PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ويندوز 98 (نسخه اوليه) و پارسا 99 بروي Pc هاي 2.4 و به بالا

Amir_P30
13-12-2005, 01:40
:rolleye: :cool: با سلام خدمت دوستان عزيز
در اين قسمت ميخواهيم به شما نحوه نصب ويندوز 98 را بروي كامپيوتر مدل جديد را آموزش دهيم .كساني كه با نصب ويندوز آشنا هستند ممكنه تا حالا به اين مشكل برخورده باشيد كه پس از طي چند مرحله از نصب ويندوز به اين مشكل برخواهيد خورد : NDIS Erorr.... و به شما ميگه كه دستگاه خود را دي استارت كنيد ولي با ري استارت مجدد نيز مشكل حل نخواهد شد و باز هم به اين ارورر بر خواهيد خورد .

حال راه حل چيست؟
بسيار ساده است.وقتي كه به اين ارور برخورد كرديد يكباره دستگاه را ري استارت كنيد و در زمان بوت دكمه F5 را نگه داريد تا سيستم عامل از طريق Safe Mode راه اندازي شود.زماني كه به صفحه اول ويندوز رسيديد به قسمت Device Manager برويد
(از طريق كليد هاي تركيبي Winkey+Pause يا بروي Mycomputer كليك سمت راست كنيد و گزينه Properties را انتخاب كنيد)

از منو هاي Device Manager گزينه Network Adapters را انتخاب كنيد و با استفاده دكمه Right Arrow (فلش سمت راست) يا دكمه * از قسمت ماشين حساب كيبورد زير شاخه اش را باز كنيد . حالا از قسمت پايين منوي Device Manager گزينه پروپرتيس را انتخاب كنيد.و در منوي بعد كه برايتان باز ميشود اين قسمت را Disable كنيد.

سپس Apply و بعد OK را بزنيد .
در اين جا كار به اتمام ميرسد و شما ميتوانيد دستگاه را ري استارت كنيد بعد از بوت شدن ميبينيد كه سيستم عامل بقيه مراحل كار خود را انجام ميدهد و از اين ارور خبري نيست.

موفق و مويد باشيد

vahid_666
13-12-2005, 07:37
با تشکر از شما. برای safe mode فکر کنم از F8 استفاده کنیم
من یک سوال در مورد هارد های SATA دارم و اون این که اگر بخوایم ویندوز 98 نصب کنیم به چه شکل هست؟

mohammadtari
04-11-2006, 01:30
بابا دمت گرم كار مارو راه انداختي!! مرسي!