PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

محيا٧٧
13-09-2014, 00:08
ممنون ایشالا سال دیگه سینما دانشگاه تهران قبول شی

اولش که مبارک باشه عکاسی خیلی رشته خوبیه
بعدشم من علاقه اولم سینما بود که قبول نشدم بعدش هم گرافیک که میگن این رشته ای که قبول شدم مخلوطی از هر دو اوناس :n02::n02: ولی از لحاظ دانشگاه میگم
آیا دانشگاه دامغان اونقدر خوب هست که قید گرافیک و نقاشی(هیچ علاقه ای به نقاشی ندارم) رو براش بزنم؟
در ضمن کلاس طراحی هم رفتم و برای امتحان عملی تقریبا آمادم
گیج شدم
خيلي ممنون .امّامن گرافيکوبه عکّاسي ترجيح ميدم.
درمورددانشگاه دامغان اطلاعات زيادي ندارم امّاتوگوگل بزنين کنکورهنر.يه وبلاگي بااين ادرس ميادartstudent92.صاحب اين وبلاگ خودشون دانشجوي تلويزيون وهنرهاي ديجيتال دامغانن.موفق باشيد

hussien7450
13-09-2014, 02:13
خیلی خیلی ممنونم بابت معرف وبلاگ کلی اطلاعات ازش گرفتم

محيا٧٧
13-09-2014, 12:32
خیلی خیلی ممنونم بابت معرف وبلاگ کلی اطلاعات ازش گرفتم
خواهش ميکنم:n05:
فقط دعاکنين منم به رشته موردعلاقم برسم:n02:

hussien7450
13-09-2014, 13:02
خواهش ميکنم:n05:
فقط دعاکنين منم به رشته موردعلاقم برسم:n02:
ببین همه چی به امتحان عملیت بستگی داره دختر خالم با رتبه 4500 الان داره ارتباط تصویری تهران مبخونه سعی کن طراحیتو خیلی قوی کنی بقیش دیگه حله

hussien7450
13-09-2014, 21:56
کارنامه نهایی هم اومد

محيا٧٧
14-09-2014, 15:22
ببین همه چی به امتحان عملیت بستگی داره دختر خالم با رتبه 4500 الان داره ارتباط تصویری تهران مبخونه سعی کن طراحیتو خیلی قوی کنی بقیش دیگه حله

ببخشيددخترخاله شما ورودي چه سالي بودن؟خوشبحالش واقعا.
کدوم اموزشگاه واسه طراحي رفته بودن؟!
اين انصاف نيست که هرچي امکاناه واسه بچه هاي پايتخت نشينه.:n14:

محيا٧٧
14-09-2014, 15:25
اينجا ديگه کسي نيست بخوادآزمون گرافيک شرکت کنه؟!:n13:

hussien7450
14-09-2014, 22:44
ببخشيددخترخاله شما ورودي چه سالي بودن؟خوشبحالش واقعا.
کدوم اموزشگاه واسه طراحي رفته بودن؟!
اين انصاف نيست که هرچي امکاناه واسه بچه هاي پايتخت نشينه.:n14:
ورودی پارساله اتفاقا همین ایلام کلاس رفت
نمی خواد شماد کلاس کنکور هنر برید همینکه کلاس طراحی باشه که همه جا هم هست برید قلق کار دستت بیاد بقیش حله
شما کافیه
کلاس طراحی برید + مداد رنگی و تمرین فراوان تو خونه

behnaz001
17-09-2014, 12:41
من با رتبه 3400 سهمیه، رشته هنر اسلامی پیام نور شهر ری گرایش نگارگری قبول شدم
نمیخوام برم. هدفم برای سال بعد رشته نقاشی
بدون آگاهی این رشته رو انتخاب کردم
فقط میخوام بدونم چه جور رشته ایه و بازارکارش چطوره؟
دقیقا چقدر رشته ش با ارزش ِ
اگر کسی میدونه لطفا جواب بده

reza11503
22-09-2014, 18:32
بچه ها من تصویربرداری میخونم کاردانی رو که گرفتم برای کارشناسی میخوام برم کارگردانی دانشگاه هنر تهران ، کنکورش کی هست و آیا شرط معدل اینا هم داره یا نه

monster.in.blue
24-09-2014, 08:40
سلام دوستان
من رتبه کشوریم 160 و با سهمیه منطقه دو ، 53 ... و زیر گروه یکم 46 هست
برای کلاس کنکور عملی اقدام کردم ولی ب دلایلی نمیتونم برم ... استاد اون آتلیه ب من گفتن که احتمال اینکه حتا پیام نور و یا غیر انتفاهی گرافیک هم قبول بشم نیست !!!
حتی برای کلاس تهران هم مراجعه کردم ولی هزینه هاش ب شدت بالاست و من نمیتونم واقعن از پسش بر بیام و اتفاقن استاد اتلیه ی تهران هم گفتن خیلی کوه بکنم شااااااااااااید غیر انتفاهی گرافیک قبول بشم .
من دقیقن از بعد از کنکور سراسری شروع کردم برای طراحی، توی خونه ... ولی چون اطلاعات کاملی نداشتم فقط در حد ژست ها و حرکات بدنرو کار کردم تا همین چند وقت پیش.. ولی ازونجایی ک هنرستانی هستم تا حدودی طراحیم خوبه و پیشرفت خوبی دارم ... ب نظرتون میتونم بدون گرفتن این کلاسها با قیمتای وحشناک گرافیک روزانه هنر تهران قبول بشم؟ چه تاپیک هایی رو کار کنم؟ میتونید بهم کمی نکته بدید برای اینکه کارم سریع تر پیش بره و توی این یه ماه کارم بهتر بشه؟
وای چقد حرف زدم:n29:
اون اقا منو تا حد مرگ ترسوندن ... میشه کمکم کنید؟

ice.cream
07-10-2014, 14:57
بچه هیی ک در مورد موزیک اطلاع دارن من بارتبه 232 منطقه 2 و کشوری 716 و زیرگروه 5 بارتبه صدوخورده ای (خوردش یادم نیس الان) میتونم موزیک تهران یا هنر تهران قبول شم ؟؟؟؟ سلفژمم زیاد خوب نیس تو دیکته هم ک اصلا هیچی(با این وضعیتم چه انتظاراتی دارماااااا:n02::n02::n09::n10::n04::n04:

SA3EDLORD
08-10-2014, 10:26
دوستان کسی موضوع ازمون عملی سه سال اخیر طراحی صنعتی رو میدونه؟
کلا چه برنامه ای پیشنهاد میکنید برای امادگی این ازمون؟
کتابی چیزی میشناسید به این منظور؟

F l o w e r
21-10-2014, 11:45
سلام دوستان
من رتبه کشوریم 160 و با سهمیه منطقه دو ، 53 ... و زیر گروه یکم 46 هست
برای کلاس کنکور عملی اقدام کردم ولی ب دلایلی نمیتونم برم ... استاد اون آتلیه ب من گفتن که احتمال اینکه حتا پیام نور و یا غیر انتفاهی گرافیک هم قبول بشم نیست !!!
حتی برای کلاس تهران هم مراجعه کردم ولی هزینه هاش ب شدت بالاست و من نمیتونم واقعن از پسش بر بیام و اتفاقن استاد اتلیه ی تهران هم گفتن خیلی کوه بکنم شااااااااااااید غیر انتفاهی گرافیک قبول بشم .
من دقیقن از بعد از کنکور سراسری شروع کردم برای طراحی، توی خونه ... ولی چون اطلاعات کاملی نداشتم فقط در حد ژست ها و حرکات بدنرو کار کردم تا همین چند وقت پیش.. ولی ازونجایی ک هنرستانی هستم تا حدودی طراحیم خوبه و پیشرفت خوبی دارم ... ب نظرتون میتونم بدون گرفتن این کلاسها با قیمتای وحشناک گرافیک روزانه هنر تهران قبول بشم؟ چه تاپیک هایی رو کار کنم؟ میتونید بهم کمی نکته بدید برای اینکه کارم سریع تر پیش بره و توی این یه ماه کارم بهتر بشه؟
وای چقد حرف زدم:n29:
اون اقا منو تا حد مرگ ترسوندن ... میشه کمکم کنید؟

سلام
چندتا از طراحي هاتون رو برام بفرستيد تا راهنمايي تون كنم.

F l o w e r
21-10-2014, 11:48
من با رتبه 3400 سهمیه، رشته هنر اسلامی پیام نور شهر ری گرایش نگارگری قبول شدم
نمیخوام برم. هدفم برای سال بعد رشته نقاشی
بدون آگاهی این رشته رو انتخاب کردم
فقط میخوام بدونم چه جور رشته ایه و بازارکارش چطوره؟
دقیقا چقدر رشته ش با ارزش ِ
اگر کسی میدونه لطفا جواب بده

سلام
اون نتيجه اوليه هست و براي رشته هاي بدون كنكور عملي
رشته نقاشي كنكور عملي داره و همين امسال هم ميتونيد شركت كنيد.

آترياد
22-10-2014, 23:58
عرض ادب و يلام خدمت همه دوستان
من ليسانس مديريت دارم و بعد از فارغ التحصيلي رفتم دنبال نقاشي
به اين رشته علاقه دارم و بعد از كلي كلنجار با خودم تصميم گرفتم كنكور هنر سال 94 رو شركت كنم
اما خب شايد چند ماهي از سايرين عقب باشم و متاسفانه از دروس امتحاني و منابع آگاهي درستي ندارم
هدفم هم صرفا رشته نقاشي روزاه تهران يا گيلان (استان خودم) هست
بخاطر عدم آگاهي درست نياز به مشاوره دارم و ممنون ميشم كمك و راهنمايي لازم رو در اختيارم بزارين

1. دقيقا چه كتابها و منابعي هست كه بايد ابتدا تهيه كنم؟
2. در كنار منابع اصلي آيا كانون قلم چي يا موسسه ديگه كتاب حاوي درس و تست اين منابع رو منتشر ميكنه كه براي جهت ديي و آشنايي با تستهاي كنكور هنر ازش استفاده كنم و اگر هست چه كتابهايي رو تهيه كنم؟
3. آزمون عملي رشته هنر دقيقا چه مدت بعد از اعلام نتايج اوليه برگزار ميشه و در مورد رشته نقاشي اين آزمون منحصر به طراحي هست؟

آترياد
02-11-2014, 01:05
دوستان هيشكي به من كه هيچ اطلاعاتي ندارم تازه زمان زيادي هم ندارم كمك نميكنه :n01:
:n03::n03::n03:

alavi71
04-11-2014, 14:06
به اين رشته علاقه دارم و بعد از كلي كلنجار با خودم تصميم گرفتم كنكور هنر سال 94 رو شركت كنم
اما خب شايد چند ماهي از سايرين عقب باشم و متاسفانه از دروس امتحاني و منابع آگاهي درستي ندارم
بخاطر عدم آگاهي درست نياز به مشاوره دارم و ممنون ميشم كمك و راهنمايي لازم رو در اختيارم بزارين

2. در كنار منابع اصلي آيا كانون قلم چي يا موسسه ديگه كتاب حاوي درس و تست اين منابع رو منتشر ميكنه كه براي جهت ديي و آشنايي با تستهاي كنكور هنر ازش استفاده كنم و اگر هست چه كتابهايي رو تهيه كنم؟
3. آزمون عملي رشته هنر دقيقا چه مدت بعد از اعلام نتايج اوليه برگزار ميشه و در مورد رشته نقاشي اين آزمون منحصر به طراحي هست؟

سلام برای کنکور هنر منابع دقیقی وجود نداره ولی میتونید از منابع کمک اموزشی استفاده کنید.
ضمن اینکه میتونید در مقطع ارشد هم در رشته های هنر کنکور بدهید تا جلوتر باشید ...

منابع رشته هنر
منابع درسي درك عمومي هنر
كارگاه هنر 1 و 2، تاريخ هنر ايران، تاريخ هنر جهان، سير هنر در تاريخ 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران، مباني هنرهاي تجسمي، آشنايي با هنرهاي تجسمي (هنرستان رشته‌ي نقاشي)، هنر و ادب فارسي، عكاسي 1 و 2، خوشنويسي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، آشنايي با مكاتب نقاشي، طراحي 1 و 2، انسان، فضا، طراحي (بخش تاريخ)، موسيقي، نمايش، پايه و اصول صفحه‌آرايي.

منابع درس خلاقيت تصويري و تجسمي
سير هنر در تاريخ 1 و 2، تاريخ هنر جهان، كارگاه هنر 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، ميراث فرهنگي و هنري، آشنايي با هنرهاي تجسمي، مباني هنرهاي تجسمي، صفحه‌آرايي، كارگاه چاپ و طراحي 1 و 2.

منابع درسي درك عمومي رياضي ـ فيزيك
رياضيات هنرستان، هندسه و ترسيم خطي (رشته‌ي معماري و نقشه‌برداري)، هندسه 1 و 2 (رشته‌ي رياضي)،

فيزيك 1 و 2 (رشته‌ي تجربي يا رياضي)، رياضيات (دوره‌ي راهنمايي)

منابع درسي ترسيم فني
ترسيم فني و نقشه‌كشي، هندسه (مقدمات ترسيم فني رشته‌ي ساختمان) و علم مناظر و مرايا.

منابع درس خلاقيت نمايشي
هنر و ادب فارسي، انسان، فضا، طراحي و آشنايي با هنرهاي نمايشي.

منابع درس خلاقيت موسيقي
آشنايي با موسيقي

کتاب کمک اموزشی موسسات دارند مثل گاج
ازمون عملی هم چون این رشتهه ا نیمه متمرکز هستند تقریبا در ابان ماه هست بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر

*Necromancer
17-11-2014, 16:21
کسی اینجا در مورد سطح علمی دانشکده هنر تهران مرکز اطلاعاتی داره؟ استاداش با سوادن؟ محیطش درست و حسابیه؟ (من از این دانشجو ها که الکی فقط مو بلند می کنن و چیزی بلد نیستن واقعا بدم میاد.)
اینم تصورش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lty_of_Architecture.jpg/400px-Islamic_Azad_University_Central_Tehran_Branch_Facu lty_of_Architecture.jpg

آترياد
18-11-2014, 01:13
سلام برای کنکور هنر منابع دقیقی وجود نداره ولی میتونید از منابع کمک اموزشی استفاده کنید.
ضمن اینکه میتونید در مقطع ارشد هم در رشته های هنر کنکور بدهید تا جلوتر باشید ...

منابع رشته هنر
منابع درسي درك عمومي هنر
كارگاه هنر 1 و 2، تاريخ هنر ايران، تاريخ هنر جهان، سير هنر در تاريخ 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران، مباني هنرهاي تجسمي، آشنايي با هنرهاي تجسمي (هنرستان رشته‌ي نقاشي)، هنر و ادب فارسي، عكاسي 1 و 2، خوشنويسي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، آشنايي با مكاتب نقاشي، طراحي 1 و 2، انسان، فضا، طراحي (بخش تاريخ)، موسيقي، نمايش، پايه و اصول صفحه‌آرايي.

منابع درس خلاقيت تصويري و تجسمي
سير هنر در تاريخ 1 و 2، تاريخ هنر جهان، كارگاه هنر 1 و 2، آشنايي با بناهاي تاريخي، مباني تصويرسازي، خط در گرافيك، ميراث فرهنگي و هنري، آشنايي با هنرهاي تجسمي، مباني هنرهاي تجسمي، صفحه‌آرايي، كارگاه چاپ و طراحي 1 و 2.

منابع درسي درك عمومي رياضي ـ فيزيك
رياضيات هنرستان، هندسه و ترسيم خطي (رشته‌ي معماري و نقشه‌برداري)، هندسه 1 و 2 (رشته‌ي رياضي)،

فيزيك 1 و 2 (رشته‌ي تجربي يا رياضي)، رياضيات (دوره‌ي راهنمايي)

منابع درسي ترسيم فني
ترسيم فني و نقشه‌كشي، هندسه (مقدمات ترسيم فني رشته‌ي ساختمان) و علم مناظر و مرايا.

منابع درس خلاقيت نمايشي
هنر و ادب فارسي، انسان، فضا، طراحي و آشنايي با هنرهاي نمايشي.

منابع درس خلاقيت موسيقي
آشنايي با موسيقي

کتاب کمک اموزشی موسسات دارند مثل گاج
ازمون عملی هم چون این رشتهه ا نیمه متمرکز هستند تقریبا در ابان ماه هست بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر

ممنون دوست عزيز :11: :11:

Miss Artemis
21-11-2014, 14:31

1- از لیست زیر منابع اصلی رو تهیه کنید
2- بعضی از دروس هستن که کتاب های اصلی براش کافی نیست. مثل موسیقی ، نمایش ، خواص مواد و رسم فنی. برای این دروس بهتره کتاب کمک آموزشی تهیه کنید. برای رسم فنی کتابی که درسنامه خوبی داشته باشه نمیشناسم اما کتاب هایی که کنارشون علامت * گذاشتم کتاب هایی هستن که خودم برای کنکور استفاده کردم و نویسنده شون جزء بهترین اساتید هستن.
اما بهترین نمونه سوالات ، کنکورهای سال های گذشته هست که میتونین تهیه کنین.

منابع اصلی کنکور هنر:

کتاب های معرفی شده توسط سازمان سنجش که تالیف آموزش و پرورش هستند و اکثرا در مقطع هنرستان تدریس میشوند

تاريخ هنر ايران
تاريخ هنر جهان
آشنايي با بناهاي تاريخي
عكاسي 1
عكاسي 2
مباني هنرهاي تجسمي
پايه و اصول صفحه‌آرايي
طراحي 1
طراحي 2
مباني تصويرسازي
خط در گرافيك
خوشنويسي
صفحه آرایی
علم مناظر و مرايا
رسم فني و نقشه كشي
چاپ دستي
صنايع دستي
كارگاه هنر 1
كارگاه هنر 2
سير هنر در تاريخ 1
سير هنر در تاريخ 2
هنر و ادب فارسي
آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران
انسان ، فضا ، طراحي
كتاب نمايش
كتاب موسيقي
صفحه آرایی

کتاب های کمک درسی:

نام کتاب / نام انتشارات / مولف / توضیحات

* درک عمومی هنر / کلک معلم / مجید آزادبخت / درسنامه

رسم فنی عمومی / مرکز نشر دانشگاهی / احمد متقی پور / نمونه سوالات بدون پاسخ

درک عمومی هنر / راه اندیشه / بهزاد خسروی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت موسیقی / مبتکران / فاطمه امان آبادی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

درک عمومی هنر / مبتکران / رضا عباسی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

* خلاقیت نمایشی / قلم چی(سبزرینگ) / ژاله نساری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

* خواص مواد / مبتکران / مریم افسری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوات

* خلاقیت موسیقی / راه اندیشه / کیوان جعفری نژاد / درسنامه به همراه نمومنخ سوال و کلید سوالات

خلاقیت نمایشی / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

کاربرد خط در گرافیک / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت تصویری /قلم چی و سه استاد (مجموعه کتاب های خشتی مشق هنر)/ مجید آزاد بخت/ درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

منابع دیگر:

یه سری کتاب ها هم هستند غیر از کتاب های کمک درسی که به عنوان منابع آزاد مفید هستند

دائره المعارف هنر / تالیف رویین پاکباز(این کتاب در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو خیلی از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

هنر در گذر زمان / تالیف هلن گاردنر (این کتاب هم در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو خیلی از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

اصول فرم و طرح / وسیوس ونگ

شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري

مبادی سواد بصری / انتشارات سروش

زبان تصوير - گئورگي كپس

و .....

vampire69
26-12-2014, 16:27
سلام . شاید سوالم تکراری باشه اما تعداد صفحات زیاده نتونستم چیزی پیدا کنم.

سوال:

من فوق دیپلم کامپیوتر دارم اما میخوام برم رشته ی عکاسی. اما نمیدونم باید از کجا شروع کنم.
آیا میتونم توی کنکور هنر سال آینده شرکت کنم؟
رشته عکاسی توی کدوم دانشگاه ها تدریس میشه؟
داشنگاه آزاد یا پیام نور داره این رشته رو ؟ مخصوصاً دانشگاه های شهر زنجان مد نظرم هست.
ممنون

Miss Artemis
26-12-2014, 20:29
سلام . شاید سوالم تکراری باشه اما تعداد صفحات زیاده نتونستم چیزی پیدا کنم.

سوال:

من فوق دیپلم کامپیوتر دارم اما میخوام برم رشته ی عکاسی. اما نمیدونم باید از کجا شروع کنم.
آیا میتونم توی کنکور هنر سال آینده شرکت کنم؟
رشته عکاسی توی کدوم دانشگاه ها تدریس میشه؟
داشنگاه آزاد یا پیام نور داره این رشته رو ؟ مخصوصاً دانشگاه های شهر زنجان مد نظرم هست.
ممنون

سلام

منابع کنکور در همین صفحه هست.

فقط چهار دانشگاه دولتی رشته عکاسی دارن. دانشگاه تهران ، دانشگاه هنر تهران ، دانشگاه هنر اصفهان ، و دانشگاه سمنان.

بله دانشگاه آزاد تهران هم عکاسی داره. پیام نور رو اطلاعی ندارم.

f_sadeghi
24-01-2015, 20:30
سلام دوست جونا... من درحال حاضر مدرک کاردانی نرم افزار دارم، ممکنه بخوام یکی دوسال دیگه تو کنکور هنر شرکت کنم واسه گرایش ارتباط تصویری
میخواستم بدونم برای اینکه پیش دانشگاهی هنر رو بخونم باید چه اقدامی بکنم...؟ ممنون میشم یه توضیحی بدبد راجع به ثبت نامش ، امتحاناش و گرفتن گواهیش و اینا... لطفا اگه میتونید جزئیاتشم بگید ، مثلا چه زمانی از سال باید اقدام کنم ، کجا برم(!)، آیا یه سال طول میکشه گواهیشو بگیرم یا کمترم میشه... و هر اطلاعاتی که میدونید به درد من بینوا میخوره رو بگید :n28:
شرمنده ، دوست و آشناهام در دسترس نیستن ازشون بپرسم :n02:
خیلی ممنون

میلاد66666
03-02-2015, 01:25
سلام.من دارم کارشناسی مکانیک میخونم.این ترم مرخصی گرفتم واسه خوندن کنکور هنر.
خواهش چون وقت خیلی کم دارم یکم کامل توضیح بدید.بد جور گیرم.
اول اینکه میخوام دانشگاه هنر رشته سینما برم.
۱ تقریبا رتبه چند میخوا واسه روزانه دانشگاه هنر-سینما؟این دانشگاه هم آزمون عملی داره؟چطوریه؟
۲ دقیقا کدوم کتابهای دوره متوسطه رو بخونم واسه قبولی تو این دانشگاه؟منظورم رتبه زیر۵۰-۶۰ هستش!!!!ان شالله میتونم بیارمش.فقط خواهشا ارجاع نده به متن بالا واسه اسم کتب!!
۳ خود کتب درسی- تخصصی- چند درصد آزمون کنکور رو تضمین میکنن؟
۴-ودرخواست آخر!دو سه تا کتاب کمکی واسه درک عمومی و خلاقیت نمایشی و تصویری.که واقعا کاربردی و کمک کننده باشن.خواهشا کامل پاشخ بدی،که خیلی لطف بزرگی در حم کردی.ان شاالله موفق باشی.

Mehrshad-msv
13-03-2015, 11:52
آقا ما از هنر و گرافیک کلا خوشمان میاد توی چاپخونه هم یه مدت کار کردم کار با برنامه های گرافیکی رو هم در حد قابل قبول بلدم اما نقاشیم با دست افتضاحه در حد ابتدایی:n02: بنظرتون تو گروه هنر شرکت کنم موفق می شم. علاقه رو دارم کار با نرم افزار بلدم و زبانم هم بد نیست اما استعداد طراحی و نقاشی ندارم متاسفانه! رشتمم انسانی بوده. کاریش می شه کردآیا؟!

Miss Artemis
13-03-2015, 16:30
سلام.من دارم کارشناسی مکانیک میخونم.این ترم مرخصی گرفتم واسه خوندن کنکور هنر.
خواهش چون وقت خیلی کم دارم یکم کامل توضیح بدید.بد جور گیرم.
اول اینکه میخوام دانشگاه هنر رشته سینما برم.
۱ تقریبا رتبه چند میخوا واسه روزانه دانشگاه هنر-سینما؟این دانشگاه هم آزمون عملی داره؟چطوریه؟
۲ دقیقا کدوم کتابهای دوره متوسطه رو بخونم واسه قبولی تو این دانشگاه؟منظورم رتبه زیر۵۰-۶۰ هستش!!!!ان شالله میتونم بیارمش.فقط خواهشا ارجاع نده به متن بالا واسه اسم کتب!!
۳ خود کتب درسی- تخصصی- چند درصد آزمون کنکور رو تضمین میکنن؟
۴-ودرخواست آخر!دو سه تا کتاب کمکی واسه درک عمومی و خلاقیت نمایشی و تصویری.که واقعا کاربردی و کمک کننده باشن.خواهشا کامل پاشخ بدی،که خیلی لطف بزرگی در حم کردی.ان شاالله موفق باشی.

2- دقیقا همون کتاب هایی که تو این صفحه نوشته شده. یعنی چی ارجاع ندین به متن بالا ؟! منابع همین هاست و شما همه ش رو باید بخونین.

3- کنکور هنر با بقیه کنکور ها فرق داره هیچ کس نمیتونه بگه منابع اصلی چند درصد از کنکور هنر رو تضمین میکنن.

4- درک عمومی :
درک عمومی هنر / کلک معلم / مجید آزادبخت / درسنامه

خلاقیت نمایشی :

خلاقیت نمایشی / قلم چی(سبزرینگ) / ژاله نساری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات
+ خلاقیت نمایشی / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

آقا ما از هنر و گرافیک کلا خوشمان میاد توی چاپخونه هم یه مدت کار کردم کار با برنامه های گرافیکی رو هم در حد قابل قبول بلدم اما نقاشیم با دست افتضاحه در حد ابتدایی:n02: بنظرتون تو گروه هنر شرکت کنم موفق می شم. علاقه رو دارم کار با نرم افزار بلدم و زبانم هم بد نیست اما استعداد طراحی و نقاشی ندارم متاسفانه! رشتمم انسانی بوده. کاریش می شه کردآیا؟!

آموزشگاه هایی که کلاس کنکور هنر برگزار می کنند معمولا کلاس های فشرده ی طراحی ( حدود سه ماه ) هم دارند.

رشته گرافیک آزمون عملی هم داره در نتیجه حتما باید روی طراحی تون کار کنید.

behnaz76
28-03-2015, 01:42
سلام ببخشید اگه ممکنه میخواستم ب سوالام پاسخ بدین
من هنرجوی سوم هنرستان گرافیکم!میخوام امسال پیش هنر بخونم و بعدش کنکور هنر
در مورد منابع تا حدودی اطلاعات دارم فقط اینکه کنکور چه تاریخی از تابستون برگزار میشه؟ کی جوابش میاد؟تا چه رتبه ای قبول میشم دانشگاه تهران؟کلا واسه گرافیک دانشگاه دولتی کجاها میتونم برم؟
اگه ازمون اولو قبول بشم میتونم عملی بدم؟ازمون عملی کی برگزار میشه؟و از چه تاریخی بچه های گرافیک وارد دانشگاه میشن؟در ضمن معدلم 19:50 هستش تو رتبه ام میتونه تاثیر بذاره؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم ولی واقعا بی تجربه ام و هیچکی هم اطلاعاتشو در اختیارم نمیزاره ممنون میشم بهم کمک کنین!!:n12:

behnaz001
06-07-2015, 14:55
با توجه به اينكه امسال رشته هاي عملي هنر متمركز شده، نتايج به چه صورته؟
سال هاي قبل يه رشته متمركز قبول ميشدي.بعد از عملي اگر نيمه متمركز قبول ميشدي بايد اينو ميرفتي
الان چطوريه؟ بعد از عملي فقط يه جواب مياد؟
كسي ميدونه بگه لطفا

donya760
24-07-2015, 19:57
سلام . من رتبم هزار منطقه دو شده . و تو کارنامم زیرگروه یک هشتصد شدم :n29:
میتونم دولتی ارتباط تصویری تهران یا شهر دیگه قبول شم ؟
و کنکور عملی هنر دقیقا چطوریه:n36:
چندتا موضوع میدن یا یکی ؟ همه رو باید اجرا کرد؟
شیوه اجرا چطور باشه بهتره مثلا تصویرسازی باشه یا پوستر
خیلی نگران هستم :n30:

Carl
24-07-2015, 21:32
سلام ببخشید اگه ممکنه میخواستم ب سوالام پاسخ بدین
من هنرجوی سوم هنرستان گرافیکم!میخوام امسال پیش هنر بخونم و بعدش کنکور هنر
در مورد منابع تا حدودی اطلاعات دارم فقط اینکه کنکور چه تاریخی از تابستون برگزار میشه؟ کی جوابش میاد؟تا چه رتبه ای قبول میشم دانشگاه تهران؟کلا واسه گرافیک دانشگاه دولتی کجاها میتونم برم؟
اگه ازمون اولو قبول بشم میتونم عملی بدم؟ازمون عملی کی برگزار میشه؟و از چه تاریخی بچه های گرافیک وارد دانشگاه میشن؟در ضمن معدلم 19:50 هستش تو رتبه ام میتونه تاثیر بذاره؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم ولی واقعا بی تجربه ام و هیچکی هم اطلاعاتشو در اختیارم نمیزاره ممنون میشم بهم کمک کنین!!:n12:
سلام
اگه تا الآن به پاسخ سؤال‌هاتون نرسیدین:
کنکور معمولاً هفتهٔ اوّل تیر برگزار می‌شه. جوابش هم اواخر تیر اعلام می‌شه.

قبولی‌های دانشگاه تهران خیلی متفاوتن؛ هم تک‌رقمی داریم و هم چهاررقمی حتّیٰ! مهم اینه که مجموع کنکور و آزمون عملی رو چجوری بدین.

برای آزمون عملی، چندبرابر ظرفیّت معرّفی می‌کنن. از امسال آزمون عملی مردادماه برگزار می‌شه و همهٔ هنری‌ها از ۱ مهر می‌رن دانشگاه.

سلام . من رتبم هزار منطقه دو شده . و تو کارنامم زیرگروه یک هشتصد شدم :n29:
میتونم دولتی ارتباط تصویری تهران یا شهر دیگه قبول شم ؟
و کنکور عملی هنر دقیقا چطوریه:n36:
چندتا موضوع میدن یا یکی ؟ همه رو باید اجرا کرد؟
شیوه اجرا چطور باشه بهتره مثلا تصویرسازی باشه یا پوستر
خیلی نگران هستم :n30:
سلام
دربارهٔ کنکور عملی، اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک موضوع می‌دن که ترجیحاً باید رئال کار کنید؛ ولی اتودهای زیادی براش بزنید.

اگه آزمون عملی رو خوب بدین، ایشالّا جای خوبی قبول می‌شید :n39:

behnaz001
25-07-2015, 13:14
رتبه م منطقه 1 زير گروه 1 شده 437
ميتونم نقاشي گرافيك يا صنايع دستي تو تهران قبول شم؟
شبانه روزانه

Ho Ma
11-09-2015, 19:00
سلام به همه ی کاربرای عزیز :»
من تو کنکور ریاضی و هنر 94 شرکت کردم 2هفته مونده بود به کنکور دیدم چیزی از ریاضی بارم نیست :wac:
نشستم 4 سال کنکور اخیر هنرو با پاسخنامه خوندم و الان طراحی صحنه دانشگاه سوره قبول شدم
اما مسله اینه که من این رشته رو زیاد دوست ندارم البته دارم ولی نه به اندازه کارگردانی و عکاسی و اینکه شهریه ی این دانشگاه خیلی زیاده
حالا میخوام سال بعد دوباره شرکت کنم برای هنر :happy:
مطمئنم اگه حسابی بخونم قبول میشم چون انگیزه دارم و حتما هم دوسدارم دانشگاه هنر تهران برم :n37:
الان سئوالم از شما عزیزان اینه که کتاباشو از کجا تهیه کنم چون خیلی سخت پیدا میشه! :n41:
و اینکه ازمون عملی هنر چجوریه؟ چیکار باید کنیم تا تاییدمون کنن ؟؟:n27:
ممنون میشم جواب بدید

drangiana
03-11-2015, 19:58
دانشگاه هنر بهتره یا دانشگاه تهران؟

saamann
03-01-2016, 11:08
کسی نیست اینجا؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk

sana099
22-01-2016, 13:08
سلام دوستان من رشته ام تجربی ومیخوام واسه هنر بخونم اما از ازمون عملیش میترسم هدفمم طراحی لباس .چیزی از طراحی بلد نیستم ونمیدونم غالبا موضوع رشته طراحی لباس چی هستش انترنتم چی ننوشته تا این سایتو پیدا کردم به نظرتون فقط کلاس فیگور وطراحی مدادرنگی برم یا کلاس کنکور عملی گیجم کمکم کنید وخیلی میترسم. واینکه مافقط میتونیم یه رشته انتخاب کنیم ازمون عملی بدیم یا چندتایی میشه ؟؟.واگه تو یه ازمون عملی افتادیم دیگه بقیه رشته هارا نمیتونیم در بیاریم

َAfsoon
24-01-2016, 20:28
سلام دوستان
کسی میتونه اینجا در مورد رشته ارتباط تصویری یکم به من کمک کنه ؟
چه رتبه ای برای قبولی دانشگاه تهران و دانشگاه هنر لازمه ؟
یکم در مورد سرفصل های اموزشی که بیشتر عملی هست یا ..؟
بعد از دوره لیسانس میشه به بازار کار راه پیدا کرد ؟
برای این رشته دانشگاه تهران بهتر هست یا هنر ؟
ممنون میشم کسی کمک کنه

sana099
07-02-2016, 19:41
سلام کسی اینجا نیست ؟؟؟؟؟؟؟

tarane-d
15-06-2016, 11:48
سلام . ببخشید کسی اطلاع داره ازمون عملی گروه نمایش چه جوریه ؟

alibull
25-08-2017, 22:17
بچه های تغییر رشته این مطلب آموزشگاه هنرهای زیبا رو بخونن:
honarhayezibakonkur.ir/?p=48

Zari7597
27-01-2018, 10:55
سلام من میخوام کنکور هنر بدم رشته طراحی لباس کسی درمورد ازمون عملیش میدونه ک چه چیزهایی میخوان و موضوعاتش چیه؟