PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در كپي فايل با پسوند imp

marn
29-07-2008, 10:10
سلام
من حدود 15 تا cd اموزشي مربوط به امتحان تخصص پزشكي خريدم(همه cd ها صوتي است) ولي من الان وقتي اين cd ها رو باز ميكنم داخلش چندتا فايل با پسوندimp هستش و قابل كپي شدن هم نيستند(و فقط قابليت خونده شدن با خود سيدي رو دارند).من نياز دارم تا اين فايلهاي رو به داخل گوشيم انتقال بدم (چون تمام cd ها صوتي است) و من ميخام اين فايلهارو تو بيمارستان محل كارم گوش بدم اما نميتونم كپي كنم خواهش مي كنم منو براي كپي اين فايلها راهنمايي كنيد چون من نميتونم فقط موقعي كه تو خونه ام اينارو گوش بدم يا لپ تابم و به محل كارم ببرم پس تنها راه انتقال اونا به گوشيه و گوش دادن اونا
لطفا يك روشي رو براي انتقال اونا به گوشي و همچنين تبديل اونا به mp3 رو بگيد
با تشكر مارن

lvl@ster
29-07-2008, 10:29
چون تو بیمارستان هستی بهت کمک می کنم شما هم به بیماران کمک کن:

مگه نمی گی سی دی صوتی هست . سی دی های صوتی (Audio ) باید تبدیل بشوند . مستقیما نمیشه کپی کرد

حالا چطوری باید تبدیل بشن

با نرم افزار های jet Audio یا nero یا Audio to mp3 یا Audio to wave

اصلا شما نمی گی فرمت imp مگه فرمت فایل های صوتی هست که میخوای ورداری ( پس ناشی هستی)

اگر کار با نرم های بالا را نمی دونی

راحتترین کار استفاده از ایزوباستر (iso budter ) هست . سی دی خود را با ایزو باستر باز کن

روی فایل های مورد نظر راست کلیک کن و ایکسترکت کنی خودش به wave تبدیل می کنه راحت

( راستی فرمت فایل های سی دی های صونی imp نیست )

imp فایل های برنامه قفل گذاری WTM هست. اگر موفق نشدی یه عکس با ایزوباستر بزار بهت بگم چی کار کنی

marn
29-07-2008, 10:45
سلام
lvl عزيز من مي دونم imp پسوند فايل صوتي نيستش فقط گفتم تا بدونيد پسوند فايلا چيه در ضمن من فايل Autorun سيدي رو با فار باز كردم(چون تو خط هك گوشييم با فار خوب بلدم كار كنم) بعد فار نشون داد كه مسير Autorun يك چيز ديگه كه اصلا تو سي دي ديده نميشه پس اون مخفي و بايد بايئ با ايزو باستر يا الترا ديده بشه
در كل من بازم از راهنماييتون ممنون هستم و حالا ميرم امتحان ميكنم تا ببينم حل ميشه يا نه
در ضمن سعي كن شما Imp نباشي.