PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتباه در كنكور سراسري

mohsensoft
28-07-2008, 09:08
سلام
آقا ما توي شهرمون بيش از نيمي از بچه ها معدلشون رو زده 5/67 .مثلا يكي از دوستام درصد زير 55 نداشت شده 22000 كشور:18:در صورتي كه يكي ديگه با درصداي يه مقدار كمتر ولي با معدل درست شده 7000 كشور
آيا كس ديگه اي هم اين مشكل رو داره؟
به نظرتون در صورت اعتراض قضيه درست ميشه؟

wini pooh
28-07-2008, 09:15
آقامحسن شما مشکلی در باب اشتباه بودن درصد ها مشاهده نکردین؟

behnam_tr
28-07-2008, 09:20
دوست عزیز شما به این نکته توجه بفرمایید که معدل پیش دانشگاهی و سه ساله دبیرستان در کنکور سراسری 87 دخیل بودند...

soheilsmart
28-07-2008, 09:22
دوست عزیز شما به این نکته توجه بفرمایید که معدل پیش دانشگاهی و سه ساله دبیرستان در کنکور سراسری 87 دخیل بودند...
فقط نمرات امتحان نهایی سال سوم به صورت درس به درس و میزان 15% دخیل بوده است

mohsensoft
28-07-2008, 09:35
آقامحسن شما مشکلی در باب اشتباه بودن درصد ها مشاهده نکردین؟
يكي از دوستام ميگفت شيمي رو 76 زده ولي واسش اومده 44
اين بچه هايي كه معدلشون 5 اومده فكر كنم موقع ثبت نام معدلشون رو وارد نكردن
حالا من موندم درست ميشه يا نه
چون درصداشم خوبه و معدلش 17
الان رتبه ي منطقه 3 شده 2400
ولي يكي ديگه از دوستام با همين درصدا و يكم كمتر شده 600 منطقه 3 (اون معدلش درست بوده)

ADEL_r
28-07-2008, 11:15
من فکر نمیکنم هیچ اشتباهی در آزمون سراسری صورت گرفته شده باشه .

در ضمن ، معدل دپلم رو هم در آزمون سراسری دخیل کردن ! که باعش شده برخی ها رتبشون بیشتر یا کمتر از اونی باشه که فکر میکنن .

اوم موع که من سال سوم بودم نمیدونستم قراره معدل این سال رو وارد کنن ، و گرنه راحت میتونستم توی دروس مختلف نمرات بالایی بگیرم .

من اگه معدلم اون موقع بالای 16 بود ، قطعا الان میتونستم به رتبه های تک رقمی هم فکر کنم.

بنظر من اشتباه کنکور سراسری این چیزی نیست که شما فرمودین ، اشتباهی که رخ داده این هست که معدل دیپلم رو ملاک قرار دادن

mohsensoft
28-07-2008, 11:44
من فکر نمیکنم هیچ اشتباهی در آزمون سراسری صورت گرفته شده باشه .

در ضمن ، معدل دپلم رو هم در آزمون سراسری دخیل کردن ! که باعش شده برخی ها رتبشون بیشتر یا کمتر از اونی باشه که فکر میکنن .

اوم موع که من سال سوم بودم نمیدونستم قراره معدل این سال رو وارد کنن ، و گرنه راحت میتونستم توی دروس مختلف نمرات بالایی بگیرم .

من اگه معدلم اون موقع بالای 16 بود ، قطعا الان میتونستم به رتبه های تک رقمی هم فکر کنم.

بنظر من اشتباه کنکور سراسری این چیزی نیست که شما فرمودین ، اشتباهی که رخ داده این هست که معدل دیپلم رو ملاک قرار دادن
آقا من اصلا از صحبت های شما سر درنیاوردم.دوستان اگه کسی چیزی فهمید به ما هم بگه تا از جهل بیایم بیرون
اشتباه مطمئنا رخ داده
حالا چیکار باید کرد؟

MTR2008
28-07-2008, 18:19
دوستان معدل فقط 15 درصد
معدلم بالای 16
نمره معارف نهاییم بالای 19.5
همیشه و تو هر ازمونی بالای 70 درصد معارف میزدم
الان دینیم اومد منفی 2 درصد
شما بگین
بقیه درصد عمومی و اختصاصیم هم با اون چه فکر میکردم و تخمین زده بودم فرق میکنه فقط فیزیکم درسته

Javad_Ed
28-07-2008, 20:51
دوستان امسال نمره هر درس مستقیما در همون درس با ضریب خودش تاثیر داشت
و نمرات از آموزش و پرورش استخراج شده بود
شما هنگام اصلاح
میتونستید نمراتتتون رو ببینید
پس هیچ اشتباهی نشده
اگه معدل هم اشتباه بزنه اونها از آموزش و پرورش استعلام کردند....
شما حتی موقع اصلاح میتونستی اگه نمره ی درسی از شما درست نبود اعتراض کنی...

mohsensoft
29-07-2008, 10:32
آقا در اين كه اشتباه شده شك نكنيد
مگه ميشه يه نفر معدلش و درصداش از يكي ديگه بهتر باشه ولي اوني كه خوبه بشه 2400 و اوني كه بدتر بوده بشه 600؟

ADEL_r
29-07-2008, 12:59
آقا در اين كه اشتباه شده شك نكنيد
مگه ميشه يه نفر معدلش و درصداش از يكي ديگه بهتر باشه ولي اوني كه خوبه بشه 2400 و اوني كه بدتر بوده بشه 600؟

خب ، دوست عزیز .

کسی که برای خوب یا بد بودن ، ملاک تعین میکنه سازمان سنجش هست !

hackerboy
29-07-2008, 13:42
دوستان لطف کنن یه عکسی چیزی از کارنامه ها بزارن تا با مدرک بشه درست فهمید چی شده.