PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Damnation

Masoud King
29-07-2008, 02:36
Damnation
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده:Blue Omega
ناشر :Codemasters
سبک:Action
پلتفورم:PC,Xbox 360,PS3
تاریخ انتشار: 26 می 2009
damnation.blueomega.com

یه ضرب المثل رایج هستش که میگه آینده نوشته نشده ولی منظورش این نیست که گذشته در دسترس نباشه!
بسیاری از بازیها سریع و مهار نشدنی هستن همراه با داستانی که دوران گذشته رو نشو میده که از این بازیها که ما فرصت دیدن اونو داریم Damnation هستش بازیی که تلفیقی از 3rd/1st person (اول /سوم شخص) که با استفاد از Unreal Engine 3 ساخته شده ,. بازی استیل Western رو داره , موردی که زیاد در بازی های ویدئویی استفاده نشده.
با تحول سبک شوتر و با ترکیب اکشن و نبردی روان و وجدآور Damnation شامل ویژگی های بزرگی چون, محیطی باز, نبرد داغ , آکروبات بازی و بدل کاری با وسایل نقلیه خواهد بود. که به بازیکنان آزمون سختی رو به وسیله عکس العمل ها, تفکر سریع, نبرد به ویسله تیراندازی سریع رو ارائه میکند. بازی از عناصر های تاریخ آمریکایی الهام گرفته شده است که مناظر و صحنه های وسیع و جریان ساز را از میدان جنگ یک نبرد فراصنعتی بین انسانیت و یک فروشنده غیر قابل جلوگیری جنگ افزار در تمام دنیای domination به تصویر می کشد. بازیکنان قادر خواهند بود که مسیرشان رو انتخاب کنند و جهان رو توسط کارهای بزرگشان در کنار توانایی های انسانی هدایت کنند.اما بازیکنان تنها نیستند و دشمن های باهوش اونا رو دنبال میکنند و به وسیله سلاح های مرگبار با اونا درگیر میشوند و از هر سمت به بازیکنا حمله ور می شوند, در دنیای domination هیچ جا امنی برای مخفی شدن نیست!domination به بازیکنان یک انتخاب وسایل نقلیه بهت انگیز رو پیشنهاد میکند که شامل موتورسیکلت هایی که توانایی پرش از پرتگا های عظیم رو دارند می شود.
بازیکنان رو به رو و درگیر میشوند با یک داستان پیچیده که خیلی بیشتر از چیزهایی که آشکار است رو فاش میکند!

بازی سعی میکنه شبیه به آنچه که در جنگ داخلی آمریکا در قرن 20 اتفاق افتاد ور به تصویر بکشه و شما در اینجا نقش Hamilton Rourke رهبر شورشیان رو دارین که برعلیه علیه کارخانه دار قدرتمندی به نام Prescott ,که نیرو های مجهز به تکنولوژی آن موقع رو داره, می جنگید.

غرب وحشی راهی مناسب برای وصف کردن Damnation هستش

اولین چیزی که در Damnation آشکار میشود این است که بازی یه shooter خالص مانند بازی های Tomb Raider و Uncharted: Drake's Fortune نیستش بلکه تلفیقی از سلاح جنگی و آزادی خواهی هستش.هم چنین در بازی وسایل نقلیه هم وجود داره که متاسفانه در تریلر نمایش داده شده ما اونا رو ندیدیم.یکی دیگه از ویژگی های بازی هکاری دونفره(two-player co-op) هستش.
گروه جنایتکار NPC در پیروی از Rourke هستن لی در قسمت هایی از بازی میتونین یه دوست داشته باشین که کنترل او کاراکتر برو بر عهده بگیره..

Rourke هرگز از چرخیدن بدور میله پرچم و جهش بر روی پشت بام نم ترسد

Damnation در ظاهر زیبا به نظر میرسه.اینجا نوعی از غرب وحشی وجود داره که به تفنگ ها و کاراکتر ها میرسه و نیز یه حس بزرگ که هنگام نگاه به دور دست ها از بلندای کوهای راکی به شما دست میده!

تریلر های بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Debut Trailer

SD...16MB

HD...45MB

Screenshots:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:
--damnation.blueomega.com--videogamer-- gamespot

yasser1680
29-07-2008, 03:06
گرافیکش خوبه امیدواریم داستان بازی هم خوب باشه.

Mostafa-Sabab
29-07-2008, 09:11
آره گرافیکش خیلی خوبه فک کنم سبک بازیش مثل شاهزاده ی ایرانی باشه:23:

Masoud King
22-08-2008, 14:03
Screenshot های جدید از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
22-10-2008, 00:28
جدید ترین ویدئوی بازی که یه مصاحبه با سازنده بازی هستش:

SD...35mb

HD...103mb

Masoud King
26-10-2008, 12:44
10 ScreenShot جدید:

hosseincode2008
26-02-2009, 19:54
26th Feb 2009

Release Date :
کدمسترز امروز تایید کرد که بازی Q2 2009 برای PC ، Xbox360 و Ps3 عرضه خواهد شد .

Screenshots :
همچنین چند اسکرین شات جدید از بازی منتشر شده است .

Alireza.M67
28-02-2009, 17:16
نمیدونم چرا اسم این Unreal Engine میاد تنم مور مور میشه .
یعنی یه موتور جدید نیست که باهاش بازی بسازن ؟

hosseincode2008
20-05-2009, 17:14
تاپيك رو از صفحه پنجم ميكشيم بالا‌ ! اولين Review اين بازي رو EuroGamer.Net گذاشت و امتياز فوق العاده ي 3 از 10 بهش داد !! بايد منتظر امتياز سايت هاي ديگه باشيم تا ببينيم بازي واقعا مزخرفه يا ...

mosolim
20-05-2009, 17:47
با این امتیاز کهکشانی عجب بازی بشه.
همینه که همیشه بازی های عجیب و غریب نا آشنا نمی تونند موفقیتی کسب کنند. مخصوصا وقتی از ناشرای نا آشنا باشن

Masoud King
20-05-2009, 18:21
با این امتیاز کهکشانی عجب بازی بشه.
همینه که همیشه بازی های عجیب و غریب نا آشنا نمی تونند موفقیتی کسب کنند. مخصوصا وقتی از ناشرای نا آشنا باشن
Codemasters کجاش نا آشنا هستش؟!!!
ولی سازنده بازی نا آشنا بیده!
بازیشم قیافش می خورد مالی نشه ولی واسه اطلاع رسانی بیشتر تاپیکش رو زدم : دی

Turok-71
20-05-2009, 18:23
دروود.
همه ی دوستان خسته نباشید.:دی
بازی فکر کنم خیلی خوب باشه چون نو اوری داره. پرش و حرکات اکروباتیکش هم شبیه
پرنس پرشیاست. فکرشو بکنید در دنیای وسترن این حرکات رو انجام بدید.
من از حالا اسم این بازی رو Prince of Western میزارم.:دی

Optimus Prime
20-05-2009, 21:40
بعد از رفتن 2 تا قسمت از بازی باید بگم بازی متوسطیه. پرش هاش بیشتر شبیه بازی Afro Samurai انجام میشه و البته شبیه به Prince of Persia هم هست. متاسفانه Shooting بازی اصلا خوب نیست. هوش مصنوعی ها در حد فاجعه. پیشنهاد می کنم بازیو روی Hardcore شروع کنید چون بازی اصلا سخت نیست.

resident_evil
20-05-2009, 21:47
بعد از رفتن 2 تا قسمت از بازی باید بگم بازی متوسطیه. پرش هاش بیشتر شبیه بازی Afro Samurai انجام میشه و البته شبیه به Prince of Persia هم هست. متاسفانه Shooting بازی اصلا خوب نیست. هوش مصنوعی ها در حد فاجعه. پیشنهاد می کنم بازیو روی Hardcore شروع کنید چون بازی اصلا سخت نیست.

ای بابا ! چه بلایی سره بازی ها داره میاد : دی
یکی از یکی گند تر ! اولین نمره ی این بازی 3 بود !

Eurogamer 3 / 10

Turok-71
20-05-2009, 21:56
دروود.
من که این موتور و این عکس ها رو دیدم خیلی حال کردم باهش.:دی
فکر کنم طوری optimus گفت ضعف عمدش در گیم پلی باشه.
راستی این بازی نسخه قبلیش با چه اسمی اومده؟؟

Masoud King
20-05-2009, 22:18
راستی این بازی نسخه قبلیش با چه اسمی اومده؟؟
این بازی که نسخه قبلی نداشته!

میگم سالبر جان شما هم خوب up to date هستی ها!
ولی من فکر می کردم با این جنگولک بازی های که تو بازی هست می تونه شوتر جالبی بشه!
ولی مثه اینکه کلا بازیهای این چند وقته خیلی نا امید کننده بودن!

resident_evil
21-05-2009, 00:27
من نمیدونم شماها رو چه حساب رو این بازی حساب باز کرده بودین ! اصلا از Trailer ها معلوم بود بازی خیلی ضایع خست !
من خودم فکر میکردم 6.0 یا 5.5 بگیره ! 3 گرفت !

Turok-71
21-05-2009, 00:35
شانس ماست دیگه. اول چنتا عکس توپ و حرکت خفن میزارن مارو
کفی میکنن بعد گند میزنن به بازی.
به جز این سایت که بهش 3 داده سایت دیگه ای نمره نداده امیدوار بشیم؟؟

Tom Crouse
21-05-2009, 06:49
به جز این سایت که بهش 3 داده سایت دیگه ای نمره نداده امیدوار بشیم؟؟

فک کنم IGN بهش 75/1صدم داده!

Optimus Prime
21-05-2009, 10:09
این بازی که نسخه قبلی نداشته!

میگم سالبر جان شما هم خوب up to date هستی ها!
ولی من فکر می کردم با این جنگولک بازی های که تو بازی هست می تونه شوتر جالبی بشه!
ولی مثه اینکه کلا بازیهای این چند وقته خیلی نا امید کننده بودن!
مسعود جان هر کاری می کنم بتونم یه ریویو کوچیک هم که شده بنویسم از بس این بازیهای آخری توی ذوق می زنن نمیشه ! حالا فقط به Red Faction امید دارم !

ali_ranger22
21-05-2009, 10:30
حالا فقط به Red Faction امید دارم !
اینم نقاط ضعف زیادی داره متاسفانه

resident_evil
21-05-2009, 13:01
Red Faction به نظر من خیلی بهتر ازیناس ! اون یه تخریب پذیریه عجیبی داره ! خیلی جذاب و هیجان انگیز !
من که به اون امید دارم ! امیدمونو نا امید نمیکنه ایشالا : دی
ولی از همون اولم معلوم بود این بازی خوب از آب در نمیاد ! البته خوشبختانه من هنوز بازی نکردمش !

Turok-71
28-05-2009, 01:46
Launch Gameplay Trailer
HD 27.4MB

SD 10MB

bayern
04-06-2009, 22:19
سلام

من همون مرحله اول گیر کردم ...همون اول بازی که باید بریم روی اون ساختمون که اون 2 تا زن و مردی که همراهم من هستن رو ی اون ساختمون قرار گرفتن ...کلید اسپیس رو که میزنم نمیپره تا اون لبه رو بگیره تا بره بالا ...

mehdi30nema
09-06-2009, 13:10
سلام

من همون مرحله اول گیر کردم ...همون اول بازی که باید بریم روی اون ساختمون که اون 2 تا زن و مردی که همراهم من هستن رو ی اون ساختمون قرار گرفتن ...کلید اسپیس رو که میزنم نمیپره تا اون لبه رو بگیره تا بره بالا ...

منم دقیقا با همین مشکل روبرو شدم .
چی کار باید کرد ؟

pedram_sad
09-06-2009, 13:26
سلام

منم دقیقا با همین مشکل روبرو شدم .
چی کار باید کرد ؟

من بازی رو نگرفتم ولی پسر خالم گرفته بود همین مشکل رو داشت پاکش کرد
میگفت اونجور که گشته فهمیده مشکل از Crack بازی هست

bayern
10-06-2009, 09:31
من بازی رو نگرفتم ولی پسر خالم گرفته بود همین مشکل رو داشت پاکش کرد
میگفت اونجور که گشته فهمیده مشکل از Crack بازی هست

سلام

ببخشید حالا تکلیف چیه ...
سیوی چیزی به ما بدید بعد از این مرحله فکر کنم بهترین راه باشه...

mehdi30nema
10-06-2009, 10:44
اینجوری که نمیشه شاید کرک سالمش دو ماه دیگه هم نیاد .
عجب گرفتاری شدیما .

bayern
10-06-2009, 11:07
اینجوری که نمیشه شاید کرک سالمش دو ماه دیگه هم نیاد .
عجب گرفتاری شدیما .

باید بگردیم براش یه کرک سالم پیدا کنیم ولی چجوریش رو نمیدونم...

mehdi30nema
10-06-2009, 20:43
باید بگردیم براش یه کرک سالم پیدا کنیم ولی چجوریش رو نمیدونم...

البته ما که کاری نمیتونیم بکنیم . فقط باید صبر کنیم تا کرک سالم پیدا بشه .

piroooz
12-06-2009, 13:00
من تقریبا تا وسطای بازی رفتم
اولش خیلی برام سخت بود با گیم پلی و محیطش جور بشم
ولی الان کامل عادت کردم
راستی دوستان اون مرحله ای را که میگن گیر کردن عکسش را بزارن شاید بتونم راهنمایی منم
ولی حرکاتش جالبه مخصوصا موقع بالا رفتن

harrypotter
15-06-2009, 04:58
ظارهن از همون موتور گرافیکی gears of war استفاده میکنه ولی Gears کجا و این کجا
بازیمشکل اجرا و هنگ داره و نهایتن 5 دقیقه بعد قفل میکنه.
نشانه گیری ها روی دشمن با اینکه نشانه قرمز شده اما باز تیر ها خطا میره.
در کل تا الان اصلن چیز خوبی نبوده

piroooz
15-06-2009, 11:08
کاملا تایید میشه

Xx Hossein xX
15-06-2009, 11:29
سلام ....
ببخشید شاید این سوال من یه کم خنده دار باشه ولی مگه تو این عکس نمیگه اسپیس رو بزن ؟! دکمه اسپیس من از جا کنده شد ولی این نمیپره بالا مشکل از منه یا بازی ؟؟؟؟!

piroooz
15-06-2009, 12:06
نفهمیدم چی گفتی
یکم واضح تر بگو

havas_1980
15-06-2009, 12:37
سلام ....
ببخشید شاید این سوال من یه کم خنده دار باشه ولی مگه تو این عکس نمیگه اسپیس رو بزن ؟! دکمه اسپیس من از جا کنده شد ولی این نمیپره بالا مشکل از منه یا بازی ؟؟؟؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ایراد از بازی نیست بلکه از کرکشه. فعلا کرک اصلاح شده هم منتشر نشده.

MeGaTr0n
17-06-2009, 19:07
نمیدونم کسی امیج رو امتحان کرده یا نه ولی من این امیج رو با دیمون تولز مانت کردم بازی کردم اون مشکلی که بعضی ها داشتن رو هم نداشتم !

mehdi30nema
17-06-2009, 19:46
کرک سالم بازی اومد :

روی no-dvd loader / fixed files کلیک کنید .
یک فایل 2/13 مگی هست که باید دانلود کنید .

mehdi30nema
21-06-2009, 08:00
من تقریبا 5 ، 6 ساعتی شده که این بازی رو جلو رفتم . به نظرم امتیازاتی که گرفته یه مقدار در حقش بی انصافی شده . 2.5 از 10 واقعا براش کمه شاید نقطه ضعف هایی داشته باشه اما خدایی 2.5 یا 3.5 از 10 که gamespot و ign دادند خیلی کمه .
در کل بازی بدی نیست

hossein_singer
21-06-2009, 11:28
دوست عزیز میشه کرک رو توی راپید شر و...... آپلود کنی این آدرسی که دادی من هرچی روی کرک کلیک کردم هیچی نیومد:41:

mehdi30nema
21-06-2009, 13:38
دوست عزیز میشه کرک رو توی راپید شر و...... آپلود کنی این آدرسی که دادی من هرچی روی کرک کلیک کردم هیچی نیومد:41:

اینکه خیلی ساده هست . روی قسمتی که گفتم کلیل کن بعد صفحه جدیدی که باز میشه بالا سمت چپ عکس یک فلاپی میاد روی اون کلیک کن و پنجره ایی جدید باز میشه . در پجره جدید روی یکی از 10 تا mirror که نوشته کلیک کن و فایل رو دانلود کن

mehdi30nema
21-06-2009, 13:44
کسانی که بازی رو انجام دادن من یک جا گیر کردم .
اون مرحله ایی که در یک شهر در مجاورت دریا بازی میکنیم و مجسمه بزرگی از یک مرد که با شلاق دو تا اسب را در آب نگه داشته در دریا موجود هست . اونجا بعد از کشتن دختری که فکر کنم اسمش سلینا یا الیسا ( همون که چشماش سبز هست و بعد از اینکه با تیر میزنیمش سقوط میکنه در یک حوض میوفته ) بود گیر کردم .
بعد از کشتن این دختره در مرحله بعدی نشون میده که باید بریم بالا ولی هر کاری میکنم نمیشه به یکی از نردبان ها دسترسی پیدا کرد . کسی این مرحله رو رد کرده ؟

hossein_singer
23-06-2009, 10:41
اینکه خیلی ساده هست . روی قسمتی که گفتم کلیل کن بعد صفحه جدیدی که باز میشه بالا سمت چپ عکس یک فلاپی میاد روی اون کلیک کن و پنجره ایی جدید باز میشه . در پجره جدید روی یکی از 10 تا mirror که نوشته کلیک کن و فایل رو دانلود کن
اصلا چیزی نمیاد صفحه جدید باز نمیشه

masoud93
28-06-2009, 15:01
اون قسمتی که 3 تا توپ دارن شلیک میکنن زمانی که یکیو میچرخونم به طرف اون کوه وقتی شلیک میکنم باید بعدش چکار کنم اصلا وقت فرار کردن نداره.

Alireza.M67
28-06-2009, 22:46
این بازی رو میشه به صورت split screen دونفره با یه کنسول بازی کرد ؟

mehdi30nema
29-06-2009, 07:34
اون قسمتی که 3 تا توپ دارن شلیک میکنن زمانی که یکیو میچرخونم به طرف اون کوه وقتی شلیک میکنم باید بعدش چکار کنم اصلا وقت فرار کردن نداره.

باید خیلی سریع به سمت عقب فرار کنی تا اون کوه بیوفته روی توپ ها و بعد با موتور از روی اونا رد بشی

R.P.G
06-07-2009, 19:50
دوستان سعی کنید این بازی رو نخرید.چون گیم پلی خیلی سطح پایینی داره.انگار داریم کانتر بازی میکنیم ولی سوم شخصش.آیمینگ که اصلاً نباید حرفش رو بزنیم :دي.
خلاصه بازی خوبی نبود.
پیشنهاد من اینه که پولتون رو حروم نکنید.
بازی یا 2 DVD هست یا هم 3 DVD.

راستی گرافیک رو فراموش کردم بگم که معمولی رو به پایین بود. :-&

Leon-117
06-07-2009, 19:57
بازي كاملا مزخرف هست.گيم پلي - گرافيك.... كلا حيف اون 2تومني كه دادم برا اين بازي.

Turok-71
07-07-2009, 02:32
دروود.
پس چرا این تاپیک اینقدر خلوته.
من خواستم از بچه هایی که بازی رو انجام دادن بپرسم بازی در چه حدیه و چه نمره ای بهش میدن؟؟
چون میخوام اگه ارزششو داره بره تو لیست خرید.:دی

R.P.G
07-07-2009, 10:17
دروود.
من خواستم از بچه هایی که بازی رو انجام دادن بپرسم بازی در چه حدیه و چه نمره ای بهش میدن؟؟
نه نخر که ضرر میکنی!

من که نمرهء 2،5 میدم بهش. :31:

mehdi30nema
07-07-2009, 12:38
دروود.

این بازی از اکثر سایت ها امتیاز خیلی ضعیفی گرفته .
حالا باز به نظر خودت بستگی داره

amin 2010
07-07-2009, 13:38
دروود.

بازی بسیار اشغالی بید.از لیست درش بیار

h_r_v
08-07-2009, 20:36
تو مرحله اول یه جایی هست باید با Space بپری رو میله بعد دوباره بپری رو میله بعد ار روی یه پرچم بری اون وره ساختمون من اول که Space رو میزنم میپره!
دفعه دم مینویسه Press Space To Pull Up من دوباره Space رو میزنم اما هیچ اتفاقی نمیفته!!
Help Me~

mehdi30nema
08-07-2009, 21:30
تو مرحله اول یه جایی هست باید با Space بپری رو میله بعد دوباره بپری رو میله بعد ار روی یه پرچم بری اون وره ساختمون من اول که Space رو میزنم میپره!
دفعه دم مینویسه Press Space To Pull Up من دوباره Space رو میزنم اما هیچ اتفاقی نمیفته!!
Help Me~

این مشکل ماله کرک هست .
صفحه قبلی لینکه کرک سالم موجوده میتونی دانلود کنی و بازی را ادامه بدی

capitan prise
13-07-2009, 17:47
اقا بازی بسیار اشغال میباشد حیف نیست coj رو بزاری اینو بازی کنی

h_r_v
13-07-2009, 20:39
چرا همه میگین بازی بدیه!!
خیلی بازی باحالیه!!
هم دمو هاش هم داستانش و هم گیم پلی و...
من تو یه مرحله گیر کردم!!
تو مرحله The Battle Begins FACADE
اون جایی که میرم بالای کوه 3تا ضد هوایی هست!!
میگه نابودشون کن!!
چه جوری باید نابودشون کنم!!

Arrowtic
13-07-2009, 21:54
بازی چند دی وی دیه؟

h_r_v
13-07-2009, 21:56
بازی چند دی وی دیه؟
دو DVD!!!!

mehdi30nema
14-07-2009, 14:42
چرا همه میگین بازی بدیه!!
خیلی بازی باحالیه!!
هم دمو هاش هم داستانش و هم گیم پلی و...
من تو یه مرحله گیر کردم!!
تو مرحله The Battle Begins FACADE
اون جایی که میرم بالای کوه 3تا ضد هوایی هست!!
میگه نابودشون کن!!
چه جوری باید نابودشون کنم!!

میشه بیشتر توضیح بدی تا راهنماییت کنم چون من بازی رو یک ماهه پیش تموم کردم . زیاد یادم نیست .

h_r_v
15-07-2009, 20:06
اینجا

mehdi30nema
15-07-2009, 20:17
باید بعد از کشتن دشمن ها بری بالای اون ضد هوایی اول و با اهرم اونو بچرخونی به سمت کوهی که روبروش هست . بعد با یک اهرم دیگه به سمت اون کوه شلیک کن و سریع بیا پایین و از ضد هوایی دور شو . اون کوه بلند میوفته روی ضد هوایی ها و همه رو نابود میکنه بعد با موتور از روی کوهی که افتاده فرار کن .

pcali
25-07-2009, 11:52
سلام دوستان من سرم شلوغه ترکیدیم از این همه بازی من بالاخره موفق شدم این بازی رو بازی کنم بازی بدی نیست منو یاد GEARS OF WAR میندازه اما متاسفانه جزء بازیهای هسته که فقط ارزش یک بار بازی کردن رو داره

hosseincode2008
25-07-2009, 12:51
GEARS OF WAR

آقا جان هركي دوست داري اينو ويرايش كن ، ببين چيو داري با چي مقايسه ميكني !!

pcali
25-07-2009, 13:03
آقا جان هركي دوست داري اينو ويرايش كن ، ببين چيو داري با چي مقايسه ميكني !!

دوست عزیز چرا شما اینقدر سخت میگیری من فقط گفتم منو یاد این بازی میندازه چون از همون موتور گرافیکی استفاده شده اصلا این بازی با اون قابل مقایسه نیست اینقدر با من کل کل نکنید:19::42:

hosseincode2008
25-07-2009, 13:52
كل كل كجا بود عزيزم ، يكم منطق داشته باش . نه گيم پلي ش شبيه اونه ، نه گرافيكش ، نه داستانش
فقط هر دو تا با موتور Unreal 3 ساخته شدن كه هيچ دليلي واسه شباهت نيست . اگر اينطوره بازي Shadow Complex هم با همين موتور ساخته ميشه كه يه بازي side- scrolling هست .
در ضمن ناراحت نشي ولي نميدونستم اين قدر بي ظرفيت هستي وگرنه هيچ وقت نقل قول نميكردم

موفق باشي ...

h_r_v
04-08-2009, 10:51
سلام
دوستان من یه جایی گیر کردم!!
اسم دقیقش اینه : The Battle Begins : Friends And Enemies
همون اولش!!
که دختره پشت تیر بار هست میگه من باید برم اون بالا!!
باید چی کار کنم؟
هر کار میکنم سریع میکشتم!! :(

erfan96
27-08-2009, 20:27
تو اول بازی میگه از طناب اویزون شین
من آویزون شدم ولی نرفت
دو تا دوستمم میان آویزون میشن یه کم تو هوا معلق میمونن بعد اونور ظاهر میشن

erfan96
27-08-2009, 20:40
همون اول رو طناب گیر میکنه اون ور نمیره بقیه میان از طناب آویزون مشن یه دفعه اون ور ظاهر میشن ولی نن رو هوا .....
لطفا کمک کنید

Layken
28-08-2009, 00:26
همون اول رو طناب گیر میکنه اون ور نمیره بقیه میان از طناب آویزون مشن یه دفعه اون ور ظاهر میشن ولی نن رو هوا .....
لطفا کمک کنید
دوست من این بازی نسخه های اولیش اشکال داشته و اونجایی که می فرمایید
مشکل داره ...باید نسخه کاملشو پیدا کنی .

mehdi30nema
28-08-2009, 11:45
میتونی کرک سالم بازی که حدوده 10 مگ هست را دانلود کنی تا این مشکل برطرف بشه . تو صفحه های قبل لینکش هست

s_notron
11-09-2009, 13:33
سلام عزیز من تو بازی لعنت شده در مرحله اول گیر کرده ام
همون جایی که باید یک لبه رو بگیره به ساختمان بعدی بپره ولی این کا رو انجام نمیده
باید چیکار کنم راهنمایی کنی ممنون میشم:31::31:

mehdy.z
11-09-2009, 15:19
همون جایی که باید یک لبه رو بگیره به ساختمان بعدی بپره ولی این کا رو انجام نمیده
من این بازی رو نگرفتم(چون بچه ها گفتند خیلی آشغاله) ولی این بازی یه جاییش به خاطر کرک مشکل داره توی این صفحه نوشته یه دید بزن اگه مشکلت همونه کرک سالمش رو دانلود کن:

mehdi30nema
11-09-2009, 15:38

مشکل از کرک بازی هست .
کرک سالم چند صفحه قبل گذاشته شده

lahij.ir
12-09-2009, 12:58
کرک سالم بازی اومد :

روی no-dvd loader / fixed files کلیک کنید .
یک فایل 2/13 مگی هست که باید دانلود کنید .

سلام بر دوستان اهل دنیای زیبای بازی :31: این تاپیک رو خوندم از عزیزایی که کمک می کنن واقعا ممنونم
والا در مورد این بازی فعلا چیزی نمی تونم بگم چون همون مشکل پرش همون اول بازی رو دارم اما خوب من یه عادتی که دارم اینه که هر بازی چه خوب چه بد بیاد بازی میکنم و تا اخر می رم ( شایدم یه نوع بیماری :31: ) دوستان گفتن که بازی نمره ی 2.5 میگیره بخاطره اینه که بازیای که خیلی در سطح بالایی هستن رو بازی کردن و این به مزاجشون نمیخوره حقم دارن اما اساسا اینجوری که هیچ بازی رو نمیشه با بازی دیگه مقایسه کرد چون هر کدوم واسه خودشون دنیای هستن ، الا ن دارم از لینکی که این دوستمون معرفی کرده کرکش رو دانلود میکنم ، حالا بازم شک دارم کار کنه درست حسابی ، ولی بازم تشکر میکنم از این دوستمون و همه بچه های بازی خور :46:
از دست روی دست گذاشتن که بهتره ، من یه آرزویی دارم اونم اینه که ایران از این وضعیت نابسامانی که هست در بیاد ، همه جا مشکل هست تو دنیای بازی هم هست ، کلا تو هر 10 تا بازی که می خرم 2 تاش خراب در میاد مشکلم اینه که شرکتا همینجور بازی رو تست نکرده تکثیر میکنن و فقط به فکر درآمدش هستن ، ایندفعه قرعه افتاد به damnation :41:
واقعا مسخرست البته همه چیه اینجا همینجوریه عادیه اما خوب جالبش اینه که به همه موضوعات سرایت کرده حتی بازی
دم همتون گرم :10: