PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

betiart
06-08-2012, 11:09
آره فقط خود الزهرا به تنهایی به اندازه کل ظرفیت طراحی لباسه

F l o w e r
06-08-2012, 11:09
باشه...ممنون میشم سوالامو جواب ببدی!
سوالای عملی 85 تا 90 رو جایی سراغ داری گیر بیارم؟؟

نه سایتی رو سراغ ندارم . موضوعات رشته های گرافیک ، نقاشی ، طراحی لباس و طراحی پارچه سال های قبل رو تقریبا میدونم

آیا موقع انتخاب رشته متمرکز باید نیمه متمرکزها رو هم انتخاب کنم؟؟

بله اول متمرکز هارو مینویسی تموم که شد در ادامه ش به تربیت اولیت نیمه متمرکز ها رو انتخاب میکنی

چندتا رشته عملی میتونم شرکت کنم؟؟؟

توی دفترچه مثل سال های گذشته نوشته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی پست های قبلی هم گفتم .. این فرض رو بگیرین که ممکنه امسال همون دو تا انتخاب اولتون رو مجاز اعلام کنند
دوتا رشته ای که بیشتر دوست دارید و البته امکان قبولیتون هست رو اول انتخاب کنید
انتخاب های من به ترتیب گرافیک / نقاشی / طراحی لباس / طراحی صنعتی بود .. که چهارتاشو مجاز شدم.

مثلا گرافیک و نقاشی که عملیش مشترکه چطوریه؟یعنی من باید موقع انتخاب اسم هردو رو بیارم یا فقط گرافیکو بنویسم نتیجش واسه نقاشی هم حساب میشه؟؟؟
خیلی ممنون

امتحان عملیشون یکی هست ولی این ربطی به انتخابتون نداره
اگه فقط گرافیک رو انتخاب کنید یا گرافیک رو قبول میشین یا هیچی .
اگه گرافیک و نقاشی رو انتخاب کنین بسته به آزمون عملیتون خودشون انتخاب میکنند که گرافیک یا نقاشی ..

یعنی نمیتونین برای اولین اولیت با انتخاب یکی از اینا هر دو رو داشته باشین و انتخاب بعدی تون رو یکی دیگه از رشته های نیمه متمرکز تعیین کنید.

betiart
06-08-2012, 11:11
راستی بازم ببخشید سوال آخره مجسمه چطور عملیشو از الان برم کلاس امکان قبولی براش هست تهران چون اونم زیرگروه یکه.

F l o w e r
06-08-2012, 11:19

با توجه به اینکه گرافیک خوندین و طراحیتون خوبه .. از طرفی آزمون عملی نمایش هم هست .. من باشم وقتم رو برای همین دوتا میزارم تا نتیجه بهتری بگیرم

یکی از دوستام با رتبه 250 توی زیر گروه یک دانشگاه هنر تهران گرافیک روزانه میخونه .. طراحیش رو توی این چند ماهی که تا آزمون عملی فرصت داشت قوی تر کرد.

یکی دیگه هم با رتبه 300 توی زیرگروه یک دانشگاه الزهرا روزانه نقاشی قبول شد

betiart
06-08-2012, 11:21
بازم ممنون بابت کمکتون .مرسی.

nasrin777
06-08-2012, 13:33
رتبه من توي زير گروه 2 387 شده ........ منطقه ا هم هستم.... مي خواستم بدونم چقدر احتمال داره تهران شبانه يا اصفهان روزانه قبول بشم ( طراحي صنعتي مي خوام)

nasim_rahayi
06-08-2012, 15:00
خیلی خیلی ممنونم

nasim_rahayi
06-08-2012, 15:19
نه سایتی رو سراغ ندارم . موضوعات رشته های گرافیک ، نقاشی ، طراحی لباس و طراحی پارچه سال های قبل رو تقریبا میدونم

پس میشه از هر کدوم چندتاییشو بهم بگی که حداقل بدونم تیپ سوالا چطوریه؟مرسی واقعا

بله اول متمرکز هارو مینویسی تموم که شد در ادامه ش به تربیت اولیت نیمه متمرکز ها رو انتخاب میکنی

ایعنی من اون رشته های نیمه متمرکزی رو که میخوام بنویسم بعد اونا فقط 2تا رشته رو با توجه به الویت من امعرفی میکنن؟؟؟

توی دفترچه مثل سال های گذشته نوشته :

توی پست های قبلی هم گفتم .. این فرض رو بگیرین که ممکنه امسال همون دو تا انتخاب اولتون رو مجاز اعلام کنند
دوتا رشته ای که بیشتر دوست دارید و البته امکان قبولیتون هست رو اول انتخاب کنید
انتخاب های من به ترتیب گرافیک / نقاشی / طراحی لباس / طراحی صنعتی بود .. که چهارتاشو مجاز شدم.

وقتی دوتا رشته رو مجاز شدم فقط میتونم عملی همون دوتا رو بدم دیگه نه؟؟ایعنی سال شما تا 4تا مجاز میکردن و تو عملی هر4تا رو میتونستی بدی؟؟؟الآن تو چه رشته ای داری تحصیل میکنی؟؟

امتحان عملیشون یکی هست ولی این ربطی به انتخابتون نداره
اگه فقط گرافیک رو انتخاب کنید یا گرافیک رو قبول میشین یا هیچی .
اگه گرافیک و نقاشی رو انتخاب کنین بسته به آزمون عملیتون خودشون انتخاب میکنند که گرافیک یا نقاشی ..

یعنی نمیتونین برای اولین اولیت با انتخاب یکی از اینا هر دو رو داشته باشین و انتخاب بعدی تون رو یکی دیگه از رشته های نیمه متمرکز تعیین کنید.

گرفتم ... مرسی . والله من خودم گرافیک رو میخوام خب؟به نظرت با رتبه من،الویت دومم رو چی بزنم؟
نقاشی بزنم یا مثلا چی رو؟
طراحی لباسو دوست دارم ولی اصلا نمیدونم عملیش چطوریه و باید چیکار کنم!
از طرفی میگم اگه رو طراحی لباس وقت بذارم و نتیجه نده خیلی بد میشه!!
به نظرت بعد از گرافیک چی رو بزنم؟؟
مغوله سینما رو هم خیلی دوست دارم ولی متاسفانه عملیشو نمیدونم و فکر میکنم خونواده م زیاد با سینما حال نکنن!!
میشه خواهش کنم یه اطلاعاتیم در مورد عملی نمایش بهم بدی که حدودا چطوریه؟؟

واقعا عذر میخوام انقدر سوال میپرسم و ازت ممنونم که جواب میدی و مشکلاتم رو رفع میکنی

F l o w e r
06-08-2012, 15:47
رتبه من توي زير گروه 2 387 شده ........ منطقه ا هم هستم.... مي خواستم بدونم چقدر احتمال داره تهران شبانه يا اصفهان روزانه قبول بشم ( طراحي صنعتي مي خوام)

سلام

الان ظرفیت های طراحی صنعتی رو نگاه کردم ..

روزانه -->

دانشگاه الزهرا 15 نفر
دانشگاه تهران 6 تا دختر
دانشگاه هنر تهران 8 تا دختر
دانشگاه هنر اصفهان 10 تا دختر

شبانه -->

دانشگاه الزهرا 15 نفر
دانشگاه هنر اصفهان 1 دختر
دانشگاه هنر تهران 6 تا دختر

طراحیتون باید خیلی خیلی خیلــی قوی باشه
پیشنهاد من :
برای طراحی صنعتی برین پیش یه استاد خوب .. هرچه زودتر بهتر
و علاوه بر طراحی صنعتی تلاشتون رو توی یکی دیگه از رشته هایی که دوست دارید بکنید .

F l o w e r
06-08-2012, 15:54
گرفتم ... مرسی . والله من خودم گرافیک رو میخوام خب؟به نظرت با رتبه من،الویت دومم رو چی بزنم؟
نقاشی بزنم یا مثلا چی رو؟
طراحی لباسو دوست دارم ولی اصلا نمیدونم عملیش چطوریه و باید چیکار کنم!
از طرفی میگم اگه رو طراحی لباس وقت بذارم و نتیجه نده خیلی بد میشه!!
به نظرت بعد از گرافیک چی رو بزنم؟؟
مغوله سینما رو هم خیلی دوست دارم ولی متاسفانه عملیشو نمیدونم و فکر میکنم خونواده م زیاد با سینما حال نکنن!!
میشه خواهش کنم یه اطلاعاتیم در مورد عملی نمایش بهم بدی که حدودا چطوریه؟؟

واقعا عذر میخوام انقدر سوال میپرسم و ازت ممنونم که جواب میدی و مشکلاتم رو رفع میکنی

اول گرافیک که عاشقش هستین
دوم طراحی لباسی که دوسش دارین
سوم نقاشی
چهارم طراحی پارچه

امتحان هرچهارتا هم یکی هستش یعنی چه یکی از اینا رو بخواین چه چهارتاشو باید یه امتحان بدین که طراحی روی برگه A3 با مداد رنگی هست .

نه هیچ مشکلی نیست..
بازم سوالی داشتین اگه بدونم حتما پاسخ میدم

nasim_rahayi
06-08-2012, 16:38
اول گرافیک که عاشقش هستین
دوم طراحی لباسی که دوسش دارین
سوم نقاشی
چهارم طراحی پارچه

امتحان هرچهارتا هم یکی هستش یعنی چه یکی از اینا رو بخواین چه چهارتاشو باید یه امتحان بدین که طراحی روی برگه A3 با مداد رنگی هست .

نه هیچ مشکلی نیست..
بازم سوالی داشتین اگه بدونم حتما پاسخ میدم

واقعا ممنونم ازت خیلی چیزا رو برام روشن کردی
فقط میشه من جای طراحی پارچه یه رشته دیگه انتخاب کنم؟؟
تو فکر میکنی به جای طراحی پارچه دیگه چی بهتره بذارم؟؟
اینکه آزمون گرافیک و نقاشی مشترکه درست....ولی مگه چه سوالی میدن که طراحی لباس و پارچه هم جزوشه؟؟؟بر چه وجه اشتراکی سنجیده میشن؟؟

مرسی 1000000تا :42:

F l o w e r
06-08-2012, 16:54
واقعا ممنونم ازت خیلی چیزا رو برام روشن کردی
فقط میشه من جای طراحی پارچه یه رشته دیگه انتخاب کنم؟؟
تو فکر میکنی به جای طراحی پارچه دیگه چی بهتره بذارم؟؟
اینکه آزمون گرافیک و نقاشی مشترکه درست....ولی مگه چه سوالی میدن که طراحی لباس و پارچه هم جزوشه؟؟؟بر چه وجه اشتراکی سنجیده میشن؟؟

مرسی 1000000تا :42:

میتونی انتخاب کنی ولی هرچی باشه امتحانش جدا هست.

سوال های سال های قبل اینا بوده ..
بم / نانوایی / بازار / میوه فروشی / مسجد یا امام زاده / سال 89 : کشیدن یه کت و شلوار مردونه یا زنونه تو تن / سال 90 : فضای داخل اتوبوس ِ در حال حرکت

اینو باید از مسئولین پرسید : دی

nasim_rahayi
06-08-2012, 18:08
یه سوال فنی ;d
پس من اینطوری میزنم:گرافیک.طراحی لباس.نقاشی.طراحی پارچه.......آیا بازم میتونم اضافه کنم؟؟

مثلا متمرکزها رو قبول نشدم خب؟؟
اولین الویتم که گرافیکه رو هم قبول نشدم!!!!!!!!!
آیا کامپیوتر میره رشته بعدی که طراحی لباس باشه رو ببینه یا همونجا قطع میشه و دیگه پایین تر نمیره و بقیه رشته ها رو چک نمیکنه؟؟
یعنی وقتی گرافیک قبول نشدم دیگه کارم تمومه یا اون وقت لویت های بعدی ملاک میشه؟؟

:13:

F l o w e r
06-08-2012, 18:25

خودشون توی دفترچه اعلام کردند که از نظر تعداد محدودیتی نداره ... 4 تا انتخاب اولت توی نیمه متمرکز ها اینایی که برات مهم هستن باشه

مثلا متمرکزها رو قبول نشدم خب؟؟
اولین الویتم که گرافیکه رو هم قبول نشدم!!!!!!!!!
آیا کامپیوتر میره رشته بعدی که طراحی لباس باشه رو ببینه یا همونجا قطع میشه و دیگه پایین تر نمیره و بقیه رشته ها رو چک نمیکنه؟؟
یعنی وقتی گرافیک قبول نشدم دیگه کارم تمومه یا اون وقت لویت های بعدی ملاک میشه؟؟

بین رشته هایی که بهت اعلام کنند مجاز شدی بین همون ها اولی رو قبول نشی طبق دومی سنجیده میشی ..
در نتیجه کارت تموم نمیشه :دی

nasim_rahayi
06-08-2012, 19:10
:31:خب خدا رو شکر
واسه متمرکزها هم همینطوریه؟یعنی اولی نشد میره سراغ بعدی ها؟؟؟
با آموزشگاه مدیا تماس گرفتم گفت با رتبت احتمال قبولی در سمنان کمه .... باید عملیم رو در حد خیلی خوب بدم ........ گفتن شهرای دور قبول میشم!!!!!
نظر تو چیه ؟؟؟
آیا آموزشگاهی رو به جز مدیا سراغ داری توی تهران که کلاس عملی داشته باشه؟؟؟

خیـــــــــــــــــــــــ ـــلی ازت ممنونم .... واقعا اطلاعاتت برام مفیدن مرسی:12:

sevil_son12
07-08-2012, 01:07
سلام من امسال کنکور هنر شرکت کردم. در کل بد نبود.شدم 200 کشوری.52 منطقه 2.خوشبختانه دخترم نیستم.البته این که میگم خوشبختانه به این علته که داوطلبهای دختر خیلی بیشترن.میخواستم بدونم شانسم برای قبولی تو رشته ی سینما یا عکاسی تهران چقدره.دانشگاه تهران یا هنر فرقی نداره.مرسی

sevil_son12
07-08-2012, 11:21
کسی نیومده جواب بده هنوز؟

nasim_rahayi
07-08-2012, 12:01
کسی نیومده جواب بده هنوز؟

حداقل توی سایت سنجش انتخاب رشته مجازی بکن ببین چی برات میاد.... راهنمایی خوبیه...رتبت که خیلی خوبه ولی من شنیدم عکاسی خیلی کمتر میگیره !!!!! بازم نمیدونم

F l o w e r
07-08-2012, 12:06
:31:خب خدا رو شکر
واسه متمرکزها هم همینطوریه؟یعنی اولی نشد میره سراغ بعدی ها؟؟؟
با آموزشگاه مدیا تماس گرفتم گفت با رتبت احتمال قبولی در سمنان کمه .... باید عملیم رو در حد خیلی خوب بدم ........ گفتن شهرای دور قبول میشم!!!!!
نظر تو چیه ؟؟؟
آیا آموزشگاهی رو به جز مدیا سراغ داری توی تهران که کلاس عملی داشته باشه؟؟؟

خیـــــــــــــــــــــــ ـــلی ازت ممنونم .... واقعا اطلاعاتت برام مفیدن مرسی:12:

درسته .. وگرنه فقط میگفتن یه انتخاب کنید و بس

آموزشگاه اتود / 66460998 / استاد طالبی

nasim_rahayi
07-08-2012, 12:16
خیلـــــــی خیلــــــــی ممنونم
فقط یه سوال دیگه:42:
موقع انتخاب رشته نیمه متمرکز آیا روزانه شبانه یا غیره روو همینطور شهر مورد نظرو مشخص میکنیم یا فقط باید رشته ها رو انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره آموزشگاه مکعب رو هم داری بهم بدی؟؟؟خیلی منمنونم ازت

F l o w e r
07-08-2012, 12:31
سلام من امسال کنکور هنر شرکت کردم. در کل بد نبود.شدم 200 کشوری.52 منطقه 2.خوشبختانه دخترم نیستم.البته این که میگم خوشبختانه به این علته که داوطلبهای دختر خیلی بیشترن.میخواستم بدونم شانسم برای قبولی تو رشته ی سینما یا عکاسی تهران چقدره.دانشگاه تهران یا هنر فرقی نداره.مرسی

سلام

تبریکـــ میگم
دوتا رشته ای رو در نظر دارین که سخت ترین ها توی قبولی هستن. بالاتر از این دوتا وجود نداره.
نمیشه حدس زد ..

betiart
07-08-2012, 12:33
سلام نسیم خوبی؟نیمه متمرکزو که فقط شبانه روزانه غیر انتفاعی رو مشخص میکنی با همون کد رشته

F l o w e r
07-08-2012, 12:39
خیلـــــــی خیلــــــــی ممنونم
فقط یه سوال دیگه:42:
موقع انتخاب رشته نیمه متمرکز آیا روزانه شبانه یا غیره روو همینطور شهر مورد نظرو مشخص میکنیم یا فقط باید رشته ها رو انتخاب کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره آموزشگاه مکعب رو هم داری بهم بدی؟؟؟خیلی منمنونم ازت

باید کد وارد کنی ..
برای متمرکز ها {هر رشته / روزانه ،شبانه و .. / دانشگاه} یه کد جداگانه داره
ولی برای نیمه متمرکز ها {هر رشته / روزانه،شبانه و ..} کد داره و دانشگاه و شهر مطرح نیست

دفترچه انتخاب رشته رو یه بار کامل بخون ..

آموزشگاه مکعب / 66497416 / تهران - خیابان انقلاب - خیابان ابوریحان - پلاک 105 - طبقه دوم

اتود رو از بقیه بیشتر قبول دارم.

asma_
07-08-2012, 17:12
سلام هنري هاي عزيز:31:
من عكسايي ك آقا يا خانم سبز آبي تو صفحه 6 گذاشتن رو نمي تونم دانلود كنم.ميشه يكي بگه چجوري بگيرم

F l o w e r
07-08-2012, 17:31
سلام هنري هاي عزيز:31:
من عكسايي ك آقا يا خانم سبز آبي تو صفحه 6 گذاشتن رو نمي تونم دانلود كنم.ميشه يكي بگه چجوري بگيرم
چرا ؟
مشکلی ندارن عکس ها.. راست کلیک --> save image as

asma_
07-08-2012, 17:39
ممنون ك چك كردين.ولي واسه من فقط ي ضبدر قرمزه..راست کلیک --> show pictur هم زدما ولي نشد

hossein_senator
07-08-2012, 17:50
عکساش ف ی ل ت ر شده عزیز. بخاطر همین نمیتونی ببینی

asma_
07-08-2012, 17:52
راستيmilagro عزيز من مهندسي صنايع خوندم .ي سال هم هست ك مدرك گرفتم.طراحي و نقاشيم هم بدك نيست.اما خيييييييييلي نقاشي كردنو دوست دارم.ميخوام واسه كنكور92 هنر رو امتحان بدم.فعلا ك دارم كتاباشو جور ميكنم.واااااااااااااااااا ي چقدر زيادن :20:
يكم در مورد تفاوت نقاشي و گرافيك تو دانشگاه بهم ميگي؟
جلو جلو ممنون

hossein_senator
07-08-2012, 17:54
راستی من امسال بدون اینکه بخونم رفتم کنکور هنر دادم
اینم رتبه هامه
منطقه 2
زیر گروه 1 - 1787
زیر گروه 2 - 828

آیا برای آزمون عملی رشته گرافیک یا طراحی صنعتی مجاز میشم یا نه؟
در ضمن اگر مجاز بشم آیا امیدی برای دوره های روزانه یا شبانه هست؟

M i l a g r o ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون میشم جوابمو بدی

asma_
07-08-2012, 18:00
بله ديگه:44:ممنون ك گفتي

F l o w e r
07-08-2012, 18:31
عکس هارو ضمیمه ی پست کردم .

+

راستيmilagro عزيز من مهندسي صنايع خوندم .ي سال هم هست ك مدرك گرفتم.طراحي و نقاشيم هم بدك نيست.اما خيييييييييلي نقاشي كردنو دوست دارم.ميخوام واسه كنكور92 هنر رو امتحان بدم.فعلا ك دارم كتاباشو جور ميكنم.واااااااااااااااااا ي چقدر زيادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يكم در مورد تفاوت نقاشي و گرافيك تو دانشگاه بهم ميگي؟
جلو جلو ممنون

نقاشی نسبت به گرافیک یه کم خشک تر هست .. از این نظر که گرافیک تنوع درس ها توش بیشتره ..
مثلا توی هر دو تا رشته طراحی دارن ولی توی نقاشی طراحی ها رئال هست و موضوعات رو عینا باید بکشی
ولی توی گرافیک اینطوری نیست ..

در کل هر دو رشته های خیلی خوبی هستن .. بستگی به علاقه و روحیه فرد داره

ایشالا موفق باشی

F l o w e r
07-08-2012, 18:42
راستی من امسال بدون اینکه بخونم رفتم کنکور هنر دادم
اینم رتبه هامه
منطقه 2
زیر گروه 1 - 1787
زیر گروه 2 - 828

آیا برای آزمون عملی رشته گرافیک یا طراحی صنعتی مجاز میشم یا نه؟
در ضمن اگر مجاز بشم آیا امیدی برای دوره های روزانه یا شبانه هست؟

M i l a g r o ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون میشم جوابمو بدی

بله مجاز میشین.
تا 10 هزار هم که باشید حداقل یکی رو مجاز اعلام میکنن .

منطقه دو کدوم شهر ؟ تهران یا شهر خودتون ؟
بستگی به کار عملیتون داره .

hossein_senator
07-08-2012, 19:09
تهران اصفهان شیراز

F l o w e r
07-08-2012, 19:14
توی گرافیک شانستون بیشتره .. بسته به کار عملیتون ، شبانه / غیرانتفاعی

نخونده این شدین بخونین که دیگه حتما زیر 100 میشین : )

hossein_senator
07-08-2012, 20:22
مرسی از توجهتون

1- میگم مگه آزمون عملی چقدر تاثیر داره؟ مثلا اگه رتبه ام صد بشه چه تاثیر میذاره؟
2- رزومه هم اهمیتی داره یا نه؟ من 7 ساله دارم آزاد گرافیک کامپیوتری کار می کنم و الان یه کانون تبلیغاتی از خودم دارم.
3- من کار با دست زیاد ندارم. ولی طراحی با فتوشاپم به گفته دوستانم عالیه.(البته اینو فقط برا این گفتم که وضعیت من براتون روشن تر بشه. امیدوارم به تعریف از خود نگیریدش)

بازم از پیگیری تون ممنونم. توی شهر ما که متاسفانه مشاوری مختص رشته هنر پیدا نکردم.

hossein_senator
07-08-2012, 20:25
در ضمن این دوستتون که گفتید با 3000 گرافیک تهران میخونه. 3000 منطقه بوده یا کشوری. بعد مگه کارش چقدر قوی بوده. نمونه مشابه ای دارید تا سطح کار دستم بیاد.
من متاسفانه هیچ آشنایی نصبت به رشته هنر ندارم. هر چی بوده مطالعه آزاد بوده.

F l o w e r
07-08-2012, 21:00
1. متوجه نشدم. عملیتون 100 بشه ؟
حقیقتا ظرفیت ها توی رشته های هنر خیلی کمه .. ولی باز هم قبولی غیرممکن نیست تا حدودی توی آزمون عملی میشه جبران کرد .

توی ورودی های پارسال ، رشته ادبیات نمایشی روزانه دانشگاه تهران سه نفر با رتبه دو هزار و خورده ای نزدیک سه هزار قبول شدن .

ولی خب رتبه هم خیلی تاثیر داره
پارسال برای طراحی صحنه یکی با رتبه کشوری 50 و عملی 100 قبول نشد ! چراش رو رفت پرسید گفتن رتبه های بالاتری وجود داشتن و عملی شون رو 100 شدن که طراحی صحنه میخواستن و اونا قبول شدن .

2. نه . رزومه هیچ تاثیری نداره .. فقط همون کاری که تو زمان مشخص ازتون امتحان میگیرن رو ارزشیابی میکنن

اون کارش فوق العاده بوده .. در حد استاد / متاسفانه نمونه کار ندارم .
با آموزشگاه اتود و مدیا تماس بگیرین راهنمایی تون میکنن

hossein_senator
07-08-2012, 21:07
در آزمون عملی نمره صفر تا صد میدن؟ (گفتم من هیچ اطلاعی از رشته هنر ندارم متاسفانه)
بعد اگر مثل دروس دیگه نمره صفر تا صد بدن. من با این رتبه اگر صد بیارم(حالا فرض محال مثلا) چقدر رتبه ام بالا میاد مگه؟ چون پذیرش فوق العاده کمه...

sevil_son12
07-08-2012, 21:18
چقدر جواب کاملی بود! ممنون

sevil_son12
07-08-2012, 21:24
کلا چقدر شانس دارم یه رشته متمرکز تهران قبول بشم

sevil_son12
07-08-2012, 21:26
اینکه کدوم رشته ها با چه احتمالی؟

asma_
08-08-2012, 13:07
milagro عزيز

واسه عكسا و توضيحاتتون ممنون

alavi71
08-08-2012, 14:16
در آزمون عملی نمره صفر تا صد میدن؟ (گفتم من هیچ اطلاعی از رشته هنر ندارم متاسفانه)
بعد اگر مثل دروس دیگه نمره صفر تا صد بدن. من با این رتبه اگر صد بیارم(حالا فرض محال مثلا) چقدر رتبه ام بالا میاد مگه؟ چون پذیرش فوق العاده کمه...

سلام
ببینید ازمون عملی بستگی به رشته شما داره ولی برخی رشته ها رو اصلا بجز چندتا سوال دیگه ازمون نمیگیرند...

hossein_senator
08-08-2012, 14:20
رشته مد نظر من گرافیک یا طراحی صنعتیه...

ali11220
08-08-2012, 14:45
من رشتم ریاضیه و رتبم زیاد خوب نشد . کنکور هنر رو هم همینطوری شانسی دادم رتبم شد 2000 میخواستم ببینم کجا و چه رشته هایی قبول میشم . لطفا" راهنماییم کنید زیاد اطلاعات ندارم . . .

ali11220
08-08-2012, 14:54
بومیه مشهدم

nasim_rahayi
08-08-2012, 17:39
باید کد وارد کنی ..
برای متمرکز ها {هر رشته / روزانه ،شبانه و .. / دانشگاه} یه کد جداگانه داره
ولی برای نیمه متمرکز ها {هر رشته / روزانه،شبانه و ..} کد داره و دانشگاه و شهر مطرح نیست

دفترچه انتخاب رشته رو یه بار کامل بخون ..

آموزشگاه مکعب / 66497416 / تهران - خیابان انقلاب - خیابان ابوریحان - پلاک 105 - طبقه دوم

اتود رو از بقیه بیشتر قبول دارم.

مرسی واقعا
آره استاد طالبی خیلی آدم خوبیه همه سوالامو جواب داد!!!
پنج برابر سوالایی که از تو میپرسم البته!!!!! :27:
حالا من دیگه سوال ندارم گیر داده هرچی میخوام بپرسم .... قرار شد کمکم کنه برم پیشش پی شاید مکعب رو بیخیال بشم
خیلی خیلی ممنونم بازم اگه سوالی پیش اومد مزاحمت میشم مرسی:10:

nasim_rahayi
08-08-2012, 17:44
من رشتم ریاضیه و رتبم زیاد خوب نشد . کنکور هنر رو هم همینطوری شانسی دادم رتبم شد 2000 میخواستم ببینم کجا و چه رشته هایی قبول میشم . لطفا" راهنماییم کنید زیاد اطلاعات ندارم . . .

از اونجایی که ریاضی بودی رتبت خوب شده...میشه اول من یه سوال ازت بپرسم؟؟؟
چرا باید رشته های دیگه بیان کنکور هنر بدن وقتی هیچ اطلاعی از هنر ندارن و بعد حتی تصمیم به انتخاب رشته میکنن؟؟مگه بقیه رشته ها بده که میاین کنکور هنر میدین؟؟؟؟؟؟؟؟
همیشه واسم سوال بوده!!!
من قدیما هنر رو خیلی سطحی میدونستم ولی اونقدر وسیعه که حد نداره
کلی تاریخ ایران و جهان رو میخونیم و کشکی کشکی از یه رشته دیگه نیومدیم....با عشق و علاقه از هنرستان شروع کردیم
عذر میخوام ولی من همیشه با کسایی که از رشته دیگه میان کنکور هنر میدن مشکل داشتم چون جز اینکه راه ما رو سد میکنن و دردسر دارن فایده دیگه ای واسمون ندارن
اگه به هنر علاقه دارین از راه درستش بیاین اگه هم از اول میرین ریاضی یا تجربی خب همون راه رو ادامه بدین
مگه به خودتون شک دارین که هی رشته عوض میکنین؟؟؟
باید آدم به خودش اعتماد کنه
البته عده ای هستن که رشته های دیگه بودن و وقتی کنکور هنر میدن اونقدر علاقه مند میشن که تا آخر عمرشون پایبند هنرن!!!
اینجور افراد خیلی هم مورد احترام هستن
حداقل مث اخیلی های دیگه نیستن که شانسی شانسی قبول میشن و بعد هیچی نمیدونن

F l o w e r
08-08-2012, 18:20
مرسی واقعا
آره استاد طالبی خیلی آدم خوبیه همه سوالامو جواب داد!!!
پنج برابر سوالایی که از تو میپرسم البته!!!!! :27:
حالا من دیگه سوال ندارم گیر داده هرچی میخوام بپرسم .... قرار شد کمکم کنه برم پیشش پی شاید مکعب رو بیخیال بشم
خیلی خیلی ممنونم بازم اگه سوالی پیش اومد مزاحمت میشم مرسی:10:

بسیار عالی .. بهترین کار رو میکنی

از استاد های ناب و بی نظیــر هستن .. دانشگاه هنر تهران / الزهرا / علم و فرهنگ هم تدریس میکنن
مدیا هم کلاس طراحی دارن ولی اتود آموزشگاه خودشونه ..
آره .. خیلی ها از شهرهای مختلف برای انتخاب رشته و کلاس طراحی برای کنکور عملی شون میان پیش ایشون .

:46:

F l o w e r
08-08-2012, 18:43
بازم از پیگیری تون ممنونم. توی شهر ما که متاسفانه مشاوری مختص رشته هنر پیدا نکردم.

بله از 100 نمره هست ..
خیلی ها از رشته های دیگه میان کنکور هنر میدن و با درصد های بالا توی دروس عمومی رتبه خوبی میارن به علاوه من رتبه نه هزار و ده هزار هم دیدم که برای کنکور عملی مجاز شدن .. همه اینا توی کنکور عملی شرکت میکنن ولی کسی قبول میشه که توی مرحله اول به نسبت تلاشش رو کرده باشه و توی این چند ماهی که تا کنکور عملی باقی مونده از فرصت هاش استفاده کنه ..
توی رشته های نیمه متمرکز اونی که فرضا رتبه یک رقمی یا دو رقمی بیاره کار عملی ش ضعیف باشه به راحتی قبول نمیشه و جای اون رو یکی میتونه با رتبه چهار رقمی و کار عملی خــوب بگیره ..

اگه امکانش رو ندارین حضوری پیش مشاور و آموزشگاه های معتبر برین تلفنی هم کمکتون میکنن و جواب خیلی از سوال هاتون رو میگیرین .:46:

F l o w e r
08-08-2012, 18:53

سلام .
دوست عزیز

طراحی تون در چه وضعیتی هستش ؟

sevil_son12
08-08-2012, 23:16
از اونجایی که ریاضی بودی رتبت خوب شده...میشه اول من یه سوال ازت بپرسم؟؟؟
چرا باید رشته های دیگه بیان کنکور هنر بدن وقتی هیچ اطلاعی از هنر ندارن و بعد حتی تصمیم به انتخاب رشته میکنن؟؟مگه بقیه رشته ها بده که میاین کنکور هنر میدین؟؟؟؟؟؟؟؟
همیشه واسم سوال بوده!!!
من قدیما هنر رو خیلی سطحی میدونستم ولی اونقدر وسیعه که حد نداره
کلی تاریخ ایران و جهان رو میخونیم و کشکی کشکی از یه رشته دیگه نیومدیم....با عشق و علاقه از هنرستان شروع کردیم
عذر میخوام ولی من همیشه با کسایی که از رشته دیگه میان کنکور هنر میدن مشکل داشتم چون جز اینکه راه ما رو سد میکنن و دردسر دارن فایده دیگه ای واسمون ندارن
اگه به هنر علاقه دارین از راه درستش بیاین اگه هم از اول میرین ریاضی یا تجربی خب همون راه رو ادامه بدین
مگه به خودتون شک دارین که هی رشته عوض میکنین؟؟؟
باید آدم به خودش اعتماد کنه
البته عده ای هستن که رشته های دیگه بودن و وقتی کنکور هنر میدن اونقدر علاقه مند میشن که تا آخر عمرشون پایبند هنرن!!!
اینجور افراد خیلی هم مورد احترام هستن
حداقل مث اخیلی های دیگه نیستن که شانسی شانسی قبول میشن و بعد هیچی نمیدونن

این نظری که دادین یکم خود خواهانه نیست؟منم رشته ام ریاضی بود.علیرغم اینکه سال اول کنکور رتبم خوب شده بود ولی یک سال صبر کردم تا بتونم کنکور هنر شرکت کنم.

sevil_son12
08-08-2012, 23:28
سلام

تبریکـــ میگم
دوتا رشته ای رو در نظر دارین که سخت ترین ها توی قبولی هستن. بالاتر از این دوتا وجود نداره.
نمیشه حدس زد ..

با 200 کشوری .52 منطقه 2
کلا میتونم تهران قبول بشم؟چه رشته هایی؟ با چه احتمالی؟

mehran67
09-08-2012, 10:02
درووود...کدرشته ها که یکین واسه دانشگاههای روزانه...یعنی نمیشه شهر خاصی رو انتخاب کرد؟ :(

ali11220
09-08-2012, 10:58
من که اومدم کنکور رشته ی هنر رو دادم حتما" علاقه داشتم وگرنه بیکار نبودم که بیام خودمو علاف کنم . منظور من از شانسی کنکور دادن این بود که هیچی نخوندم نه چیز دیگه ای . ضمنا" من نه راه کسی رو بستم نه واسه کسی دردسر درست کردم . شما هم به جای این حرفا جواب سوال مارو میدادی.

ali11220
09-08-2012, 11:08
سلام .
دوست عزیز

طراحی تون در چه وضعیتی هستش ؟
میشه گفت خوب

nasim_rahayi
09-08-2012, 11:18
من که اومدم کنکور رشته ی هنر رو دادم حتما" علاقه داشتم وگرنه بیکار نبودم که بیام خودمو علاف کنم . منظور من از شانسی کنکور دادن این بود که هیچی نخوندم نه چیز دیگه ای . ضمنا" من نه راه کسی رو بستم نه واسه کسی دردسر درست کردم . شما هم به جای این حرفا جواب سوال مارو میدادی.

:18: چرا دعوا داری؟؟
باشه من فقط نظرمو گفتم ... قصد توهین و ناراحتی نداشتم

چشم جوابتونم میدم
خب 2000 خیلی زیاده
من خیلی بهتر از خودم انتظار داشتم ولی شدم 1600 و کلی دست و بالم بسته س !!!
با هرکی حرف میزنم میگن متمرکز شانسی ندارم روی نیمه متمرکز تمرکز کنم!!!
فکر میکنم خیــــــلی زیاد شدی و باید رو رشته های عملی تمرکز کنی

nasim_rahayi
09-08-2012, 11:21
این نظری که دادین یکم خود خواهانه نیست؟منم رشته ام ریاضی بود.علیرغم اینکه سال اول کنکور رتبم خوب شده بود ولی یک سال صبر کردم تا بتونم کنکور هنر شرکت کنم.

من منظورم کسایی نبود که علاقه دارن ... کار شما خیلی هم قابل احترامه که یه سال صبر کردین
من که عرض کردم عده ای هستن که رشته های دیگه بودن و وقتی کنکور هنر میدن اونقدر علاقه مند میشن که تا آخر عمرشون پایبند هنرن!!!
اینجور افراد خیلی هم مورد احترام هستن و قابل ستایشه
منظورم کسایی بودن که هنرو خیلی مسخره میدونن
من خودم با چند تا از بچه های ریاضی که رفیق بودم به هم دیگه میگفتن باید یه هنر یا زبان رو شرکت کنیم خیلی زور داره ما قبول نشیم اونا قبول بشن حداقل جاشونو بگیریم
اینجور طرز فکر منو عذاب میده

ali11220
09-08-2012, 11:26
:18: چرا دعوا داری؟؟
باشه من فقط نظرمو گفتم ... قصد توهین و ناراحتی نداشتم

چشم جوابتونم میدم
خب 2000 خیلی زیاده
من خیلی بهتر از خودم انتظار داشتم ولی شدم 1600 و کلی دست و بالم بسته س !!!
با هرکی حرف میزنم میگن متمرکز شانسی ندارم روی نیمه متمرکز تمرکز کنم!!!
فکر میکنم خیــــــلی زیاد شدی و باید رو رشته های عملی تمرکز کنی
رشته های عملی کدوماش بهتره و امکان قبولی توشون هست ؟

nasim_rahayi
09-08-2012, 11:35

کلا به قول معروف شاخ هنر گرافیکه ولی قبولیشم سخته
بستگی به علاقه ت داره
من تصمیم گرفتم اول گرافیکو بزنم بعد طراحی لباس نقاشی و طراحی پارچه حالا بعدشم یه چیزایی اضافه میکنم
مهم ترین نکته همین طراحیه ... باید خیلی خیلی قوی باشی ... تمرین زیاد میخواد
وقتی عمیلتو خوب بدی چرا که نه خیلیم راحت قبول میشی
دیروز که با یه آقایی حرف میزدم گفت یکی از شاگرداش با 3000 ولی عملی عالی هنر تهران قبول شده !!!
غیرممکن نیست اصن

betiart
09-08-2012, 11:37
سلام بچه ها یه سوال داشتم بعد از تهران و اصفهان شیراز بهتره یا کاشان یا شهر کرد ؟البته خواهر خودم شهر کرد در س خونده فارسان صنایع دستی اما نمیدونم دانشگاه کاشان یا شیراز کدوم بهتره.

F l o w e r
09-08-2012, 11:43
درووود...کدرشته ها که یکین واسه دانشگاههای روزانه...یعنی نمیشه شهر خاصی رو انتخاب کرد؟ :(

سلام ..

کد رشته های نیمه متمرکز چه شبانه چه روزانه به این شکل هستن ؛ فعلا توی این مرحله انتخاب نمی کنید.
برای متمرکز ها شهر هم انتخاب میکنین و کد جداگانه داره

اول یه نتیجه اعلام میکنن که توی متمرکزها چی کجا و چجوری قبول شدین + توی رشته های نیمه متمرکزی که انتخاب کردین کدوم رشته هارو برای کنکور عملی مجاز شدین

ali11220
09-08-2012, 11:46
کلا به قول معروف شاخ هنر گرافیکه ولی قبولیشم سخته
بستگی به علاقه ت داره
من تصمیم گرفتم اول گرافیکو بزنم بعد طراحی لباس نقاشی و طراحی پارچه حالا بعدشم یه چیزایی اضافه میکنم
مهم ترین نکته همین طراحیه ... باید خیلی خیلی قوی باشی ... تمرین زیاد میخواد
وقتی عمیلتو خوب بدی چرا که نه خیلیم راحت قبول میشی
دیروز که با یه آقایی حرف میزدم گفت یکی از شاگرداش با 3000 ولی عملی عالی هنر تهران قبول شده !!!
غیرممکن نیست اصن
این امتحان عملی چطوریه ؟ منظورتون از طراحی چه نوعش هست ؟

nasim_rahayi
09-08-2012, 11:47
عزیزم من کارت فرهنگیان رو تازه میخوام بگیرم خب؟
کجا باید وارد کنم؟تو سایت سنجش جایی رو پیدا نکردم؟مهلتش تموم شده مگه؟؟؟

betiart
09-08-2012, 11:50
نسیم فکر کنم وقت انتخاب رشته باید کدشو وارد کنی البته فکر کنم

nasim_rahayi
09-08-2012, 11:51

طراحی فیگور مهم ترینشه !!!!
milagro عزیز لطف کردن و برخی سوالای سالای قبلو بهم گفتن
مثلا ارگ بم/مسجد یا امام زاده/میوه فروشی/آدمهایی که تو یه اتوبوس درحال حرکتن/یه کت و شلوار مردونه یا زنونه روی تن و غیره
ایشون اطلاعاتش خیلی بالاس منم هرچی گفته دارم بهت میگم
فیگور بسیار بسیار مهمه و بنا و معماری هم بی تاثیر نیست !!!
milagro بهتر اصلاع داره از ایشون حتما کمک بگیر

nasim_rahayi
09-08-2012, 11:54
نسیم فکر کنم وقت انتخاب رشته باید کدشو وارد کنی البته فکر کنم

آره دیگه ... واسه متمرکزا که هر رشته کد جداگونه داره و فقط کدو وارد که کنیم مشخص میشه رشته چیه روزانه س یا شبانه و غیره
ولی واسه نیمه متمرکز کداش کلیه بعدا شهر و دانشگاه مورد نظر مشخص میشه

F l o w e r
میشه گفت خوب

بسیار عالی

اگه براتون تفاوت نمیکنه ..

1. نقاشی 2.گرافیک 3. طراحی پارچه

طراحی / روی کاغذ A3 / تکنیک : مداد رنگی / تاکید روی فیگور کشیدن و فضا سازی

betiart
کسی نمیدونه کدوم شهر بهتره؟چون میخوام کلاس طراحی و تئاترم برم همزمانکه میرم متمرکزو و میخوام بدونم کدوم شهر هم از نظر کلاس بهتره هم دانشگاه.

betiart
09-08-2012, 11:55
نه نسیم جان منظورم کد انتخاب فرهنگیانه

betiart
09-08-2012, 11:58
فکر کنم مثل انتخاب پیام نور که وقت انتخاب رشته واردش میکنی کد علاقه به رشته فرهنگیانم اونموقع باید انتخاب کنی

ali11220
09-08-2012, 12:04
بسیار عالی

اگه براتون تفاوت نمیکنه ..

1. نقاشی 2.گرافیک 3. طراحی پارچه

طراحی / روی کاغذ A3 / تکنیک : مداد رنگی / تاکید روی فیگور کشیدن و فضا سازی
حالا اگه به طراحی زیاد علاقه نداشته باشم چی ؟ رشته های سینمایی چطورییه اونا هم امتحان عملی داره ؟

nasim_rahayi
09-08-2012, 12:10
نه نسیم جان منظورم کد انتخاب فرهنگیانه

منم فرهنگیان رو نمیدونم از milagro پرسیدم

betiart
09-08-2012, 12:10
حالا اگه به طراحی زیاد علاقه نداشته باشم چی ؟ رشته های سینمایی چطورییه اونا هم امتحان عملی داره ؟

بچه ها من پارسال امتحان عملی نمایشو دادم میگم چطور بود شاید بدردتون بخوره ببینین محلش دانشگاه هنر بود فکر کنم تو حافظ تو چند تا کلاس برگزار میشد امتحان که هر کلاسی سه تا استاد بودن که نوع سوالشون فرق داشت با هم هر کلاسی اما در کل نمونه کارارو میدیدن و اینکه تا حالال تئاتر کار کردین یا نه اما مهمتر از همه اینه که باید چند تا نمایشنامه خونده باشین بعد در مورد اونا میپرسن و یکی از سوالاشون این بود کا مثلا باغ وحش و اتوبوس مرگ بود فکر کنم که از یه نمایشنامه نویس بودو با هم مقایسه کنین یا کارای فلان نمایشنامه نویس چه ویژگی داره به این صورت البته من کارای گرافیکیمم بردم.امیدوارم تا حدی کمک کرده باشم. در ضمن قبلا هم گفتم تمام امتحانات عملی زیر گروه چهار با هم مشترک بودن.

F l o w e r
09-08-2012, 12:20
تعداد دوستانی که میخوان آزمون عملی گرافیک/ نقاشی/ طراحی پارچه / طراحی لباس رو شرکت کنن زیادن
یه توضیحی در مورد امتحان بدم ..

تکنیک : مداد رنگی / روی کاغذی که خودشون بهتون میدن .

آزمون کلا 100 نمره داره . کار نهایی 20 نمره داره . فضا سازی (پرسپکتیو رعایت شده باشه) 8 نمره داره و ...

* اکثرا فکر می کنن فقط یه کار به عنوان کار نهایی بکشن 100 نمره رو میگیرن.. اما اینجوری نیست.

یه صفحه فقط باید فیگور بکشید (از بینشون اونایی که خوب شدن رو برای کار نهایی در نظر بگیرید)
چند تا باید ترکیب بندی فضا بزنید
چند تا کادر هم باید فیگور ها و فضا رو با هم ترکیب کنی تا به بهترین برسید
در آخر یک کار نهایی (سعی کنید خیلی بزرگ نباشه . در حد A4 یا یه کم کوچیکتر باشه بهتره ولی اگه نتونستید کوچیک کار کنید مشکلی نیست.
یکی بوده کار نهایی رو اندازه کف دست کشیده ولی نمره کاملش رو گرفته (البته کارش خیلی خوب بوده)

توی کنکور آزاد دنبال انتزاع هستن ولی توی سراسری باید به واقعیت نزدیک باشه
کارتون باید پلان بندی داشته باشه.. کاری که همه پلان هاش به یک اندازه وضوح داشته باشه موفق نیست .

توی کار نهایی یه نکته خیلی مهمه : پخش رنگ/ اگه کارتون هم خیلی خوب هم نباشه ولی پخش رنگ رو رعایت کرده باشید نصف نمره رو میگیرید

در صورت امکان و مهم بودن قبولی توی این آزمون حتمـا کلاس برین چون یه سری نکات رو اونجا یادتون میدن و طراحیتون نسبت به قبل خیلی تغییر میکنه .

betiart
09-08-2012, 12:40
کسی نمیدونه دانشگاه شیراز بهتره یا کاشان ؟

hossein_senator
09-08-2012, 13:46
دوستان میشه یک نمونه کار از اونایی که نمره 100 میگیرن رو بزارین. یا حدافل شبیه اون جور کارها رو از اینترنت پیدا کرده و بذارید. خیلی خیلی ممنون میشم. میخوام سقف کار رو با توانایی خودم بسنجم.

sevil_son12
09-08-2012, 18:13
با 200 کشوری .52 منطقه 2
کلا میتونم متمرکز تهران قبول بشم؟چه رشته هایی؟ با چه احتمالی؟

بچه ها کمکم کنید.!

:3:

alavi71
09-08-2012, 22:43
کسی نمیدونه دانشگاه شیراز بهتره یا کاشان ؟

قطعا شیراز.البته بسته به رشته هم داره ولی مثلا علوم پزشکی شیراز قابل مقایسه نیست ....

sevil_son12
09-08-2012, 22:51
قطعا شیراز.البته بسته به رشته هم داره ولی مثلا علوم پزشکی شیراز قابل مقایسه نیست ....

منظور گروه هنره که به نظر من کاشان قوی تره

betiart
09-08-2012, 23:54
ممنون که جوابمو دادین اما منظورم هنره مثلا صنایع دستی یا فرشه هم از نظر شهری هم سطح علمی دانشگاه هم رتبه ای که اون دانشگاه داره کلا بعد از تهران و اصفهان چه شهرایی ارجحیت داره بعد از اصفهان بزنم البته با اینکه خودم از استان اصفهانم برام دوریش خیلی مهم نیست البته فکر میکنم اصفهان قبول بشم اما چون لب مرز میشه و امکان داره اگه اصفهان قبول نشم میخوام گزینه بعدیم گزینه ی خوبی باشه البته یه سوال دیگم داشتم اگه بخوام در حین تحصیل تو متمرکز بخوام برا نیمه متمرکز تئاتر و نقاشی هم اون شهر برم چه شهری از نظر امکانات کلاسی بهتره؟ممنون . بعد هنر های دیجیتال بهتره برم یا صنایع دستی و فرش تو اصفهان یا شهری دیگه؟؟

betiart
10-08-2012, 00:04
بچه ها کمکم کنید.!

:3:

به نظر من همه رو با خیال راحت بزن رتبت خوبه و شاید کسی مثلا تا رتبه 100 هم نره دنبال مثلا فرش تهران یا حتی صنایع دستی هنر تهران بعدم شما که پسرین و رتبه 52 شما مثل رتبه 10 برا خانوماست پس راحت همه جارو انتخاب کن البته با توجه به بهترین رتبه ای که تو زیر گروهت داری نهایت 4 رشته رو بالا میزنی که شک داری قبول بشی پنجمی حتما قبولی تو نیمه متمرکزم که اگه کارت خوب باشه از اونجایی که بیشتر تک رقمی ها چون رشته نظری بودن طراحیشون خیلی خوب نیست راحت میتونی قبول بشی .البته این یه نظره و البته باز سعی کن بعد از انتخاب تهرانت شهرای دیگه رو هم بزنی حتما .

soheiltaker
10-08-2012, 10:37
سلام به همه ي دوستان

ميخواستم بپرسم تو امتحان عملي رشته هاي سينمايي چي ميپرسن؟

درباره رشته هاي نيمه متمركز توضيح بدين ؟ نحوه ي انتخاب كردنشون چجوريه؟

alavi71
10-08-2012, 13:13

دوست من شما داری یک مرکز را که همه دانشگاههای ااون (شیراز) سطحش بالا هست رو به یک شهر کوچیک مقایسه میکنید .....

ali11220
10-08-2012, 13:25
درسته که میگن مشهد دانشگاه هنر نداره ؟

sevil_son12
10-08-2012, 13:36
تو نیمه متمرکزم که اگه کارت خوب باشه از اونجایی که بیشتر تک رقمی ها چون رشته نظری بودن طراحیشون خیلی خوب نیست راحت میتونی قبول بشی .
مشکل اینجاست که اصلا من طراحی رو دوست ندارم.من کارم تئاتره میخوام ادبیات نمایشی برم

sevil_son12
10-08-2012, 13:39
درباره رشته هاي نيمه متمركز توضيح بدين ؟ نحوه ي انتخاب كردنشون چجوريه؟

اول نیمه متمرکز ها رو انتخاب میکنی بعد متمرکز ها رو.اگه برای نیمه متمرکزها مجاز بشی برای امتحان عملی شرکت میکنی.

sevil_son12
10-08-2012, 13:43
دوست من شما داری یک مرکز را که همه دانشگاههای ااون (شیراز) سطحش بالا هست رو به یک شهر کوچیک مقایسه میکنید .....
حرف شما درست ولی بحث ما اختصاصا گروه هنره و کاری به سایر گروه ها نداریم .
عزیز من دانشگاه شیراز کلا 3 تا رشته رو بیشتر نداره (توی گروه هنر) که اون 3 رشته خیلی جالب نیستن

F l o w e r
10-08-2012, 15:20
اول نیمه متمرکز ها رو انتخاب میکنی بعد متمرکز ها رو.اگه برای نیمه متمرکزها مجاز بشی برای امتحان عملی شرکت میکنی.

برعکس گفتین .. اول همه ی متمرکز ها

F l o w e r
10-08-2012, 15:26
مشکل اینجاست که اصلا من طراحی رو دوست ندارم.من کارم تئاتره میخوام ادبیات نمایشی برم

منطق دو کدوم شهر هستین ؟ فقط تهران میخواین ؟

52 رتبه زیر گروه یک تون هست ؟

رتبه همه زیر گروه هاتون رو بنویسید .

nasim_rahayi
10-08-2012, 16:12
برعکس گفتین .. اول همه ی متمرکز ها

مطمئنی؟؟؟
آخه آقای طالبی تاکید کردن که اول نیمه متمرکزها بعد متمرکزها
چندبارم ازش پرسیدم همینو گفت
گیج شدم باز

betiart
10-08-2012, 16:22
حرف شما درست ولی بحث ما اختصاصا گروه هنره و کاری به سایر گروه ها نداریم .
عزیز من دانشگاه شیراز کلا 3 تا رشته رو بیشتر نداره (توی گروه هنر) که اون 3 رشته خیلی جالب نیستن
من فکر میکردم شیراز چون مراکز غیر انتفاعی هنر داره بهترهبهدم سوره هم اونجا دانشگاه داره اما از جهتی هم شنیده بودم کاشان رتبه بالاتری میخواد انگار.گیج شدم کدومو بزنم بین شیراز و کاشان و شهر کرد موندم که کدومو اول بزنم و کدومو بعدش. البته یه سوال دیگم داشتم اینکه هنر های دیجیتال دامغانو قبل این سه شهر بزنم چطوره؟:worried:

sevil_son12
10-08-2012, 16:24
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم هنر های دیجیتال دامغان سطح بهتری داره

sevil_son12
10-08-2012, 16:28
مطمئنی؟؟؟
آخه آقای طالبی تاکید کردن که اول نیمه متمرکزها بعد متمرکزها
چندبارم ازش پرسیدم همینو گفت
گیج شدم باز
اول باید نیمه متمرکز ها رو بزنی بعد متمرکز ها رو .اگه سیستم سازمان سنجش روی یک رشته متمرکز شما رو قبول کنه از شما عبور میکنه ولی اگه نیمه متمرکز قبول بشید سیستم ادامه میده تا یک رشته ی متمرکز هم قبول بشید

betiart
10-08-2012, 16:29
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم هنر های دیجیتال دامغان سطح بهتری داره

نمیدونی تا چه رتبه ای میپذیره؟من با 417 زیر گروه چهارم به نظرت میتونم بیارم دامغانو؟

sevil_son12
10-08-2012, 16:32
نمیدونی تا چه رتبه ای میپذیره؟من با 417 زیر گروه چهارم به نظرت میتونم بیارم دامغانو؟

نمیشه ریسک کرد.بزن دیگه. اگه قبول نشی چیزی رو از دست نمیدی که.اگرم قبول بشی که مبارک

betiart
10-08-2012, 16:41
نمیشه ریسک کرد.بزن دیگه. اگه قبول نشی چیزی رو از دست نمیدی که.اگرم قبول بشی که مبارک

این سایت یه بدی داره نظرات خیلی متفاوته یکی میگه با زیر 100 نمایش نمیاری یکی میگه با 3000 هم پارسال قبول شدن یکی میگه نهایت 200 یکی میگه شیراز خوبه یکی میگه کاشان کلا آدم استرس میگیره فکر میکردم رتبم خوب شده اما این سایت با رتبه زیر 100 همه از بس نا امیدن کلا میترسم اصفهانشم بزنم در صورتیکه قبلش میخواستم همه تهرانو بزنم اما الان فقط 5 تا تهران میزنم برا متمرکز .پارسال رتبم شده بود 5000 راحت تر انتخاب رشته کردم .اینم از مزیت های رشته هنره که گزینه دو برا زبان انتخاب رشته رایگان گذاشته اما هنرو اصلا به حساب نیوورده حتی سنجشم من شنیدم انتخاب رشته مجازیش برا هنر افتضاحه.

sevil_son12
10-08-2012, 16:51
این سایت یه بدی داره نظرات خیلی متفاوته یکی میگه با زیر 100 نمایش نمیاری یکی میگه با 3000 هم پارسال قبول شدن یکی میگه نهایت 200 یکی میگه شیراز خوبه یکی میگه کاشان کلا آدم استرس میگیره فکر میکردم رتبم خوب شده اما این سایت با رتبه زیر 100 همه از بس نا امیدن کلا میترسم اصفهانشم بزنم در صورتیکه قبلش میخواستم همه تهرانو بزنم اما الان فقط 5 تا تهران میزنم برا متمرکز .پارسال رتبم شده بود 5000 راحت تر انتخاب رشته کردم .اینم از مزیت های رشته هنره که گزینه دو برا زبان انتخاب رشته رایگان گذاشته اما هنرو اصلا به حساب نیوورده حتی سنجشم من شنیدم انتخاب رشته مجازیش برا هنر افتضاحه.

کاملا باهات موافق هستم.همه نظرات خودشونو میدن و این خودتی که باید در اخر انتخاب کنی.اگه با رتبه ای که اوردی قرار باشه تهران قبول بشی میشی پس خیلی به تناقض گویی ها توجه نکن.این نکته رو هم در نظر داشته باش که نظرات لزوما نباید همسو و موافق باشن.به نظر من به ترتیب علاقه ای که داری شروع به انتخاب رشته کن .اینطوری چیزی رو از دست نمیدی که.بالاخره اون رشته ای که با رتبت همخونی داره قبول میشی.
در مورد رشته هنر من همیشه میگم که توی ایران الان همه ی رشته های هنری مثل بچه ی یتیمی هستن که هیچ جایی تحویلش نمیگیرن

nasim_rahayi
10-08-2012, 16:53

درکت میکنم چه استرسی داری این روزا:10:
آره سنجشو که اصن حرفشو نزن
چرا انقدر کم تهرانو زدی آخه؟؟
ببین من که مشاوره کردم بهم گفتن اصن اینطور فکر نکن که چون رتبه م زیاد شده یا چون سنجش یه چیزای دیگه اورده فلان چیزا رو نمیزنم
من اصن نمیخواستم عکاسی بزنم ولی گفتن اگه نزنی و بعد بفهمی قبول میشدی بدتره ... گفتن بزن اگه نشد ضرر که نکردی ... شاید شانس یهو حال کرد و قبول شدی
هرچی علاقه داری رو بزن
اینکه مثلا یکی با 3000 قبول میشه و یکی با 200 شاید واسه تکمیل ظرفیت باشه یا شایدم اون رته عملی باشه که اون 3000 عملیش توووپ بوده باشه
هنوز چار روز وقت داریم بازم از همه کمک بگیر

sevil_son12
10-08-2012, 16:58
ببین من که مشاوره کردم بهم گفتن اصن اینطور فکر نکن که چون رتبه م زیاد شده یا چون سنجش یه چیزای دیگه اورده فلان چیزا رو نمیزنم
من اصن نمیخواستم عکاسی بزنم ولی گفتن اگه نزنی و بعد بفهمی قبول میشدی بدتره ... گفتن بزن اگه نشد ضرر که نکردی ... شاید شانس یهو حال کرد و قبول شدی
هرچی علاقه داری رو بزن
اینکه مثلا یکی با 3000 قبول میشه و یکی با 200 شاید واسه تکمیل ظرفیت باشه یا شایدم اون رته عملی باشه که اون 3000 عملیش توووپ بوده باشه
هنوز چار روز وقت داریم بازم از همه کمک بگیر

ولی زیادی هم نباید درگیر جزییات شد.انتخاب رشته یه روال عادیه که باید طی بشه.هر چند کل درس خوندن و خود کنکور برای من راحت تر از انتخاب رشته بود.

nasim_rahayi
10-08-2012, 17:09
ولی زیادی هم نباید درگیر جزییات شد.انتخاب رشته یه روال عادیه که باید طی بشه.هر چند کل درس خوندن و خود کنکور برای من راحت تر از انتخاب رشته بود.

والله واسه من درس خوندن سخت تر بود
هرچند دقیقا از بعد کنکور خیلی خیلی استرس دارم
سکته نکنم شانس آوردم
باور کن همین روال عادیه که بابای آدمو در میاره دیگه!!!!
اتفاقا توی ایران همینطوریه.یعنی هر رشته ای قبول بشی رو آینده ت تاثیر میذاره
اگه بد انتخاب کنی اون وقت خدایی نکرده هنر اسلامی قبول میشیم و دیگه.......
منم که اصن آدم سال دوم نیستم

sevil_son12
10-08-2012, 17:14
این حرفا در مورد بقیه رشته ها صادقه ولی در مورد هنر خیلی به رشته و مدرک ربطی نداره مهم اینه هنر توی ذات ادم باشه .خلاقیت نواوری باید داشته باشی.
من چی بگم که سال اول یه رشته روزانه قبول شدم و نرفتم الان بعد از 3 سال میرم دانشگاه

betiart
10-08-2012, 17:32
هرچی علاقه داری رو بزن

آخه مشکل اینه میترسم اگه انتخابای تهرانمو بزنم دانشگاه های شهرستان پربشه و اونا را هم از دست بدم وگرنه کل انتخابام بیشتر از 30 ای 40 تا نیست و بخوام هر جارم بزنم باز نصف انتخابام میمونه .

betiart
10-08-2012, 17:35
این حرفا در مورد بقیه رشته ها صادقه ولی در مورد هنر خیلی به رشته و مدرک ربطی نداره مهم اینه هنر توی ذات ادم باشه .خلاقیت نواوری باید داشته باشی.
من چی بگم که سال اول یه رشته روزانه قبول شدم و نرفتم الان بعد از 3 سال میرم دانشگاه

آخه باید رشته ای هم که میرین خوب باشه و بتونی توش پیشرفت کنی من خودم کاردانی گرافیک دارم اما چون دیدم توش نمیتونم به جایی برسم اومدم از نو بخونم . الان من باید دنبال فوق باشم تازه میخوام از نو شروع کنم..من خودم دنبال نمایشو و فقطم به خاطر تئاتر اومدم کنکور دادم .

soheiltaker
10-08-2012, 17:43
ممنونم

nasim_rahayi
10-08-2012, 18:01
آخه مشکل اینه میترسم اگه انتخابای تهرانمو بزنم دانشگاه های شهرستان پربشه و اونا را هم از دست بدم وگرنه کل انتخابام بیشتر از 30 ای 40 تا نیست و بخوام هر جارم بزنم باز نصف انتخابام میمونه .

درسته ...
ببین من اهل سمنانم ... واسه همین اول اومدم هر رشته ای روزانه س و دوست دارم و توی استان سمنانه رو زدم بعدشم شبانه ها رو زدم !!!
چون الویت واسه استان خودمه نمیخوام عقب بزنم که به قول خودت پر بشه
معلمم تایید کرد گفت اول استان خودتو بزن و بعدش حتما تهرانو بزن و بعد هم بقیه شهرهایی که میخوای
اگه تهرانی حتما تهرانو اول بزن اگه هم نیستی الویت دومت تهران باشه
چون رتبت بد نیستش طوری نزن که بعدا بفهمی فلان رشته رو تهران قبول میشدی ولی نزدی
ببین پشیمون نشی

nasim_rahayi
10-08-2012, 18:06
آخه باید رشته ای هم که میرین خوب باشه و بتونی توش پیشرفت کنی من خودم کاردانی گرافیک دارم اما چون دیدم توش نمیتونم به جایی برسم اومدم از نو بخونم . الان من باید دنبال فوق باشم تازه میخوام از نو شروع کنم..من خودم دنبال نمایشو و فقطم به خاطر تئاتر اومدم کنکور دادم .

یه جورایی همدردیم
منم عاشق تئاترم ولی متاسفانه خونواده زیاد خوششون نمیاد و منم فعلا امادگی ندارم !!!!:41:
تازه من کلی نمایش نامه خوندم ولی تصمیم دارم در آینـــــــــده کلاسای تئاتر برم
بهت پیشنهاد میکنم نمایش نامه های اینا رو بخونی حتما
آثار چخوف . ویلیامز . وایلد . برشت .سوفوکل . شکسپیر . میلر .اونیل .سارتر .مولیر . کامو .شیللر و غیره
سرچ کنی کلی از کتاباشونو بهت میده

betiart
10-08-2012, 23:25
ممنونم

من تو پستای قبلی گفتم اما برات باز تکرار میکنم امیدوارم بدردت بخوره من پارسال امتحان عملی نمایشو دادم محلش دانشگاه هنر بود فکر کنم تو حافظ تو چند تا کلاس برگزار میشد امتحان که هر کلاسی سه تا استاد بودن که نوع سوالشون فرق داشت با هم هر کلاسی اما در کل نمونه کارارو میدیدن و اینکه تا حالاتئاتر کار کردی یا نه اما مهمتر از همه اینه که باید چند تا نمایشنامه خونده باشی بعد در مورد اونا میپرسن و یکی از سوالاشون این بود کا مثلا باغ وحش و اتوبوسی به نام هوس فکر کنم که از ویلیامز بودو با هم مقایسه کنین یا کارای فلان نمایشنامه نویس چه ویژگی داره به این صورت البته من کارای گرافیکیمم بردم.امیدوارم تا حدی کمک کرده باشم. در ضمن قبلا هم گفتم تمام امتحانات عملی زیر گروه چهار با هم مشترک بودن.

betiart
10-08-2012, 23:35
یه جورایی همدردیم
منم عاشق تئاترم ولی متاسفانه خونواده زیاد خوششون نمیاد و منم فعلا امادگی ندارم !!!!:41:
تازه من کلی نمایش نامه خوندم ولی تصمیم دارم در آینـــــــــده کلاسای تئاتر برم
بهت پیشنهاد میکنم نمایش نامه های اینا رو بخونی حتما
آثار چخوف . ویلیامز . وایلد . برشت .سوفوکل . شکسپیر . میلر .اونیل .سارتر .مولیر . کامو .شیللر و غیره
سرچ کنی کلی از کتاباشونو بهت میده

من خودم یه بار تئاتر کودک کار کردم بابامم اومد دید خیلی خوشش اومد نقش یه مادر بزرگا کار کردم خودمم نوشته بودم نمایشنامه و شعرشو از اون موقع بابام بیشتر مایله من برم تئاتر باور میکنی بهم گفته اول بازیگری و تئاترو بزن بعد هر چی خواستی البته از بابا منم خیلی این حرکت بعید بود حتی میتونم بگم شاید خونواده تو به پای بابای من تو سختگیری نمیرسیدن اما اون نمایش تاثیر خوبی رو خونوادم داشت باعث شد قبول کنند تئاتر برم.شکسپیرو که فکر کنم همه حفظن کاراشو ،سوفوکلم کاراشو دوست دارم یونسکو رو هم دوست دارم مخصوصا کرگدنشو،فکر کنم باغ وحش و اتوبوسی به نام هوس که اشتباها گفتم مرگ از ویلیامز بود که پارسال از یکی از داوطلبا پرسیده بودن وجه تشابه این دو نمایشنامه و کلا آثارتتسی ویلیامز چیه.امیدوارم موفق باشی اما من اول تهرانو میزنم بعد اصفهانو میدونم ریسکه اما دلم نمیاد تهرانو از دست بدم شاید فرش هنر تهرانو کسی نزدو من اوردم خدا رو چه دیدی.البته من مشکلم سر هزینست وگرنه پارسال که بازیگری نبی اکرم تبریزو قبول شدم شاید میرفتم برا همین دنبال روزانمو شاید حتی سوره و شبانه تهرانم نزنم .البته باید اینم در نظر داشت تئاترو بازیگری خارج از تهران فقط وقت و هزینه تلف کردنه .و بری فرش شبانه بخونی بهتره تا بری تئاتر حتی تو اصفهانشم

nasim_rahayi
11-08-2012, 14:00
موافقم باهات ... ایشالله هرکی هرچی میخواد قبول بشه :7: :10:

sevil_son12
12-08-2012, 02:46
بچه ها من که کارم تموم شد دیگه.فقط امیدواری به قیولی توی رشته دلخواهم همنشین 3 4 هفته ی پیش روست.اینا همش خاطره میشه براتون .فقط هر کسی اومد دانشگاه هنر حتما پیش ماهم بیاد.خوشحال میشیم.(امید واهی یعنی این!!!)

nasim_rahayi
12-08-2012, 17:15
بچه ها من که کارم تموم شد دیگه.فقط امیدواری به قیولی توی رشته دلخواهم همنشین 3 4 هفته ی پیش روست.اینا همش خاطره میشه براتون .فقط هر کسی اومد دانشگاه هنر حتما پیش ماهم بیاد.خوشحال میشیم.(امید واهی یعنی این!!!)

:27: آره راست میگی
منم امشب انتخاب رشته میکنم
ایشالله همه بچه ها موفق بشن:7:

sevil_son12
12-08-2012, 19:04
همه ی بچه ها بعد از نتیجه ها بگن که کی کجا قبول شده!؟
من از الان میگم که هنر تهران قبولم .سینما یا عکاسی.البته این دیگه امید واهی نیست واقع بینی محضه.میخوام این 1 ماه پیش رو رو کلا بیخییال درس و دانشگاه و کنکور و اینده و از این چرندیات باشم(البته اینا الان این معنی رو برام داره)میخوام برم دنبال علایق خودم.مثلا فلسفه!!!
من عاشق فلسفه هستم ولی حیف که هیچ وقت حفظیاتم خوب نبوده که بتونم برم انسانی.من عاشق استدلال و مکاشفه و مباحث فلسفی ام.(نمیدونم چرا اینا رو نوشتم!!!)
البته 3 تا فیلمنامه هم نوشتم که باید ببرم و کاراشو انجام بدم تا شاید بتونم حداقل تا قبل مهر یکیشو کلید بزنیم و بسازیم.

nasim_rahayi
12-08-2012, 22:12
من از الان میگم که هنر تهران قبولم .سینما یا عکاسی.البته این دیگه امید واهی نیست واقع بینی محضه.میخوام این 1 ماه پیش رو رو کلا بیخییال درس و دانشگاه و کنکور و اینده و از این چرندیات باشم(البته اینا الان این معنی رو برام داره)میخوام برم دنبال علایق خودم.مثلا فلسفه!!!
من عاشق فلسفه هستم ولی حیف که هیچ وقت حفظیاتم خوب نبوده که بتونم برم انسانی.من عاشق استدلال و مکاشفه و مباحث فلسفی ام.(نمیدونم چرا اینا رو نوشتم!!!)
البته 3 تا فیلمنامه هم نوشتم که باید ببرم و کاراشو انجام بدم تا شاید بتونم حداقل تا قبل مهر یکیشو کلید بزنیم و بسازیم.

کار خوبی میکنی
تو این مدت برو دنبال کاری که دوستش داری
فیلم نامه سریاله یا تلویزیون؟؟؟؟
فکر نمیکنی تا قبل مهر یکم زوده؟؟:5:
قدیما نمایش نامه مینوشتم .... به زور 5 یا 6تا دارم ولی والله هنوز به فکر اجراش نیفتادم
امیدوارم قبول بشی ... همگی قبول بشیم

sara_2007_nike
12-08-2012, 22:14
سلام من رتبه ام تو زیر گروه 1 871 شد (منطقه 2) به نظرتون میتونم نقاشی رشت قبول شم اگه امتحان عملی ام رو خوب بدم؟

nasim_rahayi
12-08-2012, 22:17
سلام من رتبه ام تو زیر گروه 1 871 شد (منطقه 2) به نظرتون میتونم نقاشی رشت قبول شم اگه امتحان عملی ام رو خوب بدم؟

به نظرم میتونی
البته اگه عملیتو واقعا خوب بدی

betiart
12-08-2012, 23:39

کار عملیت خوب باشه تهرانشم قبولی چون نقاشی تا 1500 هم تهران شاید قبول بشی

betiart
12-08-2012, 23:46
من که کلا خیلی امید دارم امروز با یه مشاور خوب از تهران صحبت کردم خیلی بهم امید داد گفت مجسمه تهرانو براحتی میارمو پارسال شاگرداش با رتبه 1500 هم تهران قبول شدن تازشم نقاشی و گرافیک و طراحی پارچه تهرانو میارم خیلی خوشحالم البته گفت شاید متمرکر الزهرام بیارم البته فکر کنم شبانه که من نمیزنمش البته اون میگفت هزینش ترمی 150 تا 200 تومنه که من اینطور فکر نمیکنم کم کمش ترمی 350 میشه تازشم شبانه هزینه خوابگاهم داره ما هم که کلا دنبال نیمه متمرکزیم تا متمرکز اما به هر حال باز خوشحالم چون شاید متمرکز اصفهان یا نهایتا شیرازو بیارم البته برام دعا کنین منم دعا میکنم هر کی هر چی دوست داره قبول بشه البته به طور واقعبینانش. منم موافقم هر کی هر جا قبول شد بگه تا ما هم تو خوشحالیش سهیم باشیم ....به امید موفقیت برای همه و البته به امید اینکه کنکور بعدی فوق لیسانس باشه نه کنکور سراسری سال دیگههههههههههههه....منم دنبال اینم یه نمایشنامه کودک بنویسمو تو این یک ماه ببرم برا اجرا تمرینش کنم که تا اول مهر که میرم سر کلاس یه کار مثبت برا آزمون عملی ادبیاتم انجام داده باشم .......البته من فردا رو میزارم برا انتخاب رشتم.

hossein_senator
13-08-2012, 03:18
کسی میدونه توی غیرانتفاعی های تهران، علم و فرهنگ بهتره یا سوره؟
رشته ارتباط تصویری.
ممنون میشم.

betiart
13-08-2012, 12:19
کسی میدونه توی غیرانتفاعی های تهران، علم و فرهنگ بهتره یا سوره؟
رشته ارتباط تصویری.
ممنون میشم.
تا اونجا که من میدونم علم و فرهنگ بهتره.سوره موسسه بوده و تازه داره دانشگاه میشه اما علم و فرهنگ دانشگاهه.

hossein_senator
13-08-2012, 13:26
تا اونجا که من میدونم علم و فرهنگ بهتره.سوره موسسه بوده و تازه داره دانشگاه میشه اما علم و فرهنگ دانشگاهه.
ممنون از بابت جوابتان
در مورد اساتید و جو دانشگاه چی؟
در ضمن با رتبه کلی 1000 منطقه 2 میشه ارتباط تصویری اونجا رو اورد.

F l o w e r
13-08-2012, 13:58
ممنون از بابت جوابتان

بله
بله

به علاوه مدرک معتبر تر

sevil_son12
13-08-2012, 14:34
کار خوبی میکنی
تو این مدت برو دنبال کاری که دوستش داری
فیلم نامه سریاله یا تلویزیون؟؟؟؟
فکر نمیکنی تا قبل مهر یکم زوده؟؟:5:
قدیما نمایش نامه مینوشتم .... به زور 5 یا 6تا دارم ولی والله هنوز به فکر اجراش نیفتادم
امیدوارم قبول بشی ... همگی قبول بشیم

نه جانم.فیلمنامه فیلم کوتاهه.2 تاش تصویب شده و کارای اداریشو انجام بدم میریم برا بودجه و ساخت.
من که علایقم شدید گسترده است چیکار کنم؟

nasim_rahayi
13-08-2012, 14:47
نه جانم.فیلمنامه فیلم کوتاهه.2 تاش تصویب شده و کارای اداریشو انجام بدم میریم برا بودجه و ساخت.
من که علایقم شدید گسترده است چیکار کنم؟

اتفاقا خیــــلی هم خوبه
موفق باشی ... کار خوبی میکنی

betiart
13-08-2012, 15:10
ممنون از بابت جوابتان

خواهش اما چرا اینقدر نا امید. کار عملیت خوب باشه حتما قبول میشی حتی امکان داره روزانه تهران یا نهایتا شبانه تهرانم قبول بشی گرچه علم و فرهنگم دانشگاه خوبیه.

betiart
13-08-2012, 15:13
کسی اطلاع نداره هزینه شبانه تقریبا ترمی چقدر میشه؟همچنین نمیدونه الزهرا یا دانشگاه هنر چقدر وام میده برا شبانه ها؟

sevil_son12
13-08-2012, 15:28
اتفاقا خیــــلی هم خوبه
موفق باشی ... کار خوبی میکنی

ممنون ولی .... هیچی بیخیالش.
توی این وادی هشلهفت نمیشه خیلی حرفا زده بشه.

nasim_rahayi
13-08-2012, 16:43
ممنون ولی .... هیچی بیخیالش.
توی این وادی هشلهفت نمیشه خیلی حرفا زده بشه.

ببخشیدا ولی من یکم گیرم...
یا از اول نمیگفتی حالا که گفتی دیگه نگو بیخیالش
بگو ببینم چی میخواستی بگی؟
اتفاقا در این وادی باید حرف زد.....

hossein_senator
13-08-2012, 18:05
کسی اطلاع نداره هزینه شبانه تقریبا ترمی چقدر میشه؟همچنین نمیدونه الزهرا یا دانشگاه هنر چقدر وام میده برا شبانه ها؟

والا با توجه به این جدول باید حدودا 300-400 تومن، با 20 واحد بشه. البته خب متغیره.

sevil_son12
13-08-2012, 21:58
ببخشیدا ولی من یکم گیرم...
یا از اول نمیگفتی حالا که گفتی دیگه نگو بیخیالش
بگو ببینم چی میخواستی بگی؟
اتفاقا در این وادی باید حرف زد.....

بیخیال بابا به زندگیت برس. هنوز زندگی اون روی خودشو بهت نشون نداده که تو گیر و گور زندگیت بمونی و گیر نباشی.
خودتو درگیر این مباحث نکن تا راحت زندگی کنی.

sevil_son12
13-08-2012, 22:29
والا با توجه به این جدول باید حدودا 300-400 تومن، با 20 واحد بشه. البته خب متغیره.
یه خورده کمتر از ازاد برات در میاد

betiart
13-08-2012, 22:33

پس همونطور بود که فکر میکردم در واقع به من گفتند شبانه میشه 150 غیر انتفاعی 450 اما همون شبانه میشه 450 و غیر انتفاعی بالای 700 میشه و البته 500 تومنی هم کمش برا خوابگاه بهش اضافه میشه ممنون پس کلا بیخیال شبانه شدم همون روزانه شیرازو میرم البته اگه قبول بشم بهتر از ترمی 1 میلیون پیاده شدنه.

nasim_rahayi
14-08-2012, 15:28
پس همونطور بود که فکر میکردم در واقع به من گفتند شبانه میشه 150 غیر انتفاعی 450 اما همون شبانه میشه 450 و غیر انتفاعی بالای 700 میشه و البته 500 تومنی هم کمش برا خوابگاه بهش اضافه میشه ممنون پس کلا بیخیال شبانه شدم همون روزانه شیرازو میرم البته اگه قبول بشم بهتر از ترمی 1 میلیون پیاده شدنه.

150 تومن خیلی کم در نظر گرفته بودی !!!!!
اصن دانشگاه به درد بخوری داریم کمتر از 300 بگیره؟؟؟
ببین روزانه که هیچی نمیگیره خب؟شبانه حدود 300 400...غیراتفاعی حدودا 500 پیام نور رو نمیدونم ولی رفیق آبجیم داره آزاد میره داره ترمی یک میلیون و پونصد میده !!!!!!!!
ببین...خود آبجیم غیرانتفاعی معماری داره میره و ترمی 500 میده! ببین چقدر با آزاد تفاوت داره ؟؟
اینم درنظر بگیر که میگن استادای آزاد از هر نظر برتری دارن !!!!!
شبانه هم میگفت 300 یا 400 میگیرن زیاد باهم تفاوت ندارن
من حتی از معلمم هم پرسیدم و همینه گفت
فکر نمیکنم به 700 برسه !!!!.....اگه منم زیاد با غیرانتفاعی مشکل ندارم چون هزینه ش خیلی بیشتر از شبانه نی و مدرکشم معتبره
ولی خب ایشالله روزانه قبول میشی و گیرت اونورا نمیفته

F l o w e r
14-08-2012, 15:58
.

آزاد / تهران مرکز / نقاشی / ترم اول یک و نهصد
آزاد / تهران مرکز / گرافیک / ترم اول یک و هشتصد

betiart
15-08-2012, 12:07
بچه ها من انتخاب رشتمو به این صورت انجام دادم به نظرتونبا زیر گروه یکم که 293 بود کجا قبولم؟
1مجسمه سازي || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي ||
(روزانه)(نيمه متمرکز) || -
2 5759 ارتباطتصويري || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي ||
3 5784 ادبيات نمايشي || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي ||
4 5753 چاپ || دانشگاه هنرتهران || (روزانه) || تهران -
تهران
5 5754 سينما/كارگرداني /فيلمنامه نويسي /فيلمبرداري
/تدوين || دانشگاه هنرتهران || (روزانه) || تهران - تهران
6 5755 صنايع دستي || دانشگاه هنرتهران || (روزانه) ||
تهران - تهران
7 5757 كارشناسي فرش/طراحي /بافت || دانشگاه هنرتهران ||
(روزانه) || تهران - تهران
8 5704 صنايع دستي || دانشگاه الزهرا/س /تهران ||
9 5747 عكاسي || دانشگاه هنراصفهان || (روزانه) ||
اصفهان - اصفهان
10 5746 صنايع دستي || دانشگاه هنراصفهان || (روزانه) ||
اصفهان - اصفهان
11 5751 موزه داري || دانشگاه هنراصفهان || (روزانه) ||
اصفهان - اصفهان
12 5750 مرمت واحياي بناهاي تاريخي || دانشگاه هنراصفهان
|| (روزانه) || اصفهان - اصفهان
13 5749 مرمت اثارتاريخي || دانشگاه هنراصفهان ||
(روزانه) || اصفهان - اصفهان
14 5727 صنايع دستي || دانشگاه شيراز || (روزانه) ||
فارس - شيراز
15 5730 باستانشناسي || دانشگاه كاشان || (روزانه) ||
اصفهان - كاشان
16 5731 صنايع دستي || دانشگاه كاشان || (روزانه) ||
اصفهان - كاشان
17 5723 صنايع دستي || دانشگاه شهركرد || (روزانه) ||
چهارمحال وبختياري - فارسان
18 5716 عكاسي || دانشگاه سمنان || (روزانه) || سمنان -
سمنان
19 5715 صنايع دستي || دانشگاه سمنان || (روزانه) ||
سمنان - سمنان
20 5718 مرمت واحياي بناهاي تاريخي || دانشگاه سمنان ||
(روزانه) || سمنان - سمنان
21 5748 كارشناسي فرش/طراحي /بافت || دانشگاه هنراصفهان
|| (روزانه) || اصفهان - اصفهان
22 5732 كارشناسي فرش/طراحي /رنگرزي || دانشگاه كاشان ||
(روزانه) || اصفهان - كاشان
23 5728 كارشناسي فرش/طراحي || دانشگاه شيراز ||
(روزانه) || فارس - شيراز
24 5724 كارشناسي فرش/طراحي /بافت || دانشگاه شهركرد ||
(روزانه) || چهارمحال وبختياري - فارسان
25 5717 كارشناسي فرش || دانشگاه سمنان || (روزانه) ||
سمنان - سمنان
26 5733 صنايع دستي || دانشگاه مازندران -بابلسر ||
(روزانه) || مازندران - بابلسر
27 5712 تلويزيون وهنرهاي ديجيتالي || دانشگاه دامغان ||
(روزانه) || سمنان - دامغان
28 5706 باستانشناسي || دانشگاه بيرجند || (روزانه) ||
خراسان جنوبي - بيرجند
29 5707 صنايع دستي || دانشگاه بيرجند || (روزانه) ||
خراسان جنوبي - بيرجند
30 5708 كارشناسي فرش || دانشگاه بيرجند || (روزانه) ||
خراسان جنوبي - بيرجند
31 5736 صنايع دستي || دانشگاه هرمزگان -بندرعباس ||
(روزانه) || هرمزگان - بندرعباس
32 5894 سينما/كارگرداني /فيلمنامه نويسي /فيلمبرداري
/تدوين || دانشگاه هنرتهران || (شبانه) || تهران - تهران
33 5895 صنايع دستي || دانشگاه هنرتهران || (شبانه) ||
تهران - تهران
34 5896 عكاسي || دانشگاه هنرتهران || (شبانه) || تهران
- تهران
35 5864 صنايع دستي || دانشگاه الزهرا/س /تهران ||
(شبانه) || تهران - تهران
36 5888 عكاسي || دانشگاه هنراصفهان || (شبانه) ||
اصفهان - اصفهان
37 5887 صنايع دستي || دانشگاه هنراصفهان || (شبانه) ||
اصفهان - اصفهان
38 5892 موزه داري || دانشگاه هنراصفهان || (شبانه) ||
اصفهان - اصفهان

sevil_son12
15-08-2012, 22:58
4 5753 چاپ || دانشگاه هنرتهران || (روزانه) || تهران -
تهران
5 5754 سينما/كارگرداني /فيلمنامه نويسي /فيلمبرداري
/تدوين || دانشگاه هنرتهران || (روزانه) || تهران - تهران
6 5755 صنايع دستي || دانشگاه هنرتهران || (روزانه) ||
تهران - تهران
7 5757 كارشناسي فرش/طراحي /بافت || دانشگاه هنرتهران ||

اگه اینارو قبول بشی میای پیش ما و ما رو خوشحال میکنی

sara_2007_nike
18-08-2012, 20:48
سلام اگه میشه در مورد آزمون عملی نقاشی یه کم توضیح بدین
اگه باید کلاس برم واسه آزمون از کی شروع کنم (رشته ام ریاضیه ولی 4 ساله طراحی کار میکنم هنرستان نرفتم)

F l o w e r
18-08-2012, 21:08
سلام اگه میشه در مورد آزمون عملی نقاشی یه کم توضیح بدین
اگه باید کلاس برم واسه آزمون از کی شروع کنم (رشته ام ریاضیه ولی 4 ساله طراحی کار میکنم هنرستان نرفتم)

سلام

اینجا در مورد آزمون توضیح دادم

کلاس ها هم شروع شدن هر چه زودتر برین بهتر .

golebeh
22-08-2012, 14:51
سلام خسته نباشید
من کاردانی گرافیک سراسری دارم و می خوام دانشگاه جامع علمی کاربردی کاردانی به کارشناسی ترمی... فرهنگ و هنر (تصوی سازی) شرکت کنم چون پودمانی زمانش گذشت ولی ترمی فکر کنم دفترچش پاییز بیاد
دروسی که به عنوان مواد آزمون آزمون معرفی شده شامل
زبان و ادبیات فارسی
زبان انگلیسی
مبانی کامپیوتر
** آمار و روش تحقیق
** تاریخ هنر ایران و جهان
** هنرهاي سنتی و تجسمی
** نظریه هاي جامعه شناسی فرهنگی

می باشد و در انتهای آن نوشته

** در گروه فرهنگ و هنر داوطلبان لازم است به سؤالات 2 درس از 4 درسی که با علامت ** مشخص شده است پاسخ دهند.

1 حالا سوالم اینه که این نوشته بالا یعنی چی؟یعنی من به انتخاب خودم از اون چهار درس تخصصی می تونم دو تا شو بخونم و جواب بدم یا نه هر چهار تاشو باید بخونم و جواب بدم دروس تخصصی همشون ضریب 2/5 هستن

2 آیا آزمون علمی کاربردی نمره منفی داره؟

3 آیا کتاب کنکور و یا تست و یا کتابی که به درد من و این امتحانات بخوره می شناسید که بهم معرفی کنید چون اصلا نمی دونم باید برم چه کتابهایی تالیف کی و انتشارات چی بخرم:((

من هشت ساله از کاردانی ام می گذره والان واقعا نمی دونم چه کنم:42:

buter fly
22-08-2012, 17:22
بچه ها من تازه واردم امسال کنکور هنر دادم رتبه ام 374 شده دارم به این فکر می کنم که سازمان سنجش اشتباه کرده!!:38:
دست طراحیم بد نیست ولی فیگور تاحالا کار نکردم میخواستم بدونم تو آزمون عملی گرافیک میشه فیگورهارو به صورت کارتونی هم کشید یا باید رئال باشه؟ کدوما نمره ی بیشتری میاره؟
واینکه اگه از الان شروع کنم موفق میشم؟ بعد اینکه بدون کلاس رفتن پیشرفت میکنم؟

golebeh
22-08-2012, 18:23
بچه ها من تازه واردم امسال کنکور هنر دادم رتبه ام 374 شده دارم به این فکر می کنم که سازمان سنجش اشتباه کرده!!:38:
دست طراحیم بد نیست ولی فیگور تاحالا کار نکردم میخواستم بدونم تو آزمون عملی گرافیک میشه فیگورهارو به صورت کارتونی هم کشید یا باید رئال باشه؟ کدوما نمره ی بیشتری میاره؟

معلومه موفق می شی من جای تو بودم تخته شاسی و ورق و مداد همیشه دستم بود و کار می کردم
تمرین کن

F l o w e r
22-08-2012, 20:32

برای سراسری رئال میخوان .. هر چه به رئال نزدیک تر باشه بهتر.

بله / من اگه به عقب برمیگشتم باز هم کلاس میرفتم چون خیلی تاثیر داشت
اگه کلاس های مخصوص کنکور عملی رو برید وضعیت طراحی تون با الان خیلــی تفاوت میکنه

mahan.m
29-08-2012, 10:49
سلام من این انجمنو تازه پیدا کردم ولی کاش قبل از انتخاب رشته پیداش می کردم :45:
من یه سوال دارم لطفا هر کی می تونه راهنماییم کنه من رتبه 1000 منطقه یک رو آرودم حالا نمی دونم با این رتبه توی شهر تهران چی می تونم قبول شم هم متمرکز و هم نیمه متمرکز ؟؟
کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟؟ اصلا با رتبه 1000 امیدی هست برای قبول شدن ؟؟:sad::sad::question::blush:

sarina_zh
05-09-2012, 23:09
سلام میشه لطفا یکی منو راهنمایی کنه
من رشته ی خودم تجربی بوده هیچی از هنر نمیدونم ولی شدیدا علاقه دارم
امسال کنکور سراسری مجاز شدم با رتبه ی 5926 و رتبه ی کشوری بدون اعمال سهمیه 14981
میدونم رتبه ی جالبی نیست اما بگید چه رشته ای و کجا میشه قبول بشم لطفااااااااااااا جواب بدید

sarina_zh
05-09-2012, 23:23
امسال کنکور سراسری مجاز شدم با رتبه ی 5926 و رتبه ی کشوری بدون اعمال سهمیه 14981
میدونم رتبه ی جالبی نیست اما بگید چه رشته ای و کجا میشه قبول بشم لطفااااااااااااا جواب بدید

betiart
05-09-2012, 23:27

سلام راستش من رتبم پارسال 5000 بود و کشوری 10 هزار اما متمرکز اصلا قبول نشدم حتی پیام نور یا غیر انتفاعی اما نیمه متمرکز بازیگری نبی اکرمو آوردم راستش پیام نور یا غیر انتفاعی قبول میشی اما فکر کنم شهر دور مثلا تهران و اصفهانو حتی شاید شیرازم قبول نشی البته من نمیدونم امیدوارم قبول بشی اما این تنها یه نظره البته بستگی به کار عملیت داره و اینکه چه رشته ای بخوای و چه شهری مد نظرت باشه اما به قبول شدنت امید داشته باش اما برا بهمن بیشتر.

sarina_zh
05-09-2012, 23:35
سلام راستش من رتبم پارسال 5000 بود و کشوری 10 هزار اما متمرکز اصلا قبول نشدم حتی پیام نور یا غیر انتفاعی اما نیمه متمرکز بازیگری نبی اکرمو آوردم راستش پیام نور یا غیر انتفاعی قبول میشی اما فکر کنم شهر دور مثلا تهران و اصفهانو حتی شاید شیرازم قبول نشی البته من نمیدونم امیدوارم قبول بشی اما این تنها یه نظره البته بستگی به کار عملیت داره و اینکه چه رشته ای بخوای و چه شهری مد نظرت باشه اما به قبول شدنت امید داشته باش اما برا بهمن بیشتر.

مرسی عزیزم از راهنماییت اما من واقعا هیچی نمیدونم از هنر فقط 4 ماه خوندم و قلمچی هم رفتم اما انتخاب رشته ی مجازی انجام دادم بیشتر غیرانتفایی نشونم داد و پیام نور
که با توجه به آمار سال 90 بودش اما میگن امسال شانس قبولی خیلی رفته بالا درسته؟
یعنی ممکنه من پیام نور بابلسر یا دماوند دربیام؟
عکاسی چطور؟

sarina_zh
05-09-2012, 23:41
من 43 تا انتخاب رشته انجام دادم
که ده تاشون غیرانتفایی هستش
یعنی امکان نداره سپهر اصفهان یا قزوینم قبول شم؟
چند روز دیگه نتایج میاد و من خیلی مضطربم

betiart
05-09-2012, 23:50
من 43 تا انتخاب رشته انجام دادم
که ده تاشون غیرانتفایی هستش
یعنی امکان نداره سپهر اصفهان یا قزوینم قبول شم؟
چند روز دیگه نتایج میاد و من خیلی مضطربم

گفتم من با 5000 تا پایینتر متمرکز قبول نشدم البته یکم دست بالا گرفته بودمو رشته های خوبو زده بودم اما البته باید بگم 100 تا انتخاب کرده بودم اما قبول نشدم اما نیمه متمرکزمو انتخاب سومو اوردم و عکاسی چون متمرکزه من فکر نمیکنم البته شایدم از شانس من بوده که پارسال قبول نشده بودم اما نا امید نباش هرچی خدا بخواد...

betiart
05-09-2012, 23:56
ببین ان شاالله که قبول میشی اما قبولم نشدی نا امید نباش من خودم امسال دو تا کتابم درست نخوندم اما رتبم شد 400 و زیرگروه یکم شد 293 و با اینکه هم دوره ایها من دنبال فوق لیسانس بودنو یه سال خیلی مهمه اما با این حال خوشحالم یه سال صبر کردم و پارسال نرفتم نبی اکرم چون هر چی هم که باشه چهارسال مفت و مجانی به خرج دولت میرم دانشگاه تازه یه شهر بهتر و موقعیت هزار برابر بهتر پارسال پس اگه قبول نشدی نا امید نباش چون اگه بتونی درساتو سال دیگه درحدود چهل درصد بزنی تهران راحت روزانه قبولی با اینحال امیدوارم قبول بشی.

betiart
06-09-2012, 00:03
برات مهمه حتما امسال بری سر کلاس؟البته تهران به این دلیل امکانش کمه که من دوستام پارسال با رتبه 1500 پیام نور تهرانو زودتر از روزانه اصفهان زده بودن چون نمیدونم چرا تهرانیا حاضرن غیر انتفاعی تهرانو بخونن اما در عوض شهرستان نرن حتی اصفهان.من خودم 3 تا از دوستام اینکارو کردن نمیدونمم چرا.

II_II
06-09-2012, 14:07
.

آزاد / تهران مرکز / نقاشی / ترم اول یک و نهصد
آزاد / تهران مرکز / گرافیک / ترم اول یک و هشتصد

هزینه رشته عکاسی چطور؟

sarina_zh
06-09-2012, 15:08
ممنونممممممممم ازت خیلی لطف کردی :40:

mahan.m
09-09-2012, 22:06
تو رو خدا یکی جواب منم بده من با vتبه 1000 منطقه یک و2100 کشوری چی می تونم قبول شم ؟؟
عکاسی میشه؟

F l o w e r
09-09-2012, 22:13
تو رو خدا یکی جواب منم بده من با vتبه 1000 منطقه یک و2100 کشوری چی می تونم قبول شم ؟؟
عکاسی میشه؟
سلام . عكاسي نه متاسفانه
توي رشته هاي نيمه متمركز شانس قبولي دارين

mahan.m
10-09-2012, 19:41
سلام . عكاسي نه متاسفانه
توي رشته هاي نيمه متمركز شانس قبولي دارين
ممنون که جوابمو دادین فقط یه سوال دیگه از بین طراحی صنعتی و طراحی لباس کدوم کنکور عملیه آسون تری داره و فک می کنید تو کدوم احتمال قبولیم بیشتره؟؟

F l o w e r
10-09-2012, 19:47
ممنون که جوابمو دادین فقط یه سوال دیگه از بین طراحی صنعتی و طراحی لباس کدوم کنکور عملیه آسون تری داره و فک می کنید تو کدوم احتمال قبولیم بیشتره؟؟

خواهش

طراحی لباس

برای طراحی صنعتی علاوه بر کار عملی خوب، به مراتب رتبه بهتری نسبت به طراحی لباس میخواد

mahan.m
10-09-2012, 20:14
flower جان شما می دونید که سوالای آزمون عملی طراحی لباس چه طوریه من هر چی سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم

F l o w e r
10-09-2012, 20:24
flower جان شما می دونید که سوالای آزمون عملی طراحی لباس چه طوریه من هر چی سرچ می کنم چیزی پیدا نمی کنم

سوالات سال های قبل اینا بوده ..
بم / نانوایی / بازار / میوه فروشی / مسجد یا امام زاده / سال 89 : کشیدن یه کت و شلوار مردونه یا زنونه تو تن / سال 90 : فضای داخل اتوبوس ِ در حال حرکت

betiart
11-09-2012, 12:23
سلام نتایج انگار قراره فردا چهارشنبه 8 صبح اعلام بشه البته امیدوارم.....دعا کنین اونی که میخوایم بشه.

sara_2007_nike
11-09-2012, 18:09
سلام یه سوال دارم اگه دو تا رشته نیمه متمرکز انتخاب کرده باشم فقط یکی رو مجاز میشم یا ممکنه هر دو ؟ یعنی ممکنه دو تا آزمون عملی داشته باشم

hossein_senator
11-09-2012, 18:54
سلام یه سوال دارم اگه دو تا رشته نیمه متمرکز انتخاب کرده باشم فقط یکی رو مجاز میشم یا ممکنه هر دو ؟ یعنی ممکنه دو تا آزمون عملی داشته باشم

بله. شما تا سقف دو رشته نیمه متمرکز مجاز میشوید و در هر دو هم می توانید آزمون دهید.

betiart
11-09-2012, 22:22
سلام نتایج 11 شب اومده من موزه داری اصفهانو آوردم کی حال داره تا بهمن صبر کنه خوشبحال اونا که مهر میرن سرکلاس البته بازم خدارو شکر .

بقیه کجا قبول شدند؟

sara_2007_nike
12-09-2012, 00:11
سلام جواب نیمه متمرکز ها هم با متمرکز ها میاد؟ من اصلا متمرکز نزدم فقط نیمه متمرکز زدم

betiart
12-09-2012, 00:13
سلام نه وسطا مهر میاد .چرا نزدی؟حیف بود منم اینو زدم که اگه قبول نشدم نیمه متمرکز اونیکه میخوامو لا اقل اینو برم.

sara_2007_nike
12-09-2012, 00:18
سلام نه وسطا مهر میاد .چرا نزدی؟حیف بود منم اینو زدم که اگه قبول نشدم نیمه متمرکز اونیکه میخوامو لا اقل اینو برم.

پس الان که نوشته مردود منظورش متمرکز بود ؟ 871 آوردم مجاز میشم دیگه ترسیدم

betiart
12-09-2012, 00:22
پس الان که نوشته مردود منظورش متمرکز بود ؟ 871 آوردم مجاز میشم دیگه ترسیدم

آره قبول میشی اما کاش با این رتبه به این خوبی متمرکزم میزدی و الان کم کمش میرفتی سر کلاس چون شاید خدایی نکرده برا امتحان عملی مشکلی برات پیش اومد نتونستی خوب بدی اینجا خیالت راحت بود که متمرکز یه صندلی برات رزرو هست امیدوارم نیمه متمرکزتو عالی انجام بدی احتمالا اینطور که میگن برا نیمه مهر میاد انگار.

sara_2007_nike
12-09-2012, 00:27
آره قبول میشی اما کاش با این رتبه به این خوبی متمرکزم میزدی و الان کم کمش میرفتی سر کلاس چون شاید خدایی نکرده برا امتحان عملی مشکلی برات پیش اومد نتونستی خوب بدی اینجا خیالت راحت بود که متمرکز یه صندلی برات رزرو هست امیدوارم نیمه متمرکزتو عالی انجام بدی احتمالا اینطور که میگن برا نیمه مهر میاد انگار.
خیلی ممنون از کمکت موفق باشی

betiart
12-09-2012, 00:31
خیلی ممنون از کمکت موفق باشی

خواهش عزیزم.

II_II
12-09-2012, 01:33
دوستان کسی هزینه عکاسی (آزاد تهران مرکزی) رو نمیدونست؟:19:

betiart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظورت اینه که نتایج الان فقط واسه متمرکزه؟ :45:همزمان نیستن؟
نیمه متمرکز تازه مهرماه جوابش میاد بعدش اگه قبول شدی امتحان عملی باید بدی؟

betiart
12-09-2012, 06:15
دوستان کسی هزینه عکاسی (آزاد تهران مرکزی) رو نمیدونست؟:19:

betiart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظورت اینه که نتایج الان فقط واسه متمرکزه؟ :45:همزمان نیستن؟
نیمه متمرکز تازه مهرماه جوابش میاد بعدش اگه قبول شدی امتحان عملی باید بدی؟
بله همینطوره اگه مجاز شده باشی امتحان عملی و بعد از انتخاب رشته مجدد که در واقع مشخص کردن شهراست ان شا الله بهمن نتایج قبولی میاد برا اوایل اسفند و شروع ترم جدید.

betiart
12-09-2012, 08:11
اینجا قرار نیست کسی بگه کجا قبول شده؟

hossein_senator
12-09-2012, 09:20
اینجا قرار نیست کسی بگه کجا قبول شده؟

آخه وقتی جایی قبول نشدیم چی بگیم؟

nasim_rahayi
12-09-2012, 09:23
بچه ها من صنایع دستی شانه سمنان قبول شدم آخ جووووووووون تبریک به همه بچه هایی که قبول شدن
تبریک به betiart عزیز ..... بچه ها دیگه کیا قبول شدن؟؟

betiart
12-09-2012, 09:26
آخه وقتی جایی قبول نشدیم چی بگیم؟
سلام رتبتون که بد نبود 800 بودین انگار احتمالا شهرای بالارو فقط زده بودین ایشاالله برا بهمن متمرکز فقط دلخوشکنیه مهم بهمنه که امیدوارم قبول بشین یه شهر خوب و یه رشته عالی

hossein_senator
12-09-2012, 09:28
سلام رتبتون که بد نبود 800 بودین انگار احتمالا شهرای بالارو فقط زده بودین ایشاالله برا بهمن متمرکز فقط دلخوشکنیه مهم بهمنه که امیدوارم قبول بشین یه شهر خوب و یه رشته عالی

والا اونم که باید بیام تهران کلاسای طراحی. که فکر نکنم بتونم بیام. موندیم.....

betiart
12-09-2012, 09:29
بچه ها من صنایع دستی شانه سمنان قبول شدم آخ جووووووووون تبریک به همه بچه هایی که قبول شدن
تبریک به betiart عزیز ..... بچه ها دیگه کیا قبول شدن؟؟

ممنون منم بهت تبریک میگم به سلامتی خوش بحالت از مهر میری سر کلاس برا من که واقعا فرقی نمیکرد با قبول نشدن چون من میخوام نیمه متمرکزو برم این فقط دل خوشکنیه واقعا برام که اگه نیمه متمرکز قبول نشدم دلم به این خوش باشه.. بازم تبریک فراوون راحتی شهر خودت میری س ر کلاس شبم میری خونتون راحت.

nasim_rahayi
12-09-2012, 09:34

تو رو خدا خودتونو ناراحت نکنین ... هیچ عیبی نداره عملی خیییییییییلی خوبتره
من دارم از سمنان میرم کلاس طراحی تهران ... از اول شهریور میرفتم و هنوزم میخوام برم چون واقعا نتیجش خوبه شاید گرافیکو که خیییییلی دوست دارم قبول بشم
پیشنهاد میکنم حتما کلاسا رو برو ... تو خیلی رتبت خوب شده تعجب میکنم
من 1600 بودما .... شاید بد انتخاب رشته کردی؟؟؟

nasim_rahayi
12-09-2012, 09:35
ممنون منم بهت تبریک میگم به سلامتی خوش بحالت از مهر میری سر کلاس برا من که واقعا فرقی نمیکرد با قبول نشدن چون من میخوام نیمه متمرکزو برم این فقط دل خوشکنیه واقعا برام که اگه نیمه متمرکز قبول نشدم دلم به این خوش باشه.. بازم تبریک فراوون راحتی شهر خودت میری س ر کلاس شبم میری خونتون راحت.

تو کجا زندگی میکنی مگه؟؟؟؟آره منم میخوام گرافیک قبول شم ولی دلخوشیه خوبیه که حداقل میدونی اینجا یه رشته داری و بی هیچی نیس

betiart
12-09-2012, 09:39

درست که تهران استاداش خوبن اما تو شهرستانام هستن کسایی که چند سالیه تجربه کار با بچه های نیمه متمرکزو دارن و در جریانن سوالا چطورن و چی مهمه منم اینجا میخوام برم کلاس مخصوصا حالا که دیگه موزه داری هم از بهمن کلاساش شرو میشه و این شش ماه نمیتونم هیچ جایی برم متمرکز هفت هزار نفر قبول شدن حد اقل دو هزار تاش شبانه روزانه هشت مطمینا روزانم قبول میشدی اما شهر دور احتمالا فقط تهران اصفهانو شهرای بزرگو زدین

betiart
12-09-2012, 09:39
تو کجا زندگی میکنی مگه؟؟؟؟آره منم میخوام گرافیک قبول شم ولی دلخوشیه خوبیه که حداقل میدونی اینجا یه رشته داری و بی هیچی نیس

لبته من موزه داری که قبول شدمم دوسش دارم

betiart
12-09-2012, 09:42
راستی من که بهمن باید برم سر کلاس ثبت نامم بهمنه دیگه؟الان که نباید برم ثبت نام برا شش ماه دیگه؟

mahan.m
12-09-2012, 09:50
من نیمه متمرکزامو این جوری زدم فک می کنید کدوما رو قبول شم؟؟

1
5760
طراحي صنعتي || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (روزانه)(نيمه متمرکز) || -

2
5759
ارتباطتصويري || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (روزانه)(نيمه متمرکز) || -

3
5763
طراحي لباس || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (روزانه)(نيمه متمرکز) || -

4
5900
طراحي صنعتي || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (شبانه)(نيمه متمرکز) || -

5
5899
ارتباطتصويري || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (شبانه)(نيمه متمرکز) || -

betiart
12-09-2012, 09:53
من نیمه متمرکزامو این جوری زدم فک می کنید کدوما رو قبول شم؟؟

1

5760

طراحي صنعتي || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (روزانه)(نيمه متمرکز) || -

2

5759

ارتباطتصويري || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (روزانه)(نيمه متمرکز) || -

3

5763

طراحي لباس || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (روزانه)(نيمه متمرکز) || -

4

5900

طراحي صنعتي || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (شبانه)(نيمه متمرکز) || -

5

5899

ارتباطتصويري || دانشگاههاوموسسات اموزش عالي || (شبانه)(نيمه متمرکز) || -

رتبت چند بوده؟

F l o w e r
12-09-2012, 12:07
راستی من که بهمن باید برم سر کلاس ثبت نامم بهمنه دیگه؟الان که نباید برم ثبت نام برا شش ماه دیگه؟

تبریکـــ میگم :10:

نه الان نیست / تاریخ دقیقش رو باید از دانشگاهتون سوال کنین

کسایی که متمرکز قبول شدن فعلا باید صبر کنن / با نیمه متمرکز ها همزمان وارد دانشگاه میشن

nasim_rahayi
12-09-2012, 12:14

کسایی که متمرکز قبول شدن فعلا باید صبر کنن / با نیمه متمرکز ها همزمان وارد دانشگاه میشن

جدی؟؟؟یعنی از مهر نمیریم؟؟

mahan.m
12-09-2012, 12:31
رتبت چند بوده؟

1000 منطقه یک

betiart
12-09-2012, 12:39

ممنونم .پس الان نباید برم برای ثبت نام.

betiart
12-09-2012, 12:40
جدی؟؟؟یعنی از مهر نمیریم؟؟

نه عزیزم من چون موزه داری از بهمن شروع میشه باید بهمن با نیمه متمرکزا برم سر کلایس .شما از اول مهر سر کلاسی.

betiart
12-09-2012, 12:44
1000 منطقه یک

اگه اولی رو مجاز نشی دوم و سومی رو حتما مجازی و البته تو شبانه هاتم که اون دو تا رو مجاز میشی و کار عملیت خوب باشه هم گرافیک قبولی هم طراحی لباس البته طراحی صنعتی چون متقاضی زیاد داره احتمال قبولیش کمتره البته امیدوارم قبول بشی.

II_II
12-09-2012, 12:46
واقعا" مسخرست که همزمان اعلام نمیشن متمرکز و نیمه متمرکزا.

نظرتون راجع به دانشگاه آزاد چیه؟

sevil_son12
12-09-2012, 14:27
سلام به همه ی کنکوری های 91 هنر.
خسته نباشید.
چون که قبلا قول داده بودیم هر کجا قبول شدیم بگیم.
منم عکاسی دانشگاه تهران قبول شدم .

mahan.m
12-09-2012, 16:00
اگه اولی رو مجاز نشی دوم و سومی رو حتما مجازی و البته تو شبانه هاتم که اون دو تا رو مجاز میشی و کار عملیت خوب باشه هم گرافیک قبولی هم طراحی لباس البته طراحی صنعتی چون متقاضی زیاد داره احتمال قبولیش کمتره البته امیدوارم قبول بشی.

ممنون از راهنماییت:40: یعنی تعداد رشته های نیمه متمرکزی که می تونیم براش آزمون بدیم محدودیت نداره؟ به تعداد انتخاب های خودمون بستگی داره؟؟؟یعنی من ممکنه 4 تاشو مجاز شم بعد تو 2 تاش برم آزمون بدم؟؟و میشه یه کم راجع به آزمون عملی گرافیک توضیح بدی چون راجع به طراحی صنعتی و طراحی لباس یه چیزایی میدونم ولی گرافیک رو اصلا .

sevil_son12
12-09-2012, 16:09
یعنی تعداد رشته های نیمه متمرکزی که می تونیم براش آزمون بدیم محدودیت نداره؟ به تعداد انتخاب های خودمون بستگی داره؟؟؟یعنی من ممکنه 4 تاشو مجاز شم بعد تو 2 تاش برم آزمون بدم؟؟و میشه یه کم راجع به آزمون عملی گرافیک توضیح بدی چون راجع به طراحی صنعتی و طراحی لباس یه چیزایی میدونم ولی گرافیک رو اصلا .

شما حداکثر توی 2 کد رشته روزانه و 2 کد رشته شبانه در نیمه متمرکز ها برای ازمون عملی معرفی میشید

betiart
12-09-2012, 17:10
ممنون از راهنماییت:40: یعنی تعداد رشته های نیمه متمرکزی که می تونیم براش آزمون بدیم محدودیت نداره؟ به تعداد انتخاب های خودمون بستگی داره؟؟؟یعنی من ممکنه 4 تاشو مجاز شم بعد تو 2 تاش برم آزمون بدم؟؟و میشه یه کم راجع به آزمون عملی گرافیک توضیح بدی چون راجع به طراحی صنعتی و طراحی لباس یه چیزایی میدونم ولی گرافیک رو اصلا .

همونطور که سویل گفت از روزانه دو تا شبانه دوتا غیر انتفاعی دوتا و پیام نورم دوتا را مجاز میشین اگه انتخاب کرده باشین که آذر میرین امتحان میدین .

sarina_zh
14-09-2012, 01:07
سلام من هنر جایی قبول نشدم میتونم به تکمیل ظرفیت امیدوار باشم؟
یا باید شروع کنم واسه سال دیگه کنکور شرکت کنم؟ :37:

nasim_rahayi
14-09-2012, 17:14
سلام من هنر جایی قبول نشدم میتونم به تکمیل ظرفیت امیدوار باشم؟
یا باید شروع کنم واسه سال دیگه کنکور شرکت کنم؟ :37:

عزیزم ناراحت نباش
ببینم مگه کنکور عملی شرکت نمیکنی؟؟؟خب رو اون حساب کن
به سال دیگه فکر نکن هنوز درها بسته نشده روت

Diazepam
14-09-2012, 20:25
میشه در مورد متمرکز و نیمه متمرکز یکم توضیح بدین ؟ اصلا چی هستن اینا ؟

+

کنکور عملی چیه ؟ کسی که میخواد سینما بخونه باید چیکار کنه ؟

مرسی

sevil_son12
15-09-2012, 11:44
بچه ها اینجا کسی دانشگاه تهران قبول نشده؟
تنها نباشیم اونجا

nasim_rahayi
15-09-2012, 15:12
میشه در مورد متمرکز و نیمه متمرکز یکم توضیح بدین ؟ اصلا چی هستن اینا ؟

+

کنکور عملی چیه ؟ کسی که میخواد سینما بخونه باید چیکار کنه ؟

مرسی

متمرکز یعنی رشته هایی که عملی ندارن مث صنایع دستی.عکاسی.مرمت بنا.سینما و غیره
نیمه متمرکز یعنی عملی دارن مث گرافیک.نقاشی.طراحی لباس.ادبیات نمایشی و غیره
که معمولا اول نتایج متمرکز اعلام میشه بعد نیمه متمرکز!
توی متمرکز سینما داریم که عملی نمیخواد و کارگردانی.تدوین.فیلمنامه نویسی و ایناست
توی نیمه متمرکز عملی داریم به نام ادبیات نمایشی که شنیدم میان اسم و ماجرای چندتا نمایش نامه معروف خارجی ازت میپرسن !!!!
همین قدر میدونم

nasim_rahayi
15-09-2012, 15:13
بچه ها اینجا کسی دانشگاه تهران قبول نشده؟
تنها نباشیم اونجا

خوش به حالت ... فکر نکنم تنها بشی کلی بچه باحال اونجا هستن
یه سوال ازت دارم تو میدونی کارنامه دوم کی میاد و ماجراش چیه دقیقا؟؟؟؟

alavi71
15-09-2012, 16:50
خوش به حالت ... فکر نکنم تنها بشی کلی بچه باحال اونجا هستن
یه سوال ازت دارم تو میدونی کارنامه دوم کی میاد و ماجراش چیه دقیقا؟؟؟؟

اگر منظورتا کارنامه نهایی هست
در دهه اول مهرماه میاد.
و اگر در رشته دیگری قبول شده باشید به شرط موافقط دانشگاه میتونید برید رشته های بعدی

sarina_zh
15-09-2012, 17:29
عزیزم ناراحت نباش
ببینم مگه کنکور عملی شرکت نمیکنی؟؟؟خب رو اون حساب کن
به سال دیگه فکر نکن هنوز درها بسته نشده روت

سلام ولی من رشته ی دانشگاهیم مهندسی کشاورزی و رشته ی اصلیم علوم تجربی بوده هیچی از عملی و نیمه متمرکز نمیدونم یه مدت کلاس طراحی رفتم اما در حدی نیستم بخوام برم واسه مصاحبه تازه من متمرکز هیچ جا قبول نشدم حتی غیرنتفایی با رتبه ی در سهمیه 5000 منطقه 2
ای کاش بگید تکمیل ظرفیت چه جوریاست؟؟ امیدی هست؟

sarina_zh
16-09-2012, 20:19
سلام دوستان
امسال کیا کنکور هنر دارن؟؟؟

nasim_rahayi
16-09-2012, 20:40
اگر منظورتا کارنامه نهایی هست
در دهه اول مهرماه میاد.
و اگر در رشته دیگری قبول شده باشید به شرط موافقط دانشگاه میتونید برید رشته های بعدی

واقعا اینطوریه؟؟؟
چقدر خوب ... یعنی هر رشته ای که من میتونستم قبول بشم و دوستشم داشته باشم میتونم تغییر بدم؟

nasim_rahayi
16-09-2012, 20:41
سلام ولی من رشته ی دانشگاهیم مهندسی کشاورزی و رشته ی اصلیم علوم تجربی بوده هیچی از عملی و نیمه متمرکز نمیدونم یه مدت کلاس طراحی رفتم اما در حدی نیستم بخوام برم واسه مصاحبه تازه من متمرکز هیچ جا قبول نشدم حتی غیرنتفایی با رتبه ی در سهمیه 5000 منطقه 2
ای کاش بگید تکمیل ظرفیت چه جوریاست؟؟ امیدی هست؟

والله من از تکمیل ظرفیت زیاد خبر ندارم ... توی سنجش ننوشته؟؟؟
ببین هر وقت بخوان تکمیل ظرفیت بگیرن اخبار اعلام میکنه
من که هرشب اخبار شبکه یکو نگاه میکنم ببینم چی میگه
امید هم هست رتبت خیلی بد نشده

alavi71
16-09-2012, 21:43
واقعا اینطوریه؟؟؟
چقدر خوب ... یعنی هر رشته ای که من میتونستم قبول بشم و دوستشم داشته باشم میتونم تغییر بدم؟

سلام
ببینید مثلا شما در انتخاب رشته انتخاب 25 قبول شدید ....
ولی الان میخواهید به انتخاب شماره 32 که انرا نیز رتبه قبولیش رو گرفتید بروید(در کارنامه نهایی میتونید این رو ببینید)
شما میتونید اون رو بروید ثبت نام کنید
به شرط قبولی دانشگاه مبدا و مقصد ....

sarina_zh
16-09-2012, 22:15
والله من از تکمیل ظرفیت زیاد خبر ندارم ... توی سنجش ننوشته؟؟؟
امید هم هست رتبت خیلی بد نشده

مرسی از راهنماییت دوست عزیز
آره حداقل امیدوار بودم غیرانتفایی دربیام جالبه که انتخاب رشته مجازی عکاسی غیرانتفایی محمود آباد رو واسم رشته ی اول پیشنهاد داده بود اما باز اونم قبول نشدم!
حسابی نا امید شدم اما اگه تکمیل ظرفیت قبول نشم امسالو واقعا میخوام بخونم
نیمه متمرکزم که بعید میدونم قبول شم!
بازم تشکر

sevil_son12
17-09-2012, 10:33
آره حداقل امیدوار بودم غیرانتفایی دربیام جالبه که انتخاب رشته مجازی عکاسی غیرانتفایی محمود آباد رو واسم رشته ی اول پیشنهاد داده بود اما باز اونم قبول نشدم!
امسال انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش واقعا چرت بود.مثلا برای من اصلا عکاسی تهران رو نیاورده بود حتی شبانش ولی من روزانه تهرانو قبول شدم.چند تا از بچه ها هم وضعیتی مثل تو داشتن.خیلی به اون انتخاب رشته نمیشه استناد کرد.انشالله توی تکمیل ظرفیت بخت باهات یار باشه یه رشته ای که دوست داری قبول بشی.در مورد نیمه متمرکز هم اصلا ناامید نباش چون تجربه نشون داده بیشتر شانسه تا توانایی
موفق باشی

sevil_son12
17-09-2012, 10:38
اینجاست که میگن عدو سبب خیر شود اگر خدا خواهد.واقعا تا حالا چند بار اخبار گوش دادی.بازم این کنکور که در کنارش تجربیات جدیدی رو به بچه ها ارایه میده.

:31::31::31::31:

sarina_zh
17-09-2012, 17:37
امسال انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش واقعا چرت بود.مثلا برای من اصلا عکاسی تهران رو نیاورده بود حتی شبانش ولی من روزانه تهرانو قبول شدم.چند تا از بچه ها هم وضعیتی مثل تو داشتن.خیلی به اون انتخاب رشته نمیشه استناد کرد.انشالله توی تکمیل ظرفیت بخت باهات یار باشه یه رشته ای که دوست داری قبول بشی.در مورد نیمه متمرکز هم اصلا ناامید نباش چون تجربه نشون داده بیشتر شانسه تا توانایی
موفق باشی

مرسی دوست من
ممنون از راهنماییت آره واقعا این انتخاب رشته ی مجازی گند زد به همه چیز الکی 10000 تومن ریختیم توو جیب دولت!
حالا به نظرت توو تکمیل ظرفیت چه رشته ای باید انتخاب کرد؟
چه جوریاست جریانش؟ فقط یه رشته میشه انتخاب کرد؟ برای من که غیرانتغایی هم نیوردم البته من دست بالا گرفته بودم! آخرین انتخابم همین عکاسی محمود آباد بود...
بازم سپاس...

sarina_zh
17-09-2012, 17:39
راستی یه سوال دیگه برای عکاسی پیام نور دماوند باید چه رتبه ای داشته باشی؟
یا پیام نور اصفهان؟
ممنونم

Diazepam
18-09-2012, 19:20
رشته عکاسی کنکور عملی نداره ؟

F l o w e r
18-09-2012, 20:16
رشته عکاسی کنکور عملی نداره ؟

خیر .. جز رشته های متمرکز حساب میشه

رشته های متمرکز کنکور عملی ندارند

sarina_zh
18-09-2012, 21:12
یکی هم جواب من و بده خب :37:

arnika_b
20-09-2012, 16:10
سلام.خواهشا جواب منو بدین
من رتبم شده 3000 رشته های نقاشی,طراحی لباس,طراحی پارچه,هم روزانه.شبانه,غیر انتفاعی زدم
کلاس واسه کنکور عملی هم دارم میرم.....امکانش هست قبول شم؟!!!!؟!!؟؟!!!
باید عملیم خیلی خوب باشه؟!! یا با متوسط هم میتونم قبول شم؟!!!

arnika_b
20-09-2012, 16:13
دانشگاه ازا تهران صحنه ارایی قبول شدم.به نظرتون خوبه؟!! یا نه؟!!! رشته صحنه ارایی خوبه یا نه!!!!

alavi71
21-09-2012, 15:27
من رتبم شده 3000 رشته های نقاشی,طراحی لباس,طراحی پارچه,هم روزانه.شبانه,غیر انتفاعی زدم

سلام دوست من
در امتحان عملی طرح باید قابل قبول باشه نیازی به خیلی خوب بودن و حرفه ای بودن نیست چون اگر حرفه ای باشید خب باید استاد باشید نه دانشجو.
در مورد رشته شما خیلی اطلاع ندارم ولی سوال های دیگر هم فکر میکنم پرسیده شود

hasnaa
22-09-2012, 20:32
رتبه ی 135 منطقه 2 زیر گروه یک 80 بنظرتون آزمون عملیم در چه حد باشه و چه چیزایی رو توش رعایت کنم ، گراقیک شیراز قبول میشم؟

hasnaa
22-09-2012, 20:47
چند نمونه سوال آزمون عملی که میدونم :

طراحی یک فروشگاه زنجیره ای و مردم در حال خرید

کارگاه آهنگری
سالن ورزشی
کودکستان

حیاط یک مدرسه

خیابان را در فصل زمستان طراحی کنید

چند کارگر را در حال ساخنمان سازی طراحی کنید

یک فروشگاه سنتی
یک مسجد که چند نفر در حال وضو گرفتن هستند
نانوایی نان سنگک

روز هوای پاک دانشجویان در حال پاکسازی شهر

زنان شمالی در حال شالیکاری و بر داشت مجصول
کیوسک روزنامه فروشی

ایستگاه اتوبوس

سالن انتظار بیمارستان یا فرودگاه

افتتاحیه نما یشگاه

کوچ عشایر

بازی بچه ها در پارک
پشت صحنه فیلم

رفتگران شهر داری در حال کار کردن

صحنه کوهنوردی
گلفروشی

جنگ لبنان د بمب باران مردم

چهار راه

انتفاضه فلسطین

باجه تلفن

F l o w e r
22-09-2012, 21:41

منطقه ی چند ؟

رتبه ی 135 منطقه 2 زیر گروه یک 80 بنظرتون آزمون عملیم در چه حد باشه و چه چیزایی رو توش رعایت کنم ، گراقیک شیراز قبول میشم؟

با کار عملی متوسط رو به خوب قبول میشین ..

نکاتی که باید رعایت کنید رو توی این پست توضیح دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zqanavati
03-10-2012, 00:14
سلام
من لیسانس فیزیک دارم میخوام کنکور کارشناسی هنر شرکت کنم (طراحی صنعتی دوست دارم)
کمک لطفا
چی بخونم؟ چه کتابایی بخرم؟:23:

faeeeeze
06-10-2012, 22:04
سلام به همه بروبچ هنر...:sq_25:
من تازه عضو این سایت شدم...:sq_24:
دنبال سوالای کنکور عملی میگشتم ک بلاخره اینجا پیدا کردم...
هنرستان رشتم گرافیک بوده...
چـــــــــــــــــاپ هنر تهران قبول شدم(الویت اولم تو متمرکزا بود)...
رتبمم 46..
الانم سخت منتظره کنکور عملیو آزمون گرافیکم...:sq_10:
ماشالا همه عشق گرافیکن... :sq_19:
به بچه هاییم ک قبول شدن تبریک میگم؛خصوصن ب سویل...:sq_20:

betiart
14-10-2012, 12:20
بالاخره سنجش لطف کرد اعلام نمود که فردا نتایجو اعلام میدارند بسی جای تشکر فراوان

hossein_senator
15-10-2012, 18:10
خب بالاخره پس از 9 روز تاخیر نتایج نیمه متمرکز هم اعلام شد.

امتحان رشته ارتباط تصویری، نقاشی، طراحی پارچه، طراحی لباس در روز جمعه 19 آبان ساعت 8 و نیم برگزار می شود.

امتحان طراحی صنعتی هم همانروز ساعت 3 بعد از ظهر به صورت تستی و تشریحی برگزار می شود.

به امید موفقیت دوستان

sara_2007_nike
16-10-2012, 00:21
سلام یه سوال دارم من برای نقاشی وگرافیک مجاز شدم ولی امتحانش هم زمانه باید وقتمو تقسیم کنم واسه هر دو امتحان یا میتونم فقط آزمون نقاشی رو شرکت کنم ؟

hossein_senator
16-10-2012, 00:49
سلام یه سوال دارم من برای نقاشی وگرافیک مجاز شدم ولی امتحانش هم زمانه باید وقتمو تقسیم کنم واسه هر دو امتحان یا میتونم فقط آزمون نقاشی رو شرکت کنم ؟

تا اونجا که من میدونم یه موضوع بهتون میدن باید اونو طراحی کنید. برای نقاشی و گرافیک هم آزمون مشترکه یعنی همون یک موضوع را باید بکشی. دو تا موضوع نمیدن که بخواین تقسیم کنید زمانتونو.

betiart
16-10-2012, 05:55
سلامن گرافیکو با مجسمه آوردم اما در مورد ازمون مجسمه چیز زیادی نمیدونم و فقطم میخوام مجسمه رو شرکت کنم کسی چیزی در مورد ازمونش میدونه؟گل بهمون میدن یا باید ببریم؟طراحیش با مداده یا با کنته و زغالم میشه؟

sarina_zh
16-10-2012, 17:23
سلام به همگی
من پیام نور ارتباط تصویری و کتابت و نگارگری رو آوردم
غیرانتفایی هم ارتباط تصویری و ادبیات نمایشی رو انتخاب کردن واسم
خواستم راجع به آزمون عملی و اینکه چه جوریاست؟ آیا ارزش داره شرکت کنم؟ من هیچی راجع به این رشته ها نمیدونم طراحی هم خیلی جزیی بلدم
امسالم دارم واسه کنکور سال بعد میخونم به نظرتون چکارکنم خیلی سر در گمم
و آیا 4تا آزمون رو که مجاز شدم میتونم شرکت کنم؟؟ کدوم آزمون رو شما پیشنهاد میکنید؟؟
ممنون میشم

sara_2007_nike
16-10-2012, 20:52
سلام کسی میدونه اطلاعات فیش هزینه آزمون عملی رو کجا باید وارد کنم؟

alavi71
16-10-2012, 23:30
سلام کسی میدونه اطلاعات فیش هزینه آزمون عملی رو کجا باید وارد کنم؟

سلام
در انتخاب رشته مجدد
کد رشته های قبولی که باید وارد کنید
فیش مربوط به هر ازمون عملی رو هم ثبت باید بکنید
منتظر زمان اعلام انتخاب رشته باشید

پیروز باشید

alavi71
16-10-2012, 23:35
سلامن گرافیکو با مجسمه آوردم اما در مورد ازمون مجسمه چیز زیادی نمیدونم و فقطم میخوام مجسمه رو شرکت کنم کسی چیزی در مورد ازمونش میدونه؟گل بهمون میدن یا باید ببریم؟طراحیش با مداده یا با کنته و زغالم میشه؟

دوست من
بهترین راهنمای شما دانشجویان سال قبل خواهند بود از انها در این مرپورد بپرسید

hassanmaleki7
17-10-2012, 18:27
سلام خدمت همه شما عزیزان
ایا امید این هست که با رتبه 1900 زیرگروه گرافیک (ارتباط تصویری) منطقه سه با یه کار عملی متوسط یا عالی در یکی از دانشگاه های روزانه قبول شد
اگه میشه کدوم دانشگاه لطفا راهنمایی کنید:sq_25::sq_25:

hassanmaleki7
17-10-2012, 18:36
سلام خدمت همه شما عزیزان
ایا امید این هست که با رتبه 1900 زیرگروه گرافیک (ارتباط تصویری) منطقه سه با یه کار عملی متوسط یا عالی در یکی از دانشگاه های روزانه قبول شد

sara_2007_nike
17-10-2012, 22:04
سلام میخواستم بپرسم هزینه آزمون عملی نقاشی رو به شماره حساب 748 باید واریز کنیم یا 748/3 ؟تو دفترچه 748 بود ولی من امروز واریز کردم کارمندش گفت درستش 748/3 هست میخواستم ببینم بچه های دیگه چکار کردند؟ فرقی داره؟

hassanmaleki7
18-10-2012, 14:12
سلام خدمت همه شما عزیزان

sarina_zh
18-10-2012, 19:07
سلام
من 4 تا رشته نیمه متمرکز واسم قبولی اعلام شده
2تاش که ارتباط تصویری پیام نور و غیرانتفایی
کتابت و نگارگری پیام نور
ادبیات نمایشی غیرانتفایی
ممنون میشم راهنماییم کنین کدوم رشته ها رو واسه عملی شرکت کنم
و یه سوال دیگه من شنبه میخوام پول واریز کنم واسه سنجش برای ارتباط تصویری که هم پیام نور قبول شدم هم غیرانتفایی باید یک فیش واریز کنم یا دو بار پول بریزم و فیش بگیرم؟؟؟؟
یک دنیا سپاس

alavi71
19-10-2012, 09:27
سلام
من 4 تا رشته نیمه متمرکز واسم قبولی اعلام شده
2تاش که ارتباط تصویری پیام نور و غیرانتفایی
کتابت و نگارگری پیام نور
ادبیات نمایشی غیرانتفایی
ممنون میشم راهنماییم کنین کدوم رشته ها رو واسه عملی شرکت کنم
و یه سوال دیگه من شنبه میخوام پول واریز کنم واسه سنجش برای ارتباط تصویری که هم پیام نور قبول شدم هم غیرانتفایی باید یک فیش واریز کنم یا دو بار پول بریزم و فیش بگیرم؟؟؟؟
یک دنیا سپاس
سلام
با توجه به علاقه و توانایی خودتون انتخاب کنید در مصاحبه چه رشته ای شرکت کنید.
برای هر ازمون باید پول جداگانه واریز نمایید
موفق باشید

hassanmaleki7
19-10-2012, 13:09
سلام
من رشته طراحی صنعتی رو مجاز شدم (روزانه) حالا میخواستم بدونم با رتبه 1800 منطقه سه با یه عملی عالی میتونم به دانشگاه های روزانه امید وار باشم لطفا کمکم کنید

hossein_senator
20-10-2012, 18:51
سلام
من رشته طراحی صنعتی رو مجاز شدم (روزانه) حالا میخواستم بدونم با رتبه 1800 منطقه سه با یه عملی عالی میتونم به دانشگاه های روزانه امید وار باشم لطفا کمکم کنید

فکر نکنم. طراحی صنعتی خیلی پذیرشش کمه. شاید شبانه یا غیر انتفاعی بتونی کاری کنی.

9884
22-10-2012, 11:52
سلام
من یک دختر هستم.فوق دیپلم نرم افزارم از یکی از مراکز علمی کاربردی.
حالا کاردانی ب کارشناسی غیرانتفاعی نرم افزار هم قبول شدم.کاردانی ب کارشناسی گرافیک علمی کاربردی هم قبول شدم.
تاحالا با طراحی هم کار نکردم.
آیا یادگرفتن طراحی آسونه؟
لوازم گرافیک خیلی پرخرجه برای کاردانی ب کارشناسی؟اطلاعاتم هم در مورد رشته خودم یعنی نرم افزار در حد 50% هست.
و همچنین اعتبار کدوم مدرک بیشتره؟
به نظر شما جدای از بحث علاقه کدوم یکی رو انتخاب کنم.؟
نرم افزار هم چون زیاد ریاضی و برنامه نویسی داره دوس ندارم ولی در هر صورت آینده کاری رشته هم برام مهمه.
لطفا متخصصان سریع ج بدهند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hassanmaleki7
22-10-2012, 14:30
سلام من رشته های گرافیک (ارتباط تصویری ) و طراحی صنعتی رو مجاز شدم حالا میخواستم بپرسم هر سال آزمون عملی (طراحی ) این رشته ها کجا برگذار میشه یعنی سال گذشته کجا بود آخه شنیدم محل برگذاری تهرانه در ضمن استان محل اقامت من استان همدان لطفا کمکم کنید

hassanmaleki7
22-10-2012, 14:35
سلام من رشته های گرافیک (ارتباط تصویری ) و طراحی صنعتی رو مجاز شدم حالا میخواستم بپرسم هر سال آزمون عملی (طراحی ) این رشته ها کجا برگذار میشه یعنی سال گذشته کجا بود آخه شنیدم محل برگذاری تهرانه در ضمن استان محل اقامت من استان همدان لطفا کمکم کنید

betiart
23-10-2012, 14:49
زحمت کشیدن و تکمیل ظرفیتو اعلام نمودن با این تفاوت که طبق معمول هنر کیلویی چند؟البته پارسال نیز این داستان اتفاق افتاد البته با حالتی بسی بهتر و اون اینکه لا اقل یه دانشگاه کاردانی برا فرش تکمیل ظرفیت اعلام نموده بود و بعد از چند روز دانشگاه تهران نیز اگر ذهنم یاری کنه برا عکاسی 15 نفری را انگار تو اطلاعیه ای به تکمیل ظرفیتا اضافه نمود حال باید دید امسال قراره چی پیش بیاد .................. . دوستان سوالی داشتم اینکه میگویند پارسال تا 1100 هم رشته ای قبولی داشته منظور 1100 کشوریه یا سهمیه؟میشه بلطفید در حق این جانب جواب بدین ممنونم و سپاس بسیار

sarina_zh
25-10-2012, 18:25
سلام بجه ها واسه تکمیل ظرفیت چرا هنر جزشون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا دپرس شدم
حالا چی میشه؟ نمیشه تکمیل ظرفیت هنر شرکت کرد؟ :sq_14::41:

alavi71
26-10-2012, 22:50
سلام بجه ها واسه تکمیل ظرفیت چرا هنر جزشون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا دپرس شدم
حالا چی میشه؟ نمیشه تکمیل ظرفیت هنر شرکت کرد؟ :sq_14::41:

سلام
بله امسال رشته ای در هنر برای تکمیل ظرفیت اعلام نشده....
مگر انکه اصلاحیه در این باره بزنند که بتونید شرکت کنید

sevil_son12
27-10-2012, 15:25
سلام.بچه ها یه سوال؟
من نیمه متمرکز ادبیات نمایشی و کارگردانی رو اوردم. و متمرکز عکاسی دانشگاه تهران قبولیدم.خودم بیشتر راغب به عکاسی هستم ولی اطرافیانم میگن کارگردانی رو شرکت کنم. اینم رو هم بگم که اگه برم هشتاد درصد قبولم .اون 20 درصدم به حساب شانس و رابطه و مسایلی از این دست میزارم/
حالا شما کمکم کنین که چیکار کنم؟

مرسی

sevil_son12
27-10-2012, 15:33
این هم یه پیام برای ایرانیان پاک سرشت

کوروش بزرگ: " این زمین که اینک بر ان گام مینهی و بر ان زندگی میکنی.خدای بزرگ همزمان با افرینش هستی افرید.پیش از تو بسیاری بر این خاک زیسته اند و انگاه رفته اند پس این را بدان که تو نه اولینی و نه اخرین و نه ماندگار بر این زمین"

" 7 آبان " زاد روز پدر ایران زمین کوروش بزرگ گرامی باد.

sarina_zh
27-10-2012, 18:06
سلام.بچه ها یه سوال؟
من نیمه متمرکز ادبیات نمایشی و کارگردانی رو اوردم. و متمرکز عکاسی دانشگاه تهران قبولیدم.خودم بیشتر راغب به عکاسی هستم ولی اطرافیانم میگن کارگردانی رو شرکت کنم. اینم رو هم بگم که اگه برم هشتاد درصد قبولم .اون 20 درصدم به حساب شانس و رابطه و مسایلی از این دست میزارم/
حالا شما کمکم کنین که چیکار کنم؟

مرسی

سلام آفرین به شما رشته های عالی رو قبول شدین
اما من جای شما بودم همون عکاسی رو میرفتم چونکه هم از لحاظ درآمد و آینده ی شغلی هرجای دنیا فنون عکاسی رو بلد باشید مخصوصا از دانشگاه تهران براتون شغل هست اما الان کارگردانی توو ایران کسی بهش بها نمیده هرچند من عاشق کارگردانیم خودم
ولی عکاسی توو این زمونه درآمد داره مخصوصا عکاسی صنعتی که فوق العاده بازار داره
ولی در آخر هرچی که علاقه ی شما بیشتره همونو انتخاب کنید اشتیاق و علاقه مهمترین نکته ست...
تبریک میگم و موفق باشید

faeeeeze
28-10-2012, 23:08
:sq_3::sq_11::sq_19: