PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زنگ زدن بدون افتادن شماره امکان پذیر شد!!!

amin r
28-07-2008, 20:46
دوستان اگر این مطلب رو به چشم نمیدیدم نمیگفتم! یکی از دوستان من با گوشی k510i سونی اریکسون یه تنظیماتی انجام داد که شمارش رو گوشی کسی که بهش زنگ میزنه نمی افته! و به جاش می نویسه (نگه داشته شده) اگه یادم باشه تنظیمش این بود که از قسمت تماس ها گزینه عدم نمایش شماره رو انتخاب میکرد.البته اینم بگه که سیم کارتش ایرانسله و طرح قرمز هم زده.جالب اینکه یکی دیگه از دوستام با گوشی k510i خودش نتونست منم با n73 نتونستم(تو هر گوشی ای یه تنظیم برای عدم نمایش شماره هست ولی اپراتورها این کارو ساپورت نمیکنند) .به نظر شما رابطه ای بین طرح قرمز و عدم نمایش شماره هست؟(این مطلب جدیده و دیروز 6/5/87 کار میکرد)

mostafaeshghi
29-07-2008, 00:31
دوستان اگر این مطلب رو به چشم نمیدیدم نمیگفتم! یکی از دوستان من با گوشی k510i سونی اریکسون یه تنظیماتی انجام داد که شمارش رو گوشی کسی که بهش زنگ میزنه نمی افته! و به جاش می نویسه (نگه داشته شده) اگه یادم باشه تنظیمش این بود که از قسمت تماس ها گزینه عدم نمایش شماره رو انتخاب میکرد.البته اینم بگه که سیم کارتش ایرانسله و طرح قرمز هم زده.جالب اینکه یکی دیگه از دوستام با گوشی k510i خودش نتونست منم با n73 نتونستم(تو هر گوشی ای یه تنظیم برای عدم نمایش شماره هست ولی اپراتورها این کارو ساپورت نمیکنند) .به نظر شما رابطه ای بین طرح قرمز و عدم نمایش شماره هست؟(این مطلب جدیده و دیروز 6/5/87 کار میکرد)

نه دوست عزیز این قضیه احتمال فراوان به خاطر مشکلات موجود در این اپراتور هست! راهی که شما میگی به طور کامل و با زدن کد هم شدنی است! فقط کافیه که به دفترچه راهنمای خطتان مراجعه کنید ! اون تو کامل توضیح داده ولی دریغ از کار کردن ! بعدا این مورد را شخصا امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم ! ولی نمیتونم بگم هیچ کس نمیتونه این کار را بکنه ممکنه برای بعضی خطها فعال بشه! که خب این از مشکلات خطاهای شبکه است ونه چیز دیگری !

amir_sa
29-07-2008, 14:20
من هم زدم و پيغام داد اپراتور اين رو ساپرت نمي كنه . فكر نمي كنم همچين چيزي شدني باشه و ربطي هم به طرح قرمز نداره ، چون منم طرح قرمز دارم .
ولي من تو يه سري از خط هاي اپراتور اول ديدم اين چيزو . اون هم يه سري شماره ها كه تو سيستم مخابرات هست اونم مال مردم عادي نيست

MeHrDaD_MeNaY
29-07-2008, 15:29
یکی از دوستای منم شانسی اینتوری شده بود گوشیش

روح سگ ولگرد
29-07-2008, 15:39
یادمه 10 سال پیش این قضیه کار می کرد رو همراه اول. بعدش بستن این قسمت رو

Hossein Adeli
29-07-2008, 18:03
10 سال پیش؟!!
چه با کلاس !!!!!:27:
:21:

MeHrDaD_MeNaY
29-07-2008, 18:08
10 سال پیش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سال 77 موبایل دونه ای چند بوده بچه ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

starpars
29-07-2008, 18:10
اولا که تازه ایرانسل اومده بود یه دو سه هفته ای اینجوری بود بعد بسته شد .

amin r
29-07-2008, 19:12
من برای امتحان خطش رو گرفتم انداختم تو گوشی خودم(n73) وشد!یعنی اینکه به خط بستگی داره که اونم شانسیه.در ضمن گفتم که،این موضوع برای همین امروز 8/5/58 هستش نه 10 سال پیش.با خط خودم که زنگ میزنم این ارور رو میده
check my caller id sending
ولی با خط اون اگه تنظیمات گوشی رو درست کنید به جای شماره مینویسه:نگهداشته شده

روح سگ ولگرد
29-07-2008, 20:23
10 سال پیش؟!!
برا بابام بود بابا:19:

من 10 سال پیش 11 سالم بود:31:

Sharim
29-07-2008, 20:35
سال 77 موبایل دونه ای چند بوده بچه ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود 2 ملیون پات در میمد اونم ثبت نامی ! گوشی هم خودشون میدادن ! البته لنگه کفش آلکاتل بود نه گوشی !

روح سگ ولگرد
29-07-2008, 21:02
البته طرح موبایل تو سال 72 شروع به اجرا شد. اون موقع هم چند تا خطش رو برای تست به کارشناسان مخابرات دادن.

اون زمان فکر کنم 2 میلیون بود. البته به دلار

unartig
29-07-2008, 21:07
نه خیلی پایینتربودیادمه 79 یه مقداری ارزون شدبازگرون شداما از300تومن به 600تومن رسید.فکر نمیکنم 2میلیون تومن بوده باشه مخصوصا بااون وضع خط دهی اون موقعش مگرشماره های رندشو بگید

MeHrDaD_MeNaY
29-07-2008, 21:29
نه بابا اون اولا که جا افتاده بود یه ملیون دویست برات آب میخورد

lvl@ster
29-07-2008, 21:33
خط ایرانسل دوست من هم اینطوری هر کجا زنگ میزنی شماره نمی افتد

و مینویسه شماره ناشناس

البته خطش اینطوری . چون روی گوشی های دیگه هم امتحان کردم

mostafaeshghi
30-07-2008, 00:32
جالبه برام که بحث از کجا شروع و به کجا کشیده شد ! این مسئله هم داستانی شده ها ! فکر کنم توضیحات کفایت کل بحث را میکرد !

اخر به این نتیجه میرسید که این کار یه کار شدنی حتمی نیست وبلکه اتفاقی و شانسی پیش میاد !

Hadi King
30-07-2008, 02:37
10 سال پیش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10 سال پیش؟!!

برا بابام بود بابا:19:

من 10 سال پیش 11 سالم بود:31:

حدود 2 ملیون پات در میمد اونم ثبت نامی ! گوشی هم خودشون میدادن ! البته لنگه کفش آلکاتل بود نه گوشی !

البته طرح موبایل تو سال 72 شروع به اجرا شد. اون موقع هم چند تا خطش رو برای تست به کارشناسان مخابرات دادن.

اون زمان فکر کنم 2 میلیون بود. البته به دلار

نه خیلی پایینتربودیادمه 79 یه مقداری ارزون شدبازگرون شداما از300تومن به 600تومن رسید.فکر نمیکنم 2میلیون تومن بوده باشه مخصوصا بااون وضع خط دهی اون موقعش مگرشماره های رندشو بگید

نه بابا اون اولا که جا افتاده بود یه ملیون دویست برات آب میخورد
نگاه بحث به كجا ها كه نكشيد عنوان تايپك چي بود دوستان !
عنوان تايپك رو عوض كنيد بنويسيد 10 سال پيش قيمت خط با گوشي چند بوده !:11:
اينكار شدني نيست براي بعضي از خط هاي ايرانسل مشكل مخابرات و سروره كه اينجوري ميشه با كد و چيزاي ديگه نميشه اينكارو كرد ؟؟؟
موفق باشيد!:40:

Havbb
30-07-2008, 05:59
من برای امتحان خطش رو گرفتم انداختم تو گوشی خودم(n73) وشد!یعنی اینکه به خط بستگی داره که اونم شانسیه.در ضمن گفتم که،این موضوع برای همین امروز 8/5/58 هستش نه 10 سال پیش.با خط خودم که زنگ میزنم این ارور رو میده
check my caller id sending
ولی با خط اون اگه تنظیمات گوشی رو درست کنید به جای شماره مینویسه:نگهداشته شده
خوب پس معلوم شد مال سیم کارته.

بچه ها یکی با طرحهای دیگه ایرانسل امتحان کنه ببینیم میشه یا نه

راستی ، چرا با وجود تورم ، قیمت سیم کارت میاد پایین؟

shahshahani
30-07-2008, 12:22
برای اینکه همه جای دنیا سیمکارت رو مفت و مجانی میدن دست ملت.و فقط هزینه مکالمات و سرویس دهی ها رو حساب میکنند.:13:
شما فکر میکنی تولید هر سیم کارت برای همراه اول چند در میاد؟
حدود 500 تا تک تومنی.... اونوقت شما چند میخری؟ >> الان حدود 200 هزار تومن. اون قدیما که به قول دوستان یه میلیون و دویست هزار تومن باید پیاده میشدی....:19:
ملت ما هم فکر میکنن هر کی سیمکارتش گرونتره لابد بهتره و خدماتش بیشتره....:41:
به خاطر همین چیزاست که به همراه اول میگن دزد اول....:27:
موفق باشی:10:

Ghorbat22
03-08-2008, 01:36
بستگی به گوشی باید داشته باشه نه خط.حالا فکر نمی کنم امکان پذیر باشه دوست گرامی.:31:

micropersian
03-08-2008, 02:02
به شانس ربط داره من خودم یه ایرانسل دارم که 5 هفتست که وقتی gprs استفاده میکنم یه قرون کم نمیشه به اینا میگن اشتباهات اپراتور البته من ارسال sms ناشناس از سونی اریکسون به سونی اریکسون رو تست کردم و 100 درصد جواب میده

Hadi King
03-08-2008, 08:50
بستگی به گوشی باید داشته باشه نه خط.حالا فکر نمی کنم امکان پذیر باشه دوست گرامی.:31:
كاري به گوشي نداره دوست من اشكال از اپراتور بوده :11:

به شانس ربط داره من خودم یه ایرانسل دارم که 5 هفتست که وقتی gprs استفاده میکنم یه قرون کم نمیشه به اینا میگن اشتباهات اپراتور البته من ارسال sms ناشناس از سونی اریکسون به سونی اریکسون رو تست کردم و 100 درصد جواب میده
براي بيشتر خط هايي كه مجاني بود الان دارن پيگيري ميكننـــ كه پولي كنن الان بيشتر خط هايي كه مجاني بود الان داره پول كم ميكنـــه تو شهـــر ما :11:
براي ناشناس هم ميتوني ايميلي بفرستي براي سوني اريكسون هاااا:46:
موفق باشيد!:40:

شبح
04-08-2008, 03:37
بچه ها من میگم هر چی هست سر خط نه گوشی بهتر بگم دوتاشون بهم مربوطند یعنی اول خط تو با گوشی تنظیم می کنی بعد خط به هر گوشی بذاری کار می ده در واقع بعضی از کد ها بهش هم می خورند مثل کد #31# وقتی می زنی شمارت نمی افته می زنه ناشناس اما اگه خطت مثل ما عادی باشه می نویسه کنترل اپراتور مخصوصا گوشی های نوکیا

شبح
04-08-2008, 03:42
بچه ها من میگم هر چی هست سر خط نه گوشی بهتر بگم دوتاشون بهم مربوطند یعنی اول خط تو با گوشی تنظیم می کنی بعد خط به هر گوشی بذاری کار می ده در واقع بعضی از کد ها بهش هم می خورند مثل کد #31# وقتی می زنی شمارت نمی افته می زنه ناشناس اما اگه خطت مثل ما عادی باشه می نویسه کنترل اپراتور مخصوصا گوشی های نوکیا