PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [مقایسه] PSP Fat یا PSP Slim ... ؟؟

p3yman_xl
29-07-2008, 19:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به دوستان
با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و داغ شدن خرید کنسول PSP ، این تاپیک رو برای مقایسه این 2 کنسول ایجاد کردم تا دوستان بهتر تصمیم گیری کنند و از خصوصیات کنسول جدید باخبر بشوند. لازم به تذکر هست که این مطالب حاصل دانسته های بنده و جمع آوری از سایت Joystiq میباشد.

قابلیت های جدید اضافه شده چیست؟

مهمترین قابلیت اضافه شده خروجی TV هست و امکان شارژ کردن کنسول از طریق کابل USB وجود داره. و همچنین در نسخه ی جدید امکان تماشای 27 تصویر پس زمینه وجود دارد.

آیا میزان حافظه ی PSP Slim بیشتر است؟

بله، میزان حافظه ی کنسول از 32 مگابایت به 64 مگابایت افزایش پیدا کرده و 2 برابر شده است.

آیا این میزان حافظه در بارگذاری بازیها و یا UMD ها تاثیر گذار بوده؟

مقدار تغییرات واقعا متغیر هست ... بعضی از بازیها سریعتر و بعضی حتی کند تر اجرا شدند ، اما این میزان فقط در حد چند ثانیه میباشد و نگرانی از این بابت نیست.

آیا سرعت لُد شدن کارت حافظه بیشتر شده؟

خیر ، در هر دو یکسان است.

اگر بخواهم با TV بازی کنم، صفحه کوچک میشود و از بالا و پایین آن کم میشود؟

متاسفانه بله ، بر خلاف تماشا کردن فیلم که در آن از تمام صفحه استفاده میشود در بازی کردن اینطور نیست و صفحه کوچک میشود و تنها میتوان از 70 درصد صفحه ی تلویزیون استفاده نمود.

آیا آنطور که گفته میشود ، واقعا این کنسول لاغرتر شده؟

تغییرات در این کنسول آنقدر واضح نیستند که با چشم دیده شود، اما کنسول لاغرتر شده و از وزن آن کاسته شده است. اسلیم 19 درصد لاغرتر و 33 درصد از وزن آن کم شده. به طوری که اگر Fat داشته باشید، بعد از در دست گرفتن این کنسول واقعا احساس سبکی میکنید.

آیا جای دکمه ها بهبود یافته و در کل تغییراتی داشته است؟

بله ، دکمه ها مقاوم تر شده اند و میزان حساسیت آنها بیشتر شده است.

آیا WiFi در Slim بهبود یافته است؟

خیر ، در هر دو کنسول یکسان است.

آیا تغییراتی در باتری صورت گرفته است؟

در کل Slim باتری لاغرتر با میزان انرژی مصرفی کمتر دارد. بنابراین با توجه به مصرف کمتر Slim ، عمر باتری هم در این کنسول کمی بیشتر میباشد.

در چه مدت زمانی میتونم Slim رو به طور کامل شارژ کنم؟

حدودا 5 ساعت.

آیا هنوز هم جای انگشتان روی صفحه میماند؟

بله، اگر چه پوشش خارجی اسلیم بهبود یافته، اما بازهم جای انگشتان روی کنسول میماند.

آیا در Slim میشود که در هنگام تماشای عکسها، به موسیقی گوش دهم؟

خیر، زمانی که وارد یک محیط مجزا میشوید، نمیتوان به موسیقی گوش داد.

خوب این بود مقایسه ی کلی و ساده بین این 2 کنسول. اگر قصد خرید این کنسول رو دارید، من به شما Slim رو پیشنهاد میکنم. خروجی TV داره که میشه روی تلویزیون هم بازی کرد ( البته در حالت Letterbox ). قابلیت های دیگرش رو هم در بالا به شما گفتم. اما اگر واقعا آن 33 درصد کاهش وزن و خروجی TV برای شما مهم نیست، چیز زیادی عاید شما نمیشود.

موفق باشید

عکس های مقایسه ای این 2 کنسول رو هم ببینید:

ali_ranger22
29-07-2008, 21:41
این دو تا فرق زیادی ندارن...افزایش رم هم چیز خاصی نبود...خروجی Tv هم به نظر من به هیچ دردی نمی خوره چون کنسول دستیه نه خونگی و همچنین بازی ها تو Tv ناقص نشون میده...از نظر پشتیبانی برنامه ها هم اسلیم از فت کم میاره...از نظر خر کاری هم کم میاره... از نظر مصرف انرژی بهتر شده ولی چون باتری پرظرفیتی براش عرضه نشده بازم جلوی فت کم میاره... با این حال بازم اگه کسی الان میخواد بخره اسلیم بهتره

choory
29-07-2008, 23:07
این دو تا فرق زیادی ندارن...افزایش رم هم چیز خاصی نبود...خروجی Tv هم به نظر من به هیچ دردی نمی خوره چون کنسول دستیه نه خونگی و همچنین بازی ها تو Tv ناقص نشون میده...از نظر پشتیبانی برنامه ها هم اسلیم از فت کم میاره...از نظر خر کاری هم کم میاره... از نظر مصرف انرژی بهتر شده ولی چون باتری پرظرفیتی براش عرضه نشده بازم جلوی فت کم میاره... با این حال بازم اگه کسی الان میخواد بخره اسلیم بهتره

در مورد باطری هم بگم من باطری 1800mah فت را وقتی 100 درصد شارژ بود توی psp slim گذاشتم توی قسمت اطلاعات باطری زمان کارکرد باطری را 9 ساعت زده بود ولی همین باطری توی فت با همون شرایط 5 ساعت بود.باطری 1200mah خود pspslim هم موقع 100 درصد شازژ 5.5 ساعت جواب میده.پس جلوی فت کم نمیاره.:31:
نور صفحه هر دوکنسول روی درجه 4 بود و صدا هم قطع.

اما خوداییش جنش بدنه فت خیلی باحال تره.هرچند همین slim خودم هم جند باز ناجور خورده زمین تا حالا مشکلی براش پیش نیومده.فقط یه گوشش یکم رنگش ریخته.:41:

omid2800
30-07-2008, 10:52
بايد بگم اين جريان رم داخلي ممكن طي يكي دو سال ديگه مشكل ساز بشه چون معمولا باز ي هاي جديد رم بيشتري مي خوان پس ممكن است بازي هاي جديد ديگه با رم 32 كار نكنه پس فت يك كمي مشكوك است پيشنهاد من همون اسليم به خاطر نهايت 15 تا 20 نمي ارزه قديمي بخري.

ali_ranger22
30-07-2008, 13:42
در مورد باطری هم بگم من باطری 1800mah فت را وقتی 100 درصد شارژ بود توی psp slim گذاشتم توی قسمت اطلاعات باطری زمان کارکرد باطری را 9 ساعت زده بود ولی همین باطری توی فت با همون شرایط 5 ساعت بود.باطری 1200mah خود pspslim هم موقع 100 درصد شازژ 5.5 ساعت جواب میده.پس جلوی فت کم نمیاره.:31:

اما خوداییش جنش بدنه فت خیلی باحال تره.هرچند همین slim خودم هم جند باز ناجور خورده زمین تا حالا مشکلی براش پیش نیومده.فقط یه گوشش یکم رنگش ریخته.:41:

اصولا گذاشتن باتری فت روی اسلیم کار درستی نیست! اصولا psp رو در حالت روشنایی 4 گذاشتن کار درستی نیست! باتری فت 5-7 ساعت دوام میاره تو بازی برای اسلیم هم همینه و من گفتم که بهتر شده ولی چون ظزفیت بالاتری براش نیومده فرقی نداره.

p3yman_xl
30-07-2008, 13:52
اصولا گذاشتن باتری فت روی اسلیم کار درستی نیست! اصولا psp رو در حالت روشنایی 4 گذاشتن کار درستی نیست! باتری فت 5-7 ساعت دوام میاره تو بازی برای اسلیم هم همینه و من گفتم که بهتر شده ولی چون ظزفیت بالاتری براش نیومده فرقی نداره.

از باتری فت میشه رو اسلیم استفاده کرد ... مشکلی هم پیش نمیاد. دوام باتری هم در اسلیم کمی بیشتره، چون مصرفش کمتر شده.

ali_ranger22
30-07-2008, 14:27
ای خدا...من که میگم کمتر شده ولی باتری با ظرفیت بالاتر براش نیومده
_________
البته یه چیز دیگه بگم این تاپیک باید همون موقعی که اسلیم اومد زده میشد

ali_ranger22
30-07-2008, 16:25
choory جان یه بار دیگه کامل تر درباره ی 5 ساعت فت توضیح میدی؟ چون من الان با همون شرایطی که گفتی تو psp ایم امتحان کردم نوشت 7 ساعت! روشنایی 4 و صدا هم خاموش

Sam Fisher 11
30-07-2008, 18:38
ممنون پیمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان
کمبود چنین تاپیکی که به طور جامع به بررسی این دو مدل psp بپردازه حس میشد.

تاپیک مهم شد

s-a-l-i-m
31-07-2008, 00:12
من هم خیلی به این تاپیک واسه رفع اب روغن نیاز داشتم ولی یک چیزی که هست جای دست fat بهتره ........بخاطر شیبی که دو طرف پشت دارن.............

choory
31-07-2008, 18:59
choory جان یه بار دیگه کامل تر درباره ی 5 ساعت فت توضیح میدی؟ چون من الان با همون شرایطی که گفتی تو psp ایم امتحان کردم نوشت 7 ساعت! روشنایی 4 و صدا هم خاموش

سرعت cpu هم فکر کنم روی پیش فرض بود.این را یادم رفت چک کنم.ماله خودم که روی پیش فرض یود.
علی آقا چی بگم دیگه تنظیمات دیگه ای نداره که توی مصرف باطری دخیل باشه.
شاید اون psp fat که من باهاش امتحان کردم عمر باطریش کم شده بود.:13:

یک سوال چرا میگید بازی کردن با درجه روشنایی 4 کار درستی نیست؟من همیشه با همین روشنایی بازی میکنم.

ali_ranger22
31-07-2008, 19:22
سرعت cpu هم فکر کنم روی پیش فرض بود.این را یادم رفت چک کنم.ماله خودم که روی پیش فرض یود.
علی آقا چی بگم دیگه تنظیمات دیگه ای نداره که توی مصرف باطری دخیل باشه.
شاید اون psp fat که من باهاش امتحان کردم عمر باطریش کم شده بود.:13:

یک سوال چرا میگید بازی کردن با درجه روشنایی 4 کار درستی نیست؟من همیشه با همین روشنایی بازی میکنم.

سرعت CPU توی محیط XMB تاثیری روی باتری نداره موقعی تاثیر داره که از پردازنده استفاده بشه...
من نمیگم سونی میگه!:31: سونی میگه برای استفاده از 4 بهتره شارژر تو دستگاه باشه مخصوصا موقع دیدن ویدیو .احتمال پیکسل سوختگی رو افزایش میده.عمر باتری رو هم کم میکنه

mohammad_dj_kazin
18-08-2008, 16:39
من خودم اسليم دارم
وزنش خيلي كمتر از فت هست

AMIRz27
31-08-2008, 00:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به دوستان
با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و داغ شدن خرید کنسول PSP ، این تاپیک رو برای مقایسه این 2 کنسول ایجاد کردم تا دوستان بهتر تصمیم گیری کنند و از خصوصیات کنسول جدید باخبر بشوند. لازم به تذکر هست که این مطالب حاصل دانسته های بنده و جمع آوری از سایت Joystiq میباشد.

قابلیت های جدید اضافه شده چیست؟

مهمترین قابلیت اضافه شده خروجی TV هست و امکان شارژ کردن کنسول از طریق کابل USB وجود داره. و همچنین در نسخه ی جدید امکان تماشای 27 تصویر پس زمینه وجود دارد.

آیا میزان حافظه ی PSP Slim بیشتر است؟

بله، میزان حافظه ی کنسول از 32 مگابایت به 64 مگابایت افزایش پیدا کرده و 2 برابر شده است.

آیا این میزان حافظه در بارگذاری بازیها و یا UMD ها تاثیر گذار بوده؟

مقدار تغییرات واقعا متغیر هست ... بعضی از بازیها سریعتر و بعضی حتی کند تر اجرا شدند ، اما این میزان فقط در حد چند ثانیه میباشد و نگرانی از این بابت نیست.

آیا سرعت لُد شدن کارت حافظه بیشتر شده؟

خیر ، در هر دو یکسان است.

اگر بخواهم با TV بازی کنم، صفحه کوچک میشود و از بالا و پایین آن کم میشود؟

متاسفانه بله ، بر خلاف تماشا کردن فیلم که در آن از تمام صفحه استفاده میشود در بازی کردن اینطور نیست و صفحه کوچک میشود و تنها میتوان از 70 درصد صفحه ی تلویزیون استفاده نمود.

آیا آنطور که گفته میشود ، واقعا این کنسول لاغرتر شده؟

تغییرات در این کنسول آنقدر واضح نیستند که با چشم دیده شود، اما کنسول لاغرتر شده و از وزن آن کاسته شده است. اسلیم 19 درصد لاغرتر و 33 درصد از وزن آن کم شده. به طوری که اگر Fat داشته باشید، بعد از در دست گرفتن این کنسول واقعا احساس سبکی میکنید.

آیا جای دکمه ها بهبود یافته و در کل تغییراتی داشته است؟

بله ، دکمه ها مقاوم تر شده اند و میزان حساسیت آنها بیشتر شده است.

آیا WiFi در Slim بهبود یافته است؟

خیر ، در هر دو کنسول یکسان است.

آیا تغییراتی در باتری صورت گرفته است؟

در کل Slim باتری لاغرتر با میزان انرژی مصرفی کمتر دارد. بنابراین با توجه به مصرف کمتر Slim ، عمر باتری هم در این کنسول کمی بیشتر میباشد.

در چه مدت زمانی میتونم Slim رو به طور کامل شارژ کنم؟

حدودا 5 ساعت.

آیا هنوز هم جای انگشتان روی صفحه میماند؟

بله، اگر چه پوشش خارجی اسلیم بهبود یافته، اما بازهم جای انگشتان روی کنسول میماند.

آیا در Slim میشود که در هنگام تماشای عکسها، به موسیقی گوش دهم؟

خیر، زمانی که وارد یک محیط مجزا میشوید، نمیتوان به موسیقی گوش داد.

خوب این بود مقایسه ی کلی و ساده بین این 2 کنسول. اگر قصد خرید این کنسول رو دارید، من به شما Slim رو پیشنهاد میکنم. خروجی TV داره که میشه روی تلویزیون هم بازی کرد ( البته در حالت Letterbox ). قابلیت های دیگرش رو هم در بالا به شما گفتم. اما اگر واقعا آن 33 درصد کاهش وزن و خروجی TV برای شما مهم نیست، چیز زیادی عاید شما نمیشود.

موفق باشید

عکس های مقایسه ای این 2 کنسول رو هم ببینید:

p3yman_xl جان،ميخاستم دو مورد از توضيحاتتو اصلاح كنم،اول اينكه با slim ميشه موقع نگاه كردن عكسها موسيقي گوش داد...حتي ميشه screen saver موسيقي رو طوري فعال كرد كه در پس زمينه ي xmb به نمايش در بياد.
در ضمن مدت شارژ باطري فابريكش حدودا دو ساعت بيشتر نيست(طبق تجربه ي خودم با psp slim و باطري كاملا نو و سالم...):46:

AMIRz27
31-08-2008, 00:52

choory جان پيشنهاد ميكنم يه بار ديگه به جنس fat دقت كني،چون كاملا معلومه كه كيفيت ظاهرييه slim بيشتر از fat هست،مخصوصا كيفيت دكمه ها...
ولي اينكه اثر انگشت پشت fat نميفته،مي تونه يه گذينه ي مثبت براي fat در مقابل slim باشه...:46:

AMIRz27
31-08-2008, 01:01
شايد نياز به توضيح نداشته باشه،ولي شايد هم بعضي از دوستان به اين نكته كوچيك توجه نكرده باشن
اهنگ مورد نظر رو play كنيد و بعددكمه home رو بزنين،در حالي كه اهنگ پخش ميشه،شما به صفحه xmb منتقل ميشين
حلا با باز كردن galery عكسها به ديدن عكساتون بپردازين...:20:

AMIRz27
31-08-2008, 01:02
شايد نياز به توضيح نداشته باشه،ولي شايد هم بعضي از دوستان به اين نكته كوچيك توجه نكرده باشن
اهنگ مورد نظر رو play كنيد و بعددكمه home رو بزنين،در حالي كه اهنگ پخش ميشه،شما به صفحه xmb منتقل ميشين
حالا با باز كردن galery عكسها به ديدن عكساتون بپردازين...:20:

choory
31-08-2008, 07:30
choory جان پيشنهاد ميكنم يه بار ديگه به جنس fat دقت كني،چون كاملا معلومه كه كيفيت ظاهرييه slim بيشتر از fat هست،مخصوصا كيفيت دكمه ها...
ولي اينكه اثر انگشت پشت fat نميفته،مي تونه يه گذينه ي مثبت براي fat در مقابل slim باشه...:46:

من اصلا منظورم پشت دستگاه نبود.جنس رویه دستگاه بود که توی اسلیم نرم تره و راحت به داخل فشار میاد و آدم حس میکنه که اگه بیشتر فشار بده میشکنه.و یک سری موج داخل بدنه هست.اما توی فت همچین چیزی نیست.در کل اصلا به چشم نمیاد.
در مورد کلید ها هم کلید های اسلیم راحت تر بود.

p3yman_xl
31-08-2008, 09:27
کاربر محترم، AMIRz27 ، شما کل مطلب رو نقل قول کردی و 2 خط ایراد نوشتی که با این کار صفحه سنگین میشه و تعداد صفحات بی خود بالا میره.... نکته ی بعدی اینه که بنده این مطالب رو از سایت معتبری ترجمه کردم و از خودم در نیاوردم! نکته ی آخر اینکه شما 5- 6 تا پست پشت سر هم در فاصله ی 1 دقیقه ارسال نمودی، بهتر بود تمام مطالب رو در یک پست ارسال میکردید.

AMIRz27
31-08-2008, 21:23
کاربر محترم، AMIRz27 ، شما کل مطلب رو نقل قول کردی و 2 خط ایراد نوشتی که با این کار صفحه سنگین میشه و تعداد صفحات بی خود بالا میره.... نکته ی بعدی اینه که بنده این مطالب رو از سایت معتبری ترجمه کردم و از خودم در نیاوردم! نکته ی آخر اینکه شما 5- 6 تا پست پشت سر هم در فاصله ی 1 دقیقه ارسال نمودی، بهتر بود تمام مطالب رو در یک پست ارسال میکردید.

p3yman_xl جان در مورد پستهاي پشت سر هم حق با شماست..نكته به جايي بود...معضرت ميخوام..ديگه تكرار نميشه...
ولي در مورد مسايل مربوط بهpsp فكر كنم مطالب سايتي كه شما ازش نقل قول كردي مربوط به پيش از عرضه ي رسمي slim بوده باشه..موفق باشي:46:

mohammad_dj_kazin
01-09-2008, 01:28
p3yman_xl جان در مورد پستهاي پشت سر هم حق با شماست..نكته به جايي بود...معضرت ميخوام..ديگه تكرار نميشه...
ولي در مورد مسايل مربوط بهpsp فكر كنم مطالب سايتي كه شما ازش نقل قول كردي مربوط به پيش از عرضه ي رسمي slim بوده باشه..موفق باشي:46:
كاملا تاييد ميشه
پي اس پي منم باتريش فابريك و نو هست چون تازه پي اس پي خريدم
توي دو ساعت كاملا شارژ ميشه

nawid
06-09-2008, 18:57
psp slim چنده ؟ مشهد از کجا بخرم؟ مموری 4گیگ چنده؟

nawid
06-09-2008, 18:57
اگه جواب دادید پیام بدید

omid2800
06-09-2008, 19:40
سلام من از تهران خريدم 190 رم رو نميدونم ولي 2 گيگ رو 9500 گرفتم

p3yman_xl
06-09-2008, 22:07
دوستان من اینجا جاش نیست، اینجا ادامه بدید :

تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ممنونم :)

AMIRz27
27-09-2008, 14:03
p3yman-xl جان...تاپيك قبلي (تمامي مسايل در رابطه با psp) خيلي شلوغ و قاطي پاتي شده..به نظر من بهتره در مورد خريد و فروش و قيمت كنسول در يك تاپيك جداگانه بحث بشه و در مورد خود psp باز هم در يك تاپيك جديد.چون تاپيك قبلي به علت بالا رفتن پستها و همينطور سوالات متعدد و بي جواب!!ديگه مثل قبل فعال نيست و كيفيت لازم رو نداره...
نظر شما چيه؟

ali_ranger22
27-09-2008, 14:14
p3yman-xl جان...تاپيك قبلي (تمامي مسايل در رابطه با psp) خيلي شلوغ و قاطي پاتي شده..به نظر من بهتره در مورد خريد و فروش و قيمت كنسول در يك تاپيك جداگانه بحث بشه و در مورد خود psp باز هم در يك تاپيك جديد.چون تاپيك قبلي به علت بالا رفتن پستها و همينطور سوالات متعدد و بي جواب!!ديگه مثل قبل فعال نيست و كيفيت لازم رو نداره...
نظر شما چيه؟

تاپیک ها خیلی بیشتری داریم که تعداد پستاش چند برابر تاپیک psp هست...پس نیازی نیست که تاپیک جدید داشته باشیم...
بعدش هم مطالب خیلی مفیدی در این تاپیک وجود داره

gamecrazy
18-01-2009, 14:07
من میخوام psp بگیرم و اصلا اون امکانات slim مثل کم وزن تر بودن و ....برام مهم نیست می خواستم بدونم آیا ارزش داره برای 32 مگابایت حافظه بیشتر پول بیشتری بدم یعنی اگه بخام slim بگیرم تنها دلیلش حافظشه و آیا اینکه ممکنه در آینده بازی هایی بیاد که بخاطر حافظه بیشتر فقط روی slim اجرا بشن؟؟؟
ممنون...

p3yman_xl
18-01-2009, 17:51
من میخوام psp بگیرم و اصلا اون امکانات slim مثل کم وزن تر بودن و ....برام مهم نیست می خواستم بدونم آیا ارزش داره برای 32 مگابایت حافظه بیشتر پول بیشتری بدم یعنی اگه بخام slim بگیرم تنها دلیلش حافظشه و آیا اینکه ممکنه در آینده بازی هایی بیاد که بخاطر حافظه بیشتر فقط روی slim اجرا بشن؟؟؟
ممنون...

اگه این فاکتورها برات اهمیتی نداره، همون فت رو بگیر. فت خوش دست تره و با دوام تر. حافظه هم برای زودتر لد شدن صفحات وب هست که اگه از اینترنت استفاده میکنی ممکنه یه کم دیر تر لد بشه که به نظرم خیلی مهم نیست.
موفق باشی

gamecrazy
18-01-2009, 18:12
اگه این فاکتورها برات اهمیتی نداره، همون فت رو بگیر. فت خوش دست تره و با دوام تر. حافظه هم برای زودتر لد شدن صفحات وب هست که اگه از اینترنت استفاده میکنی ممکنه یه کم دیر تر لد بشه که به نظرم خیلی مهم نیست.
موفق باشی

ممنون (چون هنوز دکمه تشکر ندارم ) :11:

Terova
18-01-2009, 19:13
من خودم الان fat دارم.. و هیچ مشکلیم باهاش ندارم.. فقط اگر بخوای زیاد بازی کنی به خاطر سنگینیش یکم به دست فشار میاد..

البته اسلیم خروجی tv هم داره که میتونی اون رو به tv وصل کنی که این خیلی مهم هست..

gamecrazy
18-01-2009, 20:36
من خودم الان fat دارم.. و هیچ مشکلیم باهاش ندارم.. فقط اگر بخوای زیاد بازی کنی به خاطر سنگینیش یکم به دست فشار میاد..

البته اسلیم خروجی tv هم داره که میتونی اون رو به tv وصل کنی که این خیلی مهم هست..

ممنون از شما...:40:
آخه من بیشتر قابل حمل بودنش برام مهمه (خودم ps2 دارم) .راستی چند ساعت بدون اینکه دست خسته بشه میشه پشت سر هم باهاش کار کرد ؟؟؟

Google Spider
22-02-2009, 23:03
می خواستم ببینم اخرین قیمت PSP Fat یا PSP Slim چنده ؟
می خوام ببینم میتونم بخرم یا نه بوجه میرسه یا نه ؟؟

p3yman_xl
22-02-2009, 23:41
می خواستم ببینم اخرین قیمت PSP Fat یا PSP Slim چنده ؟
می خوام ببینم میتونم بخرم یا نه بوجه میرسه یا نه ؟؟

اینجا بپرسید:
تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

deja-vu
23-04-2009, 20:58
ممنون از شما...:40:
آخه من بیشتر قابل حمل بودنش برام مهمه (خودم ps2 دارم) .راستی چند ساعت بدون اینکه دست خسته بشه میشه پشت سر هم باهاش کار کرد ؟؟؟

نه با چند ساعت کار درد ميگيره دستت. اسليم کمي واسه اين مورد بهتره

honura
25-04-2009, 16:14
slim بهتره

sonixax
09-06-2009, 16:50

راستش من که دست درد نمیگیرم ، شاید من پوست کلفتم . من فقط با دسته Xbox دستم درد میگیره :41:

از اونجایی که من اول 3000 خریدم بعد چون اون موقع هک نمیشد پس دادم فت گرفتم ، پس هر دوشو داشتم ، زیاد فرقی با هم ندارن . جفتش هم خوبه .
ولی یه مموری 4 گیگ خریدم 50 یورو :19:

الان هم یه باطری 3600 براش خریدم یه هفتست دارم بدون شارژ باهاش روزی 1-2 ساعت بازی میکنم تازه شده 20% شارژش :8:

بدرود

naruto_sanin
12-07-2009, 12:58
بنظر من psp fat از psp slim بهتره ، آخه راحت تر توی دست جا میگیره و مثل دسته های کنسول ها از قطر بیشتری برخوردار شده ولی از نظر وزنی یکم سنگینه که این باعث خستگی دست میشه(همین جوری روزی 8 ساعت بازی میکنم باهاش ،اگه سبکتر بود که دیگه کور میشم)

yahya55
21-07-2009, 18:02
slim خرابیش کمتر از fat هستش میتونی مدت بیشتر بازی کنی باش دستتم دیر تر خسته میشه

جنرال حمید
28-07-2009, 12:30
ببخشید اگه میشه یه راهنمایی بکنید میگن pspکارایی هایی در حدود کامپیوتر داره و به اینتر نت وصل میشه و ...
اما من هرجا دیدم حرف از بازی بود اگه فقط برای بازیه که حیف پول و وقت میشه باش کتاب های الکترونیکی و فایل های pdf دید لطفا بگید

choory
28-07-2009, 12:52
ببخشید اگه میشه یه راهنمایی بکنید میگن pspکارایی هایی در حدود کامپیوتر داره و به اینتر نت وصل میشه و ...
اما من هرجا دیدم حرف از بازی بود اگه فقط برای بازیه که حیف پول و وقت میشه باش کتاب های الکترونیکی و فایل های pdf دید لطفا بگید

psp در اصل کنسول بازی هست و کارایی اصلیش بازی کردن هست.
اما کارهای جانبی دیگه هم میتونید باهاش انجام بدید.
مانند دیدن فیلم.گوش کردن موسیقی.دیدن عکس.وصل شدن به اینترنت (البته سایت های فارسی را نمایش نمیدهد.)
خواندن فایل های pdf و...

کاراییش در حد خودش واقعا عالی هست.اما دیگه هم انداره کامپیوتر که شما میگی نیست.

در ضمن این نظر شما هست.من کسی را میشناسم 47 سالش هست و همه کنسول ها را داره و باهاشون بازی میکنه.
برای خیلی از دوستان بازی کردن ارزش خاص خودش را دارد.

سوالات عمومی در مورد psp را در تاپیک زیر بپرس.
اینجا فقط برای مقابسه 2 مدل از psp هست.

تمامی مسائل در رابطه با Psp (فقط در اینجا)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roya_ali25
23-09-2009, 10:56
سلام

یه کمک فوی میخواستم

psp 1001 مدل قدیم mede in japon با مادر بورد ic1003 ظاهر تمیز نصبتن سالم ال سی دی هم پیکسل سوخته دیده نمیشه
با این مشخصات چند میرزه بخرم

1-psp 1001
2-ram 4 gig ولی اصلی نیست
3-کیف
4-کابل
5-باطری 3.6
این وصایل رو هم نداره
شارژر -ریموت - هدفون- جعبه -بند نداره

این من چند بخرم خوبه مال اشنا هم است مطمئن

فقط این دستگاه کارش خوب است . کپی خور هست یا میشه -امکان اپدیت و دانگرید داره - ایا بازی هایش موجودهست -
ایا من این رو بخرم امکان داره مشکل سخت افزاری داشته باشه

تو چند روز چه راهی هست که بتونم سخت افزاری چکش کنم تا مشکلاتش معلوم شه که به مشکل برنخورم .

ممنون میشم قیمت و راهنمایی دققیق بفرمایید

ممون

psp 3000
29-11-2009, 15:15
ميشه يكي به من بگه psp 3000 الان چنده؟
ميخرم
اگه داريد و آكه ميخرم فقط زورد خبر بديد

Zaghan_13
28-02-2011, 14:49
قیمت psp slim توی بندرعباس و قشم چقدره؟
کسی مدونه؟:41:
زیاد مهم نیست slim باشه قیمت یک pspخوب رو میخوام.
ممنون