PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *+=[آرشیو]=+* آموزش هك كردن بازيها

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5

behnam_tr
16-08-2008, 15:35
مرسی از همگی ولی متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد......

Scary Feelings
17-08-2008, 12:27
سلام میخواستم اموزش هک world of warcraft رو بزارید تاپیک رو هم زدم اما انگار کسی بلد نیست!

omidaqa
20-08-2008, 06:28
سلام دوستان من توی بازی Generals Zero Hour به یه مشکل جدی بر خوردم حدود سه چهار ماه پیش جنرال یک رو خریدم این بازی فارسی بود تا الان هم باهاش مشکلی نداشتم تا Generals Zero Hour یا همون جنرال 2 رو خریدم حتماً می دونید نسخه دوم روی اولی نسب میشه ولی چون اون بازی رو توش دست برده بودن و فارسیش کرده بودن نشد نصبش کنم
خلاصه سرتونو درد نیارم چند روز پیش رفتم و یه dvd خریدم که هر دوتا بازی توش بود ولی الان که اونو نصب مکنم بازی به راحتی حتی بدون خواستن سریال نصب میشه ولی وقتی بازی رو شروع می کنم یه دفه همه چیز منفجر میشه
اگر میشه کمک کنید ؟؟؟:13:
من دقیقا مطمئن نیستم ولی فکر کنم اول بازی پولت خیلی زیاده اگه پولت را کم کنی شاید درست بشه شاید
پولت را باید در یک حد منطقی قرار بدی
خلاصه اگه این جواب نداد فقط همین قدر بدون که مشکل از نصب بازی نیست و تو آپشن بازی دنبال راه حل باش

omidaqa
20-08-2008, 06:34
سلام
من وقتی با آرت مانی پولم را در ایک اندازه ای فریز میکنم بعدا که از بازی خارج میشم وقتی دوباره میام دیگه اون کاری که روش کردم جواب نمیده یعنی قبلا که خونم را ثابت کرده بودم فقط همنو دفعه جواب داد و الان دوباره خونم کم میشه
سوال اینه که چطوری میشه با آرت مانی تغییرات را برای همیشه ماندگار کرد؟
من تو نرم افزار گزینه سیو را هم میزنم ولی بازم جواب نمیده

titanstinger
20-08-2008, 16:43
سلام
من وقتی با آرت مانی پولم را در ایک اندازه ای فریز میکنم بعدا که از بازی خارج میشم وقتی دوباره میام دیگه اون کاری که روش کردم جواب نمیده یعنی قبلا که خونم را ثابت کرده بودم فقط همنو دفعه جواب داد و الان دوباره خونم کم میشه
سوال اینه که چطوری میشه با آرت مانی تغییرات را برای همیشه ماندگار کرد؟
من تو نرم افزار گزینه سیو را هم میزنم ولی بازم جواب نمیده

خوب دوست عزیز شما 2 تا راه داری :
1- پوینتر آدرس رو پیداکنی (pointer)
2- با autohack برنامه ی T-search ثابتش کنی

titanstinger
20-08-2008, 16:46
آقای farshaddd این مشکل شما مربوط به هک میشه ؟؟

hadi javadi
21-08-2008, 13:21
سلام مي خواستم بپرسم با چه نرم افزاري مي تونم فايلهاي dds رو ويرايش كنم يا فايلهاي GR2 رو
اگه نرم افزاراش رو هم بزارين خيلي ازتون ممنون مي شم

Scary Feelings
22-08-2008, 14:13
دوباره سلام یه برنامه برایه هک world of warcraft میشه بزارین؟

titanstinger
23-08-2008, 18:30
دوباره سلام یه برنامه برایه هک world of warcraft میشه بزارین؟

دوست عزیز این برنامه ها از هم جدا نیست که !!!!!!
با artmoney می تونی

titanstinger
23-08-2008, 20:04
سلام مي خواستم بپرسم با چه نرم افزاري مي تونم فايلهاي dds رو ويرايش كنم يا فايلهاي GR2 رو
اگه نرم افزاراش رو هم بزارين خيلي ازتون ممنون مي شم

هادی جان این مربوط به ادیت میشه به این تاپیک ربط نداره ! :13:
سوال مربوط به هک داری من در خدمتم ! :5:

behnam_tr
23-08-2008, 20:09
کسی تا حالا تونسته بازی NFS Most Wanted رو هک کنه ؟؟

بهترین نرم افزاری که میشه اینجوری بازیها رو هم کرد چیه ؟؟

*Batman*
23-08-2008, 20:44
کسی تا حالا تونسته بازی NFS Most Wanted رو هک کنه ؟؟

بهترین نرم افزاری که میشه اینجوری بازیها رو هم کرد چیه ؟؟

NFS MW راحت هک میشه.البته ما روی carbon کار کرده بودیم.اونم چون آیتماش زیاد نبود بیخیال شدیم.:31:
با همین ArtMoney و T-Search بیفت به جونش تمومه.:10:

Scary Feelings
25-08-2008, 00:45
سلام میدونم که براتون زحمت داره اما اگه میشه اموزش ArtMoney SE v7.28 رو بزارین!

ALt3rnA
25-08-2008, 14:01
دوست عزیز
اموزش ارت مانی قبلا بار ها داده شده و نیازی به توضیح مجدد برای هر نسخه نیست
با این حال اگر مشکلی داشتی بگو تا کمکت کنم

Scary Feelings
25-08-2008, 16:52
خوب چه صفحه ای هست؟ هر چی دنبالش گشتم پیدا نکردم
راستش من نمیدونم این چطوری کار میکنه و میخوام باهاش ایتم هایه wow رو هک کنم

djmory
26-08-2008, 15:46
سلام . من هیچی از برنامه نویسی نمیدونم میخواستم بپرسم . میشه برام یه نرم افزاری یا چیزی شبیه اون بنویسید که یه دکمه روی صفحه کیبورد رو در یه زمان خاص مثلا هر 10 ثانیه به 10 ثانیه فشار بده . میخواهم در یه بازی ازش استفاده کنم . فقط تورو خدا کمک کنین . جریان کل کله . (میخواه مثلا دکمه ی x فرضا هر 10 ثانیه به 10 ثانیه پشت سر هم با فواصل 10 ثانیه زده بشه .تا وقتی که از نرم افزار یا فایلی که نوشتین بیام بیرون . اگه برنامه ای شبیه اینم میشناسید بهم معرفی کنین ممنون میشم ) اساتید لطف کنن یه نگاه به این بندازن فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه وقتشونو بگیره . همانطوری که گفتم چریان کل کله ها ما رو ضایع نکنین !

titanstinger
28-08-2008, 09:50
خوب چه صفحه ای هست؟ هر چی دنبالش گشتم پیدا نکردم
راستش من نمیدونم این چطوری کار میکنه و میخوام باهاش ایتم هایه wow رو هک کنم

اینم لینک V7.29

لینک امریکایی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک اروپایی

آموزششم تو صفحات قبل هست

در ضمن word of warcraft رو هم خودم هک کردم پس میشه !!

TORNADO_123
28-08-2008, 14:51
سلام دوستان.
دو تا مشكل داشتم.
1. ميخوام بدونم كه آيا با نرم افزار ArtMoney PRO v7.21 ميشه آدرسهايي رو كه هك كرديم رو به صورت ترينر (exe) سيو كنيم ، تا ديگه احتياجي به خود نرم افزار نباشه؟ ( اين رو به اين خاطر گفتم كه ممكنه رو يه سيستم اين نرم افزار نصب نباشه و ، خود نرم افزار هم در دسترس نباشه. خب اگه بشه به صورت ترينر درش بياريم خيلي خوبه) اگه ميشه لطف كنيد و روش رو هم توضيح بديد.

2. راستش توي بعضي بازيها مسير آدرسها تغيير ميكنه. مثل جي تي اي 5 . ميخوام بدونم كه آيا راهي است كه وقتي جان رو هك كرديم ، توي مراحل ديگه هم كار كنه؟ منظورم اينه كه آدرسي كه هك ميكنم فقط تو يك مرحله كار ميكنه. راهي است كه توي همه ي مراحل كار كنه؟ لطفاً و خواهشمند برام توضيح بديد.( منتظر جواب كامل شما هستم)
اگه اين لطف رو بكنيد ممنون ميشم. خيلي خيلي ممنون و تشكر از لطفشما عزيزان.

davoodf
28-08-2008, 21:38
ادرس ها dma هستن به خاطر همینه تغییر می کنن.
برای حل این مشکل دو راه بیشتر وجود نداره:
1.کد انجکشن
2.پیدا کردن پوینتر static یا ثابت
به نظر من از نرم افزار cheat engine استفاده کنین بهتره چون که چندین برابر قدرتمند تر از ارت مانی هست.خودش وقتی که نرم افزار برای اولین بار اجرا کردین یه توتوریال داره از روی اون پیش برین.در ضمن این نرم افزار قابلیت ساخت فایل exe رو هم داره.
اخرین ورژن:

artoor32
30-08-2008, 01:06
سلام . من هیچی از برنامه نویسی نمیدونم میخواستم بپرسم . میشه برام یه نرم افزاری یا چیزی شبیه اون بنویسید که یه دکمه روی صفحه کیبورد رو در یه زمان خاص مثلا هر 10 ثانیه به 10 ثانیه فشار بده . میخواهم در یه بازی ازش استفاده کنم . فقط تورو خدا کمک کنین . جریان کل کله . (میخواه مثلا دکمه ی x فرضا هر 10 ثانیه به 10 ثانیه پشت سر هم با فواصل 10 ثانیه زده بشه .تا وقتی که از نرم افزار یا فایلی که نوشتین بیام بیرون . اگه برنامه ای شبیه اینم میشناسید بهم معرفی کنین ممنون میشم ) اساتید لطف کنن یه نگاه به این بندازن فکر نمیکنم بیشتر از چند دقیقه وقتشونو بگیره . همانطوری که گفتم چریان کل کله ها ما رو ضایع نکنین !

منظور شما همچين نرم افزاري هست

لينك كمكي

وبلاگ سازنده

و

اموزش برنامه در وبلاگ و خود برنامه هست.

artoor32
30-08-2008, 03:11
سلام.ببخشيد يه سوال داشتم من يه بازي رو هك كردم ميخوام براش ترينر بسازم كه خونش تا اخر پر باشه مشكل من اينه كه داخل يه مرحله خون روي 17204 تا اخر پره و داخل يه مرحله روي 17016 لطفا كمك كنيد.

titanstinger
31-08-2008, 18:44
سلام دوستان.
دو تا مشكل داشتم.
1. ميخوام بدونم كه آيا با نرم افزار ArtMoney PRO v7.21 ميشه آدرسهايي رو كه هك كرديم رو به صورت ترينر (exe) سيو كنيم ، تا ديگه احتياجي به خود نرم افزار نباشه؟ ( اين رو به اين خاطر گفتم كه ممكنه رو يه سيستم اين نرم افزار نصب نباشه و ، خود نرم افزار هم در دسترس نباشه. خب اگه بشه به صورت ترينر درش بياريم خيلي خوبه) اگه ميشه لطف كنيد و روش رو هم توضيح بديد.

2. راستش توي بعضي بازيها مسير آدرسها تغيير ميكنه. مثل جي تي اي 5 . ميخوام بدونم كه آيا راهي است كه وقتي جان رو هك كرديم ، توي مراحل ديگه هم كار كنه؟ منظورم اينه كه آدرسي كه هك ميكنم فقط تو يك مرحله كار ميكنه. راهي است كه توي همه ي مراحل كار كنه؟ لطفاً و خواهشمند برام توضيح بديد.( منتظر جواب كامل شما هستم)
اگه اين لطف رو بكنيد ممنون ميشم. خيلي خيلي ممنون و تشكر از لطفشما عزيزان.

دوستان عزبزم خواهش میکنم ازتون پستی ندید که فقط باعث شلوغی بشه !!
نصف این تاپیک پست تکراریه !!
یه سرچ کنید اگه جواب پیدا نکردید بپرسید !!

این سوال شما رو من خودم قبلا 10 بار جواب دادم !! :13:

masood hashemy
04-09-2008, 07:44
اگر کسی میتواند هک call of duty 4 رو هم بگذاره البته برای نسخه 1.7

titanstinger
04-09-2008, 09:37
اگر کسی میتواند هک call of duty 4 رو هم بگذاره البته برای نسخه 1.7

دوست عزیز مگه هکش این بازی متفاوته ؟؟!! :13:
ما اینجا داریم به طور کلی هک بازی رو یاد بدیم اگه می خوای به گروه گیم هکینگ پی 30 ورلد بگو برات ترینرشو بسازن !!

artoor32
04-09-2008, 15:35
قبلا براي all of duty 4 ترينر ساختن. براي اين بازي هم ترينرهاي زيادي اومده.
دوست عزيز اگر در هك كردن all of duty 4 با مشكلي برخورديد مطره كنيد تا دوستان كمكتون كنن.

*Batman*
04-09-2008, 17:46
اگه رو بازی Patch نصب کرده باشید باید از ترینر مخصوص خودش استفاده کنید.البته برای همه بازیها اینطور نیست.

amir hosein 8dar4
08-09-2008, 09:00
chetorin haletonsalam

titanstinger
08-09-2008, 09:19
chetorin haletonsalam

دوست عزیز منظورتون از این پست چیه ؟؟!؟!؟! :13:
چقدر تذکر بدم ؟؟!!
لطفا بیشتر رعایت کنید !

masood hashemy
09-09-2008, 08:31
یک ترینر cod4 دانلود کردم ولی وقتی رفتم داخل بازی پرت شدم بیرون! باید از چه ترینری استفاده کنم؟

*Batman*
09-09-2008, 14:20
یک ترینر cod4 دانلود کردم ولی وقتی رفتم داخل بازی پرت شدم بیرون! باید از چه ترینری استفاده کنم؟

سلام
بیا ترینرش آماده شد:

گزینه های ترینر :
God Mode
Ammo
Jump
Speed
one hit kill
Save & Restor Position

روی 1.5 و 1.6و 1.7 کار میکنه.

artoor32
11-09-2008, 00:04
ببخشيد اين پست دوبار اومد.........

artoor32
11-09-2008, 00:10
به به ميبينم كه دوباره زديد تو كار ترينر.
به نظر من اگر ترينرهاي جديد بسازيد بهتره مثلا cod4 به اندازه ي كافي ترينر داره ولي بعضي بازي ها نه.:31:

*Batman*
11-09-2008, 00:12
بله ترینر COD4 را همون موقع که تازه اومده بود درست کردیم .
این یه دونه سفارشی بود. چون این دوستمون Patch 1.7 نصب کرده بود.ترینر 1.7 خیلی کمیابه.

artoor32
11-09-2008, 00:47
اگر ورژن 1.7 رو ميگيد كمياب هم زياده چون اصلا ترينر براش نيومده ولي براي چي از 1.7 استاده كنه؟

masood hashemy
11-09-2008, 11:46
ببخشید من این ترینر را دانلود و اجرا کردم وسپس cod4 را اجرا نموده و کلیدهای 1 تا 5 نامپد را فشار دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!

gamer71
11-09-2008, 11:55
دوست عزیز یه سوال داشتم میشه بگی بازی wwe smackdwn vs raw2008 برایpc هست یا نه:31::40:

gamer71
11-09-2008, 11:56
دوستان عزیز یه سوال داشتم میشه بگی بازی wwe smackdwn vs raw2008 برایpc هست یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

gamer71
11-09-2008, 11:57
دوستان عزیز یه سوال داشتم میشه بگی بازی wwe smackdwn vs raw2008 برایpc هست یا نه

artoor32
11-09-2008, 13:22
ببخشید من این ترینر را دانلود و اجرا کردم وسپس cod4 را اجرا نموده و کلیدهای 1 تا 5 نامپد را فشار دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد!

يه جا گفته بود اين ورژن 1.6 براي 1.7 هم كار ميكنه

davoodf
11-09-2008, 13:57
دوست من شما مثل اینکه فایل readme رو که کنارش گذاشته بودیم نخوندین!
فکر کنم شما از ویندوز ویستا استفاده می کنین درسته؟خوب اگر این جوره اگر ترینر رو به صورت معمولی اجرا کنین کار نمی کنه باید ترینر رو از ادمین اجرا کنین تا کار کنه!روی ترینر راست کلیک کنین و این گزینه رو انتخاب کنین:
Run as administrator
و سپس بازی رو اجرا کنین و از ترینر لذت ببرین.

davoodf
11-09-2008, 14:01
يه جا گفته بود اين ورژن 1.6 براي 1.7 هم كار ميكنه
بله ترینر ما هم برای ورژن 1.6 و شاید 1.5 هم کار کنه چون که فایل اجرایی بازی توی 1.5 و 1.6 و 1.7 هیچ فرقی با هم ندارن.
در ضمن شما که از سایت cheathappen لینک گذاشتین هیچ میدونین این سایت پولی هست؟!برای دانلود ترینرهای این سایت باید پول پرداخت کنین!

*Batman*
11-09-2008, 17:02

نباید مشکلی داشته باشه. چند بار تست کردیم.
یادتون باشه با فعال شدن هر آیتم رنگش سبز میشه و وقتی غیر فعال میشه رنگش قرمز میشه.
اگه موارد فوق اتفاق نیفتاد مشکل رو تو تاپیک گروه ادامه میدیم.چون به این تاپیک ارتباطی نداره.

تاپیک گروه گیم هکینگ پی سی ورلد :

فقط یه مشکل کوچیک تو بخش One Hit Kiil وجود داشت که برطرف شد:
متاسفانه به خاطر عدم وجود Tester بروز چنین مشکلاتی اجتناب ناپذیره.هر گونه مشکل در روند اجرای ترینر دیدید تو تاپیک گروه گیم هکینگ اعلام کنید.
با تشکر از همکاریتان.

davoodf
11-09-2008, 17:22
دوستانی که ترینر cod 4 رو دانلود کردن ترینر رو دوباره دانلود کنن یه مشکل کوچک توی اپشن 1hit kill وجود داشت که رفع شد.

artoor32
12-09-2008, 23:26
بله ترینر ما هم برای ورژن 1.6 و شاید 1.5 هم کار کنه چون که فایل اجرایی بازی توی 1.5 و 1.6 و 1.7 هیچ فرقی با هم ندارن.
در ضمن شما که از سایت cheathappen لینک گذاشتین هیچ میدونین این سایت پولی هست؟!برای دانلود ترینرهای این سایت باید پول پرداخت کنین!

البته همه ترينرها پولي نيست اين ترينري هم كه من گذاشتم پولي نيست.:31:

اگر اين طور باشه ترينر ديگه اي مال ورژن 1.6 هست كه امكانات بيشتري داره كه اون رو با تمام ترينرها و كرك هاي اين بازي ميتونين از اينك زير دانلود كنيد(به صورت كاملا رايگان:31:)

artoor32
12-09-2008, 23:51
هر گونه مشکل در روند اجرای ترینر دیدید تو تاپیک گروه گیم هکینگ اعلام کنید.

مگه هنوز گروه فعاليت داره؟

davoodf
13-09-2008, 01:05
البته همه ترينرها پولي نيست اين ترينري هم كه من گذاشتم پولي نيست.

اگر اين طور باشه ترينر ديگه اي مال ورژن 1.6 هست كه امكانات بيشتري داره كه اون رو با تمام ترينرها و كرك هاي اين بازي ميتونين از اينك زير دانلود كنيد(به صورت كاملا رايگان)

خوب پس شما لطف کنین و برین از اون ترینر استفاده کنین.خواهش می کنم از ترینر ما استفاده نکنین.منظور شما از این حرفا چیه؟شما رسما با این حرفاتون کارهای گروه رو زیر سوال می برین و بی ارزش میکنین.این همه بیا روی ترینر وقت بذار و روش کار کن اخرش هم دستت درد نکنه ی ما این باشه.خیلی ممنونم از لطف شما.

artoor32
13-09-2008, 14:06
من گفتم اگر اين طور باشه(يعني اگر همه ترينرهاي1.6 براي 1.7 كار كنن) اين ترينر از ترينر قبلي كه خودم گذاشتم امكانات بيشتري داره.منظورم من هم فقط كمك به ديگران هست.از تمام دوستاني هم كه در گروه گيم هكينگ فعاليت دارن كمال تشكر رو دارم.

davoodf
13-09-2008, 15:13
من گفتم اگر اين طور باشه(يعني اگر همه ترينرهاي1.6 براي 1.7 كار كنن) اين ترينر از ترينر قبلي كه خودم گذاشتم امكانات بيشتري داره.منظورم من هم فقط كمك به ديگران هست.از تمام دوستاني هم كه در گروه گيم هكينگ فعاليت دارن كمال تشكر رو دارم.
دوست من چرا بحث رو عوض می کنین؟!نه به اون حرف قبلیتون نه به این حرفتون!
پس اگر این طوره ما توی اینجا برای در و دیوار ترینر می سازیم و قرار میدیم؟!درسته؟!من نمگیم شما پست نده و کمک نکن ولی اون طوری که معلومه شما بیشتر منظورتون اینه که اون ترینر از ترینر ما بهتره و ما هیچی بلد نیستیم!

artoor32
14-09-2008, 00:14
دوست عزيز چرا بد برداشت ميكني قصد من فقط كمك به ديگران هست فعلا كه شما داريد موضوع تاپيك رو عوض ميكنيد(آموزش هك كردن بازيها).اگر من مقصرم ببخشيد اگر شما خود دانيد.من هيچ وقت نمي گم كي از كي بهتر (چه كار دارم) اگر بگم مي گم كي از من بهتره كه ماشا... شما استاديد.من چرا بايد بگم كه اون خارجي ها بهترن و ما ايراني ها هيچي بلد نيستيم.

davoodf
14-09-2008, 00:24
دوست من نه من استادم و نه بقیه ی اعضای گروه.من در مقابل هکران بزرگ دیگه هیچی نیستم چه برسه به استاد.

titanstinger
16-09-2008, 20:02
اینا چیه دیگه شورشو در آوردین !!!
من از اول سعی کردم احترام همه رو نگه دارم شما هم به هم بی احترامی نکنید !
تاپیک رو از بین بردید با این کارا
چرا یه بنده خدایی که تازه کاره به خاطر پست های بیهوده و تاپیک شلوغ باید وقتشو تلف کنه ؟!
زحمت های ما رو هم دارید ضایع میکنید
یه بار دیگه خواهش میکنم تاپیکو شلوغ نکنید سیستم پیغام خصوصی هم وجود داره پس استفاده کنید
با آرزوی حل مشکلات میخوام همکاری کنید !
خدانگهدار (لطفا جواب این پست رو هم ندید !)

artoor32
16-09-2008, 22:20
سلام.من يه برنامه همراه اموزش ميخوام كه بتونم باش سيو بازي ها رو تغيير بدم.

davoodf
17-09-2008, 01:49
دوستان عزيز شما ميتوانيد از طريق اين لينک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسب در امد کنيد به اين لينک رفته و ثبت نام کنيد و تبليقات سايت را در سايت يا وبلاگ خود قرار دهيد و از هر کليک روي تبليقات 60 تومان کسب در امد کنيد
می تونم بپرسم این پست شما چه ربطی به این تاپیک داره؟!

titanstinger
17-09-2008, 11:42
سلام.من يه برنامه همراه اموزش ميخوام كه بتونم باش سيو بازي ها رو تغيير بدم.

دوست عزیز برنامه ی artmoney سیو رو دست کاری میکنه ولی من خبر ندارم آموزششو ساختن یا نه سعی کن نتونستی درخواست بده !

آقای davoodf محترم من 2 تا پست قبلتر چی گفتم ؟!!
به دیوار می گفتم تا حالا گرفته بود چی میگم با عرض پوزش از رک بودنم !

artoor32
18-09-2008, 23:29
خيلي ممنوم از كمكتون ولي چرا حجم سيوي كه تغيير دادم نسبت به حجم سيو اصلي خيلي كمتره؟؟؟

davoodf
19-09-2008, 11:15
آقای davoodf محترم من 2 تا پست قبلتر چی گفتم ؟!!
به دیوار می گفتم تا حالا گرفته بود چی میگم با عرض پوزش از رک بودنم !
اولا:من جواب پست ایشون رو دادم که یه پست بی ربط به توی این تاپیک داده بودن
دوما:خواهش می کنم احترام خودتون رو نگه دارین

sadeghian2009
20-09-2008, 14:20
دستت شما درد نكنه

sadeghian2009
20-09-2008, 14:20
دست شما درد نكنه

Dokaven
22-09-2008, 13:38
با سلام

دوستان اگر کمکی از دستم بربیاد در خدمت هستم

وبلاگ های من :

mohammad_dj_kazin
23-09-2008, 14:10
دوستان بازي هاي پي اس پي رو هم ميشه هك كرد؟؟

davoodf
24-09-2008, 12:30
سلام
بله میشه.فقط باید بتونین اون رو به کامپیوتر وصل کنین.اون وقت با همین نرم افزاری های هک مثل ارت مانی و تی سرچ میشه راحت هکشون کرد.البته من این رو یه جایی خوندم و شخصا امتحان نکردم.

AHJ Soft
24-09-2008, 16:03
خوب بود
ولي اينقدرام كه ميگي ساده نيست
اما بد نبود
ممنون
من امير هستم
عضو جديد
و به كمك شما حرفه اي ها نياز دارم
باي تا هاي

arashbi2
24-09-2008, 20:00
کسی میدونه چطوری میشه world of warcraft online هک کرد هر کی ترینر نرم افزار چیزی داره بذاره کسی بلده هک کنه؟؟

titanstinger
24-09-2008, 23:09
دوستان بازي هاي پي اس پي رو هم ميشه هك كرد؟؟

بله دوست عزیز من هک کردم البته توی کامپیوتر و روی emulator
در ضمن خطاب به آقای davoodf احترام هر کی دست خودشه شما رعایت کن کسی باهاتون کار نداره !
راستی من نگفتم اگه پست شخصی دارید از پیام خصوصی استفاده کنید ؟؟؟!!!

artoor32
11-10-2008, 20:57
كسي راهي براي هك شبيه ساز pcsx2 داره اخه نه اتو هك ميشه نه كداش فريز ميشه البته با چيت انجين ميشه فريزشون كرد ولي تبديلش ميكنم به ترينر ارور ميده و كار نميكنه يا از بازي خاج ميشه(داخل ورژن جديدش اينجور شده)

ALt3rnA
13-10-2008, 15:49
یکی دوتا نرم افزار هست واسه پی اس پی که کار آرت مانی رو انجام میدن
من داشتم یه زمانی ..
یادش بخیر

arman115
21-10-2008, 11:29
خوبه ادامه بده

n340
01-12-2008, 23:56
دوستان undrcover رو هرکی تونست هک کنه به ما هم بگه چجوری نتونیستیم

n340
01-12-2008, 23:57
البته با quick time editor
و mony

محممد
08-12-2008, 15:35
می تونید ترینر بازی های کانتر زیرو و کالاف 1.5 رو برام بزارید

dark_dragon
03-01-2009, 14:26
ببینم من اگه یه بازی اینجا بذارم کسی میتونه هکش کنه ؟ :دی

sorrowdancer
14-01-2009, 14:51
WOo معرکه بود بسیار کیفور شدیم رکوردم رو تو چندتا بازی زیاد کردم خیلی جالبه
من دلفی کار کردم حالا چجوری میشه این آدرس ها رو ذخیره کنیم و تبدیل به فایل اجرایی یا همون ترینر کنیم؟
با همون ArtMoney Pro 7.21 کار کردم
ممنون میشم کمکم کنید

raminr63
15-01-2009, 20:36
سلام دوستان
شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی باور کنین من نزریک 7 ماه تو نت دارم دنبال جوابش میکردم ولی دریغ..
امیدوارم اینجا به جوابم برسم

راستش من در مورد ساخت ترینر یه چیزهایی رو میدونم و در کل میشه گفت میتون یه ترینر ئویاه بازی بسازم ولی من اساسا یه مشکل اصلی دیگه ای دارم
بحث اینکه جوری واسه یک گیم چت کد پیدا کنم(یعنی خودم)به عبارت دیگه نمیخوام ترینر یاشه بکه کدی باشه که تو کنسول بنویسم برا بدست اوردن این کد ها تو گیم مشکل دارم اگه کسی کمکم کنه یک دنیا ممنون میشم....

*Batman*
16-01-2009, 14:23
WOo معرکه بود بسیار کیفور شدیم رکوردم رو تو چندتا بازی زیاد کردم خیلی جالبه
من دلفی کار کردم حالا چجوری میشه این آدرس ها رو ذخیره کنیم و تبدیل به فایل اجرایی یا همون ترینر کنیم؟
با همون ArtMoney Pro 7.21 کار کردم
ممنون میشم کمکم کنید

این خیلی خوبه که به یه زبان برنامه نویسی مسلط هستید و میتونید ترینر دلخواه خودتون را بسازید.
اما ArtMoney راه حل مشکل شما نیست.چون آدرسها باهر بار اجرای بازی عوض میشن.
به نظر من هک بازی و نفوذ به حافظه سخت تر از برنامه نویسی هست.
چون روتین های برنامه نویسی ثابت هستن.مثلا چند تا تابع و سابروتین ثابت برای همه بازیها داریم.
اما شما برای هر بازی باید ذهن خلاقی داشته باشید و به دنبال آیتمهای جدید ، مفید و مورد نیاز کاربر باشید.
تو همین انجمن هک بازیها آموزش، بحث و گفتگو در مورد ثابت کردن آدرسها زیاده که باید کمی جستجو کنید.
بعد به سادگی میتونید از این آدرسها در زبان برنامه نویسی استفاده کنید و ترینر خودتون را بسازید.
موفق باشید.

سلام دوستان
شاید جای این سوال اینجا نباشه ولی باور کنین من نزریک 7 ماه تو نت دارم دنبال جوابش میکردم ولی دریغ..
امیدوارم اینجا به جوابم برسم

راستش من در مورد ساخت ترینر یه چیزهایی رو میدونم و در کل میشه گفت میتون یه ترینر ئویاه بازی بسازم ولی من اساسا یه مشکل اصلی دیگه ای دارم
بحث اینکه جوری واسه یک گیم چت کد پیدا کنم(یعنی خودم)به عبارت دیگه نمیخوام ترینر یاشه بکه کدی باشه که تو کنسول بنویسم برا بدست اوردن این کد ها تو گیم مشکل دارم اگه کسی کمکم کنه یک دنیا ممنون میشم....

سلام.
Cheat Code ها رو باید خود بازی ازشون پشتیبانی کنه.ممکنه یه بازی اصلا Cheat Code نداشته باشه.

hosseingrami
16-01-2009, 19:56
ببخشيد من زياد نميتونم اينجا باشم کدهاي تقلب gtaiv اومده يا نه؟
اگه اومده ميشه بزاريد؟

aram24
17-01-2009, 16:31
سلام
دوستان من ميخوام كمي تغييرات توي بازي panzers phase one بدم مثلا نقشه هاي مولتي پليرش رو تغيير بدم و ...
لطفا راهنمايي كنيد.

raminr63
18-01-2009, 15:11
سلام.
Cheat Code ها رو باید خود بازی ازشون پشتیبانی کنه.ممکنه یه بازی اصلا Cheat Code نداشته باشه.

سلام
خوب دوست عزیز پیرو گفته شما چطوری میشه این چت کدها رو در اورد ایا نیاز به نرم افزار خاصی هستش؟؟؟

دوم اینکه ایا cod4 میتونه از این چتها داشته باشه؟؟

ممنون

aram24
20-01-2009, 18:20
سلام
دوستان من ميخوام كمي تغييرات توي بازي panzers phase one بدم مثلا نقشه هاي مولتي پليرش رو تغيير بدم و ...
لطفا راهنمايي كنيد.

ramin21
03-02-2009, 18:45
کسی که بازی خول باشه اینا رو دانلود میکنه نه کسی که بازی خوره !!!! البته بهتون بر نخوره ها !!!!!!!

rasoolyas
05-02-2009, 17:57
آقا سما چرا این قدر بحث میکنید یه سر برید توسایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جدید ترین ترینر ها توش هست

Javadgenral
05-02-2009, 20:18
]چرا موضوع های بی ربط مینویسید ؟

mshiraz.2009
06-02-2009, 10:27
آقا سما چرا این قدر بحث میکنید یه سر برید توسایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جدید ترین ترینر ها توش هست

جدیدترین ترینرهاش برای کاربرهای پولیش هست!!!!!

amir_toos
06-02-2009, 11:08
خیلی گند بود

amir_toos
06-02-2009, 11:09
چرا هر کاربر بیشتر از 3 فایل نمیتونه دانلود کنه؟

amir_toos
06-02-2009, 11:10
از وبلاگ منم بازدید کنید و نظر دهید تا اون جوری که دوست دارید بسازمش!

amir_toos
06-02-2009, 11:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mshiraz.2009
06-02-2009, 11:29
از وبلاگ منم بازدید کنید و نظر دهید تا اون جوری که دوست دارید بسازمش!

آدرس وبلاگ کو؟

شـیـفــو
17-02-2009, 05:08
دیگه الان حتی تو سی دی های خود هربازی ترینرش هم وجود داره .
فقط الافیه .

newvision
21-02-2009, 12:26
اگه می شه یه کم پیشرفته ترشو بزار اینا واسه هکرای آماتوره :5:

ali22ali
24-02-2009, 15:31
:21:حاجی ایول

rasm reza
26-02-2009, 18:04
اين اخر ها همه تون قاتي كريد ها نگو نه اولاش رو خوب اومده بوديد

محمدمحمد12
08-03-2009, 14:35
لحظه ها را پشت سر میگذاریم تا به خوشبختی برسیم * غافل از ان که خوشبخی در همان لحظاتی بود که پشت سر گذاشتیم:41::41::41:

dreadknight00
12-03-2009, 21:40
بعد از ثابت کردن یک آدرس توسط atuo ---- چطوری می شه انو سیو کرد و برای ساخت ترینر توسط برنامه ای مثل
cheat engine ازش استفاده کرد ؟

dreadknight00
12-03-2009, 21:43
پس از ثابت کردن یه آدرس توسط atuo ---- چه طوری می شه انو save کرد تا ازش برای ساخت ترینر استفاده کرد ؟

MyEnd
15-03-2009, 11:18
آیا میشه با برنامه ای مثل ARt money ترینری برای کانتر 1.6 ساخت که وقتی آنلاین بازی میکنی هم کار کنه؟
مثلا جونت تموم نشه؟

artoor32
15-03-2009, 17:04
آیا میشه با برنامه ای مثل ARt money ترینری برای کانتر 1.6 ساخت که وقتی آنلاین بازی میکنی هم کار کنه؟
مثلا جونت تموم نشه؟

من يه ترينر براي كانتر 1.6 با برنامه Cheat Engine كه ضدضربه بشه ساختم از لينك زير ميتونيد دانلود كنيد

matrix_3s
25-03-2009, 19:50
دوستان من برای بعضی بازی هاترینر ساختم

دمتون گرم

ولی بعضی بازی ها آدرس رو عوض می کنن یعنی هر بار میری تو بازی (آدرس تعداد تیر تغییرمیکنه)

آیا راه حلی هست؟

L E G E N D
30-03-2009, 21:26
سلام.
هواپیمای فوق جزء USA Commander In Chief میباشد.
این هواپیما بیش از 4 عدد اجازه ساخت نمیده!
آیا راهی برای برداشتن این محدودیت هست؟
آیا باید فایل خاصی رو هک کنم؟
اگه ممکنه راهنماییم کنید.

Harvest_Moon_Iman
04-04-2009, 12:13
MaNGOS ~ AMBER~
UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches
Compiled by ShivaJiva101

Latest Full Installation paq - for client v3.0.9
UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v7372
Link

Updates - for client v3.0.9
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7476-v7528
Link

UDB 0.11.0 CS369 + MaNGOS 0.13.0 v7372-v7476
Link

UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v6766-v7372
Link

اینم فایلهای جانبی منگوش .

vmaps
Link

maps
Link

dbc
Link

اگه با این ایرور روبرو شدید

The application does not started because her regulation of parameters is been mistaken. Reinstalling of application perhaps resolves the problem

این کارو انجام بدید

I solved it I upgraded to Service pack 2 And installed .NET Framework 3.5 now it works properly

بی باک بی بال
06-04-2009, 09:13
ببخشید یه سوال
فلشها رو با چی می شه هک کرد

RPS_09
09-04-2009, 07:00
سلام

توي اين تاپيك قصد دارم آموزش هك بازيها رو بذارم این Pdf کامل آموزش
فایل پیوست را دانلود کنید ;)

برنامه كامل نسخه Pro رو هم مي تونين از ضميمه داونلود كنين. با تشكر از nooshabeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز!

من خودم برنامشو همراه آموزشش دارم ولی واقعا دستت درد نکنه چون آموزش pdfراحت تره موفق باشی

moha@@ad
26-04-2009, 14:20
سلام به همه
کسی میدونه چطور میشه بازی rome total war را هک کرد
ممنون میشم جواب بدید

alizshah
26-04-2009, 15:09
با سلام اموزش هک بازی های انلاین رو دارین ؟
یا کسی بلده ؟

R.P.G
26-04-2009, 15:36
سلام به همه
کسی میدونه چطور میشه بازی rome total war را هک کرد
ممنون میشم جواب بدید
من یه کار بلدم واسه اضافه کردن تیم هایی که در بازی نمیتونیم باهاشون Campgaine بازی کرد(مثل کشور Parthia یا Macedon و... )

اگه می خوای بدون این که بازی رو تموم کنی تمام کشورها باز بشه در این مسیر:
\data\world\maps\campaign\imperial_campaign
فایل descr_strat رو با برنامه notepad باز کن و اسم کشورهایی رو که می خوای مثل parthia از زیر عنوان non-playable یا unlockable انتخاب کن و cut کن و در زیر عنوان playable اون ها رو paste کن کار ساده ایه.

alizshah
26-04-2009, 16:05
من یه کار بلدم واسه اضافه کردن تیم هایی که در بازی نمیتونیم باهاشون campgaine بازی کرد(مثل کشور parthia یا macedon و... )

فایل descr_strat رو با برنامه notepad باز کن و اسم کشورهایی رو که می خوای مثل parthia از زیر عنوان non-playable یا unlockable انتخاب کن و cut کن و در زیر عنوان playable اون ها رو paste کن کار ساده ایه.

این واسه کدوم بازیه ؟
بازی انلاین هست ؟
از مطلبت ممنون

R.P.G
26-04-2009, 16:23
این واسه کدوم بازیه ؟
بازی انلاین هست ؟
از مطلبت ممنون
خب این در جواب دوستمون [moha@@ad] هست.
بله این بازی رو هم میشه آنلاین بازی کرد.
خواهش میکنم.:10:

alizshah
26-04-2009, 20:13
pdf نیست که از پایه تا تخصص یاد بده (حتی en )
هک کردن بازی ها انلاین

R.P.G
26-04-2009, 20:44
pdf نیست که از پایه تا تخصص یاد بده (حتی en )
هک کردن بازی ها انلاین
من در این ضمینه اطلاعاتی ندارم.
:11:

loomina
28-04-2009, 20:33
هک بازی چی هست؟
نگرفتم!:31:

moha@@ad
29-04-2009, 20:23
من یه کار بلدم واسه اضافه کردن تیم هایی که در بازی نمیتونیم باهاشون Campgaine بازی کرد(مثل کشور Parthia یا Macedon و... )

سلام عزیز
من این برنامه ی notepad را چگونه گیر بیاورم.ندارمش.اگه داری میشه برام بذاریش
ممنون:40:

loomina
05-05-2009, 14:30
كسي به من جواب نميده؟
منظور از هك بازي چيه؟:13:

redman66
08-05-2009, 15:52
بابا ای ول از شما تشکر ویژه دارم مخلصم

djalireza_mixer
10-05-2009, 19:18
کمک در هک جون بازی اویل3

samineh.m
08-06-2009, 13:35
مرسي خيلي خوب بود .

Ufsixcompany
08-06-2009, 19:56
thank you sir but i don't read this subject nowhowever thank you

azad620
10-06-2009, 01:35
من می خوام عکس صفحه لودینگ بازی Need for Speed Underground 2 رو عوض کنم.

چیکار کنم؟؟؟؟

arashbi2
10-06-2009, 07:44
با ارت مانی نمیشه صفحه لودینگ رو عوض کرد میشه متغییر های عددی و ستونی رو تغییر داد

generalpir
12-06-2009, 01:27
دوستان چجوری میشه قدرت اصلحه های بازی رو زا=یاد و کم کرد ؟؟؟؟ 1 آموزش بدید برا کانتر 1.6

arashbi2
12-06-2009, 07:51
اگه به صورت ساده اموزشش باید بشه اسلحه رو اپگرید کرد و گرنه هک پیشرفته میخواد که با ارت مانی نمیشه
تو کانتر هم فکر نکنم بشه اپگرید کرد اسلحه ها رو

zandy021
26-06-2009, 10:21
دمت گرم مونتظره بديش هستيم

javadbka
17-07-2009, 13:41
سلام

اول از ممنون از اميدجان كه فايل رو ضميمه كردن. بعد هم تشكر از همه.

همونطور كه گفتين MemHack خيلي كنده. هر چي اين MemHack كنده، اين TSearch سريعه :ohno: حالا خوبه شما Trainer maker Kit رو نديدين كه وسط هر هك 100 بار هنگ مي كنه كامپيوتر :biggrin:

GameHackir جان هم آموزش TSearch رو تموم كردن و ايشالا ميذارن اينجا. خيلي از قسمتهاي Tsearch آموزشش فقط كار GameHackir هست چون بايد اسمبلي هم بلد باشي تا بتوني خوب هك كني. واجب شد اسمبلي هم ياد بگيريم. اينجا كليك كنين

اينجا هم آموزش كامل فارسي اسمبلي از آقاي نصيري:

تشكر: مهدي ;)
برادر ارجمند لينكا خرابن اگه ميشه رسيدگي كنيد.
مرسي.

ALt3rnA
17-07-2009, 16:57
سلام عزیز
:18::18::18:
دوست عزیز این برنامه روی ابتدایی ترین ویندوز ها هم نصبه بطور پیشفرض
Start - All Programs - Accessories - Note Pad

king_darkness
17-07-2009, 17:13
كسي به من جواب نميده؟
منظور از هك بازي چيه؟:13:

تو اين تاپيك منظور از هك بازي يعني يه‌جورايي براي باز رمز درست كني :20:
مثلا تو يه بازي شما 50 تا پول داري
با آموزش صفحه اول كاري مي كنه كه پولت رو به هر مقداري كه بخواي تغيير بدي:8:

javadbka
18-07-2009, 22:46
بله هست ولی باید اول مسیر عکسا رو بدونین(با هگز ادیتور) بعد فرمتشونو بدونید بع با برنامه ای که خودتون نوشتین یا حاظریه فرمت ها رو تبدیل و جایگزین میکنین واسه بقیه ی چیزام همین طوریه .

ميشه بيشتر توضيح بديد؟:20:

abol_fa
20-07-2009, 11:08
دوستان بازی هایی مثل گیرز آف وار که خط جون ندارن چه کنیم؟
راستی یه آموزش انگلیسی پیدا کردم روش کار با ترینر میکر و Tsearch
از سایتCheathappens

artoor32
20-07-2009, 19:19
اینم ترینر جدیدی که برای کانتر 1.6 ساختم از اون قبلیه که توی صفحه 85 زده بودم بهتره

javadbka
20-07-2009, 22:20
با سلام آموزشايي كه گذاشتين اكثرا لينكاش خرابه اگه ميشه يه خونه تكوني انجام بديد.در ضمنGTA 2 و Chicken Invaders 3 Christmas Edition رو با چه نرم افزاري ميشه هك كرد؟البته من با art money , Tserch آشنايي دارم اگه نرم افزار ديگه اي هس لوفا آموزششو بذاريد.

ممنونم

abol_fa
22-07-2009, 12:10
ببخشید که اینو میذارم قدیمیه اما خودم درستش کردم مالRA2هست اما یه نگاه کنید نظرتون رو بگین

daigame
22-07-2009, 12:32
thank you
ممنون جالب بود

javadbka
23-07-2009, 21:20
همچنان در انتظار...........

artoor32
28-07-2009, 22:35
با سلام آموزشايي كه گذاشتين اكثرا لينكاش خرابه اگه ميشه يه خونه تكوني انجام بديد.در ضمنGTA 2 و Chicken Invaders 3 Christmas Edition رو با چه نرم افزاري ميشه هك كرد؟البته من با art money , Tserch آشنايي دارم اگه نرم افزار ديگه اي هس لوفا آموزششو بذاريد.

ممنونم

برنامه cheat engine هم هست متونید اونو از سایت اصلی دانلود کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای اموزش هم باید صبر کنید تا تبدیلش کنم به فایل pdf

عــــلی
04-08-2009, 12:59
سلام دوستان.
سوال داشتم...
چطوری میتونم مدل های داخل بازیهای PS2 رو بیرون بکشم؟
لطفاً کمکم کنید خیلی نیاز دارم..
ممنونم.

arashbi2
04-08-2009, 13:05
میشه منظورت رو از مدل دقیق تر بگی؟
این نرم افزار رو تو گوگل سرچ کن فکر کنم کارت راه بیوفته ASCII Art Studio

عــــلی
05-08-2009, 10:00
سلام.
ممنونم دوست من.
منظورم از مدل، مدل های سه بعدی بازی هست...
همون کاراکتر های بازی..
با این برنامه که دادی میشه مدلهاشو بیرون کشید؟
موفق باشید.

arashbi2
05-08-2009, 10:14
فکر کنم میشه فایل ها رو استخراج کرد اما رو همه بازی ها تا اونجایی که من کار کردم جواب نمیده خودت یه تست کنی بهتر میفهمی چطوری

عــــلی
05-08-2009, 20:45
سلام.
آرش جان من این برنامه رو دانلود کردم....
جز اینکه چندتا بایت بهم بده کاره دیگه ای نکرد...:18:
لطفاً راهنمایی کنید:11:.
Torchsoft.ASCII.Art.Studio.v2.2.1
ممنون و موفق باشید.

adam20
11-08-2009, 15:26
سلام عزیز
پسر خوب اين برنامه تو همه ويندوزا هست

mohsen_djd2
16-08-2009, 11:21
سلام
مشکل حل شد

atabie
21-08-2009, 19:47
چطور میشه پول52,500 هک کنیم و زیادش کرد؟

*Batman*
21-08-2009, 21:20
چطور میشه پول52,500 هک کنیم و زیادش کرد؟

یه کم بیشتر توضیح بدید.اسم بازی چیه؟شما با چه برنامه ای جستجو می کنید؟از چه حالتی استفاده می کنید؟
چطور جستجو میکنید؟
سوال شما کلیه.جوابش یه کتاب میشه.آموزشهای پست اول رو بخونید حتما.

همگی قبل از هر سوالی آموزشهای پست اول رو بخونن.

من میفهمم خوندید یا نه. پس حواستون باشه.:31:

atabie
22-08-2009, 15:02
اسم بازی hotel mogul است. از برنامه artmony استفاده کردم ولی داخل search هرچی میگردم مقدار پول رو پیدا نمیکنه. مثلا: مقدار پولم داخل بازی 5,500 هست.داخل artmony که search میکنم باید بزنم 5500 که بعد که داخل بازی به 5,800 میرسه و من داخل filter میزنم 5800 هچی پیدانمیکنه؟ چند بارم که تکرار کردم با چند تا مقدار دیگه بازم هیچی پیدا نکرد؟:19::19:

*Batman*
22-08-2009, 17:38
اسم بازی hotel mogul است. از برنامه artmony استفاده کردم ولی داخل search هرچی میگردم مقدار پول رو پیدا نمیکنه. مثلا: مقدار پولم داخل بازی 5,500 هست.داخل artmony که search میکنم باید بزنم 5500 که بعد که داخل بازی به 5,800 میرسه و من داخل filter میزنم 5800 هچی پیدانمیکنه؟ چند بارم که تکرار کردم با چند تا مقدار دیگه بازم هیچی پیدا نکرد؟:19::19:

Type های دیگه رو هم امتحان کنید. مثل Float , All[standard],ALL .
اگر جواب نداد احتمالا این مقدار تو حافظه به شکل دیگه ای ذخیره میشه.پس از قسمت Search گزینه CodedValue را انتخاب کنید و جستجو رو شروع کنید.
این روش وقت گیره اما حتما به جواب می رسید.

ALt3rnA
22-08-2009, 17:45
تایپ های Float و Double رو یه تست بزنید
تنظیمات رو چک کنید
بعدش هم دقت کنید تایپ ALL با All فرق داره و اولی جامع تره

atabie
24-08-2009, 15:07
خیلی ممنون پول هک شد.ولی وقتی سیو میکنمو بازیو میبندم باز میکنم و با artmony هک سیو شدرو لود مکنم در پول اثر
نمی کنه و باید دوباره تموم کارهای قبل رو تکرار کنم؟ :13:

erfan96
26-08-2009, 11:20
سلام

the chronicles of riddock assault on dark athena pc رو گرفتم موقع اجرا برای activate serial میخواد
توی dvd هم دو تا فایل xp و vista crack و path هست ولی هیچ کدوم بازی رو کرک نمیکنه لطفا کمک کنید
:42::42::42::42::37::37::37::23::23::23:

MrGee
05-09-2009, 09:31
با سلام و خسته نباشی من برنامه هک انتی چیت بازی کانتر با اموزش تصویری می خواهم با تشکر

بهتر توی گوگل دنبالش بگردید.

*Batman*
07-09-2009, 10:01
salam damet garm ali bood man ke karam to chanta bazi ra oftad ama ye chizi kasi bebine mitone janghaye salibi 4ro on khati ke kenare safhe por mishe va vase komake ro sabet negah dare har kari kardam nashod agi kasi mokhe hake bazi ono hak kone ke aliye

سلام.

1- از قوانین اصلی انجمن این هست که حتما به فارسی تایپ کنید.

زبان فارسی :
زبان اصلی این سایت فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .

2- اینجا درخواست کنید:

3-موفق باشید.

irainian
09-09-2009, 10:20
سلام با تشکر موقع نصب art money با این پیغام رو به رو می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrGee
09-09-2009, 13:23
سلام با تشکر موقع نصب art money با این پیغام رو به رو می شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالا فایل نصب شما خراب است.

irainian
09-09-2009, 14:47
احتمالا فایل نصب شما خراب است.
نه 5 ورژن از برنامه رو دانلود کردم همین error میده retry il که میزنم نمیره ignore هم فایل اجرا نمیشه

MrGee
09-09-2009, 14:58
نه 5 ورژن از برنامه رو دانلود کردم همین error میده retry il که میزنم نمیره ignore هم فایل اجرا نمیشه

سیستم ویروسی نیست؟
اگه سالمه شرمندم.

irainian
09-09-2009, 16:26
سیستم ویروسی نیست؟
اگه سالمه شرمندم.
دشمنت ولی2روز پیش ویروس اسکن nod expire شد ممنون

dreamsstation
12-09-2009, 12:27
يكي لطف كنه برنامه گيم اكسپرت بذاره خيلي گشتم ولي پيدا نميشه

dreamsstation
12-09-2009, 12:40
يه نفر نيست لينك دانلود game export بزاره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

arashbi2
12-09-2009, 15:25
چی هست میشه یکم توضویح بدی درباره game export ؟؟؟

dreamsstation
12-09-2009, 17:23
چی هست میشه یکم توضویح بدی درباره game export ؟؟؟

یه نرم افزار تو مایه های ArtMoney و امثاله اینا

maqmohammadali
14-09-2009, 00:11
خیلی ممنون واقعا خوب بود برنامه اش همه چی رو هک می کنه فقط توی pointer ها یه کم گیج می زنه.

sadra2010
19-09-2009, 09:34
کمک در هک بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
Hospital Hustle

اول هرچی دنبال تینر این بازی گشتم چیزی پیدا نکردم
مجبور شدم خودم براش بسازم
وقتی اولین سرچ رو می کنم 300
400تا پیدا میکنه وقتی فیلتر اولیش رو میکنم
هیچی پیدا نمی کنه

نمیدونم باید چی کار کنم

MrGee
20-09-2009, 01:23
کمک در هک بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
Hospital Hustle

اول هرچی دنبال تینر این بازی گشتم چیزی پیدا نکردم
مجبور شدم خودم براش بسازم
وقتی اولین سرچ رو می کنم 300
400تا پیدا میکنه وقتی فیلتر اولیش رو میکنم
هیچی پیدا نمی کنه

نمیدونم باید چی کار کنم

باید از unkown برای اسکن استفاده کنی و از inc و dec برای فیلتر استفاده کنی.

رضا جنگنده
24-09-2009, 19:33
یه سوال
محتویات ترینر ها رو میشه رو برنامه ی ArtMoney PRO v7.21 ریخت؟

hosseinboss
25-09-2009, 17:21
سلام دوست عزیز
برای evil 5 هم روشی داری(خصوصا گلوله ها)؟

MrGee
25-09-2009, 21:06
یه سوال
محتویات ترینر ها رو میشه رو برنامه ی ArtMoney PRO v7.21 ریخت؟

فکر نکنم چون فایلها کامپایل شده اند.

سلام دوست عزیز
برای evil 5 هم روشی داری(خصوصا گلوله ها)؟

روش خاصی نمی خواد که با همون inc و dec می تونی این کار رو بکنی.

alidanger_202
06-11-2009, 18:12
من میخواستم کمک کنین تا از اطلاعات تون بهره مند بشیم که چجوری میشه بازی که آنتی چیت (هک) داره رو هک کنیم
برای مثال بازی آنلاین Upshift StrikeRacer
شما میتوانید این بازی رو از
کد:

یا
کد:

دانلود کنید
این بازی هر زمانی که بخوای با نرم افزار های معمولی مثل cheat engine و... هک کنی به محض شروع هک بازی به طور خود کار قعط میشه و از بازی پرت میشیم بیرون اگه میشه این بازی رو هک کنین یا آموزش هک این مودل بازی هارو به ما یاد بدین
این بازی رو خیلی ها هک کردن که تو بازی من تعداد زیادیشون رو دیدم مثلا طرف 10000000 مین میکاره یا تیراش تموم نمیشه اگه میشه آموزش بدین تا همون آتی چیت بازی رو هک کنیم
با تشکر

digizack
12-11-2009, 17:13
سلام دوستان می دونم سوالم بی ربطه ولیهر کی میاد اینجا لطفا هر طوری که می تونه جوابمو بده .مهم نیست چقدر درست بگید فقط اگه سایتی چیزی بلدید یا نمی دونم خلاصه هر راهنمایی که می تونید بکنید.مشکل من اینه که دارم با OpenGL برنامه می نویسم ولی نمی دونم چطور باید ی استیکو بهش ربط بدم.در واقع می خوام و مجبورم هر طور شده تو اپن جی ال با جوی استیک کار کنم.کمک کنید لطفا !!!

ali742
03-12-2009, 09:46
سلام تو بازي RESIDENT EVIL 5 با برنامه artmoney كدوم گزينه ها رو تو سرچ و ----- بايد بزنم.براي پول ميخوام.ممنون

C0OPeR
03-12-2009, 10:03
به دوستان توصیه میکنم به جای art money از cheat engine استفاده کنید .
من تا حالا بازی نبوده که نتونم با این نرم افزار هک نکنم . همین re5 رو هم به راحتی فقط با 2 بار سرچ میتونید هک کنید . هم گلوله هم پول .

ali742
03-12-2009, 23:33
به دوستان توصیه میکنم به جای art money از cheat engine استفاده کنید .
من تا حالا بازی نبوده که نتونم با این نرم افزار هک نکنم . همین re5 رو هم به راحتی فقط با 2 بار سرچ میتونید هک کنید . هم گلوله هم پول .
مي شه لينك دانلود با راهنماشو بزاري

Hitman-Group
08-12-2009, 20:25
سلام
من با تی سرچ کار کردم و خیلی توپ بود و اولین تراینر هم با اون ساختم!
حالا یک سوالی ؟؟
با ارت مانی چطور باید ادرس متغییر هایی که هکشون کردیم و الان پیدا شدن رو بدست بیاریم تا بدیم به برنامه تراینر میکر یا اینجور برنامه ها که باهاشون تراینر بسازیم!؟؟؟
ممنون

saker22222
09-12-2009, 13:33
salam age meshe ... ---- baray world of warcraft (GM Power ----)gara beded ta dwonlod konam ....
thx....

hshak2006
12-12-2009, 22:36
سلام . میشه بازی مثل تراویان که انلاین هست رو هم هک کرد ؟ راستی من یه چیزایی از بازی روم توتال وار حالیم میشه اگه سوالی بود بپرسید.

kordmantanha
23-12-2009, 17:53
سلام دوستان عزيز :10:
لطفا هر كي ميدونه روش هك بازي Cake Mania Back to the Bakery را با استفاده از برنامه ArtMoney PRO v7.21
توضيح بده.(ميخوام موجودي پولم رو اضافه كنم)ولي خودم نتونستم:41:
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد:11:

alidanger_202
25-12-2009, 01:15
دوستام من یک مشکل اساسی دارم

برای هک مقادیری مانند پول و... در بازی میتونیم از نرافزار هایی مثل artmoney و و و استفاده کنیم اما برای هک هایی مثل پرواز تیز پر قدرت و از این قبیل هک ها باید چکار کنیم ؟؟؟؟؟

alidanger_202
25-12-2009, 20:33
سلام دوستان عزيز :10:
لطفا هر كي ميدونه روش هك بازي Cake Mania Back to the Bakery را با استفاده از برنامه ArtMoney PRO v7.21
توضيح بده.(ميخوام موجودي پولم رو اضافه كنم)ولي خودم نتونستم:41:
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد:11:

به نام خداوند جهان آفرین
بعد از باز کردن بازی با فشردن کلید alt + Tab بازی را به منو استارت ببرید و

شما باید ابتدا از داخل مکان معلوم شده پروسس هارو انتخاب کنید

1) اینجا کلیک کنید
2) از این پنجره اسم بازیی رو که میخواد هک کنید انتخاب کنید برای مثال بازی TheDarkLegions
ما میخواهیم مثلا پول رو هک کنیم

1)در اینجا میزان پول اولیه ی بازی را میبینید

1)حال روی این قسمت کلیک کنید
1)در اینجا مقدار پول اولیه ی بازی را مینویسیم

2)دراینجا نوع متغیر رو مشخص میکنیم که بهش فلا کاری نیگیرید
3)ok را بزنید پنچره ی بعدی را هم ok کنید

1) به هرکدوم از ایناها میگن یک متغیر یا آدرس
2) در اینجا تعداد متغیر های پیداشده نوشته شده که از این 3624 تا فقط یکیش رونیاز داریم بقیش به درد ما نمیخوره

1)حال به داخل بازی میرویم و مقدار پول را کم یا زیاد میکنیم وبه art money باز میگردیم 1) الان دیگه نباید از گزینه ی search استفاده کنیم بلکه باید از گزینه ی filter استفاده کنیم
2)در پنجره ی باز شده مقدار جدید پول را مینویسیم و ok میکنیم پنجره ی بعدی را هم ok کنید

1)تعداد آدرس ها از 3624 تا به 1 تغییر یافت ( اگر به یکی تغییر نیافت آنقدر filter کنید تا به یکی برسد)
2)با فشردن این کلید آدرس را به سمت راست بیاورید در شکل زیر
3)زمانی که بخاهیم 2 یا 3 تا آدرس را همزمان به سمت راست بیاوریم ای این آیکن استفاده میکنیم 1) مشاهدا میشود که متغییر به سمت راست آمده
2) اسن عدد را به هر عددی که تغییر دهید پو بازی هم همان میشود
2) اگر این تیک را فعال نمایید از پول بازی نه کم میشود و نه زیاد درواقع یخ میزند
4) به ای گذینه ها هیچ دستی نزنید

نویسنده : ali danger
ایمیل : jeneral_pir@yahoo.com

kordmantanha
26-12-2009, 13:22
به نام خداوند جهان آفرین
بعد از باز کردن بازی با فشردن کلید alt + Tab بازی را به منو استارت ببرید و

شما باید ابتدا از داخل مکان معلوم شده پروسس هارو انتخاب کنید

1) اینجا کلیک کنید
2) از این پنجره اسم بازیی رو که میخواد هک کنید انتخاب کنید برای مثال بازی TheDarkLegions
ما میخواهیم مثلا پول رو هک کنیم

1)در اینجا میزان پول اولیه ی بازی را میبینید

1)حال روی این قسمت کلیک کنید
1)در اینجا مقدار پول اولیه ی بازی را مینویسیم

2)دراینجا نوع متغیر رو مشخص میکنیم که بهش فلا کاری نیگیرید
3)ok را بزنید پنچره ی بعدی را هم ok کنید

1) به هرکدوم از ایناها میگن یک متغیر یا آدرس
2) در اینجا تعداد متغیر های پیداشده نوشته شده که از این 3624 تا فقط یکیش رونیاز داریم بقیش به درد ما نمیخوره

1)حال به داخل بازی میرویم و مقدار پول را کم یا زیاد میکنیم وبه art money باز میگردیم 1) الان دیگه نباید از گزینه ی search استفاده کنیم بلکه باید از گزینه ی filter استفاده کنیم
2)در پنجره ی باز شده مقدار جدید پول را مینویسیم و ok میکنیم پنجره ی بعدی را هم ok کنید

1)تعداد آدرس ها از 3624 تا به 1 تغییر یافت ( اگر به یکی تغییر نیافت آنقدر filter کنید تا به یکی برسد)
2)با فشردن این کلید آدرس را به سمت راست بیاورید در شکل زیر
3)زمانی که بخاهیم 2 یا 3 تا آدرس را همزمان به سمت راست بیاوریم ای این آیکن استفاده میکنیم 1) مشاهدا میشود که متغییر به سمت راست آمده
2) اسن عدد را به هر عددی که تغییر دهید پو بازی هم همان میشود
2) اگر این تیک را فعال نمایید از پول بازی نه کم میشود و نه زیاد درواقع یخ میزند
4) به ای گذینه ها هیچ دستی نزنید

نویسنده : ali danger
ایمیل : jeneral_pir@yahoo.com
دوست عزيز
من همه رو طبق آموزش انجام دادم ولي هيچ تغييري در بازي اعمال نميشه.فكر كنم نرم افزار ArtMoney PRO v7.21 بدرد اين كار نميخوره(لازم به ذكره كه قصد من هك كردن بازيهاي سايت reflexive ميباشد)

kordmantanha
27-12-2009, 00:10
لطفا اگه نرم افزار بهتري براي هك اين بازيها وجود داره (بهمراه آموزش تصويري )و تر جيحا" لينك سالم و تست شده قرار بديد.
با تشكر

kordmantanha
28-12-2009, 01:40
جاي افسوس داره ،تو سايتي به اين پرباري عضو باشي ولي دير به دير جواب پستها تو بدن.لطفاْ يكي جواب ما رو بده:19:

KAHAKDAM
30-12-2009, 10:07
سلام.بچه ها اموزش کامل ARTmoneyرو می خواستم.لطفا از راپیدشیر نباشه(فیلتره و من فیلتر شکن ندارم)ممنون میشم.

KAHAKDAM
30-12-2009, 10:50
سلام.تمامی table های شرکت سازنده.

aminjo0o0on
10-01-2010, 22:13
با عرض سلام و خسته نباشید.

من می خواهم زمان یه بازی رو stop کنم .متغیرش چی می تونه باشه و چطور می تونم هکش کنم. یه مثال برنید عالی میشه ممنون می شوم.

rasoolyas
06-02-2010, 13:18
سلام وقتی تونستی فریز کنی چطور تبدیل به یک ترینر جدا کنیم ؟؟؟/
مثلا یک فایل اجرایی.

rasoolyas
12-02-2010, 12:38
کسی جواب مارا نمیده

afsoongar_ghadiri
14-02-2010, 11:55
با سلام بر دوستان من یک راهنمایی در مورد بازی های
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می خواستم من مشکلی با -- کردن ندارم مشکل اصلی اینکه چون انواع روش های کرک برای این بازی هست ادرس ها هم تغییر میکنه

بازی ها از DMA استفاده میکنن در صورت امکان یه اموزش بزارید

در صورت امکان یه اموزش از -- بازی های reflexive باشه چون کاربران از کرک FFF استفاده میکنن مشکل پیش میاد ولی من جایی خوندن با پیدا کردن و قسمتی از کد بازی که ون مقدار رو تولید می کنه فرقی نه میکنه که بازی با چی کرک شده باشه با تشکر

rasoolyas
14-02-2010, 17:17
با سلام بر دوستان من یک راهنمایی در مورد بازی های
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می خواستم من مشکلی با -- کردن ندارم مشکل اصلی اینکه چون انواع روش های کرک برای این بازی هست ادرس ها هم تغییر میکنه

بازی ها از DMA استفاده میکنن در صورت امکان یه اموزش بزارید

در صورت امکان یه اموزش از -- بازی های reflexive باشه چون کاربران از کرک FFF استفاده میکنن مشکل پیش میاد ولی من جایی خوندن با پیدا کردن و قسمتی از کد بازی که ون مقدار رو تولید می کنه فرقی نه میکنه که بازی با چی کرک شده باشه با تشکر
عزیزم این هم پاسخ شما:
ببینید همانطور که میدانید فایل اصلی بازی با فرمت RWG است.
البته در بازی های رفلکسیو.
به خاطر همین تمام آدرس های مورد نظر در آن هست و وقتی شما با exe باز میکنید و این یک فایل واسطه هست
خیلی از آدرس ها را نمایش نمیدهد.
مگر اینکه فایل RWG را -- کنید.

حسین خورانی
14-02-2010, 17:43
بنده بازی مزرعه دار را در کامپیوترم با برنامه ی espxe اجرا می کنم اما چند تا مشکل داشتم . اینکه بعضی از کد ها کار نمی کنن مثل کاغذ پرینت شده ی فرشتگان که تنها 3 تا از 6 تا ظاهر می شن ؟ و مشکل بعدی اینکه تعداد ماهی ها هیچ تغییری نمی کنن
تو رو خدا بگید این مشکلات از کجاست و باید چکار کنم؟
hosseink73@gmail.com (hosseink73@gmail.com)

rasoolyas
14-02-2010, 20:06
بنده بازی مزرعه دار را در کامپیوترم با برنامه ی espxe اجرا می کنم اما چند تا مشکل داشتم . اینکه بعضی از کد ها کار نمی کنن مثل کاغذ پرینت شده ی فرشتگان که تنها 3 تا از 6 تا ظاهر می شن ؟ و مشکل بعدی اینکه تعداد ماهی ها هیچ تغییری نمی کنن
تو رو خدا بگید این مشکلات از کجاست و باید چکار کنم؟
hosseink73@gmail.com (hosseink73@gmail.com)
1-نوع بازی شما چیه؟؟؟آیا رفلکسیو است؟؟؟؟
2-با چه برنامه ای کار میکنی نام کامل را بنویس.

afsoongar_ghadiri
15-02-2010, 09:35
دیدم یکی از دوستان جواب داده گفتم مشکل خودم رو به صورت کلی بیان بکنم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
برای کرک بازیهای Reflexive بیشتر از کرک FFF استفاده میشه و مشکل اصلی هم با این کرک است چون 3 روش برای کرک قرار داده

1.اگر از این نوع کرک استفاده شود فایل RWG حذف می شود
2.اگر از این نوع کرک استفاده شود فایل RWG باقی می ماند وفقط بازی نسخه اصل می شود
3.ایجاد لودر
اگر بخواهیم کد تقلب بازی رو درست کنیم Trainer .

اگر کاربر از هر 3 روش مختلف استفاده بکند .

اگر سازنده Trainer بازی رو از یکی از 2 روش 2 و یا 3 و یا حتی نسخه رایگان استفاده بکند مشکلی پیش نه میاد

اگر سازنده Trainer از روش اول استفاده کند کرک برای روش های 2و3 اجرا نه می شود بر عکس این هم وجود دارد

در کل مشکل اینجاست که آدرس های بازی در هر نوع کرک فرق میکنه من چند تا جا دیدم میشه با روشی این رو هم دور زد باید ون کد بازی که این مقدار رو تولید میکنه پیدا کنم و اصلا فرق نه میکنه که بعد از پیدا کردن ون کد بازی با چه روشی کرک شده حجمش فرق میکنه اگر اشتباه نکنم به ون کد ها کدهای DMA گفته میشه

با تشکر منتظر جواب دوستان هستم

rasoolyas
15-02-2010, 10:35
دیدم یکی از دوستان جواب داده گفتم مشکل خودم رو به صورت کلی بیان بکنم
-----------------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
برای کرک بازیهای Reflexive بیشتر از کرک FFF استفاده میشه و مشکل اصلی هم با این کرک است چون 3 روش برای کرک قرار داده

1.اگر از این نوع کرک استفاده شود فایل RWG حذف می شود
2.اگر از این نوع کرک استفاده شود فایل RWG باقی می ماند وفقط بازی نسخه اصل می شود
3.ایجاد لودر
اگر بخواهیم کد تقلب بازی رو درست کنیم Trainer .

اگر کاربر از هر 3 روش مختلف استفاده بکند .

اگر سازنده Trainer بازی رو از یکی از 2 روش 2 و یا 3 و یا حتی نسخه رایگان استفاده بکند مشکلی پیش نه میاد

اگر سازنده Trainer از روش اول استفاده کند کرک برای روش های 2و3 اجرا نه می شود بر عکس این هم وجود دارد

در کل مشکل اینجاست که آدرس های بازی در هر نوع کرک فرق میکنه من چند تا جا دیدم میشه با روشی این رو هم دور زد باید ون کد بازی که این مقدار رو تولید میکنه پیدا کنم و اصلا فرق نه میکنه که بعد از پیدا کردن ون کد بازی با چه روشی کرک شده حجمش فرق میکنه اگر اشتباه نکنم به ون کد ها کدهای DMA گفته میشه

با تشکر منتظر جواب دوستان هستم
دوست من ببین من وقتی با نرم افزار artmoney میخوام بازی رفلکسیو را -- کنم مشکل شما برام پیش میاد.
بخاطر همین با نرم افزار cheat engine این کاررا انجام میدهم .
کلا -- بازی های رفلکسیو دردسر داره من تا حالا چندتای اون هارا بیشتر نتونستم -- کنم.
مگر اینکه نسخه ی اصل بازی را بخری.
چون این فایل ها یک فایل واسطه ی exe داره وشما کرکش میکنی هردفعه آدرس ها تغییر میکنه.
شما با نرم افزار تی سرچ و چیت انجین نیز امتحان کنید.

afsoongar_ghadiri
17-02-2010, 14:08
مرسی از راهنمایی شما

بله فقط میشه با نرم افزار cheat engine پیدا کرد ولی اگر کاربر بازی رو با روش اول کرک کرده باشه با هم نرم افزاری میشه پیدا کرد

من یه مطلبی دیدم در مورد ادرس های Dma که نوشته بود میشه بوسیله این کد ها کد اصلی که ون مقدار رو تولید میکنه

رو پیدا کرد چون ون کد هم بخشی از سورس بازی هست به هیچ شکلی هم تغییر نه میکنه و همیشه ثابت هست

حالا چطوری میتونم ون بخشی از سورس رو پیدا کنم که این کد ها رو تولید میکنه

rasoolyas
17-02-2010, 19:34
مرسی از راهنمایی شما

بله فقط میشه با نرم افزار cheat engine پیدا کرد ولی اگر کاربر بازی رو با روش اول کرک کرده باشه با هم نرم افزاری میشه پیدا کرد

من یه مطلبی دیدم در مورد ادرس های Dma که نوشته بود میشه بوسیله این کد ها کد اصلی که ون مقدار رو تولید میکنه

رو پیدا کرد چون ون کد هم بخشی از سورس بازی هست به هیچ شکلی هم تغییر نه میکنه و همیشه ثابت هست

ببین من هرچی گشتم نتونستم کدسورس های شما را پیدا کنم.
ولی چه اشکالی داره خوب با همان cheat engine -- کن دیگه مگه نشد؟؟؟؟؟؟؟؟

*Batman*
18-02-2010, 10:36
مرسی از راهنمایی شما

ببین من هرچی گشتم نتونستم کدسورس های شما را پیدا کنم.
ولی چه اشکالی داره خوب با همان cheat engine -- کن دیگه مگه نشد؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی آموزشها رو به دقت نمیخونید اینجوری گیر می کنید.

حنيف رنجبر
20-06-2010, 10:13
چطوري مي شه بازي هاي كه قفل دارن مثل 3 WAR CRAFT رو -- كرد مي خوام پول رو -- كنم

alidanger_202
21-06-2010, 10:03
اول سلام
دوم برای (h a ck) این بازی ها باید با نرم افزار art money با گذینه ی coded value استفاده کنی به نظر من این کارو نکن چون تا حدود 40 دقیقه طول میکشه:18:
تو میتونی باh a ck کردن منابع که بایت های کدشده نیستنن پول به دست بیاری :27:

سوم من یک سوال دارم که شاید همه ی شما با اون برخورد کردین بعضی بازی ها هستن که بعد از هر بار h a ck کردنش (وقتی که بازی رو قعط میکنی یا تو بازی میمیری و... ) آدرس بایت ها عوض میشه:41: برای این بازی ها چه کار باید کنیم حتی ترینر هم نمیشه براش بسازی راهنمایی کنید لطفا
منتظرم ها :8:
باتشکر:10:

حنيف رنجبر
24-06-2010, 16:29
سلام

من هم مشكل پست بالا سوال سومي رو دارم لطفا كمك كنيد.:19::19::19::19::19:

كسي مي تونه براي بازي black and white 2 v1.0 ترينر بزاره ممنون...

alidanger_202
05-07-2010, 14:19
یعنی 1 مرد نبود جواب مارو بده ؟؟؟؟؟:41:

*Mehran*
07-07-2010, 20:59
با سلام من میخوام بازی WOW رو ه ک کنم چطور میشه اینکارو با نرم افزار Cheat Engine انجام داد ؟ منظورم از WOW =
World Of WarCraft Wrath Of The Lich King هستش ، من میخوام پول و lvl رو ه ک کنم ممنون میشم راهنماییم کنین ...

عادل سلیمی 20
09-07-2010, 11:20
لطفا یه سر به این تاپیک بزنین
من یه بازی ضد هَک ساختم

koroshfe
13-07-2010, 17:24
ببخشید یه سوال بسیار ابتدایی!
یه باززی رو برای چی -- می کنند!
مثلا برای اعمال کردن بعضی از کد های برنامه نویسی می تونیم با -- کردن بازی این کار رو بکنیم!
مثلا ایجاد یه تغییر!
ممنون

koroshfe
13-07-2010, 17:30
بازی ضد -- نمی شه!
فقط چند تا از بازی های بزرگ دنیا که روی اونا بیش از 8 سال کار شده نمی شه -- کرد!
فکر نمی کنم آقا عادل استدلالتون درست باشه!
به هر حال به لینکتون سر می زنم چون که ما تو ایران مخ های زیادی داریم یکیش شما!

koroshfe
13-07-2010, 17:36
چرا من نمی تونم بنویسم هک؟

lord arthas
13-07-2010, 20:59
برای این که اخطار میگیری

*Mehran*
14-07-2010, 19:20
آخه چرا جواب ما رو نمیدین ؟ یکی میشه آموزشش رو بده ...

lord arthas
15-07-2010, 13:43
اموزش چی؟من ce بلدم میخوای بهت اموزش بدم؟

keb
15-07-2010, 14:34
آخه چرا جواب ما رو نمیدین ؟ یکی میشه آموزشش رو بده ...

برنامه ی چیت انجین خیلی عالیه برو سراغ اون. یه توتریال عالی هم داره که خدت جای خوندن عملی انجام میدی.

koroshfe
15-07-2010, 16:13
چند پست پیش یه سوالی کردم!
یکی پیدا بشه جواب بده!
ممنون

keb
16-07-2010, 10:21
ببخشید یه سوال بسیار ابتدایی!
یه باززی رو برای چی -- می کنند!
مثلا برای اعمال کردن بعضی از کد های برنامه نویسی می تونیم با -- کردن بازی این کار رو بکنیم!
مثلا ایجاد یه تغییر!
ممنون

برای اینکه ادیتش کنن یا واسش ترینر درست کنن و یا چندین کار دیگه.

بازی ضد -- نمی شه!
فقط چند تا از بازی های بزرگ دنیا که روی اونا بیش از 8 سال کار شده نمی شه -- کرد!
فکر نمی کنم آقا عادل استدلالتون درست باشه!
به هر حال به لینکتون سر می زنم چون که ما تو ایران مخ های زیادی داریم یکیش شما!

همه بازی ها رو میشه ه/ک کرد یکی رو سخت تر و یکی رو آسون تر. 8 سال و اینا چرت و پرته. بهش فکر نکن.
درضمن بنویسی ههک پی سی وورلد قیلتر میشه. برو زود پستتو ویرایش کنن. این سوالی هم که پرسیدی جاش اینجا نیست.

Arashmicrob
30-08-2010, 15:57
سلام....
اولا یعنی تو این همه فروم فارسی نمیشه یه لینک سالم از artmoney v7.19 پیدا کرد؟
دوما دوشتان عزیز برنامه ای میشناسن که شه باش بازی آنلاین (نه یه بازیای معروف و قوی ای مثل تراوین) رو هــکــ کرد؟
در آخر ، چرا اگه بنویسیم هـکــ سایت فـیـلـــــــــتـر میشه؟؟؟؟؟

MR.CART
05-09-2010, 02:32
سلام من درباره ی این برنامه از همه بهتر بلدم کسی کمکی خواست بگه تا کمکش کنم

رندی ا
12-09-2010, 12:00
سلام کسی mega man x5 برای Ps1 رو داره
تراینر شو رو بزاره ممنون میشم

arashbi2
12-09-2010, 12:32
سلام کسی mega man x5 برای Ps1 رو داره
تراینر شو رو بزاره ممنون میشم
اینجا جای درستی برای درخواست ترینر نیست!!!
به نظر من بهترین برنامه برای -- چیت انجین هست cheat engine
و اما ساده ترین Art Money

Amin.P30
20-10-2010, 15:07
کسی میدونه چطوری عکس و موزیک رو توی بازی کانتر STRIKE عوض کنم.
من یه کانتر دارم که فقط میشه لن بازیش کرد و توی پوشه زیرو باید کپیش کرد.
ه ک شده و یه اهنگ و عکس جالب روش گذاشتن .
چطوری میشه این عکس و اهنگ رو عوض کرد؟

B.J.U
25-10-2010, 23:24
یک سوال داشتم:
در art money proچه گونه پول بازی را ه=ک کنم؟
اموزش بدید!

keb
27-10-2010, 17:12
یک سوال داشتم:
در art money proچه گونه پول بازی را ه=ک کنم؟
اموزش بدید!

مثل بقیه ی بازیها. اول مقدار پول رو بده. بعد یه کم پول خرج کن. مقدار پول بعد از خرج شدن رو بده. بعد هم مقدار آدرس رو بکن 99999999999999.

mojtaba_tanha
29-11-2010, 22:45
تو فیفا 11 میخوام قدرت بازیکن و زیاد کنم ولی آرت مانی و Cheat Engine نمتونه متغیر و پیدا کنه چی کار کنم؟

Bret_Hart
07-01-2011, 12:11
Art moneyبهتره یا art money proچرا وقتی بازی ه،ک می کنم بازی خراب می شه

Reza Azimy_RW
07-01-2011, 22:20
Art moneyبهتره یا art money proچرا وقتی بازی ه،ک می کنم بازی خراب می شه

خوب Pro فک کنم بهتر باشه / چجوری بازی خراب میشه ؟ کدوم بازی ؟ خوب حتما یه متغیر که نباید تعقیر بدی رو تعقیر میدی دیگه !

تو فیفا 11 میخوام قدرت بازیکن و زیاد کنم ولی آرت مانی و Cheat Engine نمتونه متغیر و پیدا کنه چی کار کنم؟
فیفا رو امتحان نکردم ولی اگه متغیر رو توی بازی نشون میده که یکی کمترشو سرچ کن ببین به نتیجه میرسی ؟ اگ هم نرسیدی مثلا متغیر حدود 70 تا 80 بسرج !

neptony
17-01-2011, 10:28
سلام دوستان من آموزشهای شما را دنبال میکنم اما هرچه کردم نتونستم بازی
down of war2 choas rising
را -- کنم لطفا کمکم کنید

alidanger_202
23-01-2011, 22:11
من یک سوال دارم که شاید همه ی شما با اون برخورد کردین :18:بعضی بازی ها هستن که بعد از هر بار h a ck کردنش (وقتی که بازی رو قعط میکنی یا تو بازی میمیری و... ) آدرس بایت ها عوض میشه:19: برای این بازی ها چه کار باید کنیم حتی ترینر هم نمیشه براش بسازی راهنمایی کنید لطفا

و 1 سوال دیگه این که بازی های آنلاین ویا بازی های غیر آنلاینی که ضد ه +ک دارن رو چجوری میشه h a ck کرد من هر نرم افزاری رو که به کار میگیرم (cheat engine art money mm ----...) بلا فاصله بعد از این که میخوام جستجو در بازی رو شروع کنم بازی به طور خود کار بسته میشه (قعط میشه ):41: چکار کنم لطفا راه نمایی کنید .

منتظرم ها :8:
باتشکر:10:

امید وارم امتحانا رو خوب پشت سر گذاشته باشین:31: البته فقط امیدوارم:31:

wrongring
26-01-2011, 23:36
يه سوال داشتم نميدونم كجا بپرسم فك كنم اينجا مناسبه؟ آيا راهي هست كه زيرنويس بازي ها فارسي شه ؟

Amin.P30
03-02-2011, 09:07
کسی میدونه چطوری عکس و موزیک رو توی بازی کانتر STRIKE عوض کنم.
من یه کانتر دارم که فقط میشه لن بازیش کرد و توی پوشه زیرو باید کپیش کرد.
ه ک شده و یه اهنگ و عکس جالب روش گذاشتن .
چطوری میشه این عکس و اهنگ رو عوض کرد؟

دوستان سلام.
محتویات داخلیش عکس زیر هست:با حجم 980 مگ.
باید کپی بشه توی پوشه نصب شده بازی .
بازی با HlExec2.bat بالا میاد.
در اصل همون STRIKE هستش اما عکس و اهنگ اضافه ش کردن.

L E G E N D
04-02-2011, 14:31
دوستان ببخشيد که در مورد يک بازيه قديمي بحثي رو مطرح ميکنم. لطفاً اگه ميتونين کمک کنين.
تو اين بازي وقتي تکنولوژي پيشرفت ميکنه و ميتونيم موشک اتمي بسازيم و استفاده کنيم؛ براي پرتاب موشک از نظر تعداد محدوديت داريم ( يعني بازي مثلاً بيشتر از 13 بمب اتمي نميزاره پرتاب کنيم و بعد از آخرين موشک بازي رو تموم ميکنه!
آيا راهي سراغ دارين که بشه اين مسئله رو حل کرد و تو پرتاب موشک اتمي با محدوديتي مواجه نشيم؟
اگه تراينري هم براي اين مسئله سراغ دارين لطفاً لينک بذارين چون تو تراينرهاي معموليش که من چيزي نديدم.

Amin.P30
09-02-2011, 19:00
دوستان سلام.
میدونید چطوری میشه نام بازیکن یا player name در بازی کانتر 1.6 که توی بازی خودت میری عوضش میکنی رو چطوری میشه سیو کرد.
دقیق تر بگم الان من یه کانتر دارم که بعد از خروج از بازی بصورت دیفالت یه اسم بهش دادن و باید تغیرش بدی.
مثلا اسم بهش دادن behzad بعد از هر بار ورود و خروج از بازی همین اسم بصورت پیش فرض هستش.

big zeus
11-02-2011, 20:26
دمت گرم خیلی با حال بود....

alidanger_202
12-02-2011, 20:19
اقا یک مرد نبود سئوالم رو توو پست 967 جواب بده

mahdibozorg
28-02-2011, 15:04
دوستان سلام.
میدونید چطوری میشه نام بازیکن یا player name در بازی کانتر 1.6 که توی بازی خودت میری عوضش میکنی رو چطوری میشه سیو کرد.
دقیق تر بگم الان من یه کانتر دارم که بعد از خروج از بازی بصورت دیفالت یه اسم بهش دادن و باید تغیرش بدی.
مثلا اسم بهش دادن behzad بعد از هر بار ورود و خروج از بازی همین اسم بصورت پیش فرض هستش.

دوست عزیز یک فایلی در کانتر به اسم config هست که بصورت تکست است اونو read only کن هر چی قبل از

read only انجام داده باشی اون بصورت پیشفرض در میآید

hasibi01
07-03-2011, 10:43
سلام
دوستان من تو ایکاریم یک یوزر 40 کیلو دارم ( قبلی یک 100 کیلویی بود که بسته شد ) الان چند روزه که با یکی از اتحادها جنگ داریم و من یکی از اعضای اونها رو به دلیل توهین گزارش کردم و .... درگیری بین ما بالا گرفته و حالا امده یوزرم رو -- کرده و نمیزاره بازی کنم با هر یوزری که برمیگردم هکش میکنه و جلوی بازی کردنم رو میگریه
کسی میتونه یوزرم رو بام -- کنه و بهم برگردونه؟؟؟؟؟ خواهش میکنم هر کس میتونه کمکم کنه
alinamfdar51@gmail.com
این ایملمه به این جواب بدید
ممنون

*Batman*
04-04-2011, 18:02
ArtMoney Pro 7.35.1 Multilingual

Size =6.8 MB

korena
09-05-2011, 21:03
be in rahati emkan dare

hosain1390
22-05-2011, 10:10
لطفا پسورد نصب بازی اقامتگاه شیطان4رو برام بزارین ممنون میشم
باتشکرhosain1390

dbhackerz
16-06-2011, 20:54
اگه میشه درباره ی Code Injection هم مطلب بذارین. این خیلی خیلی سطح پایینه.

mojtaba0007
27-06-2011, 17:33
میخوام dirt 3 رو با art money انگول کنم.
وقتی art money رو اجرا میکنم از بازی میاد بیرون .
چه کنم؟

ali Samet
12-08-2011, 06:31
دستتون درد نکنه اگه می شه کاری کنید برای رمز ها کلید میانبور استفاده شود Hotkey

arreh
13-08-2011, 14:45
سلام
ميشه با اين نرم افزار يا نرم افزارهاي مشابه براي بازيها كرك ساخت يا سريال و يا اكتيويشن كد اونها رو پيدا كرد؟

*Batman*
14-08-2011, 22:08
سلام
ميشه با اين نرم افزار يا نرم افزارهاي مشابه براي بازيها كرك ساخت يا سريال و يا اكتيويشن كد اونها رو پيدا كرد؟

سلام.
خیر.این برنامه ها مخصوص کرک کردن و کیجن ساختن نیستن.

arreh
15-08-2011, 08:22
سلام.
خیر.این برنامه ها مخصوص کرک کردن و کیجن ساختن نیستن.
ببخشيد ميشه كمكم كنيد دنبال كرك بازي Astral Towers هستم كه هيچ جا پيدا نميشه چجوري مي تونم خودم اونو بسازم؟!

pcsoft
13-09-2011, 15:41
سلام.
می خواستم ببینم که چطور باید بعضی از بازی هایی که با برنامه های عادی مثل CE نمیشه -- کرد رو هکشون کرد.
مثلا GTA: IV Liberty یک پروسه ای همراه بازی اجرا می کنه که فکر می کنم کار Anti Cheat رو انجام میده.
ممنون

alijafer
25-12-2011, 20:58
سلام.
میشه در مورد cod injection در نرم افزارCheat Engine توضیح بدین.

pharm
26-12-2011, 21:21
با سلام
من یه مسکل اساسی دارم در رابطه با cheat engin
من وقتی یه cheat می سازم بعد فایل exe رو درست می کنم از بازی خارج میشم و دوباره اون رو باز می کنم و بازی رو هم اجرا می کنم
ولی متغیر ادرسش عوض شده (منظورم رو می فهمید؟)و دیگه کار نمیکنه باید دوباره -- کرد.
خواهشا کمک کنید

Amir 3d
27-12-2011, 16:17
سلام
دوستان با چه نرم افزاری میشه مدل های کانتر رو سیخ زد و عوض کرد خلاصه تغییر داد -- کرد ...فکر هایی دارم :دی
اسم نرم افزار و اگه لینک مستقیم بدید ممنون میشم
راستی پسوندشون mdl هست
نمیخوام نگاشون کنم میخوام تغییرشون بدم

*Batman*
27-12-2011, 19:00
با سلام
من یه مسکل اساسی دارم در رابطه با cheat engin
من وقتی یه cheat می سازم بعد فایل exe رو درست می کنم از بازی خارج میشم و دوباره اون رو باز می کنم و بازی رو هم اجرا می کنم
ولی متغیر ادرسش عوض شده (منظورم رو می فهمید؟)و دیگه کار نمیکنه باید دوباره -- کرد.
خواهشا کمک کنید

سلام
علتش اینه که شما آدرسهای موقتی رو تغییر میدید.
این آدرسها بعد از اجرای مجدد بازی یا تغییر هر مرحله عوض میشن.
قبلش باید آموزشها رو مطالعه کنید:

pharm
28-12-2011, 20:17
سلام
علتش اینه که شما آدرسهای موقتی رو تغییر میدید.
این آدرسها بعد از اجرای مجدد بازی یا تغییر هر مرحله عوض میشن.
قبلش باید آموزشها رو مطالعه کنید:

من با cheat engin کار می کنم می خواستم بدونم تو این برنامه چجوری میشه ادرس های ثابت ساخت

بعد این اموزش ها طریقه ی ثابت کردن متغیر ها رو توضیح نداده

pharm
31-12-2011, 00:56
امورش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تشکر یادتون نره

*Batman*
31-12-2011, 03:35
من با cheat engin کار می کنم می خواستم بدونم تو این برنامه چجوری میشه ادرس های ثابت ساخت

بعد این اموزش ها طریقه ی ثابت کردن متغیر ها رو توضیح نداده

سلام.
ما پیدا کردن آدرس ثابت رو در T-Search توضیح دادیم.در Cheat Engine و QllyDBG هم روال کار همینه.
شما آفست ها رو که پیدا کنید کار تمومه.
روش Pointer هم خیلی خوبه.ممنون که آموزشش رو گذاشتید.رویکرد ما بیشتر تزریق کد بود.
روش Pointer تو مسیرهای مشترک خوب جواب میده.
اگر اشتباه نکنم ترینر Unreal Tournament 3 رو با این روش درست کردیم.

pharm
31-12-2011, 16:31
سلام دوستان عزیز
code injection رو میتونید بگید ساختار کلی چیه؟چه میکنه؟
من از pointer ها استفاده می کنم و با هر بار بستن بازی ادرس تغییر نمی کنه فقط یه ذره وقت گیره

pharm
05-01-2012, 14:44
سلام
من یه سوال داشتم در مورد t-search من وقتی یک ادرس رو -- می کنم که ثابت بمونه بعد poke ش رو تو tmk کپی می کنم ادرس فقط
ثابت میمونه :اگه بخوایم مقداری اضافه بشه و با هر بار restart کردن بازی تغییر نکنه poke ش رو چجوری میشه بدست اورد

milsare%69
07-04-2012, 22:23
کسی میتونه واسه وارکرفت دوتا یه ترینر درست کنه که مثلاً با زدن یه کلید هر بار یه مقدار کم مثلا 50 تا گلد بده؟؟؟؟؟

ممنون میشم یکی جواب بده

لطفا پیام خصوصی بدین

amir2net
08-08-2012, 21:42
سلام من یه سوال داشتم من میخام توی بازی men of war جون افرادمو بی نهایت کنم ولی وقتی که از روش code injection استفاده میکنم جون افراد دشمن هم بی نهایت میشه می خواستم بدونم کسی روشی بلده که فقط جون افراد خودم بی نهایت بشه در ضمن من با نرم افزار cheat engine 6.1 کار می کنم لطفا اگر کسی بلده جوابمو بده

mk9
09-08-2012, 22:50
اقا ببخشید میشه mortal kombat 9 رو در ایکس باکس -- کرد ممنون میشم جواب بدید.

orochi
11-08-2012, 10:55
:19::19::19:
سلام
اگه میشه اموزش -- کردن بازی orochi 1 رو
بانرم افزارCheat Engineبگین
ممنون میشم جواب سریع بدین
:19::19::19:

amir2net
12-08-2012, 22:59
ببخشید کسی نیست جواب منو بده:20:

shokrii
13-08-2012, 19:32
سلام
تو بازی های Need for speed
میشه به جای صدا های داخل بازی صدای دلخواه خودمونو بذاریم؟؟
چون پسوند فایل ها ABK هست
این چه جور فایلیه دیگه؟؟:18: