PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا سایت هایی وجود دارد که در آنها محدودیت دانلود نداشته باشد و قابلیت دانلود مجدد فایل را هم پشتیبانی کند؟

hasanomidvar
29-07-2008, 01:23
آیا سایت هایی وجود دارد که در آنها محدودیت دانلود نداشته باشد و قابلیت دانلود مجدد فایل را هم پشتیبانی کند؟
می خواستم سایت هایی را معرفی کنید که محدودیت دانلود نداشته باشدو همچنین امکان ادامه دانلود را هم داشته باشند و مثل سایت های رپیدشر و مگاآپلود و امثال اینها نباشد

برای دانلود برنامه matlab به سایتی نیاز دارم که حداقل امکان ادامه دانلود را داشته باشد .این برنامه حجمی در حدود یک DVD دارد. اینترنتی که من به آن دستررسی دارم سرعت خوبی دارد اما حیف که از دانشگاه است و فقط چند ساعت می توانم از آن استفاده کنم و بعد از آن باید به نفر بعدی واگذار کنم

مشکل من با این سایت ها ی آپلود فایل مثل رپیدشر و مگاآپلود و مانند اینهاست با این که سرعت اینترنتم خوب است اما باز هم فایل های بزرگ و حجیم را نمی توانم دانلود کنم . در حالی که سرعت اینترنت من بین 50 تا 100 کیلو بایت است اما زمانی که از سایت رپید شر دانلود میکنم نهایت سرعت من 5 تا 10کیلو بایت است حتی وقتی از برنامه های مدیرت دانلود هم استفاده می کنم باز هم تغییر قابل ملاحظه ای صورت نمی گیرد

حالا اگر کسی راه حل و پیشنهادی دارد بگوید

البته مشکل اصلی من دانلود برنامه matlab است اگر کسی سایتی را که بتوان از آن بدون مشکلات بالا دانلود کرد بگوید تا بقیه هم استفاده کنند
( در ضمن این را هم بگویم که از سایت اصلی matlab نمی توانم دانلود کنم چون که نمی توان آن را باز کرد. نمی دانم ایران سایت matlab را ----- کرده یا خود سایت matlab برای ایرانیان محدودیت ایجاد کرده )

mehdiiran
01-08-2008, 00:11
دوست عزیز سایت هایی هست ولی بیشترشون راپیدشیرن بهتره شما یه دی وی دی این برنامه رو بری تو بازار بخری و حالشو ببری

huti_421
01-08-2008, 04:45
من استفاده از تورنت رو پیشنهاد می کنم که قابلیت ریسوم هم داره که اگه کانکشنتون ارور داد بعدا دوباره ادامه بدید ...

لینک های مستقیم هم دیگه حرف ندارن ( خیلی کمن کرک شده ها )

MaSoOd
01-08-2008, 07:55
برنامه های تخصصی به دلیل در خواست کم و حجم زیاد تو اینترنت خیلی کم هستن

از بیرون بخری با صرفه تره !

jooya
01-08-2008, 09:52
دوست عزیز سایت هایی هست ولی بیشترشون راپیدشیرن بهتره شما یه دی وی دی این برنامه رو بری تو بازار بخری و حالشو ببری

بهترین کار همینه ، چون نهایت با سرعت 100 کیلوبایت هم بخوای دانلود کنی با توجه به محدودیت ساعت استفاده از اینترنت چند روزی طول می کشه .

از بیرون بخری خیلی ارزونتر پات در میاد .

من استفاده از تورنت رو پیشنهاد می کنم که قابلیت ریسوم هم داره که اگه کانکشنتون ارور داد بعدا دوباره ادامه بدید ...

لینک های مستقیم هم دیگه حرف ندارن ( خیلی کمن کرک شده ها )

معمولا توی اکثر دانشگاههای پورتهای این برنامه ا رو می بندن و نمیشه از اون هم استفاده کرد .