PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دریافت ریز مکالمات از طریق سامانه 1818

rouhallah
29-07-2008, 13:33
بنام خدا
با سلام
من جایی مناسب تر از این جا برای بیان مشکل خود پیدا نکردم
من در خواست راهنمایی از شما در مورد دریافت ریز مکالمات از طریق سامانه 1818 را دارم
مشکل من بدین شرح میباشد
ابتدا بگم که دستگاه نمابر یا همون فاکس نداریم و از طریق مودم میخوام ریزمکالمات رو بگیرم
وقتی شماره 1818 رو میگیرم و تمامی مراحل رو تا مرحله دریافت ریز مکالمات میگذرونم میگه برای دریافت ریزمکالمات دکمه شماره 1 رو فشار دهید که بعد از این کار صدای بوق میشنوم
این کار رو که میکنم سریع به رایانه مراجعه میکنم و از طریق نرم افزاری که نصب کردم دکمه دریافت فاکس رو کلیک میکنم . که بسته به نوع نرم افزار، صفحه ای ظاهر میشه و شمارنده ای به کار میفته ولی چیزی دریافت نمیشه وقتی هم که گوشی رو برمیدارم بعد از هر چند ثانیه میگه فرمانی دریافت نشد
چه گوشی رو بردارم و چه نه بعد از مدتی ارتباط مودم با این شماره قطع میشه و بسته به نوع نرم افزار پیام خطای مختص خود رو میده.
لطفاً راهنمایی کنید.

coralisland_17
29-07-2008, 14:52
روح الله جان جريان 1818 چيه؟براي شهرستان هم است يا فقط تهران؟

rouhallah
31-07-2008, 20:09
روح الله جان جريان 1818 چيه؟براي شهرستان هم است يا فقط تهران؟

با سلام به دوست عزیز1818 اون اول که راه اندازی شد ریز مکالمات تلفن مورد نظر رو میداد (هم میاندوره و هم پایان دوره )همچنین اطلاعات قبض صادر شذه هم میداد.اما الان میشه توسط این سرویس اقدام به پرداخت قبض خود نیز بکنیددر مورد شهرستانها دیگه چیزی نمیدونم اما تو گوگل که جستجو کردم فکر کنم تو کرج میخواد راه بیفته