PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرایه در پاسكال

babi
12-12-2005, 22:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
دارم یه برنامه با زبان پاسکال می نویسم که به مشکل برخوردم
سوالم اینه که :
اگر بخواهیم یه آرایه ای از نوع رکورد را در یک فایل ذخیره کنیم و سپس بخوانیم از فایل باید به چه شکلی عمل کنیم
با تشکر (اگر میشود یه خورده زودتر برای پروژه آخر ترم میخوام ) شرمنده و باز هم تشکر

R£ɀД
13-12-2005, 10:07
babi جان راستش خيلي وقته كه پاسكال كار نكردم و زياد يادم نيست وقت نداشتم كه برات برنامه رو بنويسم چون بايد 1-2 ساعتي ور مي رفتم تا يادم مي اومد ولي در عوض برنامه دفترچه تلفن اي رو كه 3 سال پيش نوشته بودم برات آپلود كردم اميدوارم به دردت بخوره . ( مي توني همين رو به عنوان پروژه خودت بدي).(توضيح اين كه اين دفترچه تلفن كه تحت پاسكال نوشته شده داري منو هم هست خودت نگاه كن مي فهمي.)
اين فايل اجراييش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم سورسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به علت درخواست دوستان فایل پیوست شد ... ( هر 2 فایل داخل یک فایل rar شده قرار گرفت )

R£ɀД
13-12-2005, 10:30
اينم يكي آسون تر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babi
13-12-2005, 21:10
واقعا دستت درد نکنه .. اما یک مشکل :
The page cannot be displayed
این پیغام معروف را نشون میده !!! هم اجرایی برنامه و هم سورس

R£ɀД
13-12-2005, 22:14
من همين الان هر دوتا لينك رو امتحان كردم درست هستن. يك بار ديگه امتحان كن.

babi
14-12-2005, 08:48
آقا رضا واقعا لطف کردی .. خیلی تو کارها جلو افتادم .. (هر دوتا درست بودند)متشکرم

andia
09-06-2006, 17:44
مرسي منم استفاده كردم

R£ɀД
09-06-2006, 21:28
andia جان ورودتون رو تبريك مي گم.
قابلي نداشت.
ولي بهتره تاپيك هاي قديمي رو با يك پست تشكر و ... دوباره زنده نكني.

sarahamidi
11-01-2008, 13:31
سلام

آقا يكي هم به من كمك كنه

من نتونستم سورس اين برنامه رو ببينم:41:

من مي خوامشششششششششششششششش:19:

همش همون جمله مشهوره رو مي ياره

كمككككككككككك

لطفاااااااااااااااااااااا ااا

R£ɀД
27-01-2008, 10:28
دوستان لطفا تاپیک های قدیمی رو بی خودی بالا نکشید ... ( از طریق پیغام خصوصی می توانستید پیگیری کنید )
لینک ها سالم هستند ولی فایل رو پیوست کردم ...

sa3er ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان در صورت صلاح دید پست های اضافی رو پاک کن ...
ممنون.