PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدید ترین ورژن برنامه Nokia Search ورژن 3.06 و 4 برای سیمبین 9.1 و 9.2

Mojtaba N87
26-07-2008, 16:33
بزای سیستم عامل سیمبین 9.1 از فایل اول و برای سیمبین 9.2 از فایل دوم استفاده کنید دوستان.

لازم به ذکره که گوشی هایی که آپدیت شدن خودشون آخرین ورژن این نرم افزار رو دارن و دیگه نیازی به نصب نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات از زبان سازنده :

Nokia Search allows you to search contents of your mobile device by entering a keyword in the search box or by browsing through the content categories.

Results are automatically filtered as you enter a keyword and are organized into categories to make them easier to find. Each result has an icon that id
entifies its category.

Nokia Search will show all available Music, Contacts, Calender, Messages, E-mail messages, Bookmarks, Images, Videos, Landmarks, Applications, Notes, Files, Active notes, etc.

H.Operator
27-07-2008, 09:54
پسر کارت عالیه........

Backstreetboys
31-07-2008, 21:36
من این برنامه رو نصب کردم ولی ایکونش توی my own نمیاد پس کجا میره ؟ (گوشی 5700)

Mojtaba N87
01-08-2008, 16:41
تو صفحه استندبای و زیر شرتکات ها هستش. از اونجا اجراش کن...

تو صفحه اصلی منو هم میاد . با علامت کره زمین و یک ذره بین.

rahnemoun
02-08-2008, 11:24
تو صفحه استندبای و زیر شرتکات ها هستش. از اونجا اجراش کن...

تو صفحه اصلی منو هم میاد . با علامت کره زمین و یک ذره بین.

من اين برنامه رو خيلي وقت پيش گذاشتم ولي نميدونم چرا مديران پاکش کردن!!!
بهرحال دستت درد نکنه، مهم اينه بقيه بچه ها به اين برنامه ها دسترسي داشته باشند. ضمنا روي N73 خودم بخوبي کار مي کنه...

رامين

Backstreetboys
02-08-2008, 23:24
هیچ کدوم از اونجاهایی که گفتی نبود برنامه رو دوباره نصب کردم ولی بازم نشد

rahnemoun
03-08-2008, 11:59
هیچ کدوم از اونجاهایی که گفتی نبود برنامه رو دوباره نصب کردم ولی بازم نشد

قبل از اينکه اين برنامه نصب بشه در صفحه منوي اصلي گوشي يک آيکون به شکل ذره بين روي کره زمين و به اسم Search هست که برنامه جديد هم از همون آيکون استفاده مي کنه يعني آيکون جديدي براي اين برنامه درست نميشه. شما کافيه در منوي اصلي گوشيتون روي آيکون Search کليک کني.

رامين

Backstreetboys
03-08-2008, 23:24
قبل از اينکه اين برنامه نصب بشه در صفحه منوي اصلي گوشي يک آيکون به شکل ذره بين روي کره زمين و به اسم Search هست که برنامه جديد هم از همون آيکون استفاده مي کنه يعني آيکون جديدي براي اين برنامه درست نميشه. شما کافيه در منوي اصلي گوشيتون روي آيکون Search کليک کني.

رامين

اقا من قبل و بعد نصب این برنامه اون سرچ رو اجرا میکنم ولی هیچ تفاوتی با هم ندارن و فقط نقشه شهرها رو نشون میده

H.Operator
04-08-2008, 12:33
من اين برنامه رو,روي ان73 نصب كردم ولي توي حاكت استندباي ايكني كه مثل كالندر باشه اضافه نشد....

Mojtaba N87
04-08-2008, 13:17
تو قسمت منو ها که هست حسین جان.آره؟

aminakbari93
04-08-2008, 15:24
توی قسمت نصب ما 5700 دار ها می گه ورژن قبلی رو پاک کنید و بعد دوباره امتحان کنید ولی این search برای ما پاک نمیشه

H.Operator
05-08-2008, 00:39
تو قسمت منو ها که هست حسین جان.آره؟
آره هست,مي خواستم بدونم تو حالت استندباي هم مياد?