PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين گوشي از لحاظ ساپورت نرم افزاري و گيم كدومه ؟

golmohammadi
27-07-2008, 23:50
با سلام
يه موضوعي چند وقت بود تو ذهنم بود
اينكه فكر ميكنين بهترين گوشي از لحاظ ساپورت نرم افزاري و گيم كدومه ؟

ali racer
28-07-2008, 00:13
بهترین گوشی برای گیم بدون شک ان 81 8 گیگ هستش
با ساپورت سمبین 9.2
و بازی های ان گیج ورژن 2
کلید مخصوص بازی در بالای ال سی دی
صدای استریو
و همچنین ال سی دی 16 میلیون رنگ با کیفیت بسیار بالا

shahramcat
28-07-2008, 02:11
با ساپورت سمبین 9.2
و بازی های ان گیج ورژن 2
صدای استریو

کاملا تایید میشه مخصوصا گیم ....

M.K_Soft
28-07-2008, 02:16
به نظر من كاملترين و بهترين گوشي براي نصب همه نوع نرم افزار و بازي هاي مختلف فقط و فقط پاكت پي سي با ويندوز موبايل هست و بس.
همراه با دامنه نرم افزاري كامل و بي نقص و به طوري كه با ويژوال استوديو 2005 كه دات نت دو رو ساپورت ميكنه ميتوني به راهتي براش برنامه بنويسي.
به نظر من كاملترين نرم افزار ها رو ويندوز موبايل داره.
اگه خواستي بخري ميتونم راهنماييت كنم.

rainysky50
28-07-2008, 05:22
مگه ان گیج ان82 و ان95 8 گیگ ورژن 2 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

shahshahani
28-07-2008, 08:11
سلام به نظر من گوشی های سری Uiq 3 بهترین ورژن از لحاظ نرم افزار و بازی هستند.کیفیت و گرافیک نرم افزار ها و بازی هاشون حرف نداره.
موفق باشید.

Mojtaba-MCI
28-07-2008, 09:01
قطعا ان95 8گیگ سرآمد این لیسته...
علاوه بر چیپ ست گرافیکیش که می تونه بازی های ان گیج رو ساپورت کنه ، 128 مگ رم گوشی هم باید در نظر داشت که می تونه چندین برنامه رو در پس زمینه اجرا کنه و سرعتش هم پایین نیاد!
پس میشه گفت که ان95 8گیگ تقریبا یکی از بهترین های فعلیه بازار در اجرای نرم افزار و بازی هستش که با داشتن 8گیگ حافظه هر چقدر که بخوای می تونی تووش نرم افزار و بازی بریزی!
چه بازی های جاوا ، چه سیمبین و چه ان گیج!
برنامه هم به همین صورت...
هم جاوا و هم سیمبین!

golmohammadi
28-07-2008, 17:25
با ساپورت سمبین 9.2
و بازی های ان گیج ورژن 2
صدای استریو
كليد مخصوص كه ميگي در همه بازيهاي NGage كار ميكنند درسته ؟

به نظر من كاملترين و بهترين گوشي براي نصب همه نوع نرم افزار و بازي هاي مختلف فقط و فقط پاكت پي سي با ويندوز موبايل هست و بس.
همراه با دامنه نرم افزاري كامل و بي نقص و به طوري كه با ويژوال استوديو 2005 كه دات نت دو رو ساپورت ميكنه ميتوني به راهتي براش برنامه بنويسي.
به نظر من كاملترين نرم افزار ها رو ويندوز موبايل داره.
اگه خواستي بخري ميتونم راهنماييت كنم.
نه دوست عزيز من قصد خريد ندارم
فقط خواستم بدونم
پاكت پيسي هم بايد گرون باشه

سلام به نظر من گوشی های سری Uiq 3 بهترین ورژن از لحاظ نرم افزار و بازی هستند.کیفیت و گرافیک نرم افزار ها و بازی هاشون حرف نداره.
موفق باشید.
در كيفيت و گرافيك كه شكي نيست
چند تا گيم مال p990 را ديدم خيلي در حد بالا بود

قطعا ان95 8گیگ سرآمد این لیسته...
علاوه بر چیپ ست گرافیکیش که می تونه بازی های ان گیج رو ساپورت کنه ، 128 مگ رم گوشی هم باید در نظر داشت که می تونه چندین برنامه رو در پس زمینه اجرا کنه و سرعتش هم پایین نیاد!
پس میشه گفت که ان95 8گیگ تقریبا یکی از بهترین های فعلیه بازار در اجرای نرم افزار و بازی هستش که با داشتن 8گیگ حافظه هر چقدر که بخوای می تونی تووش نرم افزار و بازی بریزی!
چه بازی های جاوا ، چه سیمبین و چه ان گیج!
برنامه هم به همین صورت...
هم جاوا و هم سیمبین!

مموري كه مهم نيست

منظور من اينه كه كداميك از گوشيها بيشترين بازيها يا نرم افزارها را باز ميكنند
يا براشون نوشته ميشه

hamid00009
29-07-2008, 01:03
سری ان گیج برای بازی بهترین هستند البته بازی زیادی مخصوص ان گیج نیست

ali racer
29-07-2008, 01:36
سری ان گیج برای بازی بهترین هستند البته بازی زیادی مخصوص ان گیج نیست

تا الان حدود 15 تا بازی برای نسل جدید معرفی شدن
که همشون عالی و سرگرم کننده اند

كليد مخصوص كه ميگي در همه بازيهاي NGage كار ميكنند درسته ؟

نه دوست عزيز من قصد خريد ندارم
فقط خواستم بدونم
پاكت پيسي هم بايد گرون باشه

در كيفيت و گرافيك كه شكي نيست
چند تا گيم مال p990 را ديدم خيلي در حد بالا بود

مموري كه مهم نيست

منظور من اينه كه كداميك از گوشيها بيشترين بازيها يا نرم افزارها را باز ميكنند
يا براشون نوشته ميشه

بله کلید های مخصوص بازی علاوه بر تمامی بازی ها تو گالری هم قابل استفاده اند !

بازی های یو ای کیو هم بد نیستند ولی اصلا به پای ان گیج نمی رسن همین طور پاکت پی سی

توصیه میکنم ابه بازی های ان گیج هم بندازی

s-a-l-i-m
29-07-2008, 13:59
تا الان حدود 15 تا بازی برای نسل جدید معرفی شدن
که همشون عالی و سرگرم کننده اند

بله کلید های مخصوص بازی علاوه بر تمامی بازی ها تو گالری هم قابل استفاده اند !

بازی های یو ای کیو هم بد نیستند ولی اصلا به پای ان گیج نمی رسن همین طور پاکت پی سی

توصیه میکنم ابه بازی های ان گیج هم بندازی

ما دیر رسیدیم ولی هر حرفی که داشتم علی جان گفتند و کاملا درست هست.........من uiq داشتم و بازی هاش به فراوانی سری n نوکیا نیست..............من چون خودم هر دو رو داشتم این رو میگم

golmohammadi
29-07-2008, 15:09
ما دیر رسیدیم ولی هر حرفی که داشتم علی جان گفتند و کاملا درست هست.........من uiq داشتم و بازی هاش به فراوانی سری n نوکیا نیست..............من چون خودم هر دو رو داشتم این رو میگم

ok ممنون
پس تا حالا N82 بهترين گوشي براي گيم هست كه تعداد گيمهاش هم از همه گوشيها بيشتره درسته ؟
خوب حالا از لحاظ نرم افزاري ؟
بازم N82 يا نه ؟ البته براي نرم افزار ديگه دكمه و مموري و ... مهم نيست
بحث سر سيستم عاملش هست
كدوم گوشي ساپورت نرم افزاريش بيشتره ؟
به عبارتي كدوم گوشي بيشتر نرم افزارها را باز ميكنه ؟

rainysky50
29-07-2008, 15:17
ان82 به غیر از ان گیج 2 و بازیهای نرمال سیمبین که جدیدا باز هم بهتر از قبل شدن بازیهای مخصوص سنسور شتاب سنج رو هم داره!یعنی فقط با حرکت دادن گوشی بازی میکنی!من که حال میکنم با این جور بازیها!ان95 8 گیگ به خاطر اینکه پلاگین مربوط به شتاب سنج رو نداره برای نصب این جور گیمها و نرم افزارها کمی کار مشکل تره!!ان82 نخر!چون خزش میکنید!!!!

golmohammadi
29-07-2008, 20:17
ان82 به غیر از ان گیج 2 و بازیهای نرمال سیمبین که جدیدا باز هم بهتر از قبل شدن بازیهای مخصوص سنسور شتاب سنج رو هم داره!یعنی فقط با حرکت دادن گوشی بازی میکنی!من که حال میکنم با این جور بازیها!ان95 8 گیگ به خاطر اینکه پلاگین مربوط به شتاب سنج رو نداره برای نصب این جور گیمها و نرم افزارها کمی کار مشکل تره!!ان82 نخر!چون خزش میکنید!!!!

پس بايد خيلي جالب باشه

shahshahani
30-07-2008, 12:52
آره W910 هم همینجوریه.
من یه دفعه باهاش بازی کردم یه توپه بود که باید با تعادل گوشی روی صفحه حرکتش میدادی.
خیلی باحال بود.اما اگه قراره قابلیت خود گوشی ها رو به رخ بکشیم باید خاصیت تاچ اسکرین گوشیهای Uiq رو هم حساب کنیم و بازی هاشون که با قلم انجام میشن.به نظر من سوال در مورد سیستم عامل بود نه قابلیت خود گوشی ها....

اما از لحاظ نرم افزار باز شما میتونی روی Uiq حساب کنی .خودت یه سر به قسمت برنامه های کاربردی Uiq بزنی میبینی که چقدر تنوع و کاربریشون زیاده و آدم رو اغنا میکنه.
موفق باشی.

sabasistem_co
30-07-2008, 13:56
N82 بهترین از لحاظ ساپورت برنامه و بازی و ... . ( خودم هم دارم )

s-a-l-i-m
31-07-2008, 00:45
N82 بهترین از لحاظ ساپورت برنامه و بازی و ... . ( خودم هم دارم )

چرا عکس کاربری تو و blaster یکیه....................
نزدیک بود اشتباه بگیرم و بگم دروغ نگو...............
n82 بگیر و تا جایی که می تونی کار بزنش چون خیلی خوبه از لحاظ بازی و دوربین و برنامه هم که ریخته

nima_989
31-07-2008, 12:32
البته به قول دوستمون نباید از قابلیت تاچ اسکرین بودن گوشی های UIQ3 به سادگی گذشت.
بعضی از بازیها با این قابلیت فوقالعاده جذاب هستند مخصوصا بازی Sky Force که همه UIQ بازها می شناسن.

Mojtaba N87
31-07-2008, 13:20
ببین دوست عزیز ، n82 و n95 8gb و n81 از نظر ساپورت بازی و نرم افزار مثل همند و فقط شکل ظاهری و امکانات جانبی تفاوت داره.

هم گوشی های سیمبین و هم پاکت پیسی ها نرم افزار ها و بازی های زیادی دارن. ولی فعلا بهترین بازی ها در انحصار ngage II نوکیاست.

farzadsw
31-07-2008, 18:28
اگه بتونی n800 یا n810 بگیری خیلی مناسبه.چون لینوکس داره بازیهای لینوکسو اجرا میکنه مثلا quake 2 . امولیتور داس و نینتندو هم داره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s-a-l-i-m
01-08-2008, 00:02
اگه بتونی n800 یا n810 بگیری خیلی مناسبه.چون لینوکس داره بازیهای لینوکسو اجرا میکنه مثلا quake 2 . امولیتور داس و نینتندو هم داره:

تو هم بد جور تو فضا هستی...........نه به کارش میاد نه موجوده...........پیدا کردنش کار حضرت.......:31:

shahshahani
13-08-2008, 10:55

امولاتور این چیزایی که گفتی برای UIQ هم اومده.
موفق باشی.

mahyarSAMSUNG
13-08-2008, 16:22
من برای خودم یه جی 810 و برای عمم یه ان 95 8گیگ خریدیدیم از حدود 20 تا تمی که روی این دوتا گوشی نصب کردی فقط 2 تاش روی ان 95 نصب شد ولی جی 810 حدود 2 تاش نصب نشد! خیلی حال کردن با سیستم جی 810

golmohammadi
15-08-2008, 22:58
من برای خودم یه جی 810 و برای عمم یه ان 95 8گیگ خریدیدیم از حدود 20 تا تمی که روی این دوتا گوشی نصب کردی فقط 2 تاش روی ان 95 نصب شد ولی جی 810 حدود 2 تاش نصب نشد! خیلی حال کردن با سیستم جی 810

دوست عزيز ما با تم كاري نداريم كه
بحث ما سر برنامه و گيم هست

mahyarSAMSUNG
15-08-2008, 23:11
خوب همین تم پذیری بالا هم خودش تاثیر داره چرا باید این تمها روی جی 810 نصب بشه ولی روی ان 95 هی بگه ساپورت نمیشود

total_overdose
15-08-2008, 23:34
خوب همین تم پذیری بالا هم خودش تاثیر داره چرا باید این تمها روی جی 810 نصب بشه ولی روی ان 95 هی بگه ساپورت نمیشود
والا من تو کل عمرم ندیدم تمی ماله سری 60ورژن 3 باشه بعدش رو ان 95 یا ان 82 نصب نشه.:18:
مگه اینکه کلا تمه اشکال داشته باشه.

Kolang
16-08-2008, 03:30

تقریبا محاله اینی که شما میگی :46:

farzadsw
16-08-2008, 13:34
تو هم بد جور تو فضا هستی...........نه به کارش میاد نه موجوده...........پیدا کردنش کار حضرت.......:31:

اینی که میگی پیدا کردنش سخته حق با شماست ولی من خودم پیدا کردم! تازه منم گفتم اگه بتونه پیدا کنه.
حالا اینکه شما گفتید به کارش نمیاد رو نمیدونم از کجا فهمیدید!!؟؟ولی شایدم به کارش نیاد چون گوشی نیست (سیم کارت نمیخوره) . ولی اگه کسی دنبال یه یه لپتاپ کوچیک باشه این خیلی مناسبتره.
اگه کسی دنبال یه ppc قوی باشه (صرفا از لحاظ برنامه و امکانات) این n810 واقعا عالیه اینم دلایل برتریش(نسبت به هر ppc یا گوشی دیگه):
صفحه ی ۴.۱ اینچی با رزولیشن ۸۰۰*۴۸۰ و تاچ اسکرین
۱۲۸ مگ رم DDR
کیبرد
cpu TI OMAP 2420 400Mhz که یه چیپ برای پردازش ۳ بعدی داره(دقیقا همون cpu ی iphone )
gps
bluetooth 2 , wifi
حالا غیر از اینکه هیچ گوشیی این رزولیشن و ابعاد lcd رو نداره ممکنه بعضی از امکانات بالا رو داشته باشه ولی قیمتش بالای ۸۰۰-۹۰۰ تومن میشه درصورتی که خودم اینو ۵۰۰ تومن خریدم!

امولاتور این چیزایی که گفتی برای UIQ هم اومده.
لینوکس یه سیستم عامل در حد ویندوزه و اصلا با سیمبین و ویندوز موبایل قابل مقایسه نیست.برای همین میشه خیلی از برنامه های کامپیوتر رو روی n810 پورت کرد!
امولیتور داس و نینتندو که چیزی نیست.امولیتور ویندوز ۹۸ و mac os8.1 رو هم داره . debian , kde هم روش نصب میشه(دوستان آشنا با لینوکس منظورمو میدونن).
اما هنوز نوشتن درایور برای چیپ پردازش ۳بعدی تمام نشده.ولی اگه تموم شه بازی های ps1 رو راحت اجرا میکنه.برای همین بازی ۳بعدی فعلا کم داره.
در آخر اینو بگم که من نه فروشنده ی n810 هستم ونه فن بوی نوکیا .فقط دیدم کسی با این دستگاه آشنایی نداره برای همین توضیح دادم . بازم میگم اگه
کسی بتونه بخره خیلی مناسبه.
عکساشم اینجاس(برای دستگاه من نیست چون هنوز دستم نرسیده!)

mahyarSAMSUNG
16-08-2008, 15:20
تقریبا محاله اینی که شما میگی

بفرما دروغ میگی دیگه ! امروز یه فوتبال 5.2 مگابایتی دانلود کردم روی آی 450 و جی 810 نصب شد ولی روی ان 95 8 گیگ مینوشت پشتیبانی نمیشود !!!! حتی بازی هایی دانلود کردیم که با شتاب سنج کار میکردن روی جی 810 نصب شد ولی اجرا نمیشد ولی روی ان 95 8 گیگ اصلا نصب نمیکرد !!!!!

italodance
01-09-2008, 16:07

linux?

khair

khodeh pc

tamameh onhayi keh zireh cpu 400 varam 128 hast

daheh 90 2000...

khodeh on folder date ro az win to n800 copy kon

rahat :31:

yamato
15-09-2008, 22:58
اين گوشي كه الان مي نويسم ماله شركت NVIDIA هست كه با يكي از از شركت هايي كه PPC مي سازند قرار داد مي بنده.اين گوشي هنوز نيومده ولي مي اد.اسمش TEGRA 650 هست.بهترين گوشي براي بازي هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shutdown
16-09-2008, 01:10
برادر مثل اینکه تو قبرستان کار می کنید............انقدر تو تاپیک های قدیمی چیز میز نده

behzadn
16-09-2008, 11:00
اين گوشي كه الان مي نويسم ماله شركت NVIDIA هست كه با يكي از از شركت هايي كه PPC مي سازند قرار داد مي بنده.اين گوشي هنوز نيومده ولي مي اد.اسمش TEGRA 650 هست.بهترين گوشي براي بازي هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب میریم یه سیستم میبندیم دیگه چه کاریه اینو بگیریم :31:

yamato
16-09-2008, 18:05
خب میریم یه سیستم میبندیم دیگه چه کاریه اینو بگیریم :31:
من هم باهات موافقم.ولي تويه تاپيك گوشي بايد يه گوشي گذاشت.

farzadsw
21-09-2008, 21:39
من هم باهات موافقم.ولي تويه تاپيك گوشي بايد يه گوشي گذاشت.

هدف از زدن این این تاپیک ها اینه که از بین گوشی های موجود و قابل خرید یه چیزی رو معرفی کنیم (با قیمت).

Masоud
22-09-2008, 03:44
علی جون کاملا تایید میشه.

Masоud
22-09-2008, 03:45
با ساپورت سمبین 9.2
و بازی های ان گیج ورژن 2
صدای استریو

Masоud
22-09-2008, 03:46
ببخشید دو باره نوشتم اشتباه شد. تکرار نمیشه .

KERMANSHA
25-02-2009, 14:42
به نظر من ان 95 8 گیگ

meghdaad
25-02-2009, 15:28
Kermansha این پست رو هم آوردی بالا، جاوا اینهمه بازی و نرم افزار داره رو رنوار بدون مشکل نصب کردم