PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

faeeeeze
28-10-2012, 23:10
سلام من رشته های گرافیک (ارتباط تصویری ) و طراحی صنعتی رو مجاز شدم حالا میخواستم بپرسم هر سال آزمون عملی (طراحی ) این رشته ها کجا برگذار میشه یعنی سال گذشته کجا بود آخه شنیدم محل برگذاری تهرانه در ضمن استان محل اقامت من استان همدان لطفا کمکم کنید

همدانم آزمونش تهران برگزار میشه....
موفق باشین..

sevil_son12
01-11-2012, 16:31
همدانم آزمونش تهران برگزار میشه....
موفق باشین..

اطلاعیه این مطلب توی سایت سنجش هست که به طور مثلا کاملی در مورد همه چیز توضیح داده.

همه کسانی که ازمون عملی دارن با قدرت و اعتماد به نفس کامل برن و شرکت کنند.دیگه الان کسی نباید به فکر شانس قبولی باشه.به نظر من اوناایی قبول میشن که از همین الان خودشون به این باور برسن که قبول میشن.دیگه باقی مسایل مهم نیست. برید وشرکت کنید کنید که دنیا منتظر هنرمندان نسل جوان ایران هست.

بالاخره یه همشهری یافتیم . راستی دیگه از قم کسی اینجا نیست؟

sevil_son12
02-11-2012, 16:18
سلام.
از بچه ها کسی هست که ازمون نمایش یا کارگردانی یا طراحی صحنه داشته باشه؟ از اقایون؟

betiart
03-11-2012, 21:59
آزمون عملی مجسمه سازی رفتم قبلش گفتند کلی لوازم مجسمه سازی ببریم منم یه هفته دنبال وسایل ازین ور تهران به اونور بودم قبلشم کلاس مجسمه سازی رفتم کلی هزینه آخرش آزمون امسال لطف کردند فقط طراحی آزمون بود نمیشد میگفتند که لا اقل وقتی که رو کلاس مجسمه گذاشتمو رو طراحی میذاشتم ؟واقعا که.....حالا شمام اگه رفتین سر یه آزمون با این اتفاقا روبرو شدین تعجب نکنین!

sarina_zh
07-11-2012, 16:45
دوستان امسال کی کنکور هنر داره؟؟ لطفا بگید همو کمک کنیم

sevil_son12
08-11-2012, 13:00
دوستان امسال کی کنکور هنر داره؟؟ لطفا بگید همو کمک کنیمشما هر سوالی داری بپرس یچه های این تاپیک همه در خدمت شما هستن.امسال یا سال قبلی فرقی نداره.کسانی که کنکور هنر رو جدی شرکت میکنن با بقیه افراد جامعه تفاوت دارن(البته قصدم توهین به بقیه نیست ولی فرق میکنن دیگه) پس باید به هم مسیرهاشون کمک کنن.

sarina_zh
08-11-2012, 19:54
شما هر سوالی داری بپرس یچه های این تاپیک همه در خدمت شما هستن.امسال یا سال قبلی فرقی نداره.کسانی که کنکور هنر رو جدی شرکت میکنن با بقیه افراد جامعه تفاوت دارن(البته قصدم توهین به بقیه نیست ولی فرق میکنن دیگه) پس باید به هم مسیرهاشون کمک کنن.
lممنون از شما
میخوام بدونم چرا همیشه وقت کم میارم و احساس میکنم نمیتونم خودمو برسونم جلو
مثلا ترسیم فنی رو اصلا نخوندم تا حالا و همچنین موسیقی رو چون رشته ی من تجربی بوده و هیچیشو نمیفهمم :(

sevil_son12
08-11-2012, 22:07
lممنون از شما
میخوام بدونم چرا همیشه وقت کم میارم و احساس میکنم نمیتونم خودمو برسونم جلو
مثلا ترسیم فنی رو اصلا نخوندم تا حالا و همچنین موسیقی رو چون رشته ی من تجربی بوده و هیچیشو نمیفهمم :(

رشته هنر مثل ریاضی و تجربی نیست. من خودم رشته ام ریاضیه و رتبم هم تو گروه ریاضی بد نشد ولی هنر رو ترجیح دادم.توی هنر باید با دلت درس بخونی .من برای کنکور هنر 55 روز بیشتر نخوندم.البته چون موسیقی و تئاتر کار میکنم خیلی جلو افتادم. موسیقی رو حتما بخون چون یه تست موسیقی توی کنکور خیلی جابجات میکنه.سعی کن یکیو که موسیقی کار میکنه و به تئوری موسیقی اشراف داره رو پیدا کنی تا بهت کمک کنه.اینطوری پیشرفتت خیلی متفاوته تا اینکه تنها بخونی.

ترسیم فنی هم که میتونی با کتاب کمک اموزشی حلش کنی.اگر ریاضی تجربی رو هم مسلط باشی میتونی یه سری از تستهاش رو بزنی .یه سری از تستهاش که حفظیه که باید بخونی.میمونه مباحث تخصصی که باید ذهن قوی و سه بعدی سازی داشته باشی .

هیچ وقت فکر نکن پیشرفت نمیکنی چون زمانی که میخونی متوجه پیشرفتت نمیشی باید توی شرایط کنکور قرار بگیری تا بدونی خوندن هات بی مورد نبوده. راستی اگه بتونی خودتو توی جو کنکوری های هنر قرار بدی خیلی عالی میشه.اونموقع میفهمی که اونقدر هام که فکر میکنی در جا نمیزنی و از خیلی ها جلو زدی.

حرف اخر :هنر باید دلی باشه تا عقلی .این رو من بهت میگم که کلا با نظام فکری مهندسی بزرگ شدم ولی بالاخره عوضش کردم و همینم رمز موفقیتم بود.
موفق باشی.نا امید نشو که همیشه کسایی هستن که حسرت شرایط تو رو میخورن.

aluminum
10-11-2012, 15:51
دوستان من رشته لیسانسم رشته مهندسی هست و امسال ناخواسته رشته سینما برای ارشد ثبت نام کردم.حالا این ناخواسته ثبت نام کردن داستانی داره که از حوطله جمع خارجه
البته چندین ساله که تو سرم هست که سراغ این رشته برم ولی نمیشد.امسال هم قصد جدی ندارم و بیشتر برای خودم خودآزمایی هست.البته هیچ مطالعه ای هم نداشتم.
میخواستم ببینم با توجه به ضرایب گرایش سینما شما چه منابعی رو معرفی میکنید که اگر تونستم مطالعه ای داشته باشم و آزمون دادن بیخودی نباشه.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sevil_son12
11-11-2012, 17:49
سلام بچه ها.من جمعه ازمون عملی گروه نمایش دارم.خیلی سختمه برم تهران چون کلی کار دارم.به نظرتون شرکت نکنم چطوره؟
دو راهیه بدیه. میترسم بعدا افسوس این فرصت رو بخورم

alavi71
12-11-2012, 22:17
سلام بچه ها.من جمعه ازمون عملی گروه نمایش دارم.خیلی سختمه برم تهران چون کلی کار دارم.به نظرتون شرکت نکنم چطوره؟
دو راهیه بدیه. میترسم بعدا افسوس این فرصت رو بخورم

سلام دوست من
توجه داشته باشید اگر شرکت نکنید مبنی بر انصراف شماست و اگر شرکت بکنید
در رشته متمرکزی هم قبول شده باشید باید از رشته قبلی انصراف و رشته جدید رو بروید
اگر علاقه دارید حتما شرکت کنید....
از لحاظ رفتن به تهران اگر فقط مشکل هست خیلی سخت نگیرید یک روز رو ....

aluminum
13-11-2012, 20:08
دوستان من رشته لیسانسم رشته مهندسی هست و امسال ناخواسته رشته سینما برای ارشد ثبت نام کردم.حالا این ناخواسته ثبت نام کردن داستانی داره که از حوطله جمع خارجه
البته چندین ساله که تو سرم هست که سراغ این رشته برم ولی نمیشد.امسال هم قصد جدی ندارم و بیشتر برای خودم خودآزمایی هست.البته هیچ مطالعه ای هم نداشتم.
میخواستم ببینم با توجه به ضرایب گرایش سینما شما چه منابعی رو معرفی میکنید که اگر تونستم مطالعه ای داشته باشم و آزمون دادن بیخودی نباشه.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی در این زمینه اطلاعاتی نداره؟

sevil_son12
14-11-2012, 18:57
سلام دوست عزیز
اینجا همه برای مقطع کارسناسی کنکور دادن و فکر نکنم کسی بتونه کمکت کنه.
اگه واقعا قضیه جدیه میتونی از اموزشگاهها کمک بگیری ولی بهتر از اون بچه هایی هستن که کنکور ارشد دارن یا میخوان شرکت کنن.
موفق باشی

sevil_son12
14-11-2012, 19:02
سلام دوست من
توجه داشته باشید اگر شرکت نکنید مبنی بر انصراف شماست و اگر شرکت بکنید
در رشته متمرکزی هم قبول شده باشید باید از رشته قبلی انصراف و رشته جدید رو بروید
اگر علاقه دارید حتما شرکت کنید....
از لحاظ رفتن به تهران اگر فقط مشکل هست خیلی سخت نگیرید یک روز رو ....
من به قوانین واقف هستم منتها مشکلم سر رفت و آمد هست .با اینهمه مشغله و کار.
ضمنا اگر شرکت کنم هیچ اتفاقی نمیافته تا نتایج بیاد و اگر قبول شده باشم نیازی به انصراف نیست چون قبولی قبلی کان لم یکن خواهد شد.و من باید در رشتهقبول شده جدید ادامه تحصیل بدم

emad91
14-11-2012, 21:00
برای قبولی در رشته سینما اون هم در شهر تهران و دانشگاه تهران یا دانشگاه هنر چه رتبه ای لازمه و ایا این که من که رشته تجربی بودم دبیرستان از الان بخوام شروع کنم بخونم می تونم به این رتبه برسم ؟
از کجا می تونم منابع خوب کنکور هنر رو گیر بیارم ؟؟؟
فقط یکم عجله دارم ممنون میشم زودتر کمکم کنید

یک سوال دیگه رشته سینما تا چه مقطعی میشه ادامه تحصیل داد ؟

alavi71
14-11-2012, 23:01
برای قبولی در رشته سینما اون هم در شهر تهران و دانشگاه تهران یا دانشگاه هنر چه رتبه ای لازمه و ایا این که من که رشته تجربی بودم دبیرستان از الان بخوام شروع کنم بخونم می تونم به این رتبه برسم ؟

سلام دوست من
مطمئن باشید با تلاش به هر چیزی میرسید.
منابه کنکور هنر در اصل منابع خاصی ندارد ولی در برخی دروس و سوالات به اموخته های قبلی و مطالعه نیاز داره
و در رشته سینما ضرایب و دروس به شکل زیر میباشد
زیرگروه 4؛ مواد امتحانی و ضرایب آن: درک عمومی هنر (3)، درک عمومی ریاضی ‌ فیزیک(1)، ترسیم فنی (1)، خلاقیت تصویری و تجسمی(2)، خلاقیت نمایشی (4)، خلاقیت موسیقی (1) و خواص مواد (1)

پیروز باشید

part gah
14-11-2012, 23:05
ســــلام

منابع ارشد و غیر ارشد هنر معمولا توسط خود سنجش اعلام میشه اونم به صورت غیر رسمی .اما یه کمکی که میتونم بکنم سرچ توی نت هست.
معمولا آموشگاهای معروف لیست منابع مورد تدریسشون رو میزارن.همونا خیلی کمکک خوبی برای کنکور ارشد.
من خودم سال اولی که هنر دادم رتبه سینمام از همه بیشتر شده بود چون منابعشو خونده بودم.خیلی کتابای جذابی بود.شما هم که اطلاعاتتون خیلی خوبه : )
+
سایت خوبیه به کارتون میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sevil_son12
15-11-2012, 01:27

سلام عزیز
میتونی با یک سرچ ساده منابع معرفی شده سنجش رو گیر بیاری ولی اینو بدون که کنکور هنر هیچ منبع خاصی نداره و دست طراح به طور خیلی وسیعی بازه.
سینما تا مقطع ارشد داره و برای قبولی باید رتبه زیر 30 یا 40 بیاری .
توی کنکور هنر هیچی معلوم نیست یعنی واقعا مرد میخواد که بتونه بگه حتما موفق میشم. ولی کسایی بودن که خیلی نخوندنولی موفق شدن چون مثل ریاضی و تجربی مبنای خاصی برای سوالات در نظر گرفته نشده.
7 ماه فرصت خیلی خوبیه.اگه واقعا علاقه داری بسم الله.نه کم بیار و نه نامید بشو.به هدفت فکر کن و موفقیت که همانا موفقیت در گرو باور به ان هست.

sevil_son12
16-11-2012, 17:35
سلام
بچه ها من امروز امتحان نمایش داشتم و با کلی مشقت رفتم. واقعا امتحان چرتی بود.اصلا نه به رزومه کاری داشتن نه کار عملی.من 4 تا فیلمنامه و یه فیلم کوتاه بردم ولی اصلا نگاه نکردن ببینن چی هست چه برسه به موثر بودن کار عملی.ما که رفتیم سراغ عکاسی خودمون .خدا عاقبت هنر این سرزمین رو بخیر کنه

Maryam_m85
17-11-2012, 08:06
سلام دوستان
من دیپلم تجربی هستم میخوام عکاسی بخونم باید دفترچه کنکور هنر رو بگیرم؟ هنوز هیچیییی شروع نکردم....
تو رو خدا منو راهنمایی کنین... اینکه چه کتابایی رو باید بخونم؟ ازمونش کی هست؟ بعد قبولی آزمون عملی هم داره؟
خواهش میکنم هر کی میدونه راهنماییم کنه ...هیچ اطلاعی ندارم من

betiart
17-11-2012, 19:48
سلام دوستان
من دیپلم تجربی هستم میخوام عکاسی بخونم باید دفترچه کنکور هنر رو بگیرم؟ هنوز هیچیییی شروع نکردم....
تو رو خدا منو راهنمایی کنین... اینکه چه کتابایی رو باید بخونم؟ ازمونش کی هست؟ بعد قبولی آزمون عملی هم داره؟

منم پارسال کلی فیلمنامه بردم انگار نه انگار ]اما بچه ها اتفاق خوب امسالو دیدین دانشگاه هنر تو هر رشته ای ظرفیتاشو دو برابر کرده ایول

Maryam_m85
17-11-2012, 23:03
کسی جواب سوالمو نمیدونه؟؟؟ خواهش میکنم جوابمو بدین

سلام دوستان

betiart
18-11-2012, 10:44
کسی جواب سوالمو نمیدونه؟؟؟ خواهش میکنم جوابمو بدین

کنکور همزمان با کنکور تجربیه،یعنی اوایل تیر ماه.بله باید دفترچه کنکور هنرو بگیرین.کتابای هنرو باید خوند چون مبانی هنر،تاریخ هنر،طراحی ها،خواص مواد،و .... عمومی هم دین و زندگی و عربی و زبان و ادبیات و زبان فارسی،البته منابع تو اینترنت هستشون.
عکاسی جز رشته های نیمه متمرکز نیست که آزمون عملی داشته باشه و از رشته های متمرکز حساب میشه پس آزمون عملی نداره و البته رشته پر طرفدار و در عین حال پر هزینه ایه.اگه بخوای دانشگاه تهران و هنر تهران قبول بشی رتبه زیر 100 واصفهان تا 200 یا 300 داشته باشی اما اگه سمنان بخوای من خودم سمنانو اوردم امسال با رتبه زیر گروه کشوری 800 و اگه پیام نور بخوای تا 2000 هم میشه قبول شد البته شبانه سمنانو نمیدونم اما شبانه تهرانم رتبه بالا میخواد نهایت زیر 150 200 .امیدوارم مفید بوده باشه و همچنین امیدوارم سال دیگه تو این سایت ببینمت که با رتبه خوب عکاسی قبول شده باشی.البته هر چیزی امکان داره مثل امسال که دانشگاه هنر تهران ظرفیتارو افزایش داده و اگه پارسال بود شاید من امیدی به قبولی تهران نداشتم اما الان چرا . شاید شمام سال دیگه ظرفیتا به حدی برسه که با رتبه 500 هم عکاسی اصفهان راحت قبول بشی و یا شاید خیلی ها عکاسی رو به زمان شما نزنند.

Maryam_m85
18-11-2012, 14:58
مرسی betiart عزیز
امیدوارم که منم قبول شم ...
ممنون از راهنماییتون

hananeh taj
19-11-2012, 19:16
سلام بنظرتون من با رتبه ی 928 تو زیر گروه یک امکان قبولی در رشته نقاشی و ارتباط تصویری دانشگاه های :الزهرا ،فنی دکتر شریعتی و... با سهمیه منطقه دو کارشناسی ؟ لطفا جواب منو بدید خیلی استرس دارم

betiart
19-11-2012, 19:26
سلام بنظرتون من با رتبه ی 928 تو زیر گروه یک امکان قبولی در رشته نقاشی و ارتباط تصویری دانشگاه های :الزهرا ،فنی دکتر شریعتی و... با سهمیه منطقه دو کارشناسی ؟ لطفا جواب منو بدید خیلی استرس دارم

928 کشوری دیگه؟ راستش پارسال رتبه های خیلی افتضاح تر راحت قبول شده بودن حتی هنر تهرانم من شنیدم با هزار و خورده ای قبول شده البته منطقه یک و کار عملی فوق العاده اما امسال که ظرفیتا رو دانشگاه هنر دو برابر کرده به نظرم حتی الزهرا هم با کار عملی خوب قبولی مگر اینکه خدا نخواد وگرنه رو کاغذ که قبولی

hananeh taj
19-11-2012, 19:32
نه 928 تو زیر گروه یک رتبه در سهمیم 1314

hananeh taj
19-11-2012, 19:36
من دارم سکته میکنم خیلی دوسدارم تهران درس بخونم از دانشگاه ورشته فیزیک انصراف دادم اومدم کنکور هنر شرکت کردم اگه قبول نمیشم بگید لطفا الکی دلخوش نباشم ممنووووووووووووون:sq_3:

hananeh taj
19-11-2012, 19:43
میشه جوابمو بدی betiart عزیز من منتظر ماااااااااااااااااااااااا اااااااااا:46:

betiart
19-11-2012, 19:43
نه 928 تو زیر گروه یک رتبه در سهمیم 1314
ببین تو زیر گروه ها هم رتبه را دو تازده اولیش با سهمیست دومیش که زیرشه کشوری که میگن اون کشوریه ملاکه مثلا خود من هم منطقه دو بودم و زیر گروه یکمو بین اوم 5 تا زیر گروه با سهمیه شدم 293 بدون سهمیه یا همون کشوریشو شدم 830 که میگن اون 830 ملاکه. البته اینجا راست یا دروغ نمیدونم اما بچه ها میگن با 3000 البته منطقه یک با کار عملی عالی انگار هنر تهرانو آورده بودند حالا که ظرفیتا شده دوبرابر تو دانشگاه هنر. نا امید نباش کار عملیتو خوب داده باشی خیلی تو رتبت تاثیر میذاره.

betiart
19-11-2012, 19:46
من دارم سکته میکنم خیلی دوسدارم تهران درس بخونم از دانشگاه ورشته فیزیک انصراف دادم اومدم کنکور هنر شرکت کردم اگه قبول نمیشم بگید لطفا الکی دلخوش نباشم ممنووووووووووووون:sq_3:

کار عملیتو چطور دادی؟

hananeh taj
19-11-2012, 19:56
رتبه کشوریم بدون اعمال سهمیه 3424 امکان قبولی هست؟

hananeh taj
19-11-2012, 19:57
بد ندادم
فیگورامو خوب کشیدم

hananeh taj
19-11-2012, 19:59
رتبه کشوریم تو زیر گروه یک 2416

betiart
19-11-2012, 20:00
رتبه کشوریم بدون اعمال سهمیه 3424 امکان قبولی هست؟

ببین هنر هیچیش مشخص نیست بودن بچه هایی که رتبه 600 700 آورده بودن شبانم نیاورده بودن و بر عکس رتبه بالا هم بود که قبول شده بود راستش رتبت برا هنر زیاده یعنی ازون رتبه هاست که باید تا دقیقه 90 منتظر باشی چی میشه.منم که رتبم اینه میخوام مجسمه سازی تهران قبول بشم وضعیتم مثله توست یعنی ازون دقیقه نودیام اما نا امید نباش. امسال افزایش ظرفیت تو روزانه شبانه بالا بوده امید به خدا

betiart
19-11-2012, 20:02
ببیین 2416 هم بد نیست نا امید نباش اما باید نسبت به کار عملیت مطمین باشی چون رتبت دم مرزه و همه چیز بستگی به کار عملیت داره

betiart
19-11-2012, 20:05
بد ندادم
فیگورامو خوب کشیدم
کار عملی خوب رتبتو تا 1800 یا حتی 1500 میاره پایین

hananeh taj
19-11-2012, 20:05
امسال اتفاقاتی افتاده که من خیلی تعجب کردم مثلا یکی بارتبه کشوری کل 12000 خورده ای روزانه مرمت آثار هنر اسلامی تبریز قبول شده تازه مصاحبه دانشگاهم نرفته بود!!!!!!!!!!!!!!!

betiart
19-11-2012, 20:08
امسال اتفاقاتی افتاده که من خیلی تعجب کردم مثلا یکی بارتبه کشوری کل 12000 خورده ای روزانه مرمت آثار هنر اسلامی تبریز قبول شده تازه مصاحبه دانشگاهم نرفته بود!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا؟ احتمالا ولی مرد بوده. همه چیز همینه دیگه ممکنه کسی مرمتو نزده بوده شانس اون اون قبول شده من خودم دامغانو نیاوردم هنر های دیجیتالشو رتبه دو برابر من قبول شده بود شما متمرکز جایی قبول نشدی؟

betiart
19-11-2012, 20:11
کلا وضع هنریا همینه دیگه مخصوصا با این طرح تفکیک جنسیتی و برابری مرد و زن تو تعداد قبولی یه چیز بامزه اینکه من خودم موزه داری اصفهان روزانهقبول شدم بعد کارنامه ها که اومد شبانشو قبول نشده بودم.

hananeh taj
19-11-2012, 20:13
ممنونم ازت خیلی کمکم کردی راستی دانشگاه غیر انتفاعی سوره شرایط خاصی داره ؟ من تو اعلام نتایج نهایی انتخاب رشتم کد یک گذاشته بود و یعنی ضوابط دانشگاه رو رعایت نکردی و من نمیدونم دقیقا چیشده؟

betiart
19-11-2012, 20:15
شرمنده من در مورد سوره اطلاعاتی ندارم اما خواهش میکنم خوشحال شدم اگه مفید بوده برات

hananeh taj
19-11-2012, 20:15
متمرکز چاپ غیرانتفاعی میرعماد قزوین قبولشدم شما یعنی الان موزه داری میخونی اصفهان؟
اره مرد بوده اون 12000

betiart
19-11-2012, 20:19
متمرکز چاپ غیرانتفاعی میرعماد قزوین قبولشدم شما یعنی الان موزه داری میخونی اصفهان؟
اره مرد بوده اون 12000
آفرین چاپ غیر انتفاعی هم داشته؟ من نمیدونستم از مهر شرو شده یا مثله دانشگاه تهران از بهمنه؟. من نیمه بهمنی هستم و شروع ترمم از بهمنه که البته اگه مجسمه رو بیارم میرم مجسمه وگرنه که به اجبار باید برم موزه داری اصفهان شما شبانه و غیر انتفاعی هم نیمه متمرکز زدین درست؟

hananeh taj
19-11-2012, 20:25
تازه اونی که مرمت تبریز قبولشده میگه من نفرشیشمم توکلاس رتبه های از من بدترم هستن در حالی که من حتی برا مصاحبه هنر اسلامی تبریزم رفتم ولی مثل دانشگاه سوره برام کد یک گذاشته بود درحالی که سوره اصلا مصاحبه هم صدام نکرده بودن تو تبریز بمن گفتن احتمال زیاد قبولی من اصلا نمی فهمم قضیه ی ای قبول شدنا چجوریه!!!!!!!!!!!!!! در کل ازت ممنونم بله خیلی مفید بو د
اینطور که معلومه باید فقط دعاکنیم امیدوارم اونی رو که دوسداری قبول شی به امید خدا

betiart
19-11-2012, 20:31
کلا حق خوری تو هنر زیاده تو به دل نگیر.ایشاالله که گرافیکو قبول میشی و میری حالا نهایتش اصفهانو شیرازو گیلانم بزن چون گرافیکو نقاشی رشته های خوبی هستندو حتی اگه برات امکان رفتن یزدو اینام هست اونا را هم بزن. از بهترین که دانشگاه تهرانه شرو کن به پایین. منم ازین نحوه پذیرش سر درنمیارم به امید اینکه 3 ماه دیگه بیای سایتو بگی گرافیک یا نقاشی قبول شدی اونم تهران فعلا.....

hananeh taj
19-11-2012, 20:31
ممنون. اره فقط دوتا دانشگاه یکی هنر تهران یکی میرعماد قزوین چاپ گذاشتن تو کل دانشگاه های ایران . بله از نیمه دوم شروع میشه بدلیل اینکه دانشجو ها به حد نصاب نرسیدن.
بله شبانه و غیر انتفاعی هم زدم ولی تو انتخاب محل رشته که از یکم شرومیشه فقط روزانه شبانه میزنم

hananeh taj
19-11-2012, 20:33
انشالله. شمام همین طور. حق نگهدارت

betiart
19-11-2012, 20:35
آره بهتره غیر انتفاعی نزنی چون هزینه گرافیک بالاست و خوب اگه دیگه بخوای غیر انتفاعی هم بخونی با توجه به هزینه ثبت نامو هزینه خوابگاه بری یه رشته دیگه آزاد بیشتر میصرفه مطمینا که روزانه یغیر تهران حتما قبولی اما تهران شبانه امید بیشتری هست اما ایشاالله که اصلا کارت به شبانه نرسه.

alavi71
20-11-2012, 10:04
آره بهتره غیر انتفاعی نزنی چون هزینه گرافیک بالاست و خوب اگه دیگه بخوای غیر انتفاعی هم بخونی با توجه به هزینه ثبت نامو هزینه خوابگاه بری یه رشته دیگه آزاد بیشتر میصرفه مطمینا که روزانه یغیر تهران حتما قبولی اما تهران شبانه امید بیشتری هست اما ایشاالله که اصلا کارت به شبانه نرسه.

سلام ببینید هزینه واحد های عملی در دانشگاه ازاد زیاد هستش.
در رشته های معمولی هزینه غ انتفعاعی ها کمتر هست
در این مورد اگر با یکی از دانشجو ها ویا از خود دانشگاه بپرسید دقیقتر هزینه هر ترم رو میتونند بهتون بگند
موفق باشید

betiart
20-11-2012, 17:08
سلام ببینید هزینه واحد های عملی در دانشگاه ازاد زیاد هستش.
در رشته های معمولی هزینه غ انتفعاعی ها کمتر هست
در این مورد اگر با یکی از دانشجو ها ویا از خود دانشگاه بپرسید دقیقتر هزینه هر ترم رو میتونند بهتون بگند
موفق باشید

ببین من منظورم این بود یه رشته کم خرجتر نسبت به گرافیکو اگه تو شهری که خوابگاه نخواد دانشگاه ازاد بخونی بهتره تا بری 800 خوابگاه ترمی هم 700 شهریه یه غیر انتفاعی دور رشته پرهزینه گرافیکو بخونی همین
یا لا اقل تهران مرکز بخونی یه رشته کم خرجتر مثل نمایشو بهتره تا گرافیک غیر انتفاعی نوشهر البته شاید من اشتباه میکنم البته من خودم کاردانی گرافیک دارم اما به خاطر هزینه های رشته گرافیک و هزینه بالای دوربین و کاغذو رنگو اینا حتی روزانه دانشگاه تهرانشم نزدم و ازمون عملی نرفتم بدم امیدوارم همه راحت تهران قبول بشن هر رشته ای که میخوان.

betiart
20-11-2012, 17:22
بچه ها ثبت نام کنکورم شروع شد تقریبا اطلاعیشو تو سایت سنجش زده یادش بخیر پارسال مطمین بودم نمایش سوره قبولمو با اعتماد به نفس میخواستم دیگه کنکور ثبت نام نکنمو خواهرم به زور مجبورم کرد برم کارت بخرم و البته خدا را شکر که اولا ثبت نام کردم و دوما سوره قبول نشدم و امسال برا مجسمه سازی دارم صبر میکنم اما امسال دیگه میدونم که حق خرید دفتر چه رو ندارم چون اگه مجسمه زبونم لال ........ (خدایا توبه ، خدایا توبه ، دور از جون) مجبورم برم موزه داری اصفهان البته دور از جون خدایی نکرده بلا به دور .... فوت فوت فوت فوت گوش شیطون کر فوت فوت فوت .......

hananeh taj
20-11-2012, 19:32
انشالله که هممون اونی که می خوایم قبولیم به امید خدا.
برای هم دعا کنیم

sara_2007_nike
21-11-2012, 01:03
سلام میخواستم بپرسم کار عملی (طراحی) در رشته نقاشی چقدر میتونه تاثیر داشته باشه با کار عملی خوب (نه عالی) و رتبه منطقه 2 800+ میشه نقاشی دانشگاه گیلان قبول شد ؟

hananeh taj
21-11-2012, 16:51
اره به احتمال خیلی زیاد قبولی اولویت اولتو دانشگاه گیلان بزن

betiart
21-11-2012, 23:12
دوستان فرم انتخاب رشته نیمه متمرکزم اومد منم سریع رفتم انتخاب رشته کردم فکر کنم اولین نفر من بودم.مجسمه تهران و مجسمه دانشگاه هنر تهرانو به ترتیب زدم . نیشابورم نزدم. چون به نظر خودم اولا که به امید خدا حتما قبولم بعدم موزه داری دانشگاه اصفهان فکر کنم بهتر از مجسمه سازی دانشگاه نیشابوره که تق و لقه و پارسالم اصلا ورودی نداشت و با دانشچوها ی مجسمه یه جورایی چپن البته امیدوارم بهمن ازین کارم پشیمون نشم که هیچ انتخاب اولم که دانشگاه تهرانه رو قبول بشم البته دو دل بودم اول هنرهای زیبا رو بزنم یا دانشگاه هنرو اما اخرش هنرهای زیبا رو اول زدمو یا قسمت خدایا خودت کمک کن هر کی هرچی دوست داره بی برو برگرد قبول بشه الهی آمین

hananeh taj
22-11-2012, 20:23
elahi amin

alavi71
22-11-2012, 22:47
ببین من منظورم این بود یه رشته کم خرجتر نسبت به گرافیکو اگه تو شهری که خوابگاه نخواد دانشگاه ازاد بخونی بهتره تا بری 800 خوابگاه ترمی هم 700 شهریه یه غیر انتفاعی دور رشته پرهزینه گرافیکو بخونی همین
یا لا اقل تهران مرکز بخونی یه رشته کم خرجتر مثل نمایشو بهتره تا گرافیک غیر انتفاعی نوشهر البته شاید من اشتباه میکنم البته من خودم کاردانی گرافیک دارم اما به خاطر هزینه های رشته گرافیک و هزینه بالای دوربین و کاغذو رنگو اینا حتی روزانه دانشگاه تهرانشم نزدم و ازمون عملی نرفتم بدم امیدوارم همه راحت تهران قبول بشن هر رشته ای که میخوان.

این گونه رشته ها چون کار عملی و وسایل جانبی دارند یکم پر هزینه هستند ....
غ انتفاعی 700 هزینه خوابگاه ندارد کمتر هست
ولی در مجموع باید رشته انتخاب مورد علاقه فرد باشد تا موفق باشد

sevil_son12
30-11-2012, 20:39
سلام.بچه ها این 3 ماه رو چطوری تحمل کنیم؟
دیگه طاقتم تموم شده واقعا نمیدونم چیکار کنم . دست و دلم به هیچ کاری نمیره.همه چی به هم ریخته و دنیام داغون شده.چیکار کنم که راحت تر بگذره؟

betiart
03-12-2012, 09:44
بچه ها این راسته که کنکور دیگه
معدلی شده ؟انگار دیگه زیر 14 ها نمیتونن کنکور بدن.

alavi71
04-12-2012, 12:33
بچه ها این راسته که کنکور دیگه
معدلی شده ؟انگار دیگه زیر 14 ها نمیتونن کنکور بدن.

خیر دوست من
تاثیر معدل به صورت مثبت اعمال خواهد شد ...

emad91
12-12-2012, 14:36
دانشگاه ازاد تو تهران هم رشته سینما داره ؟؟؟

alavi71
12-12-2012, 16:28
دانشگاه ازاد تو تهران هم رشته سینما داره ؟؟؟

تهران مرکز رشته نمایش داره

m30m
12-12-2012, 17:01
سلام دوستان من شرمنده اگر سوالم رو بدجا مطرح میکنم...
هر چی جستجو کردم فقط دیدم اینجا میتونم سوال کنم...

من فوق دیپلم رشته کامپیوتر هستم.... میخواستم ببینم میتونم در آزمون رشته هنر سراری شرکت کنم؟

با مدرک دیپلم هنرستان و رشته ای که خوندم یعنی کامپیوتر و فوق دیپلم؟ یا نیاز به گذروندن دوره خاصی هست...

اگر امکان هست کامل برام توضیح بدبد اینکه اگر امکان شرکت دارم چه چیزهایی لازم هست و یا کلا اینکه میتونم شرکت کنم و یا نه...
با تشکر:n12::n12:

emad91
12-12-2012, 19:10

ممنون
آزاد شهرستان چطور سینما داره؟

alavi71
13-12-2012, 14:04
ممنون
آزاد شهرستان چطور سینما داره؟

باید شهرش رو بفرمایید تو دفترچه ببینم
ازاد بوشهر سینما-کارگزدانی داره

m30m
13-12-2012, 17:56
یعنی واقعا هیچ کسی نبود جواب مارو هم بده؟؟؟

واقعا خیلی ممنون از این همه اهمیت دادن...

emad91
13-12-2012, 20:41

مرسی :n16:
من رشته ام تجربی بوده و معدل کتبی دیپلمم هم 17.57 هست
به نظرتون ممکنه تو ثبت نام نیمسال دوم سال جاری دانشگاه ازاد من بتونم تو رشته نمایش دانشگاه ازاد تهران مرکز پذیرش بشم ؟؟
یعنی امکانش هست که کلا من بتونم همچین درخواستی رو بدم ؟

alavi71
14-12-2012, 14:58
سلام دوستان من شرمنده اگر سوالم رو بدجا مطرح میکنم...
هر چی جستجو کردم فقط دیدم اینجا میتونم سوال کنم...

من فوق دیپلم رشته کامپیوتر هستم.... میخواستم ببینم میتونم در آزمون رشته هنر سراری شرکت کنم؟

با مدرک دیپلم هنرستان و رشته ای که خوندم یعنی کامپیوتر و فوق دیپلم؟ یا نیاز به گذروندن دوره خاصی هست...

اگر امکان هست کامل برام توضیح بدبد اینکه اگر امکان شرکت دارم چه چیزهایی لازم هست و یا کلا اینکه میتونم شرکت کنم و یا نه...
با تشکر:n12::n12:

سلام
بله با مدرک کاردانی در هر یک از رشته های نظری -زبان و هنر میتونید ثبتنام کنید و مشکلی نیست
فقط برای موفقیت در کنکور هنر باید منابع تخصصی اون رو مطالعه بفرمایید
پیروز باشید

alavi71
14-12-2012, 15:06
من رشته ام تجربی بوده و معدل کتبی دیپلمم هم 17.57 هست
به نظرتون ممکنه تو ثبت نام نیمسال دوم سال جاری دانشگاه ازاد من بتونم تو رشته نمایش دانشگاه ازاد تهران مرکز پذیرش بشم ؟؟
یعنی امکانش هست که کلا من بتونم همچین درخواستی رو بدم ؟

این رشته تقریبا پر متقاضی هست
اگر در کنکور سال قبل شرکت کرده اید و تراز اون رو کسب کردید به واحد دانشگاهی مراجعه کنید

emad91
15-12-2012, 15:49
این رشته تقریبا پر متقاضی هست
اگر در کنکور سال قبل شرکت کرده اید و تراز اون رو کسب کردید به واحد دانشگاهی مراجعه کنید

نه کنکور سال قبل شرکت نکردم
می خواستم بیشتر بدونم ممکنه احتمالش باشه تو نیم سال دوم امسال که دانشگاه ازاد بدون کنکور می خواد دانشجو بگیره تو این رشته پذیرفته شم ؟

alavi71
15-12-2012, 16:28
نه کنکور سال قبل شرکت نکردم
می خواستم بیشتر بدونم ممکنه احتمالش باشه تو نیم سال دوم امسال که دانشگاه ازاد بدون کنکور می خواد دانشجو بگیره تو این رشته پذیرفته شم ؟

بعید هست در این رشته بدون کنکور داشته باشه
چون رشته ها و شهرهایی رو اعلام میکنه که ظرفیت خالی داشته باشند

hassanmaleki7
15-12-2012, 19:57
سلام
من امسال در ازمون عملی دو کد رشته نیمه متمرکز شرکت کردم و بعد از آزمون کد رشته محل تحصیل رو هم انتخاب کردم ولی با توجه به این که نتایج نهایی بهمن ماه اعلام میشه اگر خدای نکرده در هیچ کدام از رشته های نیمه متمرکز قبول نشم آیا بعدا زمانی برای ثبت نام در کنکور 92 وجود داره لطفا کمکم کنید
ممنون از شما
:n23:

hassanmaleki7
15-12-2012, 19:58
سلام
من امسال در ازمون عملی دو کد رشته نیمه متمرکز ( ارتباط تصویری و طراحی صنعتی) شرکت کردم و بعد از آزمون کد رشته محل تحصیل رو هم انتخاب کردم ولی با توجه به این که نتایج نهایی بهمن ماه اعلام میشه اگر خدای نکرده در هیچ کدام از رشته های نیمه متمرکز قبول نشم آیا بعدا زمانی برای ثبت نام در کنکور 92 وجود داره لطفا کمکم کنید
ممنون از شما

Nocturne
15-12-2012, 21:03
سلام
من امسال در ازمون عملی دو کد رشته نیمه متمرکز ( ارتباط تصویری و طراحی صنعتی) شرکت کردم و بعد از آزمون کد رشته محل تحصیل رو هم انتخاب کردم ولی با توجه به این که نتایج نهایی بهمن ماه اعلام میشه اگر خدای نکرده در هیچ کدام از رشته های نیمه متمرکز قبول نشم آیا بعدا زمانی برای ثبت نام در کنکور 92 وجود داره لطفا کمکم کنید
ممنون از شما

دوستان لطفا توضیح میدید نیمه متمرکز دقیقا چی هست؟! (ببخشید اطلاعاتم کمه!)

+
ثبت نام که الان مهلتش تموم نشده تا دوشنبه س. چرا همین الان ثبت نام نمیکنید واسه محکم کاری؟

alavi71
15-12-2012, 22:11
سلام
ممنون از شما

سلام دوست من
در 30 بهمن و اویایل اسفند ثبتانم مجدد دارد...

alavi71
15-12-2012, 22:13
دوستان لطفا توضیح میدید نیمه متمرکز دقیقا چی هست؟! (ببخشید اطلاعاتم کمه!)

+
ثبت نام که الان مهلتش تموم نشده تا دوشنبه س. چرا همین الان ثبت نام نمیکنید واسه محکم کاری؟

سلام رشته های نیمه متمرکز به این صورت هست که پذیرش در اونها در یک مرحله نیست یعنی بعد از انتخاب رشته اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت اعلام میشه
و برای قبولی نهایی نیاز به یکسری مراحل از قبیل مصاحبه-ازمون عملی و ... دارد.
این رشته ها در صورت قبولی از نیمسال دوم وارد دانشگاه میشوند

Nocturne
16-12-2012, 00:20
سلام رشته های نیمه متمرکز به این صورت هست که پذیرش در اونها در یک مرحله نیست یعنی بعد از انتخاب رشته اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت اعلام میشه
و برای قبولی نهایی نیاز به یکسری مراحل از قبیل مصاحبه-ازمون عملی و ... دارد.
این رشته ها در صورت قبولی از نیمسال دوم وارد دانشگاه میشوند
یعنی رشته های هنر همه نیمه متمرکزند؟ (چون کنکور عملی دارن)

Ice Pain
16-12-2012, 00:42
الهی در شب قبرم بسوزان ولی محتاج نامردان مگردان ..... :41:

alavi71
16-12-2012, 14:21
یعنی رشته های هنر همه نیمه متمرکزند؟ (چون کنکور عملی دارن)

بله اغلبشون چون مصاحبه دارند همینطور هست ...

betiart
18-12-2012, 10:53
بچه ها من امروز یه قبوای تو قلمچی دیدم مغزم سوت کشید اونم چی؟ دختره با رتبه 6904 کل و کشوری 17505 که من پارسال نصف این رتبه رو اورده بودمو هیچ شبانه ای حتی قبول نشدم میدونین کجا قبول شده بود؟ شاید شهرش افتضاحه به نسبت شهرای بزرگ اما روزانه اونم صنایع دستی هرمزگان بله صنایع دستی هرمزگان روزانه قبول شده بود بندر عباس!!!!!!!!!!!!!!! خیلیه ها البته مبارکش باشه بازم میگم خدارا شکر من پارسال قبول نشدم اما من فکر میکردم بالای 2000 که چه عرض کنم 1000 قبولی شبانشم بعید به نظر میاد حالا با 7000 روزانه اونم صنایع دستی ای والله یه چیز دیگم که عجیب بود رتبه های بدتر از من جاهایی که من نیاورده بودمو اورده بودن اونم با 300 یا 400 تا اختلاف کشوری منطقم یکی بود هم اون 7000 هم اینا همه منطقه دو بودند بعدم یه چیز دیگه اونجه هر رتبه ای رو یکی پسر زده بود یکی دختر مثلا رتبه 502 دختر فلان جا پسرم با رتبه 502 فلان جا قبول شده بود منطقه و رتبه کشوریم یکی بود مگه میشه؟ یعنی رتبه منم یه پسر عینا آورده؟ چه بد!!!!

Nocturne
18-12-2012, 13:12
بچه ها من امروز یه قبوای تو قلمچی دیدم مغزم سوت کشید اونم چی؟ دختره با رتبه 6904 کل و کشوری 17505 که من پارسال نصف این رتبه رو اورده بودمو هیچ شبانه ای حتی قبول نشدم میدونین کجا قبول شده بود؟ شاید شهرش افتضاحه به نسبت شهرای بزرگ اما روزانه اونم صنایع دستی هرمزگان بله صنایع دستی هرمزگان روزانه قبول شده بود بندر عباس!!!!!!!!!!!!!!! خیلیه ها البته مبارکش باشه بازم میگم خدارا شکر من پارسال قبول نشدم اما من فکر میکردم بالای 2000 که چه عرض کنم 1000 قبولی شبانشم بعید به نظر میاد حالا با 7000 روزانه اونم صنایع دستی ای والله یه چیز دیگم که عجیب بود رتبه های بدتر از من جاهایی که من نیاورده بودمو اورده بودن اونم با 300 یا 400 تا اختلاف کشوری منطقم یکی بود هم اون 7000 هم اینا همه منطقه دو بودند بعدم یه چیز دیگه اونجه هر رتبه ای رو یکی پسر زده بود یکی دختر مثلا رتبه 502 دختر فلان جا پسرم با رتبه 502 فلان جا قبول شده بود منطقه و رتبه کشوریم یکی بود مگه میشه؟ یعنی رتبه منم یه پسر عینا آورده؟ چه بد!!!!

شما دیپلم چی دارید و معدلش چقدر هست؟

betiart
19-12-2012, 09:55
شما دیپلم چی دارید و معدلش چقدر هست؟

چطور؟ من دیپلم با مدرک کاردانی گرافیک دارم معدلممم بماند . یعنی به خاطر اینه ؟البته من معدلم تو کنکورم بی اثره فکر کنم. ولی به هر حال برام یه چیز خیلی عجیب بود.

Nocturne
19-12-2012, 16:25
چطور؟ من دیپلم با مدرک کاردانی گرافیک دارم معدلممم بماند . یعنی به خاطر اینه ؟البته من معدلم تو کنکورم بی اثره فکر کنم. ولی به هر حال برام یه چیز خیلی عجیب بود.
کاردانی رو کار ندارم کنکورتون که کاردانی به کارشناسی نبوده ؟ همین سراسری بوده فکر نکنم نمره کاردانی نقش داشته باشه
معدل دیپلم کمی موثر هست (البته به روایتی نه معدل بلکه نمره درسها هرکدوم برای ماده درسی مرتبطش در کنکور تاثیر داره) گفتم شاید به خاطر اون باشه

hananeh taj
22-12-2012, 20:44
سلام میگم این خیلی بده که جواب کنکور نیمه دوم بهمن میاد نه؟ خیلی دیره آخه :n29::n29: من از بیکاری مغزم سوت کشیده کاش زودتر میومد جوابا

hananeh taj
22-12-2012, 20:47
کاش جوابارو زودتر میگفتن حداقل ادم خیالش راحت میشد بعد از نیمه دوم میرفت دانشگاه خوب :n03: اخه چه کاریه چرا با احساسات جوونای مردم بازی میکنن:n14:

Nocturne
22-12-2012, 23:31
کاش جوابارو زودتر میگفتن حداقل ادم خیالش راحت میشد بعد از نیمه دوم میرفت دانشگاه خوب :n03: اخه چه کاریه چرا با احساسات جوونای مردم بازی میکنن:n14:
فکر میکردم جوابا تو دی میاد و ثبت نام بهمن هست. شما مطمئنید؟

hananeh taj
23-12-2012, 14:20
بله تو خود دفترچه انتخاب محل دانشگاه نوشته

hananeh taj
23-12-2012, 14:21
توسایت سازمان سنجش هست

Golrokh-bh
23-12-2012, 14:42
سلام دوستان. نمی دونم این سوال رو باید توی این تاپیک بپرسم یا خیر. اما اگه کسی اطلاع داره و کمکم کنه ممنون میشم.
من قبل از اینکه کنکور هنر بدم چهار ترم توی دانشگاه سراسری(شبانه) رشته ی اقتصاد رو خوندم و بعد هم انصراق دادم و کنکور هنر دادم و فعلا منتظر نتایجم.
سوالی که دارم اینه که اگه دانشگاه سراسری (روزانه یا شبانه) قبول بشم می تونم یه سری از واحدهایی رو که قبلا گذروندم تطبیق بدم؟ مثل واحدهای عمومی و تربیت بدنی و ...؟
بخاطر این می پرسم که قبلا فکر می کردم میشه اما حالا از کسی شنیدم که حتما باید مدرک داشته باشم از تحصیلات قبلیم تا تطبیق بدن... اما من وسط تحصیلم انصراف دادم و مدرکی ندارم.
ممنون. :)

Nocturne
23-12-2012, 15:09
سلام دوستان. نمی دونم این سوال رو باید توی این تاپیک بپرسم یا خیر. اما اگه کسی اطلاع داره و کمکم کنه ممنون میشم.
من قبل از اینکه کنکور هنر بدم چهار ترم توی دانشگاه سراسری(شبانه) رشته ی اقتصاد رو خوندم و بعد هم انصراق دادم و کنکور هنر دادم و فعلا منتظر نتایجم.
سوالی که دارم اینه که اگه دانشگاه سراسری (روزانه یا شبانه) قبول بشم می تونم یه سری از واحدهایی رو که قبلا گذروندم تطبیق بدم؟ مثل واحدهای عمومی و تربیت بدنی و ...؟
بخاطر این می پرسم که قبلا فکر می کردم میشه اما حالا از کسی شنیدم که حتما باید مدرک داشته باشم از تحصیلات قبلیم تا تطبیق بدن... اما من وسط تحصیلم انصراف دادم و مدرکی ندارم.
ممنون. :)
سلام. ممکنه به قوانین دانشگاه جدیدتون هم مربوط بشه اما در کل ربطی به مدرک نداره و درصورتی که واحدهای مشترک بین اقتصاد و رشته جدیدتون باشه این کار امکان پذیره اما باید اینم در نظر بگیرید که تطبیق واحد معمولا فوری انجام نمیشه و یه یک ترمی طول میکشه.

hananeh taj
24-12-2012, 00:13
nocturne:n06:mamnoonam

hananeh taj
26-12-2012, 12:15
سلام دوستان کسی میدونه جواب نهایی کنکور عملی پارسال دقیقا چندم بهمن اومده؟؟

Nocturne
29-12-2012, 01:02
دوستان اگه کلاس کنکور برای هنر رفتید تجربه تون رو بنویسید و بگید چطور بود و کدوم کلاس بهتره

Nocturne
30-12-2012, 21:36
ئه اینجا که هیچکی نیست

اصلا اول معلوم کنید کیا هستن. هرکی 92 کنکور هنر داره دستش بالا
نکنه فقط خودمم ؟!

hananeh taj
01-01-2013, 00:07
من فقط برا کنکور عملی کلاس رفتم که راضیم وواقعا تاثیر داشت ولی واسه تئوری خودم خوندم توصیه میکنم دروس عمومی رو خوب بخونید چون خودبچه های هنر بیشتر تخصصی هارو میخونن واکثرا توعمومی درصد پایین میزنن ولی اگه عربی وزبان 30 40 بزنید ادبیات ودینی رو50 60 به را حتی تا رتبتون 400 500 میشه که تخصصی هم خوب بزنید عالی میشه متاسفانه من خودم بعد کنکور اینو فهمیدم اگ پیش یک مشاور هم برید که با توجه به شرایتطون برای مطالعه راهنماییتون کنه عالیه ودیگه نیازی به کلاس کنکور ندارید وبسته به همت خودتونه انشالله موفق باشید

sep!d
07-01-2013, 13:54
سلام دوستان...یه سوال دارم راجع به خلاقیت موسیقی...راستش در فصل سوم ( فاصله در موسیقی) آخرای بخش یه بحثی هست به اسم بنیه های فاصله...همشو فهمیدم الا این جدوله که راجع به تعداد نیم پرده ها و کاسته و کوچک و درست و... کلشو حفظم اما نمیدونم چجوری باید استفاده کرد....حتی تست هم که میزنم فقط تستای مربوط به همینو مشکل دارم...مثلا نمیدونم تو فاصله ششم کاسته رو باید بزنم یا کوچک،بزرگ،افزوده...ممنون میشم اگه کمکم کنین...در ضمن رشته اصلیم تجربیه اما دارم واسه هنر میخونم واسه همین یه کوچولو مشکل دارم و گیج میزنم :n02: مرسی

sep!d
07-01-2013, 14:18
و یک سوال دیگه...برای قبولی در رشته عکاسی تهران.اصفهان.شیراز.کرمان.مش هد چه رتبه ای لازمه؟براساس کنکور 91

Nocturne
08-01-2013, 00:09
و یک سوال دیگه...برای قبولی در رشته عکاسی تهران.اصفهان.شیراز.کرمان.مش هد چه رتبه ای لازمه؟براساس کنکور 91
میتونید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببینید

مطالب مربوط به تئوری موسیقی رو کلاس رفتید یا خودتون از کتاب یاد گرفتید؟

sep!d
08-01-2013, 09:32
خودم...خب اگه کلاس رفته بودم که مشکلی نداشتم...چون واسه کنکور تجربی کلاس میرم وقتم پره....دیگه واسه اون حوصله ندارم....البته واسه من که همچین درسه مهمی نیست اما خب بهتره بخونمش
بابته معرفی سایت هم ممنون.خیلیییییی

hananeh taj
08-01-2013, 11:37
nacturne babate posti ke gozashti manoonam

betiart
09-01-2013, 16:55
الان دارم لیست رشته های بدون کنکورو میبینم واقعا با حاله حتی نمایش شیرازم غیر انتفاعیش بدون کنکور شده فقط نمایش سوره و نبی نیست وگرنه همه رشته ها تو غیرانتفاعی تقریبا هستن تو پیام نورم عکاسی نیست ولی خیلی باحاله من پارسال همش تو فکر قبولی برا شیراز بودم اما حالا امسال بدون کنکور میشه رفت!حتی طراحی صنعتی نو شهر و قایم شهر!!!!!!!!!! :n04:یه سوال اگه کسی امید نداشته باشه به قبولی تو یه رشته خوب برا پیام نور یا غیر انتفاعی که آبان انتخاب رشته کرده و اینجا بتونه قبول بشه چی؟:n13: خوب از دستش که میره باید جوابای مارو زودتر میدادن که کسایی که جای خوب قبول نشدن برن اینجاها شرکت کنن .ولی اگه اینطور بشه خدایا شکر امسال کنکور دادم تموم شد وگرنه معلوم نبود سال دیگه چند نفر اساسی میخوندن برا کنکور چون مطمینن اونایی که سال دیگه کنکور میدن کارشون خیلی سخت میشه چون متقاضی برا رشته های خوب و خاص زیاده اما تعداد رشته های خوب کم.چون هر چی باشه این رشته ها خوبن اما برا اونایی که به هر قیمتی فقط میخوان مدرک داشته باشن و فقط دنبال دانشگاه رفتنن.اما بازم خوبه شاید اگه پارسال بود من الان داشتم مدیریت جهانگردی یا یه همچین چیزی میخوندم چون پارسال من حتما وسوسه میشدم واسه جهانگردی.امیدوارم همه قبول بشن بچه هایی که کنکور دادن تابستون نیازی به این انتخاب رشته نداشته باشن اصلا و بهترین جایی که انتظار داشتن قبول بشن. ولی باحال بود.!!!! :15::n26:

betiart
09-01-2013, 17:08

عزیزم یه ده بیستا شهر دیگم بزن تعارف نکن. والا عکاسی فقط تهران داره و اصفهان و سمنان اگه اشتباه نکنم که من با رتبه 407 سهمیه کل منطقه دو سمنانو اوردم البته انتخابای بعدم بود و تو کارنامم زده بود اوردم اما اونای دیگه رتبه زیر 100 میخواد چون هر کی متمرکز انتخاب میکنه انتخاب اولش نباشه دومش 90 درصد عکاسیه. البته پیام نورم عکاسی داره که تهران و یزد و تبریزو اصفهانو یکی دو جا دیگه هست که باید داشته باشه که البته باید بومیش باشی و اونم اولین انتخابای پیام نور حساب میشه یعنی رتبت نهایت 1000یا 1500 همین. موفق باشی

sep!d
11-01-2013, 13:02
ممنوون betiart.خب من از کجا بدونم کجاها داره این رشترو.من از تجربی اطلاعاته کافی دارم نه این....بعدشم شماها اینجا چیکاره این پس:n02: باید اطلاع بدین دیگه...بازم کلی ممنووووووووون

betiart
12-01-2013, 14:38
ممنوون betiart.خب من از کجا بدونم کجاها داره این رشترو.من از تجربی اطلاعاته کافی دارم نه این....بعدشم شماها اینجا چیکاره این پس:n02: باید اطلاع بدین دیگه...بازم کلی ممنووووووووون

خواهش میکنم کمکی از دستم بر باید حتما چراک هنه به قول ندامون!!البته میتونی دفترچه انتخاب رشته رو هم از سایت سنجش دانلود کنی اون تو زده چه شهرایی چه رشته هایی میگیرند. البته امسال همونطور که باید بدونی خیلی رشته ها بدون کنکور شدن اما با این حال رشته های شبانه روزانه را میتونی تو دفترچه ببینی. امیدوارم موفق باشی و یکی از قبولی های سال دیگه رشته عکاسی تهران باشی.:n01:

aylar_dn
12-01-2013, 16:15
برای رشته نمایش-بازیگری دانشگاه تهران چه رتبه ای باید آورد.؟؟؟؟:n28::n28::n28:

sevil_son12
17-01-2013, 17:13
سلام به همهبرای قبولی توی رشته عکاسی همون که دوستمون گفتن باید زیر 100 باشین.البته برای انتخاب رشته ی عکاسی این نکته رو مد نظر داشته باشین که از رشته های پر هزینه هست.رشته نمایش هم نیمه متمرکزه و علاوه بر کنکور یه ازمون عملی هم داره. برای ازمون عملی که من رفتم تا رتبه 3000 دعوت به مصاحبه شده بودن ولی این هیچ تضمینی نیست که سال بعد هم همینطور باشه.البته هر چه رتبه کنکورتون بهتر باشه به نفعتون هست.ضمنا بچه های کنکوری هنر این رو هم باید بدونن که خیلی به شایسته سالاری بها داده نمیشه و موارد دیگه بیشتر مهم هستن که نیاز به ذکر نیست و همه میدونن.

hananeh taj
23-01-2013, 10:34
سلام
کیا از دیر اومدن جوابای کنکور خسته شدن؟
یکیش خودم
نمیشه بریم به آقای توکلی بگیم بابا جون هرکی دوسداری جواب کنکور مارو بزار توسایت این همه جوونو خیالشونو راحت کن
میشه هان؟!:n13:

betiart
25-01-2013, 08:31
سلام
کیا از دیر اومدن جوابای کنکور خسته شدن؟
یکیش خودم
نمیشه بریم به آقای توکلی بگیم بابا جون هرکی دوسداری جواب کنکور مارو بزار توسایت این همه جوونو خیالشونو راحت کن
میشه هان؟!:n13:
منم خسته شدم البته زیاد بهش فکر نکن یه 20 روزی دیگه مونده تا جوابا احتمالا بعد 22 بهمن جوابا میاد. اما اگه تونستی به توکلیان بگی از طرف منم بگو.
:n01:

hananeh taj
25-01-2013, 15:58
وای نه ازکجامیدونی 22 به بعد میاد؟ مطمئنی؟ میگم بیاید بریم جلو در سازمان سنجش تظاهرات کنیم بگیم بابااااااااااااااااا جوااااااااااااااااااااااب ببببببببببببببه کنکور مارووووووووو بگید:n14:

betiart
31-01-2013, 00:05
وای نه ازکجامیدونی 22 به بعد میاد؟ مطمئنی؟ میگم بیاید بریم جلو در سازمان سنجش تظاهرات کنیم بگیم بابااااااااااااااااا جوااااااااااااااااااااااب ببببببببببببببه کنکور مارووووووووو بگید:n14:

امسال انگار سنجش کمی جنبیده . جوابا 15 بهمن میاد به امید قبولی همه.

hananeh taj
31-01-2013, 11:06
دوستان بیاید براهم دعاکنیم:n12:
تا همه به امید خدا اونی که میخوان قبولشن

sevil_son12
01-02-2013, 12:45
............................

hananeh taj
03-02-2013, 11:18
دوستان سازمان سنجش دیگه شورشو دراورده میگه 15 جوابارو میزاره هنوز نزاشته:n23::evil2::sq_10::sq_23:

Miss Artemis
03-02-2013, 12:33
آمادگی ش رو داشته باشین که تا هفته آخر بهمن هم به تاخیر بندازن :n15:

ما که اون سالی که کنکور دادیم از اول اسفند رفتیم سر کلاس.

betiart
03-02-2013, 13:18
ساعت 6 بعد ظهر انگار جوابا میاد من که دار م سکته میزنم.:n27::n28:

hananeh taj
03-02-2013, 14:25
اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
از کجا فهمیدی ساعت 6 میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
من دوتا سکته رو رد کردم:n30::wac::n28:

betiart
03-02-2013, 17:20
مگه میشه من قبول نشدم من کجا باید اعتراض بزنم؟

betiart
03-02-2013, 17:21
یعنی چی؟ مگه میشه؟

hossein_senator
03-02-2013, 17:23
مگه کجاها رو زده بودی که قبول نشدی؟ راستی رتبه ات فکر کنم خوب شده بود که. نه؟
بقیه بچه ها بگن کجا قبول شدن
من دانشگاه شیراز

sevil_son12
03-02-2013, 18:15
بچه ها یه خبر خوب
من هیچ کجا قبول نشدم

sevil_son12
03-02-2013, 18:16
پس میرم همون رشته عکاسی خودمون.

hananeh taj
03-02-2013, 18:48
منم هیچ جا قبول نشدم:sq_3::sq_3:

betiart
03-02-2013, 18:52
من مجسمه تهرانو زده بودم همش پارتی بود. کار عملیم از خیلی ها بهتر بود ظرفیتم زباد بود رتبمم بد نبود زیر گروه یکم 290 کشوری زیر گروه یکمم 860 مگه میشه قبول نشد فکر میکردم قبول میشم گرافیکو نزدم.

betiart
03-02-2013, 19:00
منم هیچ جا قبول نشدم:sq_3::sq_3:

عیب نداره غصه نخور حرص میخورم بابت علافی به همم گفتم تهران قبول میشم حالا.... اگه میدونستم یه رشته پایینتر میزدم یا یه شهر دیگه. من نمیخوام برم اصفهان اونم موزه داری:n03:

sara_2007_nike
03-02-2013, 23:15
سلام بچه ها امیدوارم همتون موفق باشین من نقاشی رشت قبول شدم

alavi71
04-02-2013, 10:03
مگه میشه من قبول نشدم من کجا باید اعتراض بزنم؟

توی سیستم پاسخگویی عضو بشوید .
اونجا میتونید اعتراض بزنید ...

hananeh taj
04-02-2013, 12:10
اشکالنداره شمام حرص نخور حتما یک حکمتی داشته...........
ولی موافقم کنکور امسال خیلی شیرتوشیر بود خداییش سهمیه ی پسرا بیشتر بود پسرا با رتبه 6000 هم روازنه رشت قبول شدن!!
البته منم مثل شما فقط تهران رو زده بودم.................

emad91
07-02-2013, 11:39
برا کنکور هنر کسی بخواد درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری و خلاقیت نمایشی رو هر کدوم 30 درصد بزنه چیا بخونه؟ از الان میشه بخونه بتونه این درصدا رو بگیره ؟

Nocturne
07-02-2013, 16:34
برا کنکور هنر کسی بخواد درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری و خلاقیت نمایشی رو هر کدوم 30 درصد بزنه چیا بخونه؟ از الان میشه بخونه بتونه این درصدا رو بگیره ؟
برای هرکدوم کتابای درسی و یکی دوتا کمک درسی. آره

emad91
11-02-2013, 20:14
من بخوام درک عمومی هنر رو 20
درک عمومی ریاضی فیزیک 20
ترسیم فنی رو 10
خلاقیت تصویری و خلاقیت نمایشی رو 40
خلاقیت موسیقی رو 20
خواص مواد 10
بزنم هیچی هم نخوندم از الان می خوام شروع کنم چی بخونم ؟؟؟
و این که شدنی این کار ؟چه قدر باید بخونم در روز دروس اختصاصی

Nocturne
11-02-2013, 21:34
من بخوام درک عمومی هنر رو 20
درک عمومی ریاضی فیزیک 20
ترسیم فنی رو 10
خلاقیت تصویری و خلاقیت نمایشی رو 40
خلاقیت موسیقی رو 20
خواص مواد 10
بزنم هیچی هم نخوندم از الان می خوام شروع کنم چی بخونم ؟؟؟
و این که شدنی این کار ؟چه قدر باید بخونم در روز دروس اختصاصی
رشته مورد نظرت چیه ؟

emad91
11-02-2013, 22:12
سینما هست دانشگاه هنر تهران ...
عمومیام خوبه همش بالای 50 هست البته تا الان که دارم سعی می کنم بهتر شه

sevil_son12
12-02-2013, 11:40
اگه میخوای سینما قبول بشی باید رتبت زیر 30 یا 40 باشه .برای این هم اگه عمومی ها رو توی همون سطح نگه داری و میانگین تخصصی هات هم حدود 50 بشه میتونی به اون چیزی که میخوای برسی. البته اینم بدون که توی گروه هنر دروس عمومی هم میتونن خیلی از نظر رتبه جابجات کنه.چون اکثر بچه ها عمومی هاشون رو کمتر وقت میذارن و بیشتر روی تخصصی ها تمرکز میکنن

emad91
12-02-2013, 12:37
ممنون من فقط نمی دونم چی بخونم ؟ از روی چی ؟

sara_2007_nike
12-02-2013, 19:53
سلام یه سوال داشتم من اگر مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد داشته باشم الان روزانه دوباره کارشناسی قبول شدم مشکلی پیش میاد برام ؟ اولین باره از امکانات دولتی استفاده میکنم دروس عمومی را که پاس کردم دفعه پیش دوباره لازم ه بگذرانم؟

Nocturne
12-02-2013, 21:13
سلام یه سوال داشتم من اگر مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد داشته باشم الان روزانه دوباره کارشناسی قبول شدم مشکلی پیش میاد برام ؟ اولین باره از امکانات دولتی استفاده میکنم دروس عمومی را که پاس کردم دفعه پیش دوباره لازم ه بگذرانم؟
اگر دختر هستید نه. چه مشکلی؟
اطلاعات دقیق تر رو از سازمانهای مربوطه بگیرید مثلا اگر از کنکور سراسری قبول شدید احتمالا با مرجعه به سازمان سنجش جواب سوالاتون رو میگیرید (واحد ارتباط مردمی داره)

hananeh taj
17-02-2013, 23:12
کیا مثل من نیازمنده روحیه و انگیزه هستن واسه کنکور 92؟؟؟؟؟؟
اینقد بد آوردم تو کنکور 91 که اصلا افسرده شدم:n29:

hananeh taj
17-02-2013, 23:15
کسی میدونه کارنامه محرنامه که دست سازمان سنجشه و اگرم دانشگاهی رو توانتخاب رشتت نزده باشی ولی رتبت تو کارنامه محرنامه رسیده باشه بهش میزارن بری یا نه؟؟؟

alavi71
18-02-2013, 17:58
کسی میدونه کارنامه محرنامه که دست سازمان سنجشه و اگرم دانشگاهی رو توانتخاب رشتت نزده باشی ولی رتبت تو کارنامه محرنامه رسیده باشه بهش میزارن بری یا نه؟؟؟

سلام
منظورتون رو درست متوجه نشدم.
ولی اگر توی کارنامه نهایی در انتخابهای بعد قبول شده باشید به شرط گذراندن حدود 24 واحد در دانشگاه منتقل شوید ....

emad91
25-02-2013, 22:42
دوستان من می خوام درک عمومی هنر رو 25 الی 30
خلاقیت نمایشی رو 40 و خلاقیت تصویری رو 40 بزنم هیچی هم نخوندم الان چی بخونم ؟ لطفا نام میبرید یه کتاب کمک آموزشی خوب و خلاصه و مفید

Nocturne
26-02-2013, 23:20
دوستان من می خوام درک عمومی هنر رو 25 الی 30
خلاقیت نمایشی رو 40 و خلاقیت تصویری رو 40 بزنم هیچی هم نخوندم الان چی بخونم ؟ لطفا نام میبرید یه کتاب کمک آموزشی خوب و خلاصه و مفید

من درک رو مبتکران و دوتای دیگه رو سبز قلمچی دارم. میتونم بهت پیشنهاد بدم
+ اما منطقی نیست تصویری و نمایشی جفتش 40 تو کنکور هنر باید روی رشته ای که میخوای وقت بذاری

emad91
27-02-2013, 01:02
مرسی من سینما می خوام برا همین رو این 3 تا درس می خوام تمرکز کنم + درک عمومی ریاضی فیزیک هم که 20 درصدی می تونم بزنم

Nocturne
27-02-2013, 23:27
مرسی من سینما می خوام برا همین رو این 3 تا درس می خوام تمرکز کنم + درک عمومی ریاضی فیزیک هم که 20 درصدی می تونم بزنم
خب میشه زیرگروه 4 . تصویری واسه تو ضریب 2 هست نمایشی 4 باید به نمایشی 2 برابر بیشتر برسی. درک هم 3

Leyla55
28-02-2013, 19:38
ببخشید دوستان من رشته ریاضی فیزیکم میخوام برم رشته فیلمنامه نویسی باید همین کنکور هنر رو بدم؟
بعد باید همه این کتاب ها رو بخونم؟؟؟؟؟؟؟ :((((((((

Nocturne
03-03-2013, 01:05
ببخشید دوستان من رشته ریاضی فیزیکم میخوام برم رشته فیلمنامه نویسی باید همین کنکور هنر رو بدم؟
بعد باید همه این کتاب ها رو بخونم؟؟؟؟؟؟؟ :((((((((

آره دیگه. البته اگه پیش دانشگاهی هم گذروندید یا امسال میگذرونید... اگه نه پیشنهاد میکنم در پیش دانشگاهی به هنر تغییر رشته بدید

betiart
14-03-2013, 19:50
دوستان سلام خسته نباشین به کنکوریهای امسال. بچه ها یه سوال صنایع دستی کاشان بهتره یا شیراز از نظر استاد و میزان معلومات ارایه شده. به شهر کار ندارم فقط به استاد و محیطش. ممنون میشم.

alavi71
14-03-2013, 22:30
دوستان سلام خسته نباشین به کنکوریهای امسال. بچه ها یه سوال صنایع دستی کاشان بهتره یا شیراز از نظر استاد و میزان معلومات ارایه شده. به شهر کار ندارم فقط به استاد و محیطش. ممنون میشم.

سلام
خب نوع ضهر نوع استاد رو هم مشخص میکنه
مطمئنا دانشگاه شیراز به علت بالاتر بودن سطح علمی هیئت علمی قویتری رو هم داره ....
از نظر محیط هم از دانشجویان اونها سوال کنید بهرت هست

betiart
15-03-2013, 20:14
سلام
خب نوع ضهر نوع استاد رو هم مشخص میکنه
مطمئنا دانشگاه شیراز به علت بالاتر بودن سطح علمی هیئت علمی قویتری رو هم داره ....
از نظر محیط هم از دانشجویان اونها سوال کنید بهرت هست

راستش خودمم فکر میکنم شیراز بهتر باشه اما یکی از استادامون میگفت شیراز شهر خوبیه اما استادای خوبی نسبت به کاشان نداره و کادر آموزشیشو قوی نمیبندن اما برعکس با عرض پوزش از کاشانیا اما کاشان از نظر شهری وفرهنگی البته با عرض پوزش از شیراز پایینتره اما از نظر استاد بالاتر نمیدونم چکار کنم البته بابام اینا از نظر مردمی کاشانو میگن بهتر از شیرازه حالا من موندم چکار کنم. بعد یه سوال دیگه من بخوام تغییر رشته بدم واقعا دو ترم شبانه میشم اگه دانشگام عوض بشه راهی نداره روزانه باشم؟

timsar jackson
16-03-2013, 02:42
شیراز هم مردمش خیلی خوبن هم شهرش فوق العادست....لذت دانشجویی تو شیراز رو از دست نده.

urcu
20-03-2013, 11:55
راستش خودمم فکر میکنم شیراز بهتر باشه اما یکی از استادامون میگفت شیراز شهر خوبیه اما استادای خوبی نسبت به کاشان نداره و کادر آموزشیشو قوی نمیبندن اما برعکس با عرض پوزش از کاشانیا اما کاشان از نظر شهری وفرهنگی البته با عرض پوزش از شیراز پایینتره اما از نظر استاد بالاتر نمیدونم چکار کنم البته بابام اینا از نظر مردمی کاشانو میگن بهتر از شیرازه حالا من موندم چکار کنم. بعد یه سوال دیگه من بخوام تغییر رشته بدم واقعا دو ترم شبانه میشم اگه دانشگام عوض بشه راهی نداره روزانه باشم؟

با سلام.
دانشگاه شیراز (ارم )
همچنین دانشکده مکانیک شیراز ... پزشکی ...
جزو معتبر ترین دانشگاه های ایران به حساب میان.
از لحاظ هیئت علمی هم میتونید به سایت دانشگاه شیراز سری بزنید. به عنوان مثال اسامی اعضای هیئت علمی دانشکده هنردانشگاه شیراز رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید

اسامی اعضاء هیأت علمی بخش هنر

نام

نام خانوادگی

مرتبه علمی

آخرين مدرك تحصيلي

رشته

شماره تماس

پست الكترونيكي

بهمن

فيزابي

مربی

فوق ليسانس گرافيك

گرافيك

1043

b-faizabi@yahoo.coom

سيد علي‌اكبر

سيـدي

مربی

فوق ليسانس مرمت

مرمت

1043

seyyedi@shirazu.ac.ir

سيد احمد

راعـي

مربی

فوق ليسانس هنر M.F.A

حجم‌سازي

1045

Raee-ah@yahoo.com

ساسان

سامانيان

مربی

فوق ليسانس مرمت

مرمت اشياء تاريخي، فرهنگي

1047

Samanian-sa@yahoo.com

شهريار

اسدي

مربی

فوق ليسانس گرافيك

گرافيك

1047

asadis@shirazu.ac.ir

فریبا

غروی منجیلی

استادیار

دکترا

ارتباط تصویری (گرافیک)

1051

زارع خليلي
استاديار
دكترا

1051

سید محمد خلیل

اثنی عشری

مربی

فوق لیسانس

هنرهای تجسمی، طراحی صنعتی

1044

ظفرمند

استاديار
دكترا

1052

alavi71
22-03-2013, 09:10

خب شما باید سطح علمی دانشگاهها رو در رتبه بندی ببینید ...
شما فقط شندید در مورد اساتید و لی باید از دانشجویان پرسید .
توی اینترنت میتونید جستجو کنید وبلاگ دانشجویان رشته فلان دانشگاه مثلا شیراز و ازشون بپرسید
اینجوری خیلی بهتر کمکتون میکنند.
در مورد سوال دوم هم
تغییر رشته اگر جزو انتخاب کد رشته های بعدی شما بوده باشد . و در ان قبول شده باشید میتوانید بروید چون 2 ترم در این دانشگاه میفرمایید خوندید ...
روزانه بودن هم بسته به قبولی در کد رشته دارد که روزانه بوده یا شبانه ...

موفق باشید

betiart
24-03-2013, 17:29
خب شما باید سطح علمی دانشگاهها رو در رتبه بندی ببینید ...
شما فقط شندید در مورد اساتید و لی باید از دانشجویان پرسید .
توی اینترنت میتونید جستجو کنید وبلاگ دانشجویان رشته فلان دانشگاه مثلا شیراز و ازشون بپرسید
اینجوری خیلی بهتر کمکتون میکنند.
در مورد سوال دوم هم
تغییر رشته اگر جزو انتخاب کد رشته های بعدی شما بوده باشد . و در ان قبول شده باشید میتوانید بروید چون 2 ترم در این دانشگاه میفرمایید خوندید ...
روزانه بودن هم بسته به قبولی در کد رشته دارد که روزانه بوده یا شبانه ...

موفق باشید

ممنون بابت جوابتون اما من سایتشونا پیدا نکردم که سوال کنم. در ضمن من الان دانشجوی دانشگاه هنر اصفهانم نه شیراز و میخوام از اصفهان برم شیراز البته هم اصفهان روزانم هم شیرازو روزانه صنایع دستیشو اوردم اما من شنیدم باید یه ترم حتما اصفهان بخونم و بعد از انتقالی و تغییر رشته باید دو ترم اولو شبانه بخونم بعد اگه رتبم بالا بود روزانه میشم این درسته؟

alavi71
24-03-2013, 23:31
ممنون بابت جوابتون اما من سایتشونا پیدا نکردم که سوال کنم. در ضمن من الان دانشجوی دانشگاه هنر اصفهانم نه شیراز و میخوام از اصفهان برم شیراز البته هم اصفهان روزانم هم شیرازو روزانه صنایع دستیشو اوردم اما من شنیدم باید یه ترم حتما اصفهان بخونم و بعد از انتقالی و تغییر رشته باید دو ترم اولو شبانه بخونم بعد اگه رتبم بالا بود روزانه میشم این درسته؟
خواهش دوست عزیز
شما بیشتر به علاقه خودتون توجه کنید بعد شهر و رشته ...
ببینید در چه درسی و گرایشی موفق تر هستید .البته به شرط داشتن بازار کار خوب ...
اگر در انتخاب رشته های بعدی شما بوده باشه .
بله باید حدود یک هشتم دروس یعنی 24 واحد رو در این دانشگاه پاس کنید بعد برای رشته بعدیتون منتقل بشوید
که خب چون میگید روزانه هست مشکلی نیست ..

betiart
01-05-2013, 15:13
سلام بچه ها من یه سوال دیگم داشتم من میخواستم برم دانشگاه شیراز توی کارنامه ای که سنجش داد به عنوان کارنامه نهایی اورده بودمش ولی حالا که رفتم دانشگاه میگه تولیستی که سنجش براشون داده من قبول نشدم شیرازو:n04:. آخه ممکنه؟ مگه میشه؟ راهی نیست من برم شیراز؟:n03:

hananeh taj
22-05-2013, 22:01
سلام ، من نیاز به مشاوره کنکوری دارم اگر کسی رو میشناسد که با نت مشاوره میده معرفی کنید ممنون:n29:

Nocturne
22-05-2013, 22:26
زمان دقیق کنکور هنر کی هست؟؟

سلام ، من نیاز به مشاوره کنکوری دارم اگر کسی رو میشناسد که با نت مشاوره میده معرفی کنید ممنون:n29:
سلام. سایت گاج مشاوره داره. تبیان هم قبلا دیدم داشت

hananeh taj
22-05-2013, 22:32
فکر میکنم عصر 6 تیر

baby_face21
11-06-2013, 16:15
فکر میکنم عصر 6 تیر

سلام بچه ها
من کاردانی گرافیکم
ترم آخر
منم کنکور هنر دارم
6 تیر ساعت 3 تخویل پروژه درس طراحی تحلیلی دارم :|
واقعا نمیدونم چیکار کنم
از یه طرف استرس کنکورو دارم
همشو به طور متوسط بلدم.
فقط میخوام تهران قبول شم
حتی دانشگاه آزاد تهران مرکزی
کسی نمیدونه قبولی رشته هاش چطوریاس ؟:n28:

hananeh taj
02-08-2013, 00:59
سلام دوستان
کسی هست پارسال رتبه در سهمیه اش دورو بر 700 باشه؟ میخواستم بدونم پارسال با این رتبه چه رشته ها و دانشگاه هایی قبول شدن؟
ممنون:n01:

missysanaz
02-08-2013, 17:25
سلام به همه
رتبه من شده 530 منطقه 3
میتونم به چیزی امیدوار باشم؟؟؟؟؟؟

hananeh taj
09-08-2013, 11:58
سلام کسی on هست؟

alavi71
09-08-2013, 22:41
سلام به همه
رتبه من شده 530 منطقه 3
میتونم به چیزی امیدوار باشم؟؟؟؟؟؟

سلام
فقط در مورد رشته کارگردانی صدا سیما میدونم که میتونید قبول بشوید
موفق باشید ....

hananeh taj
09-08-2013, 23:37
در باره ی آزمون عملی طراحی صحنه کسی اطلاعاتی داره ؟

Carl
24-08-2013, 22:43
کسی از موضوع سال‌های قبل آزمون عملی رشته‌های گرافیک و نقّاشی خبر داره؟
موضوع پارسال رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خوندم این بوده: «طرّاحی چهارراه (خیابان) با درنظرگرفتن گروه‌های سنّی مختلف و ایجاد یک اتّفاق جالب به‌غیر از تصادف در چهارراه».

hananeh taj
25-08-2013, 17:12
در سال های قبل تا اونجا که اطلاع دارم اینا موضوع بودن: مراسم دسته ی عزاداری امام حسین،زلزله زدگان وامداد رسانی بهشون،ارگ بم،سیزده بدر ... یکسری چیزای دیگه

Carl
25-08-2013, 22:34
در سال های قبل تا اونجا که اطلاع دارم اینا موضوع بودن: مراسم دسته ی عزاداری امام حسین،زلزله زدگان وامداد رسانی بهشون،ارگ بم،سیزده بدر ... یکسری چیزای دیگه
ممنون. اینایی که نوشتین مال کارشناسی بوده‌ن دیگه؟

hananeh taj
26-08-2013, 09:07
ممنون. اینایی که نوشتین مال کارشناسی بوده‌ن دیگه؟
بله برای کارشناسی بود

hirsa0o
27-08-2013, 09:27
سلام.من کارشناسی رشته مخابرات دارم.الان میخوام کنکور هنر بدم و از رشته ارتباط تصویری خوشم اومده.من هیچ وقت کلاس نقاشی یا طراحی نرفتم.ولی کلاس معرق و منبت رفتم و بلدم این دو تا رشته رو.میخواستم ببینم تو ازمون عملی باید نقاشی بکشم؟اگه نتونم یعنی قبول هم نمیشم؟اگه ممکنه یه کم واسم توضیح بدین؟در ضمن رتبه واسه ارتباط تصویری تو شیراز حدودا چنده؟ممنون

hananeh taj
27-08-2013, 09:51
در رابطه رتبه های قبولی در شیراز واسه خود شیرازی ها اطلاعی ندارم ولی در کل بهتره زیر 500 باشه.
بله برای ارتباط تصویری باید آزمون عملی نقاشی بکشین یعنی آزمون عملی نقاشی و ارتباط تصویری یکی هست

hananeh taj
27-08-2013, 09:58
سلام.من کارشناسی رشته مخابرات دارم.الان میخوام کنکور هنر بدم و از رشته ارتباط تصویری خوشم اومده.من هیچ وقت کلاس نقاشی یا طراحی نرفتم.ولی کلاس معرق و منبت رفتم و بلدم این دو تا رشته رو.میخواستم ببینم تو ازمون عملی باید نقاشی بکشم؟اگه نتونم یعنی قبول هم نمیشم؟اگه ممکنه یه کم واسم توضیح بدین؟در ضمن رتبه واسه ارتباط تصویری تو شیراز حدودا چنده؟ممنون
ببینید بستگی به رتبتون و کار عملیتون داره آزمون عملی مثل یک درس با ضریب 4 در رتبه کنکورتون موثره و آزمون عملی یکسری شاخصه کلی داره که بدیهی هست بدون آگاهی و تمرین موفق نمیشید بخصوص که دانشگاه دولتی (روزانه یا شبانه) بخواید قبول بشید

hananeh taj
26-09-2013, 14:10
دقت کردین هرسال کلی صندلی تو همه ی دانشگاه های رشته های هنر اونم بعد از قبولی خالی میمونه؟؟ اینا بخاطر کنکور عملی هنر که دیر برگزار میشه وبعد از قبولی در رشته ای که دارای آزمون عملی هست صندلیتون در دانشگاهی گه قبل از آزمون عملی توش قبول شدین واسه همیشه خالی میمونه درصورتی میشد جای یکی دیکه باشه .... در حالی که اگر آزمون عملی زودتر برگزار بشه و نتایجش همزمان با نتایج سراسری بیاد همه از اول در رشته و دانشگاهی که دوست دارن قبول میشن و هیچ صندلی تو دانشگاه ها خالی نمیمونه هرسال کلی داوطلب رشته های هنر فقط به این دلیل از تحصیل بازمیمانند...
بنظر شما این کار سازمان سنجش ..... نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Carl
26-09-2013, 16:31
دقت کردین هرسال کلی صندلی تو همه ی دانشگاه های رشته های هنر اونم بعد از قبولی خالی میمونه؟؟ اینا بخاطر کنکور عملی هنر که دیر برگزار میشه وبعد از قبولی در رشته ای که دارای آزمون عملی هست صندلیتون در دانشگاهی گه قبل از آزمون عملی توش قبول شدین واسه همیشه خالی میمونه درصورتی میشد جای یکی دیکه باشه .... در حالی که اگر آزمون عملی زودتر برگزار بشه و نتایجش همزمان با نتایج سراسری بیاد همه از اول در رشته و دانشگاهی که دوست دارن قبول میشن و هیچ صندلی تو دانشگاه ها خالی نمیمونه هرسال کلی داوطلب رشته های هنر فقط به این دلیل از تحصیل بازمیمانند...
بنظر شما این کار سازمان سنجش ..... نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راه‌حلّی که برای این مشکل در نظر گرفته‌ن، تغییر نیمسال شروع به تحصیل رشته‌های متمرکز، از مهر به بهمنه!

سه‌شنبهٔ همین هفته رفتم تهران که ثبت‌نام کنم؛ بعد از معارفه و مراسم و… رفتم آموزش. مسئول آموزش بهم گفت شما (و ورودی‌های ۹۲ عکّاسی) برو بهمن بیا واسه ثبت‌نام! درحالی‌که توی دفترچه، عکّاسی دانشگاه تهران رو دقیقاً به‌عنوان رشتهٔ ورودی مهر نوشته‌ن.

دلیلشون واسه این کار همون چیزیه که شما هم گفتید. از بچّه‌های ورودی سال‌های قبل شنیدم که می‌گفتن سال ۸۸ فقط «۱» نفر توی عکّاسی مونده‌بود و بقیّه رفته‌بودن رشته‌های نیمه‌متمرکز!

امّا اینکه به قبولی‌هاشون اطّلاع‌رسانی کنن، واقعاً انتظار زیادی نیس. با این وضعیّت، من باید پی‌گیر معافیّت تحصیلی باشم و اگه موافقت نشه، یکی دو ماه در «خدمت» باشم :‌دی

vampire92
26-09-2013, 16:43
سلام واسه امتحان عملی آهنگسازی کمک لازم دارم خواهشا هر کی اطلاع دقیق راجع بش داره ایمیلشو بده باهاش صحبت کنم:n28:

من مطلبای قبلو خوندم بیتا خانم و سولماز خانم آهنگسازی قبوا شدن ولی هیچ کدوم ایمیل ندارن من سوالامو بپرسم:n28: هر کی میدونه لطفا بگه بهم

یکی از سوالام اینه که مثلا گفتن چن تا سوال ساز شناسی داره اونا چه جورین سوالاش :n27:

hananeh taj
27-09-2013, 10:44
ازماکه گذشت... حداقل واسه کنکور سال های بعد یک فکری بکنند...

hananeh taj
27-09-2013, 10:46
راه‌حلّی که برای این مشکل در نظر گرفته‌ن، تغییر نیمسال شروع به تحصیل رشته‌های متمرکز، از مهر به بهمنه!

سه‌شنبهٔ همین هفته رفتم تهران که ثبت‌نام کنم؛ بعد از معارفه و مراسم و… رفتم آموزش. مسئول آموزش بهم گفت شما (و ورودی‌های ۹۲ عکّاسی) برو بهمن بیا واسه ثبت‌نام! درحالی‌که توی دفترچه، عکّاسی دانشگاه تهران رو دقیقاً به‌عنوان رشتهٔ ورودی مهر نوشته‌ن.

دلیلشون واسه این کار همون چیزیه که شما هم گفتید. از بچّه‌های ورودی سال‌های قبل شنیدم که می‌گفتن سال ۸۸ فقط «۱» نفر توی عکّاسی مونده‌بود و بقیّه رفته‌بودن رشته‌های نیمه‌متمرکز!

امّا اینکه به قبولی‌هاشون اطّلاع‌رسانی کنن، واقعاً انتظار زیادی نیس. با این وضعیّت، من باید پی‌گیر معافیّت تحصیلی باشم و اگه موافقت نشه، یکی دو ماه در «خدمت» باشم :‌دی
بله واقعا نمیدونم به چه دلیلی این کار احمقانه رو نه تنها انجام میدن بلکه قصد هیچ تغییری در رویه ی این آزمون عملی ندارن!!
خود بنده هم از زخم خورده های این کار .... سازمان سنجش هستم ویک سال از عمرم وقتم زندگیم به هدر رفت...در حالی که قبول شده بودم ولی بعد از آزمون عملی تعداد انصرافی های کلاسمون بالا رفت و منحل شد... و..............

hananeh taj
27-09-2013, 11:00

این راه تغییر شروع نیمسال از مهر به بهمن نه تنها مشکل رو حل نکرده بلکه بدتر شده ....
البته من کاری با شروع نیمسال ها ندارم ولی اگه نتایج همزمان و یکجا اعلام بشه هیچ کلاسی منحل نمیشه و مثل اتفاقی که شما برای سال 88 گفتین ویک عالمه اتفاقاتی که برای داوطلبین سال گذشته افتاد و بنده ازشون اطلاع دارم نمی افتاد

Miss Artemis
27-09-2013, 15:20

باز هم تغییر زیادی ایجاد نمیشه به نظرم.

به خصوص برای رشته های متمرکز.

من سال سوم عکاسی دانشگاه هنرم. ورودی ما فقط 9 نفر هستیم !!!

روز ثبت نام پرونده ها رو دیدم ، خیلی ها قبول شده بودن عکاسی ولی ثبت نام نکردن دیگه چون رفته بودن رشته های نیمه متمرکز. به نظر من ثبت نام ها رو باید یه کم زودتر انجام بدن که بتونن تکمیل ظرفیت اعلام کنن.

Carl
27-09-2013, 17:34
باز هم تغییر زیادی ایجاد نمیشه به نظرم.

به خصوص برای رشته های متمرکز.

من سال سوم عکاسی دانشگاه هنرم. ورودی ما فقط 9 نفر هستیم !!!

روز ثبت نام پرونده ها رو دیدم ، خیلی ها قبول شده بودن عکاسی ولی ثبت نام نکردن دیگه چون رفته بودن رشته های نیمه متمرکز. به نظر من ثبت نام ها رو باید یه کم زودتر انجام بدن که بتونن تکمیل ظرفیت اعلام کنن.
کلّاً وضعیّت فرقی نمی‌کنه. مگه اینکه از همون اوّل به همه اطّلاع بدن که قراره چه اتّفاقی بیفته. چون حتّیٰ با تکمیل ظرفیّت هم ممکنه به یه عدّه ظلم بشه (از بی‌خبری یا…).

این طور که من در مورد عکّاسی شنیده‌م، هر سال بیشتر از ظرفیّت (تا دو برابر) قبول می‌کنن. حالا اینکه چند نفر بمونن و چند نفر برن، معلوم نیست!

yekamin
11-10-2013, 01:52
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
ببینید من دیپلم کامپیوتر (فنی حرفه ای) و پیش دانشگاهی انسانی دارم و از طریق کنکور ریاضی دانشجوی آی تی شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امسال تفریحی و بدون مطالعه تو کنکور هنر شرکت کردم. سوالها آسون بود (تقریبا) و تو زیرگروهی مربوط به رشته "تلویزیون و هنرهای دیجیتال" هست سیصد شدم. اگه درست خاطرم باشه زیرگروه یک بود

این رشته رو تو دانشکده صدا و سیما انتخاب کردم و الان اسمم برای چند برابر ظرفیت اومده که برم مصاحبه اما من حقیقتا فرد هنرمندی نیستم. فقط یه مقدار در زمینه عکاسی فعالیت داشتم، همین. حالا برای افزایش اطلاعاتم در زمینه ی هنر، کتابهای درسی که به نظر میومد با هنر ارتباط دارن رو دانلود کردم و دارم میخونم ( اینا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

با این تفاسیر به نظرتون ممکنه قبول بشم؟

اصلا این رشته رو به من توصیه میکنید؟ یعنی آموزشهایی که میدن در حدی هست که فرد غیر هنرمندی مثل من رو در صورت پیگیری و تلاش خودم به یه هنرمند تبدیل کنه؟!

اگه راهنمایی و توصیه ای برای کسب نتیجه ی بهتر در گزینش و مصاحبه ی حصوری دارین ممنون میشم بگید

تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Miss Artemis
12-10-2013, 00:43
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
ببینید من دیپلم کامپیوتر (فنی حرفه ای) و پیش دانشگاهی انسانی دارم و از طریق کنکور ریاضی دانشجوی آی تی شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امسال تفریحی و بدون مطالعه تو کنکور هنر شرکت کردم. سوالها آسون بود (تقریبا) و تو زیرگروهی مربوط به رشته "تلویزیون و هنرهای دیجیتال" هست سیصد شدم. اگه درست خاطرم باشه زیرگروه یک بود

این رشته رو تو دانشکده صدا و سیما انتخاب کردم و الان اسمم برای چند برابر ظرفیت اومده که برم مصاحبه اما من حقیقتا فرد هنرمندی نیستم. فقط یه مقدار در زمینه عکاسی فعالیت داشتم، همین. حالا برای افزایش اطلاعاتم در زمینه ی هنر، کتابهای درسی که به نظر میومد با هنر ارتباط دارن رو دانلود کردم و دارم میخونم ( اینا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

با این تفاسیر به نظرتون ممکنه قبول بشم؟

اصلا این رشته رو به من توصیه میکنید؟ یعنی آموزشهایی که میدن در حدی هست که فرد غیر هنرمندی مثل من رو در صورت پیگیری و تلاش خودم به یه هنرمند تبدیل کنه؟!

اگه راهنمایی و توصیه ای برای کسب نتیجه ی بهتر در گزینش و مصاحبه ی حصوری دارین ممنون میشم بگید

تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من شناخت خاصی روی این رشته ای که شما گفتین ندارم.

اما یه چیز کلی راجع به همه ی رشته های هنر و دانشگاه های هنر بگم. هیچ دانشگاه و رشته ای شما رو هنرمند نمی کنه.

همه چیز بستگی به خودتون داره که چقدر مطالعه ی هنری و تمرین داشته باشین ، چقدر از اساتید سوال بپرسید و راهنمایی بخواین و ...

خلاصه ش اینکه اگر علاقه ی خاصی به این رشته ندارین به نظر من وقت تلف کردنه . چون دانشگاه کار خاصی برای جذب هیچ کس نمی کنه.

اما اگر خودتون تلاش کنین بدترین دانشگاه هم که برید هنرمند میشین.

yekamin
12-10-2013, 01:11
ممنونم از شما

دوستان اگه موردی در رابطه با گزینش به ذهنشون میرسه ممنون میشم مطرح کنید

o.jabbari
15-10-2013, 19:45
بچه ها سلام
من کارشناسی دارم
و میخوام هنر شرکت کنم ..چون از کودکی درگیر عکاسی بودم و تحصیلات آکادمیک برام مهمه...
البته این دفعه نمی خوام دور دانشگاه آزاد رو خط بکشم :) ..تلاشمو میکنم ولی چون سنم از خیلی از شماها بیشتر هست فرصت برای توقف ندارم ..
کسی میتونه بگه با توجه به یکی شدن کنکورها...برای قبولی عکاسی دانشگاه آزاد تهران مرکز چه رتبه ای نیازه....من دانشگاهم نور بوده و نیمای محمودآباد رو همیشه می دیدم ...کسی تجربه عکاسی خوندن اونجا رو داره ؟ هیچ وقت حس خوبی نسبت به اون دانشگاه با امکانات و حشتناکش ندارم..ضمن این که بهتره تهران باشه تا فرصت برای رشد باشه...
+ منابع آزاد برای رتبه 1000 الی 2000 منطقه ضروری هست ؟؟

hananeh taj
16-10-2013, 09:38
اگر در انتخاب رشته کنکور سراسری هم نیمه متمرکز زده باشیم و هم متمرکز ؛ متمرکز رو قبولشیم و ولی نریم ویا بریم ثبت نام کنیم ولی بعدش انصراف بدیم تاثیری در آزمون عملی نیمه متمرکز داره؟ میشه از متمرکز انصراف بدیم و فقط آزمون عملی بدیم؟

baroon49
25-10-2013, 18:52
سلام.
من سال سوم هنرستان رشته گرافیک هستم.اگه برم پیش هنر میتونم کنکور انسانی بدم؟؟؟؟؟؟
اگه نمیشه پیش برم بهتره یا امسال کنکور کاردانی بدم و برم؟؟؟؟؟وکدوم زیرشاخه گرافیک کار عملیش کمتره؟؟؟؟؟

Danial_Zakhar
26-10-2013, 15:16
سلام دوستان
من سوم ریاضی هستم و میخوام که در دانشگاه رشته ی موسیقی را بخوانم:n02:
مخم هم که دیگه رد داده و نمیکشه که بخوام پیش رو هم بخونم.(همین الانش هم گیر کردم چه برسه به پیش!!!) :n03::n03::n03:
میخواستم ببینم چه راهی هست؟:n13:
مشاور مدرسمون گفت که شهریور 93 برم چنتا از درس های هنر رو امتحان بدم و پیش دانشگاهی رو در هنرستان هنر بخونم. ولی نمیتـــــــــــــــــــــ ـــونم:n29: :n03: :n30:
PLZ HELP

Carl
09-11-2013, 00:57
جمعه‌ای که گذشت (هفدهم آبان)، آزمون عملی رشته‌های گرافیک و نقّاشی (کنکور هنر 92) برگزار شد. قسمت بود من هم شرکت کردم.

یه دفترچه‌ی هشت‌‌صفحه‌ای داده بودن:
صفحه‌ی روجلد (یک) که هیچی.
صفحه‌ی دو احتمالاً واسه نمره‌دادن بود.
صفحه‌ی سه شامل متن سؤال و توضیحاتش بود.
صفحه‌ی چهار، جایی بود که باید کار نهایی رو می‌کشیدیم.
صفحات پنج تا هشت رو هم به‌عنوان پیش‌نویس گذاشته‌بودن.

برای کسانی که می‌خوان بدونن موضوع چی بود؛ اینها رو توی برگه‌ی سؤال نوشته بودن:

«مراسم رونمایی از یک مجسّمه یا سازه را که در میدان اصلی شهر نصب شده است، طرّاحی کنید. این سازه، نماد اصلی شهر است. مسئولین برنامه‌ای شاد تدارک دیده‌اند که برای عموم مردم جذّاب باشد.

در داوری آثار، به موارد زیر توجّه می‌شود:
– انتخاب زاویه‌ی دید ایده‌آل و متناسب با مراسم
– رعایت اصول پرسپکتیو
– رعایت تناسبات در ترسیم فیگورها و نشان‌دادن فیگورها با حالت، سن و وضعیّت اجتماعی مختلف
– نورپردازی صحیح و اصولی
– کاربرد درست تکنیک مدادرنگی
– استفاده از تمام فضای کاغذ»

پ.ن. من یکی که پدرم در اومد تا موضوع آزمون‌های سال‌های پیش و فرایند آزمون رو پیدا کنم؛ امیدوارم این موارد به بقیّه کمک کنه.

mehr film
12-12-2013, 14:05
کسی از دوستان نمیدونه چه رتبه ای برای پذیرش مرحله اول در رشته موسیقی باید داشت ؟

wayoo
13-12-2013, 19:00
سلام
من 90 کنکور هنر دادم رشتم ریاضی بود و هیچ کتابی از هنر نخونده بودم و عمومی هام رو هم بالا نزدم (کلا درس نخون بودم) رتبم تو هنر 1000 شد.
حالا هم دانشجوی سال 3 کامپیوترم ولی میخوام انصراف بدم:n15: و واسه 93 کنکور بدم (البته هنوز شروع به خوندن نکردم اگه هم قبول نشم واسه 94) میخواستم بدونم واسه رشته های زیر گروه 1 تو تهران تا چه رتبه ای می پذیرن؟(ساکن تهران هستم) امتحان عملی باید در چه حدی باشم؟ (خودم 3D کار میکنم طراحیم هم معمولیه ولی تا حالا کلاس
نرفتم و حرفه ای نیستم ) اگه از بهمن حسابی طراحی کار کنم و کلاس برم به حد قابل قبول میرسم؟

با سپاس

Nocturne
13-12-2013, 23:59
بچه ها سلام
من کارشناسی دارم
و میخوام هنر شرکت کنم ..چون از کودکی درگیر عکاسی بودم و تحصیلات آکادمیک برام مهمه...
البته این دفعه نمی خوام دور دانشگاه آزاد رو خط بکشم :) ..تلاشمو میکنم ولی چون سنم از خیلی از شماها بیشتر هست فرصت برای توقف ندارم ..
کسی میتونه بگه با توجه به یکی شدن کنکورها...برای قبولی عکاسی دانشگاه آزاد تهران مرکز چه رتبه ای نیازه....من دانشگاهم نور بوده و نیمای محمودآباد رو همیشه می دیدم ...کسی تجربه عکاسی خوندن اونجا رو داره ؟ هیچ وقت حس خوبی نسبت به اون دانشگاه با امکانات و حشتناکش ندارم..ضمن این که بهتره تهران باشه تا فرصت برای رشد باشه...
+ منابع آزاد برای رتبه 1000 الی 2000 منطقه ضروری هست ؟؟
این یکی شدن کنکورها - تا جایی که میدونم - فقط همین یک سال بود و آزاد دیگه قراره با سوابق تحصیلی بگیره

اگر در انتخاب رشته کنکور سراسری هم نیمه متمرکز زده باشیم و هم متمرکز ؛ متمرکز رو قبولشیم و ولی نریم ویا بریم ثبت نام کنیم ولی بعدش انصراف بدیم تاثیری در آزمون عملی نیمه متمرکز داره؟ میشه از متمرکز انصراف بدیم و فقط آزمون عملی بدیم؟
با قبولی در نیمه متمرکز قبولی متمرکز باطل میشه و اتوماتیک منتقل میشید
یه فرمم انتهای دفترچه نیمه متمرکز هست که گفته باید پر کنید برای همین موضوع و احتمالا بعد از اعلام نتایج تحویل بدیم

سلام.
من سال سوم هنرستان رشته گرافیک هستم.اگه برم پیش هنر میتونم کنکور انسانی بدم؟؟؟؟؟؟
اگه نمیشه پیش برم بهتره یا امسال کنکور کاردانی بدم و برم؟؟؟؟؟وکدوم زیرشاخه گرافیک کار عملیش کمتره؟؟؟؟؟
فکر نمیکنم مانعی برای کنکور انسانی داشته باشید (از سنجش بپرسید) اما اگر هدفتون انسانیه بهتره پیش انسانی بخونید چون تو هنرستان دروس عمومی رو ناقص درس میدن

سلام دوستان
من سوم ریاضی هستم و میخوام که در دانشگاه رشته ی موسیقی را بخوانم:n02:
مخم هم که دیگه رد داده و نمیکشه که بخوام پیش رو هم بخونم.(همین الانش هم گیر کردم چه برسه به پیش!!!) :n03::n03::n03:
میخواستم ببینم چه راهی هست؟:n13:
مشاور مدرسمون گفت که شهریور 93 برم چنتا از درس های هنر رو امتحان بدم و پیش دانشگاهی رو در هنرستان هنر بخونم. ولی نمیتـــــــــــــــــــــ ـــونم:n29: :n03: :n30:
PLZ HELP

بدون شک برای شما بهترین کار اینه که پیش رو هنر بخونی

hananeh taj
15-01-2014, 20:36
جواب کنکور عملی کارشناسی نقاشی و طراحی صنعتی کی میاد؟

Nocturne
16-01-2014, 00:29
جواب کنکور عملی کارشناسی نقاشی و طراحی صنعتی کی میاد؟

ظاهرا اعلام دقیق هنوز نشده. بر اساس شنیده ها یه ماهی مونده

basketball
13-03-2014, 00:36
از کاربرهای اینجا کسی رشته سینما - تدوین نیست؟

behnaz001
15-03-2014, 13:43
سلام
من دیپلم ریاضی دارم ولی پیش ریاضی ندارم. بجاش با دیپلم رفتم دانشگاه علمی کاربردی پودمانی رشته سخت افزار مدرک کاردانی گرفتم
میخوام کنکور هنر بدم. چون هم علاقه زیادی دارم هم استعداد تو رشته نقاشی
ولی اطلاعات کافی ندارم
نمیدونم برای رشته نقاشی سراسری تهران روزانه شبانه و غیر انتفاعی چه تراز و چه رتبه ای میخواد. کلا از تراز و رتبه برای هر رشته زیاد سردر نمیارم.
یه سوال دیگه ام هست: رشته نقاشی برای کلیه دانشگاها روزانه شبانه و .... کاردانی داره یا کارشناسی؟
اگه کسی میدونه جواب بده

Nocturne
28-03-2014, 23:07
سلام
من دیپلم ریاضی دارم ولی پیش ریاضی ندارم. بجاش با دیپلم رفتم دانشگاه علمی کاربردی پودمانی رشته سخت افزار مدرک کاردانی گرفتم
ولی اطلاعات کافی ندارم
نمیدونم برای رشته نقاشی سراسری تهران روزانه شبانه و غیر انتفاعی چه تراز و چه رتبه ای میخواد. کلا از تراز و رتبه برای هر رشته زیاد سردر نمیارم.
یه سوال دیگه ام هست: رشته نقاشی برای کلیه دانشگاها روزانه شبانه و .... کاردانی داره یا کارشناسی؟
اگه کسی میدونه جواب بده

خب اینطور که معلومه اطلاعاتت خیلی کم هست و نیاز داری اگر واقعا رشته مورد نظر رو دوست داری از خونه بیرون بری و تحقیق انجام بدی. البته منم آدرس یه جا رو برات pm میکنم.

alavi71
01-04-2014, 08:51
سلام
ولی اطلاعات کافی ندارم
اگه کسی میدونه جواب بده

سلام
خب شما ابتدا باید دروس هنر در کنکور رو ببنید.این رو در نظر بگیرید که رشت هنر متفاوت از سایر رشته ها هست و شما باید منابع مربوط رو بخونید.
والبته باز هم این نکته رو توجه کنید که کتاب مررجع مشخصی برای رشته هنر وجود نداره -و شما باید از منابع کمک اموزشی استفاده کنید ....
اغلب رشته های هنر کارشناسی پیوسته هست ...
سال خوبی داشته باشید و موفق باشید

likebest
17-04-2014, 19:34
سلام
من درحال حاضر سوم ریاضی هستم میخواستم امسال برم پیش هنر بخونم
شهریورباید امتحانای چند تا از درسا ی تخصصیشنو بدم
امسال ک نهایی امتحانای رشته ریاضیو میدم
میخواتم بدونم وقت امتحانای هنرو میدم نمراتش میشه نمره کتبی نهایی که برای کنکور و ورودی دانشگاه تاثیر داره یا همون معدل دیپلم ریاضیمه؟؟؟

likebest
17-04-2014, 19:45
برای رشته تلویزیون و هنر های دیجیتال گرایش انیمیشن که زیر گروه
4 امتحان عملی داره؟اگه داره امتحان عملیش چیه؟
و اینکه دانشکده صدا و سیما برای پذیش حداقل رتبه کشوری باید چند باشه
استان مرکزیم
شنیدم طراح سوالای کنکور هنر دستش بازه اگ منابع خوبی برامطالعه سراغ دارید لطفا ب من معرفی کنید
اگ اطلاعاتی دربار رسیدن ب این رشته دارید ممنون میشم کمکم کنید

blackstar_90
09-06-2014, 10:40
سلام دوستان، من سال 95 اگه خدا بخواد کنکور می دم و امسال می رم سال سوم (هنرستان) و می خواستم یه سری منابع آزاد رو زودتر شروع به مطالعه بکنم تا سطح اطلاعاتم بالاتر بره و سال پیش بتونم بیشتر و بهتر بخونم ، آیا توصیه ای دارین چی رو بخونم؟

و یه سوال دیگه آیا آزمون عملی طراحی لباس با گرافیک و نقاشی یکیه؟ و تکنیک حتما باید مداد رنگی باشه؟
مرسی :n09:

alavi71
13-06-2014, 14:36
سلام دوستان، من سال 95 اگه خدا بخواد کنکور می دم و امسال می رم سال سوم (هنرستان) و می خواستم یه سری منابع آزاد رو زودتر شروع به مطالعه بکنم تا سطح اطلاعاتم بالاتر بره و سال پیش بتونم بیشتر و بهتر بخونم ، آیا توصیه ای دارین چی رو بخونم؟

و یه سوال دیگه آیا آزمون عملی طراحی لباس با گرافیک و نقاشی یکیه؟ و تکنیک حتما باید مداد رنگی باشه؟
مرسی :n09:

سلام
برای کنکور هنر منابع مشخصی وجود نداره.وخودتون باید به دنبال پیدا کردن منابع مرتبط باشید.
ابتدا هدف اصلیتان را مشخص کنید.
کتابهای کمک اموزشی هم میتونه کمک کنه ولی برای موفقیت کافی نیستند
امتحان عملی هر رشته متفاوت و تخصصی هست
موفق باشید

F l o w e r
13-06-2014, 14:55
مرسی
سلام
بله یکی هست. فقط تکنیک مداد رنگی

Miss Artemis
14-06-2014, 11:32

شما میتونید کتاب های کمک درسی ای که درسنامه دارن و منابع آزادی که نام بردم رو بخونین.

کتاب های معرفی شده توسط سازمان سنجش که تالیف آموزش و پرورش هستند و اکثرا در مقطع هنرستان تدریس میشوند

تاريخ هنر ايران
تاريخ هنر جهان
آشنايي با بناهاي تاريخي
عكاسي 1
عكاسي 2
مباني هنرهاي تجسمي
پايه و اصول صفحه‌آرايي
طراحي 1
طراحي 2
مباني تصويرسازي
خط در گرافيك
خوشنويسي
صفحه آرایی
علم مناظر و مرايا
رسم فني و نقشه كشي
چاپ دستي
صنايع دستي
كارگاه هنر 1
كارگاه هنر 2
سير هنر در تاريخ 1
سير هنر در تاريخ 2
هنر و ادب فارسي
آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران
انسان ، فضا ، طراحي
كتاب نمايش
كتاب موسيقي
صفحه آرایی

کتاب های کمک درسی:

نام کتاب / نام انتشارات / مولف / توضیحات

رسم فنی عمومی / مرکز نشر دانشگاهی / احمد متقی پور / نمونه سوالات بدون پاسخ

درک عمومی هنر / راه اندیشه / بهزاد خسروی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت موسیقی / مبتکران / فاطمه امان آبادی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

درک عمومی هنر / مبتکران / رضا عباسی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت نمایشی / قلم چی(سبزرینگ) / ژاله نساری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خواص مواد / مبتکران / مریم افسری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت نمایشی / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

کاربرد خط در گرافیک / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت تصویری /قلم چی و سه استاد (مجموعه کتاب های خشتی مشق هنر)/ مجید آزاد بخت/ درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

منابع دیگر:

یه سری کتاب ها هم هستند غیر از کتاب های کمک درسی که به عنوان منابع آزاد بسیار مفید هستند

دائره المعارف هنر / تالیف رویین پاکباز(این کتاب در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو اکثر از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

هنر در گذر زمان / تالیف هلن گاردنر (این کتاب هم در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو اکثر از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

اصول فرم و طرح / وسیوس ونگ

شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري

مبادی سواد بصری / انتشارات سروش

زبان تصوير - گئورگي كپس

و .....

mehr film
26-06-2014, 19:10
دوستان کنکور هنری ... کیا قبول دارن امسال فرم سوالا تغییر کرده بود و سوالا سخت شده بود ؟ مخصوصا درک عمومی هنر
گرخیدیم آقا :n02: من الان اسم خودم یادم نیست دیگه اینقدر فشار به مغزم آوردم ... موسیقی هم که رشته ی خودمه کلاااااااا فرم سوالاش عوض شده بود . حتی یه سوال هم که مثلا خطوط حامل بده و بگه چه آکوردیه نبود !!!! یه لحظه احساس کردم اشتباه سر جلسه کنکور تجربیم :n02:

Nocturne
26-06-2014, 19:26
دوستان کنکور هنری ... کیا قبول دارن امسال فرم سوالا تغییر کرده بود و سوالا سخت شده بود ؟ مخصوصا درک عمومی هنر
گرخیدیم آقا :n02: من الان اسم خودم یادم نیست دیگه اینقدر فشار به مغزم آوردم ... موسیقی هم که رشته ی خودمه کلاااااااا فرم سوالاش عوض شده بود . حتی یه سوال هم که مثلا خطوط حامل بده و بگه چه آکوردیه نبود !!!! یه لحظه احساس کردم اشتباه سر جلسه کنکور تجربیم :n02:

عجب، پس این طور بوده... از 91 هم سخت تر بود ؟

mehr film
26-06-2014, 23:15
عجب، پس این طور بوده... از 91 هم سخت تر بود ؟

من کنکورای 90 تا 92 رو حل کردم چنید بار آب خوردن بود در مقابل این سری !

سوال اولش این بود که فرم استروفیک چیست ؟ که البته اگه کسی خونده باشه تقریبا جز سوالای ساده بود ... یه سوال که به شخصه یک ربع کلنجار رفتم به جایی نرسیدم

درک عمومی هم رفته بود از تو کور سو های نمیدونم کدوم کتاب سوال در آورده بود . معمولا همیشه از معماری ایران و تاریخ ایران سوال میومد مثلا سبک های معماری مثل رازی و .... ولی امسال از این خبرا نبود

SA3EDLORD
27-06-2014, 03:23
درسته درک عمومی هنر امسال خیلی سخت تر از سال های قبل بود و سوالاشم به قول دوستمون فرمش فرق کرده بود........ یدونه تابلو نداده بود یا مرتبط باهاش سوال کنه....
این همه آدم چرا از رنه مارگریت سوال میکنید؟:n02:
خلاقیت تصویریش متوسط بود .. خودم حساب کردم 60 درصد زده بودم......
تو عمومی ها هم زبان خیلی خیلی آسون بود.
ایشالا که موفق باشن همه بچه ها.......من که امید ندارم.:n27:

Nocturne
27-06-2014, 23:13
این همه آدم چرا از رنه مارگریت سوال میکنید؟:n02:

رنه ماگریت که عشق است! :n12:

mehr film
28-06-2014, 10:44
رنه مارگاریت سوال آسونش بود :n02: میشد اون گزینه که نوشته بود با کتمان نام اشیاء ......... ولی خب خدایی من دیگه سبک ها اسم نقاش ها رو زیر و رو کرده بودم از مهم و غیر مهم ولی نمیدونم این نقاش امپرسونیست " مری کست " رو از کجا آوردن ! من به صورت حدسی درست زدم اولش ، بعدش ولی پاکش کردم یه گزینه دیگه رو زدم :n27:

SA3EDLORD
28-06-2014, 23:22
لی خب خدایی من دیگه سبک ها اسم نقاش ها رو زیر و رو کرده بودم از مهم و غیر مهم ولی نمیدونم این نقاش امپرسونیست " مری کست " رو از کجا آوردن ! من به صورت حدسی درست زدم اولش ، بعدش ولی پاکش کردم یه گزینه دیگه رو زدم
تو کتاب سیر هنر نیومده........من تو مشق هنر هنر جلد 2 خونده بودم . میشد سومی اونی که عکس مادر و فرزند میکشیده.
امپرسیونیستا دو تا خانوم داشت یکی مری کاست یکیم زن داداش ادوارد مانه :n02: اون یکی عکس زن هارو تو طبیعت و فضای بیرون میکشید.............جالب اینجاست هردو رو تو گزینه ها اورده بودن آدم به شک میفتاد........خیلی پست و کثیفن :n02:

B-Prot
29-06-2014, 13:41
........................................ .

SA3EDLORD
29-06-2014, 14:00
آقا یه کتاب مناسب برای درک عمومی هنر بگویید با توجه به سختی سوالات امسال.
اگه پیدا کردی : مشق هنر جلد 1 و 2
+
کتاب سیر هنر 1 و 2 پیش هنرستان.
تاریخ هنر جهان و تاریخ هنر ایران هنرستان هم بخونی بد نیست.
اما همون اولی از همه ی منابع استفاده کرده . اما خوب کمیاب هست.

mehr film
29-06-2014, 15:13
آقا یه کتاب مناسب برای درک عمومی هنر بگویید با توجه به سختی سوالات امسال.

درک عمومی هنر بجز کتاب های مشق هنر اگر پیدا نشد ... یه کتاب حجیم ولی خیلی خوب و دسته بندی شده هست از رضا عباسی انتشارات مبتکران
از سایتش هم میتونی بخری

قرمز رنگ هم هست ... اومده همه ی مطالب پراکنده کتاب رو جمع کرده تو یه یه کتاب . مثلا دوره ایلخانی از معماری تا نقاشی و سفال و ..... کنار هم آورده .

با تست ها 500 صفحه هست البته خیلی تست نداره ولی جالب هم نیست تستاش .

اگه زود شروع کنی اینو با دقت بخونی 2 ، 3 دور بخونی نتیجه خوبی میگری . البته در کنارش باید مطالعه جانبی هم داشته منابع آزاد ،

mehr film
29-06-2014, 15:22
دوستانی که رشته شون موسیقی هست یا حتی اونایی که نیست ...

شدیداااااااااا کتاب خلاقیت موسیقی راه اندیشه توصیه میکنم به دوستان ، معجزه میکنه باور کنید ! خلاصه و مفید و در عین حال کامل تر از این کتاب ندیدم

امسال سوالات پرت از موسیقی داده بودن و اصلا ربطی به تئوری موسیقی نداشت ولی بازم با کمک این کتاب من 80 % زدم موسیقی رو

سمت کتاب موسیقی کانون هم اصلا نرین که خیلی ضعیفه .... کتاب های آزاد تئوری موسیقی پورتراب رو هم بخونید خوبه

SA3EDLORD
29-06-2014, 15:29
امسال سوالات پرت از موسیقی داده بودن و اصلا ربطی به تئوری موسیقی نداشت ولی بازم با کمک این کتاب من 80 % زدم موسیقی رو

سمت کتاب موسیقی کانون هم اصلا نرین که خیلی ضعیفه .... کتاب های آزاد تئوری موسیقی پورتراب رو هم بخونید خوبه
منی که هیچی از موسیقی نمیدونم با این میتونم 50 بزنم؟

mehr film
29-06-2014, 18:03
منی که هیچی از موسیقی نمیدونم با این میتونم 50 بزنم؟

اگه هیچی هیچی نمیدونی 50 زدن سخته مگه تلاش کنی ...

البته اگه مثل امسال باشه و سوالات تئوری حساب کتاب کردنی موسیقیش خیلی کم باشه آره میشه ، 40 ، 50 زد

SA3EDLORD
29-06-2014, 18:10
اگه هیچی هیچی نمیدونی 50 زدن سخته مگه تلاش کنی ...

البته اگه مثل امسال باشه و سوالات تئوری حساب کتاب کردنی موسیقیش خیلی کم باشه آره میشه ، 40 ، 50 زده
هممم.....میتونی بگی رو چه قسمتاییش تمرکز کنم؟ از کجاش شروع کنم؟
اخه اگه من کتابو از صفحه اول شروع کنم به خوندن صفحه رو تموم نکرده میگم این چی داره میگه؟:n02:

mehr film
29-06-2014, 21:44
ه
هممم.....میتونی بگی رو چه قسمتاییش تمرکز کنم؟ از کجاش شروع کنم؟
اخه اگه من کتابو از صفحه اول شروع کنم به خوندن صفحه رو تموم نکرده میگم این چی داره میگه؟:n02:

ببین آخه نمیشه گفت کجا تمرکز کنی ... مثلا 2 ، 3 سال پیش بیشتر مبحث آکورد ها و هارمونی و شناخت اصطلاحات و شناخت هنرمندان هم کلاسیک هم ایرانی بود

ولی مثلا امسال 6 سوال از ساز شناسی داده بود !!!! در صورتی که سالهای قبل یکی یا دیگه نهایتا 2 ، 3 تا یا اینکه سوال از علائم نشانه ها که ساده هستن و کسانی مثل شما

هم با خوندن میتونن جواب بدن نبود در کنکور امسال . کارشون معلوم نیست

Nocturne
30-06-2014, 05:16
شدیداااااااااا کتاب خلاقیت موسیقی راه اندیشه توصیه میکنم به دوستان ، معجزه میکنه باور کنید ! خلاصه و مفید و در عین حال کامل تر از این کتاب ندیدم

کاملا تایید میشه ، خیلی کتاب خوبی بود. پارسال منم - با این که هدفم موسیقی نبود - از رو این کتاب خوندم و موسیقی 7 تا سوال زدم
جزو کتاباییه که هنوز تو کتابخونه م دارمش! و با بقیه جمعش نکردم. خاطره دارم...

behnaz001
30-07-2014, 12:56
یه نفر برای من کامل توضیح بده که کنور عملی رشته نقاشی چطوریه؟ چه نکاتی مهمه برای کنکور عملیش؟
زمانش چقدره؟ موضوعاتش چطوره؟ سخته؟ چه وسایلی لازم داره؟
همه چیز رو در موردش بگید

Carl
03-08-2014, 00:21
یه نفر برای من کامل توضیح بده که کنور عملی رشته نقاشی چطوریه؟ چه نکاتی مهمه برای کنکور عملیش؟
زمانش چقدره؟ موضوعاتش چطوره؟ سخته؟ چه وسایلی لازم داره؟
همه چیز رو در موردش بگید
سلام..
نقل از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

جمعه‌ای که گذشت (هفدهم آبان)، آزمون عملی رشته‌های گرافیک و نقّاشی (کنکور هنر 92) برگزار شد. قسمت بود من هم شرکت کردم.

یه دفترچه‌ی هشت‌‌صفحه‌ای داده بودن:
صفحه‌ی روجلد (یک) که هیچی.
صفحه‌ی دو احتمالاً واسه نمره‌دادن بود.
صفحه‌ی سه شامل متن سؤال و توضیحاتش بود.
صفحه‌ی چهار، جایی بود که باید کار نهایی رو می‌کشیدیم.
صفحات پنج تا هشت رو هم به‌عنوان پیش‌نویس گذاشته‌بودن.

برای کسانی که می‌خوان بدونن موضوع چی بود؛ اینها رو توی برگه‌ی سؤال نوشته بودن:

«مراسم رونمایی از یک مجسّمه یا سازه را که در میدان اصلی شهر نصب شده است، طرّاحی کنید. این سازه، نماد اصلی شهر است. مسئولین برنامه‌ای شاد تدارک دیده‌اند که برای عموم مردم جذّاب باشد.

در داوری آثار، به موارد زیر توجّه می‌شود:
– انتخاب زاویه‌ی دید ایده‌آل و متناسب با مراسم
– رعایت اصول پرسپکتیو
– رعایت تناسبات در ترسیم فیگورها و نشان‌دادن فیگورها با حالت، سن و وضعیّت اجتماعی مختلف
– نورپردازی صحیح و اصولی
– کاربرد درست تکنیک مدادرنگی
– استفاده از تمام فضای کاغذ»

پ.ن. من یکی که پدرم در اومد تا موضوع آزمون‌های سال‌های پیش و فرایند آزمون رو پیدا کنم؛ امیدوارم این موارد به بقیّه کمک کنه.

behnaz001
03-08-2014, 12:45
سلام..
نقل از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

سلام.ممنون که نکات آزمون عملی رو گفتی
موضوعات سال های پیش رو برام بنویس لطفا

behnaz001
03-08-2014, 12:47

ladix
04-08-2014, 12:48
من خودم راهنمایی می خوام ؟
با
رتبه کشوری ۶۸۴
منطقه ۴۰۵
زیر گروهام حدودا ۳۵۰

میتونم کارشناسی فرش دانشگاه هنر تهران متمرکز قبول شم؟
نیمه متمرکزا مجسمه میتونم؟!

Carl
04-08-2014, 22:32
توی سایت‌های مختلف پیدا می‌شن.

من خودم راهنمایی می خوام ؟
با
رتبه کشوری ۶۸۴
منطقه ۴۰۵
زیر گروهام حدودا ۳۵۰

میتونم کارشناسی فرش دانشگاه هنر تهران متمرکز قبول شم؟
نیمه متمرکزا مجسمه میتونم؟!

فرش هنر پارسال (۹۲) تا ۶۸۵ منطقهٔ ۱ و ۵۱۰ منطقهٔ ۲ قبولی داشته.
سال ۹۱ تا ۴۱۱ منطقهٔ ۱ و ۳۱۰ منطقهٔ ۲.

مجسّمه‌سازی هنر پارسال تا ۱۳۴۵ منطقهٔ ۲ قبولی داشته؛ البتّه آزمون عملی به‌شدّت تأثیرگذاره.

behnaz001
05-08-2014, 11:17
[QUOTE=Carl;8331780]توی سایت‌های مختلف پیدا می‌شن.

فقط یه موضوع رو پیدا کردم. چیدن میوه تو باغ
شما اگه موضوعات رو میدونی لطفا بنویس

ladix
06-08-2014, 19:53
توی سایت‌های مختلف پیدا می‌شن.

فرش هنر پارسال (۹۲) تا ۶۸۵ منطقهٔ ۱ و ۵۱۰ منطقهٔ ۲ قبولی داشته.
سال ۹۱ تا ۴۱۱ منطقهٔ ۱ و ۳۱۰ منطقهٔ ۲.

مجسّمه‌سازی هنر پارسال تا ۱۳۴۵ منطقهٔ ۲ قبولی داشته؛ البتّه آزمون عملی به‌شدّت تأثیرگذاره.

خیلی ممنون راجع به طراحی صحنه اوضاع چطوره؟

البته من دخترم و ممنکه رتبه ی کمتری بخواد فرش :(

hussien7450
07-08-2014, 00:14
با سلام رتبه کشوری من 3045 شده امسال
منطقه 3 هم 320
زیرگروه 1 = 3238
زیرگره 4 = 2077
آیا امیدی به قبولی در رشته های عکاسی ، سینما ، چاپ و گرافیک (ارتباط تصویری )به صورت روزانه هست؟

Carl
07-08-2014, 11:01
از طریق این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌تونید قبولی‌های دو سال گذشته (کانون) رو ببینید؛ کمک خوبیه:

Aida34
07-08-2014, 14:33
سلام دوستان کسی از رشته انیمیشن دامغان چیزی میدونه من خودم هنرستان انیمیشن خوندم کنکور هنر شرکت کردم رتبم 4886 شده انیمیشن دامغان قبولم ینی ؟؟؟؟؟؟؟؟تو امتحان عملی چه چیزهایی میاد؟؟؟//
الان انتخاب رشته دارم لطفا کمک کنید کمک :n27:

hussien7450
07-08-2014, 16:37
والا فکر نکنم شما با این رتبه قبول بشید دامغان
پارسال به زور رفیق من( 58 منطقه 3) اونجا قبول شد.

SA3EDLORD
15-08-2014, 14:35
دوستان الان چند تا رشته هر نفر میتونه قبول شه.
2 تا نمیه متمرکز و یک متمرکز ... درسته؟
شبانه ها از این نوبت قبولی ها حساب نمیشه دیگه؟

محيا٧٧
26-08-2014, 10:53
سلام به همه...بچه هاکسي اينجاهست که دانشجوي گرافيک باشه ياالان واسه ازمون عملي کلاس بره؟!متاسفانه تومشهدکلاس بخصوصيوسراغ ندارم.ازاونايي که اين ازمونوپشت سرگذاشتن وياکلاس رفتن خواهش مينمويم که يه تصويري چيزي ازمراحل کارشون ودراخرهم کارتکميل ورنگ شدشوبذارن تابانحوه درست رنگ زدنوپرسپکتيووزاويه ديد اشناشم.خيلي سردرگم شدم بخدا.رتبم ١٠١٠کشوري وزيرگروه يکمم۴۵۵شده.رتبه منطقه يکم باسهميه۵۶٢.اميدي هست که گرافيک هنرتهران بيارم عايا؟!!!اصن کلاتهران قبول ميشم؟!:n14:

محيا٧٧
26-08-2014, 11:14
Flower جان.دوستاااان.کجاااايين؟!ه کنون نيازمندياري سبزتان هستيم!:n03:

Carl
26-08-2014, 12:11
سلام..

دوستان الان چند تا رشته هر نفر میتونه قبول شه.
2 تا نمیه متمرکز و یک متمرکز ... درسته؟
شبانه ها از این نوبت قبولی ها حساب نمیشه دیگه؟
درصورتی‌که نیمه‌متمرکزها رو بالاتر از متمرکزها زده باشی، برای آزمون عملی حدّاکثر دو رشتهٔ نیمه‌متمرکز قبول می‌شی.

اگه حدّاقل نمرهٔ لازم برای قبولی در اون دو رشته رو نیاری، اوّلین متمرکزی که قبول شدی، ثبت می‌شه.

سلام به همه...بچه هاکسي اينجاهست که دانشجوي گرافيک باشه ياالان واسه ازمون عملي کلاس بره؟!متاسفانه تومشهدکلاس بخصوصيوسراغ ندارم.ازاونايي که اين ازمونوپشت سرگذاشتن وياکلاس رفتن خواهش مينمويم که يه تصويري چيزي ازمراحل کارشون ودراخرهم کارتکميل ورنگ شدشوبذارن تابانحوه درست رنگ زدنوپرسپکتيووزاويه ديد اشناشم.خيلي سردرگم شدم بخدا.رتبم ١٠١٠کشوري وزيرگروه يکمم۴۵۵شده.رتبه منطقه يکم باسهميه۵۶٢.اميدي هست که گرافيک هنرتهران بيارم عايا؟!!!اصن کلاتهران قبول ميشم؟!:n14:
دنبال کلاس کنکور لازم نیست باشی؛ کلاس طرّاحی فیگور و… اگه پیدا کردی برو. مراحل کاری که ازت می‌خوان، اوّل: اتودزدن به مقدار کافی؛ دوم: انتخاب و اجرای یکی از اتودها براساس ترکیب‌بندی.

الان بین دانشجوهای گرافیک دانشگاه تهران (ورودی ۹۲)، ۹۰۰ کشوری هم داریم که [احتمالاً] آخرین رتبهٔ قبولیه. باید واسه آزمون عملی خیلی تمرین کنی.

nargess_68
26-08-2014, 13:05
سلام بچه ها
یه سوال داشتم
من رتبه ام در منطقه3 شده 59. و رتبه کشوری ام 932 هستش. اما توی زیرگروه یک رتبه کشوریم شده 1000. با این اوضاع میتونم عکاسی اصفهان قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟
نقاشی و ارتباط تصویری چطور؟؟؟/

Carl
26-08-2014, 16:57
سلام بچه ها
یه سوال داشتم
من رتبه ام در منطقه3 شده 59. و رتبه کشوری ام 932 هستش. اما توی زیرگروه یک رتبه کشوریم شده 1000. با این اوضاع میتونم عکاسی اصفهان قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟
نقاشی و ارتباط تصویری چطور؟؟؟/
عکّاسی اصفهان، پارسال یه قبولی با این مشخّصات داشته: ۱۰۶۷ کشوری؛ ۵۶ منطقهٔ ۳.

گرافیک و نقّاشی به شدّت به آزمون عملی ربط دارن؛ به‌خاطر همین نمی‌شه از روی رتبه، قبولی کسی رو حدس زد. بااین‌حال:

ارتباط تصویری اصفهان، پارسال یه قبولی با این مشخّصات داشته: ۱۲۵۰ کشوری؛ ۴۶۳ منطقهٔ ۲. یکی دیگه هم داشته با رتبهٔ ۸۱۰ کشوری (۴۷۹ منطقهٔ ۱).

از نقّاشی آماری پیدا نکردم.

nargess_68
26-08-2014, 17:01
Carl عزیز خیلی خیلی متشکرم که جوابمو دادی:n12:
امیدوار شدم
بی نهایت سپاسسسسسسسسسسسسسسس
امیدوارم هرجا هستی موفق و شاد باشی

محيا٧٧
28-08-2014, 19:00
سلام.carlعزيزمرسي فراوووون
امّامن هنوزنميدونم بهترين نقّاشي که ازنظرداورابالاترين نمره رومياره چجوره!!
لطفا لطفا لطفا وخواهش ميکنم يه نمونه کاردرحدّعالي واسم پيداکنيدبذاريدتوتاپيک تاببينم.
اونموقع منم تمام سعيمو ميکنم سطح کارامودرهمون حدبالاببرم....:n12:

F l o w e r
29-08-2014, 16:52
سلام.carlعزيزمرسي فراوووون
امّامن هنوزنميدونم بهترين نقّاشي که ازنظرداورابالاترين نمره رومياره چجوره!!
لطفا لطفا لطفا وخواهش ميکنم يه نمونه کاردرحدّعالي واسم پيداکنيدبذاريدتوتاپيک تاببينم.
اونموقع منم تمام سعيمو ميکنم سطح کارامودرهمون حدبالاببرم....:n12:

سلام
من قبلا چند تا نمونه کارهام توی صفحات قبلی گذاشتم، میتونید ببینید
طراحی تون فقط با تمرین پیشرفت میکنه. نود درصد توی این چندماهه روی طراحی شون کار میکنند
پیشنهاد من اینه که اگر براتون مقدوره به کلاس های مربوط به طراحی کنکور برید تا با جزییات کار و مواردی که باید رعایت کنید تا نمره بگیرید آشنا بشید.

AminRz
29-08-2014, 16:59
سلام دوستان ، در حال حاضر دانشجوی ترم 3 دانشگاه خواجه نصیر در مقطع کارشناسی ( روزانه ) هستم.
امکانش هست که کنکور هنر بدم برای دانشگاه آزاد ؟
دوست دارم موسیقی هم بخونم ...
ممنون

محيا٧٧
30-08-2014, 04:36
مشکل اينجاس که توشهرمون من کلاس بخصوصي دراين مورد پيدانکردم.واس همون اينقدراسترس دارم.توپستهاي قبلي تصويربود,امّاواسه من بازنميشدن.شايدفيلترشدن.ميش ه به ادرس ايميلم پستشون کنيد.يه دنياممنونتون ميشم؟!safeie.bakhtyari@yahoo.com

F l o w e r
31-08-2014, 19:58
مشکل اينجاس که توشهرمون من کلاس بخصوصي دراين مورد پيدانکردم.واس همون اينقدراسترس دارم.توپستهاي قبلي تصويربود,امّاواسه من بازنميشدن.شايدفيلترشدن.ميش ه به ادرس ايميلم پستشون کنيد.يه دنياممنونتون ميشم؟!safeie.bakhtyari@yahoo.com

اشکالی نداره توی تهران هم چند تا آموزشگاه برای کنکور عملی وجود داره که خودشون یا داور های سال های پیش هستید و یا از اساتید طراحی در دانشگاه ها. جایی اگر پیدا کردید که طراحی فیگور رو بهتون آموزش بده خوبه

باید بتونید فیگور رو با تناسبات درست بکشید و فضاسازی کنید.

چند تا نکته ای که میتونه توی طراحی کمکتون کنه :

سر جلسه یه صفحه فقط فیگور بکشید (از بینشون اونایی که خوب شدن رو برای کار نهایی در نظر بگیرید)
چند تا ترکیب بندی فضا بزنید
چند تا کادر هم باید فیگور ها و فضا رو با هم ترکیب کنی تا به بهترین نتیجه برسید و به عنوان کار نهایی اجرا کنید

کار تون باید پلان بندی داشته باشه.. کاری که همه پلان هاش به یک اندازه وضوح داشته باشه موفق نیست .

توی کار نهایی یه نکته خیلی مهمه : پخش رنگ

+

عکس ها قدیمی بودن ندارمشون متاسفانه. یه عکس کلی از چند تا کارهای اون موقع دارم که شاید بتونه کمکتون کنه ( سه تا کار رنگی برای کنکور عملی هستند )

محيا٧٧
01-09-2014, 04:48
اشکالی نداره توی تهران هم چند تا آموزشگاه برای کنکور عملی وجود داره که خودشون یا داور های سال های پیش هستید و یا از اساتید طراحی در دانشگاه ها. جایی اگر پیدا کردید که طراحی فیگور رو بهتون آموزش بده خوبه

باید بتونید فیگور رو با تناسبات درست بکشید و فضاسازی کنید.

چند تا نکته ای که میتونه توی طراحی کمکتون کنه :

سر جلسه یه صفحه فقط فیگور بکشید (از بینشون اونایی که خوب شدن رو برای کار نهایی در نظر بگیرید)
چند تا ترکیب بندی فضا بزنید
چند تا کادر هم باید فیگور ها و فضا رو با هم ترکیب کنی تا به بهترین نتیجه برسید و به عنوان کار نهایی اجرا کنید

کار تون باید پلان بندی داشته باشه.. کاری که همه پلان هاش به یک اندازه وضوح داشته باشه موفق نیست .

توی کار نهایی یه نکته خیلی مهمه : پخش ر

+

عکس ها قدیمی بودن ندارمشون متاسفانه. یه عکس کلی از چند تا کارهای اون موقع دارم که شاید بتونه کمکتون کنه ( سه تا کار رنگی برای کنکور عملی هستند )

مرسي دوست عزيز.کارات خيلي خوبن.امّامنم تلاشموميکنم.
خيلي ممنون بابت راهنمايي هات...
اميدوارم توهرکاري که انجام ميدي موفّق باشي...:n16:

hussien7450
09-09-2014, 00:41
جواب کنکور اومده
من خودم تلویوزیون و هنر های دیجیتال دامغان روزانه قبول شدم به نظرتون رشته خوبیه؟ یا خودمو برا نیمه متمرکزا آماده کنم

SA3EDLORD
09-09-2014, 01:25
جواب کنکور اومده
من خودم تلویوزیون و هنر های دیجیتال دامغان روزانه قبول شدم به نظرتون رشته خوبیه؟ یا خودمو برا نیمه متمرکزا آماده کنم
مگه جواب نیمه متمرکزا هنوز نیومده؟

hussien7450
09-09-2014, 01:27
نه اونا 22 25 مهر میان فک کنم

SA3EDLORD
09-09-2014, 01:32

میگم اقا ......رفتم زدم میبینم هیچی قبول نشدم قلبم اومد تو دهنم.....
در ضمن تبریک عزیز ایشالا موفق باشی.

محيا٧٧
09-09-2014, 02:09
سلام.بنظرمنکه برو,رشته خوبيه.من خودم چون مهاجربودم نميشددامغانوبزنم وگرنه الان باهم همکلاس مي شديم.من عکّاسي سمنان روزانه قبول شدم.امّاعشق گرافيکم.بااينحال آزمون عملي گرافيک روثبتنام ميکنم ,اگه قبول شدم که خوشبحالم وگرنه خيالم راحته که عکّاسي هست:n05:
حالاديگه نظرنظرخودته .اميدوارم موفّق باشي دوست عزيز

محيا٧٧
09-09-2014, 02:19
نتيجه نيمه متمرکزا١۵مهرميان که ايا ميتوني بري آزمون عملي شرکت کني يانه؟!

hussien7450
10-09-2014, 23:21
میگم اقا ......رفتم زدم میبینم هیچی قبول نشدم قلبم اومد تو دهنم.....
در ضمن تبریک عزیز ایشالا موفق باشی.
ممنون ایشالا سال دیگه سینما دانشگاه تهران قبول شی

سلام.بنظرمنکه برو,رشته خوبيه.من خودم چون مهاجربودم نميشددامغانوبزنم وگرنه الان باهم همکلاس مي شديم.من عکّاسي سمنان روزانه قبول شدم.امّاعشق گرافيکم.بااينحال آزمون عملي گرافيک روثبتنام ميکنم ,اگه قبول شدم که خوشبحالم وگرنه خيالم راحته که عکّاسي هست:n05:
حالاديگه نظرنظرخودته .اميدوارم موفّق باشي دوست عزيز
اولش که مبارک باشه عکاسی خیلی رشته خوبیه
بعدشم من علاقه اولم سینما بود که قبول نشدم بعدش هم گرافیک که میگن این رشته ای که قبول شدم مخلوطی از هر دو اوناس :n02::n02: ولی از لحاظ دانشگاه میگم
آیا دانشگاه دامغان اونقدر خوب هست که قید گرافیک و نقاشی(هیچ علاقه ای به نقاشی ندارم) رو براش بزنم؟
در ضمن کلاس طراحی هم رفتم و برای امتحان عملی تقریبا آمادم
گیج شدم