PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد محدودیت در حجم اینترنت Adsl

samigherty
28-07-2008, 12:24
سلام خدمت تمام دوستان گلم .:10:
من یک خط اینترنت پر سرعت دارم که 6 تا کاربر از اون استفاده می کنن و از آنجایی که اینترنت ما یک محدودیتی داره مثلاً 15گیگ هستش . می خواستم ببینم یک برنامه ای هست یا اصلاً وجود داره که بشه با اون به هر کاربر یک محدودیت بدیم . مثلاً به همه یک محدودیت 2.5 گیگ بدین که دیگه یک نفره نتونه بیشتر از اون محدودیت از اینترنت استفاده کنه .
پیشاپیش از تمام دوستان و عزیزانی که به من جواب می دن کمال تشکر را دارم و دستشان را به گرمی می فشارم .
:11:

samigherty
28-07-2008, 22:53
از دوستان هیچ کس نیست که جواب منو بده . یعنی اینقدر سئوالم سخته؟

zed2
28-07-2008, 23:16
بخش درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بپرس احتمالا بهتر می توانند کمک کنند

caulfield
03-08-2008, 21:56
دوست عزیز برای این کار شما 1001 راه دارید ، پر قدرت ترین نرم افزار برای این که ، نرم افزار ISA هست که اگر یه شبکه Domainداشته باشید میتونید رو یه سرور نصبش کنید و مشکلت رو حل کنی ، راه بعدی این که اگر کمی پول خرج کنی میتونی یه Routerboard میکروتیک بخری و باهاش این کار رو انجام بدی (خیلی راحت با کلی امکانات) راه بعدی هم که آسون و ارزونه اینه که از نرم افزاری به نام CCProxy آستفاده کتی.

سوالی بود در خدمتم.

samigherty
04-08-2008, 18:17
سلام دوست عزیزم .
از راهنماییت خیلی ممنون ، برنامه CCProxy رو دانلود کردم ولی می شه یه لطفی کنی بگی که چه جوری باهاش کار کنم یا چه جوری محدودیت ها رو اعمال کنم که کاربرا نتونن بهش دست بزنن که زیادش کنن و ...
بازم از لطفی که کردی متشکرم

caulfield
05-08-2008, 22:06
دارم میگردم برات یه آموزش ساده پیدا کنم ، اگه نشه یه چیزایی مینویسم میزارم تو سایت که هم شما هم دیگر دوستان ازش استفاده کنن.

samigherty
07-08-2008, 07:38
خیلی خیلی از شما ممنونم