانشگاه های غیر انتفاعی اطراف تهران(قزوین قم کرج گرمسار و ...) که رشته عمران رو دارند می خوام ......

graphmax
02-07-2011, 07:12
من لیست دانشگاه های غیر انتفاعی اطراف تهران(قزوین قم کرج گرمسار و ...) که کارشناسی پیوسته رشته عمران رو دارند می خوام ....

Amin.rgh
05-07-2011, 15:06
دوستان کسی میدونه که آیا میشه به عنوان رشته ی دوم ، در کنار یه رشته ی روزانه مثل فیزیک ، یه دانشگاه غیر انتفاعی یه رشته هنر مثل سینما خوند ؟!

hp722
05-07-2011, 16:25
دوستان میخواستم بدونم کسی که مدرک پیش رو نتونه تا شهریور بگیره میشه پول یه ترم رو بریزه تا دی ماه مدرک پیششو بده و از ترم بعدی شروع کنه؟

اینجا قرار نیست کسی جواب آدمو بده

amirreza.13
05-07-2011, 17:49
اینجا قرار نیست کسی جواب آدمو بده

نه :41:

البته تو دانشگاه آزاد چندتا از دوستام این کارو کردن :31:

من خودم سال پیش غیرانتفاعی تو مشهد قبول شدم یک دونه درس از پیشم رو قبول نشدم قبولم نکردند :13:

ms368
05-07-2011, 18:56
بچه ها کسی میدونه که مدرک دانشکده های غیر انتفاعی اعتبارش چقدره ؟

کسی هم هست ناراضی باشه از این دانشکده ها ؟
راضی هستید ؟

parsgiga_3
07-07-2011, 15:15
بچه ها کسی میدونه که مدرک دانشکده های غیر انتفاعی اعتبارش چقدره ؟

کسی هم هست ناراضی باشه از این دانشکده ها ؟
راضی هستید ؟
به مقدار زیادی بستگی به جایی داره که می ری
الان غیر انتفاعی داریم تو یک خونه دو طبقه ساختمونشه
غیر انتفاعی هم داریم سه ساختمون داره!
حالا راجع به اساتید هم همین طوره!
یک دانشگاه استادای سراسری و آزاد همون شهر رو میاره یکی دیگه هم 4 تا دانشجو رو می کنه استاد!

اگه یک غیرانتفاعی خوب قبول شی،تقریبا راضی خواهی بود،اما فکر نکنید که مثل شریف و ایناستا!
اما در کل من که غیرانتفاعی هستم از دانشگاهم راضیم.
فقط سختیش کنکور کاردانی به کارشناسیه!:13:
موفق باشید:11:

avator20002000
10-07-2011, 11:56
دوستان کسی میدونه که آیا میشه به عنوان رشته ی دوم ، در کنار یه رشته ی روزانه مثل فیزیک ، یه دانشگاه غیر انتفاعی یه رشته هنر مثل سینما خوند ؟!
اینجور چیزی فقط برای نفرات اول کنکور امکان داره برای شما امکان نداره

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

سلام
می خواستم بدونم برای قبولی تو رشته عمران رتبه ام باید حدودا تو چه رنجی باشه

اینجا بپرس

Amin.rgh
15-07-2011, 15:41
اینجور چیزی فقط برای نفرات اول کنکور امکان داره برای شما امکان نداره

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینجا بپرس

ممنون برای جواب ، اما اولا شما از کجا میدونید من جزو نفرات اول کنکور نیستم ؟ :دی دوما این چیزی رو که شما میگید رو می دونم ، اما این درمورد رشته ی دوی در دانشگاه های روزانه هست ، ممکنه قوانین برای انتخاب رشته ی دوم در دانشگاه های غیر انتفاعی فرق بکنه . (همون طور که فکر کنم میشه در کنار یک رشته ی دانشگاه روزانه ، یک رشته هم توی دانشگاه پیام نور خوند )

avator20002000
15-07-2011, 16:00
ممنون برای جواب ، اما اولا شما از کجا میدونید من جزو نفرات اول کنکور نیستم ؟ :دی دوما این چیزی رو که شما میگید رو می دونم ، اما این درمورد رشته ی دوی در دانشگاه های روزانه هست ، ممکنه قوانین برای انتخاب رشته ی دوم در دانشگاه های غیر انتفاعی فرق بکنه . (همون طور که فکر کنم میشه در کنار یک رشته ی دانشگاه روزانه ، یک رشته هم توی دانشگاه پیام نور خوند )
چرا نباشی؟ایشالا!
پیام نورو نمی دونم البته در حدی نیست که بخواد دانشگاه باشه واسه خودش!:31:
ولی روزانه یا شبانه + ازاد امکان نداره مثلا!

Amin.rgh
18-07-2011, 00:42
چرا نباشی؟ایشالا!
پیام نورو نمی دونم البته در حدی نیست که بخواد دانشگاه باشه واسه خودش!:31:
ولی روزانه یا شبانه + ازاد امکان نداره مثلا!
مرسی
اما روزانه یا شبانه + آزاد میشه فکر کنم ها !
به هر حال امیدوارم بشه ، روزانه +غیر انتفاعی .

seven007
07-08-2011, 11:27
سلام دوستان
من ترم 7 كارشناسي پوسته اقتصاد يه دانشگاه غير انتفاعي هستم به علت مشغله زياد ( شغل وقت گير) طي دوران تحصيل و علاقه نداشت به رشته تحصيلي و درس نخوندن وچند مشكل خصوصي ديگه فقط تونستم 72 واحد ناقابل از 147 واحدم رو پاس كنم
حال مي خوام از دانشگاه انصراف بدم 2 باره هم خواستم اين كار رو بكنم ولي به اسرار خانواده اين كارو نكردم
ولي الان ديگه من تصميمو گرفتم و ميخوام انصراف بدم
آيين نامه هاي آموزشي دانشگا هارو خوندم ولي چندتا سوال دارم از دوستان آگاه عجزانه مي خوام كه كمك كنن و تا پاسخ سوالامو بگيرم

1- ميدونم هنگام انصراف مبلغي بايد پرداخت كني ولي معيار پرداخت اين مبلغ چيه؟ اين در حالي كه الان من 70 تومان طلب كارهم هستم.
2- تكليف واحد هاي پاس شدم(72 واحد) چي ميشه آيا امكانش هست به من مدرك كارداني رشتمو بدن؟
3- اگه بخوام رشته ديگري رو بعد انصراف از دانشگاه مثلا تو دانشگاه ديگه ايبخونم آيا واخدام تطبيقي مي خورن مثلا درساي عمومي؟

پيشاپيش تشكر مي كنم از راهنمايي هاتون

invisgirl
27-08-2011, 20:15
کسی می دونه غیر انتفاعی شیراز ترم بهمنی ها رو هم قبول می کنه؟

saye azad
30-08-2011, 14:03
[salam bacheha inja kasi hhastesh ke daneshgah allame ghazvini bashe,har doosti hast saree be man bege

mohsen_gh1991
30-08-2011, 15:17
دوستان کسی هست که تو موسسه خراسان مشهد درس خونده باشه؟
سطحش چطوره؟ بهار بهتره یا خراسان؟
مرسی

pcfeeler
11-09-2011, 08:49
به نظزتون عمران صدرا بهتره یا مکانیک تهران مرکز؟

mh_rayaneh
11-09-2011, 23:14
نمیدونم کدوم بهتره
اما اگه مکانیک تهران مرکزو نخاستی بری میدی من؟اخه من مکانیک اسلامشهر قبول شدمpcfeeler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

STON-COLD
12-09-2011, 01:44
به نظزتون عمران صدرا بهتره یا مکانیک تهران مرکز؟
از نظر رشته مکانیک درجه ی بالاتری داره

Dorsa2020
12-09-2011, 22:26
سلام.من امسال کارشناسی معماری غیر انتفاعی ایوانکی قبول شدم.فکر میکردم شهریه اش کمتر از آزاده,ولی دوستام بهم گفتن اولاش کمه ولی یهو خیلی زیاد میشه,مثل آزاد.میخواستم یه دوست مطلع راهنماییم کنه که آیا واقعا این جوریه؟آخه میگن هزینه لوازم معماری هم زیاده,اگه شهریه اش هم این قدر زیاد باشه,پدرم نمیتونه پرداخت کنه.لطفا سریع راهنماییم کنید تا مهلت ثبت نام تموم نشده,مرگ و زندگیه برام!سریع لطفا خواهشا

p d
13-09-2011, 12:03
منم اونجا بودم. البته دیگه نیستم (شکر خدا:27:). رشته نرم افزار
با ازاد که یکی نمیشه. کلا شهریه ها زیاد شده. غیر انتفاعی حدودا نصف ازاد میشه.

moh72
16-09-2011, 13:35
من از غیر انتفاعیه شهرمون (اردبیل) رشته م.صنایع کارشناسی قبول شدم حالا موندم که برم یا نه
به نظر شما سطح غیر انتفاعی در حدی هست که فارغ التحصیلاش بتونن ارشد رو از یه دانشگاه معتبر قبول شن؟

alavi71
16-09-2011, 21:06
من از غیر انتفاعیه شهرمون (اردبیل) رشته م.صنایع کارشناسی قبول شدم حالا موندم که برم یا نه
به نظر شما سطح غیر انتفاعی در حدی هست که فارغ التحصیلاش بتونن ارشد رو از یه دانشگاه معتبر قبول شن؟

این بستگی به شرایط و علاقه خودتون دارد .....
برخی از مووسات غیر انتفاعی سطح خوبی دارند.....
و برای ارشد هم میتونید در دانشگاه دولتی هم شرکت کنید ....

STON-COLD
16-09-2011, 22:28
بیشتر از اینکه دانشگاه موثر در قبولیتون باشه درس خوندن شما مهمه
من دوستی میشناسم که لیسانس پیام نور خوند الان فوق تو امریکا میخونه با بورس.

mnikzade
22-09-2011, 16:22
سلام کسی از بچه ها غیر انتفاعی سراج میخونه
میشه به من بگین من غیر انتفاعی بیام بهتره یا علمی کاربردی صنعت اب برق اذربایجان

m-a-88
22-09-2011, 19:54
سلام بچه ها

كسي اينجا غيرانتفاعي علوم توسعه آريا گرمسار ميخونه ؟ و يا اينكه امسال قبول شده باشه ؟

شرايطش چطوره ؟ سطح خوبي داره و يا مثل بعضي غيرانتفاعي ها خيلي داغونه ؟ توي سايتش يه چيزايي نوشته

ولي قبول كردنش يكم سخته !!! يكي از فاميلامون امسال عمران قبول شده اما دو دله كه بره يا نه !!

كلا كسي چيزي در موردش ميدونه ؟؟؟

sanup2006
22-09-2011, 20:03
بابا چرا ایجوری مقایسه می کنید؟/؟؟!!!!!!!!!!!! بستگی به غیر انتفاعیش داره مثلا شما چجوری سجاد رو با حکمت رضوی مقایسه میکنید.
من خودم سجاد الکترونیک خوندم تو برق از فردوسی کمی پایین تره.واقعا اساتید تاپی داره.

sanup2006
22-09-2011, 20:08
دانشگاه غیرانتفاعی چیه؟جز یه ساختمون و دو تا اتاق؟تازه،چند تا از غیر انتفاعی ها پروانه شون لغو شد!
اما در مورد بین الملل دو تا نکته رو بگم یکی اینکه شما چرا رفتید سراغ مالزی؟کشور قحط بود؟ضمنا بین الملل مدرک دانشگاه شریف رو هم قبول نداره میخواین مدرک دانشگاه آزاد رو قبول کنه؟
در این که دانشگاه آزاد امکانات بهتری داره و دانشجوهاش از سطح علمی خیلی بالاتری نسبت به غیرانتفاعی برخوردار هستن هیچ شکی نیست دوستان.اول روزانه دوم شبانه سوم آزاد چهارم غیرانتفاعی پنجم پیام نور
والسلام

استادای شیخ بهایی از تهران میان؟احتمالا دوستمون خواب نما شدن!
اون قسمتی که قرمز کردید رو هم من از یه دانشجوی فوق لیسانس هوافضای شریف شنیدم نه از یکی که کاردانی حسابداری غیرانتفاعی یالقوز آباد میخونه.
ضمنا شما غیر از این شیخ بهایی یه مثال دیگه بزن جون من.چرا گیر دادی به همین یکی؟(خوب طبیعیه مثال دیگه ای وجوه(!) خارجی نداره)

سجاد مشهد یک نمونه دیگه یا امام رضا مشهد که الان شده دانشگاه امام رضا

behexen
26-09-2011, 00:07
کسی از وضعیت غیرانتفاعی همدان (جهاد دانشگاهی) خبر داره ؟
محیطش؟ استاداش ؟ دانشجواش؟