PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *+=[آرشیو]=+* آموزش هك كردن بازيها

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

M E H D I
12-12-2005, 16:09
سلام

توي اين تاپيك قصد دارم آموزش هك بازيها رو بذارم این Pdf کامل آموزش
فایل پیوست را دانلود کنید ;)

برنامه كامل نسخه Pro رو هم مي تونين از ضميمه داونلود كنين. با تشكر از nooshabeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز!

Gagsta
12-12-2005, 16:34
دمت گرم مونتظره بديش هستيم

Splinter cell
12-12-2005, 16:43
خوب است .

microdump
12-12-2005, 16:54
خوب بود ایول

ALt3rnA
12-12-2005, 18:23
اميدوارم ناراحت نشين ولي به اين راحتي ها هم نيست...مرگ موش اگه بخواي ميتونم در اداره ي تاپيک کمکت کنم

R£ɀД
12-12-2005, 18:40
به نظر موضوع و تاپيك خيلي جالب وخوبي مياد.
منتظر ادامش هستم.

M E H D I
12-12-2005, 19:20
سلام

تشكر از همه

برنامه ArtMoney نسخه SE رايگان هست و مي تونين از اين آدرس داونلود كنين با حجم حدود 1.05 مگابايت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نسخه Pro با امكانات بسيار بيشتر هم هست كه تا به امروز كرك نشده. البته شده اما كامل نيست.

سلام gamehackir جان
چرا كه نه عزيز. همه به كمك احتياج دارن.

واسه اونايي كه Gamehackir عزيز رو نميشناسن هم بگم كه ايشون تو كار ساختن ترينر و كرك كردن بازي ها هستن. ايشالا از وجودشون بهره مي بريم.

تشكر: مهدي

ALt3rnA
12-12-2005, 19:48
t search اخرشه ...چرا؟؟ چون قابلیت اتو هک...هگز ادیت..دیساسمبلر...و...و..... داره
--------
5 شنبه اموزشش رو میزارم

pooria
12-12-2005, 19:55
عزیزان دستتون درد نکنه ادامه بدین

OMID
12-12-2005, 23:55
عالی بود مهدی جان
البته من قبلا این مطالب خوب شما رو خونده بودم ولی متاسفانه به علت مشغله کاری موفق به تست کردن نشدم:sad:
ما منتظر ادامه آموزش های خوب شما هستیم

===============
یک چیز را هم متذکر شوم که دوستان سعی کنند از دادن پستهای خوب بود و خوبه از این پست ها خودداری کنند تا مطالب جمع تر باشه نه اینکه یه قسمت آموزش رو بخونیم بعد ده تا پست خوبه و از این جور چیزها داشته باشیم.

دوستانی هم که توسط این آموزش تونستن بازیها رو هک کنند بیان اینجا بگن

R£ɀД
13-12-2005, 11:02
marge_moosh جان دمت گرم من تونستم از اين روش استفاده كنم .
من بازي فيفا 2003 رو با اين برنامه آزمايش كردم مجبور شدم به خودم 31 تا گل بزنم تا تعداد متغيير هايي كه اين برنامه پيدا مي كنه كم بشه.( آخه مثلا سر 20 تا گل 500 تا متغيير پيدا مي كرد). آخرش فهميدم كه 8 تا متغيير هست كه همش در حال تغيير هستن همشون رو فريز كردم بعد رفتم توي بازي 3-4 تا گل ديگه به خودم زدم ديدم كه ديگه تغيير نميكنه و روي همون 31 تا قفل شده.
حال دادي اساسي.
منتظر ميشم تا اين تاپيك رو كامل تر كنين.

M E H D I
13-12-2005, 11:07
سلام دوباره

باز هم تشكر از همه.

اگه سوالي چيزي بود من در خدمتم.

pooria
13-12-2005, 13:35
ایول من که الان میرم حال اساسی

persian-pes
13-12-2005, 23:41
ميشه چند تا برنامه معرفي كنيد كه باهاش بشه منوي بازي فارسي كرد؟

به اين يه كار خيلي علاقه مندم

Suse
14-12-2005, 00:20
خيلي جالب و كامل بود . واقعا ً ممنون.

M E H D I
14-12-2005, 13:10
ميشه چند تا برنامه معرفي كنيد كه باهاش بشه منوي بازي فارسي كرد؟

به اين يه كار خيلي علاقه مندم

سلام

واقعيتش رو بخواي نميشناسم يه همچين برنامه اي. اگه Gamehackir جان اومدن حتما بيشتر مي تونن كمك كنن.

R£ɀД
14-12-2005, 17:31
marge_moosh جان اگه زحمتي نيست بگو اين trainer ها رو چطور درست مي كنن.
ممنون.

M E H D I
14-12-2005, 22:08
marge_moosh جان اگه زحمتي نيست بگو اين trainer ها رو چطور درست مي كنن.
ممنون.

سلام

Trainerها رو از روي همين آدرس هايي كه اينجا ما پيدا مي كنيم درست مي كنن. فقط واسه اونا برنامه نويسي هم مي كنن كه به صورت اتوماتيك بازي هك بشه. در واقع همين كارها رو اتوماتيك انجام ميده. جواب كامل: Gamehackir

مهدي

R£ɀД
15-12-2005, 09:43
marge_moosh جان ممنون از آموزشت
حالا چند تا سوال از شما يا از Gamehackir عزيز دارم.
اين آدرس هايي كه ما پيدا مي كنيم هميشه و روي همه كامپيوتر ها ثابت هست؟؟
اين آدرس بدست آمده آدرس فيزيكي داخل RAM هست؟
اگه ما به وسيله اين برنامه آدرس متغيير رو پيدا كنيم و به وسيله برنامه نويسي مقدار اين آدرس رو تغيير بديم جواب ميده؟

اين بازي هايي رو كه براي تقلب داخل بازي بايد كد هاي مخصوصي رو وارد كرد از چه راه هاي اين كد ها و دستورات رو پيدا مي كنن.
(مثلا در بعضي بازي ها ميشه خودمون رو نامرئي كنيم يا با اين كد ها باعث كشته شدن همه دشمن ها ميشيم يا ... اين كد ها رو كه اين كارها رو مي كنن از كجا ميشه شناخت و پيدا كرد.) ( چون ديگه اين ها مثل تير يا مقدار جون نيستند كه هي از خودمون كم كنيم و ----- كنيم تا به متغيير مورد نظر برسيم.)

ALt3rnA
15-12-2005, 15:30
چرا 2 پست زدي؟؟
1-بعضي بازي ها اره و بعضي نه ولي در کل اکثرا آره
2-اين ادرس ها همون جون ها يا تير هاي شما هستند که برايه يه متغير تعريف شده
3-البته که جواب ميده
4-اين کد ها رو کسي پيدا نميکنه بلکه توسط سازندگان بازي براي بازي تعريف ميشه و اونا بعد از مدتي رمز هاي بازيشونو پخش ميکنن(البته ميشه پيداشون کرد ولي ربطي به ----- و سرچ اعداد و جونها و... نداره)

ALt3rnA
15-12-2005, 15:43
در ضمن برنامه واسه فارسي سازي اگه لازم داري بهتره بگم خيلي سخته و کاره مبتدي ها نيست و به راحتي گفتن اسمش نيست
--------------------------------------
راستي يه چيزي من دعوت ميکنم از گيم هکر هاي حرفه اي اگه برنامه نويسي بلدن به گروه ces بپيوندند
--------------------------------------
بچه ها از اونجا که من خيلي امتحاناتم فشرده اس نميتونم زياد چيزي بنويسم فکر کنم اون تي سرچ بايد واسش بازم صبر کنيد
اينم ليست اموزش هاي اينده ي من:
1-تي سرچ
2-مم وار
3-مم هکينگ
4-اموزش يه هگز اديتور
5-اموزش يه ديس اسمبلر
6-اموزش ساختن ترينر توسط برنامه هاي پيش ساخته
7-اموزش ساختن ترينر توسط برنامه نويسي
8-اموزش برنامه ي وي دي ام
9-tbell
10-hack32
11-اموزش يک ديباگر توپ واسه ديباگ کردن
12-تاريخچه ي ابزار هاي گيم هکينگ

R£ɀД
15-12-2005, 16:17
gamehackir جان ممنون از راهنماييت. منتظر آموزش هات هستم.
راستي من اومدم پستم رو ويرايش كنم ولي نمي دونم كه چرا بجاي ويرايش يك پست جديد ارسال شد و متاسفانه هنوز امكان پاك كردن پست ها وجود نداره وگرنه خودم پاك مي كردم.

alaodin1
17-12-2005, 01:21
آموزش خوبي بود
اين نرم افزار Artmoney روي چند درصد بازي ها عمل مي كند و به قول معروف آنها را هك مي كند

M E H D I
17-12-2005, 11:53
آموزش خوبي بود
اين نرم افزار Artmoney روي چند درصد بازي ها عمل مي كند و به قول معروف آنها را هك مي كند

سلام

همونطور كه گفتم اين روش مستقل از بازي هست. تو همه بازيها ميشه استفاده كرد. اما نه تو همه ژانرها. اين ژانرها پشتيباني ميشن:

اكشن اول شخص مثل HalfLife
اكشن سوم شخص مثل Splinter Cell
استراتژي مثل Red alert
نقش آفريني مثل Lord of the rings
ورزشي مثل Pro Evolution Soccer
اتومبيلراني مثل NFS

اما ماجراجويي ها رو معمولا نميشه هك كرد. چون تو اين بازيها چيزي كه بشه هكش كرد وجود نداره.

R£ɀД
17-12-2005, 14:54
gamehackir جان ما منتظريم هااااااااااااا.

hba
18-12-2005, 17:54
اقا اين برنامه رو گه فتي يه حقخبثسسهخدشم كرك شده اش رو هم بزار كامل كار كنيم

M E H D I
18-12-2005, 18:03
اقا اين برنامه رو گه فتي يه حقخبثسسهخدشم كرك شده اش رو هم بزار كامل كار كنيم

سلام

:blink: من كه اولش گفتم كه هنوز كرك نشده :blink:

mohsen_djd2
18-12-2005, 23:09
marge_moosh جان
بابا ایول
خیلی توپ بود
IGI 1 & Western_Outlaw & Condition Zero
این بازی ها رو امتحان کردم کار کرد

Amin
18-12-2005, 23:24
سلام مهدي جان
خيلي خودم رو نگه داشتم كه پست تشكر ندم (گفتم شايد پست بيهوده حساب بشه !!!)
اما ديگه نمي‌تونم ....... اينقدر كارت درسته كه بايد اين پست رو ميدادم و ميگفتم دستت درد نكنه. مي‌دونم خيلي واسه اين آموزش وقت گزاشتي.
حيف كه اهل استفاده از رمز و اينا نيستم (مثل خودت) وگرنه حتما ازشون استفاده مي‌كردم

ALt3rnA
21-12-2005, 20:02
بچه ها فکر کنم باید تا این چند روز تعطیلی منتظر بمونید.....تا اومدم نفس بکشم یه برنامه امتحانی دیگه بم دادن ولی هر سوالی داشتید در خدمتم

در ضمن کرک شده....ولی بیرونش نمیدن کرکشونو

ALt3rnA
21-12-2005, 20:14
راستی چند تا چیزم باید بگم:

1-بعضی از بازی ها از یک نوع فرمول پیچیده ی خفن مقدار ها رو تغییر میدن که بهتره اینا رو بی خیال بشین ولی تنها راه هک کردنشون گیم هکینگ با c++ (ترجیحا) هستش ....مثلا اون ادیتور گاراج سان اندریاس یادتونه؟؟به هیچ وجه نمیشه اونو با همین سرچ و فیلت هک کرد.....یا چیزایی مثل اینا:
نامریی شدن ....پرواز...عبور از دیوارها.....و ..................................

اینجور چیزا رو اصلا سعی نکنید با سرچ و فیلتر هک کنید چون اگه فقط یه چیز رو اشتباهی تغییر بدید بازی یا اجرا نمیشه یا دچار مشکلات گرافیکی و صوتی میشه(مثل خط خطی شدن صفحه یا صدای برفک)

2-اگه میخواین گیم هکینگ پیشرفته بکنید باید یه زبان برنامه نویسی بلد باشید

3- امضای من چش شده؟؟
4-مرگ موش به این زودی تمومش کردی؟؟

M E H D I
22-12-2005, 12:31
3- امضای من چش شده؟؟
4-مرگ موش به این زودی تمومش کردی؟؟

سلام

اول اين كه سايتي كه تو از اونجا عكس ها رو گذاشتي تو امضات توسط پس 30 ورلد ----- شده.

مگه Artmoney بيشتر از اين هم امكانات داره كه من بخوام بگم؟ :blink:

jj_reza
27-12-2005, 06:27
:biggrin:سلام

ALt3rnA
27-12-2005, 21:59
يکي از اموزش هاي اينجا کپي پيست کرده و به اسم خودش پخشش کرده

Amin
27-12-2005, 22:06
سلام
gamehackir عزيز لطفا بيشتر توضيح بدين تا اگه لازمه اقدام بشه

R£ɀД
27-12-2005, 22:27
gamehackir جان پس اون آموزش هايي رو كه گفتي كي شروع به ياد دادن مي كني؟؟؟؟

ALt3rnA
27-12-2005, 22:37
والا اديش يادم نيست ولي ميتونين تو سايتهاي زير ببينيدش....اسم تاپيک دقيقا اسم همينجاست
crouz.com
simorgh-ev.com

ALt3rnA
27-12-2005, 22:45
من که گفتم ....شروع ميکنم ولي وقت ندارم ...همين الان دارم واسه تي سرچ رو مينويسم

OMID
27-12-2005, 23:49
واقعا جای تاسف داره که میان مطالب اعضا را بر میدارن یا واضح تر بگم میدزدن و به نام خودشون ثبت می کنن .
مهدی جان میدونم که الان چه حالی داری چون این بلا سر خودمم اومده شما توی فکر درست کردن یه pdf از آموزشت باش البته اگر که مایلی تا ببینیم چی کار میشه کرد.
فقط می تونم به اون افرادی که این دزدی ها رو میکنن بگم که براشون متاسفم من پیگیرش هستم ببینم میشه کاری کرد.
اینم لینک آموزش شما که به سرقت رفته

M E H D I
28-12-2005, 08:41
واقعا جای تاسف داره که میان مطالب اعضا را بر میدارن یا واضح تر بگم میدزدن و به نام خودشون ثبت می کنن .
مهدی جان میدونم که الان چه حالی داری چون این بلا سر خودمم اومده شما توی فکر درست کردن یه pdf از آموزشت باش البته اگر که مایلی تا ببینیم چی کار میشه کرد.
فقط می تونم به اون افرادی که این دزدی ها رو میکنن بگم که براشون متاسفم من پیگیرش هستم ببینم میشه کاری کرد.
اینم لینک آموزش شما که به سرقت رفته

سلام

ممنون اميدجان

منم متاسفم :sad: . من ديروز اين فايل رو داونلود كردم و ديدم. واقعا زحمت زيادي كشيده. :blink: آخه اون عكسهايي كه من واسه خط جان گذاشته بودم رو برش داده و فقط خطوط جان رو گذاشته. :biggrin: :blink: خوب كپي رايت هيچي رعايت نميشه اينم روش :sad: ضمنا ايشون با همين آيدي تو انجمن پي 30 ورلد هم عضونHba . ممنون از Gamehackir جان. ضمنا رضاجان زياد عجله نكنين. gamehackir جان الان وقت امتحاناتشه. ;)
تشكر

R£ɀД
28-12-2005, 09:03
خيلي جالبه ورداشته اسم خودش هم با كمال پر رويي زده كه مثلا خودش تهيه كرده . :sad: :angry:
من ميگم همگي بهش ايميل بزنيم و اين كارش رو زير سوال ببريم. :blink:
( اگه هم كسي ميتونه سايتش رو براي يك مدت هك كنه و توي صفحه اولش بنويسه كه اين كار يك دزديه تا براي ديگران درس عبرتي بشه) :evil:

hba
28-12-2005, 17:38
نه دقت نكرديد من ننوشتم نويسنده كه نوشتم تهيه كننده منم
اینم راهی برای تبلیغ سایت هست خوبه تو سایت خودم هم نذاشتم در سایت های دیگر گذاشته ام
من اینو برای دوستان یه فایل کردم که راحت باشه ولی باید دقت می کردی اینجا که حق کپی رایت نداریم که بر می داریم می زنیم
معذرت

M E H D I
28-12-2005, 21:30
اینم راهی برای تبلیغ سایت هست خوبه تو سایت خودم هم نذاشتم در سایت های دیگر گذاشته ام
من اینو برای دوستان یه فایل کردم که راحت باشه ولی باید دقت می کردی اینجا که حق کپی رایت نداریم که بر می داریم می زنیم
معذرت

سلام

نگو نه. اولش اينطوري ننوشته بودي. اين پست تازه ويرايش شده. قبلا نوشته بودي "اين رو من خودم نوشتم". ضمنا يادت رفته پست شماره 9 رو هم ويرايش كنيها. :blink:

R£ɀД
28-12-2005, 22:28
معذرت

اگه خودتون زحمت نوشتن و آموزش دادنش رو مي كشيدين ناراحت نمي شدي كه يكي بياد مطالب شما رو بخاطر اين كه قانون كپي وجود نداره به نام خودش توي اينترنت پخش كنه ؟؟؟
شما پايين هر صفحه از اين سايت رو نگاه كنيد نوشته زير رو مي بينيد

تمام حق و حقوق متعلق است به P30world.com ، استفاده از مطالب انجمن ها منوط به درج منبع بصورت لينك ميباشد

شما اين مورد رو رعايت كردين؟؟؟

OMID
30-12-2005, 00:04
معذرت

نه اتفاقا من کاملا دقت کردم که قبلا شما نوشته بودید که این آموزش کار خودتون هست و حالا می گویید که شما گفتید تهیه کنندش شمایید :blink:

همانطور که مهدی عزیز گفت شما در همون سایتها قبلا چیزهای دیگه ای نوشته بودید و حالا ویرایش کردیدش :blink:
و رضا عزیز هم در مورد کپی رایت این سایت توضیحاتی را خدمتتون عرض کردن که سایت p30world قانون کپی رایت داره :angry:

Morteza4SN
30-12-2005, 12:45
من هم این حرکت رو محکوم میکنم!!!! فکر میکنم فعلا باید دنبال افراد متقلب بگردیم تا کد تقلب!!!!

باتشکر از مهدی عزیز به خاطر زحماتی که کشیدی. به جز آموزش عالیت اطلاعات خوبی هم یاد گرفتم.

راستی من با این نرم افزار بازی بالانس رو هک کردم و رکورد هام رو خیلی فجیع بالا بردم!!! مسابقه هفته نامه کلیک و اون رکوردهای عجیب وغریب رو که به یاد دارین... حتی سایت بالانس هم بخش رکورد گیری رو حذف کرده که حتما به خاطر این مسایل بوده دیگه نه؟؟؟؟

*Batman*
31-12-2005, 06:16
سلام دوباره

باز هم تشكر از همه.

خوب مي خوايم تو اين قسمت يه هك پيشرفته تر رو باهم ببينيم. اول بگم كه چيك رو مي خوايم هك كنيم.

اگه اهل بازي كردن باشين مي بينين كه بازي هاي جديد همشون از خطوط جان استفاده مي كنن. حالا اين خطوط جانها چي هستن؟ توي اين عكس ها دو تا خط جان رو مي بينين.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور كه مي دونين اينها توي بازي ما خيلي تاثير دارن. خوب ببينيم اينا رو چطوري ميشه هك كرد. اول ببينيم كه اينجور متغيرها از چه نوعي هستن.

خوب خطوط جان( Bars of Life) از اين نوع از متغيرها استفاده مي كنن.

1. متغيرهاي صحيح 1 و 2 بيتي: خيلي كم اتفاق ميفته كه بازي ها از اين نوع استفاده كنن. اگه از اين نوع استفاده بشه به خط جان پر، عدد 100 نسبت داده ميشه و به خط جان خالي 0. خوب طبيعي هست كه هك كردن اينها يه خورده مشكل تر از هك كردن تعداد گلوله ها باشه.

2. متغيرهاي شناور: از اين نوع هم خيلي كم استفاده ميشه. اما اگه استفاده بشه يه خورده هكشون مشكل ميشه. اول يه توضيح مختصر بدم كه اين شناورها چي هستن. متغيرهاي شناور مثل متغيرهاي صحيح نيستن كه بدون اعشار باشن. وقتي شما توي Artmoney يك متغير Float مثل 12 رو جستجو مي كنين، Artmoney مياد و اعداد 12.5 و 12.0003 رو هم بررسي مي كنه. تا همينجا به نظرم كافي باشه.

3. متغيرهاي صحيح 4 بيتي: تقريبا همه بازيهاي جديد توي خط جان از اين نوع استفاده مي كنن. اما شما يه نگاهي به پست اول من بندازين. اينجا

توي جدول ببينين كه متغيرهاي 4 بيتي چه محدوده اي دارن. مسلما حدس زدن عدد اينجا ديگه كارساز نيست. يعني هيشكي نمي تونه حدس بزنه.

هك كردن خطوط جاني كه از Integer 1&2 byte و Float استفاده مي كنن
خوب براي هك كردن اينها كار خاصي انجام نمي ديم. وقتي جون ما كامل هست عدد 100 رو search مي كنيم. بعد ميريم به بازي و يه ذره از جون خودمون كم مي كنيم طوري كه بين 80 و 90 باشه تقريبا. اما نمي دونيم كه دقيقا چند هست. به Artmoney بر ميگرديم و دكمه Filter رو مي زنيم. توي كادر اول ديگه نمي تونيم از Exact استفاده كنيم چون دقيقا نمي دونيم كه چند هست. گزينه Range ofValues رو از قسمت اول انتخاب مي كنيم. بعد مثل شكل زير اعداد رو مي نويسيم.

و بعد OK رو ميزنيم و كار رو ادامه ميديم. براي Float هم دقيقا همين كار رو انجام ميديم. اما براي متغيرهاي صحيح 4 بايتي نميشه از اين روش استفاده كرد.

روش عملي هك بازي ها( متوسط)

براي هك كردن خطوط جان نميشه از روش مستقيم عمل كرد. كارمون رو با بازي POP:WW شروع مي كنيم. شما مي تونين از بازيهاي ساده تري مثل Hercules استفاده كنين.
اولا اين كه ما اصلا مقدار اوليه رو هم نمي دونيم. بنابراين Unknown رو از كادر اول انتخاب مي كنيم. با انتخاب Unknown كادر دوم غير فعال ميشه. رو دكمه ... كه كنار كادر سوم هست كليك مي كنيم و غير از Integer 4 Byte تيك همه رو بر ميداريم و OK رو مي زنيم.

در قسمتي كه تعداد آدرس ها رو نشون ميده نوشته ميشه: All Possible يعني تمام حالتهاي ممكن.
به بازي برگردين و كمي از جون خودتون رو از دست بدين. باز هم به برنامه برگردين و Filter رو بزنين. پنجره ----- باز ميشه. بدون دستكاري كادر اول، توي كادر دوم گزينه Was Decreased رو انتخاب كنين كه به معني "كم شده" هستش.

با زدن OK ليست آدرسهايي كه مقدار اونها كم شده به نمايش در مياد. خوب حالا به بازي برگردين و مثلا برين آب بخورين تا جونتون زياد بشه. به برنامه برگردين و Was Increased رو انتخاب كنين و كارتون رو همينطور ادامه بدين تا برسين به دو سه تا آدرس.

يكي از كارهايي كه من هميشه پيشنهاد مي كنم كه انجام بشه توي جستجوي نامشخص گزينه Was not changed هست. يعني شما به بازي برين و حركت كنين. برين اينور و اونور و مثلا زمان رو عوض كنين( تو POP) ولي اصلا جونتون تغيير پيدا نكنه. حالا به برنامه برين و Was not changed رو بزنين توي -----. مي بينين كه خيلي سريعتر به مقصد ميرسين.

من بعد از حدود 20 25 بار ----- به 12 تا آدرس رسيدم كه ديگه كمتر نميشدن. خوب حالا بايد چيكار كرد؟

طريقه جدا كردن دستي آدرسها

براي جدا كردن دستي اول همه آدرس هايي رو كه پيدا كردين رو به سمت راست منتقل كنين( فلش سبز) بعد همشون رو Freeze كنين. براي اين كه همشون يه جا يخ بزنن اول همشون رو انتخاب كنين و بعد راست كليك كنين و Freeze رو بزنين. به بازي برين و ببينين كه درسته تنظيمات يا نه. منظورم اينه كه جونتون كم ميشه يا نميشه. اگه كم نشه دزست انجام دادين كار رو. خوب حالا به برنامه برگردين و تيك همه رو بردارين غير از يكي. برين به بازي و ببينين باز هم جون كم نميشه يا كم ميشه. به همين ترتيب عمل كنين تا چند تاشون رو حذف كنين.

يه روش ديگه هم هست كه زياد استفاده نميشه اما من مال POP رو همينجوري انجام دادم( فكر بد نكنين :laughing: من POP:WW رو 3 بار بدون رمز تموم كردم.)
روش كار اينطوريه كه ذخيره مي كنين كارتون رو بعدش بازي رو مي بندين. Artmoney رو هم ببندين. بعد Artmoney رو باز كنين و بعد POP رو باز كنين. بعد اوني كه سيو كرده بوديد رو Load كنين. بازي رو از همونجايي كه سيو كرده بودين ادامه بدين. ( بعد از Load كردن Freeze نكنينا. همونجوري برين تو بازي.) بعدش برگردين به برنامه. مي بينين كه جلوي بعضي از اونها نوشته NO. اونا رو انتخاب كنين و پاكشون كنين. حالا باقيمونده ها رو Freeze كنين. برين به بازي اگه جونتون نرفت برگردين به برنامه و سيو كنين روي قبلي. اما اگه جونتون رفت از سيو قبلي استفاده كنين.

اگه اذيت نمي كنه شما رو تعداد زياد متغيرها بذارين همونجوري بمونه و دستي جدا نكنين.

باز هم اگه سوالي چيزي بود من در خدمتم.

سلام
وقتي فريز ميكنم بازم مقادير تغيير ميكنه و فيكس نميشه.
من اينو رو بازي Robocop امتحان كردم.
تا الان كه جواب نداده.

M E H D I
31-12-2005, 11:21
سلام
وقتي فريز ميكنم بازم مقادير تغيير ميكنه و فيكس نميشه.
من اينو رو بازي Robocop امتحان كردم.
تا الان كه جواب نداده.

سلام

احتمالا شما چند تا آدرس اضافه رو به سمت راست بردين. ضمنا فكر كنم Robocop از متغير Float استفاده مي كنه. شما از اين فايل استفاده كنين. اين فايل مال بازي Robocop نسخه ويندوز هست. اگه Robocop 2D هست بازي شما بگين تا براتون بذارم.

اگه كار نكرد اين فايل سيو از روشهاي Auto Apply Offset يا Pointer استفاده كنين تا فايل سيو شما درست بشه. اميدوارم كار كنه چون من اين بازي رو ندارم كه براي شما هكش كنم :sad:

Fire-P30
31-12-2005, 21:06
کارتون عالیه
ولی من ترجیح میدم به جای اینکه ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــن همه کار کنم
یه سرچ کوچولو تو اینترنت بکنم

R£ɀД
31-12-2005, 21:21
Fire-P30 جان مزه اين كه آدم خودش بتونه همچين كاري رو بكنه خيلي بهتر از اينه كه لقمه اي رو كه فرد ديگري آماده كرده استفاده كنه.
تمام هيجانش به همينه.

*Batman*
01-01-2006, 03:01
سلام
از marge_moosh ممنونم به خاطر راهنماييش.باشه امتحان ميكنم.ولي قبلش بايد بگم كه تونستم تعداد تيرهارو درRobocop ثابت كنم.ولي براي ثابت نگه داشتن خط جان نتونستم كاري كنم.چون دوتا جون داره.يكيPower و ديگري shield.كه shield سريعتر از پاور كم ميشه.در ضمن ببخشيد من نگرفتم كه اين فايل amt رو بايد كجا بذارم.
Reza_S عزيز هم راست ميگه.آدم بايد حاصل دست رنج خودشو بخوره

M E H D I
01-01-2006, 12:35
سلام
از marge_moosh ممنونم به خاطر راهنماييش.باشه امتحان ميكنم.ولي قبلش بايد بگم كه تونستم تعداد تيرهارو درRobocop ثابت كنم.ولي براي ثابت نگه داشتن خط جان نتونستم كاري كنم.چون دوتا جون داره.يكيPower و ديگري shield.كه shield سريعتر از پاور كم ميشه.در ضمن ببخشيد من نگرفتم كه اين فايل amt رو بايد كجا بذارم.
Reza_S عزيز هم راست ميگه.آدم بايد حاصل دست رنج خودشو بخوره

سلام

شما بايد اين بازي رو تو دو تا مرحله هك كنين احتمالا. نمي دونم كه اين بازي shield مستقل از power كم و زياد ميشه يا نه. اگه مستقل از هم هستن بايد دو مرحله هك كنين اما اگه مستقل نيستن بايد نوع متغيرهاتون رو integer(Standard) انتخاب كنين تا همه انواع 1 و 2 و 4 بايتي جستجو بشن. بعد اگه باز هم جواب نداد بايد Float رو هم امتحان كنين.

فايلهاي amt همون فايل سيو شما هستن كه بايد توسط Artmoney اونها رو باز كنين. اينجا هم گفتم چطوري بايد لود كنين اينها رو:
‍Click Here

تشكر: مهدي ;)

*Batman*
01-01-2006, 13:10
سلام
با تشكر ازشما فكر كنمshield مستقل از power عمل ميكنه.آخه بطور يكسان مقدارشون عوض نميشه.
من فايل amt رو لود ميكنم و آزمايش ميكنم.

soltany
01-01-2006, 14:38
دو سوال داشتم
یکی اینکه چگونه فایل را save كنيم . من مي خواستم بازي constantine را هك كنم ولي save نمي شد
همچنين مي خواستم بدانم چگونه مي شود save خروجي داد و آن را به دوستانم هم بدهم

M E H D I
01-01-2006, 15:13
دو سوال داشتم
یکی اینکه چگونه فایل را save كنيم . من مي خواستم بازي constantine را هك كنم ولي save نمي شد
همچنين مي خواستم بدانم چگونه مي شود save خروجي داد و آن را به دوستانم هم بدهم

سلام

وقتي شما بازي رو هك كردين و مي خواين سيو كنين، يه فايل با پسوند amt تو آدرسي كه شما ذخيره كردين ايجاد ميشه. من قبلا گفته بودم كه چطوري سيو كنين كه فايل شما اعداد رو هم ذخيره كنه. Click Here! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

براي اين كه اين فايل رو بتونين به دوستتون بدين بايد دوست شما هم از Artmoney براي لود كردن فايل استفاده كنه.

albator
01-01-2006, 19:06
سلام مرگ موش جان
واقعا كه نرم افزار جالبي معرفي كرديد . من يه سوال داشتم نه دو تا سوال داشتم اونم اينه كه من كلا روي كامپيوترم 5 تا بازي دارم از اين 5 تا سه تاشون هر بلايي كه خواستم سرشون اوردم البته با استفاده از اين برنامه .
حالا سوال من اينه كه من يه بازي هواپيماي جنگي دارم ( يه چيزي تو مايه هاي هواپيماي اتاري)كه يه تير بهش ميخوره منفجر ميشه چيكار كنم كه اين حالت از بين بره يعني تير بهش خورد منفجر نشه .
دوم اينكه نميدونم بازيه جنگ فرمانرواها رو بازي كردي يا نه توي اين بازي شما يه سري فرمانده ميتونيد انتخاب كنيد كه هر كدوم يه مقدار متغير خط جون دارن ( چيزي بين 200 تا 400 ) اين عدد رو موقع بازي گوشه تصوير فرمانده اي كه انتخاب كردي نشون ميده و وقتي تير ميخوري يا زخمي ميشي مثلا اگر عدد فرماندت 350 باشه ميشه 320 .
من با استفاده از اموزشي كه شما داديد هر كاري كردم موفق نشدم فرمانده خودمو نسوز كنم ممنون ميشم كمكم كنيد چيكار بايد بكنم .

M E H D I
01-01-2006, 21:02
سلام مرگ موش جان
واقعا كه نرم افزار جالبي معرفي كرديد . من يه سوال داشتم نه دو تا سوال داشتم اونم اينه كه من كلا روي كامپيوترم 5 تا بازي دارم از اين 5 تا سه تاشون هر بلايي كه خواستم سرشون اوردم البته با استفاده از اين برنامه .
حالا سوال من اينه كه من يه بازي هواپيماي جنگي دارم ( يه چيزي تو مايه هاي هواپيماي اتاري)كه يه تير بهش ميخوره منفجر ميشه چيكار كنم كه اين حالت از بين بره يعني تير بهش خورد منفجر نشه .
دوم اينكه نميدونم بازيه جنگ فرمانرواها رو بازي كردي يا نه توي اين بازي شما يه سري فرمانده ميتونيد انتخاب كنيد كه هر كدوم يه مقدار متغير خط جون دارن ( چيزي بين 200 تا 400 ) اين عدد رو موقع بازي گوشه تصوير فرمانده اي كه انتخاب كردي نشون ميده و وقتي تير ميخوري يا زخمي ميشي مثلا اگر عدد فرماندت 350 باشه ميشه 320 .
من با استفاده از اموزشي كه شما داديد هر كاري كردم موفق نشدم فرمانده خودمو نسوز كنم ممنون ميشم كمكم كنيد چيكار بايد بكنم .

سلام

اوليش نميشه. :biggrin: چون اونجا ما چيزي نداريم كه بخوايم كم و زيادش كنيم.
در مورد دوم شما احتمالا از روش Exact value استفاده كردي. يعني اين كه شما اومدي وقتي كه عدد 350 بوده توي Artmoney همون 350 رو ----- كردي. اما احتمال داره كه بازي شما از روش مستقيم براي ذخيره متغيرهاش استفاده نكنه. براي پيدا كردن و هك كردن اين مورد هم بايد Unknown Value رو استفاده كنين. ;)

albator
01-01-2006, 22:05
دستت درد نکنه یه بار دیگه امتحان میکنم

soltany
02-01-2006, 14:03
با سلام
دستت درد نکنه که جوابم را دادی
حالا می خواستم بدانم اگر دوستم برنامه را نداشته باشد یعنی اگر بخواهیم به صورت فایلی خروجی با پسوند exe تولید کنیم چکار باید کنیم آیا راهی وجود دارد یا برنامه خاصی نیاز است

M E H D I
02-01-2006, 14:20
با سلام
دستت درد نکنه که جوابم را دادی
حالا می خواستم بدانم اگر دوستم برنامه را نداشته باشد یعنی اگر بخواهیم به صورت فایلی خروجی با پسوند exe تولید کنیم چکار باید کنیم آیا راهی وجود دارد یا برنامه خاصی نیاز است

سلام

شما براي اينكه بتونين اين متغيرها رو به ترينر تبديل كنين بايد برنامه نويسي بلد باشين. من تو اين زمينه اصلا حرفي واسه گفتن ندارم :blush: شما مي تونين از عزيزاني كه توي انجمن هاي برنامه نويسي هستن كمك بگيرين.

*Batman*
03-01-2006, 03:58
سلام
آقاي marge_moosh اين Robocop براي هر مرحله جديد نياز به كديابي داره.راه حلي براش نيست؟
مشكل Powerو Shield هم حل نشد.از Float هم براي جستجو استفاده كردم ولي جواب نداد.

M E H D I
03-01-2006, 12:12
سلام
آقاي marge_moosh اين Robocop براي هر مرحله جديد نياز به كديابي داره.راه حلي براش نيست؟
مشكل Powerو Shield هم حل نشد.از Float هم براي جستجو استفاده كردم ولي جواب نداد.

سلام

همونطور كه قبلا هم گفته بودم وقتي يه بازي براي هر مرحله نياز به هك كردن داره، معنيش اينه كه اون بازي قبل از ذخيره متغيرهاش آدرس مرحله رو هم وارد مي كنه. براي هك اين بازيها بايد برنامه نويسي بلد باشين :sad: كه روش اون رو هم اگه gamehackir جان اومدن از ايشون بپرسين بهتر مي تونن جواب بدن. به هر حال از دست من كاري ساخته نيست :blush: اون سيو كه دادم هم مثل اينكه كار نكرده، نه؟

*Batman*
03-01-2006, 16:06
سلام
نه متاسفانه.با توجه به تغيير پي درپي كدهاي هر مرحله كدهاي شما هم كه قبلا يه جورايي خودم پيداشون كرده بودم كارنكرد.
يكي از دوستان تو انجمن برنامه نويسي درخواست روش توليد Trainer رو اعلام كرده بود كه بسيار به جا و به موقع بود.با يد منتظر بشيم ببينيم كي كمكمون ميكنه.اصلا برنامه نويسيش تو چه محيطيه؟نكنه خودش Editor مجزا داره؟!!!

ALt3rnA
05-01-2006, 13:11
سلام بعد از دو صفحه دوباره برگشتم....
اول اینکه تی سرچ رو هفته ی قبل تموم کردم ولی الان فکر کنم بهتر باشه دیگه اموزش نزارم چون که ...... خودتون میدونید.اگرم بزارم باید به فکر یه قفل واسش باشم
دوما من اصلا بازی روبو کاپ رو بازی نکردم و اگه بگید چطوری میتونم تهیه اش کنم بیشتر میتونم کمک کنم
سوما میتونین با هر زبان برنامه نویسی که خواستید ترینر بسازید ولی شدیدا c++ رو توصیه میکنم. هیچ محیط یا ادیتور خاصی نداره.

در ضمن واقعا خجالت داره...اینجا کپی رایت رعایت نمیشه.... من تو ght هر چی مینویسم کسی جرئت نداره برش داره...مگه با اجازه ی خودم

در اخر هم از دوستان تقاضا مندم پروژه های جدیدشون رو اینجا بگزارند. منم چند تا پروژه دارم که وقتی حاضر شد لینکشو همیجا میزارم:
1-prince of persia 3 trainer +3
2-black and white 2 : cheat edition
3-movies trainer + 2
4-gta san andreas trainer+128

در ضمن ممکنه دیر بزارمشون پس اینقدر پی ام ندید

sAsAn.K
05-01-2006, 13:33
gamehackir جون اين تزينر ها رو زودتر آماده كن چون خيلي بايد با حال باشن;)

R£ɀД
07-01-2006, 07:49
اول اینکه تی سرچ رو هفته ی قبل تموم کردم ولی الان فکر کنم بهتر باشه دیگه اموزش نزارم چون که ...... خودتون میدونید.اگرم بزارم باید به فکر یه قفل واسش باشم

gamehackir جان درسته يك نفر كپي برداري كرده و قانون سايت رو رعايت نكرده ولي آخه نميشه بخاطر يك نفر سودجو اعضا اين سايت رو از آموزش خوبت محروم كني.
منتظر آموزش هات هستم.

M E H D I
07-01-2006, 14:50
سلام

من هم دارم آموزش MemHack رو مي نويسم. براي ساختن ترينر هستش.;) وقتي gamehackir جان هم آموزشش رو بذاره ديگه فكر نكنم چيزي كم و كسر باشه :happy:

hessam1174
07-01-2006, 22:38
سلام به برو بچ "پی 30"
کد تقلب های بازی Winning Eleven 8 رو میخوام
هرکی داشت برام بفرسته از خجالتش در میام
hessam1174@yahoo.com

راستی هر کی پایه این فوتباله ... لیگ کامل ایران رو (لیگبرتر) کامل همراه تمام بازیکن ها و همه تیم ها رو دارم هرکی خواست برام
یه میل بفرسته سه سوت براش میفرستم
مخلصت:حسام رحمان زاده - خراسان شمالی - گرمه

R£ɀД
07-01-2006, 22:49
راستي اين سايت رو تازه پيدا كردم توش همه نرم افزار هاي هك كردن بازي ها پيدا ميشه.گفتم بزارم اينجا شايد به كار دوستان بياد.

hessam1174 جان اول از همه عضويتتتون رو تبريك ميگم دومايك تاپيك براي اين موضوع وجود داره بهتر بود اونجا اين موضوع را مطرح مي كردي:

Ship Storm
07-01-2006, 22:54
خوب بود خيلي خوبه

M E H D I
07-01-2006, 23:45
سلام

اين هم آموزش MemHack:

من Tsearch رو داونلود كردم و اينجا اعلام مي كنم كه واقعا آخرشه. :ohno:

ضمنا خيلي ممنون از لطفت رضاجان :happy:

R£ɀД
08-01-2006, 09:12
marge_moosh جان قابلي نداشت . منم از آموزش هاي خوب شما ممنونم. و همچنان منتظر gamehackir هستم.

*Batman*
09-01-2006, 07:07
سلام
بابا اينMem hacker عجب سرور كندي داره.
از Reza_S به خاطر معرفي سايت و از مرگ موش به خاطر آموزشها شون ممنونم.

M E H D I
09-01-2006, 09:40
سلام
بابا اينMem hacker عجب سرور كندي داره.
از Reza_S به خاطر معرفي سايت و از مرگ موش به خاطر آموزشها شون ممنونم.

سلام

اول از ممنون از اميدجان كه فايل رو ضميمه كردن. بعد هم تشكر از همه.

همونطور كه گفتين MemHack خيلي كنده. هر چي اين MemHack كنده، اين TSearch سريعه :ohno: حالا خوبه شما Trainer maker Kit رو نديدين كه وسط هر هك 100 بار هنگ مي كنه كامپيوتر :biggrin:

GameHackir جان هم آموزش TSearch رو تموم كردن و ايشالا ميذارن اينجا. خيلي از قسمتهاي Tsearch آموزشش فقط كار GameHackir هست چون بايد اسمبلي هم بلد باشي تا بتوني خوب هك كني. واجب شد اسمبلي هم ياد بگيريم. اينجا كليك كنين

اينجا هم آموزش كامل فارسي اسمبلي از آقاي نصيري:

*Batman*
10-01-2006, 23:42
سلام
من Tsearch 6b رو دانلود كردم.ولي چيزي ازش نفهميدم.(فقط تونستم آدرس يابي كنم و فريز كنم.مثل ArtMoney)
ولي ArtMoney يه چيز ديگست.حيف كه Trainer نميسازه.وگرنه رودست نداشت.

AHT
11-01-2006, 07:19
من يه سوالي داشتم شما چي جوري تونستي فايل پيوست كني اين قابليت تو پي سي ورلد براي مديران هست

mpsjavad
11-01-2006, 07:27
من يه سوالي داشتم شما چي جوري تونستي فايل پيوست كني اين قابليت تو پي سي ورلد براي مديران هست
با سلام ..

امير حسين جان احتمالا اميد جان يا يكي از از ادمين ها اين كار رو كردن :)

در ضمن من هم تولد يكسالگي حضورت رو بهت تبريك ميگم :happy:

M E H D I
11-01-2006, 11:24

سلام

همونطور كه محمدجواد عزيز هم گفتن، اميدجان زحمتش رو كشيدن. ;)

R£ɀД
11-01-2006, 16:11
marge_moosh جان يك سوال داشتم:
اين فايل هايي كه با پسوند dat در مسير نصب بازي ها وجود داره فلسفشون چيه؟ اصلا توش چه چيز هايي و چه اطلاعاتي از بازي ذخيره ميشه؟
پيشاپيش ممنونم.

M E H D I
11-01-2006, 17:20
marge_moosh جان يك سوال داشتم:
اين فايل هايي كه با پسوند dat در مسير نصب بازي ها وجود داره فلسفشون چيه؟ اصلا توش چه چيز هايي و چه اطلاعاتي از بازي ذخيره ميشه؟
پيشاپيش ممنونم.

سلام رضاجان

بعضي از بازيها از اين فايلها براي اين كه فايل اجراييشون زياده از حد بزرگ نشه استفاده مي كنن. دقيقا مثل Dll ها كه براي همين منظور به كار ميرن. بعضي بازيها از به جاي اين پسوند از پسوندهاي ديگه اي كه خودشون تعريف مي كنن استفاده مي كنن. مثلا بازي MotoGP اصلا فايل Dat نداره اما به جاش از پسوندهايي مثل ark و vid و ... استفاده مي كنه. يا مثلا PES از فايلهاي AFS استفاده مي كنه. تا اين حدش رو من ميدونم. دوستان اگه مطلب بيشتري ميدونن بگن تا من هم ياد بگيرم. ;)

R£ɀД
11-01-2006, 17:49
مرگ موش جان از توضيحت ممنونم.

*Batman*
12-01-2006, 00:49
وقتي آموزش اسمبلي رو نگاه كردم از بازي و بازي كردن پشيمون شدم.
لطفا برنامه هاي Trainer ساز رو معرفي كنيد.
البته اين زحمات شما كه همه رقمه سعي ميكنيد دل و روده بازي ها رو بيرون بكشيد واقعا جاي قدرداني داره.

M E H D I
12-01-2006, 14:35
وقتي آموزش اسمبلي رو نگاه كردم از بازي و بازي كردن پشيمون شدم.
لطفا برنامه هاي Trainer ساز رو معرفي كنيد.
البته اين زحمات شما كه همه رقمه سعي ميكنيد دل و روده بازي ها رو بيرون بكشيد واقعا جاي قدرداني داره.

سلام

از اينجا ميتونين برنامه هاي ساختن ترينر رو داونلود كنين. توي سايتي كه رضاجان هم گذاشته بودن برنامه هاي زيادي بود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا لازم نيست كه شما اسمبلي رو كامل ياد بگيرين. بايد عملكرد چند تا دستورش رو ياد بگيرين مثل mov و Jne و jre و jmp و...

ALt3rnA
12-01-2006, 15:13
سلام!!
1-سايت gamehacking واسه گروه ces هستش که زير نظر سايت dlh هست
2-بتون توصيه ميکنم با برنامه هايي مثل trainer maker kit ترينر نسازيد جون ممکنه باگ بزنه
3-در ضمن همون طور که مرگ موش اشاره کرد نبايد حتما اسمبلي رو فول شيد
4-من وقتي اسم ترينر ها رو زدم گفتم که نمي تونم زود بدم بيرون
5-اموزش هم يه مشکل پيش اومده و سايتي که عکسامو اپ کرده بودم قاط زده (ف ي ل ت ر )

OMID
12-01-2006, 17:17
سلام!!
1-سايت gamehacking واسه گروه ces هستش که زير نظر سايت dlh هست
2-بتون توصيه ميکنم با برنامه هايي مثل trainer maker kit ترينر نسازيد جون ممکنه باگ بزنه
3-در ضمن همون طور که مرگ موش اشاره کرد نبايد حتما اسمبلي رو فول شيد

4-من وقتي اسم ترينر ها رو زدم گفتم که نمي تونم زود بدم بيرون
5-اموزش هم يه مشکل پيش اومده و سايتي که عکسامو اپ کرده بودم قاط زده (ف ي ل ت ر )

با سلام
gamehackir جان برای آموزش ها اگر که آنها را به صورت pdf در بیاورید به نظر من بهتر است.
لا اقل تا حدودی جلوی کپی برداری از آن گرفته میشه یا بهتر بگم کپی برداری ازش خیلی سخت میشه
اگر که مایل هستی میتونی با من یا marge_moosh هماهنگ کنی
موفق باشی منتظر آموزش شما هستیم ;)

ALt3rnA
15-01-2006, 16:12
سلام بچه ها!!امروز هاردم سوخت.... نه بابا اموزش ها يه سال ديگه عقب نميفته !! تو سي دي زده بودمشون!!!فقط بازيا رو... نميتونم ترينر بسازم فعلا . ولي الان اموزش تي سرچ رو ميخوام بزارم....!

------------------------------------------------------------------------------

پست بعديه

R£ɀД
15-01-2006, 17:37
gamehackir جان چه خبر خوب و دسته اولي دادي. :sad: ( همين يكي كم بود :blink: :puke: )
اميدوارم هر چه زودتر اطلاعاتي رو كه از دست دادي دوباره به دست بياري.

ALt3rnA
15-01-2006, 18:27
سطح مهارت-----------<مقدماتی

اموزش تی سرچ
قسمت اول :محیط برنامه

پس از اجرای تی سرچ با محیط بالا روبه رو خواهید شد...

بسیار خب.اولین چیزی که احتمالا میبینین یه کاراگاهه که در حقیقت هلپر شماست:

بعد هم میپردازیم به محیط برنامه.توجه کنید که هر منو شماره ی خودشو داره.

1-این دکمه برای جستجوی اولیه بکار میره.برای مثال وقتی جون شما در بازی 32 هستش باید این عدد رو این جا جستجو کنید

2- این دکمه جستجوی ثانویه هستش .بعد از اینکه در جستجوی اولیه عدد 32 رو وارد کردید باید پس از تغییر دادن این عدد اون رو اینجا جستجو کنید.اینقدر این روند رو ادامه میدید تا به نتیجهی دلخواه برسید
3-اگر در یکی از جستجو ها عدد غلطی رو وارد کردید با این دکمه اخرین جسجوی شما از بین میره

4-این دکمه مربوط به انتخاب پروسه ی بازی شما میشه . همون طور که می دونید قبل از شروع هر کاری باید پروسه بازی رو انتخاب کرد.برای این کار روی این ایکون کلیلک کرده و بعد بازیتونو از بین لیست انتخاب میکنید

5-این دکمه پنجره ی زیر رو برای مواقی که لازمش ندارید می بنده

6-این دکمه واستون یه هگز ادیتور باز میکنه که بدرد کار های حرفه ای میخوره

7-این دکمه پنجره ی زیر رو برای مواقی که لازمش ندارید می بنده

دکمه های 8 و 9 و 10 هم به ترتیب از راست به چپ این پنجره ها رو بسته و باز میکنند

بسیار خب حالا بریم سراغ این نوار ابزار...

1-این دکمه سرچ اولیه هستش که توضیح دادم براتون
2-این دکمه ی سرچ ثانویه و سرچ های بعدی هستش
3- این دکمه برای باز گردوندن به جستجوی قبلی به کار میره
4-با این دکمه میتونید مورد انتخاب شده رو در هگز ادیتور مشاهده کنید
5-این دکمه مورد انتخاب شده رو به لیست سمت راست منتقل میکنه
6-این دکمه تمام موارد رو به لیست سمت راست اضافه میکنه
7-این دکمه مورد انتخاب شده رو حذف میکنه
8-با این دکمه میتونید یه مورد جدید در لیست پایین اضافه کنید
9-با این دکمه موارد ذخیره شده رو میتونید فراخوانی کنید
10-با این دکمه میتونید مورد انتخاب شده رو ذخیره کنید
11-با این دکمه میتونید مورد انتخاب شده رو ذخیره کنید(با کلمه عبور)
12-با این دکمه میتونید مورد انتخاب شده رو ویرایش کنید.مثلا مقدارش رو تغییر بدید
13-این دکمه مورد انتخاب شده رو حذف میکنه
14-این دکمه تمام موارد رو حذف میکنه
15-با این دکمه میتونید مورد انتخاب شده رو در هگز ادیتور مشاهده کنید
16-با این دکمه مقدار مورد انتخاب شده فریز میشه(در همون حالت باقی می مونه)
17-این دکمه مورد انتخاب شده رو از فریز در میاره
18-پنجره ی اتو هک رو میاره که یک دی باگر و... هستش!!!
19-مشخصات مورد انتخاب شده رو نشون میده
----------------------------------------------------------------
حالا باید پنجره ها رو تک به تک بتون توضیح بدم....

این پنجره یه ماشین حساب هستش.البته ممکنه الان بدرد شما نخوره ولی در آینده مطمئن باشید بدردتون خواهد خورد....

این پنجره واستون یه تبدیل کننده هگز به دسیمال رو فراهم میکنه.به این درد میخوره که شما مثلا میتونید مقدار 32 رو در هگز ادیتور هم پیدا کنید
هر وقت که عملیات جستجو رو انجام میدید .نتایج در این پنجره نمایش داده میشه.اون عدد قرمز رنگ هم تعداد نتایج رو نشون میده

وقتی در جستجو نتیجه ی قطعی رو بدست اوردید باید به این جدول منتقلش کنید تا بتونید ویرایشش کنید..مقدارشو تغییر بدید.ذخیرش کنید....
با این اخریم میتونید از نتیجه ی جستجو استفاده کنید!!

بسه دیگه... 7 مگ عکس گزاشتنم بقیهاش واسه بعد

Hot_birds
15-01-2006, 18:41
دستت درد نكنه اگه بقيش هم بزاري كه خيلي خوب ميشه

Amin
15-01-2006, 18:42
سلام gamehackir عزيز
اگه شما فرمت عكسها رو از bmp به jpg يا gif تبديل ميكرديد حجم عكسها به نصف يا يك سوم كاهش پيدا ميكرد
اينجوري خيلي طول ميكشه تا تمام عكسها لود بشه
چه خوب ميشد شما هم pdf درست ميكرديد تا كپي برداري ازش سخت بشه

به هر حال ممنون از آموزشي كه گذاشتيد

ALt3rnA
15-01-2006, 18:57
مسلمه که راحت تر میشد ولی اینقدر اینا اصرار کردن....

R£ɀД
15-01-2006, 22:39
gamehackir جان اول از همه ازت بابت زحمتي كه كشيدي ممنونم.
اگه ممكنه همونطور كه امين جان گفتن لطف كن عكس ها رو به jpg تبديل كن و عكس ها رو چك كن چون براي من فقط 2 تا عكس اول باز ميشه و بجاي بقيه عكس ها كه گزاشتي علامت ضربدر ميزنه.

M E H D I
15-01-2006, 22:50
سلام

ممنون از Gamehackir جان

اين هم لينك داونلود TSearch كه نذاشته بود Gamehackir جان: :happy:

ضمنا علت اين كه عكسها ديده نميشه اينه كه bandwidth تموم شده. ;)

ALt3rnA
16-01-2006, 22:01
سلام!!!

این اموزش خیلی طولانی تر بود و توضیحاتشم خیلی بیشتر ولی چون حجمش خیلی بالا میرفت قسمت قسمتش کردم و یه مقداری هم از توضیحات و عکسا کم کردم.فقط خواستم بگم اموزش بعدی در مورد سرچ کردن و انجام تغییرات روی نتیجه ی سرچ هاست.

ALt3rnA
21-01-2006, 12:11
چرا تاپیک اینقدر خلوت شد؟؟؟

R£ɀД
21-01-2006, 12:15
gamehackir جان ما ها منتظر شما اساتيد هستيم كه بياين ادامه آموزش رو بگين . و نمي خوايم كه تاپيك رو بي خودي شلوغ كنيم براي همينه كه اينقدر خلوت شده.

*Batman*
22-01-2006, 01:45
من يه بار آدرسها رو با artmoney715 پيداكردم و اونو دادم به Game Cheat Maker و يه Trainer ازش ساخت.ولي اين هميشه جواب نميده.(چون فقط تعداد تيرها رو قفل كرد و روي جان تاثير نداشت).

M E H D I
22-01-2006, 08:03
من يه بار آدرسها رو با artmoney715 پيداكردم و اونو دادم به Game Cheat Maker و يه Trainer ازش ساخت.ولي اين هميشه جواب نميده.(چون فقط تعداد تيرها رو قفل كرد و روي جان تاثير نداشت).

سلام

همونطور كه Gamehackir جان هم گفتن سعي كنيد از اين برنامه هاي Trainer Maker استفاده نكنين. چون اين ترينرها كه با اين برنامه ها ساخته ميشه معمولا خوب كار نمي كنن. شما سعي كنين اگه با Artmoney بازي رو هك كردين با همون هم بازي رو ادامه بدين، يعني با همون Load كنين كارتون رو و استفاده كنين ازش. اگه اونجا هم مشكلي بود در خدمت هستم. :happy:

Moh3en_DDD
22-01-2006, 22:02
من مي خواهم به ديكشنري babylon يه كلمه با اين برنامه بدم و معني اش را بگيرم . . . مي شه ؟؟ از چه متغيري ؟ اصلا مي شه با اين برنامه متغير اضافه كرد . . . ؟

M E H D I
22-01-2006, 22:42
من مي خواهم به ديكشنري babylon يه كلمه با اين برنامه بدم و معني اش را بگيرم . . . مي شه ؟؟ از چه متغيري ؟ اصلا مي شه با اين برنامه متغير اضافه كرد . . . ؟

سلام

به خدا نمي دونم :blink: اخه اينجا كه متغير ما عوض نميشه مقدارش. واسه همين نميشه. شما اگه مي خواين امتحان كنين نوع متغير رو Text انتخاب كنين.

R£ɀД
22-01-2006, 22:55
من براي بابيلون رو نمي دونم ولي من از نارسيس استفاده مي كنم و به وسيله اين برنامه تونستم متغيير مربوط به كلمه مورد نظرم رو پيدا كنم ( هر كلمه يك متغييري مي گيره ) ولي هيچ كاربردي نداره يعني اصلا به درد نمي خوره و هيچ تغييري نميشه درونش داد.
راستي اين رو هم بگم كه همونطور كه مرگ موش جان گفتن من متغيير Text انتخاب كردم.
(به هر حال فكر خوبي بود تا حالا فقط براي بازي از اين برنامه استفاده كرده بودم)

ويرايش : راستي اين رو هم يادم رفت بگم با پيدا كردن متغييري كه حاوي لغت انگليسي بود به معني اش دست پيدا نمي كنيم .

ALt3rnA
25-01-2006, 16:38
میگم مثلا در این مورد یه مسابقه ترتیب بدیم؟؟
مثلا میگیم یه بازی جی تی ای یا هر بازی دیگهای...هر کس توش متغیر هایی بیشتری پیدا کرد ( سالم باشند) بش یه جاییزه ای چیزی بک گراند پولی یا.... ولی به هر حال همین حس جائزه گرفتنش انگیزه ایجاد میکنه

در ضمن من که گفتم از برنامه های اماده استفاده نکنید چون اکثرا برنامه نویساش ادمای سود جو هستند. اگرم برنامه نویسی بلد نیستید و نمیخاید یاد بگیرید توصیه میکنم فقط با برنامه ی گروه ces کار کنید.

Moh3en_DDD
25-01-2006, 21:06
من در بازي بتل فيلد 2 توانستم موشك هواپيما ها را نا محدود كنم ولي وقتي كه ميميرم يه Error گنده مي ده و از بازي خارج مي شه . . .!!!!!!!! در مورد تفنگ هم همين طور . . . !!!!!!!!!

M E H D I
25-01-2006, 21:33
من در بازي بتل فيلد 2 توانستم موشك هواپيما ها را نا محدود كنم ولي وقتي كه ميميرم يه Error گنده مي ده و از بازي خارج مي شه . . .!!!!!!!! در مورد تفنگ هم همين طور . . . !!!!!!!!!

سلام

احتمالا شما يه دونه متغير رو اضافي Freeze كردين كه باعث اين مشكل شده. چند مرحله بيشتر ----- كنين تا متغيرها باز هم كمتر بشن.

ALt3rnA
26-01-2006, 14:44
mohsenkheradmandg من قبلا گفته بودم اگه یه متغیر رو اشتباه دستکاری کنی بازی قاط میزنه.بنابر این:متغیر رو به حالت اول برگردونی اگه درست نشد ممکنه ربطی به این چیزا نداشته باشه و باید بازیتو دوباره نصب کنی

Pooryia_khan
26-01-2006, 17:25
آقای gamehackir عزیز لطفا اگر ممکن است آموزش فارسی سازی بازیها را برای من بفرستید .
ایمیل من :
Pooryia_khan@yahoo.com

Moh3en_DDD
26-01-2006, 18:10
mohsenkheradmandg من قبلا گفته بودم اگه یه متغیر رو اشتباه دستکاری کنی بازی قاط میزنه.بنابر این:متغیر رو به حالت اول برگردونی اگه درست نشد ممکنه ربطی به این چیزا نداشته باشه و باید بازیتو دوباره نصب کنی

نه . . . تير نامحدود ميشه ولي اگه بميريم error ميده مه همون وقت . . .!!!!!

M E H D I
26-01-2006, 18:14
سلام

شما سعي كنين اول جونش رو هك كنين كه نميرين. احتمالا يكي از متغيرها كار رو به هم ريخته كه اگه جون كاركتر شما كم نشه مشكلي پيش نمياد.;)

joli_poli200
29-01-2006, 01:09
سلام
من بازي Counter Strike كه يك بازي تحت شبكه هست رو هك كردم
ولي وقتي سرور اين بازي مي شي ميتوني جونتو زياد و كم كني يا چيزاي ديگه
و وقتي كه شما به سرور متصل ميشي ديگه نمي توني هكش كني
لطفا راهنماي بكنيد ;) :)

M E H D I
29-01-2006, 13:18
سلام
من بازي Counter Strike كه يك بازي تحت شبكه هست رو هك كردم
ولي وقتي سرور اين بازي مي شي ميتوني جونتو زياد و كم كني يا چيزاي ديگه
و وقتي كه شما به سرور متصل ميشي ديگه نمي توني هكش كني
لطفا راهنماي بكنيد ;) :)

سلام

توي فروم هك بازيها هم گفته شده كه هنوز ArtMoney براي بازيهاي تحت شبكه كاملا آماده نيست و من خودم هم تا حالا امتحان نكردم. احتمال داره به اين خاطر باشه كه توي بازيهاي تحت شبكه كنترل بيشتر تو دست سرور هست تا كلاينت. اگه از دوستان كسي امتحان كرده كمك مي كنه حتما :happy:

Master
29-01-2006, 18:46
مهدی جون برای بینهایت کردن نیتروژن و پول (برای مثال در Nfs) چه متغیری رو باید مد نظر داشت چیکار باید کرد . اعصاب واسه ما نزاشته .

M E H D I
29-01-2006, 21:56
سلام

من متاسفانه الان Need For Speed رو الان نصب ندارم رو كامپيوتر. اما چون نيتروي NFS از نوع خطي هست طبيعتا بايد از 4 بايتي استفاده كنين. اما اگه نشد unknown رو با گزينه all امتحان كنين. اگه نشد بگين نصب كنم يه ديد بزنم. در مورد پول هم فكر كنم بايد از 2 بايتي يا 4 بايتي استفاده كنين. اونم اگه نشد با unknown و all برين جلو. اگه هك شد اما بعدا كار نكرد بايد از اون روشهاي تعمير سيو استفاده كنين.;)

كبريت
30-01-2006, 22:45
هيچكي به مرگه موش نميرسه

بهترينه

غوغا به پا ميكنه

Master
31-01-2006, 10:35
مهدی جان نمیشه . از 465 پایینتر نمیاد . چندبار هم ریاستارت کردم ولی باز پایین نمیاد . چیکار کنم .

M E H D I
31-01-2006, 13:52
سلام

شما اول بگين كه از كدوم نوع هستن متغيرهاي شما. اگر باز هم كم نشد از روش دستي استفاده كنين براي كم كردن متغيرها. اگه نشد بگين تا ببينم چيكار مي تونم بكنم.

Master
31-01-2006, 16:39
از همون اینتگر های 4 بایتی هستند به اضافه ی چند تا 8 بایتی و 5 6 تایی هم float . اکثرا همون اینتگر های 4 بایتی هستند

كبريت
31-01-2006, 16:42
من كه هيچي سر در نياوردم

M E H D I
31-01-2006, 17:32
سلام

خوب شما با روش دستي كم كنين. مي دونين كه چطوري؟ بايد يكي يكي Freeze كنين و بعد برين به بازي و امتحان كنين. وقتي ديدين كه با يه دونه از اونها كار شما راه ميوفته ديگه ادامه ندين و غير از اون همه رو پاك كنين. ضمنا من يه سوال كه بايد اول مي پرسيدم: وقتي همه اونهايي رو كه پيدا كردين رو freeze مي كنين كار مي كنه؟ يعني مشكلي نيست يا اينكه اصلا هك نميشه؟

Master
01-02-2006, 22:15
سلام مهدی جون اصلا هک نمیشه . باشه فعلا کاری رو که گفتی می کنم ببینم چی میشه

كبريت
02-02-2006, 01:16
منم رو بازي Gta اجرا كردم ولي نشد

Master
02-02-2006, 12:17
مهدی جون نمیشه . هک نمیشه لامصب .راستی با مکس پین هم مشکل دارم وقتی خونشو هک می کنم . به دوتا متغیر می رسم ولی هیچ کدومشون کاری رو انجام نمی دن (اصلا هک نمیشن )چیکارشون کنم

كبريت
02-02-2006, 14:16
اي بابا نميشه ديگه

M E H D I
02-02-2006, 16:00
سلام

من GTA رو نمي دونم اما فكر كنم راحت باشه هك كردنش. اما در مورد مكس پين من امتحان نكردم. شما فقط متغيرهاي 4 بايتي رو جستجو كنين. بعد قبل از اينكه زياد كم بشه يعني به دو سه تا برسه همه رو منتقل كنين و همشون رو freeze كنين. اگه شد كه هيچ. اينها رو امتحان كنين. البته چون نگفتين مكس پين چند من دو تاش رو هم ميذارم. اينها رو خودم درست نكردم از سايت artmoney پيدا كردم. اميدوارم كار كنه:happy:

من NFS رو هم نصب مي كنم و خبرش رو ميدم. ;)

ALt3rnA
02-02-2006, 17:44
سلام!!
از اینکه من فعلا قسمت دوم اموزشم رو نزاشتم معذرت میخوام!!اخه من زیاد وقت اموزش ندارم و باید تا حداکثر 3 هفته دیگه این ماست وانتد رو کد اینجکت کنم تحویل بدم. به محض اینکه اونو تموم کردم اموزشه رو میزارم. در ضمن در مورد ترینر هم متاسفانه اجازه ندارم ترینر بزارم.البته واسه خودمو میتونم ولی من اکثر ترینرامو بطور کامل خودم درست نمیکنم .یعنی وقتی متغیر ها رو واسش تعریف کردم بقیهاش رو میدم گرافیک ادیتور گروه کار کنه.

در ضمن من اموزش اگه بزارم به ایمیل کسی نمیفرستم و اینجا میزارم تا همه استفاده کنن

در ضمن در مورد اون مسابقه هم نظرتونو اگه میشه بگید؟؟؟؟

راستی جنابی که میخوای فارسی ساز شی ! من که نمیتونم همه چیزو واست توضیح بدم . ولی مثلا تو بازی ایج اف متالاجی با فایل language.dll ور برو اگه کار دستت بیاد بقیه اش رو واست توضیح میدم

--------------------

بازی جی تی ای هم بعضی چیزاش مثل جونش خیلی ساده اس ولی اگه بخوای واسه اسلحه ها شم رو هک کنی .....!!!!

در بازی مکس پین هم منظورت نسخه ی دومه؟؟

Master
02-02-2006, 19:13
اره مکس پین 2 . مهدی جان ممنونم و منتظر جوابت .

كبريت
03-02-2006, 01:31
دستت ردر نكنه

ALt3rnA
03-02-2006, 20:13
من مکس پین رو خیلی وقت پیش بازی کردم....جونش اگه خطی بود باید در موقع سرچ کردن نوع ناشناخته رو انتخاب کنی و اگه اعددی بود باید عددشو بزنی...و اگر نشد باید برنامتو عوض کنی و اگر نشد باید ....دیگه اینجاش خیلی سخت میشه و باید بری تو کار سیو ادیتور و اگر بازم نشد باید کد اینجکت و ..........و اگرم این مرحله نشد دیگه فقط دو راه داری.... یا باید متغیر رو از ترینر دیگران بدست بیاری یا بگی یکی دیگه واست انجامش بده.....

البته اگرم حوصله هیچکدوم از حرفای منو نداشتی از فایل مرگ موش استفاده کن !! : -)

alert5
09-02-2006, 02:56
سلام

توي اين تاپيك قصد دارم آموزش هك بازيها رو بذارم این Pdf کامل آموزش
فایل پیوست را دانلود کنید ;)
بابا دانلود نمیشه این لینکت که

M E H D I
09-02-2006, 15:48
بابا دانلود نمیشه این لینکت که

سلام

من امتحان كردم درسته لينك. اما شما مي تونين از اين آدرس بگيرين:

;)

ALt3rnA
10-02-2006, 10:56
سلام دوستان!!

اینجانب به فکر تشکیل یک گروهگیم هکینگ افتادم بنا بر این
(به : سرچر . کرکر . مود نویس . ترینر نویس.. گرافیست و استف برای گروه گیم هکینگ سایت نیازمندیم. ))
تاپیک مربوطه:

Blue Rose
11-02-2006, 05:20
سلام
خيلي تشكر بخاطر اون مقاله عالي
فقط يه چيز كوچيك
برنامه game export كه فايل ترينر رو با پسوند exe ميسازه
من كه اون زمان بلد نبودم باش كار كنم ولي الان با اين اموزش معني چند تا از دگمه هاي اونجا رو فهميدم
برنامه Game Expert رو هم از تاپ سي دي گرفتم

ALt3rnA
11-02-2006, 16:22
اگه میشه لینکشو بزارید تا بقیه هم استفاده کنند

ramin007
14-02-2006, 09:49
سلام
لینک مشکل داره ؟!
نتونستم فایل رو دانلود کنم .

OMID
14-02-2006, 10:22
سلام
لینک مشکل داره ؟!
نتونستم فایل رو دانلود کنم .

لینک تست شد مشکلی نداره :)
اگر که در دانلود مشکل دارید از لینکی که marge_moosh عزیز در صفحه قبل گذاشتن استفاده کنید ;)

NoneForce
14-02-2006, 11:03
سلام
اين هم نسخه كامل
از تو منو زبان رو روي انگليسي تنظيم كنيد.
پسورد فايل هم اينه :
BigSecret

reza boy
15-02-2006, 03:23
با سلام
من دنبال برنامه برای ساخت ترینر برای بازی ها هستم اگه برنامه معرفی کنید ممنون میشم

linkin_park
15-02-2006, 08:10
آقا من شنیدم با این برنامه های hex و این چیزا که با Prcces ها کار میکنن میشه World of Warcraft رو هک کرد ... کسی بلده ؟

hossein1990
15-02-2006, 21:54
سلام
يك سوال .
من براي كانتر اين كار رو كردم (براي جون )
10 تا قسمت باقي ماند .
سه تا شون تغيير مي كنند ولي بقيه عوض مي شن ولي دوباره برمي گردن به حالت اول ( حتي تو برنامه )
البته بگم كه اين متغيرها ( هر 10 تا شون ) از نوع integer 4 هستند چطوري ميشه اين ها رو هك كرد .
تو رو خدا سريع . منتظرم
باي

M E H D I
15-02-2006, 22:02
سلام

مثل اين كه همه تو هك كانتر مشكل دارن. لازم شد يه امتحاني بكنم. اما تا اون موقع اين فايلها رو امتحان كنين. نگفته بودين كدوم ورژن واسه همين:

همه نسخه هاش هست.

hossein1990
16-02-2006, 12:57
سلام
از لطفت ممنونم
ورژن 1.6 رو مي خواهم
اين جدول ها هم خيلي جالب نيست .
يعني فكر نمي كنم مال جون داشته باشه .
منتظرت هستم . اگه تونستي جدول رو طراحي كني ( حتما مي توني ) جدولت رو برام بفرست . بيشتر برام جون مهمه .
بازم ممنون
باي

signal
16-02-2006, 18:47
اين دفعه تو بازي most eanted نيترو رو فريز كردم چه حالي ميده

alaodin1
17-02-2006, 04:54
مهدی جون نمیشه . هک نمیشه لامصب .راستی با مکس پین هم مشکل دارم وقتی خونشو هک می کنم . به دوتا متغیر می رسم ولی هیچ کدومشون کاری رو انجام نمی دن (اصلا هک نمیشن )چیکارشون کنم

Master جان
من مكس پين2 را بسختي هك كردم ولي آخرين قسمت اين بازي ميشود گفت احتمالا با اين نرم افزار غير قابل هك شدن است .

ALt3rnA
17-02-2006, 13:05
alaodin1 اگه شما نمیتونی این بازی رو هک کنی معنیش این نیست که هک نمیشه! بسیاری از گیم هکر های معروف این بازی رو خیلی وقت پیش هک کردن.
کد اینجکتش کن اگه میتونی....ساده تره

joli_poli200
17-02-2006, 21:47
حسين جان من كانتر رو هك كردم همون جوني كه تو ميخواستي
جون رو 255 مي رسوني و ازش كم نيشه ولي..........
وقتي سرور هستي كار ميكنه
اگه خاستي بگو تا برات بفرستم ;)
ميتوني تو شبكه حال همه رو كم كني :biggrin:

alaodin1
18-02-2006, 04:11
alaodin1 اگه شما نمیتونی این بازی رو هک کنی معنیش این نیست که هک نمیشه! بسیاری از گیم هکر های معروف این بازی رو خیلی وقت پیش هک کردن.
کد اینجکتش کن اگه میتونی....ساده تره

gamehackir من هم ميگم هك كردم مگر غير از اين گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
18-02-2006, 17:51
سلام
از لطفت ممنونم
ورژن 1.6 رو مي خواهم
اين جدول ها هم خيلي جالب نيست .
يعني فكر نمي كنم مال جون داشته باشه .
منتظرت هستم . اگه تونستي جدول رو طراحي كني ( حتما مي توني ) جدولت رو برام بفرست . بيشتر برام جون مهمه .
بازم ممنون
باي

سلام

من كانتر 1.6 نداشتم متاسفانه. اما كانتر 1.7 رو هك كردم. من از اين كانتر اصلا خوشم نميومد الان بدتر شدم چون خيلي اذيت مي كرد. همين الان هم كه هك شده وقتي Headshot ميشه باز هم مي ميره. اما براي وقتهايي كه به بدنش مي خوره مقاومه. ضمنا زمان فريز رو هم بايد خيلي كم كنين. من با 1 به زور مي تونستم دووم بيارم. :blink:

kami_619
18-02-2006, 18:03
ممنون
جالب بود

hossein1990
19-02-2006, 23:27
joli_poli200
عزيز .
ممنون . چرا كه نه . منتظرم .
hosseinshah2000@yahoo.com
بازم منون .
باي

hossein1990
19-02-2006, 23:28
marge_moosh
حان . دستت درد نكنه . لطف كردي
ميرم دانلودش كنم .
خداحافظ

hossein1990
19-02-2006, 23:31
ضمنا زمان فريز رو هم بايد خيلي كم كنين. من با 1 به زور مي تونستم دووم بيارم.
منظورتو نفهيدم .

M E H D I
20-02-2006, 00:52
ضمنا زمان فريز رو هم بايد خيلي كم كنين. من با 1 به زور مي تونستم دووم بيارم.
منظورتو نفهيدم .

سلام

توي تنظيمات artmoney يه قسمت هست به نام Freeze time كه پيش فرضش روي 300 هست. يعني هر 300 ميلي ثانيه يك بار مقدار اون متغير رو كنترل مي كنه و به قول معروف ثابت مي كنه. اما براي اين بازي من با 1 ميلي ثانيه هم زياد نتونستم دووم بيارم :blink:

ALt3rnA
20-02-2006, 15:31
alaodin1 جان شما فکر کردی ما هیچچچی نوفهمیم؟؟ (ای بدم میاد از برره ای!!!)

پستت ویرایش شده اونم با فاصله ی 10 دقیقه از پست بعدی!!!!(.....................)

alaodin1
21-02-2006, 05:08
alaodin1 جان شما فکر کردی ما هیچچچی نوفهمیم؟؟ (ای بدم میاد از برره ای!!!)

پستت ویرایش شده اونم با فاصله ی 10 دقیقه از پست بعدی!!!!(.....................)

gamehackir جان
ويرايش خاصي در كار نبود فقط يه كلمه احتمالا اضافه شده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_2006
21-02-2006, 07:31
آقا خواهش می کنم یه برنامه برای ساخت ترینر معرفی کنید

ALt3rnA
22-02-2006, 16:44
alaodin1 احتمالا هم کلمه ی نرم افزار بوده. نه؟؟؟
reza_2006 اگه برنامه نویسی بلد نیستی میتونی از برنامه ی trainer creation kit استفاده کنی که کار باهاش سخته.من اصولا ساخت ترینر رو برای مبتدی ها توصیه نمیکنم پس اگه مبتدی هستی بیخیال ترینر سازی شو

pourmanesh
22-02-2006, 23:48
بابا دمتون گرم
يه کد واسه Igi 2 مي خواستم اگه ممکنه برام بذارين يا ميل بزنيد
با تشکر

reza_2006
23-02-2006, 08:48

M E H D I
23-02-2006, 13:48

سلام

دوست عزيز شما يك بار سوال كردين و Gamehackir جان جوابتون رو دادن.

تشكر از توجهتون ;)

koorosh_kabir
23-02-2006, 21:08
چرا ادمه نمی دین تاپیک توپیه ممنون

========
مطالب باحالي اينجاست واقعا ممنونم

پستهای پشت سر هم ادغام شد
امـیــد

saeedCd
25-02-2006, 03:53
pes3,4,5 سلام
داداش هك pes5 رو بذار

FAKHER
25-02-2006, 14:10
gamehackir جان توضیخات قسمت اول کامل نمیات و عکسهاش رو هم نمیتونم کامل ببینم لطفا یه کاری براش بکن در ضمن یه لینک بی دردسر برای این tserchلطف کن بزار

در ضمن خیل ممنون که برای این آموزشها برای بچه های مبتدی انجمن وقت میزاری

un4giv3n
25-02-2006, 14:31
جسارتا عرض ميكنم!
اين مقاله رو آقاي حامد بازركاني ننوشنت احيانا؟
عذر ميخوام! منظور بدي نداشتم! فقط يك سوال از روي كنجكاوي بود! اميدورام كسي رو ناراحت نكرده باشم! اگر هم كسي ناراحت شد من عذرخواهي خودم رو اعلام ميكنم. :sad:

M E H D I
25-02-2006, 14:45
جسارتا عرض ميكنم!

سلام

كدوم مقاله دوست عزيز؟ منظور شما از حامد بازرگاني دوستي هستن كه با آيدي HBA عضو هستن و توي چند تا فروم ديگه هم اين مقاله رو قرار دادن هست؟

Amin
25-02-2006, 19:08
جسارتا عرض ميكنم!
سلام

كدوم مقاله دوست عزيز؟ منظور شما از حامد بازرگاني دوستي هستن كه با آيدي HBA عضو هستن و توي چند تا فروم ديگه هم اين مقاله رو قرار دادن هست؟
سلام
در تكميل صحبتهاي مهدي عزيز اشاره كنم كه اين مقاله كاملا اختصاصي هستش و توسط مهدي جان تهيه شده
فردي كه شما بهش اشاره كردين اين مقاله رو كپي كرده و در چند فروم پخش كرده :ohno: :angry: :angry: :angry:
البته بعد از اين موضوع مقاله از انجمن برداشته شد و به صورت PDF همراه با نام سايت براي دانلود قرار گرفت :rolleye: :)

mehdi_bjt
26-02-2006, 14:35
سلام

به نظر من مزه بازي به اينه كه مثل
بجه آدم تا آخرش بري.هك كردن و زدن كد تقلب
يه كار مسخره و بيهوده ست كه من تو عمرم كه
بيش از 200 بازي رو تا آخرش رفتم همچين كار مسخره اي
رو نديدم.

ALt3rnA
26-02-2006, 18:07
FAKHER جان خواهش میکنم !! در ضمن من نمیدونم چرا عکسا نیومد؟؟دوباره اپلودش کردم

mehdi_bjt شما توی تاپیک نظر سنجی می بینی؟؟؟

reza_2006
01-03-2006, 08:24
دوست عزيز هرکسي يه علاقه داره و با هم فرق ميکنند

FAKHER
01-03-2006, 11:13
gamehackir جان دست درد نکنه درست شد فقط مونده یه لینک درست ودرمون

در ضمن کارت عالیه همچنین کار این دوستمون مرگ موش که دیگه ترکونده

Splinter cell
02-03-2006, 00:13
بابا لين خيلي باحاله بازم بده كوچولو

من دوباره اومدم اميد وارم دير نكرده باشم .

ALt3rnA
02-03-2006, 16:14
سلام دوستان من دارم رو اموزش قسمت بعدی کار میکنم (سرچ و اعمال تغییر)
----------------------
reza_2006 با بنده بودبد یا با جناب mehdi_bjt ؟؟؟
----------------------
Splinter cell منظورت رو نفهمیدم؟؟؟؟؟!!؟؟!!
----------------------

bigstar
04-03-2006, 19:11
خيلي خوبه!!!!!!!!

ادامه بديد

پستهای پشت سر هم ادغام شد
امــیـــد :)

koorosh_kabir
04-03-2006, 20:37
از شما دوست عزيز گيم هكر متشكرم و اميد وارم موفق باشيد ما منتظر سري بعدي هستيم

reza_2006
08-03-2006, 20:24
آقا براي بار سوم

خواهش می کنم یه برنامه برای ساخت ترینر معرفی کنید

در ضمن باشما نبودم تازه اگه فکر کردي از پشت کوه امدم اول رفتم کوهنوردي ياد گرفتم (آدرس برنامه رو بده)

reza_2006
08-03-2006, 20:26
برنامه نويسي هم کمي مي دونم

M E H D I
08-03-2006, 20:35
آقا براي بار سوم

خواهش می کنم یه برنامه برای ساخت ترینر معرفی کنید

در ضمن باشما نبودم تازه اگه فکر کردي از پشت کوه امدم اول رفتم کوهنوردي ياد گرفتم (آدرس برنامه رو بده)

سلام

اين هم بار سوم هست كه جواب شما داده ميشه. برنامه هاي ساخت ترينر معمولا خوب كار نمي كنن. شما از trainer maker kit استفاده كنين كه استفاده ش البته سخته.

WooKMaN
08-03-2006, 21:44
واسه من دانلود نميشه !

M E H D I
08-03-2006, 22:23
سلام

لينك مشكلي نداره. اما اگه داونلود نميشه از اينجا بگيرين:

reza_2006
09-03-2006, 09:10
آقا ما رو گرفتي اين که دانلود نمي شه تازه اول ميگه 820کيلوبايت بعد مي شه 820 مگابايت (دومي)

M E H D I
09-03-2006, 11:47
آقا ما رو گرفتي اين که دانلود نمي شه تازه اول ميگه 820کيلوبايت بعد مي شه 820 مگابايت (دومي)

سلام :angry:

اين چه طرز حرف زدنه؟ :angry: باشه از اين به بعد يادم ميمونه كه به كسي خوبي نكنم :jealous: :jealous:

از اينجا بگيرين:

ضمنا همه لينكهايي كه دادم درستن و كار مي كنن. مشكل از گيرنده ست.

Mahiar0
09-03-2006, 19:09
كسي كد تقلب از Need for Speed Underground 2 داره؟ قفل ماشين ها باز بشه پول هم زياد وستاره هم زياد بشه كرد!

وكد تقلب ساناندرس رو هم بدبد كه جان سالم واسلحه نامحدود و...

reza boy
10-03-2006, 11:49
آقا چرا ناراحت ميشي در ضمن کارت خيلي درسته

Arashi
10-03-2006, 14:24
كسي كد تقلب از Need for Speed Underground 2 داره؟ قفل ماشين ها باز بشه پول هم زياد وستاره هم زياد بشه كرد!

وكد تقلب ساناندرس رو هم بدبد كه جان سالم واسلحه نامحدود و...
سلام
عزيزم اسم تاپيك رو خوندي ؟؟!؟!
تاپيك مورد نظر شما اينجاست :
موفق باشيد

OMID
15-03-2006, 10:03
تاپیک اصلاح شد
تمام لینکها سالمه و تست شد
پس خواهشا در این مورد بحث نکنید ;)

reza_2006
16-03-2006, 02:15
دست در نکنه چون بعضي ها زدن تو خاکي
در ضمن در مورد گزينه هاي برنامه (گيم هک)وتنظيماتش توضيح بدين

ALt3rnA
16-03-2006, 11:15
reza_2006 کدوم ورژنش منظورته؟؟؟

reza_2006
17-03-2006, 17:13
همون اولي که معرفي شده

*Batman*
22-03-2006, 06:23
سلام
لطفا به منم كمك كنيد
اين بازي Delta Force Xtreme خيلي زرنگه.خط جان نداره.بلكه جان سبز رنگه كه بعد زرد ميشه و بعد قرمز ميشه و بعد مرگ ميشه.
متاسفانه هيچ كد تقلبي هم نداره و تا الان به سختي پيش رفتم(ولي خيلي لذت بخشه).تيرها برام مهم نيست .فقط زود به زود نابود ميشم.
آيا راهي براي هك كردن داره؟
با تشكر

ALt3rnA
22-03-2006, 14:43
Batman1 داره ولی خیلی سخته خداییش اگه انگلیسیت خوبه به اموزش های این سایت قسمت ادونسش یه سر بزن چند تا مثال زده:

reza_2006
25-03-2006, 09:22
بابا چرا جواب منو نمي دي

bavimorteza
09-04-2006, 02:08
دريبل ها رو ميتوني بگي با كدوم دكمه هاست

seyed ahmad mousavi
09-04-2006, 14:09
بابا لینک دانلود آرت مونی بسته است اگه میشه یکی اون رو بفرسته تو میل ما
ahmad_578@yahoo.com

M E H D I
09-04-2006, 14:15
بابا لینک دانلود آرت مونی بسته است اگه میشه یکی اون رو بفرسته تو میل ما
ahmad_578@yahoo.com

لينك جديد artmoney

هر بار كه شماره جديدي از برنامه پخش ميشه اين لينك هم تغيير مي كنه كه كافيه شماره نسخه جديد رو بنويسين تا داونلود بشه. :)

reza_2006
11-04-2006, 09:59
آقا شما خیلی جالب هستید

ALt3rnA
11-04-2006, 17:05
پستتونو اشتباه نزدید؟؟؟ چه ربطی داشت؟؟؟اگه اشتباه نزدید میتونستید از عبارت متشکرم استفاده کنید

Kaveh18
14-04-2006, 11:30
مطالب خوبی بود

Morteza_SOS
14-04-2006, 12:28
به نام خدا
با عرض سلام خدمت استاد بزرگ مرگ موش خان ...!
لطفا اگر ممکن است نحوه ساخت تراینر در زبان های برنامه نویسی را توضیح دهید.
در ضمن آیا می شود تراینر ساخته شده با نرم افزاری که در بالا آموزش داده اید را در مثلا ویژوال بیسیک پیاده کرد چون ظاهر تراینر ساخته شده با نرم افزار بالا کمی زشت است و جذاب نیست .
با تشکر از شما ...!

ALt3rnA
14-04-2006, 12:47
حالا که مرگ موش نیست من بت میگم.جواب سوال اولتون اینکه من نمیدونم شما برنامه نویسی بلدی یا نه و اگر بله چه زبونی؟؟؟؟
سوال دوم هم جوابش مثبت هست.یعنی واقعا فکر میکنید تیم داکس یا وودوو یا دایون با این ترینر میکر ها ترینرشونو ساختن؟؟؟اونا با برنامه نویسی انجام میدن کارشونو و گر نه به را حتی میشد با ترینر اسپای ترینرشونو لو داد....راستی در ضمینه ی اموزش برنامه نویسی میتونید به مبحث برنامه نویسی مراجعه کنید تا جوابتونو بدن

hamed_65
17-04-2006, 01:23
چرا این روش ها کاربرد ندارد وکار نمیکند؟
:sad:

M E H D I
17-04-2006, 09:05
چرا این روش ها کاربرد ندارد وکار نمیکند؟
:sad:

سلام

تبريك به خاطر عضويتتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كدوم روشها عزيز؟ منظور شما روش هك بازيها هست؟ اين روش خيلي وقتها جواب ميده. شما مشكلتون رو به صورت جزئي مطرح كنين تا بتونيم بهتون كمك كنيم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Morteza_SOS
20-04-2006, 10:51
به نام خدا
با عرض سلام خدمت همه عزیزان
جان منظور من این است که ما تراینری را که توسط آرت مونی ساخته ایم را به یک فایل gamehackir دوست عزیز
تبدیل کنیم و برای این کار می خواستم بدانم باید چه کار کرد EXE
البته می خواهم در ویژوال بیسیک 6 یاد دهید

مثلا

Change Warcraft 3 hero.amt to Warcraft 3 hero.EXE :blush:

Morteza_SOS
20-04-2006, 11:10
لطفا کمک کنید از همه عزیزان درخواست می کنم
اگر من را در این امر یاری کنید قول می دهم که آموزش ساخت بازی را در سایت قرار دهم البته اگر هم جواب ندهید قرار می دهم
فعلا یک مقدار از آموزشم مانده چیزی حدود 350 صفحه دیگر

من نیاز به کمک در رابطه با تبدیل فایل های آرت مونی به فایل های نصب
دارمArtmoney To ( EXE)

Morteza_SOS
20-04-2006, 11:16
به نام خدا
امروز دست پر آمده ام
ایمیلی که دیگر نمی توان بمب کردش چرا؟ چون که 1000 گیگا بایت !!! چه جلب

آدرس :برای ثبت نام
در ضمن اگر مشکلی در موردش داشتید در خدمتم ...چاکر همتون اس ا اس کوچک
راستی در باره سوالی که در بالا پرسیده ام کمکم کنید

M E H D I
20-04-2006, 14:26
لطفا کمک کنید از همه عزیزان درخواست می کنم
اگر من را در این امر یاری کنید قول می دهم که آموزش ساخت بازی را در سایت قرار دهم البته اگر هم جواب ندهید قرار می دهم
فعلا یک مقدار از آموزشم مانده چیزی حدود 350 صفحه دیگر

من نیاز به کمک در رابطه با تبدیل فایل های آرت مونی به فایل های نصب
دارمArtmoney To ( EXE)

سلام

عضويت شما رو تبريك ميگم.:santa:

براي تبديل فايل هاي artmoney برنامه اي وجود نداره. شما بايد از اون آدرسهايي كه توي اين برنامه يا برنامه هاي مشابه اين پيدا كردين، برنامه بنويسين. يعني نميشه مستقيم اينها رو تبديل كرد به فايل اجرايي.

به نام خدا
امروز دست پر آمده ام
ایمیلی که دیگر نمی توان بمب کردش چرا؟ چون که 1000 گیگا بایت !!! چه جلب

آدرس :برای ثبت نام
در ضمن اگر مشکلی در موردش داشتید در خدمتم ...چاکر همتون اس ا اس کوچک
راستی در باره سوالی که در بالا پرسیده ام کمکم کنید

چرا اينجا؟ :blink: توي اين تاپيك معرفي كنين.

تشكر

Morteza_SOS
20-04-2006, 18:15
به نام خدا
با سلام خدمت مرگ موش عزیز قربون دستت چطور می شه در ویژوال بیسیک این کدها را وارد کرد
اگر ممکن است به صورت کامل توضیح دهید
در ضمن من را ببخشید که زیاد با این سایت وسیع آشنایی ندارم
لطفا در تاپیک های دیگر قرار ندهید بلکه در همین تاپیک توضیح دهید چون من تازه واردم

سوال دیگرم هم این بود که نقل قول ها چه کار انجام می دهند

M E H D I
20-04-2006, 18:19
به نام خدا
با سلام خدمت مرگ موش عزیز قربون دستت چطور می شه در ویژوال بیسیک این کدها را وارد کرد
اگر ممکن است به صورت کامل توضیح دهید
در ضمن من را ببخشید که زیاد با این سایت وسیع آشنایی ندارم
لطفا در تاپیک های دیگر قرار ندهید بلکه در همین تاپیک توضیح دهید چون من تازه واردم

سوال دیگرم هم این بود که نقل قول ها چه کار انجام می دهند

سلام

والا من برنامه نويسي بلد نيستم. شما يه سر برين انجمن برنامه نويسي، اونجا مطرح كنين مشكلتون رو. چون من نمي تونم اصلا كمكي بهتون بكنم :sad:

با نقل قول مي تونين مشخص كنين كه به سوال كي دارين جواب ميدين و يا اينكه از كي سوال مي كنين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Morteza_SOS
20-04-2006, 18:22
ببخشید نقل قول ها را فهمیدم برای چیست لطفا سوالی که در بالا پرسیده ام را پاسخ دهید

من را ببخشید من را ببخشید من را ببخشید من را ببخشید من را ببخشید من را ببخشید من را ببخشید من را ببخشید

Morteza_SOS
20-04-2006, 18:25
خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــی ممنون

ALt3rnA
21-04-2006, 07:22
بابا میگه انجمن برنامه نویسی باید بری.
پست دومت هم چه ربطی داشت؟؟؟

reza_2006
23-04-2006, 09:21
با سلام
من بعضي بازي ها رو که هک ميکنم بعداز پشت سر گذاشتن يه مرحله هک ديگه جواب نمي ده راهنمايي کنيد چرا اينجوري وچه راه حلي داره

M E H D I
23-04-2006, 11:46
با سلام
من بعضي بازي ها رو که هک ميکنم بعداز پشت سر گذاشتن يه مرحله هک ديگه جواب نمي ده راهنمايي کنيد چرا اينجوري وچه راه حلي داره

سلام

اين بازيها از روشي استفاده مي كنن تا بازيشون هك نشه. معمولا روش كارشون اينه كه يه شماره رو به اول آدرس ها اضافه مي كنن كه اون شماره با عوض شدن مرحله ها عوض ميشه و نميشه ديگه از آدرسهاي قبلي استفاده كرد. نمونه بارز اين نوع بازيها Age Of Empire هست. اين بازيها رو به روش عادي نميشه هك كرد و بايد از برنامه نويسي و هگزاديت استفاده بشه. من زياد از اين دو تا سر در نميارم بنابرين نمي تونم كمك زيادي بكنم. :)

Behroooz
24-04-2006, 09:56
اي كاش به همين سادگي بود كه شما ميگين

ALt3rnA
25-04-2006, 17:50
ساده ؟؟؟؟؟من بیچاره شدم تا تونستم بلک اند وایت دو رو هک کنم و واسش ترینر بسازم. اونم با یه تیم 8 نفره ی حرفه ای که در اختیارم گزاشتند. 6 ساعت تمام طول کشید. شوخی که نیست مغزم داغ کرده بود اینقد ر با این اچ ای ادیت و سافت ایس سر و کله زدم.

mehdi0016
26-04-2006, 01:24
سلام
آقا این پسوند str ماله پدر خوانده رو با چی میشه بازش کرد ؟
ممنون

Morteza_SOS
27-04-2006, 10:23
به نام خدا
با سلام بر همه عزیزان
کسی آدرس Artmoney Pro را نداره اگر دارید آدرس مستقیم دانلود ( با تشکر )

M E H D I
27-04-2006, 14:47
به نام خدا
با سلام بر همه عزیزان
کسی آدرس Artmoney Pro را نداره اگر دارید آدرس مستقیم دانلود ( با تشکر )

سلام

از اينجا بگيرين:

پسورد براي آنزيپ:

BigSecret

به حروف بزرگ و كوچيك حساسه.

reza_2006
02-05-2006, 02:26
آقا می خواستم بدونم با این برنامه میشه بازی های پلی استیشن رو که با مبدل رو کامپیوتر اجرا میشنو هک کرد

M E H D I
02-05-2006, 14:33
آقا می خواستم بدونم با این برنامه میشه بازی های پلی استیشن رو که با مبدل رو کامپیوتر اجرا میشنو هک کرد

بلي. حتي بازيهاي فلش رو هم ميشه هك كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza boy
03-05-2006, 01:21
آره من بازی های سگا و میکرو و حتی Ps2 رو هک کردم
فقط می خوام بدونم این جدید ترین نسخه ست

Morteza_SOS
04-05-2006, 12:11
به نام خدا
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان من آموزش فارسی سازی بازی ها را آماده کرده ام در کدام تاپیک قرار بدم
در ضمن اگر بخواهم تاپیک جدیدی بزنم باید چه کار کنم؟

ALt3rnA
04-05-2006, 14:13
بله جدید ترینه

--------------------------

در ضمن باید تاپیک جدید بزنی که میتونی از مدیر کمک بگیری

Renjer Babi
05-05-2006, 06:35
ممنون خیلی مطالبتون جالب بود

mez_medad
05-05-2006, 17:48
سلام برهمه وسلام اختصاصی برای مرگ موش
هرچی خواستم این تایپ را ندم نشود بابا ایول بابا تودیگه کی هستی
خلاصه حالی به ده بیستا بازی دادیم
انشالاه تو باشی ما حالی ببریم

aleks
05-05-2006, 21:19
خيلي ممنون جالب بود ! من تو فيفا ورلد كاپ امتحان كردم نشد ! كسي ديگه اي اين كار رو كرده يا نه ؟

MARTIN
08-05-2006, 06:35
ساده ؟؟؟؟؟ شوخی که نیست مغزم داغ کرده بود اینقد ر با این اچ ای ادیت و سافت ایس سر و کله زدم.
سلام اگه می شه اسم لاتین و حجم این دو نرم افزار و بگین مخصوصا سافت ایس ممنون

ALt3rnA
08-05-2006, 18:47
HE edit
3mb

soft ice

9mb

MARTIN
10-05-2006, 02:00
HE edit
3mb

soft ice

9mb
خیلی ممنون

s2r
10-05-2006, 17:09
ممنون از همه تون

reza boy
16-05-2006, 23:08
با سلام
چه جوری سیو کنم که اعداد هم سیو بشه

M E H D I
16-05-2006, 23:23
با سلام
چه جوری سیو کنم که اعداد هم سیو بشه

توي قسمت تنظيمات اين رو فعال كنين:

ALt3rnA
17-05-2006, 15:16
دوستان قسمت بعدی تی سرچ تموم شد فقط باید بعد از امتحانا عکساشو اپلود کنم

reza_2006
18-05-2006, 00:01
با سلام
من در یه بازی می خوام جون هک کنم نمی دونم چه جوری این کارو انجام بدم
چون با تغیر رنگ کمو زیاد بودنو نشون می ده

M E H D I
18-05-2006, 00:05
با سلام
من در یه بازی می خوام جون هک کنم نمی دونم چه جوری این کارو انجام بدم
چون با تغیر رنگ کمو زیاد بودنو نشون می ده

روي unknown امتحان كنين. وقتي جون پر هستش بزنين Unknown و بعد با increased و decreased كار كنين.

reza_2006
21-05-2006, 07:13
شما خودت امتحان کردی

reza_2006
23-05-2006, 06:53
پس چي شد منتظرم

M E H D I
23-05-2006, 14:31
پس چي شد منتظرم

شرمنده. من روي چند تا بازي امتحان كردم. بعضياشون ميشه و بعضياش نميشه. اين بستگي داره به اون بازي. هر چقدر بيشتر وقت بذارين بهتر نتيجه مي گيرين.

SANR
24-05-2006, 22:21
سلام مرگ موش جان:

ايا اين هكها بر روي پلي استيشن 1 هم جواب مي ده؟

M E H D I
24-05-2006, 22:23
سلام مرگ موش جان:

ايا اين هكها بر روي پلي استيشن 1 هم جواب مي ده؟

بله. من خودم چند تاشو رو هك كردم. :happy:

reza boy
25-05-2006, 07:04
با سلام
من اون دوتا برنامه که طوی مقاله معرفی کردی می خوام میشه آدرس شو بدی

ALt3rnA
25-05-2006, 14:44
تو تاپیک هستش

SANR
25-05-2006, 22:16
راهي هم هست كه بشه تعداد ايتم ها رو زياد كرد؟

M E H D I
25-05-2006, 22:31
راهي هم هست كه بشه تعداد ايتم ها رو زياد كرد؟

بستگي به بازي داره. براي بعضي از بازيها ميشه يه كاري كرد. در صورتي كه كنترل اون آيتم ها همش با يه متغير باشه. در غير اينصورت با اين روشها نميشه كاري كرد.

SANR
25-05-2006, 22:41
بستگي به بازي داره. براي بعضي از بازيها ميشه يه كاري كرد. در صورتي كه كنترل اون آيتم ها همش با يه متغير باشه. در غير اينصورت با اين روشها نميشه كاري كرد.

:king: اقا مهدي

:santa: يكي مثال بزن تا كمي ياد بگيرم.

M E H D I
25-05-2006, 22:50
سلام

چشم. مثلا يك بازي بود به اسم snail mail. البته حالا اين يادم اومد اين رو گفتم ها. توي اين بازي همه چيز عددي بود. البته خط جان هم داشت و ... اما منظورم اينه كه تعداد آيتمهايي كه داشت هم از رو عدد بود. مثلا عوض شدن اسلحه ها و نوع گلوله ها و غيره. وقتي كه من هكش كردم از همون اول بازي روئين تن هم ميشد :laughing:

اما بعضي از بازيها هستن كه اين كار رو نمي كنن. مثلا بازيهاي ماجراجويي اگه نگاه كنين اين روش رو انجام نمي دن. چون در واقع اينطوري بدبخت ميشن :happy: يعني اونها ميان متغيرها رو در زمانهاي خاص تعريف مي كنن. براي اين هست كه نميشه توي يه بازي ماجراجويي كاري كرد كه همه آيتمها يكباره توي كيف بازيكن قرار بگيرن. چون اينجا از روش پيشرفته اي استفاده مي كنن.

نمي دونم خوب تونستم منظورم رو بگم يا نه؟ اگه مشكلي بود در خدمتيم ;)

ALt3rnA
26-05-2006, 15:42
اگه بلد باشید روی سیو ها کار کنید میشه ایتم ها رو گزاشت به شرطی که گنجایش رو رعایت کنید

reza boy
27-05-2006, 09:16
کلمات رو میشه هک کرد

SANR
29-05-2006, 23:26
سلام:
ايا گيم شارك واسه كامپيوتر وجود داره؟

mshiraz.2006
30-05-2006, 04:18
سلام. دستت درد نکنه

ALt3rnA
30-05-2006, 09:34
Saeid Afsary نه وجود نداره چون در حقیقت این گیم شارک داره کار ارت مانی رو انجام میده تو پی اس

Morteza_SOS
31-05-2006, 12:39
به نام خدا
با سلام خدمت همگی
آیا روشی است که بتوان یک عکس متن و یا .... را بر روی صفحه اصلی بازی قرار داد ؟

ALt3rnA
31-05-2006, 17:45
بله هست ولی باید اول مسیر عکسا رو بدونین(با هگز ادیتور) بعد فرمتشونو بدونید بع با برنامه ای که خودتون نوشتین یا حاظریه فرمت ها رو تبدیل و جایگزین میکنین واسه بقیه ی چیزام همین طوریه .

راستی اقا ی مرتضی شما خودت می خواستی اموزش فارسی سازیه بازی ها رو بزاری چرا این سوالو میپرسی؟؟