PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم عامل

babi
12-12-2005, 23:04
با سلام
میخواستم این موضوع را در تاپیک مقالات و اموزش قرار بدم ولی خودتون که میدونید امکان این کار وجود ندارد ...
اگر امکان دارد مقاله یا هر چیزی که درباره ی چگونگی کارکرد سیستم عامل دارید یا میشناسید معرفی کنید
نوع سیستم عامل فرق نمیکند ولی اگر کلی باشد بهتر است
با تشکر
(( در ضمن از اینکه دو تاپیک درست شده است شرمنده .. من گزینه ی ویرایش را زدم نفهمیدم چرا دو تا شد !!!))

M.R.M
12-12-2005, 23:59
سلام دوست عزيز.
شما بايد درخواست خود را در تاپيك زير مطرح مينموديد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اين تاپيك مطمئن باشيد به درخواست شما رسيدگي خواهد شد.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

mpsjavad
13-12-2005, 00:09
با سلام ..

دوست من شما به راحتي ميتونيد دز انجمن اموزش و مقالات تاپيك جديد ايجاد كنيد ( با كليك بر روي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مثل تمام انجمن ها ( تنها امكان ايجاد تاپيك جديد در زير شاخه ها رو نداريد ... كه اون هم به خاطر نظم و يكپارچگي زير شاخه ها هست .. )

در مورد خواسته شما بايد بگم كه محل مناسبي رو انتخاب نكرديد ..

ما براي درخواست مقالات و اموزش ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يك تاپيك داريم ...

از توجهي كه ميكنيد ممنونيم ..

double_n
13-12-2005, 00:42
با سلام
میخواستم این موضوع را در تاپیک مقالات و اموزش قرار بدم ولی خودتون که میدونید امکان این کار وجود ندارد ...
اگر امکان دارد مقاله یا هر چیزی که درباره ی چگونگی کارکرد سیستم عامل دارید یا میشناسید معرفی کنید
نوع سیستم عامل فرق نمیکند ولی اگر کلی باشد بهتر است
با تشکر
(( در ضمن از اینکه دو تاپیک درست شده است شرمنده .. من گزینه ی ویرایش را زدم نفهمیدم چرا دو تا شد !!!))

دوست عزیز من 4 تا مقاله در قالب پی دی اف در مورد اصول سیستم عامل یونیکس نوشته بودم که مورد استقبال قرار نگرفت بخاطر همین ادامه ندادم - اگه خواستی یه سرچ تو انجمن بزن . ;)

موفق و سربلند باشید ;)

_LOVE_CODER_
13-12-2005, 01:29
دوست عزیز من 4 تا مقاله در قالب پی دی اف در مورد اصول سیستم عامل یونیکس نوشته بودم که مورد استقبال قرار نگرفت بخاطر همین ادامه ندادم

من بشدت استقبال مي كنم

babi
14-12-2005, 23:51
M.r.m جان .. همون جا که گفتی پست دادم