PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شدن دکمه ووسترو 1500

Mohandes_mansour
28-07-2008, 23:57
سلام دوستان...
من یه ووسترو 1500 دارم...اما بر متاسفانه امروز یهو دکمه ی F1ش درومد!
حالا هم دیگه جا نمیره!
پایه هاش شکسته...نمیدونم چه کار کنم...یع خاری بین دکمه هاش داره...اون شکسته...خود اون دکمه سالمه با سنسورش...
همه جا بردمش..نمایندگی خودش زیگورات...پایتخت و....
اما نا امیدم کردن....:41::19:

تو رو خدا کمک کنید....

REGISTERED USER
29-07-2008, 09:38
خوب باید کیبورد عوض بشه ... اگه خارش رو داری با چسب قطره ای بچسبونش ... یکم هم ظرافت کار میخواد ها

ببینم کل دکم و سنسورش در اومده یا فقط قاب بالایی کلید ؟

دوست عزیز ضمنا بیاد داشته باش پستت رو یکبار و در یکجا بزن ... تکرار پستت باعث میشه بقیه پست های تکراری پاک بشن و در صورت تکرار کل تاپیک قفل و به شما اخطار داده میشود

متشکر

Mohandes_mansour
29-07-2008, 10:44
خوب باید کیبورد عوض بشه ... اگه خارش رو داری با چسب قطره ای بچسبونش ... یکم هم ظرافت کار میخواد ها

ببینم کل دکم و سنسورش در اومده یا فقط قاب بالایی کلید ؟

دوست عزیز ضمنا بیاد داشته باش پستت رو یکبار و در یکجا بزن ... تکرار پستت باعث میشه بقیه پست های تکراری پاک بشن و در صورت تکرار کل تاپیک قفل و به شما اخطار داده میشود

متشکر

نه فقط قاب بالاش ر اومده ئ سنسورش سالمه...دکشم هست...فقط خارش گم شده...یعنی شکسته بود دادمش نمایندگی زیگورات،گفتن شکسته و با 6 تومان عوضش می کنن...که بعد گفتن نداریم...
بعد بم دادنش که پایه های که به من دادن به این نمیخوره!!
من بشون گفتم مال خودشئ بدید یه خار دیگه بم دادن...میگن همینه!
اصلا بزرگتره...حالا باید چه کنم ؟؟؟؟؟:13:

Mohandes_mansour
29-07-2008, 10:46
نه فقط قاب بالاش ر اومده ئ سنسورش سالمه...دکشم هست...فقط خارش گم شده...یعنی شکسته بود دادمش نمایندگی زیگورات،گفتن شکسته و با 6 تومان عوضش می کنن...که بعد گفتن نداریم...
بعد بم دادنش که پایه های که به من دادن به این نمیخوره!!
من بشون گفتم مال خودشئ بدید یه خار دیگه بم دادن...میگن همینه!
اصلا بزرگتره...حالا باید چه کنم ؟؟؟؟؟:13:

در ضمن دکمه F1 کاملا درسته با سنسورش...که کار میده...اما بدون اون خار جا نمیره...

REGISTERED USER
29-07-2008, 22:59
خوب یا باید بری توی کار تراش و تنظیم یا صبر کنی قطعه اش برسه دیگه