PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گوشي

rambo_1386
28-07-2008, 10:45
سلام دوستان من چند ماه پيش به گوشيم (w810) يه رمز دادم تو قسمت قفلها و قفل تلفن - محافظت - و خودكارو انتخاب كردم حالا وقتي ميخوام سيمكارت ايرانسلمو بندازم رمز ميخواد يا هر سيمكارت ديگه ايي فقط با سيمكارت خودش كار ميكنه . حالا وقتي ميخوام ازحالت خودكار خاموشش كنم رمز قبلي ميخواد كه من يادم نيست چي بود دوستان خواهش ميكنم كمك كنيد (خواهشا فلش نباشه)

rambo_1386
28-07-2008, 12:59
سلام دوستان من چند ماه پيش به گوشيم (w810) يه رمز دادم تو قسمت قفلها و قفل تلفن - محافظت - و خودكارو انتخاب كردم حالا وقتي ميخوام سيمكارت ايرانسلمو بندازم رمز ميخواد يا هر سيمكارت ديگه ايي فقط با سيمكارت خودش كار ميكنه . حالا وقتي ميخوام ازحالت خودكار خاموشش كنم رمز قبلي ميخواد كه من يادم نيست چي بود دوستان خواهش ميكنم كمك كنيد (خواهشا فلش نباشه)
دوستان خواهش ميكنم كمكم كنيد

marn
28-07-2008, 15:43
سلام
شما پچشو اگه نصب كردي براي برداشتن رمز دوباره همون پچ و remove كن مطمئن باش درست ميشه.

majjidd
31-07-2008, 21:20
با setool2lt باید unlock کنی
یا با XS++ بفهمی رمز قبلیت چیه
گوشی هم فلش نمیشه خاطرت تخت تخت:31:

rambo_1386
02-08-2008, 19:02
با setool2lt باید unlock کنی
یا با XS++ بفهمی رمز قبلیت چیه
گوشی هم فلش نمیشه خاطرت تخت تخت:31:
ميشه آموزششو بزاري چون من درباره اينا هيچي حاليم نيست

majjidd
02-08-2008, 21:14
تو همین سایت هستش
همون هک گوشیه دیگه...
setool2lt رو دانلود کن تو خودش آنلوک داره
موفق باشی

morcielago_asd
30-08-2008, 14:19
سلام بچه ها . من یه دوست دارم که K750 داره و داده رو گوشیش قفل گذاشتن. یعنی عین نوکیا هر وقت میخواد وارد گوشی بشه ازت رمز میخوا. میتونین ترفند این کارو بهم بگین؟

majjidd
31-08-2008, 21:28
سلام بچه ها . من یه دوست دارم که K750 داره و داده رو گوشیش قفل گذاشتن. یعنی عین نوکیا هر وقت میخواد وارد گوشی بشه ازت رمز میخوا. میتونین ترفند این کارو بهم بگین؟

سلام
ترفند نداره
فقط پچ مربوط به قفل صفحه کلید رو ریخته تو گوشی
اگه شما هم میخوای یاد بگیری برو اینجا و اموزش هک گوشی سونی اریکسن رو یاد بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه هم میخوای بعلاوه قفل کار های دیگری رو گوشی انجام بدی و پچ نصب کنی اینجا رو بخون:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید